Включення гирьового вправи в існуючий план тренування

Я працюю через Ripptoe це Стартова сила і практичного програмування, книги і навчальні розкладу, в основному спрямовані на загальний фізичний стан і нарощування м'язової маси. Мої нинішні тренування в основному присідання, станова тяга, жим і в положенні стоячи тисне, і кілька варіацій на дошці. Правда повна назва стартову силу, обидві ці книги присвячені майже виключно штангою навчання. Я виявив, що я був в змозі включити гантелями тренування, скільки необхідно (особливо для постійної друку). Нещодавно я почав просто грати з гирі - насправді не використовувати його, як частина моєї тренування, просто познайомитися з базових вправ і рухів. До цих пір мені здається, що гантелі, як правило, використовуються для підвищення міцності серцевини, і гантелі, як правило, використовуються для цільової групи м'язів тренування.

Мої питання носять двоякий характер:

 1. Є "типове використання" для гирі?
 2. Враховуючи мої цілі (Фітнес і збільшення м'язової маси), є якісь вправи гирі, які краще підходять для мене, ніж
+764
rothbart 17 лист. 2016 р., 15:24:43
33 відповідей

Я б рекомендував вам заплатити хоча б кілька сесій персональні тренування для того, щоб дізнатися правильного стереотипу рухів, особливо присідання і станова тяга. Коли ви платите особистому тренеру, вони проводять весь сеанс з вами, і не треба турбуватися про кого-небудь ще в залі. Ви також можете диктувати тренеру, що саме ви хочете працювати.

Так що, якщо ви вирішите, що ви хочете зробити стартову силу, як пропонували в іншу відповідь, купіть кілька занять з тренером і сказати йому, що ви хочете дізнатися правильну техніку присідання, жим лежачи, станова тяга і верхній прес. Тренер не потрібен, щоб зібрати для вас програму, їм просто потрібно показати вам правильні рухи. Ваша перша сесія буде, ймовірно, практично без ваги, просто показую вам суть кожного руху. По мірі проходження занять, ви повинні почати додавати вагу і як тільки ви опануєте можливість безпечно робити рухи, ви можете перестати платити за індивідуальні тренування.

+986
Connor Phelps 03 февр. '09 в 4:24

Мої тренування включають в себе гирьовий супроводжується помірною кардіо сесії. Я дуже звикла до нього, але в мене більше занепокоєння; мені відвідати моїх батьків на свята і я планую залишитися там протягом 11 днів. І я не буду мати доступ в тренажерний зал, а там. Досить чисто кардіо, за ці 11 днів? Або я повинен використовувати речі навколо будинку, щоб щось підняти?

+969
eguaio 2 лип. 2015 р., 13:12:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я хотів би отримати (або деякі) групи, щоб зробити деякі вправи мобільність, як ті, що часто використовується в mobilitywod.com.

Бренд я регулярно бачу цитується ізгоїв фітнес, але це здається дуже дорого. Близько 40 $для однієї групи, і я думаю, що це просто гума.

Є деякі витрати, щоб зробити це, що я втрачаю, або є інший бренд-це хороший варіант, який я міг би замість того, щоб отримати менше?

+839
MatheusMuriel 25 вер. 2010 р., 06:45:47

Завжди, коли я працюю моя груди, мої плечі всю роботу. Я роблю вправи правильно з меншою кількістю ваги і досі мої плечі всю роботу.

Що є кращим способом, щоб побудувати м'язи грудей, слабка груди?

+819
Abdullah Kassha 2 лист. 2010 р., 14:16:14

Якщо у вас є вища набір parallettes, це не збільшить труднощі. А в МСН зроблено 12 дюймів від Землі не важче, ніж можна було зробити 8 футів від Землі.

Що вона робить зробити, це збільшити фактор безпеки, в тому, що якщо ви спробуєте видертися з V сидіти у вертикальну стійку на брусах, якщо ви зазнаєте невдачі або втратите зчеплення, то ви не дуже далеко падати. Однак, ви повинні враховувати стабільність, тому, коли ви робите їх не різати поперечку "ноги" теж вистачає.

+728
Aleksandr Beloglazov 27 серп. 2018 р., 22:41:49

Крістіан Бейл для "машиніста" і Х'ю Джекмен в "Росомасі". Ці дві знаменитості зайшов занадто далеко, щоб досягти досконалості у своїй ролі.

Хто-небудь це співтовариство сталося з цими хлопцями або має якісь уявлення про:

 1. Є сила волі сильна, що вони ніколи не прагнуть до смачної їжі?
 2. Як вони тренування на такій важкій дієті, не отримуючи слабкий, або впасти на підлогу без свідомості під час зйомки?
 3. Чи це просто міф, фотографії, відео тільки фокус камери?
+722
bgondy 2 лист. 2011 р., 19:00:15

Я намагаюся вимірювання калорій їжі для зниження ваги, але не міг знайти спосіб, щоб виміряти калорії я їм ..чи є способи зробити це ідеально ?

дякую

Шихаб

+721
Rands 22 лист. 2010 р., 14:13:44

Я починаю знову будувати свої м'язи після тривалого часу, але проблема, яку я завжди чув про те, що мої лати починають хворіти при спробі зробити підтягнути.

Що я зробити, це повністю зависнути, не пручаючись, щоб дістатися до моєї стартової позиції. Потім я буду тягнути мої лопатки разом і намагаються майже не біцепс сила як можна більше, як я намагаюся взяти себе в руки, як задіяти правильні групи м'язів. Але те, що тут відбувається, що я відчуваю, що моє латів відчувати себе дуже натягнуто і я міг би спробувати змусити себе, але мені здається, що мої лати порветься. Тому я ніколи не проштовхнути з одного тягнути вгору. Я роблю підтягуючі неправильно? Або робить тягнути ДБЖ потрібен певний рівень біцепс участі, тому він не буде перенаправлено на латів?

+710
Jeffrey Loiseau 9 лист. 2011 р., 20:17:39

Проблема з Ab вправи

Більшість Ab тренування/процедури, які ви бачите, в основному, якщо не повністю складаються з вправи. Вони прекрасно підходять для новачків, тому що є такою різкою кривий навчання з-за високої маси тіла і нестачі м'язової маси. На жаль, вони мають істотний недолік.

Проблема в якості ваших м'язів міцнішає і пристосовується до вправ, ваша інтенсивність зменшується, тому що ваші тіла-це ефективне статичний. Це означає, що, як ви прогрес, ваш єдиний варіант буде робити більше повторень при малої інтенсивності, яка є більш сприятливою для створення витривалості.

Використовувати Зважене Рух.

Так як оптимальний ріст м'язів відбувається в умовах високої інтенсивності з малим числом повторень, найбільш ефективні вправи на м'язи преса згодом ті, які робляться з гантелями, так як вони дозволяють для поступового підвищення інтенсивності. Так як вони можуть бути завантажені на будь-якій стадії підйомник, вони є набагато більш послідовними в плані активації м'язів у середніх або просунутих ліфтерів.

Завантажений тренування Ab можна розділити на три окремих категорії:

 • Машини/кабелі для вправи, як тягнути вниз хрусти Ab.
 • Вправи, де вага можна сміливо додати, наприклад, висить ногу піднімає.
 • З'єднання ліфти, які займаються АБС, такі як станова тяга, повітряна прес, присідати і т. д.

Одна вправа, щоб управляти ними всіма

На жаль, я не бачив жодного дослідження, яке визначає одну вправу за іншим як емпірично кращих (хоча я впевнений, що є тонна "лженауки" від усіх цих "отримати зірваний швидка" програми АБ). При цьому не можна сказати, дослідження не існує, просто я його ще не бачила правда.

Особисто я отримав шість пакетів із обидві завантажений вправи Ab, а потім знову із складових штангою ліфти після того, як я взяв тривалу перерву. Обидва працювали добре для мене. В даний час моя увага зосереджена на важкою штангою складових ліфтів, але після основних підйомників я зробити зважений кабель хрумтить (і hyperextensions для балансування антагоністи).

+696
Krishna Diwakar 18 лют. 2019 р., 17:24:23

Я мав хороші результати по стандартному протоколу Табата (20-ті роки "максимум" і 10-ки решти).

Оновлення:
Я цього протоколу 5 днів на тиждень і велосипед Т важко 6-й день. В "роботі" циклу по протоколу табата можна досягти "МАКС" у близько 15С.

Але я потрапив в точку, де він бере мене 15 років або близько того, щоб досягти Макс Це на велотренажері "із сідла". Певно, я міг би піти трохи складніше "біг", а не "скакати" на кожній педалі, але я знаходжу, що важко координувати на велосипеді.

(Я не хочу humblebrag тут: я самий повільний людина на мої щотижневі групи МТ. Поїздки на велосипеді. Я кардіо-це моє обмеження).

Я зараз на 25С /12сек інше х 12 Репс. Але.... Я не повністю знищені в кінці (дуже втомився точно). І на кожній роботі реп я не досягти "покакати в штани" точки . І я думаю, що має бути. На моєму МТ. поїздки на велосипеді я вважаю, що тепер я можу піти "всі" на більш тривалий (може, 1-2 хвилини до досягнення цієї "какашки точки", у порівнянні з приблизно 30 секунд або близько того). Але хлопці, я їду із можете просто тримати на цій швидкості протягом 10 хвилин. (Я просто хочу, щоб тримати так що я не всіх гальмувати :)

Що є кращим способом, щоб збільшити його?

 • Збільшити роботи тривалість?
 • Зменшення інших?
 • Збільшити кількість повторень?

І дайте мені знати, якщо ви виміряли позитивні результати для себе, або якщо є якась цитата з кого-то, хто виміряв це.

У Gibala режим та інші, які я бачив, які призначені для менш інтенсивного збільшення циклу роботи і відпочинку і повторень в: 60 Вт/ 75 р х 8-12 Репс. так , може, це моя відповідь.

+685
user1724344 7 вер. 2016 р., 01:13:35

Я хочу купити штангу/гантелі набір, щоб почати знову робити P90X. Я натрапив на тренажер і Powerblock регульовані набори, але вони просто, здається, так страшенно дорого ($300 для початку для кожного).

Є що існує тільки набагато дешевше? Або хто-небудь з вас є які-небудь нарікань з приводу використання регульованих?

+623
Henry Gibbs 17 лист. 2011 р., 19:42:44

Я б хотів сам на 100м спринт, хто-небудь знає про фигне або додаток, який робить це? Я не член клубу, я б просто цікаво, що мій час було. Я знаю, що є кілька GPS годинник і такий доступний, та я дивувався, якщо хтось мав досвід з ними.

Спасибі!

+468
jhllr rapi 26 січ. 2014 р., 18:16:15

Я програміст, і повинні сидіти за моїм столом протягом тривалих періодів часу. У мене немає ніяких хвороб, але моя вага збільшився. У віці 29 років, моя вага становить 89 кг , а мій зріст становить 167 сантиметрів. Я хочу втратити вагу, особливо на животі.

Так як я далеко не підходить, я прошу програму, яка починається з простих вправ, але стає крайнім у кілька тижнів.

Я знайшов найбільший лузер серії" на Amazon, яке здалося мені багатообіцяючим. Але я думав запитати тут, перш ніж щось купувати.

+450
Nagon 20 лип. 2014 р., 12:21:06

Просто в залежності від віку, фізичні вправи і відповідь на те, що ця частина обладнання є новим для вас - просто продовжуйте працювати ваш інтенсивністю. Немає "встановити час", як таке. Зараз просто дотримуватися того, що ви можете зробити.

Як @rriower сказав, як ви прогрес, ви повинні дивитися, щоб почати регламентований план (виходячи з ваших цілей і т. д.).

+446
Dolcetto23 30 серп. 2014 р., 06:19:59

Я припускаю, що ви практикуєте виконувати Ширшасану і ви хочете зміцнити свої м'язи рук, щоб зробити голові стоять. Ось дві вправи, які ви можете практикувати.

Планкинг. Коли ви робите привітання сонця ви йдете в нахил вперед (видих) в половину нахил вперед, голову вгору (вдих), а потім поплавок/стрибок/крок назад, щоб чатура dandasana. Перш ніж перейти до фінальної позі з чатура dandasana, ви маєте пряме тіло підтримується прямими руками. Це називається нижня планка. З цієї нижньої планки ви вирушите в більш високі планки (вдих) і назад у Нижній планка (видих) практиці це кілька разів. Аштанга завжди робить серію з п'яти на кожну позу. Кіно Макгрегор має гарне відео цієї вправи.

Пахвовій собака мордою вниз. Перейти до собака мордою вниз, а потім повільно зігнути ваші руки, щоб потрапити в позу собаки на ваших пахв. Складіть руки разом і погуляти з вашими ногами в сторону руки, поки не відчуєте тиск на ваші плечі. Потім перемістіть голову в свої руки (видих) і знову натиснути вгору (вдих). Робіть цю вправу кілька разів. Ви також можете встати в позу, як кіно Макгрегор робить це у своєму відео.

+425
Racex 10 квіт. 2019 р., 01:02:47

Чад дав багато хороших порад - кращий спосіб побудувати більше лазіння на витривалість лізти, навіть якщо вам потрібно зробити кіл з більш легким маршрутами.

Але ви могли б хотіти копітко сходження з базового навчання для підтягування і прес. Техніка необхідна, але "правильну техніку" іноді залежить від певного порогового рівня міцності. Якщо ви не можете зробити 5 або 6 повторень, або 5, або 6 висячі коліно піднімає на бар підтяжки, ви, можливо, не зможе виконати хорошу техніку на крутих маршрутах (як вас знайти в боулдеринговый зал тренажерний зал).

Я тільки кажу це, тому що ви говорите, що вам ніколи не робив нічого активного у своєму житті... я не кажу, перш ніж я почав сходження. Я пам'ятаю, як намагалася працювати нависають маршрути, і друзі кажуть мені, щоб tighetn моє серце. І я не міг, тому що мій прес не досить сильний.

Якщо це здається, що це відноситься до вас, я б рекомендував вам почати supplimenting своє сходження з підготовки посиленого харчування, і тренування АБ. Ви можете знайти багато питань з приводу підтягування на цьому сайті. Для АБС, я рекомендую робити деякі сполучення висячі коліно піднімає, планки, присідання і т. д. Якщо ви хотіли зійти з розуму і зробити щось на зразок P90x АБС, що б не бути поганою річчю.

+422
Shravan Alva 17 лист. 2019 р., 12:28:58

Це дивлячись яку розтяжку ти робиш, і яку програму розтяжки ви знаходитесь на. Я рекомендую купувати розтягування науково Тома Курця і читати про тему більш детально.

+419
Shawn Ong 4 лист. 2017 р., 06:58:57

Це дійсно важко відповісти, не знаючи, що вами рухає? Хочеш більше життя? Ви хочете підвищити якість життя, поки ти живий? Ви дбаєте про навколишнє середовище? Ви любитель тварин? У вас є дитина/племінник/племінниця чи хтось спеціальне, що б дати вам більше причин піклуватися про ці речі? Не знаючи, що мотивує вас, важко придумати причину для вас, щоб харчуватися здоровою?

Зробивши різку зміну складно. Щоб було легше скласти список всіх хворих, що ви їсте, і всі корисні речі (можливо з деякими рецептами ви хотіли б спробувати для кожного елемента) ви знаєте, ви повинні з'їсти. Потім фіксувати на календарі для усунення одна з неприємностей, і додавати більш одного з хорошої речі щотижня. Ви поступово будете себе здоровішими, і ви не перевантажені всі зміни відразу.

+412
Cody Welch 14 жовт. 2019 р., 06:52:50

Замість того, щоб купувати анти-туман захисні окуляри (які не плавають Goggle є воістину анти-туман ... вони всі так кажуть, але це одна з найбільших жартів серед плавців), переконайтеся, що ви купуєте окуляри для плавання, які:

 • Світло для використання в приміщенні. Темні тоновані окуляри виглядають круто, але не супер функціонально для слабо освітлених басейнів. Особливо коли анти-туман зрештою зношується.
 • Темне тонування для зовнішнього застосування. Здається очевидним, але ви будете здивовані, як часто плавці з'являються у відкритому колі плавати чіткі лінзи окуляри. Вони в кінцевому підсумку мружачись крізь їх плавати, можете пливти на спині, не закриваючи очі (і плавання на смугу мотузки і інших плавців як наслідок).

Найкраще, що ви можете зробити, це тримати руки подалі від внутрішньої частини лінзи--витираючи піт, воду, що буде очистити від плівки анти-туман.

+412
AlphaBeta01 20 жовт. 2018 р., 02:05:11

Підлогу л-сидить і буде використовувати лопаткової депресії і змусити вас, щоб дійсно підштовхнути ваше тіло від підлоги

Сильна нижня пастки, є важливими для здорового стабільний плечі і гарна постава (округлі плечі і т. д.), І ми, як правило, мають слабке нижнє пастки від нашої поганою поставою, смартфони і реєстрації робочих місць

+371
zorg 26 серп. 2011 р., 17:48:25

Так. Режим Зуніга ВИИТ[1] використовується чергування 30-секундних навантажень і інтервали відпочинку. Ваша програма буде вважати ВИИТ поки фазах навантаження досить інтенсивні. В залежності від вашого рівня фізичної підготовки, ви можете виявити, що обрані вправи не вимагають, достатньо, щоб дозволити вам досягти майже максимальної вихідної потужності, яка є цільовою для HIIT навантаження фаз, і ви, можливо, буде потрібно змінити для більш складних вправ, як ви отримаєте слюсарем.

[1] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21522072

+321
Assekona 6 трав. 2012 р., 10:29:48

Це може бути перелом, але швидше за все сухожиль і суглобів. Ви можете зробити рентген, щоб побачити. Спробуйте різні пари кросівки, якщо вони у вас є, і переконайтеся, що вони не зашнурована занадто щільно. Крім того, еластичні шнурки можуть викликати це іноді.

+312
anderent 3 трав. 2018 р., 16:47:31

Є моторизовані інверсії стільці/столи, які дозволять людині залишатися прив'язали, і перевернути на живіт? Я хочу, щоб вона була моторизованою, а також. Всі інверсії стільці/столи я бачу тебе переверну догори ногами або на спині, але не нахиляти вперед. Я спеціально шукав стілець, насправді. Але якщо є тільки таблиці, я б хотів їх бачити.

+308
EpicBroccoli 5 трав. 2010 р., 00:05:47

Я використовую механічний ручний Tally, які я залишаю на краю басейну і я натискаю кожен раз, коли я в той кінець, тому що вважає кількість кіл. в'яжуться коштує близько 15 доларів. Я трохи модифікував його, знявши пластикову кришку, яка йде над числами, так що я можу чітко прочитати цифри. так як це механічно він не схильний до впливу води на всіх. працює дуже добре для мене

+268
Fabio Strozzi 4 вер. 2018 р., 02:32:05

Замість того, щоб зосередитися на втрату ваги, я збираюся зосередитися на своїй меті збільшення м'язів.

По-перше, я розумію, що як танцюрист існують певні обмеження, які приходять з тим, як ви можете виглядати. Управління ваша вага і фігура вимагають самодисципліни, яка передбачає, що ви їсте прямо і працювати кожен день. Це не означає, що їдять дуже мало, але є те, що вам потрібно для вашої дієти. Як хтось вага-ліфти, не рідкість для мене, щоб змусити мене з'їсти більше, ніж я відчуваю себе комфортно на кілька днів, щоб переконатися, я отримую те, що мені потрібно - і це не рідкість для багатьох елітних спортсменів, яких можна віднести професійні танцюристи.

Щоб збільшити рельєфність м'язів, ви можете зменшити жир або збільшувати м'язову масу. Робити те й інше одночасно дуже складно.

Як вже згадувалося, ваш зріст і вагу в нормальному діапазоні, і втратити занадто багато ваги (ні м'язів, ні жиру) стане згубним. Так що залишає зосередження уваги на збільшенні м'язової.

Кардіо не наростити м'язову масу, він відмінно підходить для багато причин, але ваш танець-це, напевно, досить побачити позитивні ефекти серцево-судинних вправ. Пропуск тренажерний зал, кардіо сесій для чогось ще допоможе з вашою задачею.

Будівництво м'язів вимагає підняття речей, і це не зробить вас 'громіздкий' або 'по-чоловічому' і є необхідною для визначення. Це також допоможе з вашим танці - важкий pylometric вправи, як чистить харчування і скачки коробки буде робити чудеса для вашої вертикальний стрибок, відмінно підходить для макая, але рівним чином і на Гранд бюджет. Вони також будуть будувати великі м'язи на квадрицепси і стегна, і дати Вам велике за. А вправи, як соуси і підтягувань дасть вам визначення в своїх руках, але також дають вам сили верхньої частини тіла і баланс, необхідний для того, щоб деякі гімнастичні вправи.

Коротше, на ваш зріст і вагу, роблять менший акцент на втраті жиру, а більше на створенні міцної функціональні м'яз, яка відмінно виглядає, але і допомогти ви попереду планети всієї в обраній кар'єрі. Удачі!

+245
Delphi Coder 6 квіт. 2012 р., 12:24:33

Я б порекомендував в тому числі і деякі силові тренування, сильніше й ефективніше м'язи допомагають знизити загальну аеробну стоку під час вашої діяльності. Ось посилання на гарну статтю.

Я рекомендував би Біг 4 вправи: присідання, станова тяга, жим лежачи та накладні/військова печатка.

+238
Mashpoe 21 лист. 2017 р., 03:22:20

У мене працює багато за 2 місяці, близько 42 хв. в день, 5 днів на тиждень. Останнім часом я відчуваю біль у лівому коліні, іноді. Ймовірно, я повинен зупинити зараз працює.

Будь-які поради про те, як на реабілітацію/відновлення мого коліна?

+213
Maksym Musiienko 24 лют. 2012 р., 04:48:54

Я використовую 35-кг гирі протягом місяця робити гойдалки і турецька getups, як описано в 'введіть мінімальне програмі з гирьового. Я 5'9", 155lbs, і в пристойній формі.

Я дійсно не відчуваю, що я отримую сенс тренування - може бути, трохи біль на наступний день, але нічого подібного кругова тренування або дорогу на велосипеді. На моє питання, чи буде з'єднувати гирі класу (і вчитися краще зробити тренування більш ефективними, або я повинен перейти на наступний розмір гирі?

+211
Sayanee 30 груд. 2014 р., 20:01:58

Я права нога ампутована. Я намагаюся схуднути. З успіхом. Але я хочу урізноманітнити свої тренування. Зараз я займаюся наступним: тривалі прогулянки (з милицями або мої 15 фунтів штучну ногу); присідання; з допомогою машини схоже весляр (штовхати ногою, витягніть руки, перемістити прикладом)

Які інші вправи забезпечують хороше тренування необхідно для другої ноги?

+143
Finau 19 серп. 2012 р., 00:19:04

Я читав в деяких книгах по йозі, що не рекомендується здійснювати після прийняття ванни. Є причина для цього. Це безпечно для вправи після прийняття ванни.

Мені цікаво, якщо до ванни затримує час, коли я спокійно можу робити асани йоги або ваги тіла вправи?

+123
NikWar 13 січ. 2019 р., 17:06:07

Для альпіністів, важливо тренувати м'язи-антагоністи до нашої основної вантажників, щоб запобігти травми. На пальцях, це розгиначі (як ти завжди стискаєш пальці при захопленні тримає). Як я можу найкращим чином навчити їх?

Finger flexion / extension

+45
ahawerhwraeh 24 січ. 2010 р., 23:05:56

У найпростішому випадку:

 • Анаеробний - Без Кисню (Повітря)
 • Аеробно - З Киснем (Повітрям)

Це трохи складніше, так як в даному контексті ми говоримо про перетворення хімічної енергії (жиру, цукру, АТФ, ПЛР) в кінетичну (рух м'язів), але по суті анаеробний етап передбачає перетворення ATP і PCR у ваші тканини в енергію (тканини тільки близько 8 сек варто запасів АТФ і 40 ПЛР), у той час як для розщеплення глюкози / жиру в вашому тілі ефективно цей процес вимагає кисню. Наступна глава безкоштовно харчування для здоров'я, фітнесу і спорту, покрити предмет добре.

+29
Beau Barker 27 бер. 2010 р., 16:19:20

Я роблю повний тіла тренування вага 3 дні в тиждень, як більшість людей.

Я б хотів 5-20 хвилин тренування на вихідні дні, що може хвалити мого навчання ваги без возитися з іншими-період мої м'язи.

Був би вдячний, якщо пропозиції будуть вправи я можу зробити, коли я недавно прокинувся. (Деякі фізична активність також допомагає прокидатися від дрімоти і сну)

+28
user222134 12 черв. 2010 р., 16:27:03

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil