Як зменшити вагу після відмови від куріння

Я набрала вагу після того, як я кинула палити 4 місяці тому, наприклад, мої джинси стали занадто вузькі, щоб носити.

Я виявив, що мій голод зріс після того, як я кинув палити. Крім того, як кинути палити, я також скоротив споживання алкоголю.

Я хочу скинути зайві кілограми, тому моє питання: Що це найкращий спосіб для мене, щоб схуднути, враховуючи ці обставини?

+216
Rwm 8 трав. 2011 р., 00:03:31
33 відповідей

Пояснення цього в тому, що люди, природно, мають більш високий рівень тестостерону. Це тому, що у чоловіків є гормони, якими вони володіють, в якій люди протилежної статі, швидше за все, не буде. У середньому, людина зазвичай має в 20 разів, так як в ньому багато тестостерону, ніж жінка, не жарт. Саме тому ви, мабуть, дивуєтеся, чому більшість жінок у вашому тренажерному залі тільки ліфтинг 5 або 10 фунтів гантелі під час відкачування 180 фунтів підйомної сили на жим лежачи. Це не означає, що жінки не можуть бути сильними, це просто складніше для них, ніж чоловіки, і якщо чоловік і жінка однаково навченого людини, ймовірно, більш громіздко з-за свого гормонального складу і рівня тестостерону.

+987
blairyeah 03 февр. '09 в 4:24

Адаптація-це в падлу. Я ходжу 8-15 км в день, 5-6 разів у тиждень, при цьому програма силових тренувань 3 дні в тиждень. Я відчуваю, що моє тіло працювало, як ходити безшумно, так, що калорій спалюється, безумовно, менше, ніж активність спалити листи можуть мати.

Я тримаю дефіцит без тренувань калорійність днів, невеликий надлишок тренувальні дні. Втрата ваги, здається, так набагато важче зараз, ніж раніше я почав силові тренування. Я відчуваю відновлення після тренування веде, щоб я більше спав, їв, все більш і менш схильний робити різні види енергетичної роботи. Велика кількість ходьби (який також скоротився приблизно на 30% після силового тренування) просто не можу здатися, щоб компенсувати випадкові 1000 калорій надлишок поганого запою день.

Я пам'ятаю, що вага я втрачу Перейшовши на 3 день походу пішки 7-8 км у день. Але я походу тільки один або два рази в рік (без адаптації), я б важким рюкзаком (як припустив Бэрин), плюс круті пагорби.

+956
golosovsky 28 бер. 2011 р., 23:22:58
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Отримати підтяжка/бар chinup. Ви можете зробити один для близько $20.

Купити пара паралельних брусах, де можна робити провали. Якщо у вас є пара міцних стільців, вони будуть робити.

Підтягування, chinups, присідання, віджимання, планки, присідання з власною вагою-все це чудові вправи, які міг би зробити за дуже пристойні рутини.

+948
Pyrce 7 лип. 2017 р., 19:27:39

А здається, що ви вже відповіли на своє питання. Ви набираєте вагу, так це добре, так що очевидне питання ви набирають жир? якщо так трохи скоротити, якщо ні, то подивитися, як вона йде в протягом найближчих декількох тижнів.

Я б порадив купувати Франко Коломбо бодібілдинг харчування бодібілдинг або вигравати, у них є все, що потрібно знати про правильне харчування.

Ось приблизний раціон з його книги для неконкурентних культурист, навчання 1-2 години, 3-6 разів на тиждень.

Сніданок: 3 яйця 1 скибочка хліба 1 порція фруктів Води / кава

Обід: 1/2 курки 1 печена картопля 1 скибочка хліба 1 склянку пива

Або

Стейк Невелика порція спагетті Невеликий келих вина

Або

Курка Коричневий Рис Овочі 1 Скибочка Хліба 1 склянку пива

Закуски Фрукти, горіхи, насіння

Вечеря Риби Овочі Великий Салат склянка води

Порада: Не їжте вуглеводи пізно ввечері, тому що менше їжі всмоктується пізніше в той же день

Тільки ви можете знати, що правильно для вас, як ми всі дуже різні, але це хороша відправна точка, я не можу досить підкреслити, хоча якщо ви серйозно купіть книгу, написану професіоналом.

+888
yuriy s 7 лист. 2011 р., 06:57:41

Я тверде ядро Гимер. Я працюю 2 години в день на одного простягання. Однак я не можу зберегти інтенсивність тренування на півдорозі. Я маю на увазі не зумівши зберегти силу і витривалість, з якої я почав. В даний час я займаюся спортом для збільшення ваги і підйому важкоатлетів, тому я розминку протягом 8 -10 хвилин. Своїми холодними зимами тут в Харьяні, Індія. Чи Можете ви запропонувати способи вдосконалення витривалості? Є деякі речі, які я повинен зробити, щоб поліпшити витривалість або приймати певні добавки перед тренуванням? Буде приймати багато вуглеводів перед тренуванням реально допомогти??

+798
jou 7 груд. 2010 р., 09:52:38

Високий, наскільки мені відомо, артеріальний тиск не викликано віджимання як такої.

Вправи можуть посилити високий кров'яний тиск, навіть знизивши його в довгостроковій перспективі.

Якщо ви "відчуваєте рухів у голові" або просто запаморочення це ознака, ви повинні негайно припинити.

Обговоріть свій план тренувань(и) з лікарем і отримати професійну консультацію лікаря, який цей форум не має можливості доставити. Це може бути ніщо, воно не може бути. Словом бути перевірені, ніхто онлайн може розповісти вам нічого цінного, ніж бути дуже обережним, пройти огляд, можливо зробити навантажувальний тест під наглядом лікаря і т. д.

+776
David15145 26 вер. 2018 р., 06:18:35

Журі в даний час, так що кращий відповідь зараз або "це залежить" або "ми не знаємо".

Загальні знання є те, що він робить три речі

 • Очищає відходи з м'язів через обмеження/виділенням холоду, а потім потепління
 • Зменшити набряк і впливу на тканини
 • Уповільнити після травми, метаболічні ефекти.

Досліджень з цього питання неоднозначні. Одне дослідження на велосипедистів робиш етапу гонок (висока інтенсивність зусиль протягом кількох днів поспіль) показали збільшення нафтовіддачі і переваг, ще одне дослідження на штангістів повідомили про збільшення другий день болю.

Там не було переконливих досліджень, так чи інакше, так що я хотів зробити, це знайти будь-які дослідження, що проводяться на обледеніння та спорту, та/або спробуйте самі, щоб побачити, як це працює для вас.

Мій N=1 полягає в тому, що я використовував його досить широко, коли відновлюєшся розрив ахілла, і це допомогло багато з обліку набряк і висока мобільність наступних сесій.

+755
thousight 18 січ. 2015 р., 16:44:29

Якщо ви мета полягає сила, ніж між підходами слід відпочивати. Спіймати подих. Випий води. Клювання на якусь кількість калорій. Більше ваги навантаження на бар. Потім йти знову. Не знаю, чому ви чекаєте від 3 до 5 хвилин між підходами, як новачок, якщо тренування з партнером / партнерами, які збираються в цей час. В цьому випадку допомогти їм завантажити їх вага, дивитися, що вони роблять, і відпочити.

+735
Jon Black 2 жовт. 2016 р., 21:31:35

Я в 17 років, учениця 12 класу. Я важу 78 кг, і я 5 футів 5 дюймів заввишки.

Я хороший студент, але я міг би зробити в 100 разів краще, якщо б у мене не було сиськастый.

Я хочу позбутися від жиру груди, в іншому випадку я буду перегородили і я не можу зосередитися ні на чому. Я намагаюся багато сконцентруватися, але в результаті часткової концентрації.

Я витратив кілька годин в пошуку, що це найкращий спосіб втратити жиру на грудях. Я збираюся з'явитися для JEE (спільний вступний іспит), який являє собою серйозний іспит і вимагає повної концентрації у мене є час близько 10 місяців, але я не хочу відкладати, я хочу, щоб мене худий і тонкий у всіх частинах мого тіла. Більшість з жирів вирішуються на мої стегна.

Будь ласка, допоможіть мені позбутися цього. Дай мені чітке рішення, без хірургічних операціях. Я не хочу говорити нікому про це, це так соромно і я не хочу йти в тренажерний зал. Я хочу робити домашні вправи. Іноді це змушує мене думати, що я товста з-за мого жиру, якщо у мене є чоловічий орган був би я відчуваю себе чудово, як сильна людина. Я обшукав всі в інтернеті, деякі кажуть, що якщо я втрачу жири на животі по kapalbhatti тоді мій сиськастый буде виглядати більше.

Я намагалася робити віджимання, деякі кажуть, що не тільки допоможе вам потрібно зробити десять вправ. Деякі кажуть, що нічого не вийде, крім хірургії. Так що я в цей божевільний, я не знаю, що є правильним і перевіреним методом працювати.Адже те, що мені потрібно чоловіче тіло поруч з великою концентрацією і живлення мозку. що я можу зробити, це віджимання і думаю, що це спрацює. Я повністю вегетаріанка і уникати жирної їжі, без спецій, просто в раціоні три рази в день. Скажіть, будь ласка, вирізати шпунт формулу, яка буде працювати і працювати, у мене термін на 1 місяць, щоб звести всі мої жирові відкладення.

+645
Sonu Vijay 25 трав. 2011 р., 16:07:09

Схоже, ви вже дуже гнучкий, який повинен полегшити цю задачу! У мене насправді та ж боротьба (тільки те, що я менш гнучка лол) але моя права сторона напевно більш гнучко, ніж мій лівий бік.

Тому я вирішив тепер працювати на мої слабкі боку з допомогою мого улюбленого стрейч - Вообщем після прогріву моєю спиною, я йду за постійного Скорпіона (або у вас може вже бути більш голки) просто для моєї слабкою стороною. Також можна використовувати стіни приміщення вашу ногу вгору, як в голку позі, поки ногу і коліном впираючись у стіну (ноги, спираючись на стіну) і натисніть ваше тіло вгору з руки на підлогу. Ви також можете практикувати позу голуба тільки з поганої сторони. Навіть роблячи свій спліт на підлозі, спираючись ззаду - майже кожен односторонньої спини вправи нагинати буде робити, поки ви просто зосередитися на деякий час, щоб вкладати більше часу і зусиль з вашого боку поганий, а не хороший!

+635
mohit upreti 2 квіт. 2017 р., 11:56:33

Я б сказав Ні. Відстань марафоні вимагає іншого підходу до працює, ніж на більш коротких відстанях. Тому що накопичується глікоген в м'язах триває не більше 35 км, навіть в елітних бігунів, ви повинні тренувати ваше тіло, щоб зберегти глікоген і використовувати замість спалювання жиру. Для цього потрібен інший вид тренувань, ніж ви могли б зробити на короткі відстані, не обов'язково легше (хоча це може здатися спочатку), але різні.

Я не кажу, що це неможливо зробити (я зробив це), але дуже малоймовірно, якщо ви не дуже обережні, щоб не йти на які-небудь цілі, просто щоб закінчити. Хитрість полягає в тому, щоб тримати ваш пульс дуже низький, від 60 до 65 відсотків від максимальної частоти серцевих скорочень, і навіть тоді немає ніякої гарантії, що ви закінчите. При такому низькому темпі ви будете спалювати жир, і майже немає глікогену. Недоліком є те, що він буде почувати себе, як абсолютно неконкурентноспособны, не дуже варто робити під час гонки. Я зробив це в якості навчального виклик самому собі, щоб побачити, якщо це навіть можливо.

+635
xDest 1 трав. 2010 р., 04:33:20

Мені сказали, що я в основному використовувати біцепси виконати схилився над штангою рядків. Тим не менш, я відчуваю, як я використовую мою спину. Як я можу з'ясувати, якою мірою руки поглинають навантаження?

+621
gemsngems 8 лип. 2017 р., 06:26:02

Мені шкода бути носієм погані новини, але після перегляду відео, які ви виклали, то, що ви робите-це чи половина навпочіпки. Ваша техніка-це дуже далеко, і вона має дуже мало спільного з "п'ятою гнучкість". Я настійно рекомендую вам почати з нуля.

 1. Візьміть копію з стартової сили. Ця книга повинна бути обов'язковою для вступу в тренажерний зал. Це, безумовно, кращий ресурс, який я бачив за навчання основам силової підготовки: докладні інструкції на кожний ліфт, дія вправ, простий рутинної початківців, і все інше, що вам потрібно знати. Ви дізнаєтеся з цієї книги, що правильний присед включає в себе тазостегновий суглоб опускається нижче колінного суглоба (Як видно зі сторони), на п'ятах плазом на землю, коліна, спина замкнені в розширення. До глибини робить величезну різницю в складності присідати, бере участь набагато більше м'язів, і утримує коліна в безпеці. Якщо ви хочете стати сильним, навчитися правильно присідати.
 2. Інші корисні керівництва навпочіпки включати або присідати керівництво, починаючи міцність Вікі (див. розділ присідання для перегляду фактичних книзі зміст), присідання на RX серія відео та вправ кроссфіт сторінки.
+620
XenoPuTtSs 30 квіт. 2011 р., 04:40:08

Зробити це досить просто. Є багато посібників, дозволених FDA і в інших країнах це може бути ще більш слабким. Спочатку компанії можуть використовувати в основному, хто коли-небудь вони хочуть зробити калорій/аналітичний аналіз. Вони можуть вибрати 1 з 10 доповідей, які вони отримують, щоб краще обслуговувати свою цільову аудиторію. Щоб прийняти це ще один крок є також округлення міркування, які вони отримують.

Так що якщо у вас є BLACKBEAN A проти BLACKBEAN б вони, напевно, точно так само, якщо у них немає цукру та домішок в "соусі". Але якщо BLACKBEAN Б націлився на натовп білок, то вони, очевидно, використовувати звіт, який розраховує більшість (кількість білка), що вони можуть округлити до. Але в той же час кількості калорій повинна бути скоррелирована з кількістю білків (і жирів/вуглеводів). Так, повідомляючи більше білка, вони зараз вище, вибір калорій. Просто маркетинг. BLACKBEAN a отримує менше калорій цільової аудиторії, повідомляючи менше білка. Ж боби.

Що відбудеться, якщо компанія не так? Не багато. Якщо групи споживачів, або FDA прийшов і розповів інформацію про калорії не так, вони просто повинні змінити його - якщо вони не вони вас оштрафують. Насправді компанії не зайшов надто далеко з-за поганої преси вони отримали б.

ФДА дійсно стурбований інгредієнтів і точності. Це дійсно найбільш регульованих частина інформації, яку ви отримуєте від упаковки.

+597
Austin Mikael 2 трав. 2018 р., 18:29:00

Ніколи не думав, що почую БДР назвати високої інтенсивності. Для бразильського джиу-джитсу зокрема, шукати інший клуб, який має більш розслабленим і зосередженим безпеки атмосферою, і ви могли б це зробити у 90 років. Якщо ви тренуєтеся в клубі, де тупоголові думають бразильського джиу-джитсу і ММА це одне і те ж, і вважають це швидше "Бійцівський клуб", ніж де-небудь в поїзд, навіть якщо тобі 25, ти поранишься.

+571
Corpuz Arquero Jones 9 груд. 2017 р., 22:42:51

Якщо ви збираєтеся використовувати їх, використовувати їх після використання ваги або виконувати будь-які кваліфіковані тренування.

Ви не хочете бути втома перед використанням Ваг.

Я пропоную цілеспрямована розминка, що складається з вправ з власною вагою з участю м'язів ви будете тренування (тобто Bodyweight присідання, стрибки тощо), Перш ніж перейти на вагу.

Вам вправи, які необхідні більшість рухів робиться по-перше, наприклад, роби станову тягу до "основних" робіт, таких як планки, стабільність м'ячем.

+529
Sasha Khalikov 28 квіт. 2019 р., 18:46:57

Судячи з інформації у відповідь на питання про користь про користь бігу в спеку, може дійсно буде пожинати деякі вигоди. Принаймні, одне дослідження показує:

Тепловий акклимации покращує здатність організму контролювати температуру тіла, покращує потовиділення і збільшує приплив крові через шкіру, а також розширює обсяг крові, що дозволяє серцю перекачувати більше крові до м'язів, органів і шкірі по мірі необхідності.

Спортсмени показали поліпшення до 7% у бігунів, коли сказав, бігуни повернулися в більш холодних навколишніх середовищах з-за їх досягнень у терморегуляції.

+504
Joy McKennon 13 вер. 2012 р., 00:54:07

Я хочу зазначити, що я жодним чином не проти того, щоб починаючи силу. Як Дейв згадав, в ній багато корисних порад для новачків. У тому, що вона підкреслює форму і основних рухів, його слід похвалити.

Проте він високо цінується, тому що є преса і реклама за ним. Вони розумні, навіть ім'я... стартову силу. Зміст досвіду не потрібно. Він бере результати з цих початку, хто працювати, отримувати тонни ваги, і дотримуйтесь суворого режиму і діє як це карколомне речі.

enter image description here

Насправді всі ці "Пауерліфтинг/сила" програми в основному працюють від тієї ж самої передумові, якої завжди був відомий в галузі.

 1. На перше питання тільки базові рухи - присідання, станова, жим, тяга вгору підборіддя вгору, харчування чисті. Коли я працюю в тренажерному залі для команди не дозволяється робити нічого, поки не робити два.
 2. Щоб ще раз підкреслити, якщо ви хочете отримати більше ваше тіло буде пристосуватися до найбільша м'язова група, яка знаходиться в дупі і ногах. Якщо вони отримують більше, так що ваші руки. Ваше тіло любить гармонію.
 3. Інтенсивність-це велика, велика частина сил будівельних рівняння.

Тому всі ці програми, включаючи стартову силу зосередитися на більш коротких, "легше" тренування. Тому що вони грають на тому, що людина, швидше за все, працювати над інтенсивністю, якщо вони не перевантажені повторень/сетів/часу.

У реальності більшість/всі програми дасть новачкові гарне місце, враховуючи, що вони тільки й займалися пауерліфтингом, спочатку. Я тренувався незліченні молоді люди, і я бачив аналогічні доходи (починаючи від 100 фунтів до 300 фунтів станову тягу в 4-5 місяців). Багато успіхів, просто звикають до техніки і сам ліфт. Багато потрібно зробити з набрати вагу/м'язи в розмірі, може тільки новачок.

Ці тренування не працюють, тому що вони зосереджені на підйомниках, які працюють у кращих і інтенсивності. Моя велика проблема з процедури полягає в тому, що багато людей думають, що вони для всіх. У мене важкий час, припускаючи, що ці процедури для кого-то, що вже активно чи не новачок.

І знову ринок Новачок є, напевно, 98% від загальної чисельності населення.

Що стосується ваших побоювань...

Враховуючи, що небезпечні ліфти. Я згоден у великій мірі. Середньостатистичній людині буде погано після прочитання книги. Я повинен багато тренуватися для молодших дітей, щоб отримати їх, причаївся. Але справа в тому, що вони хочуть галасу. Вони хочуть бути в змозі показати більший прибуток і ці рухи мають важливе значення для цього. Якщо ви не зробите основних рухів, ваш виграш буде тривати вічно в порівнянні.

Що ліфти не для повсякденного життя. Правда знову ж таки. І згадувалося це моя велика проблема. Якщо ви як і раніше вниз цей шлях назавжди ти станеш великою, повільно скорочуються, Халк. Якщо ви хочете, функціональна сила, яку я міг бачити, робите цю процедуру протягом 2-3 місяців, щоб отримати хтось почав. Вам потрібно, щоб включити більш швидко скорочувальних рухів, витривалість, силові тренування, імітації рухів, пліометріка...

+475
Jra 5 лист. 2014 р., 09:42:57

Я недавно вступила в місцевий тренажерний зал, щоб спробувати і доповнити моє навчання бойовим мистецтвам, і в результаті я отримую набагато більше фізичних вправ останнім часом (я ще більш-захоплені ранній стадії, де я повинен стежити за перетренованості).

Я 193см, 88кг. Жиру в даний час складає 26%. Я використав, щоб бути одним з тих людей, які могли б що-небудь з'їсти і не товстіти, але в останні роки поєднання стрес, вік і малорухомий спосіб життя призвели мене до створення обмеженого кубушки.

Недавній підйом у вправі, здається, вигнали мій метаболізм знову в самому розпалі, мій апетит різко зріс і мої енергетичні рівні. Я постійно голодна, навіть після їжі пристойний обід.

Тепер, моя головна мета полягає в тому, щоб спробувати виправити моє складу тіла (збільшення м'язової маси, зменшення жиру), щоб довести відсоток жиру в моєму тілі вниз принаймні 18% (цілком можливо, далі в залежності від результатів). З того, що я бачу, моя головна турбота на даному етапі, щоб отримати м'язи, втратити жир, викликають менше занепокоєння.

Я бачу дві стратегії, я можу піти Тут:

 1. Тримати мою дієту то ж і просто нехай моє тіло йти в жирові запаси, якщо це необхідно. Це, безумовно, допомогло мені прийти до мети, але може зробити це важче, щоб отримати м'язової маси, я намагаюся замінити його.

 2. Віддам тіло моє все вуглеводи / білок він хоче і дайте йому наростити м'язову масу зараз, не піклуючись про жирі, доки після того як я зробив успіхи в м'язової маси, що я хочу. Мій підвищений метаболізм повинен допомогти зробити цей процес простіше.

Я зараз схиляюся до варіанту 2, - це схоже на розумний підхід?

+432
Belyal Temirov 30 груд. 2014 р., 13:15:59

Щось, що залишило велике враження на мене.

Років тому, коли я закінчувала аспірантуру, я працював в якості персонального тренера. Я б в оренду спортзал по годинах з (один одного). Хлопець всю стіну трофеїв і металів. Він сказав мені, що він ультра марафонець (50 - 100 км траси) він був № 2 у світі на той момент...

У будь-якому випадку, коротше кажучи, він завжди підняв 3 / тиждень побіг в іншу 3 з 2-суміш тип інтервалу роботи. Він тільки пробіг дистанцію своєї раси раз в тиждень. Він був мускулист, і не було не з'їв в 2 тижні дивитися.

В результаті-всі його роботи збільшується інтенсивність не тривалість (та цих тренувань допоможе вам заощадити час і дати вам більш швидкі результати)

Одна з найкращих книг, що я читав на сьогоднішній день "швидкодія" там є чудові приклади бізнес-планів про те, як налаштувати і прогрес ваших тренувань.

Розвиток енергетичної системи (ОУР) є серцево-судинним компонентом вашій програмі тренувань. Ваше тіло має різні енергетичні системи та ОУР тренує їх усіх.

+359
Daniel Cuevas 12 вер. 2013 р., 22:06:09

Зріст: 5'11 Вага: 160 кг (коливається десь від 156 - 160) Відсоток жиру в організмі: За даними інтернету, я близько 13%

Привіт, я б хотів знати, як я можу "старт" працює. Я буду 16 в два тижні і в середній школі, я робив багато кардіо для баскетболу. Я ніколи не послідовно зняті, тому що не вистачає грошей на абонемент в спортзал і я ніколи не інвестував у Терезах. Я шукаю, щоб перетворити і збільшення м'язової маси для спорту. Можна перетворити без ваги і тільки вага тіла? Я пробувала домашні вправи, але я не знаю, які частини мого тіла на роботу і коли. Є так багато різних веб-сайтів і місць, щоб отримати консультацію, але кожен звук так суперечите і пропонувати різні речі. Є план або конкретні початківців тренування я можу спробувати, що використовує тільки вага тіла? Якщо я абсолютно повинен інвестувати в деяких тренажерами, що найбільш суттєві елементи? Якщо хто-небудь може ласка, дайте мені чіткий роду інструкцію або керівництво про те, що тренування аути робити, коли і в які дні. Я буду слідувати плану, мені потрібно якийсь керівництво. Я відчуваю, що у мене на кухні частина, тому що я вже харчуватися здоровою в будь-якому випадку. Я ніколи не наберете вагу, але я відчуваю, що я не можу позбутися від мого живота жир (я відчуваю, як м'язи під після згинання). В останні два роки, я втратив тонну ваги, але, на жаль, я втратив багато м'язів руки, а також, що я сподіваюся повернутися. Якщо хтось може допомогти, я дійсно ціную це.

+332
Alistair Hughes 16 трав. 2013 р., 16:33:10

Вітаю, вирішивши взяти під контроль ваше здоров'я і фітнесу. Якщо це ваш перший набіг в навчанні, ви, можливо, забажає розглянути перші вправи. Є відносно мало витрат і ймовірність травми мінімальна, але не дорівнює нулю. Якщо ви все ще хочете купити домашній тренажерний зал, ви повинні досліджувати кожну машину ви зацікавлені, перш ніж зробити покупку. Знаючи, що ви хочете, щоб зосередитися на спину, біцепс і трицепс, подивитися на машину(и), щоб визначити, як і коли вони можуть допомогти вам досягти цієї мети. Наприклад, скільки рухів ви можете здійснювати ом машина для певної частини тіла? Зробити деякі дослідження про типи опору вони використовують. Деякі плити завантажені, в той час як інші використовують смуг, або гідравліка. Деякі люди стверджують, що вони отримати кращий ефект навчання з допомогою пластин. У той час як інші подібні групи. Якщо ви можете, випробувати машину перед покупкою. Потім виміряйте простір, де ви будете використовувати машину. Чи підійде вона? Це простір, доступне для установки машини? Такі деякі з питань, які необхідно розглянути, перш ніж витрачати свої гроші.

Здається, що неправильні рухи вправи можуть привести до травми, навіть якщо чоловік подбав про розминка і розтяжка перед навчання, це правильно?

У той час як машини можуть забезпечити перевагу, що не вимагає "навідник", не роблять помилку, вважаючи, що вони є травми безкоштовно. Будь-яка вправа, якщо зроблено неправильно, може нашкодити вам.

Є спеціальні вправи на трицепси, біцепси, спину і сила що більш схильні до травм, якщо зроблено неправильно. Якщо так, то які ці і те, що людина повинен мати на увазі, щоб зменшити ризик травми в цих випадках?

Що стосується конкретних вправ, правильної форми має важливе значення при здійсненні будь-якої частини тіла незалежно від фізичних вправ. Я б рекомендував починати з базових рухів, такі як розгинання на трицепс, біцепс кучері, і лат тягнути падіння на спину. Переконайтеся, що не ставити своє тіло в незручному положенні, і, переконайтеся, що ваш нижній частині спини, правильно підтримувати під час виконання вправ. Більш ніж імовірно, що машина прийде з літературою пояснюючи вправи, які можна виконувати. Використовувати його в якості відправної посилання і уважно стежте за будь-яких попереджень літературі. Удачі, і якщо у вас є питання, залишайте їх тут.

+300
rare seed 10 квіт. 2010 р., 15:20:51

Потрапивши на стіні означає, що вашій печінці закінчується глікоген. Це не означає, що ви повністю з енергії, тому що ваше тіло все ще може спалювати жир. Але спалювання жиру-це більш важкий шлях, щоб отримати енергію. Для того, щоб поліпшити здатність вашого організму боротися з ударом об стіну, ви повинні піти на певні тривалих поїздок 1-2 рази в тиждень і цикл поки не упретеся в стіну. З часом ваші м'язи навчаться зберігати більше глікогену, і ваш організм також буде більш ефективним при спалюванні жиру.

До речі, ось відмінний Вікіпедію статтю , яка обговорює врізатися в стіну і способи уникнути його. Крім навчання як вже згадувалося вище, можна спробувати вуглеводну завантаження, приймаючи деякі добавки під час їзди на велосипеді, і знижуючи темп, щоб спалити більше жиру, замість глікогену.

+271
Benni 21 жовт. 2016 р., 21:02:41

Загальні рекомендації, яких я бачив протягом години між їжею і робітників. Це дає вашому шлунку достатньо часу, щоб переварити погане харчування і отримати те, що швидка енергія, вона може від нього.

Якщо ви їсте, коли ви повернетеся додому, перш ніж розслабитися, ви повинні бути в змозі відокремити харчування і тренування на годину легко. Для мене, я йду прямо з роботи в спортзал-який ставить мене в спортзал щурів і соціальний годину :( але це єдиний спосіб я буду послідовно йти.

Крім цього, Рада @Ріммер-це звук. Якщо ви їсте, перш ніж руки, і ви відчуваєте нудоту або виникли труднощі з виконанням до відмови дайте собі більше часу між їжею і робітників. Ваше тіло-це розподіл енергії між травленням і зусиль.

Крім того, врахуйте , що ви їсте перед походом в тренажерний зал. Вуглеводи є більш важким для тіла, щоб переварити, ніж білка. Насправді складні вуглеводи зайняти до 12 годин, щоб повністю засвоїти і бути випущена як енергії. Якщо ви тренуєтеся в другій половині дня, ваш вуглеводів вранці і упор на білок і овочі з їжею перед тренуванням.

+246
ManishS Gattani 20 квіт. 2015 р., 23:19:46

Якщо це тільки втрачати вагу ви після, тоді так, як Іво Flipse заявив, біг буде вам добре.

З іншого боку, я не схвалюю тільки втрачати вагу, як скинути жир. Це, ймовірно, залишить вас у відмінній спортивній формі, а не верхню частину тіла. Тому я закликаю вас зробити хоч який верхній тренування тіла, наприклад.

Коротше,

Так, ви, але, напевно, не багато м'язи в цій.

+234
David42 27 черв. 2015 р., 08:23:07

Нічого поганого в ІСО. Я б особисто вам проповідник завиток машина робити 3:1 співвідношення слабкої:сильний. Є один, щоб допомогти вам зробити концентричній частини вправи (коли він приходить до вас), або якщо ви тільки використовуйте іншу руку, щоб допомогти зробити концентричні руху тільки.

Фокуса на зниження повільно вага (вага повинен бути вище, ніж зазвичай, так що це тягне вас вниз ексцентрично). Якщо ви підкреслюєте проведення СЧ у моєму досвіді я знайшов, що більш ефективним, так що ви робите діапазоні від ~135 >> 45 градусів згин ліктя.

Якщо обидві руки застрягли в діапазоні ~70, як очікується, можна перейти на турнік і стрибати або штовхати себе назад вгору і опускайтесь як можна повільніше.

+219
sreg 3 черв. 2011 р., 02:40:30

У мене була схожа проблема з еліптичними тренажерами для кардіотренувань. М'язи на ногах стали дуже звикли до руху, так що стало важко для мене збільшити мій пульс. Я зрозумів, що є дві точки сили, щоб зробити еліптичний спина: від ноги натискати на педалі, і від руки і потягнувши на ручках. Я був дуже домінуючим з моїх ніг, тому я спробував зосередитися більше енергії на потягнувши і штовхаючи від плеча ручки. Це напевно не змінило динаміку на витривалість, в результаті мій пульс стрибає в короткий проміжок часу, який був моєю метою.

Коротше кажучи, ви можете регулювати кількість енергії, яку ви використовуєте з вашої ноги в руки або навпаки, щоб додати складності в залежності від ваших сильних.

+204
Sp12er 27 жовт. 2018 р., 19:47:07

Я знаю, що були відповіді на це питання, але я шукаю щось конкретне.

Тренування тільки що закінчилося. Тепер, яку мінімальну кількість часу, необхідного для м'язової групи навчених для повного відновлення і фаза суперкомпенсации? Чи є якісь дослідження з цього, а не просто картинки з іншого сайту? Це теоретично можливо для групи м'язів для повного відновлення і суперкомпенсации фази в якості лише кілька годин або на ніч? Є фізичні симптоми потрібно звернути увагу?

+191
Cassie Stuurman 23 лист. 2015 р., 11:37:10

Так як це "милі", у питанні я погоджуюся з JohnP відповідь я просто хотів додати декілька порад

 1. Після прогулянки отримує легкий старт біг це дозволить переконатися, що ви тримати ваш пульс підвищений.

 2. Якщо у вас є Android або Apple і пристроїв існує додаток від Digifit називається Digifit або Ibiker або бігун вони все ж вибрати один із них, добре подумайте про те, що він працює в синхронізації з MyPalFitness і вона оновить вашу потребу в калоріях, і зверніть увагу, що це додаток тільки корисно, якщо ви купуєте їх монітор серцевого ритму необхідно, щоб отримати в додаток покупки близько $8 на пристроях Apple, причина цього в тому, щоб під час ходьби пробіжку ви можете переконатися, щоб тримати вас пульс підвищений приблизно в %до 55 %65 від максимальної ЧСС.

+186
user2319453 29 січ. 2016 р., 03:29:46

Враховуючи, що у нас немає ніяких інших соціальних терміну і терміном на один рік, а взимку ми, природно, збільшуємо наші спалювати калорії, щоб тримати наші тіла функції, є холодні сезони найкращі моменти для різання?

+169
SuSliQ 17 груд. 2015 р., 04:16:07

Продовжуйте робити те, що ти робиш, якщо це працює для вас.

Вам не потрібно піднімати важче (насправді, ви, ймовірно, досить важко робити, що дефіцит), просто тримайте вашу рутину, щоб сказати своє тіло "Гей, дивіться ці м'язи я через якийсь час? Не позбутися від них, я ще потрібен їм".

+159
Big Otangee 21 квіт. 2014 р., 08:26:48

Я просто хотів уточнити - чи є різниця між інтервальні тренування і HIIT. Що ви робите, це, швидше за все, інтервального тренування. ВИИТ-це значить бути короткі періоди максимальних зусиль. Іншими словами, спринт так швидко, як ви можливо за короткі проміжки часу з коротких перепочинків. Я рекомендую спробувати це на свіжому повітрі, тому що біг на максимальній швидкості складно на біговій доріжці. Я дуже сумніваюся, що ви зможете зробити за 1 годину від ВИИТ.

За хорошу програму ВИИТ, подивися на Табата. Ви можете зробити це з допомогою інших вправ, ніж біг (такі як віджимання або присідання), але головне-це робити їх так сильно і швидко, як ви фізично можете. Програма Табата займає всього 4 хвилини, але якщо ви все робите правильно, буде відчуття, що це 10 років, тому що ви просто хочу, щоб це вже кінець.

Протокол Табата: 1) 20 секунд максимум зусиль кардіо 2) 10 секунд відпочинку 3) повторити 1 і 2 вісім разів

Ви можете знайти хороші Табата таймери на YouTube або ви можете купити таймер Gymboss.

+148
Nurdagniriel 3 вер. 2019 р., 21:57:27

Я шукав, щоб отримати м'язи/ліфт трохи для того, щоб бути менш слабкою.

На жаль, у мене тільки одна пара 10 фунтів гантелі, які я використовую для гантелей клавішею. Як слабкий 6'0(182 см) 132 фунтів.(60кг) 17yr старий, у мене немає доступу в громадські спортзали або купувати більше ваги.

Моє питання полягає в наступному:

Будемо збільшувати кількість повторень я можу зробити спина до спини з допомогою м'язи, або це буде отримати плато в кінці кінців?

Якщо так, важче ваги абсолютно необхідним для м'язової маси?

+148
mudduck 22 квіт. 2011 р., 15:44:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil