Який тип статури без застосування стероїдів?

Дозвольте мені розпочати з того, що я категорично проти стероїдів, як все повинно бути.

Я не планую потрапити у фітнес-моделі форми, як я знаю, що часто передбачає дуже суворі дієти і голодування перед змаганням. Що я зацікавлений у навчанні є те, що рівень м'язової маси можна досягти (з огляду на право генетика) без використання стероїдів.

Хлопці, як Скотт Дорн претендують на повністю натуральних бодібілдерів. Це взагалі можливо? Якщо ні, то якого рівня м'яз може пік без використання стероїдів? Я вкрай зацікавлений в бодібілдингу і був би вдячний за будь-які поради, як досягти м'язову тканину, яка є одночасно і естетичним і функціональним.

Я знаю багатьох будівельників природні тіла, які з'являються, щоб бути сильнішими, в реальності все менш здатною підняти, ніж спортсменів. Чи є спосіб, щоб отримати найкраще з обох світів?

+318
Vinicius2000 Nunes 16 лют. 2011 р., 12:05:40
34 відповідей

В одному дослідженні виявили, що холодної води занурення після тренування ослабленого довгостроковій перспективі успіхи в м'язової маси і сили. Тим не менш, у дослідженні були використані 10 хвилин повного занурення, який є значно більш інтенсивний вплив, ніж холодний душ при тій же температурі. Холод-експозиції також відбулося відразу після тренування, і було б нерозумно очікувати, що негативні наслідки можуть бути зменшені, якщо б це сталося через 8 годин, а не відразу після закінчення тренування. Однак немає ніяких даних про те, що це лише здогадки.

Я пропоную вам зробити особисту оцінку впливу холодним душем над своєю поведінкою і мотивацією. Тобто Якщо ви виявите, що у вас є більше м'язів, болючість, коли ви переходите на холодний душ, і що болі в м'язах можуть призвести до вас пропускати тренування, тут справа в тому, що душа дозволяє вам отримати додаткове тренування в майже напевно буде мати більший позитивний ефект, ніж будь-яка сила-згубні наслідки вона може мати. Або якщо ви відчувати себе більш вмотивованими і енергійними після холодного душу, і ці переваги можуть зробити це варто. Навіть якщо ці ефекти є лише плацебо, вони все ще корисні, якщо вони допомагають вам працювати більше і покращити ваше життя іншими способами.

+981
Jose Antonio Gonzales 03 февр. '09 в 4:24

5х5 станова тяга-це абсолютно нормально, але не під час SL5x5.

Як і aequitas нігтів на голові, програма Stronglift 5х5 вже включає в себе присідання 5х5, 3 дні в тиждень, і як такий, ноги, сідниці і нижня частина спини будуть постійно перебувати в стані відновлення. Додавши безліч комплектів станова тяга на вершині цього, швидше за все, перешкоджати ваш прогрес, як ви, можливо, ніколи не досягти анаболического стану.

Пам'ятайте, присідання і станова тяга мета ж в якості головної рушійної сили, але з дещо різними коефіцієнтами інтенсивності.

Однак, якщо у вас програма, скажімо, ногу 1 день в тиждень, коли ви робите станову тягу, то це абсолютно нормально робити 5х5, 3х8, або як ви вважаєте потрібним.

Майте на увазі, що тяга зазвичай вправи, де ви перемістити найбільша кількість ваги, і люди правильно зазначають, що це негативно позначатися на ЦНС якщо ви робите це занадто часто.

Розробка програми по станова тяга (приклад)

 1. Додати станову тягу в один день тижня

 2. Вважають цей день ноги, додайте присідання, і змінюються/міняю один з них ви зробили в першу чергу. Accessorize з ніг/нижній частині спини руху, як назад підняти, розширення ніг, завитки ноги, так як це буде сприяти більш на станова тяга-відповідних груп м'язів

 3. Поїзд принаймні один інший день тижня.

  • якщо ви тільки більше тренуватися один день в тиждень, роблять його верхній день тіла, і переконайтеся в тому, щоб включити натиснувши і потягнувши руху, і щонайменше одне з'єднання вправ з кожної категорії

  • якщо ви тренуєтеся два дні в тиждень, зробити це в день тягнути і штовхати дня

Є також альтернативний варіант з урахуванням станова тяга на задніх днів, і мають окремий день ноги з присідань. Однак, якщо ви не впевнені, помилятися в бік обережності, і тільки один день ноги. Якщо ви відчуваєте, супер готовий два дні нога (тобто тяга на спину в день), потім дослідження (або повернутися і попросити) кілька рад про те, що.

+957
Userdd 2 січ. 2020 р., 03:46:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

В молодості я ходив в школу, де я в основному сиджу, і йшов додому, де я в основному сиджу. Я ніколи не займалася спортом або інші фізично напруженої діяльності, за винятком деякого тренування в підлітковому віці, і я ніколи не розтягується. І це правда в моєму житті до цих пір.

Моє питання: які є докази, що я може або не може збільшити свою гнучкість до певного порогового рівня, обумовленого моє минуле сидячий спосіб життя, який передбачає, що "безлімітний" тренування гнучкості відтепер?

Очевидно, що це не питання про мотивацію себе, кажучи собі, оптимістичний біла брехня про науку, тому, будь ласка, не відповідайте на це. Я просто хочу знати, які докази є за і проти моє минуле лікування тіла впливає на моє майбутнє потенціал організму, враховуючи велику навчання

+946
mohd Khaja 26 жовт. 2010 р., 22:39:08

Я нині роблю 8-12 повторень біцепс кучері, завиток молотка і концентрація кучері...це рутина ОК для зброї?

Новітні дослідження показують, що кучері-це не тільки фізичні вправи. Розглянути питання про додавання інших рухів, як накладні пресів, турецька зробити ДБЖ, або "крушиголов" розширення трицепсів.

+922
user61914 19 бер. 2019 р., 07:05:05

Речі працюють по-різному на різних людей. Ми належимо до одного виду, але те, як наші органи працюють, і реагують на різні вхідні сигнали відрізняються. Тому, очікуючи швидких результатів, просто тому, що він працював на когось, не справедливо. Розслабся, розчарування не отримує вас до вашої мети. Не мотивація. Мотивація допоможе вам почати, але звички і обґрунтованим зусилля допомогти вам досягти вашої мети. Це був лише один місяць, і втрата 1 кілограма, так що далі? Йдуть крайність? Крайнощі які рівні? Давайте розбити його.

Ви сказали, що ви 79kgs, це приблизно 175lbs. 173 см, значить 5'8". Ваша мета-10% жиру. Ви знаєте, на що це схоже? Дивіться нижче http://healthiack.com/images/body-fat-percentage-chart-men-women.jpg

Хоча він не може бути точним, це досить близько до того, що люди дивляться, з % жиру згадуються.

Я не кажу, що 10% не досяжно, але з цим, ви повинні переглянути свій режим тренувань, план харчування. Якщо ви шукаєте ці результати, просто дотримуватися ніяких чит днів, поки ви отримаєте те, що ви хочете. Силові вправи-це добре, але кардіо є обов'язковим. Ви не згадали нічого іншого, ніж за 1 годину дійти до вашої роботи. Ходьба це добре, але для результату ви очікуєте, що вам потрібно зробити більше, ніж ходьба: біг, стрибки ролі, піднімаючись по сходах, займаючись на велотренажері і т. д.

У Терезів тренування в кардіо, щось на зразок крос-фіта буде вигідно. 10% - це велика мета, але вона не може бути досягнута в місяць. Щоб побачити будь-яку підозрілу трансформації у вашому тілі, вам потрібен як мінімум рік. Не надто крайнього в 1-й день. Поступово досягти своїх цілей, Але так, треба будувати більше на кардіо, а робити більше повторень (10-15), зниження ваги (60-80% від 1ПМ) якщо ви хочете видалити жирову тканину.

Примітка: перш ніж робити що-небудь таке, проконсультуйтеся з лікарем.

Не скоротити калорії різко. Ви не 500lbs. Ви їм потрібні, щоб годувати ваші м'язи. Без достатнього харчування ваші м'язи будуть голодувати і опускати руки, ви б помітили це, відчуваючи втому.

Пити багато води і мати достатній відпочинок. Я знаю, що стрес є невід'ємною частиною сучасного життя, але воно вбиває нас ст. Тримати його під контролем.

Пам'ятайте, щоб отримати багато відпочинку необхідно 6-8 годин гарного сну щоночі.

Не будьте занадто суворі до себе. Усе це досяжно, просто дайте собі час, і залишатися позитивним. Можливо, вам доведеться штовхати важче, ніж іншим, але ваша мета-не бити їх хочуть, вони роблять, але зробити краще, ніж ви були вчора.

+914
mtaube 12 жовт. 2012 р., 05:34:54

Є кілька речей, які я хочу натисніть тут...

По-перше, як каже Стефано, ти не збираєшся перетворитися в Халка ніч. Переконайтеся, що в доповнення до будь-яким опором вправи, які ти робиш багато розтяжка між вправами і в кінці тренування. Експеримент і подивитися, що працює краще для вашого тіла. Традиційний рада-12-15 повторень в сеті для тонусу і 6-8 по розміру і міцності. Фактичний вправи будуть змінюватися, що трохи звичайно. Я також бачив деякі докази того, що суперечить здоровий глузд, але я б все-таки порадила більш високих повторень і меншою вагою, якщо ви шукаєте тон.

Ви згадали кардіо для схуднення, але я скажу вам, що я кажу всім, хто намагається схуднути - одна з кращих речей, які ви можете зробити, щоб схуднути (крім поліпшення вашої дієти) - це тренування з обтяженнями. Кардіо-це здорово, але тільки викликає збільшення метаболізму під час тренування і протягом короткого періоду часу після цього. Додано м'язів від тренування з обтяженнями спалює зайві калорії 24 години на добу. Напевно як і раніше йти в ногу з кардіо, особливо якщо це щось, що вам подобається - якщо вправа дуже клопітно, ви набагато менш імовірно, щоб дотримуватися його.

Нарешті, якщо ви тільки починаєте з тренуваннями на опір, то я б поставив на повний тренування тіла, принаймні перші пару місяців. Спліт підпрограми є кращими для досвідчених ліфтерів, які здатні підштовхнути їх тіла в повній мірі. Вони можуть використовувати цільові вправи робити більше вправ/підходів/повторень для кожної частини тіла і на тривалий період часу від тренування будь-якої частини тіла дозволяє їм повністю відновитися.

Якщо ваш організм не звик до тренування опору, то це буде контрпродуктивно витрачати багато часу на якійсь одній певній частині тіла. Ви, ймовірно, за поїзд, що частина тіла, яка насправді може призвести до втрати м'язової маси, оскільки він не може повністю зцілити і рости між тренуваннями.

Почніть з просто пару вправ для кожної частини тіла для початку і тренування щодня (М-Ж-Ф З тривалого відпочинку у вихідні може працювати добре, але робити все, що підходить вашому розкладом). Через пару місяців, коли ваші м'язи вже звикли до деформації потім ви можете включити його і почати поділ тренувань по частинам тіла.

Тягни/штовхай, що значення md5sum згадує один відмінний спосіб, щоб розділити тренування. Одна з причин, що вона працює багато м'язів може бути "попередньо вичерпані". Почніть з великих груп м'язів (скажімо, грудей), потім коли ви це зробите, тим менше груп м'язів (наприклад, трицепс) вони вже трохи втомилися від попередніх вправ, і ви можете використовувати більш легкі ваги і меншу кількість вправ, а ще штовхає їх до виснаження. До того часу я закінчив з плоский жим лежачи, похила лава прес, і плечовий Прес-це не займе багато, щоб добити трицепси.

+879
Kevin He 6 лип. 2014 р., 22:19:56

Напевно може бути запалення окістя. Ось 4 способи, щоб полегшити запалення окістя.

1) зробити алфавіт з ноги. Сядь і уяви, що твоя нога була маркером. Зробіть великої літери "А". Зробити букви "Б". і т. д. Зробити з правою ногою, потім лівою.

2) зняти шкарпетки і стояти над ванною рушник. Використовуйте свої пальці, щоб хрускіт рушником, як ніби ви намагаєтеся її підняти. Зробіть 20 повторень на кожну ногу.

3) у теляти піднімає -> встати і з позиції плоскостопість, підняти на пальцях. Пауза на 1 секунду, поверніться вниз до п'яти. Зробити 15 повторень, з однаковою вагою на кожну ногу.

4) зробити п'яти піднімає -> стояти на сходинці і повісити п'ятки від краю. Нехай ваші п'яти опустяться нижче ваших ніг. Пауза на 1 сек і потім підняти назад вгору, так що ваші ноги знаходяться в горизонтальному положенні. зробити 15 повторень, з однаковою вагою на кожну ногу.

Робити це кожен день. Починайте з 1 підходу в кожному і збільшити до 3-х сетах. Після того, як біль іде (можливо 3 тижні), можна звести до 1 комплект кожен день. Удачі і хорошої роботи.

Редагувати: ось стаття з великою кількістю деталей і 3 нові способи, щоб вилікувати гомілки від бігу

+871
Zoi 6 черв. 2010 р., 07:03:13

Я вважаю, що ви не хочете зламати 10км бігти на інтервали, які підходять для допомагаючи вам розвинути анаеробний фітнес для конкуруючих. Сподіваюся, ви розумієте, що поліпшення в Х діяльності, загальні поради, щоб зробити багато х діяльності.

Однак, прогресування через інтервали можуть бути корисні з цілого ряду причин.

Основні типи мені відомі:

Пульс суспільства і змінити свій пульс, це може бути різним і бути трохи незручний, щоб виконати:

Розминка, виміряти свій пульс після 5 хвилин м'яким пробіжка і 30 секунди швидко бігати/тікати. Це будуть ваші нижню і верхню межі з повагою (уявіть моє нижче 150bpm і верхньої частини 190bpm)

Використовуючи секундомір, і відоме фіксовану відстань ви запустите для 1/2/3/4 хвилин, а потім побігайте 1/2/3/4. Інтервал довжина і тривалість відпочинку прогресування до вас, але ви повинні бути в змозі нігтів вашої мети пульс у 10bpm. Після того як ви прибив його, і він стає простіше тоді перейти на наступний прогресії

Пробіжки/Біг Лінійної Прогресії: 4/1, 3/1, 2/1, 1/1, 4/2, 3/2, ...

Лінійні: обмежена часом/відстанню

Простий у виконанні і не потребує ніякого обладнання, за допомогою інтервалів від серцевий ритм вправи, але на цей раз вам не турбуватися про серце ставка і зосередитися на покращенні свого часу за фіксовану відстань (або відстань за фіксований час).

З відомої відстані (школи добре працює тут) слідують лінійні пробіжка/прогресування працювати: 4/1, 3/1, 2/1, 1/1, 4/2, 3/2, ... Мета, щоб поліпшити ваше відстань, пройдена в кожному з інтервалів, поки ви зупинилися на відстані, а потім рухатися вгору місце в бігати/бігти прогресії.

Зменшення лінійної: складніше, як один запуск йде

Це один вимагає трохи вимірювань на карті перший, але ви по суті хочу зламати 9к бігти вниз таким чином:

Запустити 3к, 3к бігати, бігати 1к, 1к біг 300 м біг 300 м, біг 100 м біг, 100 м біг 30м біг 30 метрів біг підтюпцем, бігати, відпочивати.

Ваша тренування стає все важче, як ви все менше і менше часу на відпочинок між інтервали. Ви також можете виконати це у зворотному напрямку (якщо ви ненавидите себе і хочете викликати втому)

+830
BOUBOU THIAM 3 черв. 2013 р., 02:25:50

Я дивлюся на свою прогресивний середня вага програму навчання, і я трохи більше ніж на півдорозі через мій 12-тижневої програми. Як і очікувалося, це було приголомшливо, я стабільно вже набирає силу в усіх областях, і я пр роблю щотижня.

Але якщо я можу підняти 300 (3RM) прямо зараз, і я збираюся тримати бурчання в проміжної програми за розкладом, у 2% щотижневе збільшення означає, що у 52 тижні я буду сидіти на корточках 840lbs (я зробив деякі швидкі Excel в математиці).

Тому мої питання будуть:

 • Є щось спочатку в моїй математики?
 • Rippetoe і інші говорять, що більшість людей проведуть всю свою життя у середньої дальності, який змушує мене думати, що там відбувається щось більше, оскільки суворе дотримання буде стимулювати вас з проміжного етапу протягом року.
 • Або ми говоримо, що хтось навпочіпки 840lb є "проміжним".
 • Чи існують приховані де-навантаження / щотижневі періоди відпочинку відбувається, що я пропав, а це десь документально?

Мої таблиці з математики нижче. Я намагався слідувати ідеї щотижневих компаундування 2% прибутку. Я обмежив час на 26 тижнів заради не маючи неймовірно довго зображенні нижче, але на 52 тижні він добереться до 840.

enter image description here

+800
macdja38 25 груд. 2014 р., 01:36:11

Я можу тільки зробити 3 повних підтягування (від повністю поширити на голову вище бар). Я чув, що підтягування є відмінним способом, щоб побудувати м'язи, але я цікаво, якщо це дійсно може бути правдою, якщо ви не можете зробити дуже багато.

Підтягування мають ще більшу тренування, якщо тільки ви можете зробити пару одночасно? Я повинен будувати свої обійми інші шляхи, наприклад, жиму і віджимань, ніж почати працювати з підтягування, коли я досить сильний, щоб робити більше за один раз?

+797
Mohit Chaudhary 26 квіт. 2019 р., 16:26:02

Я скажу, що я мав велике навантаження на коліна від тренувань бойових мистецтв, ніж я коли-небудь мав від важких присідань. Книга стартову силу має деяку гарну інформацію про те, чому це. Важливим і критичним фактором стає стегна нижче колін перед зміною напрямку.

Глибина причини відбуваються певні речі, що захищає коліна:

 • Ланцюг задніх займається, забезпечуючи противагу позаду коліна
 • Gluteous м'язи беруть участь, щоб запустити ліфт з дна
 • Коліна подорожуєте ергономічний шляху (за умови, пальці і коліна були вирівняні в одному напрямку)
 • Сили розподіляються на великі м'язи, які здатні витримати напругу, а не сам суглоб.

Суть в тому, що немає ліфта, що може гідно замінити присідання. Випади є прийнятними, але якщо ви турбуєтеся про здоров'я коліна ідею, торкаючись коліном до підлоги з Вагами не дуже привабливо. Гоблет присідання є хорошим способом познайомитися в рух, отримують деяку силу тулуба, і більш легко дістатися до глибини.

Біг, часткові присідання, стрибки і т. д. всі вправи, що місце набагато більш високі навантаження на колінний суглоб. Одним з головних факторів є той факт, що тільки передні м'язи задіяні, коли ви приземлитеся. Сили, передав в коліні, як ваша вага йде вниз, а нога вже знаходиться на нерухоме Землі становить до 3х вашої маси тіла. Дія відбувається набагато швидше, ніж це можна було б зробити задній ланцюга, ставлення до ... таким чином не допомогти. Присідання захистити свої коліна, і допомогти поліпшити ваше заду використовувати ланцюги навіть в цих високих навантаженнях діяльності. Поки всі сили приходять від однієї сторони вашого тіла (передньої або задньої ланцюга ланцюг), існує підвищений ризик отримання травми. Коли обидві сторони вашого тіла, то навантаження розподіляється на м'язи, а не суглоби.

+779
Victor Cui 18 лют. 2013 р., 17:35:01

У мене Garmin старозавітний 310XT з пульсометром і крокоміром. Я використав його протягом року для бігу, піші прогулянки і полювання. Він контролює темп, висоту, частоту серцевих скорочень і каденції. Я також можу зробити базову навігацію з ним, як позначення точки і знайти його пізніше, а також наступні мої треки назад до початку стежки. Заряду акумулятора вистачає на 20 годин, який є найдовшим з будь-якого Гармін годинник.

Коли я повернуся додому, мої результати без проводів завантажені на сайт Garmin, де можна ввести опис запустити і подивитися карту. Ось приклад недавньої гонки.

Мені дійсно подобається отримувати відомості з мого працює, і це змушує мене працювати більше.

+709
clash 30 квіт. 2015 р., 15:42:54

Які вправи я можу зробити, щоб допомогти мені миску швидше?

+577
Kaloyan Tenchov 16 лют. 2018 р., 17:14:08

Є амінокислоти, які є будівельним матеріалом для білків, і ми отримаємо їх більш легко з тваринних джерел. Ми також можемо зробити їх досить легко, з рослинних джерел.

Якщо у мене вистачає деяких основних амінокислот, мій організм може синтезувати деякі інші.

Що важливо у вашому раціоні, і те, що є повне дієтичне профіль білка, являє собою поєднання джерел рослинного білка, що забезпечить отримання всіх "незамінних" амінокислот, які організм не може виробляти сам з інших амінокислот.

Наприклад, наскільки я пам'ятаю, тофу і коричневий рис-це відмінне поєднання для отримання якісного спектра незамінних амінокислот у достатній кількості.

Ці дев'ять (незамінних амінокислот) лейцин, ізолейцин, лізин, триптофан, гістидин, phenylanaline, валін, метіонін і треонін. А proteing джерел, таких як м'ясо, яйця і молочні продукти є хорошими джерелами амінокислот, овочі також можуть допомогти вам для задоволення ваших щоденних потреб цих важливих поживних речовин.

LiveStrong.Com: Незамінні Амінокислоти В Овочах

Прикладів повного поєднання рослинного білка

 • Зернові і бобові: рис і боби, арахісове масло сендвіч; тортільяс з квасолею
 • Зерна чи овочів з молочними або соєвими: макарони з сиром; запечена картопля з молочними/соєвої сметаною; рисова каша; каша з молоком

Вегетаріанський Спортсмена: Поєднання Продуктів Для Досягнення Максимальної Продуктивності

+566
ShirleyAnn 9 груд. 2019 р., 22:48:19

Якщо ви не звалюючи бар кожен раз, ви збираєтеся на провал-не AMRAP. Є велика різниця. Кожне місце я бачив AMRAP певними, як багато хороших повторень, як це можливо, з 1-2 повторень залишилося в баку. Якщо форма ламається, або ти не отримаєш на повну глибину, ваш набір повинен бути старше.

Що сказав, я відчув легке запаморочення ви говорите після widowmakers. У моєму випадку це була комбінація факторів: надмірної спеки в тренажерний зал і недостатнього харчування. Мене трясло досить сильно після навантажень, і кожен калорій я споживав після цього допомогла відчуття стихають.

Коли у вас є відчуття, присядьте і відпочиньте, поки найгірше почуття проходить. Не йти на сесію. Якщо ви продовжуєте йти, ви ризикуєте поранити себе. Висока репутація набори дуже невибаглива на вашому тілі, як з точки зору отримання достатньої кількості кисню до вашого тіла і через виснаження глікогену, що відбувається. Гарна новина полягає в тому, що більш низька вага, як правило, легше відновити, поки ви не йдете на провал.

 • Навчіться розпізнавати, коли це почуття переднепритомний прийде, і зупинити, перш ніж тоді. Звичайно ви можете сказати заздалегідь про двох повторень.
 • Є якась допомога по відновленню як ВСАА, якщо це відбувається регулярно. 10г амінокислот з розгалуженою ланцюгом (BCAA) і змішується з водою може допомогти достатньо відновитися, щоб подолати це відчуття.
+553
oljo 21 бер. 2012 р., 06:00:32

Якщо ми говоримо про крепатура (презервативи), то мало того, що послаблює дискомфорт.

Я не думаю, що є будь-які докази, щоб припустити, зокрема, плаванням допомагає, Але все, що збільшує приплив крові до площа зменшиться, в якійсь мірі біль.

Легкі фізичні вправи (всіх мастей, так довго, як ви працюєте на м'язи), здається, допомагає трохи погано розуміють механізм здійснення індукованих hypoalgesia.

Як приклад, більшість людей з Домс у їх ноги будуть почувати менше дискомфорту, якщо вони йдуть на прогулянку. Але коли зупиняється, ноги болять знову.

+539
FBente 20 жовт. 2011 р., 14:06:55

Я відновлювався у разі здавлення ротатора плеча на кілька місяців (з рідкими поїздками на фізіо). Фактичний наброс схоже зараз немає, але у мене виникли деякі проблеми з пересуванням у цьому ж плечі.

Головна проблема в тому, що я не можу робити присідання без болю в плечі.

В моєї останньої поїздки на фізіо, він сказав, що я повинен працювати на поліпшення рухливості в плечі. Він сказав мені, щоб зосередитися на речах, як ротаторная манжета розтягується (наприклад, в дверному отворі) і стіни гірки / Б-тягнеться.

Але я знаходжу, що я отримати трохи болю тільки від вправи на розтяжку, яку він мені дав. Що дивно, тому що я можу зробити моя спина і біцепс вправи, тепер без болю. Але моє плече просто не згоден з усім, що вимагає великої мобільності.

Може бути, мені просто потрібно, щоб розтягнути більш м'яко?

Одна річ, я помітив, однак, що розтяжки навколо моєї передньої дельтоподібного як нижче відчуває себе дуже добре (як ніби це те, що моє плече було волають до):

enter image description here

Я намагаюся зробити те, з чим-то, щоб захопити мою руку, так що я можу розтягнути його більше, ніж просто рух руки за мене

+485
Stackbever 20 січ. 2010 р., 18:55:00

Отже, моя мати дала мені копію Марк Лорен ви самі собі тренажерний зал книга, і я намагаюся його план тренування. За перший тиждень, все робиться як "драбинки", де планується робити один представник, інші, два повторень, відпочинок, і т. д., Поки ви не потрапили в число повторень, де ви відчуваєте збій може відбутися в наступні набори, потім виконайте N-1 і так далі, аж до одного представника. Він каже, що період спокою повинен бути дорівнює період роботи в довжину, і сходи слід приймати 7,5 хвилин (якщо ви закінчили сходи до того, ви знову починаєте із 1). Справа в тому, що я намагалася його з віджимань і я насилу пробився через двох повторень сходи (перший раз, з високою з п'яти і максимум три), перш ніж мої руки були ватяні досить того, що я не зміг реп.

Після кожного віджимання приймає тільки трохи більше, ніж другої, періоди відпочинку були надто короткими. Я навіть не відчуваю, що я міг вийти в пуш-ап позиції, не вистачає часу. Я повинен бути беручи більше часу між ними? Тільки вважати час, коли я поза позиції? Повинні бути періоди відпочинку між сходами?

Я знаю, що він має різні DVD і додаток для його програми, але я ненавиджу, щоб покласти більше грошей у випадку, якщо відповідь проста.

+482
Stoic Alchemist 15 серп. 2018 р., 18:50:51

Моя порада? Просте, якщо програма працює для вас, то просто запустіть програму.

+440
Joseph Mansfield 18 квіт. 2016 р., 22:39:18

Я не впевнений, що ви маєте на увазі виточку від АБС, але вам неминуче доведеться хрускоту більше, чим далі ви будете розгортати. Що сказав, хрускоту не повинно відбуватися за рахунок прямою спиною. Коли я вперше почав з АБ-колеса у мене дуже поганій формі і регулярно нехай моя спина прогнеться, як тільки я отримав вище 3 або 4 Повторень.

Мій тренер був в змозі виправити це, навчаючи мене правильному диханню для цього руху (вдихати під час розкочування і видих при прокатці в). Це змусить вас тримати спину прямо. Мені було доручено постійно переміщайте стегна вперед (так тримати колеса під грудьми) до руху, природно, зводить руки вперед для того, щоб тримати спину рівно. Таким чином, рух це було продемонстровано в першому відео пов'язані.

+365
Shaibal 27 лист. 2019 р., 18:05:19

У мене була проблема з КСВ та логотип на великому пальці ноги. Я взяв його ніж EXACTO і віддалена підтримка з логотипом. Дивлячись на вашу фотографію, схоже, не мають такої розкоші.

У мене є постійний червоний слід на моїй нозі, де логотип був.

+344
Sajid ahmad 10 лип. 2014 р., 12:49:55

Це звучить, як ви робите добру зусилля, щоб повернутися в форму. Відмова від куріння-це гарний початок. Ви говорите, що ви бачили ортопеда, але ви можете також хотіти мати загальне обстеження і обговорити з лікарем - ви знаєте, що вони говорять про перевірки з вашим лікарем перед починати будь-яку програму тренування. Враховуючи, що у вас проблеми з суглобами, ось деякі ідеї, щоб зробити ваш назад без обтяжуючих коліна:

 • Водні вправи - Якщо у вас є доступ до басейн, водні вправи можуть бути відмінним способом, щоб почати отримувати назад до тренування. Ви можете отримати хороший кардіо тренування, біг у воді, плавати, стрейч, займаюся бойовими мистецтвами і зміцнити за допомогою водних вправ. Вода зменшує вплив на ваші суглоби і може забезпечити захист для ніжної зміцнення.
 • Ходьба - прогулянки повинні бути базовою частиною вашої програми. Як @Дейв зазначає, диван для 5K є хорошим способом піти. Якщо коліна є проблемою, спробуйте пару нордична ходьба полюсів, так як вони можуть допомогти полегшити деякі зі стресу на суглоби, даючи вам кращу тренування. А крокомір можна додати трохи мотивації. Ваша мета буде мінімум 10 000 кроків на день.
 • Велоспорт або стаціонарних циклів - велоспорт є хорошим вправою, щоб отримати кардіо тренування без наслідків.

 • Сила або опір навчання - я розумію, що "ростуть м'язи" не є одним з ваших пріоритетів. Однак, деякі біль у суглобах може покращитися з більш високою міцністю. Наприклад, якщо вам зміцнити м'язи стегна, вони можуть зменшити навантаження на ваші колінні суглоби. Цей відповідь дає деякі конкретні вправи, щоб зміцнити стегна без обтяжуючих коліна.

  Ви також хочете, щоб зміцнити ваші основні м'язи. Тривале сидіння викликає поєднання стягнутості і слабкість м'язів. Вага і опір групи вправи легко додати під час коротких перерв. Якщо у вас є хороші базові основні сили повернутися, можна додати вагу. Гарна новина полягає в тому, що ви брали активну участь у спортивних і бойових мистецтв в минулому, так що ваші м'язи добре реагують і люблять бути знову використані.

 • Гнучкість - йога є відмінним способом, щоб відновити гнучкість. Зібрав коротка процедура, яка не бере своє тіло через повний діапазон, який ви можете робити щодня. Наприклад, дитину ставлять на згинання, Кобра для витягнення хребта й скручування хребта допоможе вам отримати і підтримувати загальну гнучкість. Ця ділянка допоможе з стегна і м'язи стегна.

Удачі. Йдуть повільно. Ви зможете досягти більшого прогресу, якщо ви не перестарайтеся.

+325
Bernard Henry 25 лист. 2017 р., 09:06:16

Кажуть, що ти-середня вага, насправді не жирний, просто худа і хочу поставити на фунтів. Люди, які хочуть, щоб додати м'язової маси, але ще не бодібілдери(якщо це їх мета), рекомендується споживати 1 грам на фунт ваги тіла до маси. Культуристи, як правило, радять 1.5-2г/фунт.

Зараз, навіть люди з надмірною вагою, які намагаються скинути вагу, також сказав те ж саме:1г/фунт.

Але одна річ, яка завжди інтригує мене, коли я бачу його(доповіді-небудь приходить на розум) - це коли хтось стверджує, що споживання зайвої протеїну не варто.

Один загальний аргумент, який виходить з цієї позиції полягає в тому, що люди ще в давні часи(думаю 1100-1800-х років) не потрібно 1г/кг білка, щоб покласти на масу або отримати вирізати. Чорт, хто знає, навіть якщо вони нічого не знав про вирізування або зсипати. Більшість чоловіків були від природи худий, ймовірно, від щоденної фізичної праці, який тільки що був серед живих, і, напевно, з-за великої кількості натуральних і необроблених продуктів(ну, це може бути ще інше питання довіри, але це не мета цього посту).

І тоді твердження випливає з якимось нісенітницю про те, як цей коефіцієнт становить всього поширюються через такі речі, як маркетинг і broscience збільшити обсяги продажу сироваткових та інших білкових порошків. Скептик в мені хоче бути, як "Так, це робить насправді сенс, у цих галузях величезні дійні корови і т. д. і т. д.", але, я волів би мати обгрунтовану думку.

От і мені цікаво, якщо ви хочете додати м'язової маси або скинути вагу реально існує ніяких достовірних досліджень або досліджень показує, що вживання 1 ГБ протеїну на фунт ваги тіла має значний вплив на те, щоб досягти своїх цілей?

І скільки повинно бути білка людини, яка тренується опору для втрати жиру споживати на кг ваги тіла?

+314
user1110629 15 вер. 2012 р., 22:53:08

Це можливо , щоб побудувати м'язи без добавок на дієті? Я вважаю, що це теоретично можливо. Але це буде легко, або навіть практичним? Ні, незважаючи на те, що деякі вегани можуть претендувати. Кількість білків, необхідних для побудови м'язів, особливо на рівні бодібілдингу, занадто висока. Навіть не вегани мають важкий час досягнення своїх цілей білка, а от з тваринними білками і мікроелементами.

Тепер, що стосується добавок, є, звичайно, способи для цього, дотримуючись вегетаріанської дієти, наприклад, сої або конопель порошків на основі протеїну, а не сироваткового. Так що я не бачу, чому не повинно бути яких-небудь заперечень з боку веганів з вище. Це не так, як я кажу, ви не можете бути вегетаріанцем і накачати м'язи. Я просто кажу, що це не реально зробити без добавок-як я сказав, навіть не вегани мають дуже важкий час з цим.

+286
Chinglin Wen 17 груд. 2015 р., 22:01:57

Я близько місяця або двох в коли-небудь програми 5x5 і я заглох на мій жим-жим. Я тягну час, тому що я не можу unrack барі на 5-й сет, в 4-му сеті було досить легко, як тільки я unracked це так, я відчуваю, як 5-й ряд повинен бути все-таки можливо, і я повинен додавати 2,5 кг і рухаюся далі. Проблема unracking.

У мене лавка трохи як цей http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/9237245.htmколи я unracking руки зігнуті і я не отримав владу. Я тренування сам в своєму гаражі і немає нікого, щоб підняти вагу, так що я можу почати з прямими підлокітниками позиція.

Будь-які поради по отриманню трохи додатковий, щоб unrack?

+276
Kelse 4 груд. 2016 р., 18:59:33

Я 24-річний чоловік, мій зростання 5'9" і вагу близько 80 кг.

Як я можу скоротити його до близько 65 кг у короткий проміжок часу (близько 6 місяців)

Буде протеїновий порошок допомагає зменшити свою вагу?

Спасибі заздалегідь.

+258
Code Different 19 січ. 2015 р., 04:10:38

Перетворити фітнес в гру.

Я згоден з радою, щоб знайти те, що вам подобається робити і варіювати свої тренування, але також є кілька додатків там, які спеціально призначені, щоб допомогти зробити роботу краще. На Runkeeper - це відмінний смартфон програми, якщо ви в бігу чи їзди на велосипеді, тому що це допомагає вам відстежувати Ваші відстані, швидкості і спалених калорій. Вона також має музичний інтеграції, так що ви можете підключити плейлист і отримувати оновлення на ваш прогрес без зупинки музики (гучність просто повертає вниз). Крім того, ви можете інтегрувати свій обліковий запис з телефону з вашого рахунку Twitter і Facebook, так що ви можете розміщувати оновлення для вашої соціальної мережі, щоб подивитися. Я використовую це, коли я готуюся до гонки і робити багато тривалих пробіжок - це свого роду задоволення, щоб похвалитися перед друзями про те, як далеко ви втекли, і він також тримає вас до відповідальності (я не хочу поділитися дуже повільний біг, наприклад). Runkeeper також має функцію платну еліти, яка дозволяє вашим друзям і родині стежити за вами в прямому ефірі під час тренування і вболівати за тебе через коментарі. Так, це дійсно корисно, якщо ви та людина, яка любить ставити перед собою цілі і намагатися побити його, або якщо ви хочете підтримку і відповідальність, яка йде разом із вашої родини і друзів стежити за вами.

Кардіо-тренажер дуже схожий на Runkeeper в тому, що він використовує GPS стеження і повідомлення голосової та музичної інтеграції. Він також має кілька додаткових функцій, таких як крокомір і перемістити ваш бот. Перемістіть ваш бот-це дуже здорово, тому що це дає вам окуляри для тренувань і дозволяє змагатися з друзями на ігри усередині додатку. Таким чином, це робить програму ще більш соціальний. Однак, я не вірю тренажер Cardio має функцію онлайн-відстеження, як Runkeeper має.

Редагувати: як Скотт тільки що повідомив мені в коментарях нижче, як Runkeeper і кардіо тренер має додаток (додатки автоматично припиняє тренування, коли ви повинні зупинитися на світлофорі і т. д.).

Fitocracy не є ще одним великим продукт, який призначений, щоб допомогти вам відслідковувати різні види тренувань. Ви отримуєте очки за всі ваші дії, так що ви можете зосередитися на побиття кількість повторень ви зробили минулого разу, а також на побиття своїх друзів. Це більш універсальний, ніж Runkeeper або тренажер Cardio, тому що ви можете ви можете увійти, силові тренування, плавання, йога, і багато інших речей, крім просто бігу і їзди на велосипеді, але він вимагає, щоб ви вручну вводити велику кількість тренувань. У нього є інтеграція з Runkeeper, так що ви можете автоматично імпортувати ваші бігає/їздить на велосипеді, але у вас є ви ввести вручну тягарів, плаває і т. д.

Зрештою, ви повинні знайти вправа приємним для того, щоб дотримуватися його, але це може допомогти зробити її більш цікавою.

+236
Cecily Beck 20 січ. 2010 р., 19:43:11

Ригідність м'язів може привести до проблем. М'язи не тверді, як цегла. Вони зроблені з еластичного волокна, підключеного до сухожиль, які кріплять їх до кістки. М'язові волокна є пружними за своєю природою, і коли ви робите розтяжку, ви їх підготували для стресу вони пройдуть далі. Будь-яке різке і незвичайне зміна, або рух може призвести до травм, тому що раптова сила означає більшу потужність, високий імпульс і шкідливий вплив.

У вашому випадку, я думаю, що вашим м'язам потрібно більше часу для відновлення, щоб відновитися від попереднього тренування. Якщо біль зосереджена в будь-якої конкретної частини тіла/частини, отримати їх перевірили. Вони можуть мати тілесні ушкодження, але якщо це загальна втома, то вам потрібно більше відпочинку і переконайтеся, що ваші м'язи отримують достатню кількість калорій і поживних речовин, щоб бути повністю харчуватися і рости.

Отже, чому б не тренувати різні групи м'язів кожен день, якщо біль не проходить? Таким чином, ви не будете тренування однієї групи м'язів, а також не втратити жодного дня підготовки. Я знаю, що повне здійснення ізоляції для кожної конкретної групи м'язів не можливо(не знаю), але все одно, робити що-то на кшталт руки і ноги на один день, потім груди і плече з іншого було б непогано у вашому випадку.

+206
gordon1hd1 22 груд. 2011 р., 15:37:00
Питання з приводу біцепса, який лежить на верхній частині руки між плечем і ліктем.
+163
SlEePlEs5 3 груд. 2018 р., 02:03:25

Я пройшов через період повторювані болі в коліні, хоча в основному використовую бігову доріжку. Я перестала бігати на біговій доріжці і зайняв дорогу, що йде і більше плавати. Так що тепер мої поточні тренування в тиждень:

 • Плавання, високої інтенсивності, 40 хвилин, 2 рази.
 • Підняття тягарів, все тіло Ваг і машин, у 2 рази.
 • Біг, 10 миль (16 км), 100 хвилин, 2 рази.

Я трохи стурбований, що я міг би бути робиш це на бігу. Враховуючи мою історію повторювані болі в коліні, у мене питання: я вимкнув працює?

Я не відчуваю ніяких побічних ефектів від нього (на даний момент), але я теж не підготовки до полумарафону або що-небудь подібне - я просто хочу, щоб максимізувати свою фізичну форму без ризику отримати травму.

Оновлення: Я не цикл, тому що він погіршує мої коліна ще більше, ніж раніше - 10 хв. на велосипеді машина практично гарантує, що я прокинувся наступної ночі з болю в сухожилля чотириголового м'яза (або іноді латеральної колатеральною зв'язки) в одному з колін (але не обидва). Я мав колінах подивилися кілька лікарів, але вони ніколи не дісталися до кореня проблеми (або навіть послідовної діагностики). У мене була пару місяців тому якийсь фізіо, але це не допомогло взагалі. Здається, я якимось чином вдалося вам пощастило і оселитися в програму були мої коліна щаслива ! Але як я вже сказав, я просто трохи хвилює 100 хв. Біг - думаючи, що я повинен скоротити його назад, може бути на половину відстані, але швидше ?

+162
Arya Shah 27 січ. 2015 р., 04:00:19

Кілька куль на моє життя і історія ваги:

 • Я важила стільки ж, скільки близько 265 фунтів після коледжу.
 • За останні кілька років, я був між 220 і 240 підстрибуючи.
 • За останні 6 місяців я отримав мій вагу до 200 кг
 • Моя дієта складається з наступного:
  • хліб з цілісної пшениці
  • сир
  • скибочки зустрітися
  • оливки
  • ізюм
  • темний шоколад
 • Моя тренування складається з бігу 1-2 км і робити віджимання і stups.
 • Я можу працювати в 7 хвилинах милю, і можу зробити 40 віджимань з хорошій формі, і я стаю краще на присідання.

Я хочу схуднути і оздоровитися. Я не задоволений своєю поточною фізичній формі. Я шукаю рекомендації для моєї дієти і фізичних вправ, щоб допомогти мені досягти цієї мети. Я готовий працювати і змінювати свою дієту в разі необхідності.

Я думаю, що моя дієта працює досить добре для мене, тому що я не проти вживання нудних дієт, які є досить поживними, хоча я не чіт і вийти, щоб поїсти під час.

+161
Justina Heger 23 груд. 2015 р., 07:49:05

Я читала одночасно використовувати рот і ніс, але виявив, що якщо ніс буде добре фільтрувати повітря, це не дуже добре фільтрувати краплі води плескатися. Води в ніс не приємно.

Я в кінцевому підсумку покупка повного занурення "про2 в H2O не, Звичайно на дихання в плаванні" і вчить З порожнини рота, з носа.

+136
VCGames 27 черв. 2011 р., 08:08:03

Погляньте на деякі інші ваші особисті звички, яка ваша дієта подобається? Хороша дієта може вплинути на концентрацію. Скільки ти спиш? Скільки вправ? Все це може негативно позначитися на вас. Після цього подивіться на вашої медичної історії, ви коли-небудь перевірялися на цукровий діабет? Низький рівень цукру в крові пекло на концентрацію. Ви коли-небудь були поміщені на ліки для таких речей, як додати чи депресія? Можливо, ви захочете поговорити з вашим док, в наступний раз ви отримаєте техогляд про це. Не ходіть в хвилюванні, намагаючись самостійно діагностувати на Google, але краще поговорити з справжній професіонал.

Удачі.

+135
mardark 3 вер. 2011 р., 20:27:12

Якщо ви це зробите в один день вправи на одну частину вашого тіла, а ви тренуєтеся 6 годин ви побачите швидкі результати?

Наприклад: понеділок-ноги 3 години вранці і 3 перед сном на ніч. На наступний день тільки біцепс і плечі ту ж тактику, 3 вранці і ввечері 3.

Після тренування їжте їжу багато білка і калорій.

Буде тонким отримує хлопець?

+46
Nicolas Rudisky 2 квіт. 2016 р., 13:50:14

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil