Слід націлювати щодня піднімати одну групу м'язів або кілька груп м'язів?

40 річний чоловік рік займався протягом декількох років, в цілому рівень пристойний фітнес. Не хочете зробити великий, просто хочете залишатися у формі і мати достатньо енергії, щоб переслідувати мій 2-річний навколо. Я тренуюся 4-5 разів на тиждень, чергуючи кардіо і піднімаючись, так я 2 або 3 рази в тиждень.

Моє питання краще спрямовані на досягнення лише однієї групи м'язів на день? Так, наприклад, не може бути 4 комплекти грудей на день ліфт 1, 4 наборів зброї на дні 2, і т. д. Або, було б краще для 4-х комплектів для різних груп м'язів, так підніміть 1 день 1 комплект груди, спина 1 комплект 1 комплект зброї, 1 комплект ніг і т. д. Потім зробити те ж саме в день підйому 2 може відрізнятися від фактичної вправи.

Спасибі.

+112
Nancy Acevedo 15 лют. 2012 р., 03:59:17
29 відповідей

Це помилка, що для здоров'я краще всього виходять виключно через довгий, повільний серцево-судинні вправи. Біг не тримає патент на здоров'я.

Силова тренування дає вам здоров'я:

 1. Сила, яка корисна у всіх сферах життя, в тому числі всілякі завдання
 2. Покращена щільності кісткової тканини, що особливо важливо, оскільки ми старіємо
 3. Поліпшені захисні сили у м'язи, зв'язки, сухожилля і інші тканини, що оточують наші суглоби, що дозволяє більш безпечно займатися спортом
 4. Незалежною і зворотного зв'язку "зі смертю від усіх причин і від раку у чоловіків, навіть після поправки на кардіореспіраторну витривалість та інші потенційні втручаються фактори" (BMJ в; аналогічне дослідження з майже ідентичним висновків JPAH).

Що сказав, Я не знаю, чому ти дурієш проповідник кучері і трицепсів пуш-Даунс. Зробити важку штангу на спину і присідати. Силові тренування-це не бодібілдинг. Силові тренування-це не бодібілдинг. Силові тренування-це не бодібілдинг.

Мій особистий досвід показує, що силові тренування, у зв'язку з його прямолінійно продуктивної і вимірний характер, є найбільш плідним методом не-бойових фізичної активності в моєму житті. Силові тренування неминуче призводить до мобільності, високої інтенсивності метаболічних кондиціонер, і всі інші незліченні аспекти оздоровчої фітнес-тренування. Працює просто привести мене працює.

+965
Bibek Chudal 03 февр. '09 в 4:24

У мене постійний питання де, протягом тижня чи два за один раз випадково З де-то від тижня до місяця між ними, одне зап'ясті демонструють болісні болі при спробі зігнути його вгору або вниз за певний кут. Що кут змінюється як гірше і краще.

Наприклад, зазвичай я можу віджатися з мою руку в нормальне положення (як якщо б Ви були в жесті "стоп" на землю), але, коли ця біль приходить, я не можу цього зробити, а замість цього повинні використовувати кулак. Ібупрофен приймати для протизапальних цілей не має ніякого ефекту

Я ніколи не відчував поколювання/оніміння по відношенню до цього. Я побачив лікаря, який також зробив тест і вважає, що це не синдром зап'ястного каналу. Вони бігли рентген, але нічого не бачив.

Я знаю, що це довгий постріл, але чи є якісь вправи я можу зробити, щоб зміцнити своє зап'ясті таким чином, щоб запобігти?

+927
Bali Boy 6 січ. 2010 р., 16:09:11
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коли я чую кардіо - я припускаю, що ви отримуєте ваше серце битися як мінімум 70% максимум за 20 хвилин. З близько 30 хвилин, будучи добре провести час. Я насправді сказав своїм клієнтам, 30-40 хвилин, тому що я знаю, що вони зазвичай вибирають менше.

Я можу прикрити це 5 різних способу-

 1. Ви хочете робити кардіо, тому що тобі потрібна витривалість, щоб бути краще і мати здорове серце. Тоді було б краще, щоб почати повільно протягом тривалого періоду 30-40 хвилин кілька разів на тиждень. І працювати до більш помірному темпі за той же час.

 2. Ви хочете робити кардіо щоб схуднути. ХХХ Неа. Кардіо тільки сприятиме короткострокової втрати ваги. Це насправді може (і буде) мати загальний негативний вплив на втрату ваги в довгостроковій перспективі. Якщо ви робите багато кардіо, ви будете заважати росту м'язів і руйнуються м'язові волокна. Це буде сповільнювати ваш метаболізм. Ви зможете з'їсти менше калорій в день. Я працював з марафонців - вони вузькі і, як правило, мають слабкий тонус м'язів. Ви можете робити кардіо на короткі проміжки часу (місяць або два) без негативних наслідків, але тоді необхідно відрегулювати споживання калорій після. Також з багаторічного досвіду моїх клієнтів говорили мені, що, коли вони починають тренуватися кардіо вони справді такі голодні, що їдять більше.

 3. Ваша мета-стати великим (бодібілдинг або, принаймні бодібілдингу на малих масштабах). Тоді я б запропонував робити швидкість ходьби 3-4 рази в тиждень по півтори години або легкий біг підтюпцем (8 км хв або повільніше). Це буде працювати ваше серце і мало впливають на вашу рутинну вагу. Це також може призвести до крові до м'язів і допомогти з молочної кислоти. Це буде нормою для більшості планів будівлі тіла.

 4. Ваша мета повинна стати пружною (боксер/баскетболіст статури). Тоді я б запропонував більш короткий, більш інтенсивно працює двічі на тиждень (15-25 хв) і двох нижчих траси темпі (30-40 хвилин). Коли ви працюєте швидко, ви не пройти. Ваш довгий крок витягнуть ваші ноги і ABS і ставить багато стресу на ваш основний. Ви зможете зміцнити ваші основні м'язи і тон, який області більш високої інтенсивності працює. На основі фітнес-рівня в мене є припущення, що від інтервального тренування (в 200 метрах на 80% потім пішки 200 метрів і т. д.) Для початківців, до спринтів, підпрограми "швидких" кілометрів (3 миль в 17-20 хвилин). Також працює при високій інтенсивності підвищує ріст м'язи в основний і ноги.

 5. Ви просто хочете кардіо/планового балансу ваги. Тоді я пропоную, коли ви почнете програму, яка вам витрачати 80% своєї інтенсивності і не менше 40-50% часу підйому і роботи на кардіо після меншою інтенсивністю. Коли ти дивишся на загальному балансі ви не хочете, щоб почати високу інтенсивність кардіо - думаю, що великий хлопець у спортзалі двічі на тиждень мочив в поту з жорсткого годину на степпере. Це мислення для дезінформував. Вони на велосипеді між працювати важко і їсть. Вони роблять мало ні до якого прогресу, тому що їх тіло настільки позбавлений і вражений, після тренування, що вони з надлишком компенсуються їжу більше.

+900
mikepenz 8 квіт. 2015 р., 02:06:45

Немає жодного насправді. Кращий спосіб схуднути-це піти на дефіцит калорій. Цей відповідь пояснює, як зробити дефіцит калорій. Він також продовжує пояснювати, що споживання білка повинне бути, це добре, щоб знати, якщо ви піднімаєте вагу. Їжте свіжі овочі і фрукти, тобто фрукти та овочі, так що ви отримаєте ваш мікроелементів.

Крім того, зробити активною. Отримати на біговій доріжці і ходити пару/кілька миль. Якщо ви можете працювати або працювати до цього моменту). Потрапити в спортзал і піднімати тяжкості, щоб наростити м'язову масу. М'язові клітини спалювати більше калорій, ніж жирові клітини.

Єдині добавки, які я вважаю корисними є протеїни і риб'ячий жир. Протеїнові коктейлі допомагають отримати достатню кількість протеїну (без їжі штабеля м'яса), що корисно для культуристів. Риб'ячий жир і омега-3 жирами, а іноді і омега-6, -9. Наші тіла не виробляють ці таким чином, ми повинні споживати їх. Однак, якщо ви один для рибних страв, то ви, ймовірно, отримаєте достатньо омега-жирів.

Нарешті, я читав дослідження, що кон'юговані лінолева кислота (CLA) було показано, щоб бути ефективним у втраті жиру, навіть без зміни рівня активності. Я занадто ледачий, щоб привести це дослідження, бо він був дуже маленький і тільки дві жінки виграли від ЦРУ без необхідності їх діяльності. Дослідження в цілому не виглядав переконливим, мені, що ЦРУ було насправді ефективна. Я купив CLA і взяв його протягом деякого часу, але так і не бачу ніякої користі, незважаючи на збільшення моєї активності значно. Отже, як я вже казав на початку, це не чарівна таблетка, яка зробить вас втратити вагу.

+862
Manuel Alcocer 29 трав. 2017 р., 04:02:08

Мій нинішній графік тренування 5 днів поспіль. 3 верхніх днів статур, 2 дні еліптичний і ABS, чергуючи дні. Я читав про те, як чергуються набори краще якщо ви хочете збільшити вагу ви піднімаєте, тому що ви працювати більше м'язів на високі енергії, і мені було цікаво, якщо цей принцип застосуємо до роботи тієї ж місцевості протягом декількох днів.

Наприклад, на днів вагу, я зараз роблю (всі гантелі) жим лежачи/одного рядка, рука, лежачи летить/трицепс могорич, прес-плечі/біцепс кучері, і піднімає бічні/вертикальні ряди. На АБ дні я роблю плоскі і бічних дощок, альпіністів, зворотний сухарики, багажник поворотів і глют ліфти.

Б мені на користь тренування, якщо я включив його і чергувались дні навчання ваги, щоб зробити деякі верхні ваги тіла і деякі АБС 3 дні на тиждень замість верхньої частини тіла 3 дні і ABS 2?

+745
Shilps 4 квіт. 2019 р., 16:55:20

Я не знаю, що таке "паніка" - підходяще слово: я кожен раз присідати, коли мій шлунок стискаються (під час фази нащадок), я відчуваю дискомфорт. Щось на зразок невеликий паніки. Тим не менш, я не боюся важкою атлетикою і у мене таке відчуття, навіть коли я піднімаю тільки 80% моїх 5RM. Можливо, я помиляюся, але у мене складається враження, що моє тіло реагує на якісь стиснення діафрагми. Ви коли-небудь випробувати щось подібне? Якщо так, ви знаєте, що може бути причиною і як вирішити таку прикру проблему?

+728
user285774 16 бер. 2015 р., 22:39:40

Я б пристосувати об'єктив, який ви переглядаєте, цього керівництва.

Будемо м'язи по м'язи, в той час як він не має заслуг, набагато складніше, ніж перегляд руху ви намагаєтеся виправити. Ви вже бачите, що з вашим дійсним Доброго ранку питання.

Продовжуючи ваш приклад, скажімо, доброго ранку працюють підколінні сухожилля більше нижній частині спини. Вони можуть бути варто для вас, значить, немає? Однак, що якщо ти робиш добрі ранку сильно поперек вигинати?

         too much lower back extension hip hinge good morning

Вище показано, як моїм клієнтом був хіп замикаючись, перш ніж він зустрів мене. (Це досить часто зустрічається з-за багатьох хвилююся, що не дозволяєш нижній частині спини круглий / флекс.) Неважливо, що шарнір працював стегна більше, ніж його нижній частині спини. Коли ви включаєте в звичку, ви знаєте, ви не збираєтеся отримати менше шансів зробити це звичкою! Для того, щоб допомогти його надмірний лордоз ми просто перестали хіп-шарнірне таким чином.

Інший приклад. Ногу піднімає зміцнення м'язів черевного преса, так?

https://www.youtube.com/watch?v=xVkxSTlONGA

Однак, підняття ніг також працюють згиначі стегна. А що, якщо ти робиш свою ногу піднімає, дозволяючи лордоз виникає? Як це?

https://www.youtube.com/watch?v=ztZtIHW4NhI

Ви збираєтеся балотуватися на ці питання багато. Ви врахуйте, розтягуючи згиначі стегна, а якщо ви розтягнути їх з великою нижній частині спини арки, що знову посилюючи руху ви намагаєтеся уникнути:

https://www.youtube.com/watch?v=N-wECCoeIDI

Замість цього, ви хочете думати про те, "як я можу не поворухнути нижній частині спини у занадто велике розширення?" Потім застосувати, що всі рухи ви робите, можливо, в поєднанні з м'язовою підходу. Наприклад, ось кілька способів, щоб розтягнути згиначі стегна, а бути більш уважними, не рухаючи нижньої частини спини-

https://www.youtube.com/watch?v=R0Gz1Y6327A

https://www.youtube.com/watch?v=XL0OkE7SIFM

Кредит і кредит (<- це посилання на повне керівництво на якнайшвидший вихід з АПТ).

Якщо ви відчуваєте, що ви занадто багато нижній частині спини арки протягом всього дня, потім просто тягне живіт трохи. Ви, як правило, не потрібні місяці зміцнення і розтяжку, щоб досягти цього. Це не схоже на тяжіння нижній частині спини набагато сильніше, ніж м'язи черевного преса, що ти не здатний генерувати будь-заднього нахилу, поки ви не витратити кілька місяців на зміцнення черевного преса.

Під високо оцінив рух підйомне. Ви вигніть спину, коли ви накладні прес?

https://www.youtube.com/watch?v=p9Nxu02Kcns

Ви хочете, щоб виправити це. (Більш детально, чому це може статися з підвісним підйомно.)

Жиму лежачи і вони часто мають великий нижній частині спини арки. Є ще один момент Ви, можливо, захочете, щоб згладити нижній частині спини (хоча це може зменшити, скільки ваги ви можете підняти).

Підтягувань і ви не хочете це відбувається,

pull ups too much lower back extension 1 chin-ups too much lower back extension

(Поради про те, як правильно підтягуватися.)

Знову, дослідивши м'язів має свої плюси. Я дав кілька посилань з більш детально показує, як це об'єктив може бути корисним, але якщо ви маєте тверде анатомії тлі, я вважаю, що у моїх клієнтів є дуже важко зрозуміти всі нюанси цього підходу. Я буду рада навчити їх деякими, але набагато як отримати ваш автомобіль фіксованої, я не очікую, щоб бути в змозі твердо засвоїти, як працює машина тільки тому, що я механік пару раз. Це набагато, набагато легше, коли я кажу їм: "Гей, перестань вигинаючи спину під всі". М'язи, як правило, піклуватися про себе (хоча, знову ж таки, я як і раніше буде приймати деякі самовіддану працю в ту сторону).

Плюс, розтяжка і зміцнення-це не гарантія нічого. Адже, якщо сидіти по 12 годин на день, але ви робите кілька вправ кілька разів в тиждень, що не може бути достатнього обсягу, щоб компенсувати весь час сидить. Тим не менш, зміна як ваш попереку рухається гарантовано...змінити те, як ваш попереку рухається.

+728
lololo 16 трав. 2017 р., 14:16:42

ТЛ;ІН я вивихнув ліве плече місяць тому і вона загоюється. Які вправи є безпечними для створення м'язів живота, грудей і спини?

Я вивихнув ліве плече місяць тому. Він більше не пульсує біль або викликає оніміння в лівій руці. Я можу боком відкрити її на 90 градусів і продовжити свій розпорядок дня з легкістю. Проте вона ще не повністю зажила.

Між тим, у мене великий живіт я намагаюся позбутися. В останні два місяці я втратила 5,5 кг (з 70,8 кг до 65,3 кг). Так як я 171/м, я не хочу більше втрачати вагу, але позбутися від жиру на животі.

З-за мого стану, вправи в даний час я зробити

 • Стіни сидить
 • Піднімає ноги (по одній за раз, двічі ногу піднімає, викликає невеликий біль у плечі)
 • Сухарики (з моєї руки на моїх грудях, а не навколо вух)

Я роблю останні два вправи на відносно м'яке ліжко, однак, я планую переїхати в гімнастичному маті.

Як я сказав, Моя основна мета-позбутися від жиру на животі і вторинним-скласти мій біцепс, плечі, прес, груди і спину. 2 кг біцепс завитки з пляшкою води не дуже боляче, але я роблю тільки один або два, щоб перевірити, якщо це боляче. Крім того, я використав, щоб зробити кучері 7 кг останній раз, коли я здійснював, так 2-3 кучері кг, ймовірно, нічого не значать.

Біцепс і плечі до повного зцілення мого плеча може бути безнадійно, але що я можу зробити для розвитку мого преса, грудей і на спині?

+705
tttk 10 січ. 2013 р., 13:34:44

Я буду чесний, я не пробувала. Це звучить дуже дивно, і ви, ймовірно, дуже обмежені з точки зору того, яку вагу ви можете використовувати. Крім того, ви будете обмежені якими гантелями в тренажерному залі.

Ймовірно, ви намагаєтесь зробити підколінне сухожилля тренування, роблячи ці кучері (як це зазвичай асоціюється зі зваженими згинання коліна).

Що я пропоную вам зробити безліч

 • глют Хем підняти
 • штангою стегном
 • міст кучері
 • міст кучері з фізіо м'яч

(Всі ці вправи можна погуглити, як написано, Якщо вам потрібно, щоб побачити, що вони та як вони зроблені.)

Головне, уникнути машина для згинання ніг, так як це один з попереку вбивць, тому що у нас є тенденція, щоб спробувати втекти наш зад у бік наших п'ятах, коли наші м'язи втомлюються.

Якщо ви хочете, щоб деякі більш докладно про це, всі ці поради я взяв прямо з однієї з останніх Athlean-х відео на YouTube, а конкретно цей: https://www.youtube.com/watch?v=_Anl0osYkg8

Зверніть увагу, що заголовок пославшись на пошкодження, яке можна зробити за допомогою верстата для згинання ніг не так, і на відео представлена альтернативна задня поверхня стегна вправи.

+691
ebe1125 2 січ. 2015 р., 10:50:06

Вам не потрібно спорожнити кишечник перед тренуванням. Якщо ви відчуваєте дискомфорт під час вправи на прес, ви повинні переконатися, що ваш раціон:

Якщо ви прямуєте всім цим правилам і раніше регулярно стикаються з цією проблемою, то ви повинні розглянути говорити з лікарем про це.

+628
Gotenks 15 жовт. 2019 р., 14:31:01

Після тренувань підтягування, підтягування і провали на деякий час я почав додавати ваги(повільно з такою ж кількістю установкою і повторень). Моя вага ~86кг і я в даний час додати ~12кг, використовуючи рюкзак, а зробити 5 підходів підтягувань і підтягувань (15, 14, 13, 12, 11) і 5 комплектів діпи (12reps) в 1 тренуванні.

Я знаю, що якщо моєю метою було будувати м'язи я б краще додати більше ваги і робити менше повторень. Але це здорово, щоб раптом додати більше ваги і це не шкідливо для хребта?

+593
Itz Wam 5 серп. 2014 р., 12:43:39

Аеробіка не зробить вас вище, на 15/16 років ви як і раніше росте. Дівчата, як і раніше зростає приблизно до 18 років і хлопчики, я вважаю, на початку 20-х років. важко сказати, наскільки більше ви будете рости і коли, так як всі люди різні.

Поєднання їжі хороша дієта і фізичні вправи допоможуть вам втратити вагу.

+588
NovaGirl99 19 лип. 2013 р., 12:16:52

У деяких видах спорту, є винятки. Наприклад, Лідія Валентин отримав золоту медаль на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, а також інші медалі, але не передній присед взагалі. Вона каже, що насправді болить її трохи назад, щоб зробити так. Тоді у вас є такі люди, як Бенедикт Мадпиѕѕопбыл, які важко було знайти глибину, на найкраще 837, сидячи навпочіпки, але не було ніяких проблем сировини тяги 1015 і тримаючи зверху на 3-4 секунди, опускаючи його під контролем. Боб народи могли б станову тягу за 700, але ледь подолали 500.

Це вже говорили інші, коефіцієнти дійсно просто мети, але насправді не закони про скасування або нічого. Якщо ти створений, щоб присідати, ваша тяга як любитель буде приблизно дорівнює присяд і присяд буде вище, на рівні еліти і навпаки, якщо ви побудований для станової тяги. Ви могли також бути побудовані в жимі штанги лежачи, але мають поганий накладні плече мобільності і натисніть тільки те, що ви можете лаві. Ви могли б бути дуже плечі домінуючим людиною і плече пресі, що майже дорівнює свій жим лежачи. В основному, ви намагаєтеся не мають ліфтів значно поступаються, але завжди є виключення, і просто загальні рекомендації, які не повинні бути прийняті як закон.

+559
KatarinaML8 9 лист. 2010 р., 01:53:59

Насамперед, ви повинні мати перерву днів. Ви працюєте всі 7 днів на тиждень, і таким чином ваше тіло не отримує достатньо відпочинку, щоб відновитися. Це не які-небудь конкретні одужання, але відновлення вашій системі, щоб підготуватися до наступного тренування. Я знаю деяких людей, які тренування всі 7 днів на тиждень і все в порядку, але у вашому випадку, це не те ж саме ви відчували себе виснаженим. Вашого сну виглядає добре, але як щодо сну? Ви зазвичай лягайте спати в певний час? Це також визначає, як ви будете себе почувати на наступний день. Від вашої дієти здається, що ви сильно зосереджені на протеїн, щоб набрати масу, але пам'ятайте, що м'язам потрібно паливо або калорій. Якщо ви відчуваєте, як ви отримали достатньо м'язів, вам потрібно годувати їх з достатньою кількістю калорій. Таким чином, ви повинні переконатися, що ви в тому числі потрібну кількість карт у вашому раціоні.

+493
Rajas 19 вер. 2011 р., 01:06:00

Я нарешті знайшов джерело болю. Це насправді пов'язане з вітамін D дефіцит. Цей вітамін, як правило, синтезується, коли ви піддаєте себе впливу сонячного світла. Ви можете отримати якісь капсули в аптеці і це має бути можливим, щоб виявити проблеми з ДП. У західному суспільстві дефіцит може все-таки з'являються і може вплинути на споживання кальцію (можливе пояснення раннього остеопорозу). Додаткові симптоми можуть включати також sorness на суглоби і стегна. Ось пізнавальна посилання на тему.

+490
Todd Reeves 6 жовт. 2011 р., 06:05:49

Після того, як травму ACL, є купа вправ, можна робити, але майже всі вони, схоже, концентруються на м'язи навколо протеза, і такі речі, як баланс вправи, пліометріка і т. д...

Щодо зміцнення самого імплантату? Це можливо?

Наприклад, наступна вправа, здається, поклав багато тиску на трансплантат для мене:

Отже, ви лягайте, підніміть хвору ногу, і ви тримайте позицію фіксованого стегна, а потім зігнути нижню ногу вгору і вниз. enter image description here

+418
ahalbert 1 жовт. 2016 р., 20:42:24

Якщо я використовую правильну форму при виконанні стандартної тязі, що первинні і вторинні м'язи стають мішенню?

+395
Pravdorub 8 груд. 2010 р., 08:21:43

Якщо це тактика ти приймаєш, я настійно рекомендую хакера дієта Джон Уокер (доступний безкоштовний сайт/книгу). Теорія досить проста: відслідковувати свою вагу і кількість калорій в день, і скоротити кількість уживаних калорій, коли ваша лінія тренду вага має тенденцію до підвищення, збільшити їх, коли вона йде вниз більше, ніж ви хотіли б. Він створив простий онлайн-інструмент, щоб відслідковувати свою вагу і формувати графіки тренда. Зворотній зв'язок по тренду вага автоматично з урахуванням скорочень в обмін речовин, фізичні вправи і т. д. Головне не приймати які-небудь вимірювання ваги серйозно само по собі: зберегти калорії/дієти досить стабільна і подивитися на більш довгостроковий тренд.

Що сказав, хоча я люблю інструмент відстеження ваги Уокер, я ніколи не знаходив підрахунок калорій дуже логічною. Так нудно і важко наздогнати. Я віддаю перевагу регулювати продуктів, які я їм, поки я не знайти дієту, яка призводить до втрати ваги з плином часу. Лінія тренду і раніше корисні для визначення того, коли, щоб змінити стан речей або, коли зміни не працюють, але підрахунок калорій це не для мене.

+375
mintsponge 31 груд. 2014 р., 02:47:34

Я не знаю/ не можу знайти які-небудь дослідження про впливають на продуктивність. Це дослідження від 2014 року говориться, що ніяких досліджень по ефективності не проводили у широкому масштабі. https://www.researchgate.net/publication/268631549_The_Effect_of_Footwear_on_Running_Performance_and_Running_Economy_in_Distance_Runners

Цитата з цього мета-аналізу:

Причиною того, що маса легкого взуття (\440 гр за пару) не мати негативний вплив на запуск економіки щодо босоніж, і може навіть поліпшити економічність бігу, залишається неясним. Здавалося б, швидше за все що, для зважування взуття менш 440г за пару, будь-який недолік з-за необхідності багато разів прискорювати і сповільнювати взуття проти гравітації може bebalanced за доброчинному впливу на біг економіка походить від прокладним взуття [15], жорсткість [12] і комфорт [10].

Однак припущення, я б сказав, що біг на довгі дистанції взуття забезпечить 'весна', що голими ногами не буде.

Як для спекуляцій взуття для бігу, у них є ручки на них, яка в теорії дозволить спринтер для того, щоб справити більше сили на крок. Однак дане дослідження говорить, що є не значне збільшення продуктивності від босоніж до шипованого взуття.

https://www.researchgate.net/publication/285212152_Evaluation_of_sprinting_performance_in_adolescent_athletes_with_running_shoes_spikes_and_barefoot

+368
Chipper 8 бер. 2015 р., 03:26:40

Одна з найбільших речей, що допоміг мій енергетичний рівень був вирізати кофеїн.

Це було жорстоко близько 2 тижнів, але після того, як я був детоксикацію мій природний рівень енергії набагато вище, ніж будь-який з сточуються шипи кофеїну в минуле. І тепер, коли мені дійсно потрібна допомога, що буває вкрай рідко, содову або "Ред Булл" дійсно дають щось корисне. Перш ніж я мав потребу в них, щоб відчувати себе нормально.

+351
Andreas Marangos 8 лист. 2018 р., 18:42:32

Плюси і мінуси в якому контексті? Важко порівнювати дві не знаючи, що ви намагаєтеся досягти.

Як вже зазначалося, біг буде спалювати більше калорій: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22446673

Це досить вузький погляд, однак, для визначення що краще. Якщо втрата ваги була моєю головною метою, я б і уваги на свої звички в їжі і ходити, щоб залишатися активним. Одним з мінусів роботи є залежність глюкози, що може призвести до надмірного споживання вуглеводів (Маффетоне).

Додатковий кон біг підвищеним ризиком отримання травми. Є набагато менше ризик отримання травми під час прогулянок. Це в поєднанні з більш низькою навантаження на тіло дозволить вам ходити кожен день (навіть кілька разів на день).

Для мене плюси від бігу, що це цікаво і це кращий спосіб для підготовки до перегонів. :-)

+282
Gennady G 14 груд. 2018 р., 14:03:34

Просто дати йому достатньо часу такий, що ти не блювати під час тренування. Деякі люди, яких я знаю, можуть їхати 25 хвилин після їжі, але іншим, може бути, годин. Звичайно, ви не хочете йти відразу після їжі. Це також залежить від того, який тип тренування ви робите (ви, можливо, захочете, щоб дати йому годину або близько того, якщо ви збираєтеся робити такі речі, як божевільні стрибки).

+252
mythealias 9 серп. 2016 р., 06:20:10

Пристрій часто використовується плавцями для зміцнення плавати для конкретних м'язів рук і тулуба, а з води-це гумовий шланг. Існує кілька типів наявних у продажу, хоча я також використовував простий гумовий шланг з вузлуватими ручками на кінцях, щоб зробити те ж саме.

Все, що вам зробити, це прикріпити середині трубки/шланга, щоб щось міцне, прогніться в талії так, що ви імітувати ваше положення в воді, і йдуть на це. Це, звичайно, можна варіювати, як ви тягнути ручки, щоб імітувати різні штрихи, але у вашому випадку, я не думаю, що ви повинні бути все, що конкретних. Брасом і вільним стилем використовувати ті ж м'язи в трохи різних позицій.

Ох, як в воду, тримайте лікті високо, щоб не практикувати те, що ви не в воді, і, щоб уникнути травм.

enter image description here

+230
pschuegr 4 вер. 2019 р., 16:50:33

Ми не можемо дійсно сказати вам, якщо це м'язовий дисбаланс або травми або перетренованості, тому що... як ми можемо знати? Ми знаємо рівно стільки, скільки ви розповіли нам.

Що ви повинні робити (і це поширюється на всі вправи), щоб виконувати рухи симетрично. Якщо ви опинитеся, посміхаючись на одну сторону, тому що одна сторона шини перед іншими, це може бути м'язовий дисбаланс, який усувається тренуванням в рівній мірі обидві сторони.

Не спокушайтеся на тренування однієї сторони більше, ніж інший. Ви будете тільки створювати нові дисбаланси. Тримати вправи рівними з обох сторін, і нехай вони впадуть на місці.

+194
uberMoon 10 груд. 2014 р., 02:40:00

Кожен рік я беру участь у турнірі з бойових мистецтв, який проходить в кондиціонованому великій бальний зал готелю. До речі турнір полягає в тому, що люди діляться на декілька підрозділів (за віком, рівнем майстерності, стиль, секс тощо), які проводяться впродовж дня. Там кількість людей в відділі може змінюватися, і графіка (хоч і постійний) може бути роздроблена для окремих учасників.

В чому моя проблема полягає в тому, що коли я беру участь у цих змаганнях, я зазвичай не досить розім'явся, до точки, де я фізично здатний (щось я відчуваю, в плані гнучкості). Кількість учасників в дивізіонах я беру участь в може досягати понад 20 осіб (як мінімум) в той час як реальне бойове демонстрація може розташовуватися де завгодно від 30 секунд до 2 хвилин.

З-за величезних сум чекати бере участь у цьому турнірі і охолодження температури повітря в готелі, моє тіло жахливо жорсткі, на кожній виставі я роблю і не так добре, як могло б бути. Хоча я можу зігріти моє тіло перед початком змагань, це не так легко просто піти в середині підрозділ (якщо ви робите кілька підрозділів, які конфліктують і працює туди і назад). Все зазвичай залишається на місці, поки не закінчиться.

Враховуючи роз'єднаність фізичних витрат і температуру повітря навколо мене, є вправи, які допоможуть мені в цій ситуації? Який ефект буде інтенсивність і тривалість такого вправи тримати температуру теплої?

Для довідки, що я ношу-це шовковий костюм , який не сама дихаюча тканина. Це дуже тонкі і світло. Крім розминки, буде спортивний одяг допомогти в будь-якому випадку?

+190
Peter Barlow 26 бер. 2018 р., 19:19:00

*Я згоден з вашим тренером! * Він абсолютно прав. Підтягування і підборіддя UPS є набагато більш ефективними, тому що це Bodyweight тренування. Тому, коли ви тягнете себе більше груп м'язів працює. Коли ви тягнете на машині він як і раніше працює, але менше м'язових груп використовуються. Чому це відбувається? Ваше тіло має стандартний вага і його, ймовірно, більше, ніж ви будете тягнути на машини так більше вага і більше груп м'язів працює. Його ваш вибір, щоб вибрати між

 • машина

  і

 • Bodyweight тренування.

  Я дуже рекомендую Bodyweight тренування як ваш тренер сказав!

+176
TheLethalCruiser 22 жовт. 2013 р., 09:52:21

Найкраще, що ви можете зробити, це (ці 3 буде тримати вас у формі і активним, як добре)

1. Віджимання 
2. Ніг у висі/скручування (будь)
3. Присідання

Роби, як багато повторень, як ви можете легко почати і чим збільшити повторень повільно через кожні 2 або 3 тижні, як зручно. Не займе багато відпочивати під час тренування. Ці 5 днів в тиждень.

+38
Indigenuity 11 лист. 2016 р., 03:14:27

Переконайтеся в тому, щоб добре поїсти після інтенсивного тренування.

Це не низький рівень глікогену, що тримає вас, це Ваша після тренування, катаболізм (та катаболічних гормонів ще може текти вільно навіть годин після тренування).

Рішенням тут є просто підняти свій інсулін (який має анти-катаболічний ефект) рівні. Отримаєте свої вуглеводи-Прості вуглеводи прекрасно працюють тут-тільки відновлюються після тренування, і також кинути в деяких білка. Не намагайтеся сном катаболічну стан -- інсулін-ваш друг тут.

+29
Taha Elhasseen Abdelrahman 5 серп. 2016 р., 05:40:01

В даний час ви робите потягнути навантаження на м'язову систему і побачивши, що частина системи виходить з ладу в першу чергу. Це легко забути, що силовий тренінг вимагає більше, ніж просто тренування м'язів. Він також включає в себе навантаження на сухожилля, зв'язки і кістки. Оскільки ви відчуваєте відчуття таке, що це запалення сухожиль, цілком логічно, що сухожилля-це найслабша ланка.

Ексцентриковий сутички набагато більш невибаглива до системи, особливо якщо не виконуються з великим опором, ніж можуть бути переміщені концентрично. Ви повинні тренувати повний діапазон руху (концентричні і ексцентричні), щоб бути впевненим, що ваші м'язи не застосовуючи більше навантаження на сухожилля може впоратися. Роби станову тягу, допомога підборіддя, кабельні pulldowns, рядків, знизує плечима в схемі 5x5 реп, і Ти зміцнив в якій ваше тіло може впоратися.

+13
user60708 18 квіт. 2019 р., 01:11:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil