Хіба погано використовувати блендер з протеїновий порошок

Це правда, що з допомогою блендера з порошком протеїну, як купити, це погано, тому що блендер може розбити амінокислоти? Це звучить нерозумно для мене, але я чув це не раз, так що я вирішив запитати.


Найкраще, що я зміг знайти на цьому форумі. Цей пост

Механічне перемішування не впливає на хімічні зв'язки білків. Це як сказати, що блендер буде розбивати воду на водень і кисень. Останній раз я перевірив, що нічого не сталося.

Поки ви не киньте трястися в мікрохвильову піч у тебе все добре

здавалося, переконливі, але це не точно процитуйте що-небудь, щоб підтримати це.

+620
Hiralal Sarkar 12 лип. 2012 р., 04:18:34
33 відповідей

Натан, по-перше, будь-ласка, перевірте відповідь на міофібрили проти саркоплазматическая гіпертрофія.

З м'язової витривалості, ви маєте справу з (значно спростити речі) трьох змінних:

 • Міофібрили: скільки договірні волокон у вас є в м'язі (наприклад, одна гумка проти купу еластичний); наскільки ви сильні
 • Саркоплазма: скільки накопиченої енергії ваших м'язових волокон до договору в анаеробне стан; скільки сила витривалість
 • Аеробне клітинне дихання: наскільки добре ви здатні забезпечити енергією ваші м'язи в аеробному стані

Всі три важливі по відношенню до вашого питання.

Кожна вправа є одночасно аеробні та анаеробні в якійсь мірі, сенс вашого тіла почнуть скорочуватися м'язи з допомогою енергії, яка є одночасно зберігатися як АТФ в саркоплазма, та енергія, яка зберігається у вигляді глюкози в крові. В залежності від концентрації міофібрили (договірні частина м'яза), ви не повинні натиснути на ваш саркоплазматических АТФ дуже часто, якщо ви не виконуєте особливо оподаткування фізичних вправ. Замість цього, є достатня міофібрили площа поверхні для отримання необхідної енергії з крові.

Якщо ви витратити деякий час на перегляд відео чоловіки займаються високій гучності віджиматися, можна помітити, що їх груди зазвичай не так великий. Це тому, що пуш-ап-це не "високо" анаеробні вправи після того, як людина вміє їх робити в цифрах. У добре підготовлених індивідуальних, більше енергії надходить з крові, ніж саркоплазма в пуш-ап. Це означає, що організм буде віддавати вже краще засвоєння глюкози з крові, ніж саркоплазматическая гіпертрофія (зберігати більше енергії в м'язах). Отже, розмір м'язів, ймовірно, не сильно збільшиться.

Що сказав, Я думаю, що ви отримуєте за це: це краще робити 10х5 віджимання, тому що я читав цей реп схема хороша для набору м'язової маси, або це краще зробити 50х1 віджимання, тому що це боляче і боляче будує м'язи?

Діапазон 10 реп ідеально підходить для отримання розмір м'язів, якщо ви знаходитесь поруч з максимальними навантаженнями. 10 повторень-це потрібна кількість часу під напругою (для середнього темпу підйому) для просування прогресивної перевантаження в анаеробних умовах. Однак, якщо ви при легких навантаженнях, менше анаеробних попит, і більше АТФ надходить з крові замість саркоплазма.

Коротше, як тільки ти починаєш добре віджиматися, вправа стане занадто легким для вас, щоб отримати багато саркоплазматическая гіпертрофія.

+970
Ophiothrix 03 февр. '09 в 4:24

Я новачок в плаванні і у мене був повільний і стійкий прогрес. Я хотів би, щоб встановити цілі для себе, так що я зосередитися і поліпшити.

Коли можна сказати одним перевершив початкового етапу і є проміжним плавець рівні? Яку відстань є проміжним плавець рівні очікується, що плавати для різних ударів? Я згоден, що це свавілля, але грубі рекомендації будуть корисні.

+958
Estellia Konou 13 лист. 2011 р., 15:53:17
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Поширені помилки

Це один з тих випадків, коли правило "великого пальця" була помилково вважають дихотомію.

Що щодо "скільки повторень на розмір і силу?" дискусія полягає в тому, що розмір і сила є не взаємовиключними. Якщо ви будуєте одне, ви неминуче побудують інші.

На ваше питання

Ні, ви не витрачаєте свій час. Поки ви перебуваєте в тренажерному залі, підняття тягарів, і прогресує, ви не витрачаєте свій час, не важливо, які ваші цілі. Якщо ви робите ці речі, ви будете прогресувати у всіх аспектах, включаючи естетику.

Я не можу сказати чому coolcicada вибрав ці реп коливається над іншими, але я можу підтвердити той факт, що якщо ви хочете мати помітного прогресу в розмір, ви повинні неминуче побудувати силу, необхідну для підняття ваги, які дадуть вам розмір.

У цьому зв'язку, 5-реп набори були дуже популярні, тому що ви можете піднімати важкі ваги і відчувають певний гіпертрофії, а ви на нього.

Але найважливіше, що вам потрібно турбуватися про найближчому майбутньому, полягає в тому, що яку б програму ви не вибрали, він реалізує прогресування помітно у вазі.

Приклад для новачків

Припустимо я новачок, і я хочу, щоб поліпшити розмір. І скажімо, у мене є недоліки досить слабка. Я можу вичавити штангу для 2-3 повторень.

Тепер, я хочу побудувати естетика вірно? Тому я хочу великі м'язи! І я чув, що 8-12 повторень-це діапазон, я хочу бути. Так що я повинен робити?

Ну, мені потрібно потрапити в бар 15кг, і зробити 8-12 повторень множин. Але що дасть мені естетичне м'язів я хочу? Звичайно, ні! У мене немає підстави, щоб побудувати на естетику. В ідеалі, я повинен робити 8-12 повторень на набагато більшу вагу. Але для того, щоб потрапити туди, мені потрібно збільшити мою силу багато.

Так що не хапай запальничку бар. Я палицю з важкою брусом, і продовжувати робити 3-5 повторень протягом декількох місяців, поки я не можу лавці, що на 8-12 повторень. І бац! Зараз я трохи сильніше, і, що більш важливо, трохи більше!

Тепер ми прополоскати і повторити. Тепер я можу робити в барі , а потім деякі 2-3 повторень. І тоді я використовую, щоб побудувати деяку силу, поки я не можу лавці, що вага на 8-12.

Хороші новини

Ок, так що ви будете витрачати деякий час з меншим повторень на більш високий вагу, але хороша новина в тому, що, хоча люди кажуть, що "це створює сила", вони праві, і неправі. Він будує як розмір і сила.

Нижня лінія

Роблю 8-12 повторень-це добре, але працюючи з великими вагами, збирається збільшити вагу, з яким ви зможете зробити 8-12 повторень. І чим більше ваги ви упакувати на ні, тим більше тих, 8-12 повторень зробить за вас.

Моя рекомендація

Не ухилятися від програми через реп-діапазонів представлена. Я не знаю, що таке репутація, що програма є, але якщо він говорить, що буде будувати естетика для вас, дати йому шанс.

3х5-це здорово, поки у вас є постійне збільшення ваги, і тим самим сила. І розмір буде прийти з ним хочеш ти цього чи ні.

+903
Sam Wise 22 січ. 2015 р., 09:31:16

Враховуючи той факт, що він не робить різниці між м'язової маси тіла і жирової маси, чому таке індекс маси тіла, тому широко використовується для визначення ідеальної маси тіла?

Коли я почав серйозно працювати кілька років тому (підняття ваги і кардіо), я набрала 20+ кг і 2 розміру за пояс в штани. Я не м'язистим, але є набагато більше м'язів тепер, коли я почав. За ІМТ графік для мого зросту і ваги, я на грані ожиріння, але в реальності я зовсім підходять. На щорічний огляд мій лікар витягнув ІМТ діаграма, знову подивився на мене і сказав: "Ну, що, очевидно, не працює для вас."

Що кращий спосіб для вимірювання/манометрическое фітнес або відповідного ваги? Це виключно для вимірювання % жиру в організмі?

+887
S18alg 24 серп. 2018 р., 15:45:51

Взагалі кажучи, здається, що квасоля і багато овочів з високим вмістом клітковини. Більшість фруктів я шукав були в 10-20% діапазону. Ось мої перші висновки:

 • Броколі (~46%)
 • Чорні Боби (~37%)
 • Пінто Квасолі (~34%)
 • Горох (~34%)
 • Капуста (~34%)
 • Висівки (~23%)
 • Ячмінь (~23%)

  • Відсотки, засновані на харчові волокна / вуглеводів на етикетках продуктів харчування
+870
kingtravel 30 січ. 2017 р., 02:59:11

Присідання. Багато-багато присідань. Присадкуватий варіації. Багато-багато присідати варіації і послідовності. Випади і також варіації випад.

Погляньте на те, як зек кондиціонування і працювати ваш шлях до пістолета присідання. Коли ви можете виконати 5 послідовних дупу на траву присідання пістолетом, швидше за все, ви будете мати деякі досить сильні стегна.

+785
user219634 19 серп. 2014 р., 04:02:34

Ваша після тренування прийом їжі повинен бути суміш вуглеводів і білка. Швидке або повільне поглинання не було показано, щоб бути проблемою для спортсменів-любителів--адекватне споживання білка є проблемою.

Для веганів це може бути будь-яке поєднання продуктів, які повинні бути частиною вашого існуючого раціону. Наголос слід робити на білки, які мають більш високу повноту результат і високу біологічну цінність.

За посиланням з PubMed містить статті в журналі спортивної науки і медицини на білок: Хоффман-молодший, Фальво МДЖ. Купити протеїн – що краще? Журнал спортивної науки і медицини. 2004;3(3):118-130.

Відповідно до цього джерела, чорні боби і соєвий білок (ізолят або концентрат) ваші кращі варіанти, разом з рисовим протеїном, і будь-який інший рослинний білок на основі існуючих, таких як ТВП.

Рекомендації за кількість білка для калорій, близько 20 г/шрот. Ваші загальні вимоги по 1г білка на кожен кг м'язової маси тіла в день.

+779
Gregory Croisdale 8 вер. 2013 р., 05:21:13

Я все краще і краще робити chinups/підтягування, але я можу тільки зробити "легкий", тих, хто з супінації хватом, долоні звернені до мене.

Я надмірна вага, але не величезні (185 см, 100+кг) і не відомо за мій фітнес, але вже краще.

У будь-якому випадку "жорсткого" chinups/підтягування з pronated хватом, долоні звернені в бік, набагато складніше для мене, що я все ще можу навряд чи, навіть якщо я можу зробити до п'ятдесяти "легко", якщо я розкласти комплекти.

Є деякі методи, особливо для розвитку від "легко" до "складно" chinups? Все, що повинно бути враховано при надмірній вазі?

(Я просто використовую місцевий відкритий тренажерний зал обладнання.

+771
aug 9 трав. 2017 р., 02:22:07

У мене було важке час навчання очищає, але вони дійсно чудові майстри і розблокування Олімпійських підйомників відчуває, як поступати в штангу братства. В якості еталону, дивитися це на ютубі уповільнене поштовху.

У мене важкий час, роблячи вибуховою тяги (третій крок, коли ви ефективно робить вертикальному ряду). Мені стрибати? Я можу використовувати рух стегном з кінця останнього кроку? Ні?

Так що ви дійсно не хочете думати про вертикальному ряду. Покажчики для мене, що я намагаюся використовувати це:

 • Я роблю розминку вертикальне вікно стрибає. Це допомагає мати стрибки свіжі у вашій м'язової пам'яті, а не велика сила повільно працювати.
 • Бар у фізичний контакт вище колін, чіпає мої квади.
 • Мені потрібно носити обтягуючі труси, тому що БАР завжди буде пасти, буквально торкаючись моєї "області тазу".
 • Стрибати і випрямити спину/стегно. Якщо руки прямі, це буде рухати планку вгору. Після того, як він рухається зі своїми стрибати, то можна зігнути руки, щоб утримати його, як він рухається на північ.
 • Не думайте про веслування його, це буде гвинт вас в будь-який час.
 • Вам потрібен достатню вагу, щоб викликати балістичний характер руху, щоб відбутися. Порожній бар дійсно не достатньо для більшості людей і мітлі, звичайно, не. Особливо якщо ти гребеш її прямо зараз, ви хочете використовувати щось, що ви фізично не можете поспіль. Це добре, щоб дізнатися деякі деталі з порожньому барі, але в підсумку ви не можете практикувати стрибки з великих ваг, поки ви не мати великої ваги. Навіть ~100фунта може бути достатньо, щоб викликати балістичного характеру статися.
 • Перевірте кількість повітря під ~500lb чистим: ви буквально можете побачити світ під його правий черевик від стрибка. Більшість людей Землі будуть трохи ширше.

enter image description here

Як я можу зловити вагу в кінці кінців? Вона повинна в буквальному сенсі бути на моєму плечі з рукою утримуючи його на місці? Коли я спробувати цей Я завжди в кінцевому підсумку піймавши його в руки (ймовірно, бояться поранивши плече на посадку).

 • Ви отримуєте ваше тіло під бар. В бар піду, куди ти жбурнув його, і ви не збираєтеся бути в змозі надати великого впливу на його горизонтально. Тому потрібно взяти себе в барі.
 • Практика велике Передні присідання, і не прибирає, поки ви не звикнете зі штангою в стійці установки. Якщо я не зробив чистить на тиждень, я зроблю деяке світло Передні присідання так, щоб нагадати собі, де я хочу в бар, і як він буде почувати себе.
 • Особисто я вважаю, що це набагато легше зробити повний присед очищає (не очищає влада). При більш важких ваг, очищає влади стають повними очищає, тому що ви завжди зможете отримати запальничка вагою до вищої (чистої потужності установки), ніж більш важкими вагами (присед чистої установки). Я знаю всі аргументи на користь очищає владу, але за мій час я знайти нормальний присед в чистоті, щоб бути легше, безпечніше, включає в себе бонус-Передні присідання, і готує вас краще для Олімпійських піднімаючись.
 • Знову, хоча, думаю, викуримо штангою повітрі і отримувати його в положення стійки. Більш важкими вагами і повний присед чистому вигляді дозволяє падати нижче, і використовувати ваші м'язи як надувній подушці сортів, щоб поглинути зараз-гравітаційно-керований-вага. Ваші руки на перекладині (середині стрибка), як телеграфісти позиції бару. Вони не зможуть зробити що-небудь корисне. Це переднє сидіння на корточках (стійку) позиція, яку ви знімаєте для.

Мої рухи не на всі рідини (звичайно це питання значною мірою розсмокчеться з часом, як мені пристосуватися до неї).

ЮП. Найважча річ про Олімпійських ліфтинг полягає в тому, що немає часу, щоб пристосуватися. Як тільки ви починаєте, ви зробили, от і все. Це більше схоже на кидок у бейсболі, де у вас є два десятки речей, щоб відстежувати, але ви не можете свідомо думати про всі з них в середині поля. Ви повинні мати велику рух заблоковано м'язової пам'яті, так що ви можете звільнити свій розум, щоб зосередитися на окремих аспектах і не повинні тримати все це в голові.

Це питання нагадав мені відео Youtube я виклав кілька років тому, коли я вчився чисті, і хороший ліфтинг мій друг зумів дати мені певну консультацію і скажіть мені, де я облажалася. Я б дуже рекомендую отримати деякі відео з кутом як у мене є, щоб люди могли бачити ваш профіль, як він ставиться до бару. Ви зможете отримати деякі хороші пропозиції, що шлях. Я думаю fitness.stackexchange.com було б прекрасним місцем для критики.

+752
ranzbert 25 груд. 2018 р., 00:00:10

Є купа можливостей:

 • Ти набираєш води-вага в дні тренувань - через пити більше, або зберігати більше через після тренування запалення. Особисто я можу отримати/втратити 2+ фунтів від води-вага в 24 години, який легко маскує будь втрата жиру.

 • Ви не так активні після тренувань під час тренування-днів - менше прогулянок або загального руху можна додати до багато калорій

 • Після першого 27кг (що є велика вага, щоб втратити - вітаю!) ваші втрати ваги, ймовірно, буде набагато важче і повільніше. Є більше терпіння!

Я очікував, що це буде комбінація всіх трьох цих ефектів.

+722
rosscova 23 черв. 2014 р., 10:58:09

Я завжди бачу ІМТ діаграми, розміщені у різних місцях, пов'язаних зі здоров'ям, і я знаю, що компанії зі страхування життя використовувати його для оцінки ризику.

Я чув нормального діапазону індексу, нібито ґрунтуючись на тому, що нормально було в 1800-х роках у Польщі. Це правда? У будь-якому випадку, необхідно досить громіздкі особою з використанням кардіо/силові тренування коли-небудь чекати, щоб вдарити, що нормальний діапазон у нормальний хід подій, чи можна очікувати, щоб залишитися в надлишкову вагу категорії з-за нової м'язової маси?

+703
Vishal Gori 24 лист. 2015 р., 02:57:58

Такі пакети спочатку присутні всередині тіла або вона утворюється з допомогою фізичних вправ?Якщо так, то як вона утворилася?

+700
Keisuke Ueda 11 трав. 2011 р., 05:27:51

Там може бути багато причин для м'язового спазму/тягне в районі шиї, у тому числі (зокрема, немає порядку):

 • Недостатнє харчування: м'язам не вистачає запасів глікогену потрібний і перестраховуватися
 • Недостатній сон: ваша нервова система вплив, коли ви в сні позбавлені держави, і я мав велику частину шиї спазм проблеми, коли в такому стані
 • Погано гідратації: електролітний дисбаланс може викликати помилкові сигнали болю або м'язові спазми відбуваються.
 • Слабкості верхній частині спини: верхня частина спини і задні дельти не вносять свій внесок у ліфт і тому ви не напружуючись зробити ліфт
 • Поганий форма: спостерігачі не можуть знати, що шукати або не особливо звертаючи увагу більше, ніж тримати планку від здавлювання шиї

Ви навіть можете мати поєднання декількох факторів відбувається одночасно. Не виключаю "поганим тоном" якщо у вас є кваліфікований тренер скаже вам, що ваша форма-це добре. Хто-кров'янисті виділення-це просто для безпеки, а не як отримати більше м'язів бар.

Я збираюся припустити, що їжа, сон і зволоження-все працює досить добре на частину відповіді, але, будь ласка, переконайтеся, що вони не проблема.

Віджимати Речі Накладних

Різні варіації актуальних речей з верхньої полиці вимагають верхній частині спини повинні бути задіяні, і перехід маси в передній частині голови прямо на плечі. Насправді, ви повинні бути в змозі провести пряму лінію від центру штангою, через лопатки, і середини стопи. Ваш нижній частині спини повинен бути в нейтральному положенні.

Якщо ви не закінчується в цій позиції, швидше за все, бар-це залишаються перед вами. Шанси ж добре, що ваша верхня частина спини не бере участь у ліфті взагалі.

Жиму Лежачи Речей

Удосконалювати свою техніку, але не повністю змінити його. Є час і місце для плоскою задньою з ногами на лавці, але це ізолювати зброю якщо їх слабкості.

Вигинаючи спину-це добре, але переконайтеся в наступні речі:

 • Ваші плечі, сідниці і голова повинні бути в контакті з лавки (зауважте, я не кажу шиї).
 • У барі буде змінюватися, куди вона потрапляє, коли в нижньому положенні, але це має бути між лінією сосків і грудини.
 • Шлях бар повинен мати бар прямо над плечима, а плечі залишалися в контакті з лавки (не піднімати плечі). Це означає, що бар буде рухатися горизонтально. Це також означає, що ваша верхня частина спини задіяні для надання допомоги.

Рекомендації

Взяти трохи вага штанги, і упор на початкову та кінцеву позиції. Також спробуйте активувати ваш верхній частині спини, щоб допомогти на ці ліфти.

 • Почніть з ваги, можна виконувати рухи повільно, і зосередитися на залишитися в сильній позиції тіла на всіх етапах підйому.
 • Ваш прогрес буде додавати більше швидкість в бар, перш ніж додавати вагу. Кожен раз, коли ви збільшуєте вага починати з повільним підйомом
 • Проаналізувати гантелі стійки піднімає в якості вправи допомогу. Почніть з ваги, ви можете робити 3х10 с.
+688
Felix Richter 24 січ. 2010 р., 13:36:35

Відмова від відповідальності: я не експерт в запущеній формі або подолог. Це мій власний досвід.

У мене шишка на одній нозі, який я підозрюю, викликана надмірно агресивні скельні туфлі, але коли він розгорається, він також може зробити боляче. Здається, що відтінити біль-це взуття, яка поставити бічний тиск на пальці (тобто стисни мої пальці разом).

Що дійсно допомогло і переключилися на взуття (Вібрам з пальцями ноги) і біжить босоніж. Я думаю, тому що тут немає внутрішнє тиск на пальці і вони могли вільно рухатися. Це дещо розходиться з професійна порада мені дали, який повинен був отримати замовлення накладок і вставок в immobilse ніг.

Варто мати на увазі при отриманні консультації, хто хоче отримати вигоду з нього. Не в тому, що люди є спекуляцією, але вони, природно, знають більше про, більше цікавитися, і бути більш імовірно, щоб рекомендувати втручання, у них професійний інтерес.

+674
ugur ata 7 бер. 2013 р., 15:28:37

Більшість досліджень показують, що тільки на корточках нижче паралелі-це абсолютно безпечно і навіть корисно для коліна. Однак, є різниця між просто ламати паралельно і присідати, поки ваші стегна натисніть ваше телят (ГПТ). Моя особиста думка полягає в тому, що навіть навпочіпки АТГ є безпечною для колін і дослідження важкоатлетів - хто як можна глибоко присідати - як правило, підтверджують це.

Проте, є деякі дослідження, які показують підвищений ризик травми коліна з дуже глибоким навприсядки. Що ще більш важливо, вигоди від АТГ і трохи нижче паралелі не величезні для більшості цілей діяльності і не багато люди мають можливість зробити це, зберігаючи правильне поперековий арки. Тому, я завжди рекомендую навпочіпки нижче паралелі, я б тільки рекомендувати ГПТ навпочіпки якщо ваші цілі отримати пряму вигоду від цього, з олімпійської тягарів основним варіантом використання.

Для вашого задоволення читання:

+652
joyi99 3 жовт. 2018 р., 08:52:29

Мій загальний досвід це так, тримати плечі знизав плечима.

Майже у всіх випадках, де вага заблокована над головою, тримаючи плечима знизав буде більше безпеки, ніж все інше. Так, знизавши будуть займатися пастки, але і допомагає привести плечі у вертикальній площині (подумайте про притягнення плечі, або приклад я часто використовую для моїх спортсменів "через руки").

Попередження: Анатомія бере участь: за плюючи, ти допоможеш підняти лопатки виставляючи суглобової (плече розеткою вгору, створюючи кишеня для Hummerus сидіти. І далі, приносячи плечі місцях вага у відповідності з вашим центром рівноваги. Без цього скелета береться з рівняння, спираючись на суглоби і сухожилля, щоб утримати і стабілізувати вагу. Це призведе до непотрібного перевантаження, збільшуючи ваші шанси на травми.

Думати про двох видах атлетів, яким необхідно проводити у всіх просторових положеннях: гімнасти та олімпійських будівельників. Подивіться будь-який образ, і ви помітите, гімнаст плечі відповідно до їх спинами (не штовхає вперед, як би для повітряних тисків). Олімпійські ліфтери часто помітно, пробиваючи головою вперед, який відкриває груди і виводячи плечі.

Нарешті, якщо у вас виникли труднощі з рухливістю тримаючи вага на активному плечима, потім попрацювати над цим, перш ніж намагатися утримати над головою вага протягом будь-якого періоду часу.

+607
Robert Wilber 22 бер. 2016 р., 02:36:14

Більшість вправ можна виконувати з однакової ваги і форми, використовуючи або штангу, або пару гантелей. Я чув, що люди починають піднімати більшої ваги стає все важче збільшувати вагу гантелей порівняно з гантелями.

Аналогічно, мій тренажерний зал з гантелями тільки піти як високо як 30 кг, і я помітила, що поки я можу штангою, жим лежачи 60 кг на 5 повторень досить легко, я не можу зробити те ж саме при спробі натиснути на 30 кг гантелі в кожній руці (навіть за допомогою гантелей в положенні).

 • Чому це більш важко виконати підйом з гантелями, ніж з equivilent зваженої штангою?
 • Це тому, що різні м'язи звикають при використанні гантелей, хоча його ті ж базові рухи?
 • Якщо є відмінності, є якісь переваги штанги за гантелі або навпаки?
+552
irwinj 16 бер. 2014 р., 09:29:37

Що правда полягає в тому, що мозок використовує багато енергії. Щодо її розмірів це найбільш енергоємний з усіх.

Я думаю, що це СПІК дослідження буде ідеальним місцем для початку.

"Хоча мозок становить лише 2% від ваги тіла, він отримує 15% від серцевого викиду, 20% від загального обсягу тіла, споживання кисню, і 25% від загального обсягу тіла утилізації глюкози. З глобальної кровообіг 57 мл/100 г·хв, мозок витягає приблизно 50% кисню і 10% глюкози з крові."

Є хороші ресурси на цьому сайті, як: нейро 5-го покоління. Наука колись вважалося неможливим, як нейрогенез в дорослому мозку, яка може стати корисним для людей, які страждають від хвороб varioous в мозок.

+494
Francisco Jones 22 серп. 2019 р., 07:27:21

Іноді після завершення роботи я буду подолати бажання кляп і я відчуваю грудку мокротиння в горлі застрягло. Я зазвичай в кінцевому підсумку на коліна злому і выплевывала мокротиння, а потім через п'ять хвилин я в порядку. Під час епізоду мого рота надзвичайно суха. Я пробував різною, що я їм перед запуском та це не мало значення. Я зазвичай бігаю вранці і просто шматочок шоколаду і еспрессо до запуску. Дуже жарко в Остіні, штат Техас, так що я зазвичай рано вранці.

Ця реакція ніколи не відбувається під час бігу і не відразу після зупинки. Це завжди від 1 до 3 хвилин після того, як я закінчив. Зазвичай це відбувається після складніше виконується, але також відбулося після тривалих повільно працює. Маршрути розрізняються за відстань між 5К і 5 миль.

Мені б дуже хотілося знати, що є причиною цього, що я можу зробити, щоб зупинити це відбувається, і якщо це небезпечно у будь-якому випадку.

+441
PAUK 18 лип. 2011 р., 16:06:29

Якщо тяги занадто багато, щоб зробити кожну тренування очистити владу від столу потім ще підтягувався нормально. Щось на зразок наступного буде добре:

Відповідь: присяд, жимі, підборіддя і назад розширення

Б: присідання, жим, станова тяга / чергувати з подбородками і назад розширення

Що тримає вас тяги один раз в тиждень, присідання три рази в тиждень, і підтягування і робиш розширення, коли ви не тяги. Це хороший спосіб, щоб продовжити. Це дуже близько до програми Тягар початківців Wunsler (наприкінці книжки, як приклад обліку Примітки). Можна також приймати поради від Rippetoe в Уічіто-Фолс початківців програма:

Уічіто-Фолс Початківців Програма

Понеділок: присед 3х5, жим лежачи/прес-3х5 (змінний), Підтягування: 3 сети на провал або додати вага при заповненні більше 15 повторень

Середа: присед 3х5, прес/Жим лежачи 3х5 (чергування), станова тяга 1х5/Powerclean 5х3 (чергування)

П'ятниця: присед 3х5, жим лежачи/прес-3х5 (чергування), Підтягування: 3 сети на провал або додати вага при заповненні більше 15 повторень

Звичайно, ви б зняти чисту силу. Оскільки у вас підборіддя-UPS в кількох місцях програми, ви можете включити один з них для підтягувань та отримати переваги обох стилів.

Інший варіант-навчитися влади чисті. Це не така вже й погана ідея.

+399
Robert Ralston 21 черв. 2015 р., 06:20:29

При запуску в холодну погоду я рекомендував дихання через рот з самого початку і знайти його краще робити так.

Це також допомагає зробити деякі розминки в приміщенні першого і термобілизна, так що я не запустити холоне в жилах.

+375
use28183 30 лист. 2018 р., 14:50:00

Знімаєш судома видається надмірною мірою запобіжного заходу з урахуванням причин тому багато, і, бинтування фактично може погіршити ситуацію, якщо це впливає на циркуляцію. Оскільки немає остаточного дослідження, щоб вказати точні причини спазмів (там, здається, багато можливостей), я думаю, ваш кращий курс дій, щоб підготувати себе заздалегідь.

У мене схожа ситуація як весляр. Під час практики, немає нічого незвичайного в рядку 20 хвилин без перерви. Це може бути повторено кілька разів протягом практики. Немає ніякої гарантії, що судома не ззаду його потворну голову, навіть переконавшись, що я споживати потрібну кількість води, поживних речовин і т. д. У мене є лише непідтверджена інформація, але, в моєму випадку, я виявив, що після розтягування програму для мого телят до греблі, і, тримаючи мої ікри теплий скорочує частоту литкові судоми. Це може бути пов'язано зі збільшенням припливу крові. Я використовую неопрену теляти рукав, який зроблений спеціально для веслування, який забезпечує захист і тепло. Ось приклад...

enter image description here

У той час як рукав не профілактична, здається, щоб знизити частоту судом. Якщо ви вичерпали всі інші рішення, може бути варто спробувати теляти рукав.

+372
Thomasina Robinson 17 квіт. 2015 р., 05:50:48

Плавання, якщо робити на швидкість/ефективність насправді більше тренування верхньої частини тіла, ніж нижня частина тіла. У самому справі, значну увагу вдосконаленню плавання в ефективності, що, звичайно, знижує спалювання калорій, але результати в умінні плавати довше і швидше.

Та тому, що ви плаваєте, дуже багато роботи нести свій власний вагу пропускається.

Біг-це, напевно, краще для спалювання із загальною калорійністю.

Однак, якщо ви любите плавати, то це краще, ніж те, що вам не подобається.

+271
Ravi Dave 18 вер. 2016 р., 16:56:55

Фон

Я колишня курця (чоловік, 26, 173 см (5'8")) – курив близько десяти років з різною інтенсивністю – і так кілька місяців захоплений спортом. Я почав кататися на гірських велосипедах, незабаром після того, як я почав плавати і якраз потрапили на дорогу на велосипеді. Їзда на мотоциклі-це велике задоволення, але забирає багато часу і підготовки, я зазвичай на велосипеді протягом двох-трьох годин, і потрібно принаймні один час підготовки до планування маршруту, готувати напої, одягнутися).

Тому, коли я увійшов собак в минулий четвер, я спонтанно вирішила пробігти маршрут, замість того, щоб гуляти. Це був 3.8 км маршруту (2.36 км), в основному по пересіченій місцевості, вгору і вниз невеликий пагорб. Тому що одна з собак, в основному, стурбовані копанням картоплі і перевіряючи купи гною мені часто доводилося працювати на одному місці, щоб чекати, але я намагався рухатися.

До вчорашнього дня (неділя) у мене були важкі ноги і підніматися по сходах було трохи боляче. Я був дуже здивований, що я можу цикл 100 км без серйозних болі в ногах, але ті кілька кілометрів бігу вбила мої ноги.


У будь-якому випадку я вирішив знову запустити сьогодні і вирішив піти на 5.1 км сьогодні (3.16 км). Я подивився, в який час я повинен досягти за Німецький Sportabzeichen список (німецька Sportsmedal) і він зобов'язаний бігати 5 км за 23 хвилини для мого віку.

Я насправді отримала першу частину курсу (крос-кантрі знову, але в основному квартири) у термін, але після цього мені довелося зупинитися і погуляти. Щоб уникнути швів мені довелося пригальмувати з моїми темпами і це зайняло у мене (з ходьбою перервами) 33 хвилин.

Цілі

Моя короткострокова мета-досягти цього 23 хвилини на цей конкретний 5км курс (без паузи звичайно). Моїй довгостроковою метою є, щоб мати можливість працювати на довгих дистанціях, не обов'язково швидкість. Все-таки моя головна мета-загальний фітнес і в основному на велосипедах.

Питання

Як часто я повинен бути тренувань в тиждень для досягнення моїх цілей щодо бігу і буде проблема, якщо я наприклад бігу на один день, інший велосипед, і знову біжимо по далі?

+206
J Wells 20 лип. 2011 р., 22:17:16

Я отримую сильний біль у руці, коли я роблю біцепса кучері з гантелями або бар, я не проти реалізації іншої частини тіла.е. трицепс спина , груди і т. д., Є вправи на біцепс, яка не передбачає кучері, але дають достатню перевагу, щоб збільшити біцепс?

+183
Ilya Vyalyh 9 жовт. 2015 р., 13:46:25

Є безліч онлайн-калькулятор калорій для бігу (наприклад, у бігунів світу). Яка основна формула для розрахунку витрати енергії під час роботи? Цей пост був відмінний відповідь для аналогового спалених калорій протягом дня.

+142
daria davis fleming 6 січ. 2018 р., 11:43:59

Зазвичай ви набираєте вагу, якщо споживаємо більше калорій, ніж ви спалюєте.

Так що, якщо я візьму колу нуль, з 1 ккал може, це робить мене товстим або набрати вагу?

Які недоліки?

+130
EL Manu 1 трав. 2016 р., 20:45:24

Ну, коли справа доходить до ідеальний час, моя особиста думка говорить, ранок-це найкращий час для зважування. Після того, як ви прокидаєтеся і йдете в туалет, УР кишечника,сечового міхура і шлунку все стає порожнім. І, щоб бути додані в той час ви носіть легкий одяг, так що всі можливі шанси неправильне вимір може бути виключений. І завжди намагаюся зважувати себе в такий же інтервал часу.Сказати один раз в місяць.

+126
ClearMountainWay 3 лип. 2014 р., 06:00:20

Якщо ви часто міняєте спосіб ви тренуєтеся, він стає дуже важко слідувати, якщо ви покращуєте їх. Найголовніше в тренуванні ваги "прогресивної сверхнагрузки". Цього повинно випливати, має бути збільшення "навантаження об'ємом" Ви робите. (ТВЛ = вага х реп х)

Тому, намагайтеся дотримуватися єдиної програми, і намагаються доїти як можна довше.

+111
Heath Dacre 15 лют. 2018 р., 18:44:04

Плато викликана безліч різних речей. Іноді ваш організм просто звик до програми навчання та в інших випадках ваше тіло просто потребує відпочинку. Ось список, щоб допомогти вам через вашу плато:

 1. Нова програма навчання
 2. Краще спати (якщо ви спите 6 годин, намагайтеся спати 7-8)
 3. Короткий час відпочинку між сетами (якщо ви робили за 90 секунд, спробуйте 30 секунд)
 4. Різних темпах через ваші набори (2 секунди вгору, 1 секунду утримуйте 3 секунди йде вниз)
 5. Нова тренування спліт (наприклад: ноги в понеділок замість грудей і т. д.)
 6. Персональний тренер (вони будуть в змозі, щоб звузити речі вниз краще, ніж у нас)

Наприклад, мій особистий тренер рекомендує мені взяти тиждень відпустки тренування кожні 6-8 тижнів потрапив (висока інтенсивність тренування), тому що моє тіло просто розсиплеться під інтенсивність тренування.


Увімкніть ваш раціон, якщо це необхідно. Дієта Палео-це здорово, але ви пробували що-небудь ще?

Якщо ви шукаєте, щоб спалювати жир з допомогою кардіо, постарайтеся залишатися в темпи вдасться, де ви зможете провести розмову з ким-то не захекавшись. Коли ви виявите, що тонка лінія, ви отримаєте найкращі результати від управління втрати ваги.

Що стосується ваги, якщо ви тільки робите Ваг може пора спробувати пліометричні вправи. Я пропоную розмовляти з особистим тренером.

Пам'ятаєте ... навіть якщо ви не втрачаєте вагу, можливо, ваші втрати жиру, але м'язи при цьому не змінити свій поточний вагу.

+106
Alesia Mendoza 23 лют. 2010 р., 15:05:22

Питання, Або як але я не бачу нічого поганого у використанні того, що є у вас вдома, щоб йти поєднання ваги і Ваше тіло. Після того як ви ростете, що у вас, можливо, ви могли б приєднатися до тренажерний зал. Оскільки у вас є лавка і бар будинку ви вже можете зробити так багато речей, жим лежачи, станова тяга і так далі. Підтягування не легко почати, але ви будете підвищувати досить швидко. Ви можете використовувати лаву, щоб встати і допомогти штовхати ваші ноги просто йти. Там може бути багато наводив приклади, але потрібно трохи більш докладно про те, що у вас в будинку.

Якщо вас більше цікавить програма P90X-це взагалі хороша програма, але як правило, щоб спалити м'язи трохи багато, на мій смак.

Ви згадали, щоб схуднути і якщо це дійсно головна мета, ви можете пропустити цю вправу, щоб бути і з 100% зосередитися на вашій дієті. Ви побачите дуже швидкі результати при досить невеликих змін.

+97
Yakimych 10 груд. 2014 р., 08:28:25

Я тут новачок, тому, будь ласка, вибачте, якщо таке питання вже відповідали. Отже, я чоловік. Так, я міг би зробити багато реакції на це, але я буду краток. Я хочу жіноче тіло, сенс, я хочу більше, стрункішими стегна і верхньої частини тіла. Я дійсно не знаю, якщо я можу досягти щось подібне без будь-яких відхилень від первісного плану, але прошу не карати, це. Які вправи я повинен взяти на себе? Мені потрібна конкретна дієта? Якщо потрібна додаткова інформація, я можу поділитися ним з вами.

+64
Jun Makii 10 груд. 2018 р., 15:49:22

Я 28-річний чоловік, зробивши навчання ваги і за останні 5 років, висота 5'11", талія 38" і вагу 95 кг Моя мета - наростити м'язи і втратити жир одночасно протягом тривалого періоду часу, минаючи циклах зсипати і вирізування, мати добре зібраний і певний орган. Які тренування і прийому їжі/тимчасові вимоги для досягнення цієї мети?

+63
configurator 1 бер. 2015 р., 19:22:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil