Беручи протеїн до тренування

Мітка один протеїн пропонує струс перед тренуванням і після одну. Я розумію, що маючи пару протеїнових коктейлів протягом дня після тренування, але чи є реальні вигоди від прийняття прямо перед початком? Це маркетинговий трюк, щоб закінчити свій швидкий протеїн?

Це Інгредієнти на моїй нинішній білка:

enter image description here

+595
Carson Ip 5 лип. 2013 р., 05:46:54
38 відповідей

У той час як є багато різних способів підійти до цього питання, я думаю, що найкращий підхід-від дуже високого рівня, оскільки це дає вам правильну основу, на якій ви можете побудувати свої тренування.

Легко можна зрозуміти, як м'язи будуються із застосуванням Сельє теорія загального адаптаційного синдрому. Процес можна розбити на три етапи:

Загальний Адаптаційний Синдром

 • Стадії (тривоги): це де ви шокувати ваші м'язи через стрес (тренування). Якщо вага недостатній, то організм не буде вражений і він не буде входити в два етапи. На відміну від них, якщо вага дуже надмірна, це перевантажить організм, і ви опинитеся на чолі з 3 стадії (виснаження).
 • Другий етап (опір): це де ваш організм реагує на стрес на першому етапі через різні гормонально-метаболічної активністю, і на базовому рівні є підготовка вашого тіла для подальшого впливу стресу.
 • Третя стадія (виснаження): якщо стрес на вашому тілі занадто великий або занадто часто, то ваш організм не зможе оговтатися від стресу і втоми набори. Що стосується величини, це коли ти тренуєшся занадто важким для вашого поточного м'язів; щодо частоти, це коли ти не правильно відновитися до наступного тренування (див. шлях до одужання нижче). Цей етап зазвичай називають перетренованості і слід уникати.
 • Третя стадія (Відновлення): при використанні відповідних ваг, щоб викликати напругу і достатній відпочинок перед наступним тренуванням, то ви переходите в етап відновлення, коли м'язи стають. З новими та поліпшеними м'язи, ви зараз більш підготовлена до майбутніх стресів.

Висновки

З цього ми бачимо, що занадто мало ваги робить ніякого ефекту, в той час як занадто багато ваги або поганого відновлення результатів у перетренованість, тому кращий підхід, щоб побудувати м'язи, використовуючи правильне кількість ваги і відповідного відновлення після тренування.

Крім того, ми можемо зробити висновок, що як ваш організм відновлюється і ростить м'язову масу, вам потрібно прогресивно більш важкими вагами для того, щоб викликати стрес і продовжувати будувати м'язи.

Важливо розуміти, що на цих стадіях, м'язи не проводиться під час тренування (сигналізація), вона зроблена в часі після цього, поки ви не оговталася від стресу. Тому, навіть найкращі структурований план тренування може бути менше, якщо стажист не вжити необхідних заходів, щоб відновити!

Шлях до одужання

Шляху до одужання вимощена кілька каменів: сон (8-9 годин на день), дні відпочинку між тренуваннями (1-2 дні для початківця, масштабування вище середнього/просунутий) і правильне харчування (багато білків [1-2г на кг маси тіла], 500-1000 калорій, надлишок для нарощування м'язів, мікроелементів, і залишатися добре зволоженою).

Резюме

Для кого-то тільки починається (новачки) ви зможете дуже швидко адаптуватися до стресу, і, отже, потрібен тільки 1 або 2 дні відпочинку між тренуваннями. Крім того, ви побачите, що ваша найбільша сила/ріст м'язів за цей час. В залежності від вашої кінцевої мети (м'язова маса, сила, міць) є безліч різних і перевірених вправ, щоб вибрати з, який надасть вам все масштабування тренування для наслідування. Я мав особистого успіху або і стартову силу, які сповнені тіла штангою підпрограми, спрямовані на міцність і рекомендують на цьому сайті, але ваші цілі або пробіг може змінюватись.

+992
ksk7 03 февр. '09 в 4:24

Ви виділяєте приблизно 0,4 кілограма атомів вуглецю кожен день, який ви не можете відстежувати. См. також https://physics.stackexchange.com/questions/2605/how-does-mass-leave-the-body-when-you-lose-weight .

+985
shivrajk 21 лют. 2015 р., 15:31:48
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як хтось згадав, це не вправу, яке викликає біль у попереку; однак це може призвести до більшого напрузі на ній далі, особливо якщо ви мали в попереку і слабкі підколінні сухожилля, для початку. Коли на негнущихся ногах станова тяга використовується правильно, він може принести користь вашої нижньої частини спини і підколінні сухожилля за рахунок ефективного націлювання них і вирощування їх сильнішими у спробах мінімізувати таку біль.

+961
ceduard0 27 вер. 2011 р., 07:19:07

Речі отримати в дорозі

Труднощі, перешкоди, не сумнівайся. Але ви можете пом'якшити їх, і ви можете розбити їх, і ви можете вдарити вашу офісну роботу прямо в його малорухливому особі. Кілька з Золотого Століття культуристів і важкоатлетів працював приблизно день роботи (див. деякі оповідання в Rippetoe сайту).

Робити те, що ви можете

Опис роботи-це "робота на комп'ютері", а не "робота сидячи". Отримати постійної реєстрації. Бути старанними про правильну поставу; усунути скорчившись над столом. Взяти розтягнути перерви, ходити на прогулянки, замість кави-брейки, а іноді віджимався на роботі. Намагаємося працювати тільки з дому. Переконати вашого боса, щоб дозволити вам взяти сієсту. Оптимізація офісної/комп'ютерної життя до вашої мети.

Але так, принципово, все, що не є частиною вашою метою є перешкодою на шляху до вашої мети. Що включає в себе питною-небудь, а також знайомства і поїздки до вашої родини на Різдво. Ось чому люди йдуть професійні: робити свою справу. Навіть тоді, вони все ще мають фактори способу життя у їхній бік. Але це не означає, що потрібно стати професіоналом, щоб досягти своїх цілей. Це просто означає, що ви повинні працювати навколо нього. Це важче, ніж якщо б Ви були мільярдером зі слугами і все про ваше життя обертається навколо бодібілдингу? Звичайно. Це можливо, незважаючи на перешкоди? Ніхто не може сказати, але ви.

+956
Salam Tabar 18 лист. 2014 р., 21:41:44

Тільки відносно другого пункту це зазвичай згадується як "кращі'. Без йти в глибину ідея в тому, щоб знизити загальну інтенсивність тренування, але як і раніше отримувати в практиці/сил реагування з важким вагою. Це зробить відновлення краще з-за меншої інтенсивності. Інше застосування було б використовувати 'верхніх', щоб зробити важкий потрійний (або будь-який інший), що ви потенційно не міг зробити для декількох наборів.

TL;д-р 1х3 подальшим 2х10 легше відновити, ніж 3х3 (за умови максимального ваги)

Також я хотів сказати про двох відповідей не виключають один одного'. Стає сильнішою допоможе з гіпертрофією навчання і мають великі м'язи дозволять вам бути сильніше, так що вони працюють у тандемі. Я б не сказав скасувати скажу більше, це може бути менш ефективним, щоб змішати дві весь час, якщо у вас сувора сила або гіпертрофія мета. Це не має значення для новачка, хоча, як менше конкретики не потрібно.

+920
Anju Fabulina 28 вер. 2019 р., 17:41:34

Плече вважається шарнір кульової, як і стегна. Основною відмінністю є те, що в тазостегновому суглобі, існує насправді кісткові гнізда тазу (вона називається кульшової), що головки стегнової кістки вписується. Там дійсно немає такої структури в плече, "гніздо" у плеча складається з сухожиль і хрящових структур.

Це призводить до високої плинністю, мобільні суглоб, який здатний рухатися в багатьох напрямках. Більшість інших суглобів мають обмежений діапазон руху, тому що кісткові частини, що утворюють з'єднання не дозволить продовжити рух у напрямку. Коли Ви дійдете до кінця цього діапазону, тобто те, що називається "заблокована".

Ви не можете дійсно зробити це в плече. Якщо Ви дійдете до певної точки і не можу рухатися далі, або це викликає біль, те, що відбувається полягає в тому, що ви досягли межі діапазону сухожилля/м'язи і зв'язки. Змушуючи їх, щоб розтягнути далі, особливо під навантаженням підтяжка може призвести до травми.

Є кілька різних речей, які можуть стати причиною обмеження діапазону рухів в плечі, наприклад, сильно розвинені м'язи без одночасного розтягування, природна морфологія, попередні травми. Я тренувався спортсмен, який не може "висіти" в положенні без підтяжки вивихнув плече з-за багатьох дислокацій в його історії. Також можливо, що, змушуючи себе в повний вішати, ви ставите плече у високій напруженості, коли цього не повинно бути.

Якщо ви відчуваєте, як ваше плече мобільності заважає вам, що ви можете спробувати безпечного купання тягнеться і є деякі єдиноборства процедури, які безпечно розтягнути плече, але це не можливо, що у вас такий обмежений діапазон руху, що він стримує свої спортивні цілі. Якщо це дійсно так, то я б вам з професійної оцінки.

+870
user8552135 31 жовт. 2017 р., 11:40:14

Ви присідання, станова тяга і прес. У той час як кожен стрес конкретної м'язи більше, ніж інші (пресів, які працюють більше плече сили тяги працюють більше ноги і спину, і так далі), всі вони для всього тіла вправи, які працюють ядро. Якщо робити важкі, ці вправи потребують і розвивають значну кількість основні сили, в тому числі черевного преса, в якості стабілізаторів. Разом з попереку, вони изометрически тримати ваш багажник в місце для важкої роботи.

+852
Justin Mclean 6 вер. 2010 р., 18:17:23

Я прочитав багато статей, але його важко знайти оптимальний відповідь на це питання

Важко знайти оптимальний відповідь, тому що це не оптимальний питання. Немає чіткого право-або-неправильна відповідь на це питання, тому що ефект тренування всього тіла, спліт тренування, залежить виключно від вас, ваше тіло, ваша дисципліна, свої звички, своє харчування, свій сон, і далі за списком.

Мета-показати, що одна цифра жиру %.

Це не зовсім те, що відбувається в залі. Це відбувається на кухні. Неважливо, наскільки хороші ваші тренування, або як часто ви робите це, ви ніколи не упустите свій відсоток жиру, якщо ви не отримаєте ваш раціон в порядок.

Як ви працюєте тільки допоможе переконатися, що ваші переходи тіла. Він фактично не впливає на ваш жир.

У мене сидяча робота, тому я можу йти в протягом 3-4 днів

Якщо ви новачок, я б рекомендував 2-3 дні до початку. І повну тренування тіла-це нормально. Зробити великий складових ліфтів, решта протягом 1-2 днів, і повернутися до нього.

Якщо робити повну тренування тіла протягом 4 днів в тиждень, ви можете почати відчувати себе постійно втомленим після місяць або два. Особливо якщо ви збираєтеся взяти жир і серйозно dietting.

У мене є деякі поради, що я повинен почати з повного тіла для міцності(відчувати себе добре, а потім піти на певні частини для гіпертрофії(добре виглядати)

Для більшості людей, це займе щонайменше рік, перш ніж ви бачите який-небудь реальний прогрес. Працювати-це те, що ми робимо на благо наших далекому майбутньому. Не схоже, що ви збираєтеся почати працювати, і в 2 місяці, у вас є точені статури. Якби це було легко і/або швидко, все б це.

+826
Salier 2 трав. 2013 р., 22:11:05

Закулісні зчеплення дозволяє більше біцепса і широта активація, а також дозволяє до однієї третини більше ваги порівняно з знизу-вгору... але найголовніше-це або зчеплення відчуває до вас. Ви будете мати деякі люди говорять вам, що ви повинні зробити їх так чи інакше, але саме на основі їх біомеханіки. Ви повинні робити обидва вправи протягом 3 місяців регулярно кожному, і тільки тоді ти дізнаєшся, що зчеплення-більше чи менше-для вас.

+791
LoadedGuns 22 квіт. 2015 р., 10:23:59

Важко сказати, але оскільки ви вже пробували, щоб виявити можливі причини і не можете думати ні про що, я додам, що я б подивився.

 • Температура навколишнього середовища або вологість можуть робити це на кілька днів складніше
 • Забруднення повітря може змінюватися з дня в день
 • Ви не могли б з'їдаючи однакову кількість їжі, або ж їжі кожен день, в результаті чого в різних енергетичних рівнів
 • Можливо, у вас був поганий сон вночі, що призводить до зменшення рівня енергії
 • Ви не можете давати своєму організму можливість відновитися, тому через кілька днів ті ж вправи, ваше тіло просто каже "годі"
 • Ви можете бути зайняті чимось, що може додати додатковий стрес, що ваше тіло не пристосоване для обробки

Це може бути не тільки якоїсь однієї причини, а в деякі дні кілька речей, які шикуються в чергу, щоб заподіяти неприємності. Це також може бути, чому ви не в змозі помітити якісь тенденції. Якщо жодна з цих речей не достатньо, насправді зробити це важче на вас, це може виглядати як один день у тебе було нещасне ніч і мав проблеми з вашої звичайної, і наступного разу в тебе були проблеми ти спав дуже добре.

+774
Dustin Morin 15 жовт. 2019 р., 14:59:52

Про мене , я 25-річний чоловік , з 100+ кіло ваги, животик, який багато розчарування, коли я в будь-якому суді при покупках одягу .

Я в даний час прагне отримати хорошу фізичну форму і йшли на відкритому повітрі для бігу, а також швидка ходьба протягом 1 години і на другий день я роблю вправи.

Я не хочу, щоб ця вага втрата процес повинен бути супер швидким , я хочу, ефективна, але мені потрібно, щоб втратити вагу навколо всієї верхньої частини тіла так швидко, як ви можете припустити.

Є багато керівництво через інтернет я намагався знайти, але нічого не приходить для жиру/надмірна вага чувак так я бажаю хтось може сказати мені, як я повинен отримати хорошу фізичну форму, схуднути?

+732
Charge Spot 28 лют. 2012 р., 17:14:41

Чудово, залежно від вправи. Якщо ви робите групу м'язів працювати, зазвичай, краще дати ці день або відпочити, але якщо ти говориш елементарні низький вплив кардіо речі, це чудово.

+703
RhinoThinks 7 груд. 2017 р., 10:33:48

Цілком імовірно, що ви зовсім не новачок у піднятті тягарів і домінуючу руку набагато сильніше. Це буде завжди, в тій чи іншій мірі, що одна нога сильніше іншого. Так що не варто про це турбуватися.

Я чітко пам'ятаю, що моя ліва рука була помітно слабкіше в жимі лежачи і накладні преси, коли я тільки починав. Однак це нівелюється з часом, і я не зробив нічого конкретного для вирішення проблеми.

Якщо ви вже не новачок і це раптова поява, це час, щоб турбуватися, і ви повинні звернутися до лікаря.

+703
TFE 16 квіт. 2014 р., 02:18:16

Коротше, так. Це багато залежить від того, що ви робили в минулому і ви починаєте плато. Якщо це так, то ви, мабуть, помітите, що ви будете мати набагато краще тренувань, помінявши свої набори і діапазони повторень як можна більше. Пам'ятайте, що ви завжди можете чергувати або робити обидва.

А за що насправді краще, це спірне питання. Різні речі можуть працювати краще для різних людей. Я хотів би запропонувати, що ви повинні спробувати і знайти те, що працює краще для вас. На жаль я не можу дати вам більш точну відповідь.

+671
alexwatt 27 лип. 2019 р., 20:34:19

Так як я почав підніматися кілька місяців тому, я помітив, що мої детективи' (обидва з них) рух постраждав. Це більш помітно відразу після пробудження вранці, і полягає в наступному: якщо я закриваю мій кулак і повільно відкривайте його, а не мій мізинець кісток відкривати поступово, як і інші пальці, він відчуває, як вони застряють проживання зігнута на початку і тільки коли вся моя рука майже відкрив їх відклеїти/unflexed дуже несподівано і жорстко.

Я 5'7/145 і слідувати FBW рутина, що я роблю 3 або 4 рази на тиждень. Такі вправи і все виконано з БД: одна рука поспіль (4х8, 50 фунтів), жим лежачи (4х8, 90 кг), жим на похилій жим лежачи (4х8, 75lbs), груди мухи (3х12, 65lbs), концентрація кучері (3х8, 55lbs), знизує плечима (3х10, 55lbs), плечі жим (4х8, 65lbs), потужність часткових (3х10, 30 фунтів).

Якщо б мені довелося вгадувати, я б сказав, що це викликано тим, що я піднімаю тільки важкі гантелі (тільки обладнання в мене є) і це ставить занадто багато тиску на моїх зап'ястях. Я правий, і це загальна проблема?

+638
Takis 12 черв. 2011 р., 00:10:15

Будь ласка, зверніть увагу: це не означає клінічний діагноз. Будь-які рекомендації, отримані в будь-якому місці в інтернеті повинні не бути прийняті як такі.

Завжди консультуйтеся з медичним професіоналом у своїй галузі.


Ґрунтуючись на інформації, даної Це звучить як Предплюсневой кістки втомних перелом.

Так як ви не вказали місце важко виключити інші можливі причини. Однак найчастіше я бачу у пацієнтів, залучати човноподібної (який є предплюсневой кісткою і кістками стопи). Якщо ви ще не ласка, проконсультуйтеся з вашим лікарем.

Стресовий Перелом Човноподібної

 • У перелом човноподібної стрес-один з найбільш поширених напруги переломи, що зачіпають спортсменів, особливо у вибухонебезпечних подій такі як біг і стрибки.

Човноподібна Стрес Симптоми Перелому

Симптоми перелом човноподібної стресу включають в себе

 • Погано локалізована біль разом з синці в області середньої частини стопи, яка стає гірше з фізичними вправами.
 • Біль іррадіює уздовж внутрішнього зводу стопи і зводиться до мінімуму в спокої тільки, щоб повернутися знову, як навчання поновлюється.

 • Біль може відчуватися, коли великий палець запресований у верхній частині стопи над човноподібної кісткою, називається N місці.

Стресовий Перелом Човноподібної Пояснив

 • Човноподібної кістки-одна з кісток передплесна в ногу. Він сидить на вершині п'яткової кістки або п'яткова кістка. Стресовий перелом човноподібної є з-за використання або постійного перенапруження, як правило, з ударостійкого види спорту, такі як біг на короткі дистанції, бар'єрний біг і стрибки.

 • Погана техніка або помилки навчання може також сприяти ймовірність збереження стресовий перелом стопи.

 • Човноподібної кістки загребуть або падав між кістками в передній і задній частині його, примушуючи його стискатися.

Рентген може і не показати виникнення втомного перелому тому сканування кісток або МРТ більше користі.

+607
zhuxiaoxi 6 лют. 2012 р., 12:12:07

Перейти до www.endomondo.com натисніть опцію друзі. Це дозволить вам шукати людей, яких ви знаєте, а також команди, проблем та подій.

Я тренуюся для марафону Пайкс-Пік, але не можу навіть зробити свою сім'ю, щоб використовувати його або навіть один мене :P

+541
user36581 25 лист. 2016 р., 05:14:24

Я звик бачити в спортзалі людей, які тренуються з теплим одягом, а інші в шортах і майках. Деякі з них навіть ставлять capuchon на голову під час тренування. У чому причина для тих, хто поїзд з теплою попоне? (див. приклад тут і тут) це має бути незручно і дуже тепло і спітнів.

+540
quarenjo 17 лист. 2011 р., 14:22:12

ОК, хлопці, я працюю над посиленням моєї основної і шість пакетів тому.

В даний час я максимум на 60 секунд для однієї дошки

Мені було цікаво, якщо хто може допомогти мені встановити планки звичайного тренування.

Наприклад, скільки дощок мені потрібно зробити в комплект, як довго я повинен тримати дощок, і скільки комплектів я повинен робити в день?

Я планую зробити роботу 3 дні в тиждень.

+536
Vagabond 13 січ. 2013 р., 23:31:43

Ні, вам не потрібен певний розпорядок, щоб вирівняти дисбаланс м'язів, і, намагаючись зробити це, ймовірно, тільки посилить її.

Ось чому ви не хочете зробити конкретну роботу, щоб виправити дисбаланс сили: Припустимо, у вас є лівий натільний, що слабше, ніж права. Так у вас купу гантелі груди мухи і жими на лаві з лівої руки. Тепер біцепси, трицепси і дельтовидні м'язи сильніше на лівій руці, ніж на правій, тому що ви випадково так само зміцнити їх, коли намагаються усунути дисбаланс м'язів двк. А що якщо ви помиляєтеся в першу чергу, а насправді це не дисбаланс м'язів, в результаті чого спостерігається різниця розмір? Там просто занадто багато, щоб піти не так в такому підході, і це занадто складно, щоб оцінити, чи є ви отримати це право.

Замість цього, робіть вправи, які потребують використання обох рук. Слабкі руки будуть обмежувати, скільки ваги ви можете підняти, так що чим сильніша рука не стане сильніше, і вони будуть дуже швидко навіть на міцність.

Для грудей, це можна зробити за допомогою жим штанги лежачи, або якщо це не варіант, тоді жим лежачи машина, яка дозволяє лівої і правої руки, щоб пересуватися самостійно. У будь-якому випадку, ви повинні переконатися, що ваші руки завжди на одній висоті - так що ви не штовхати сильнішими з більш сильною рукою. Не використовувати машину Сміта або жим лежачи машина, яка має ліву і праву ручки фіксованого разом, так як вони дозволяють домагатися більше з однією рукою, ніж інший. (Також обов'язково прочитайте попередній пост на жимі безпеки.)

+523
hassan yang 16 квіт. 2015 р., 01:09:27

Максимум VO2-об'єм кисню для отримання енергії спалювати і пов'язаний з траси, які коротше, ніж 5-8 хвилин. Нічого більше, ніж це ваше тіло повинно боротися з накопичення лактату кислоти у ваших м'язах. Іншими словами, Я думаю, що його ярмарок, щоб сказати його хорошим предиктором для спринтів припускаючи, що ви насправді підготовлені і пройшли підвищення кваліфікації, щоб зробити цей тип працює. Більшість, якщо не всі, з цих провісників не може бути використана для прогнозування рази.

Може бути, 12-хвилинний тест можна краще передбачити, як швидко ви можете запустити 10к.

Отримати ваше тіло прояснюється лактат краще, що вам потрібно зробити, бігає швидше, при цьому в якості, а просто повільніше, ніж ваш поріг лактату темпами, приблизно 1-2 рази в тиждень. Легко працює або перехресне навчання з одним 2-3 години бігаю кожні 1-4 тижні.

Поріг лактату-це напевно найбільш вірогідним фактором, що обмежує свої 10к швидкості.

Насолоджуйтеся 10к(и)!

+513
Richard Ver Steeg 16 жовт. 2014 р., 12:33:46
 1. Можна приймати добавки з кальцієм підвищують ризик інфаркту? радить проти кальцію, всупереч
 2. Препарати кальцію: чи є гарний і не шкідливий кальцій там?.

Я не знаю, якщо їжа рекомендації нижче прибутковості достатньо кальцію:

 1. Веганизм: як можна отримати достатню кількість кальцію на дієті, не приймаючи добавки або їжа/напої вітамінізоване харчування/напої?

і 4. Веганство: етичний, морально-етичні та екологічні проблеми в бік, що є науковою основою вегетаріанської дієти? Як людського тіла потреба в кальції, protien і т. д. Вам в дієта, позбавлена молока і м'яса?.

Я питаю тільки про цитрат кальцію, а не інші добавки кальцію (наприклад, карбонат кальцію), тому що

Дослідження показують, що вони однаково добре всмоктуються з їжею, але карбонат кальцію важче засвоюється, ніж цитрат кальцію. Люди зазвичай радять приймати карбонат кальцію або незабаром після їжі. Цитрат кальцію можна приймати в будь-який час.

+488
sai nikhil 6 черв. 2018 р., 03:48:49

Точки спокою в Табата протокол вправи не дозволяють повністю відновитися, це дозволить вам відновити трохи для того, щоб продовжити тривалість часу ви можете витримати максимальні зусилля без істотного зниження обсягів виробництва. Там ніколи не стоїть питання, чи Може ви штовхнув себе досить жорстко під час фази роботи, тому що ви повинні докладати максимальні зусилля. Ви повинні бути дуже, дуже втомилися від такого роду тренування.

Протокол Табата-2:1 роботи по відновленню. У Вікіпедії:

Популярна схема заснована на 1996 дослідження Ідзумі Табата (田 畑 泉) використовує 20 секунд ультра-інтенсивних вправ (при інтенсивності близько 170% від VO2max), потім 10 секунд відпочинку, повторюється безперервно протягом 4 хвилин (8 циклів). Табата назвав це протокол ІЕ1.

Є багато інших таймінгів, які добре працюють. Поки тренування і періоди відновлення, тримається недовго, і всі тренування досить короткі, я б не надто турбуватися про точні співвідношеннях. Замість цього зосередитися на роботі складніше під час цих коротких зусиль.

+466
harshaface 6 бер. 2011 р., 23:39:34

М'язовий тонус може грати значну роль в різних скутість м'язів проти вашого друга:

У фізіології, медицини, анатомії, тонус м'язів (залишкова м'язова напруга або тонус)- це безперервний і пасивний часткове скорочення м'язів, або м'язового опору пасивному розтягуванні під час стану спокою.

Це досить близько до атрибуту "твердість", які ви описали. Як підвищити його? У Rippetoe і практичного програмування Кілгор, стор 42, боковій панелі:

тонус описані електрофізіологічні явища, виміру іонних потоків через клітинні мембрани м'язів. Це можна розглядати як готовність м'язи робити анаеробну роботу. Чим більше "підходять" м'язів, тим більше электрофизиологическая активність проявляє в спокої. Гіподинамія призводить до зниження тонусу, аеробні вправи покращує тонус трохи, низької інтенсивності навчання ваги, покращує тонус більше, і навчання високої інтенсивності підвищує тонус швидше. Як випробування, піти тикати пастки або квади елітного штангіст в стані спокою, якщо вона тобі дасть. Вони будуть твердими, як камінь.

Виділено мною. Зверніть увагу, що термін "інтенсивність" в даному контексті означає "як близько-ліфтинг в 1-повторного максимуму", а не "як важко тренування", або ж один пішов у відмову. Вони, ймовірно, припускають навчання ваги у три або п'ять повторень, важкий, як це можливо.

Інші фактори, що впливають на "твердості" ваших м'язів може включати в себе, як інші, зверніть увагу, що щільність м'язів і наскільки повно в м'язи з кров'ю або глікогену. Щільність м'язів буде поліпшуватися з силових тренувань, використовуючи комплекси вправ. Наповненість м'язів, ймовірно, не варто оптимізувати поза конкуренцією бодібілдинг, так як він є тимчасовим.

+378
user2805187 21 черв. 2010 р., 21:54:26

Антени вибуховий рух. Звільнити і дати йому свій кращий постріл кожен раз, коли ви практикуєте. Харчування буде виходити від ваших ніг, але й верхній частині тіла є те, що накрутили ви повернулися у вертикальному положенні. Тому ваше ядро буде працювати.

Перевірити це tutoriaл. Його кінчик, щоб не покласти руки вниз-стрибати - таким чином ваші руки не можуть досягти Землі.

Удачі і викладати відео вашої антени!

+349
Den4ik 16 груд. 2019 р., 20:07:57

Працює один раз на м'язів в тиждень-це насправді поширена, але потрібно поставити великий обсяг тренування на ньому. 9 комплектів 10 в м'яз в тиждень-це правило я читав, і це відноситься як до 3-Спліт і всього тіла.

+296
Julien SIMONCINI 16 трав. 2011 р., 08:16:44

Я не фізіотерапевт за освітою. Однак, я знаю, що проблем опорно-рухового апарату (біль) як це все більше і більше проблем. Я вважаю, що ваша спина проблема з дисбалансом у м'язах. Подивіться на проблеми:

 • Біль на задній стороні тіла
 • Навколишні група м'язів розгиначів спини групи.
 • У цьому випадку згинальної групи стегна і привідних м'язів абдукторов

В русі, такі як спринт згиначі стегна використовуються в штовхає рух від Землі. І розгиначів є агоністом.

Якщо ви хочете, щоб повернутися, щоб відчувати себе краще потрібно більше нервово-м'язового з'єднання в стегнах. Не тягнеться як мінімум присідання, натискаючи на стегна лікті. Це допоможе вам, щоб мати можливість включите і вимкнете ефективним чином,розгинальної групи. Іншими словами, вам потрібно зміцнити ваші стегна, щоб тягнути слабкіше розгиначів Навіть на баланс.

+280
Giselle 9 квіт. 2019 р., 05:34:21

Крок 1:

Переконайтеся, що ви використовуєте рухами суміш на додаток до вправ ізоляції. Це ставить вас в кращому становищі, щоб використовувати білок, який ви споживаєте. Присідання, підтягування, станова тяга, жим лежачи і армійський жим. Всі ці речі допомагають збільшити потребу вашого організму від білків.

Ніколи не нехтуйте ваші ноги. Вони не гламурні, але вони допомагають завершити образ.

Крок 2:

Поширене споживання білка протягом дня. Більшість ваших протеїну ви хочете від цієї їжі. Пісне м'ясо, фрукти та овочі повинні бути основою меню будь-якого культуриста.

Зберегти протеїновий коктейль для тренувань:

 • Перед тренуванням: 15г протеїну з креатином, швидкі вуглеводи (наприклад, глюкоза або цукор) і кава
 • Під час тренування: 15г протеїну з ВСАА та швидкі вуглеводи (більшість протеїнових коктейлів містять ВСАА, так що ви не повинні занадто турбуватися про це)
 • Після тренування: 15г-20г білка і меншу кількість швидких вуглеводів.
+277
christouandr7 21 квіт. 2010 р., 04:08:18

Ось деякі причини, я ходжу в тренажерний зал, а також працює над тим, щоб регулярно працювати:

 1. Благополуччя. З мого досвіду, і з кілька досліджень, що підтверджують це, в цілому ви відчуваєте себе краще. Маючи на меті як у тебе отримувати швидше і працювати в даному напрямку і в кінцевому підсумку досягнення цієї мети дає Вам велике почуття мети в житті. Не тільки це, але в якийсь момент в інтенсивні фізичні вправи ендорфіни/допамін (я змішування це я знаю, що це) вам виділяється в мозку і дають відчуття того, що деякі називають препарат "високий" або хвилювання. Конкретний приклад: розробка допомогла мені перемогти мою депресію в середній школі. Я продовжував наполегливо працювати і врешті-решт мій розум від постійного негативу гризе мене.

 2. Здоров'я-це велика причина. Я боровся з астмою все життя, і тренування дійсно зміцнюють мої легені. Інші проблеми, такі як хвороби серця, можуть бути відвернені від коли-небудь відбувається, коли регулярно. Я пов'язую це з великим інтересом у приготуванні смачної їжі та харчування і як це може вплинути на організм.

 3. Розумові переваги. Я читав на більш ніж один раз, що фізичні вправи допомагають поліпшити пам'ять для людей всіх віків. Одне з досліджень, характерні для школи: вивчає і потім виконати ретельну вправа збільшує вашу пам'ять про те, що ви просто вивчили. Я бажаю, щоб я знав про це за день до фіналу!

 4. Зниження стресу. Коли я валив невеликий стрес, похід у спортзал або біг може бути спосіб, щоб працювати його. З особистого досвіду він приймає мене від занепокоєння з приводу одна справа робити щось з метою. Це не тільки ставить мене в таке "рішення" мислення, це також дає мені щось ще, щоб думати про на деякий час.

Звичайно, завжди будуть люди, які тренування, щоб виглядати краще або збільшити кількість випадкових послідовників instagram, що вони ніколи не зустрінуться. Великі хованки.

Змусити себе в спортзал або на трасу і зосередитися на поліпшенні. Ви будете мати безліч переваг для себе і на відміну від людей, одержимих з їх зображенням, ви не про що турбуватися.

+243
Tektonik Web 5 черв. 2014 р., 18:06:57

Я на дієті з минулого місяця. Я зменшив мій споживання їжі, і помітно моя вага втратив пару фунтів(5 фунтів), руки,ноги стали стрункішими, але мені було цікаво, що мій розмір живота начебто той же або стає все більше. Я ще не виміряв його ще і тому я не мають поняття, чому це так. Нещодавно я брав на сироваткові протеїнові коктейлі і пішли в спортзал мінімум 3 рази на минулого тижня. Я цікаво, якщо це дію мені пити протеїнові коктейлі?

Також я сиджу на майже неймовірне 9 - 10 годин в день(робота і їхав додому). Я намагаюся користуватися сходами, коли я йду в туалет, і коли я виходжу на обід я намагаюся ходити 1 - 2 кварталах від офісу, але я дуже хвилювалася, що я досі відчуття "важкої".

Що потрібно зробити, щоб зменшити розмір живота? Мабуть якісь м'язи вже були показані мої руки і я цілком щаслива з ним, це просто, що мій живіт став набагато більше. Я перестав пити пиво з минулого місяця, плюс я рідко п'ю пиво перед(1-2 пляшки кожен місяць). Однак я звик їсти солону їжу, в основному арахіс. Я намагаюся пити воду, але це нормально, щоб пройти повз 3 літрів в день?

Мені 23 роки, 145 фунтів і 5'6 у висоту. Я роблю повний тіла тренування (1 день груди, 1 день туди, 1 день на плечі, на всі три дні з тренажерним залом я теж роблю прес і ноги)

+237
Aaron Surrain 23 лют. 2012 р., 02:49:17

Немає зменшення плями.

Дієта критична, ви не надаєте достатньо інформації, щоб коментувати це.

Ви не робите дуже багато кардіо. Плавання, в той час як багато вправи, не може бути найбільш ефективним для явної втрати жиру. Я б розглянути можливість зробити ВИИТ для кардіо, а також збільшує час/зусилля.

Незрозуміло, що цифри після частини тіла, пр, як часто ти робиш силові тренування, незважаючи на дієту та/або кардіо, швидше за все, що вас стримує на даний момент.

+231
Adam Barney 11 бер. 2017 р., 12:40:51

Я перевірив цей пост про те, що робити погана постава. Я в основному сиджу на моєму комп'ютері або написавши велику частину дня.

Крім регулярних м'язових вправ, мені було цікаво, якщо хто-небудь знає будь-який хороший корсет для спини (що насправді працює), щоб допомогти поліпшити поставу або виправити, жіночий горб, випрямлення хребта і відкат виправити плечі.

+226
ankur saxena 9 лют. 2011 р., 18:24:42

Я не бачу якихось м'язів все в моїх руках ; я 98кг , з ІМТ 28.

Чи можна зробити якісь поліпшення з використанням гантелей тільки на батьківщині ?

Це для мене загадка, як люди будують свої м'язи , є будь-яка техніка для наслідування ? Чи не є можливим для людей, страждаючих ожирінням ?

+166
Vijay Prasad 6 лип. 2015 р., 06:34:42

Я так розумію, ви говорите про щось на кшталт?

multigym

Що б щось назвати multigym

+151
ceinmart 21 лют. 2017 р., 23:04:44

Хрумтить overdevelop топ-4 ( або корона ) з 8 кубиків м'язи живота, Якщо ви компенсація, роблячи багато нижче вправи.

А сидіти теж не найкраща животі вправи для основних сил.

Спробуйте вікна, Джек ножі, піднімає ногу, обтяжені планками, передні важелі і т. д.

+136
Recusiwe 14 вер. 2010 р., 05:20:25

Я рекомендую Страва.

Це дозволяє знайти сегменти (стежки) у вашій області за допомогою GPS, і вони створюються і куруються спільноти, але й вів... ну, модератори.

Він дозволяє подивитися сегментів по довжині, будь то плоский або горбистий, а рівень нахилу/крутизна. Я вважаю, що ви маєте на увазі під "труднощами"?

Він відстежує ваші записи, так що ви можете змагатися з вашими попередніми рази. Це також дозволяє публікувати свої часи, так що ви можете конкурувати з іншими, які пройшли один і той же сегмент.

Це дозволяє вам вибрати між біг/велоспорт, у разі, якщо ви хочете урізноманітнити свої тренування.

+126
manoj k 12 лист. 2016 р., 01:19:09

Я просто зовсім нещодавно почав біг. Я можу завершити 2-3 раундів біг(3 км appprox.) і 2-3 раундів ходьбі. Під час бігу, у мене болить живіт (праворуч, я не знаю як ця частина називається). І в день після того, як я біг, я відчув біль у литках.

Як запобігти болю в животі під час пробіжок і біль в коліні через день після пробіжки?

+46
Micro 14 лист. 2010 р., 10:41:44

Кроссфіт-це безкоштовна програма. Це повністю "відкритим кодом", так як опубліковані вправи і вільно використовувати без оплати. Ви просто не можете шльопнути логотип кроссфіт на все і намагатися зробити на цьому гроші, не стаючи учасником партнерської програми.

Ви можете робити безліч стилі кроссфіт тренувань з власною вагою. Деякі ідеї включають в себе:

 • Присідання (коробка, повітря, стрибки)
 • Віджимання
 • Віджимання
 • Стійка на руках віджимання
 • Випади (теж стрибає)
 • Біг
 • Працює
 • Соуси (використовуючи стілець або коробку)

З мінімальним набором інструментів можна додати ще більше вправ. Оскільки ви згадуєте домашній тренажерний зал я збираюся припустити, що набір гантелей дано:

 • Гантелі турецький getups
 • Гантелі уривками
 • Гантелі очищає (сидячи, потужність)
 • Гантелі жати (тиснути)
 • Гирьовий спорт ривок (поштовх)
 • Гантелі випади
 • Гантелі маневрові
 • Творці Людини
 • Гойдалки гантелі

Якщо ваш домашній тренажерний зал має ще одну штангу, яка відкриває купу більше вправ. Якщо у вас немає відбійні плити вам доведеться уникати максимум накладних гир.

Якщо ви готові витратити мінімальні гроші ви можете додати ще кілька БФ вправи в свій репертуар:

 • Мішки з піском - відео про те, як зробити свій власний
  • Чистий мішок
  • Сандбаг getups
  • Мішок з піском працює
  • Над головою мішок з піском спуски/випади
 • Медицина кулі - ви можете зробити свій власний шляхом розрізання великі щілини в баскетбол, заповнюючи її піском, а потім склеївши весь кулька ретельно з клейкою стрічкою.
  • Wallball
  • Набивний м'яч чистить
  • Над головою набивний м'яч випади
 • Plyo коробки (можуть бути побудовані для < $20 за умови, що ви вже є інструменти у форматі PDF)
 • Скакалка

Єдине, що помітно не вистачає підтяжки обладнання. Ви застрягли, або купувати в барі, або ви можете витратити $30 і отримати той, який підходить до дверної рами: Залізний тренажерний зал всього верхня частина тіла тренування бар. Я один з них, і це працює відмінно підходить для підтягування. Якщо ви не дуже короткий, ви не зможете робити киппинг підтягування або метелик, просто deadhangs.

+33
Kerbi 18 лип. 2015 р., 04:50:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil