Скільки калорій б програміст (або хтось, хто в основному знаходиться на реєстрації) записати на щоденній основі?

Мені потрібно знати, скільки калорій можна було б спалити, якщо б вони просто сиділи за столом весь час на 9-5.

+787
davidhood2 31 лип. 2010 р., 16:59:19
26 відповідей

Припустимо вам ваш вага становить 75 кг (стандарт). Ти тренувався 5 днів поспіль за графіком

Кожен день 1.5 год

 • 2 x 15 хв (кардіо)
 • Тривалий рух 1ч тренінги, серії практикувати
  • 3x15 для віджимань,
  • підтягування,
  • розкривних/ДБЖ, в основному

Ви їсте

 • сніданок (15 білка)
 • обід (10-20 білків)
 • опівдні (10-20 білків)

Я думаю, що 55 грам білків (близько 0,73 г/кг не вистачає білків) під час відпочинку, тому що, принаймні, я відчуваю себе слабким лише 55 грам білків. Для мене, я думаю, додавши кілька яєць (30 г) та/або сироватковий протеїн (30г) можете допомогти.

Я читав, що культуристи повинні їсти як 2,5 грама білка на кілограм. Мені цікаво, скільки це повинно бути в дні відпочинку.

Якщо тіло будівельника було алергії, я думаю, споживання білків має бути трохи вище. Однак, я не можу підтвердити цю гіпотезу.

Скільки білків у дні відпочинку?

+987
Kesav Sundar M 03 февр. '09 в 4:24

Тяги і випади хороша фішка для глют-розвиток

Ви також можете подивитися, якщо ваш тренажерний зал має Римський стілець:

http://en.wikipedia.org/wiki/Roman_chair

+978
Ivotje50 2 бер. 2011 р., 07:56:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Моя подруга і я використав вашу форму (на Xbox360 з Kinect) і в її випадку калорії, зазначених у грі насправді були занадто низькими, порівняно з тим, що її Полярні зазначенням. Зараз ні в якому разі це наукові або відкалібровані, але, принаймні, це означає, що вони добре оцінюють.

Я б сказав, що є три речі, які важливі:

 • Гра змусить вас повертатися? Адже, зрештою, будь-яка дієта заснована на тому, щоб дотримуватися його, так що якщо тренування проходять весело і тримати вас мотивованим, це плюс.

 • Це змушує тебе регулярно тренування? Не тільки ви повинні працювати, ви повинні зробити це принаймні три рази, щоб бути трохи ефективним. Особливо якщо ви хочете стати краще в чомусь, вам доведеться регулярно підкреслюють ваше тіло і дозвольте йому відновитися, так ви станете більш потрібним.

 • Це робить тренування більше? Ваше тіло потребує близько 30 хвилин, щоб отримати ваш спалювання жиру, тому, якщо ти будеш тренуватися по 15 хвилин, а потім кинути курити, а потім ви тільки спалили цукру ви не повинні їсти;) якщо ви можете знайти тренування, яка тримає вас зайнятий протягом 30-60 хвилин, то це стає дійсно ефективним. Зверніть увагу, що ви можете включити нагрівання і охолодження, так довго, як він тримає вас в русі!

І, звичайно, Кронос абсолютно правий: якщо ви їсте більше, ніж ви спалюєте під час тренування, ви нічого не втратите... але! як ваш фітнес поліпшується, так буде ваш метаболізм, так це нормально-іш, щоб з'їсти трохи більше, але тоді ви повинні пообіцяти мені, що зробиш два додаткових комплекту теніс на Wii!

Це зображення показує різні ігри та їх метаболічних еквівалентів (мет):

enter image description here

+912
Bin He 15 бер. 2019 р., 14:37:41

Розтяжка є однією з форм фізичних вправ, в якому певна скелетних м'язи (або групи м'язів) навмисно розтягнутий, часто шляхом викрадення від тулуба, щоб поліпшити відчув пружність м'язів і підтвердити комфортної м'язового тонусу.1 результатом є почуття підвищений м'язовий контроль, гнучкість і діапазон руху

Розумієте, Розтягнення Вікіпедія

+867
Shayan Pooya 31 серп. 2011 р., 02:42:16

Допоможіть, влітку працює в 83-93 градусів F (28-34 ° С) і 60-80 %відносної вологості смердить. Оновлення: насправді це було зазвичай 78-83 деф F +95% відносної вологості вранці. Я хочу зробити швидше, але я не можу швидко бігати влітку. За винятком коротких відстаней, наприклад, 5к його неможливо побачити поліпшення з часом протягом літа. Моє питання, Є чи не я швидше в довжину марафонської дистанції, навіть якщо я не біжу на довгі дистанції або середньої довжини відстані в швидкому темпі. Хоча рівень зусилля однакові.

Інший спосіб сформулювати це питання:

Для отримання довгострокової швидкість відстань ви повинні фізично досягти таких швидкостей або є інші режими ваше тіло може бути в тому, що це повільніше, але поліпшить вашу швидкість?

Оновлення -----------------------------------------------

Я став рухатися повільніше із-за браку часу на мої ноги і відсутність води + харчування. Плюс відмовляється зупинятися, щоб дістати води або їжі... це змінилося протягом липня, серпня та вересня. Хоча раз повільно я знаю, що їм стає швидше, і на кілька останніх вранці, коли точка роси впали, або, може бути, подме вітер, я вдарив деякі Ор!

Щоб організм акліматизувався і поліпшені тільки час, щоб почати підготовку до марафону сезону у Флориді!

+864
Barno 3 серп. 2018 р., 19:42:41

Мій досвід з гіпонатріємією приходить з Ironman гонок і тренувань. Що я повинен був навчитися робити, щоб потрапити у мене достатня кількість солі. Спортивні напої не мають, де досить близько, порівняно з якою я в поті чола на. Я на високому кінці діапазону, 1.5 л/год або більше. (Виміряти висохнути, перш ніж виходити на 10 годин, слід рідини, рідко пісяє, зважити після, 1Kilo=1 літр).

1л поту має близько 1-2 грамів солі.

Моя проблема виявилася в тому, що під час запливу (я повільно, так що 1:30 або так) я б так сильно пітнів, але не помітив, так як я плавав, коли я завів мотоцикл, я вже був вниз на сіль і все стало ще гірше. Я почала просто є пакетики з сіллю з ресторану Іві 1-2 години. Не дуже багато в будь-який момент часу, легко дістатися, легко знайти, зробив величезну різницю.

Але гіпонатріємії дійсно так. Я вважаю, це змушує мене заснути, навіть під час їзди, що зазвичай моє перше вказівку, я облажався. У моменти сіллю торкаючись моєї мови, я починаю відчувати себе краще. Це дивно швидко.

Верх-то вам передати в непарних місцях, без вживання алкоголю! Я зупинилася після 4 годин в 7 годинах їзди на 35С, щоб купити води і чіпсів. Сидів у тіні, щоб їсти і пити і відключився. Коли я прокинувся і прийшов знову в магазин, вони були звільнені, так як вони збиралися дзвонити тільки в швидку.

+830
faya 26 черв. 2015 р., 05:25:53

більшість матеріалів у інтернеті, пов'язаних з вітаміни і добавки приймати необ'єктивно, неправильно і некоректно. те, що ми повинні розглядати кожну людину по-різному народжуються і всі входи щось стерпне людське тіло повинне бути засноване на масі тіла людини, складу тіла і стан здоров'я. не те, що проповідував. Вітаміни особливо засновані на кожен кг ваги тіла, купити протеїн на кг або на кілограм м'язової маси тіла.....і т. д.

+778
Colin Hurman 3 квіт. 2018 р., 05:17:51

Ви робите плаває все підряд без перерви?

Якщо ви шукаєте, щоб поліпшити вашу загальну швидкість (при збереженні кращу техніку), можна розбити свій заплив.

1000м --> 10х100 Вт. :10 сек відпочивати на кожній стіні

Ця маленька перепочинок на стіні буде робити чудеса в плані надання допомоги вам скинути і переорієнтуватися на наступний респ і стверджують, що невловимий техніка.

Положення тіла і техніка-все в плаванні. Використовувати тягнути буй, щоб допомогти вам звикнути до необхідності стегнами вгору, і витратити деякий час на доска kickboard для розвитку витривалості в ногах. Як більшість тріатлетов і бігунів скаже вам, витривалості ногу на землю не дуже добре переносять воду.

Ноги допомогти вам протриматися свій хід, і якщо ви дивитися кращі плавці у світі, які галопом-стиль (Фелпс, наприклад), тому вони можуть підтримувати стійкі руху, тому що їх штовхають заповнює прогалини між штрихами.

Ось деякі більш просунуті вільної дрилі для роботи з як тільки ви станете трохи більш досвідчений з основними повзати.

Також, ігнорувати, хтось вище сказав про хрусти. Зробити дошки,-сидить, щось на кшталт, що замість. Все хрустить збираєтеся зробити, це кинути ваші плечі вперед і просувати банан-подібна поза.

Банани не плавають дуже швидко.

Джерело: конкурентоспроможна все життя плавця. Національний фінал. Олімпійські ігри кваліфікатор.

+671
zylstra 31 бер. 2019 р., 21:15:00

Так, як довго, як ви достатньо харчуватися і споживати потрібну кількість поживних речовин, щоб зробити обидва. Я рекомендую робити деякі дослідження про харчування для триборства, а також для побудови тіла.

Зверніть увагу, що існує величезна різниця між тим, що більшість людей вважають "здорової" і їдять правильні речі для того, що ви робите. Це найважливіше, що потрібно пам'ятати для ваших довгострокових фітнес-успіху. Ви також можете почати запис, що ви їсте, щоб переконатися, що ви дотримуватися дієти, особливо враховуючи те, що ви робите величезну кількість серцево-судинних вправ, які, якщо не зроблено правильно, буде згубно для нарощування м'язової маси. Є хороший написати Тут , який є гарною відправною точкою, щоб з'ясувати ваші потреби.

Також враховуючи ваш вік та відсутність досвіду навчання ваги уявляю свій раціон з цих ваг стане дуже легко швидко, я рекомендував би почати робити більше повторень, якщо ти не можеш йти важче. Також складніше вправ з власною вагою, такі як однією рукою, віджимання/підтягування, інакше дивляться на приєднання тренажерний зал.

+620
user75443 11 квіт. 2013 р., 09:10:45

Моя мета-мати плоску груди. Щось у відповідності з тим, що Пол Уокер в цю картину.

З мого спостереження, я виявив, що серфери & плавці мають такої комплекції спеціально плоску груди. На жаль, це неможливо для мене, щоб стати небудь. Я плаваю раз в тиждень (неділя) і тренування 5 днів на тиждень (за винятком плавання).

Було б здорово знати, якщо я на правильному шляху. Або я роблю щось неправильно? Або я повинен робити щось інше?

Ось резюме того, що я роблю, щоб досягти своєї мети.

Я 5"11 і важить 162 кг. Я не хочу набирати вагу і не втрачати.

 1. Дієти - харчування вегетаріанські салати & стир-фрай (оливкова олія) овочі 4 днів на тиждень (без заправки, без сиру, але я додати тофу). За 2 дні тижня я харчуюся нормальної білків і вуглеводів багаті харчовими продуктами. Я роблю по неділях в день обманювати і їм усе, що хочу, але в обмеженій кількості.

 2. Я не роблю жим лежачи, віджимання і якщо потім мені робити з дуже легкими вагами, бо я бачив, що груди у мене звичайно закінчується після виконання вище вправи.

 3. Сконцентруватися на біцепс, плечі, прес і ноги.

 4. Ізолят сироваткового протеїну Шейк (30 грам білка) кожен день.

 5. Я почав вище звичайної в листопаді 2010 року втратили близько 2.35 дюймів від мого живота, але не помічає великої різниці в моїх грудях.

+599
Blake Harlow 25 вер. 2011 р., 11:25:13

Ви говорите, що вам робити віджимання, але ти робиш якісь підтягування і зворотні ряди?

Як правило, це не рідкість, щоб крепатура (презервативи) за рахунок зміни інтенсивності (ваги) або об'єму (комплектів * кількість повторень). На перший погляд це звучало, як це може бути вашу проблему. Цей будинок може бути досить інтенсивними і тривати протягом декількох днів, якщо ви дійсно працювали все старанніше, ніж звичайно.

Ваші м'язи спини беруть участь у віджимань, але не до такої міри, що правильна тренування спини використовує їх. Як результат, вам може бути наїзд ромбами більшою мірою, ніж навколишні м'язи спини, щоб вони не активно допомагати в процесі. Шлях до навіть речі є введення вправ на спині.

 • Підтягування/потягування- один з золотий стандарт ваги тіла вправи. Вони вражають своєю латів, пастки, біцепс, ядра, і т. д. Проблема в тому, що вони дуже важко зробити для багатьох людей. Якщо ви можете зробити хоча б один, ви можете швидко додати більше.
 • Зворотна рядків--дуже доступним і корисним вправою. Вони як протилежність пуш-ап. Ваше тіло прямо, як і віджимання, але ви не лежачи на спині і тягнути до себе перекладині або столі. Вони мають багато з тих же м'язів, як і підтягування, але з іншого ракурсу. Навіть якщо ви не можете зробити один підтягнути, більшість людей буде в змозі зробити це. Ви можете покласти ноги на стілець, щоб зробити його більш важким, якщо це необхідно. Використовувати той же об'єм, як ви використовуєте віджимання.

При роботі однієї групи м'язів, ви повинні також працювати антагоністів (протилежних) м'язів, щоб допомогти вашому тілу залишатися в рівновазі. Нездатність зробити, що призводить до затяжної болю і болю, запалення суглобів або м'язових спазмів. Оскільки ви говорили про вправі вага тіла, я надав кілька варіантів, які повинні допомогти також вагу тіла вправи.

+552
Marcel Steinbach 29 черв. 2018 р., 19:15:11

Якщо ваша мета-просто домогтися можливості робити купу віджимань, ви повинні атакувати його об'єму (іншими словами, ви повинні зробити багато віджимань, виконати віджимання Лотта).

Розподіліть навантаження протягом дня. Ось як я б взяв його, якщо мій діапазон Макс респ був 5:

 • По-перше, переконайтеся в тому, що п'ять ви можете робити суворі віджимання з правильною формою (як Aizul зазначив). Без форми, ти витрачаєш свій час. Так що тест себе і знайти свій максимум; зупинись, поки ти не (виточувати останнього, якщо потрібно, але не варто зупинятися на півдорозі і особи заводу).

 • Кожен наступний день, зробити 2 супер суворі, повільні і контрольовані віджимань в 4-5 разів протягом дня. Цього на тиждень, потім повторіть свій максимум.

 • Якщо ваш максимум ще 5, Не турбуйся про це; повторити програму на наступному тижні. Ви в кінцевому підсумку дійдете до 6 або 7; Коли ви додаєте додаткову вагу до вашої повсякденної набори. Наприклад: якщо ви можете зробити 6 повторень підряд, робимо 3 повторень, 4-5 рази/добу. Перевірте початку наступного тижня.

Лікувати кожен щоденний сеанс як пуш-ап практиці, а не тренування з віджимань в ньому. Те, що ти хочеш, особливо на ранніх стадіях, стає все правильні м'язи скорочуватися і гальмують в повній гармонії (а, в кінцевому рахунку, зміцнення м'язових волокон у грі). На даний момент, це ближче до вчити нове танцювальний рух, ніж "працювати".

Як тільки ви дістанетеся до 20-25 серії (я знаю, що це умовно, але 20-25-це міцний фундамент для побудови...в моєму віці це буде досить для задоволення мінімальних армії ПФТ пуш-ап результат), граючи з різними пуш-ап варіації. Чесно кажучи, просто Google "пуш-ап варіації", і експеримент. Використовувати ці нові зміни у програмі Шлях до мети; будь то сила, м'язова витривалість, і гіпертрофію (зростання м'язів).

Якщо ви хочете просто тримати на натикаючись свій максимум (як...я не знаю...100+) на даний момент, я рекомендую програма, створена спеціально для робити багато віджимань. Рагу Сміт-майстер в цій області.

У нього багато різних програм, щоб допомогти американським військовим асом своєї фітнес-тестів, але от відповідні безкоштовні один:

Застряг на віджимання? Спробуйте віджимання пуш тренування!

Я намагався вище себе (разом з підтягування), і були дуже хороші результати (їздили від 51 до 64 протягом двох тижнів). Я не рекомендував би це без фундаменту, і він каже, щоб зробити це лише один раз, може, два рази на рік; він серйозно...це вимотує, але це великий вбивця плато. Ось пишуть на мої результати, якщо цікаво:

Більше 20% пуш-ап і підтягнути зростанням через 14 днів з допомогою програми Стю Сміта

Будьте терплячі і послідовні, і результат прийде.

+418
DKMardock 10 бер. 2014 р., 13:41:55

Це набагато легше зробити мудрішими їсть вибір, ніж вправи від неправильного вибору. Ваші 50 хвилин тренування ледь покриває кілька хвилин це бере, щоб з'їсти Біг-Мак (я не кажу, що ти їси бігмаки).

Поїдаючи кількостях продукти, забезпечуючи низький глікемічний індекс, це досить легко споживаєш менше калорій в день і не відчувати себе голодною або відчуваєте, як ви надто обмежені у вибір продуктів. Ви також отримуєте переваги підноситься більш низьким Carb дієти, такі як зменшення жиру, зниження ризику серцево-судинних захворювань і діабету.

Головна проблема з роботою, що часу може просто не вистачити часу, щоб зробити це, або просто дуже втомився. Стверджуючи, що тренування кожен день, щоб втратити фунт в тиждень буде жорстким на силу волі.

+314
54321 24 жовт. 2012 р., 05:05:32

Більшість тренувальних програм з триатлону, бігу часу, так як це самий простий метрики для кількісної оцінки. Загальний план не хвилює, якими темпами ви знаходитесь, це просто "біжи х хвилин". Це робить його легше координувати різні тренування і часу. (Те ж справедливо і для сегментів велосипед, вони в основному часі з урахуванням також). Ви, як правило, мають лише певні відстані, призначені, коли у вас є інтервал/поріг роботи. (Плавання майже завжди засновані на відстані, однак).

Пробіги короткі по відношенню до тренувань на велосипеді, тому що це займає більше часу на велосипеді, щоб отримати ті ж результати, що стосується освіти, і відображає упор на дистанції в тріатлоні. (Завжди є дебати серед спортсменів про зміну відстані, щоб зробити їх "рівними" за значущістю, але вони ніколи не ведуть нікуди). Простіше кажучи, це займає більше часу на велосипед і його простіше для людей, щоб робити.

Якщо час дозволяє, я б абсолютно підняти відстані/часу на всі сегменти. Якщо ви звернете увагу, план підготовки до "повний" у триборстві, а не "конкурувати" його. Є набагато більш агресивні програми там. Якщо вам комфортно на тренувальному велосипеді, як він стоїть, то я б додав відстань на маршрути. Мені доведеться вивчити навчальний план, щоб побачити, де, щоб відповідати їх, але більше працює навряд чи це погано, як довго, як ви не приносячи в жертву інші тренування або додаючи занадто багато інтенсивності. (Також з огляду на те, що ви визнаєте, що були пристойні на велосипеді і бідних на бігу. Тренуйте свої слабкості).

Якщо ви націлені на 2,5 години для частини працювати (не потертий взагалі), то я воліла б мати в перспективі 1,5 - 2 години. Якщо ви коли-небудь робили напівмарафон до, цього цілком достатньо. Ви також отримаєте достатню тренування наслідок від велосипеда, щоб допомогти.

Я казав це в інших відповідей, але найкраща порада навчання "біжи. Бігати багато. В основному повільно, іноді швидко". - Найбільшу помилку я бачив, як люди роблять, щоб запустити занадто сильно на легкі дні, і не досить важко на важкі дні.

+309
Nexu 6 жовт. 2019 р., 06:07:55

Як прихильник кількісної формі самостійного пересування, я відстежив уважно мій прогрес на Оккама протоколу (більш реалістична версія з гік-Фрік Тім Ферріс). За три тижні я набрала 2 кг м'язової і 2,2 кг жиру. Це було показано ДРА сканування тіла, найбільш точний і попередній метод для вимірювання складу тіла.

Ще в 2011 році, ці прибутки відбулося, незважаючи на мене не дотримуючись дієти і компоненти сну рутини.

В листопаді 2013 року, я почав новий розгляд протоколу Оккама, в цей раз уважно стежити за харчуванням і висипатися. Так, ви повинні зробити м'язи отримують пріоритет і бути дуже ясно, що це те, що ви хочете на даному етапі свого життя.

+301
Petrov007 17 бер. 2015 р., 22:36:46

Будучи хірургом дерево сам і піднімаємося день у день, я думаю, вам потрібен хороший баланс сили і витривалості, тому що так ти повинен бути сильним, але ви також повинні тривати весь день. Я б сказала, що вага тіла Вправи є кращими, тому що занадто багато м'язової маси буде зробити це важко, щоб рухатися навколо дерева (хоча воно благо при переміщенні колод.) Я пропоную підтягування, м'язи злети, віджимання на брусах, віджиматися, і т. д., змішані з складових ліфтів, як станова тяга і накладні пресів.

ВАМ ПОТРІБНА ФУНКЦІОНАЛЬНА СИЛА!!!

+255
Noman Aslam 3 квіт. 2018 р., 20:36:08

Тут задіяні кілька факторів:

 • Ваше тіло достатньо прогріта --> таким чином, менш потрібен для розтяжки
 • Насправді плавання регулює дихальну систему, це як якийсь "важкий" йога дихальні сесії, особливо якщо ви "повзати" або "Батерфляй", для яких потрібно якийсь час під водою і, таким чином, глибоке дихання, коли над водою для відновлення сил. Таким чином, ви дихання набагато краще і гостріше після купання сесії ---> дихання, необхідне під час роботи, так ви вже отримали імпульс від плавання
 • Ви або мають збалансований раціон | або достатню кількість калорій для енергії | або у випадку, якщо у вас жирових запасів, які будуть підживлює вашу енергію для запуску після купання (після однієї години плавання, якщо ви не навантажуйте себе протягом дня калорій, ваше тіло повинно бути вже отримувати енергію з жирових запасів, і він продовжує робити це, коли U йти працювати). У кожному з цих випадків , вам вже залишилося трохи сил, щоб спалити для бігу.

У 3 факторах поставити вас в "доброго" держава для бігу. ЗИ: переконайтеся, що ви добре просушити після купання перед запуском, особливо якщо ви живете на пляжі, нічне море свіжі вітри і якщо ти не сухий ну, можливо, ти отримаєш біль у м'язах на наступний день.

+236
Omar TS 28 лип. 2011 р., 07:53:03

Якщо ви хочете стати краще в гімнастику ви, здається, на правильному шляху. Такі речі, як віджимання, підтягування і L-сидить дуже хороша база, щоб отримати силу, необхідну для більш просунутих ходів, ви дізнаєтеся пізніше вниз по дорозі.

Наступним кроком я б запропонував вам зосередитися на лапках і м'язи-ДБЖ. І ось чому: щоб зробити більш просунуту гімнастику рухається, як важіль передній, задній важіль, місце, в одну стійку важеля, вам знадобиться велике ядро і upperbody силу.

Прогресуючи від підтягувань для м'язів-ДБЖ вимагає від вас, щоб поліпшити вашу вибухову силу з високих підтягувань і вибухових підтягувань. Це дасть Вам велике иррегвойу влада, яка вам знадобиться пізніше для інших рухів.

Навчання стійка на руках вимагає багато сил на плечі і ядро. Більшу частину вашого балансу в стійку приходить від вашої основної, навчитися робити це допоможе вам пізніше, коли ви починаєте намагатися отримати статичні пози.

Обидва ці вправи також вимагають хорошої міцності зчеплення в руках, що теж важливо для більш просунутих рухів.

Якщо ви хочете знати, як навчитися робити, наприклад, стійку на руках, дайте мені знати, я можу поділитися деякими вправами, щоб почати.

+216
Cristian D 1 жовт. 2013 р., 01:06:29

Схоже, у вас набагато більше досвіду, ніж я, але здається логічним, що є дійсно тільки два шляхи ви можете піти сюди:

 1. Домовитися з собою й купити взуття босоніж, як Вібрам з пальцями ноги
 2. Просто продовжуйте працювати, поки ви пухиря над. Коли я був у коледжі, я знав хлопця, який ходив по всьому кампусу босоніж - навіть в середині зими з 8 в снігу на землі. Він був у змозі зробити це, тому що з часом в нижній частині ноги наростити товстий килимок і вони стають менш чутливі. Мабуть, він робив, що з дитинства, хоча, так що це був поступовий прогрес; тому якщо йти по цьому шляху, я хотів збільшити частоту ти біжиш босоніж повільно протягом тривалого часу, даючи вашим ногам достатньо часу, щоб залікувати між босоніж працює, але не так довго, що ви втратите ваш виграш.
+97
C Redmond 24 жовт. 2014 р., 02:27:14
Шия-це частина тіла, на багатьох наземних і вдруге-водних хребетних, що відрізняє голову від тулуба або тулуб.
+61
Jane Asher 3 серп. 2016 р., 11:39:34

Можливі Дублікати:
Курячі ніжки + сідниці вправи - відео-тренінг без обладнання (на дому) або з обладнанням?

Я новачок (чоловік) і хочете отримати насос масу на мій живіт, стегна і ноги (вони дуже тонкі в порівнянні з моєю верхньої частини тіла)

Я хочу зрозуміти, які основні напрямки цілі в кожному регіоні:

 1. Попки
 2. Стегна
 3. Ноги

для того, щоб набрати масу і м'язи?

У мене немає знань в якому б корпусі тіла, ні у мене немає знань про популярних термінів.

+59
Jonathan Philip Hoff Johansen 8 трав. 2012 р., 08:41:16

Відмова від відповідальності: я не bodybuild і не пробував ці.

Нудно, Але Великий

У 5/3/1 варіант назвати нудним, але великий отримує хорошу пресу. Ідея в тому, щоб зробити 5 підходів по 10 на одному великому ліфт кожен день, потім закінчити тренування з ліфтами допомогу.

Початківці маса отримати Кілгор/Хартман/Lascek за

Доктор Лон Кілгор (співавтор Стартова сила), д-р Міхаель Хартман, і Джастін Lascek 70-х років великий подарунок починаючому маси-збільшення прогресії у своїй книзі підходить. Рекомендується 3 підходи по 10 на кілька версій основних підйомників, а також невелика кількість бодібілдинг-спеціальні вправи. Автори добре шанована в суспільстві з&C, тому я даю цю вагу програми.

 • Понеділок: присед, ікри підняти, накладні преси, лат пулдаун, знизує плечима
 • Середа: жим лежачи, рядків, віджимання на брусах, станова тяга, зважений хрускіт
 • П'ятниця: передній присед, розгинання спини, кучері, французький жим, підтягування

Вправи курсивом чергувати штангу і гантелі версії щотижня. Присідання і підтягування виконуються на провал, якщо людина не може зробити 10 повних повторень, і використовувати додатковий вага якщо можете зробити більше ніж 10 в наборі. Станова тяга отримати тільки 1 комплект, а не 3, на важкій вазі.

GreySkull Лінійної Прогресії

Ви могли б також виглядати в GreySkull ЛП: новачок прогресії, схожі на стартову силу, але з великим акцентом на верхній частині тіла, збільшення маси і естетики.

+48
Kuran Naruki 13 груд. 2013 р., 09:34:55

У 2013 році я відновив грати AFL футбол у віці 32 років в Перті, Західна Австралія. Після того, як не грати в будь-якому виді спорту за 13 років.

Мої симптоми з'явилися після середньо-важке тренування (футбол тренування ввечері 6-7.30 годин) або пізній вечір ігор на вихідні. Як тільки моє тіло починає остигати, він втрачає контроль над своєю здатністю регулювати його температуру, і я починаю тремтіти дуже інтенсивно (в основному, коли в прохолодному приміщенні, як взимку). Я можу зупинити тремтіння, поставивши якусь теплу одяг і якщо лягаючи спати. Але незабаром після засипання я прокидаюся обіклали з голови до п'ят в поту.

Моя сім'я і я жили у Рокінгем (тропічного клімату) протягом 3 років і грав футбол за цей час. Я рідко мав тремтячи відбуваються з-за Дарвіна завжди жарко. Але пітливість сталося і я б змінити мою сорочку до 2 разів за ніч. (Знову після футбольних тренувань 6-7.30 вечора) і навіть в середовищі, де я міг контролювати температуру за допомогою кондиціонера.

Тепер ми повернулися на Перт і після моєї першої гри в минулі вихідні, я прокинулася в ту ніч приблизно в 3 рази абсолютно мочив. Одяг та постільну білизну. На наступну ніч я продовжив поту (навіть після тренування в цей день) але ні, де поруч настільки погано, як в першу ніч.

Була робота крові зроблено і все нормально

Я читав багато similararities онлайн і зацікавлений, щоб побачити, якщо хтось знайшов причину цієї проблеми або будь-яких випробувань, які були проведені?

Що стосується Нік

+33
DrevanTonder 31 бер. 2017 р., 09:59:33

Я роблю стартову силу-як з пауерліфтингу, так і хочете продовжувати вдосконалювати свою силу у великому ліфтів в довгостроковій перспективі.

Два місяці тому у мене була травма зап'ястя, з яких я, мабуть, не повністю відновитися. У мене ще є слабка біль на деякі підйоми, і важкі болі в положенні рейки чисте.

Щоб виправити це, я хочу, щоб уникнути ще більшої шкоди для мого зап'ястя, поки вона повністю одужала. Таким чином, я розумію, що я повинна припинити всі пауерліфтинг в бік від тяги протягом деякого часу. Що кращою заміною вправи я можу робити, що межа моїх сил втрати у великих ліфта, дозволяючи для зап'ястя відновлення?

Редагувати:

Характер травми:

Я придбав травми роблять низьку планку присідання на знайому вагу ще в квітні. Якщо я правильно пам'ятаю, ортопеда я пішла до класифікував його як серйозне розтягнення. Вона різко болить, коли застосування сили до зап'ястя з допомогою важеля, наприклад, при натисканні з долоню. Це не боляче в спокої або при наявності штовхаючи або витягаючи зусилля на зап'ясті паралельно передпліччю, тобто якщо немає ніяких важелів, що беруть участь.

Доступне Обладнання:

Я в комерційному тренажерному залі, тому у мене є стандартні речі є, але нічого особливого:

 • Гантелі
 • Вага плити
 • Присед / силові шафи
 • Гантелі
 • Ез бари завиток
 • Турніків
 • Сміт машини
 • Інші машини

Не доступний:

 • Силач обладнання
 • Коробки Plyo
 • Павук барів
+17
Shree29 5 трав. 2017 р., 07:53:14

Немає.

Мальтодекстрин засвоюється майже так само швидко, як виноградний цукор, декстроза ака ака глюкози. Це просто промисловий заміна чистого крохмалю.

У той час як глюкоза може бути корисним для напоїв, що вживаються під час гри, це не рекомендується для реституції. Вам знадобиться повільніше вуглеводів бажано у поєднанні з меншою кількістю жиру і білка, щоб стабілізувати рівень цукру в крові в перерві і в минулому і в наступній грі. Ще 150-200 ккал-це "маленький" їжа в порівнянні з нібито 600 ккал спалюється за 60 ігрових хвилин, ваше тіло віддає перевагу стабільні постачання енергії.

Якщо ви відчуваєте, що ваш цукор крові низький, відразу після гри, і потрібен поштовх, я пропоную вам з'їсти банан, який містить про те, що кількість калорій, які ви просите, та невелика кількість жиру і білка. Він засвоюється набагато швидше, ніж продукти з цільного зерна, але не так швидко, як мальтодекстрин, розчинених у воді.

+17
nicluo 14 жовт. 2017 р., 13:41:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil