Наслідки носіння рукавичок

Я тільки що купив підтягнути бар і набір гантелей. З того що я читав є люди, хто носить рукавички в тренажерному залі, а деякі ні.

Які наслідки і причини рукавичках? Чи є якісь ефекти крім пом'якшення мозолів зростання я, можливо, відсутній?

+569
ThorinDev 20 лют. 2012 р., 03:17:14
31 відповідей

Я маю хороший успіх особисто з відео тренування як P90X (версії 1, 2 або 3), фокус T25, і найбільший невдаха DVD серії.

Деякі з них вимагають -- віддаєте перевагу? -- кілька основних одиниць обладнання, таких як $20 в двері турніка, 1 або 2 комплекти гантелей, або гумку (наприклад, сила P90X днів). Інші відео, які не вимагають ніякого обладнання (наприклад, кілька P90 і T25 тренувань), і просто використовувати вага тіла для силового тренування та/або запропонувати вам гарний кардіо тренування.

Варто також відзначити, що ролики призначені для чоловіків і жінок, а також у людей будь-якого рівня фізичної підготовки, яка здійснюється шляхом надання змін різних рухів (наприклад, використовуючи стілець для підтягування). Якщо тільки знайомство з деякими з цих відео, як "екстремальні" вони, не дозволяйте цього утримувати вас від спроб їх, тому що вони можуть знайти, як світ (чи інтенсивний), як ви хочете.

+989
Nick Mole 03 февр. '09 в 4:24

Я знаю, що є достатня кількість суперечок у суспільстві з приводу відмінності між паркур (дістатися з пункту А в пункт Б як можна більш ефективно) і фрірану (робити вражаючі трюки, а дістатися з пункту А в пункт Б). Навіть серед більш хардкорний паркур на стороні, схоже, здоровий робити сальто вперед, при стрибку з великої висоти перед приземленням і робити оберти, поглинаючи крик. Чи є реальний паркур перевага цього проти просто виглядати охайним?

Можливості я думаю

 • Повернувши, ви отримаєте повне уявлення про вашому оточенні
 • Деякі з цих стрибків починається з занурення, іноді крізь вузькі отвори. Якщо вам доведеться обертати, щоб отримати назад на ноги, це більше сенсу, щоб тримати обертання вперед, в сторону крену, а не намагатися зробити свій імпульс іншим шляхом, шляхом приведення ноги вперед, щоб повернути назад.
 • Відносяться до останньої, фронт фліп запускається у імпульс руху вперед, який полегшує перехід в рулон
 • Це просто загальні сальто навчання як казала трейсери , такі як Амос Rendao яка допомагає підвищити обізнаність повітря, що робить його більш імовірно, що ви знайдете спосіб відновити якщо сховище погано йде.
+985
SpanishTraveller 16 трав. 2017 р., 11:35:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я на другий день низкоуглеводной дієти. Ніколи не робила цього раніше, але я дійсно потрібно, щоб втратити 15 фунтів на мій ідеальний вагу.

Сьогодні у мене був великий обід. (Шматок м'яса з беконом і сиром, скибочка помідора, салат і броколі). Також на вечерю ще одна відмінна їжа. (Нью-Йорк смуги, з руколою, салат, шпинат і помідори)

Я не знаю, чому, але після того, як їжу, я відчув, що голодний. Голодний

Я повинен турбуватися?


Я знайшов цю нитку, де деякі люди кажуть, що штучні підсолоджувачі є винуватцем продовжує голоду. Кажуть, що деякі люди будуть виробляти інсулін тільки з цукрозамінниками. Якщо це моє діло, що б перемогти мета низкоуглеводной дієти, вірно?

+970
Hannah Mcintyre 27 серп. 2017 р., 16:29:29

Білтонг є здоровою для мене. Я намагаюся набрати м'язову масу, але я голодував всі час від всіх підготовки і я не люблю протеїнові коктейлі, як це засмучує мій шлунок?

+954
Sergey Sirotkin 8 лист. 2018 р., 02:06:59

Я був один протягом декількох місяців. Це здорово для мого кровообігу і порушення постави. Я не втратив вагу, тому що апетит збільшився відповідно, але я відчуваю себе набагато краще без набряк ніг і збільшення кисню до мозку, шкірі і т. д.

+856
br4tpik 25 січ. 2012 р., 15:16:35

Зовсім недавно я записав сам і дізнався, що я можу зробити як 4 повні віджимання(йде вниз), вони щось важкувато.

Але я виявив, що я повільно зношуються і моя спина починає гнути трохи, коли я підійшов.

І також ліктях йти назовні(а вони повинні бути загнутими всередину, як на малий кут з тілом), і я не можу виправити цю проблему лікоть.

Може хто-небудь будь ласка, дайте мені вирішити ці 2 проблеми?

Також я не здійснене протягом 2 тижнів(до сьогоднішнього дня) з-за деяких медичних речей, якщо ця інформація допоможе. Дякую за відповідь!

+852
Dellu 11 лист. 2015 р., 12:54:02

Немає ніякої різниці. Насправді правильна назва вправи, насправді Болгарський Спліт Присед

Проте у важкій атлетиці культури, можливо, все, що ви читали мав на увазі Болгарський Присед Спосіб

Болгарський спосіб присед був метод, використовуваний болгарських важкоатлетів у період, коли вони домінували на Олімпійських іграх в C&J і урвати.Метод полягав навпочіпки, щоб денний максимум кілька разів на день практично кожен день, серед інших олімпійських підйомників.

+793
LaJeanie 26 лист. 2018 р., 01:33:40

Я думаю, що проблема ви робите велику кількість повторень на обмежену кількість вправ. Схоже, що ви робите тільки дві вправи.

Органи призначені для адаптації, якщо ви просто зробити те ж саме дві вправи знову і знову ви не тільки зосередившись на обмеженому числі м'язів, і вони будуть легко адаптуватися до цей обмежений набір вправ, і ви отримаєте тільки дуже обмежений ефект.

Інша справа, коли ваше тіло пристосовується, він збирається плато, тому що ви не збільшити вагу або опір. Я припускаю, що після того, як ви могли б зробити 100 стандартних віджимань ваш організм пристосувався і ви побачили ніяких додаткових вигод.

Я радий за вхід інших людей, але мою пропозицію ви не повинні робити більше, ніж 2 або 3 повторень одного і того ж вправи, сказати (2 або 3) х 10. Потім ви можете використовувати свої сили, що залишилися і енергію, роблячи різні вправи. Існують різні види віджимань ви можете зробити, тому, можливо, ви могли зробити 3 підходи по 10 з 3-х різних видах пуш-ап потім переходьте до іншої вправи.

Ви також можете збільшити вагу, робити віджимання і підтягування з допомогою зваженого рюкзак.

Я також пропоную вам поглянути на це якусь підготовку Ваг. Якщо ви не хочете, тренера або піти в спортзал, виходити в інтернет ви можете знайти велику різноманітність вправ для конкретних груп м'язів і змішайте його вгору.

+759
tarheel 27 черв. 2017 р., 21:26:29

Я хороший спортсмен, я не знаю, якщо я дійсно хороший спортсмен, але принаймні я намагаюся. Я плаваю, бігаю, граю у футбол, і я роблю регулярні тренування в тренажерному залі. Я практично визначилася, не м'язистий, але кожна зона є загальнозміцнюючим.

Моя проблема-це живіт! Є невелика кількість жиру на ньому, але проблема в тому, що він надувається, коли мого живота розслаблені. Якщо у мене живіт напружений, живіт виглядає єдиним з іншою частиною тіла.

Схоже, що є проблема повітря всередині мого шлунку, а не проблема жиру. Я думаю, це тому, що мій шлунок іноді бурчить і іноді мені потрібно викинути це повітря. Як я можу уникнути цього?

+727
user53022 29 черв. 2014 р., 09:28:58

Йоги зазвичай називають загальним терміном для фізичної, розумової та духовної дисципліни, що відбуваються в Стародавній Індії і знайшли в індуїзм, буддизм, джайнізм і сикхізм. Зокрема, йога є однією з шести ортодоксальних шкіл у філософії індуїзму. Вона базується на "Йога-сутри" Патанджалі та прагне використовувати медитацію для досягнення духовної проникливості і спокою.

На Заході термін "йога" сьогодні, як правило, асоціюється з хатха-йогою і її асанами (позами) або як форма фізичних вправ, див. Вікіпедію з йоги

+697
kenankule 13 бер. 2013 р., 21:20:31

Ми тільки вчора купили наші гірські велосипеди, ми проїхали 8 км і сьогодні вранці було нормально, але, можливо, штовхнув себе занадто далеко, роблячи 20 км і в мене жахливе відчуття, що мої ноги відмовляються повернутися на нього завтра лол. Спина, ноги, руки і плечі болять, як божевільний. Так що я справді думаю, що 20 км-це занадто далеко...

+680
fernanda 24 бер. 2018 р., 05:08:19

Вашого ваги складається з багатьох частин, одна товста Метт, однієї м'язової маси, але рівень води і кількість їжі в травній системі є ще один. Цей останній можна вважати шуму, вони роблять це важче, щоб знати щось втратив вагу чи ні.

3 тижні-це не обов'язково достатньо часу, щоб знати, якщо ви насправді втратили жирову масу, 3 тижні хороша дієта втрата ваги близько 3 кг втратила, але води та їжі у вашому тілі може легко змінюватися більше, ніж це.

Чи знаєте ви худнути чи ні, я б рекомендував навчитися рахувати калорії (Google його), зважування щоранку і знаючи, що одного зважування не скажу свою точну вагу.

+671
kaleigh 23 черв. 2018 р., 17:24:39

Що таке безпечний межа для приймати сироватковий протеїн? Різні сайти рекомендують різні кількості білка. Найбільш поширеним, що я бачу, це близько 0,8 г білка на кожен кілограм ваги.

Я пішов до онлайн калькулятор для протеїну вимога і дав моєму тілу специфікації, калькулятор рекомендує мені взяти 48grams протеїну в день. Я думаю, що мій день звичайної їжі можна легко досягти 48г білка. Насправді, мені не потрібен сироватковий протеїн, щоб досягти 48г білка, якщо калькулятор правильно.

З іншого боку, деякі сайти рекомендують більше 100г білка, що більш ніж в два рази перевищує рекомендоване споживання білка з калькулятора!

Я важу близько 100 фунтів і коштують в 5'4. Я чоловік і маю відносно невеликий і тонкий корпус. Крім моєї недавньої підприємство в тренажерний зал на кілька днів, щоб провести час з вагами, мій рівень активності досить сидячий.

Я питаю, тому що я турбуюся, що мені можуть споживати занадто багато білка, який може перевантажувати печінку і нирки, або споживати дуже мало білка, який є найефективнішим для мого навчання в нарощуванні м'язової маси.

На даний момент, я беру дві ложки сироваткового протеїну в дні після підняття важких речей. В інші дні, що я не піднімати тяжкості, я приймати по одній мірній ложці протеїну Whey.

Так що, знову ж таки, що таке безпечний датчик кількості білка, так що моє тіло залишається здоровим і не треба працювати додатково, щоб вивести зайві білки?

+656
sabih4911 11 квіт. 2013 р., 02:56:39

Якщо у вас є хороша форма, Якщо ви можете тримати планки протягом 3 хвилин, напевно, стало менш ефективним в якості вправи для м'язів живота. Це хороша вправа для новачків, але і для сильного ядра може хочете ввести вправи з рухом. Вони кидають виклик ваші основні м'язи краще, як ви повинні використовувати м'язи, щоб стабілізувати ваше тіло.

Ви можете спробувати деякі варіації, які познайомлять руху в статичній планки, як:

 • (бічна) планка опускається
 • (бічна) планка коліно підвертається
 • планка хіп провали, або
 • візьміть невелику вагу для деяких однією рукою рядка, утримуючи дошку.
+632
claudine west 28 квіт. 2019 р., 20:14:56

Коли я був молодший, я був завжди дається якийсь план навчання, де я повинен був зробити, припустимо, як приклад, 3х8 жими. Також ще одним правилом було те, що якщо б я тільки міг зробити це з 70кг, я не міг зробити 75кг 3х6 нарощувати, щоб в кінцевому підсумку вміти робити 3х8 жими з 75кг.

Я не зміг отримати ніяких результатів від цього. У наведеному вище прикладі, я застряг з 70кг 3х8 жими протягом декількох місяців, а потім просто здатися тому що я не робив ніякого прогресу.

З іншого важку роботу, як підтягування, поради це зовсім інше; якщо ви не один, не півтора. В даному випадку, мені вдалося добитися прогресу. Тепер я можу робити п'ять тягнути ДБЖ.

Це змушує підозрювати, що я зміг побудувати, щоб підняти більшу вагу. Будь-який час у мене прогрес був, коли я проігнорував "підняти таку ж вагу, як ви можете підняти НХМ раз".

Більшість навчальних планів онлайн також включають зробити вправу раз НХМ. У мене є питання, як ви робите прогрес? Ви повинні підняти х кілограмів, поки ви не можете підняти х+у кг таку ж кількість разів, як ви раніше могли підняти х кіло?

+613
curtpartington 22 жовт. 2012 р., 03:57:51

Є одна головна річ, ви повинні мати на увазі, коли справа доходить до навчання на гірських лижах.

 1. Поїзд конкретно

Катання на лижах-це те, що я б назвав щодо ексцентричній навантаження квадрицепси і сідниці. Це коли ваші м'язи постійно працюють у фазі подовження, щодо навпочіпки. Отже, вам потрібно спеціально навчати для цього етапу. Моя рекомендація для вас, щоб подивитися в слайд бортового обладнання.

Існує багато версій дошки для ковзання. Я настійно рекомендую для вас зазирнути в цю частину обладнання. От деякі вправи, які ви можете зробити в той же час, щоб зробити м'язи сильніше всього ваги тіла.

 1. Одну ногу навпочіпки
 2. Альтернативний plyo випади
 3. Стрибки у присяд

Удачі!

+602
Skyarn Lock 26 груд. 2019 р., 11:08:42

Ви не може насправді в глухий кут... ваша втрата ваги може тільки сповільнилося. Як правило, ви можете легко скинути купу зайвого жиру, але в якийсь момент він стане більш важким, щоб схуднути. Як ви втрачаєте вагу, ваш організм використовує менше енергії, щоб робити речі, які ви робити (ходити, бігти і т. д.), тому вам потрібно буде або працювати важче, щоб спалити більше калорій, або менше жерти.

Коли ви починаєте робити більше фізичних вправ, він, ймовірно, попит ви краще харчуватися (більш збалансований, повноцінний раціон), ніж зараз.

Досі вам вдалося скинути вагу шляхом простого зниження палива ви даєте ваше тіло, контролюючи споживання калорій. Вітаю вас з тим, що самоконтроль, але ви, напевно, увійти у фазу, де вам доведеться повернутися до роздумів про їжу в якості палива для вашої діяльності.. просто переконайтеся, що ви робите хорошу активність. Ви можете перестати втрачати вагу під час як ваше тіло спалює жир і будує м'язи (якщо ви їсте краще дієтичне), але це буде дивним для вас у довгостроковій перспективі. Ваша втрата ваги буде повільніше йти вперед, але навіть якщо ви тільки втратити 1 фунт на тиждень, це 50 фунтів, за весь рік.

+598
CKM 11 черв. 2018 р., 21:55:50

Я позайматися в тренажерному залі, що немає стійки для присідань (вони у Сміта машина, але я не використовую його). Я займаюся гоблет присідань за останні кілька тижнів. Мені вони подобаються. Я відчуваю, що моя форма набагато краще, ніж коли я роблю присідання зі штангою тому. Недоліком є те, що спортзали-гантелі йдуть тільки до 85 фунтів. Я порвав пах рік тому і не відпрацьовано 6 місяців, коли я намагався дати рані зажити (вона ще болить після ПТ, але я відчайдушно хотів знову позайматися і присідання не збентежило, що багато). Після всього цього час і бажання бути обережними з мого паху, 85 фунтів-це нормально. Я, однак, переростає вона досить швидко і скоро я повинен бути в стані, щоб додати більше ваги.

Бічні присідання з гантелями, я можу зробити більше вага, але у мене болять руки і хватку не так вже велика. Вони також схильні вибуху ноги. Я відчуваю, як його ще відмінна тренування, але моя форма і я відчуваю, що я занадто сильно нахиліться вперед. Я можу зробити їх, але не ідеальний.

Я пробував zercher присідання, але разом з передньою стійкою присідання, я відчуваю, що мої руки втомляться задовго до моєї ноги. Я можу додати більше ваги, ніж у мене є на Кубок присідання, але я як і раніше обмежені мої руки.

Чи є якась форма присяд, що не надто сильно покладатися на силу рук, але і не вимагає стійки для присідань? Я знаю, що, напевно, прошу дуже багато, але навіть якщо мені доведеться заглянути в деякі будинки обладнання може я і готовий. Може бути, є спосіб я можу зробити zercher або інші присідання без болю? Я можу зробити жим ногами і інші машини, але його явно не така, як присед.

Спасибі!

+595
Tiago Jorge 28 бер. 2010 р., 00:22:40

Я можу порекомендувати алмазні віджимання або тел трицепсів розширень обидва вони в поєднанні з робити широким хватом віджимання, де ви йдете близько до землі і гойдалки зліва направо, не змушуючи себе.

+544
Luca Citi 21 січ. 2018 р., 17:50:18

Я вважала, що румунська станова тяга. Оскільки вони почати зверху і йти тільки вниз, як далеко, як стегна дозволяють уникнути питання висоту.

У той час як вони не дозволяють для важких навантажень, як станова тяга сумо або піднімати-платформу станова тяга, я виявив, що вони швидко поліпшити гнучкість підколінного сухожилля (і сила теж).

+438
Shawn Imm 26 січ. 2014 р., 06:01:23

Є рукави на ліктях і колінах, які утримують тепло і, в залежності від товщини і еластичності, забезпечують обтиснення. Вони зазвичай виготовлені з неопрену. Ігноруючи аспекти підтримки та зберігається еластичний допомагаючи енергію руху, є докази, щоб підтримати поняття, що б зменшити ймовірність травми?

Тепліше м'язів (до певного моменту, я припускаю), як кажуть, менше схильні до травм, і так, я теж чув більше тепла буде краще змащувати суглоби, можливо тому, що це може вплинути на в'язкість синовіальної рідини. Зрештою, ми "розігрітися" перед тренуванням. Є фактичні наукові докази того, що тепліше, м'язів, сполучної тканини та суглобів пряму вигоду від цього тепло, чи це можливо в разі кореляції приймають за причинно-наслідковий зв'язок? Як в спеку-це просто ефект метаболічних процесів та/або механічних дій, що відбуваються в організмі людини і що фактично запобігає травми відбувається поступове збільшення навантаження і інтенсивності?

Для стиснення. Це насправді приносити користь під час фізичних вправ, крім підтримки і беручи на себе частину навантаження на тканини організму?

+430
Himesh Nandani 16 бер. 2011 р., 22:35:19

Нещодавно я дізналася, що у мене розрив меніск і потрібно робити операцію, але я не можу зробити операцію до вересня. Моє питання в тому, що програма силових тренувань буде краще з розірваним меніском і тільки гантелі, лава(90, 135, 180, 215 градусів), керлінг бар і двері підтягаючий бар? Я 6 2" і 200 фунтів і хочете отримати вниз близько 185 і бути худою. Я теж сиджу за столом протягом більшої частини дня, і не впевнений, яка дієта буде працювати добре, так як я не можу робити кардіо через меніска. Я зараз їм в основному фрукти, овочі, боби і курку і п'ю тільки каву і воду. Я втрачала вагу і набирала мало сил, але хочу зробити все найкращим чином. Будь-яка інформація буде прийнята з вдячністю.

+423
Ch1MADan 30 жовт. 2011 р., 22:27:06

Ставити перед собою цілі

Тому що вони дають вам зосередитися на чому-то можна виміряти, якщо ви робите прогрес до нього, і це може бути дуже приємно для їх досягнення!

Наприклад, коли я користуюся додатком miCoach від Adidas, хоча будь продуктивності гаджет моніторингу буде робити. Це дозволяє відстежувати свій прогрес і бачити, наскільки добре я прилепила до моєї тренування.

enter image description here

Він також відстежує статистику і дає "досягнення", коли ви натиснете певну віху. Але, звичайно, ви можете використовувати кілька показників, щоб тримати вас мотивованим:

 • спробуйте запустити довше,
 • намагаюся бігти швидше,
 • підняти більше ваги,
 • робити більше повторень.

Просто вимірювання фізичних вправ і використовувати його для намічених цілей може стати відмінним мотиватором, особливо коли ви не можете працювати в групі! Але звичайно, це не підходить для всіх. Вам потрібна внутрішня мотивація, щоб продовжувати. В іншому випадку, я згоден з іншими: йти працювати в групах!

+413
Sayalee Pote 16 січ. 2015 р., 15:54:45

Я поєдную бразильського джиу-джитсу і Муай-Тай і час від часу я біжу протягом кількох годин. Але у мене ще є жир на животі, що залишилися, і важко позбутися від нього.

Колеги радять стала менше їсти жирного і більше рису і яєчний білок. Я запитав його, якщо я міг би тримати свою вагу, його відповідь не був ясний. Я кажу це, тому що, коли я почав Муай-Тай я втратив менш ніж за один рік більше, ніж 15 кг.

+313
ychin404 16 вер. 2019 р., 04:38:47

У мене тренування понеділок - четвер & не приймати необхідну кількість білка для побудови м'язів з-за деяких причин....

я можу в змозі приймати достатню кількість протеїну з п'ятниці по неділю.... так що якщо мені потрібно 150 г білка в день, щоб наростити м'язи, якщо я візьму **50 г білка в день з понеділка по четвер і якщо я беру 150 г білка в добу з п'ятниці по неділю , це корисно, щоб побудувати м'язи ?

+302
Mortuza Sultana 24 бер. 2011 р., 07:15:03

Якщо припустити, що я подорожую одному і тому ж маршруті між двома точками, як ходьба, біг і велосипед порівнювати одне з іншим?

Мій інстинкт полягає в тому, що калорій за кілометр (метр, кілометр, або що там у вас) працює збирається спалити більшість калорій, але я правильно розумію?

Чи є для цієї формули?

+269
12312313131444ss 2 трав. 2018 р., 23:52:24

Мені не зовсім зрозуміло із запитання, Ви шукаєте програму, щоб виправити дисбаланс або запобігти?

Якщо ви намагаєтеся запобігти його можна використовувати суперсети. Це коли замість відпочинку між наборами. Ви працюєте протилежної м'язи. Для м'язи працювати, протилежні м'язи повинні бути в спокої. Так, наприклад. Ви могли б працювати біцепс відразу ж пішли трицепс. Спині грудей. Таким чином, ви можете переконатися, що ви працюєте ззаду і спереду однаково.

Якщо ви шукаєте, щоб виправити дисбаланс, ви повинні бути більш конкретними в своєму питанні.

Форма дуже важлива з багатьох причин. Щоб запобігти дисбаланс, щоб отримати максимальну користь від тренування і запобігти травми.

+176
Sean Sinwich 7 груд. 2019 р., 23:22:21

Я відслідковую моя вага для кожної вправи я роблю в моєї звичайної тренування, так що я можу бачити, коли я удосконалення і підвищення ваги або навіть коли треба було зменшити вагу, вказує, може бути, мені потрібно більше відпочивати.

Мене завжди трохи дивувало, коли відстеження ваги для вправи. Очевидно, що вага для підтягувань або одноногий стоячи теляти б підняти свій власний вагу (близько 75кг) + додатковий вагу (якщо такі є). Це тому, що я повинен рухатися моє тіло, щоб робити ці вправи.

Але що щодо, наприклад, хрускіт, де більше половини моє тіло просто лежить на лаві, і я буду рухатися тільки верхня частина тіла трохи? Як це буде відслідковуватися?

+172
Julia1193 13 серп. 2015 р., 14:15:20

Крім того, відмінні поради в інших відповідей, я хотів би додати деякі моменти:

По-перше, працювати тільки коли холодно, якщо вам дійсно потрібно, наприклад, у неділю, 13 січня, у Стокгольмі було -9 за Цельсієм (с) (16 Фаренгейта (F)) (-15 З урахуванням вітру фактора). Тепле неділю, ви побачите багато людей, які працюють на популярних міських парків Юргорден і комфорт. В цей день, ви навряд чи бачили нікого. Так що навіть якщо у вас велике населення, яке використовується для холодної погоди і снігу і льоду , більшість з них-уникайте інтенсивних прогулянок на свіжому повітрі в холодну пору. Основні причини полягають у тому, що важко дихати (навіть якщо ви звикли до холодного повітря) і ризики падіння. Як правило, молодіжні лижників країни не допускаються до змагань при -15 ° С (5 F), в першу чергу через дихання та обмороження ризики. На відкритому повітрі Хокей на льоду скасовуються, якщо температура нижче -18 С (0 ф). В обох цих контекстах, учасники використовуються в холодну погоду і у відмінній формі. Stockholm temperature 2013-01-13

Кадр з Вольфрам Альфа 2013-01-13

Так що якщо ви дійсно хочете працювати, ось деякі речі, щоб розглянути:

 1. Працювати з більш короткими, повільними кроками і бути готовим до прослизання. Більшість, що я бачив в неділю були спеціальні черевики, наприклад, Icebug і вони побігли повільніше і з більш короткими кроками. Коротше і також означає менше зусиль -> менш інтенсивне дихання.
 2. Одяг, як і бігові лижі, див. Рей. Тобто, відводками, готовий до дійсно теплою, але захист чутливих областях, таких як голова, руки і т. д.
 3. Не голитися або мити обличчя вранці перед забігом, вона допомагає захистити ваше обличчя (див. Шведського національного медичного довідника) від морозі.
+150
Jackie Higgs 19 жовт. 2013 р., 17:23:31

Я вважаю себе дуже хорошим плавцем; я вмію добре плавати. Моя сила в басейн. Нещодавно, я була відкритій воді, плавання в океані. Я завжди пливуть прямо до краю Буй в океані.

Однак, я почав носити окуляри і це був весь швидкісний спуск. Я не можу побачити дно моря і він повністю поставив мене. Ви називаєте його; акул, утоплення, всіх видів страхів. Його результати в моїй тримаючи голову над водою і відсутності двостороннього купання. Я не можу навіть плавати далеко, не страшно.

Моє питання: я хочу, щоб деякі методи, щоб розвинути цей розум над матерією, і було цікаво, що це допомагає?

Дякую

+128
Vybz Mwash 10 черв. 2018 р., 09:08:44
 • Будь-який тип болю в грудях при додатку варто перевірити з вашим лікарем, якщо у вас є підстави підозрювати проблеми з серцем. (Напевно не ваш випадок, але просто застереження.)

 • Біль ключиці може вказувати на проблеми з кісткової тканини, що посилюється різким або вплив роботи.

 • Ймовірна причина: допоміжне обладнання дихальних м'язів, таких як scalenes, прикріпіть до першого ребра, який лежить під ключиці. Якщо ви дихаєте з верхньої частини грудей, шиї і допоміжні м'язи, ці м'язи можна підтягнути на перше ребро, яке звужує простір для нервів і м'язів. Якщо вам доведеться туго scalenes, поганої постави (вперед голову, підвищені плечі і т. д.) і використовуєте свій аксесуар м'язи, щоб дихати, а не діафрагми, що може бути причиною болю. Коли біль виникає, спробуйте розслаблюючу дихання, з допомогою діафрагми, а не верхній частині грудей і м'язи шиї, щоб побачити, якщо це робить різницю.

 • Якщо туго scalenes вносять свій внесок у проблему, ось відео, яке демонструє, як м'яко розтягнути на 3 частини scalenes. Як на вашу поставу, уявіть, що ваша голова легка, як повітряна куля, так що він акуратно піднімає і подовжує вашу шию без примусу.

 • Як для iPhone, пов'язки і навушники дозволять вам тримати голову і шию в нейтральному положенні. Якщо ви не тримаючи телефон у руках, ви, як правило, будуть напружені м'язи шиї і руку на тій стороні.

Сподіваюся, що допомагає.

+65
Luis Rosbaugh 19 лип. 2015 р., 09:04:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil