Я повинен зосередитися на набирає міцність або вагу?

Я недовага і тільки в змозі зробити 3 Віджимання в кращому випадку. Мені цікаво, що я повинен зосередитися на: стає сильнішою і набирає вагу?

+863
user9172087 9 трав. 2015 р., 07:58:18
26 відповідей

Я був ходьба/біг 4-кілометровій трасі кожен день, за останні 7 днів, і завжди готове протягом 30 хвилин. До цього я ще не зробили якихось звичайний працює, але я грав у звичайну не на витривалість близько 3 років тому, і іноді працює.

Я хотів би поліпшити, запустивши трек в 25 хвилин, але навіть сьогодні, на 7-й день, я все ще борються, щоб заповнити 4 км трек за 30 хвилин. Це нормально показують ніякого покращення після 7 днів, і як довго це займе, щоб побачити результати? (Примітка: очевидно, час буде змінюватись в залежності від людини, але є нормальний вибір? Е. Р. Лікарі є нормальні діапазони для рівня цукру крові, хоча рівень цукру в крові у всіх різні.)

+909
Roberts Gotlaufs 03 февр. '09 в 4:24

Спробуйте напружити свої біцепси як можна сильніше. Він відчуває, як якби ви були зняті права? Чи означає це, що microtears стає влом і тому ми маємо той же самий ефект, як піднесення(зростання м'язів)?

Просте питання, але мені було цікаво це, може бути, я можу зробити з мого номера-ліфтинг програми, лол.

+821
user44530 3 бер. 2013 р., 16:32:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я читав, що я повинен робити розминки перед біг і розтяжки після бігу. Це правильно?

Так. Зробити це.

Розминка біг повільно, поступово збільшуючи темп, або динамічні розтягуючі рухи, як випади, присідання повітря, ноги гойдалки, біг боком або задом наперед, розмахуючи руками, і багажник поворотів.

+800
Lifu Tang 22 серп. 2016 р., 03:09:44

Ви робите серцево-судинної тренування, щоб поліпшити транспортування кисню в організмі.

Коли ви говорите, що людина перебуває в поганому стані, тобто він або вона стає дихання тільки після короткий час легких фізичних навантажень, ви насправді означає, що він або вона має поганий транспорт кисню.

Як ви робите такі тренування, як правило, як можна сильніше працювати в аеробній зоні, щоб максимізувати ваші потреби в кисні.

Ви можете мати гарне індивідуальне уявлення про рівні перевезення кисню шляхом вимірювання частоти серцевих скорочень (ЧСС). Зверніть увагу, що не можна порівнювати персоналом з двох чоловік і зробити висновок, що один працює краще і має кращий транспорт кисню, ніж інший. Якщо ви вимірюєте ЧСС за собою під час одного тренування (а не під час, наприклад, на рік) прийнято вважати, що максимальний транспорт кисню відбуваються, коли ваші вимірювання швидкий годину.

У той час як його використання є оптимальним і дозволяє робити вправи з багато швидких повторень, ви можете зробити буквально будь-яка вправа для тренування серцево-судинної. Це просто дуже важко працювати так складно, як максимальний кисневий транспорт / год відбувається, роблячи планку порівняно з швидкого бігу або стрибків.

Цей факт призводить до розумного визначення серцево-судинних вправ: Вправи, що робить його легко, щоб підштовхнути вашого тіла, щоб працювати таким чином, що максимальний транспорт кисню відбувається.

+709
Merhlim 10 лют. 2019 р., 17:51:13

Якщо ви намагаєтеся побудувати м'язи і втрачати жир, я чув це приблизно 1 грам на 1 кілограм ваги тіла.

+661
Naresh Meena 29 лип. 2016 р., 01:10:24

Ерік від влади держави Додзьо:

Коефіцієнт на те, що я даю в моя кінцева ММА міцність і кондиціонування програми є те, що ви повинні бути в змозі виконати зворотний випад зі штангою мінімум 1/2 від максимальної назад у нору, але я волів би ви, що до 2/3 максимальної назад в нору. [...] в основному ви повинні бути в змозі зробити зворотний випад зі штангою не менш своєї ваги за 3 повторень на кожну сторону.

В цьому є сенс, так як більшість односторонні вправи можна робити близько половини своїх двосторонніх партнерів.

Він також має сенс, коли випад нижче цей коефіцієнт:

[...] одностороннього випаду слабо – показуючи, що стегна і/або основні м'язи є слабкими в порівнянні з квадами.

Посилання на статтю

+644
Erica Graves 13 квіт. 2016 р., 07:03:10

Розтяжка, може? Або спробуйте додати деякі види діяльності, балансуючи на обох ногах. Як балансуючи на одній нозі на одному з цих куль. Будь-який тип вправ баланс повинен забезпечувати зміцнення суглобів без додавання маси або покласти навантаження на коліна.

+637
user55131 24 груд. 2015 р., 20:32:58

Більш ніж імовірно, ви не робите їх неправильно. Втрата ваги плато як плато. Організм прагне пристосуватися до втрати ваги і навчання підкреслює. Це означає, що вам потрібно розробити новий план, щоб почати свій прогрес. Це може означати, пробуючи різні вправи. І, якщо ви не зберігаючи журнал їжі, ви повинні почати. Гадати на споживання калорій, коли намагаєтеся скинути вагу є контрпродуктивним. Ви повинні мати гарну ручку на калорій ви споживаєте для того, щоб внести необхідні корективи.

+630
Sushant Narang 13 серп. 2017 р., 09:33:32

Ґрунтуючись на тому, що мені вдалося знайти відповідь "це залежить". Rhabdomyolosis можуть призвести до пошкодження нирок або інших системних проблем. Якщо це так, то цілком можливо, що поріг, що викликало стан знижується.

Тепер фактори ризику для рабдоміоліз є:

 • Алкоголізм (з м'язовий тремор)
 • Пошкодження
 • Наркотики, особливо кокаїн, амфетаміни, статини, героїн, або РСР
 • Генетичні захворювання м'язів
 • Тепловий удар
 • Ішемії або некрозу м'язів (що може статися з артеріальної оклюзії, глибокий венозний тромбоз, або інші умови)
 • Низький рівень фосфатів
 • Судоми
 • Важкі навантаження, такі як марафон, біг або гімнастика
 • Озноб
 • Травма

Оскільки цей сайт присвячений фізичної культури, найбільших повторити фактори ризику, пов'язані з важкої фізичної навантаженні, теплового удару, або генетичні захворювання м'язів. Ви не можете зробити багато про генетичні проблеми, але ви можете все ще бути в змозі здійснювати без рабдоміолізу якщо ви платите більше уваги на втому.

Найбільшу захист ви маєте проти рабдоміоліз (скорочена форма цього слова) буде:

 • Правильна гідратація. Гідратації та електролітів необхідні для правильної роботи організму. Обидва вони втратили, як ви потіти.
 • Краще стомленні. Проштовхування втома може зробити більше шкоди, ніж допомагає. Рабдоміоліз є більш тяжким наслідком перетренування, але якщо ви довідаєтеся, коли ваше тіло буде зроблено протягом дня ви можете відпочити належним чином, так що тіло може відновити себе.
 • Натрію гідрокарбонат добавок. Бікарбонат натрію дозволить знизити системне запалення, і бікарбонатів також запобігає пошкодження нирок. Рекомендований рівень прийому 300мг / кг маси тіла. Примітка: Якщо ви доповнюєте, тримайте дозах 3-7мг на час розділити рівномірно протягом дня. Також зверніть увагу: прочитайте пов'язана стаття є деякі застереження з добавками-особливо якщо у вас є пошкодження нирок.

Це буде ваша найкраща захист, але вони не чарівні формули. Добавки з бікарбонатом натрію (харчова сода) не робить вас несприйнятливим до рабдоміоліз, воно просто допомагає вашому організму відновитися від втоми краще. Найважливіша річ ви можете зробити, коли ваші м'язи стомлені до точки, де стояти або ходити, це копітка Ваш потрібно перестати працювати і перейти в режим відновлення.

Це також може бути хороший шанс, щоб оцінити вашу підготовку середовищі. Робота з іншими може бути величезною мотивації, але якщо ніхто не збирається називати вас на роботі і замість того, щоб примусити вас, щоб "прорватися" те, що навчальне середовище може фактично бути токсичними для вас. Краще бути в оточенні людей, які багато працюють, але визнають важливість відновлення.

+568
Pravesh Singh 19 вер. 2015 р., 14:14:05

Для отримання м'яса (втратити жир) і набрати м'язову масу, а також набирає силу, здається, важко спочатку, однак, ретельно розроблений комплекс вправ з правильним харчуванням ви можете отримати результати так швидко, як в 10-12 тижнів.

Схоже, що ви робите те, що я б назвав "типовим" вага програму навчання, яка я боюся, що ви не побачите результати, які ви шукаєте. Щоб заощадити час і переконатися, використовувати всі великі та дрібні групи м'язів під час кожного тренування, спробуйте supersetting. Таким чином, Ви зможете орієнтувати більше м'язів при цьому заощадивши багато часу. Кожне тренування має тривати близько 45-60 хвилин, в залежності від того, скільки вам дійсно потрібно відпочивати між сетами.

Крім того, він добре ізолювати дрібні групи м'язів, такі як завитки і розширення, але вони можуть зайняти багато часу, і ось чому це здорово, щоб також supersetting їх. До речі, ви можете зробити деякі кардіо на вихідні дні, якщо ви хотіли, але я порекомендував би в короткі терміни (менше 30 хвилин) і з більш високою інтенсивністю.

Замість того, щоб спробувати цю програму: чоловік - набрати м'язову масу - тренажерний зал - середній рівень

1-2 тижня (3 дні на тиждень з одним днем відпочинку між ними) - Тонування Всього Тіла

Суперсет один - гантелі сидячи плече прес і гантелі пуш-ап поспіль

Суперсет два –присідання зі штангою і гантелями зниження лава для преса

Суперсет три – гантелі чергувати випади і Лат тягнути вниз

Суперсет з чотирьох дощок (передні і бокові) і альпініст

Виберіть вагу, який дозволить вам виконати не менше 12 повторень, але не більше 15 повторень на 1-2 тижні. Повторити 3 серії, перш ніж перейти до наступного розширеним набором. Намагайтеся тримати дошки (спереду і з боків) і виконати альпініст 30 секунд кожен . Відпочинок 60 секунд між підходами і між надмножеством.

3-7 тижнів (4 дні в тиждень з 2 на 1, потім на 2)

День 1 і 4 - Груди, спина, прес та ікри

Один суперсет – жим лежачи і зігнутому штангою поспіль

Суперсет два – зниження Жим гантелей і Лат тягнути вниз

Суперсет три – кабель крос-овер і усаджений рядок кабелю

Суперсет з чотирьох коліноприклонних стабільності впровадження Кульки і дошки (передні та бічні)

Суперсет п'ять - гантелі пуш-ап рядку і усаджена машина жим ногами ікри підняти

День 2 і 5 - нижня частина тіла, руки, плечі і спалювання жиру

Супер набір один – розширення гантелі випад трицепсів і альпініст

Супер набір з двох гантелей присідати жиму від плечей і тяга гантелі Fly

Супер набір трьох – EZ завиток бар і ез-бар череп роздавити

Супер набір з чотирьох гантелі для тренування біцепсів і трицепсів кабель пуш-вниз

Супер набір п'яти – гусеничку і висока спринт коліно

Виберіть вагу, який дозволить вам виконати не менше 8 повторень, але не більше 12 повторів на 4-7 тижнів. Повторіть ще 2-3 комплекту, перш ніж перейти до наступного розширеним набором. На колінах куля стабільності, дошки (передні і бокові), гусенички і коліно високі спринт, постарайтеся виконати 30 сек кожен . Відпочинок 60 секунд між підходами і між надмножеством.

8-12 тижнів (5 днів на тиждень, включаючи один день висока інтенсивність кардіо тренування з 2 на один, то на 3)

Дні 1 та 4 - основні групи м'язів

Суперсет одну присіданнях зі штангою і жим гантелей

Суперсет два – гантелі сидячи плече Преси та Лат тягнути вниз

Суперсет три – лава для пресу і зігнутому штангою поспіль

Супер набір з чотирьох гантелі пуш-ап рядку і висока спринт коліно

Суперсет п'ять – на колінах стабільність сувої Кульки і дошки (передні та бічні)

2 дні 5 - дрібні групи м'язів

Один суперсет – EZ-бар біцепс завиток і ез-бар череп роздавити

Супер набір з двох гантелей для тренування біцепсів і трицепсів кабель пуш-вниз

Суперсет три - Жим ногами сидячи, машина теляти підняти і альпініст

Включає чотири гусенички і висока спринт коліно

День 6 - Висока Інтенсивність Кардіотренування

Спринт інтервалів - небудь на біговій доріжці чи на вулиці

Спробуйте біг протягом 30 секунд і бігати по 30 секунд на біговій доріжці близько 10 хвилин Або спробувати зробити в 100 метрів тире і пройти 100 метрів тире (виконати 10-20 разів).

Виберіть вагу, який дозволить вам виконати не менше 6 повторень, але не більше 10 повторень на 8-12 тижнів. Повторіть ще 2-3 комплекту, перш ніж перейти до наступного розширеним набором. На колінах куля стабільності, дошки (передні і бокові), гусенички і коліно високі спринт, постарайтеся виконати 30 сек кожен . Відпочинок 60 секунд між підходами і між надмножеством.

Їжа дуже важлива стосовно того, як ви хочете ваше тіло, щоб виглядати і відчувати себе, особливо на пральній дошці АБС і енергії протягом дня. Якби я був тобою, я зосередилася на їжі набагато більше цих продуктів, а не купувати всі добавки з-за вартістю і не ефективним: цільні яйця, змішані горіхи, арахісове масло, авокадо, курячу грудку, рибу, солодкий картопля і переконайтеся, що для завантаження з великою кількістю фруктів і овочів для натуральні вітаміни та мінерали. Дайте мені знати, як ви відчуваєте себе після 4 тижнів у цю програму.

Не забувайте розминатися! І для проміжних рівнів фітнес, хороший спосіб розминки виконувати 2 комплекту з 10 берпи віджимання кожен раз перед початком тренування. До речі, переконайтеся, що ви знаєте, як виконувати кожну вправу правильно, щоб уникнути травм і для досягнення найкращих результатів. Ви можете знайти усі ці вправи на YouTube в ці дні. Удачі і отримуйте задоволення!

+484
haron4ik 14 груд. 2014 р., 01:07:51

У мене немає багато термінової допомоги для вас, але лавка зв'язок має кілька конструктивних недоліків, які зроблять unracking барі складніше:

 • Глибокий J гак. Не можу просто вирвати бар вперед з гачка.
 • Нераздвижные J гак. Не можу підняти або опустити гак, щоб бути більш оптимальне місце.

У довгостроковій перспективі, ви хочете лавці, що не настільки твердий. Насправді хороший присадкуватий стенд із 1" дистанціювання отвори в діапазоні лавці-це дуже хороший варіант.

Швидкий відповідь-це знайти когось, щоб дати вам ліфт-офф, але як ви згадали, це просто не практично На даний момент. Як-небудь налаштований, Ви маєте справу з кіосками в такому порядку:

 • Повторіть ваги до 3 разів.
 • Якщо ви зупинилися в 3 рази, підступ. 90% ваги, і працювати ваш шлях назад вгору.
 • Якщо ви повинні підступ у цій же вазі 3 рази, перейти на 3х5.

Тепер, ви завжди можете піти з меншим кроком. Це називається мікро-вантаження. Я повинен був зробити це, поки я закінчив на проміжну програму.

+453
Kevin Johar 18 вер. 2016 р., 00:04:36

Я хочу покращити свої гнучкості, щоб мати можливість у центру і передній шпагат. Чи безпечна програма вправ, які приведуть мене до цієї мети?

Протягом тижня у мене є час, щоб розтягнути на 10 хв в день (можливо, іноді навіть 2 сеанси на день). У вихідні у мене буде більше часу для тривалих сесій.

 • Отже, які вправи я повинен робити?
 • Як довго я повинен тримати тягнеться? Як часто повторювати?
 • Наскільки інтенсивним повинен бути стрейч? (Я повинен зробити кілька раундів із збільшенням інтенсивності кожної сесії?)
 • Ніяких спеціальних зусиль технік, які допоможуть?
 • На які дні мені слід робити, які вправи, в якому порядку?

Для вимірювання поточний стан по відношенню до передньої спліт я виміряв кут в цьому положенні (це не я на картинці) і отримав близько 135 градусів.

enter image description here

+442
Boaz 16 трав. 2011 р., 05:30:46

Щоб виправити поставу зажадає часу; проте, це можливо і легко зробити.

Необхідне обладнання

 • Дзеркало в повний зріст або відбиваючої поверхні
 • Стілець

Процедура

 1. Погуглите "правильне положенні стоячи" і "правильну позу" і завантажити деякі зображення
 2. Встаньте перед дзеркалом, наслідуючи правильної постави в "правильному положенні стоячи" зображення
 3. Практикуйте позу кілька разів перед дзеркалом.
 4. Практикуйте позу кілька разів без дзеркала.
 5. Практикуйте кроки 2 - 4 за допомогою "правильну позу" зображення
 6. Взяти знімки з вами скрізь, де ви йдете, намагаючись якомога краще наслідувати позицій.
 7. Протягом декількох днів, ви почнете отримувати повісити його.

Швидше за все, ви почнете відчувати деяку біль у спині через деякий час. Це з-за слабких м'язів попереку. Ви потрібні сильні м'язи спини для правильної постави. Щоб зміцнити м'язи спини, виконувати

 • підтягування або потягування.
 • Дошки (також званий міст)
 • коліно ДБЖ теж (якщо можете).

Ви також повинні практикувати часті прогулянки в гарну поставу. Ваші м'язи спини будуть зміцнюватися через деякий час.

Вам може знадобитися повторно налаштувати ваш робочий стілець/стіл, щоб відповідати правильної постави.

Сядьте прямо на роботі; не сутулитися.

Всі ці виправить вашу поставу, будь-який біль зникне в короткі терміни.

Тепер, скачайте ці картинки :).

+433
ThatHamKid 27 жовт. 2013 р., 20:26:54

Так що сьогодні у мене був мій перший запуск з моїм Вібрам Бикила це, але як не дивно, я опинився з бульбашками:

enter image description here

Я перевірив всередині Vibrams і побачив там деякі рядки на місці, де приблизно мої мозолі:

enter image description here

Тепер я задаюся питанням, чому я отримав пухирі в першу чергу і буде її слід очікувати, щоб піти. Якщо ні, то що я повинен зробити, щоб запобігти отримання пухирі або я повинен просто зціпити зуби і чекати, поки я отримати кілька мозолів там і матеріал трохи пом'якшує?

+371
SonicBluth 22 черв. 2017 р., 22:01:35

На цій сторінці Вікіпедії є корисні таблиці для повторень і наборів для різних навчальних цілей.

Головна проблема з цим питанням, ви ніколи не побудуєте силу так швидко, що ви побачите істотна відмінність між сесіями, так що я не впевнений, що будь-який метод дійсно працює. Ви побачите прогрес від тижня до тижня, місяць до місяця, але не може з дня на день. Так як ваші методи випробування вашої сили волі, а не фактичної чисельності. Ви можете в кінцевому підсумку отримати розчаровані ви відсутність явного прогресу.

Використовувати реп вважається м'якою цілей у процесі навчання та індикатори ви використовуєте правильний вагу. Важливо те, що ви підкреслюєте вашу м'язову тканину таким чином, що дозволить отримати бажаний результат, а не фактичну кількість кожного разу.

+279
AlejandroQS 8 лют. 2016 р., 05:28:56

"у мене вага на моїй стороні з гантелями, або через мої плечі з штангою?" Ви відповіли на своє питання, є фізіологічна різниця в походженні вагу і тому різниці в тому, де сили / роботи застосовується, щоб зрушити вагу, а конкретно задній ланцюга.

+249
TSJNachos117 13 січ. 2012 р., 20:04:00

Не зовсім, немає.

Коли ви тренуєтеся, ви не насправді вбиває клітини, ви просто викликають пошкодження м'язів, що, коли відремонтувати стають більше, що призводить або набратися сил або гіпертрофії.

Загибель клітин, такі як ви говорите про те, коли клітини настільки пошкоджені, що вони не можуть виконувати свої нормальні функції більше, або вони мають інші явища (такі як фрагментація ДНК), що заважає їм функціонувати належним чином.

Зазвичай, коли люди відпрацьовують досить, щоб убити клітини, це називається рабдоміоліз, і це може бути небезпечно для життя.

+207
user32876 7 серп. 2016 р., 12:23:10

Схуднення і підтримання ваги передбачає нарощування м'язової маси. Нарощування м'язової маси і втрачати жир в той же час складно, Хоча існує і таке явище, що іноді працює для новачків. Єдине, що ви можете зробити, це

 • тримати на перевантажуючи свої м'язи для того, щоб сигналізувати ваше тіло не використовувати м'язовий білок в якості джерела енергії
 • їжте достатню кількість білка

Для досвідчених бодібілдерів, їх часто тільки або "навалом" (підтримання жирових відкладень, наростити м'язи), або "вирізати" (підтримувати м'язову масу, зменшити жирові відкладення).

+165
null000llun 30 лист. 2014 р., 05:11:42

Я випередити це, сказавши, що це суто моя думка, засноване на багаторічної підготовки і досвіду в якості тренера.

Я, особисто, не виконувати “ще з важким вагою розтягуючи мої грудні м'язи так довго, як я можу “ після 4 комплекти звичайних летить. Припускаючи, що важко працювати з важкими вагами, ваші плечі і грудні м'язи будуть досить вичерпані. Додавання важкій вазі і тримаючи розтягнути як можна довше, змусить ваші плечі і грудні м'язи, щоб протидіяти силі тяжіння. Це може залишити вас сприйнятливим до деформації і розриви грудної і травми плеча.

Причини деформації грудної

Деформації грудної частіше виникає раптово з-за високої сили через м'язи і сухожилля за те, що він може витримати. Це зазвичай виникає під час силового тренування, особливо при виконанні лава для преса, жиму від грудей або грудні летить (особливо з безкоштовним Ваг).

Іноді грудні деформації може розвинутися з часом з-за повторюваних або тривала діяльність, посилюючи навантаження на грудні м'язи. Це може причини поступового виродження і ослаблення грудних м'язів сприяє їх подальше пошкодження. Натільний штами, як правило, відбуваються більш часто у старшій спортсмена і особливо після неадекватною розминці. (http://www.physioadvisor.com.au/14703550/pectoral-strain-torn-pectoral-physioadvisor.htm)

І, оскільки немає остаточного дослідження, щоб припустити, що розтяжка грудні м'язи, як ви робите додає ніякої користі, тому ризик травми? Тим паче в той час як лежачи, ваші плечі і грудні м'язи будуть діяти як важелі опорі вага і сила ваги.

+158
Jason B Shrout 21 лип. 2013 р., 14:58:12

Я намагаюся готуватися до марафону, але я отримую це група дискомфорт приблизно 3 милі мої маршрути. Я пробував інші, специфічні тренування, різні черевики, і KT стрічки, але дискомфорт не йде. Я навіть відчуваю це небагато, якщо я просто доторкніться до стороні коліна, де її група проходить повз. Чи є у кого вірний ліки від це проблеми групи?

+150
jcoppo 29 квіт. 2014 р., 14:49:12

Скільки ваги ви втрачаєте? Як хворий ви отримуєте? Якщо ви втрачаєте вагу, і не дуже боляче, ти не перетренованість, а "загальне час" - ось що важливо для вашої мети. (2 х 45 хвилин це ж як 90 хвилин) якщо ви отримуєте перевтома, перетренованість може бути для вашого рівня фізичної підготовки і урізування на годину всього за добу, що охоплюють всі заходи повинні бути достатньо, щоб підтримати втрату ваги.

+91
Leann Tanis 21 черв. 2017 р., 12:17:31

Я читав з декількох джерел в інтернеті, що креатин не ефективний при прийомі з кофеїном.

Я також читав, що якщо простір споживання кофеїну від споживання креатину, це може бути добре.

Моє питання: чи Можна приймати кофеїн і креатин в один день, поки у нас є якась пролом між двома? Якщо так, що таке безпечний зазор?

Оновлення: ось одне з джерел, я пам'ятаю, я читав про це - http://examine.com/faq/does-caffeine-counteract-creatine.html

+88
user12575 3 трав. 2010 р., 02:05:26

Я повинен виконувати вправи в повному діапазоні руху, якщо ...

Так ... велику частину часу

Хоча це правда, що, використовуючи часткову амплітуду руху, це корисно; в тому, що воно дозволяє використовувати більшу вагу, обійти камені спотикання, зміцнити частині руху і т. д. (тобто це корисний інструмент склопідйомник інструментів); воно не повинно замінювати, використовуючи повний діапазон руху в якості основного методу для підйому.

М'язовий дисбаланс може бути одним з найбільших наслідків часткового діапазону руху. Наприклад, давайте поглянемо на навпочіпки. Коли виконується хоча б паралельно, всю ногу вдарив. Однак, коли виконана часткова присідання-це, як правило, тільки квади будуть бити, залишаючи стегна і сідниці. З плином часу, установка склопідіймача на травми.

Повний діапазон руху не тільки навантаження основних груп м'язів, але це також створює навантаження на антагоністичні м'язи в порядок і стабілізувати навантаження. Частковий діапазон руху може задіяти ці м'язи також, але в набагато меншому ступені.

Однак повний діапазон руху-не завжди краще. Іноді повний діапазон руху викликає занадто багато стрейч в групі м'язів (це може бути побічним ефектом розігріву неправильно / не на всіх), що може призвести до травми. У прикладі ви дали жиму гантелей, деякі люди більш правоподобны для того щоб випробувати травму, якщо вони використовують дуже повний діапазон руху. Це дуже легко отримати травму плечового пояса, і в залежності від довжини важеля (верхній, нижній), гантелі жим лежачи (і варіації) може потенційно призвести до травм, коли використовується повний діапазон руху. Цього можна уникнути з розминки набір або два, щоб оцінити, скільки діапазон руху атлет може використовувати, не відчуваючи занадто багато стрейч в м'язах.

У кінцевому рахунку, повний діапазон руху перевершує в тому, що він займає менше повторень, щоб досягти час під напругою (після кожного повторення більше), це правильно завантажує груп м'язів і їх антагоністів, дозволяє уникнути м'язового дисбалансу, а також запобігає склопідіймача використовувати більшу вагу, ніж вони можуть / повинні використовувати.

+61
Pumych 25 лип. 2013 р., 23:04:24

Мені 31 рік Старий з помірний фітнес. Я циклу 3 рази в тиждень в середньому близько 40 хвилин і мій пульсометр показує дані, я в середньому більше, ніж багато інші люди на страва. Я знаю ударів в хвилину може бути розглянутий у якості параметра Фітнес і стало цікаво, чому люди, як середня Аманда Кокер з 115bpm після 300+ км їхати, а мій, виявляється, 140 ударів в хвилину за 10к їздити.

Які фактори, які контролюють серце б'ється? Існують фактори як дисбаланс гормонів, аналіз крові, наднирників втома і т. д.?

+32
muffin 8 бер. 2010 р., 03:13:55

Мені 25 років, 5'10" і вагою 160 кг. Я намагаюся знизити відсоток жиру в організмі, але, намагаючись зберегти м'язи у мене вже є. Отже, ось що я роблю:

 • Я йду в тренажерний зал 4 дні в тиждень, щоб підтримувати м'язи.
 • Я споживати не менше 160 г білка в день, щоб підтримувати м'язи.
 • Я споживав не більше 10500 калорій в тиждень, щоб втратити жир.

В даний час я не займаюся кардіо, але я думаю робити це 3 дні в тиждень я в даний час не ходити в спортзал, але мене турбує дві речі:

 • Я читала, що кардіо дійсно добре на спалювання жиру, але працює проти збереження м'язової маси.
 • Я можу легко запустити близько 4 км щодня, яке за умови, спалює близько 100 калорій за милю, навіть в тому числі після опіків, буде відняти зайві 1200 калорій на тиждень, залишивши мене з чистою 9,300 калорій, і це не включає калорії, я спалюю в спортзалі дні. Це залишає мене з 4,700 дефіцит калорій за тиждень, припускаючи, що 2000 калорій TDEE на. Це не забагато? Я читав, що це погано втратити занадто багато ваги протягом короткого періоду часу. Це застосовується тільки тоді, коли вага втрачається виключно за допомогою дієти? Або це ОК, щоб прискорити втрату ваги за допомогою вправ до тих пір, як ви споживаєте достатню кількість їжі?

Таким чином, я повинен дотримуватися своєї поточної програми, або я повинен включити кардіо? Невже мої побоювання мати який-небудь сенс?

+20
Chetan Khilosiya 23 січ. 2011 р., 06:05:35

Будівля будь-яку частину тіла до свого повного потенціалу без зловживання стероїдами-це важка робота. Якщо тільки ти не генетично обдарований, ви повинні бути готові працювати на нього протягом тривалого часу. На відміну від любитель стероїдів, натуральний тренінг спортсмена повинні оптимізувати всі аспекти харчування, тренувань, сну і харчування. І, давайте не забувати, генетика, фактор у вас немає контролю над. Сказавши, що, якщо постійно тренуватися, і, з досяжну мету, ви повинні бути в змозі побудувати тіло, яке ви хочете. Ви не можете досягти в 3D "дельти", але, можна, звичайно, поліпшити те, що у вас за допомогою вправ, які забезпечують прогресивної перевантаження в свій дельтоподібних м'язів, а орієнтовані на всі три голови цієї м'язи (передні, бічні і задня). Наприклад,

 • Тисне Штангу
 • Гантелі бік піднімає
 • Нахилився піднімає гантелі
+16
krugsvod 10 січ. 2018 р., 21:59:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil