Харчування до і після тренування?

Якщо я працюю в вечірній час (година кардіо, скажімо, 8 вечора до 9 вечора), я повинен повечеряти до чи після? Які наслідки це буде мати на собі) мої тренування, якщо я їм заздалегідь і Б) моє одужання, якщо я після цього?

(Якщо б я був поїсти до тренування, то я б долити після відновлення напій якийсь- як правило, знежирене молоко, йогурт, змішаний, банан, і Nesquick.)

+808
Vincent Van Gogh 11 трав. 2016 р., 07:38:10
35 відповідей

Я 32-річна жінка, хто почав силові тренування близько 1 місяця тому після робити багато кардіо роботи. Я дійсно насолоджуюся цим, і я будуємо вага повільно щотижня. Я теж намагаюся перейти на здорову дієту, щоб доповнити тренування. Припустимо, у мене є пара питань.

1) з дієтою я почала спробувати протеїнові коктейлі після тренування, але не впевнений, чи це має бути заміною для мого сніданку чи повинен я мати обидва? Приклад меню день на даний момент буде:

 • В половині 6 і горішків або невеликої кількості білка бар до 7 ранку тренування.
 • Протеїновий коктейль близько 8-8.30 іш.
 • Сніданок: (приклад) яйця і авокадо або бублик з цільного зерна з горіховим маслом і бананом
 • Обід: салат і лосось або тунець
 • Перекус: яблуко або рисовий пиріг торт з горіховим маслом
 • Вечеря - м'ясо/риба з овочами

І багато води

2) я знайшов також, що, хоча я відчуваю себе здоровіше і сильніше, я не помітив ніяких результатів подивитися і насправді відчуваю, що я виглядаю товщі. Це нормально з силових тренувань або я їм дуже багато, намагаючись правильно харчуватися?!

Будь-які поради будуть сильно отримав по відношенню до цього нового і не знаєте, куди звернутися за допомогою!

+973
franck radiu 03 февр. '09 в 4:24

Я не знаю, що ви знайдете якісь дослідження, щоб відповісти на твоє питання. Ваше питання більше заглиблюється у вправі психології і зв'язок "розум/тіло". У цьому відношенні, я думаю, фокус часто пов'язана з (змішувати з?) зусиль. Деякі можуть сказати, що якщо ви не зосереджені під час тренування, ви не достатньо зусиль для досягнення своєї мети. Для того, щоб бути правдою, потрібно було б визначити як "фокус" впливає на навчання. Ви, ймовірно, знайти більше свідчень, ніж реальних досліджень.

Маючи це на увазі, є старий вислів, що приписується Наполеону Хілл:

"Все, що розум може зрозуміти і повірити, що він може досягти"

Можливо, "Фокус" є каналом, який дозволяє нам досягти наших цілей.

+947
HARSHIT SAHU 3 груд. 2014 р., 09:56:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я читав цей пост, але я все ще трохи збентежений.

Якщо мій базальний метаболізм становить приблизно 2500 калорій, і я шукаю, щоб схуднути, маючи дефіцит калорій і 3500/тиждень цілі дефіциту, я повинен збільшити кількість споживаних калорій день тренування? Моє розклад тренувань виглядає так:

Понеділок: повне тіло Вівторок: кардіо Середа: повне тіло Четвер: з П'ятниця: все тіло У суботу: з Неділя: вихідний

Якщо моє споживання калорій виглядати так:

Понеділок: 2500 калорій Вівторок: 2500 калорій Середа: 2500 калорій Четвер: 2000 калорій П'ятниця: 2500 калорій Субота: 2000 калорій Неділя: 2000 калорій

припускаючи, що я спалюю приблизно 500 калорій під час тренування/дня кардіо?

+940
axiac 19 черв. 2015 р., 14:49:26Виконання Тріатлон (біг, велосипед, плавання) вимагає вправності, витривалості, і багато енергії. Сподіваюся, ви вже відточили свою майстерність і витривалість на тренуваннях. Однак, щоб фактично завершити свою гонку, необхідно багато енергії. Це вуглеводів і жирів. Забувайте про калорійність раціону за цей день; Ви повинні спалити все під час гонки. Ваш ТОЦ повинна горіти інші.

По-перше, ви хочете, щоб переконатися, що ваш сніданок-це що-то ваш шлунок звик. Останнє, що ви хочете, щоб зосередитися на ваш животик, не погодившись з вами (або переймоподібний).

По-друге, як я вже згадував у коментарях, вам потрібно багато вуглеводів. Вуглеводи дають енергію, необхідну. У той же час, ви не хочете, щоб з'їсти занадто важкий (пам'ятаєте, ви будете купатися теж). У вас є кілька днів до гонки; експеримент з порціями для визначення оптимальної порції вам знадобиться.

По-третє, позбавтеся від гарячого чаю. Твоє тіло буде жарко під час гонки; немає причин для гарячого чаю. Деякі люди можуть взяти кави (кофеїну для бадьорості); інші візьміть апельсиновий сік або суміш соку. Візьміть все, що тримати вас гідратованих без заповнення вас.

По-четверте, день гонки не для фруктовий салат; а суміш фруктів сік для поживних речовин.

По-п'яте, збільшення кількості часточок, якщо вам потрібно, щоб з'їсти хліб. Але я б вважав за краще забити на щось інше з великою кількістю вуглеводів і жирів. В залежності від вашого місця розташування, це не повинно бути важко. Знову ж таки, переконайтеся, що їжа буде добре сидіти з живота і порції не надто багато.

Шостий, зробити енергетичні батончики і банани під рукою. Банан Для початку гонки; енергетичні батончики, Коли ви відчуваєте, що вашої енергії виснажуються (хоча я не зовсім впевнений, як ви будете триматися за них під час гонки).

Сьомий, пити. Це не потребує пояснення :).

Їжі 3 або 4 години перед гонкою не погано; знову-таки, в цьому згоден з вашим животиком. Не їжте занадто близько до гонці (крім банана).


Ви будете робити добре. Дайте нам знати, як це пішло.

+907
Tuyet Phan Anh 20 квіт. 2011 р., 07:05:15

Я-ірландський танцюрист і була така ж проблема. Як балет, ірландські танці включає в себе досить великий рух, удари, сформулювати ніг, і так далі. Тому природно, що витривалість може бути проблемою. Очевидним рішенням буде потанцювати більше, 1 година на тиждень не допоможуть вам поліпшити. Якщо це можливо, більше заняття один або два рази в тиждень часто краще (витривалість мудрий), то невеликий урок кожен день. Наприклад, я ходжу двічі В класу 3 години на тиждень. Це, ймовірно, допоможе, тому що це часто не більше, але справа більше. За межами класу, я рекомендую скакалці 10 хвилин в день, і якщо можна, бігти. Крім того, зміцнення вашого ядра, квадроцикли, і зброя може допомогти. Спробуйте присідання, підйоми ніг, віджимання, випади і присідання. Удачі! :)

+896
TypeAMB 4 лист. 2016 р., 05:15:04

Це було життя мені назавжди, навіть коли я був на піку фізичного стану, коли я був спортсменом (майстер бойових мистецтв).

В принципі, будь-яка вправа або рух, який вимагає, ноги залишаються прямі, я відчуваю деяке напруження в задній частині мого коліна, і я не можу зрозуміти як це виправити, особливо тепер, коли це сильно заважає вправи, я намагаюся дізнатися (наприклад: він пристойно робить прямі ноги-присісти неможливо)

З-за... неправильних перекладів, я завжди вважав, що це були стегна, і продовжувала шукати, як поліпшити стегна, тільки деякий час тому я дізналася, біцепс стегна, м'язи задньої частини ноги.

Я також дізнався, то як перевірити підколінні сухожилля гнучкість і міцність, і як насправді добре, тільки самі сухожилля позаду коліна, які відчувають, коротка і жорстка.

Так що я навіть не знаю ім'я все, що я хочу виправити, так де ж мені почати?

+872
chef 7 лист. 2014 р., 19:33:49

Це не проблема:

 • Адже Веслування-це хороші вправи для розминки перед підйомом.
 • Ви можете зробити свій гребний пізніше в той же день
 • Зробити легше веслування на вихідних

Кондиціонер працює інакше, ніж такелажні роботи, і поки веслування низької інтенсивності, вона не буде заважати підніматися. Якщо ви хочете, щоб деякі високої інтенсивності занять веслуванням, краще робити їх після того, так що ліфт не попередньо виснажувати своє тіло.

+840
MAW74656 9 груд. 2013 р., 08:43:56

дякуємо за ваші відповіді!

я думаю, я зрозумів, у відповідь, і мій бос прийняв його, тому що цей маленький крокомір не мають ніякого зв'язку з GPS.

ось формула:

1.) Кількість спалених калорій за милю = 0.57 х 175 фунтів.(ваш вага) = 99.75 калорій за милю.

2.)Your_strip = висота * 0,415.

3.) steps_in_1_mile = 160934.4(милі СМ) / прокладки.

4.) "conversationFactor" = stepsCount (що крокомір надає) / step_in_1_mile;

5.) CaloriesBurned = stepsCount * conversationFactor;

що мені потрібно: вага, зріст і stepcount.

і ось це Java-клас, показати, як я її обчислити:

CalorieBurnedCalculator громадських класу {


// Заповнити з вашими даними


 статичний подвійний вага = 67.0; // кг

 статичний подвійний висота = 178.0; // см

 статичний подвійний stepsCount = 4793;

//Не редагуйте нижче цього


 остаточний статичний подвійний walkingFactor = 0.57;

 статичний подвійний CaloriesBurnedPerMile;

 статичний подвійний смуги;

 статичний подвійний stepCountMile; // крок/км

 статичний подвійний conversationFactor;

 статичний подвійний CaloriesBurned;

 статичні форматування NumberFormat = новий DecimalFormat("#0.00");

 статичний подвійний відстань;

 громадськості статичної сили основних(string[] аргументи) {

 CaloriesBurnedPerMile = walkingFactor * (вага * 2.2);

 смуги = висота * 0.415;

 stepCountMile = 160934.4 / смуги;

 conversationFactor = CaloriesBurnedPerMile / stepCountMile;

 CaloriesBurned = stepsCount * conversationFactor;

 Системи.з.код println("спалені калорії: "
 + праматерії.формат(CaloriesBurned) + "коеф");

 відстань = (stepsCount * смуга) / 100000;

 Системи.з.код println("відстань:" + праматерії.формат(відстань)
 + "км");

}
}

Я знаю, що це тільки приблизне значення, але при відсутності інших даних прийнятно.

+790
Paul Oiegas 8 жовт. 2013 р., 17:08:16

Проблема симетрії впливає багато людей. Всім, хто має травми, як правило, тільки на одній стороні тіла (розірваної ACL в правому коліні, порвав м'яз на лівому пару років тому і т. д.). Так багато стандартних навчальних парадигм ставитися до вас, як ви зазначили у своєму питанні.

Штанги фантастичні силові тренування інструменти, мабуть, найкраща, але якщо не розширюватися, то вони можуть призвести до незбалансованим, не зникають, і якщо ви тримаєте укладання на вагу в кінцевому підсумку погано буде з'єднання з високим навантаженням, і ви будете схильність до травм, або як мінімум не в змозі просунутися.

Я б інвестувати в парі гімнаст кільця і почати працювати на перед і назад (ноги підібгав) важелі. Насправді, почати працювати на позиції опорного, а потім працювати на вашому важелів. Ваші плечі, індивідуально, потрібно, щоб підтримати вас через повний діапазон руху і на відміну від через бар, там ніде не для дисбалансу приховувати.

Є безліч інших вправ на кільцях можна зробити в тому числі соуси, м'язи ДБЖ, і якщо ви справжній звір Залізний хрест, який докладе ~5х ваш вагу на кожному плечі. Гімнаст кільця поставить вас на шлях до плеча міцність і стабільність, які я дійсно не думаю, що можна змагатися будь-яким іншим способом. Навіть краще, вони рухаються, тому більшість людей не біжіть біль у суглобах у зап'ястях може обертатися навколо.

Гантелі відмінні, і форма платформи силового тренування, що є (цілком правильно) добре сприймається. Але не будь цієї людини в стійки для присідань скручування в одну сторону, або хлопця, натиснути бар завжди зростає трохи більше з однієї сторони перед іншою наздоганяє. Зробити збалансованим.

+728
thewooster 20 бер. 2018 р., 12:26:00

Це не повинно бути проблемою. Отримання 2годин сну 1-3 рази в місяць це добре.Але, намагайтеся, щоб 8 годин сну завжди і намагаюся залишатися послідовним.

Подрімати, якщо ти втомився. Якщо ви не втомилися, то йдіть і тренування.

+686
dwaynebrand 28 серп. 2016 р., 18:31:46

Подвійне підборіддя-це набір жирів, тому для того, щоб позбутися від нього, потрібно зменшити кількість жиру.

Тепер, немає шляху до мети, де ви хочете, щоб спалювати жир. Ви спалюєте його по всьому тілу, або ніде взагалі.

Таким чином, найкращий спосіб позбутися від подвійного підборіддя, варто поглянути на свій раціон харчування, який є номером один спосіб зменшити жирові відкладення природним шляхом.

Якщо, втративши багато жиру, у вас ще є подібність другого підборіддя, це може бути залишкова шкіри, яка є те, що найчастіше виправити з малої, неінвазивної хірургії.

Що стосується вправ, які ви згадуєте, я намагався знайти деякі джерела, але все, що я можу знайти кілька статей тут і там, написано чисто для кліків.

Деякі з них пов'язані ляскаючи підборіддя, пощипуючи підборіддя, і робити купу - давайте будемо чесні тут - дурниці.

Примітно, що ніхто з них не джерело яких-небудь фактичних досліджень, так як, наскільки нам відомо, деякі дурні насправді пише ці статті за кліки та реклами-компанія.

Так ні, все свідчить про те, що це все туфта.

Підсумок: Якщо у вас занадто багато жиру, ви повинні скорегувати свій раціон.

+663
Eric Dunaway 16 черв. 2019 р., 21:38:08

Вибачте, але після прочитання вашого посту я не зміг зрозуміти, що ваші нинішні цілі. Наприклад ви хочете набрати м'язову масу або м'язову силу, або може бути витривалість?

Я не знайомий з сотнею програма віджимань і програми провали, що може бути причиною, чому я не розумію.

Проте в моїх тренінгах я, як правило, призначені для певної гімнастичної вправи на кільцях(припустимо). Це означає, що я присвячу всю мою підготовку до нього, яка іноді може бути кілька місяців. Крім фази deloading я буду готувати ті ж групи м'язів(які беруть участь у цьому русі) для дітей від 3 до 4 разів на тиждень. Роблю жим віджимання на брусах з зігнутими колінами або з п'яти на підлогу, це майже те ж саме вправу, злегка різноманітні(я хотів би розглянути з п'яти на підлозі більш просунуті і складніше). Тому замість того, щоб робити соуси лавці на тренування днів, а не, спробувати те, що досі йде до мети ваші трицепси і плечі, але по-різному.

Це не неможливо продовжувати тренування тих же груп м'язів і безперервного прогресу(в будь-якому напрямку ви хочете) якщо ви розрізняються і вправи. Чим більше вправ відрізняються один від одного, тим легше ваш прогрес.

Якщо ви скажете мені ваших поточних цілей і які групи м'язів ви хочете розробляти ми можемо побудувати спільну програму. Також ви робите ваги або ви в залежності від ваги тіла вправи тільки?

зміна стосується вашого питання про інтервалах між двома схожими вправами. Інтервал може бути не більш ніж достатня кількість часу вашому організму потрібно, щоб повністю відновитися після останнього тренування. У моєму випадку це буде близько доби.

+613
Diana Rodriguez 27 січ. 2017 р., 17:43:13

Звучить, як ви боретеся з поставою.

Ви не повинні використовувати ваш ахіллового сухожилля, взагалі, коли роблю присідання. Якщо вони активізуються, то ви використовуєте ваші ноги і це неправильно.

Правильний присяд за рахунок збільшення арку на спину і відстовбурчивши свою дупу більше.

+593
FredrickDaCosta 9 лип. 2016 р., 06:57:44

Якщо це весь ваш раціон, тоді ось чому у вас виникли проблеми. Дієта дуже незбалансована і не підтримує ваше бажання стати сильним і мати відмінне статура.

 • Їжте достатньо білка: 1,8 г/кг маси тіла. Якщо ви вегетаріанець, вам доведеться підійти до питання творчо. Овес і кіноа має пристойну кількість білка в них. Якщо ви можете їсти м'ясо і яйця, я рекомендую.
 • Їжте фрукти і овочі: багато мікроелементів ви колінами містяться в цих. Фрукти і зелені овочі дуже багаті поживними речовинами.
 • Їжте достатню кількість жиру, щоб підтримувати метаболізм, але не набагато більше .16г / абсолютний мінімум кг. Трохи більше, ніж це було б добре.
 • Залишок їжі вуглеводів.

Суть в тому, що ваша їжа повинна бути надходять з різних джерел. Тільки чапаті і рису позбавляє свій організм, що він має функціонувати належним чином.

Крім того, ви будете мати, щоб наростити свою активність трохи повільніше, так що ваше тіло має шанс надолужити згаяне. Не нехтуйте цій роботі, а також. Насправді, це може бути гарною ідеєю, щоб одержати фізичне, щоб побачити, де ви починаєте. Заради тебе, я міг би запропонувати, починаючи з кондиціонер працює так, що ваше серце і легені можуть звикати працювати важче, до переходу на вагах. Остання річ ви хочете зробити, це блек-аут з баром на грудях.

Питання до вас: чи було ваше серце раси безконтрольно в будь-який час під час тренування? Якщо це так, то це ознака чогось трохи більше про відбувається, і може вимагати від вас, щоб вам перевірятися у лікаря.

+587
Henriette Jonck 5 січ. 2012 р., 19:44:11

Це приблизний розрахунок (на основі табельного Формули) від загального числа калорій в період ви на машині. Ключове слово тут - всього калорій; тобто, ви, як правило, може спалити 90% того, що індикація показує ваш базовий метаболізм (тобто лежачи на дивані). Індикація не уточнює, який конкретно відсоток з-за ваших дій на цій машині.

Жорстока правда полягає в тому, що там не дуже багато людей фізично здатна спалити 1000 калорій за рахунок активності тільки в одній сесії.

+573
PKP 12 трав. 2016 р., 13:07:40

Немає універсальної кришкою босоніж. Люди роблять ultramarathons босоніж, і марафони, які повністю по асфальту. Але практично будь-яке джерело з босоніж/мінімалістський біг Рад розповість вам, щоб полегшити в нього, щоб побудувати силу в ногах. Якщо робити більш 10k викликає у вас біль, прислухайтеся до свого тіла і тримати його коротше працює зараз.

+526
UTq 13 серп. 2019 р., 20:51:57

У статті яку ви привели говорить про те, що "занадто багато" кардіо-це погано для вас, але фактичне число він видає 20 годин або більше.

Припускаючи, що ви взяти один вихідний день на тиждень, тобто 3-4 години кардіо кожен день. Єдиний, кого я знаю, хто наблизишся до цієї цифри-це або професійні спортсмени, або одне тренування один на Врубової. Навіть вони не витримують 20 годин в тиждень прям кардіо на регулярній основі. Все включають в себе силові тренування в своїх режимах, і уважно ставитися до свого харчування і стежить за їх здоров'ям.

Якщо все ви хочете, щоб зробити, пробігти марафон, більшість навчальних планів максимум по 8-10 годин на тиждень до кінця, припускаючи, що в 12 милях (навчання гуглі марафон). Джефф Галлоуей один звільнився близько 6 годин.

Якщо ви все ще турбуєтеся, подумайте, скільки жінок біжать кожен рік марафони, без "руйнівних" своє здоров'я. Просто зверніть увагу на ваше тіло і Ваше здоров'я, як ви йдете. Якщо ви вважаєте, що щось не так, урізати тренування і звернутися до лікаря. Не дозволяйте один алармистская стаття зупинить вас перш, ніж ви почнете.

http://www.runnersworld.com/training-plans/marathon-training-plans?page=single http://www.jeffgalloway.com/training/marathon.html

+469
Josh Gallego 29 лист. 2017 р., 05:30:41

Я досить часто читаю, а я на крос-тренер. Причина в основному, що мені важко мотивувати себе, щоб працювати на ньому, інакше і читаючи я залишитися на ньому довше, ніж якщо я просто упор на навчання. Також, читаючи, я відчуваю, що я повинен працювати трохи важче, щоб зберегти рівновагу і тим самим підтримувати більш сильну основу.

Я не читав нічого про це ні добре чи погано, але я думав про це, не прийшовши ні до якого висновку. З нетерпінням чекаю, щоб побачити, що інші думають про це!

+460
Paul Roy 9 лист. 2019 р., 21:21:14

Я вражений кількістю варіантів в даний час доступні і сподівався, що хтось тут може допомогти мені. Я шукаю шкарпетки серцевого ритму і фітнес-монітор, який підходить до наступних:

 • зап'ястя або щиколотки групи, тобто не через груди-ремінь
 • серцевого ритму моніторинг-безперервне, тобто не тільки коли я натискаю кнопку
 • Я можу встановити серцевих скорочень мета і повідомлення, або через вібрацію пристрою або смартфона

Бонусні функції, які буде приємно:

 • моніторинг сну

Заздалегідь спасибі!

+458
Michael Godfrey 7 лип. 2017 р., 04:10:08

Відповідь на ваше питання має відношення до ваших особистих цілей. Ви хочете, щоб зосередитися на міцність або естетика? Є різниця, як у програмуванні, так і в підході до навчання.

Акцент на міцність

Перевірити інтро на силові тренування , я зробив якийсь час назад. Воно містить деякі відомості, що тягне за собою. Швидкої інформацією, як ставиться запитання:

 • Зосередитися на складних підйомників, таких як присідання, жим лежачи, станова тяга та накладні преси
 • Менше повторень в сеті поліпшити вагу ви можете підняти
 • Програми повної тренування тіла різної маси.

Упор на естетику

Це буде ваш бодібілдерів. "Ідеального" тіла ваші м'язи в певних співвідношеннях один до одного, так що ви домогтися збалансованого статури. Є кілька відмінностей між будівлі м'язи для міцності і виглядає:

 • Зосередитися на ізоляції вправ для побудови маси, де ви цього хочете, а не там, де ви не
 • Вища повторень в сеті поліпшити саркоплазматическая гіпертрофія (розмір)
 • Програми, як правило, повинні бути розділені процедури з упором на одну групу м'язів за один раз

Твіст Джима Wendler -

Вендлер був важкоатлетом, і розробив програму (5/3/1), які дійсно можуть бути з урахуванням ваших кінцевих цілей. Його програма призначена для досвідчених ліфтерів, то є хтось, хто може зробити тільки сила зростає раз в місяць. Тим не менш, є кілька базових концепцій, які можуть бути дуже корисними, в залежності від поточних цілей:

 • Кожна успішна програма повинна мати міцність компонента, гіпертрофія компонента (розмір), і зволожуючий компонент.
 • Ви просто змінюються пропорції кожен для вирішення поточних завдань; аналогічно тому, як ви збалансувати роботу, сім'ю, і грати.
 • Тренування повинні бути обмежені приблизно через годину.

Висновки

Зосередьте своє навчання на те, що ви хочете зробити. Для мене, я стурбований більше з міцністю і кондиціонер, але мені все ще потрібно гіпертрофії компонентів для систем підтримки мої м'язи, щоб витримати більш важкі підйоми.

+457
Shouman 18 січ. 2017 р., 13:43:11

Я ніколи не чув, це називають 'роздільне харчування', але я знайома з поняттями, які беруть участь тут. Від мого навчання, це просто називається 'відповідності харчових продуктів', а просто поговорити про те, яку їжу слід вживати, з якої. Основи, як я впізнав їх, піти в такому вигляді і досить прості:

 • Не їжте зерно і м'ясо одночасно.
 • Фрукти (включаючи ягоди) має бути з'їдено поодинці.
 • Овочі йдуть з чим завгодно.

Ось саме. Думка позаду нього, щоб не дати вашому шлунку речі з двох різних потреб травлення в один час. Я в основному його використовують у людей з хронічною печії та інших проблем зі шлунком, і є результати, безумовно, були дуже, дуже гарні. Я знаю 3 людей, хто особисто мав печія майже кожен день їхнього життя на 10 і більше років відчувають полегшення протягом тижня. Я ніколи не бачив відповідних їжі, використовувані в плані втрати ваги і спортивної підготовки, тому я не можу прокоментувати там.

+431
user26845 5 груд. 2018 р., 03:37:34

http://www.leangains.com/

Це сайт Мартіна Berkhan, хто це хлопець, який заснував всю свою тренерську концепцію періодичне голодування. Він швед, але сайт на англійській мові. Це досить велике сховище інформації, і він включає в себе купу перед / після свідчення від деяких з своїх клієнтів.

Особисто я мав дуже хороші результати з підходом Leangains з 16hr швидко щодня, у поєднанні з палео дієти. Я за, принаймні, один розмір трусів в перші 2 - 3 тижні. Я не знаю, наскільки це пов'язано з палео або якщо. Я намагаюся зробити деякі пішохідні прогулянки або короткі, інтенсивні вправи, в той час як постили (це не буде хороша ідея зробити типу метаболічного кондиціонування навчання як ті, які вимагають багато глюкози і ви могли б у кінцевому підсумку дефіцит глюкози.)

Крім того, Тім Ферріс виступає білок швидко разів на тиждень, для запуску аутофагії та інші механізми оновлення клітин.

+416
mario cesar 20 серп. 2010 р., 13:08:40

Я використовую, щоб робити вимірювання кожен четвертий ніч. Я зазвичай бачу результати, які часто. Наприклад, протягом 6 тижнів, мої руки виросли приблизно на 0,5 см кожні чотирнадцять днів.

+394
Sergey Kasmy 28 груд. 2017 р., 03:13:13

Саркопения - графіка враховуються втрати м'язової маси з віком (саркопении). У віці від 25 до 60 років, швидкість втрати становить 0,5-1% втрат в рік. Після 60-річного віку цей показник може збільшитися, особливо при сидячій.

Оскільки жир має виражене у відсотках від загальної маси тіла, як м'язової маси, знижується відсоток жирових відкладень пропорційно збільшується. У 56 років менше м'язової маси, ніж 25-річний матиме більш високий відсоток жиру тіла. (Див. вікові здоровому тілі відсоток жиру коливається). Звичайно, 56 років.про'. хто регулярно вправи повинні мати менше вікова втрата м'язів, ніж сидячий 56 років.

Метод супорт шкіри вимірювання жиру під шкірою, але не здатний виміряти вісцеральний і внутрішньом'язовий жир. Всі розрахунки відсоток жиру в організмі мають свої обмеження. Ці вимірювання краще всього використовувати, щоб порівняти свій індивідуальний прогрес, щоб переконатися, що ваші індивідуальні мірки удосконалюються в напрямі ваших цілей.

+370
Jack Brandon 31 трав. 2018 р., 17:34:52

Якщо ви просто хочете набрати вагу, їжте більше. Ти кажеш, що їж багато, але без результатів. Це означає, що ти не дуже багато їж. З'їсти більше. Ви будете покласти на жир.

Якщо ви хочете, щоб набирати вагу, а не м'язи, дотримуйтесь порад Бэрин у його відповідь.

+314
user3772028 30 січ. 2017 р., 04:54:53

Якщо сила-це ваша основна мета, намагаються зробити деякі або більшість з вашої біговій тренування швидкості. Наприклад, подивитися на олімпійський бігун і олімпійський спринтер. Харчування важливо, але найголовніше-це не нашкодити собі. Почніть з якої б ваги ви можете впоратися, і "повільно" (в зручному темпі) збільшити.

Я не великий шанувальник м'язів шпагат. Ви можете зробити їх, але я б суміш у деяких повні підйоми тіла, а також. Станова тяга та присідання наприклад.

Довгий відповідь полягає в тому, що він у кінцевому підсумку залежить як від ваших цілей навчання. Якщо ви хочете збільшити свій жим лежачи, я б зробив це двічі в тиждень, щоб відступити на один раз тільки якщо я починаю відчувати десь біль. Я б те ж з підтягуваннями. Якщо у вас є конкретні руху, за якою ви хочете бути краще, робити їх більше одного разу в тиждень. Я була б дуже обережна з тяги більше ніж один раз у тиждень, хоча якщо ви не дуже досвідчений.

+267
CharlesTWall3 15 груд. 2016 р., 07:09:37

Це не може бути відповідь ви або хтось інший ручатися, але тут ви йдете:

Ось тільки як це. Ви, ймовірно, хардгейнеров. Ви, напевно, не наростити м'язову масу, як всі роблять, але швидкість, з якою це помітно незначна. Це не тестостерон, це не дієта, це генетика.

Ви просто не природно схильні швидко набрати м'язову. Це сувора реальність, але там мало ви можете зробити. Деякі люди просто не можуть отримати дуже великий, і він приймає їх у багато разів більше зусиль, щоб досягти невеликих результатів. Що це означає? Це не означає, здатися-це значить визнати факти.

Ви говорите, що ви все-таки міцність будівлі, вірно? Використовуйте це для мотивації, і нехай м'язи раковина повільно. Ви отримаєте більше, врешті-решт-все буде. Ви можете взяти в три рази більше, але це станеться.

Навіть хтось помирає від голоду все одно зможете побудувати деякі м'язи з плином часу, так що хто-то буде.

Ви товстіють від переїдання, тому що є жорстке обмеження на те, скільки енергії ваше тіло буде використовувати для синтезу білка -- решта просто додав в глікоген, а потім жир, так як немає ніде/ніяк інакше ваше тіло може зробити з такою великою кількістю енергії надлишок. Енергії не може бути створено або зруйновано-тільки міняти. Ви розумієте, що є верхня межа для всіх-навіть самих Ройд-складені, генетично-обдарована людина в існування. Ваше тіло може тільки так багато користі для м'язів-після того, що це жир.

Помірне споживання і розумієш, що їжі більше не буде робити вам більше минуле розумна точка зору. Що ви повинні зробити це, оскільки є більше не допомагає будувати набагато більше, просто їжте те, що ви зазвичай робите, і тренування, а обачливо кидаючи в малі напади додаткової енергії, в деякі дні, коли ви активні/ліфт важко в тренажерному залі-і потім вниз днів ви можете мати дуже мінімальний дефіцит з тим, щоб ніколи не кидати ваше тіло занадто далеко в будь-якому напрямку без спустила все на гальмах.

Продовжувати використовувати силу як інструмент мотивації для продовження, зберігаючи прогрес і повільно будувати м'язи. Ви можете не помітити зміни з вимірювальної стрічки, але це майже напевно правда, що деякі м'язи зростає-небудь загальної м'язової клітини або розмір комірки. Дайте собі перерву на кілька днів і переоцінка-робота на свій раціон харчування-і повернутися з головою і бути реалістами. Ні, ви ніколи не може мати "культурист" тіла, але ви можете мати гарне тіло, якщо ви працюєте на нього і просто не здавайтеся, тому що ви не можете отримати дійсно великий. Не кожен хоче бути дуже великий у будь-якому випадку.

+241
Ahmed Assaf 12 вер. 2012 р., 06:35:24

Це не "запалення окістя". Ваші гомілки на передній частині ноги. Ще більш описовий термін для запалення окістя є медіальний великогомілковий стрес-синдром. Гомілки в передній частині ніг, а не спини.

Так, що ви відчуваєте, швидше за все, теляти або Ахіллес питання, можливо замах. Все болить, це може бути витягнув, рветься, запалюються (тендиніт), синці... багато можливостей, ми не можемо діагностувати у вас тут.

+236
Sasanka Sekhar 27 квіт. 2012 р., 16:10:47

Я шукаю деяку допомогу у порівнянні двох планів. Одним з яких виступив тренер в моєму місцевому тренажерному залі, а інший я зробив сам, бо мені здається, що план у тренера-викладача, є дуже неврівноваженою, спосіб напруженим і не підходить мені право.

Деякі довідкова інформація: мені 21 рік, чоловік, досить худий, важить не багато. Я тренуюся вже півроку з планом новачків в тренажерному залі. Для початківців план, я не знав краще, і відчував, що це було добре.

Зараз тренер дав мені план (Спліт на 2 дні) і після робити багато досліджень, сама останні тижні я відчуваю, що його план дуже незбалансований і занадто інтенсивної для мене, враховуючи, що я тільки навчання з лютого.

Проблема з цей тренер, він здається дуже впертим. Я намагалася поговорити з ним про мої проблеми, але він просто заблокував і сказав, що його план-це добре, я буду робити успіхи, я подивлюся. Я не хвилює, не роблячи ніяких успіхів, більше того, як я це роблю і як здорове вправи. Тому я зробив, на мій погляд, краще план, який я сподіваюся, хлопці, ви можете сказати мені, якщо це дійсно краще, і якщо є все, що я міг би зробити краще.

Моя мета полягає в тому, щоб побудувати деякі м'язи в здоровому способі, щоб виглядати краще.

Перший план з моїм тренером (3 підходи по 12 повторень для кожної вправи):

День 1:

 • Лава Для Преса
 • Гантелі Мух
 • Кабель Лат Пулдаун
 • Гребний Тренажер
 • Кабель Зворотний Літати
 • Розгинання Спини
 • Хрусти
 • Чистий і ривків

День 2:

 • Розгинання Ніг
 • Жим Ногами
 • Усаджена Згортуваність Ноги
 • Трицепс Пуш-Даунс
 • Машина Трицепс
 • Гантелі Кучері
 • Машина Біцепс

І це мій план (3 підходи по 12 повторень для кожної вправи, за винятком лат Пулдаун, тому що у мене один комплект підтягування, тому тільки 2 комплекти лат Pulldowns):

День 1:

 • Кабель лат Пулдаун + стільки підтягування як я можу (на даний момент це було б 7)
 • Нахиліться Над Штангою Рядків
 • Лава Для Преса
 • Гантелі для жиму від плечей (хотілося б це зробити військова печатка, але немає шафи, щоб взяти штангу)
 • Бічний Підйом

День 2:

 • Жим ногами (хотів би робити присідання, але там немає шафи, щоб взяти штангу)
 • Розгинання Спини
 • Усаджена Згортуваність Ноги
 • Розгинання Ніг
 • Підвищення Ікри
 • Хрусти
+225
sgtbeano 18 квіт. 2011 р., 23:49:48

Кращого джерела я знаю, що це червоне пальмове масло. (зверніть увагу, що червоний = сире і нерафінована, і що пальмоядрова олія-це щось зовсім інше)

Сира пальмова олія не містить багато каротину і лікопіну, а також про 0,4 мг токотриєнолів плюс таку ж кількість альфа-токоферолу на 1 г олії.

Масло зародків пшениці також багато токотрієноли, містить багато токоферолів, але набагато менш стабільним, що призводить в досить короткий термін придатності.

ЗИ: вітамін Е-класу з 8 речовин, а саме Альфа - через Дельта-токоферол і Альфа - через Дельта-токотриенол. Більшість добавки містять тільки альфа-токоферол, перероблений з натуральної суміші токоферолів допомогою процесу, званого метилювання. Проте дослідження показують, що змішані токофероли і токотрієноли або роботу набагато краще, ніж одна ізольована токоферол, і що надмірно високі дози альфа-токоферолу є unhealty. Токотрієноли є більш потужним, ніж токофероли.

+198
Stripes 13 січ. 2015 р., 00:50:06

Зазвичай це відбувається, коли м'язи звикли, не нагріваючи занадто велику вагу або дуже втомилися після важких фізичних вправ і кричить на глюкозу.

Вони зігрілися до тренування - з підходу низький вага / висока репутація, щоб накачати кров у них.

+137
Chris Dolphin 3 черв. 2012 р., 05:23:34

Якщо щось блокує певний рух, я зазвичай відчуваю, що це. Я маю на увазі це через суглоб, або м'яз, або щось на дорозі - як і інші м'язи. Це важко сказати, і ваша картина не допомагають. ;)

Якщо ви правша, то ваша ідея є більш можливим.

У вас є болі? Будь ласка, зробити деякі тести, для ваших плечей. Для того щоб побачити, якщо все добре.

+125
hmallett 3 квіт. 2014 р., 09:09:46

Я роблю маразм Фітнес і я собі в перший місяць. Це буде досить великий.

Вони тримають штовхає shakeology як результати і відновлення напій досить важко. Але справа в тому, що вона становить $129 у місяць. Це варто-в той час як інвестиції або є кращі альтернативи з більш удар для долара?

+52
Solehrohsamadi Solehrohs 5 лист. 2015 р., 18:03:19

У мене ніколи не було ніяких травм зап'ястя в будь-якому виді спорту, але я знову почав підбирати велоспорт (близько 2 днів у тиждень) і коли я йду вже більше години мої зап'ястя починають хворіти.

Я використав, щоб зробити їзду на велосипеді, коли я був молодшим (змагання, тренування 6 днів в тиждень), також я використовував, щоб зробити поїздки більше 4 годин, максим близько 6 годин, я думаю. Я ніколи не мав цю проблему раніше, але зараз я вже починаю відчувати це через годину.

Є загальні поради, щоб запобігти?

+26
ptev 26 квіт. 2018 р., 05:18:53

Я використовую фіт фраппе порошок протеїну. Це спеціально зроблено, щоб додати в гарячу воду (я додаю один совок в моєї ранкової кави, дуже смачно). Їхні Штати часто задають питання:

Не розжарюється підходять фраппе впливає на білок?

Білки-це ланцюжки великі молекули складаються з амінокислот в різній послідовності. Денатурація білка за допомогою таких методів, як спека, кислота або фізичне збудження, порушення зв'язків між амінокислотами. Це амінокислоти, які забезпечують поживні переваги. Розірвати кайдани, насправді може бути корисно, оскільки організм може використовувати амінокислоти значно швидше, ніж кислотами шлунок переварити або денатурувати білок. Наприклад, після тренування, деякі споживати білка для побудови задній м'язової маси, втраченої під час тренування. Споживання білків, які були денатурований вигідно, тому що організм буде використовувати/поглинати амінокислоти швидше.

+10
alex kimpton 17 лип. 2019 р., 17:00:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil