Розминка литкових м'язів для спільної роботи поза сесії

Я в тренажерному залі 2-3 рази в тиждень і виконайте стандартний набір машин (повне тіло), щоб залишатися здоровим і (сподіваюся) налаштуйтеся моє тіло трохи.

Одна з машин для підготовки ногах завжди викликає у мене литкові м'язи напружувати і судоми. Коли я почала працювати кілька місяців тому мій інструктор сказав мені, щоб використовувати в машині тренажер на 10 хвилин в якості розминки. Мені подобається, зігрітися і, можливо, спалити трохи жиру, але це, здається, не зігрітися мені досить литкових м'язах.

Є якісь вправи для розминки литкових м'язах я можу додати до крос-тренажер, щоб уникнути деформації/спазм при використанні машини ноги? Я разомну свої литкові м'язи після роботи сесії, і я можу відчувати їх напруга. Зазвичай я можу утримуйте розтяжку протягом 60 секунд, не відчуваючи ніякого почуття полегшення в ікрі, так що я припускаю, що вони є досить напруженими. Це ОК, щоб розтягнути м'язи, коли не прогрітий? (такі ж вправи, як після роботи, але раніше?) В основному моєї лівої ікри судомою, майже ніколи не правильний.

Я теж іноді прокидаюся під час сну з-за раптового напруги/судоми в литках, хоча, гадаю, це стало трохи краще, так як я почав працювати.

Тут машина/тренування, але я лежу прямо на лавці, не кутова: work out machine

Редагувати: якщо я снижу вага на один крок я можу виконувати вправи без судом. Але потім я керувати 15-20 повторень і я відчуваю, що це дуже легка вага, так що я можу збільшити вагу на один крок і судоми.

Оновлення

Прогрес, нарешті. У цей вечір мені вдалося вісім повторень і зупинився тільки тому, що я був вичерпаний, не з-за судоми!

Я не можу назвати жодної речі, яка допомогла - ймовірно поєднання препаратів я зробив протягом дня і зігрітися (в основному пропозиції від вас, хлопці):

 • Я п'ю багато води (можливо, дещо надто багато).
 • Розминка перед тренуванням я бігла 10 хвилин на біговій доріжці замість crosstrainer, на 4% ухилу. Це, як мені здається, дуже велика різниця. Ще 2-3 хвилини на це я міг відчувати литках розтяжки і згладжує вгору. Crosstrainer-це здорово, але біг розігріває телят краще.
 • Я також зробив кілька "ніг відтискання", 1 хвилину або близько того на кожній нозі, щоб ще більше підігріти телят до підколінного машина скручиваемости.

Сподіваюся, вийде в наступний раз. Дякую за чудові поради!

+743
Yashasvi Grover 8 вер. 2012 р., 05:34:27
26 відповідей

Зараз мої тренування-це стагнація, тому що я роблю ті ж вправи протягом останніх трьох тренувань.

Я знаходжу себе занадто сором'язливий, щоб спробувати нові процедури (наприклад. станова тяга), побоюючись, мені здається, роблять це неправильно.

Одним з варіантів було б використовувати ПТ скажімо, раз на місяць, щоб показати мені форму для деяких нових процедур і зберегти його свіжим.

Може хто-то прохання повідомити, яким чином ви виходите incorperating нових процедур, якщо тренування самі по собі?

+998
Lisa Miller 03 февр. '09 в 4:24

Ви повинні розглянути можливість споживати більше білків і жирів. Це допоможе з "тягу". Споживаючи низько-глікемічний їжа повинна допомогти з брейк-аутів, але вам доведеться експериментувати, самостійно.

Кожна людина по-різному реагує на одні і ті ж продукти, отже, ви повинні знайти те, що працює для вас, зберігаючи постійної дієти і потім регулювати деякі аспекти.

Для мене, скорочення вуглеводів, загалом, допомагає. Я замінити їх з більш високим вмістом білка і жиру.

+994
rptwsthi 24 трав. 2016 р., 10:28:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мені потрібно зменшити мій жир назад на нормальний рівень. Загальний стан не приємно (надмірна вага, не навчені...), але я сконцентрувалася на жирові відкладення.

Я помітив, що просто робити деякі прості, але інтенсивні тренування м'язи (наприклад. хрусти) має набагато кращі короткострокові ефекти, ніж кардіотренування. Наскільки я розумію, ця стратегія в цілому не погано, як додаткові м'язи допомагають спалювати більше жиру в довгостроковій перспективі.

Однак, я читав десь, що хрумтить менш ефективні, так як треновані м'язи є відносно невеликими і, що необхідно тренувати великі групи м'язів.

Питання: враховуючи інтенсивність і тривалість тренування, можна домогтися більш високих жиру з акцентом на певні групи м'язів? І якщо так, то які?

+978
MsM 18 бер. 2010 р., 11:34:59

Ні, це брехня. Дозвольте мені навести приклад. Ви не можете з'їсти 100 печиво до тренування і чекати не набрати вагу або побічних ефектів. Незалежно від того, чи працюєте ви чи ні, якщо ви їсте багато нездорової, ви будете худнути, якщо ви не генетично обдарований одного з наших неприродних друзів.

+941
Yogesh Agrawal 4 січ. 2014 р., 13:47:10

Я цікаво, якщо дивитися трохи вниз і ліворуч від нього ставить велике навантаження на ліву або праву сторону моєї шиї.

Для трохи фону, я використовую два величезних моніторів і я думаю, я повинен використовувати зліва більше, ніж справа. У мене теж постійні болі в шиї з лівої задньої сторони моєї шиї так що я був цікаво, якщо два пов'язані.

+907
Joe Woodburn 16 січ. 2018 р., 05:17:28

Це не обов'язково використовувати один і той ж вагу для кожної вправи в ланцюзі, тим більше, що деякі вправи не можуть вимагати вагу на всіх, і деяким може знадобитися більше ваги, ніж можна виконати інші вправи. Головне тримати в голові, з ланцюгами, щоб зберегти рух. Намагайтеся підбирати вага, який дозволить вам виконати схема в перший раз, а потім спробувати збільшити опір або ланцюг повторів, в залежності від вашої мети.

+895
Jackie Epema 3 лист. 2013 р., 04:25:06

Схоже, нічого, але для мене цукор. Найбільш високо оброблені харчові продукти, працювати проти втрати жиру, і цей цукор пострілу нічим не відрізняється. Принаймні, це порожні калорії--калорії, які виконують ніякої функції.

Річ, щоб бути стурбовані те, що інші страждають ці порожні калорії можуть мати на вашому тілі. Це може бути просто достатньо, щоб удар почати ваш метаболізм і змусити ваш мозок сигнал "Я голодний, нагодуй мене" відповідь. Якщо це станеться, то чистий ефект це спонукає вас переїдати.

Загалом, жодної калорії не робить нічого для вас, поки ви намагаєтеся позбутися від жиру, принаймні загальмувати ваш прогрес. Це легко виправдати мало читів, і сказати собі, що "це не так уже й погано". Поки ви не приведете себе в дисципліні, ви не повинні давати собі маленькі задоволення. Ви повинні з'ясувати, як зробити їжу, ви повинні бути їдять більше смачного.

+872
Ninad Avasare 14 груд. 2010 р., 15:51:19

Я нещодавно переїхала і ось в тренажерному залі не має стоїть окремо, стійки для присідань. Замість цього один з цих шаф з рейок

http://cdn2.hubspot.net/hub/354582/file-499385451-jpg/images/Equipment/About_-_Equipment.Smith_Machine.jpg?t=1400007711933

Я відчуваю свої ноги/сідниці працюють, але це явно не те ж саме. Рейки обмежує діапазон руху, так що я не відчуваю повної тренування тіла я використовував. М'язи, які зазвичай намагаються стабілізувати і тримати планку не активовані.

Я роблю присідання, в основному, оскільки він допомагає зміцнити підтримують м'язи і допомагає справлятися з Біль у попереку.

Я не впевнений, якщо я повинен продовжувати використовувати його. Які думки?

+825
Eva Duran 21 бер. 2012 р., 17:46:21

Це те, що я відбивався і намагався працювати. З мого досвіду є третя управлінням (крім хребта еректорів або квад слабкість): глют слабкість або бездіяльність. Це може бути спірним, але я думаю, що це само собою зрозуміло.

Якщо ви уявляєте себе в нижній позиції, у вас є закриті стегна, що ви повинні продовжити в якийсь момент під час підйому. Обидва ваші стегна і сідниці сприяти розширенню стегна, але стегна перетинають два суглоба: стегно і коліно. Коліно закрито в нижньому положенні, підколінні сухожилля може сприяти розширенню стегна, так що розширення стегна в такому положенні в основному до сідниць. Поставивши себе на добру положення, ви уникаєте подовження стегна до коліна, розширюється, що дозволить вам зробити ваші стегна бере участь.

Щоб допомогти, ви могли б зосередитися на відкритті агресивно стегна з нижньої позиції, і, як завжди, зниження ваги, поки ви не можете виконати рух з правильною формою.

+779
user1925365 21 лип. 2018 р., 20:20:56

Є одна річ, яка може бути не так серйозно, як рабдоміоліз або пошкодженням нирок, але це набагато більш частими.

Це те, що люди використовують НПЗЗ як знеболюючі під час тренування. Я професійний спортсмен, і моєму досвіду більше 90% спортсменів мають цю звичку, що приймають НПЗП для Домс і біль, щоб пройти навчання.

Яка функція болю? Щоб попередити людину що-то є або запалений або пошкоджений. Покриваючи, що біль під час тренування ви ставите додаткове навантаження на вже пошкоджені структури. Ви ризикуєте не тільки подальших травм, але і перевантажень через несправний рухів чи інших видах деформації, що біль буде сигналізувати.

Використовуючи НПЗП під час змагань, щоб позбутися від болю і домогтися максимальної продуктивності, це нормально. Але використовувати їх для цієї мети постійно може тільки нашкодити.

Крім того, НПЗП є частим збудником виразкової хвороби. Довгострокове використання, ви опинитеся на прямий ризик цього. Надалі aggrevate проблема в тому, що симпатична нервова система активізується під час тренування, що знижує слизу (захисний механізм шлункової кислоти), що утворюються в шлунку.

+756
Robaiza Paglangan Baiz 22 лют. 2015 р., 00:56:31

Я не пробував це сам, але ви могли б спробувати томбуй запливу і помістіть пристрій Там, що буде, сподіваюся, тримати його вище рівня води.

Ви не будете плавати метрики, але ви могли б отримати трек GPS точок ОК.

Крім того, я вважаю, що за допомогою "запис кожну секунду" в налаштуваннях >> запис даних теж допомагає точності, для потоків.

+734
somedirection 12 черв. 2014 р., 02:32:01

Я особисто їздив з надмірною вагою, щоб нарощувати м'язи з допомогою бігу два рази в тиждень і вправи три рази на тиждень.

Запустити програму C25k. Одного разу я вдарив 5к я зосередився на трохи поліпшити свій час, але не пішов далі, як він підходить до мого графіком (25 хв)

Що стосується вправ з власною вагою, я пішов з допомогою системи підвіски (трансивер) в цілях безпеки. Це тому, що я був далеко брюзглое для того щоб безпечно нести свій власний вагу через програму безпечно. Вправи є суміш з 5 вправ, Віджимання, Присідання, присед, обід, планка. Я цього робити по 10 повторень для кожного набору, як я можу зробити.

В цілому, я не роблю великої кількості вправ, але помітили, що величезна кількість м'язів побудувати. Це може бути із-за того, хороший великий кадр. Я підозрюю, що він має більше, щоб зробити з послідовністю.

+730
heinst 3 лют. 2019 р., 19:30:53

З 3 місяців я почала бігати 3 рази в тиждень(близько 30 хвилин останні кілька тижнів). Наступне, що я хочу працювати на витривалість і швидкість і думав робити 2 рази на тиждень ВИИТ біг(30 хвилин) і вже запустити будинок до години в 10 тижнів. Це було б гарною ідеєю? Або це може бути рецепт до травм?

Заздалегідь спасибі за ваші ідеї та коментарі.

+572
Kirill Losev 10 груд. 2014 р., 22:05:23

Розтягуючи пальці і тримати всі свої сили, активно притискається до підлоги допомагає розподіляти тиск від зап'ястя. Експеримент з якимись дошками, де ви спочатку подумайте, натиснувши всією долонею і пальцями до підлоги, роблячи якомога більше, а потім спробувати розслабитися і навіть відриваючи пальців від підлоги, так що вага зосереджений в п'яти вашої руки. Для деяких людей, це боляче, так що певні рухи ручкою безпечніше.

Але що, якщо ви хочете зміцнити ваші руки і пальці? Я не думаю, що хто-небудь сказав би Брюс Лі , щоб поширити його руки. Пальця віджимання, гирі, віджимання, і інших варіантів (ось забавний список) призначені для створення нестабільності, так що ви працювати різні групи м'язів. Вони прекрасно підходять вправи, де биток викладати руки безглуздо, але стабільності як і раніше має значення.

Щодо лопаткової стабільності, моє припущення (тільки припущення) полягає в тому, що ти чула, що хтось думає, що людина, яка поширює їх руки будуть природно згинатися і стабілізувати інші частини тіла. Як якщо б Ви були, щоб стиснути кулаки, не думаючи занадто багато, ви також демонструвати свої біцепси, грудні м'язи, або АБС трохи? І якщо ви думаєте про нього трохи більше, можна стиснути кулаки, не згинаючи ті і інші м'язи? Образок стабільність схожий. Вам це потрібно, але потрібно усвідомлення тіла і фактичний верхній частині спини сила для того, щоб мати реальну лопатковий стабільності.

Остання посилання: ось хлопець з досить твердий поштовх вгору, і його руки виглядають відносно спокійно на підлогу.

+543
MichiK 6 лип. 2015 р., 18:23:22

Поки я не можу конкурувати з мудрістю і досвідом Бэрин, я хочу додати свою точку зору на StrongLift 5х5 і подібних програм.

Я в клініку за те, що занадто сильно натиснув і пошкодив мої плечі. Це дало мені можливість багато особистих досліджень. Тепер я знаю, що я буду робити, коли моє лікування закінчилося, і він має мало спільного зі штангами.

Ви хочете наростити м'язи. Так що І. Я збираюся пояснити, чому я думаю, що це погана ідея для кого-то в моїй ситуації (і, можливо, у твоєму теж), щоб почати шлях, що веде до м'язи на важкій атлетиці комплекси вправ. Це не означає, що ви ніколи не повинні робити важку атлетику, а те, що (я думаю), ви повинні робити інші речі, в першу чергу.

Люди, які були все життя займаєшся якимось видом спорту або фізичною працею, не зрозуміти, що відчуває слабкість. Для них порожній 20 кг штанга олімпійська-це хороша відправна точка. Не для мене. Ось деякі думки:

1. Станова тяга

Випадково читав на різних форумах, я з жахом дізнався, що це не рідкість для людей, щоб отримати міжхребцевих дисків від робити тягу без належної формі. Як ні парадоксально, ті ж самі люди раді, що таке ж вправа виконується з легким вагою і належній формі, полегшує біль місяців після травми (Агов, є навіть один з таких свідчень у собі звіт!). Повір мені, Ти не хочеш грижі або міжхребцева грижа, що збирається залишитися з тобою для іншої частини вашого життя.

Урок: якщо ваша форма-це чудово, це дуже легко зробити багато шкоди для вашого хребта станова тяга. І, як легко це мати поганій формі тяги? Ну, Брюс Лі сам дістав міжхребцевого диска неправильно робиш добре-вранці, досить схожі вправи станова тяга, принаймні по нижній частині спини. Ти хочеш сказати, що Брюс Лі був поганий контроль над своїм тілом?

Неспроможність підтримання належної формі, надзвичайно простий, якщо ви слабкі. Спеціально з комплексу вправ, тому що антагоніст м'язи повинні протидіяти і врівноважувати один одного. Це може бути прагнення мати ідеальну форму, а тяги, але якщо м'язи живота слабкі і не витримають напруги в середині підйому, ваша поясниця буде кривій і, отже, бути дуже уразливі.

Я не кажу, що слід уникати тяга вічно, але це може бути гарна ідея, щоб витратити деякий час, по-перше, зміцнення ваших основних м'язів вправи з безпечніше (безпечніше, тому що це набагато простіше для підтримання належної формі, а тому, що вони не використовують зовнішніх обтяжень) там їх багато: мости або птахів, собак або Supermans для хребта монтажників; Планка і підйоми ніг або скручування для м'язів живота; Бічні планки для вашого косі м'язи живота...

Один простий спосіб, щоб включити ці вправи в один, щоб зміцнити своє ядро і АБС, це гриль винайдений Скубі.

Я коротше кажучи, я думаю, що якщо ви не можете стояти на позиції планка протягом декількох хвилин або робити купу присідання без бажання блювати, напевно, самовбивця, щоб почати робити тягу.

Те ж саме стосується і Бент-більше рядків і назад Присідання з гантелями. Відмінні вправи, так, але тільки після того, як у вас мінімум сил і належним чином навчені, щоб виконувати їх в строго належній формі, в іншому випадку вони можуть бути швидкий спосіб травмувати вашу поперек. Побудова мінімального рівня міцності серцевини на більш безпечні засоби перед цими підйомниками не погана ідея.

2. Лава для преса і верхній прес

Під час як тваринами, так і верхній прес, дуже важливо, щоб лопатки і плечі в цілому стабільні в правильному положенні під час підйому. Колекція різних м'язів, відповідальних за це. Рух лопатки є складним і залежить від збалансованого дії м'язи. Знову ж таки, якщо м'язи слабкі, то дуже ймовірно, що ви будете травмувати свої плечі під 20 кг штангою. Ось, напевно, чому Бэрин рекомендує вам жим з підлоги, а не на лавці. Тому що підлога дає кращу підтримку для спини і обмежує рух в діапазоні, який є безпечним для ваших плечей.

Але, знову ж таки, є більш безпечні вправи для зміцнення м'язів навколо плечового поясу і верхньої частини тіла в цілому, більш природним і збалансованим чином, із залученням більшої кількості м'язів одночасно. На Віджимання. Під час віджимань, ваші грудні і передні дельтовидні м'язи активно працюють, але головне, що м'язи навколо лопаток отримання ізометричної тренування, допомагаючи їм ставати все сильніше. Ви можете почати з дуже простий варіацій, як стіни віджиматися, тоді ви можете прогресувати на похилій віджимання, після цього у вас на колінах віджимання.

Ці вправи тренують ті ж м'язи а жим лежачи і верхній прес і трохи, але легше і безпечніше і вони будуть готувати своє тіло до важких ваг. Крім того, вони включають кілька основних стабілізатор, додаючи безпеки ваших майбутніх тренувань. Знову ж таки, я думаю, що якщо ви не можете виконувати ці вправи, то піднімаючи 20кг штангою просять за травми.

Є більше речей, які мені не подобаються в SL5x5. Я почав робити вивихи плеча Мехді рекомендує (якщо ви не знаєте, які вправи вивихи плеча, то тим краще для вас). Це пасивне вправу розтягнути, що б дати вам більше гнучкості ваших плечей. Знову ж, це добре для людей, які мають хоч якийсь рівень м'язової сили. Але я робив їх на деякий час і з жахом помітив, як мої плечі ослабли і почали робити craking шуми. Пасивних розтяжок може бути хорошим способом, щоб поліпшити ваш диск, коли у вас сильні м'язи, що прикріплені до суглоби. Якщо це не так, єдине, що ви отримуєте вільний суглобах, схильні до травм. Мехді постійно робить багато тверджень як переваги вивихів плеча і інші речі з не суцільний фон, і ви можете легко помітити, що, прочитавши попередню версію доповіді-небудь, де ви бачите, як він еволюціонував. Наприклад, до недавнього часу, він заявив, що важка атлетика-пояси було марно і дав тільки помилкове відчуття безпеки. Потім він поправив, що в наступній версії звіту. Отже, якщо ви все ще наполягаєте на робити програмі 5х5, книги читати Rippetoe, принаймні, воно має дуже гарний опис належний вигляд підйомників.

В резюме, якщо ваш організм слабкий і ви схильні до шкідливих форма, важка атлетика і програми 5х5 може не бути кращий вибір, щоб почати з (Хоча ви можете звертатися до них у майбутньому). Прогресивні вправи художня гімнастика-моя ставка.

Ви можете знайти дуже легко слідувати, прогресивної художньої гімнастики програма в YouTube. Ось посилання (хлопці називають себе calisthenicskingz, я думаю, що у них є ще один сайт, де продають рукавички або що-то):

 1. Початківців гімнастика програма за calisthenicskingz
 2. Проміжні художньої гімнастики програма за calisthenicskingz

Там дуже просунутий рівень.

Але я збираюся йти ще більш прогресивної і більш структурована програма, як зазначено в книзі засудженого кондиціонування. Я дав більше інформації про книгу в цей відповідь

Інший варіант, якщо ви любите тяжкості, тренування в Скубі сторінці. Він будується на декількох рівнях, і підкреслює велике безпеки. У нього багато відео з дуже докладними роз'ясненнями по всім аспектам важкої атлетики та правильної форми вправ, і все це безкоштовно. Якщо ви стежите за своєю програми, ви, тим не менш, почала робити віджимання, але на наступних рівнях виконується з гантелями і штангами, він же штангіст.

+490
John Trammell 5 лют. 2013 р., 22:53:06

Номер: так, ходити в спортзал, щоб позайматися і з'їсти більше (добре) харчування допоможе вам набрати вагу, і я поясню, як почати.

По-перше, 4 роки тому я був правий, де ви знаходитесь. Я високий 184см і важу близько 56 кг. В перші два роки я набрала близько 20 кг, але мені довелося дуже важко працювати, так що не думаю, що це буде легко.

Вам необхідно почати працювати, я раджу 3 або 4 дні в тиждень. Я б порадив зробити мікс силових вправ і вправ з власною вагою. Так що такі речі, як жим лежачи, станова тяга, присідання, shoulderpress, в поєднанні з такими речами, як віджимання, підтягування, опалубка. Це дасть вам добре округлені план, який буде включати кожну м'яз у тілі.

Також вам потрібно скорегувати ваш раціон. Так ти будеш спалювати набагато більше калорій, тому що все працює, ви також повинні споживати ще більше, тим більше, що ви хочете збільшити свою вагу.

Оскільки ви вегетаріанка, такі речі, як квасоля, сочевиця і всі види горіхів буде добре, щоб збільшити споживання калорій. Вам також необхідно споживати достатню кількість білка, кварк, йогурт є гарним джерелом для цього для вегетаріанців. Що працював для мене є також споживають багато вуглеводів, тому я з'їв приблизно половину хліба щодня з такими речами, як арахісове масло.

Одна з найбільш важливих речей, щоб відзначити, що набирає ваги не відбудеться відразу. Ви повинні бути терплячі з ним. Я сподіваюся, що це допомагає, якщо у вас є які-небудь питання furthuer не соромтеся запитати про них. Крім того, якщо я щось упустила, не соромтеся додати його в коментарях.

+473
Ary viggi 12 лют. 2010 р., 23:17:40

Так. Це можливо, щоб мати великий дисбаланс такий. Особливо, як Новачок. Є кілька причин, які можуть викликати його.

 1. Ти над компенсуючим деяким чином на більш сильного підйому. У разі рядка, ви могли б приєднати бар на кожному повторенні. По суті, "зрада", створюючи імпульс, так що ви можете зробити в барі. Ви можете навіть не знати, що ти робиш. Якщо ви знімаєте самого себе, ви можете сказати, якщо ваша форма рядків-це добре.
 2. Ти більше звик робити сильніше піднімуть. В цьому випадку, я впевнений, що ви вибрали речі раніше. Ви, напевно, навіть засунув її близько до тебе, щоб ти могла носити його. Що гребля/потягнувши руху-це просто те, що ви звикли робити на протязі багатьох років. Навпаки, ви, ймовірно, не паскудив майже стільки ж. Особливо зважений спині присідання. Дві абсолютно різні ліфти, так що немає особливого сенсу у порівнянні цих двох.
 3. Начебто в тому ж ключі, як #2, ваш спосіб життя сприяє сильний ліфт. У вас може бути робота чи хобі, яке має деякі переносяться з веслування. Так що ви просто природно мають тенденцію бути трохи більш просунутий в цьому.
 4. Ваші важелі користь вашому сильніше піднімуть. Люди приходять до різних форм і розмірів. У нас У всіх різної довжини руки, довжина ноги, довжина тулуба, ширина плечей і т. д. Різні довжини і співвідношення один з одним може мати досить важкі наслідки, наскільки добре ви виконувати певні ліфти.

Тому, коли справа доходить до ремонту, я б сказав, Ви не повинні турбуватися про це прямо зараз. Фокус на поліпшення вашої форми на обох ліфтів. Дотримуйтесь своїй програмі. Спробуйте, щоб не отримати травму. Що ви, ймовірно, побачимо в найближчі місяці присяд буде розвиватися більш швидкими темпами, ніж ваші рядки. Особливо якщо ви його постійно тренуватися. У кінцевому рахунку, це перевершити рядка.

+469
jewell 4 серп. 2017 р., 02:06:03

Іншою можливістю може бути у вас хронічний компартмент синдром.

В основному м'язової оболонки не достатньо розширити з м'язів. Це може варіюватися від дуже боляче і незручно почуває себе в значній мірі так само, як м'язи-це посилення.

У мене більш серйозні справи, але я ніколи не був в змозі знайти будь-які розтягування або вправи розминки, які сильно допомогли взагалі. Є тільки 2 "виправлення", я розумію-час і хірургії.

Фахівець може діагностувати шляхом вимірювання тиску спокою у відділення ніг.

+441
Jerren Saunders 11 бер. 2019 р., 02:54:57

Тому, що ваші ноги є найбільшою м'язової групи в вашому тілі і мають найбільший потенціал для спалювання калорій, вам необхідно знайти вправа, яке в першу чергу включає їх. Прогулянки випади буде добре, не вимагає багато місця. Хоча, якщо ви плануєте робити багато ходити, я б уникнути цього, як ви можете отримати дуже болять від Домс.

Якщо б я була у вашій ситуації, я б взяв пілатес DVD зі мною і зробити це. Дивно, як багато ти працюєш на Навіть прості тренування пілатес.

+388
SEYBOR 13 груд. 2013 р., 10:52:41
 • Найголовніше-це ваше рішення, щоб зменшити свою вагу.

 • Зменшити розмір пластини (незалежно від ваших поточних розмірів плити).

 • Їжте овочі, бажано сирі (основна причина для цього є, це важко для шлунка, щоб переварити і отримати цінний матеріал і, отже, ваш шлунок працює для вас). Це буде цікаво працювати на ваше загальне здоров'я теж.

 • Робити якісь фізичні вправи.

 • Щоб помітити зміни потрібен час (може бути місяць або близько того), то ви можете побачити багато змін у вашій вазі. Спочатку ви будете втрачати дуже швидко, але потім вага води, ви повинні робити речі, не втрачаючи надії. Не здавайся.

 • Ваш метаболізм збільшиться і ви будете втрачати вагу швидко.

 • Отримати ваги, відстежувати свій прогрес, це найкраще почуття, щоб побачити свою вагу зменшувати.

 • Розширити свої знання з теми шляхом читання статей, блогів, інших успіхів.

 • Це розум складніше, ніж фізичний.

 • Я впевнений, що ви досягнете своєї мети. Удачі.

+378
Chuyang 6 лист. 2017 р., 22:36:20

Ви ніколи не повинні дихати через рот, тому що це змушує втомлюватися швидше, ніж дихання через ніс. Ви повинні бути біг з вдихання повітря з носа і видихнути з носа.

+339
thetna 16 лют. 2019 р., 06:07:18

На початку року я почав свій власний план втрати ваги (менше жерти, більше рухатися), і він був успішним у тому, що я втратив трохи більше 3 каменю (44lbs замком). Він сильно сповільнилося після 4 місяців, і я більш або менш кинув ці спроби, але в основному тримали вага (покласти 4 фунта назад).

Нещодавно я вирішив закінчити те, що почав і пролив останній камінь і став бігати, і хотілося б дізнатися, коли мені краще є. Я намагаюся як підвищити свій фітнес, і спалити трохи жиру. Так що я би краще їв годину до запуску, або відразу після?

+291
quentin 7 серп. 2015 р., 21:31:03

Я не думаю, що ви можете повною мірою компенсувати приріст піднесення (сходження) без фактичного сходження...

Є якісь невеликі пагорби, багатоповерхові гаражі, або що-небудь, де ви могли б зробити деякі альпіністських кіл, принаймні? Позашляхових пагорби на гірському велосипеді з БАР-закінчується?

Я думаю, що деякі сполучення тривалих поїздок, інтервали, спринти та/або додаткову вагу (тягнути важкий причіп) повинно допомогти вам отримати базові серцево-судинної системи та компоненти ногу сходження на гору. Деякі дошки або інші вправи, щоб поліпшити вашу здатність до передачі енергії між руками і ногами повинно допомогти, теж.

Коли піднімаєтеся вгору, він може бути складним, щоб тримати рівень ваших зусиль, так само, як коли ви були на квартирі. Якщо ви збільшити свої зусилля на підйомах, ви, ймовірно, швидше втомлюватися. Принаймні, ви можете бути перевищення рівня зусиль ви займалися. Управління рівні зусилля на пагорбах займає певний досвід, який може бути важко придбати без деяких гідних довжина лізе.

Коли ви йдете вгору по горбу велосипед нахилений носом догори, і ви повинні компенсувати, переміщаючи свій вагу вперед або потягнути на себе, або ви втратите багато сил. Якщо злізти з сідла встати, щоб перемістити свою вагу вперед, велосипед зміщується назад, як ви стоїте і велосипед рухається вперед/назад і вбік, як ви рухаєтеся. Стаціонарний велосипед з передньої на блоки може допомогти вам з деякими , але справжній велосипед рухається під вами і тими тренажерний зал "велосипеди" не можу.

Коли ви йдете вгору по крутому схилу, ви в кінцевому підсумку відбувається набагато повільніше, і це корисно мати практику з балансування на швидкості трохи вище швидкості пішохода і ставить багато зусиль, щоб зробити велосипед рухатися вперед. Балансуючий велосипед, який їде повільно без тебе працюємо не майже те ж саме. Без цієї практики, ви, швидше за все, доведеться вийти і прогулятися.

Є різні варіації "shoelacing" або "switchbacking" можна використовувати на пагорбах, коли ваш нижчу передачу, не досить низький. Або з великим візерунком зигзаг для отримання менш крутий (але довше) ефективне лізуть, або сотка на велосипеді, а ваш центр мас знаходиться на відносно прямої лінії так, що заднє колесо проходить більш довгий шлях і імітує знижену передачу. Я не можу уявити, практикуючи все це без фактичного Хілл.

+216
Wiz 18 січ. 2013 р., 22:36:55

Це не завдасть особливої шкоди для бару. В барі вашому випадку підтримується на 2-х кінцях, а не його вага розподіляється по його довжині. Бар знаходиться всього в 45 фунтів, і це не несучи ніякої додатковий вага, коли плити торкаюся землі.

Сказавши, що, якщо ти набереш ваги на жим штанги піднята над землею на опори, навантаження на бар будуть величезними, рівна навантаження і барне пластин. Концепція моменти у фізиці відноситься до нього.

+125
Elegance 20 серп. 2011 р., 14:40:45

Я почала ходити в спортзал з моєю дружиною, і ми зосереджуємося на силових вправ. Ми робимо повороти (робити 5-8 разів на максимальну вагу ми можемо зробити для цієї конкретної тренування м'язів) на кожному апараті тренажерний зал, а потім переходити до наступного, поки не закінчите зі всіма тренажерами. Потім ми беремо 5-10-хвилинну перерву і зробити ще один раунд. 3 раундів в цілому, який зазвичай займає 90-100 хвилин в загальній складності, включаючи відпочиває. Я теж намагаюся переключитися між руками і ногами, щоб дати відпочити м'язам. Я помітив, що деякі люди, які приходять в тренажерний зал (що здається цілком підходить) робити однотипні тренування м'язів 3 рази на одній машині і лише потім переходити до іншої. Як я розумію зростання м'язів Все про розрив м'язів, не стомлюючи їх.

Який шлях краще для сили: зробити один тип тренінгу відразу або повернути по-різному одні й заощадити час, необхідний для відпочинку (або жодної)?

+85
4UE260A 3 лист. 2016 р., 12:12:24

Дізнайтеся про P90x кардіо, Кардіо кікбоксинг, пліометріка, і інтервальні тренування. Я підключив до цього питання багато відповідей про домашніх тренувань (наприклад, це питання), а тому що це такий великий тренування і ви дійсно не потрібно ніякого обладнання, так що це відмінно підходить для подорожей.

Ще одна хороша програма спробувати це тонкий. Багато їх відео на YouTube, і вони мають тенденцію бути коротше, ніж P90x процедури. Є 10 хвилин почала стрибати кардіо, 10 хвилин кардіо кікбоксинг, і є кардіо серії (ось 1-й день).

Ці програми включають багато стрибків, деякі кікбоксингу, випади, степ-апи, і тюрма-клітина переміщається.

+58
Vnuk4 29 лют. 2012 р., 19:50:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil