Додавання глюкагон для схуднення

Я зараз на дієті Дюка, так що білок-тільки на наступному тижні, потім білок і салат. На підставі Дюка, Аткінса, щоб підштовхнути ваше тіло в стан кетозу, коли він починає спалювати жир для отримання енергії, а не цукор.

Цей процес може початися тільки тоді, коли запаси глікогену в печінці виснажені.

Я можу доповнити глюкагон, щоб прискорити цей процес? Чи існують ризики, пов'язані з цим?

НБ я не діабетик.

+991
Abraham Serafino 13 лист. 2013 р., 23:48:32
29 відповідей

Так, але не стільки, скільки ви отримали б від стандартного важкої атлетики.

Скільки все залежить від того, скільки м'язів в даний час у вас є, і яка у вас генетика (наприклад, тестостерону) є.

Якщо вас переслідують боулдерінг, будьте впевнені, щоб провести деякий час, роблячи "підштовхування" вправи (віджимання, накладні-пресування і т. д.), Щоб зберегти ваші плечі збалансовані. В іншому випадку ви можете бути схильні до ризику травми.

+983
Bogu 03 февр. '09 в 4:24

Це працювало для мене і ось це.

Фокус на збереженні ваші ноги під стегнами. Або, щоб підштовхнути ваші стегна за ноги, що візуалізація працює краще для вас. Ви повинні відчувати себе майже як ваші стегна є провідними бігу, а не ваші ноги. Це дійсно допомагає знизити свій крок.

Необов'язково, але дуже корисно: знос мінімальний взуття або без взуття взагалі (попередження: це має бути зроблено поступово, якщо ви не звикли до нього вже. Я маю на увазі дуже поступово). Це допомагає в прийнятті більш природній позі, що йде на посадку з ваші стопи або середнього відділу стопи. Це, до речі, не достатньо, хоча і якщо ви йдете голі або підлозі босоніж, тримаючи довгий крок ви збираєтеся отримати переломи. Так, мінімальний взуття/barefooting допомагає в lotbecause набагато більш природну зворотний зв'язок ви отримати не ті устілки, які є кросівки, але це не вирішення проблеми поодинці.

Вищої каденція-це всього лише наслідок правильної постави і форми. Тобто, якщо у вас короткі і правильні кроки, тільки в шлях так швидко, як ви робили, коли ви зробили більше успіхів на роблячи кілька кроків у тому ж кількість разів. Цілком очевидні. Але, вище каденс, як вище і знову, буде просто наслідком цього. Не зациклюйтеся на найвищій каденції в якості основної цілі, а на якість вашого пересування і бігу буде більш ефективним і здоровим; і каденція буде автоматично збільшуватися як природний наслідок. Якщо ви зосередитеся на каденцію поодинці ви можете в кінцевому підсумку досягти його без належної формі. Знову ж таки, каденція є наслідком стиль глайдер не мета.

Джерело: власний досвід з barefooting/природного бігу по вивчати, пробувати і помилятися.

+916
Romulo Cesar Maximiano 25 січ. 2017 р., 10:50:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Звичайно...

Навчання неналежним чином або з погана форма буде викликати всілякі травми як гострі, так і дистрофічних, будь то дитина, підліток чи дорослий.

...але не зовсім

Це, як кажуть, аргумент про те, що піднімати важкі речі сама як-то згубно для зростання сприйнятливий до простої контрприклад: діти, які ростуть на фермах робити всяку важку роботу, а їх зростання начебто вигравав, не хирляві.

Цей Rippetoe і Pendlay інтерв'ю має непрофесіонала відповідь:

Pendlay: я особисто не бачу ніяких фізичних проблем. Ми, не вагаючись, щоб покласти дітей у футбол або гімнастика в 4-5 років, кожне з яких більше стрес на організм, ніж силові навантаження, і які є більш ймовірно для того, щоб завдати удар. Тому я думаю, що вся справа безпеки-це не проблема. ...

Rippetoe: я хотів би, щоб хто-небудь, поясніть мені, чому це призвести до затримки росту дитини. Вони насправді думаю, що він бив їх коротше, або перекриває подачу гормону росту внаслідок тиску в черепі, або що це руйнує весь зріст пластин, або що він [страшилки] від Зубної Феї?

Стартова сила книга має докладну статистику, порівнюючи молоді піднімаючись на інші види спорту з точки зору травм.

Ця стаття Лон Кілгор йде більш глибокого з наукової точки зору.

+882
VladaKINOGIRL 18 лип. 2015 р., 05:35:57

Якого роду інформація повинна зберігатися в моєму щоденнику тренувань? Потрібно матрицю статистика (назва вправи, вага, кількість повторень і дата) або є інша важлива інформація, які повинні бути записані у звичайному режимі?

Що я повинен записувати у щоденнику і що інші знайшли, щоб бути корисним журналів, а підстрибуючи тренажерний зал (папір, додаток на телефон і просто записати його пізніше)?

+839
thesilkworm 18 груд. 2019 р., 08:38:06

Назад присідання, низький-бар або ні, краще, щоб Передні присідання, оскільки вони дозволяють більш важкі вантажі. Деякі кажуть, що назад присідань використовувати більш підколінні сухожилля і сідничні м'язи, ніж переднє сидіння на корточках, але я знайшов це не викликає серйозну заклопотаність.

Передні присідання прекрасна вправа, і я впевнений, що вони будуть майже так само як присідання. Ви не будете просуватися досить швидко, але я сумніваюся, що ви зможете помітити.

Зараз я заміняю Передні присідання для присідання з-за проблем, гнучкість у спині, плечах і стегнах. Це нормально. Але уникнути назад у нору назавжди, тому що це багато роботи, щоб виправити ці проблеми-це не дуже гарна ідея, та не входило в мої плани. Я абсолютно плануєте повернутися ще раз навпочіпки, і я працюю над відновленням цієї здатності, тому що, уникаючи вправ, завдяки поправно питання не найефективніший спосіб жити.

+830
Levi Haskell 5 бер. 2019 р., 21:13:17

Як хлопець, який на 4 місяці жити в готелях, я хотів додати 2 інших. Дверна ручка рядків дуже корисно теж.

Ванна кімната двері підтягування. Це було дивно спочатку, але я звик до нього. Перш ніж ви спробуєте ці, посуньте щось під двері, щоб стабілізувати його. Я також хотів би кинути рушник на верхній частині дверей.

Під рядами робочий стіл. 80% номерів я залишився в письмовий стіл. Перемістити робочий стіл, де у вас є якійсь кімнаті. Ковзати самостійно по його довжині. Візьміть кожної сторони столу і підтягнутися.

+797
Ric T 16 груд. 2010 р., 06:16:51

[Травень 2016]

Майкл запитує, чи ліктьовий кіготь зажив у коментарях. Коротка відповідь-так.

Краще аналіз полягає в тому, що ліктьової кіготь, ймовірно, ніколи не гоїться, що це запобіжні заходи. Ви можете відчувати себе симптоми ліктьового кігтями в ситуаціях, що мають понаднормативні втрати корисних копалин (пошкодження нервів погіршує транспортування корисних копалин на руках), такі як надмірне сауна або стомлюючих тенісний матч: головне, мати належне гідратації при правильному солі, щоб уникнути судом і навантаження на нерви.

Перш ніж симптоми ліктьовий кіготь повторюватися, ви можете припинити дію або змінити техніку для менш інтенсивних.

Я приписую первісну ліктьового кігтя, щоб такі речі, як погана циркуляція крові в плече і перетренованості зміна біомеханіки над торсом. Теніс вимагає асиметричні коливання і надмірної потреби у всьому тілі через гойдалок, будь-який дисбаланс може гірше ваш метод набагато. Речі, які я виправив містити armspan і розмах ніг досі-краще перетину пострілів, топспины і менш травматичними в ігри, тому що потік крові не заблокований дисбаланси по всьому тілу. Наступні теми містять деякі мої розробки

 1. Хрест протягувати руку за спиною, як його поліпшити?

 2. Вимоги розмах ніг для різних стилів бігу?

де хороший метод діагностики або спостереження Червона тривога визнає ваша рука після сну відчуває себе мертвим (крові блокується де-то в плечі швидше за все) або інші симптоми. Вони можуть бути викликані декількома факторами, такими як погане навчання, погане відновлення і погане зволоження.

Симптоми ліктьовий кіготь також може бути викликаний без підготовки, наприклад, у стресових ситуаціях. Речі містять неправильна постава за надмірну кількість часу і відсутність різноманітності.

Моєму випадку вийшло без будь-якого хірургічного втручання, і я мав тепер ніяких симптомів, принаймні, за рік, майже забув все справа. У мене є такі речі, як бандит і достатнього розтягування інструменти в мою спортивну сумку і я розробили методи, щоб полегшити симптоми. Примітка-це найкраще: речі, такі як синці або хворобливі невеликий синець-як йдуть справи з білим центром у суглобах рук червоні сигнали.

Я сподіваюся, удачі всім справу з ліктьової кіготь, це можливість зробити для вас набагато краще в те, що ви любите найбільше :)


[Січня 2015] довгий час, поки симптоми після інтенсивної сауна і плавальний, які я відношу до втрати мінералів і хоч якось пом'якшуючи myofascia, розм'якшення м'язів, нервів і шкіри і втрати корисних копалин у той же час неприємні наслідки, приголомшливе розслаблення, але симптоми знову як парестезія і втрата діапазон руху в пальцях.

[10 листопада 2014] симптоми повернулися після години гри на фортепіано, техніки лікування тут.

[24 червня 2014] загальний порядок лікар мені 2 тижні відпочинку з анти-запальних знеболюючих

Повільний процес діагностики-це: інформація-це підсумок мого лікування і допомогли кращих нейрохірургів, фізіотерапевтів, тренерів та інших фахівців. Ви можете читати мій щоденник нижче. Ми намагаємося повернути мене в швидкі ігри.

Я сумнівався в цьому, тому що я не бачу запалення. Я спробую і пальців розвиває деяку біль після того, як в пресформі 1-2 днів.

enter image description here

[26 червня] не запалення взагалі так на моєму дивані доручає мені підготувати мене працює нормально, тільки рука

Нерухомість в мізинці і дзвінка пальця і біль в мізинець, коли намагаюся покласти в кулак після того, як довгий час в Молде алу. Занадто жорсткою плечі: холод в плечах розслабляє палець кільце. Гарячу руку розслабляє жорсткість в мізинці і безіменному пальці.

https://fitness.stackexchange.com/questions/17996/stiffnesses-cured-by-different-methods-such-as-cold-bath-hot-bath-massage-and

Я відчуваю себе знову нормально і знову спить з alumium так, щоб пальці кисню під час сну. Мета-набрати вагу за тиждень, як плюси.

28 червня

Бандит-стиль пристрої зроблені мої пальці німіти. Холод робить моєї мізинець і безіменний палець німіти. Так що у мене є компресійні панчохи для рук, які збільшують приплив крові і робить передпліччя відчувати себе більш теплий, відчуває себе добре.

enter image description here

29 червня

Маючи алюмінієвий цвіль на протягом ночі може зробити розгинач пальців в мізинець темніше ночі. Після відпочинку його, темрява піде і ця жорсткість вам зменшили, але навесні-почуття залишається.

enter image description here

30 червня: мізинець починає відчувати себе нормально після додавання частиною сильного стиснення на передпліччя

Я зрозумів, що я можу піти з нервозність/ширина/stiffiness і безправ'я маленького пальця при натисканні на певні точки На руці. Так я тестував гумкою: кров-потік отримує повністю перехопили, але мізинець почав працювати нормально! Немає wohoo! Колір мого боку змінилося і як не дивно мій середній палець почав відчувати себе дивно, я не знаю, як це може працювати ... як-то дуже туго стиснення в передпліччя випустили якесь напруження або щось подібне, і ви повинні бути обережні, не пошкодити інші пальці.

enter image description here

2-го липня: бандит приїхав

Гумка спосіб і бандит приблизно той же метод, але бандит не блокує потік крові, яка набагато, залишаючись пальці білого не стає червоним/чорний з бандитом. Координації мізинці, повернувся назад із-за гри з гумкою і я вважаю, що бандит є безпечним методом еквівалентного гумкою, яка може бути використана в будь-якому виді спорту.

enter image description here

Змішана інформація

Різних Методах Розтяжок

1-й спосіб

Віджимання з пальцями дуже відчувати себе дуже добре на пальцях, це тому, що тяга близько 90кг вимагати правильної розминки.

2-й спосіб

Підйом-чаша-scrutching-метод, запропонований тутпрогріває всю руку та насправді імітує ручками різних розмірів ракетки -- на жаль, форму розгалужуючись рису і розгалужуючись ручки ракеток не так само не відносяться до кільце-палець-маленький палець-зона.

Спосіб 3-й: статичний розтяг

Розтяжка, як тут, а як мінімум 30 секунд перерви, так це займає не менше 20 хвилин, щоб розтягнути тільки один руку. Відмінна розтяжка і осьскелелаз він відчуває себе відмінно!

Різні методи релаксації

Метод І.: відпочиває під час скелелазіння

Скелелаз показує тут розширений відпочиває технік для рук. Це може бути можливим, щоб пристосуватися до інших видів спорту: руки повільно вниз, а потім сили тут розгалужуючись натиску руки свіжий кров на руці.

Різні методи координації

Метод А.

Powerball-це недостатньо потужні/великі, щоб тренувати пальці на мою порцію сили. Це, безумовно, робить пальці більш гнучкими в в пішов, але я думаю головне, це допомагає в координації, це активні зони руки, які не можуть бути при нормальному використанні протягом дня і спорадичні спінінг вимагає належної координації або погане звучання шум, створюваний.

Пов'язані теми та матеріал

 1. Як розвинути чутливість рук і зброї?

 2. Як лікувати лучеплечевой бурсит

 3. Реабілітація ліктьового нерва, дивовижний розтягуючі рухи у відео "ліктьовий нерв зубною ниткою вправи - дивовижні результати - кінетичної Здоров'я" тут.

+736
Pixel Code 9 жовт. 2017 р., 17:21:58

Для тих, хто худий, має спортивну статуру, і намагається набрати вагу за допомогою силових тренувань, кардіо, скільки вони повинні включати в свої тренування?

В даний час, мої тренування-це щось вздовж ліній:

 • Понеділок: груди і спина
 • Вівторок: кендо
 • Середа: плечі, біцепс, трицепс
 • Четвер: pylometrics
 • П'ятниця: ноги і спину
 • Субота / неділя: або йога, pylometrics або спокою (зазвичай інше)

Мене турбує те, з інтенсивною часовий кендо і pylometrics тренувань, я згоряю від зайвої ваги, і мої силові тренування не росте стільки, скільки він може із-за цього.

Це реальна проблема? Я повинен зменшити кількість кардіо я роблю щотижня, або кардіо важливі в силових тренувань навіть для худих людей?

+718
Denise Buono 3 лист. 2019 р., 02:28:09

На стор 284, книга "тіло ваяя Біблії для чоловіків" розповідає про такій формі хрумтить, що може бути використано для тренування м'язів живота. Першим кроком інструкції для цих хрускотів каже:

Почніть з изометрически скорочуючи м'язи живота.

Що значить "изометрически контракт" м'яз чи група м'язів?

+707
Mark Gerolimatos 21 лист. 2010 р., 13:02:17

В першу чергу, висоти не те, що ви будете мати більше контролю над. Це в основному зводиться до генетики. Який приносить мені до мого наступного пункту, що ви дуже маленькі і покласти на багато ваги не буде легко. Однак, 35кг-це дуже легкі і на ваш зріст, ваша ідеальна маса тіла повинна бути близько 50 кг (в діапазоні від 43 до 58 КГ).

Як Дейв зазначив, що є кілька інших добре відповів на питання про те, як набирати розмір/вага, такі як відповідь від Дейва Liepmann себе. Якщо ви хочете, щоб спробувати джерело додаткової інформації з інтернету, цей процес зазвичай згадується в бодібілдинг співтоваристві як 'сухий', так що простий пошук в Google цієї повертатиме більш детальної безліч інформації.

+705
Ossy21 28 груд. 2011 р., 19:16:59

Що таке вага тіла вправи доповнюють пуш-ап? У мене є суперечлива інформація.

Деякі стверджують, що це підборіддя-вгору, вгору, і я завжди думав, що це було правдою. Однак, інші стверджують, що птах є доповненням.

Інтуїтивно, я б сказав, що перша вірна, так як ви ставите досить процідити через нього.

+670
user196420 4 квіт. 2017 р., 17:46:39

Примітка: Я знаю, що це не достатньо часу для м'язів, щоб повністю відновитися, будь ласка, прочитайте моє питання

Я брав участь у важкій атлетиці вже більше 6 років, і з самого початку я постійно чула не працювати ті ж групи м'язів два дні поспіль. Міркування має сенс, і я дотримувався цієї стратегії з усіма моїми підйому, аж до сих пір. Я недавно почав Смолов присед програма, яка в рамках підпрограми включає в себе навприсядки два дні поспіль.

Моє питання, чи Є, для більш досвідчених важкоатлетів, там може бути вигода підкреслюючи м'язів, поки він ще в середині відновлення, можливо, з-за різного роду реакції організму. Може потенційний різного роду відповідь дає той факт, що тренування з 1 ДЕНЬ 2 не повністю оговтався від?

+653
shrinidhi joshi 28 лип. 2015 р., 14:11:50

Як згадувалося в коментарях, АБС такі ж, як і будь-яка інша м'яз в нашому тілі.Так,їх форма залежить від нашої генетики, і немає ніякого способу, щоб змінити це, але їх розмір може бути змінений.

Щоб досягти цього, вам просто потрібно тренувати м'язи живота так само, як будь-який інший м'язи на hypetrophy , тому що ви можете мати сильний АБС, але не естетично (наприклад, пауерліфтерів,силачів і т. д.).

Тепер,якщо у вас вже є як сильні, так і "великий" АБС все, що вам потрібно зробити, це схуднути і нехай unveal.Може, це звучить просто, але це вимагає багато зусиль з дієтою і відслідковувати Ваші макроси.

+622
Igroup 28 вер. 2017 р., 06:00:16

Більшість речей у фітнес-індустрії, коли нове, працювати на маятник популярності.

Коли вони знайомляться, вони краще, що є у світі; в один хід, кожен повинен робити, ангели співають, коли вони виконуються, а вони, як відомо, щоб вилікувати рак і вирішити проблему голоду в світі.

Потім, трохи пізніше, щось трапляється і вони стають поганим хлопцем; вони є причиною злиднів і страждань, і вони зроблять ваш хребет стріляти по кімнаті, вбити нещасну бабусю з усіх сил на біговій доріжці.

Нарешті, люди усвідомили, що вони лише ще одним інструментом в наборі інструментів. У деяких ситуаціях, вони дуже хороші, в інших, не так вже й багато.

Гирьового гойдалки фантастичне вправа, коли зроблено належним чином, і це проблема.

Гирі гойдалки, як вчив StrongFirst, шарнір стегна вправи, які допомагають розвинути розширення вибухових стегна і збільшити міцність глют. Не кажучи вже пристойний вагу на станову тягу шляхом впровадження гирьового гойдалки на рутину, і я особисто використав їх, щоб поліпшити свою здатність відновлюватися між підходами, і я вважаю допомогти краплі жиру.

Те, що я бачив-це люди, розмахуючи дзвони, б'є над головою (я думаю, це стало відомо, як американський гирьового гойдалки, і дуже популярний в CrossFit. Це не погано, це просто інша вправа), я бачив людей, хитний навпочіпки так низько 'дзвіночок лягає на підлогу на зворотному шляху (округлення їх назад на шляху вниз), і я бачив людей, перетворюючи гойдалки в динамічній стійці підняти (балістичні плеча вправа може бути?).

Гирі гойдалки і раніше основу вправ гирьового, але як тільки люди виявили, це не вилікувати всі біди, він не дасть вам опуклі біцепси і шість кубиків преса на ніч. Я до сих пір використовувати його, більшість людей у моєму залі, як і раніше, використовувати його, але ми використовуємо його з певної причини у складі порядно округлі рутини.

+613
YulenkaDPS 27 трав. 2012 р., 15:09:15

Я хочу плавати 3000 м без зупинки події в наступному місяці.
У мене є три різних планах на підготовку до цієї події, вони йдуть з відмінним тренером.
Ці плани зосереджені на 20*100 м та 10*200 м

Тепер моє питання, для плавання, що довгі дистанції (3 км), повинна я додати великі відстані в плані в моєму розкладі. Як 2*1500 м або так?

Людей і відмінно плавають там, будь ласка, запропонуйте.

+520
Tiger0 11 бер. 2017 р., 05:19:47

Я роблю максимум зваженого мертвого зависання. Щоб поліпшити зчеплення/сила пальців для скелелазіння. Я роблю багато досліджень про те, як складати тренувальні програми для збільшення максимальної сили, але все, що я бачив досі ставиться до руху, де представники ряду руху. З цього конкретного вправи, це не так очевидно (або це?). Як я можу ставитися повторень в мою програму навчання?

Примітка: Я не відчуваю, що висить на 10С стрибати назад і робиш ще 10-ки буде аналогічно робимо повторень.

Я також намагаюся побудувати максимум сили, я хочу, щоб тримати низькі моїх повторень і високої інтенсивності, і я просто в замішанні: як я можу ставитися типових вправ ROM на изометрию.

Будь-які ідеї вітаються. Будь-які ресурси/дослідження оцінили!

+515
Thynaks 17 жовт. 2016 р., 17:08:16

Питання № 1:

Скільки передбачуваний відсоток моя вага , який я піднімаю, роблячи підвищені віджимань з ногами на моїй нестійкою ліжко близько 60 см від підлоги (так що я тримати мій баланс роботи тут) ?

Я можу зробити 10 повторень, після того, як я зазвичай роблю 60 - 100 повторень класичних віджимань і 10 глибоких віджимань.

Моя вага 76кг. Він може відрізнятися від 73 - 76кг, я буду продовжувати "сувора дієта, спосіб життя знову у вересні 2011 року.

Нитка, пов'язана вага для класичних віджимань

Це фото, яке я вкрав від baseops, я вважаю, в моєму випадку, мої ноги на 15-20см вище.

elevated push ups

Питання № 2:

Я можу зробити лише 2 представники не ідеальна рукою стояти пуш-апи досі, я не 180 градусів догори ногами, може бути, близько 20 - 30 градусів, щоб бути повністю перевернуто. Це правда, що я піднімаю свій повний вага тіла (76кг), а робити це ?

Я дійсно відчуваю щось хороше на м'язи плечей для обох цих видів віджимань. Спеціально для ручної стенд віджимань, близько 2 - 5 хвилин після тренування, я відчуваю себе освіжити. Цікаво, що сталося, бо моя кров тече в моїй голові?

+503
Quick n Dirty 26 бер. 2015 р., 05:57:04

Головне, що вам потрібно зробити, це носити хороший рюкзак, і носити його правильно.

Може рюкзак використовується турист, мандрівник чи школяра, воно має відповідати особа, носити на обох плечах, а не використовуватися для перевезення занадто багато ваги. Перевантажений рюкзак не тільки ставить занадто багато тиску на плечі, він розсіює зайву вагу на стегна, коліна й щиколотки.

Як зазначив Джуліан вище, носочок може допомогти розподілити вагу на стегна і тулуба. Крім того, переконайтеся, що ремені затягнуті (але, звичайно, не так сильно, що вони перекриває кровотік). Якщо вони вільні, то сумка буде бовтатися у зворотному напрямку, що дозволить не тільки поставити навантаження на ваші плечі, але і змістити вагу в штовхає стегнами вперед, приймаючи вас правильна постава. Нарешті, переконайтеся, що м'які лямки, і що оббивка не потерта.

Так, Обертальна манжета бере участь у проведенні рюкзак і є вправи:

Вправи на плечі можна зміцнити м'язи, підвищити амплітуду рухів і розтягнути м'язи, які напружені. Ротаторная манжета стабілізує плечової, і важливо зміцнити цю групу м'язів. Внутрішні і зовнішні обертання хороші вправи для обертає манжети плеча. Стояти біля стіни. Зігніть руку в лікті на 90 градусів і тримайте лікті близько до тіла, з нижньої паралельного важеля до підлоги. Притисніть долоні до стіни на 10 секунд; повторіть з іншого боку. Для зовнішнього обертання, виконайте ті ж дії, але використовуйте тильну сторону руки, а не долоні.

Вони також припускають, знизування плечима і стіни віджиматися, щоб стабілізувати лопатки:

Щоб допомогти стабілізувати лопатки, стенд з вашої руки з боків, тримаючи легку гантель в кожній руці. Ваші долоні повинні зіткнутися з тілом. Тримайте руки прямо і, знизавши плечі вгору до вух. Зробіть паузу і опустіть плечі; повторіть 10 разів. Стіни віджимання Ще одна вправа плече. Встаньте на відстані приблизно 18 дюймів від стіни. Покладіть руки на рівні плечей з долонями на стіну. Повільно опускайтеся до стіни, потім поверніться у вихідне положення.

Нарешті, ви можете просто хочу, щоб нести менше ваги. Загальний малюнок викидають (часто зараховані на якомусь сайті під назвою "Спортивний радник") полягає в тому, що рюкзак не повинен важити більше 10% від вашої ваги. Так що якщо ви перебуваєте під 250 фунтів, ви можете бути перевантажуючи себе.

+499
Dilapidus 6 квіт. 2018 р., 07:48:37

У більшості випадків, це не стільки ніг, будучи фізично значно відрізняються за будовою, так як це довжина ніг і дисбаланс у м'язах ніг викликає кілька різних рухів в різні ноги. Ці питання у результаті неефективного бігу, навіть якщо немає нічого поганого з ніг.

Ви можете зробити наступне, щоб допомогти усунути проблему

 1. Перевірте для ніг м'язовий дисбаланс - у більшості людей права нога сильніше, ніж лівий, і вони схильні несвідомо використовувати його, натиснувши сильніше на нього, або через ліву ногу під кутом відрізняється від правої ноги. У багатьох випадках деякі м'язи ніг, сильніше ліворуч, ніж праворуч. Там може бути багато варіацій на цю проблему, яка може викликати ваші ноги вдарився об землю по-іншому або інакше призвести до неефективної хода. Виправлення тут робиш конкретні пілатес і аналогічні вправи з досвідченим тренером.

 2. Перевірте свій біг постава і хода - досвідчений тренер може відеозапису ви працює, і тоді аналізувати працюючому ходи та постави дати рекомендації, як змінити стан речей. Він може тісно співпрацювати також з інструктором Пилата, щоб придумати м'язів ніг зміцнюючі вправи, щоб збалансувати речі трохи і використовувати оптимальні ходи.

 3. Спортивний лікар - Якщо у вашому регіоні є їх, є спортивні лікарі, які мають спеціальне обладнання/бігові доріжки, на яких вони змушують вас працювати. Машина записує ходи і лікар може аналізувати її на комп'ютер. Це бажаний і найбільш науково-аналітичного методу, вельми бажано, щоб усі працюючі ентузіастів. Лікарі зможуть рекомендувати як кросівки і вправ для вашого конкретного випадку.

 4. Спростити взуття - я особисто перестав користуватися переусложненный туфлі з тієї або іншої підтримки. Зараз я використовую нейтральну взуття з мінімальною (0-4мм) диференціал п'яти. Після того як ви спробувати їх, і якщо вони працюють, ви ніколи не турбуватися про пронації та інше. Ідея в тому, що ви повинні використовувати занадто багато "підтримки", тільки якщо ваші ноги мають деякі реальні структурні проблеми, вимагаючи від них, взуття повинне захищати ноги від навколишнього середовища, але не заважати, як ваші ноги, природно, працюють.

+470
sdg 24 лист. 2018 р., 20:37:03

Ви перевірили потік по ВФФ? Вони повинні працювати як мокрий костюм.

+468
zombielei 22 січ. 2012 р., 05:55:14

Ваша головна мета мета-втрата жиру. Ви кажете, що ваша дієта включає тепер краще якість продуктів і практично ніяких перекусів, поки це поліпшення, це зазвичай не вистачає. Для того щоб реально схуднути, потрібно спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте. У разі, якщо ви не знаєте, що ваш організм спалює багато калорій кожен день без тебе нічого робити для того, щоб функціонувати. Сума визначається те, що називається РМР, виходити в інтернет і обчислити значення. Або якщо ти лінивий, незалежно від вашої ваги у фунтах, множимо на 14-15 і відняти близько 500-600 калорій, щоб бути безпечним, і намагаються з'їсти таку кількість калорій щодня. Їдять більшість ваших вуглеводів навколо тренування для того щоб поліпшити чутливість до інсуліну і швидкість втрати жиру. Їжте не менше 0,8 г білка на кг маси тіла, щоб звести до мінімуму втрату м'язової маси.

Я дуже швидко дав огляд вище, але ваша дієта є найбільш важливою частиною втрати ваги однозначно. Я б піти так далеко, як кажуть, втрата жиру становить 90% раціону.

Тепер, оскільки ви не можете наростити м'язи на дефіцит калорій, ваша мета повинна бути, щоб зберегти найбільшу кількість м'язової тканини можливо.Чим більше м'язової маси ви маєте, тим вище ваш метаболізм. Чим вище ваш метаболізм, тим ефективніше буде ваша втрата ваги процес стає. Таким чином, в простих термінах, більше м'язів збільшує ваш метаболізм. Якщо ви втратите значна кількість м'язової маси під час втрати ваги, ваш метаболізм сповільнюється, і ви знайдете його дуже важко втратити додатковий жир, і ви швидше за все отримаєте жирові. Так що ви просто торгували жир на м'язи!

Зараз, в умовах актуальне питання. Висока інтенсивність силових вправ (70-100% діапазону) краще, ніж низький рівень інтенсивності вправ (у 40-70% діапазону) під час дієти. Вищі навчальні навантаження допоможуть вам зберегти сили і м'язи під час гіпокалорійної (з пониженим вмістом калорій дієти набагато краще, ніж супер-високий об'єм/низька інтенсивність тренувань. Ми були зомбовані різних м'язових журналів, вважають, що ви повинні зробити високу підготовку РЕП за визначенням. Це абсолютно безглуздо! Звичайно, ви використовувати трохи більше енергії під час сеансу, але подумайте про це: чим більше обсяг тренування ви виконуєте, тим більше енергії потрібно, щоб оговтатися від тренування. Чим більше глікогену ви спалюєте під час силового тренування, тим більше вуглеводів потрібно для відновлення і прогресу. Якщо ви з якої-небудь різання дієту, ймовірність того, що ви знизили споживання вуглеводів зовсім небагато. Так що вам потрібно більше вуглеводів, але ви насправді давати менше, щоб ваш організм!

Крім того, під час гіпокалорійної дієти ваш організм має понижену анаболізму, тобто він не може синтезувати більше білка в м'яз, як це відбувається, коли ви їсте тонну. Супер-великий обсяг роботи (велика кількість повторень) призводить до великої кількості мікротравм на м'язових структур; велике мікротравми, вимагає значного збільшення синтезу білка, що ваше тіло не може зробити на даний момент. Звичайно, використовуючи максимальну міцність хот-РОКС дозволить вам підтримувати м'язи під час гіпокалорійної дієти, крім того, щоб допомогти вам спалювати жир. Так що якщо ви використовуєте великий обсяг/низька інтенсивність тренування під час дієти, ви будете зламати і побудувати більше м'язів менше. Не зовсім хороші новини! Мабуть, одним з найбільших переваг висока репутація навчального збільшується приплив крові і поживних речовин до м'язів, а якщо у вас зменшена кількість поживних речовин в ваше тіло, це перевага практично даремно!

Сподіваюсь в цей момент Ви розумієте суть цього відповіді: під час втрати жиру дієта, силові тренування (інтенсивність вище 60%) використовується для запобігання втрати м'язової і навіть стимулювати м'язи. Він не повинен бути використаний як агент втрату жиру! Основна частина вашого втрата ваги буде виходити від вашого раціону і енергетичних систем.

Джерело: Т-Нації

+462
kaien 14 серп. 2014 р., 03:58:03

Припускаючи, що ви працюєте поза, Endomondo є фантастичне додаток. Я використовував його для мого катання на гірських велосипедах і піших прогулянок. просто удар в подробиці, нехай це знайти свою позицію і почати працювати. Після закінчення тренування просто натисніть кнопку Готово, і він показує вам статистику петлю ви тільки що втік, раз за відстані з інтервалом 1 миля. Це також досить добре, як він повідомляє вам, коли ви запустите інтервалами милі і інформує Вас про час за цей розділ. Вона також має зручний вбудований персональний тренер, який говорить обнадійливі речі для вас, поки ви тренуєтеся.

Це тільки один я коли-небудь використав, швидкий результат Google показує досить багато:

Безкоштовно:

 • iMapMyRun
 • Адідас неоч
 • додаток Runtastic Lite-версія: безкоштовно
 • Greattrainer

Сплачені:

 • Додатки Endomondo Pro Версії: $3.99
 • додаток Runtastic Pro версії: $5.99

Пошук в BlackBerry додаток світ повинен показати більше результатів.

+449
mmikrik 11 квіт. 2012 р., 00:03:28

Я зроблю припущення, що ви турбуєтеся про те, скільки буде ваша сила бути порушені у вашій наступного тренування. Тобто, скільки ви повинні підступ, коли ви перезавантажте програму підйому?

Я отруївся, що вплинуло на мою дієту на тиждень. Коли я повернувся в спортзал, мій присадкуватий скоротилася з 230 до 215, плечі жим з 95 до 85.

Але, чи, що з-за фактичної втрати м'язів, я не знаю. Після тижня хвороби, ви, ймовірно, слабо зволоженою, ви будете виснажені запаси глікогену, рівень креатину буде низькою, ви пропустили супер-фази компенсації і, можливо, почали дезадаптації. Ви будете виразно відчувати себе менш сильними.

+360
anna cary 20 січ. 2016 р., 09:58:08

Я планую зняти підлокітник мого крісла, з-за цього я не можу збільшити висоту стільця, як він ударив по столу.

Це дійсно ефективним, щоб використовувати підлокітник стільця?

+327
Tim Strijdhorst 19 січ. 2017 р., 15:45:20

Є величезний розрив між прийомами їжі. Розділити харчування на 5-6 невеликих прийомів їжі. Я не експерт, але це допомогло мені. Може бути, ви можете почати робити деякі вправи - планки, віджимання, присідання. Включають близько 10 хвилин в день для цих вправ. Це моя скромна думка. Сподіваюся, що це допомагає

+252
J Singh 12 жовт. 2011 р., 02:35:55

Як K. л. розповідає, що шість пакетів є функцією складу м'язової і жирової маси. "Шість пакет", або 4, або 7 або 8 (тощо) В основному тільки м'язи черевного преса, з підключенням/підтримка фасції роблячи зарубки. (Я кажу, що інші цифри як ви не контролюєте, скільки дивізій ваші фасції робить, це генетичне. Я навіть бачив одного хлопця з 10.)

Як бігун на довгі дистанції, це буде простіше для вас, щоб зменшити жирові відкладення, ніж його буде менше аеробної діяльності. Увагу до дієти та терміни, поряд з вашої звичайної тренування (і я обгрунтовую це на тому припущенні, що ви тренуєтеся 5-7 днів на тиждень працює), принесе ваш жир вниз.

АБС початку стають видні приблизно 10-15% жиру (в залежності від розвитку м'язів і розподіл жиру), і різко окреслені на рівні 5-8%. Значно нижче 5% Не рекомендується, так як це насправді шкідливо для здоров'я мати, що низький рівень протягом тривалого часу. Просто виконайте пошук Google для "Гален Рапп АБС" або "Мег keflezighi АБС" для деяких прикладів бігунів на довгі дистанції з певними черевного преса.

+247
ChoMedit 3 вер. 2018 р., 21:33:39

Це дуже нормально, що дівчина тільки 90фунта доведеться повозитися підбираючи бар з 45lbs, що становить половину вашої ваги. Хто б проблем набирає половину своєї ваги, коли вони тільки починають підніматися.

Ви можете абсолютно стати сильнішою і набрати вагу, якщо це ваша мета, то вам буде потрібно кілька речей для того, щоб потрапити туди:

Консистенція: цей пункт не може бути більш підкреслив. Будучи послідовним у тому, що я збираюся список буде ключовим фактором.

Правильний настрій: не думаю, що це відбудеться протягом ночі. Складіть план принаймні від 6 до 12 місяців, це спорт, терпіння. Це допоможе мати реалістичні очікування.

Дієта: здорова дієта буде однією з найбільш важливих речей тут. Ваш організм буде мати потребу в паливі, щоб рости, а значить, стати сильніше їсть достатньо і здорове харчування дуже важливо.

Тренування: почніть з Вагами ви можете обробляти і виконувати всі вправи з правильною формою. Оволодіння основами з меншими вагами дозволить створити надійний фундамент для вас, щоб прагнути від того, коли ви стаєте сильнішими. Буде найважче, тому що ви хочете жити важкій вазі буде тільки пошкодити ваш прогрес в довгостроковій перспективі.

Якщо це означає тільки робиш Bodyweight присідання спочатку, це чудово! Багато людей навіть не можете зробити 10 присідань з власною вагою, так що якщо ви навіть можете зробити це, це допоможе вам працювати в напрямку робити присідання з додатковою вагою.


Єдине, що я не можу відповісти прямо зараз спині проблема болю, де болить? Планка просто боляче на ваші плечі? Або ж ви відчуваєте біль у попереку?

Я сподіваюся, що це допомагає, дайте мені знати!

+159
akuji1993 6 лют. 2016 р., 13:07:11

Я прочитав тут гаряча вода допомагає збільшити розмір м'язів.У випадку, якщо ми робимо гарячу ванну і після того, як ми робимо вправи.По-перше, "гарячий", скільки він повинен бути?Не мій сам терпіти його або просто розслаблюючу гарячу?По-друге, скільки часу після прийняття ванни слід робити тренування для отримання додаткового прибутку? Наприклад,я роблю після тренування двадцять хвилин з моєї ванної.Я хочу відповісти, щоб концентруватися тільки на гарячу воду не nutritients і т. д. Спасибі

+76
tuexss 1 лют. 2017 р., 06:57:45

Я робив останнім часом пілатес, і ми часто робимо лежачи ногу підняти, ні з або без зігнуті коліна:

Lying leg raise

Bent knee lying leg raise

Роблячи особливої нога для мене, у мене немає питань. Однак робити подвійний підйом ноги і почати дійсно боротися і не можу тримати позицію довго (це не боляче, просто складно).

Мій нижній частині спини М'язи було відомо, слабкий і схильний до пошкодження, так що я знаю, він повинен працювати. Є інші вправи я вітаю, щоб допомогти зміцнити м'язи, не роблячи лежати на спині підняти?

Я хотів би бути в змозі робити вправи як ми робимо багато повторень з різними речами, як з пілатес кільцем між ніг, тримаючи кулі в руках і рухати руками взад і вперед, і так далі. Не вміючи тримати позицію протягом тривалого часу робить його важко йти в ногу з класом.

+31
rafapedroche 16 трав. 2013 р., 09:58:29

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil