Звідки ви знаєте, скільки зусиль потрібно робити і як довго?

Коли потягуючись і розминаючи м'язи, скільки я повинен штовхати мою м'язів і як довго, перш ніж зайняти кілька секунд перерву? Я зазвичай зайти так далеко, як я можу, і стільки часу, скільки я можу, і тільки якщо це дійсно боляче, я зупинюся. Він може боліти ще кілька годин, так що це невеликий натяк, що я роблю це неправильно, тому я сподіваюся, що ви могли пояснити, як я повинен розтягнути?

Спасибі.

+350
Hercules 30 серп. 2017 р., 12:58:28
36 відповідей

Насамперед я пропоную вам додати спину, плечі і трицепс у ваш план тренування.

По-друге, я б рекомендував навчання більш ніж одну групу м'язів день для ефективності. Багато людей хотіли б запропонувати груди і tricpes, спину і біцепси, я б також сказати, що можна робити АБС після робити ноги. Чи робите АБС на 2 або 3 днів після тренування, так, наприклад, після роблю ноги і плечі.

Ви також можете спробувати створити двотактний Спліт, але це може бути важче зробити в домашніх умовах, в залежності від типу пристрою у вас є.

+969
Dika 03 февр. '09 в 4:24

Це страшенно цікаво. Це перше, що я чув хтось піднімає більше, ніж їх тіла на машині і тільки й робите, що багато тягнути ДБЖ.

Єдина відповідь, яку я маю для вас, щоб дійсно зосередитися на вашій поставі. Коли ви потягніть вгору, спина злегка вигнута так, що бар торкався грудей у верхній частині реп і ви отримаєте хороший стисніть у верхній частині спини. Опустити машину, багато людей обдурити, щоб тягнути більшу вагу і в кінцевому підсумку потягнути з усією їх тіло і знову їх побачити-пили під час тренування. Коли ви тренування на машині, тримайте спину майже прямо, і ваша груди злегка надув (який в кінцевому підсумку дає вам невеликий аркою у верхній частині спини). Зберігаючи всю верхню частину тіла досі, ручки тяги вниз до грудей.

Також, можливо, шукати LAT витягає вниз машину, яка має бар замість цих двох ручок. Машини з цими ручками приділяємо багато уваги на контроль, так що ви не в кінцевому підсумку буде ходити ходором. Що може бути, чому ви не отримуєте тієї ж активації м'язів. Удачі!

+881
Nadege 28 вер. 2012 р., 23:52:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я 21-річний чоловік близько 180 см і 72 кг.

Я часто роблю кардіо вправи, але я ніколи не робив будь-який вид силового вправи. Я хочу почати робити, і я розглядав Фрилетикс в якості відправної точки.

Що привернуло мене-це можливість виконання вправ практично в будь-якому місці (тому що потрібно не багато місця займає) і не потребують будь-якого додаткового обладнання.

Але я пробував деякі з тренувань, і, хоча я відчував, що цілком здатний робити деякі з них, були і інші, я думаю, що це для мене надто складно в даний момент.

Я не знаю, чи буде це добре для мене, якщо я продовжую робити ті вправи, які я здатна завершувати право знати і пробувати ті, що я не можу раз в той час, або якщо було б краще зробити щось ще.

Так би Фрилетикс вплинути на мене, як новачок, або я повинен шукати щось простіше спочатку?

Редагувати: основна проблема для завершення тренування полягає в тому, що деякі з них занадто "довгий" для мене і у мене немає необхідної витривалості, щоб завершити їх (Діони б хорошим прикладом цього 3 раунду, 75 стрибків, 25 віджимань, 50 прямою ногою важіль,75 стрибків, 50 присідань, 25 віджимань в кожному з них) і для індивідуальних занять проблема зазвичай вистачає сили (я не можу зробити правильний підтяжки)

+854
Gatsu 26 лист. 2019 р., 00:24:11

Перевірте продукти як тіло ковзати, Ассос кремабо звичайний вазелін. Кожен має конкретного використання або застосування, які краще, ніж інші. Наприклад, ковзання тіла для ніг для профілактики мозолів на траси, а також добре працює, щоб запобігти опікам руб. При використанні в гідрокостюмі плаває. Крем Ассос (і інших замша кремів) відмінно підходять для велоспорту, а також відбиватися від "фанк".

+830
DJ ISLOM 14 вер. 2019 р., 09:00:30

Зараз я поперемінно штовхати гирі цілодобово, і тягнути день Ваг. Після цього день відпочинку. Тому потік виглядає так:

Ваг
Ваг
Інше
Ваг
Ваг 
Інше
...

Я роблю кардіо для розминки і заминки (10 хвилин розминка, 10 хвилин теплий вниз) на день Ваг, але, очевидно, більшу частину свого часу ставиться на ваги.

Це ОК, щоб робити кардіо у дні відпочинку, де я не вагу взагалі? Я використовую весляра для моєї кардіо і буде використовувати це для днів відпочинку.

Це кардіо впливає на м'язи відпочивають/зростання і результат в них ремонту не так швидко?

Редагувати:

Серцево я маю на увазі спалювання близько 400 ліцензій, щоб допомогти зменшити свою вагу, а нарощувати м'язи.

+816
Shelagh 2 трав. 2016 р., 06:19:27

Мій Макс станова тяга становить 350 (досі набирає), але я станова тяга 300 в два рази. Краще зосередитися на моїй 2 ліфт Макс або мій один ліфт максимум, щоб побудувати загальну силу?

+749
lzcat 21 жовт. 2012 р., 18:56:18

По-перше, всі найкращі побажання всім! Хай усім вам досягти нових спортивних висот в цьому році :)

У мене маленьке питання. Я зробив кардіо-тест в минулому році, щоб визначити мій пульс-зони. Разом з тренінг-планом. Лікар сказав мені, що робиш швидкодію як зазначається в результатах підвищення стійкого стану швидкість. Але я зробив все вправи останні пару (6) місяців, а я все ще продовжую бігти в 9'15"/миля (5'45"/км) і я не помітив ніяких (навіть не трохи) різниця в моєму серцевих скорочень під час бігу в такому темпі.

Можливе збільшення базової швидкості бігу? Якщо так, то як довго це бере, перш ніж інтенсивні тренування (інтервали & повторів) починають впливати на швидкість?

Будь-які поради або нові ідеї) буде прийнята з вдячністю.

До вашого відома: навчання-графік на цей тиждень (але схожий на кожну другу тиждень).
Понеділок: 1 година легкого бігу (5'45"-6'/км). Пульс нижче аеробного порогу
Вівторок: 10' Розминка - 5 разів( 1 км за 5'/км + 0.5 км за 6'/км). Пульс між аеробікою і лактат-поріг - 10' відновлення
Четвер: 10' Розминка - 5 разів (4' Все + 2' відновлення). Пульс під час інтервалу, вища лактат-treshhold - 10' відновлення
П'ятниця: 30 хвилин до 40хв легкий біг на 6'/км. Пульс нижче аеробного порогу
Неділя: 2ч легкий біг - (5'45"-6'/км). Пульс нижче аеробного порогу

Примітка 1

 • Сон ОК (8н 9Н) кожен день легко
 • втрата ваги-не варіант. Я вже дуже тонкий: ІМТ: 21 / жиру відсоток: від 10 до 15%

Примітка 2 Я серце-тест продуктивності зі спеціалізованим лікарем, і це був вихід

 • <145 БПМ (зона спалювання жиру)
 • 145bpm - 155bpm (ЛСД-зони)
 • 155bpm аеробний поріг (досягається при виконанні протягом тривалого часу на 5'45"/км)
 • 156bpm - 163bpm (обширна зона)
 • 163bpm - 169bpm (інтенсивна зона)
 • 170bpm (=лактату treshhold)
+743
Tasos Moustakas 11 лип. 2013 р., 00:41:49

Я ще не зробили якихось серйозних босоніж, так що це не перший відповідь.

Наскільки я знаю, механіка бігу босоніж, у порівнянні з звичайними кросівки бувають дуже різні - е. р бігти на передній частині стопи коли робити босоніж, ніж у звичайному взутті. Таким чином, я думаю, що ваш організм "готовий" до звичайного взуття після 4 місяців і у вас було б більше шансів нарватися на травми, якщо ви перемкнетеся на день змагань.

Як правило, ви б переключитися на інший набір взуття на біговій день після 4 місяців тренувань з іншою парою взуття?

+728
Thomas Mathew 27 жовт. 2016 р., 16:46:44

Для майбутніх глядачів-

BodyPump: 60 хвилинна програма спрямована на максимум повторень на загальних зважених вправи

BodyAttack: 45-55 хвилин-клас з кардіо-вправ і робиться без ваг

Ваші відчуття після сеансу BodyPump узгоджується з типами вправ; тобі доведеться кинути значну кількість ваги, щоб побачити зміну тренування до кардіо. Якщо ти вже займався гирями, і насолоджуватися вашої програми, гублячи BodyPump для BodyAttack дасть вам кардіо ви шукали. Якщо вам сподобалася програма BodyPump більше, ніж ваша програма підйом, ви могли б розглянути можливість видалення власних програм і перемикання між BodyPump і BodyAttack.

Я не впевнений, що "два" ти говориш щодо решти дня. У ставленні до своєї власною програмою і BodyPump, було б краще, щоб взяти день відпочинку між ними, як BodyPump робить більшість великих м'язів і майже напевно б перетинатися з вашим вагою-навчальний план. Якщо ви перемкнетеся на BodyAttack, ви могли б підняти, а потім зробити програму на наступний день, як BodyAttack не пов'язані з вагою, і вам не доведеться витрачати багато накладок.

+728
Yuankun 13 лип. 2016 р., 11:27:30

Це залежить від обладнання, яке ви використовуєте. Сміт рівні тертя машин сильно розрізняються і так роблять кабельні машини (разом з їх вагою читати-аутів). Загалом Сміта Присідання повинні бути складніше. Також я б ніколи не замінити звичайні присідання з цим, і я ніколи не рекомендував би нікому робити машина Сміта Присідання, якщо вони не були розширеними. Це не нормальний діапазон руху і може призвести до спини, стегна, проблеми з коліном.

+684
Pavel Tuhari 6 лип. 2011 р., 14:52:33

Багато людей відмахнутися від багатьох факторів, допускаючи, що людина х слабкіше, ніж людина Y за людину Х працює(невірне припущення). Це те, що людина Х може працювати набагато складніше, більш ретельної, краще дієти, спати, їсти здорову систему, і може бути слабшою, ніж у людини, яка робить те ж саме.

Це теж факт, що людина Y може виконувати людина х, незважаючи на Осіб Х і людина Y не.

Який приносить мені на моє питання ... я помітив, що порівнюючи себе з іншими, мій прогесс набагато повільніше. Я зробив віджимань поспіль протягом декількох тижнів, і все одно ледве-ледве в жимі 135 фунтів (що в середньому людина мабуть робить, спираючись на обмежене тестування). Це понад прикро усвідомлювати, ледь дійшовши до "середнього", а після лікування протягом останніх шести років. Я теж зробив лавку і не покращився, постраждав тільки будинок, втома, біль, і триматися на одному вазі(не може збільшуватися, не стає сильнішим). Я включати всі основні групи м'язів, і я залишуся в плато протягом декількох тижнів, вам Домс (навіть якщо робити вправи для 300-й раз), мають бідний об'єм легенів, і не можу здатися, щоб поліпшити. Я вже переконався, що це напевно генетичне.

Я бачив людей, які не роблять ніяких вправ (і з якої я можу гарантувати абсолютну їх доказ), і так само сильні, як мене(я в силу професійної підготовки і вимикається протягом багатьох років).

Мій фітнес-це також тьмяним ... тижнів бігу, бігом, кардіо, і т. д., і я ще рот, як риба, витягнений з води в дві секунди.

Мій висновок полягає в тому, що це напевно генетичне ... мої низькі рівні тестостерону і ніяке кількість вправ допомагає (slowish метаболізм, чоловічі цицьки не проходить, утруднене дихання, neuromuscularly незбалансованим, мають соціальну тривожність і пов'язані з нею питання, невелике обсесивно-компульсивний розлад, дуже тонкі зап'ястя, схильні до ожиріння і ожиріння в минулому).

Це мій генетичний межа є те, що середня людина або трохи вище, в той час як середній людина починається там, де я прагнув досягти великих показників.

Мій режим і графік ваги мого біцепсів змінюється з роками: Умовні позначення: вік/Макс/BODYWEIGHTWEIGHT-висота/Репс-набори

15 вік: біцепс - 25 кг х 1, 252 фунтів @ 5'7", завиток 2 х тиждень х 5 повторень.

18 вік: біцепсів - 35 фунтів х 4, 184 фунтів @ 5'9", завиток 1-2 рази на тиждень х 3-18 повторень.

19 вік: згортуваність біцепса - 35 фунтів х 2, 173 фунтів @ 5'9-1/2", завиток 2-3 х на тиждень х 2-6 повторень.

20 вік: біцепс - 40 кг х 7, 192 фунтів @ 5'9-1/2", завиток 1 х тиждень х 1-5 повторень.

Даний->Вік 21: біцепс - 40 кг х 3, 193 фунтів @ 5'9-1/2", завиток 1-2 рази на тиждень х 1-10 повторень.

Як ви можете бачити, підтримувати жорсткий режим з 18-19 зробило мене слабше, але з 19-20, не стабільно працює, я ставав сильнішим, а через 21 я стала слабшою після стійкого знову займатися спортом. Я отримую сильний Милды до точки, але потім все слабшим, поступово, і почати знову; я не лінійно поліпшення, не опускаючи вниз.

Я думаю, що я забив генетичних поганих ... (навіть не можу придумати слово; ймовірно, генетичні збої, а). Як же могли мої гени утримує мене, чи інші?

+663
YellowsBest 2 січ. 2020 р., 21:29:34

Я підйому протягом декількох років, Я бачу гарний прогрес у більшість груп м'язів, над якою я працював, крім одного - груди, лише б не рости, незалежно від обсягу роботи, я сприяю його.

Це справедливо сказати, що за фізіологічних або інших причин, люди більш схильні до розвитку певних груп м'язів, а не іншим - або я просто не намагаюся досить важко.

+649
oeritas 4 серп. 2019 р., 14:37:10

Я помітив, що багато тренерів ваги, в тому числі і я, мають досить широкі плечі. Це ілюзія через доданої м'язи, або це дійсно зміна в скелетної формі?

У мене немає "контроль" на цей "експеримент" як я підняв під час статевого дозрівання і таким чином міг би змінити форми тіла через гормонів і т. д. Однак я була досить вузькою і худий, коли я почав.

Крім того, може певні вправи, які "витягують" на суглоби (наприклад, Підтягування широким хватом/Віджимання) прискорити або збільшити цей ефект?

+565
Madan Limbu 12 серп. 2010 р., 02:01:52

По суті, що ви говорите, що ви зберегли таку ж дієту, і різко збільшується кількість калорій, які ви використовуєте. Це природно для вас, щоб схуднути в таких умовах.

Якщо втрата ваги є небажаним, то необхідно збільшити кількість споживаної вами їжі, щоб компенсувати всі види активності. Відчуваючи себе втомленим після тренування, природно, і Ваше тіло буде потрібен відпочинок, щоб внести зміни, він повинен відповідати новим вимогам, які ви розмістили на ньому. Однак, якщо ви не завжди втомилися, то, швидше за все вам просто не вистачає їжі.

Контрольний список:

 • Достатня кількість білка? Як активна людина, гарний стадіон буде 1г/кг або 2 г/кг м'язової маси мінімум. Ви, ймовірно, не стільки безпосередньо, але вона надає будівельні блоки ваше тіло потребує відновлення після тренування.
 • Достатню Кількість Калорій? Якщо ви втрачаєте вагу, ви їсте менше калорій, ніж ви використовуєте. Якщо ви набираєте вагу, ви їсте більше калорій, ніж потрібно. Це дуже просто.
 • Як ваше тіло змінюється? Рулетки і дзеркало, швидше за все, буде краще чути. Якщо ваші плечі стають ширше або залишився таким же, в той час як ви втратити живота жир, ви втрачаєте в першу чергу жир. Якщо плечі або руки стає менше, ви втрачаєте м'язи. Як правило, живіт, стегна, а у жінок стегна і руки, де жирові відкладення мають тенденцію накопичуватися швидкий і втрачається в першу чергу.

Якщо здається, що ви втрачаєте м'язи, збільшити свій протеїн. Якщо ви не втратити занадто багато жиру (потрібна), потім збільшити вашу їжу.

+564
Tahir Khalid 16 лип. 2016 р., 00:13:07

Я не олімпійський стиль склопідіймача, але я поруч їх багато, і від того, що я намагався зробити, і від того, що вони сказали мені, олімпійського підйому використовує кожну м'яз.

Як Новачок, всі вони почали на просту програму сила, як і стартову силу (присідання, станова тяга, накладні преса, лава для преса і влада прибирає). Він повинен підходити для перших місяців вашого навчання.

Після того як ви пройти етап новачка у проміжний етап, коли це буде гарний час для перемикання програм спеціалізується на Олімпійські підйому.

У практичному програмуванні для силових тренувань, Марк Rippetoe і Лон Кілгор сказати:

Важливою характеристикою проміжного слухачів, що вони мають конкретні цілі навчання [...]. Проміжна програма повинна істотно відрізнятися від новачка програма.

...

Найбільш важливим фактором [...] на проміжному рівні є підбір вправ [...]. [З важкої атлетики], ривку і поштовху ляжуть в основу програми.

...

Це загальні для обмеження вихоплює і прибирає в одиночному і парному розрядах.

...

Передні присідання можуть бути використані проміжні слухачів, зацікавлених у важкій атлетиці, як присадкуватий варіант.

+563
Toivo Mattila 4 лют. 2014 р., 10:47:07

Грунтуючись на різних розрахунках, я повинен, грунтуючись на моєму інакше VO2max, вміти бігати 10 км за 40 хвилин. Однак, мій піар-ближче до 50. Чому це сталося?

Мій інакше VO2max розраховується 59,9 мл/кг/хв, який повинен покласти мої 10к час гонки на 36(!) хвилин, за цим посиланням.

Мене цікавить швидше за все фактори, що обмежують швидкість. Якщо необхідно більше даних, будь ласка, дайте мені знати.

+548
prs 29 лип. 2019 р., 13:45:25

Між робота, турбота про сім'ю, і вчиться на атестації, це диво, у мене навіть є час, щоб тренуватися.

Я можу легко придбати важкі гантелі у верхній частині тіла, але як додати опір для нижньої частини тіла?

Єдиний варіант я бачу-це купити обважнювачі для ніг (у мене вже є 5 фунтів), але чомусь я подумала, що якщо я куплю все важче і важче ті, липучки не досить сильні, щоб тримати обважнювачі закриті фірма навколо щиколоток.

На жаль, ходити в тренажерний зал-це не варіант в цей час, ще я буду робити жими ногами і все.

Будь-які ідеї?

Спасибі!

+522
alcfeoh 21 черв. 2018 р., 17:47:23

Я читав, що іноді ми відчуваємо голод навіть тоді, коли наші тіла мають достатньо їжі. Я намагаюся схуднути, з'ївши меншу порцію їжі кожний прийом їжі. Іноді я відчуваю себе голодним, але я не знаю, хто я насправді їдять занадто мало або якщо мій організм ще не звик до меншою кількістю їжі.

+495
bitcoinlearner 17 лют. 2010 р., 07:02:52

Питання досить ясний. Як додати вагу для вправ як велосипед хрумтить, хрумтить у животі, хрест хрумтить рука та інші головні АБ домашніх тренувань.

Зверніть увагу - я роблю вправи вдома, тому до перерахованих ваги повинні бути все, що я міг знайти, що досить важкий. У мене шини генератора. Це досить важкий і я використав це, щоб працювати мої м'язи.

+488
romarica 21 лют. 2016 р., 07:16:35

Якщо ви отримуєте пронос, вашу здатність поглинати будь-які поживні речовини від того, що ви з'їли-це серйозно скомпрометована. Все, що ви з'їли години раніше, що не закінчив перетравлювати і буде залишити вас з неоптимальним засвоєння поживних речовин. Роздратування на кишечник і зменшить вашу здатність для поглинання поживних речовин з наступних страв протягом деякого часу. Не варто пити молоко, якщо ви непереносимість лактози.

Просто зробити сироватковий протеїн, де найбільше протеїну в молоко в будь-якому випадку. Також ви можете спробувати йогурт, як ферментація робить його прийнятним для деяких людей. Крім того, козячого та овечого молока також може бути прийнятним для деяких людей, які не можуть пити коров'яче молоко.

+484
user72084 5 жовт. 2018 р., 04:49:55

Згоден з усім, програма md5sum говорить. Також хотіла б додати ще один метод список: коли ви йдете вниз, в присяд, не думайте, що дозволити гравітації тягнути вас вниз або вага штанги штовхає вас вниз. Візуалізувати, використовуючи ваші м'язи і ядро напругою тягнути себе вниз навпочіпки. Це дозволить підтримувати м'язову напругу по всьому тілу, які не тільки допоможуть вам більше підйом, але і допоможе уникнути травм.

+458
Luther Baker 27 лист. 2019 р., 11:52:56

Ви не повинні тренувати тільки груди, а не спину або ж ви збираєтеся зробити все имбой.

Також ви не повинні використовувати тільки віджимання, тому що ви не ходите в тренажерний зал. Ви можете працювати весь ваш організм в такій формі, яка продовжує залишатися складною, в домашніх умовах і без великої кількості дорогого обладнання. Як тільки ви можете зробити 10-15 віджимань (яка досить швидко зможе зробити) віджимання стануть занадто просто, щоб бути складним, якщо ви зупинитеся у рекомендованому діапазоні повторень. Вам потрібно використовувати схему прогресії для кожної вправи

Це також гарна ідея, щоб використовувати програму, яка вже працювала для багатьох людей, а не кидати разом щось самостійно

Цей коментар сильно відірвана від https://www.reddit.com/r/bodyweightfitness/wiki/kb/recommended_routine

Єдине обладнання вам знадобиться-це бар підтяжки і, в кінцевому рахунку, гімнастичні кільця. Gymastic кільця легкі, дешеві (~20-25$), легко носити з собою, і дуже різносторонній. Ви можете повісити їх зі свого підтягаючий бар, з дерева або де-небудь насправді

Якщо немає місця для вас, щоб повісити кільця і у вас немає підтяжки бар, падіння провали і підтягування, і замінити рядки на опір групи рядків (це також досить дешево, і вони не вимагають щось повісити)

Для пар, що ви повинні зробити один набір з першої вправи, решта 90-х, сидимо другого вправи, відпочинок 90-е і почати все спочатку.

Для прогресії, ви повинні вибрати вправи, які ви не можете зробити 3 підходи по 8 повторень. Коли ви зможете зробити це, ви переходите до наступної вправи на розвиток

* = нижче скорочений варіант, дивіться посилання на рекомендовану процедуру для отримання додаткової інформації та відео

Понеділок Середа П'ятниця:

Розминка динамічну розтяжку*
Розминка вимогливих вправи
Розминка: 20 віджимань (якщо ви не вже теплий)
Практика підтримки*
Практика стійку*
Перша пара: 3х5-8 прогресії підтяжка* + 3х5-8 прогресії занурення*. Пропустити цю пару, якщо ви не можете робити віджимання 3х8 3х8 алмазів і горизонтальних рядів ще
Друга пара: 3x10sec-30сек л-Звт прогресії* + 3х5-8 присед прогресії*
Третя пара: 3х5-8 прогресії віджимання* + 3х5-8 прогресії поспіль*Розминка динамічну розтяжку режим (~5хв):
обертання плечима
образок знизує плечима
кішка-верблюди
група: прямі руки над головою витягнути падіння
група: прямий рукою в груди летить
групи: суглоба
рухливість зап'ястя вправи
передні і бічні махи ногами
Вимогливих дрилі

60-х років Планк
60-х бічних дощок
60х Зворотна планка
60-х порожнистих тримати
60-х років арка триматиНе відпочиває між проводить


Практика підтримки

Паралельне адвокатське стан підтримки (також можна зробити на задній частині 2 стільці)
Кільце Підтримки Утримається
Кільця Виходили Підтримки Утримається


Практика стійку

Дощаті Стіни
Стіни Стійку
Окремостоячий Стійку


Підтяжка прогресії

Підтяжка негативи
Підтягування
Л-Звт підтягування
Бар пуловериПрогресування занурення

Бар парралель соуси (або негативний кільце опускається, якщо немає паралельної бар, або провали між 2 стільцями, або провали в кутку або ваша кухня лічильник)
Кільце Діпи
Діпи кільцями л-звт


Л-звт прогресії

Нога підтримується л-звт
Одну ногу нога лежала л-звт
Такк л-звт
Передові виточки-присісти або одну ногу-присісти
Л-звт
В-сидіти

Присед прогресії

Допомогли Присідання
Присед
Крок-ДБЖ (одна нога)
Глибокий крок-ДБЖ (одна нога)Віджимання прогресії

Вертикальні Віджимання
Нахил віджимання (зниження нахилу з плином часу)
Повні Віджимання
Алмазні Віджимання
Широкі кільця віджимання / Якщо немає кільця -> псевдо планш віджимання (ПППУ)
Віджимання Кілець
РТЗ віджимання (кільця вийшли)
ПППУ РТЗПрогресування поспіль

Вертикальні Ряди
Нахил рядків (зниження нахилу з плином часу)
Горизонтальні Ряди
Широкий Рядків
Виточки Переднього Важеля
Виточки Морозива
Виточки Переднього Важеля Поспіль
Передові Виточки Переднього Важеля Поспіль


+426
Ganzolo 7 лип. 2013 р., 22:14:56

Як я піднятися з важкими гирями на мої гойдалки, я дотримувався за допомогою двох гирями замість одного. Так що я буду робити 2 сили гойдання з 25 фунтів з кожної сторони замість 50 фунтів гойдання. Чи є різниця ?

+388
user44568 30 жовт. 2016 р., 15:39:02

У мене є питання, який катався навколо мого розуму на деякий час тепер..... У мене немає доступу до тренажерний зал, тому я вирішив про виконання вправи вага тіла, але я не знаю, що робити!?! Я не товстий, але я не худий, я трохи менше жиру на животі, а я бачу трохи менше АБ, чи потрібно мені робити кардіо перед ваги тіла? Або я не повинен робити кардіо взагалі?

+384
Fowl 25 трав. 2015 р., 03:43:29

Так, це може напевно. Це витривалість спорту, з яких кращі спортсмени відомі тим, що мають надзвичайно низький пульс спокою, через посилення їх серцевого м'яза, легенів : https://www.cyclingweekly.com/fitness/miguel-indurain-vs-your-body-34288

Крім того, жінки, хто робить витривалості видів спорту, таких як їзда на велосипеді або біг, як правило, мають гарні ноги ;)

Майте на увазі, що в будь-якому вигляді спорту, ви повинні достатньо відпочивати і харчуватися відповідно, щоб відновитися і зможе прогресувати.

+374
James Ruskin 28 бер. 2018 р., 06:19:39

Для того, щоб зрозуміти, як добирати інвентар, ви повинні знати, що вони роблять для вас. Я оцінюю реалізує в порядку складності-якщо у вас є такий же загальний вагу, вони будуть почувати себе менш складні:

 1. Гирі (КБ): тому що кожна рука з роздільною завантаженням, ви повинні працювати, щоб стабілізувати КБ. Крім того, КБ працює передпліччя більше, як ви повинні працювати, щоб зберегти ваші зап'ястя прямо. КБС буде змусити груди працювати важче, так як вага тягне руки тільки більше.
 2. Гантелі (ДБ): усі проблеми з КБ, але без нерівномірного навантаження на руки. Твоя груди все ще оскаржується, і навіть завантаження БД тільки впливає на цей аспект небагато. Тому що ви можете це трохи навантаження важче, ніж КБС, ви знайдете це дійсно найкращий варіант для дійсно робочої груди.
 3. Штангою (ББ): штанги навантажує обидві руки одночасно, так що груди не доведеться працювати так старанно, щоб стабілізувати бар. Крім того, якщо у вас є домінуюча рука, він буде робити трохи більше роботи, ніж у не домінантною рукою, - переконавшись, що вона залишається домінуючою. Груди працювала, але в меншій мірі, тому що він тримає бар в цілому по центру грудей.
 4. Сміта або жим машина: машина Сміта виймає стабілізації роботи навіть те, що ББ змушує вас робити. По суті, єдиним способом вразити свою груди, щоб грати з розміщення рукоятки, поки ви не відчуєте. Якщо ваша мета-працювати груди, це буде найменш ефективний інструмент. Якщо ваша мета-працювати трицепс, це буде найбільш ефективним (на лавці або варіації накладних друку).

Існує безліч варіацій натискання, і конкретні рекомендації за формою розрізняються для кожного з них, а також для вашої уваги. Тим не менш, є деякі загальні принципи, застосовні у кожному випадку:

 • Герметичність: чим стабільніше ви можете зробити ваше тіло, тим ефективніше ви робите вправу. Ви зможете більше піднімати, і більше працювати. Для жиму, ви хочете переконатися, що ваші плечі і стегна зв'язатися з лавки у всі часи. Чи потрібно вам турбуватися про арку або привід ноги або не дуже залежить від того, наскільки ви прагнете до важкої лавці ви можете зробити або ви просто намагаєтеся отримати роботу ст. Хлопець у відео ви пов'язані із говорили про взаємодію латів, щоб тримати плечі. Що забезпечує більш стабільну базу для стенду з.
 • Шлях сили: сила тяжіння тягне штангу прямо вниз, так що ви хочете, щоб ваші лікті під бар. Ваше положення руки буде визначити, де на грудях у бар входить в контакт, так довго, як лінія, проведена з бару через лікті знаходиться перпендикулярно підлозі. Якщо лікті перед баром або за баром ви втрачаєте сили. Примітка: Ви, ймовірно, виявите, що бар буде бити в груди по лінії сосків, і закінчити за плечі. Це не те, що ваше відео мав на увазі, коли сказав він не Прес у стійку. Обробка реп в позиції влади, потім стійку бару.
 • Плечі: підняття плечей-це хороший спосіб розриву обертає манжети. Це дестабілізує плече і поміщає його в небезпеці. Це також робить ваша база менш стійка, порушивши перший пункт. Тримайте плечі запаковані в нейтральній позиції (тобто шляхом залучення латів). Що дозволяє використовувати великі м'язи, які були призначені, щоб впоратися з більш важкими вагами для підйому, а не маленький обертальної манжети.
 • Положення рук: точне розміщення буде особиста річ, але це має бути позиція, що ви отримаєте максимальну користь від. Якщо ви намагаєтеся вразити свою груди, експериментувати, щоб знайти те, що положення рук ви відчуваєте це в твоїх грудях більшість. Всупереч розхожим рекомендацій, я знайшов кращого залучення груди ближче хват. Якщо ваша мета-працювати з більш важкими вагами, ви повинні знайти установки ви відчуваєте себе самою сильною. Для мене це було трохи більш широкий хват.

Рекомендації Grip також дуже особиста річ. Помилкова (вона ж самогубство) Grip дозволяє отримати ваші руки розташовані ширше, але стає небезпечним, коли ви отримуєте більше втомився. Якщо штанга вислизає з ваших рук, вам краще мати деякі запобіжні пристрої для захисту грудей або ви будете мати деякі дуже серйозні травми (зламані ребра, розчавлена легенів тощо). Пальці навколо рукоятки-більш стабільний, але ви не зможете лавці, як широкий. Я особисто віддаю перевагу пальці навколо рукоятки, і ще жим в стійці з запобіжників.

Ви знайдете кілька способів жиму ДБ: долоні звернені один до одного, і розпростертими обіймами (як якщо ДБС формувалися повний бар). Деякі люди починають з ДБС з розпростертими обіймами, а потім повернути їх так долоні перед наприкінці. У будь-якому випадку, ви все одно повинні захистити ваші плечі, так що не піднімайте їх під час підйому.

+367
Jaroslav Svestka 19 січ. 2014 р., 03:07:25

Я займаюся фітнесом і бодібілдингом протягом багатьох років і чув, як люди говорять про "дивовижні ефекти розтягування. Я хотів би знати, якщо вони істинні і засновані на будь-яких наукових фактів.

 1. розтяжка до і після тренування запобігає асиметричний.

 2. стретч після тренування стегна допомагає зробити їх стрункими, а не м'язової. Азіатські дівчата вважають, що тонка краса.

 3. стретч після тренування зменшує біль у м'язах і зменшити час відновлення. Я маю на увазі м'яз днів вживати білок і зцілити його волокна.

+360
bunden 29 січ. 2017 р., 04:15:45

Важливо дотримуватися дієти і їсте кожні 2-3 години, як ваше тіло буде мати достатньо часу, перетравленні їжі і запас енергії протягом дня.

Розпатлане стає дуже важко, як ви намагаєтеся втратити жир навколо м'язів без втрати м'язової маси. Дотримуйтесь інструкцій вашого лікаря-дієтолога, піти в спортзал і тренування регулярно буде вам ближче до досягнення ваших цілей.

+356
user3586560 30 лип. 2018 р., 13:46:54

Скрізь написано, щоб "спати спокійно", щоб схуднути і наростити м'язи.

Цікаво, що таке "правильне" кількість годин сну? Для кардіо тренувань? Підняття тягарів?

Якщо я роблю більш інтенсивні тренування (наприклад, кроссфіт) мені потрібно більше годин сну?

+275
frozenfrog 2 лист. 2018 р., 19:36:39

Існують різні причини для кінцівок (у вашому випадку зброї) лягайте спати, як ви можете прочитати тут:

http://www.drlamb.com/paresthesia.htm

У вашому випадку я думаю, що це із-за тиску. Можливо, що ви спите на руках? Що сталося зі мною з тих пір я намагаюся не покласти голову на руки.

Іншою можливістю є дефіцит вітаміну. Під час тренування ви повинні їсти здорову! Я просто не розумію людей, які працюю 4 рази в тиждень і плювати.. про те, що вони їдять. Їжа-це половина вашої роботи люди!

Сподіваємося, що ви знайдете, що це саме.

+257
user145570 14 вер. 2019 р., 05:46:09

Так, це цілком можливо.

По-перше, давайте бути ясно. Ви не в основному мова йде про отримання м'язи; замість цього ви говорите краще дивитися. Напевно, м'язової і певний погляд. Це важливо розрізняти, тому що часто найбільшою перешкодою в досягненні потрібного результату-це жир, а не м'язову масу.

Щоб проілюструвати це:

Спортсмен-пауерліфтер в ~320lbs

enter image description here

То ж пауерліфтер в ~260lbs

enter image description here

Де він виглядає більш м'язистим і 'більше'? Очевидно, в останньому знімку.

Інший приклад-Френк Зейн, які змагалися в 185фунта:

enter image description here

Так зрозуміло: для того, щоб досягти 'мускулисте' дивись, жир є більш важливою, ніж м'язової маси. Я кажу це, щоб перенести обговорення цієї м'язової маси, або, як важливо, чи більш ніж жир. Тому що з цим твердженням 'сухий' дієта більш покращений, тому що це найбільш швидкий спосіб набрати м'язову.

Тепер повернемось до вашого питання.. можна отримати м'язи і втрачати жир одночасно?

З мого досвіду-і вибачте за маленький шматочок власної пропаганди- так. Це так само швидко, як якщо б ви намагалися зробити одне чи інше? Немає.

Сказавши це, що різні обставини вимагають різного підходу:

 • Хто вище 20-25% жиру, і стурбовані тим, як вони виглядають, в першу чергу слід зосередитися на скороченні жиру, поки вони не потрапили в низьких підлітків. Це означає, що дієта з дефіцитом.

 • Будь-хто, хто sigifnantly зі зниженою масою тіла слід орієнтуватися на наповнювачі/отримання до моменту потрапляння хороший вагу. Це означає, що отримує дієту.

 • Всім, у кого є жир в середині/низька підлітків, володіють низькою/помірної м'язової маси слід робити зміну складу або набрати м'язову масу/схуднути дієта.

Як для вас, кращий спосіб вирішити ваші проблеми-за рішенням вашої дієти, оскільки харчування #1, Коли справа доходить до скорочення жиру. Враховуючи, що у тебе видно любов ручки, ви повинні прагнути зробити обробну дієту, коли ви їсте дефіцит калорій поки не досягнете бажаного рівня жиру. Ви не зможете набрати багато м'язів якщо в ході цього етапу, але це буде вам дивитися кращі можливості в найкоротші терміни. Звідти ви можете перейти до зміни складу раціону, де вам або харчуватися на ремонт або на невеликий дефіцит або профіцит в залежності від того, якщо ви хочете більше зосередитися на втрати жиру або набору м'язової маси побічні.

На культуристів

Просунутого культуриста методи не діють або перевести на проміж склопідіймача з штангісти працюють з вже великий об'єм м'язової маси, не кажучи вже про велику кількість екзогенних гормонів і ліків, які вони приймають -це неможливо для Фабиолы, щоб подивитися, як вона обходиться без екзогенного тестостерону наприклад.

Також культуристи сконцентровані на тому, як вони 'пік'. Тому купувати і різання циклу має сенс. Але пересічна людина не збирається жертвувати 6 місяців в році, дивлячись роздутою і жиру для того, щоб добре виглядати в протягом 3 тижнів.

Ось один з моїх останніх клієнтів, продемонструвавши, як бути стрункішою змушує вас виглядати набагато більше, навіть якщо ви 40lbs світліше.

enter image description here

+248
Victoria 23 лют. 2015 р., 07:57:48

Я знаю, що хтось дуже потрібним, і те, що він робить з'їсти 12 яєць без жовтої частини.

Це для мене занадто багато яєць, але я можу спробувати. Однак, я не відчуваю, що витрачаю найбільш поживна частина, на жаль, і більшість холестерину в повному обсязі, є хорошим використання ресурсів і справедливого до людей, які бідніші мене.

так що інші речі можуть бути хорошим джерелом білка.

+236
TheChenko 15 серп. 2017 р., 20:27:08

Як Атул вказує, створення "стандарту" оцінка труднощі непросто, оскільки люди мають різний рівень навичок, фізичних здібностей та навчання. Проте, ця проблема стосується будь-якого виду спорту, який використовує стежки як основний шлях. Міжнародний гірський велосипед Асоціація має базовий праймер на те, щоб спробувати це. Зверніть увагу, вони тільки вирішувати технічні труднощі, вони не оцінюють зміна висоти або довжини сліду як частину його. Тобто передбачається, що тільки фізична, і не потрібні технічні навички.

По мірі знаходження місць, є багато різних веб-сайтів, що список маршрутів, деякі мають свої складності, рейтингова система, багато гонок, але там, здається, не бути єдиного кодифікованого джерела. (Не дивно, біг для відмінного відпочинку-це ще дуже молодий вид спорту). Я постараюся знайти сайт, такі як Trails.com або схожі на ті, що перелічені маршрути у вашому районі. Ще також буде багато індивідуальної траси/карти, деякі з них можуть або не можуть мати рейтингу разом з ними.

+119
Roshid Alli 4 трав. 2010 р., 01:51:18

Якщо я правильно зрозумів ваше питання Ну, і я не впевнений, що робити, тому що це чесно понівечили, ви шукаєте спосіб, щоб упорядкувати ваші тренування в тиждень для розвитку як серцево-судинної системи і пристойну міцність/гіпертрофія, в мінімальну кількість часу. Що насправді можна і зазвичай звані гібридні освіти (тренер/бігун/пауерліфтер Алекс Виада є книга, присвячена темі званих гібридних навчання). Ось вільна план і набір рекомендацій:

 • Вам знадобиться мінімум 3 заняття в тиждень, чергуючи тренувальні ваги і тренування серцево-судинної системи. Ваш тренувальний вага повинна бути для всього тіла, адже це допоможе вам заощадити час. Якщо ви можете дозволити собі 4 рази в тиждень, ви можете зробити верхній/нижній/верхній/нижній, але це займе більше часу від вас.
 • Ваше одужання має бути на момент, якщо ви хочете поліпшити по обидві сторони спектру, вам потрібно поїсти і відпочити належним чином. Зараз не час для дієт.
 • Вам потрібно практикувати те, що називається консолідація стресорів: група низької інтенсивності-тип навчання з одного боку тижні, і всі високоінтенсивний тип тренування на інших
 • Якщо ви хочете заощадити час, вам доведеться використовувати багато складних штангою ліфти, тому що вони дають вам більшостей чубок для вашого самеца оленя. Добре для вас: присідання, станова тяга, жим лежачи, накладні преси, форма рядків, підтягування/підтягування, віджимання, штанга кучері, штангою випади. Погано для вас: гіпер-спеціальні вправи ізоляції (вони будуть витрачати свій час і енергію, які могли б бути витрачені на щось більш продуктивне).
 • Ваша тренувальна тиждень має бути грамотно організовано. Наприклад, на 3 дні в тиждень, ви могли б зробити щось на зразок цього:
  • День 1, Піднімаючись: Макс навчальні зусилля/важкий день, використовуйте важкі ваги, мало повторень, відпочивайте по мірі необхідності. Перейти для всього тіла: Присідання, потім прес, потім якась форма тязі, потім пара легких вправ, як підтягування, кучері, рядків і т. д. але не надто багато.
  • День 1, кардіо: високої інтенсивності. Віддаю перевагу ВИИТ речі, від 6 до 10 короткими проміжками 30 секунд, після 90 до 120 С в повільному темпі. Якщо ви не хочете, щоб зробити стандартні ВИИТ, ви можете спробувати штангою комплекси як хорошу альтернативу.
  • День 2, піднімаючись: динамічні зусилля в області підготовки/світлового дня, використовуйте середня вага, мало повторень, відпочинок у міру необхідності. Знову для всього тіла, з легким вагою, це більше про використання день, щоб практикувати свої форма і ліфт так бурхливо, як ви можете. Тут ви можете додати додаткові аксесуари ліфтів (кучері, рядків, підтягуванні і т. д.)
  • День 2, кардіо: вчення та форми практики. Середній темп, субмаксимальної відстані, не знищити себе, як це призначається, щоб бути Днем відновлення. За 30-40 хвилин сеансу повинно бути достатньо.
  • День 3, піднімаючись: повторення навчальної діяльності/середні день, використовуйте більш легкий вага і зробити більший набір, ближче до провалу (але не до відмови, пам'ятайте, що загальний обсяг все-таки важливіше, так що 5 комплектів близький до провалу перевершують 2 комплекти до відмови, а потім відправляли в газові камери через сесії). Знову все тіло, очевидно.
  • 3 день кардіо: довгий повільний відстань. Піти на сеанс виснажливих, вимотуючих душу, повільна кардіо. Перейти на субмаксимальный темп і перейти на час (60+ хвилин є кращим), а не швидкість.
+75
user3655478 19 вер. 2014 р., 04:59:03

Мені 48, чоловік, 5 футів 9 дюймів заввишки і важить 225 кг.

Моє щоденне споживання калорій становить приблизно 2200 калорій...це збалансоване харчування, з високим вмістом білка і волокна, не з високим вмістом вуглеводів і низьким вмістом жиру...я не снек, крім фруктів з ранку і яке частування вечорами (і це було враховано при 2200 калорій)

У мене мало м'язової маси, і завжди мали низький метаболізм...

Як я зрозумів з Армстронга - як втратити 10 фунтів в місяць я можу вирахувати мій метаболізм як нижче:

66 + (6.23 x вагу в фунтах):

66 + (6,23*225) = 1449.06

додати 12.7 * зростання у дюймах

12.7 * 69 = 876.3

відняти 6.8 * мій вік (48)

- 6.8 * 48 =324.6

Так що в сумі це складає до 1998.96

Потім він каже, щоб помножити що-небудь 1.35 (для злегка активного) або 1.55 для дуже активних....

і це дає або 2748 або 3098 калорій, необхідних для підтримки ваги...

Тепер, я йду в 35 миль на тиждень у загальній складності, пішки близько 3,5 км на годину...це моя єдина вправа, так як у мене травма плеча, яка буде потрібно кілька місяців, щоб виправити з фізіо і уколи

Отже, моє питання, я злегка активний або дуже активний?

Я припускаю, що я щось між цими двома, він би, звичайно, змусити мене відчувати себе краще, якщо я міг би поставити дуже активно , враховуючи, що я тільки приймає близько 2200 калорій в день

Або мені потрібно наростити щоденна ходьба до 7 км в день, за 50 миль на тиждень, перш ніж я можу назвати себе дуже активним і обчислити мого БМА як 3098?

Для уточнення, я знаю, що я ожиріння/ожиріння - намагається щось зробити.

Дякую

+51
colleen smith 14 квіт. 2013 р., 23:30:27

Шкіра-це не м'язи. Вправа не займе слабину. Не зрозумійте мене неправильно, фізичні вправи необхідні, щоб залишатися здоровим, і це побічно допомогти, але приходячи в ваш тон шкіри, не залежить від вправ.

Щоб відновити еластичність, ваша шкіра повинна бути добре зволоженою і мати відповідні поживні речовини:

Пити достатню кількість води, приймати достатню кількість протеїнів і їжте багато свіжих фруктів.

Ви також можете використовувати кілька предметів екстерном, як алое віра, яєчний білок, лимон, мед, креми,... все, що зволожує шкіру, допоможе їй повернути пружність.

+25
LMA1980 11 лист. 2010 р., 23:03:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil