Біль у задній частині коліна при бігу

Я мав цю проблему протягом року... після запуску приблизно на милю, я відчуваю ломоту в "Назад" моєму правому коліні (збоку від моєї колінної чашечки). Здається, стає гірше всякий раз, коли я зробити крок, але біль іде, як тільки я повільно ходити. Я пробував як змінюється моє взуття (я пробував навіть босоніж) і змінюється так, як я бігаю, але нічого не допомагає. Буду дуже вдячний за будь-які ідеї чи пропозиції; це неприємно, щоб не бути в змозі бігати на великі відстані з-за цієї проблеми.

Редагувати: це трохи вище суглоб, більше до зовнішнього, і досить дифузні, але я спробую уточнити в наступний раз, коли я бігаю. Ще раз спасибі за допомогу.

+719
user1726228 23 черв. 2017 р., 00:14:00
38 відповідей

У старості "ти ніколи не будеш як великий, як ваш насос" прислів'я відноситься до всіх. Якщо ти карбюратор виснажені розташовується відносно "менше" або менш повний перегляд. Зневоднення може змусити вас виглядати також стрункішою. З'їсти великий їжі з великою кількістю вуглеводів, а потім потрапив в тренажерний зал, щоб отримати пік жилавий накачаний вигляд. Продовжуйте працювати і підтримувати правильне харчування, щоб додати розмір. Ти можеш не помітити його, але інші. Дисморфиями тіла є досить поширеною серед ліфтерів, так що не дозволяйте йому дістатися до вас занадто багато.

+935
Eric Carroll 03 февр. '09 в 4:24

Я подивився у Вікіпедії, у статті тут.

В основному ризик відшарування сітківки (що дуже погано), за що міопія і робиш маневр Вальсальви буде чинників ризику. Враховуючи, що я запропонував би зосередитися більше на поступово збільшуючи вагу ви можете підняти, і спрямований на зниження ваги - якщо ви все ще можете дихати нормально, йдучи вгору і вниз або вгору і вниз залежно від вправи), ви не зробили маневру Вальсальви, тому там не буде ніяких більш високий ризик відшарування сітківки, ніж вашій повсякденній діяльності. Я також рекомендую проти штовхаючи себе до точки, де ви ледь можете закінчити ваш комплект - наприклад, в підйомі на високу витривалість. Ви хочете, щоб переконатися, що ваша остання реп кожної вправи в досконалу форму, як свій перший реп.

Не чекайте, щоб бути в стані підйому тягарів, або як багато повторень, як хто-то, хто піднімаючись на той же термін, як ви.

+856
Rebel 161193 11 бер. 2014 р., 05:34:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Стара школа думки є те, що ви хочете зменшити харчування і збільшити вправи для зменшення жиру - це правда в короткостроковій перспективі. Однак, щоб отримати довгострокову перевагу, ви повинні переконатися, що ваш метаболізм в самому розпалі і спалювання жиру. Проблема з дієт, голодування і т. д. полягає в тому, що ваш метаболізм буде сповільнюватися, якщо ви продовжуйте скорочувати калорії - ака голодному режимі.

Моя рекомендація полягає в тому, щоб використовувати кількість калорій, як керівництво і ключ до довгострокової втрати ваги є правильна дієта (хороший звук звичок і хороша їжа) і програму вправ, які ви можете зробити в довгостроковій перспективі (у тебе все життя попереду і вона повинна включати в себе регулярні фізичні вправи програми).

+849
srainey 22 лист. 2013 р., 02:38:10

Не повернутися brace!

Я бачив, як вони останнім часом рекламують, і я насправді вражає, як багато людей позитивно реагують на це. Це показує явну відсутність розуміння того, що проблема постави.

Я піду через основи того, чому ви (здається ви) хочете повернутися brace, і потім, чому ви не повинні отримати один. Якщо є сенс, добре. Якщо це не так, це абсолютно нормально, і ви повинні проконсультуватися з лікарем, тому що постава є досить важливим, що ви повинні в будь-якому разі побачити.

Причина поплентався назад

Проблеми постави, наприклад, поплентався назад (швидше за все тут справу з Аскер веде малорухливий спосіб життя), викликана адаптивне вкорочення і скутість в грудні м'язи. Ці м'язи відповідають за підтягування плечей вперед, але коли вони спілкуються між собою, вони постійно тягнуть ваші плечі вперед, в результаті чого сутулишься.

З іншого боку, у вас є м'язи верхньої частини спини, які покликані тягнути плечі вниз і назад, який знаходиться в правильному положенні на плечах. Це загальний показник гарного верхні постави.

Чому ваші грудні м'язи вам укорочені і жорсткі, в першу чергу, через переднього постави ми маємо при використанні ПК. Руки і плечі вперед, груди увігнута.

Як ми взагалі ремонт поставу

Знаючи, що міцніше грудні м'язи тягнуть плечі вперед, ми виявляємо верхній частині спини. Ми зміцнюємо ці м'язи так, що вони стануть досить сильні, щоб тягнути плечі вниз і назад. Коли вони достатньо сильні, вони будуть робити це, навіть під час відпочинку.

Крім того, ми розтягуємо грудні м'язи, щоб протидіяти герметичність, і дозволяють м'язовим волокнам, щоб досить розтягнути, щоб наші плечі балансують себе.

Який корсет для спини робить і не робить

Отже, що ж корсет для спини робити? Він тягне ваші плечі вниз і назад, і бац! Тепер у вас є гарна постава!

На жаль, це один з тих випадків надмірного спрощення.

Звичайно, в той час як ви носите його, він може дуже добре робити саме це, але подивіться, що відбувається, коли ви берете його. Ваша природна поза негайно з'явитися знову, і ви нічого не досягли. Так що ти збираєшся робити? Носити його весь час?

Розпірки можуть функціонувати в якості тимчасового полегшення болю Якщо ви знаходитесь в болю, але в цілому, це не робить абсолютно нічого, щоб виправити корінь проблеми.

Нижня лінія

Що ви будете робити з цією інформацією-вирішувати вам. Особисто у мене дуже мало поваги до тих, хто рекламує такі брекети, тому що все, що він робить це вам. Він нічого не робить, щоб виправити свої проблеми. Це цинічна схема заробляти гроші, як мало знають більшість людей про людської анатомії. Давайте дивитися правді в очі. Якщо погана постава може бути виправлена такі брекети, все б вже ідеальна постава.

Ну і в кінці, моя порада полягає в тому, що ви не отримаєте корсет для спини, а дотримуватися випробуваних і вірних. Якщо я щось робить об'єктивно сенсу, це добре. Але якщо ви відчуваєте, що вам потрібно друга думка, або навіть третій, я закликаю вас звернутися до лікаря. Я впевнений, що вони підтвердять те, що я сказав. І крім того, якщо у вас є проблеми з поставою, достатньо в будь-якому випадку важливо звернутися до лікаря, тому що в довгостроковій перспективі це може викликати багато болю і стресу.


Примітка: це не просто відповісти на питання, запропонувавши хороший корсет для спини, тому що я рекомендую не корсет для спини. Сподіваюся, відповідь все-таки є сенс.

+841
Teri Michelle Splatt 29 трав. 2012 р., 19:29:48

Хоча я згоден, що з'єднання руху з гантелями проти сили тяжіння повинні набирати більше м'язів (і більш рівномірно, ніж вимушений шлях в ізоляції машини, я не можу зрозуміти деякі крайнощі, як ненависть до лат випадаюче машина, об'єкт так легко знайти майже в будь-якому тренажерному залі і дуже простий у використанні.

Невеликий пошук в інтернеті показує буквально сотні варіацій один і той же питання: "я не можу робити підтягування, що я повинен робити?" тому що це дуже звична ситуація багато з нас стикаються. І, хоча я розумію, що лат випадаюче машина-це не те ж точну річ, як підтяжки, я думаю, схожість разюча, і я дійсно не можу повірити, що той, хто досягає пристойною позначки в випадаючому машина не в змозі виконувати підтягування:

From workoutlabs.com

Крім того, в барі висить від кабелю в випадаючому машина, так що шлях слід в просторі під час повторень цілком невимушено, дуже схожий на вільного ваги, на відміну від інших машин. І ви можете створити дуже поступово збільшуючи навантаження в дуже малих кроках від майже нульового опору.

Замість цього, люди дають всякого роду дивні рекомендації: негативні підтягування (небезпечно оподаткування на зчеплення, суглобах і сухожиллях в загальному ненавчених і, ймовірно, зайвою вагою новачки), діапазон-допомога підтягування (де опір буде важко звикнути неможливо підлаштуватися дрібно), сурогатне вправи, як перевернутий поспіль (цей метод я використовую, але у мене є деякі сумніви, тому що це явно не той же напрям витяжки) і так далі.

Є розумні і об'єктивні причини, щоб уникнути лат випадаюче машина? (крім просто "це не одне і те ж"). Я чекаю відповіді, пов'язані з чимось реальним, що можна зрозуміти (направлення сил, назв м'язів, я не знаю) або, можливо, деякі посилання в статті, вченим, де порівнювалися дві групи підготовки спортсменів.

+807
user325890 1 лют. 2013 р., 16:41:08

Можливо, вам слід розглянути більш легкі варіанти вправи планка. Місце ваші руки на щось вище (скажімо, стільця). Це дозволить перекласти вагу на свої ноги і допомогти вам тримати позицію довше.

Це дозволить вам змусити себе проводити більше часу на дошку. Повільно, щоб нижні поверхні, і, коли звичайна планка буде занадто легко для вас, підняти ноги, щоб зробити його ще важче. Удачі!

+795
lildee 17 квіт. 2018 р., 01:27:13

Просто як ви не можете націлити втрату ваги, не можна набирати жир. Однак, роблячи регіонах вашого тіла більше , можна цілеспрямовано робити спеціальні вправи, щоб додати м'язи.

Додавання м'яз буде також допомогти вам втратити жир , збільшуючи ваш відпочиваючи метаболічно тариф. Думаю, це кількість калорій ваш організм спалює в стані спокою. Наприклад:

 • Худий, мускулисте тіло будівельника може спалити 4000 калорій в день (нічого не роблячи).

 • Бережливої моделі (мало м'язів) може тільки спалити 1500 калорій в день (нічого не роблячи)


Розглянемо, що потрібно вашому тілу для побудови м'язів

 • Правильне харчування необхідно для побудови м'язів. Вам потрібно достатня кількість білка, вуглеводів та жирів для палива і підвищити віддачу від ваших тренувань.

 • Вам теж потрібен відпочинок і час відновлення між тренуваннями, щоб дозволити вашому тілу, щоб відновити і збільшити м'язову масу.

 • Ви не ростуть м'язи під час тренування, а між тренуваннями.


Думаю, ці ресурси як відро води

 • Чим частіше ковша - тим швидше ви зможете набрати м'язову масу.
 • Чим бессодержательнее параші - тим важче побудувати більше м'язів.

Для кожного сила тренування ви виконуєте:

 • Взяти жменю води з відра. Чим важче ви тренуєтеся, тим більше жменю води ви візьмете з відро.

Як ви поповнюєте свої м'язи і енергопостачання , відпочиваючи і харчуючись ефективно - ви запевняєте, що у вас є всі необхідні ресурси, необхідні для нарощування м'язової маси. Іншими словами:

 • Ти наповнюєш відро

Проблема з робити 90 хвилин кардіо полягає в тому, що ви малюєте на одні і ті ж ресурси, що у вас є для нарощування м'язової маси. Іншими словами:

 • Ви з'їсте більше ложок з вашого відра.

Це не тільки означає меншу кількість ресурсів, які доступні для нарощування м'язової маси, але оскільки ваше одужання йде на компроміс.

 • Це стає ще важче наповнити відро.

Це не означає, що ви не можете зробити кардіо, а м'язи. Це просто означає, що ви повинні виконувати кардіо, що мінімальний вплив на ресурси, необхідні для нарощування м'язової маси - такий як, коротше, більш інтенсивні форми кардіотренування.

+765
seventhking 31 січ. 2017 р., 14:23:00

Від http://caloriecount.about.com/activities-bicycling-ac1, http://caloriecount.about.com/activities-running-ac12 і http://caloriecount.about.com/activities-walking-ac17 а потім перетворення кал/ч кал/м на різних швидкостях:

 • Біжить 10mph опіки 1088cal/год, так що 109 кал/км
 • Працює 8mph опіки 918cal/год так 115 кал/км
 • Біг або ходьба 5 миль / год спалює 544cal/год, так що 109 кал/км
 • Ходьба 3mph опіки 225cal/год так 75 кал/км
 • Велоспорт 10mph горить 408cal/год так 41 кал/км
 • Велоспорт 15mph опіки 680cal/год, так що 45 кал/км
 • Велоспорт 20миль / год спалює 1088cal/год так 54 кал/км

Я підозрюю, що або 8 або 10 миль в годину Біг-це злегка офф, але, очевидно, біг/швидка ходьба набагато більше калорій спалювати на відстань ефективніше, ніж ходьба.

+735
mushfique alam 14 жовт. 2017 р., 04:56:30

Більш того, замість того, щоб тримати мої руки з мого боку, я хотіла спробувати тримати руки в тому ж положенні, вони будуть при виконанні гірки пристінні

Але ти лежиш горизонтально тут, не проти сили тяжіння. Так що спати в такому положенні не допоможе.

Крім того, стінки-гірки в основному для тренування вертикальної ротації на передньої зубчастої м'язі. Щоб виправити округлі плечі, набагато краще і зазвичай рекомендується, щоб регулярно розтягувати м'язи, які внутрішньо повернути плече і вивести їх вперед (двк мажор/мінор, латів, передніх дельтоподібних, підлопаткової) і зміцнити лопатки преднатяжителями/опускатели і зовнішні позиціонери (ромбами, середнього, Нижнього пастки, задні дельтовидні м'язи, мала кругла, подостная), використовуючи тонн потягнувши вправи.

Вперед шиї-це результат подовжений / слабкі трапецієвидні і ромбовидні м'язи

Не правда, це, мабуть, навпаки. Я припускаю, що ви могли "вперед глава постава" або "текстової шиї", яка означає, що ви втратили нормальний лордоз присутня в шийному відділі хребта (вона не пряма), в результаті чого верхня частина пастки, щоб бути у витягнутому положенні і слабшають. Ви повинні робити вправи, як підборіддя виточок, які можна легко знайти в інтернеті.

Крім того, ні один з моїх зап'ясть насправді стосується ліжка

Причина ротированными плечі! Щільно внутрішнього ротатора м'язи заважають ваші плечі від зовнішніх обертових і дозволяючи зап'ясті дотик до ліжка.

Більше того, поставивши руки до "положення стіни слайд" овернайт допомогти виправити мою поставу?

Навряд чи. Якщо ви спите в такому положенні, єдине, що може статися в якійсь мірі полягає в тому, що ваш підлопаткових може розтягнутися трохи з-за ваги передпліччя. Це не зміцнення вашої мускулатури спини, яка є дуже важливою частиною.

+718
Amob Elisha 3 черв. 2011 р., 19:41:02

Почав тренажерний зал 2 місяці тому - 5 днів в тиждень (1 година кардіо, 1 годину силові тренажери).

145 фунтів, 170см, жінок.

Я їм дефіциту калорій і розумію, що мої успіхи тільки виграє новачок..

Я буду вічно їж Дефіцит калорій, як я не можу бачити, що коли-небудь буду щаслива з моїм тілом, поки я не искромсали (з'їсти близько 1500 ліцензій на день), тому, коли цих новачків приріст стиратися, це безглуздо, мені все одно підняття тягарів, так як це неможливо, щоб отримати м'язи в той час як дефіцит калорій? або немає сенсу, як важливо зберегти його?

+709
Shane Nelson 4 вер. 2017 р., 23:59:00

Я ходжу в тренажерний зал близько 4 разів на тиждень, розділяючи тренування між кардіо і силового тренування. Для того, щоб правильно підтримувати пульс для кардіо мій план, я повинен зробити це до силового тренування. Це не занадто напружені, але я роблю свою роботу кардіо 4 рази в тиждень і мої силові тренування 3 рази на тиждень. Обов'язково, один з моїх днів кардіо відразу після мого дня, а потім вихідний у обох після цього. Я просто почав сильний ліфти програму 5х5, так що по вазі нічого особливого, просто ще.

Однією з областей, я бракує гнучкості. Я працюю над цим, але із-за об'єму я використовую мої ноги, вони, здається, щоб залишитися жорсткою. Зокрема, я відчуваю, що моє чотириголового потягнувши мене за першу хвилину, коли я встану і почну ходити. Вони також є областю, я не досить розтягнути.

Мене цікавить більше, ніж просто розтягування чотириголового м'яза стегна, тому прохання представити деякі висновки, поради, тягнеться і т. д. це допоможе з моїм гнучкість ніг. Я хотів би ходити, щоб не відчувати, як мої ноги працювали проти мене.

Не соромтеся відправляти кілька розтягується в ваші відповіді. Додаткову престижність, якщо ви можете прийти з повним рутини.

+696
not7CD 30 січ. 2014 р., 00:09:05

Будь-яка тренування може привести до травми

Я насторожено вправ з власною вагою так само, як я побоююся штангою навчання. Обидва мають свої ризики, в тому числі тендиніт, проблеми з плечем, і проблеми зі спиною.

Перетренованість-це питання, під будь перестаратися прогресії. Те, що ви шукаєте не відзначено будь-якого конкретного інструменту, але обережний прогрес.

Прогресування тренування для запобігання повторної травми

Якщо я обережний з існуючою травми або надмірного ситуації, те, що працює для мене є більш повільною і обережною прогресії: наприклад, при роботі навколо запаленого плечового я почав з трьох сетів з п'яти соусів. Я був здатний зробити набагато більше, але я взяв його супер повільно. Наступна тренувань виглядала так:

 • Три серії по п'ять разів
 • Три комплекти з шести
 • Три комплекти з шести
 • Чотири комплекти з шести, так як мені хотілося більше обсягу, але відчував, що моя форма почала погіршуватися трохи ближче до кінця набору
 • Чотири комплекти з шести
 • Чотири сім
 • Три вісім
 • Три набору з восьми за кілька тренувань, поки він не відчував себе легко і мені не потрібно багато відпочивати між сетами
 • Три набору з десяти
 • ...більш поступове прогресування, поки я бив три набору з двадцяти або кілька наборів з додатковою вагою

Я думаю, що цей підхід добре працює для повернення від травми і приймаючи його легко на потенційних травм.

Подібний підхід працює для штанги теж. (Знову-таки, немає нічого властивого штанги, що робить їх більш схильними до заподіяння шкоди, ніж набір гімнастичних кілець.) Що було мені було рекомендовано:

 • Тому в присяд, зігрітися потім три підходи по 20 повторень і малою вагою, збільшення ваги тільки тоді, коли поточний вагу легко. Коли вага підбирається до 135, переключитися на 3x5 і додати 5 фунтів раз на тиждень або навіть рідше.
 • Румунська станова тяга, розминка потім один сет з 10, збільшуючи вагу лише тоді, коли в тебе ідеальна форма і вага до нудьги просто. Перейдіть на регулярні станова тяга для набору 5, коли вага важкий, і врахувати ривок-хват станова тяга, щоб підкреслити мобільність і верхній частині спини.

Це один із способів, щоб взяти його повільно і легко з гантелями. Більш повільний темп збільшення ваги і вище-реп стартового періоду як надати більше часу для сухожиль, щоб розвиватися у відповідності з м'язами.

Добре збалансований програмування

Схоже, що ти в першу чергу турбує здорове, збалансоване тіло, а не шукати великий або вразити людей з номерами. Для цих цілей, я б зосередитися на різні вправи і вибирати ті вправи, засновані на законах руху і збалансованій комбінації рухів.

 • Вправи різноманітні: не прагнути бути хорошим підтягувань...прагнути бути хорошим підтягувань, підтягування, м'язи вікна, склоочисники, штангою рядків, і гантелі рядків. Не все в один час і не швидко, але перемикання з побоюванням серед подібних вправ допомагає гарантувати, що ми не надто пристосовані до однієї конкретної проблеми.
 • Моделі руху: класифікувати заняття в групах, таких як тягне, штовхає, сидячи навпочіпки, навішування (тяги), носити речі, locomoting (ходьба, перетягуючи речі, біг, плавання, повзання, brachiating...). Майте на увазі відмінність між швидкими і повільними рухами; тяги і чищення потужність переплітаються і взаємно вигідно як біг і збирається на прогулянку з друзями.
 • Поєднання рухів: на кожен поштовх підібрати тягнути, і для кожного сквот ви вибрали станову тягу, і якщо ви робите підвісний поштовх протягом декількох місяців, можливо, ви переключаєтеся штовхає вниз (провали) на деякий час.

Дослідження підходів такий

Якщо ви хочете з'ясувати, подібний підхід до цього, він може допомогти, щоб побачити, де я отримав ці ідеї. Рух моделей амальгама Ден Джон (див. Його книгу з Павлом) і Ідо порталу (знайдіть його сайт і gymnasticbodies.com'и форуми для своїх постів). Інше було зліплений з припущення, програми рекомендували мені друзі, тренер Зоммер форум постів і статей, які посилаються на його будинок гімнастичних тілі проекту, Rippetoe & Кілгор починає сила (якій багато філософії і продуктивної дискусії про організацію підготовки) та практичного програмування (який йде в науку силових тренувань), а також Тома Курця сильно посилається еліта-спорт томі наука про спортивних тренуваннях.

+662
Jenni Papadam 1 вер. 2016 р., 16:55:35

Я балерина і танцюю змагально починаючи з віку чотири і буде йти в Нью-Йорк для танцю у вересні цього року.

Я в хорошій формі, але я відчуваю, що є один шар жиру на моєму тілі, що мені потрібно скоротити, щоб поліпшити свої м'язи визначення з естетичних міркувань.

Я просто почав вважати сьогодні калорії, тренування 4 рази на тиждень, плюс ходжу в тренажерний зал кожен другий день, якщо це можливо. Коли я тренування в тренажерному залі я роблю Сайбекс Арк тренер протягом 30 хвилин на рівні втрати ваги 2. Я вважаю, це чудова машина потіти, як божевільний на! Тоді я зроблю тренування протягом 30 хвилин, потім прикладом і стегон за 15 хвилин.

Потім на наступний день у мене тренування на тренажері дуги, а потім про 45-1 годину тренування руки, але я відчуваю, що я бачу практично ніяких результатів і я танцював весь рік і тільки почали ходити в тренажерний зал в березні.

Я просто хочу, що одного шару жиру, що покриває моє тіло зникнути. Я харчуюся погано до хорошого, однак я не послідовні, так що якщо хто може, будь ласка, дати мені деякі поради і покажчики буде прийнята з вдячністю.

+648
wizangzing 28 вер. 2014 р., 23:36:30

Я не впевнений, зосереджуючись на ізоляції правильно, особливо в приклад вам забезпечені.

В Прикладі, що ви навели (провали трицепсів), плеча відіграє важливу роль, як і Піч. Вони часто використовуються в якості замкнутої ланцюга альтернатива жиму лежачи, і замкнуту ланцюг вправ, саме тому що вони не ізолювати групи м'язів, але сила антагоністичних пар м'язів і підтримуючи м'язи працювати одночасно.

Ви повинні просто зосередитися на належній формі, на всі вправа, яке ви робите. Що може або не може призвести до ізоляції. Ви, як правило, тільки бути в змозі ізолювати одну м'яз з допомогою машини (розширення ніг ізолювати квадрицепси, наприклад).

Що стосується правильної форми, ви можете записати відео про себе і поділитися ним з інтернет-спільнотою (цей сайт, Т-нації, починаючи міцність і т. д.) для зворотного зв'язку. Ви також повинні бути в тому числі і дуже легкі сети на початку тренування (порожній бар, або тіл), так що ви можете практикувати і замок у формі ви хочете зберегти протягом усього тренування.

+631
MD Afzal 4 черв. 2010 р., 20:32:11

Після використання мої рукавички на деякий час, вони починають смердіти. Я не намагаюся відмити їх занадто багато, оскільки це їх руйнувати. У мене було вже протягом 2 років, і вони все ще придатні до вживання. Я не хочу витрачати їх, кидаючи їх геть. Це не варіант для заміни, як я намагаюся зберегти як можна довше.

Будь-які ідеї?

+604
Voron2033 9 лип. 2016 р., 18:12:10

По-перше, і найголовніше - ремінь не повинен бути виправлення поганій формі!

Тим не менш, біль у спині є найбільш поширеним при тяги. Ти повинен зробити професіонал - справжній професіонал - не ваш місцевий тренажерний зал-начальник або 5 доларів на годину тренер, щоб тренувати вас. Хорошій формі вкрай важливо, особливо на важких вправах. Ви вкладаєте гроші у навчання основам повернеться сотні разів відносно травм.

Я б не рекомендував пояс тому, хто навчив менш ніж за рік.

Це прекрасно, щоб використовувати ремінь, поки ви не використовувати його кожен раз. Використовую його іноді в свій останній набір, якщо ви відчуваєте, що вам потрібно трохи більше, але не робити це кожен раз, коли ви йдете на 80%

Тільки використовувати його для великих ліфтів. Присідання або станова тяга.

+598
Phil V 14 бер. 2011 р., 04:51:34

Так, стартову силу має досить низький клавішею гучності, і ви можете додати більше щотижневих клавішею гучності при збільшенні частоти, якщо ваш жим лежачи або над головою преса тягне, і ви відчуваєте, що відсутність об'єму є винуватцем. (Ви хочете бути впевнені, що насправді це не інші загальні фактори, такі як недостатнє споживання їжі, сон, чи відпочинок між підходами. Але якщо це тільки ваше пресах, тягне і не присідання, то це менш імовірно, щоб бути однією з цих причин.)

Пресові руху, ніж системно напружений, як присідання або станова тяга, а так у вас набагато більше маневру для підвищення клавішею гучності не накопичуючи більше стресу, ніж ви можете отримати від.

Послухайте наступний подкаст, який описує підходи до управління перехід від новачка до проміжного тренувань: штанги логіка епізод #53 - мінімальна ефективна доза

У цьому епізоді, Скотт Hambrick описує точно такий же підхід, як ви пропонуєте, в тому, що у нього є проміжні учнів робити 6 натиснувши заняття в тиждень, де на лавочці день вони додадуть легше, ніж звичайні накладні натисніть задає після жиму, а за накладними прес-дні будуть додати легше, лава для преса ставить після того, як верхній прес, такий, що кожне тренування ще однієї лави або верхній прес чергуючи в якості основного тиснуть руху на цей день.

Метт Рейнолдс говорить, що він наказує натискаємо 5 тренувань в тиждень, де Пауерліфтинг слухачів жим лежачи три рази в тиждень і накладні натисніть двічі, strengthlifting слухачів накладні натисніть три рази і жим два рази, а інший буде чергувати 3БП+2OHP і 2bp за+3OHP щотижня.

Вони також більш докладно поговоримо про це епізод #93 - побудувати свій Прес з кращим програмування.

+571
Lam Das 17 вер. 2018 р., 19:29:14

Я хочу мати шість АБС пакет, і я роблю 6 вправ для цього. Але жоден з них не більш ніж у 10 разів. Досить чи потрібно збільшувати кількість повторень?

Може хто-небудь будь ласка, керівництво мене в правильному відео, яке показує необхідні вправи для того, щоб отримати шість пакетів. Я шукав на YouTube і у них є всі види різних вправ. Я не можу зробити їх все.

+560
oskar31 1 бер. 2014 р., 08:32:11

Дивно, що можна багато бігати тільки фрукти і овочі!

Про те, що особливо роду дивне поколювання проблему ви описали. Я відчуваю, що це може бути проблемою, що відноситься до гіпоглікемії - це складно і іноді неправильно зрозумів умову.

Це може привести до проблем, як при мігрені (в двох словах) у вас є проблеми з динамікою свій кривавий рівень цукру.

Я закликаю вас, щоб купити цю книгу: д-р Вольфганг лутц і звернемося до стор 42. Зверніть увагу на графіки на сторінках 43 - що, здавалося б, незначна різниця величезна різниця у ваших діях тіла. Оскільки я припускаю, що ви жили на цукор протягом кількох років (більшість фруктів і овочів-це просто цукор), хімію вашого тіла, що може бути відбувається.

Якщо повернутися до порівняльній діаграмі на 39 стор. ви побачите, чому саме огрядні люди повніють, якщо їх реакції на інсулін це опудало-вгору.

У будь-якому випадку в розділі про гіпоглікемії (та й взагалі вся книга) може відповісти на питання, що цікавлять вас. По черзі, якщо ви говорите по-німецьки вважати, що "точка-книга Про дієту", яка популярна в Австрії і т. д. на даний момент.

Коротше ви (ІМО) повинні ретельно управляти своїми білкового і жирового балансу (а також будь-які вуглеводи ви їсте), можливо, якийсь час (рік?) поки ваш хімія тіла - в основному "час загасання" цієї функції інсуліну повертається до якоїсь нормальності. Б'юся об заклад, що проблема, яку ви описуєте якесь розмаїття гіпоглікемії-як проблема, викликана свій кривавий рівень цукру сходжу з розуму в одному чи іншому напрямку.

Як Берін пояснює, Ви повинні дуже ретельно вибирайте "повільні" вуглеводи (В. Р.) Якщо ви повинні з'їсти вуглеводи.

sugar curves

Як заголовок говорить пунктирною кривою показано, що гіпоглікемії виглядає (це може викликати мігрень і подібних проблем не в відміну від Анант описує), а суцільною лінією показано здоровій людині. Імовірно, їдять тільки прямо на рік або близько того, може привести вас до "нормальної" ситуації.

+540
Cheerio 26 вер. 2011 р., 04:01:02

Не може бути ніякого ковдри відповіді на це питання, так як є досить різниця між існуючих сирів.

Дешеві американський сир (в обробленому вигляді) не зроблені з будь-яким видом молока, на основі, а не на нафті. Коли сир розплавиться, він відокремлює і стає жирною. Коли він повертається до суцільної, текстура "сир" більше нагадує пластик, ніж нічого хорошого. Однак цього сорту сиру також не має ніякої цінності ... це з високим вмістом натрію, ні кальцію, і практично немає білка, або.

Деякі сири принципово не зміниться при нагріванні його температура плавлення, такі як хороша коза/стиль Шевре сир. Ці сири, як правило, мають досить низьку температуру плавлення, і зберігають свої властивості, коли вони повернутися в твердій формі. Там буде невелика різниця між розплавлених і твердих форм цього сиру. Велика кількість білка, на основі молока, що містять кальцій, а також жирів. Деякі сири мають вміст вуглеводів (цукру), але більшість-ні.

Інші сири володіють високою температурою плавлення, таких як сир Пармезан. Вони, як правило, дуже добре зберігають свою форму і мають дуже мало змін через спеку-навіть менше, ніж зміна м'якше, низьку температуру плавлення, сири. Ці сири мають велику кількість білка і жиру, як більш м'які сири.

Навіть ці керівні принципи є широкі розмашисті узагальнення. Ви знайдете сири, які живуть десь між загальні класи, які я перерахував тут. Якщо починати сир-це погано для тебе (плавлений сир продукт) розтоплене варіант не буде краще. Тепло може бути руйнівною силою, але навіть приготування яєчні не суттєво змінити вміст білка в яйці. Той же принцип відноситься і до сирів.

Зазвичай в кулінарії, структуру білків дещо зміниться. Саме тому варена курка-це біле і тверде, замість рожевих і губчастої. З-за відносно високого вмісту жиру більшість сирів, білка не в досить високій концентрації на справді суттєвих змін в конфігурації. Мені неясно, чи є приготування їжі руйнує білки або просто перенастроює його на молекулярному рівні. Все, що я знаю, що є зміни.

+523
gillmcgill 19 лип. 2013 р., 18:21:45

Я прокинувся вранці після того, як трохи випив минулої ночі і відчула, особливо збезводненої.

Тепер, що я почав робити було випити пінту води, більш чи менш, один раз. Потім я пішов випити ще пінту з тією ж швидкістю приблизно 30 хвилин. В результаті мені відчайдушно потрібно тільки помочитися після.

Це змусило мене замислитися про плюси і мінуси про швидкість, з якої я пив воду. Моє тіло явно не міг впоратися все, що води за один раз, тому позбувся від нього. Однак, моєму організму потрібна була вода і досі після двох пінт води. Тому, що якщо я повільно пив дві пінти води за скажемо 2 години. Моє тіло було в змозі використовувати більше обсягу води, з суми, я споживав?

На закінчення, п'є воду в швидкому темпі трата ресурсів?

+422
Raj Shrestha 22 січ. 2020 р., 13:29:21

Моя вага в неопалювальному гаражі. Я за програмою 5/3/1 близько 10 місяців і хочете продовжити взимку, у кого-небудь є поради для тренувань в холодну середовище? Моя рутина-це присідання, жим лежачи, станова тяга та накладні пресів (плюс деякі побічні вправи). Я очікував температурою від -5 до 35ф.

+407
Deepa Mele Veedu 12 черв. 2011 р., 10:20:50

Ви також можете спробувати біологічного зворотного зв'язку за допомогою датчика, як LUMOback це обійти попереку і попереджає Вас за допомогою смарт-phonen, коли ви сутулитеся. Таким чином, вам не доведеться постійно подумки контролювати свою поставу.

LUMOback призначений для вимірювання нижній частині спини хребта постава. Що, як правило, корелює з поганим шиї і верхньої частини спини постави. Ви могли б хотіти перевірити, якщо це ваш випадок, а також. Якщо ні, то хлопці за LUMOback працюють на більш загальні положення датчика виявлення.

+406
Id Rathernotsay 18 бер. 2019 р., 10:38:13

Мені цікаво, якщо я міг би брати участь у конкурсах з бодібілдингу без ліків.

Я останнім часом основна увага приділяється м'язовим розмір і розвитку, жорстко, переконавшись, що я не збільшення жиру (і до цих пір він насправді працює, але це дуже трудомістко). Я не супер худий, але я далекий від жиру-який змушує мене думати, що я міг повернути кілька голів, скажімо, у місцевих змаганнях з бодібілдингу.

Я не планую виграти будь-хто, але я знаю, що у мене майже немає шансів на перемогу, коли інші конкуренти майже безсумнівно бути, використовуючи удосконалення, які я не буду.

В принципі, я можу отримати будь визнання в світі бодібілдингу будучи на 100% натуральним? Я не прошу, щоб бути Містером Олімпія-я просто хочу знати, якщо я можу зробити це в будь-якому місці бути 100% натуральним (без ААС, педіатрії, SARMs, клен, prohoromones, або і т. д.) в бодібілдинг/фітнес/статури світі.

+396
Ed Quigley 4 серп. 2012 р., 18:37:35

Номер один оборони проти жиру контролює свій раціон. Все інше добавки, правильне харчування. Більшість рекомендацій по харчуванню принципово однакові, і відмінності часто завищені. Одне вірно: ви не зможете здійснювати погана дієта. Завжди починайте з Скільки ви їсте, але і те, на чому ви їсте.

Є кілька способів використовувати вправи, коли ви підкреслюєте спалювання жиру. Ось кілька прикладів:

 • Мінімізувати відпочинок між сетами. Якщо ви зазвичай займає 2-3 хвилини відпочинку між кожним набором, постарайтеся опуститися на 30 секунд до 1 хвилини.
 • Використання кругової тренування. Велика кількість повторень з помірним вагою буде працювати краще. Намагаємося залучати випади і віджимання у вашій схемі, якщо ви можете.
 • Зробити щось на відкритому повітрі. Пішки пару миль у вашому районі може допомогти дати вам час подумати і очистити розум, а також забезпечити деякі активні відновлення. Плавання і їзда на велосипеді і інші варіанти, якщо це доступно для вас.
 • Не завантажується несе. Силач заходах, як фермер йде, несе мішок, і т. д. Все, що вам потрібно зробити, це перевезти щось важке і намагаємося охопити як можна швидше 30-50 ноги і повторіть кілька разів. Короткі швидкі кроки, як правило, працюють краще за все для них.

Кожен з цих твій пульс, і мета полягає в тому, щоб підтримувати підвищений пульс протягом 30 хвилин до години. Час для відпочинку між контурами може бути, коли ти дихаєш дуже важко, коли ти знову зможеш говорити реченнями. Якщо у вас є пульсометр, ви можете тримати ваш пульс між 120-150 ударів в хвилину для більшості тренування.

Доброю новиною є те, що творчо можна збалансувати фізичну і сила добре працювати. Ви можете зробити свою основну роботу, як правило, на початку тренування, то включає всі роботи по наданню допомоги. Ви також можете вибрати, щоб взяти сходи замість ліфтів або ескалаторів, коли ви можете. Всі ці варіанти упакувати багато працювати в невеликій кількості часу.

+384
Gabor66 4 квіт. 2018 р., 21:44:33

На жаль, в той час як ви говорите, у вас є невеликий живіт, якщо ви не можете побачити ваш прес, ви не худий. Висунувшись до вашої дієти, а не вправ.

Найпростіша річ, щоб зробити, якщо ви хочете втрачати жир і пісне швидко (тут передбачається, що повністю здорові і нічого подібного діабет або що-небудь ще ) перестати їсти всі продукти з цукром в них.

Перевіряємо мітки, майже все, що ви купуєте упакованих має в ньому цукор. Якщо ви можете керувати, щоб виріз цукор зі свого раціону, ви будете висуватися в пару місяців, природно.

Скорочуючи прийом вуглеводів (тобі потрібно білка і жиру, щоб компенсувати втрату калорій) прискорить цей процес. Знову ж таки, якщо здоровою, ваше тіло не насправді потрібні вуглеводи або цукор. Він здатний робити глюкозу з жирів.

Якщо ви дійсно хочете вправи, які гарні для міцності АВ, розглянемо присідання і станова тяга. Всупереч тому, що наша культура повірите, ваш абс для підтримки внутрішньочеревного тиску на рівні, який компенсує навантаження на наш хребет, коли ми піднімати і переміщати. Іншими словами, вони змушують вас кишка тонка проти вашого хребта, так що ви не вистачати, коли ви піднімаєте речі.

Вони не змусить вас нагинатися, хоча вони дійсно допомогти з цим рухом, і беруть участь в наданні допомоги pelvice рухатися серед інших рухів тулуба. Однак, їх головна функція полягає в тому, щоб зберегти ваші кишки на місці, і підтримає вашу спину.

Таким чином атлетика вправи, які змушують вас підтягнути все тіло, щоб завершити ліфт дозволить значно зміцнити своє ядро.

 • присідання
 • станова тяга
 • накладні натискання будь-який вид стоячи
 • Олімпійські ліфти
 • і чим-небудь подібним
+249
komorra 2 вер. 2019 р., 10:08:56

Що, біологічно відрізняється день ви курите сигарети, а потім потрапити в спортзал?

+244
Anonymax 26 лип. 2016 р., 21:28:31

На жаль, ви не можете визначити зменшити (локалізоване спалювання жиру).

При спалюванні жиру ваше тіло вирішує, куди записати його. Виконання роботи АВ будуть будувати м'язи, але не буде спалювати жир тільки в цьому регіоні.

Щоб спалювати жир в конкретній області, ви будете мати, щоб цілі загальні втрати жиру, переважно здорове харчування і, можливо, фізичні вправи.

+202
IAmAndroid 9 лист. 2015 р., 16:02:16

Я рекомендую програму СС ( Стартова сила) як Новачок.

http://startingstrength.wikia.com/wiki/The_Starting_Strength_Novice/Beginner_Programs

У цій програмі ви будете робити присідання 2 рази в тиждень. і тяга 1 раз в тиждень.

Зробіть це, поки ваші ліфти починають гальмувати (близько 6 місяців), потім перемикач до програми проміжними тренування.

+201
loren112 16 черв. 2014 р., 08:13:49

Ну, а назва сироватки говорить про те, що ви могли б піти в ваш місцевий фермер і подихати свіжим сироватки.

Якщо це вас не влаштовує, ви можете спробувати отримати деякі природні купити порошок. Я не маю на увазі неароматизована сироваткового білка, але дуже натуральний купити.

Якщо ви все ще не хочете порошок, можна просто пити молоко. Вона також має пристойну кількість сироватковий протеїн по своїй природі....

Там не здається, бути справжнім до того, що альтернативи. Я перерила деякі пости в інтернеті, а деякі припускають, яєчні білки, але я думаю, що краще буде купити Шейк.

Благо струсити в цілому краще і швидше засвоюваність, тому, можливо, ви дійсно повинні розглянути його.

+200
ELW 30 лист. 2016 р., 20:06:22

Я ходжу в тренажерний зал близько року. Останні 3 місяці я вирішив зробити мої тренування трохи більше, верхні - назад/ пастки/ плече інтенсивна. Я переважно роблю все тіло 3 рази в тиждень. На кожен навчальний день після хробака я почав з верхнім пресуванням. Проблема в тому, що близько 2 тижнів тому я отримала травму. Почала відчувати біль від моєї шиї йдуть через ліве плече. Коли я біжу мої пальці через мої верхній частині мого хребта я відчуваю біль. Моє питання полягає, по-перше, це через поганий форми на ваш погляд, чи просто перевантаження я роблю в моїй верхній частині спини. По-друге, я повинен спробувати і перечекати біль зникнути сама по собі, або мені звернутися до лікаря?

Заздалегідь спасибі!

+191
kvy21 5 жовт. 2010 р., 14:42:18

Я б триматися подалі від тренувань ізоляції і піти на з'єднання з тренування інших м'язів може допомогти в рутині.

Типи вправ (гантелі): жиму лежачи, похила лава прес (без цього), летить

Типи вправ (кабелі): усаджена рядами, широта-тяга (використовуйте широкий хват, так що ви не використовуєте занадто багато плеча), кабель Крос-оверов, кабельні летить

Для біцепсів/трицепсів, спробуйте використовувати кабелі для опору і йти повільно на повторень. Якщо ви хочете використовувати dummbells йде світло і повільно повторень.

Але, я б триматися подалі від штанги і перейти на гантелі. Це дозволить посилити контроль м'язів і дрібних м'язів, які ви, ймовірно, не використовували в той час і що, безумовно, зробить вас сильніше. Я пошкодив лікоть і був зі спортзалу близько 10 місяців. І буде світло-мед вага + 10-15 повторень було дуже до речі, щоб знову будувати фундамент. Тепер я можу піднімати важкі без мене лікоть болить.

+189
Ashvith Shetty 10 січ. 2012 р., 12:50:53

Моя спина всохла і болить після сну. Що я можу зробити, щоб зменшити біль? Я сиджу в офісі більшу частину дня. У мене немає програми тренувань, але я їжджу на роботу на велосипеді.

+186
Md Mahamudul Hasan 26 трав. 2019 р., 04:02:07

Я знаю, що після виснаження запасів глікогену, організм починає використовувати жир в якості палива. Якщо я продовжувати працювати годину або більше в такому стані, моє тіло починає використовувати білок для енергії через деякий час? У мене є трохи жирку, так що я не думаю, що я втрачаю білки м'язів? Я прав?

+164
user142294 10 жовт. 2018 р., 00:37:18

Простіше кажучи, ніхто її не повинно бути. Якщо ви страждаєте недавньої травми, що зміцнює суглоби, м'язи або тільки що закінчив значного підйому сесії в останні кілька годин, ваше поточне гнучкість повинна залишатися на деякий час. Більшість досліджень показали, що м'язи можуть бути отримані і втратив набагато швидше, ніж гнучкість придбав і втратив. Як тільки ви отримаєте велику гнучкість, він повинен тривати довше, ніж м'язової маси і втрати жиру, якщо ви повністю перестати працювати на деякий час. Якщо ви будете продовжувати розтягування та поліпшення техніки і тривалість занять, зростання м'язів не повинні заважати загальної гнучкості. Гарне емпіричне правило це не суттєво розтягнутися до або після підняття важких речей, ні занадто багато перед кардіо (однак після кардіо дає вам перевагу для розтягування якщо ваш пост-кардіо енергії дозволяє). Дихання дуже повільним (4+ секунд і вийде) разом з злегка розминаючи розтягнуті м'язи на кілька секунд, а потім випускаючи на перегоні (пропріоцептивної нейром'язової фасилітації - PNF розтягнення) також поліпшить гнучкість ще більше. Послідовність і правильна форма, як і будь-які фізичні вправи є найбільш важливими чинниками підтримки результатів поряд з дієтою та відпочинку.

+122
rere 27 лют. 2017 р., 18:05:55

Для максимального приросту маси спасибі 15 повторень кожен набір. Це також дуже важливо мати низький вміст жиру percantage - під 12-10% повинно бути достатньо. Є багато різних вправ для живота. Я б рекомендував вам варіювати між велике. Варіація-це добре. Деякі вправи більше зосередитися на верхній частині, ніж інші, а деякі більше зосереджені на стороні. Ви повинні змішувати так, що у вас засобами антицелюлітного комплексу, яке готує весь пакет.

+52
wenchiching 29 лист. 2019 р., 16:54:33

Ваших цілей визначити кількість наборів. (Ваші цілі теж можуть вимагати від вас, щоб змінити вправи, які ви робите.) Цілком можливо, що цілі тренерів у вашому тренажерному залі не збігаються з вашими цілями.

Можливі Цілі

Тренування для сили, сили, витривалості та гіпертрофії всі потребують різну кількість сетів і повторень:

 • Сила (скільки ваша м'яз може рухатися) є найбільш розвиненим з 5 або менше повторень. Вага повинен бути досить важким, щоб зробити більше, ніж 5 комплектів дуже складно. 3х5 або 5х5 є двома найбільш поширеними набір схем/Докл.
 • Потужність (скільки ваша м'яз може рухатися швидко) приблизно схожі на сила. Ви будете використовувати трохи меншу вагу, так що ви можете рухатися швидше.
 • Витривалість (як довго ваші м'язи можуть продовжувати робити свою роботу) вимагає багато повторень: як мінімум 15. Вам доведеться використовувати набагато менша вага.
 • Гіпертрофія (наскільки великі ваші м'язи) є найбільш розвиненим з помірною кількістю ваги, виконану протягом 6-12 повторень. Ви повинні бути в змозі отримати 5 або так починається.

Це добре пояснюється в статті я пов'язаний:

enter image description here

Наступний важливий крок (який ви не просили про) переконавшись у тому, що вправи, які ви робите у відповідності з вашими цілями.

 • За міцність, необхідно робити комплекси вправ для всього діапазону руху. Отже: присідання, станова тяга, накладні пресів.
 • За владу, ви будете хотіти, щоб отримати базовий рівень сили, то робота на Олімпійських підйомників: чистий, ривку, поштовху.
 • Витривалість-активність-специфічна, тому ви повинні робити вправи, які імітують те, що ви хочете зробити.
 • Для гіпертрофії, ви хочете отримати базовий рівень маси, роблячи силового тренування (як зазначено вище), потім роботу конкретних груп м'язів, використовуючи обидві машини та вільними вагами. З допомогою машини передчасно буде важче набрати значну м'язову.
+37
Chris Spiking 22 лист. 2014 р., 23:35:55

Сон є життєво важливим для балансування гормонів

Сон дуже важливий баланс гормонів, які контролюють почуття голоду, обмін речовин, і збільшення ваги/збиток.

Спати також було показано для підвищення гормону росту (HGH) секреції, яка є природним анти-старіння нашого організму гормону.

Джерело: naturalnews.com.

HGH також важливі для розвитку м'язової. Якщо ви Google навколо ви можете знайти багато інформації на HGH.

Для отримання більш докладної інформації про сон і те, як він безпосередньо впливає на наш гормональний баланс може бути знайдений в цій статті.

В принципі, якщо ви не отримаєте достатньо сну, то ваше тіло не зможе правильно збалансувати ваші гормони і ваш організм буде все поза-вжик'.

+35
HazTrips 4 груд. 2012 р., 20:55:31

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil