Протискиваюсь плато вагу?

Моя подруга була на вагу досить довго, і хоча вона втратила значну кількість ваги, вона ще більш 60 фунтів від її кінцевої мети. Проблема в тому, що за останній місяць вона застрягла на тому ж вазі (плюс-мінус півкіло). Вона досить суворо відстежуючи її споживання дієти і працює 4-5 днів в тиждень (в основному кардіо, на кардіо/силових тренувань зі своїм тренером 2 рази в тиждень). Вона все ще не помічаючи одяг стає вільніше, тому ми впевнені, що її втрати жиру і отримати м'язи ввечері. Звичайно, бачачи це велике плато у втраті ваги-це дуже деморалізує, і між двома з нас ми не можемо знайти нові речі, щоб спробувати поза обміну новими вправами наші тренери кидають на нас.

Надано всі ми різні, але є деякі ефективні прийоми для протискиваюсь плато втрати ваги? Я читав, що жінки можуть мати більше часу на скидання ваги порівняно з чоловіками, але вона робить великі успіхи і вона просто застрягла в одній точці.

Редагувати: вона пару разів ударити плато в процесі досі, але вони були короткостроковими протягом 2-3 тижнів, перш ніж прогрес став знову видимим. Так вона знає, що вони є природною частиною процесу. Цей струм плато пройшла повз посилання, який є велика причина для деморалізує точки зору.

Я теж пройшла через втрати себе більше 50 фунтів, так що я знаю, що це бере, щоб схуднути. Так що я взяв багато порад собі, що я пройшла разом з нею, але досі не допомогли.

+741
Good 31 лип. 2015 р., 12:20:02
31 відповідей

На мій двотактний розділити ноги, я буду робити станову тягу в день тягнути і на наступний день, я.е день ноги, я буду робити присідання. Є проблеми з цим? Ви отримаєте якісь травми через обидва мають великий тиск на ваш хребет і достатньо часу для відновлення не дали?

+947
pihentagy 03 февр. '09 в 4:24

Вибачте, якщо це звучить дивно, але чому не реально купатися?

Якщо ви знаєте, як плавати, і це безпечно там (лейб-гвардії, погодні умови, оточили, і т. д.), то плавання-це дивовижний тренування. Це навіть більше, тренування з невеликими хвилями і може охоплювати кілька груп м'язів плюс підвищує витривалість і дихання. Низький вплив на організм, а також.

Найпростіші вправи будуть брасом, як ви можете бути відносно стабільні і мають хорошу видимість того, що перед вами. Ви можете зробити це важче робити це під водою якомога довше, щоб збільшити опір і поліпшити витривалість і дихання.

Якщо ви не хочете, щоб піти глибоко в море, як про топчуться на місці. Це також дасть вам працювати, як ви працюєте залишатися на плаву при координації рук і ніг. Щоб зробити його більш важким, тримайте ваші руки, як ви намагаєтесь зберегти щось сухе/покладіть руки на голову так, щоб використовувати тільки ноги. Додати наступаючи під час руху на одній стороні пляжу до іншого.

+880
Amanda Boggs 21 черв. 2014 р., 15:47:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Відсутність прогресу-це швидше за все поєднання двох речей:

 1. Ви не досить їсте на залишок калорії.

Щоб наростити м'язи потрібно годувати свій організм більше калорій, ніж ви горите, і досить про це повинна бути на основі білків. Я пропоную або 40/30/30 розкол між вуглеводів, білків і жирів, або якщо ви хочете менше жиру дієта, то спробуйте 40/40/20 (пам'ятайте, що не всі жири шкідливі, хоча).

 1. Вашу інтенсивність тренування занадто низький.

Є багато речей, які впливають на якість тренування, але це в основному зводиться до того, скільки навантаження ви ставите на ваші м'язи і як довго. Я десь читала, що для росту м'язів, ТТУ час під напругою) для м'язів повинен бути не менше 30 секунд на набір, щоб дійсно побачити переваги.

Наприклад, якщо ви робите жим лежачи, розтяжку слід контролювати приблизно 2 секунд, щоб знизити вагу, і 1-2 секунди, щоб підштовхнути його знову. Це дає вам 3-4 секунди тут за реп. Якщо ви робите 10 повторень в сеті, це 30-40 секунд, що добре. Якщо ви поспішаєте ваші повторень і роблю тільки 1 секунду вниз і 1 вгору, тут 20 секунд, що недостатньо для того, щоб стимулювати пристойний зростання м'язів. Якщо ви хочете робити сети з 8 повторень, у кожного реп повільніше (наприклад, 3 секунди вниз, 2 вгору), що дає 5 секунд тут за реп, так до сих пір 40 секунд всього.

Крім того, сам вага повинен бути достатнім, щоб викликати правильний неврологічні сигнали, які стимулюють зростання. Навіть якщо ви будете слідувати вище керівництво тут, якщо вага є тривіальним, ваш мозок буде бачити, що ви достатньо сильні, щоб виконувати вправу, не потребуючи більше м'язів. Базове керівництво робитиме 3 підходи по 12 повторень на кожну вправу, або з тим же вагою кожен набір, або піраміда, де ви збільшуєте вага кожного набору. У будь-якому випадку, останні кілька повторень повинні бути боротьба навіть до точки, де, може бути, ви не можете закінчити всі 12 повторень на останній набір. Якщо ви закінчуєте всі 3 комплекти і відчуття, що ви могли б зробити більше, то вага занадто легкий.

Резюме

Я ектоморф, і я б сказав, що дієта-це, мабуть, більш значущим чинником тут. Щоб набрати масу і ваги, мені довелося перейти на 6 разове харчування і змусити себе поїсти, навіть коли не був голодний. Роблю це вже рік, мені вдалося отримати мій вага від ~79 кг до майже 90кг в основному м'язову масу.

+878
Varun Jain 6 серп. 2015 р., 15:48:46

Я витратив 7 років практично не тренуватися і є все лайно, що я хотів. Дивно, що за весь цей час я був досить м'язистим.

Нещодавно я почав робити деякі їзда на велосипеді і на наступний день після першого заняття (яке тривало близько 8 хвилин і сильно вимотує) я помітив, що мої м'язи, де, як соска, як якщо б вони отримали більше.

Я продовжував працювати, і я продовжував бачити це. Після кардіо я більш підтягнутою, якщо я взагалі не тренуватися, як на 5 днів або так, м'язовий тонус падає, але після чергового сеансу вона стає підтягнутою спиною.

Я завжди чув, що кардіо не добре для нарощування м'язової маси. Так, чому це трапилося зі мною і до яких пір мій за м'язовий тонус поліпшити тільки кардіо?

+868
Furqan Khan 27 лист. 2018 р., 21:54:55

Ви правильно вважаєте, що дефіцит калорій за певний період часу призведе до втрати ваги. Не слухай нікого, коли кажуть, що це складніше, ніж це, тому що це не так. Єдине, що складніше, як вами маніпулюють ваші макроси, щоб досягти певного складу тіла. Наприклад, якщо ви не їсте білка, ви втратите більше ваги, через втрату м'язової маси, або якщо ви не їсте вуглеводів, ви втратите відносно більше жиру через кетоз, але кінцевий результат той самий...втрати ваги. Я бачу те, що ти описуєш все час...чи це хтось худий чоловік, кажучи: "я їм багато але не можу набрати вагу", або хтось злегка повненький "я їм менше тепер, чому я ще не худа". Як правило, найпоширеніша помилка, ви насправді не знаю, скільки ти їси. Ви також повинні грати з вашої дієти, все трохи по-іншому. Вашу здатність втрачати вагу технічно визначено калорії проти калорій, але як ви так впевнені, що ти насправді дефіцит без урахування ? Я зробив цю помилку на тверду 3 років, повірте мені, це робить величезну різницю. Ти 200 кг, так що це означає, що ваш метаболізм це десь близько 2800-3000 калорій (ця кількість може бути значно нижче, якщо ви не маєте достатньої м'язів, щоб почати підніматися частіше і не піднімати "світло"). Тепер, знаючи цей показник, для того щоб втратити близько половини фунти в тиждень, ви повинні споживати 2800-3000 мінус 500-600 калорій на щоденній основі, тому десь від 2000 до 2500 калорій, щоб бути безпечним. Використовувати MyFitnessPal або щоденний журнал і насправді записувати калорії на все, що ви їсте, насправді ти постійно об'їдаючи це багато калорій? І, будь ласка, не попадіться в пастку, думаючи, що ви спалити 400-500 калорій з цих кардіотренажерів, його було доведено знову і знову, що цифри, які ви дотримуватися ці машини настільки далекі від істини, це навіть не смішно...повинна бути легалізована.

Ще однією великою помилкою, яку я тут бачу-це надмірне кардіо, що ви робите. Потрібно пам'ятати, що більше м'язів, тим більше калорій і, отже, більш високий метаболізм. У поєднанні з невеликими вагами, це рецепт, щоб втратити м'язову масу. Якщо ви втрачаєте м'язову масу, ваш метаболізм сповільнюється, відповідно, і, отже, кількість їжі, яку ви звикли споживати, перш ніж руки, тепер може бути дуже багато для того, щоб досягти дефіциту. Виправити: почати підняття тягарів послідовно (не легкий, але не занадто важкий Тільки поки що), перестати так багато робити кардіо і якщо ви збираєтеся не перестати робити це кардіо, споживати більшу частину калорій навколо нього.

Отже підведемо підсумки:

 • Насправді підрахунок калорій, і переконайтеся, що ви споживаєте менше, ніж цифри, про які я сказав вище.

 • Почати підняття тягарів частіше і кардіо рідше. Відомо, що надмірне кардіо (майте на увазі, я маю на увазі низьку інтенсивність кардіо) може привести вас до втрати м'язової маси і, отже, знизити ваш метаболізм, в результаті ви повинні споживати менше калорій, ніж ви звикли.

 • Намагайтеся споживати приблизно грама білка на кг ваги для того, щоб максимізувати синтез білка і, отже, отримати більш високу швидкість обміну речовин з допомогою нарощування м'язової маси, це допоможе вам підтримувати дефіцит легше.

 • Не будьте занадто суворі на алкоголь, пиво, звичайно, можете зв'язуватися з вашими спалювання жиру гормонів як алкоголь є відомим спалювання жиру апетиту. Подумай, чому цей термін існує пивний живіт?

+838
user1988111 28 бер. 2016 р., 21:10:02

В цьому випадку мені сподобався дроп-сети, як ви зможете вичерпати м'язи так ефективно, як всі набори. Але чи зможе впоратися з вагою самостійно. Приклад:

 1. Роби свою роботу комплекти екс. 3 комплекти з вашого звичайного ваги (1-2 повторень сором'язливий до відмови)

 2. 4-й комплект беру 10 кг і роблю стільки повторень, скільки можливо, щоб 1 реп соромиться на провал.

 3. Продовжуйте видаляти вага з бару наступного набору і зробити таку ж схему реп як із 4-му сеті, поки ви робите останні встановлені тільки в барі.

 4. Ви могли б продовжити з масою тіла набори з тієї ж рух екс. Лава -> віджимання.

Зверніть увагу, що це інтенсивний підхід і не повинні використовуватися весь час ...після шести тижнів я б запропонував перехід на менш виснажливий спосіб.

Якщо ви шукаєте протягом цілого дня, я хотів би запропонувати вам подивитися дихальні присідання (20 присідань) або німецька обсяг навчання для масового.

+814
CodeDoge 7 жовт. 2010 р., 11:34:34

Плавання схоже, що працюють в цьому ви не визначите одному працюючому рутини як такої; ви біжите, поки не втомилися і збільшити тривалість по мірі збільшення витривалості.

Ви визначаєте серцево діяльності і сила, діяльність якої плавання може бути один. Визначення конкретного рутинного використання тільки плавання буде утримувати силового тренування, яка є важливим компонентом поліпшення постави поряд з вашого здоров'я в цілому.

Якщо ваш фокус-це плавання; процедура може бути простою. Почніть з кіл , як ваш режим вправ і збільшення довжини і тривалості кіл, як ваша витривалість збільшується з плином часу. Більш певний підхід також доступна, якщо що підходить вам найкраще.

Багато людей стримують силові тренування через острах стати надто м'язистими. Я можу вас запевнити, що не станеться відразу, і часто не буває для тих, хто намагається досягти цієї мети. Не відмовте в вашу силове тренування, так як він є життєво важливим для вашого здоров'я в цілому, і буде йти довгий шлях до поліпшення вашої постави.

+810
Christopher Kramer 6 трав. 2015 р., 06:51:07

Інший взяти, от простій прогресії ви можете практикувати. Ви повинні почати в басейн і на глибині, де ви можете відштовхнутися від дна до верхньої частини відносно швидко, але не торкнеться дна, не буде повністю під водою ~30СМ.

За допомогою цієї прогресії, як тільки ви можете комфортно робити 3 підходи по 20 секунд, а потім додати наступний.

 1. Тримайтеся за край басейну з зброєю як горизонтальної, як це можливо. Використовуйте тільки ваші ноги тріпається, брикатися і штовхати тулуб вгору.
 2. Практика в дрібному кінці підтягнувши коліна вгору і з допомогою рухів брасом, щоб тримати тулуб вертикально і ширяє над дном басейну.
 3. Використовувати басейн поплавок і повторіть вправу 1. знову. Це повинно бути важче і допомогти вам подолати страх аспект.
 4. Почніть з 3. і потім відпустіть поплавок, використовувати ваші руки в той же рух, як 2. і товкти воду в ступі. Пам'ятайте рухами флаттер ногами і кола руками.
+809
Lightweight traveler 28 вер. 2017 р., 04:28:22

Ви правильно вище 5-6 повторень ви починаєте йти від силових тренувань.

Однак для дзеркал, що ви не повинні зосередитися на повторень. Навіть 5-це багато і вам швидше за все поранений. Візьміть його від когось, хто був там. Насправді для ОАП я надаю вам посилання на підручник моя: однією рукою підборіддя-вгору підручник

Що стосується необхідності різноманітності у ваші тренування. Давайте поглянемо на вправи, які ви прагнете. Один озброєний віджимання і стійка на руках віджимання є в значній мірі ті ж труднощі, і ви повинні досягти досить легко, якщо у вас є попередній досвід тренування тіла вагу. Таким чином, я сумніваюся, що ви будете вдарив плато з ними. Однак один озброєний підборіддя-це інша історія. Особливо якщо ти більш зібраний, а не скінні. Це віднімає величезну кількість сил, щоб виконати ще один ОАЦ і багато адаптації організму до цього навик. Ви потрапили плато багато разів і доведеться перемикатися часто ваші тренування, щоб продовжувати прогресувати. Іноді організму знадобиться час, щоб побудувати силу і ви не будете бачити якийсь прогрес на деякий час, так як це не відбудеться відразу. Це вправа, яка включає в себе кілька груп м'язів, так що я раджу вам зробити, це змінити групу м'язів ви тренуєте на будь-який інший тренування. Там має бути один прямий вправа, яка є варіацією одного озброєного підборіддя-вгору і дещо допомагають здійснювати з акцентом на ту чи іншу групу м'язів, яка бере участь у підтягуючі.

+803
Ezriel Deutsch 22 квіт. 2018 р., 23:04:05

Я здивований, що немає відповіді відзначити, що Ттут немає такого немає такого поняття, як середина грудей , так як немає внутрішньої або зовнішньої грудей. Я не буду розповідати про це, але перш ніж надавати інформацію про вибір вправ, дозвольте мені пояснити деякі основи грудних м'язів.

Є два м'язи, в те, що ми називаємо груди.

 1. Pectoralis-Майор. Це ділиться на стернальная і ключично головка. Грудинная головка-це те, що ми називаємо нижньої частини грудної клітки і ключиці, що ми називаємо верхньої частини грудей. Дозвольте мені надати джерело тут і тут.
 2. Малої Грудної М'язи. Ця м'яз знаходиться під великим грудним м'язом. Іншими словами, ви не відразу побачите це і, таким чином, я не думаю, що ви дбаєте про нього, але я згадую його, тим не менш. Мабуть, це не середньогрудного.

Так що немає верхньої, середньої і нижньої частини грудної клітки для початку. Тільки верхній і Нижній.

Тепер ви повинні робити для вашої домашньої тренування.

Тим більше далеко один від одного ваші руки знаходяться один від одного в пуш-ап, чим більше ти працюєш грудей , а не трицепси/плечі, за умови, що ви робите повний діапазон руху.

Будьте обережні, хоча. Не переборщити з шириною. Якщо в нижній частині рух в зап'ястях під кутом 90 градусів з землею це, ймовірно, досить широкий. Чим ширше ви йдете, тим більше вас напружувати плечові суглоби , так що будьте обережні з технікою і ширина у вас є, щоб триматися подалі від травм.

Тому для верхньої частини грудей,

 • Ви повинні поставити ваші ноги в піднятому положенні щодо свого тіла і почав віджиматися від туди. Кут 45 градусів повинно бути достатньо. Зверніть увагу, що якщо кут дуже високий, ви почнете пристрілювати свої плечі більше, ніж ваш верхній частині грудей. Аналогія, яка може або не може допомогти вам зрозуміти, як вона працює похилого жиму лежачи. Якщо стенд дійсно схиляються, то ви схильні робити ефективно плечем прес поставивши мінімальний нулю навантаження на ваші грудні м'язи.

Що стосується нижньої частини грудної клітки,

 • Будете робити прості віджимання. Важливо положення рук, як я вже згадував раніше. Крім того, не робіть надто багато повторень, як це буде будувати більше витривалості, ніж розмір м'язів і сила. Я б припустив, що якщо це стає занадто легко, що ви покласти вагу на вас або на мішок, який можна носити для того, щоб зробити його більш складним. Я не можу знайти документ, який говорить, що діапазон повторень є оптимальним для росту м'язової маси, але все, що вище, ніж 15-20 повторень прийнято вважати, будувати більше витривалості, ніж розмір або сила.

Нарешті, я б пораду ви, як млинець, не тільки груди вправи.

+781
Mile Smile 1 жовт. 2014 р., 09:32:06

Інтенсивні вправи впливають на гормони регулюють апетит.
(особливо аеробні)

Такі гормони відіграють важливу роль у регуляції апетиту. Ці гормональні ефекти можна побачити після гострої фізичного навантаження, а також пов'язані з довгостроковими змінами апетиту.


Вивільнення Гормонів: Збільшується

ГПП-1: уповільнює швидкість перетравлення їжі (ніби як клітковина знижує рівень цукру шипи). ГПП-1 знижує швидкість всмоктування глюкози.

PYY: Випустили гормону після їжі, це гальмує перистальтику шлунка і підвищує всмоктування води та електролітів в товстій кишці. Коли випустили, він знижує апетит.

Панкреатичний поліпептид (ПП): це Гут гормон, який виділяється у відповідь на прийом їжі. Плазмовий ПП було пов'язано зі зниженням апетиту і споживання їжі.


Вивільнення Гормонів: Знижується

Грелін: -швидкодіючий гормон, коли випустили його грати головну роль в ініціації.


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24174308
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17212793
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12915697

+773
user159517 6 бер. 2015 р., 04:48:08

Я не експерт, але це абсолютно не має сенсу думати, що є тільки один шлях для досягнення вашої мети в плані фізичної підготовки. Ви може бути не в змозі не робити тягнути ДБЖ(це відноситься також до мене, коли я був новачком), але ви можете працювати ваш шлях через його з допомогою зовнішніх рядів вага, тягне і т. д. В цьому прикладі підтягнути також працює для віджимань і присідань.

Для основної сили, є купа зовнішніх або вага тіла вправи ви можете зробити, щоб стати сильнішими.

Будь ласка, не дозволяйте людям, які не є експертами (вони можуть бути добре виглядає, це не означає, що вони знають, що добре для тебе) демотивувати вас робити те, що ти робиш.

+745
Vlada 17 бер. 2017 р., 11:08:56

Що відбувається, полягає в тому, що ти спалюєш більше палива, тому що ваше тіло, щоб тримати себе прохолодно (з-за чого ви потієте).

Якщо ви хочете набрати вагу, вам потрібен надлишок калорій. Так що якщо у вас є важкий час споживають достатню кількість калорій, то ви можете перестати носити всю цю одяг для того, щоб змусити ваше тіло спалювати менше калорій. Якщо у вас немає проблеми вживання цих зайвих калорій, то ви можете aswell як цей поїзд вас більше подобається.

+725
deepakgupta8777 3 квіт. 2018 р., 08:16:55

За даними практичного програмування (стор 148) континуум збереження адаптації (від найстійкіших до менш стійким) є:

 • Гіпертрофія
 • Сила
 • Потужність
 • Техніка
 • М'язова Витривалість
 • Серцево-Судинну Витривалість

Значні втрати VO2 Max (серцево-судинна витривалість) можуть виникати в лічені дні, в той час як значний спад доданої м'язової маси (гіпертрофії) може зайняти кілька тижнів або місяців після припинення навчання.

+620
Joe Augenbraun 25 лист. 2014 р., 17:58:25

По-перше, я хочу погодитися з тим, що інші люди говорять: тягнути ДБЖ, підборіддя злети, провали, присідання, і дошки всі дуже гарні вправи. Я збираюся запропонувати кілька різних людей на ті.

Кілька тижнів тому я вирішила включити деякі гімнастичні рухи і вправи в моїй домашній тренування. Оскільки такі рухи вкрай складно, вони можуть бути розбиті на безліч прогресій (і додаткові вправи), які збільшують в скрутному становищі. Я буду включати деякі ресурси про конкретних вправ в кінці моєї відповіді. У будь-якому випадку, це вправи, які я зараз працюю:

 1. Планш прогресії (серії вправ, які працюють до повного планш)
 2. Передній важіль прогресії (серії вправ, які працюють на передній важіль)
 3. Л-звт

Хоча мої пізнання в гімнастиці дуже обмежений, здається, повторювана концепція в художньої гімнастики полягає в тому, що рухи можуть бути зроблені значно складніше за рахунок зменшення важеля. Наприклад, скажімо, ви робите нормальний пуш-ап, так що ваші руки знаходяться нижче ваших плечей. Тепер, Скут вперед ногами (при цьому не рухаючи руками), щоб ваші руки були тепер у відповідності з вашими ребрами. Спробуйте зробити ще раз підштовхнути вгору зараз-це буде складніше, тому що ви скоротили "плече важеля" вашого руху. Спробувати несете вперед, руки біля талії і спробуйте знову...це має бути набагато складніше. (Цей варіант пуш-ап іноді називають "псевдо планш пуш-ап" і може допомогти зміцнити м'язи, використовувані в планш).

Так що по суті, якщо ви робите вправи, де ви можете змінити кредитне плече (ці), у вас є послідовність вправ різної інтенсивності. Ці вправи також все досить інтенсивним, щоб почати з та отримати тільки складніше. Крім того, всі вони будуть вашою основною тренування досить багато, особливо в ізометричному виді (тобто в статичній манері, як колода і не динамічного руху, як сісти), а також безліч інших м'язових груп (з переднім важелем і планш у вас є штовхають і тягнуть руху). У результаті цих вправ, здається, щоб відповідати вашим вимогам. Крім того, з-за їх новизни, я знайшов їх, щоб бути дуже весело.

Деякі Зауваження/Поради

 • Передній важіль зажадає тяга вгору (сподіваюся, це очевидно після перегляду відео), так як інші люди згадали, Ви повинні обов'язково отримати один, якщо ви не вже є один.

 • Якщо ви не можете утримати перший фронт прогресії важіль (див. ресурси нижче), роботи з підйому колін до плечей (поки висить на підтягнути бар).

 • Parallettes (низькі бруси) добре, але мені не потрібні, щоб використовувати їх ще (я не дуже далеко від цих прогресій). Використовуючи сидіння двох стільців для роботи з L-сидить може працювати. Крім того, ви можете створити свій власний набір parallettes із застосуванням ПВХ-досить дешевий (див. розділ "вправи і навички" у розділі Ресурси), який є тим, що я планую зробити.

 • Якщо ви новачок у цих вправ будьте гранично уважні. Деякі з цих вправ покласти багато навантаження на зап'ястя і плечі, тому завжди переконайтесь, щоб правильно зігріти їх заздалегідь.

 • Ще раз повторюся, я не професійний гімнаст, і ця інформація, що я зібрав себе шляхом вивчення онлайн. Якщо є гімнасти читаєте це, може бути, вони можуть додати деякі додаткові підказки, покажчики і ресурсів.

Посилання та ресурси

 • По-перше, ви повинні прочитати цю статтю, яка надихнула мене використовувати ці вправи в першу чергу. У цій статті докладно розповідається про основні прогресії, що ви повинні працювати на обох планш і передній важіль, забезпечуючи набагато більш ґрунтовна мотивація, чому це хороші вправи робити.

 • Відео YouTube: Ось деякі відео, які я знайшов, щоб бути корисним, особливо передній важелем підручник, який дуже ретельно.Передній важіль навчальний посібник, л-звт підручник

 • Інші: Навик і вміння - сайт про загальну гімнастики інформація це дуже корисно, в тому числі, як побудувати свій власний parallettes.

+582
THB DRAGON 8 бер. 2016 р., 00:10:45

При пошуку, щоб змінити спосіб вашого тіла виглядає, наприклад, менше жиру на руках і ногах, ви повинні зосередитися на моніторингу, скільки ваги ви втратили або наполегливо тренуватися і продовжувати йти, поки у вас є тіло, ви бажаєте, не стільки піклуючись про вашу вагу?

Це питання відноситься до самок, а не самців.

+526
derekhh 8 січ. 2016 р., 21:21:19

Мій друг повинен бути здатний пробігти 2км за 8 хвилин на фізичні випробування, і я знайшов його поточний розклад, щоб досягти, що цікаво, тому що мені доведеться робити це занадто скоро. Але я прийшов сюди, щоб побачити, якщо будь-бігуни мають кращу графіку підготовки.

Якщо ви знаєте, що потрібно для запуску Х км в y хвилин, як ви готуєтеся до цього? Я би питання, що може працювати для багатьох людей. Розглянемо розумні строки

Я теж хочу дізнатися про це:

 • Метрики ви використовуєте для прогресу(електронна.р вміючи працювати швидше невтомно або вже працює?)

  Вважаю, що людина не мали досвіду з керуванням, не більше, ніж в середньому по 30хв в тренажерному залі для схуднення

+494
Murat Kaya 15 лист. 2017 р., 14:46:37

Пов'язані тут дивна стаття, яку я пропоную вам прочитати від початку сила викия. Я виділю деякі з ключових пунктів нижче, а також деякі з моїх власних рекомендацій.

М'язи найбільш швидко будує, коли достатня кількість мікро - і макроелементів доступні в будь-який час. Таке рідко буває, якщо ви їсте калорійні надлишки.

Іншими словами, якщо ви хочете ознайомитися з оптимальної міцності і збільшення м'язи, вам слід їсти на 500 калорій вище вашої денної калорійний рівень обслуговування.

Для того, щоб спалити жир, ви повинні прийняти в меншій кількості калорій, ніж вам потрібно. Це в цілому призведе до Вас приймати менше, мікро - і макроелементів, ніж потрібно для нарощування м'язової маси, навіть якщо ви берете кожне додаток на ринку.

На відміну від цього, якщо ви хочете спалити жир, вам потрібно працювати в умовах дефіциту калорій (взагалі кажучи 3500 калорій = 1 фунт жиру, так що дефіцит 500 калорій в день є метою). Ви вже повинні побачити ось проблема: вам доведеться вибирати, що важливіше для вас, набувати м'яз і втрачати сало.

В ідеалі, будь-початковий вага підготовки буде здійснюватися з мінімальною кардіо-і під час їжі калорійність надлишку. Це дозволить для оптимального росту м'язів під час тренінгу "кар'єра", який є оптимальним для росту м'язів. Менше кардіо = більше калорій для зростання, гіпотетично.

Я повністю згоден з думкою, що якщо ви збираєтеся зробити СЛ/СС, ви повинні взяти на себе 100% до програми, щоб отримати найбільш оптимальною м'язової маси; навіть за рахунок отримання додаткових пару кілограмів жиру. В якості бонусу, ви ендоморф означає, що ви повинні побачити досить дивовижні успіхи на цьому фронті.

Після того, як ви вихлопна доходи вашого новачка і завершили програму СС/СЛ, тоді ви можете перенести ваш фокус до того, щоб втратити жир, зберігаючи при цьому силу і м'язи. Для цього я б рекомендував три рази в тиждень HIIT кардіо програми, доповнити один або два рази в тиждень ліфтинг-процедуру для підтримки ваших м'язів і ліфти.

Крім того, ви хочете переконатися, що ви вимірюєте свій прогрес, використовуючи як вага і % жиру. Знаючи, як дозволить вам визначити, скільки жиру ви не набирає / втрачає по відношенню до вашої м'язи, і забезпечує настільки необхідний контекст для прогресу для обох цілей.

Endomorphs повинні відпочивати менше між підходами для того, щоб лупити обмін речовин

Я не рекомендую це взагалі. Не поспішайте, але замість того, щоб прийняти ваш час, отримати достатній відпочинок, і завжди орієнтуємось на ваші форми. Все, що посилення метаболізму ви отримуєте від цієї практики будуть незначними порівняно з втратами м'язової маси від не відпочиває, або що ще гірше, ризик отримання травми досить не відпочиває. Це особливо вірно, коли Ви дійдете до великих ваг в кінці програми. Редагувати: уточнити, я маю на увазі як частину фактичної СС/СЛ програму. Як тільки ви вичерпали свій прогресивний дохід від програми і переключилися на кардіо і спалювання жиру, то я б запропонував дати це постріл.

Само собою зрозуміло, що дієта є обов'язковою умовою. Я думаю, що моя дієта-це насправді добре, я думаю, мені просто потрібно, щоб скоротити свою їжу і їдять одну і ту ж суму протягом 6 замість 3 і вирізати непарні солодку закуску я впала жертвою.

Напевно розрізав солодкі закуски, і зосередитися на тому, щоб всебічно дієта. Відповідна стаття вгорі переходить в явному докладно на цю тему і багато гарних порад. Ще раз, я пропоную вам зробити з 500 зайвих калорій в день, щоб оптимізувати свої доходи за програму, а потім звалювати свої дієти Після, щоб бути більш зосереджені на втрату жиру (500 день дефіцит + кардіо).

+475
Utkarsh Mishra 30 лист. 2011 р., 06:07:06

Якщо ваш максимум по 50 віджимань, робити 200 в день. Якщо ваш максимум вище 75, робіть 300 віджимань в день. Повторіть чет/непарне число рутини в загальній складності 10 днів. Потім взяти три дні вихідних і не верхня частина тіла штовхає вправи, які працюють груди, трицепс і плечі.Ваш рівень споживання калорій залежить від вашої ваги. Наприклад, 155-кілограмовий людина може спалити 563 калорій в годину біг 5 миль в годину. Якщо ви важите 150 фунтів, 10 хвилин помірної віджимання опік 57 калорій, у той час як 10 хвилин енергійних віджимань спалити 96 калорій.

+437
aditya uppuluri 26 трав. 2014 р., 10:29:25

В більшості залів вони можуть виміряти ваш відсоток жирових відкладень на 7 місці згину тест шкіри. У них робити вимірювання кожні чотири-6 тижнів, щоб відстежувати свій прогрес. Швидше за все, ви не набирає м'язової і жирової маси, але на відміну від інших запропонував, жировий "маси" не важливо, її жир "процентну норму", яка вважається. Якщо ви важите 100кг на 35%, а ви отримуєте 5 кг м'язів і 2 кг жиру, чим ви не отримали 2 кг товщі, ви б 0.4% компактніше.

+409
Lim KimChheng 31 серп. 2019 р., 15:40:24

Є дуже точний підхід, але він вимагає бути в лабораторії та мати обладнання підключили до вас.

Інший підхід використовує спалених калорій калькулятор. (Якщо ви подивіться вгору, спалених калорій калькулятор ви знайдете десятки, вони повинні ґрунтуватися на тип вправ, вага і тривалість вправи).

Деякі моменти, щоб мати на увазі:

 • Ви можете зробити те ж саме вправу, точно так само, але спалювати калорії відрізнятися в залежності від того, що ви з'їли до тренування, температура в приміщенні і т. д.
 • Спалені калорії, які відносяться безпосередньо до втрати ваги, але не можна ж кожного разу, залежно від вашого харчування, інтенсивності, рівня сну - ви, швидше за все, не спалити те ж кількість калорій, але якщо ви це зробили, швидше за все не втратити таку ж кількість ваги
 • Після тренування після опіку необхідно враховувати - чим більше аеробних вправ, тим менше "після" калорій присутній
+399
Olga38ru 24 лип. 2012 р., 05:10:10

Мені 36, так що мій Макс пульс становить близько 184. Я трохи надмірна вага, 98 кг. Моя проблема полягає в тому, що я не можу тримати мій пульс вниз. Мій звичайний пульс близько 148-154 (~80%). Я не в змозі працювати повільніше. Я б хотів працювати з більш низьким пульсом, як близько 130(~70%).

Якщо я йду в гору, мій пульс піднімається швидко.

У мене немає плану навчання, я просто працювати для задоволення. Я можу працювати близько 14км.

Фартлек або інтервал може вирішити мою проблему? Або що, якщо я на велосипеді багато в цьому нижньому діапазоні пульсу?

+342
carlesm 16 трав. 2019 р., 07:55:38

Хороше питання! Коротше, немає, болючість не є хорошим показником відпочинку/відновлення. І ви праві, відповідь відрізняється для силових тренувань проти аеробіки і, якщо я можу додати травми. У багатьох випадках, за рідкісним винятком, для аеробних тренувань, ви можете зазвичай йдуть на болючість.

Дозвольте мені зупинитися на кожному аспекті болючість, як болючість, може бути визначена декількома способами:

 • Молочна Кислота
 • Анаеробні або мікро-сльози/Домс
 • Аеробні або кардіо
 • Травми

Молочна Кислота:
Гарячий болючість, що люди ставляться до викликано накопичення молочної кислоти в якості побічного продукту розпаду енергії АТФ в м'язових клітинах. Кровоносної системи, очищає кислоти, як швидко, як можете, але тільки тому, що молочна кислота більше ні, це не обов'язково означає, що м'яз відновилася.

Сила або анаеробні:
Біль також може бути викликана мікро розриви м'язових волокон, ласкаво називають розпушування бодібілдерів. Ці мікро-розриви також називають крепатурою (Домс). Для людей, які звикли підніматися, вони не могли помітити це так сильно, як інші до цього часу молочна кислота була розчищена. Для людей, які є новими для фізичних вправ, з іншого боку, вони можуть знайти його важко відрізнити молочну кислоту, розриви м'язів, або навіть переповнює і спазми. Вік також є фактором, який необхідно враховувати при Домс і відновлення м'язів.

Цитата з цієї статті:

"Коли ми відчуваємо біль у м'язах, часто згадується як Doms (крепатура), ми насправді відчуває хімічної реакції від наших органів через результаті запалень. Це запалення викликається мікро розриви м'язи, де м'язові волокна розбита і потребує ремонту. Запалення викликає м'язи, щоб відчути тепло, ніжність і вони у неї розпухнуть. Не переймаюся цим, так як це є природною реакцією, викликаної перевантаженням, де наше тіло розвивається так, що він може впоратися, якщо знову виникне така ситуація".

DOMSMuscle Tears

Одужання може бути сильно залежить від індивідуальних і м'язи. Враховуючи активну здорової людини, для силових тренувань це може зайняти до 7-14 днів для м'язів, щоб повністю відремонтувати і відновити себе, проте це, як правило, добре для тренування 48-72 годин після того, як на одну і ту ж м'язову групу. Вкрай важливо, щоб м'язи в цей час для відновлення для досягнення максимального результату і запобігання травм.

Кардіо або аеробні:
Для аеробних тренувань, це залежить від людини і від типу аеробного тренування. Якщо це висока інтенсивність і/або нерівній місцевості, то часу буде потрібно більше. Біль може бути викликана мікро-сльози або молочна кислота, в залежності від інтенсивності. Враховуючи активний здоровий чоловік, вони можуть взагалі тренування робити до такої ж активності протягом 24 годин або коли вони перестали відчувати біль.

Травми:
Інший спосіб визначення біль і втому м'язів, судоми або спазми, і витягнув і травмовані м'язи. Вони повинні бути взяті під особливу увагу і не повинні бути поміщені під будь-який стрес, поки вони не дали належного часу, щоб залікувати. Після біль/біль спаде, беручи участь одразу у великовагових діяльності не рекомендується взагалі. Поступово працювати до більшої ваги або заходи з обережністю рекомендується. Просто як поступовий сильно залежить від тяжкості травми та виду діяльності. Я рекомендую консультації з лікарем конкретики.

Більше читати Домс:
http://www.bodybuilding.com/fun/south127.htm
https://en.wikipedia.org/wiki/Delayed_onset_muscle_soreness


Детальніше про молочної кислоти:
http://www.scientificamerican.com/article/why-does-lactic-acid-buil/
http://www.webmd.com/fitness-exercise/guide/exercise-and-lactic-acidosis
http://runnersconnect.net/running-training-articles/science-of-lactic-acid/+323
Sherry Yarbrough 11 лют. 2014 р., 10:35:08

Що допомогло для мене були дві речі:

 • Піти трохи глибше на присідання (нижче паралелі). Він прагне знизити тиск на коліна.

 • Зайняти більше часу відпочиває між підходами. Я використав, щоб відпочити близько 30 сек. до 1 хвилини між підходами, але після того, як деяку біль у колінах, я взяв 2-3 хвилини відпочинку між сетами і помітили, відчувають менше болю.

І найголовніше: якщо біль триває, розглянути питання про прийняття перерву, поки біль пішла. Я знаю, що це неймовірно важко зробити (особливо якщо ти робиш 5х5), але воно того варто в довгостроковій перспективі.

+307
TechCrystal 28 січ. 2015 р., 22:04:35

В коли-небудь доповіді є розділ, де автор обговорює можливість легко бігати і бігати з помірною витривалістю, якщо ви можете присідати важка вага, такі як 300lb кулькового. Але я не купити його. Я впевнений, що він не єдиний, щоб мати передбачуваний це, але я цікаво, якщо є якась правда, враховуючи предмет, який ніколи не займався ніякими тип працює, і якщо ні, як люди просто в це вірять.

+284
Jake Newcombe 13 груд. 2012 р., 16:12:55

Працює погано на суглобах для бігунів всіх форм і ваги. Я б втратити вагу перед початком виконання програми. Тому що біг взагалі шкідливий для суглобів, я б запропонував велосипедах, роликових ковзанах і т. д.

Редагувати: Отже, після більш недавнє дослідження про вплив бігу, з'ясовується, що, можливо, йде зараз вважаються менш шкідливих сполук, як вважалося раніше. Тим не менш, не роби цього, прислухайтеся до свого організму, бути відомі які-небудь болі.

+269
Phish 27 жовт. 2015 р., 06:24:51

Мені 23 років (150 фунтів, 5'-7") і в поганій фізичній формі.

Я курив/пив за останні 7 років і також живе дуже малорухливий спосіб життя. Я проводжу близько 8 годин на комп'ютері на роботі, а потім ще 4-5 будинку. Це те, чим я займаюся 90% часу.

Я прийняла сьогодні рішення кинути палити і увійти в форму. Моя постава вбогий, я відчуваю втому більшу частину часу, і моя витривалість і сила знаходяться на низькому рівні.

Як ви порекомендуєте мені про це в моїй історії? (Я дійсно хочу, щоб зосередитися на здоров'я серцево-судинної і постави).

Також що-небудь (вправи/дієти пов'язані) доведено, щоб допомогти переплюнути частину шкоди від куріння?

+268
Reynold Bhatia 23 квіт. 2016 р., 17:55:55

Графіка на продукти, як це насправді не означало, щоб бути подивився на З така деталь, яку Ви читаєте. Вони лише забезпечують дуже широке уявлення про те, як не зіпсувати жахливо, коли плацебо - я практично не сумніваюся, що якщо вони не надають які-небудь інструкція по застосуванню на всіх, там буде чимала кількість людей, які будуть намагатися взяти порох в порохівницях, або спробуйте окроплення це пластівці або щось. Це так не працює!

Графіки і пропозиціями для використання "нормального" людини в "нормальній" ситуації. Ви здивуєтеся, як мало людей по-справжньому "нормальних" з такими речами. Ваш тренер знає краще. Ми не можемо судити, не знаючи більше про вашу тренування і споживання калорій, так що це до вас, щоб знайти специфіку з професіоналами і людьми, яким Ви довіряєте, щоб дізнатися подробиці.

Що стосується вашого використання, і якщо це 'дуже багато', якщо ви отримуєте результати, то ні, це не так! Я взагалі волію пити тільки воду під час тренування, але немає ніяких досліджень, виявленням ідеального білка використовувати додаток до мого знання, оскільки люди зазвичай самі роблять те, що працює для них. Краще було б запитати, яка ваша головна мета? Ви сказали це, щоб спалити жир і бути сильніше. Але який з них більш важливий для вас? Так як він спалює жир, то ви можете поговорити з дієтологом, щоб з'ясувати, як ваші коктейлі вписатися в ваше загальне споживання калорій, ви не будете втрачати жир, якщо ви їсте занадто багато. Є кілька інших речей, які ви можете зробити, якщо це можливо, щоб допомогти вашої мети втрати ваги, які можуть або не можуть бути можливі, так як ви дуже зайнята студент коледжу:

 • Тримайте закуски на тебе, і закуски протягом дня. Це буде тримати ваш метаболізм відбувається, постійно даючи йому трохи що-то для роботи. Це також буде тримати вас від отримання overhungry і жиріти себе на їжу. Деякі з моїх улюблених є грецький йогурт, органічні арахісове масло, чорниця. Всі вони досить портативні, мають хорошу поживну цінність, і можуть бути з'їдені тривіально. Я купила упаковку 150 пластикових ложок за 1 долар і я просто викинути їх після того, як я перекушувати на мій йогурт або арахісове масло.

 • Перестати є штучні речі стільки, скільки ви можете. Сода-це низько висять тут фрукти. Не пийте газовану воду. Коли-небудь. Це дає вам нічого, крім токсинів і порожні калорії. Якщо вам потрібен кофеїн тонізують, купити чай термос і використовувати з кофеїном чай.

 • Не бійтеся жирів. Чисті жири з добре готують яловичину, курку і свинину становлять кожен нерв у вашому тілі. Додавши щось на зразок яйця або пісного гамбургер до їжі може безмежно збільшуватися, як це і тримати вас повної довше. Це також перетвориться в необхідності з'їсти менше калорій, щоб залишатися ситим.

Такі лише деякі дуже прості речі, і я закликаю вас, щоб побачити професіонала, щоб вам допомогти, хоча про конкретику,.

+139
spacecowboy476 15 лист. 2018 р., 11:18:23

В боротьбі ми використовували втрати ваги водою для швидкого схуднення. Так, це не постійний і не дуже здоровий. Це не було незвичайним для мене, щоб втратити від 5 до 7 фунтів (2-3 кг) у воді вагу за тренування до зважування.

+106
CHAMPCASH JOINIG TARIK kishor 9 черв. 2017 р., 18:53:03

Я просто мав дуже неприємну біль у боці, на таза/таза. Він відчуває, як він був пов'язаний з основними підтримує м'язи. Поки вона в основному вирішена протягом 72 годин, мені цікаво, що я, ймовірно, зробив для себе.

Фон

На початку цього тижня (понеділок), я повернувся, щоб закінчити якоїсь важкої фізичної (механічної) роботи я не зробив протягом багатьох тижнів. Через 2 дні, він включав в себе значні досягнення в незручну (важкодоступному) місці, і викопуючи з глинистого грунту/гравію і штовхає на заміну глині, під дуже незручним кутом. Земля вкрита пучками близько 18 см один від одного, і мені потрібно було близько 2 футів нижче їх і копатися там. Частина його, я міг би отримати вниз між балками, але інші частини мені потрібно, щоб досягти зверху або з незручних кутів із суміжних приміщень.

Совок був маленький ручний, тому не дуже важкий, але сил, щоб проштовхнути його в грунт, або грунт молоток на місце, і вийміть його у важкодоступних кутах, було дуже втомлює. Під цим я маю на увазі, що частина його я був тримати (зовсім невеликий!) лопату назад в руки і копати тому, для інших частин я відпочивав за пучок на живіт/таз нахиляти голову близько до вертикалі, щоб дістатися туди, де мені потрібно було.

Я був також досить помітно перекосило середини тулуба при цьому, як добратися, де я буду працювати, а при русі або на підйомі, або скидання грунту з свердловини, а це означало, що я був закручений, а чи застосування сили або намагаються рухатися - значить погане позиціонування і скручування і досягнення були динамічні при переміщенні вантажів і силою, що впливає не тільки статичні між ними.

У мене також була невелика кількість важкої роботи, яку я зробив правильно (тобто не поставивши хребта і спини в небезпеці).

Там було не так багато, як цього, але для цього потрібні м'язи, які працюють у складних/незвичних напрямках, і я знав, що він не залишить мене болить за день після цього.

Біль

На наступний день після закінчення (середа?), У мене є болі у мене ніколи не було, в місці, я ніколи не мав його раніше. Вона відчула, як він виник у верхній частині мого тазового поясу, приблизно на півдорозі між моєї лівої сторони і хребтом у спині. (Я правша, якщо це важливо)

enter image description here

Тому що спінальна біль може бути неврологія або mislocated, є шанс, що питання було в іншому, але я не думаю, що це було. Він не відчував, це було пов'язано з м'язів хребта, як і сама спина не болить.

Відчуття було колоти і очі сльозяться. Це було досить схоже на те, як різкий спазм в литкових відчуває. Він залишався на місці в районі тазу, так що я не відчуваю болю в хребті або поряд з хребтом, або в інших місцях на спині або стегон або ніг. Він, здавалося, дуже тісно пов'язані з основним підтримує м'язи, тому що коли я сидів на стільці, і моє тіло автоматично використовувало спереду і ззаду м'язи тулуба зберігати вертикальне положення сидячи, вчинок цієї групи м'язів автоматичного натягу, щоб витягнути моє тіло трохи назад було, коли це дійсно боляче найбільш.

Протягом приблизно 48 годин, більш ніж кілька разів, потрібен час і зусилля, щоб встати з лежачого в/на ліжка, щоб спробувати знайти спосіб, щоб отримати вертикальну, що б не заподіяти біль. Але якщо я йшов повільно і намагався тримати свій тулуб у вертикальному (і уникнути автоматичного самокорекції руху), це в основному не проблема ходити або працювати. Я тримав спину злегка нахилена вперед під таз в бік, що змусило мене думати постави поперековий, пов'язані з спондильозом, але я знав, що це був просто люб'язним біль і триває не більше декількох днів. Щоб вибратися з ліжка, я відсунувся і піднявся з ліжка, щоб допомогти мені нахилити і підняти своє тіло з положення лежачи, який зробив його легше.

Існує також невелика біль відповідного місця в передній частині тазу, але це відчувало більше як відображення якогось оригінального болю, якщо це має сенс - не фактичні або другого місця травми. Якщо б мені довелося вгадувати, я підозрюю, що протилежні групи м'язів перебували під незвичайною навантаження або деформації, як результат, і кілька постраждали?

Я тільки дуже рідко використовують знеболюючі, але цей був досить серйозним, що я відкопав якийсь старий з-dydramol та ібупрофен при будь-якому запаленні, відрегулювати його, без коливань, який допоміг. Я зробив те ж саме другий день.

Після 2 ночі (про 48/72 годин після того, як біль почалася) (П'ятниця) вона стала зменшуватися, щоб відчувати себе, як поганий рукоприкладства або синяк, так вона тепер в значній мірі ігнорований.

Які травми я насправді робити для себе?

+104
Mahmoud Assem 28 серп. 2018 р., 19:29:01

Вони не використовують ті ж самі м'язи, і, звичайно, не використовувати їх таким же чином, так що суперечка, що посилка.

У будь-якому випадку, рух breastroke не так, природно, вибухові, ніж інші штрихи у своїх рухах, тому логічно, що ви змогли б йти далі, не отримуючи, як втому. Я не можу думати про будь-хід де ви могли б продовжувати йти, як би брасом.

+23
Christian Hubmann 25 лист. 2017 р., 05:47:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil