Я роблю дуже багато кардіо для схуднення?

Я 270 фунт чоловік, який хотів би втратити вагу і жирові відкладення. Я роблю кардіо кожен день по два рази на день по 45 хвилин кожен сеанс. Я також використовую тренажерами три рази в тиждень. Я роблю дуже багато кардіо?

+14
InterestedIn 7 трав. 2012 р., 02:11:26
34 відповідей

Кожна сила рутини включає в себе дні відпочинку між тренуваннями, так що природні процеси відновлення тканин і росту м'язів не допускаються.

Я думаю, що цей процес відновлення і зростання відбувається в основному між першим і, можливо, на четвертий день після силового тренування. Мені цікаво, про будь-якому дослідженні вимірювання кількості м'язової тканини додають як функція часу після силового тренування. Чи є такі дослідження?

+988
hypersmil 03 февр. '09 в 4:24

Я знаю, що ти не можеш перетреновані себе занадто легко, але я хочу запитати, якщо це ОК, щоб зробити.Я роблю на кожну групу м'язів 4 вправи 4 підходи по 12 повторень, і я думав, що після кожного набору, щоб зменшити вагу і робити більше повторень.

Наприклад:

Я починаю робити жими з 90 кг,і я не хотів би 10-12 повторень після я без сил і відразу ж, коли я зробив я зняти деякі ваги і почати робити більше 12 повторень з 40 кг.

Щоб було більш зрозуміло я не роблю 2 сети з 90 і 2 комплекти З 40 до бути 4 комплекти,немає.Я роблю 4 сету з 90 та 4 комплекти З 40,просто щоб бути ясно.

Моє питання,чи варто воно того?Моя головна мета-наростити м'язову масу і мати чітко визначені м'язи.

+971
Lisa Neff 30 лист. 2011 р., 01:42:07
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так я працюю багато за останні пару місяців. Більшість моїх кардіо орбітрек, велотренажер, гребний тренажер і баскетбол. Я відчував тонни прогрес в моєму стані і VO2 теж показали поліпшення. Я дійсно хотів, але у мене багато проблем з цим. Я не думаю, що це мої фізичні здібності тримайте мене назад або психічний бар'єр, можливо в харчуванні. Які страви, які мені можна їсти, що підшукає для мене дуже хорошим живильним цінністю, не занадто важкий і не руйнувати свою дієту.

В даний час я їм арахісове масло крекери і в мене є деякі несолодкий чай з льодом, перш ніж руки, як зволоження і трохи кофеїну, щоб підвищити мене. Я теж хвилююся за мою споживання цукру, так що я намагався вирізати все, що спеціально обробленого цукру. Я намагаюся бігати 3 км 2-3 рази в тиждень і я б сказала, що я в змозі завершити його без зупинки приблизно раз в 10:00мин/км темпами. Я не турбуюся про темпі, але я б хотів, щоб мати можливість потрапити у місце, де я можу закінчити, не зупиняючи кожен раз.

+953
Alex Morris 22 лип. 2015 р., 11:58:56

Ваги такий же, як втрата ваги у тому, що це все про підтримку низькокалорійної дієти. Можна набрати вагу тільки за рахунок їжі поодинці, як, що їжа обробляється і те, що кінцевий стан тіла (жир або м'язи) визначається кількість і тип вправ ви поклали його до кінця, а також макро-поживних речовин (вуглеводів, жирів і розпад білків) профіль вашої дієти.

М'язи більше вага-щільний: 1 кубічний сантиметр м'язів важить більше, ніж 1 куб. сантиметр жиру. Якщо ви хочете продовжувати їсти на вміст калорій (на ваш TDEE на), то додавання в силовий вправа допоможе вам зробити перекомпозиции.

Якщо ви хочете набрати м'язову потім доповнити розумний макро-поживних пробою з профіцитом калорій (~500cal за свій TDEE на) і регулярно (не рідше 3 разів на тиждень) роблю на основі сильних рухів.

Загальні конкурси, які вимагають високої безжирової маси тіла (худий і сильний) і низьким(-ER, ніж більшість) жиру-маса:

 • Події Силач
 • Олімпійська Важка Атлетика
 • Кроссфіт Відкрити
 • Пауерліфтинг
 • Боротьба Відповідає

З усіх них, готуючись до Стронгу приведе вас до збільшення ваги через відсутність вага-категорії для багатьох подій. Ж (меншою мірою) для CrossFit. Інші змагання ділиться на вагові категорії, які будуть в пару з людьми однакової ваги і так ти для своєї вагової категорії.

Щоб мати можливість конкурувати в будь-який з перерахованих вище, ви будете потребувати, щоб приєднатися до тренажерний зал: в тренажерному залі стронгмэн, кроссфіт коробкою, живлення/Оли в тренажерному залі. Ваги важкі і тренажерні зали є ідеальним місцем, щоб тримати їх, несприятлива погода не один важкоатлет.

Як і у всіх вищеописаних подій, маючи калорій/макро контрольованої дієти вкрай важливо, щоб переконатися, що ви тримали худий, сильним і мати достатньо енергії, щоб тренуватися до 5-6 разів у тиждень.

Для отримання додаткової інформації про набирає вагу, будь ласка, прочитайте цей пост: у мене не вистачає ваги. Як мені набрати вагу і м'язи?

+943
Eric Beamon 26 черв. 2011 р., 19:28:31
 • "в середині 30-х років тепер", "Минули часи"....

  Ваше тіло має довгий шлях, щоб піти (сподіваюся). Це гарна ідея, щоб зробити час, щоб створити вправи/програму відпочинку, що збільшує ваші шанси для здорового, довгострокового активний спосіб життя. Ваша шия-це знак попередження, "канарейка у вугільній шахті", вказуючи на більше проблем опорно-рухового апарату з віком.

 • "хронічні проблеми з шиєю", "що я можу зробити самостійно, щоб виправити цю проблему?"

  Так, але вам може знадобитися професійне керівництво.

  Хронічний говорить про те, що ви хронічно викликає у вас проблеми з шиєю. Професійна оцінка. По-перше звернутися до лікаря або фізіотерапевта, щоб оцінити причину, а потім планувати стратегію, щоб скасувати свої хронічні проблеми.

  Якщо ваша біль у шиї-це проблеми опорно-рухового апарату, ваш терапевт може:

  • ставитися до того, що це неправильно (м'язів, суглобів, нервів, фасцій, поза тощо) у будь-якому місці тіла, включаючи ваші стегна і спину,
  • допомогти вам визначити, що ви постійно робите, що посилює вашу шию,
  • дайте ваші тренування (розтяжка, зміцнення і постуральний) або способи, щоб виправити ці проблеми самостійно на щоденній основі, і

  • сподіваюся повернути вас в тренажерному залі!

   Масаж може бути частиною лікування. Ваше фізичне/фізіотерапевт може також показати вам способи, щоб використовувати тенісні м'ячики, а theracane, поролоновий валик або інші методи самомасаж з кращими результатами, ніж ви маєте зараз. Вони можуть також дати свій короткий термін, коригуючих вправ або рухів робити під час роботи.

   Фізичні вправи - хоча масаж може бути корисний, вправи, ймовірно, дасть вам кращі довгострокові результати. Знову ж таки, професійне керівництво може бути корисним, заощаджуючи ваш час і енергію, щоб знайти конкретну комбінацію вправ, які працюють для вас.

   Ваш терапевт може дати вам пояснення правильного ергономічний робочий стіл налаштований як цей ОШЕЙ діаграма шоу. Налаштування вашої робочої станції налаштування може зробити велику різницю в вашому положенні шиї, суглобів і м'язів.

Однак ви вирішите зайнятися цією проблемою, переконайтеся, що слідувати-через. Удачі.

+929
Nathaniel Jones 3 жовт. 2012 р., 14:02:13

Я б відпочинок я Plyrometrics / стрибати навчання. А також бути в найбільш оптимальної форми (кардіо + гантелі). Щось на зразок P90X буде хороша програма, тому що ви отримуєте повну тренування тіла, а також робити Plyrometrics щотижня.

+915
margo weir 13 груд. 2010 р., 02:00:40

Типовий сценарій для тих, хто працює під час подорожей: ви повинні зробити розширений робота в офісі, в готельному номері або в орендованій квартирі. Часто немає стільця офісу, тільки простий стіл і стілець, плюс іноді на дивані і подушках. Повернутися проблеми швидко, іноді вже через декілька годин.

Є засоби, такі як певна сидяча поза?

Звичайно, можна просто орендувати стіл в коворкінг, але не всі люблять шуму і суєти у деяких з цих місць.

+876
FVillanelo 20 квіт. 2013 р., 17:38:46

Вам не вистачає вправ, які передбачають значне участь плеча і заднього ланцюга. Гарне емпіричне правило, щоб включити всі з "Великої п'ятірки" вправи (або деякі варіації з них) в якості основи. Велика п'ятірка є:

 • Лавка
  • У вас є ваші бази покриті тут робити віджимання. Можна додати вагу жилет або завантажений рюкзак, щоб збільшити опір.
  • Як Дейв запропонував, ви також можете включити діпи. Якщо у вас немає брусів, то ви завжди можете зробити провали на розі кухонних стійки.
 • Рядка
  • Ви робите підтягування-і у них відмінна вправа, що ви обов'язково повинні тримати у свій звичайний раціон, але тільки вниз, обертання рух, то ви упустити залучення верхньої частини спини (див. приведення артикуляції) і сердечника участі правильно збалансувати очікування пуш-ап (аналіз на що тут).
  • Якщо ви не змогли використати вільні ваги з цим, можна включати перевернуті рядка. Використовувати навантажений рюкзак для більшого опору.
 • Прес
 • Присед
  • Шкода, що ти не можеш робити це з вагою. Як Ренні запропонував, робить пістолет присідання (однієї ноги присідання) стануть відмінною альтернативою. Я також рекомендую Сіссі присідання. Ви завжди можете збільшити опір цих з жилетом вагу.
 • Станова тяга
  • Вони є найбільш практичним і фундаментальним з усіх вправ. То підняти з землі-невід'ємна частина людського руху. Це питання є досить точно. Бэрин прав, кажучи, що там просто немає реальної альтернативи.

   Я не можу знайти потрібний ресурс я шукав (я вважаю, що це була розмова з Келлі Старретт) про аналіз зсуву, кручення і обертаючий момент сил, що діють на хребет і стегна, але я був в змозі знайти цей механічний аналіз , який охоплює їх в деяких деталях. По суті, альтернативи становій тязі не може зробити в будь-якому найближчому ж кількість сил на хребет, як станова тяга. Це означає, що вся талія (спинні випрямляючі, черевної монтажниківтощо) та багато хіп-позиціонери і згиначі тільки отримати їх максимально можливу взаємодію з підлоги тягнути.

   Крім того, є багато інших переваг, щоб робити тягу, такі як максимальна ізометрична взаємодії з захватным м'язи, величезні сили, прикладені до верхньої частини спини (тепер вам не вистачає яких-небудь реальних трапецієподібної участі-можливо, включають деякі перевернутий знизує плечима), максимальна глют взаємодії, і так далі. Це дійсно ганьба, щоб пропустити це вправа, але якщо ви повинні побачити Бэрин це пост або може перевірити цей ресурс.Редагувати:

ВП запитує, якщо його або її життя завершена.

Заборона тяги і ваги жиму від плечей, я думаю, у вас є досить хороша колекція рухів воєдино. Є багато calisthenic тільки для бодібілдерів, які мали великий успіх. На жаль, без якийсь тяги від статі, немає ніякого способу, ви могли б зробити стовбур, як це. Але, чим більше ви можете перевантажувати ваш вагу тіла, рухи, тим краще ваші результати стануть з плином часу. Просто продовжуй робити це складніше і тримати на нього, - що програма буде працювати відмінно!

+857
jelle Kake 2 бер. 2015 р., 04:35:39

Поточні стандартні рекомендації вправи (ЦКЗ, НСЗ, Клініка Майо та ін.): 75 хвилин енергійних вправ + як мінімум 2 сесії силових тренувань в тиждень.

Я не розумію цього різкого відмінності між двома, тому що силові тренування, якщо б не енергійні вправи самої?

Я штангою 4 х 1год на тиждень. Віднявши перерв між серіями, а це як мінімум 60 до 120 хв інтенсивної тренування з вагами. Чому це кількість часу, ураховуються окремо від 75 хв рекомендовані енергійні фізичні вправи?

Я намагаюся зрозуміти, чи можливо досягти рекомендаціями по підйому поодинці, і якщо це те, що мінімальна сума.

(примітка: Я знаю, що кардіо-це добре для здоров'я, це не головне тут)

+826
Mohammed Sufian 29 груд. 2019 р., 21:34:29

Ви хочете спринті швидше?

На додаток до інтервал/біг тренування, ви, ймовірно, хочете, щоб почати підняття тягарів для зміцнення м'язів. Зокрема, підколінні сухожилля, квадрациклів та телят, але ядро і верхню частину тіла важливий також.

Я завжди рекомендую або 5х5 для новачків, і я впевнений, що теж підійде вам добре.

+749
bulldog68 7 бер. 2018 р., 16:47:06

Я стала дуже гнучкою протягом двох місяців після зміни мого присідань, сходили вниз з повільним негативи/агресивний вгору-вниз, це поліпшило мій вертикальним поділом масово. Сторони oversplit виглядає, як показано нижче, але це також може бути зроблено на поверх, по вулиці танцюристи, хокеїсти бомбардира, танцюристи, військовий художниками і так далі. Це питання не є специфічним для будь-якого конкретного виду спорту замість того, щоб зосередитися на гнучкості і як поліпшити його. Коли я тренуюся на гнучкість, глюкозамін з черепашок харчовими продуктами, допомагає мені швидше відновитися і робить успіхи швидше.

Як можна поліпшити горизонтальний шпагат?

enter image description here

+740
aprendiz 15 вер. 2012 р., 07:21:29

По-перше, нижньої частини спини вправ не повинно бути зроблено тільки у вихідні дні. Звичайно, так як ти вже потрапив попереку з присідання і станова тяга, Це цікаве робить коментарі зайвими; мені просто потрібно, щоб вказати, що в разі перемикання програм.

По-друге, базове навчання можна проводити щодня. Ваші основні м'язи досить сильні, щоб швидко оговтатися від застосованого напруги. На відміну від ніг або рук вправ (які можуть бути надзвичайно біль після інтенсивних тренувань), основні м'язи адаптуватися до стресу ви бачили, щоб хтось їх основні м'язи так сильно вони не можуть рухатися на наступний день? Так як це стає нудним через деякий час (вправи, а не м'язи) , якщо інтенсивно працювала щодня, ви можете

 • Обертайте вправи, що виконуються.
 • Поворот між інтенсивним та легкі вправи.
 • Не витрачайте занадто багато часу на вправи. 10 - 15 хвилин помірної інтенсивності повинно бути достатньо.

Так, ви можете додати Ab колеса і L-сидять на основні вправи.. Ви також можете додати в вікна

Не забудьте ваші косі м'язи теж.

Ви можете взяти дні відпочинку теж, як нічого не встановлюється в камені. Просто прислухайтеся до свого організму і вносити корективи у міру необхідності.

+734
FoxMot 9 вер. 2013 р., 11:50:41

Ми змінили наш план тренування за минулий місяць вперед. Наші щоденні тренування

 • тому
 • присед
 • груди
 • плече
 • біцепс
 • черевце

у важких ваг. Ми робимо це для отримання м'язової сили. Я читала що відпочинок потрібен протягом 24 годин для дрібних м'язів і 48 годин великі м'язи. Ми робимо правильні тренування або нам потрібно змінити план тренувань?

+725
Viorel Irimia 9 вер. 2010 р., 11:25:08

Біг і щиколотки біль

 • Діагноз - Ви дійсно повинні мати свій біль щиколотки діагностується лікарем, так що ви знаєте, в чому проблема і як її виправити.
 • Альтернативи біг на біговій доріжці - Ви сказали про інше питання, що ви вчитеся плавати, так що у вас є доступ до басейну. Так як ваша кісточка болить, коли на біговій доріжці, можна спробувати біг в басейні. Ви можете отримати хороший кардіо тренування в басейні, без того, щоб нести вагу на ногу.

  Ви можете зробити інтервали, де ви чергувати рухаються повільно (ходьба), і швидкий рух (біг). Коли ти втомишся бігти, йти, поки не відновитися, а потім спробуйте знову запустити. Альтернативний ходити, бігати, ходити, бігати і т. д. Для певної прогресії на диван, щоб 5K програми - Хороший спосіб піти. Ви слухаєте програму і ходити і бігати по програмі.

  Велоспорт або стаціонарний цикл також може бути простіше на щиколотці.

Мотивація

Що стосується мотивації, поставлених цілей. Хороша мета дає конкретні дії і конкретні терміни.

 • "Я буду балотуватися 5, кожну хвилину сьогодні." - Це процес, мета, що саме ви будете робити для того, щоб досягти конкретного результату.
 • "В 9 тижнів я буду в змозі бігати 30 хвилин без зупинки". - Це спільне завдання. Він говорить, що ви хочете досягти протягом певного періоду часу.

  Зробіть ваші цілі реалістичні, так що ви можете відчувати себе добре про досягнення своєї мети. Занадто важкі цілі можуть призвести до відмови. Після того, як ви зустріли легку ціль, поступово збільшувати складність.

  Тримайте журнал вашого процесу і нанести його на графік, щоб побачити поліпшення. Бачачи, як далеко ви прийшли це хороша мотивація.

+688
scrappy 19 квіт. 2016 р., 13:56:28

Я шухер другого сету за 45 фунтів, але не повні набори з п'яти осіб за всю мою розминку. З deadlifts я беру великі стрибки: 145x5, 215x5, 285x5, тоді моя робота набір на 340x5.

Будівля поступово є відмінним способом, щоб уникнути травм. Є межа, скільки можна опустити перед початком прокатки кістки. Я не вірю в тривалій ефективністю півгодини починаючи силового тренування.

+670
Jerry Cook 15 жовт. 2010 р., 01:38:56

Я не дуже надійне підключення до інтернету. Те, що я шукаю-це один сайт або PDF-файл, який містить список всіх вправах (наприклад, станова, глют мости, хіп-насуви) Ел.Т.С. в одну сторінку або файл образу з поясненнями як їх робити, що я можу один раз завантажити і потім в автономному режимі. Хіба така штука існує?

+639
Marcellus Wallace 4 лип. 2010 р., 03:38:42

Відповідь на ваше питання-так. Решта-на багатьох необхідних елементів для нарощування м'язової маси. Скільки відпочивати, і як ви організуєте, що відпочинок залежить від ряду факторів. Інші фактори включають обсяг роботи, і типу виконуваної роботи вимагає відновлення і живлення.

 1. Ваш перший сценарій-це те, що зазвичай відоме як розкол. Ви працюєте деякі частини вашого тіла в той же час інші частини, щоб відпочити. Існує кілька видів поділяє залежно від ваших цілей.
 2. Легка вага/висока робота торговий представник може допомогти вам крові, що протікає через м'язи, яка є одним із способів отримання того, що називається "насос". Це тимчасова річ, яка допомагає показати свої м'язи, але він скоро йде. Поки робота є дуже легким, він повинен бути легким, щоб оговтатися від.

Збільшення об'єму м'язів необхідно поєднання факторів, у тому числі:

 • Вага, яку ви піднімаєте. Якщо ти не будеш важче з часом, ви не зможете отримати більше м'язів.
 • Число повторень. Більш високі діапазони повторень сприяє зміцненню енергетичної системи у ваших м'язах, які займають багато місця.
 • Інше. Це включає в себе сон і дає одну групу м'язів перепочити, поки ви зосереджені на іншому ... або просто взяти вихідний день.
 • Їжа. Воно потребує багато енергії для нарощування м'язової маси. Вам потрібно білок як основний будівельний блок, та енергії (у вигляді вуглеводів і жирів). Скільки і які порції виходить за рамки цього питання. Якщо ви не толстеете, згорнути. Якщо у вас немає ніякої енергії і не може робити роботу, яку ви запланували, вам доведеться з'їсти більше.

Один з підходів для роботи/відпочинку частину, яка працює добре на розмір взяти 10 ПМ, і продовжувати йти на більше повторень, поки ви не можете робити цю вправу по 15 повторень. Потім відпочинок 1 хвилину, і намагаємося відповідати, що перший набір близько половини повторень. Наприклад, у перший тиждень ви підніміть 10 повторень, відпочиньте хвильку, а потім 5 повторень. Через кілька тижнів, ви піднімаєте 15 повторень, відпочиньте хвильку, а потім намагатися зробити 7 повторень. Після цього, ви збільшуєте вага на турніку і продовжуйте йти звідти. Ключ у тому, щоб переключити увагу частини тіла кожен день ви тренуєтеся. Приклад: верхня частина тіла, нижня частина тіла чергуються.

+616
Matthew Trevor 8 лист. 2018 р., 17:56:51

Малоймовірно, що ви будете мати які-небудь довгострокові негативні наслідки від підйому 8 поверхів по сходах щодня.

Тим не менш, ви могли б хотіти розглянути ті ж додаткові вправи для стегон, які, наприклад, бігунів або велосипедистів, такі як розтягнення стегна enter image description here

або масування з blackrollenter image description here

Це дозволить запобігти м'язи від дубели і уникнути тиску unnecesarry на колінні чашечки.

+545
Alfaj0r 20 вер. 2017 р., 08:45:21

Я не бачив подвійний-половина ваги гантелі прес, але це здається цілком розумним подвиг. Так багато людей можуть натиснути більше ваги над головою зі штангою, я думаю, робити це з гантелями в межах розумного. Просто, як натиснути ваги у вигляді штанги, на це потрібно багато роботи.

+518
user764260 6 лист. 2014 р., 03:45:18

Ви тільки почали тренуватися, тому ваш вага почне рости, як ви будете будувати м'язи. М'язова маса важче, тому ви будете набирати вагу деякий час. Не здавайтеся, продовжуйте працювати.

Збільшення ваги-це тільки початок. Після того, як ви тренуватися довше ви побачите, що ваш вага починає падати. Це трапилося зі мною колись і я була в шоці, але зараз моя вага знизився назад до моїх очікувань.

+468
jacktrade 26 груд. 2015 р., 05:19:21

Мій розпорядок на трицепс і біцепс тренування, як зараз, це: кожну першу тиждень — віджимання два рази і один раз провали; щотижня — навпаки.

Я не можу робити присідання і віджимання в один день, так що, по суті, це три дні в тиждень, робота на трицепси і груди. Це занадто багато роботи для цих м'язів? Я повинен почати робити віджимання і діпи тільки раз в тиждень?

+450
William Roque 27 січ. 2014 р., 12:39:26

Я регулярно роблю між 1 - 2 годинами кардіо (зазвичай на 'хвиля' машина, еліптичний тренажер або степпер) більшість днів тижня і потім довго гуляє у вихідні, але, здається, не бути в змозі втратити багато ваги або втратити пивний живіт, я їм здорову їжу, але я небайдужий до пили пиво/вино по вихідним. Я не вважаю себе із зайвою вагою, але просто хотілося б, щоб спалити трохи жиру (невеликий пивний живіт) без вирізання алкоголю. Якісь поради?

+334
dosya11 27 груд. 2012 р., 14:14:08

Які потенційні переваги використання похилих пуш-ап бари проти плоскої пуш-ап бари?

Як правильно тримати і працювати з такою решіткою?

Дякую

+300
Mark123 4 лист. 2017 р., 10:18:28

Для початку, я зазвичай тренуються спеціально для максимальної міцності. Як моя сила зросла, я тренувався максимально піднімати за допомогою ременя. На жаль, я нещодавно пошкодив кілька моїх плаваючих ребер. Носіння пояса зараз нестерпно, тому я не можу спеціально для моїх цілей. Однак, оскільки я теж зараз в моєму зсипати сезону (Спасибі, свята), хтось запропонував мені заглянути в гіпертрофії-конкретно-підготовки.

Основи цього протоколу (в моєму розумінні) полягає у виконанні кожного підйому (або для кожної групи м'язів) частіше, але мають менший обсяг за тренування (але еквівалентний об'єм за тиждень). Чи достатньо цього протоколу для підтримки поточного максимального рівня міцності (або мінімізувати збитки), або чи є кращий протокол для досягнення цієї мети?

Примітка: Я бачив лікаря з-за травми. Мені сказали, що потрібно просто уникати речей, які викликають болю (так без пояса) і враховувати мої звички підніматися. Мені не сказали, щоб зупинити підйом, поки мої ребра заживуть.

+260
user249605 6 серп. 2015 р., 09:29:05

Відповідаючи на одне твоє запитання, логічно думати, є більше на вівторок-це правильний хід, тому що початок ремонту кузова м'язі після того, як ви розберетеся.

Але я думаю, що краще викладати на впуску, так він буде більш природним і менш підкресливши, щоб зберегти розклад. Ви можете отримати купити дешево з молока, яйця і соєві продукти (особливо темпі(+-19г білка на 100г) і тофу(+-8 г білків на 100 р), яке можна вживати як закуску або гарнір для вашої важкої їжі. Якщо ви хочете перемкнутися на один з ваших важку їжу, спробуйте зробити курячу грудку (+-31р білків на 100г).

+256
user73680 30 груд. 2014 р., 03:03:25

Може бути, спробувати похилій для деяких високих інтервалами інтенсивності. Я вважаю, що ~5 км / год у 15% ухил досить інтенсивний по 2 хвилини, але якщо це не достатньо для вас, підібрати швидкість.

Ще важко крокує (злегка пританцьовуючи) боком на ухилі. Я роблю 15% з 3,4 швидкість миль / год протягом однієї хвилини на кожній стороні, відпочиваючи між ними. Знову ж таки, набирати швидкість, якщо вам потрібно більше інтенсивності. Будьте обережні з підніжки (займає якесь узгодження).

Крім того, ходьба вгору по похилій тому. Важче отримати хоча інтенсивність серце, а ноги горять.

Ви дійсно робите 4.6 хв милю за 1 хвилину? Це вражає!

+252
Afro 2 вер. 2017 р., 22:35:26

Може бути, ви не хочете, щоб дати подробиці операції,але, можливо, ви зможете працювати на частинах тіла, які не порушені (на прикладі операцію на стегні дозволить вам робити присідання, але, ймовірно, не від жиму лежачи, гантельный ряд, що лежить на лавці, і військову печатку)

+215
kometh0616 29 лист. 2011 р., 12:38:59

Кожен з вас, напевно, зараз, якщо вам потрібні хороші м'язи, тоді вам потрібен хороший запас (це досить очевидну істину), так, щоб набирати масу, це напевно добре, щоб поїсти шість або навіть більше разів на день (я зустрічаю цю раду буквально кожен сайт, присвячений навчанню і набирає масу).

Ніяких проблем з цим порадам, я згоден, це, напевно, право вимога для тих, хто хоче набрати масу і м'язи.

Проблема в тому, де мені знайти такий шматок часу? Я робочий чоловік. Я не можу собі дозволити витратити 4 години на кухні кожен день готується 6 різних порцій їжі, які містять різні кріплення і 3 різних видів м'яса.

Як ви справляєтеся з цією проблемою? У тебе є хтось, хто готує для вас, або...?

+197
Dram Buie 16 січ. 2012 р., 07:37:40

Я також ніколи не міг доторкнутися пальцями, навіть не близько, навіть початкової військової підготовки. Я дізнався набагато пізніше, що у мене є зайвий хребець. Це ніколи не було проблемою limberness. Це не боляче, щоб запитати свого лікаря, чому не можна, все інше-чистий домисел.

+192
Nicolas Shu 21 жовт. 2013 р., 17:52:51

Робить 10 разів 10 підтягувань протягом ~1 години 5-6 разів у тиждень дуже часто? Це добре для підтримки поточного рівня м'язів, в поєднанні з правильної дієти? Це необхідно, щоб додати ваги для нарощування м'язів? Які будуть зниження частоти та збільшення суми за зміну вправи?

+95
gWaldo 8 лист. 2012 р., 14:32:52

Як Джордж Throrogood каже - Я п'ю на самоті, коли я сам по собі.

Робота поодинці не для всіх, якщо ви відчуваєте брак натхнення або розуму, коли ти один, у тебе є два варіанти: змінити ситуацію і знайти партнера тренування (або тренер) або навчитися надихати себе.

Як ви можете надихнути себе?

 • приєднуйтесь до форумів тренування і список журналів для інших, щоб подивитися/прокоментувати
 • дивитися навчальні відео або надихаючих фільмів (Роккі?)
 • розмовляйте самі з собою - в позитивну сторону

Ви можете виявитися не в змозі поодинці тренування, Багато людей не можуть, Ми (більшість з нас) є соціальними тваринами і необхідність цієї взаємодії. Якщо питання з тренажерного залу або персональний тренер-це гроші, пов'язані...пост на форумі тренування для місцевих партнерів.

+65
cpuguru 1 трав. 2013 р., 06:56:06

У мене фітнес-інструмент, який є щось середнє між штангою і гантелями. Я не знаю, як це називається.

Це бар, що знаходиться 60см (24 дюймів) в довжину і повинен тримати сталевої пластини або пластин, щоб додати ваги. Вона повинна бути проведена 'дві руки', але занадто коротке, щоб бути названою 'штанга'.

Як це називається?

+49
Martin Garcia 25 вер. 2017 р., 18:56:14

Я купив в життя TR1200-ДТ5 біговій доріжці стіл. В інструкції сказано використовувати тільки 100% силіконової змазки. Їх продукт є завищеною, так що я погуглив "100% силіконова змазка бігова доріжка", щоб шукати інші продукти. Що я бачу майже кожен повертається результат? Тривалість життя. Зараз це схоже на маркетинговий хід, щоб порадити тільки використовувати 100% силікону. Так як навряд чи будь-який інший біговій доріжці вимагає від того, хто шукає 100% силіконова змазка неминуче зіткнетеся продукт тривалість життя.

Мені здається, що мастило для біговій доріжці буде працювати з іншою, але я можу помилятися?

+38
JeremyTM 18 бер. 2017 р., 11:29:41

Є трекер активності (на зап'ясті, як Fitbit або Jawbone), який вимірює частоту серцевих скорочень у додаток до всіх інших вимірів?

Вони всі, здається, просто міра нікчемна статистика.

Спасибі.

+37
richarbernal 11 черв. 2018 р., 16:33:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil