Біль у грудях при бігу більше 160 ударів в хвилину

Я знову почав працювати після 4 місяців бездіяльності через бронхіт. Раніше був спортивний хлопець до п'яти років тому (зараз мені 35), то практично нічого до минулого року. В минулому році все було нормально, поки я бігала в спортзалі.

Тепер я знову тренування близько місяця, повільно будувати свій пробіг. Тепер я можу робити в 6 км за 35 хв., Але до кінця пробіжки, коли мій пульс, природно, йде вгору і я також почати працювати трохи швидше, я помітив, що я отримую слабкі але постійні болі в грудях так що я повільно вниз, а потім я в порядку. Як тільки я опускатися нижче 160 ударів в хвилину, я знову в порядку. Це те, що ви думаєте, я повинен був перевірити?

Ура

+613
AutoStatic 5 лют. 2014 р., 11:07:52
28 відповідей

Я чув, що кращий спосіб для стабільного обміну речовин і збільшення м'яза являє собою дозирующую свій день на шість невеликих прийомів їжі. Моє питання в тому, що запропоновані/кращі/дешеві продукти для тих страв, до того ж якась білка? Який найпростіший спосіб отримати ці страви?

+966
Louren 03 февр. '09 в 4:24

Високий рівень Олімпійських важкоатлетів страждають близько 10% втрати міцності через місяць не тренінг.

Цікаво, я візьму тижневу відпустку раз на пару місяців (на вибір або шанс), а якщо я вам трохи більш гнучким і зможе повернутися в тренажерному залі з меншим ниття запалення.

На один тиждень боку, і напевно, якщо ви поруч з двох тижнів або більше, ви могли б пройти через Домс знову.

Пару моментів я б підняти:

 • Для багатьох хлопців один тиждень може перетворитися в два стає п'ять. Є багато, щоб бути сказаним для обліку звичка звичкою. Якщо ви подорожуєте, розглядати буду бігати в ті дні або просто робити щось , що тримає вас у мисленні підготовки, особливо якщо ви новачок в підтримці фітнес-розклад.

 • Тримати своє его в узді в перший день (або кілька днів) назад, і підйом на ~80% того, що ви робили раніше. Багато розминки, приємно і легко. Не конкурувати з собі або якомусь іншому хлопцеві в тренажерному залі, що ви знаєте, ви можете outlift.

Так умови, що він дійсно тиждень або дві, і ви рампа назад, це дійсно не проблема. Якщо ви опинитеся навчання міцно протягом декількох місяців, а тиждень може бути відмінним рішенням подумки, щоб нагадати вам, що він відчуває, як щоб бути у формі, але не постійно відновлюється, і фізично, щоб скинути гормони трохи і нехай деякі речі заживає.

+937
Abdul hakim alizada 24 трав. 2011 р., 08:11:34
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Яка половина повного підтягнути робіт латів більше ?

Наприклад : якщо я зроблю нижню половину підтягнути це торкнеться моїх латів більше, або якщо я зроблю верхню частину підтягнути ?

Моя проблема : я не можу зробити більше, ніж 5-6 повний підтягування у моєму першому наборі і кількості швидко падає до 3-4 2-а. Я закінчу свою рутину по 30 повторень. Я розглядаю все робити підтягування на число 50. Я сподіваюся, що це може викликати поліпшення максимум підтягування у першому сеті.

Будь ласка, допоможіть.

+852
varshapt 5 вер. 2011 р., 07:19:30

Дама в кінці 30-х років, хотів би тренуватися спартанські гонки , щоб конкурувати протягом приблизно двох років (повільний і стійкий виграє перегони)

В даний час я можу

 1. виконати 108 ВС привітання, в один присід (займає годину)
 2. їздити на велосипеді на максимальну напругу (що я можу терпіти близько години
 3. пробіжка в квартирі на годину
 4. максимум віджимань я можу зробити 2 комплекти три
 5. ліфт 5лб ваги ноги (різноманітні вправи, в даний час 2 комплекти з 3 Повторень)
 6. ліфт до 8 LBS вільними вагами (насамперед намагається зміцнити дельтовидні)

Я спробувала віджимання і за останні кілька днів можна встигнути зробити Рівень 3 Віджимання, 2 підходи по 3 Повторень

Я хочу налаштуватися на рівень 5 Віджимання, т. е. у тому числі віджимання і стрибок вгору.

Скільки Рівень 3 берпи мені зручно зробити перед спробою рівні 5 віджимань.

Або я повинен спробувати Рівень 5 Віджимання відразу, навіть якщо це тільки один або два в день.

І скільки Рівень 5 Віджимання треба робити в день, щоб дати силу і витривалість, щоб успішно конкурувати в спартанських перегонах або в цілому?

Спасибі.

+816
weeheavy 5 лип. 2019 р., 16:38:09

Традиційний "7 хвилин тренування" включає в себе дві вправи, які вимагають стілець або інші піднесені поверхні, аналогічні згаданим у назві. Із-за нещасного випадку за участю гостя, який закручується занадто швидко в своє крісло і розбила спину (нещасний випадок, я підозрюю), моя дружина заборонила використання стільців у будинку для тренування. Поки я здобуваю старий стілець від доброї волі, які хороші замінити вправи? Він повинен бути дещо-що я можу зробити при високій інтенсивності протягом 30 секунд. Дві вправи вказані як "тіла" і "верхня частина тіла", відповідно, для частини тіла працювали в початковий список.

+793
cung biet 23 вер. 2017 р., 04:34:59

Присідання є, мабуть, найпоширенішим і дуже ефективна вправа для ніг. Є багато варіантів, які доступні для вас, в залежності від вашого набору ваги і будь-яким доступним обладнанням.

На хороший зростання Сирцевої міцності нозі, ви також можете зробити стілець стрибає. Отримати (тверді, стійкі) стілець, і стоячи 6" від нього, скочити на нього і назад. Це не вимагає яких-небудь вагу на всіх, і він неймовірно ефективний у роботі майже всі м'язи ніг.

+744
soti84 1 січ. 2010 р., 15:32:18

Зазвичай я намагаюся не відповідати на питання людей з таблетками, але в цьому випадку ви дійсно повинні розглянути можливість використання мелатоніну. Це було досить добре вивчені. З 2002 року дослідження:

Мелатонін є досить ефективним у запобіганні або зменшення джет-лад і іноді короткострокового використання, як видається, бути безпечним. Вона повинна бути рекомендується для дорослих туристів, що летять через п'ять або більше часових поясів, особливо у східному напрямку, і особливо якщо вони мають досвідчений джет-лад на попередніх подорожей. Для мандрівників, які перетинають 2-4 часу зони також можете використовувати його, якщо буде потрібно.

Рекомендується приймати його перед від'їздом. З 2008 року дослідження:

Хоча після польоту мелатоніну ефективно працює в трансмеридиан перельоту за менш ніж на 7-8 часових поясів, у разі великі відстані, мелатонін слід за 2-3 дні заздалегідь політ.

За умови, що ви живете в країні з доступом до мелатоніну, ви повинні розглянути можливість покупки деяких, перш ніж виїхати. Гіршому випадку ви летите в окрузі, що її продає, а потім ви можете взяти його там один раз.

Єдина порада, яку я можу запропонувати тільки, щоб бути ніжним на себе в першу тиждень. Ваш сон, ймовірно, буде поставлена під загрозу, так що ви будете працювати на зниження тестостерону, гормону росту, і загальної концентрації. Не великий час дійсно буде вражати свої максимуми.

+693
EdL 14 січ. 2011 р., 09:32:54

Ваша програма виглядає добре продуманою і добре стежили, і нічого з того, що ви сказали, свідчить про перетренованості у звичайному сенсі.

Однак, працюючи буквально у вигляді стресу. Він повинен бути керованим стресом. Якщо ви турбуєтеся про фізіологічному стресі працювати, впливають на ваш стан, або якщо ви турбуєтеся про перетренованості, я б зосередитися на тому, щоб більше спати. Від шести до восьми годин, відверто кажучи, не так багато для більшості людей.

+613
Forrest Goodson 3 січ. 2019 р., 01:59:43

Запис набори, повторень і вагу досить багато людей.

Якщо ви хочете зробити більшу частину з цього інструменту ви можете також використовувати свій тренувальний щоденник, щоб писати такі речі:

Використовуйте його, щоб визначити цілі на тиждень. Прогресування відбувається через знаючи, що ви зробили минулого тижня, і роблять це трохи краще на цьому тижні. Маючи чітке уявлення про вашу історії навчання означає, що ви прагнете до прогресу і вдосконалення.

Зверніть увагу на важливий з тренажерів. Я продовжую короткі нотатки на кожний день/тренування на попередній нічний сон і як добре, що я з'їв. Вчорашнього сну, в моєму випадку, є найбільш визначальним фактором того, наскільки добре я виконую в тренажерному залі в той день. Відстеження того, наскільки добре я сплю означає, що я більше зосереджений на страхування гарного нічного сну щодня.

Писати замітки і думки. Ваші тренування можуть бути настільки ж тренувальний щоденник, де ви запишіть думки на ваші тренування. Записи моїх тренувань стала частиною тренування ритуал/звичка. Я роблю зауваження речей, що було добре, стало погано (зручно для запобігання травм), і думки на наступний день навчання.

Поділіться нею з вашим тренером або тренером. Якщо ви працюєте під керівництвом тренера, він може виявитися корисним для нього або її, щоб піти за журнал тренування час від часу. Краще вихованням свого тренера про те, як ви реагуєте на певні тренування і тренувань буде тільки допомогти їм краще планувати своє майбутнє навчання.

+555
Mark Dinh 10 лист. 2019 р., 20:20:09

Я біжу з передньої ноги страйк і сказали, і з цим погодитися, що це дуже легко бігти в гору. Він відчуває себе дуже природно.

Але як я біжу вниз по схилу? Особливо якщо схил дуже крутий, як пандуси у гаражі.

Коли я ударяю п'ятою він відчуває себе дуже незатишно від удару. Якщо я страйк з ніг він відчуває, як я майже сповзаючи вниз.

Моя головна мета-не висока швидкість, але працює комфортно без травм і болю.

Оновлення

Судячи з відповідей досі я думаю, я повинен прояснити деякі речі.

По-перше: розсувні відчуття-більше ніг всередині взуття, в якому приємно сидіти в нормальній місцевості. Я майже впевнений, що вони мають правильний розмір і мати багато профілів. Просто я "гальма" так багато, що мої ноги ковзають вперед всередині взуття.

По-друге: якщо я просто побіг вниз по схилу без 'гальм' я б так швидко, що я не зможу належним чином контролювати свої дії. Пагорб питання є дуже крутий і траса досить вузька і нерівна.

+537
Maat 19 лист. 2016 р., 19:20:07

Вам може не подобатися, але якщо машини у вашому тренажерному залі були коли-небудь альтернативи, це було б його.

Тобто, біль у зап'ясті severily обмеження для штангістів. Ви зможете використовувати їх практично кожен ліфт, за рідкісним винятком.

Тепер може бути час для роботи на ваш новий особистий рекорд у присіданні.

Вільні ваги далеко від столу, тому все, що ви зазвичай робите зі штангою або гантелями, Знайди машину, яка імітує його. Очевидно, що навіть деякі з них будуть закриті, тому що груди прес машина, наприклад, теж збираюся зап'ястя важкі. Але є машини, такі як розгинання спини, бічний підйом, висування ноги/згортуваність, обертання тулуба, жим ногами і т. д. які дають хоч якісь варіанти.

Вам доведеться кусати кисле яблуко тут, і перейти з "це краще, ніж нічого".

Крім того, завжди плавання. Мені здається, що використовувати це в купу мої відповіді, але плавання-це диво-активності, і це рішення практично для будь-якої травми. Ви явно не збираєтеся на вашому станова тяга при цьому, але давайте дивитися правді в очі. Ти не збираєшся зробити це в будь-якому випадку, якщо ви не можете насправді станова тяга.

+466
Paul Albert 24 лист. 2013 р., 15:37:29

Я знаю, що осів брикається, сідниці основні м'язи. Однак я хочу запитати про технічний аспект цієї вправи, Якщо, незважаючи на її зростання, коліна зігнуті (кут альфа на малюнку) з кутом менше 90°, це буде trageting більше глют м'язи? Або взагалі який ефект obatined на м'язи, якщо коліно тримається дуже гнучкі ногами осла?

Спасибі заздалегідь.

enter image description here

+462
samiur 16 вер. 2013 р., 03:15:40

Що стосується прикладу, який ви надали, додаткові набори можуть допомогти вам у наступних спробах більше наборів (наприклад, 10/8/7), якщо ви відновити і адаптувати з додаткових наборів. Додаткові набори, ймовірно, збільшить ваші пожвавлення попиту, і додаткову втома може негативно вплинути на інші вправи, які вимагають ці м'язи.

+462
Junebugapril 21 бер. 2014 р., 21:56:04

Схоже, що ваше тіло, тип груша enter image description here

Так ваші стегна будуть остання зона, де ви будете втрачати жир. Вам просто потрібно досить вільно, щоб стегна стали схуднути.

Наскільки я розумію, велика частина вашої кардіо тренування (біг і ходьба). Так що ви повинні додати деякі силові вправи. І в той же час, ви не повинні рости великі м'язи, а лише спалювати жир.

Кращий спосіб-це мікс сили і кардіо вправи, і зробити це в короткий проміжок часу. Це називається ВИИТ (високоінтенсивні інтервальні тренування). Ви можете зробити це вдома, і це зазвичай займає близько 20 хвилин, але воно має тривалий спалювання жиру ефект. Ви можете знайти багато тренувань на XHIT щоденний канал на YouTube.

Тільки не починайте із дуже інтенсивного тренування. Якщо ви новачок, ви можете почати з мікс пілатесу і HIIT. Побачити найпопулярніші фітнес-блог на YouTube для жінок - Blogilates.

+417
HJRW 9 трав. 2012 р., 12:37:35

Потіште мене, дозволяючи мені дати вам трохи передісторії. Я втратив багато ваги, більшість з них жир. Я не дуже задоволений кінцевим результатом, так що я працювала над тим, щоб деякі м'язи я втратив. Я починав з програми або 5х5. Мені не доїхати, тому що його творець зробив останнім часом деякі вельми спірні речі і не закликаємо нікого більше не використовувати цю програму. Я тоді почав стартову силу програми. Я знайшов місце, де я досить сильний, і додав неабияку кількість м'язової маси. В процесі я також набрала зайву вагу.

Важлива частина моєї історії, яку я хочу донести, і ту частину, яка відноситься до вашого питання така: поки що я не могла присідати 295lb і станова тяга 335lb по 5 повторень у кожному, що я почав спалювати більше жиру. У той час як великі м'язи насправді спалювати більше калорій в стані спокою, ви повинні отримати досить сильним, перш ніж він почне робити те, що ви говорите.

Такі речі, як біг, пілатес, зумба і т. д. також дуже різні типи вправ. Що ви отримуєте з них дуже скромну суму сил, але купу кондиціонування. Ви зможете спалити багато калорій, але м'язи ви отримуєте роблячи ці види діяльності достатньо буде тільки для підтримки активності (плюс трохи більше). Вам не знадобляться будь-які добавки з цим класом вправ, і, здається, більше у відповідності з вашими фітнес-цілей.

+403
seanl 5 серп. 2014 р., 12:45:09

У мене схожа проблема в тому, що у мене дуже низькі склепіння, схильних травма від повторюваного стресу. Я виявив, що один з абсолютних кращих вправ, щоб використовувати ВИИТ без деформації стопи критий Веслування. рух веслування робить його ідеальним для інтервалів, і працює иррегвойу і ядра, на відміну від інших низькі вправи впливу, такі як їзда на велосипеді. Ще один відмінний варіант низькою віддачею-це плавання, якщо у вас є доступ до обладнання. перемикання між веслування, плавання і їзда на велосипеді також повинні допомогти в запобіганні непотрібної деформації стопи. за цим посиланням є кілька популярні формати, робота з весловому.

+400
TreyK 10 січ. 2016 р., 17:31:30

Якщо б мені довелося серйозно зайнятися паркуром, я б поєднувати спорт-специфічна силова робота, біг, гімнастика, повноформатний курс паркур траси, паркур і робота свердла.

 • На міцність і кондиціонування, перевірити ці "до" і "після" відео. Якщо ви значно де-навчений, слід розглянути загальну програму Сила спочатку або паралельно.
 • Мої роботи будуть включати розминку пробіжку і потім деякі спринти.
 • Я б ходити на заняття в тренажерний зал, гімнастика, з упором на паркур-відповідні навички, а не, наприклад, кільце працювати.
 • Я викладу повний-довжина траси і зробити курс, щоб безкоштовно працювати. Я б зробив повний прогін часто, але і розбити його на окремі сегменти (натикався на цю квадроциклах, стрибок на уступ, перевернути лавку, гойдалки з дерева, інші повторюють).
+323
Aditya Kashi 26 лист. 2018 р., 19:08:03

Є купа видів спорту-спеціальні вправи, які можна знайти на Google. Не знаючи вашого конкретного виду спорту, важко рекомендувати один. Наприклад, тенісні вправи (багато бічному русі) відрізняються від футбольних тренувань із-за специфіки їх діяльності.

З цим сказав, Я чув маразм притулку, будучи гарною тренування на швидкість і спритність. Їх сайт каже, "...від середнього до еліт всього за 30 днів!" Можливо, ви захочете глянути на це.

+275
imanzuk 10 черв. 2010 р., 07:52:47

ОК, я випльовуючи закон прямо зараз слухай.

 • Гомеостаз: ваші тіла базовий рівень фізичної підготовки.
 • Порушення гомеостазу: стимул, фітнес-базовий рівень
 • Суперкомпенсация: коригування на більш високий рівень тренованості в очікуванні наступного тренування.

Є кілька причин, чому наші м'язи відмовляються supercompensate після нападу вправи.

 • Відсутність змін в інтенсивності, обсягу і частоти: м'язи звикають до вашого комплекту реп і схема з 6 тренувань, якщо не змінюється або поступово завантажується не супер компенсації.
 • Недостатня інтенсивність, обсяг і частота: м'язи, які недозавантажені не викликати суперкомпенсацию.
 • Відсутність відновлення від інтенсивності та обсягу: м'язи перевантажені, занадто багато інтенсивності, який часто викликає практично ніякої суперкомпенсации.
 • Недолік калорій: м'язи перетворюються в організмі, що викликає суперкомпенсацию.
 • Відсутність або занадто багато прогресивної завантаження: 5 фунтів на верхню частину тіла і 10 фунтів на нижню частину тіла в кожне тренування.

Приклад для міцності

Сказав здоровань робить Стартовою програми Сила 3х5 для всіх його вправи три рази на тиждень і робить пристойний приріст сили на деякий час. Він поступово завантажує всі вправи з 5 кг на кожного тренування верхньої частини тіла і 10 фунтів для всіх м'язів нижньої частини тіла.

На сотий день, він глохне. Що він повинен зробити? Спочатку він повинен пом'якшення навантажень на 10%, опустивши його нижній прогресивний тіла навантаження до 5 кг за тренування. Він повинен продовжувати йти, поки він знову глохне.

Після того, як він глохне на другий раз, м'язи здоровань буде мати закінчений supercompensating з цим обсяг і інтенсивність за тренування. В основному він плато з-за відсутності стимулів. За логікою, ми повинні збільшити інтенсивність або обсяг і збільшити час відновлення, так що здоровань переходить в Техасі спосіб:

 • Інтенсивність 5х5 на 85% в понеділок
 • 3х5 у 62,5% інтенсивності в середу
 • 1х5 особистий рекорд у п'ятницю, 5 фунтів важче, ніж у понеділок тренування

У понеділок він отримає достатню за обсягом та інтенсивністю, щоб змусити свої м'язи порушувати гомеостаз. Середовище підсилює процес одужання, а в п'ятницю аналізи наші супер компенсації, без порушення відновлення. Коли в понеділок знову прийде, здоровань додає 5 кг до свого 5х5 підйоми і продовжує процес. Техаський метод буде нести сила набуває здоровань деякий час.

Приклад для масового будівництва

Кажуть здоровань робить 3х8-12 на всі його вправи працюють в два рази частина тіла в тиждень і в наметах. Що здоровань робити? Хі дивиться на свою частоту два рази на тиждень для кожної частини тіла. Досить, але він плато?

М'язи швидко адаптуються протягом 6 тренувань, ми можемо почати бачити погіршення результатів. Щоб змінити речі, почнемо з частоти. Кожної частини тіла необхідно вразити три рази на тиждень з достатньою інтенсивністю. Повторення схеми також повинен назавжди змінити два тижні або шість вправ для запобігання адаптації при нарощуванні маси. Нарешті, для того, щоб з'їсти всю цю частоту потрібно зменшити гучність. Так що здоровань зараз робити?

 • 1x15 для кожної вправи протягом двох тижнів
 • 2х10 для кожної вправи протягом двох тижнів
 • 3х5 на кожну вправу за два тижні
 • Один тиждень розвантаження, тільки легкий вага і інше

Тому здоровань робить всі свої вправи кожне тренування три рази на тиждень: Понеділок, середа, п'ятниця; або вівторок, четвер і суботу. Це буде працювати протягом деякого часу, якщо ви будете поступово навантаження 5 кг для всіх вправ на кожному тренуванні. Для скептиків, 1x15 і 2х10 буде працювати. Вони досить об'ємні, якщо виконуються три рази в тиждень для кожної вправи.

У той час як повторення діапазоні 10-15 краще для нарощування маси, тим нижче діапазон повторень має бути натисніть для міцності. М'язи маса може бути глухий кут з браком сил і навпаки.

Споживання калорій - м'язи потрібно більше калорій, ніж ви думаєте!!!

Якщо підняття-це Ян, достатню кількість калорій буде інь. - м'язи прислів'я

М'язовий катаболізм

Якщо ви не вживаєте достатньо білка, ваше тіло буде розщеплювати власну м'язову тканину для отримання білка він повинен для виживання. Цей механізм зручний, коли ви стикаєтеся з голоду, але вкрай шкідливо для нарощування маси і сили.

Я пропоную їжу кожні 2,5-3 години, щоб отримати ваш метаболізм шипами і тримати його там, ви ніколи не буде йти катаболічний при цьому і використовувати правильну кількість білків, приблизно від 35 до 40 грам за один прийом їжі ви повинні з'їсти навіть перед сном.

+264
Sorin Comanescu 23 лист. 2016 р., 20:33:05

Я навчаюся в середній школі.

Я хочу стати краще в гімнастиці, тому що я заздрю пацанам в моєму класі. Досі я зробив твердий гімнастика-мудрий хід на ~5 тижнів.

Я хотів бігти 1500 ~5 хвилин, тому що це було те, що більшість моїх друзів не міг зробити. Я вступила в клуб легкої атлетики і отримав травму ~

Багато людей хочуть тренуватися, щоб наростити м'язи, схуднути, кубики на животі з'являються, справити враження на своїх друзів, справити враження на дівчаток/хлопчиків і т. д.

Щось у мені говорить мені, що це нерозумно і нежиттєздатне, що це нерозумно і погано скінчиться. Якщо ці причини не були моїми, я б посміялася. Вона дуже неприваблива, коли це звелося. Оскільки я не знаю, як сформулювати цей дзвінкості невпевненість у питання, я накладу на себе руки

думки, хто? Яка гарна причина хотіти працювати?

ПС. Будь ласка, додайте теги.

Редагувати: які є хороші мотиви занять спортом. Дивлячись великий і побиття своїх однокласників, я знаю, що вони не вагомі причини.

+259
ItsKarma 22 трав. 2017 р., 09:22:49

Starting position

Після виконання присідань я часто відчуваю лікоть болю (або, може бути, крайня втома). Я б хотів побачити, якщо хто може запропонувати корекцію форми, які можуть допомогти зменшити навантаження, або якщо моя форма виглядає нормально, то, можливо, деякі додаткові рекомендації вправи для зміцнення коліна.

Я використовую помилкове зчеплення, і я відчуваю, що я штовхаю бар майже прямо вперед на плечі, щоб зберегти його стабільним.

+259
EssemG 25 квіт. 2017 р., 19:17:22

Так що вони просто болять? Інтервали боляче - то сенс - ви хочете бути трохи боляче, тому що ваше тіло стає сильнішим.

Напевно, розтяжки не сильно допоможе. Інтервали роблять невелику кількість пошкодження вашого тіла, так що він може відновити себе і трохи більше і стати сильніше.

Вам потрібно відпочити і з'їсти достатньо білка, щоб допомогти процесу.

Ця рада не поширюється, якщо ви отримали гостру біль - що може бути підколінного сухожилля порвуться.

+242
Pranay 15 лют. 2013 р., 13:30:52

На сьогоднішній день немає доказів того, що участь у марафоні-це шкідливо для дітей.

Скандинавський дослідник Бенгт Салтин, знайдений в 1995 році дослідження, що активний кенійські школярі охоплено в середньому 8–12К [~5-8 км в день. Це в тиждень в цілому 35-50 миль.


Вільям Робертс, д. м. н., медичний радник по дві марафоні міст, провела кілька досліджень на молодих марафонців, самостійно обрана група молодих пробіг бігунів, і прийшов до такого ж висновку. "Діти і пробіг в основному змушує нас нервувати", - говорить Робертс, - "але з усього, що я знайшов, немає ніякої шкоди; вони не постраждав. Якщо це їх вибір, продовжувати робити це".


Дослідження посттравматичних розладів і синдрому емоційного вигорання у дитини спортсменів, опублікованій в червні 2007 року випуску педіатрії зазначає: "витривалість спортивних заходів (змагань, марафонів і пів-марафони) стають все більш популярними в Сполучених Штатах і законних висловлювалися побоювання за безпеку молодих людей, що беруть участь у цих подіях". У доповіді робиться висновок, "є в даний час немає наукових доказів того, що підтримує або відкидає безпеки дітей, які беруть участь у марафонах. Немає записаних даних про травми, отримані дітьми, які бігають марафони. ... В кінцевому рахунку, немає ніяких причин, щоб заборонити участь молодого спортсмена правильно бігати марафон поки спортсмен користується активності і протікає безсимптомно."

+163
ehiker 10 жовт. 2011 р., 22:15:43

Я знайшов в керівництві по експлуатації. Сторінка 36:

В [нижчою] графік показує фактичну вагу, який ви піднімаєте, коли застосовуються коефіцієнти. Щоб знайти фактичну вагу ви піднімаєте, ви б спустилися з використовується співвідношення і кількість вага плити у вас накололи.

Weight Ratios

Верхня плита важить трохи менше 41 кілограми, і всі інші плити важать 20 фунтів, але ви повинні додати 15% за рахунок механічного недоліком в машині. Так ефективно, верхньої плити становить 47 фунтів і всі інші 23 фунтів.

З мого досвіду, більшість додати на тарілки, як правило кроки кварталі до наступного. Наприклад: пластина 1 (~47lbs) і пластини 2 (~70 кг) 23 фунта нарізно. Це означає, що додати на 1 займе у вас приблизно 53 кг, додати по 2 займе у вас приблизно 59 кг, додати по 3 займе у вас близько 64 кг, а потім ви піднімаєтеся на наступну пластину (пластини 2 по 70lbs). Це, звичайно, засноване не на достовірних фактах, тільки дедуктивне міркування на основі попереднього досвіду.

Також деякі стандартні ваги барів, тому що ваш заголовок попросив:

 • Французький бар (зигзаг дивлячись один): приблизно 18 фунтів
 • Олімпійський бар: близько 44 фунтів
+142
Ranza 15 лист. 2010 р., 22:15:01

Я шукаю звичайні тренування між 4-6 днів на тиждень, щоб отримати, як правило, сильніше. Я бачив тут купу питань, а потім з процедурами, але графіки виглядають надуманими. Є дослідження ефективності тренувань вагу?

+131
therahulkumar 18 лист. 2013 р., 01:26:17

Я думаю, що ви повинні зосередитися на своїй головної мети і не відхилятися від цього. У тебе хороша 12 трансформація тиждень і дотримуватися його і завершити це завдання. це не легко змінити своє тіло, як Крістіан Бейл для своєї ролі, і часом вона може бути вкрай небезпечні. Отримай худий, схуднути, зробити добре обізнані про харчування і зробити його частиною вашого повсякденного життя. Як тільки ви закінчите з 12 перетворення тиждень почати отримувати серйозні про побудову тіла, потрапити в спортзал і піти на важкі вправи складні, почніть робити щоденник свій раціон і змінити свою рутину кожні 4-6 тижнів, щоб перемогти плато і м'язову пам'ять. Дізнатися більше про людському тілі, фізіології і т. д., і встановити реалістичні цілі, як набирає 5 фунтів м'язової маси протягом 6-8 тижнів і т. д. Це вимагає багато планування, уваги і дисципліни. Залишатися мотивованим і зволоженою :)

+102
spazquest 9 квіт. 2012 р., 20:24:10

Ідіть в нормальний зареєстровані масажист, а не хто-то в манікюрному салоні. Часто вони покриваються тривалому лікуванні (у тій же категорії, фізіотерапевтами, напевно) і вони насправді знають, що робити, щоб допомогти з довгострокової допомоги. Крім того, вони будуть в змозі сказати вам, які вправи і тягнеться, щоб зробити, щоб зняти напругу і, можливо, підвищити міцність в цій області.

Крім того, ви сказали "масажні крісла" в манікюрний салон: мій РМТ працює всю спину, щоб допомогти з моєю проблемою шиї. М'язи всі працюють разом і навіть якщо одна область болить вона, безумовно, може впливати або бути під впливом напруг і деформацій в інших м'язових груп. Я не можу уявити собі масаж виконується на стільці, навпаки, корисно, за винятком досить поверхневе і тимчасове полегшення...

У мене схожі проблеми (Робота за комп'ютером + я геймер = біль та інше шиї і плечей на точки, що викликають часті головні болі). Що РМТ часто робить боляче, але він відчуває себе краще після цього. Це, як говориться, тому що у мене немає можливості змінити мою робочу ситуацію (мій робочий стіл занадто низький, щоб забезпечити правильну ергономіку для мене) і я не бажаючи здаватися ігровий - біль і скутість повертається. Я почав займатися йогою і взагалі працювати більше і загальне збільшення вправи, здається, допомагає зовсім небагато. Беручи часті перерви, щоб розтягнути протягом дня також допомагає багато.

Одна річ, що моя РМТ сказав мені (і це може ставитися до вас) полягає в тому, що грудні м'язи дуже тугі. Так що ви могли б працювати на розтягування і, бачачи, якщо це сильно допоможе?

В цілому, хоча моя порада буде побачити РМТ на щомісячній (або частіше) основі, поки ви починаєте відчувати себе стабільно краще. Вони повинні бути в змозі направити вас в більш певні вправи робити. :)

+72
tango1811 17 бер. 2013 р., 15:08:25

Чи є спосіб, щоб визначити, скільки протеїну людина повинна споживати в день в залежності від ваги тіла? Мета полягає в тому, щоб спалювати жир і збільшити метаболізм.

+43
Riku Chakraborty 2 січ. 2011 р., 17:25:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil