Ознаки зниження жиру на животі

Я роблю кардіо і силові вправи, так як останні два місяці. Крім того, я іду строгій дієті звички (більше білка і овочів). Те, що я спостерігаю, це те, що мій живіт став м'яким/губчастий, але її розмір не зменшується, а здається більш опуклий.

Це правильно чи неправильно?

Я розумію, що це займає багато часу, щоб зменшити розмір живота, але я хочу знати, які ознаки є в черевній області, які з'являються протягом цього періоду.

+325
Vadym Myrgorod 22 вер. 2019 р., 02:38:19
32 відповідей

Припустимо, я хочу зробити 50 віджимань. Я міг би зробити:

 • 10 комплектів 5
 • 5 комплектів 10
 • 2 комплекти 25
 • 1 комплект 50

Кожен варіант є більш важким, ніж попередній. Але це більш вигідно? Це "більше болю, отримати більше", чи я виграв в тій же мірі, починаючи з легких сетів?

Уточнення

Як зазначив один з користувачів зазначив, з точки зору фізики, загальна сума працювати однаково в кожному разі, який є, чому я задав це питання. Але моє розуміння полягає в тому, що для росту м'язів потрібні пошкоджуючи її за допомогою вправ:

Коли м'язи піддаються інтенсивної тренування, як від опору тренування запій, є травма м'язових волокон, що називається м'язової травми або ушкодження у наукових дослідженнях

Так що моє запитання по суті: "робити більше віджимань поспіль болить більше - це означає, що він завдає більшої шкоди і тим самим стимулює зростання?" Наприклад, накопичення молочної кислоти сприяють пошкодження м'язових волокон?

+1000
Muhammad Shahir 03 февр. '09 в 4:24

Як довго треба чекати, щоб зробити ВИИТ після вступу в ЄС стек? Це сьогодні моя дозування:

 1. 8:30 ранку: 12,5 Е мг, 100 мг c
 2. 12:30 год: 12,5 Е мг, 100 мг c

Я можу зробити ВИИТ кардіо до 5 вечора?

+917
Sandhya Choudhary 3 лют. 2014 р., 20:11:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Швидше за все справа в тому, що ти на верхню межу на кількість віджимань ви робите в перший набір такий, що руки і груди вже втомилися до кінця першого сету. Коли ви починаєте другий, незважаючи на інших, вони все ще можуть бути занадто втомленим. Ви тренуєтеся для більш швидкого відновлення або більшу кількість віджимань в цілому? Якщо перша, то ви в основному тренування це правильно, змушуючи себе прагнути, незважаючи на втому. Якщо останнє, я б порадив скоротити кількість повторень в першому сеті, так що ви можете більш рівномірно розділити вашу втому і витрата енергії.

У будь-якому випадку, це можна було б витратити тиждень або так, щоб дозволити вашому організму відновитися. Іноді це потрібно, щоб подолати плато. Ваше тіло так зайнятий відбудовує собі, що у вас менше м'язів волокон рекрутувати у виконанні вправ.

+914
user332244 16 вер. 2013 р., 05:27:15

Останнім часом я намагаюся виправити мій поганий постави (зігнуті плечі і переднього нахилу таза). Серед усіх можливих рішень я знайшов, найбільш поширеними були розтяжки і інші вправи для зміцнення деякі слабкі м'язи. Проблема в тому, ці вправи виконуються тільки два або три рази на день протягом більш або менш 10 - 15 хвилин, і вони тільки здається, щоб допомогти, природно, тримати пряму поставу протягом не менше 20 хвилин, після цього знову починається боротьба (намагаюся згадати, щоб зберегти гарну поставу).

Я натрапив на це постава брекети онлайн (як підтяжки плечей і спини брекети), які, здається, щоб допомогти тримати плечі і стегна прямо, а носити його.

Я думав про об'єднання обох, продовжуйте робити вправи і носити бандаж для підтримки постави для решти дня.

Це підводить мене до мого питання:

Буде носити ортез на щодня (скажімо, місяць) сприяють зміцненню слабких м'язів і дозвольте мені тримати гарну поставу, навіть після того, як я перестала ним користуватися, чи це може погіршити ситуацію, робить тіло залежним і слабким?

+889
tushars 4 трав. 2013 р., 20:08:56

Я була лісозаготівлі моя їжа за минулий місяць і постійно їв 750 кал. менше, ніж енергія спокою. Незважаючи на все це, я набирала вагу! Може хто-небудь розшифрувати що може бути не так? Я їв вуглеводи як 30-40% часу, а середня споживана калорій завжди менше, ніж моя енергія відпочиває на ~750 калорій.

Профіль:

 • 40 років чоловік
 • 5'10
 • 220 фунтів
 • Світло, активний(3 км ходьби в день, 15 хвилин бігу кожен вечір)
 • Введення калорій/день ~1700 калорій
 • Потрібна енергія ~2400 калорій (на основі https://www.actx.edu/respiratory/files/filecabinet/folder14/2305_MetaSCal.pdf)
 • Додано 3 фунтів(коливання)
+879
zym1010 29 лист. 2011 р., 16:56:32

Я роблю це багато, коли я дивлюся телевізор. Я лежу на спині, іноді з руками за головою або на мою сторону. Я поклав обидві мої ноги вгору в повітря (перпендикулярно моєму тілу, я дивлюся, як L). Потім я відділяю обидві ноги, щоб піти в обидві сторони від мого тіла, наскільки я можу іноді і я повільно повернути їх, щоб зустрітися разом.

Я займаюся цим, і я хочу знати термін для того, щоб переконатися, що інші роблять це та, що я роблю це правильно.

+855
Jayden Martens 1 вер. 2013 р., 13:34:24

Про мене:

Мені 36 років, чоловічий, 173см, 74 кг. Зробив багато інтенсивних видів спорту в школі (баскетбол, біг, фітнес, велоспорт, та "веселих стартах", як скейтбординг). Після закінчення середньої школи, повністю припинилися. Я працюю за комп'ютером цілий день сиджу, тільки раз, коли я рухаюся, коли їдеш на велосипеді 15 хвилин до роботи. Тепер я дуже хочу почати робити вправи.

Мої цілі:

1.) Загальної, загальної фізичної підготовки. Це явно моя головна мета.

2.) Деяке зниження ваги, хочу важити нижче 68 кг, але я думаю, що це прийде в будь-якому випадку, як побічний ефект, так що я не повинен цікавитися програми втрати ваги.

3.) Незначний загальний ріст м'язів. Знову ж таки, я думаю, це прийде як побічний ефект 1.) у будь-якому випадку, і я не зацікавлений в "шість-Пак", "розірвав" або подібне лайно.

Фон моє питання:

Я дуже хочу тренуватися вдома з DVD-програми. Фітнес-клуб-це абсолютно не варіант, мені просто не цікаво їхати туди. Я як би і не бігом, але це дуже проблематично з-за району, де я живу. Так що я пробував різні речі, і, нарешті, вирішив, що кращий і самий безпроблемний спосіб для мене, щоб знову вдома! І я думаю, що DVD на основі програми міг допомогти.

Я глянув на пару продукти: сила 90 Девід Хортон виглядає дуже добре, це те, що я шукав, але там дуже маленький вибір (в основному один з чотирьох можливих відео кожен день) і вправи занадто довго (40 хв. Кожен день)! Я хотів би почати з ~25 хвилин в день або по 40 хвилин через кожні два дні.

Я глянув на P90X і Insanity. Ці програми дуже складні для мене. Але мені дуже подобається те, що вони мають дуже багато різних вправ. Є що-небудь з такою ж різноманітні, як P90X/Insanity, але яке також може бути зроблено за допомогою людей на зразок мене, які ще занадто непристосованих для цього рівня?

Я також спробував кінетичної і бойової продукції для PS2. Це просто фантастика, я люблю їх робити, але я ніколи не міг змусити їх правильно працювати з відеокамерою.

Ось в принципі і всі продукти я знаю, цікаві речі, але ще не зовсім те, що я шукаю.

Є DVD на основі програми ви можете порекомендувати для мене?

P. S.: Я також було б цікаво, що ви думаєте в цілому про навчання вдома з DVD-дисками.

+850
eight Stacker 12 груд. 2011 р., 09:26:37

Це цікаве питання, як "виробництво молочних продуктів" допоможе вам втратити вагу з-за їх високої концентрації кальцію (Джерело). "Лактоза", зокрема, те, де вуглеводів в молоко, і складні вуглеводи перетворюються в глікоген в печінці і використовується для джерела енергії в організмі, тим самим запобігаючи організм від спалювання жиру в якості ресурсу.

Лактоза-це дисахарид, похідне від конденсації галактози і глюкозо - Вікіпедія

Споживання надмірної кількості вуглеводів призводить до засвоєння в організмі рівень цукру в крові, викликаючи організм виробляти більше інсуліну. Інсулін сприяє і допомагає накопиченню жиру в організмі.

В резюме, "молоко" і "молочні продукти" в модерації не буде мати великий вплив на втрату жиру, але надмірна кількість "лактоза" буде. Зверніть увагу, що лактоза-це напряг з кислого молока, залишивши практично без лактози сир для виробництва сиру, із-за чого ваші тверді сири практично не мають вуглеводів в них, хоча звичайно досить лактози щоб викликати реакцію у людей алергію на лактозу.

+823
Hoolean 12 вер. 2018 р., 02:31:14

Я хочу почати навчання з кільцями в моєму місцевому тренажерному залі, але в бар я б вішаючи їх не так високо і буде означати довжину лямки вище кільця буде дуже коротким. Це невелика кількість слабину зробити кільця ведуть себе по-різному/бути шкідливо для мого навчання?

Дякую

+816
VESTRONIX 30 черв. 2016 р., 12:31:51

Я тільки почав експериментувати з грудей/назад в той же день, і люблю інтенсивності. Хоча, бо це забирає багато часу, я створив свою рутину з грудей/спині суперсети. Я отримую божевільний гарною тренування в 1 годину.

Я роблю 3 суперсети, який виглядає ось так:

 • Нахил гантелі жим від грудей / надмножество з широким хватом зважений chinups. (обидва 3х6)
 • Кабельні рядків / надмножество з плоскою грудьми летить (3х10)
 • Зважений опускається груди / надмножество з іншою формою поспіль. (3х8-12)

І я просто почав запроваджувати другий день груди/спину в тиждень, з іншими вправи для орієнтування на місцевості, я, можливо, пропустив: контактний тягне, розширення гіпер, плоский жим гантелей і т. д.

+802
AlonSamuel 12 квіт. 2010 р., 15:35:34

По-перше, побачити дієтолог, яка спеціалізується на ожиріння. Це не може бути підкреслено достатньо. Якщо ти в програму вправ, переконайтеся, що частота і тип вправ враховуються.

Більшість досліджень протягом останніх 15 років свідчать про те, що ви отримаєте краще програє в 75-80% від очікуваного темпу. Базова швидкість метаболізму (BMR) + калорій від фізичних вправ. Є деякі мінімуми щодо тілесних функцій, що ви повинні зупинитися вище, навколо 1200kcal для жінок і 1800kcal для чоловіків. Більше 100 г вуглеводів на день (якщо не буде кетогенної, не роби цього, якщо ви діабетик) і 0,8 - 1,2 рази свій худий вага (у фунтах) у грамах білка в день, більше, якщо важко працювати. Жири потрібні різні ланцюги жирної кислоти (Омега3/6, тощо) і не повинна перевищувати 50 г на день, мінімум. Мінімальний цукрів, уникати рафінованого цукру. (Знову ж, поговоріть зі своїм дієтологом).

Якщо ви робите менше, чим вище мінімумів, метаболізм вашого тіла буде зміщуватися, і доведеться докласти зусилля для створення живильного ланцюга, які він має. Або з інших джерел, коли це можливо, або дробленні жирової і м'язової магазинів і т. д. Деякі харчові потреби важко або неможливо синтезувати і представити в якості різних симптомів недоїдання.

Деякі плани доведеться їхати дуже низькою калорійністю (до 600/день) це змушує організм використовувати власні ресурси для того, щоб схуднути. Ви будете втрачати м'язову масу, в додаток до жиру, якщо ви зробите це, і не повинна цього робити більше 2-3 місяців. Ви також будете схильні до ризику недоїдання різних захворювань. Це тактика використовується, коли надзвичайно страждають ожирінням з теорією, що швидко втрачається і пов'язані з цим ризики переважують довгострокові переваги. Якщо вам радять йти по цьому шляху, переконайтеся, що ваш різних вітамінів, електролітів та інших показників, які перевіряються до і протягом усього цього процесу, вам знадобиться приймати добавки, і поглинання буде змінюватися.

З того що я читав, це набагато краще, щоб мати належну навантаження калорій, з деяким увагою до ваших макрос повинен, і різноманітні продукти харчування. Зі скромними додаткові вправи і відповідне споживання калорій, ви будете мати кращі результати з плином часу. Ви повинні переглянути свій темп (БМР + вправи) кожні 1-3 місяці, як ви втрачаєте вагу, або якщо ви плато протягом декількох тижнів. Вона буде нижче вашого темпу відпочиває, але ви повинні бути в змозі бути більш активним.

Досить відпочивайте і змусити себе зараз і потім. Упевніться, щоб мати день відпочинку або два в тиждень можна робити кардіо, але не повну тренування навантаження.


Тепер для макросів, ваш дієтолог може направити вас... якщо ви приєднаєтеся до крос фіт (тренувальний табір) програми, або інші тяжкі програми з великою кількістю ваги і опору, ви, безумовно, потрібно більше білка, ніж вуглеводів... ваш дієтолог може направити вас до хорошим асортиментом прагнути.

Я близько 400# (США) і 6'1" високий. Мій ЧСС опік 3300kcal і я згоряю інший 800-1100 в дні тренувань. Мої власні цілі близько 3000-3400 прийому в дні тренувань і близько 2000-2500 вниз днів. Мій макрос діапазони 150-200г вуглеводів в день, уникаючи солодких фруктів і цукру-рафінаду. Я отримую 250-300г білка в день і 100-160 г жирів на день.

Тепер ти важиш менше ніж на половину, що я роблю з набагато ближче мету, так що ваші потреби в калоріях, ймовірно, ближче до половині, що пропонований рівень для жінок поруч зі здоровим вагою.

Мій власний відзнятий матеріал наступним чином...

Прокинутися і порцію ВСАА, з білковий коктейль, 2 мірні ложки сироваткового протеїну і банана, 2 ч. ложки pbfit, і несолодкого кокосового молока і столову ложку кокосової олії і 2 ч. ложки лляної борошна.

Ранковий перекус становить близько 1,5 порцій середньої переварювання білка, я більше курки дня, але якщо ви їсте білки, що працює (буду робити 3 білих і одне ціле яйце круто).

Обід зазвичай салат з додаткового білка, я і з боку карбюратора в дні тренувань. Кіноа, сочевиця, боби і т. д. переважно хліб/рис.

Полуденок це ще один протеїновий коктейль (подвійний розмір) немає банана з водою. Потім попередньо тренування добавки з ВСАА.

Заняття в тренажерному залі становить близько 40-55 хвилин...

Після тренування ВСАА, креатин як одну мірну ложку протеїну. Поряд з бананом, 1-2 унції змішані горіхи (не арахіс) і чашка кефіру.

Останній вечерю-великий салат з сиром.

Ваші порції і повинен буде сильно відрізнятися... остаточний прийом їжі-це молочний білок, які тенденції будуть приблизно на 20% сироватки і 80/ casien. Це для повільного перетравлення і продовжив м'язи відновити за ніч... карбюратора (банан вранці з швидкодіючими сироватки і быстроусваиваемых вуглеводів є гарним поста відновлення) середній білок на сніданок, щоб залишатися анаболічних і здоровий обід складні вуглеводи краще для енергетичної роботи пізніше. Більш швидкий білок, щоб залишитися анаболічні та PrEP для тренування... тренування є грубим... після тренування являє собою суміш білків і, в основному, швидкі вуглеводи... це допомагає поповнити запаси глікогену з достатньо білка, щоб тримати свій робочий орган.

Я був на цьому протягом 3 тижнів, близько 24# 1# м'язи додав, ymmv. Я починаю з абсолютно іншої точки. Ви не згадали ваша стать чи вік. Я заглох на другому тижні, коли мені сказали їсти більше... знову ж таки, 75-80% спалених калорій. З різних жирів, білків і вуглеводів.

+791
John 5 жовт. 2013 р., 16:39:57

Дослідження Національного інституту здоров'я (NIH) сайт знайшли збільшення ЛГ та тестостерону у щурів і людей.

Деякі застереження, хоча... це не доводить, що це буде корисно, як нарощування м'язової маси, допомоги або доповнити. Крім того, я бачив хоч одну посилання стверджував, що це також призводить заміна тестостерону з естрогеном, так що це не в повну силу. У мене немає під рукою, тому я не можу говорити про достовірність цього твердження.

+691
ialpert 7 вер. 2014 р., 09:30:54

Я був на вступний фітнес-рутину протягом декількох місяців, щоб схуднути. Мені вдалося втратити 30 фунтів (до 180 від 210, я 6' 1" так що це ставить мене верхня межа мого ІМТ), і я розробив деякі м'язи. Тепер я хотів би почати дослідження харчування для нарощування маси (не багато, просто достатньо, щоб заповнити мої сорочки краще), і дізнайтеся, кращий час для прийому поживних речовин для оптимізації доступу до них під час моєї тренування. Краще брати мої коктейлі до або після тренування ? Один час ? 2 ? 3 ? Будь ласка, вибачте моє невігластво, це дійсно нове.

+686
Gaston Annebicque 1 лист. 2015 р., 02:59:55

Я підозрюю, що це залежить від вашої ваги. Анекдотично я знайшла важче чоловіки (які короткі плечі і т. д.) можете знайти трос лізе (без ноги) дуже легко, щоб дійсно допомогти в місії дійсно завойовує один озброєний підборіддя. Тим важче (сильніше) хлопці будуть управляти лише його велика навчання ваги - зважений підборіддя злети і вага-допомагати однією рукою підборіддя UPS. Сама важка частина для останнього іноді знаходити машини, які досить малі, зменшує опір до нуля-опір кінця. Я припускаю, що у вас немає проблеми з хваткою враховуючи, що запитав.

+627
Steve Ma 30 лип. 2017 р., 01:46:36

Він, здається, віддає перевагу викладати вправи на тижневому графіку — наприклад, одну вправу в кінці кожного тренування.

ОТО є можливість зробити АБС всі в один день, окремо або в поєднанні з іншої групи м'язів (спина?).

Який варіант є більш ефективним?

+575
Shivam Mangale 14 бер. 2017 р., 23:04:30

Присідання робити активувати всі групи м'язів на ногах до деякої міри. З урахуванням сказаного, я не думаю, що це єдина вправа, яке повинно бути зроблено для ваших ніг. Я помітив, що ви сказали Пауерліфтинг. Навіть пауерліфтерів не спеціалізуються тільки на корточках. Вони також тренують їх нижньої частини тіла/спини з тяги.

Більшість пауерліфтерів також включають варіації присідань у своїх програмах (фронтальні присідання, присідання пауза тощо).

Ступінь, в якій вона потрапляє кожної м'язової групи буде залежати від глибини і ширини вашого розміщення ніг. Вузькі позицію присідання вдарить своєму каре трохи більш широкої позиції присідання, яка дозволить більше зосередитися на вашому заднього ланцюга.

Навприсядки два рази в тиждень буде нормально. Обсяг у вас трохи висока для моєї симпатії, але це можна зробити, якщо вага не нереально. Ви сказали, що ви могли б зробити жим ногами після присідань. Я б не став. Замість цього, я хотів би зробити деякі Румунська станова тяга на цільові м'язи більше, що я відчуваю, не менш активовані з присіданнями, крім ікри. Телята можуть бути підготовлені з деякими простими підвищення ікри вправи викинути після присідань і Рфлс.

+574
user495236 6 вер. 2012 р., 01:38:50

Привіт Prakhar,

Перш ніж приступити до розгляду вашого режиму тренування, я буду говорити про вашої дієті. Ви повинні взяти свій раціон серйозно, або ви будете витрачати свій час в тренажерному залі. Калорійність вашого раціону повинна бути контрольованою.
Приготування їжі рекомендується, тому що це дозволяє вам контролювати те, що відбувається в ньому і кількість; однак, це не вимога.

Чи ви Будете готувати їжу або купити готові, ви хочете забезпечити наступне:

 • Білки повинні бути основною частиною вашої їжі.
 • Волокна повинні бути основною частиною вашої їжею; овочі повинні бути близько до сирим як можна більше (так, не по-кип'ятіння або варіння).
 • Намагаємося, щоб ваші закуски фрукти або овочі; воно заповнює вас вгору, одночасно знижуючи споживання калорій.
 • Пити багато води.
 • Зменшити натрію (солі) споживання.
 • Зменшити споживання жирів.
 • Зменшити споживання вуглеводів (якщо необхідно з високою енергією тренування днів).
 • Багато людей втратили вагу, контролюючи свій раціон і просто мінімальний вправ.

  Це, як кажуть, прагнути бути фізично активною. Чим більше ви активні, тим менше часу в тренажерному залі вам потрібно, щоб схуднути.

  Ваш нинішній режим занадто легкий (це нормально, як новачок), потрібно посилити його.

  Хоча я особисто піду іншим шляхом, ось що ви можете зробити, щоб ваш нинішній режим:

  • Поступово збільшуйте вашу бігову доріжку на 20-30 хвилин.
  • Поступово збільшувати на велосипеді, щоб спалювати близько 200-300 калорій.
  • Замінити еліптичний тренажер скакалку . Стрибкові вправи дозволяють спалювати більше калорій в більш короткі терміни
  • Намагаємося зробити це як мінімум 3 дні в тиждень.
  • Намагатися додати важкої атлетики в свій раціон, це допоможе ваші короткострокові і довгострокові цілі втрата ваги.

  Насамперед, наполегливість і продовжувати кидати собі виклик. Ох, ви повинні бути терплячими, інакше ви можете здатися швидше, тому що вага не знижується так швидко, як це можливо. Як довго, як ви продовжувати працювати на нього, ви побачите результати.

  Весело провести час в тренажерному залі, друже :)

  +573
  Dominant Testo Reviews 14 черв. 2018 р., 10:07:59

  Я виходжу з тону вашого питання, Що ви, як правило, досить активні і що ви розчаровані браком часу на поїзді?

  Припускаючи, що це так. Є кілька речей, я припустив, що дозволить вам значно збільшити ефект тренувань з часом і устаткування, які у вас є.

  Що стосується ваших сесій вагу, це звучить як якщо ваги ви використовуєте занадто легкі для вас. Як правило, максимум в одному вправі ви могли б зробити це 25, а потім ви повинні збільшити вагу. Так що ідеальний сценарій був би для вас, щоб купити більш важку вагу, але якщо це не варіант, я б запропонував поміняти на більш просунуті версії віджиматися можна покласти ноги на стілець(зберігаючи хорошу позицію). Це дозволить перенести вагу на плечі і тим самим зробити вправу складніше.

  Інша річ, яку ви могли зробити, це тримати всіх вправ, використовуючи разом ті ж м'язи, тому м'язи не втомляться перед початком наступної вправи.

  А для вашого загального тренінгу в тиждень, я хотів би додати деякі табата тренування один або два рази в тиждень(не днів). Це дуже високо інтенсивне тренування в стилі ланцюги з дуже суворим приурочений робота/відновлення. Вам потрібно вибрати 3-4 (бажано мульти-м'язи вправи, ті, які не небезпечні, якщо ви починаєте втрачати форму. Віджимання-це хороший приклад. Також можна робити бічні випади. Випад у бік приведення ноги в руки і плечового пояса, потім випад у бік(повторити). Виточки стрибки, і випади(АЛТ ноги)з або без ваг. Ці 4 вправи зроблять 1 раунд. Вам потрібно зробити від 4 до 8 раундів. Я б запропонував 30 секунд роботи/10 секунд з наступним відновленням.

  Я б поміняв біг на довгі біг на суботу для інтервальних тренувань. Це може бути фартлек або щось на зразок наступного:- розминка протягом 10 хвилин. Біг 1 хвилина жорсткий/далі-1-хвилинна пробіжка. Повторіть 6-10 разів. Потім зробити 10 хвилин охолонути пробіжку. Є багато різних занять можна зробити такий. Я б палицю з неділі 1 годину бігу.

  Я думаю, що ці невеликі зміни можуть мати великий вплив на ваше навчання

  +553
  72gag119line 1 жовт. 2017 р., 00:47:41

  Припустимо, з якихось причин ви не можете робити віджимання, щоб врятувати своє життя. Ви не можете управляти технікою, і це боляче занадто багато. Або припустимо, ви схожі на мене і не можу сісти, щоб врятувати ваше життя тому, що ваші ноги в кінцевому підсумку тягне вас вгору, а не ваші основні м'язи. Тепер припустимо, що ви перебуваєте в середній формі (не занадто худий, не надто круглі) і для простоти розрахунків, що ваше тіло в повний важить 100 кіло. (Причина 100 полягає в тому, що кожен може легко у відсотках і застосовувати це у власній вазі після відповідей повінь в)

  З тими параметрами, що частина обладнання(и) в тренажерному залі і скільки вага буде рівносильно пуш-ап, а сидіти і тягнути вгору?

  Причини цього питання, як я кажу, я борюся з сидіти злети. Я стаю краще на віджимання і я просто не змогла витримати три підтягування без сліз післямови. Але присідання-це щось я просто не можу зробити. Тим не менш, є машина в моєму залі, що я думаю, прирівняють до сяде, якщо я застосовую достатню вагу, щоб він. А не прошу для себе я подумав, що добре б узагальнити питання, так що більше читачів пропонуються відповіді.

  +511
  wolmi 29 вер. 2017 р., 18:09:53

  Я води лижник і голі нижній колонтитул. Коли ви їдете, особливо на босу ногу назад до трюк, ви можете отримати воду в ніс. Це дратує деяких людей, і вони просто використовувати доказ води бандаж стрічкою ніздрі закриті. Я дізнався про це від Майка Зайпель - колишній чемпіон світу голі босі.

  +442
  Kathy Jackson 28 лист. 2016 р., 03:13:57

  Я схильний рекомендувати флюсу. Вона затемнює синє компонент у свій монітор. Це дає їм невелику червонувате світіння, але після 15 хвилин, ви звикли до нього.

  Найбільш дивовижна річ про це є те, що якщо ви використовували його протягом 30 хвилин або близько того, і вимкнути його, ви збираєтеся бути в захваті від того, наскільки сильно звичайний світло монітора ріже очі. Я майже на весь день.

  +375
  pastagnaro 23 лип. 2012 р., 00:10:32

  Почніть з катання на лижах близько 3 або 4 років, нехай самі вибирають, що вони хочуть зробити з 8 по. Це має кілька причин:

  • Я не знаю жодного катання на лижах чи сноуборді школи, які приймають дітей віком до 3 уроки катання на лижах або молодше 8 для сноуборду.
  • Діти молодше 8 як правило, не мають необхідних почуття балансу, необхідного для катання на сноуборді.
  • Катання на лижах можна навчити як природний перехід від ходьби. Маленькі діти просто ходять на короткі біти на незручну взуття і слайд, коли він стає все крутіше. Це дозволяє їм звикнути до високої швидкості на лижах (проти ходьба) дуже природно.
  • Крім загального почуття, як сніг відчуває себе під дошки/лижі я не бачу конкретної користі від спорту на інший, так що я не думаю, що є логічне замовлення на два (крім одного віку).
  +365
  4grandblessins 2 вер. 2015 р., 04:09:40

  Болючість не пов'язана із Ефективність вправ.

  Я дуже рекомендую комплексна програма силових тренувань. Це дасть вам більш швидкі результати по всьому все ваше тіло, включаючи біцепс.

  У вас проблеми полягає в тому, що робиш якісь завитки не є ефективним способом, щоб побудувати силу, взагалі. У той час як локони є одним з найбільш широко визнаних силові вправи, вони, можливо, самим неефективне використання вашого часу, і звичайно в конкуренції з іншими, як машина Сміта і чверть присідання.

  +340
  Stan Rhodes 8 жовт. 2010 р., 08:31:14

  Я читала, що більшість альпіністів мають велике м'язовий дисбаланс, у тому числі деякі, які впливають на правильну поставу.

  • Це правда?
  • Які м'язи розбалансовані?
  • Як ці відмінності впливають на поставу?
  • Як виправити ці дисбаланси, бажано без спеціалізованого обладнання?
  +307
  mizu 22 вер. 2019 р., 07:28:09

  Є кілька принципів, які слід враховувати при будь-якій втраті ваги подорож:

  • Розмір більш важливий, ніж вага. Іншими словами, турбуватися про см навколо вашого живота більше, ніж кг на вагах. М'яз щільна, тому навіть коли шкала не рухається, ви повинні бути втрачати розмір.
  • Ви отримаєте максимальну віддачу в свій раціон.
  • Вам потрібен білок, щоб годувати ваші м'язи.
  • Більше м'язів спалювати жир швидше.
  • Необхідно певну кількість клітковини, щоб залишатися регулярним, а продукти, багаті клітковиною, виявляється, є пристойна кількість вуглеводів
  • Розрахунок чистих вуглеводів має взяти тотал вуглеводів і відняти харчові волокна. Деякі виробники вказують "чисті вуглеводи" з якоюсь неймовірно низька кількість для цукерки, але вони не скажуть вам, що вони також віднімаються цукрові спирти. Не роби цього.
  • Споживати менше калорій, ніж ви спалюєте, щоб схуднути.

  Тому переконайтеся, що у вас достатньо білка у вашому раціоні, щоб підтримати розробку. Я був на лімітному дієта, яка безумовно низьким вмістом вуглеводів з контрольованим кількістю білка. Кількість білка було не достатнім для роботи, а також. Я почав в 133Kg і втратила 38 кг тільки за допомогою дієти. Я зараз не на дієті, але хочу скинути ще 9 кг. Я роблю це за допомогою вправ і їдять збалансоване харчування.

  Так що ваш шлях втрати ваги, ймовірно, буде відрізнятися від мого. Нічого ви можете зробити, щоб збільшити спалювання жиру потенціал вашого тіла, тим краще. Моя рекомендація така:

  • Збільшити ваші вправи, це може зайняти більше часу втратити, ніж те, що я зробив, але він містить також інші доходи.
  • Коригувати свій раціон по мірі необхідності. Не всі вуглеводи однаково, і ваш організм може бути більш агресивним з зберігання деяких вуглеводів у вигляді жиру, чим інші. Молочні продукти, злаки, фрукти всі оброблені трохи по-іншому.
  • Переконайтеся, що у вас немає занадто багато жиру. Жир калорій щільна, так що трохи проходить довгий шлях. Крім того, деякі жири краще, ніж інші (тобто оливкове масло/conola масло краще рослинне масло)
  • Постарайтеся зберегти ваші вуглеводів обмежується не більше, ніж пару разів на день, поки ви хочете схуднути. Вона займає 6 годин для вашого тіла, щоб перейти на спалювання жиру після ваших вуглеводів. Якщо ви вживаєте всі ваші вуглеводи в один прийом їжі (сніданок або вечерю), ви будете мати близько 18 годин спалювання жиру.

  В даний час я не займаюся вуглеводів в дні відновлення і їдять вуглеводи на мої тренування днів. Я працюю після моєї роботи, так що хороший сніданок-це все, що мені потрібно, щоб зберегти свою енергію вгору.

  +294
  VictorHMartin 11 жовт. 2018 р., 04:21:51

  Я мав те ж саме відбулося і що я повинен був зробити, я дізнався, що мій реп регулярні Макс тоді я взяв 50% від Що робити моїм повільним тренування руху. тоді я все записувала і коли у мене буде зрив, я зробив би це знову.

  +287
  verndog 2 квіт. 2010 р., 14:48:24

  Отримати тренера або приєднатися до команди.

  Хоча я можу порекомендувати 5к/10к, це важче для мене, щоб зробити те ж саме на дивані у триборстві схема.

  Тріатлон-це не просто плавання/велосипед/біг - є техніка бере участь, і transistions потоки, щоб зрозуміти.

  Потрібно поступово збільшувати свої здібності у 3 (три) різних види спорту, кожен з яких має свої власні унікальні проблеми.

  Найнебезпечніше, що я можу думати, що ви просто нашкодите собі.

  Безкоштовно/роздають триатлону, тільки скелет, якщо це не супроводжується тренера/тренера, може привести до травм.

  +276
  graffic 12 лип. 2013 р., 09:01:47

  Сьогодні моя подруга повідомила, що я повинна робити розминку наборів, але я ніколи не робив їх раніше. Невже треба робити розминку набори?

  Я зазвичай поспіль на дні я роблю спину і трицепс і використання еліптичної (натиснувши на рукохід) днями я роблю груди і спину. Я жим під 100 кг і я не читала нічого про розминку набори в книгах у мене.

  +243
  braintoast 21 вер. 2014 р., 10:29:50

  Найкраща стратегія є той, який дозволяє закінчити подія без травми або бути знищені. Ваш темп (7.14 за милю за 10к) це нормально. Якщо ви думаєте, що ви могли б Зробити 5К, інше, а робити інше 5K і ще раз швидше, ніж 10к в одному кадрі, я б зробила це. В іншому випадку, я б просто запустити його як 10к.

  Якщо ви робите це як розділити, тоді, як тільки ви закінчите, зробити короткий warmdown, і зробити деякі швидкі перетравлення/поглинаючи їжу, такі як ГУ гелі, або схожі. Дайте собі 10 хвилин, щоб зігрітися перед наступним 5к, а поки просто відпочивай і гідрат.

  Це трохи швидше, ніж подія Рагнар обернувся, але з трохи відпочити і яке джерело енергії ви повинні мати ніяких проблем, роблячи це як рутину.

  +240
  Facebook user 21 лист. 2010 р., 18:36:59

  Я бачив умови, спліт присідання і використовувати болгарський спліт присед, а якщо вони належать до різних вправи, (тобто в одній і тієї ж програми), але мій веб-пошуку, здавалося, ніби це дві назви одного і того ж вправи.

  Обидва, схоже, присед робив з однією ногою ззаду на лавці.

  Чи є різниця між Болгарські спліт присідання і спліт-приседы?

  +146
  user164285 11 бер. 2016 р., 19:03:04

  Я 26-річний чоловік. Я важу близько 80 кг (180 фунтів) і стояти на 183см у висоту (трохи більше 6 футів).

  Здається, у мене дуже швидкий метаболізм, заснований на моєму гіподинамія і високим вмістом жиру/цукру, дієти і не набрати вагу.

  Я не шукаю, щоб побудувати багато м'язів, я просто хочу мати більше, ніж зараз...лише деякі основні визначення і гідний рівень міцності. Я був розглядає можливість покупки мясотряс, хоча мені сказали, що краще було б просто купити гантелі.

  Який найдешевший спосіб піти про досягнення своєї мети, і як скоро я побачу результати?

  +134
  Bogdan Baudis 6 лип. 2018 р., 10:44:21

  Надлишкова вага, як правило, визначається як має більше жиру, ніж оптимально здоровими. - Вікіпедія

  Більш рекомендований вага-це не еквівалент з ожирінням. Важливо, що ви підтримуєте деякі жиру (американські військові вимагають 3% в міру моїх знань) для того, щоб бути здоровим.

  Погана новина полягає в тому, що всього кілька зайвих кілограмів жиру може привести до ендотеліальної дисфункції. - ShedYourWeight.com

  Зайва вага в м'язи, якщо штучно створений за допомогою стероїдів або інших шкідливих для здоров'я засобів нічого не маю, але можливий позитивний ефект на ваше здоров'я, в тому числі вашого серця.

  Зайва вага в жир, з іншого боку, дуже шкідливий для вашого здоров'я, в тому числі вашого серця. Вона також викликає безліч інших проблем зі здоров'ям, включаючи зберігання токсинів у вашому тілі, які м'язи буде легко позбутися.

  +81
  Abhishek Dhankar 5 лип. 2015 р., 17:50:53

  Показати питання з тегом

  $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil