Коли роблю стійку рядки, я повинен мати зверху ручка або закулісні зчеплення?

Я просто почав робити сильні-ліфти програму на цьому тижні, і коли я досліджував правильні руху для кожної вправи, я трохи заплутався зі штангою рядків. у деяких відео я бачив, як це робиться з нишком зчеплення, а в інших зверху захоплення. Чи є різниця між ручками? Якщо ні, то що рекомендується робити для того, щоб отримати кращі результати від сильного-ліфти програму?

+75
fakru khan 31 січ. 2017 р., 03:26:50
35 відповідей

Я був у спортзалі за 3 місяці і вже після цю процедуру для ніг: Станова тяга : 4 підходу, 6-8 повторень Жим ногами: 4 підходу, 8-10 повторень Усаджений теля піднімає: 4 підходу, 8-10 повторень

Я перемикатися між станова тяга та присідання тому на різні дні для нижньої частини тіла. Присідання: 4 підходу, 6-8 повторень

Я зосередитися на більш важкі ваги, чим вище повторень. Я роблю ноги двічі в тиждень. Цього достатньо, чи я повинен робити більше вправ. Я, звичайно, відчуваєте себе виснаженим після виконання 3 вправ.

+990
kjlord 03 февр. '09 в 4:24

Я помітив, що у мене втома і розробити опухлі або "жорсткі" відчуття в м'язах робити занадто багато повторень. Кількість повторень визначається як "занадто багато" - це будь-понад 5.

Я помітив, що навіть якщо я просто присідаючи без ваги (з допомогою мого ваги) я отримую той же ефект ... герметичність, набряклі відчуття, втома, і, як правило, Домс, якщо я як і раніше задає такий.

Що я хочу знати: чому це? Я маю на увазі, як правило, майже завжди залишатися в діапазоні 1-5 повторень, але це для міцності будівлі. У мене немає серйозного режиму, але це не пояснює, чому будь-кількість повторень викликає це відчуття.

Сказати, що я присед 135 кг. для 3 ... Звичайно, це займає гідну роботу, але якщо б мені довелося зробити 3 повторень без ваги, я б досі набрякають, втомлюються відчуття.

Мої м'язи просто ледачі (це можливо)? Я необусловленному для представників так погано, що будь-яка витривалість-відстежуючи для моєї нервової системи?

Я не люблю багато повторень, але мені просто цікаво, чому я отримую це після просто дещо більше повторень, тут і там з різними вагами.

PS: так, навіть після розтяжки будь-якого роду це те ж проблема. Я намагаюся отримати кілька днів між тренуваннями, але "втомлених" ефект триває протягом декількох днів або навіть тижнів.

+959
kuma DK 6 лют. 2017 р., 00:52:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є 2 ключових елемента для одержання гарного статури, дієти і тренування (як ми всі вже подумали). Обидва з яких мають бути зроблені правильно.

Дієта

Особисто я вважаю, що будь-які незвичайні дієти (деякі з яких ви згадали у своєму запитанні) практично марні, якщо не стежити за тим, скільки ти забірні. Ключем до гарної дієті, приблизно 500kcal менше, ніж ви спалюєте, тим самим змушуючи вас втрачати жир. Що одеситам ви їсте, коли і як часто не має значення. Хоча слід зазначити, щоб спробувати з'їсти здорову, очевидно.

Тренування

Для тренування, ви повинні отримати хороший workour рутини і план прогресу. Яку вагу ви можете впоратися зараз, визначає те, що ви хочете досягти, скажімо, місяць. Це число повинне бути ясно, до вас грубо. Вам для цього потрібно progressivly перевантажувати свої вправи. Якщо ви можете підняти одну пластину більше, ніж минулого тижня, здорово! Йти вперед і підняти. Якщо немає, принаймні спробувати зробити ще один респ. Потім ще два, і так далі.

+956
Omar Rafhi 26 лист. 2018 р., 13:18:16

Перебудова, або повторно ваяя або довбання зовнішній вигляд м'язів здійснюється різними способами. По-перше, скорочення жиру. Те, що виглядає як зміна форми, є насправді втрати жиру і збільшення м'язів, але так, коли у тебе піки на біцепс, це зовсім інша історія. Коротше, так, то в грудях, або рук, працюють різні групи м'язів з різним навантаженням, метод і інтенсивність виразно перекроювати їх.

+942
Babul Prabhakar 18 груд. 2015 р., 12:50:53

Я б пішов, щоб бачити одного з китайських медичних Травматологія та ортопедія в моїй місцевості по-перше, як рекомендував мій брат. Він сказав, що лікар хороший. І вам не потрібно лист-направлення від загального лікаря.

+937
Serge Fonville 16 січ. 2017 р., 10:12:31

Сказати, що я просто трохи фізичних вправ (достатньо, щоб мати деяку прибуток), що б добавки, я повинен приймати, щоб максимізувати вигоди і мінімізувати біль.

Я думаю, креатин, глютамін і ALC - Ацетил L-карнітин.

Як щодо риб'ячого жиру?

+933
Basilio Bastiaans 22 січ. 2016 р., 10:08:37

Компанія AB Ріппер Х - 15-хвилинне тренування преса це частина P90X серії. Він складається з 11 рухів, 25 повторень кожен. Вам не потрібно ніякого обладнання для цього.

Джої Атлас ногу/стегно рутина займає близько години, але можна розбити на три частини по 20 хвилин кожна (постійної рутини і 2 поверх) процедур. Я думаю, що вона підходить для жінок, так що це не може бути точно, що ви шукаєте, але це досить складно і вам потрібна тільки сходи або стілець і рушник.

+878
Jhamir Blaske 9 груд. 2014 р., 09:56:22

Звичайно. Частина гнучкості фітнес-м'язи, тому що мозок заважає рухам, яке може бути небезпечним. Нарощуючи м'язи, ви тренуєте свій мозок, щоб визнати, що ви можете підтримати себе у таке становище. Як, наприклад, випадках, типу "гнучкий культурист" в YouTube і ви знайдете безліч випадків.

Тим не менш, є деякі аспекти культуризму, які можуть працювати проти того, щоб бути дуже гнучким.

 • Екстрене велика частина - у верхні діапазони, ви можете виявити, що м'язи можуть стати на шляху, набагато таким же чином, що невелика зайва вага навколо середньої може заблокувати нахили вперед.
 • Час - стає дуже гнучкою вимагає часу. Тіло-будинок займає багато часу. Вам доведеться або розширювати свій фітнес-режим, щоб включити обидва, або скупитися на одну або іншу.
 • Порядок операцій - це одна з тих складних бітів, коли розім'яти в здійснення плану. Зробіть це, перш ніж піднімати тяжкості, і ви можете послабити ваші м'язи. Робити після цього, і ви ризикуєте через розтягнення, поки система повного ендорфінів. І ще, якщо ви будете чекати занадто довго між вправами, вам доведеться знову грітися, і ви можете просто пропустити його, тому що ти займаєшся, щоб викликати мотивацію, щоб зробити дві окремі тренування. Я особисто рекомендую протягувати потім, але не покладаючись на біль, щоб визначити коли потрібно зупинитися.
+871
Shreyas Purohit 7 бер. 2013 р., 00:50:07

Це може або не може, деякі жінки, які піднімають на розмір взяти більше, то інші жінки, багато генетики на роботі тут. Загалом жінка не так громіздкі, як людина без сторонньої допомоги (наприклад, стероїдів), т. к. чим вище рівень тестостерону (що жінки, як правило, вистачає), тим більше ріст м'язів

+843
Galisa 17 груд. 2017 р., 07:53:08

Я зараз силові тренування протягом 10 тижнів і ніколи не заморочувався з весною коміри, тому що вага легкий і нашийники біль, коли роблю 4 різних прогріву ваг, то вага роботи.

Я вже до такої стадії, коли бар починає помітно прогинається (280# повторень становій тязі, 265# повторень присідати на бруску 17.5 кг), але до цих пір немає ніяких ознак пластин ковзання. І я знайшов себе нахилі-бар достатньо, щоб викликати ковзання. З-за щільного прилягання пластин до барної стійки, я навіть не впевнений, якщо вони б з'їхав, якби бар був нахилений на 45 градусів (але я міг би просто перевірити, що завтра).

Але кожен раз, коли я знайду людину, до мене не вивантажується бар, нашийники на них. Навіть якщо це всього лише 25 фунтів з кожної сторони на ез-згортуваність бар.

Зауважу, що Rippetoe радить у своєму лава для преса відео не комір бар для жиму одна, тому вага може бути нахилена, якщо спіймають зі штангою на грудях.

Так коли повинні штангою бути з коміром?

+838
lol3 24 січ. 2019 р., 02:03:28

Це одне з тих питань, де правильна відповідь залежить від вашого бажання різноманітності у ваші тренування. У той час як є багато анекдотичних причин, щоб відрізнятися присяд позицію, не так багато реальних досліджень, щоб рекомендувати зміни як ключ до успіху на корточках.

Було, однак біомеханічні дослідження, проведеного у 2001 році:

Тривимірне біомеханічний аналіз присідання при різній позиції ширини, по Эскамилло, Fleisig, Лоурі, Barrentine і Ендрюс, в медицині і науці в спорті і вправи, 2001

результати яких узагальнені в міцності і кондиціонування досліджень пост. 39 пауерліфтерів, де вивчаються і рухи їх були записані (з декількох камер, забезпечуючи свого роду 3D-вигляд) за 1ПМ. Були вивчені вузькі, середні і широкі стійки. В результаті дослідники виявили багато ключових моментів. Той, що стирчить для мене:

Не було суттєвої різниці у виконаній роботі між трьома позиція Ширін хоча спостерігалася тенденція до більш широкого присідання залучати більше роботи.

Це передбачає...

... атлетів хочете зробити якомога більшу частину робіт в комплекті період часу, ймовірно, краще вибрати найбільш зручна позиція.

Хоча я згоден з вищевказаною заявою, Я все ще твердо вірю зміна вправ в якості засобу, щоб уникнути плато. Так, в кінці кінців, змінюючи свою позицію до вас, і буде істотним, якщо ви думаєте, що це.

+778
h2Zero 29 бер. 2014 р., 17:37:50

Важливо зазначити, що саме по собі підняття тягарів не призведе до збільшення ваги. Ви набираєте вагу, їдять більше, ніж потрібно.

Вправа змінить ваш складу тіла (жир->м'язи).

Схоже, у вас обох відбувається.

+775
jonny jain 28 бер. 2013 р., 06:05:59

Я думаю, що найбільш ефективною стратегією для середньої людини, щоб магазин за їх дієтичне м'ясо і овочі на день, що ви на роботі і приготувати велику кількість страви заздалегідь і заморозити небагато. Для відповідності мінімальним вимогам для палео ви можете купити найкращі продукти в місцевому супермаркеті. Якщо ви хочете піти трохи більше вниз горезвісну кролячу нору ви можете купити трави годували яловичиною і Зубр, а також на вільному вигулі курчати і дикої риби. Перевірте мережу на ринках місцевих фермерів, а також. Навряд чи ми коли-небудь знайти зручний готові страви в супермаркетах, які Палео як більш висока ступінь обробки необхідно буде взяти такі страви з дієтичної філософії. Для невеликої закуски можна комбінувати сухофрукти (без додавання цукру), несолоні горіхи та в'ялене м'ясо.

Все це, як мовиться свої послуги там, що ви можете знайти. Це може зайняти деякий пошук у Google або мереж. Моя дружина, наприклад, готує Палео страви для кількох людей, з якими я працюю. Ми робимо обід-година занять кроссфіт і багато хто з учасників пожирачі Палео. Так що ви могли б знайти когось такого, хто може робити покупки і готувати їжу для вас. Вона бере $5.00 за їжею (але це тільки для людей, з якими я працюю, на жаль!).

Ось кілька посилань для вас, які можуть допомогти:

http://www.paleobrands.com/

http://www.paleoplan.com/resources/sampler-menu-meal-plan/

http://robbwolf.com/2011/01/16/pre-cooking-paleo-diet-food/

+769
SaltyNuttz 7 січ. 2020 р., 09:38:11

Перевагу

Я комір мого присідання, станова тяга і накладні преси тільки тому, що це дратує рис з мене, якщо пластини ковзання навіть на дюйм або два. Шум і асиметрія дратують мої естетичні уподобання.

З присіданнями, тільки один раз я бачив, що плити рухаються більш ніж на дюйм або близько того, і це був хороший показник, що мій набір був недбалий. Тим не менш, я часто знаходжу, що під час важкого сету станової тяги, плити можуть ковзати навколо достатньо, щоб помітно розбалансувати бар, якщо я не використовую нашийники.

Необхідність

З Олімпійським ліфтів, плити будуть значно рухатися без нашийника. Якщо ви робите кілька повторень, це буде проблемою.

+646
Orn Kristjansson 26 серп. 2019 р., 07:46:53

Це досить широке питання і все, що я можу запропонувати-це уривчасті знання, але я візьму удар на себе.

Якщо я дійсно набрати в свою дієту, пройдіть пару годин кожен день, і, піднімаючись, я можу скидати близько 1 фунт жиру в тиждень. Я думаю, що це "помітно" на кого-то, хто в іншому випадку залишається досить худий. Простіше кажучи, худий чоловік втратити 10 фунтів, виглядає набагато стрункішою, ніж людина, що страждає ожирінням втратити 10 фунтів.

Для силового тренування, я рекомендую для всіх початківців, що вони самі віддадуть 6-9 місяців, перш ніж вони почнуть грати в дзеркалах і бачачи, визначення. Це в поєднанні з жиру: чим більше жиру ви маєте, тим важче буде бачити м'язової визначення.

Може бути, ця картинка допоможе пояснити трохи. Знизити жиру в організмі, тим більший вплив 1 кг втрати жиру. У той же час, чим менше жиру, тим помітніше зміни в визначення м'язів.

enter image description here

+624
Pranav Pednekar 10 груд. 2014 р., 09:53:03

Натрапив на це пізно, але, насправді, побічно зробивши приблизні розрахунки, що м'язи відбувається катаболизируется. Я, напевно, буду показувати мій вік в цьому питанні, але, ще в "старі" часи бодібілдингу, ми будемо використовувати Ketostix для перевірки сечі на наявність кетонів. Кетоз вказує на високий рівень кетонів в організмі. Кетони з'являються у сечі, коли є недостатнє постачання вуглеводами для енергії. Жир використовується для отримання енергії слабину. Однак, якщо жирові запаси є низькими, як і для кого-то у "нарізці" етап, наступний вибір для енергії буде пісного білка (наприклад. м'язи). Це тонка грань, щоб ходити, щоб переконатися, що у вас є достатньо вуглеводів для підтримання енергії, і в той же час, намагаються зменшити калорії для того щоб показати м'язи.

+618
Himangshu Pegu 26 вер. 2012 р., 11:11:25

Я пошкодив коліно під час бігу (я б сказав, надмірне). Коли відпочиваю, я відчуваю це тільки при продовженні коліна, можливо при 150°. Це внутрішня біль у коліні, поруч з колінної чашечки, але не під неї. З погугливши, я думаю, що це СЗК. Я не бачу ніяких набряків, тому він повинен бути дуже легким, якщо такі є. Це не боляче і не обмежуючи при ходьбі, але я не можу бігати без болю довше 15 хвилин.

Єдина проблема полягає в тому, що це сталося знову після відновлення. Я вважаю, що я повинен зробити щось не так під час відновлення (2 тижні), не достатньо розтягується до запуску. Після першого відновлення (відсутність болю або дискомфорту взагалі) я пішов на легкий біг підтюпцем, але тільки вона знову почала боліти після 15 хвилин. Я повернулася з невеликий дискомфорт, але не біль.

Я в гуглі всі види вправ для біль в коліні і зміцнення, у мене є Ібупрофен і льодом. Мені потрібно знати:

 • Як часто потрібно робити вправи? У мене сидяча робота.
 • Чи є підстави для лід колінного коли немає набряку?
 • Краще тримати коліно в теплі? (тут зараз зима)
 • Я повинен з'їсти невоспалительный таблетки якщо біль нормально і знову ніяких видимих набряків?

Якщо я не зможу повністю відновитися, в цей раз, я збираюся звернутися до лікаря, щоб виключити інші проблеми.

+610
ragireddy sri charan reddy 27 груд. 2013 р., 03:53:17

Для вирішення шестирічний пост:

Людина, що дає вам порада, не знаю, про що вони говорять.

Якщо у вас є якісь інші серйозні медичні проблеми, які ви не сказали нам про те, що це в принципі неможливо для 95-кг 21-річний чоловік у присяд 25 кг таким чином, що вони гостро або хронічно травмувати себе, навіть якщо вони навмисно намагаються це зробити. Людське тіло просто не так крихка у такий сценарій.

Це, як кажуть, варто присідати, і присідати з хорошій формі, але навчитеся робити це, беручи рада від кого-то, хто дійсно знає, про що вони говорять.

+608
Furkan Khan 24 лип. 2018 р., 07:13:56

Я шукаю, щоб купити нові навушники, я не хвилює якість звуку, тому я використовую одну і ту ж пару навушників, для запуску і нормального використання, і віддавати перевагу вид навушників, які надіваються на вухо (навіть для нормального використання).

При розгляді які навушники Купити на цей раз навколо, я зрозумів, що, хоча я не проти Шнурів навушників в нормальному використанні, я знаходжу їх дуже засмучує, коли під час бігу і важкої атлетики. Так, під час перегляду Амазонки навушники розділі, я думав там буде хоч якесь перекриття між Спорт і фізичні вправи і бездротової характеристика категорій, а виявилося, що ні. Після виконання деяких копати, там начебто є громіздкі бездротові навушники виробник або дозволу для виконання вправ, але більшість їх коментарі роблять такі навушники здаються дуже страшно.

Оскільки позбувшись від зв'язки не представляється можливим на даний момент, які найкращі способи боротьби з Шнурів навушників під час тренування?

+593
Avdashok 8 лист. 2015 р., 03:08:16

Це в основному при запуску програми Сила від Mark Rippetoe, це відмінна програма для створення всіх базових сил. ви будете робити 3 підходи по 5 повторів для кожної вправи, за винятком hyperextentions 3 підходи і 8 повторень. Тут представлені вправи.

У вівторок

 • присідання-Почніть з 100 фунтів
 • лава для преса - старт з 80 фунтів
 • гантелі bentover ряд - почати з 35 кг
 • hyperextentsion - вага тіла

У четвер

 • присідання-робіть 105 фунтів
 • накладні прес - роби 60 фунтів
 • підборіддя вгору - вага тіла

В суботу

 • присед-робити 110 фунтів
 • жим лежачи - 85 кг
 • гантелі bentover рядку - 40 фунтів
 • hyperextentsion - 5 фунтів

Споживання калорій 16 х ваш вагу тіла= загальна кількість калорій в день. 50% повинно бути білка, 40% вуглеводів і 10% жиру. Тримайтеся подалі від пшениці, картоплі, пива, цукру і смаженої їжі. зменшити до 2500 калорій, якщо не працювати на цьому тижні або буде тільки один раз.

Поступово завантажувати свої вправи кожне тренування додаючи по 5 кг в кожній вправі на кожному тренуванні. Ви можете побачити, що в понеділок і п'ятницю тренування.

Відпочивати між сетами- 4-5 хвилин між підходами, відпочинок цей довго або надто міцності переклад менше калорій.

Аеробні вправи, ви повинні отримати від 15 до 30 хвилин кардіо 3 рази в тиждень. ходьба потім працювати ваш шлях до пробіжок. Його до вас, коли ви хочете працювати, що перед силовими тренуваннями зробити це в інший день або після підйому.

+532
Kommi 15 жовт. 2011 р., 05:34:01

Це все залежить від ваших цілей. Ви відчуваєте себе слабким свого суду над 300 тренування, які дійсно більше кондиціонер, ніж сила. Звичайно, ви повинні бути в змозі підняти на певний рівень, щоб зробити деякі руху, але якщо ваша мета-більша сила орієнтована, ніж ваш фокус-це добре. Перевірити Марк Rippetoe шматок на кондиціонер: http://www.t-nation.com/free_online_article/most_recent/conditioning_is_a_sham

В резюме: телефон хороший і здоровий і обов'язково треба зробити, але без сили ти не отримав дуже далеко в тренування в будь-якому випадку.

300 тренування-це задоволення, тому, якщо ви плануєте бити ваш друг може почати навчання цих пунктів в частині. Стилі HIIT або щось подібне. Але якщо це не ваша мета просто хочете додати деякі кондиціювання, ніж спробувати видалити трохи відпочити між сетами у вашу поточну рутину.

Я не вірю в поодинці ВСАА поліпшать ваш кондиціонер в одному пості згадує.

+531
amankulov86 25 січ. 2011 р., 13:45:10

"Штангетки" не патрони - Якщо ви докладніше про СС форумів і ще глибше в RipToes запитом для вас, щоб отримати підйомні взуття ви будете швидко бачити, що вам потрібна реальна Оли взуття, взуття, призначена для чогось ще, що ви можете носити піднімати тяжкості. Є велика різниця. Ви повинні перевірити wlshoes.com на базі всіх взуття на ринку, але це звучить як Вей Руї воїн буде кращим вибором, якщо ви намагаєтеся, щоб залишитися близько $50.

+523
Phil Borkenhagen 22 лист. 2013 р., 02:46:42

Є цікава стаття на цю тему на Т-нації - зокрема, див. чарти для м'язової активації РА і ЕО в різних вправах. По суті, прямий черевної м'язи сильно не набирали взагалі для присідання і станова тяга (хоча задні стабілізатори, такі як многораздельная є), в той час як активація зовнішні косі м'язи живота трохи вище, хоча все ще значно нижче, ніж під час основних вправ, спеціально призначених для цієї області.

Так що з двох зовнішні косі м'язи живота є більш актуальним під час важких тяг, але навряд чи буде обмежуючим фактором.

+505
89041121559 1 лют. 2014 р., 14:51:18

Я студент, і звичайно мені доводиться сидіти за своїм робочим столом кожен день, включаючи будні і вихідні дні близько 13 години або більше. У мене досить напружений графік і я іноді страждають від болів у попереку (нижньої частини спини і плечей), які можуть допомогти сильні, а також впливає на навчання.

Я шукаю якусь пораду, що ви можете мені запропонувати, щоб полегшити цю проблему шахти.

Нічого подібного різні вправи, асани, техніки, речей, щоб піклуватися про, Перш ніж він отримує занадто пізно або щось, що може полегшити біль.

Будь ласка, допоможіть.

+433
Ravindu Kumarasiri 30 груд. 2016 р., 00:31:08

Цей чоловік впертий, але не вистачає рішучості ви говорите.

Шлях вперед, але одна віха потім змінити його мотивацію. Вперта людина може втратити величезну кількість ваги, так як упертість-це відмінна риса, щоб уникнути втрати мотивації. Зробити його мотивацію, розробити план дієти , в основному. Водний марафон звучить як відмінна ідея, але в першу чергу урізати раціон до сталого 80кг для людини.

+402
Douglas Hosea 5 бер. 2015 р., 10:12:27

Я побудував функцію, яка головною метою є гіпертрофія, і йде з наступною стратегії:

великі групи м'язів (спина, ноги, груди)
навчаються з 3-4 х 8 суперсети, зазвичай ізоляція + суміш
В. О.: груди тренувався з 8 кабельними летить + 8 штангою, жим лежачи спина до спини

невеликі м'язові групи (Руки, плечі)
навчаються в 3х8 набори, проміжки часу, з останнього набору, як правило, носять інтенсивний dropset
В. О.: біцепси тренуються з похилою 3х8 гантелі кучері, третій сет падає до знемоги

Я бачив суттєві досягнення розміру, використовуючи цей протокол, і я хотів би повторно використовувати структуру шаблону в майбутньому, коли я навалом раз, але з різними вправами.

Я, здається, не дотягують за альтернатив ізолювати найширші м'язи для попереднього втомлює цілей: досі я використовував

прям pulldowns зброї
широта горизонтальній знизує плечима

Будь-які інші хороші варіанти, щоб ізолювати латів, так що вони не отримують багато допомоги від інших груп (В. О. біцепс)?

Чим більше варіантів, тим краще. Велике спасибі.

Даріо

+373
AKELLA SATYA PRAKASH 14 квіт. 2010 р., 07:29:46

Якщо ви подивіться термін "призупинення груп" на YouTube, ви отримаєте безліч вправ, які ви зможете пристосувати до вашої скакалка. Вправи цільові стовбура або основних м'язів, верхньої та нижньої частини тіла, що дає вам дуже хороші функціональні тренування. TRX-це популярна група і це відео показує різні вправи з ремінцем, використовуючи свій вагу тіла в якості опору.

Скакалка не може бути достатньо сильні, щоб безпечно виконувати деякі вправи у відео. Оскільки ви знаходитесь на бюджет, ви можете купити ремені та зробити свій власний стрічкою для підвішування.

І звичайно, ви можете отримати деякі дуже хороші переваги від стрибків на скакалці.

+360
deckoff 16 груд. 2018 р., 10:00:26
Найбільш поширені конкурентоспроможну техніку плавання.
+265
Ana C Pador 2 черв. 2013 р., 17:11:57

Для міцності/гіпертрофія, чи є докази, що найкращих результатів можна досягти, роблячи м'язів нижньої частини об'єму 7 днів в тиждень, а не вище обсяг тренування 3-4 дні на тиждень, або навпаки, якщо загальний обсяг на тиждень залишається незмінним? Іншими словами, при фіксованому загальний обсяг на тиждень, чи не все одно, як цей обсяг ділиться між днями?

Конкретно, моєї нинішньої повсякденному ранкової рутини-це щось на зразок цього: сніданок, 45 хв швидкої ходьби на біговій доріжці, а потім відразу одним комплектом підтягуєшся до відмови, а потім відразу одним комплектом віджимання до відмови, а потім пішли відразу одним комплектом ваги рядків до відмови, а потім відразу одним комплектом провали до відмови, а потім піднімає ноги і косі присідання. Потім другий сніданок.

Я знаю, що я не перенапружувати, тому що я не відчуваю ніякого болю і я добилися деяких успіхів у скільки повторень я можу зробити (8 підборідь до 11 в 2 тижні). Яка доказів того, що це буде краще для міцності і/або гіпертрофія робити два комплекти кожен 3-4 дні в тиждень? Або, можливо, навіть 3-4 сети в кожному 2 днів на тиждень?

+215
Frostmus 1 квіт. 2010 р., 08:37:44

Я тут недавно на м'ясо відпустці за посту, а я пішов сорок днів без м'яса. До перерви я був досить гострий хижак, і тепер, коли я знову почав їсти м'ясо у мене були невеликі болі в шлунку. Вони можуть просто бути добрим ви зазвичай отримуєте, але можете згадати, щось на зразок м'яса у вашому раціоні засмутити твої нутрощі?

+192
jBoive 22 жовт. 2016 р., 10:30:02

Привіт хлопці, це мій 1-й питання тут.

чоловік 27yo

Я почав знову почав працювати через кілька років ніякої реальної фізичної активності. Я став худий жиру, більшість жиру в області живота. Коли я був молодший, я провів 3 роки підняття ваги в тренажерному залі і створили хорошу масу м'язів. В цей раз я вирішила робити гімнастику протягом декількох місяців і подивитися, як піде.

Моя мета зараз-закласти міцну основу сил і, сподіваюся, починаєте бачити більш мускулисте тіло. Мої тренування були послідовні, але моя дієта трохи вдарив і міс, але я потихеньку починаю його під контролем. Я скоротити зворотний шлях на вживання алкоголю.

Я помітив за останні 3 місяці, що я отримую дуже дивні вимірювання. Я набрала 1,5 кг за цей час і втратили пару сантиметрів по всьому тілу, наприклад:

Плечі 117.5 см -> 115см

Груди 104см -> 101см

Стегна, біцепси і передпліччя збільшився на півтора сантиметра. Мій живіт залишився таким же на 97см.

Може хто-небудь пояснити ці результати, будь ласка?

Спасибі, хлопці.

+83
Marco Marzola 8 бер. 2010 р., 00:04:51

Ви могли б робити більше шкоди, тоді добре, тому що додаткові навантаження припадає на суглоби. Це може призвести до ломота і болі в суглобах і може викликати більш серйозні проблеми, які перешкоджають вашій здатності ходити. Носити їх протягом місяця не бажали бути гарною ідеєю. Що ви намагаєтеся досягти? Сильніше ноги? Я носив обважнювачі для ніг і тренування ваші ноги не ноги. Ось посилання на статтю, яка підтверджує моє початкове твердження. http://www.livestrong.com/article/287192-does-wearing-ankle-weights-all-day-make-a-difference/ Це припускаючи, що ви говорите про щиколотки ваги, тому що ви згадали ноги стають все сильніше. Я не вірю, я чув від ваги ноги....

+77
Berta Gelber 30 лист. 2011 р., 17:32:07

Як вже говорилося, бути здоровим-це досить суб'єктивна річ, щоб прагнути. Тому замість цього, я прагну, щоб відповісти, як я можу, ваше визначення здоров'я:

Менше хвороб

Це особливо суб'єктивно, і все, що я можу запропонувати-це враження від того, що я читав. Там було досить багато досліджень , що зв'язують запалення у хворобі, і деякі автори вже написали неабияку кількість про регулярні фізичні вправи, щоб зменшити хронічне запалення.

Там, здається, не бути одного конкретного вправи режим, в результаті зменшується хронічне запалення, яке я міг знайти, це був більше випадок "робити вправи речі", де тренування речі розуміється опір тренування, а також серцево-тип речі (аеробну та анаеробну).

Менше травм

Як Ден Джон є великим шанувальником кажу, ключі доживають до поважного віку не курити, пристібатися ременем і навчитися падати (серед інших). Перші два виглядають досить зрозумілі, але останній іноді плутає людей. В основному, чим старше ви стаєте, тим більше ймовірність, що у вас є падіння, і якщо земля погано, це коли щось прив'язати.

Гаразд, так і бути трохи більш об'єктивним, важкий опір тренування збільшують щільність кісткової тканини, і більш щільні кістки, тим менше шансів, що вони клацають при ударі. Аналогічним чином, якщо ви носите неабияку кількість м'язів на вашому тілі, ви ефективно мати форму природної "броні" між кістки / нутрощі і все те, що ви вирішите вплив на.

Менше болю

Знову ж таки, це скоріше суб'єктивні, головним чином, тому що це залежить від того, що боляче!

Виходячи з особистого досвіду, я виявив, що можу змусити себе сильніше і постійно працює над своєю мобільності допомогла зберегти мені досить болю безкоштовно за минулі кілька років.

Я тут по роботі на мій станова тяга сила і хіп-мобільність; я вилікував коліно питання, на мій присед техніка і хіп-мобільність; я вилікував плече питання зміцнення м'язів навколо плечового суглоба (турецька зробити-ДБЖ) і розпушування наглухо грудні.

Якщо ви хочете загальні рекомендації, йти з тим, що Ден Джон передбачає і зміцнення фазических м'язів і розтягнути тонічні.

Психічно і фізично краще якість відео

Я пропоную прочитати цей перший.

Є певна радість у тому, щоб бути сильним, що не легко виразити, тому що це не поки ви не зрозумієте, як це не мати те, що ви розумієте, що це велика річ.

Це ті часи, коли ви відкриваєте жорсткі банки не думаючи (іноді їх вручають вам хтось інший), що раз ви допомогли старенькій завантажити що-то в багажник її машини, час, який ви допомогли вашому другу переїжджати на іншу квартиру, слухаючи сміх і радість, як ви підніміть онуками на ваші плечі, так що час у тебе є сила, щоб зловити ваш партнер вагітна, коли вони пройшли, цей час ви допомагали своїм помираючим батьком, сидіти на лікарняному ліжку, щоб він міг дивитися на захід в останній раз.

У мене не вистачило б сил, щоб все це в той час, це не тільки моє якість життя, що постраждали.

Шанси на виживання зомбі апокаліпсис

Незважаючи на Правило № 1, я б сказав, що бути сильним-це один з ключових факторів тут. Якщо ви не можете ламати двері, коли це необхідно, боротися з нежиттю, спраглий вашої плоті, або підтягнись на цю дах, щоб втекти від натовпу, то ваші шанси на виживання дуже малі.

Висновок

Я завжди цінують силу понад усе. Є що сказати для здачі на м'язи і добре виглядати голим, особливо коли ти молодий, і він може чесно робити чудеса для вашої впевненості, Якщо ви не відчуваєте непереборне бажання вбити світло, перш ніж оголювати перед кимось. Але (не для офісу!!!) є в цьому щось спостерігаючи за тим, як хтось досить сильні, щоб мати повний контроль над своїм тілом рухається (не для офісу!!!).

ТЛ;ІН

Зробити набори з 5 для великих ліфтів (станова тяга, присідання, накладні прес, підборіддя, підряд) та набори з 10 за не дуже великі ліфти (кучері, випади, розгинання на трицепс). Закінчити з кількома комплектами важкої стягується за відстань, а також витратити трохи часу на розтяжку, де ти тугий. Що повинен бачити Вас дуже добре.

+73
NoChance 14 бер. 2015 р., 07:31:13

Пауерліфтинг правила змагань відрізнятися від федерації до федерації, але, як правило, в станову тягу, ліфтер зобов'язаний тримати планку в закритому положенні, поки не повідомляється головному судді, щоб знизити планку. В цей момент, вони повинні знизити планку на землю в управління, якій, як правило, просто означає, швидкий спуск, тримаючись за бар, поки він оселився на землі. Випадково занадто рано опустив планку призведе в ліфті повинен бути червоним прапором, і не вважаючи, навіть якщо був досягнутий повний локаут.

Те, що ви бачите може бути практика для конкуренції, подібно до того, як пауерліфтери, як правило, тренують жим лежачи з паузою в 1 секунду в нижній частині кожного повторення, а не сенсорний-енд-гоу. (Правила в жимі лежачи вимагає ліфтера чекати команди перед опусканням в бар, залишивши його дотики до грудей і не ворушачись, поки не попросять натиснути, а потім, утримуючи її, поки рекомендовано повторно для одягу.)

+69
Uchik97 28 вер. 2019 р., 14:46:01

NerdFitness в початку ваги тіла і передові маси тіла підпрограми є прекрасним місцем для початку для планування інтенсивного ваги тіла тільки в ланцюзі деякі з них вимагають деякого ваги для опору, але просто знайти щось важке з дому, щоб підняти і налаштувати повторень в сеті відповідно.

Я особисто вважаю, що турнік мінімальне обладнання, і якщо це взагалі можливо, я настійно рекомендую вам купити його. Це дуже важко перемогти, підтягуючі в умовах інтенсивного комплексу вправ маси тіла. Розглянемо підтягування "програма", як двадцять підтягуючі виклик або Армстронг підтягуючі програми. Коли ви починаєте нудно робити речі, як альтернативне зчеплення (руки до себе або подалі), широким хватом, вузьким хватом, негативів і або прив'язати щось важке навколо талії для додаткового задоволення.

Що стосується інтенсивності, спробуйте зробити свої набори як можна швидше (зберігаючи при цьому хорошу форму) без відпочинку між ними. Розглядати його як ланцюг. Якщо це не достатньо для вас, спробуйте вибрати три або чотири вправи і виконуючи їх в піраміду ланцюга - знову намагається завершити встановлює максимально швидко і не витрачаючи час на перемикання між вправами.

Початок Вага Тіла Рутини:

 • 20 вагу тіла Присідання
 • 10 віджимань
 • 20 пішохідних випади
 • 10 гантелі рядків
 • 15 друга планка
 • 30 Стрибків

Передові Маси Тіла Рутинний:

 • 10 одноногий присідання – кожна сторона [попередження супер-складно, тільки спроба, якщо ви в досить хорошій формі]
 • 20 вагу тіла Присідання
 • 20 ходьба випадами (10 кожною ногою)
 • 20 стрибка вікон (10 кожною ногою)
 • 10 підтягування [чи перевернутий вага тіла рядків, використовуючи ваш кухонний стіл]
 • 10 провалів – бар табурети
 • 10 потягування [чи перевернутий вага тіла рядків з нишком зчеплення]
 • 10 віджимань
 • 30 секунд планка

Що в значній мірі покриває моїх улюблених, але ось деякі доповнення:

 • Бічні дошки
 • Зірка Стрибків
 • Алмазні віджимання

І останнє, але не менш підтягувань, підтягування, підтягування весь час. Насолоджуйтесь!

+34
Sam Parmenter 22 серп. 2016 р., 18:10:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil