Округлення попереку при виконанні присідань

Я працюю з початковою міцністю на деякий час тепер, і хоча я робив багато нотаток про вид і дивитися відео, де я можу я не можу перестати округляти спину. Я вважаю, що коли я піднімаюся з пузатої я відчуваю, що мені потрібно, щоб кинути вага або 'коло' мій шлях. У кого-небудь є які-небудь пропозиції щодо запобігання роблячи це, і якщо це можливо без підступ занадто багато, щоб зробити так?

+138
Joshua Sand 20 січ. 2018 р., 13:59:32
36 відповідей

Я зацікавлений у підтримці загального стану здоров'я, але набридає після декількох тижнів безцільно тягнуть ваги і біг. Мені було цікаво, якщо я міг би взяти бокс (або муай тай) для загальної фізичної підготовки.

Після деяких роздумів, я вирішив, що це звучить весело, і я буду залишатися мотивованим.

Є можливі медичні проблеми боксу? Я не буду воювати/Спар, але я аспірант і останнє, що я хочу-це пошкодження головного мозку.

Я не можу гібридних стратегій (наприклад, як гирі і бокс). Якщо я присвячую моєму тренеру з боксу, він буде розробити свій графік, і він дуже хороший, довіра і репутацію.

В резюме, як аспірант, з мозку, будучи єдиним джерелом прибутку, має сенс для мене, щоб взяти бокс/муай тай для мене фітнес?

+962
kansi 03 февр. '09 в 4:24

Швидше за все, у вас є супер швидкий метаболізм. Це хороші і погані новини. Хороші новини це буде дуже ймовірно, що ви будете розвивати чудовою чіткості і високу якість щільності м'язів. Погана новина-ви повинні бути дуже стратегічним і плаває по всій дорозі!

Згоден на всі 100% ж/ Берін & anothem, але ви також повинні враховувати способи спробу метаболізм сповільниться. Якщо це можливо, денний сон проходить довгий шлях. Після кожного прийому їжі посидіти, розслабитися, покласти ноги. Якщо ви в стані тренування з'їсти, а потім спати, що ідеально підходить...

У випадку, якщо ви пропустите його..спати! Більшість челов, які мають проблеми набирає вагу супер швидкий метаболізм, і є питання, сидить до сих пір. Працювати то почитати, розслабитися, прийняти ванну, що-небудь, щоб уповільнити обороти ваш метаболізм.

В залежності від вашого генетичного макіяжу, то існує дуже висока вірогідність того, що ваш метаболізм буде уповільнення, як ви стаєте старше. Цей відповідь заснований на особистому досвіді!

Інша річ, щоб розглянути, є молочних...будьте обережні, але морозиво творить дива!

+932
tpettinato 13 трав. 2014 р., 05:15:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вам потрібно з'їсти 6 non-важкий збалансоване харчування на день з інтервалом 3 години. Це самий здоровий спосіб набрати вагу. Я не думаю, що ви будете хоч і набирає 10кг. На моєму власному досвіді, мені знадобилося 3 місяці, щоб отримати 18 фунтів (близько 8 кг).

+865
S Saha 16 серп. 2010 р., 00:51:05

Потенційно ваше питання може бути вага води. Чим більше зневоднення, тим більш млявим ви можете бути, не знаєте, як супорта відображають це, але в портативні пристрої складу, в значній мірі засновані на рівнем води, більш збезводненої означає зниження числа жиру на цих пристроях.

+843
Miguelgondu 4 квіт. 2010 р., 13:10:27

12 сходи * 8 поверхів * .17 калорій = 16.32 спалених калорій піднявшись на 8 поверхів. Ви можете брати 10, як приблизна граф, спускаючись по сходах. Таким чином, Ви втратите близько 32.64+ 20 =52.64 калорій в цілому за день. Тепер, якщо ви вимога органу становить 2000 калорій в день, і ви берете 2000 калорій, то вам потрібно 67 днів втрачати один кілограм.

Наскільки піднімаючись по сходах після їжі, то, вам слід уникати яких-небудь строгих вправ відразу після їжі. Так як наш організм насоси багато крові для світу, для того, щоб перетравлювати їжу, яку їдять. Так що якщо ми вправи, приплив крові буде спрямований на ваші ноги і будь-який інший орган використовується. У будь-якому випадку, легкої прогулянки після обіду не зашкодить.

+837
daemontosh 27 трав. 2010 р., 03:55:44

Гінекомастія

"Круглий Печ, що майже вказав" звучить як гінекомастія. На жаль, якщо операція-єдиний надійний спосіб лікування. Ви можете поговорити з лікарем, а конкретно ендокринолог, і подивитися, якщо вони будуть рекомендувати деякі типи гормонального лікування. Втрата жиру може допомогти, але якщо є значного розвитку залози, який не буде падати з зменшенням жиру.

enter image description here

Інші причини

Якщо у вас немає, то гінекомастія зменшити ваш жир і розвиваються м'язи будуть змінювати свою форму. Не зрозумійте мене неправильно, ви не можете змінити як фактичне м'язи виходить за рамки, що робить його більше/менше, але поєднання розвитку м'язів/жиру не дати йому інший вигляд.

+815
helppo 13 серп. 2012 р., 12:30:50

Це не поганий план. виглядає трохи втомлює з 12-14 вправ в день ( будьте готові втомитися ), але він повинен працювати нормально. Повний-тіло програми підйому може стати трохи складніше, намагаючись уникнути м'язової вигорання. Просто зверніть увагу на те, що ваше тіло говорить вам. Ви, можливо, доведеться змінити порядок деякі вправи чи відмовитися від ряду для того, щоб дати деякі групи м'язів світловий день або відпочинок.

Ключ до нарощування м'язів полягає в піднятті важкого і ваших підходів і повторень в хорошому асортименті. Кількість енергії, ви будете горіти буде допомогти з втратою жиру, поки ваша дієта не погана.

Одне речення додати прибирає(потужність або повісити чистить) десь у вашій програмі. Може бути, замінити вертикальні ряди? Вони є відмінним підтяжка тіла.

В цілому отримувати задоволення і бути безпечним

+796
Lauretta Szulczynska 26 лют. 2015 р., 10:43:30

Це залежить від якості будівлі бару. Нормальний Оли бар має рейтинг близько 400-500кг, так що якщо ви залишите 100 кг на штангу на стійки для присідань і немає помітного вигину, це буде добре.

У мене досить дешевий бар будинку, де я часто залишаю 90-140 кг на стійки для присідань. 7 років потому, а в барі все ще в порядку.

+759
GigaNova 6 груд. 2011 р., 01:42:37

Обидва.

Вони обидва різних рухів, які використовують у поєднанні або м'язи для кожного. Ваше тіло буде навчитися пристосовуватися як просто, як швидко, як якщо б Ви були не один раз. Все про сила, контроль і баланс. Все можна поліпшити, виконуючи обидва вправи.

+757
blyabtroi 4 черв. 2013 р., 20:43:08

Клітка м'язи складається з
- волокна відомі як міофібрили
- цитоплазмі, відомі як саркоплазма.Це скорочення міофібрил, який генерує силу м'язів виробляє. Тому чим більше міофібрил, тим сильніше ви будете.

Саркоплазма являє собою рідину (в основному води), який може забезпечити поживні речовини для міофібрил. Можна "доходити" за рахунок збільшення кількості води в саркоплазма, яка змушує м'язи виглядати більше. Однак це не робить вас сильніше. Тому цілком можливо, сили, щоб не бути в пропорції до розміру м'язи.

Це була наука. Тепер для того, щоб збільшити рідина в саркоплазма, роблячи ваші м'язи виглядати більше, ви повинні зробити багато повторень, багато наборів.

Для того, щоб збільшити кількість міофібрил, ви повинні робити менше повторень і менше задає.

Немає кращий варіант. Це залежить, якщо ви хочете тренуватися на силу або на розмір.

+744
Nathan Barnes 6 серп. 2012 р., 06:48:35

Наскільки ефективна Acetyle L-карнітин для схуднення? В принципі якщо б це до тренування, вони спалюють більше жиру під час цієї рутини, на відміну від не приймати його?

+729
Dave Restauro 2 черв. 2016 р., 04:32:01

Вага само по собі не впливає на підтяжка, багато незалежно від того, де ви його знайти, так як навіть в рюкзаку або пряжками навколо стегон, він все ще буде достатньо близько до центру тіла, що він не потягне "далеко від лінії руху (якщо ви не надмірно розгойдуватися чи арки).

Якщо у вас була якась штуковина, де вага було призупинено подалі від вашого тіла, це буде мати ефект, але поки вага рюкзака типу закрити, то ефект буде незначним.

Якщо ви починаєте додавати зовнішній вага в інших вправах, що ви хочете спробувати зберегти вагу у відповідності з рухом кінцівок. Так що якщо ви додати вагу для віджимань (як приклад), ви хочете спробувати, щоб тримати його як можна ближче до верхнього плеча/лінії руки, як ви можете. Це анатомічно більш безпечні та ефективні.

Іншим міркуванням є те, що вони роблять вага ремінь з ланцюжка/замочки спеціально конструировано для того щоб могти призупинити вага плит, їх можна використовувати для будь-підтяжки/діп вправи типу.

+722
mca 23 жовт. 2013 р., 06:02:13

Звичайно, це діє годину відпочиває, але я не думаю, що це те, що ви хочете. Це буде по-іншому, ніж відпочиває годину забрали, поки ви пильнуєте, який є загальноприйнятим корисна номер. Інші, ніж академічний інтерес або визначення динаміки захворювання (як правило, робиться з холтерівський монітор), я не можу думати ні про що, що використовує спить співвідношення в якості бази.

+720
Nathan Wilson 24 вер. 2017 р., 11:47:56

Скільки щодня часу дитині 7 років робити процедури в грі "укладається в шість" на PlayStation 3?

Мій син худий, але дуже активний і любить ці процедури. Однак, я не знаю, якою мірою такі вправи є безпечними і здоровими; я не дозволяю кожен день.

+636
targetsmart 17 трав. 2014 р., 15:47:27

За останні кілька місяців я намагався скинути жир/накачати м'язи/як правило, стають більш підходять, але не просунувся ні на крок. Після трохи погуглити, я виявив, що резистентність до інсуліну, яка у мене діагностували років тому, може перешкодити спробам схуднути. Які методи я можу використовувати, щоб спробувати врахувати цю складність?

Я вже намагаюся уникати вуглеводів, коли я може - і коли я їм, я вибираю цільного зерна - але є речі, які я можу з'їсти/вправи я можу робити, що будуть робити мої спроби більш плідною?

У разі, якщо це допомагає, мій звичайний виробити процедуру мінімум 2 рази в тиждень 30хв силові тренування Вт/ 10 хв кардіо-розминка + 30 хвилин еліпса стільки разів, скільки я можу вміститися в мій графік, і моя середня калорійність раціону становить близько 1500 в основному з м'ясом, овочі + фрукти. 22yo жінки 5'4 ~140-145фунта

+596
paulkernfeld 2 серп. 2016 р., 10:45:51

Я в об'ємну фазу, і знайшли себе більше часу вранці на тренування.

Я ізолювати і працювати певні групи м'язів важко (велика вага, помірні представники), 6 днів в тиждень і відпочивати протягом одного дня. Картина йде щось на зразок цього:

груди, спина, руки, тулуба, ноги, груди, відпочинок, зброю, ...

Я після мого білка і потреба в калоріях, і я Великого і не в'ялим, ні зливати кожен день, але в мене питання:

Якщо я тренування групи м'язів, і дайте йому відпочити протягом декількох днів під час роботи на різні групи, це ефективне навчання?

+587
user3626827 12 жовт. 2010 р., 16:34:06

Я ектоморф від 23 років. Моя вага становить 55 кг, а висота-5'7. Мені сказали приймати мас гейнер (містить в основному жири) мій інструктор тренажерного залу. Але я повинен будувати м'язи, яка вимагає білка. Так хтось може хотіти кинути думка з цього приводу?

+569
graitnfreeta 18 вер. 2016 р., 10:04:17

Це не має значення. Креатину можна отримати з м'яса, навіть сирого м'яса, не досить істотним, щоб справа. Якщо ви намагалися зробити ваш креатин від стейка, ви б у кінцевому підсумку страждають ожирінням від вмісту жиру. Якщо ви відчуваєте, вам потрібно більше креатину у свій раціон тільки практичним доповненням.

+542
swagat patnaik 26 квіт. 2018 р., 07:40:14

Не турбуйтеся себе з деталі, такі як цей. В залежності від того, ви відчуваєте, як робити їх нормально.

Це зробить ніякої різниці.

+466
Manuel Praena 22 лист. 2017 р., 04:48:39

Так, якщо ви не їсте достатньо білка, це ймовірно, що організм буде отримувати білок з інших, менш використовуваних м'язів, а також, якщо ви їсте досить калорій, але мало білка, ви все одно можете поліпшити вашу силу але ви не будете підвищити ваш розмір багато(можна навіть зробити товщі). Поліпшення сила набагато більше, хоча споживання білка швидше.

+458
Vytautas brah 12 черв. 2014 р., 06:06:16

Тому я шукаю, щоб почати регулярно займатися спортом, і мені потрібні рекомендації по вправи робити/гирьовий техніки.

Мені 17 років і вважаю себе спортивної. Я граю в лакросс, футбол і хокей, і я шукаю, щоб збільшити свою силу і м'язову масу. Що б допомогти, так як я досить новими для світу в тренажерному залі. Я зазвичай просто бігати або кататися на велосипеді багато і робити тренування спорту.

Технічні характеристики: 6 футів (1,82 м) і 210 фунтів (95кг).

Я просто відчуваю, що я більше, ніж я повинен бути, коли справа доходить до жиру і хочете побудувати більше м'язів

+392
Hoe Miin 19 лист. 2011 р., 17:46:58

У мене слабка ліва рука порівняно з правою рукою, як я можу впоратися з цією проблемою при підйомі гантелі і жими. Часто це стає дійсно погано, і мою ліву руку просто віддає. Як я можу зміцнити мою ліву руку більше.

Я не хочу кинути дзвони між сетами. А я хочу зробити це правильно і в правильній формі.

Будь ласка, порадьте.

+301
IrishCyclist 4 лист. 2019 р., 10:56:34

Це сталося в минулому році, коли я робив віджимання, я зрозумів, що моя грудна клітка стала нерівною, і його більше, ніж просто трохи, але все-таки помітна тільки мені.

Я правильно наручні віджимання, але не розумію, як моя грудна клітка стала нерівною. Це тому, що я можу робити більше роботи з моєю правою рукою несвідомо, як моя права рука робить більше роботи в просуванні себе?

Як я можу переконатися, що вона не гірше, ніж це? І як я можу зробити це приблизно ще?

P. S. Це також може бути випадок, що груди у мене був нерівний і я просто зрозумів, нерівномірність після того, як він став більш помітним після віджимань.

+292
DrRam 18 серп. 2010 р., 09:24:04

Перевірка відео на цю компанію я знайшов на YouTube, пакети LatLock, однозначно найпростіший пакет, щоб працювати, я знайшов.

http://youtu.be/po9uigsunAU

Пакет, який, нарешті, робить "не підстрибувати" навіть з книгами, я біжу в клас з комфортом і досить швидко теж.

+291
Nelly Boi 6 черв. 2013 р., 12:01:43

Знову ж таки, це те, що є суб'єктивним і буде варіюватися від людини до людини.

Я взагалі стежу за своїм персоналом кілька разів протягом тижня першим ділом, коли я прокидаюся, і іноді, коли я просто сидів і дивився телевізор. Це дасть вам базові. Коли я закінчую тренування, я відразу візьму мій час, і знову через хвилину чи дві. Це те, що ви порівнюєте, коли ви перевіряєте його.

Те, що ви шукаєте-це послідовне падіння. Якщо ЧСС залишається підвищеною, порівняно з вашим нормальним тренд, тоді ви може бути втомилися, було важче тренування, ніж зазвичай, різна погода, у вас занадто багато кофеїну, що день і т. д. і т. п. HR-це показник, який сильно варіює в залежності від багатьох умов.

Особисто для мене, мій ранок відпочиваючи HR є тільки один я звертаю увагу на постійній основі. Якщо воно підвищено на кілька днів за те, що це нормально, тоді я знаю щось не так.

HR не один з моїх улюблених метрик підготовки до використання, так як є багато різних змінних, які можуть вплинути на його день у день, або навіть години до години.

+275
natsu 20 лист. 2019 р., 08:22:55

Мені потрібно повне детальне керівництво на жим гантелей, але коли я пошук в Інтернеті, я отримую тільки результати для штанги лава для преса.


Будь-яке джерело ви знаєте?

+259
Andrew Yates 5 черв. 2019 р., 13:34:31

Я недавно купив в Ікеа сидіти і стояти письмовий стіл. Це було рішення, яке я шукав протягом тривалого часу. Ви можете дати, що один удар. У мене електричний, який працює тільки під $500, але вони також мають ручний (з важелем), що значною мірою робить те ж саме. Я настійно закликаю тих, хто хоче мати сидячи і стоячи потрібне на той самий стіл, щоб дати цей стіл накрили. Вони мені дали (не впевнений, якщо це стандарт) 90 днів повернення без питань гарантія, так що це варто постріл.

+244
CJ1 4 лип. 2010 р., 00:14:42

Якщо ви можете подивитися в сильний ліфти програму. При тому, все що вам потрібно, це гантелі та інші вільні ваги.

Якщо ви не зацікавлені в побудові багато м'язів, ви можете подивитися в P90X. Він не вимагає багато обладнання, і ви можете почати бачити і відчувати результати як можна швидше. Він має гнучкість, сила, спритність і секцій.

Маразм - це ще одна чудова кардіо програма, яка працює кожна частина вашого тіла.

Ви можете перевірити програми в компанії Beachbody , щоб визначити, які з них працюють для вас. У всіх з них, вам не потрібно абонемент в спортзал або багато обладнання, щоб працювати все ваше тіло.

Основним недоліком цих програм є те, що ви повинні бути готові, щоб підштовхнути себе; в іншому випадку, ви не могли їх виконувати так складно, як ви повинні.

Це теж задоволення, коли ти робиш це разом з ким-то; це робить час йти швидше, і біль більш терпимою.

Сподіваюся, що це допомагає.

+177
dutchscout 20 груд. 2018 р., 17:27:25

Не маючи можливості з тобою особисто, це важко для мене, щоб сказати, що це робить до вашого тіла. Я можу сказати, що через 2 тижні більшість ваших міцності можна віднести приспособления'neural'. Це означає, що ваш мозок став більш ефективним при відправці повідомлення до працюючих м'язів. Після 6 тижнів, більший відсоток своєї міцності в результаті гіпертрофії'. Що збільшення розміру м'язових волокон. Тримати курс, бути послідовним з ваших тренувань, дієти та відновлення і повинен бути задоволений своїми результатами.

Сподіваюся, що допомагає,

Майк

+177
Steven Floyd 13 бер. 2012 р., 16:19:42

Я думаю, що базове припущення в розрахунок військово-морського флоту полягає в тому, що жир не накопичується, якщо взагалі, на шиї. Так що якщо ваша шия стають все більше, потім ти ставиш на м'язи, і тому ж вимірювання талії повинна виходити від більше м'язової маси і менше жиру. (Будь то м'язи дійсно будує на шиї, або вимір шиї є проксі для загального масштабу вашого тіла, це вище мого розуміння.)

+164
Oliveira 4 серп. 2011 р., 13:20:29

Загалом, подумайте про фізичних навантаженнях і стресі. Коли ви наносите стрес за допомогою вправ, ваші м'язи намагається адаптуватися і зміцніти. У якийсь момент вам потрібно більше стресу викликають адаптації. Наскільки більше, залежить від стану вашого навчання (для початківців і не початківців) і генетика.

Головне, що ні "так" або "ні" у відповідь на ваше запитання. У якийсь момент вам потрібно більше стресу, щоб стати сильніше, що в цілому показує, як обсяг тренування. Тому після 1 року важкою атлетикою я займаюся 1.5-2 години тренування 3 рази на тиждень, в той час як це нормально зробити 1 год 3 рази на самому початку.

Також важливо пам'ятати, що деякі вправи більш ефективними, ніж інші. Штангою навчання, як правило, вважається більш ефективним, ніж один-спільного руху ізоляції. Але ви, можливо, буде потрібно змінити деякі з них тимчасово працювати поруч з болем , якщо у вас є деякі

+121
Michael Shalom 2 черв. 2016 р., 19:39:04

Їжа з високим вмістом клітковини може допомогти. (Так як майже за визначенням, клітковина не засвоюється і просто займає місце в шлунку.) Вівсянка приходить на розум: 360kcal/100г (ок. 2/3-е, що з шоколаду), 12,5% білка, що дуже добре для м'ясні (про рівні соєвих бобів), прибл. 10% клітковини, майже немає простих вуглеводів цукру.

Несолодке каша з трохи родзинок або так у сприятливий глікемічний індекс, який означає, що він дає тривалий стійкий навіть рівень цукру в крові (без цукру або гіпоглікемія), так що ви не зголодніли знову швидко, і він буде вбирати більше рідини в шлунку, наповнюючи вас більше. В залежності від вашого смаку і скільки родзинок можна покласти у, ВИ може і не хочете, щоб з'їсти занадто багато, це по-перше. ;)

+100
Farewell 22 груд. 2014 р., 11:54:53

Ні, ви не можете. Вам потрібно, щоб обробити м'язи живота, як і будь-який інший м'язи. Будівля АБС і показуючи їх, це дві різні речі. Ви будете мати м'язи живота, Якщо ви тренування за неї незалежно від того, що ви ожирінням чи ні. Але вони будуть видні тільки тоді, коли у вас дуже мало жировий прошарок на животі. Так не ходіть на ці "х" повторень за день речі.

+90
Gabriela Acatrinei 1 вер. 2011 р., 20:09:05

У мене є 2 пропозиції для вас, я думаю, може бути корисним для вас. Перший-про підборіддя злети. Ви згадали, що в цей час ви не досить сильні, щоб виконати потягування і тому хочу зробити негативний потягування. Я думаю, що ви можете бути краще отримувати собі опір групи і цикл його через бар, щоб допомогти вам виконати повний діапазон руху підборіддя. Здійснюють повний діапазон руху підборіддя, безумовно, зробити вас сильніше, швидше.

http://www.youtube.com/watch?v=lMonUeS818o У цьому відео показано, як використовувати групи для допомоги підборіддя.

Друга пропозиція стосується станова тяга. Насправді, існує досить ефективний спосіб використовувати гантелі для виконання тяги. (Тепер, якщо причина ви говорите, що ви не замінити станову тягу, тому що ви не можете піти досить важкий, використовуючи гантелі, те, що я збираюся сказати, не допоможе) для того щоб виконати станову тягу з гантелями все, що вам потрібно зробити, це повернути гантель на боці, як якщо б він стояв на тарілках. Це дасть гантелі досить високо від Землі, так що коли ви піднімаєте його, вам не доведеться округліть спину. Дуже подобається, коли роблю станову тягу зі штангою потрібно обов'язково використовувати великий 45lbs плити, щоб дати вам правильну висоту.

Я сподіваюся, що це допомагає.

Щасливого підйому!! Dumbbell laying on its side.

+73
JonyD 24 бер. 2014 р., 22:43:00

Я роблю або на дефіцит (1760 калорій в день). Я 5'7" і важить 173. Я 172, коли я повернувся в програму. Мені довелося перестати ходити в тренажерний зал з фінансових причин, і з жовтня '14 на 15 лютого я набрала 20 кг За ці перші чотири тижні я стріляв до 178lbs і я зараз на низхідному тренді. Моя мета полягає в тому, щоб спертися (просто не жирдяй більше) протягом 10 до 12 тижнів. Тоді я знову збільшити споживання калорій. Я зараз їм .75 грама білка на кілограм ваги тіла. Поточна ліфти: Присед 210 Жим 120 Рядки 120 Накладні витрати 90 Мертва тяга 185 + Я працюю мій підборіддя-злети і провали до 3x10 Вт/ вага тіла.

Суть в тому, що ви слабкі. Я занадто слабкий. Так що не ображайтеся. Скільки тижнів ти на це? Присяд повинна бути домінуючою ліфт, ІМХО. Закохатися в те, що ліфт і дотримуйтесь медхен до листа. Немає ніякого способу, ви повинні бути тягне на 175x5x5. Встановити Вас направлено на ПОДВОЄННЯ вашої ваги на присідання і станова тяга і зіставлення його на накладні витрати. Принаймні, це моя мета на 5х5. Якщо програма змін до цього, то так і буде.

+73
MHosafy 6 черв. 2016 р., 15:20:08

Ви знаєте, це виглядає дуже пристойним. На даний момент програма, якої ви прямуєте, ну і за достатньо для вас, щоб постійно покращувати наскільки ваша сила йде.

Я впевнений, що ви знаєте, що ви будете покращувати на кондиціонування і зменшити ваш жир в той же час і просто пропозиція, може бути, додати деякі спринти в суміші, не є обов'язковою вимогою, однак, що в даний час у вас є відмінна.

Навчання в порція зовсім не погані, деякі дійсно рекомендую його. Я сам можу коли-небудь зробити собі тренування до ночі. Але якщо ви робите це всякий раз, коли він вам підходить за цей день вона повинна бути тонкою також.

Навчання ваги-це не така точна наука і маленьких речей, які ви турбуватися про насправді не так важливо, ключ, щоб тримати його послідовним і не здаватися. Конюх, вам працювати, а також вчитися просто намагатися дотримуватися вашої програми як можна більше, і ви повинні бути добре.

Удачі!

+44
Andy Bettisworth 26 серп. 2013 р., 15:24:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil