Які м'язи спрямовані всі ці різні варіанти підтягувань: стандартний, підтягуванні, нейтральною або паралельним вузьким хватом підтягуватися?

Які м'язи або групи м'язів спрямовані всі ці різні варіанти підтягувань: 1.) стандарт (overhanded), 2.) -підтягування (підступна), і 3.) нейтральний або паралельним вузьким хватом висувний (великий палець розташований ближче тіло - можна обладнання схожі на 'Залізний тренажерний зал')? Які відмінності в м'язах ці підтягуючі кінцеві варіанти?

Ілюстрації до нейтральної або паралельним вузьким хватом висувний:

Source: theblondeleadingtheblind.files.wordpress.com/2008/12/ironmike.jpg

Source: asseenontv-wholesale.com/images/fitness/iron_gym_1.jpg

Я спеціально хотів би знати, якщо змінений підборіддя вгору, як показано вище, призначені для різних м'язів у порівнянні зі стандартним тягнути вгору або стандартний підборіддя-вгору? Чи це мета подібних м'язів до однієї з двох?

Контекст і причини питання: я хотів би знати, чого тягнути показників варіації, які м'язи, так що я можу використовувати ці зміни в свої тренування і спробуйте зосередитися на певну м'яз. Е. Р. Якщо мої біцепси потрібно працювати (що я і роблю), то я можу вибрати оптимального підтягуючого варіації у використанні.

Я також зацікавлений у вивченні того, що м'язи нейтральною або паралельним вузьким хватом Підтягування цілей (я не отримую хороші результати на Вікіпедії або в Гуглі), як це підтягуючі варіації, які можна зробити, які я використовував (схожі на 'Залізний тренажерний зал' обладнання).

+875
XIU 3 вер. 2019 р., 20:34:13
31 відповідей

Сьогодні вранці (четвер) я бігала інтервали на біговій доріжці, 4 хвилини біг - 1 хвилина ходьба, і я їх просто трохи швидше, ніж я зазвичай роблю їх.

В четвертий інтервал я почав відчувати дуже слабка біль у лівої задньої поверхні стегна, яка стала більш інтенсивно я продовжував йти так що я зупинився. Я потягнувся, прийняв душ і пішов на роботу, але це боляче, коли я йшов, не достатньо, щоб зробити мене безвольною, але це було незручно.

7 годин це не боляче, я прийняла Адвіл, але я трохи стурбований, що це могло б витягнув його трохи і в мене 5K гонки в неділю.

Як я можу сказати, якщо я можу запустити гонку без ризику сильно нашкодити собі або якщо я повинна взагалі втратити його?

Спасибі за інформацію.

+988
bobrus2013 03 февр. '09 в 4:24

У мене боліло коліно і ці дві вправи допомогли мені зміцнити мої коліна. Після кількох тижнів, біль зникла.

Але я рекомендую вам звернутися до лікаря.

+945
Sridhar Jammalamadaka 25 черв. 2010 р., 21:29:32
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я на себе працюю, а значить, я можу організувати свій час, як я хочу, тому я можу потрапити в спортзал кожен день в тиждень. Я також не мають енергії, щоб зробити так.

Але, я чув, що це не дуже гарна ідея. Чому так? Скільки днів на тиждень я повинна відпрацювати? Як я повинен оформити ці дні? (іди, іди, іди, іди, відпочинь, відпочинь, іди), або (іди, відпочинь, сходи, відпочинь, сходи, відпочинь, сходи) ?

Редагувати: я кажу про підняття тягарів в тренажерному залі для того, щоб набрати вагу, сила і м'язи. Я відносно низькою вагою, мені не потрібно втрачати вагу.

+943
Neurone 2 квіт. 2013 р., 10:42:21

Розумію, перший місяць нейронні зміни не гіпертрофія несуть відповідальність за свій міцності.

Ваша нервова система перестановки, як він набуває нові активації м'язів та рекрутування. Ти спочатку формувати "вміння" (повідомлення системних змін, як правило, помітні перші-злегка збільшеним кровопостачання, поліпшення координації, тобто ліфти не відчуваю себе якось ніяково до них звикаєш).

Вага, яку ви піднімаєте, і наскільки це складно для вас родич, дивлячись на нього з абсолютним stanpoint 25 фунтів не буде сильно наводити, якщо будь-гіпертрофія.

Вік, генетика, харчування, відновлення і т. д. і т. д.... всі грають величезну роль у тому, скільки м'язів ви насправді покласти на.

На відміну від судинних вправ, яка дає досить швидкий і значний рівень detraining (знову ж цей рівень є відносним та залежить від вихідного рівня тренованості).

Гіпертрофічна успіхи вимагають набагато менше подальших вправ, щоб підтримувати (деякі дослідження показують, як мало, як раз два рази на тиждень для підтримки росту м'язової маси також займає набагато більше часу (~3 рази до тих пір), щоб після того, як ви повністю перестати втрачати.

+922
Connor Emslie 13 груд. 2013 р., 01:43:31

Не їм цукор взагалі. Я жадав солодощі весь час, перш ніж я зрозумів, як втомився вони змусили мене. Я до сих пір їм їх кожен зараз і потім, але більшу частину часу я з задоволенням уникає їх, тому що короткий задоволення, яке вони дають мені переважуються почуттям втоми я після 30 хв від їжі їх.

Моя порада, щоб почати їсти вівсянку і їдять тільки необроблені продукти, то більше спати, ви вже знаєте, що ваші ідеальні годинник сну намагайтеся дотримуватися його.

+917
Sajal K Basu 26 жовт. 2014 р., 08:02:05

Позиція особистого або можуть бути засновані на вашої мети (особливо високі-Bar і низького-бар), але я думаю, що ти питаєш: Як зробити так, щоб бар не завадить у будь-якій позиції, яку ви оберете? Простий (іш): переконайтеся, що ви потягніть плечі назад (зведіть ваші лопатки разом), потім розводять руками, що створює платформу м'язів за/за плечима, а це м'язи, які повинні підтримувати планку. Не хребет, а не шия, не ваші лопатки. М'язи. Це можна побачити на фотографії, розміщеній на куницю, і, ймовірно, пішли в глибину в Rippetoe статті. Ріп-людина, коли справа доходить до низького-бар присідання.

+895
user3203478 24 серп. 2019 р., 11:42:34

Існують переваги і недоліки обох робити більше повторень/сетів і меншою вагою, а також робить більш важких комплектів і менша кількість повторень.

Однак, в загальному, я пропоную тобі перейти від машини до вільними вагами (http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=157022873через таких переваг, як включаючи підтримку м'язів, координація, гнучкість, і так далі.

+894
complexfilter 26 вер. 2017 р., 02:49:13

Я припускаю, що ви початківець атлет (так як ти робиш-небудь), з метою сила.

Вам не потрібні додаткові роботи трицепсів. Трицепси працюють кожне тренування з жиму лежачи або верхній прес.

Якщо у вас є можливість, за додаткову роботу руки в кінці тренування, яка включала жиму або натиснувши 5х5, ви повинні бути або тільки починається. Скоро у тебе тренування, де ви зможете насилу виконати запропоноване кількість повторень. Цього достатньо, щоб стимулювати збільшення сили для наступного тренування. Немає необхідності для додаткової роботи, крім цього.

Якщо ви починаєте тягне на лавці або верхній прес, пропонований аксесуар вправ підтягувань і віджимань, але вони є частиною опціонної програми, в будь-якому випадку. Набагато пізніше, проміжні штовхачі можуть включати провали або бреше розширення трицепсів. Вони не стали проміжними ліфтерів, тому що вони роблять ці вправи, вони роблять ці вправи, тому що вони проміжні штовхачі.

Для біцепса роботи, або містить рядки і додаткових підтягувань і віджимань. Це зробить ваші біцепси сильніше. Я не можу придумати заняття, яке вимагає ізоляції, відкритою ланцюгом скорочення біцепсів, тому немає необхідності тренувати це рух.

Для роботи АВ, вам не потрібно ніякого додаткового вправи. М'язи живота будуть ставати сильнішими в залежності від потреби в них у ході своїх основних підйомників. Як тільки ти повз початківець стадії, вам можуть знадобитися деякі аксесуари роботи Ab, але не зараз.

Якщо ви будете слідувати, ви не отримаєте Т-Рекс зброї, і ваш прес стане таким же сильним, як вони повинні бути.

+893
Akangka 29 жовт. 2012 р., 17:42:59

У мене недавно були деякі проблеми з моєї шиї. Я думаю, що у мене є напругу в області шиї, тому що це було боляче і в спокої. і це триває вже два тижні.

Процес в тому, що мене тут, я думаю, що це:

Перший день: плечі день (в основному бічних підйомів і високих тягне з невеликою зовнішньої ротації плеча, щоб уникнути зіткнення і трохи обертальної манжети extercises)

Другий день: станова тяга (от я думаю, що я просто не розумів, скільки сил у верхній частині спини ставлять через не дозволити плечах, щоб бути знесені в барі. Отже, це моя провина)

Третій день: бічна планка з поганою розминки. знову ж таки, мій поганий

Увечері третього дня почалася біль під час дозвілля. Через кілька днів я пішла до свого масажиста і вона знайшла грудино-ключично-соскоподібного бути жорсткою. Вона лікувала його, і я зробив деякі щипати лікування цієї м'язів, а також у наступні дні, і це трохи допомогло.

Зараз я майже у порядку, скоро побачиш остеопат для коригування, але я хотів би знати, якщо у вас є які-небудь пропозиції, щоб не допустити знову такого роду травми. Я маю на увазі поруч, дозволяючи верхній частині спини м'язам відновитися належним чином перед бічні обшивки і прогрівається пристойно, є вправи, які ви пропонуєте, щоб зміцнити потрібні м'язи і спробувати запобігти це від траплятися знову?

Спасибі!

+866
keirars 27 жовт. 2011 р., 16:01:00

Я б не надмножество, якщо ви вже знаходитеся в відмінній формі і знаходяться там, де ви хочете бути. Концепція полягає в тому, що ви жертвуєте надрив м'яза тому ви не можете обдурити свою кардіо. Немає ніякого обману в цьому!! Ні зламати, щоб отримати вас в кращій формі, просто важка робота та дисципліна. В основному , половина призначайте свій ліфт і кардіо.Сидіти вдома і їсти морозиво. Не полінуйтеся - збільшити ваш ліфт і зробити кардіо!!

Якщо ви повинні зробити суперсет переконайтеся, що ви робити це тільки раз в той час, коли ви знаходитесь в хрусте часу. Деякі тренажерні зали ( Планета фітнес або криві) може мати схема станції.Не відпочивайте між вправами, то втрачається сенс і в цей момент ваше обладнання монополізації на всіх без причини. Крім того, вас поважаю колег в тренажерному залі, не створювати схеми в години пік.

+832
Marko Kocic 1 квіт. 2010 р., 15:43:06

(Взято майже в точності з моєї відповіді тут: як я повинен турбуватися про перенапруження?, але я можу змінити, якщо ви даєте додаткову інформацію по вашому питанню.)

Судячи з вашого опису, єдине, що ви повинні справді турбуватися про те, зневоднення (головний біль, запаморочення, судоми), або теплової захворювань (тепловий удар, теплові судоми, гіпертермія). Ваш організм взагалі перестане вас надати собі більше, ніж він здатний. Якщо тиснути до межі, то може виникнути запаморочення, сивіючі зору і нудоту. Ці симптоми не пов'язані безпосередньо з вашим серцевого ритму, а, скоріше, нездатності вашого тіла, щоб отримати кисень в ваш мозок і очі (бо він використовується в іншому місці). Якщо ви здорові, ви можете натиснути себе, а решту, якщо вам якісь особливо сильні ознаки, щоб зупинити, якщо ви добре блювати в бік поля.

М'язові штами також є можливість при overexerting себе, але різного роду перенапруження, ніж ви описали.

Одне рідкісне стан, що б почати уявляти собі 12-24 годин після дуже інтенсивних фізичних навантажень з неадекватною гідратації є рабдоміоліз (інший опис).

+813
unknown unknown 1 серп. 2018 р., 11:27:41

Екран Сонця триває дві години. Більше гарувати на дві години (або просто налаштування запуску, щоб повернутися у свій автомобіль на дві години і невелику перерву, щоб повторно, якщо ви не приймаєте участь) являє собою варіант. Уникаючи працює, коли Сонце перебуває у вищій (10 ранку до 2 годин дня) допомагає. Нарешті, УФ-блокуючі одяг цілком доступна. Сорочку з довгими рукавами, штани, і капелюх з вилогами і козирком в парі з окулярами захищає більшість ваших уразливих місцях, і не дуже важко зробити в дихаючої тканини, так що ви залишаються прохолодними.

+771
Mytko Enko 1 квіт. 2012 р., 02:10:31

Незнайомі вправи складніше, ніж звичні вправи. У 8x400 очманілий вас, бо ви звикли до 20к працює. Спринтер використовується для 8x400 буде очманілий після 20к пробігу.

Речі ми не дуже добре або що ми не робимо більш втомлює.

+762
James Finnigan 5 черв. 2014 р., 17:38:40

Немає графік тренувань нерозривно занадто багато. Цей графік може бути занадто багато для вас, так як він може бути цілком здійснимо для елітного рівня важковаговик кікбоксер.

Якщо ви були кікбоксингом три рази в тиждень протягом декількох місяців, і ви відчуваєте себе відмінно, то додавши від одного до трьох піднімаючись тренувань може бути добре. Якщо ти тільки почав займатися кікбоксингом, або якщо ви вже втомилися від поточного робочого навантаження, потім додати три підйому тренування на існуючі три кікбоксинг тренування, ймовірно, закінчиться в перетренованість, травма, або невідповідність.

Я би взяла один або два сеанси ліфтингу в тиждень спочатку, а пандус лише до трьох разів ти впевнений, що це працює на деякий час.

+747
Alvin Lee 2 лют. 2015 р., 09:22:09

Я знаю, що монтер люди мають більш низький пульс спокою, але що в той час як вони працюють?

Я думаю, що за це "краще" серця в даний час може досягати більше ударів на хвилину і тому максимальний пульс під час тренування буде збільшуватися.

І проявляти таку ж як і раніше буде мати більш низький пульс? (наприклад. біг 1 км за 5 хвилин, а непридатні будуть мати середню ЧСС, скажімо 150, а робити те ж саме після того, слюсар за середню ЧСС тепер буде 120).

Покласти в стільки ж зусиль під час вправи мають високий або низький пульс після отримання слюсар?

+720
Ashish Khatri 15 серп. 2015 р., 19:42:39

Та й немає, який може бути питанням перспективи.

Це досить популярні папери на зменшення плями,

(@belosol вже згадуваної це, але я хочу розширити його.)

Лайл Макдональд написав відповідний погляд на цю папір. Цитуючи його,

на основі виміряного зміни кровотоку і ліполізу, дослідники підрахували, що через 30 хвилин місцевого вправи, додатковий .6-2.1 мг (один міліграм-це одна тисячна грама) на 100 грам жирової тканини, прилягає до скорочення м'яза було мобілізовано.

Дозвольте мені поставити це в контексті. Спочатку давайте припустимо, що ви сходіть на цілих 5 кг (11.1 кг) жиру в певній галузі.

Якщо місцеві вправи можуть мобілізувати 0.6-2.1 мг жиру на 100 грам жирової маси, що виходить:

0.6-2.1 мг/100 г * 1000 г/кг * 5 кг = 30-105 міліграм жиру.

Або 0,03-0,1 грама зайвого жиру мобілізований у 30 хвилин.

Тепер, один фунт жиру (0,454 кг) міститься близько 400 грамів жиру, так що наш гіпотетичний 11.1 кілограмів жиру міститься 4,440 грама жиру. 30 хвилин місцевої дії мобілізованих у більшості 0.1 грам жиру. Охайте ого-го. Ви будете розірвав близько 1000 років.

Щоб взяти його ще далі, є 48, 30 хвилин в день.

Так що, якщо ви будете носити Сем пристрою на шлунок весь день Ви би (теоретично) записати 4.8 грамів жиру в цій області (48 * 0.1).

4.8 грам 0.01 кілограмів.

Таким чином,

 • Після 10 днів ви б спалити 0.1 кг
 • Після 100 днів ви б спалити 1 фунт

Якщо ви носили тільки пристроєм половину часу, то ви б подвоїти кількість днів.

200 днів, щоб спалити 1 фунт жиру, в той час як доводиться носити щось на животі 12 годин в день?

Суть в тому, що практичні міркування будуть важливішими, ніж теорія.

Важливі спільні точки

Це якщо часто буває з фізичних вправ, і харчування, тенденції / прийоми / дослідження.

Я чітко пам'ятаю, що під час цієї статті на зменшення плями був опублікований зеленого чаю величезне "це" харчова добавка, завдяки властивостям спалювання жиру. Якщо Ви читаєте трохи, хоча можна знайти зелений чай може допомогти спалити більше жиру...додаткові 80 калорій в день.

Гей, ми часто хочемо жир-втрата клієнтів на довгостроковій точки зору, але хвилюватися близько 80 калорій є надмірним.

З харчуванням, ви будете часто зустріти висловлювання типу "поїдання броколі знижує шанси захворіти на рак на 50%", і сказати, що ви і ваш друг обидва мають 1% шанс захворіти на рак, а ваш друг їсть багато брокколі.

Таким чином, шанс вашого друга захворіти на рак .5%, або половина вашої.

Здорово...в кінці дня ви раніше тільки 1% шансів захворіти на рак, і ваш друг тільки .5%. (Це також називають абсолютна проти відносного ризику.)

У вагу-втрати миру, 99% того, що ви будете читати, можливо, крихти правди за ними, але в практичному сенсі абсолютно марні для звичайної людини. Будь то через неможливість реалізації або середній людина не піклуючись про піввідсотка різниці.

Це може бути цікаво дізнатися, але якщо людина намагається схуднути, часу і енергії набагато краще використовувати на приготування їжі вдома і трохи розім'ятися.

+717
targat 23 груд. 2011 р., 19:09:49

Отже, я почав план втрати ваги 2 місяці тому і я неухильно втрачає вагу. Однак, я, як правило, набрати 1-2 кг за тиждень, то раптом пролили 3lbs ніч. Цей цикл повторюється.

Я вага себе насамперед з ранку, перш ніж я приймаю душ. Як правило, втрата ваги відбувається по обидві п'ятницю або в суботу. Я, як правило, їмо з п'ятниць, як шулер їжі.

Моє припущення полягає в тому, що це вода-вага будівлі за тиждень, і потім він зникає на початку уїк-енду.

Я хочу знати, що могло б викликати ця картина? Я не бачу нічого поганого з ним; я не очікую, що втрата ваги буде лінійною. Однак, протягом тижня я часто ловлю себе на думці, що треба різати більше калорій, яких у мене немає.

Додаткові інформація:

 • Я працюю 6 днів в тиждень, неділя-п'ятниця.
 • Я їм близько 2450 ліцензій на день.
 • Я п'ю близько 2-3л води протягом мого робочого дня (7-3) після чого я повільно пити менше за межами моєї тренування.
 • Я пропускаю сніданок (я просто не голодний)
 • В робочі дні я їм в їдальні на роботі (600-1000 калорій в залежності від того, що пропонується)
 • Вечеря залежить багато чого, але, як правило, вуглеводів і білків.
 • Протеїновий коктейль якщо я не досягну калорійності

Переглянувши мій харчовий щоденник, я помічаю, що це в основному вуглеводи і білки. Досить близько до того, що, як MyFitnessPal рекомендує мене.

+691
Zauber Paracelsus 22 бер. 2013 р., 21:23:11

Ця рада не допоможе для отримання першої пластини, а наступні плити ви можете ролл-бар-з першої тарілки на іншу тарілку (навіть 5 або 10 буде працювати), що лежить долілиць на землю. Це дасть вам достатньо зазор, щоб завантажити на більш пластин без необхідності піднімати планку.

Що стосується першої платівки, ви зможете просто відпочити на плиту на землю та утримувати його на місці в той час як ви перемістіть повзунок у ньому (на відміну зсунувши плиту на панель). Ви як і раніше будете мати, щоб ковзати на інші пластини на панель, але кредитне плече може допомогти трохи з іншого кінця бару вже немає на землі спокою.

+612
user11574 1 серп. 2019 р., 12:26:02

Під час тренування в тренажерному залі, я бачу, що люди зайняті своїми телефонами. Що змусило мене задатися питанням, як допомагають зосередитися на тренуванні? Хоча здоровий глузд його закликів, які я повинен зосередитися, але що конкретно відбувається, коли ми концентруємося? Це допоможе в кращій циркуляції? Це допоможе конкретного м'яза?

Я погуглив і знайшов цю статтю. Є питання по клієнт StackExchange (В1 і В2), але всі вони в основному фокусується на "як", а не "чому", щоб зосередитися.

Може хто-небудь пролити світло на це, якщо можна з хорошими відгуками? Має які-небудь дослідження з цього приводу?

Спасибі!

+592
MixMan 19 лип. 2019 р., 09:40:06

Я був діагностований з діабетом 2 типу, рік тому. Протягом деякого часу це було для мене шоком. але з часом я змирилася з цим. Тепер я записався в тренажерний зал. Я хочу збільшити розмір на мої біцепси/ трицепси /груди ... проблема в тому, що діабетична людина має контролювати споживання калорій, так що рівень цукру в крові залишається в межах допустимого. Тепер, якщо я не можу багато є по мірі необхідності, отже, немає ніякого способу, я можу отримати збільшення маси тіла. Я в даний час 38 років з 68кг.

зверніть увагу, що діабет добре контролюється за допомогою тільки дієти і я не приймаю ніяких ліків або інсуліну.

+530
Anupama Boorlagadda 3 лют. 2018 р., 01:36:51

Я помітив, як я став старшим, що мої руки, як правило, стають холоднішими і швидше, коли на відкритому повітрі в зимовий період. Особливо це напружує взимку на лижах, де я повинен бути ще більш уважними профілактики обморожень тоді мені довелося, коли я був молодшим. Схоже, що загальний наклад моїх кінцівок зменшилася з плином часу.

Я цікаво, якщо є які-небудь вправи або які-небудь харчові способом я міг би поліпшити можливості для мого тіла, щоб тримати руки і ноги в теплі? Або довгостроковий preventitive або що я можу зробити прямо перед тим, як вийти на вулицю?

Я повинен додати, мені 30, я бігаю регулярно (5км більшість днів), і намагайтеся з'їдати досить розумна дієта.

+509
Klemen 3 січ. 2012 р., 09:51:51

Погляньте на FitDeck (www.fitdeck.comв основному карта вправ, використовуваних/розроблених морські котики. Можливо, ви також захочете глянути на Табата інтервальні тренування - деякі з найбільш інтенсивних і швидких процедур, розроблених для створення indurance і сила (4 вправи, кожне з яких ви робите 8 х 20 секунд комплекту з 10-секундними періодами відпочинку - звучить просто, поки ви їх)

+471
irochka2015 13 лют. 2013 р., 22:50:43

Час відпочинку повинен бути значно скорочений. Решта лише близько хвилини, і як Дж. Венс сказав, щодня тренуватися, це відмінний спосіб, щоб побудувати м'язи на витривалість. Навіть якщо ти не можеш тримати свої ж кількість віджимань, ви б просто піти на невдачі, кожен набір. Якщо ви йдете для відмови будь-набір Ви зможете побачити ті 20 віджимань в найкоротші терміни!

+465
Linux Player 22 лют. 2014 р., 02:08:41

Коли я граю в ігри (3-4 години), як крикет або баскетбол, мої сідничні м'язи болять. Я чув, що плавання може допомогти їх розтягнути, але я не вмію плавати (хоча я планую вчитися)

Які ще вправи допоможуть розтягнути і зміцнити сідничні м'язи в цілому?

+389
schwiap28 7 трав. 2014 р., 18:11:09

Багато що з цього має відношення до вашої програмування. Якщо ви тренуєтеся по 3-4 години на день, 5 днів на тиждень, у вас є великий потенціал, щоб зробити занадто багато. Справа ось у чому:

 • Перетренованість супроводжується втратою продуктивності, а в більш серйозних випадках може супроводжуватися симптомами, які виглядають як клінічна депресія.
 • Бійці ММА і військові не навчання в будь-якому місці поруч з їхнім генетичним потенціалом. Вони орієнтовані в першу чергу на кондиціонування і навичок.
 • Чим ближче ви добираєтеся до свого генетичного потенціалу, тим легше перейти від навчальних стимулів, необхідних для перетренованості.

Якщо ви не важкоатлет, то відповідь на перетренованість повинні бути:

 • Скоротіть обсяг роботи на деякий час (близько 2х як потрапити в стан перетренованості)
 • У серйозних випадках, взяти звільнення за пару тижнів до повільно повертатися на лінію.
 • Дивлюся на ваші програмування. Вам належить управляти тренувальний стрес, стрес життя і відновлення.

Може бути варто розділити свої 3-4 години на декілька сесій. Навіть якщо у вас є така кількість навантаження, ви повинні мати цикли інтенсивності, сили і спокою. Наприклад, після високої інтенсивності або сесійного максимуму зусиль, ви, ймовірно, слід зробити більш низьку сесії зусиль.

Кращий опис того, що ви робите, це може допомогти в усуненні неполадок програмування.

+382
Pelmered 2 січ. 2016 р., 01:00:38

У мене є гібридна гіпотеза: присяд форма не так і було неправильним, близько двох років, ви не працюєте над її оновленням, і ви витрачаєте свій бюджет на відновлення wods та інших підйомників. І навпаки, присідання-як ніхто-буде краще, якщо ви все зробите правильно і зосередитися на ньому.

Ось частина, де я кажу, що ми не можемо нічого знати не бачачи перевірка форми. Неможливо знати, що сталося з присідання, не бачачи нічого. Неможливо знати, що сталося з вашим колишнім досвідом піднімаючись, не читаючи вашого, сподіваюся, вся підйомно-харчування лог. Ці факти повинні бути очевидні.

Так чому ж я підозрюю, що проблема-це просто погана форма? Тому що ~100 фунтів там, де в іншому випадку щодо спортивне жінок розмір часто бачу проблем в присяд. Це коли ліфт перестає бути проблемою, подолати які можна сліпо штовхає трохи складніше. Доброго ранку, сидячи перестає працювати. Це коли ви повинні насправді правильно підняти вагу або він не буде працювати.

Ви говорите ваш великий мобільності, тому що ви маєте глибокі присідання, але як у вертикальному положенні-це груди, а ви що? Мобільність для присідання не обмежується тим, що ви описали. Твоя спина належним чином зігнулась у його природний вигин у нижній частині, або вам доводиться нахилятися вперед? У вашому завантажений присідань, може бути, ти втратила герметичність при екстремальних прикладом підморгнув знизу, або ви можете підтримувати вертикальне тулуб. Ти хоч натякни, що це проблема, але спробувати злізти з гачка, на підставі антропометричних ідіосинкразія. Я давно стегна теж-рішення було більше уваги бездоганно вертикальна передня присідання і груди піднялася висока-бар присідання. Дивні габарити часто означають одне переваг від незвичайного фокуса в іншій області, як рухливість гомілковостопного суглоба, гнучкість згиначів стегна або середньої частини спини сила.

Незалежно від того, у чому проблема, б'юся об заклад, що стійка або високий-бар присідання перед кожною тренування кроссфіт дозволить вирішити проблему. Роблять від 3 до 5 важких сетів з 5, принаймні, два рази в тиждень і 70-80% що на інші дні, ймовірно, було б достатньо.

+357
Narikk 3 лют. 2011 р., 08:49:11

Прохолодний період після тренування є дуже важливим і не повинно бути зведено до мінімуму. Тренування-це навантаження на організм, так як суглоби і м'язи не справлятися з проблемою. Після цієї задачі, над тілом потрібно заспокоїтися, тому що він має час, щоб змити і втомлені м'язи, тримати суглоби в теплі і гнучкий і повільно охолодити вниз температуру.

Хороший рада, щоб використовувати 10-15 хвилин після тренування, щоб розтягнути під час періоду релаксації і дайте організму заспокоїтися в своєму власному темпі.

Я б порекомендував вам статтю про користь охолоне exercise.about.com

+348
Nightowl1 29 серп. 2018 р., 16:41:07

Я зацікавлений, щоб побачити, як мій пульс реагує, коли я роблю вправи кроссфіт.

Я не зацікавлені в тому, щоб мій пульс під час тренувань, але більш апостеріорними, щоб побачити, що таке профіль, і подивитися, як швидко я потім відновити. Навіть так, це створює ряд проблем:

 1. Поки я чекаю рахунок 3-2-1 вниз мені не хотілося б возитися натискання кнопки, щоб почати запис.
 2. При роботі зі штангою (наприклад, кілька очищає) я біжу в бар вниз дуже близько до моїх грудей, що стукає датчик регулярної кадрової монітор.

Випуск 1. можуть бути подолані шляхом обрізки даних або ін'єкційних маркери так, щоб він міг бути згодом бачив. 2. це складніше, і не може бути проблемою для всіх, але було б приємно знати, якщо є рішення.

Це спочатку просто щоб задовольнити мою цікавість, але було б також цікаво побачити його використовують у змаганнях, щоб поліпшити враження глядача. Також було б цікаво подивитися, якщо є так багато кореляції між HR похідні суми і роботи суми, отримані від вагу і відстань.

+289
Online Marketing Company Dubai 9 черв. 2011 р., 17:17:51

Якщо ви хочете побудувати самодостатню домашній тренажерний зал, Ось мої пропозиції:
-Олімпійські ваги (близько 200lbs.)
-Олімпійський бар
-Лава зі штангою для одягу

Додатково:
-Регульований вага гантелі
-Підтягнути бар
-Stereo

Подібна конфігурація є, вірогідно, мінімальним вам потрібно, якщо ви хочете бути в змозі отримати повну тренування тіла і були серйозно про збільшення сили. Обладнання я перерахував дозволяє виконувати більшість базових силових тренувань тренувань. Крім того, ви, швидше за все, не зростуть. Наприклад, якщо ви були, щоб купити еспандером або вага гантелей, в результаті ви будете занадто сильний, щоб отримати будь-яке використання з них.

Придбання
Я рекомендую подивитися на Craigslist для людей, що продають їх на місці. Просто пошук 'Олімпійський', і ви повинні отримати хороші результати пошуку. Якщо ви купуйте гантелі в магазині, ви часто будете платити десь близько 1 $за фунт. який можна додати, але покупка їх може заощадити вам хороші гроші. Адже метал-це метал і навряд чи хтось використовував Олімпійські ваги, ви зіткнетеся буде в неробочому стані. Це може не ставитися до 'будинку-тренажерний зал тип кабелю' установка вікон. Всі Ваги У мене вдома є друга рука (рис, лавку, що я схопив з узбіччя дороги хтось кинув це).

+252
Bane D 28 вер. 2011 р., 10:24:32

Ось у нас Мерсо місто,
enter image description here

і тут ми маємо кінцевий результат:

Зараз. Коли я займаюся спортом, моя мета серцевого ритму за даними Ходячих сайті - це сімдесят відсотків (це близько 120 bpm для мене).

Тепер, скажімо, я бігаю навколо Мерсо збереженні 70%. І скажу я, що за одну годину - шістдесят хвилин.

Ви часто чуєте такі речі, як "якщо ти зробиш те-то і те-за 25 хвилин, це еквівалент двох скибочок wonderbread..." (іншими словами, ви спалюєте стільки ж енергії,/жиру, як ви б отримати, вживаючи в їжу питання - або, іншими словами, просто не вживаючи їжу подають в питання, ти "домігся стільки" як вправа в питання).

Так що моє запитання. Якщо людина працює на 70% цільової пульс, протягом однієї години, ніж "еквівалент" з точки зору мілілітрів біле вино meursault?

Якщо хтось знає як це порахувати .... спасибі!!

Звичайно, я маю на 2006 Мерсо тут (це місце останній рік!) Спасибі!

+138
DAVID Nodado 20 груд. 2015 р., 16:24:10

Існує недавнє дослідження, припускаючи, що якраз все навпаки. Як правило, призводить до короткострокового підвищення апетиту. Результати цього дослідження показали, що якщо ви з'їли щось перед тренуванням, ваш мозок не компенсувати ці калорії скільки треба, так що ви в кінцевому підсумку їдять більше в цілому.

+137
AzTu 16 бер. 2017 р., 14:50:18

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil