Для глибокій тепловій або глибокої заморозки, ось в чому питання

Після запуску довгострокові ікри-м'язи, поранивши в ногу під час недавнього бігу, я пішов до моєї місцевій аптеці, щоб зробити кілька глибоких тепла, щоб застосувати до нього, поки ми чекали лікарів, щоб мене пропхати.

Однак, як глибокотепла і глибокоїзаморозки були доступні для покупки; як пропонуючи, здавалося б, те ж обіцянку полегшення болю в м'язах і я не певен, хто з них краще застосувати в даній ситуації.

Є хороше правило для того, щоб застосувати заморозити або нагріти розчин?

Тобто це не той випадок, що різке похолодання рішення повинні бути застосовані до травм і тепла рішення просто туди відпочивати біль/ ниючий (але не травми) м'язів (або щось подібне?)

+687
Pradeep Bande 31 бер. 2012 р., 14:43:49
33 відповідей

Немає розкладу нога не обходиться без хоча б якийсь присадкуватий, принаймні кожен другий день ноги. Можна спробувати перед навпочіпки або може рубати присадкуватий. Якщо ви не зробили цього, зробіть нога день нога день. Немає іншої групи м'язів, і найбільш виразно не кардіо у день ніг. Принаймні, поки ви істотно зміцнюєте.

+982
user727272 03 февр. '09 в 4:24

Співвідношення не жорстких правил. В принципі, ви завжди будете бачити (з найменшою кількістю ваги, щоб найбільша кількість ваги) плечові прес -> Жим лежачи -> присідання -> станова тяга. Якщо ви не, то ви повинні працювати на те, що ліфт відстає. Навчання за певний відсоток досить нерозумно.

+943
Amirthaprakash Chidambaram 6 лип. 2013 р., 15:41:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вам не потрібно , щоб просто зміцнити нижню частину спини. Ви відчуваєте попереку спазми і труднощі, але це не тому, що ваш нижній частині спини є слабким. Це з-за системних проблем, безпосередньо пов'язаних з сидячим способом життя. Як такої немає 'лейкопластир розчин допоможе, замість цього Вам необхідний комплексний капітальний ремонт.

Що ви, ймовірно, страждають від

 • М'язовий дисбаланс: бути сидячий спосіб життя означає, що ви використовувати обмежена кількість м'язів, як такий широкий спектр атрофуються і стають слабкими. Це викликає болю або травм із-за неправильної механіки, наприклад, піднімаючись з колін або округлої спиною-за слабких стегна.
 • Закріпленість м'язи: м'язи повинні бути розтягнуті і використовується в іншому разі вони стають коротшими і щільніше. Це призводить до поганої постави, болю і неправильні механіки при русі або підняття.

 • М'язова слабкість: схожий на дисбаланс, але просто загальну м'язову слабкість. Це викликає різні проблеми, так як м'язи не можуть підтримувати кісткової системи правильно і ви в кінцевому підсумку з біль/спазми.

Для їх вирішення

 • Діяльність в день. Кожен день Ви повинні робити якусь діяльність. Будь то прогулянки, або підніматися, або кардіо. Все, що включає в себе переміщення щонайменше 20-30 хвилин.

 • Підйом, хоча й не Потрібно, є кращим способом, щоб зміцнити м'язи і виправити м'язовий дисбаланс з правильною тренування. Це також відмінний спосіб, щоб отримати фізичні вправи і спалювати калорії. Я рекомендую процедуру, яка спрямована на з'єднання (великий) рухів. Витрачати багато часу на навчання форма, тому що неправильно підйому може призвести до подальшого травми і проблеми на дорозі.

  • Інший варіант-почати з машин або більш легкі варіанти складових ліфтів, щоб отримати ваші ноги мокрі. Наприклад:

   В кінцевому підсумку ви хочете включити правильне з'єднання підйомників.

 • Кардіо, який не повинен бути інтенсивним. Просто якийсь рух на більш високій інтенсивності, ніж швидко ходити. Тренування, як couch25k добре працює для збільшення ви повільно і дати вам структуру. Ви також можете просто робота на еліптичному або велотренажері, або просто займатися плаванням 2-3 рази в тиждень.

 • Розтяжки -статична і динамічна- це вкрай важливо. Поліпшити вашу гнучкість, особливо в області стегон і підколінні сухожилля. Багато проблем зі спиною пов'язані безпосередньо з відсутністю хіп мобільності активації/глют. В моїй кінцевої розминки статті я обговорюю Майк Бойлз суглоба шляхом спільного підходу і дати деякі загальні відрізків, це буде гарною відправною точкою.

 • Піна прокатки, який згадується в моїй статті, також має вирішальне значення. Коротше: пошкоджені м'язи, м'язи полагодять, рубцева тканина формує. Це особливо актуально для тих, хто веде малорухливий спосіб життя. Рубцевої тканини викликає скутість окремих частин м'яза, що призводить до нерівномірного розподілу сил. Це призводить до болю, знижується гнучкість і підвищену ймовірність травматизму. Я особисто рекомендую будь-6" х 36" круглий високої щільності ролик (посилання Amazon).

 • Краще дієти для зниження ваги і поліпшення загального здоров'я:

  • Пити багато води
  • Їжте цільні натуральні продукти
  • Залишатися в межах розумного дефіциту калорій між 750 і 500 калорій в день. Ось простий калькулятор
  • Їжте овочі з кожним прийомом їжі
  • Регулярно їжте фрукти
  • Тримайтеся подалі від цукру, перероблених продуктів харчування, напівфабрикатів, фастфуду і т. д.

  Дієта-це найважливіше для втрати жиру, а не тренування. Ви не зможете навчити поганий дієти.

 • Спати раніше і більше. Отримайте принаймні 8 годин сну до 11 вечора, якщо це можливо. Установка F. ЛК. Це дуже допомагає з відновлення, настрій, рівень енергії й мотивації протягом дня.

 • І, нарешті, проявляти ініціативу про своє здоров'я. Перестанеш дозволяти відходів тіло в крісло і почати рухатися. Це є раннім ознакою попередження гірше, якщо ви не діяти. Використовуйте це, щоб зробити перший крок в те, що буде серйозне поліпшення.

+909
jason b 24 серп. 2013 р., 09:56:32

може ви, хлопці, будь ласка, запропонуйте мені план дієти або щось, щоб набрати вагу або додати деякі м'язи навколо мого тіла і особи. Я 21-річний хлопець , дуже тонкий для мого віку і хочу набрати дуже швидко вага без побудови тіла. Спасибі заздалегідь

+853
Mohan Maalagi 11 черв. 2014 р., 14:59:58

Я думав про отримання kickscooter (дорослим) і катаються на самокатах і працювати для фітнесу і транспорту. Мені треба йти, може бути, 4-5км.

Мені просто цікаво, тому що ви повинні тиснути ногу, робити самокати зношується ваша взуття? Вони підходять, щоб носити черевики роботи з ними? Які найкращі туфлі на скутері?

+838
demiani 21 січ. 2011 р., 19:31:55

за 300 віджимань ви можете отримати трохи м'язи і кращу витривалість(сила).занять на витривалість так tiersome.Тобе змінено системник ви повинні проявляти всі свої м'язи. якщо вам цікаво спробувати цей графік. Пн-п/до=120(4varieties) Потягніть вгору=90(широка,вузька і задня) Вт-відпочинок СР-животики Талії,qudriceps (нога) Чт-біцепсів&трицепсів(з гантелями) Пт - відпочинок СБ-Нд повторювати домашнє завдання(більш Різний сортів)ВС-відпочинок Інша річ, ви повинні їсти 4-6 невеликих прийомів їжі в день не нехай ваше тіло впав голодний"їжте більше, ніж ви думаєте". пити 2-4liters води. Ви будете робити це Екс на 2 тижні і міняти тільки сортів на найближчі 2 тижні.є 148 різновидів віджимань.ви можете завантажити з YouTube. Бажаю гарної постави завдяки. Фогот щось.............................. зосередитися на УР черевця.

+804
flammable 25 бер. 2016 р., 17:43:52

Привіт, я збираюся почати використовувати p90x і я дивлюся на меню жиру Шредер і було цікаво, коли він говорить, що протеїновий порошок є те, що сенс пити протеїновий коктейль або що, бо я не зовсім розумію, що це сенс робити?

+788
lil stew 8 вер. 2010 р., 12:06:03

Це розумно, щоб отримати оцінку медичним працівником у випадках, коли у вас є біль. Однак, це також добре, щоб зробити основний зміст на себе.

Якщо ви хочете зробити деякі усунення несправностей на свій власний, погляньте на цій статті Майк Робертсон на болі в коліні. (Я пов'язаний з першою частиною, обов'язково прочитайте всі три.)

Щоб узагальнити те, що він говорить, Як статті занадто довгий (але дуже корисною), у більшості випадків біль у коліні викликана не нічого поганого з коліна, але на деяких інших вище або нижче коліна. Наприклад, жорсткі згиначі стегна може призвести до дисбалансу в стегні, що призводить до болю в коліні. Це те, що це було проблемою для мене, тому що я працюю зі стільця весь день.

Майк має деякі великі рекомендації про те, як виправити загальні проблеми як це. Ще один стоїть ресурс Келлі Старрет за MobilityWOD (тренування в день). Я робив ці вправи, і бачили реальне покращення у мого болю в колінах. Почнемо з самого початку.

Ці вправи, як правило, безпечні, якщо ви не маєте будь-які інші специфічні проблеми, які лікар вказав. (Як завжди, проконсультуйтеся з вашим лікарем і зупинити, якщо що-то дуже боляче.)

+779
user266535 6 лист. 2014 р., 02:49:45

Згідно з приписом (ExRx.net) сайт, є кілька вправи і розтяжку , які ви можете зробити.

Випробування:

Постраждалих Вправ:

Коригувальні вправи і розтяжку:

+761
user1636638 21 черв. 2016 р., 19:50:33

У мене є вправи для нарощування м'язової маси, яка досить добре працює. Проте, моє кардіо-це не найкращий і я хочу, щоб спалити якомога більше калорій за мій час, відведений.

У мене FitDesk , який я використовую на моєму столі. На низьких швидкостях, я можу на велосипеді близько години при збереженні зосередитися на роботі. На високих швидкостях, я можу на велосипеді близько 20 хвилин при збереженні фокуса, хоча це складніше.

Я знаю, що кінцеве рішення буде їздити на велосипеді в ситуації, за якої мені не потрібно, щоб зосередитися на своїй роботі, але це те, що мені потрібно працювати.

Це краще для загального фітнесу та кардіо тренувань, мають більш високі інтенсивності тренувань менше часу або менше інтенсивності тренувань для більш тривалого кількості часу?

+753
user12748 26 жовт. 2019 р., 04:06:47

Що вам потрібно, це комбіноване харчування і програма силових тренувань, щоб покласти на деякі м'язи і тримати ваш БФ% низька, щоб показати їх...робить обох в той же час трохи жорстко і Марк Уолберг виглядає поєднання очної дієтолог, повний робочий день персональний тренер і ймовірно за сумісництвом пластичний хірург. Встановити деякі реальні цілі і йти за те, що здоровий і змушує вас почувати себе добре. От дві книги відразу, так що ви можете почати вивчати і створювати гарний план тренування для вас: Стартову силу і нові правила ліфтингу.

Це досить жорстко, даючи вам хороший, довгостроковий план, не знаючи вас і бачачи, як ти тренуєшся....робіть це повільно, наростити і майте на увазі, що кожні 3-4 місяці вам потрібно змінити свої тренування, щоб тримати своє тіло гадати (який допомагає з вашим ростом і метаболізмом).

+748
We Need 8 вер. 2010 р., 23:27:10

Я дорослий чоловік бігун на витривалість, а на початку цього року взяв на помірно низьковуглеводні дієти і розтовстіла-адаптований. Мій працює спочатку були передбачувані sufferfest але після 6-8 тижнів я отримав до точки, де я провів 50к ультра, не беручи в будь калорій. У попередні 50к рас мені потрібно з'їсти вуглеводів, щоб продовжити.

Потім, через пару місяців цього літа і відпусток і сталося, і я припинила дієту. Тепер це жовтень, і я поновлення низкоуглеводная - але мій працює, знову страждати-фестах. Що навело мене на думці:

Як довго адаптація жир після скасування дієти?

Оскільки жир-адаптація-це, мабуть, втратив, я повинен чекати, що вона займе ще 6-8 тижнів, щоб відновити його, або процес буде швидше вдруге?

+691
xPythagoras 12 лют. 2017 р., 15:49:57

Безумовно, йога допомагає отримати полегшення від верхньої і нижньої травми спини, але ви повинні зупинити цих вправ ваги тіла, який є причиною і збільшити верхню або нижню біль у спині. Однак, ви можете почати займатися йогою разом з фізичними вправами маси тіла. Зробити деякі дослідження в інтернеті і дійте відповідно.

+624
Scittareggi 30 черв. 2016 р., 18:30:30

Гонках на витривалість, таких як 5к і більше-це все про поклавши в базу і час. 19.30-це респектабельний момент, так що у вас є щось хороше, щоб побудувати.

Так що давайте розірвати цей вниз. Я припускаю, що для вашої 5к, у тебе в машині як мінімум 30 кілометрів на тиждень, і робили так протягом деякого часу. Ваш час близько 6.17 темп за милю, я буду використовувати це в якості посилання. Ви повинні включати два види тренувань, інтервал і поріг. Інтервали робляться швидше, ніж темп гонки, довгий відновлення між. Поріг робиться трохи повільніше, ніж темп гонки, з короткими відновлення. Інтервали збільшать вашу швидкість верхнього кінця, і поріг тренування дозволять вам залишатися в вашому гоночному темпі довше.

Ось як я б структурувати зразок тиждень, середній сезон:

 • Понеділок - день відпочинку
 • Вівторок - 4 км, стійкому темпі. Мета близько 7, 7:15 на милю темпами.
 • Середа - день інтервал: 1-2 км розминки, 12 х 400, 1 миля warmdown. Ваші 400 повинні бути всі на 1:20 або швидше, ходять кожні 3 хвилини. (Це повинно дати вам 1:40 для відновлення між кожним з них). Якщо ви виявите, ви не можете зробити їх, або починають зникати останні, або збільшити час трохи (1:25 або близько того), або трохи скоротити тренування.
 • Четвер - 5 км, стійкому стані
 • П'ятниця - 5 км, стійкого стану, кинути в деяких :30 другий пікапи (поступово збільшувати в гоночному темпі протягом 30 секунд) на протязі всієї роботи. Мета для 5-8, в залежності від того, як ви себе відчуваєте.
 • Субота - день поріг: 1-2 км розминки, 4-6x800 в 3:20 ПАРЄ :15-20 секунд відновлення. Це трохи повільніше, ніж темп гонки. Якщо ти не можеш зробити останній, збільшити нафтовіддачу небагато.
 • Неділя - 6-10 км, легкому темпі, повільніше, ніж стійкий стан.

Найбільша помилка, яку більшість uncoached бігунів роблять, що вони йдуть занадто важко на їх стійкий, легкий і не досить важко на важкі дні. І, як зазначив, що в середині тренування типу сезон. На початку сезону, ви повинні зосередитися тільки на отримання в милях на базі, безліч легкому темпі, устоичивый хід. Звужується до змагань-це більше мистецтво, ніж наука, вам доведеться експериментувати і знати своє тіло, щоб знайти, який графік конусності працює для вас.

І, кожен раз, коли ви бігати наввипередки, використовувати цей час, щоб перерахувати всі. Макміллан працює має хороший калькулятор, і круто працює, має хороший темп калькулятор , де ви можете грати з раз, щоб побачити, яка стимуляція вам потрібно.

+601
taho243 7 груд. 2019 р., 21:22:04

Коротше, відповідь-ні, насправді не будь-які гарні кардіо вправи, які тільки верхню частину тіла і не пов'язані з ноги без колін.

Щоб зрозуміти, треба знати будову колінного суглоба, але досить сказати, що є сухожилля, які проходять через область коліна і инкапсулировать надколінка (колінної чашечки) і є зв'язки, які утримують коліна разом. (Сухожиль з'єднують м'язи до кістки, зв'язки з'єднують кістка з кісткою).

Практично будь-якого вправи (в тому числі плавання, якщо ви робите суворо тягнути роботу) збирається зігнути коліно до деякої міри і задіяти м'язи верхньої частини ноги, яка, в свою чергу, звертають увагу на коліно.

Я б пішов до лікаря-ортопеда та фізіотерапевта і з'ясувати, що пошкоджений і викликає біль, виправити, а потім повернутися, щоб працювати регулярно.

+549
user289754 28 лист. 2012 р., 05:31:19

Жирів, вуглеводів і білків (м'язи) можуть бути взаємозамінними, але це не як гусінь перетворюється на метелика. Ваше тіло може взяти жир і розбити його на глюкозу. Він також може приймати білок і перетворити його в глюкозу. Або він може взяти глюкозу і перетворювати її в жир. Людське тіло-це чудове творіння!

+529
Rakesh Shewale 17 трав. 2016 р., 14:47:48

їм 13 і я хочу бути вище там будь спорт може допомогти збільшити висоту завдати їм короткий у порівнянні з аналогічним вік надії знайти спорт

+511
Daniel Evans 4 січ. 2018 р., 19:37:05

Якщо ви стрибати на кінчиках пальців, то ви напевне працюєте ваші ікри.

Також ви можете розраховувати на те, що в якості кардіо, Якщо ви можете тримати Стрибки на 20 хвилин. Але якщо ваше серцебиття буде дуже високою, немає сенсу робити це як кардіо вправи. Ви повинні бути в змозі тримати частоту пульсу на постійному діапазоні, скажімо 140-160 для більшості чоловіків.

Редагувати: Так, я мав на увазі пальці! :) На жаль, мій англійська не рідна мова.

+484
valmold 19 жовт. 2013 р., 13:16:57

Я шукаю відео гри тип програми за аеробні вправи, я повинен поглянути на.
Те, що я шукаю це:

(1) Щоб мати можливість встановити час, інтенсивність і, можливо, фізичні труднощі.

(2) Щоб записати те, що я роблю, бажано з можливістю поєднувати його з даними серцевого ритму.

(3) якась зворотний зв'язок, мірою того, що я роблю. Трохи весело.

Ідея в тому, щоб повторити тренування однаково, але мають можливість обирати для трохи більш високої інтенсивності/складності.

Можуть бути різні комбінації за участю координацію (наприклад, танці), мобільність, міцність і з'єднання всього тіла (наприклад, віджимання або гирі).

В моєму випадку я віддаю перевагу низький вплив і не швидкими рухами (не бігати, танцювати, повинен бути як мінімум зумба удару, і бокс або звичайні віджимання не підходять). 5-15 хв сеанси повинні бути в приміщенні.

Основні вправи крок руху/присадкуватий тип - низький удар, низькі перешкоди, м'язової і функціональною.

Кардіотренажери в тренажерних залах, як правило, працює цей Зай. Ви можете вибрати різні різноманітні програми, за часом та рівнем. Наступного разу ви можете зробити те ж саме або трохи збільшиться.

Є Х-box і Wii дошка балансу.

+438
tike 14 квіт. 2017 р., 23:07:28

Ви, здається, вважаєте, що якщо ви просто хочете великі руки і великі груди, вам просто необхідно для роботи цих груп. Це поширена помилка.

Якщо ви хочете виростити м'язи ви повинні робити великі складні рухи, як сила-ліфти для зміни вашого тіла гормональний фон. Це найефективніший спосіб набрати м'язову.

+392
balaji avula 9 бер. 2015 р., 09:30:53

У мене є тонке тіло (5'9", 64кг) і я хотів би отримати деякий вага (~72кг) здоровий спосіб життя (не додаючи жиру) я не хочу робити будь-які підняття тягарів, віджимання або підтягування.

Це можливо?

+383
Rashid ali 17 жовт. 2010 р., 07:38:58

Я іду досить інтенсивний базовий/АБС тренування з 15 днів і у мене пронос з 12-13 днів, це може бути пов'язано? Я маю на увазі, що такого роду тренування стискати стільки кишечника, що це 'пластику' його 'виробництва'? Якщо це так, то повернутися до нормального, коли ядро є досить сильним? (У мене слабкий процесор)

+342
Wienke Giezeman 13 серп. 2014 р., 10:57:54

Я звичайний раннер 5К і я бігаю 5 разів на тиждень. Я бігав в шортах і футболці і я побачив результати в області кондиціонування організмі протягом 2 тижні (звичайно зі строгою дієтою). Через 2 тижні ви не побачите великих результатів і в підсумку бігом прийде до вас з легкістю.

Потім я спробував втекти з джемпер і спортивні штани наступних 2 тижнів. Тіло знайшли його більш складним і сильніше тренування, ніж бігати з просто шорти і Майка. Різниця тіло було більш підтягнутим, ніж коли-небудь. Однак, після 2 тижнів ваше тіло буде пристосовуватися до цього, а також і ви будете пройти через це з легкістю.

Тепер я як і раніше працювати 5к в тиждень, але зі зваженими підготовки 2кг Я відчуваю кожен прогін я роблю зараз-це втомлює і більш складною, ніж коли-небудь, але тонування шалене тіло. Все моє тіло так тоновані з низьким вмістом жиру в організмі. Фітнес на інший рівень.

Моя порада полягає в тому, що ви повинні знати своє тіло і те, що ваше тіло потребує, але кінцевий результат є вражаючим. Удачі!

+217
user3674644 22 лют. 2017 р., 03:20:17

Я граю у футбол на любительському рівні і хочу змінити свою міжсезоння програма для основної витривалості з усього працює поєднання бігу і плавання. Я зробив трохи дослідження про плаванні, але не знайшов вичерпної відповіді на моє питання, чи Може плавання (за даними вправою плану звичайно) може внести істотний внесок в свою загальну витривалість на суші.

Я можу скоротити мої бігають і роблять це з плаванням?

+210
Leandro Bortolotto 10 лют. 2011 р., 04:49:29

Коли-небудь бачили фільми, де головний герой потрапляє в нове тіло, і потрібен час, щоб звикнути до нього? Ось що росте, і якщо ви не маєте достатньої практики "використання" вашого тіла, ви будете неправильно звертатися.

Кращі поради: знайти аналогічну рівня кваліфікації для неї, щоб грати с, поки вона не розвиває навички Наталі каже. Якщо ви не можете, то так, будь-якого рівня практика допоможе розвинути ці навички.

Важливо: нічого не сталося з нею, просто потрібна практика.

+194
unremitting 14 бер. 2016 р., 14:33:10

Я помітив, що я не можу присідати АТГ поки або якщо я тримаюся за що переді мною.Я, як правило, падати назад, як тільки я, як правило, йдуть паралельно підлозі або більше.Я роблю збільшення глибини, якщо я візьму гантелі я спереду або розширити свою позицію.Це питання мобільності і я думаю, що це заважає моєму зростанню ноги.

+185
mDdl 23 вер. 2018 р., 19:23:30

Я не можу виконати одне підтягування, і навіть підборіддя вгору. Я не можу підняти себе до турніка, при використанні низькій перекладині (той, який я можу почати зверху) я можу виконати 3-4 підтягувань, але досі жодних віджимань. Що сталося зі мною? Як я можу це виправити?

+183
Daniel Burks 13 черв. 2016 р., 01:39:05

Ви не можете визначити зменшити. Втрата ваги в конкретній області-це не можливо. Як Лего Stormtroopr вказує, почати відстежувати Ваші калорій, вуглеводів, білків і жирів. Потім зробіть невелику коригування Кількість кожного живильного речовини ви споживаєте. Скажімо, вирізати 500 калорій за тиждень. Не намагайтеся втратити більше, ніж 1 до 2 фунтів в тиждень. Нічого більше і ви можете бути catabolizing м'язової тканини.

+182
Raymond Jimenez 21 груд. 2012 р., 05:05:25

Щоб просто прояснити отримують вагу, коли ви зупиняєтеся і тренажерний зал, я можу сказати, що я не здивований і це не дивно, враховуючи кількість вуглеводів, що ви приймаєте і білки.

Організм отримує все, що він підскочить інсулін дуже високий, наявність інсуліну в крові знизить глюкози, але також відкриє клітини і нехай жиру разом з іншими.

Інсулін не приймає жир і зберігати їх у вигляді жиру, інсулін на вуглеводний і надлишок глюкози з білків і зберігає їх у вигляді жиру, жир викид інсуліну тільки в незначній мірі, жир це не ваша проблема.

Ваші вправи просто тримати вас від набирає вагу.

+163
JeanLuc LaBarre 4 жовт. 2010 р., 12:22:31

Якщо ви відвідуєте тренажерний зал, обов'язково будуть кваліфіковані персональні тренери, які зможуть направити вас в правильному напрямку. Перед цим варто було б переконавшись, що все нормально з вашим лікарем.

Я б уявіть, що ваш персональний тренер дасть вам сидіти верхніх вправ тіла з можливістю навчання опору. Що стосується кардіо, Якщо у вас є доступ до ручної цикл, тоді ви можете спалити калорії без шкоди для нижньої частини тіла.

Я не знаю, будучи в стані вправа може бути неприємно, просто залишайся там. Проблема була діагностована і скоро ви будете в бойовій формі. Харчуйтеся правильно і завжди пам'ятайте, світло в кінці тунелю. :)

+63
Ben Blank 29 жовт. 2015 р., 22:44:17

Просто тримати на нього і переконайтеся, що ви не їсте більше у відповідь на ваші тренування.

Швидше за все, хоча м'язи у ваших стегон доведеться звикати і будуть будувати до певного моменту. Ви також навряд чи побачите багато втрата ваги на цей момент. Хороша новина-як тільки ви втратите вагу, ви будете мати великі стегна.

Крім того, оскільки ви не можете визначити спалювати жир, ви можете зосередитися на повну тренування тіла, щоб зменшити кількість росту м'язів на стегнах, замість того, щоб збільшувати м'язи по всьому тілу, що дозволить збільшити Ви здатність організму спалювати жир.

+61
Fabiano Cruz Des Souza Souza 31 груд. 2012 р., 17:49:17

У моєму (обмеженого) досвіду, я вважаю, краще піти в магазин за порадою, яке взуття купити, ніж використовувати свої власні судження. У Великобританії існує безліч магазинів під назвою потогінною, які мають бігові доріжки в магазинах. Вони використовують ці бігові доріжки і повільно моушен-камери, щоб проаналізувати техніку бігу і проконсультують Вас за типом взуття купити.

Я думала, що це набагато кращий спосіб купувати взуття, ніж намагатися знайти взуття собі і вони знають, про що вони говорять. Я припускаю, що є подібні магазини для наших американських кузенів. Так в резюме, залишити вибір для тих, хто знає, про що вони говорять.

+59
Dachande663 21 лют. 2011 р., 11:16:17

Я вирішила нарешті зробити в правильній формі, і після великої боротьби, мені цілком вдалося. Я втратив 30+ кг зайвого жиру, і набрав кілька кілограм м'язової маси протягом декількох місяців серйозних тренувань. Я пішов від не в змозі бігти зараз майже 5К 0.5 миль. Цей нюанс?

Я набагато слабкіше, ніж раніше. У мене більше м'язів, ніж я зробив, коли я була з ожирінням, але у мене менше сили. Наприклад, я важив близько 200 кг. і може станова тяга 315 кг. навіть майже не працювати. Я також міг би зробити потягування і навіть лазять по канатах з моєї верхньої частини тіла -- не потрібні ноги.

Я опустився до 150 кг., і побудував до 165 фунтів. з хорошою порцією цієї істоти м'язової маси. Мої руки більше і більш визначеними, ніж вони були, коли я був 30 + кг. більше, але зараз я навряд чи можу підборіддя злети і можуть тільки піднятися по мотузці так само, як коли я ніс все, що зайвий жир. Я знаходжу це досить прикро, так як я торгував сила краще виглядає. Я роблю в основному силові тренування, але деякі гіпертрофії теж. Я роблю все ті ж вправи, як і тоді, але я, схоже, набагато слабше, порівняно. Мої руки на 200 кг. були 13-не в 165 фунтів. вони 15 дюймів майже.

Чому б мені не стати сильніше, якщо я був просто товщі? Буквально я б Flex і майже немає м'язів, і меншого зброї, коли я була з ожирінням, але це я так, чисто сильніше, природно.

Після того, до 13% жиру і зсипати протягом 4-6 місяців я набрав чималу м'язову масу практично без жиру змінитися, але зараз я слабкіше, -- ледь-ледь можу підняти свій власний вага, ні інший вагу.

Це ніби бути просто жиробас зробив мене сильніше без необхідності робити багато вправ. Коли я була з ожирінням, я просто не їв нічого, крім сміття/нездорову їжу і навіть не 80 грам білка в день-тепер я їм дуже добре, і зробити правильний білків, жирів і вуглеводів. В принципі, я забрався в моїй дієті, є результати, які я хотів, але сил торгуватися в ньому. Коли я була з ожирінням, я б навіть і не бути режим тренувань ... я просто рідко виходило ... може раз в тиждень або кожні 2 тижні. Зараз я займаюся 2-3 рази в тиждень і варіювати тренування. Я навіть був тренер, а вони сказали, що жир допоміг з плечем і екстремальних надлишок енергії проявляється як великі напади влада зосереджена висновку-чи щось подібне. Вони називали це "сало сила", але сказав: "придатний сила" - це краще.

Які думки? Це просто, що я була товща, я був сильніший? Як кажуть, я не їв нічого, але сміття/сміття весь день, і не отримав будь здоровий протеїн і т. д. - в основному все якраз 3000+К калорій з вуглеводів, з високим сиділа. жирів та низьким вмістом білка (я не їм багато, якщо будь-яке м'ясо тоді).

У мене немає ніяких хвороб/Хвороби, і я не відчуваю себе слабким як такої ... просто слабші, ніж коли я був товстим.

Це мене цікавить, тому що я був товстим, але:

1.Була фігня дієта з низьким вмістом білка.

2.Ледь скористався і зробив нуль кардіо.

3.Сидів майже весь день і нічого не будь гіпертрофія/силові тренування насправді.

+40
vasilis pan 30 квіт. 2011 р., 01:59:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil