Як збільшити витривалість в підтягування?

Я роблю 5 підходів підтягування з кожного набору до знемоги. Однак мій підтягування дійсно зменшується після перших двох сетах. Я хотів почати робити 7, потім 5, потім я отримую 2 або 3, Якщо я дуже постараюся на наступні набори. Я відпочиваю близько 2хв між підходами, а я відпочиваю 2 дні до моєї наступної сесії підтягування.

Якщо я відпочиваю набагато більше, я можу витягнути більше. Але це добре?

У кінцевому рахунку моя ціль-сила, і поступово я збільшив мій підтягування номер. Але як я можу працювати краще для пізніх наборів?

+697
GreenGrasFrog 1 січ. 2016 р., 16:28:14
30 відповідей

Я новачок, і я почав піднімати тяжкості на початку цього року. Я роблю тренування 3 дні на тиждень (ПН, Вт і чт) я тримав, що за останні два з половиною місяці. Коли я роблю підйом, я зупинюся на конкретних м'язових груп, що це день для ніг, день для грудей і рук, в день на спину і один день для мого преса. Так, там буде група м'язів не буде навчений на тиждень (ноги або ABS).

Я тренуюся по 30 хвилин, де я ставила перед собою завдання якомога краще, і я перемикатися між машини націлені на різні групи м'язів, так що я не просто сісти на машину і чекають, щоб відпочити. Наприклад, я переключаюсь між біцепс і трицепс машини. І я тренуюся до точки, я не зроблю нічого (Де мої м'язи повністю застрягла і не може рухатися).

Я помітила, що на ніч після тренування (я тренуюся до обіду), що я не сплю добре, і нещодавно я повністю потрапити в проблему безсоння. Наприклад, вчора був день АБС і я не міг спати по 3 години! Я намагався збільшити мій споживання вуглеводів, але це не спрацювало, тому мені цікаво, що ймовірність того, що я перенапружувати себе?

Я повинен взяти тиждень відпочинку або так? Я дивився це відео з каналу мені подобається. Однак, я боюся, що якщо я це зроблю, то я втрачу мотивацію і перестати тримати мій білкового синтезу у вогні!

Я зазвичай зупиняюся дефіцит калорій, але я беру не менше 90 грам білка. Моя вага 73 кг і 1,78 см заввишки (та ні, я не худа, є трохи жиру навколо моєї талії.. скінні фет? може бути, я не впевнений)

Будь ласка, дайте мені знати, якщо я роблю щось неправильно тут.

+997
Giovanni Curiel dos Santos 03 февр. '09 в 4:24

Всякий раз, коли я роблю низкоуглеводной дієти або навіть якщо я просто скоротити карбюратора частина мого щоденного споживання калорій, мої губи починають висихати.

Після одного або двох днів вони дійсно тріскаються і шелушаться. Бальзам для губ не допомагає. Коли я можу збільшити мою споживання вуглеводів, вони повертаються до нормального життя після День.

 • Це нормально?
 • Чому це відбувається?
 • Що я можу зробити?

Спасибі заздалегідь.

+925
Mimi 23 лют. 2015 р., 08:06:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Який біг ти робити до 2-3 перерви? Ви коли-небудь зробити швидкість навчання раніше? 10 днів до гонки не залишать вас дійсно ніяких варіантів. Ваш план атаки дійсно залежить від виду бігу ви зробили в минулому. Якщо ви були бігуном до перерви, ви повинні спробувати працювати майже кожен день, ведуть до бігу. Я б зробив один довгий забіг 7 днів (5 миль - трохи довше, якщо ви звикли бігати по 50 км в тиждень) і одна швидкість сесії 2 дні. Але ця швидкість сесії повинні бути легкими. Зробити 1 миля урізане на треку. Почати повільно і поступово отримати швидше, відбувається близько 90% за останні 200м. Взяти 800 пробіжку, потім 3-4 200-х, що почала повільно, швидко в середину, а потім сповільнюється в кінці. Не дивись на час. Ключ у тому, щоб перетворити ваші ноги більше перед гонкою, так що ви не поранитися під час гонки.

Якщо ви не бігун, спробуйте запустити 50-75% днів. Спробуйте пробігти 3 милі один або два рази і, можливо, забрати останню милю 1-2 з вашої траси. Може бути, один 5-мильного забігу.

Якщо ви не бігун взагалі, я б Реко виконується 3-4 рази перед гонкою. Почніть з малого (1-2 км пішки ламає, якщо потрібно) і, можливо, отримати до 3 миль. Прислухайтеся до свого тіла. Преться це може викликати проблеми вниз по дорозі....

+913
holmeswatson 23 лип. 2019 р., 11:12:43

Це питання не був вхожий спочатку, так що я перефразую.

Є гіпертрофія процедуру, яка стоїть вище за інших в плані зростання, враховуючи, що нескінченна мотивація і ресурси(без стероїдів) є в наявності?

Те, що я намагаюся запитати: чи є рутини, що більшість людей не прикладіть зусилля, щоб залишатися послідовним, що той, хто володіє винятковою дисципліни пішло б на користь більше, ніж будь-який інший на.

+910
Afshin 7 черв. 2018 р., 17:03:25

Присідання: Присідання-це повна тренування тіла, б'ють тільки про кожну групу м'язів. Передні присідання і Олімпійський стиль задня присідання (висока планка, дуже глибокі присідання) звертати особливу увагу на квади, а низька планка задня присідання підкреслюють сідниці і стегна.

Ви побачите, що ви просто не зможете впоратися з такою ж кількістю ваги на бар з повним спектром руху присідання, як ви можете з жиму ногами. Однією з причин є той факт, що основним і верхній частині спини може стати обмежуючим фактором. Ви можете бути здивовані тим, що мало можна присідати порівняно з Скільки можна жим ногами на перший, але з хорошою стратегією можна подолати в строк.

Якщо ваш акцент з розмірів, палиці з великими діапазонами реп, але переконайтеся, що ви можете підтримувати правильну форму протягом множин.

+885
sadatrafsanjani 28 трав. 2015 р., 09:19:32

Я бачив багато важкоатлетів і особливо гравців у регбі краватка потягати залізо після них у більшості випадків санки і потягнути його на повній швидкості на відстані,я розумію, це може зробити гравець в регбі звикнути натискати великим вагою, тому що він повинен штовхати інших гравців в іграх, але не в допомогу яким-небудь іншим способом?

+870
Jireh Huang 23 трав. 2016 р., 16:18:13

Я спробую сказати те ж саме мало-різному, використовуючи слова:

 1. Деякі частини тіла працюють як буквальне весна -- вони зберігають енергію, коли вони витягнуті, і дати сили, щоб повернутися в їх звичайний стан. Як на резинці. Це відбувається в нижній частині присідання і робить його легше для початку йдемо назад. Якщо ви були достатньо болісні, щоб зробити свіжий труп робити присідання, цей ефект все одно сталося, тому що це механічні властивості матеріалів.

 2. Крім суто механічного впливу, є також деякі дуже складні речі відбувається з вашої нервової системою. Якась частина вашого мозку помітивши, що ти в присяд і каже м'язи, щоб підготуватися, щоб знову встати.

 3. Я не зовсім впевнений, що він говорить тут насправді. Я думаю, може це щось на кшталт якщо б ви могли уявити якийсь інший спосіб, щоб потрапити в положення присідання, як згорнувшись в клубок на спині, а потім перевертаюся на ноги, як-то, ну що б потім використовують менше м'язів, і менш ефективно, ніж просто навпочіпки. Але я, в основному, ворожіння на, що однією.

На практичному рівні, Самий простий спосіб відчути, що діється з цим варто спробувати присідання зі штангою, де ти "стрибає" з отвору в нижній частині, а потім деякі інші присідання, де ви робите паузу нерухомо на дні протягом декількох секунд, перш ніж підніматися знову. Якщо ви намагаєтеся пройти сертифікацію як тренер, будучи в стані відчути різницю всередині вашого тіла між цими двома рухами-це буде найкорисніша частина це (на мій погляд.)

+866
kevin black 4 бер. 2012 р., 19:24:37

У Фурман інститут працює і підготовці наукових кадрів (в першу чергу) поставити хорошу книгу працювати менше, працювати швидше. Ви можете знайти багато інформації, що міститься в книзі в оригінальній статті у Бігун в світі.

В основному, перша програма описує 3 типи тренувань. Перші три тренування довгостроковому періоді темп виконання, і швидкість тренування, які призначені для підвищення вашої витривалості, лактат-пороговий темп бігу і швидкість ніг.

Це вказує на те, що тривалі пробіжки покращують витривалість, а не швидкість. Він підвищить інтенсивність буде додати додатковий стрес для невеликого заробітку. Спочатку зробив кілька досліджень, і бачив відмінні результати. Є дослідження, цілком наукові, я не можу сказати.

+826
ovi1707 18 лист. 2018 р., 06:51:18

Для кого-то починаєте 5-7 хвилин-це занадто довго, щоб сидіти навколо між сетами. Вам потрібно робити щось не читав! Якщо ви не піднімаючись по чисто сила - не розмір або тонус або спортивне причин - чим більше час перерв може працювати.

Але не по 5-7 хвилин з кожного. Це означає, що ви витратили 21 хвилин робити 15 присідань? Це не здається ефективним. Там були дослідження, що показують, що як тільки людина починає інтенсивні тренування у них десь між 20-35 хвилин піку сили, час, будівлі. Після того, як м'язи втомилися (ви робите свої м'язи більше втомилися не обов'язково сильніше) і організм повинен поповнюватися. Велике Олімпійських важкоатлетів насправді ліфт два рази в день по 30-45 хвилин кожен. І так, вони дійсно приймають безглуздий перервах між підходами.

Я не думаю, що ти хоч ще там. Вам потрібно використовувати ваш час мудрішими в тренажерному залі. Навіть якщо ви думаєте, що у вас є необмежена кількість часу ваше тіло. Для новачка 3-4 хвилини-це дуже довго. Скинути вагу, збільшити руху, що ви робите і повторень, і підвищити свій рівень інтенсивності. Тепер раз на місяць або два, якщо ви хочете мати максимум дня на підйомнику ви можете йти вперед і приймати тривалі перерви, щоб побачити, де ви знаходитесь.

+818
user2995234 18 січ. 2017 р., 01:38:12

Віджимання. ТІЛЬКИ ЯКЩО ВОНИ БЕЗБОЛІСНІ. Само собою зрозуміло, що, якщо ти відчуваєш болю в плечі під час віджимання і будь-які інші вправи, ви повинні негайно зупинити (якщо це ставить під ризик стати повний розрив надостной).

Будьте обережні, щоб не спалахнути лікті назовні. Що стосується трицепси (ви запитували в іншій темі). Віджимань буде працювати груди і трицепс.

Якщо ви не можете працювати без болю, то ви повинні спробувати це. Шукати терапевт. Вправи при болю тільки погіршить ваш стан. Біль відбувається тому, що субакроміальной простору зменшується і надостной немає місця. Намагаючись проштовхнути болі в кінцевому підсумку призводять до серйозних пошкоджень, що ніжні м'язи.

Якщо ви не можете дозволити собі медичне лікування, то постарайтеся більше відпочивати і уникати зайвої активності з рукою, і все, що заподіює біль. Якщо вашої домінуючої руки, навчитися використовувати комп'ютерні мишки з іншими. Тільки після того, як біль пройшла і добре в минулому, то почати заняття, але завжди уникаючи накладних дій.

+797
Anirban Mukhopadhyay 10 лют. 2012 р., 09:07:30

Навчання, щоб підготувати себе для гонки різні, і навчання, щоб бити раз по-іншому. Під час відновлення, ваші м'язи повинні отримати назад в стані, в якому вони перебували. Якщо вашу увагу на стан ваших м'язів і тримати своє тіло підготовлено, то вам не доведеться бігти всю дистанцію, щоб це сталося.Для того, щоб перемогти час, потрібно тримати в голові. Якщо ви покрили все це справа в 19:30, то вона повинна бути навколо. Покращення час не означає, що ви повинні бити його кожен раз при запуску, але через день або 2 у тренінгу, де ви прагнете це зробити. Якщо ви не в змозі закінчити навколо цільовому часу, тоді у тебе буде рівень довіри до вас через. Пам'ятайте, що тренування для марафонів-це не тільки тренування тіла, але і розум.

+785
mwarren 25 черв. 2016 р., 19:25:29

У мене йде 10-15 хвилин, щоб охолодити тіла темп Мудрий - після тренування, після 'охолонути' в тренажерний зал і холодний душ іш. Це стає проблемою, коли я тренування в обідній час. У кого-небудь є які-небудь пропозиції?

+742
Georgik 10 вер. 2014 р., 08:56:55

Після перших двох разів я тренувався АБС у мене були болі в протягом декількох тижнів, але з тих пір я не зустрічав якихось помітних м'язових болів.

Чи потрібно мені стимулювати біль/відчуття болю, щоб отримати АБС або вони стають більш визначеними аналогічним чином?

+722
Pointblank 10 серп. 2014 р., 10:59:55

Плечі плечі плечі. Проблеми плеча частіше всього викликаються надмірно розвиненою грудною кліткою по відношенню до спини. Це призводить до проблем постави.

Думайте про нього, коли ви сидите за комп'ютером ваші руки обличчям вперед, коли ви за кермом, кулінарія, читання і т. д. все ж позицію розтягуючи вже слабка спина і задня дельта.

Я думаю, ви повинні спробувати розминаються плечі перед кожною тренування верхньої частини тіла, так це те, що інструктора мені порекомендували. Також зосередитися на розвитку задніх дельтоподібних. Я знаю, це може здатися очевидним, але намагайтеся не травмувати ваші плечі, розминки, почніть з легкого ваги і не йти важче, ніж комфортно.

+715
Markos Evlogimenos 29 лист. 2010 р., 00:54:59

Ось що вийшло:

Я їздив на 2 тижні у відпустку

Коли ви робите початківців прогресії, а 2-тижневої перерви ви можете встановити шлях, шлях назад. Я думаю, що ви повинні працювати близько 175. Не намагайтеся 205 разів без працювати ваш шлях назад вгору.

Що сказав, Є деякі речі. Перший присед реп була трохи високою, але решта були в порядку. Хороша робота! Так, дуже дивно, що ваша тяга буде настільки мала в порівнянні з присідання. Чому це може бути?

Ну, налаштування для станової тяги-це просто не коректно.

 1. У вас немає вагомих причин для альтернативних хватку. Використовувати подвійний зверху гак зчеплення з крейдою.
 2. Ви знаходитесь підйому штанги з підлоги. Це передова техніка. Замість цього, squeeeeeeeze барі з підлоги після того, як ви вже туго.
 3. Ти дозволяєш бар вам в голову. Підійдіть до неї з метою. Ваші ноги набір, Набір зчеплення, спину набір, роблю глибокий вдих, щільно закрий все на місці, і вижати штангу вгору ногами. Приймаємо округлення.

Якщо ви виправити ці речі, ви могли б знайти себе, що настають зазвичай при становій тязі. Якщо ви відчуваєте, дивно, що непропорційне присед:співвідношення станова тяга, що ви не повинні відчувати, ти можеш (якщо хочеш) перебування в 230 за додаткову пару сеансів, щоб зробити ваші досконалі форми. Зокрема, переконайтеся, що ви пройти весь шлях вниз нижче паралелі у кожному повторенні.

+690
LEXI WEST 20 лип. 2010 р., 16:08:19

подивитися ГВт (німецька обсяг навчання) як ви починаєте з ваги, який ви можете легко зробити за 20 повторень і зробіть 10 комплектів 10, в якому, як правило, не менш двох останніх наборів буде вам виклик.

+558
Noirin 23 черв. 2019 р., 17:44:28

Пістолета.до.одного присідання ноги-це відмінна вправа, і я пропоную такій прогресії:

 1. На самому початку можна допомагати рукою з протилежного боку, що допомагає з балансом, а також вставати, коли вам не вистачає сил поки що.
 2. Наступний крок-робимо одну ногу навпочіпки, в той час як друга нога м'яко торкається підлоги - чим менше ви допомогти з цим - чим ближче до пістолета.
 3. Пістолет присідання - коли попередні вправи стають легкими, ви повинні бути в змозі зробити повний присед пістолетом. Підніміть одну ногу перед собою і потім повільно спуститися вниз, почекати 1 секунду внизу, а потім піднятися.
 4. Зважений пістолета - коли нормальний пістолет стане легко, можна додати трохи зайвої ваги.

Ось це відео для всіх тих кроків: Пістолет прогресії

Зверніть увагу, існує поширена помилка, що багато людей роблять. Коли вони отримують вниз, вони просто падають вниз і відскік вгору. Таким чином, вони робити більше повторень, але присідати стане менш ефективною і збільшить потенціал для колін травми.

+485
jkuner 25 жовт. 2016 р., 13:16:35

Для 1) і 2) я б рекомендував біп тест. Його стандарт, використовуваний британськими збройними силами і поліцією зокрема. Він вимагає тільки диск тесту.

+467
Rafaello104 5 серп. 2010 р., 09:29:43

одним із способів є стек барі з якоюсь вагу. Робимо 3 повторень, потім запитайте себе, чи Можете ви зробити ще 9. якщо відповідь-так легко, ніж стек більше вага на штанзі ще три і задати те ж питання, але з 6 повторень, якщо так додати більше ваги, зробити ще 3 того ж питання я можу зробити ще 3, якщо відповідь легко додати більше ваги. Якщо відповіді немає, то взяти невелику вагу і які повинні прийняти вас перевантажувати. Якщо відповіді немає, то витратьте трохи off, а потім ще три, і задати питання. Це працює, якщо ви починаєте з трохи більш важку вагу, як ви могли б втекти з повторень, перш ніж ви отримаєте свій ідеальний вагу. Цей метод може бути використаний для більшості вправ і покликаний знайти відправну точку. Звичайно стара улюблена-1 ПМ, тоді близько 60% на 12 повторень. Сподіваюся, я не заплутала тебе.

+455
robert harper 23 черв. 2011 р., 15:02:25

Коротше, на моє запитання "як насправді розрахунок калорій працює?" Зараз я спробую описати своє питання більш докладно. Під час серфінгу в мережі я знайшов калькулятор, який стверджував, що він може визначити свою мінімальну потребу в калоріях. Методом зворотного інжинірингу я знайшов формулу, не було нічого, крім

Моя вага * 24 = загальна кількість калорій, необхідне для мого тіла

Тепер,

Загальна кількість необхідних калорій - 500 = мінімальна доза для мого тіла.

[що дійсно не застосовується для людей, що мають 0-45 кг]

Сказавши це, у мене два питання,

 1. Скільки мінімальна кількість калорій, необхідне для мого тіла, коли я роблю кардіо + нормальні тренування в залі + щодня вдома або в офісі? Я сумніваюся в наведеній вище формулі.
 2. Що є кращим способом, щоб зменшити вагу через контроль калорій без шкоди для організму. Екс. Якщо моя добова доза становить 1200 кал , так що я повинен спалювати більше ніж 1200 кал кожен день, щоб зменшити мій жир?

з моїх знань, більше М'язи споживають більше калорій (так само, як автомобільний двигун, потужність більше, витрата газу), так що обмеження споживання калорій може привести до пошкодження мій ріст м'язів?

Вибачте за мій поганий англійська

+378
Pedro Lopes 7 груд. 2015 р., 17:56:28

Хороша форма-це для безпеки. Відхиляючись від хорошій формі означає, що ви вважаєте, що ситуація настільки високі ставки, що гарантує ризикуючи вашою безпекою. Отже, озброївшись знаннями, Ви можете вибрати своє власне пригода.

Ви повинні бути обережні з прийманням сигналів з YouTube. Цілком можливо, що люди, яких ви дивитися різні цілі, ніж ви, як гіпертрофія, а не сила, або хвастощі з приводу ваги вони скручуються замість того щоб реально покращувати їх завити. Існує також вроджена упередженість на те, що ви бачите: більшість людей завантажити ліфтів, що зробить їх добре виглядати, а не травми, які відбуваються з-за низької форми.

Однак!

Якщо тренування для гіпертрофії, і Ви маєте солідну базу для всього тіла сила, щоб витягти з, і ви знаєте, як захистити себе, роблячи так, я міг бачити трохи переваги від використання вагу занадто важкий для вас, щоб завиток, де ви повісите чисте-завити їх вгору і використовується контрольоване, повільне негативно. Зверніть увагу все кваліфікації у цій заяві.

+376
Devan Hurst 25 бер. 2010 р., 23:43:20

При погляді на тип вправ, які ви плануєте, у вас немає такого високого попиту на вуглеводи, як хто-то біг на довгі дистанції або важкою атлетикою. Тип вуглеводів дійсно може залежати від того, коли ви маєте намір приймати їх. Я була важкої атлетики на деякий час, і я дійсно не потрібен Спайк, що відповісти Кріс з припускає. У самому справі, для моїх цілей мені потрібна енергія, яка може надходити з вуглеводів або жирів.

Загалом, повільно гарячий карбюратор краще для тренування. Повільне горіння вуглеводів зайняти до 12 годин, щоб належним чином переварити, тому він повинен бути з'їдений задовго до тренування. Саме тому бігуни, як правило, підзарядитися на ніч, перш ніж вони бігти і бігти вранці. У той ранок вони будуть мати щось, що вище в білку.

Суть в тому, що як ходьба і йоги не ризикують виснажити свій нормальний енергетичний магазинах, якщо ти постив весь день перед тренуванням. Можна гуляти годинами, не потребуючи додаткових вуглеводах. Біг-це трохи складніше, але все одно вам буде добре з заповнення вуглеводами після того, як ви працюєте, а не раніше.

Крім того, можна з упевненістю сказати, що з високим ступенем переробки вуглеводів, які ви знайдете в цукерки і цукор, газовані напої (не дієтичне) занадто легко засвоюються організмом. У той час як вони можуть надати вам швидкий заряд енергії на кілька хвилин, коли ваше тіло робиться це неприродно високий рівень нервової енергії, вона падає і залишає вас з меншими витратами енергії, чим раніше ви їх їли. Коротше інсулін оброблені занадто багато цукру і тимчасово залишив тобі трохи гіпоглікемічну. Ніяких вуглеводів повинно бути простіше, ніж цілісні фрукти (не сушеної) або картоплю. Ваш організм здатний боротися з ці вуглеводи, а не перестраховуватися.

+372
meghna 9 січ. 2018 р., 23:52:04

Мені потрібна порада regaurding еспандером. Я думаю про купівлю одного з них (і єдиний, напевно). Я хочу, щоб це розвинути м'язи. Я не в змозі виконувати вправи, як мої м'язи слабкі (який є, чому я думаю про купівлю опір групи для їх розробки). Мені потрібна порада regaurding який тип (легкий ,середній або важкий) група, яку я повинна купити. Я не хочу, щоб це було надто легко. Я не маю доступу до вільними вагами, ні в спортзали. Я бачив деякі відео на опір групи вправ, і здається, щоб бути ефективним. У кого-небудь є думка/досвід інакше? Будь ласка, допоможіть. Також що довжина смуги опору буде ідеальним для мене? Я 5 футів 5 дюймів і вагою близько 60 кг

+340
Matthew Freeman 4 трав. 2016 р., 14:17:49

Якщо я застуджуся чи є якась незначна інфекція зазвичай я відчуваю, що я не на моєму топовому стані, проте я достатньо здоровий, щоб піти працювати і нормально функціонувати.

Я відчуваю, що я міг би піти в тренажерний зал, але я, мабуть, не одні з моїх наборів.

Я повинен піти в спортзал взагалі? Якщо я це зроблю, я повинен знизити мій робочий встановлює або приймає відмови, коли він приходить?

+313
Ryan DeMont 25 січ. 2015 р., 06:26:23

Я почав ходити в спортзал протягом одного тижня тепер, але я виявив, що за останні три дні, я не отримую правильного сну.

Я зазвичай засинаю в 11 вечора, після того як я зробив кардіо (біг, ЕСТ і велоспорт) з 6 вечора до 8:30 вечора.

Коли я лягаю спати, я прокидаюся рано, близько 2:30 ранку. Після цього я не можу заснути до 4 ранку або 5 ранку.

Я не можу змінити спортзал часу у вечірній час, тому що це єдиний час, коли я можу піти і я хочу зменшити свою вагу.

+216
Yeza 9 лип. 2015 р., 02:16:13

Навіщо вам 60 хвилин, щоб працювати на 1 частину тіла?

Мінімальна кількість роботи, необхідної для міцності і розмір 10 твердий комплектів в тиждень для початківців. Якщо ви можете зробити 10 комплектів відразу, то його добре, але це має сенс розділити його на кілька днів.

+206
Nanado 10 лист. 2011 р., 00:17:16

Кінцева ногу Джої Атласу, живіт, стегна і стегна тренування-це добре і не вимагає ніякого обладнання, але, очевидно, тільки цілі цих областях. P90X-це мій улюблений будинок звичайної тренування, і він приходить з 15+ тренування, які не вимагають обладнання (тих, які вимагають тільки гантелі або смугах).

+130
kleopatro4ka2 1 бер. 2013 р., 06:46:31

Цю тему я неодноразово чути від вчителів йоги: коли ви почати займатися йогою вперше або після довгої перерви всі минулі недуги тіла буде якимось чином з'являтися протягом деякого часу (імовірно, поки ви "насправді вилікувати" їх на практиці). Чи є докази цього?

+91
Francescu 9 черв. 2019 р., 17:37:19

Це помилка, що сила і гіпертрофія як-то взаємовиключні речі. Майте на увазі, що найсильніших пауерліфтерів тренуватися як бодібілдери більшу частину часу, де основна відмінність з'являється, коли виступати на конкурсі, де пауерліфтерів піку до максимальної міцності, а не максимальну худобу.

Сила штангіста залежить від трьох факторів:

 • (1) на площу поперечного перерізу м'язів (як великі)

 • (2) нейронної ефективності їх м'язи (наскільки вони гарні на залучення цих м'язів для підйому важких речей)

 • (3) їх anthropomorphy (тобто їх використовує)

Ви не можете змінити (3), Якщо ви йдете зробити дуже дорогу операцію, так що це виключено. Тільки (1) і (2) як в руки, і ось чому ми розробили те, що називається періодизація, тобто підготовка декількох якостей (тут гіпертрофії, сили) за певний період часу, щоб максимізувати загальну продуктивність спортсмена в кінці циклу ви отримуєте більше, щоб поліпшити (1), яка надає м'язам більш "номер", щоб стати сильнішими, які вам пропонують купити, то навчання (2), що робить вас сильніше і дозволить вам тренуватися (1), з великими вагами і т. д. Вони є двома сторонами однієї і тієї ж речі! Тепер відповім на ваші запитання:

Я зробив деякі дослідження, що гіпертрофія, але я до сих пір залишаються значною мірою нуб, так що якщо я тренуюся для міцності, дозволяє сказати, що додавши більше ваги, ніж я нині роблю по 4-6 повторень, що змусить мене неврологічно сильніше і допомагають принаймні деякі м'язи?

Ви праві, це може бути нейронна адаптація (другий фактор) з якоюсь невеликий ефект на розмір.

Чи, можливо, я повинен піти для них обох? Як ви пропонуєте мені враховувати ці зміни, так що я тренуюся на міцність, а також розмір?

Ви могли чергувати їх (подивитися на щось називають блок періодизації , яка займається цим) або навчати їх одночасно (часто в повсякденному хвилеподібною періодизації, періодизації одночасно і в західному стилі кон'югат навчання по системі à la Вестсайд) і чергувати акценти, в залежності від ваших уподобань. Ця стаття дає хороший огляд різних моделей періодизації, але трохи погугливши можу дати вам набагато більше результатів, якщо вам цікаво.

Крім того, я розумію, що називається прогресивної перевантаженням, але під яким способом його застосовувати? Сила або гіпертрофія? і як ви правильно включити його?

Це насправді так. Прогресивна перевантаження відноситься до стресор, тобто щось, що викликає адаптацію у вашому тілі. Якщо ви поступово перевантаження стрес, що породжує гіпертрофію, ви будете продовжувати прогресує гіпертрофія. Сила, витривалість і т. д.

Визначимо обсяг як абстрактна міра "роботи". Зазвичай він розраховується як набори х повторень х вага (також званий "тоннаж"). Давайте визначимо інтенсивність як міра відносного ваги: це відсоток від 1 ПМ в ліфті.

Що стосується гіпертрофії, основна гіпотеза на даний момент є те, що обсяг до 40%+ діапазон інтенсивності не впливають на його прогрес. Обсяг-це абстрактна міра "роботи". Зазвичай він розраховується як набори х повторень х вагу. Застосування прогресивної перевантаження йому тоді буде збільшуватися об'єм: від 4 комплектів 6, робота до 4 наборів 8, і це буде збільшення обсягів від 24xWeight в 32xWeight. Від 3х10 працювати до 5х10 і що буде збільшення з 30 до 50 повторень.

Є альтернативна гіпотеза, яка свідчить, що більш точно виміряти обсяг для гіпертрофії кількість "жорстких" набори (то набори, які у вас є жорсткий час закінчення).

Що стосується міцності, основна гіпотеза полягає в тому, що він регулюється за обсягом 70% до 90% діапазон інтенсивності. Ось де традиційної лінійної прогресії з набору 5 вступають в гру. У цьому випадку ви могли б поступово перевантажують, додаючи трохи ваги на штангу кожен раз, коли ви приходите в тренажерний зал.

Відносно трудових ресурсів (здатність робити великий об'єм в короткий термін), основна гіпотеза полягає в тому, що вона визначається ваша можливість повернутися у свій ЧСС після тренування. Ви могли б поступово перевантажувати його шляхом видалення 10 секунд відпочинку між кожним набором кожен раз, коли ви йдете в тренажерний зал. Або намагається зробити кілька повторень з певною вагою в мінімальну кількість сетів.

Наприклад - я Військово-повітряна Прес з скажемо 5 кг з обох сторін, тепер для прогресивної перевантаження статися, я повинен збільшити наступних повторень від 6 до 8 на 10 в наступному набори чи треба збільшувати вагу від 5 до 7,5 до 10 кг? і представники спуститися з 10 до 8 до 6?

Ви могли б зробити обидва. Збільшення першого тома, додавши кількість повторень до 10, потім збільште опір і повернутися до 6 повторень, прополоскати і повторити (це називається подвійної прогресії).

Що краще і чи є різниця? чи можу я розраховувати реп у той час як збільшення ваги?

Як вже говорилося, вони доповнюють один одного.

Потім знову, дивлячись на моє тіло рама висота 5'10, Вага 115 кг, талія 26 дюймів, 11 дюймів біцепси і просто курячі ніжки, які будуть краще для мене?

Що буде краще для вас, щоб зробити те й інше, і багато спав і їв. Ви все ще 19, коли ваші гормони все ще налаштований на зростання. Скористатися в найближчі 10 років до вашого тестостерону починається, природно, падає і йдуть поїзди.

Я б рекомендував вам прочитати цю статтю-тренер, письменник і світовий рекорд пауерліфтер Грег Nuckols: чому пауерліфтерів повинні більше тренуватися як бодібілдери

+49
Zolbayar 30 трав. 2011 р., 17:28:39

Я намагаюся отримати принаймні половину моєї звичайної тренування на канікулах. Я намагаюся бігати на бігових доріжках в спортзалах або на вулиці. Основна проблема тут полягає в тій енергії, яку ви спалюєте, і як це впливає на ваш раціон харчування і сну. Якщо ви звикли горить щось близько 1000 ккал під час тренування, після зупинки використання протягом тривалого періоду часу може викликати проблеми зі сном і звичайною їжею.

+44
Matthew James Briggs 6 груд. 2018 р., 15:21:29

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil