Еліптичний тренажер для домашнього використання: побоювання з приводу шуму

Моє питання про те, як тихо еліптичний тренажер знаходиться у використанні в домашній обстановці.

Фон

Моя дружина і я бігаю нерегулярно, але дуже подобається, коли ми виберемося. Ми важко взимку у Великобританії, тому що ми обидва працюють повний робочий день і є тільки близько 8 годин сонячного світла у Великобританії в цей час року!

Ми розглядаємо куплю еліптичний тренажер, щоб доповнити наші нерегулярні пробіжки. Ми думали про кращому часу, щоб вписатися в якийсь звичайній кардіо тренування і перед роботою в 6 ранку і після роботи близько 9 вечора час у нас є вільні.

Мої побоювання:

 1. Прокидається дружина, якщо у мене тренування в 6 ранку
 2. Дратують сусіди, якщо ми тренуємося в 9 вечора

Пропоноване місце

Ми живемо в двухквартирном будинку і в кімнаті я розглядаю покласти його в на першому поверсі. Там суцільні цегляні або бетонні стіни між нашим будинком і наступним. Наш і сусідів спальня знаходяться на першому і другому поверсі так на розумній відстані від місця, де тренер буде.

Пропоноване обладнання

Я розглядаю бачення фітнес X6100 годину складаний еліптичний. Згідно з їх веб-сайту "крім того, вони можуть працювати рано вранці або пізно ввечері і не хочете турбувати оточуючих. Бачення фітнес-знає про це і тому розробили Тихий-ковзання™ технологія, яка використовує мульти-ребристі supersilent поліклинові ремінь, для того щоб забезпечити дуже спокійні тренування."

Бачення фітнес Еліптичні тренажери - тихо

Вищезазначене звучить заманливо, але я не вірю в маркетингові вимоги без реальних рекомендацій.

Резюме питання

 • Наскільки реально, що я можу працювати на першому поверсі вранці, поки дружина міцно спала на другому?
 • Наші сусіди нас ненавидять, якщо ми використовуємо тренер 9 вечора, або це буде не гірше з точки зору шуму, ніж, скажімо, дивитися телевізор в сусідній кімнаті?

Будь-які поради з цього питання будуть вітатися.

+643
Santosh Sonarikar 3 лист. 2017 р., 09:02:37
29 відповідей

Здається, що кожен раз, коли я роблю ноги-інтенсивні кардіо тренування, як по сходах, інтенсивна еліптичний тренажер або біг більше 3-4 км, мої ноги назавжди оговтатися. Вони не так боляче, як вони відчуваю себе важким і млявим. Я намагаюся робити кардіо кожен день, але мої ноги, здається, вирішити тільки інтенсивне кардіо пару раз в тиждень. Які є стратегії для боротьби з цим, так що я можу робити інтенсивне кардіо хоча б 3 рази на тиждень?

+847
jhofman 03 февр. '09 в 4:24

Підрахунок, як правило, краще для підтримки ритму при підйомі. Ви можете називати вголос цифри, шепіт їх, кричать або хрюкають їх, або просто порахувати в голові.

+823
sarah ausmus 28 черв. 2014 р., 13:33:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це дуже суб'єктивно для вашої особистої збірки.

Для новачка поняття фермерів ходить: чоловіки - 25 і жінок - 20 кг (кожна рука) Використовуйте принцип прогресивної перевантаження стабільно збільшувати вагу до максимуму стрьомно/гирі можна використовувати в тренажерному залі, а потім збільште обсяг фізичних вправ.

Тримати до 50-100 футів відстані covererd

+769
Bi4madness 8 вер. 2012 р., 09:46:30

Це питання може бути трохи розпливчасто на цьому форумі я не впевнений, в будь-якому випадку це цікава тема.

Я знаходжу такі міркування корисні.

До початку діяльності

 • Деякі думки про рух/вправи протягом декількох годин, що передують робити це. Я вважаю, просто думаючи про ідеальному виконанні рух і його компонентів за кілька годин до свого роду 'початку' вплив на subconcious, особливо в більш складні чи складені руху гімнастики. Я зазвичай займе деякий час, щоб згадати, покажчики мені дали і помилок, які я зробив у минулому, то в значній мірі забути про все це, поки я не прийду, щоб насправді робити це, але це, здається, допомогти мені відновити, де я зупинився.
 • Чашку кави до тренування (не відразу перед). Нічого дивного тут немає.
 • Є прописані та відносно вузького вікна часу, щоб завершити вправу. Завдання розширити, щоб зайняти час, і все, що.
 • Вже встановленого плану і шаблон для тренування раніше часу; відстань, кількість повторень, інтервали і так далі. В ідеалі з певною гнучкістю для "невдач", розробивши кілька ефективних замін. Більш легкий вага або переходьте на віджимання на колінах, наприклад.
 • Вести облік однієї і тієї ж роботи аутів з часом і мати на увазі, що являє собою прогрес; я більш мотивовані, щоб спробувати по 11 повторень, якщо я знаю, що я отримав 10 на одному і тому ж раунді в минулий раз.

Під час роботи

 • Вам теплою і зволоженою до тренування. Ви повинні бути спітнілі після хорошої розминки.
 • Слухати музику. Я знайти музику, яка підходить для зусилля і хороші ізолюючі навушники дійсно допомогти мені з мого оточення і у вправі.
 • Використовувати таймер. Встановити розумні відновлення та інтервал часу і намагатися дотримуватися їх; зовнішньої влади цокає менш прихильно, ніж, задихаючись, знемагаючи, середній-самостійне здійснення при визначенні того, як довго відпочивати.
 • Варіювати зусилля. Невелика кількість різноманітність може допомогти подолати плато адаптації навчання.
+748
SCGH 24 серп. 2012 р., 09:30:19

Охоронці або занадто високою або дуже низькою. Коли я поставив їх занадто низько, то бар раніше зачіпає мою шию, якщо я повинен був вийти з ліфта. Коли вони 1 отвір бар не чіпати мою груди (навіть коли я вигинав спину трохи і вдихати, я знову почав підніматися).

+709
Tamaso 16 бер. 2011 р., 04:28:15

У мене склалося враження, що людина не може збільшити свій об'єм легенів, це як співвідношення быстросокращающихся повільно скорочувальних волокон у м'язах, тобто це те, що ви народилися. Однак, я переглядав наукові статті, щоб підтвердити це, і я не можу знайти ніяких статей, які присвячені підвищенню загальної ємності легень.

Я знаю, що є кілька легких тренажерах, що там намагаються збільшити пропускну здатність, але те, що вони дійсно це потяг инспираторных м'язів, і що неоваскуляризація (збільшення капілярів і кровоносних судин розраховує на тренованих м'язи) також сприяє доставка О2 і збільшення О2 використання.

Хто-небудь може надати деякі дослідження, які безпосередньо стосуються збільшення життєвої ємності легень і вплив на них спортсменів? Я в курсі досліджень у астматиків, але вони не збільшуємо об'єм легенів, вони підвищують функціональні здатності легень. Мене цікавлять ті, де загальна ємність легень було показано, що підвищення.

Відредаговані, щоб прояснити, що я шукаю якісь дослідження, де реальний фізичний розмір легенів, як було показано, щоб бути збільшена. Об'єм легенів вимірюється безпосередньо (спірометрія і т. д.), Але здатності легень за необхідності є кінцевим значенням. Мене цікавить дізнатися чи є які-небудь вправи або інші втручання, які довели, щоб збільшити розмір легенів, а не ефективності, в якому ми її використовуємо?

+698
mike yates 19 лют. 2018 р., 19:26:26

Я планую є як мінімум 100-200 г змішаних горіхів (арахіс, кешью, мигдаль) щодня (на регулярні дієти) з метою набрати вагу. Мені було цікаво, може їм дуже багато горіхів викликають погані побічні ефекти для здоров'я? Я хочу набрати вагу, тому що їм недовага для мого віку.

+692
marctxk 15 серп. 2019 р., 01:41:24

Можна взяти на себе достатню кількість білка, щоб побудувати м'язи, коли їв вегетаріанську дієту?

Так.

Мені було б цікаво знати, які продукти ви споживаєте.

Коли я був вегетаріанцем партнера, я повинен був підтримувати вегетаріанську дієту, і у неї був шанувальник (нині дискредитували) гейнер, що поєднує теорію. Спочатку передбачалося, що оскільки більшість вегетаріанських білків не вистачає однієї амінокислоти, які людина повинна приймати комбінацію з 2 білків і однієї поставляє амінокислоти, що інший не вистачає. Як правило, це означає, бобові плюс крупи. У той час як зазвичай ви можете отримати, з отриманням всіх білків протягом дня, якщо ви будете енергійно працювати, я б рекомендував таку ідею об'єднання білка. Спочатку вона була описана в книзі Дієта для маленької планети. Працювати з вегетаріанської дієти був важчий, ніж коли я був на м'ясній дієті. Я виявив, що споживаючи протеїнові коктейлі допомогли отримувати достатню кількість білка.

+686
de3 12 черв. 2010 р., 03:50:15

Я вважаю, що відповідь полягає в тому, що обидва варіанти правильні.

Взагалі новачок на будь-яке поліпшення фізичного результат буде від регулярних занять 2 рази в тиждень, але поліпшення настане швидше в 3 рази в тиждень.

Однак, люди всі різні, ми пристосовуємося до навчання стимулу з різною швидкістю, що у нас є різні різні проблеми, з нашої ходи, довжини ніг і т. д., які можуть викликати біль і/або травми.

Хлопець в магазині просто грає його безпечним, що цілком допустимий підхід, коли давати поради щодо чужий.

+675
Pandemonium 3 трав. 2011 р., 04:10:05

На сайті "біомеханіка стопи вражає & Програми для бігу босоніж або у мінімальній взуття" (так, довга назва) є посилання на дослідження про те, як люди тікали сучасні кросівки і босоніж. Це з їх чаво:

Щодо твердості поверхні? Наші предки не бігати по асфальту.

Склалася загальна думка, що біг на твердих поверхнях, причинами травм, але бігуни, як правило, регулювати жорсткість нозі, так що вони відчувають подібні сили впливу на м'які і тверді поверхні. Далі, стопи і середньої частини стопи деякі страйкарі потрапили в землю таким чином, що практично не створює сили зіткнення навіть на твердих поверхнях, таких як сталь. Можна бігати босоніж і п'яти на м'якому пляжі або галявині, але більшість природних поверхонь є набагато жорсткіше і грубіше. При правильній стопи або форма середньої частини стопи страйк, що працюють на жорстких, нерівних поверхнях може бути комфортним і безпечним.

Крім цього відповіді, я рекомендую їх сайті - у них багато схем і відео, а також. Великий ресурс для людей, враховуючи, займаючи босоніж.

+666
Patrick Thorpe 21 лип. 2010 р., 12:22:20

Я Ехо відео рекомендацію Дейва Liepmann по. Це дуже інформативно. Наскільки те, що я бачу тут, у нас є пара речей відбувається:

 • У верхній частині спини не така щільна, вона повинна бути
 • Зап'ястя руки (особливо ліва) виглядає так, як ніби долоню підтримувати вагу

Майте на увазі, що є більш ніж одна школа думки про приземкувата форма. Послідовні вимоги:

 • На рівні або нижче паралелі
 • Зберегти герметичність по всьому тілу, ЕСП. верхньої частини спини

У таборі Rippetoe, ви підтримувати верхні закріпленість тіла, зберігаючи лікті, спину і зап'ястя, як далеко, як ви можете з комфортом робити це. Він з'являється в барі про правильному місці для низькій перекладині присідання з цієї позиції камери. Моє власне спостереження з застосуванням принципів Ріп полягає в тому, що якщо ви витягніть руки в занадто далеко, це створює напругу в ліктях. Просто акт потягнути лікті назад допомагає забезпечити полиця для бару, так що вам не потрібно стільки напруги, щоб утримувати його на місці.

У табір Дейв Тейт, ви тримайте лікті паралельно з БАР. Верхній частині спини сором-це те, що тримає бар, де вона повинна бути, і руки використовуються тільки для керівництва бару. Табір Тейт має більш широкий захоплення, щоб тримати вагу на ліктях. У нього є дуже гарна відео на YouTube серії під назвою "Так ви думаєте, що зможете присідати?".

Тейт виходить з Мотор підйому фону, так багато його рекомендації засновані на припущенні, що ви будете носити присед костюм. Ріп більше сирих склопідіймача. Однак, суть у тому, що ви знайдете поєднання сигналів, які працюють для вас індивідуально. У той час як два мають розбіжності про те, як зробити це, вони обидва сходяться на тому, потрібно напруга у верхній частині спини, щоб підтримувати вагу штанги.

+633
Arcangelo Argento 23 лист. 2018 р., 11:16:01

Цілий ряд добре відомих процедур Texas методу Madcows, всі плюси містять "легких" або "середніх" днів. Якщо мета в ці дні-це відпочинок і відновлення, не хто-то краще, не роблячи вправ?

Зробити ці заняття ще наростити м'язову масу, коли ваші тренування на 90% або 80% від "важких" днів? Або вони просто на практиці форма?

+621
TITISI KGOTSO JAMES 8 лют. 2012 р., 15:17:45

На мій погляд, замовлення-це дещо спірне питання, але от як я відчуваю, ви повинні йти, і прогресування (що я буду робити у декілька етапів протягом наступного дня або близько того).

Стійку

На мій погляд, це самий простий лота, вимагаючи трохи більше, ніж трохи баланс і здатність утримувати свою вагу над головою з прямими руками. Прогресування простий:

 1. Стійка на руках з ногами на стілець або ліжко - Багато людей можуть пропустити цю частину, але це важливо, якщо у вас немає достатньо сил, щоб обійняти ваші тіла ще. З вашими ногами на ліжко, стілець або інше піднесення висотою стегна або вище, тримати себе в руках. Постарайтеся зробити ваш торс вертикальним і всі, від стегон до грудей на плечі складені за руки.
 2. Стійка на руках у стіни - це може бути побудовано з попереднього кроку, піднімаючи ноги вище в повітря, поки вони практично вертикальні. Загальний метод передбачає спрямовані в бік від стіни, поставивши руки на землю, і "ходити" ногами по стіні, регулюючи свої руки, щоб наблизитися до стіни, поки ви не вертикальна. Крім того, ви можете покласти руки на землю і удар у стійку. Колишній є більш контрольованим і менш ймовірно, до пошкодження внутрішніх стін. Останній почне вчити вас, щоб піднімати в стійку.
 3. Тепер ви збираєтеся почати копати в стійку. Це може бути найстрашніше для людей, тому що вони бояться впасти і травмувати себе, особливо якщо ноги перевагу вперед. Кращий трюк тут-це однорічний пагін стійку. Якщо ви знаходитесь в стійку, і ви піднімаєте одну руку, ви, звісно, будете обертати, щоб приземлитися на ноги. Це вирішує 90% проблем, але я б рекомендував починати на траві або килимі в перший раз в разі паніки і забути. Мене вчили двома різними способами навчитися виходити в стійку на руках на початку і різні люди воліють одне або інше. Перший, це поставити одну ногу перед іншою, нахилитися вперед, покласти руки на землю, і піднімати одну ногу під час стрибків вгору з собою, намагаючись звести ноги разом. Ви можете помітити, що це той же метод ви використовували, щоб стусаном в стіну на попередньому кроці. Це трохи незбалансованим, оскільки одна нога йде вгору, по-перше, але більшість людей, здається, знайти його простіше. Інший-почати в присяд, руки на землю, потім нахиліться вперед і удар знизу вгору в стійку. У будь-якому випадку, ваші два основних методи для підтримки вашого балансу ніг (намагаємося зробити їх вище або трохи повз вашої голови, і ви будете, ймовірно, хотіти почати з прямими ногами) і руки (натискання пальцями або долонею в залежності від того, в якому напрямку ви чайові). Дійсно, звідти, це просто питання постійної практики.

Альтернативно, ви могли б спробувати Лукаса 5 хвилинах підручник на YouTube. Я не пов'язаний з ним, але я фанат своєї роботи.

Л-звт

Це досить елементарно, але не серйозно податків ваш ядро досить швидко. Там насправді не прогрес, щоб слідувати по більшій частині. Ви просто сидите на землі, ноги витягнуті, руки вниз, натисніть вниз, наскільки ви можете і потім підніміть ноги так довго, як ви можете. Якщо ви дійсно знайти, що ви не можете відмінити їх взагалі, може спробувати запустити сидить на підвищенні, як стілець, так що ви можете почати з ноги на більший кут, ніж 90 градусів. Ви також можете почати робити так сидить", де замість того, щоб піднімати прямі ноги, ви піднімайте коліна до грудей. Якщо вам не вистачає внутрішньої сили, щоб піднімати ноги, почніть з висить ногу піднімає, спочатку з вашою спиною до стіни (стоячи на двері і досягаючи і хапаючись за топ-це хороший спосіб, щоб потрапити сюди, хоча ви, ймовірно, хочете використовувати рушник, щоб запобігти осколки) і потім без цього кріплення в задній частині.

М'язи

Я визнаю, що це одне, що я не зробив, так що я зупинився у Лукаса 5-хвилинне заняття. Prerequsite для цього є можливість робити підтягує груди (зверху підтягують, Куди приводять груди в бар і бар занурення (починаючи жорсткої збройної за барною стійкою, опустивши груди до перекладини, потім відсуваючи вгору).

 1. Повісити в барі і гойдалки ваше тіло вперед. Відразу після вершини свого гойдання (як ти починаєш гойдатися тому), зробити ліфтинг грудей. Ви будете відчувати зворотний гойдалки штовхає вас до задньої панелі, як ви потягніть вгору.
 2. Практика підтягуюся і відпускаючи зчеплення, перш ніж ви потрапили в топ, то знову хапають. Ви повинні мати достатньо вибухової сили, щоб рухатися вгору трохи вертикально під час випуску. Є перемикач ручка для м'язів-ДБЖ між підтягують і занурення частин, і це допоможе вам дізнатися його.
 3. Поєднувати до двох кроків, розмахуючи назад у підтягнутого і потім робить повторне стиснення.
 4. Практика зворотного м'язи-вгору (ексцентричні руху, я думаю), збирається у верхній позиції нахилу і опускання себе через рух, у тому числі ручний перемикач між DIP і підтягують частина.
 5. Перейти до повного м'язи-вгору. Не бійтеся Квп ваші ноги, поки ви вчитеся набирати обертів. Це практично необхідно, починаючи.

Однією рукою штовхати вгору

Два ключа для цього балансу і позиціонування руки. Для балансу, почніть з вашої розставивши ноги, щоб зробити баланс простіше. Що стосується позиціонування руки, ви хочете почати з вашого подальшого руку всередину і пальці звернені назовні в вашу сторону. В прогресії від звичайного пуш-ап в однорукий є одним з прогресивно навантажувати руки більше ваги. Я припускаю, що ви можете зробити вже звичайні віджимання.

 1. Сторони в сторону віджимання: Це просто звичайні віджимання, але перекладати свою груди однією рукою під час вгору і вниз, потім робиш іншу сторону. Почніть з невеликих Shift, і продовжувати працювати, поки ви можете зручно робити віджимання з домінуючої руки в центр грудей.
 2. Зменшити кредитне плече однією рукою: вирішити, яка рука буде домінуючою. Іншу, перетягніть його в одну сторону, або перед вами. Як ви спускаєтеся, нехай не домінантною рукою з майже прямий лікоть. Ви не зможете так само легко підтримати ваш вагу, який змусить вас покласти більше ваги на домінуючу руку.
 3. Продовжувати класти менше вага на не домінантною руці, поки це в основному тільки для балансу. Тепер, ви будете робити ноги, поширюючи трюк для балансу і просто користуватися однією рукою.

Як це завжди буває для віджимань, ви можете зробити хід на будь-який крок, запустити свої руки в більш високе положення. Я особисто пропустити кроки 1 і 2, Коли я почав, тому що я не знав про них, і почав робити однорукі віджимання на стільницю, потім крісло, потім низькі платформи, а потім на підлогу.

Задній Важіль

Ваш перший крок, як і в більшості планш і рухає важіль, щоб почати з підвернутими версія. Візьми свій бар, або кільця, і принести ваші ноги і через ноги. Звикнути до висячи вниз головою на деякий час. Потім почати розширення ваші ноги, контролюючи рух. Ваш перший крок, ймовірно, буде "шкура кота", де ви нехай ваші ноги йдуть вниз повз горизонтального у вертикальне. Роблячи це багато разів у повільному і контрольованим чином, вам буде нарощувати ядра і плече сили зробити задній важіль.

Передній Важіль

Людини Прапор

Одну руку витягніть вгору

Повний Планш

+596
petrsss7 22 лист. 2011 р., 00:46:07

Ви не збираєтеся, щоб отримати більш авторитетні відповіді, ніж те, що ви вже дослідили. Глютамина відповідь є кілька досліджень, і якість досліджень, були класифіковані (А-D) і величини відгуку для людини дали 3 зірки. Кожне з досліджень доступні засланні в останній колонці.

Суть в тому, що для людини, є "незначні" добре впливає на відновлення і скорочення Домс після навчання. Однак є помітний вплив,

Там можуть бути дослідження, щури, які показують набагато краще відповідь на глутамін, але Examine.com не вважає, що ці.

Питання у мене такі:

 • Які дослідження зробили цю книгу допомогою харчування?
 • Хто був автором?
 • В якому контексті книги?

Це все актуально на стан вашого друга. Якщо автор є тренером з фітнесу, вони можуть повторювати інформацію, яку вони чули від інших фітнес-тренерів. Це трапляється часто, і це не шкідливі, вони просто можуть мати погану інформацію. Якщо в контексті цієї книги-це спортивне харчування, то він має трохи більше ваги. Якщо книга цитує його посиланнями, і немає людини дослідження, які показують, більшою мірою, потім дозволяючи Examine.com хто знає, може бути хорошою річчю. Вони намагаються тримати все в актуальному стані.

+479
zalmaan mohamed 16 трав. 2012 р., 00:31:10

Коли ви робите так, ви повинні використовувати ролик для масажу спочатку ваші м'язи, розім'ятися, чи це не важливо?

Моє розклад складено таким чином, намагаючись робити це двічі на день, яка включає в себе після бігу, їзди на велосипеді і т. д.

+424
MrsCollins 25 бер. 2016 р., 09:38:09

Я працюю 9 до 5 на мій ПК, потім я додому, використовувати мій комп'ютер, а потім грати в ігри або два.

Моя проблема в тому, що я завжди сидів на моєму стільці і моя постава стає дуже погано! Люди кажуть: "просто сиди прямо і саме пройде" і це неможливо! Я програміст, тому я сидіти прямо і через 30 секунд я згорбившись і навіть не помічаєте цього!

Що я можу зробити? Деякі тягнеться? Вправи?

Я купатися виділити і я в формі з ідеальним ІМТ.

+411
Michael Minton 26 жовт. 2012 р., 02:57:50

Навчання опору є анаеробної, а не саме по собі спалюють значну кількість калорій. Навчання опору є не ефективним у втраті ваги або зменшенню жирових відкладень.

Більше по РТ і втрата ваги тут: опір підготовки та жиру і втрати ваги

Кілька років тому сталася сенсація у фітнес-індустрії з підготовки вага, стимулює обмін речовин, що призводить до втрати ваги. Це ще не досягти консенсусу і існує кілька протилежних думок.

Існує думка, що тренування ваги здорових.

Є думка, що будучи з зайвою вагою, дуже нездорова.

Висновок: тренування і дієта повинна бути хороша річ.

Навчання ваги вимагає витрати енергії. Енергія не створюється, ні руйнується. Я б укласти, що силові тренування організм повинен отримати цю енергію від витрата калорій. У медичних наукових колах ще не до кінця розуміють процес метаболізму, які беруть участь у цій трансформації калорій в анаеробних споживання енергії.

Я буду гадати, чому ваша втрата ваги "заглох". Навчання ваги перетворює жир в м'язи. М'язи важче на одиницю площі, ніж жиру (більш висока щільність).

Моє припущення полягає в тому, що ваші жирові відкладення зменшуються, а не вагу тіла. Це все ще робить вас набагато більш здоровими, ніж без дієти і без тренувань.


Рослинна дієта

Існує дуже мало різниці між карбюратор калорій і жиру калорій. Обидві зберігаються у вигляді жиру. Карбюратор калорій трохи зменшується (споживається) на метаболічні обробки, щоб перетворити його в жир.

Вуглеводи або цукру або комплекс. Цукор вуглеводи мають ніякої живильної цінності. Управління по санітарному нагляду маркування вимагає вуглеводів в цукор, а складні на етикетках продуктів харчування.

Фрукти калорій в основному вуглеводи цукор у формі фруктози.

Дієта білка змусить організм перейти на жирові запаси для отримання енергії.

Років тому моїм партнером хотіли зробити у справі втрати ваги. Ми зустрілися з лікарем з Джексонвілл Флорида. Його сестра страждає ожирінням і у неї живіт степлером. Це призвело до її смерті. В результаті смерті його сестри, цей док знадобилося два роки досліджень швидкого, але безпечного схуднення.

Дієту він придумав 100% білка. Три чотири унції порції білка в день. І все без цукру і желатину потрібно. З ДОБАВКИ.

Дієти з високим вмістом білка повинна включати споживання великої кількості води, інакше можуть статися неприємні речі, наприклад, нирок або збій міг відбутися.

Причина, я підкреслюю добавок є те, що я перевірені дієти цього документа. Двічі. Після 4 тижнів з добавками і без. Без добавок викликало деякі очевидні проблеми в третій тижні, такі як кровоточивість ясен, запори і поганий настрій. І я припускаю, що кровоточивість ясен є результатом якихось серйозних базових проблем. Я не продовжувати чотири тижні.

Єдина причина, я дав цей план Спробувати, він прийшов з джерела, який не був мотивований грошима, а смерть його сестри. Я нікому не вірю "факти", намагаючись щось продати.

Що сказав, важливим доповненням цієї дієти був bios-життя (bios-life-complete.com). Це тільки доповнення до цих пір на ринку.

Інші добавки були Рексал оптимальної продуктивності, об'єктів природи і мульти-вітаміни.

Хоча цікаві інгредієнти:

Природа Сили
Змішані шкірки ягоди (винограду, журавлини і чорниці)
Люцерни
Помідор
Вина Виноградного Концентрату
Рослинні Ферменти
Хрестоцвітих рослинна концентрат
Квіткові головки цвітної капусти та брокколі








Оптимальну Продуктивність
Цинк

Спіруліна
Бджолиний Пилок
Маточне Молочко
Корінь Сибірського Женьшеню

Октакосанол









Природа сил був хорошим джерелом натуральних вітамінів.
Оптимальна продуктивність була там для підняття настрою.

Я не рекомендації, це мій особистий досвід. У перші 4 тижні дієту, мій вагу, коли від 220 до 190 протягом 28 днів. Я 6' 2".

Я ніколи не був залучений в просуванні будь-якого плану дієти або добавки.

Наукового консенсусу по більшості вітамінні добавки, вони роблять дорогі пописати. Виражається в науковому плані.

На мій погляд, якщо вітаміни не синтетичні, а не гарячого віджимання (стиснув у таблетку при нагріванні), вони можуть надати реальну харчову цінність.

Нещодавно я дізналася, що вітамін є праві і ліві спіралі.

Не випадково, посадкового майданчика рецептори вітамінів в організмі теж зірвався. Як їжа перетравлюється спіральної форми вітаміну зв'язується з відповідним спіральну форму вітаміну рецепторів. Ліворуч і праворуч не дуже добре зв'язуються.

Це моя думка, що яйця, знежирений сир, нежирні сорти м'яса і Риби, повинні бути включені в дієту.

Я думаю, більшість дієтологів не рекомендують макарони дієти Втрата ваги.

При виборі рослинної їжі у вашому раціоні, ви повинні уважно подивитися на жир, вуглеводи, білок, вітаміни і мінеральні зміст.

Ось порівняння кіноа з сухою пастою:
Pasta vs. Quinoa

+316
Tobas 3 жовт. 2018 р., 12:38:56

Стрибки будуть мати вплив на ваші коліна, як працює протягом тривалих періодів часу. Однак, присідання минулому паралель насправді зробити ваші коліна сильніше. Причина цього пов'язана з м'язового балансу. Найбільш поширеним ризиком за допомогою вправ, занадто сильно зосередившись на тому, що вам подобається, не робите те, що треба, що вам не подобається робити. Основні вправи являють собою загальний клас вправа, яке вам впало, тому що вони не задоволення.

У вас є кілька м'язів в ногах, і з більшості заходів передній (передня сторона) м'язи отримують здійснює набагато більше, ніж задня (задня сторона) м'язи. Якщо врахувати, що передня-це те, що ми бачимо, коли дивимося в дзеркало, це має сенс. Для деяких інформація про kenisiology присідань перевірити це exrx.net статті.

Правильні присідання в глибину тренування наступних м'язів:

 • чотириголового
 • підколінні сухожилля
 • телят
 • сідничні м'язи
 • основний (і спереду і ззаду)
 • і якщо завантажується з гантелями, гирями або гантелями, рук.

Це дійсно повний тренування тіла. Будь-яка заміна буде розглядати всі ці напрямки. Повернутися розширень вдарить сідниці, сідничні і біцепс стегна, але не сильно ваші ікри. Чотириголового вам більш ніж достатньо уваги і через інші вправи (наприклад, біг, їзда на велосипеді тощо).

Найближчий корисний родич присед буде випад. Але він поступається присідання, особливо якщо здоров'я коліно є проблемою.

+288
Anaderi 11 серп. 2013 р., 05:16:35

Як JohnP, згадані у коментаря, що вам потрібно, це інтервальне тренування. Найпростіше-це все-поза interals, що, якщо ви не зробили їх раніше, досить

Перша-суто інтервальних тренувань. В принципі, ви прогрітися протягом 10-15 хвилин, а потім зробити серію всі зусилля. Як правило, щось на зразок 2 хвилини так складно, як ви можете піти, відпочити протягом 5-10 хвилин, і потім все знову. Повторити 5 раз (насправді, ви повторюйте, поки ви не здатні витримати такі ж зусилля). Ви повинні бути добре відпочив для цієї роботи.

Ви також робота на рівні аеробного порогу, і є багато різних способів зробити це. Щоб зробити це правильно, ви повинні з'ясувати, що ваш аеробний поріг, який здійснюється з допомогою польових випробувань; короткі (10-20 хвилин залежно від того, який підхід ви використовуєте) усі зусилля, в якому ви записуєте свій пульс. Після деяких обчислень, встановити полігони і бази на що.

Це, очевидно, вимагає монітор пульсу для виконання.

Є кілька хороших книг, які дають необхідний підхід. Фріл був хорошим, і я використав останнім часом Кармайкла "час-хрустів велосипедист" для хорошого ефекту. Якби я був тобою, я б витратив 3 тижні на одному з планів з книги Кармайкл, конусності/відновити за тиждень, і йти звідти.

Удачі.

+216
vonflynee 4 груд. 2019 р., 10:43:41

Ви можете робити віджимання на ручках і подивитися, якщо це нормально з вашого зап'ястя.

Крім того, ви можете спробувати діпи маса тіла на початку а потім спробуйте додати деякий вагу.

Також для трицепсів ви можете зробити череп дробарки пошук на YouTube Якщо ви не знаєте вправу.

Я припускаю, що ви не хочете, щоб я вам рекомендую вправи, які включають підняття ваги, так що ці три мої поради.

+211
Sergei Igoshin 21 бер. 2013 р., 05:11:46

Більшість людей, які роблять важку знизує використовувати гантелі; гантелі просто не вистачає ваги. Це в EXRX індекс. EXRX також має великий список поширених помилок під час розводять руками ви можете прочитати про те, зокрема, "перекатывающиеся" руху, що люди схильні робити.

Ви не запитали, але особисто я не знаходжу особливої користі для них. Якщо ти тяги, Веслування, займаюся штангою притискає і чистить (типове з'єднання тиждень), ви будете бити своїх плечах і верхній частині спини у всякому разі.

+205
ElizabethGiraud 20 бер. 2011 р., 00:24:11

Я жорсткий вітамінний і маленький людожер. Я намагаюся змінити це, щоб звикнути до їжі більше, але поки я програю битву. Моє тіло відмовляється від їжі, коли він не голодний, який зазвичай відбувається два рази в день тільки :( Може хто-небудь поділитися своєю думкою/досвідом про мою тренування маршрутизації такій ситуації? Зверніть увагу, що цей пост не про те, як я можу з'їсти більше. Мова йде про те, як я повинен тренування, якщо я не можу з'їсти багато протягом дня. Спасибі!

+202
juanito 3 серп. 2011 р., 18:46:09

Оскільки ти занадто розпливчасто тут, я можу дати тільки розпливчастий відповідь. Якщо ваш біцепс не поліпшується, тоді ви не забезпечуючи їх достатнім стимулом для отримання адаптивного відповіді (зростання) від них. Я можу зробити майже всі біцепс тренування мені потрібно з підтягувань на турніку або зважені підтягувань на турніку.

Які ваші цілі? Здоров'я? Довголіття? Продуктивність?

+119
Anna Cbe 9 груд. 2017 р., 05:04:59

на жаль це так коротко, але мені потрібно на тренування, але не хочу, щоб хтось страждав : переконайтеся, що це не просто тригерні точки по суті м'яч на ваші м'язи ви можете глибокий масаж з м'ячем перевірте тригер точка терапія книги це може бути тригер точці грушоподібної в цьому випадку не стрейч

відредагую пізніше якщо хтось може допомогти, будь ласка, відредагуйте для мене

+109
tslin 17 лип. 2016 р., 20:04:45

Ви не самотні в цьому почутті, це звичайний жарт, що як тільки ви починаєте підняття тягарів для нарощування м'язової маси, ви більше не піднімати, щоб отримати "великий", ви піднімаєте отримати "більше/краще, ніж інші".

Ви вже визнаєте, що вам не подобаються ці почуття, ймовірно, вони будуть зникати з плином часу (вони зробили для мене). Не бийте себе про це, це нормально, щоб мати конкурентні спонукання, навіть якщо вони відчувають себе зайвими.

+101
justamin 21 груд. 2019 р., 23:52:18

Працює це означає, що ви пропустите багато великих рухів. Наприклад, у вас немає присідання, жим лежачи, станова тяга та жиму від плечей. Це основні руху суміші в піднятті важких предметів.

Спосіб тренування є дуже незбалансованим. Ти не ударишься плечах або на верхній/нижній частині спини. На вершині цього постійно робиш той же мінімальний вправ щодня збирається забезпечити мінімальні результати. Вам потрібно більше варіативності у ваші тренування і бути більш ефективним.

В даний час ви не вдаряти стегна, верхній/нижній частині спини або вся частинах плечі і руки.

Мені радили спробувати "базовим" спліт, плечі, спина, груди, руки, ноги. Знайти такий режим, вам сподобається, я раджу дивитися онлайн, щоб побачити, що вам подобається. Bodybuilding.com є хороший комплекс тренувань і плани, встановлені іншими людьми, які можна подивитися.

+88
Jesus Largo 17 серп. 2014 р., 04:26:40

Я намагаюся працювати мій BMR і тому кількість калорій я спалюю в день. На основі онлайн-калькулятор для мого зросту і ваги, 14 кам'яних і 5"11, мій базальний метаболізм становить 1800, що є досить середнім значенням, я думаю. Враховуючи, що рекомендації для чоловіків є споживання до 2500 калорій в день, це 700 калорій в день, щоб бути спалені за допомогою вправ.

Використовуючи мій фітнес-трекер додаток 700 потрібно приблизно 12 миль швидкої ходьби щодня. Це звучить, як багато для мене, і я знаходжу це дуже важко повірити, що середня людина йде 12 км в день.

Може хто-небудь пояснити мені, як ця цінність 2500 калорій може бути правильним для середньої людини?

+56
Yattering 21 січ. 2018 р., 16:42:41

Багато людей тренуються з процедур для всього тіла. Вони тренують ноги і плечі і спину і біцепс і трицепс і все інше в той же день. Це працює для багатьох людей. Це може працювати для вас-може і ні, в залежності від рівня підготовки і потреб.

Я не впевнений, що відновлення не має нічого спільного з потрапляє кілька груп м'язів. Я вважаю, що відновлення всього організму справу, а стимул може бути як всього тіла (наприклад, віджимання) або дуже конкретними (наприклад, з допомогою тренера зчеплення).

Спліт рутини, я думаю, (без особливих доказів), більше про управління стимул, ніж управління відновлення. Це може зайняти багато часу для великий, сильний чоловік, щоб дійсно зробити їх назад втомилися. Ця людина може хочете присвятити практично всю розминку, щоб робити так. Іншим людям може бути добре тільки з півгодини станова тяга та підтягування на спину, і бачити результати таким чином.

+43
Howard Wang 1 груд. 2017 р., 21:31:03

Персональні тренери приходять в найрізноманітніших стилів, тому декому може не підійти для вас, а інші можуть зробити дивовижні результати. Багато особистих тренерів з комерційно gyms може бути краще для новачків, кому потрібна хороша відправна точка. Вони хочуть/потрібно навчати їх основам і фонди і довести їх до рівня, щоб досягти прогресу у своїх власних (В ідеалі).

Схоже, ти далі цієї стадії. Так що, по суті вашого питання. Яка перевага може дати особистий тренер для більш середнього рівня людина?

Досвід і дуже багато. Хороший особистий тренер (за умови, що вони не лише почали) буде досить багато років досвіду в обох себе і своїх клієнтів. Вони бачили все це. Вони знають, що працює, а що ні.

Наскільки хороший ваш план тренування насправді? Вам не вистачає чогось життєво важливого, що може допомогти в довгостроковій перспективі? Ти робиш щось ризиковане, що може встановити вас назад? Вам не вистачає чогось життєво важливого для ваших цілей? Є що-небудь, що ви повинні зосередитися? Що ви робите, коли ви зіткнетеся з чимось несподіваним? Без зворотного зв'язку ви в основному йдуть ваші власні знання. Тому що, ви не знаєте, що ви не знаєте. Найняти тренера дадуть другий набір очі на обидва ваші цілі і ваше навчання, щоб заповнити прогалини, які ви, можливо, відсутній.

Сказавши, що вам потрібен персональний тренер? Не правда. Цілком можливо, щоб отримати в хорошій формі, не одна. Багато людей роблять це. Це може зайняти більше часу, оскільки ви будете вчити по дорозі, але це теж частина задоволення (чи, може, у мене спотворене уявлення про те, що "задоволення").

+35
ryanmartin 29 січ. 2018 р., 06:41:41

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil