спалити руку жиру не здійсненно в моєму випадку

Все своє життя я робив вправи (біг, біг підтюпцем, плавання, танці, баскетбол, єдиноборства, тренажерний зал тощо)

Я знаю, що багато генетичні фактори, які роблять мене майже неможливо, щоб зменшити жир на руках. Якийсь хлопець сказав мені, що у мене вода, а не жир, то зараз я не можу робити вправи щодня (пару раз в тиждень).

Як спалювати жир?.

Моя вага - 50 кг
Мій зріст - 1.60 м

Я худий чоловік, але тут проблема-це жир на моїх руках.

+240
The General 30 лип. 2016 р., 11:30:48
30 відповідей

Я почав займатися спортом (в основному їзда на велосипеді і плавання) півроку тому і почав бігати пару тижнів тому. Я не змінював свою дієту для будь-якого з цих заходів. Єдина причина, чому я змінив свій раціон, щоб схуднути.
Доки ви відчуваєте, що ви живете і здорове харчування тепер, немає ніякої реальної необхідності змінювати свій раціон.
Однак ви повинні звернути увагу на ваші звички. Ви будете втрачати більше води через потовиділення і вашому тілу може знадобитися більше води для нарощувати м'язи.

Я не великий шанувальник добавок, але там не вистачає певних вітамінів, мінералів або мікроелементів в окремих регіонах і ви, можливо, захочете, щоб переконатися, що ваші органи живлення на цих цілком достатньо.

Я б порекомендував вам, щоб не відразу з'їсти, щоб важкий перед запуском, це може бути дуже незручно.

+990
user169309 03 февр. '09 в 4:24

Навантаження і вуглеводів зазвичай рекомендується для подій на витривалість - все, що більше, ніж 90 хвилин в помірному темпі. Крім того, на вуглеводної дієти, Як правило, повинно бути зроблено декілька днів вперед. Цілком можливо отримати вигоди з Карбо-завантаження напередодні, але тільки якщо ти активно підтримуючи свої запаси глікогену шляхом поповнення їх після excercising.

В принципі, 5к працювати не досить довго, щоб використовувати запаси глікогену, якщо ви дійсно не отримуєте достатньо вуглеводів у вашому раціоні, так що на вуглеводної дієти є безглуздою. Це також залежить від типу продуктів, які ви використовуєте для ваших вуглеводів. Зернами може негативно позначитися на продуктивності, особливо клейковини пшениці, які створюють запалення.

Загальні рекомендації для їжі до 5к-це просто добре поїсти за 3-4 години до заходу. Щось із складних вуглеводів, наприклад, фруктів і цільних зерен - не прості вуглеводи, такі як цукру, так як це може шип рівень інсуліну і зробить вас млявим.

Якщо ви хотіли відчути, яке це для запуску з глікогену під час бігу, я б запропонував робити 20к (або напівмарафон). Без заздалегідь вуглеводної дієти, ви, ймовірно, виснажить ваші запаси енергії і увійти в стан низького рівня цукру в крові (він же "битися об стіну") близько 15 км або 90 хвилин.

З плином часу, тренування витривалості збільшує кількість глікогену, що ваше тіло може зберігати, так що ви можете працювати довше перш, ніж вразити стіну, поки ваші запаси глікогену повні.

+932
Koresh 30 черв. 2010 р., 01:44:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Можна подивитися на це з двох різних точок зору. Дивлячись що ви розумієте під конкуруючими.

Якщо конкуруючі ти маєш на увазі Бодібілдинг змагання на сцені, я повинен відразу сказати, жодна людина на землі навіть з супер генетикою є шанс потрапити на сцену, не маючи 100% посвячення, харчування, практика і висока щільність м'язової тканини з низьким вмістом жиру.

З іншого боку, якщо ви маєте на увазі, що він може бути здатний підняти важче в тренажерному залі і за владу вам. Моя відповідь для всіх, хто в цій історії те, що, не стимулювати, не знищити! Ви все ще можете дістатися до потрібної точки насоса з вагою, який підходить вашому рівню сили і ще отримаєте дивовижні результати. найголовніше у вас буде менше ризику пошкодити суглоби і менш схильні до травм.

Зробіть собі послугу і прочитайте цю статтю дуже уважно і ти зрозумієш, про що я кажу, коли він приходить з легендою, як Рон Харріс

Працювати з тим, що у вас є і насолоджуйтеся тим, що ви робите

+910
JimMyLk 10 черв. 2016 р., 08:02:41

Все, що вимагає більше зусиль будете спалювати більше калорій, це так просто. Однак, збільшення кількості спалених калорій в односторонніх рухів порівняно з двостороннього руху, швидше за все, маргінальним в кращому випадку.

Якщо ваша мета-схуднути, введення одностороннього руху у вашому повсякденному житті не збирається зробити різницю. Ви повинні бути дефіцит калорій, щоб втратити вагу, це так просто.

+880
qwert 14 вер. 2016 р., 16:02:35

Мені 20 років і працюю, роблячи ноги і прикладом тренування. Я бачу відмінні результати на моїй лівій buttcheek, вона стає більше, більше м'язів і його фірма. з іншого боку, моє право buttcheek здається, росте дуже повільно, її зростає, але я бачу дуже повільні результати. Я роблю присідання і випади, також я досліджував і деякі люди кажуть, щоб зробити один стиковий тренування на більш слабкою (праворуч) buttcheek, але інший чоловік сказав не робити один приклад тренувань, тому що я тільки спалити жир і зліва (м'язисті) buttcheek залишиться більше м'язів я набрав і жиру у мене на це. Я не можу здатися, щоб знайти відповіді, тому що більшість або всі питання відповідали на запитання, я вважаю, обговорювати тільки про дисбаланс жири і ніхто, здається, є ця проблема, я, з іншого боку мене виникають незбалансовані м'язові проблеми. Що я повинен робити? просто залишити його? Друг запропонував мені спробувати спалити жир від мого лівого (м'язисті) впритул, але я боюся, що м'язи будуть ставати все більше. які відповіді?

+819
baic 52ru 25 жовт. 2015 р., 17:04:36

Я дійсно страждають від ожиріння. Я 5'7" вагою близько 93 кг. Я повинна бути близько 65 кг в ідеалі, я.е я 28 кг зайвої ваги, який я хочу скинути. Я завжди була товстою з дитинства, так що втрачати вагу річ для мене дуже важко. Я намагалася контролювати, що я їм протягом декількох днів, але потім знову потрапляють у ту ж річ. На цей раз я цілком серйозно змінюючи свої звички в їжі. Які продукти можна їсти, щоб допомогти зменшити свою вагу?

Я знаю про зелений чай і лимон, Я п'ю близько 2 чашок в день. Що ще буде ефективним у втраті ваги? Я буду дуже вдячна. Все, що я хочу позбутися від зайвої ваги і прокляття.

+813
NAZZZGUL 25 лют. 2012 р., 18:06:53
Це дійсно добре, щоб швидко втратити стільки ваги?

Та все нормально. Головне, для того щоб отримати збалансоване харчування з достатньою кількістю калорій у ній. Ви можете знайти ваш вага приходить в норму, як ви почнете, щоб покласти на м'язи. Просто переконайтеся, що ви прислухатися до свого організму і відпочити, коли ви відчуваєте, що вам потрібно.

Скільки буде чемпіоном спортсменів ІМТ може бути (дуже цікаво на що)?

ІМТ-це жахливо метрика для дуже здорових людей. Він враховує тільки зріст і вагу, так що, очевидно, хтось більше м'язової маси, ніж у Сомон однакової висоти будуть мати більш високий ІМТ. Його не рідкість для спортсменів, щоб бути "ожиріння" (>27.5) на цій шкалі.

+806
Karen Sponaugle 30 трав. 2017 р., 04:00:42

Я програміст і я проводжу багато часу, сидячи перед комп'ютером, друкую, і це, здається, занадто багато напруги для спини і верхні м'язи рук. Всі ортопеди, з якими я говорила, сказали це були м'язові болі і що мені просто потрібно почати тренуватися (так що це не якийсь травми, але досить слабка тренованість). Однак, я не думаю, що запитати, яка підготовка, що повинно бути. Я повинен більше зосередитися на розвитку сили, або розвивається витривалість? Які плюси і мінуси? Чи можу я об'єднати два, і якщо так - то, що є підходящим способом, щоб зробити це в 3 рази в тиждень, графік тренувань?

+746
kexxcream 22 лист. 2012 р., 10:01:56

Я просто повинен був це зробити в рамках цілого ряду випробувань в рамках програми виконати свою роботу. По суті, компанії, що беруть участь робить те, що вони називають "екран здоров'я". Ви знайдете багато робить пошук цього терміна. Як ви можете бачити за цим посиланням, тут показані пакети, жиру % - це стандарт, навіть на базовою, яка коштує досить дешево. А також консультації, я отримав лист з результатами і рекомендаціями.

Тесту досить багато, стоять на машині, на якій проходить струм, поточний через вас, щоб визначити склад тіла жир (жир навколо органів теж перевірено).

Я не лікар, і ваше питання не попросити пораду, але для мене я знайшов великий успіх з навчанням ваги. М'язи я надів допоміг мою фігуру і, здається, тримати свою вагу вниз, і занадто мляві м'язи.

Сподіваюся, що допомагає.

+745
exider 15 трав. 2010 р., 03:09:29

Я пояснив моєї тренування, яка є досить близько до яких, на мій фізіотерапевт. Вона сказала, що я краще виключити присідання, а замість цього перед присіданнями, тому що присідання тощо за шию штангою над головою прес-змушувати мене занадто сильно стиснути мої плечі. Я злегка нахилився вперед плечі. Ідея полягає в тому, що мені краще використовувати Передні присідання з гантелями і прес, а не сидіти.

Будь ласка, уникайте будь-відповідь з втомлює "якщо ви хочете зробити, щоб або щось робити, або" марення сивої кобили (я закликаю читачів, щоб люто проти таких відповідей, якщо такі є). На моє питання, це важливо для програми, якщо я зроблю Передні присідання, а не присідання тому. Якщо так, то чому?

+735
user276106 28 бер. 2018 р., 22:02:57
Стан добре, без хвороби або дисфункції.
+684
geggleto 11 бер. 2012 р., 06:25:53

На додаток до спільної поворотів я хотів би почати будь-яке складне рух з набором з 5-8 повторень на 50%, що мій цільової вагу для цього вправи. Використовуючи легкі ваги, іноді дивно, але зосередитися на контрольованій рухом і хорошій формі. Встояти перед спокусою просто дути через ваші розминки зі швидкістю.

Крім того, якщо це вправа, де у мене плато-Ед і зберегти "розминка" Ваг поблизу, так що я можу зробити, це крапля , якщо не можете завершити останній набір.

+677
Miraan Tabrez 31 січ. 2011 р., 02:33:27

Я б взяв один шматочок цукру або кофеїну. Це набагато більш імовірно, що ви зазнаєте невдачі, якщо спробувати кинути одночасно.

Для вирішення питання зниження потягу.

  • Зробіть звичкою випивати 1 склянку води Першим ділом, коли ви прокидаєтеся вранці пити більше води в цілому). Зневоднення є одним з факторів, що сприяють втоми.

  • Калорії заміни. 70 до 100 унцій. соди 800 до 1000 калорій в ньому. Вам потрібно буде замінити ці калорії. Покласти половину і половину кави. З такою кількістю калорій можна пити щодня 3 склянки половина або половина або, може, й половину кокосового молока.

  • Йти без кофеїну і потрапити на ваш сон по вихідним.

  • Регулярні вправи.

+640
Northy Mol 14 лют. 2010 р., 01:16:17

Я бачив різні питання про отримання в форму, як значення вік, або скільки часу до тренування, або схожі питання.

Проте, моє запитання про їжу. Нещодавно я почав ходити в тренажерний зал з другом, який діє як мій тренер.

Він і інші продовжують говорити мені, щоб використовувати яйця, картоплю і червоне м'ясо, і вживати білок/зсипати порошки і мати здоровий план їди/їди.

З-за моєї роботи, я не можу вийти за межі моєї рутині: повсякденній їжі/харчування. Наприклад. їсть домашню їжу один раз на день, їм готову їжу на роботу, і з'ївши простий сніданок.

Я турбуюся про втрати м'язів замість їх зростання, або навіть якщо не зростає, принаймні, обліку їх розміру вони зараз, і тільки форма їх, щоб отримати більш і більш округлими.

Вони говорять про катаболізм і скажи, що твоя м'язів може не вистачає енергії, через деякий час і замість того, щоб формувати або зростає, піддатися руйнівної фази. Таким чином, якщо ви не можете змінити свій план харчування, краще не тренування.

Будь ласка, мені потрібна ваша допомога і наукове пояснення. Давайте забудемо про мене ростуть м'язи. Можна тільки форма моїх м'язів з моєї повсякденної плану харчування? Без їжі більше разів, або більш конкретні продукти. Моя повсякденна їжа містить фаст-фуд і здорова їжа-овочі тощо, як і будь-який інший хлопець.

+625
IronSide 5 лист. 2018 р., 18:37:26

Під час мертвих-ліфти, коли штанга знаходиться у верхній позиції (від землі), я втрачаю хватку. Я намагаюся триматися, але я не можу зупинити мої пальці від выпрямляла волосся з усього бару. При цьому моя права рука зчеплення ще досить щільно. Це з-за цього недоліку в силу хвата, що я не можу додати більше ваги на штангу.

Як я можу поліпшити силу хвата?

+578
Nush 18 груд. 2018 р., 10:57:28

Працювати шість днів на тиждень Тиждень тиждень, мені здається, це може бути проблемою. Ваше тіло потребує відпочинку, а також. Я думаю, принаймні, якщо ви підштовхуєте себе до нових цілей ви повинні працювати один день і відпочити поруч.

Працювати три рази в тиждень для мене завжди було солодке пляма. Тоді ви завжди можете наростити вправи на короткострокові цілі, а потім відпочивати цілий тиждень. Більше не завжди краще.

Якщо це ваша мета, то втрата ваги може зробити вас здоровим. Я, звичайно, ніколи не збиралася зупинити, коли я важив 130 кг, але тепер, коли я важу 105 кг тягнути вгору набагато більш досяжна прагнення.

+564
Conor Walton 7 січ. 2020 р., 08:08:21

Почати зараз. Навіть якщо на даний момент Ви, ймовірно, будете обмежені в довжині і регулярності тренувань, ви повинні повільно наростати, особливо, якщо це було довгий час, так як ви зробили що-небудь з цих м'язів.

Так що починайте з малого, вчіться, як це робити правильно, і робити те, що ви можете на даний момент. Коли речі переміщуються від вашої тарілці пізніше, а потім піти далі і прийняти реальні зобов'язання. Як тільки ви робите це зобов'язання, то, що ви робили щось зробити перехід набагато легше і може допомогти запобігти надмірній болючість, яка поставляється з стрибки з головою в новий тренувальний режим.

+518
user206353 3 лист. 2016 р., 20:38:07

Я хочу знати, що на відстані колі для кожної смуги на стандартній біговій доріжці. Я бачила сліди на милі і інші відстані, але не шукати його, поки я був там. Смуги руху, позначені відстані, на трасі?

+518
bleedmood 13 вер. 2012 р., 01:32:11

Коротка відповідь - це залежить. Більш докладну відповідь - найбільш важливі принципи : прогресії ваги і харчування.
Поки ваші робочі ваги стає все більше і ви їсте і спати, так що ваші м'язи стають більше - це нормально.

Але є причини, чому програми для новачків існує. Це тому, що вони є самим простим, щоб зробити, щоб отримати результати(для початківців), що мають прогресування та харчування подбають. Тому відповідь на maxywb є повністю корисним і правильним.

+512
Kasey f 25 лист. 2013 р., 08:03:04

В додаток до того, що Sparafusile сказав, Ви можете зробити виріз місце як це, щоб допомогти полегшити тиск на певні зони:

cut-out seat

Крім того, тверду (але не жорсткий) сидіння можуть допомогти зменшити тертя, оскільки ви не будете занурюватися в неї і рухатися стільки, скільки ви крутите педалі.

+505
JigokuBosatsu 23 квіт. 2017 р., 07:46:08

Я повільно бігаю в середньому близько 7 хв/км. Я бігаю 2-3 рази в тиждень з щотижневим пробігом 20-24 км. Я планую записатися цього літа протягом декількох ТМ і я пристреливаю суб 2:30 години час фінішу.

Я знаю, що є багато планів навчання, доступних в інтернеті, але є деякі програми, які можуть істотно допомогти у збільшенні темпі? У вас є особистий досвід за планом?

Я прихильник стилю Gallloway працює і я роблю бігу/ходьби в проміжках.

+468
Bill King 5 бер. 2014 р., 03:28:33

За оцінкою вашого інакше VO2max кількість у вашому будинку, і без спеціального обладнання, ви могли б просто використовувати Соренсен формулою:

Інакше Vo2 Max = 15.3 * ( MaximumHeartRateBMP / BasalHeartRateBMP)

де:

MaximumHeartRateBMP = 210 - 0.5*AgeYears

[СКУД керівних принципів для тестування і рецепт]

Також можна використовувати одну з покрокових тестів: Корольов, ІМКА, Гарвард, або в Рокпорте 1 км, Купер 12мін біг, розпалює в 12 хв біг, 1,5 км бігти.... тест. На жаль, для визначення VO2max кількість вам вийти з будь-якої з цих тестів залежить від зусиль, тому цифри можуть істотно коливатися, наприклад

enter image description here

+411
astrosirji 9 черв. 2010 р., 16:23:28

Я думаю, у мене кілька питань, що випливають з цього насправді питання.

Приклад сценарію: Скажімо, культурист потребує 2500 калорій, щоб бути в профіциті калорій. Його щоденне споживання калорій, 15% йде від простих цукрів і приймати щоранку. Він worksout в 6 вечора, 3-4 дні на тиждень.

  1. Зробіть калорій з ранку цукрів враховуються його надлишок калорій, хоча вони не були приурочені ближче до тренування?
  2. Крім того, оскільки його простіше вуглеводи вивезли стільки-то годин до 6 вечора тренування, є хороший шанс, у тих не було достатньо часу, для деяких з них, щоб перейти до відкладення жиру, а не чекати навколо в крові через 6 до тренування (адже вони не складні вуглеводи)?
+382
c4collins 22 трав. 2014 р., 02:20:05

У мене є хороші новини для вас. Одвічна дихотомія "або втратити жир або наростити м'язи" в основному розвінчаний. Подивіться тут для обговорення двох досліджень, які показали, як учасників, збільшення м'язової маси тіла (лбм) і одночасно втрачаєте жир, роблячи опір навчання на калорійний дефіцит.

Ключ повинен залишатися в межах декількох сотень ккал нижче вашого TDEE на фактичне. Тепер, ніякої калькулятор онлайн TDEE на може визнати все особливостей вашої індивідуальної фізіології і способу життя, тому 2200 ккал ти запропонував-це лише відправна точка. Я рекомендую, що ви регулювати щоденне споживання калорій на основі зміни ваги. Наприклад, якщо ви строго вживати 2200 ккал щодня протягом тижня, але масштаб не рухатися один біт, відскребти 50 ккал на наступний тиждень. Крім того, якщо у вас є величезне падіння у вазі (>1% від ваги), ви повинні покласти трохи більше ккал на верхній частині вашого щоденного споживання. Ось протокол, який я мав хороший досвід з: http://www.powerliftingtowin.com/how-to-diet-for-powerlifting/

Напевно, найбільшою проблемою для вас буде вирішувати, чи повинні ви схуднути, набрати вагу або підтримувати його. Це залежить від того, як передові ви як склопідйомник. Деякі приклади:

  • Якщо ви тільки почали і слідувати (імхо безглуздий) рекомендації, починаючи кожен ліфт з порожній бар, ви можете сміливо прагнуть скоротити 0,5% вага/тиждень. Ви не побачите значної гіпертрофії, коли тяги 45 кг при 190 фунтів ваги в будь-якому випадку.

  • Коли ти просто потрапив в точку, де кожен ліфт вимагає від вас, щоб покласти зусилля, ви насправді почати купувати серйозні м'язової маси тіла, славні "успіхи нуб". Тут він отримує важко вирішити, чи повинні ви прагнути до втрати ваги, підтримання або навіть збільшення. Це не рідкість для початківців ліфтерів, щоб набрати вагу, а ще позбавлятися від жиру.

  • Якщо ви зробили це протягом деякого часу і вже натисніть одну або дві скине на кожен ліфт, свій збільшити LBM, природно, сповільнилося. Перейти для підтримки ваги або мета консервативного кількість % втрати.

+369
Kianoush 25 черв. 2017 р., 12:14:02

Мені шкода чути, що ви (чи були, 15 місяців тому) в біль. Протизапальні препарати (наприклад, НПЗЗ) можуть зменшити біль і запалення. Як ви знаєте, ці відносно недорогі і доступні без обмежень, принаймні у U. S. A.

Ви можете знайти деяке полегшення і прискорити процес одужання, повертаючись до вашого присідання, з упором на "ідеальну" форму, а тимчасово використовуючи менші ваги. Наприклад, якщо ви були присідає 100кг на три сети з п'яти, потім присед 50 кг у трьох сетах з восьми під час першого тренування.

Не виключено, що причиною болю не є згиначів стегна деформація, але замість ущемленні м'яких тканин між передньою поступається клубової ості (АІІС) і ваші стегна. Щоб уникнути цього, переконайтеся, що кут пальцями ніг приблизно на 30 градусів назовні, перш ніж ви присідаєте, і засунути коліна назовні (латерально) за ваші ноги, як ви присідаєте.

+192
Prince Philip Federico 6 квіт. 2013 р., 04:04:17

Я думаю, багато хто вже чули це питання, і все одно щось, що на мій погляд здається трохи незрозумілим.

Фітнес-програму навчання, що складається з 5-8 комплексу вправ є відмінною основою для будь-яких силових тренуваннях, але те, що визначає добре збалансовану програму тренувань?

Мій власний підхід до цього, це вибрати вправи, які зачіпає майже всі м'язи тіла, особливо вправи, що стимулює численні синергісти мають кваліфікацію для виконання цього завдання.

Якщо не звертати увагу на підготовку частота, навантаження, кількість повторень і інші деталі, і просто зосередитися на силові тренування по своїй суті.

+177
macshaggy 9 груд. 2018 р., 22:38:37

Я був у дуже схожій ситуації, щоб ви у вашому віці. Одна річ, ви повинні зрозуміти, ваш метаболізм, швидше за все, чи близькі до його піку прямо зараз.

Набирає вагу так само просто, як більше калорій, то калорії. Я б запропонував вважати свої калорії протягом декількох днів і бачачи, скільки ти зараз їж за день. Потім спробуйте додати 250 на добу(бажано здорових калорій, але ваш вік/розмір не має значення). Як тільки ви робите це з комфортом, спробуйте додати ще 250 за день.

Як для роботи, спробуйте зосередитися на рухах суміші і низьких частот реп. Наприклад, станова тяга, присідання і жим лежачи дуже хороші руху суміші. Спробуйте вдарити по 4-8 повторень.

Навіть цього ви не можете очікувати, щоб отримати багато швидкий вагу. Близько 0,5 кг в тиждень є стійким.

Дайте мені знати якщо ви маєте будь-які інші питання!

+168
Vikas Kalwani 15 серп. 2017 р., 15:48:23

Я останнім часом участь у Zumba і я відчуваю себе більш жорсткої після того, як я зроблю щось інше, а не Зумба. Зумба-це хороший вибір, щоб працювати або це більш цікавий вибір, якщо це зумба або нічого? Що робить зумбу робити?

+133
Dmitry Senkovich 23 серп. 2018 р., 19:21:52

В той час як це широко відомо, що підйом зростання трюків, цілком ймовірно, це насправді міф. Головне, що ви не йдете на дієті, адже тоді ваш організм не буде отримувати енергію та харчування, щоб вирости.

http://www.livestrong.com/article/430166-can-lifting-weights-when-young-stunt-your-growth/#page=1

За словами доктора Ейвері Faigenbaum з Університету Массачусетсу, побоювання з приводу підняття тягарів сповільнюють ріст дітей та підлітків є застарілими і такими, що вводять в оману. Замість цього, він припускає, що їдять здорову дієту і регулярно займатися фізичними вправами дозволить вам досягнути своєї максимальної висоти, з неактивними, нездорові їдці частіше відстають у розвитку. Бетсі Келлер коледж Ithaca припускає, що цей міф існує тому, що деякі дослідники зосереджуються лише на окремих груп спортсменів. У 2008 році огляду літератури, вона передбачає, що докази за негативний вплив важкої атлетики на зріст постає виключно від спортивних, які добре підходять для коротких людей, таких як жіночі гімнастикою та спортивними танцями.

http://scoobysworkshop.com/bodybuilding-stunts-growth/

Я часто отримую запитання від підлітків з проханням, якщо бодібілдинг буде затримувати їх зростання, то відповідь " Ні!"....

http://www.bodybuilding.com/teen/jay1.htm

Один з найбільших міфів про важкої атлетики полягає в тому, що це гальмує зростання. Ніяких досліджень не було показано, що підйом тягарів трюки або inhibitsgrowth. Але, як і в будь-якій програмі вправ, Якщо ви робите занадто багато і занадто швидко, фізичні проблеми можуть виникати незалежно від того, скільки людина робите вправу.

Просто хотів зауважити, робиш 30 не буде вдома багато м'язів, прагнути до менше повторень (наприклад, 15), але більш важкими вагами. Та будьте дуже обережні, деякі вправи можуть бути шкідливі, особливо якщо зроблено неправильно, так вам хтось досвідчений, щоб дивитися, як ти під час тренування один раз.

Ви запитали про неосудність. Якщо ваш дуже підходить і ви просто хочете залишатися у формі, тоді я не розумію, чому тренажерний зал недостатньо. Якщо тренажерний зал не працює, то ви можете спробувати його. Але говорити комусь, хто знає вас і вашу ситуацію краще.

+106
Ermias Mulatu 13 серп. 2015 р., 00:21:53

ІМТ являє собою актуарную таблицю, і поки недостовірно для людей з розвиненою мускулатурою або інших видах екстремального будує, для загального орієнтиру, він буде працювати, особливо якщо ви в основному орієнтуєтеся втрати жиру. Отже, поглянемо на шкалі ІМТ, вибрати розумну мету вага і прагнути до цього початку.

Для початку, я б не тільки розробити програму тренування, але я також хотів розробити план харчування, способу життя. Я не кажу, що дієта, як дієта передбачає короткочасне зміна. Існує два основних компонентів фітнесу, одна вправа, а інший-це те, що ви їсте. Тільки якщо ви дійсно звернути увагу на те, що ви дійсно можете бути успішним у втраті ваги та фізичного розвитку.

Зроби ласку, почни з помірною, низькою віддачею вправи, такі як їзда на велосипеді, плавання, ходьба, і основну вагу. Отримай свою вагу на прийнятному рівні, і одночасно з'ясувати, які вправи вам подобається, і створити свій план вправи навколо цієї діяльності. Якщо ви ненавидите важкої атлетики, що ви не будете робити його довго, наприклад.

Жиру можна виміряти за допомогою ваг Tanita тип, жиру штангенциркулі, вимірювання окружності і передові методи, такі як підводне водотоннажність зважування та сканування DEXA. Останні два є найбільш точними, потім супорта, потім все інше. Ваги Таніта, хоча, можливо, дуже неточний, дає принаймні загальна тенденція. Один з ваших кращих посібників буде дзеркало і одяг.

+95
Jmbo 9 черв. 2018 р., 02:08:30

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil