Що таке найкращий час дня для високої інтенсивності інтервал підготовки (HIIT)?

Я дуже багато чула про користь ВИИТ; однак, ніхто, здається, не вирішити, коли це найкращий час для такої діяльності. У мене таке питання, коли дивилася "Таємне життя ваші годинник тіла" (Горизонт Бі-бі-сі 2009). Я маю намір зробити ВИИТ рано вранці, щоб почати свій обмін речовин, а також отримати заряд ендорфінів на мій день. Однак, документального фільму Бі-бі-сі припускає, що найкращий час для тренування в цілому вдень і він не може бути безпечним, щоб активно займатися в першій половині дня!

Чи знаєте ви якого-небудь наукового дослідження, присвяченого цьому питанню? Якщо ні, то це ваша особиста думка (тобто ви робите HIIT вранці)?

+155
Reuben Morais 29 трав. 2013 р., 22:21:11
34 відповідей

Пірнути через сайт присед 5х5 сторінці тут

В резюме, не вважати повторень з поганою формою. Якщо ви повний набір з 5 з 1 поганим тоном реп, то тільки запис 4 в цьому випадку. Це змусить вас повторювати одні і ті ж ваги або навантаження на наступній сесії (автоматично, якщо ви використовуєте додаток).

+991
Mike Machnik 03 февр. '09 в 4:24

Я згоден з arober11, плавання є хорошим вправою, особливо якщо ви не "трохи більше" і тому "навряд може поворухнути ногами або стояти", це дуже спільний-доброзичливий і, звичайно, це також тренує групи м'язів одночасно.

Я також рекомендував би, щоб ви трохи тренування сили, хоча це тільки один або два рази в тиждень --> вам не потрібно віджиматися, є набагато легше вправи робити, може ви шукати в інтернеті. Але зробити весь тренування тіла, а не тільки наприклад м'язи черевного преса. (правильні силові тренування також може підвищити вашу мобільність (використовувати весь діапазон руху))

На мій погляд інших дисциплін, як теніс, волейбол, бадмінтон... теж дуже добре, тому що вони не такі одноманітні, як і вони також тренують багато груп м'язів одночасно, а також координації... . Але як працює вони не дуже спільні дружні.

Однак найголовніше, що вам весело, що ви робите і що ви робите це регулярно.

Я сподіваюся, я можу допомогти вам з моєї відповіді.

+968
Nikhil Vidhani 6 січ. 2018 р., 15:27:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Можливо, це допомогло б описати те, що ваш нинішній раціон, як в середньому. Фрукти і овочі мають певні переваги, які ви повинні переконатися, що ви продовжуєте отримувати, хоча вони також мають деякі недоліки.

Давайте почнемо з самого початку з харчування. Вам потрібно щось представник кожного макроелементів:

 • Білка. Фрукти і овочі мають їх теж, але це легше прийти в м'ясі тварин.
 • Вуглеводи. Знову ж таки, багато повільних і складних вуглеводів в овочах і фруктах.
 • Жири. Так, жир дуже важливий. Це також те, що мінімальний запас з фруктами і овочами.

Поряд з макроелементами, вам потрібно мікронутрієнтів, таких як вітаміни та мінерали. Деякі вітаміни, розчинні у воді (наприклад, вітамін C) та інші жиророзчинні (наприклад, вітаміну D). Можливо, що ви не отримуєте достатньо з них.

Дуже здоровий спред для макро поживних речовин буде 40/30/30 спліт. Це 40% вуглеводів і по 30% білків і жирів. Для деяких проста математика, наприклад 120 г вуглеводів, 90 г протеїну і 90 г жирів. Так, скажімо, потрібно з'їдати 2000 калорій для підтримки ваги. З трохи математики, ми знаходимо це розкололо б у загальних рисах 144г вуглеводів, 108г білка і жиру 108г. (Розділіть загальну кількість калорій вам потрібно на 550, щоб отримати кількість грамів помножити на відсотки).

Це потрібно переконатися, що ви отримуєте прийнятного кількості макро-поживні речовини, необхідні. Проте, це не вирішує мікронутрієнтів, що ви можете або не можете мати. Сира їжа має кращий доступ до мікроелементів, які легко розщеплюються шляхом обробки. Можливо, вам доведеться використовувати полівітаміни, якщо ви не можете отримати все необхідне з їжі.

Навіть коли знову їсть звичайну їжу, це дуже заманливо, щоб просто сходити з розуму і жерти гамбургери і картопля фрі весь час. Що, безумовно, залишить вас почуття, як ви описали. Навіть маючи занадто багато вуглеводів може зробити це для вас, особливо якщо вони засвоюються організмом швидко. Такі суворі велосипедні прогулянки дадуть вам багато енергії протягом короткого сплеску з подальшим аварії, яка залишає вас почуття гірше, ніж раніше у вас вуглеводів. Краще дотримуватися повільного горіння вуглеводів (тобто низький глікемічний індекс).

Погляньте на свій раціон, щоб визначити, якщо будь-який з макро поживних речовин сильно вийшли з рівноваги. Наприклад, якщо ви їсте їжу, навантажені жиру і вуглеводів, але мало білка, у вас будуть проблеми енергетики. Якщо у вас є будь-який з макро поживних речовин, вихід з рівноваги з іншим.

+926
Plshelpme 4 квіт. 2014 р., 22:18:40

Ось деякі основні тренування, я думаю, що не варто використовувати плече.

 • Супермен (без витягнутими руками)
 • Хрусти
 • Зворотний Хрускіт
 • Велосипеди
 • Сторони Хрускіт

Джерело: я пошкодив плече ще у січні і майже всі з них замість сім'ї дошці.

+920
edgarshurtado 3 жовт. 2011 р., 12:56:28

Я знаю, що є багато подібних питань, але ніхто не відповів, що я повинен запитати точно.

Ось моя ситуація. Я 23-річний чоловік, близько 6'0 футів. високий, близько 180 фунтів. У мене є чуття, і я не дуже в цієї великої форми.

Я хочу звичайного тренування, що не збирається власне життя так сказати. Я спробував P90X близько 6 місяців тому, і зробив це приблизно на півдорозі через. Я не зупинився через тренувань, я зупинився з-за харчування. Я був витрачати так багато грошей, щоб спробувати і з'їсти відповідно до їх специфікаціями, і він просто опинився в той же день їду за днем, я не міг продовжувати. Проблема в тому, робите P90X не дає практично ніяких результатів, і мені потрібні результати, щоб залишитися вмотивованим, я вам не відповідальна, дуже легко, не бачачи речі насправді сталося.

Я не проти працювати багато, я просто розуму коли він бере на себе моє життя. P90X була кожен день протягом як мінімум 1,25 години, їсть через певні проміжки часу і т. д. і це в принципі робить кожен день вашого життя, в день P90X, ви навіть не можете зробити більше планів або піти, тому що навіть якщо ви зробили, ви не можете все одно поїсти ресторанної їжі.

Я шукаю тренування, яка збирається надати мені наступні речі:

 • Результати. Результати, які я чітко бачу прогрес і тримати мене вмотивованим.
 • Тренування, яка змусить мене втратити мій жир (так я можу, нарешті, побачити мій прес!), і побудувати деякі м'язи. Так, я хочу виглядати так само, як я хочу відчувати себе сильним і здоровим. Дрібний, але важливий для мене.
 • У мене є тренажерний зал в моєму будинку. Я б волів, щоб використовувати це, і, щоб не купувати додаткове обладнання, так як я плачу за нього, і він знаходиться прямо вниз по вулиці. Вони були вільними вагами, і деякі машини за грудиною придавлює і тисне плече, і вони також мають лавку на цю дурницю - сенсу в них теж є бар, а також. Вони не мають такі речі, як підтягти бар або будь-який інший. У них також є кардіотренажери (бігові доріжки і т. д.)
 • Щось, де я можу їсти те, що я зазвичай їм. Я не більше ніж їдять, як величезний товстун, - але я люблю поїсти. Я завжди пропускаю сніданок і як кава або чого-небудь, або перекусити, якщо у них одні безкоштовно на роботі, а я зазвичай їм пристойного розміру обід (так я піду до п'яти хлопці якщо я відчуваю це!), і тоді в мене буде хороший вечеря, що моя подруга робить разом з може бути десерт, якщо у нас є деякі. Текс на деякі вкусняшки протягом дня (не весь час), тому що багато разів на роботі у них будуть безкоштовні закуски і все інше. Чесно кажучи, я не думаю, що я їм, що погано, тому що якби я це зробив, мені було б набагато важче, ніж 180 фунтів. прямо зараз.

Я можу що-небудь зробити, що б задовольнити всі ці пункти? Я дивився на речі, як SL5x5, і здається, що тренування занадто важкі. Плюс, у мене немає приземкуваті машини в тренажерному залі або що-небудь, і якщо чесно, вони кажуть, що ви можете працювати ваш шлях до як мертві піднімаючись так багато ваги, я не хочу бути бодібілдером, я просто хочу добре виглядати!

+877
iPhoneKid 12 бер. 2010 р., 00:56:37

Я шукаю, щоб стати стрункішою. Я працюю на ньому, але я хотів би, щоб встановити цілі на цілі. Я хочу бути на мінімально можливий відсоток жиру в тілі, не відчуваючи будь-яких негативних ефектів від нього. Існують таблиці, з віком і висоту, показавши середній, надмірна вага, недовага відсотки. Мені потрібен конкретний відповідь, що найнижчий здоровий відсоток. чоловік 5'11 20yr

+846
Gary Greco 20 черв. 2015 р., 02:27:16

Дізнавшись про різницю між навчанням бодібілдер проти тренування пауерліфтер, я хочу знати про те, як силові тренування в метанні диска.

Найкраще велику вагу і низьке число повторень для мене розвиває динамічну силу і підтримувати обороти в секторі для метання диска?

+835
Hwatwasthat 23 січ. 2016 р., 18:25:29

Я використовую гантелі для тренування і мені було цікаво, що робити, коли ви йдете по максимуму гантелі вагу у вас? Я повинен збільшити кількість комплектів я роблю, і якщо так, скільки сетів у високому чи там не високо, я можу просто тримати збільшуючи кількість комплектів по 30 або 100 комплектів? Мене бентежить

ПС... Скільки повторень я повинен робити в одному наборі для нижче вправ?

Жим від грудей

Трицепсів .... Біцепса кучері

Накладні прес ...... Однією рукою гантелі рядків

+835
fanatka84 3 лип. 2010 р., 15:21:13

Так що все залежить від того, як часто ви розтягуєте протягом часу, коли ви оновлюєте вашу м'язову масу. Якщо ви у відповідності з вашої вправи на розтяжку, ви повинні мати ніяких проблем, що тягнуться з більшої м'язової маси. Якщо ви не робите ваші регулярні вправи на розтяжку під час оновлення вашої м'язової маси ви могли б почувати, що це важче розтягнути, але це не із-за мускулатури, тому що ви не робите регулярні вправи на розтяжку.

+825
sanfirat 7 січ. 2020 р., 09:11:02

Иам 16 років і мій зріст 5foot4inch і мої габарити-це 45кг, так що я можу зробити для мого тіла

+724
Mike Jenkins 8 лип. 2018 р., 19:15:03

Техніки зниження стресу практикується, коли не в стані стресу допоможе вам бути в змозі використовувати ці навички, щоб використовувати, коли ви потребуєте них, перебуваючи в умовах стресу. Методи часто включають розслаблене дихання, візуалізація/кероване уяву, або прогресивної релаксації, де ви послідовно напружуйте м'язи, а потім відпустіть їх.

Пропозиції:

 1. Практика діафрагмальне дихання - тоді, коли почуття підкреслив, зробити 1 або 2 розслаблений вдих з діафрагми.

 2. Прогресивна релаксація - навчитися відчувати, як випустити підтягуються м'язи, стискаючи кожну групу м'язів, починаючи з ніг, скорочення утримуйте декілька секунд, а потім розслабляти стиснення відчуваючи циркуляції повернутися в зону. Прогрес, ноги, тулуб, плечі, руки і обличчя (включаючи лоб, піднявши брови). Тоді, коли відчуваєте стрес, контракт плечей/верхній частині пастки/особи та звільнити їх на видиху.

Зниження рівня стресу-це важливий фактор у збереженні підходять так добре, що ви визнали його якось треба вирішувати. Релаксації і зняття стресу книга - це дуже добре, допомагаючи вам визначити ваш стрес і потім навчитися керувати нею.

Ще одна думка. Мій інструктор Тай Чі описує необхідність, щоб переконатися, що ваша кров циркулює і злив з голови. Він описує це відчуття "наповненості", що ви згадуєте як скупчення крові, яка приходить, коли ви зосередитися на розумової концентрації, (так само як збільшити циркуляцію в м'язах, Коли ви тренуєтеся). Я не знаю, якщо це точне наукове пояснення, але це дивно, як ви можете отримати відчуття напруженості витекти з вашої голови, коли ви зосередитися на вашій ци і циркуляцію крові. Я дізнався, що один з Брюса Frantzis інструкторів в даоське довголіття дихання клас.

І ви маєте рацію в тому, що тренування-це великий стрес Buster. Сподіваюся, ці ідеї допоможуть.

+714
Keith Tse 13 січ. 2018 р., 06:06:47

Замість того, щоб навчити вас плавати прогресії, я постараюся вирішити проблему і підказати, як можна звернутися за допомогою.

Багато плавці насправді не витримає, якщо ми просто відпустити (я в тому числі). Так, ви не самотні - не турбуйтеся, що ви тут.

Схоже, що у вас є деяка паніка/страх там і "глибокий кінець" звучить як якась позамежна простір призначене тільки для супер плавців. Це не повинно бути так. Як тільки ви зможете дійсно плавати, це все має бути те ж саме для вас незалежно від того, глибоко або поверхнево. У той час як глибокий кінець швидше, що різниця не має значення на даному етапі для вас.

Може бути, спробувати, щоб уповільнити удари і використовуйте стіни, щоб допомогти вам у глибокий кінець. Уповільнення допоможе вам зрозуміти, що ви робите набагато краще і допомогти вам контролювати своє тіло. Зробити кілька ударів, а потім зупиняється на стіні, продовжуйте додавати, поки ви не впевнені. Сповільнити його, як медитація. Встановити певну відстань, щоб знати, ви перестанете триматися за комфортом стіни.

Ваш досвід з тренером теж звучить дуже дивно і трохи бентежить.

Допоможемо вам позбавитися від всіх негативів перший:

Плавання має багато спільного з подолання "відчуженості" відчуття повільного часу реакції вашого тіла в воді. Невелика невагомості сенсі означає, що ваш організм повинен знову навчитися його руху і місця собі у воді для максимальної оптимізації, для зменшення опору, і ефективні рухи, коли ви плаваєте.

Протилежне відбувається, коли ви товкти воду в ступі з точки зору максимізації площі поверхні, так що ви тонути повільніше. Наприклад, якщо ви злегка нахиліться назад, трохи рухаючись, потрібно менше тяги, щоб утриматися на плаву тоді, якщо ви тримаєте вгору/вниз тіла.

Місцеві плавати басейнах часто є рятувальники, які не мають дуже глибокий технічний досвід заняття. Я пропоную вам знайти тренер з плавання з клубу або команди і попросіть тренера, щоб подивитися і дати вам кілька порад. Ці тренери повинні бути в змозі вибрати мінімум 3 предмета для роботи на дуже перший погляд.

Наприклад, якщо ви занадто напружені, тренер повинен бути в змозі бачити, що відразу. Занадто напружена ситуація часто приводила в ситуації, схожій на те, що ви описали.

+649
anoop singh 11 жовт. 2017 р., 21:16:23

20 підтягувань-це більша сила, ніж витривалість. Єдиний спосіб дістатися до 20 повторень, щоб збільшити силу відповідних груп м'язів.

Коротше кажучи, вам не потрібно турбуватися про дихотомії "сила і витривалість" тут. Я б залишив ці думки, коли ви починаєте думати, робити деяку кількість, що вимагає від вас, щоб піти протягом декількох хвилин.

+621
Bharat Tamhankar 24 серп. 2013 р., 04:50:53

Плечі не повинні бути облом с.

Знайти тренера піднімаючись і їм поглянути на вашу форму. Ви можете знайти їх в місцевому Олімпійському або пауерліфтинг тренажерний зал, бокс, кроссфіт, або добре зарекомендували себе особистого тренера. Переконайтеся, що вони знають, Стартова сила і як накладні натисніть , перш ніж ви дозволите їм сказати вам, як це зробити. Платити їм за приватний урок, якщо це необхідно. Ваше здоров'я плече коштує п'ятдесят баксів або близько того.

Можливо, ви також захочете глянути на вашу рухливість плеча в цілому. Ви можете спробувати самостійно діагностувати на пошук таких місцях, як Келлі Старретт сайту і гімнастика форуми, але особисто оцінок знову король.

+616
arhanngelCheboksar 28 лист. 2017 р., 12:20:19

Я б пішла до лікаря. Це може бути кров'яний тиск або це може бути щось більш зловісне. Краще всього проконсультуватися з лікарем.

+585
Michael Sayapin 17 лист. 2015 р., 02:44:08

Вам дійсно варто сходити до лікаря, щоб переконатися, що ви не маєте щось серйозно не так, що ви не можете працювати. Так це твої плечі, я припустила б, що є велика ймовірність, що у вас з плечовим суглобом проблеми.

Якщо ви можете працювати через нього, я починаю робити повний діапазон руху вправи з вагами, які роблять її жорсткою почуття, але зупинки з-за болю. Всі "хороші проти поганих біль" дійсно є законним. Кожен спортсмен працює через травм і випадкових проблем. Головне те, що ви хочете допомогти вашому організму вилікуватися і повернутися до сильних, повний діапазон руху.

Останній раз у мене був частковий розрив у плечі (бадмінтон травми), я виявив, що роблю зворотний мухи і стоять накладні штанів були ключі.

Часто передвісником травм плечового суглоба-це недорозвинення плеча: вправи ізоляції, жиму лежачи, відсутність зворотної сили, щільно груди, і вільні спини. Не тільки ви хочете, щоб виправити речі безпечно, але ви хочете звести до мінімуму шанси мати проблеми, як це в майбутньому.

+583
Wizzy Kings 23 груд. 2010 р., 10:43:16

Я леді, середини 30 - х років і підняття важких 8lbs робити прості вправи знайшла на Pinterest. Я хотів би отримати худий, красиві м'язи.

Поки я роблю 4 повторень, 2 сету.

Що краще кількість підходів, щоб досягти цього? У 2 нормально, або повинно бути 3 комплекти?

Також у мене вага нижче 10 фунтів, і я думав використовувати 8lbs на перший сет і 10lbs на другий набір.

Як це загальний підхід?

Оновлення

Намагається побудувати сильні м'язи, витривалість, а втратити мляві м'язи, особливо прес.

+547
so pheak CTEP 18 лют. 2018 р., 14:59:16

Не беручи до уваги будь-яких добавок, таких як ВСАА, кофеїн і т. д., Як я можу найкращим чином оптимізувати себе для твердої енергії за 1-1.5 годин тренування, чи то силові тренування або кардіо або суміш з двох?

Я розумію, що вуглеводи дають енергію, прості для швидкого і складним за більш сталого, але у мене є важкий час з часу або травлення.

Будь рекомендації про те, як себе паливо протягом дня і підготуватися до тренування, засновані виключно на споживання їжі та часу? Особливо, коли метою є "зрубати" і вважають за краще скоротити кількість калорій?

+517
Suad 5 трав. 2014 р., 11:11:27
Калорії-це одиниця вимірювання енергії обсяг енергії, що отримується з їжі, яка доступна через клітинне дихання.
+466
dakrpssngr 1 квіт. 2010 р., 22:51:05

Теніс-дуже вимогливий спорт, і як така потребує багатоаспектного підходу до навчання.

Як @Дейв запропонував, це завжди гарна ідея, щоб створити базові сили перш ніж ви почнете одержувати в спортивно-специфічні вправи, що проміжний або просунутий спортсмен буде присвячений. Стартова програма Сила буде ідеальною в цьому випадку, за його акцентом на силу і влади, які дуже добре перекласти на потреби теніс.

Як ви сказали, Є різні діапазони реп для тренувань гіпертрофія, сила і витривалість (як і влада, яку ви опустили). Після запуску програми сила допоможе вам побудувати сили, роблячи вибухові підйоми з важкими вагами і малим числом повторень.

Після того, як ви встановили базову чинності через програму, ви готові приступити до тонкої настройки вашого організму на вимоги теніс. Областях, щоб зосередитися на:

 1. М'язова сила і витривалість у тенісі-окремі області. (зразок)
 2. Тренування гнучкості. (зразок)
 3. Запущена форма і здатність до навчання. (зразок)
 4. Теніс-специфічні руху та системою навчання. (зразок)
 5. Серцево-судинної тренування на витривалість для довгих боїв / ігор.
+458
jross 14 вер. 2015 р., 20:51:39

Так. Будь вправу більш ефективним, ніж відсутність тренування.

В залежності від того, скільки ви використовували, щоб підняти, вона повернеться швидше, ніж непідготовлена людина. Частина процесу піднімаючись нейронної адаптації, а також інших фізіологічних змін, які насправді не зникають.

Він буде як і раніше зайняти деякий час, щоб повернутися туди, де ви були, і ви все ще будете відчувати болю, як ви повернетеся до нього, але це займе менше часу, ніж це було спочатку, і для тебе буде краще, ніж нічого не робити.

+445
VovaPuzyr 13 бер. 2018 р., 17:19:40

Попередні теми були розглянуті розсмоктуються кількість білка в день (<0,8 г/кг), але скільки протеїну може організму засвоювати під час після тренування їжу?

Це представляє особливий інтерес у періодичних протоколів поста, де хтось може захотіти мати два епізоди годування, скажімо після полудня тренування і вечерю.

+417
tad1073 20 лют. 2013 р., 03:34:00

Який час дня, що найбільш вигідно піднімати тяжкості час доби ви можете робити це постійно.

Є кілька речей, які ви повинні знати про циркадіанних ритмів:

 • Вплив гормональних циклів під час неспання є мінімальними
 • Вони адаптуються до вашого способу життя

Якщо ви можете більш послідовно поїзда в день, ваше тіло буде регулювати, щоб зробити так, ви зможете більш ефективно тренуватися у другій половині дня. Ключ полягає в тому, що ви робите це послідовно.

Є ті, які клянуться різний час доби, але суть в тому, що їх організм пристосувався до цього розкладом. Послідовність козирів гормональних циклів, коли справа доходить до хронічного (тобто кумулятивний) ефект від навчання навіть у гострому періоді (тобто один раз) ефектів може сподобатися щось інше.

+406
rambo 30 лип. 2011 р., 05:07:27

Я вважаю, що у моєї подруги недавно був ніготь на пальці ноги відшаровується і великий іншої ноги ніготь на пальці ноги також лущитися.
Він запитав мене, чому лущитися, на які в мене не було ніякої відповіді.
Також далекого велосипедиста є ця скарга. Їх нігті лущитися після дуже довгої поїздки.

Навіщо їм лущитися?
Які запобіжні заходи, які можна вжити?

+355
Jordaan Mylonas 22 січ. 2013 р., 03:41:05

Я був тільки на гімнастику і я любив те, що ці люди могли зробити на підтягнути бар. Я досліджував і знайшов кілька режимів для новачків і хотів би почати з них. Проте не було жодної згадки про те, як часто ці процедури повинні бути зроблено.

Я не новачок у тренажерному залі. Були навколо протягом довгого часу. Я займаюся рутинної СС ще не один рік послідовно і робити багато графіки та інше за роки до цього. Я 6 футів 1 дюймів і вагою 210 фунтів, і я задоволений своїм розміром і силою. У мене немає планів, щоб рости більше. Мій нинішній витягів становить близько 200 фунтів, і я задоволений, що теж не хочу стає сильніше ні. Моя основна думка: Я люблю працювати, так що я думаю, Calisthenic буде додати хороший вибір.

Я читав десь, що ці вправи можна робити 6 днів в тиждень. Будь ласка, дайте мені знати, що буде гарною частоти ?? крім того, що є хорошим місцем, щоб дізнатися більше про те ж.

Рутинну для новачка виглядає, як показано нижче:

 • Підтягування
 • Перевернуті рядка
 • Діпи
 • Віджимання
 • Присідання

Робіть 3 підходи на кожну вправу і 5 присідань, робити стільки повторень, як ви можете.

спасибі.

+299
Louis R 29 квіт. 2011 р., 11:08:22

Вони точні як далеко, як вони йдуть, але вони приблизними оцінками, в кращому випадку.

VO2 Макс-це вимір того, скільки кисню ви використовуєте при максимальному навантаженні. Єдиний спосіб, щоб точно виміряти це за допомогою спеціалізованого обладнання з маски, яка фіксує всі видихів, а потім вимірює кількість кисню і вуглекислого газу, що видихається підрахувати, скільки кисню ви використовуєте. Перевірте з вашим місцевим програмами вузу/коледжу кінезіології, деякі з них пропонують VO2 від тестування, або якщо у вас є локальна Триатлон/коучинг-центру витривалості, багато хто з них пропонують VO2 від тестування на будь-якому місці від $50 - $200 доларів США.

Крім того, VO2 Макс дійсно більше показник потенційної, ніж все інше. Ви можете підняти свій VO2 Макс тільки схудненню, оскільки частина розрахунок заснований на вазі тіла. Скажімо, у вас є 220 фунтів (100 кг) чоловіка, який має максимум VO2 50 мл/кг/хв, або VO2 макс 5 літрів (5000 мл). Ця людина робить абсолютно нічого, крім дієті, щоб скинути 44 кг, так що зараз він на 80 кг. Його VO2 Макс зараз 62.5. Ти не підходив, ти просто схудла. (Це дещо спрощений приклад, є й інші фактори, які йдуть на це в більшості випадків.)

+289
Daniel Schreij 25 лист. 2013 р., 07:41:52

Ма сила розмістив відео на Facebook з наступним описом:

"Щоб бути заздалегідь готовим до будь-яких непередбачених обставин більше чеснот". ---Сунь-Цзи " Мистецтво війни

При максимальній спроби, цілком ймовірно, що ламати техніку вниз, що збільшує ризик травми. Наприклад, тут ми бачимо Чень Xiaoting (53кг) з офигительной економії на 101kg, щоб виграти урвати золоту медаль на чемпіонаті світу-2015. Суб-оптимальної тяги в результаті її ловити планку рівноваги і збереження його шляхом округлення її спини і скручує.

Зазвичай це округлі позиція може призвести до зниження травми спини однак китайських штангістів застрахуватися від цієї ситуації включення округлої задній тяги з-за їх здатності робота монтажників через більш широкий діапазон руху не передбачених традиційна станова тяга і тяги. Хоча треба поступово нарощувати терпимість до таких рухів, в кінцевому результаті може запобігти травми, коли техніка не ідеальна. Тому переконайтеся, що поїзд на непередбачені витрати зміцнити все тіло, щоб захистити вашу позицію.

Початківців після програми силових тренувань, як правило, не тренуються під наглядом і намагатися піднімати тяжкості, які приймають їх максимальне зусилля, особливо коли вони виходять за їх ваги, які можуть зламати свою техніку.

У моєму випадку, я сидів навпочіпки і тяги гантелі в 1,2-1,5 рази мого ваги, з поганою формою, в програму, або 5х5. Багато разів я просто пропускаю набори для безпеки від травм. Я знаю, deloading і роботи на бланку не найкращим способом просування вперед. Але, незважаючи на свідомі зусилля для підтримки форми, є велика ймовірність, що в майбутньому, під важкі ваги, мій метод може зламатися і я отримав травму.

Питання: просто як захід безпеки, мені не підготувати моє тіло його за рахунок включення округлої спиною тяги? Якщо так, то як інтегрувати їх у програму небудь?

+264
Eyyildiz 29 бер. 2017 р., 15:36:45

В % від пікових і середніх ccompared Макс і спокою ЧСС може змінюватися з плином часу. Якщо ви знаходитесь у відмінній формі і були біг протягом двох років на регулярній основі, ви можете не побачити великої різниці, якщо інтенсивність була такою ж.

Якщо ви берете його після першої і тоді ваш остаточний спринт, ви отримаєте розуміння того, як ваш HR є для цього виду діяльності.

Якщо у вас є проблеми з серцем і контролю за здоров'ям, то лікар, ймовірно, порекомендує вимірювати в різний час протягом дня... а потім прийняти його (і інші тести) професійно в їх офісі, поки в контрольованих умовах/обставинах.

+256
Anderias 27 квіт. 2013 р., 01:18:39

Найбільш ефективна форма танцю стане те, що вам подобається найбільше. Зумба виразно можете працювати до сьомого поту, але якщо вам не подобається і немає мотивації, то найбільш ймовірно дати його в кінці кінців або пропускати тренування.

Щось на зразок балету, можливо, не так швидко, але стрибки і баланс руху мають намір побудувати більш сильні м'язи ніг, яка допоможе вам спалювати більше калорій, коли ви перебуваєте в стані спокою.

Знову-таки, все залежить від того, який вид танцю ви, швидше за все, дотримуватися. Гарна ідея, може бути спробувати кілька різних форм. Потім ви можете вибрати улюблений або тримати кілька різних форм, так що завжди є якась різноманітність. Це може також допомогти у зв'язку з концепцією м'язи плутанини.

+254
Garima 25 лист. 2010 р., 19:15:17

Для низького технологічне рішення, використовувати узбіччя. :) Тротуар є досить грубою, щоб протерти їх, і це досить просто, кожен раз, коли ти сидиш десь, чекаючи на автобус або на поїздку, м'яко далеченько руб. на його.

+237
Henny Gaskin 17 бер. 2015 р., 22:32:58

Росс: я припускаю, що люди роблять 3х1 км @ 5 хв. темпами одного віку і роблять те ж саме навчання.

Так що якщо вони тренуються однаково, то, можливо, ваш розрив-це якась фізична річ, яка заважає вашому тілу від виступу на такому високому рівні. Однак, якщо ви уважно перегляньте цифри і запускати їх через калькулятор ходити, ви побачите, що ви знаходитеся дуже близько до де ви повинні бути

Приклад: https://www.mcmillanrunning.com/ я поклав в 1:10 хвилин на 10 миль. Тоді ваш 1 миля повинна бути 5:48 (і це все на виході), якщо ви використовуєте свій 3х1 в 6:10, то ви знаходитеся точно в ціль.

Якщо ми перетворити це навколо і сказати, що ви хочете запустити свій майл 5 хвилин, потім на 10 км повинна бути 1 годину.

Мій тренер завжди говорить мені, щоб запустити гонку і лежала все це є, то де ви знайдете там, де ви знаходитесь. Коли ви мчите, ви не повинні відчувати себе комфортно. Ви повинні відчувати, як ти тиснеш на себе і ви не можете йти швидше. Якщо ви відчуваєте, як ви можете йти швидше, швидше!!

Так що відповідаючи на ваше запитання, спробуйте наступні ідеї

Два рази в тиждень спробувати 3-х до 5 - 10 хвилин максимум зусиль інтервалом в 95-105 відсотків ЛТ ЧСС з 3 хвилинами відпочинку між інтервалами.

або на тривалий термін ви можете додати до вашої щотижневої навчання:

Два рази в тиждень робити 20-30 хвилинний інтенсивний на 95-105 відсотків ЛТ серцевого ритму.

Ви також повинні з'ясувати, що ваші конкуренти роблять і розглянути можливість отримати тренера, принаймні, провідних до гонки.

+154
Christopher Gurnee 3 жовт. 2017 р., 12:51:56

Вибачте, але вправи дійсно пік їх корисності досить рано. Для маси ви взагалі хочете бути в 8 - діапазоні 12 повторень навіть новачок може зробити багато віджимань, тобто ви не будете набирати масу від віджимань.

Підтягування не набагато краще, якщо ви їх вагу. Хоча вони трохи складніше, вони теж зношуються там корисності рано.

Плечі можуть бути винятком. Не цитуйте мене на цьому, але стійку на руках віджимання може бути досить складним, щоб насправді збільшити масу. Я не можу говорити з особистого досвіду, тому що я використовую обважнювачі. Єдина проблема з стійку на руках віджимання-це високий стартовий рівень фізичної підготовки, необхідний, щоб зробити їх.

В кінці скажу, якщо ви хочете стати більше, вам доводиться піднімати тяжкості, ваги не вистачить.

+149
Ajat 3 лип. 2015 р., 22:05:10

Основна перевага над зварене некруто менше шансів сальмонели, так як захворіти б вплинути на вашу здатність перетравлювати їжу в цілому, я б сказав, що довгострокові варити яйця більш ретельно поживно краще.

+88
shivani manuri 4 серп. 2014 р., 05:03:15

Поради щодо поліпшення тлінність і легко травмувати тіло?

Я припускаю, що похід у спортзал-це варіанта, що після ДТП з участю гантелей. Отже, давайте почнемо робити гімнастику.

Ось деякі :-

Програма Тренування Baristi Початківців

План Ботан Фітнес-Початківців

Є ще там, то ті, які я перерахував. Однак, як тільки ви будете задоволені вашими успіхами, ви можете вибрати, щоб продовжити / змінити, - сказав підпрограми або почати робити силові тренування. Якщо ви збираєтеся починати з силових тренувань або від старту або після того як ви задоволені з силою і м'язової маси від маси тіла тренування, ось деякі з них : -

Stronglift 5х5

Стартова Сила (Оригінал)

Морозиво фітнес 5х5

Відзначимо, що розробка не повинна бути рутиною і займає багато часу для прогресу. Також, будь ласка, їсте більше, ніж зазвичай роблять (надлишок калорій).

+46
kronky 29 квіт. 2013 р., 06:01:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil