Я повинен з'їсти до або після підйому

Назва говорить сама за. Якщо я планую залишив Ваг вранці я повинен з'їсти з високим вмістом білка їжі напередодні ввечері або вночі після?

+241
Susan Holmes 25 груд. 2014 р., 18:17:30
40 відповідей

По-перше, я дуже мало знаю про садівництві.

В цілому я хотів би почати з програми, які збільшують міцність в цілому. Щось на зразок стартової сили.

Я можу помилятися, але для мене такого роду робота буде також включати в себе багато ходять, може, як більше специфічно рутини, ви могли б включити деякі силові тренування, характерні для скелелазіння.

Як у статті запропонована ця підготовка включає в себе багато потягнувши вправи, як підтягування та вправи, що працювати ядро.

Сподіваюся, що це допомагає.

+900
Thedemon007 03 февр. '09 в 4:24

Це не зовсім так, у 23 року, як мінімум. Однак, виходить два рази на день не більш вигідно, ніж працювати разів в день. Пояснення цього в тому, що після першого тренування ваші м'язи вже почали відновлюватися, так що все працює кілька годин, потім була перерва їх знову вниз, і тепер процес відновлення доведеться починати все заново. Як правило, ви повинні відпочивати весь наступний день, щоб відновитися належним чином, так як ви стверджуєте, що ви робите це, ви, ймовірно, повинні бути в порядку. Тому, я б не стала називати те, що ви зробили шкідливі або корисні, це просто не потрібно.

+887
Nkechy 21 серп. 2010 р., 16:29:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Тіло не зберігає складні вуглеводи прямо у вигляді жиру, як правило. Дослідження ви читали, можливо, мав на увазі стан, який називається інсулінорезистентність. Для вуглеводів зберігаються у вигляді енергії, вона вимагає виділення гормону під назвою інсулін. Інсулін направляє глюкозу крові в клітини, щоб в остаточному підсумку бути збережені у вигляді глікогену, однак якщо палива занадто багато вуглеводів, занадто довго, то ваші клітини почнуть заперечувати Інсулін і глюкозу, які він пропонує, тому що вони, по суті, є "повною" і не хочете більше глюкози. Це називається резистентність до інсуліну. Вуглеводи перетворюються в глюкозу в крові, які не зберігаються в вигляді глікогену в кінцевому підсумку буде зберігатися у виді жиру, і, можливо, це те, що Ви читаєте в дослідженні. В іншому випадку, вуглеводів і жирів метаболізувати дуже по-різному.

А як він ставиться до м'язі будівлі, розумію, що втратити жир і отримати м'язи потребують принципово протилежні типи стратегій харчування, Якщо ви дійсно хочете добитися прогресу в будь-якому починанні. Щоб наростити м'язову масу, ваш фокус на поставляючи вашому організму більш ніж достатньо калорій, щоб забезпечити найкращі умови для зростання. Щоб втратити жир, фокус переключиться на зниження калорій і високим вмістом білків, щоб позбавити можливу втрату м'язової тканини в результаті дефіциту калорій. Ви сказали, ви хочете зменшити жирові відкладення поки ви купуєте, і це, безумовно, можливо, якщо нарощування м'язової маси-це ваш головний пріоритет, переконатися, що більшість речей, які ви робите спрямовані на це. Що сказав, це може бути дуже втомлює (як фізично, так і подумки) поставити себе через складний день тренувань і без пристойну кількість вуглеводів. Якщо у вас немає причин, щоб не з'їсти їх, включаючи їх у свій раціон, безумовно, допоможе продуктивність в тренажерному залі. Як він ставиться до крохмалем, вуглеводів крохмалистої зазвичай мають високий глікемічний індекс, тобто швидко підвищують рівень цукру в крові, що збільшує резистентність до інсуліну. Спробуйте включити більший % низький глікемічний продукти, які можна знайти за посиланням нижче.

http://www.diabetes.ca/files/Diabetes_GL_Final2_CPG03.pdf

+857
Sasha Maslovska 9 трав. 2018 р., 00:35:46

На мій погляд станова тяга є найбільш важко зробити з великої трійки підйомників, 90% людей, померлих піднімаючись в тренажерному залі використовуйте моторошні форми. Щоб отримати тягу правильно, ви дійсно повинні тримати спину прямо і зосередити увагу на ліфт. Проблеми ручки я б сказав купити пару планок, але не намагайтеся використовувати їх до тих пір, поки набір, в якому ви відчуваєте, що ваш зчеплення прослизає.

Все це було сказано вашим станова тяга-це нереально низькі порівняно з твоєї лаві і присідання. Тому там повинно бути травма або серйозна проблема форми. Якщо це дійсно була травма, я думаю, що присед буде посилювати тому ж місці, так як вони працюють багато з тих же м'язів і як тиснути на поперек. Як я сказав у мій коментар, я буду вважати, що ваша проблема, що ви не йдете досить глибоко, щоб зробити вправи складніше. Коли ви робите повний присед АТГ ви виразно відчуваю, що в спину після, я не можу уявити, що це не погіршить ж травма спини як тяга.

Якщо ви не вірите, що ваша лавці і присідання формі питання я пропоную вам звернутися до лікаря.

Передні присідання є більш корисними в збільшенні ви станову тягу, тому що, де навантаження розподілено рівномірно ви можете хотіти включати їх в свій раціон. Якщо їм так само боляче, я б порадив вам звернутися до лікаря. Якщо вони не цілком можливо, що ваше слабке зчеплення змушує вас йти на компроміс формі. Крейду також може допомогти з вашої хваткою. Я також бачив, як ти сказав, що сумо не надто багато, як правило, сумо мертвий, легше на народи спини, але більшість людей, піднімати менше з ними заради спину, це може бути гарною ідеєю, щоб дотримуватися їх. Так як присідання є низька планка, присед більше, ніж станова тяга не буде смішно, але особисто моєї лавці близько 62% моєї тязі і я не вважаю себе хорошим deadlifter

+822
ron rothman 17 лист. 2017 р., 14:21:51

Реплікація передпродажної перевірки умови є життєво важливим. DEXA денситометрія трактує воду як орган (або м'язової маси)

Змінних, Що Впливають На Результати

 • Рівень гідратації (або дегідратації)
 • Рівні глікогену (вуглеводів навантаження проти посту)
 • Час доби
 • Останні тренування (інтенсивність, терміни і т. д.)
 • Недавня активність (просто ходити по кімнаті призвело до 7% зміни)
 • Положення пацієнта (базовий проти повторного тестування)

Дексу результати сканування
До vs після випитого літра води:

 Перед Водою Після Води 

Загальна маса (кг) 179.6 186.0 6.4
Жиру (%) 14.6% 13.6% -1.0%
Жирової тканини (кг) 26.2 25.2 -1.0
М'язової тканини (кг) 145.5 152.9 7.4
Щільності кісткової тканини (кг) 7.9 7.9 0.0

Жирові відкладення вимірювання змінюється тільки 1% (здавалося б, невелика різниця). Це не так.

Він також додає 7.4 кг м'язової тканини" результатами.

Основна Проблема

Скажімо, після зміни дієти / тренувань м'язів режим повторного сканування і знаходить ти набрав 15 кг м'язової тканини".

 • Ти набрав 15 кг м'язів?
 • Або ж ви отримуєте тільки 5 фунтів і прийти в 10 фунтів зберегти воду?

DEXA денситометрія в буквальному сенсі не бачу різниці.

Без розуміння, що Дексу це "вода = м'язи" обмеження - ви можете легко в кінцевому підсумку креслення неправильні висновки про вашому фітнес і дієти.

Відтворюваність

Щоб отримати точні результати, це життєво важливе значення для контролю як багатьох змінних, як можна протягом базового і всіх наступних перевірок. Простий набір умов для реплікації надає всі скани зробили насамперед з ранку не їж і не п'єш.


Джерело: http://courses.washington.edu/bonephys/opBMDp.html

+769
MarkNsu 5 черв. 2016 р., 04:07:52

Дізнавшись трохи про важкої атлетики програми, використовуючи гантелі та інші речі, мені от цікаво, як чоловік гімнасти тренуються, щоб стати м'язистим і сильним. Вони використовують ваги таким же чином, як бодібілдери та пауерліфтери робити?

Я знаю цих хлопців навчати з самого раннього дитинства, але, звичайно, ці принципи можуть бути адаптовані і вони можуть бути корисними в якійсь мірі для людей в інших життєвих обставин.

+759
Andrei Rinea 31 січ. 2012 р., 05:04:15

Я планую займатися культуризмом протягом декількох місяців, і я хочу, щоб почати використовувати сироватковий протеїн. Я непереносимість лактози і відчувати серйозні болі в животі, коли я п'ю молоко.

Я бачу "безкоштовно етикетки лактози" про деякі сироваткових протеїнових добавок, але немає ніяких безлактозных білкових добавок в Туреччині, що я міг знайти. Зробити інші сироваткові білкові добавки мають занадто багато лактози? Якщо я використовую ці добавки, чи я буду відчувати болю в животі?

Наприклад, щось на зразок Bodybuilding.com 100% порошок сироваткового держави в його алерген інформація, яку містить молоко, але не може стверджувати що-небудь лактози.

+758
user3941 29 жовт. 2014 р., 02:52:53

Перед тренуванням:

Кофеїн 200-400 мг + сироваткового білка 25-40 р

Кофеїн не тільки активувати вашу нервову систему і ви готові, щоб підняти важкі ваги, але це також ваш апетит.
Білок додається для отримання синтез білка завальцюванням кульки (для відновлення).

Після тренування:

Протягом 60-120 хвилин, спробувати отримати співвідношення 2:1 прості вуглеводи (такі, як білий хліб, картоплю, чистий декстроза і т. д.) і білка (сироватковий білок, пісна куряча грудка тощо).

Скільки ви насправді споживають залежить від того, скільки ви використовували для тренування. Якщо ви робите комплекс підйомників (зразок станової тяги, присідань і пресів) і не відпочивають стільки, що ви будете спалювати більше глікогену, ніж якщо б ви тільки зробити ізоляцію вправи руку під час вклалася.

Гарне кількість, щоб стріляти для:
50 г вуглеводів, 25 г білка. І обмежити жирну (там немає ролі для цього після тренування).

Для отримання додаткової інформації:
Кінцева Тренування, Керівництво По Харчуванню

+747
Bags Bags 4 трав. 2014 р., 14:11:02

Якщо ви будете просто віджиматися, це все про кут. Як ваші руки вище, ви орієнтуєтеся більше на верхню-грудну клітку. Як ваші ноги йдуть вище, ви орієнтуєтеся більше нижній-груди. Заковика в тому, що опускаючи руки (чи піднімаючи ноги) буде складніше, тому що ви підтримуєте менше ваш вага з ваших ніг, збільшуючи обсяг роботи, руки, плечі і груди потрібно робити.

+734
Macrus 27 вер. 2014 р., 07:51:17

Ну ви продовжуєте витрачати жорсткий заробити гроші на льоду і льодом, який не вирішує проблему, але і підвищити його. Запалення є частиною процесу для нашого організму відновити себе. 50 центів велосипед шини трубки, обернутої з помірним тиском на суглоб як мінімум хвилину в хорошому положенні, при цьому послідовність ПНФ стрейч, безумовно, допоможе розлучитися з сміттям всередині, так що ваше тіло може очистити його. Спробуйте його. Ви розумніші, ніж ваші тіло і творця?

+732
Hossam Eldeen Onsy 8 трав. 2013 р., 16:29:31

Будь ласка, навіть не думайте про подальше скорочення кількості їжі, яку ви їсте.

З кількістю швидкістю ви скидаєте вагу, є шанси, що ви отримаєте його тією ж швидкістю. (тіло завжди намагаються відновити втрати)

Ідіть повільно і впевнено ви будете мати кращі результати.

+718
Quikstryke 12 лют. 2012 р., 06:04:07

Я знаю, що ти відчуваєш. Я тільки що перейшов в Техас методу близько 3 тижнів тому. Це оригінальний Madcow.

Теорія позаду цих проміжних програм є те, що ви запрограмували навантаження на турніку таке, що ця тренування досить порушує гомеостаз. Це означає, що якщо ви вибрали правильний вага, вам не треба робити більше обсяг, щоб викликати адаптацію.

Марк Rippetoe це "проміжний" книга "практичне Програмування", описує спосіб Техас докладно в розділі 7. Він також отримав короткий виклад те ж саме на Т-нації

По посиланню,

Допомога: якщо б це залежало від мене, я б обмежити будь-яку допомогу вправи для деяких цієї роботи руки в понеділок. Я б також обмежити будь-які надмірне легковажність вихідні, які можуть вплинути на тренування... в Техасі метод дуже простий з точки зору кількості вправ.

Теорія, що лежить в Техасі і Madcow такі ж. Вони були винайдені і ті ж люди. Ви можете побачити, що Rippetoe займає чітку позицію щодо більшого обсягу. Якщо це занадто легко для завершення тренування, він запропонував би підняти вагу. Можливо, відпочивати більше часу між підходами на свій день обсяг дозволить вам зробити це. (Він рекомендує "не більше 8-10 хвилин" між робочими наборами. Це величезний період відпочинку.) Правда для мене полягає в тому, що я навіть не можу зробити 5х5 90% 1ПМ. У день обсяг повністю тисне мені на 80% 1ПМ.

Головне, що вам потрібно бути в достатній мірі оговтався від одного понеділка до наступного, так що ви можете збільшити вагу. Якщо ви не можете зробити цього, тоді ви не робите програму. Якщо ви можете зробити це, тоді ви прямуєте програмі. Якщо ви можете зробити це навіть з додатковими вправами допомоги, то я б запропонував опускаючи вправи допомоги і підвищення ваги. Навіть задирака ліфтерів, там напевно якась кількість ваги, що вони можуть поставити на те, що бар такий, що вони будуть обкладатися податком, що ідея допомоги не придумав. Якщо атлет знаходиться в точці, де вони не можуть повною мірою податок себе правильно зважений за 5х5, то вони, напевно, краще з програми лінійної прогресії.

+707
user2407334 27 трав. 2018 р., 06:02:19

Відповідь дуже багато залежить від того, де ви знаходитесь. Взимку на березі Середземного моря в південно-сході США або Південної Каліфорнії або як це нікого не турбує. Взимку в Ла-Манші або в Сіетлі буде клопітно. Плавання на відкритій воді, де я живу, не дуже приємно взимку.

Плавання в сухому костюмі ураження цілі, тому я припускаю, що ми говоримо гідрокостюм плавання. І в досить холодній воді вам знадобиться неопрену кришки. Трохи холодніше, рукавички і чоботи теж. Якщо цього не достатньо, не для будь-якої довжини часу. Дійсно, якщо вам так холодно, ви не можете зробити принаймні півгодини, немає особливого сенсу в біду надягання гідрокостюма, я б сказав. Цей поріг є, напевно, десь між 12 і 15 °С, в залежності від вашого спорядження і того, наскільки інтенсивно ви плавати, щоб зігрітися.

Припускаючи, що ви триматися подалі від переохолодження, що є потенційною проблемою при тривалому впливі в будь-який час року, поки вода не вище 30 °C, не видно було б якої-небудь конкретної небезпеки на відкритій воді, які є винятковими для зими. Є хвилі, течії, човни, складності навігації і так далі в будь-який сезон.

Є змагання, де вони складають 25 погонний метр свердловини під льоду і рас, без гідрокостюмів, але з сауною поруч, якщо ви дійсно в моржування.

Крім того, я рекомендую щось подібне, щоб залишатися видимими:

Плавця буй на Amazon

+700
Courtney Mulkey Bohannon 9 лист. 2012 р., 13:39:11

Мені цікаво, що пояснює різницю між сприйманої зусиль і абсолютного зусилля для різних типів рухів. Наприклад, підтягування та віджимання завжди відчувати себе важко, а 1ПМ у ривку іноді відчуває себе так само невимушено.

Я знаю, що є концентрична, ізометрична, ексцентричних рухів. Є різні неврологічні механізм за цими, які призводять до різних сприйняття, і якщо так, то як це працює?

Швидкість може бути фактором, а також. Це напруга різні типи м'язових волокон сприймається по-різному?

Які фактори, що визначають сприймається зусилля в рух м'язи, і як вони працюють?

+685
Dani bISHOP 12 груд. 2012 р., 16:25:14

На деякий час я помітив, що я худий багато на моїй правій нозі під час мого присідання і він пішов на деякий час.

Я в даний час на корточках 200lbs, який є великим, але зниження аж до 145, і я до сих пір помічаю, що я зраджую своїй правій стороні. Я прийняв удар по моєму самолюбству, падіння це низько, але це на краще, і я буду продовжувати знижувати свою вагу, поки я не знайду місце, де моя правильна форма (95lbs нормально під час розминки).

Минулого тижня, я додав односторонній жим ногами і це зробило його дуже ясно, що моя ліва нога слабкіше правою. Моя ліва глют виразно слабкіше.

Що я повинен зробити, щоб допомогти з моєї формою? Односторонній підтримки їхати, поки не виправити цей дисбаланс і мій присед форма?

+618
C Eaton 13 жовт. 2012 р., 03:39:52

Я думаю, що коментар про запущених перш ніж хороший рада. Я зазвичай роблю хороший 40-60 хвилин в приміщенні велопробіг перед плаванням і у мене немає ніяких питань. Я почав тренуватися за Аквабайк гонки, тому я вирішив почати робити перший заплив тренування. Це коли я помітив цю проблему. Іноді так погано, я відчуваю, що я не можу закінчити тренування після 10 або 15 кіл. Це засмучує мене так сильно, я був стурбований, що не зміг зробити гонку з першої ногою-це плавання. Але прочитавши пост вище змусив мене задуматися про те, що змінилося в моїй тренування. Я думаю, що ключ дійсно розігрівається, перш ніж відправитися в басейн..

+584
Meisner 10 трав. 2016 р., 08:44:58

Ну, кардіо можна вважати опір тренування, Якщо ви думаєте з точки зору м'язи, які опрацьовуються (діафрагма, ноги, прес, і т. д), і з будь-якої програми фізичних вправ, як правило, ви хочете, щоб стріляти по .75-1 гр/на кг ваги тіла білка щодня. Я бачив таку кількість відрізнятися і навіть дали в кг для аналогічних кількостях, але чим ближче до 1г/фунт ви можете отримати краще, я бачив результати таким чином.

Проблема в тому, що дуже важко отримати ту кількість протеїну на щоденній основі з використанням лише натуральних продуктів. Ось де купити приходить. Беручи протеїнові добавки не отримаєш ти великий, особливо якщо ви тільки підняття тягарів, але це допоможе побудувати/зберегти м'язи, ви повинні робити кардіо-тренування, і, можливо, навіть поповнити невеликою кількістю м'язів ви спалюєте з кардіо (ключове слово можливо).

Сироватковий або нею до вас, але я скажу вам, коли я роблю якісь серйозні тренування, кардіо, сила, або гібрид двох, мій день включає в себе сироватку. Що стосується порцій триматися подалі від того, що ти єдиним джерелом істотних білка на будь-який день. Особисто я не ходжу більше 50 г/добу і отримання інших 150+р (я зростаючий організм....) з таких продуктів, як арахісове масло, курка, тунець/інші риби, яєць, і, можливо, одного або двох інших продуктів, які вислизають від мене в даний момент.

+538
David Ragozin 12 груд. 2017 р., 14:14:07

Є причина для обсягу навчання ви використовуєте? Я хотів би задати вам два питання:

 1. ти світ класі Pro (в ціль)?

 2. ви приймаєте препарати, що підвищують (шкарпетки)?

Якщо ваша відповідь ні на обидва питання, то ви, ймовірно, робите трохи більше. Що я пропоную:

Тренуюся двічі на тиждень протягом 30 хвилин. Кожен другий тиждень оцініть, як ви прогрес з вашими цілями і регулювання гучності:

 • прогрес + без болю/біль: здорово! продовження!
 • ніякого прогресу + без болю/біль: додати трохи більше (більше навчання або використовувати більш довгі тренування)
 • прогрес або ніякого прогресу + біль/біль: робити менше!

Це не так складно. Не бути хлопцем, "все добре працює, допоможіть мені зганьбитися!".

Додаткові інформація: Існує два основних підходу до налаштування гучності.

 1. знайти мінімальний обсяг, який забезпечує результати
 2. знайти максимальний об'єм, який можна пережити

Більшість людей повинні перейти з 1. підхід. Виняток становить, Якщо ви не генетичний урод спорт професійний високий в педіатрії з десяти років очного навчання. Причини прості:

 • Другий підхід-прямий шлях отримати травму або, принаймні, втомився
 • Другий підхід не повинен спричиняти ніякого прогресу (однак це забере набагато більше часу)
 • Якщо ви новачок (~6 місяців), ви можете зробити просто нагальна основи з мінімальним об'ємом і ви зможете отримати відмінні результати.

Примітка: існує один виняток, коли слід використовувати другий підхід: якщо ви хочете отримати даремно на навчання без досягнення якої-небудь мети, а потім йти дикої природи другий підхід. Але будьте готові пожертвувати своїм здоров'ям.

+536
Franck Rasolo 6 лип. 2010 р., 23:14:30

ОК, танці протягом цього часу, ви будете спалювати десь у діапазоні 600-1000 калорій. Там не потрібно спеціально додаток, просто що-небудь з'їсти. Не повинно бути нічого конкретного. Я міг би запропонувати такі речі, які не дуже важкі жири, як подвійний гамбургер з сиром і беконом, але якщо у вас чутливий шлунок, вона не повинна бути легко засвоюваною, як марафонець буде споживати.

Однак, якщо ви не набираєте вагу за курсом ви знаходите прийнятний, я думаю, що ви повинні зробити, це оцінити вся ваша дієта, рівень активності і побачити, якщо вона виробляє результати, які ви хочете. Читайте через пару "Як схуднути" теми (такі як цей : я на калорії дефіцит зараз? ), і робити це у зворотному напрямку. 500 калорій профіцит в добу повинна бути чистою ви про .5 кг в тиждень надбавки у вазі, що досить здоровою і стійкою.

+535
Mykola Niemtsov 11 трав. 2013 р., 19:21:07

Мости дивовижне вправа – великий використовувати для динамічної розминки. Очевидно, короткий міст і прямої міст знаходяться менш складною. Природний прогрес буде

Короткий Міст > Прямий Міст > Повний Міст

Якщо ваша мета-шукаю вправи, які "гарні для вашої спини" – я хотів додати інші літаки і джерел нестабільності перед повним мостом.

В даний час ви тільки створюєте нестабільність в сагітальній площині. Для максимальної попереку стабільності, я б додав анти-обертальні коливання

 • Поперечній площині (міст з однією ногою)
 • Також нестабільність сагітальній площині (загальний варіант я хотів зробити, це покласти матеріал навколо талії пацієнта і витягнути назовні паралельно підлозі (різної сили по всьому) або бічних дощок-це простий версія)

Ви також можете змінити стабільність поверхні, де ви знаходитесь (пряма спинка з ноги на ногу м'яч стабільності)... є купа можливостей та ефективних моделей розвитку.

В основному для нижньої частини спини стабільності ви хочете бути орієнтовані на сердечник (глобального мускулатури спини, такі як поза, наприклад). Таргетинг тра (Поперечний черевної) і глибокої нижній частині спини мускулатура (Multifidi) і м'язи тазового дна (якщо ви шанувальник вправи Кегеля я не є способом піти.

+534
Marianna Cacciatore 11 лют. 2010 р., 17:10:18

Зовнішні інструменти забезпечують простий спосіб, щоб застосувати більший опір.

+513
Shuvojit Das 11 лют. 2010 р., 18:38:18

Після виконання силового тренування, рівні гормонів росту людини зросте, і мають тенденцію залишатися підвищеним протягом приблизно 48 годин. За цей час ваш організм бачить самий ріст м'язів. Так що культуристи, як правило, намагалися запланувати великі сили тренування кожні 48 годин, щоб тримати рівень гормону росту постійно високою. Крім того, для досягнення максимального росту м'язів потребує деякого часу, щоб відпочити, як збільшення міцності зроблені під час відновлення. Це, як кажуть, для більшості з нас, хто в основному намагається поліпшити загальну придатність, наявність кардіо вправи, що відбувається, щоб працювати ті ж м'язи на вихідні не повинні заподіювати біль, і, можливо, допоможе скоротити затримки на набір м'язової втоми. Просто переконайтеся, що ви періодично маєте повний день відпочинку, щоб дозволити для більш повного відновлення.

+512
Kullya 10 лют. 2019 р., 01:44:05

Першопричина м'язового дисбалансу 1.Погана Постава 2.Використовуючи неправильну форму під час тренування 3.Не звертаючи увагу на допоміжні групи м'язів для тренування (наприклад, важко тримати у вертикальному положенні тулуба під час присідань з-за слабкого ядра або округле плече у зв'язку з меншим акцентом на задній(задня) тренування )

Ви можете легко помітити м'язовий дисбаланс, роблячи односторонні вправи .Наприклад ,якщо ви думаєте, що ваша груди має тоді дисбаланс у тиск гантелі замість штанги,ви легко помітите, коли одна сторона відчуває себе трохи слабким. Інший приклад: у випадку зі штангою, жим якщо ти локауту частина(коли бар досягає верхньої) складно,то ви трицепсів є відносно слабким.

Таким чином, у вашому випадку робити односторонніх версій плече прес/бічних рейз/задні дельтоиды літати і т. д.

Примітка: іноді це може бути пов'язано з генетикою(то нічого ви можете зробити щодо розміру м'язів, але може збільшити міцність) або попереднього основного ушкодження(проконсультуйтеся з лікарем).

+504
fidiego 1 черв. 2016 р., 18:32:46

Давайте подивимося на позитивні сторони:

 • Дуже висока роботи реп Вам буде сильним, і спалювати жир.
 • Тренування високої частоти (5 днів поспіль) також прискорює спалювання жиру.
 • Підборіддя UPS побудувати великий латів, і багато вправи комплексу
 • 200 віджимань буде побудувати міцний трицепс, груди і плечі (передні дельти)

Далі мінуси:

 • Всього в 10 хвилинах їзди на велосипеді для нижньої частини тіла? Це, безумовно, потребує більше протягом тижня.
 • Присідання будувати ваші згиначі стегна більше, ніж АБС, але немає нічого, щоб збалансувати, як румунська станова тяга
 • Це не дуже добре збалансований і в ньому дійсно відсутні деякі великі шматки.

Ви згадали, що в даний час ви робите багато вправ, ізоляції, і я припускаю, що ви робите ці естетичні або бодібілдинг цілей. Те, що я не знаю, чи є це новою програмою-це навіть заміна за обсяг роботи, які ви робили або будь то збільшення або зменшення загального обсягу робіт.

Я думаю, тренер тренажерного залу, персональний тренер в тренажерний зал ти ходиш. Якщо ви платите йому за його послуги, я був би більш вимогливим відповідно орієнтований на тип роботи, яку ви хочете зробити. Якщо ви не платите йому за його поради, то ви не вправі ігнорувати його.

Мої рекомендації?

 • Зробити ваш раціон в порядок. Ви не зможете надати на них погане харчування, а ось де ви збираєтеся розтане самий жир.
 • Робити кондиціонер працювати кожен день. 20 хвилин їзди на велосипеді було б ідеально. Велоспорт-це все концентричні руху, що означає, що є дуже мало, щоб оговтатися від, і це не вплине на вас так само, як біг.
 • Робити основну частину вашої роботи з складних вправ. Ці зробити більше, щоб спалювати жир і будувати м'язи, ніж ізоляція роботі.
 • Заповнити в деталях з ізоляцією роботи з приведення деталей, ви відчуваєте, не вистачає.
 • Силові тренування кожен день вимагає боротьби з втомою. Гідний підхід для 3-х важких днів, що характеристика комплексу вправ і 2-3 світлих днів, тільки ізоляція роботі.
+464
Santhosh Reddy 5 вер. 2014 р., 18:26:52

Я гімнастика для початківців, хто не хоче вступати в клуб, ні у мене кільця, або штанга для підтягування, передній важіль (прогресії). Проте у мене є paralletes.

Мені було цікаво, у них самий дешевий, простий спосіб налаштувати кілець і бар у моєму дворі (я думаю, що кільця будуть висіти в барі, в якому буде близько 2,5 метрів). У мене є б/плоску поверхню, щоб покласти основу, на мені теж було цікаво що за кільця — дерев'яні, пластикові, екстрим і т. д.? Вартість-це серйозний фактор для мене, я шукаю, щоб побудувати силу і координацію, не hyperthy або на змагання з гімнастики. Спасибі.

+435
Joseph Thin Tuep 4AU havsskole 31 лип. 2019 р., 19:44:42

Це гребний тренажер. Ви сидите на стільці і поштовх ногами від колодок, і одночасно потягнути за бар з руки. Круглій частині ви бачите перед колесо опору, які можна налаштувати так, що рух буде складніше.

Це повна тренування тіла, яка включає в себе багато кардіо. Деякі люди навіть кажуть, що це одна з найбільш ефективних тренувань тіла. Я використовував його в основному для розминки перед сеансом тягарів.

Правильно використовувати гребний тренажер

+434
Vigilem 17 лист. 2016 р., 05:10:02

Вправи, які ви робите, вже добре, просто щоб отримати більше гучності на стороні, ви могли б спробувати змішувати дошки з іншими вправами.

Планка + поспіль= Ренегат підряд або не підряд планки, це може бути зроблено з майже будь верхньої вправи тіла, щоб працювати всю верхню частину тулуба, одночасно отримуючи велику напругу на свій живіт.

Вікна я сиджу тяга або провали я сиджу занадто великі.

І так, робити більше повторень/частота/маса збирається будувати якісь м'язи, так що 500 повторень різних вправ черевної щодня збирається збільшити розмір ваших м'язів.

+405
mcopik 20 серп. 2016 р., 11:39:24

10 Мец на велосипеді-це еквівалент ~ 14 миль в годину. Це досить простий ритм і повинен бути легким, щоб витримати якийсь час, якщо ви дійсно ніколи не їздив на велосипеді багато інших, ніж крейсера пляжу навколо блоку.

Ось посилання на мет вправа графіку еквівалентності, існують десятки з них розкидані по мережі, які показують зустрілися для різних вправ.

http://prevention.sph.sc.edu/tools/docs/documents_compendium.pdf

+396
Domovoy 15 груд. 2017 р., 06:24:29

Майк Burgener (Рівень 5 старший міжнародний тренер з важкої атлетики) використовує репліку "показати свої пахви" у верхній частині ривку, сенс, як ви пропонуєте, ви повинні тиснути на брусок, як зігнути ваги вперед.

Крім того, ви завжди повинні підтримувати активний плечі, означає, що ви використовувати ваші м'язи, щоб підняти вагу сполучної тканини. Лопатки повинні бути притиснуті один до одного. (Активний плечі під час змоталися б лопатки разом, а плечі вниз, тому що ви воюєте тяжкості і не покладаючись на сполучну тканину, щоб повісити.)

+367
ThF 10 лип. 2012 р., 23:14:00

Це мій особистий досвід, але я впевнений, що ви можете знайти багато інших людей, які зазнали аналогічні результати. У мене є масивний апетит і споживати таку ж кількість їжі, як я зробив, коли мені було 13 років і граєш в баскетбол кожен день.

Прийняти все-продукти, рослинну їжу, як це пропонував доктор Макдугалл. Я використав, щоб бути morbidly брюзглых доліва близько 300 фунтів. Це була реальна боротьба, щоб скинути вагу - хоча я страждав і боровся мій шлях до 200lbs.

Тоді я виявив, що веганська дієта і прийнятий цілий-веганська дієта - я зараз важите 150 фунтів і більше не доведеться позбавляти себе їжі - я просто їм все-веганські продукти як можна більше, щоб підтримувати свою вагу. Щоб уточнити, я використав, щоб важити 2x стільки, скільки я роблю зараз, і тепер мені не доведеться позбавляти себе, щоб отримати прийнятні результати.

Звичайно, ваші результати можуть відрізнятися, але ви з високим ступенем ймовірності домогтися значних успіхів. Одна з великих речей, що трапилося зі мною, полягає в тому, що після втрати ваги, я почав тренування, тому що у мене було енергії! Це буде сприяти подальшому допомогти вам на вашому здоров'я і фітнес-цілей.

Я дійсно відчуваю до тебе - я не розуміла, наскільки нещасної і мені було погано, коли я був на 300 фунтів, поки я схудла і відновила своє здоров'я.

Причин може бути фаст-фуд або служб доставки їжі у вашому районі, що у веганів, що в першу чергу все-продукти, в основі - це допоможе вам перейти від фаст-фуду і дасть вам початковий успіх, ви повинні залишатися на грунті, щоб виконати деякі рекомендації в інші відповіді тут.

+318
BeyondDeGrave 8 квіт. 2011 р., 12:59:55

Я можу тільки згорнутися в одній руці 21 кг зайвий, це мій максимум, але я можу тримати під кутом 90° градусів на 30 кілограмів за 2 хвилини, то моя рука почне труситися занадто сильно.

Так що я чітко безмірно сильніше в изометрию, як в плані грубої сили і витривалості. Чому це так?

Хіба той факт, що можна використовувати більш важкі ваги для більшого обсягу зробити ізометричний тренінг всі необхідні для росту м'язів?

+302
ThomasRedstone 18 серп. 2014 р., 15:09:44

Аналіз витрат-вигод: якщо thumbless є більш комфортним, ви могли б підняти кілька фунтів.

Якщо штанга вислизає з захвату, що, якщо спостерігачі вже була ручка на планці (тобто, це був вже не справжній ліфт (Гугл "лавка Клемсон 640." Ідеальний приклад без ліфта.)), її раздавлю твоє обличчя/шия/ребра, перш ніж вони навіть мають шанс реагувати. Більшість важких жиму травми я коли-небудь "бачили" (YouTube і т. д., Так що загальне воїна ось клавіатура...) були надзвичайно раптове бар-краплі. Невдалий підйом займає секунду або дві, і навіть ліфтер може прикласти деякі сповільнюючи сили на турніку, і у кожного є час, щоб зреагувати. Послизнувся бар? Не шанс.

Оберніть пальці, якщо тільки ти спонсором пауерліфтер і його буквально ваша робота, щоб підняти останню унцію. Всі інші, хто повинен робити себе краще в тренажерному залі, не отримати травму роблячи вигляд, що вони профі пауерліфтер на зустріч... оберніть пальці.

+212
Girma Belete 28 груд. 2011 р., 18:14:57

Почуття болю-це вірна ознака того, що ви ростете.

Якщо я вас правильно зрозумів, ви не працювали ноги за деякий час до цього тренування (ви, здається, самі собі суперечите в наступному реченні), в цьому випадку, це нормально відчувати біль. Вища графа реп також, здається, щоб зробити вас більш хворий, принаймні, це вірно для мене.

+190
wallnut 30 жовт. 2014 р., 13:39:36

Це не нормально, тому що ви тільки ходити, не швидко бігати або вправи.

Ваші ікри можуть бути позбавлені стрейч, спробуйте наступне : http://www.drnickcampos.com/health-newsletter/Los%20Angeles%20Chiropractic--shin%20splints.jpg

Пам'ятайте, щоб розтягнути менш ніж за 30 секунд до тренування, або будь довгий/швидкої ходьби, і 90 секунд плюс кожен день перед сном.

Якщо це не вирішить вашу проблему, ви можете мати ті ж проблеми як у мене. Пошук по темам, як : зовнішній вигляд ніг, і супінація/пронація

або читайте моя відповідь тут : https://fitness.stackexchange.com/a/29823/20338

+180
Sandile masandi mkhwanazi 26 лист. 2013 р., 02:22:57

Я використовую невеликий верблюд мішок (не занадто повний) для цього. Не підходить для досягнення гелів, але у тебе є рідина так само те, що ви дійсно хочете в довгостроковій перспективі.

enter image description here

+147
Plamen Vasilev 1 лют. 2019 р., 10:58:34

Я люблю періодичне голодування і я піднімаю неабияку кількість. Я часто піднімають через кілька годин після їжі і потім швидко на інший 18hrs або так. Здоровий глузд каже, що це не надто яскравий, але я продовжував бачити м'язи.

Хто-небудь експериментував з цим режимом? Він/вона знайшли м'язової маси проблема?

+136
joeD 19 трав. 2012 р., 14:24:42

Привіт Jimmyk (і вітається),

В першу чергу, ви повинні не станова тяга з гантелями. Тяги 60 фунтів на кожну руку повністю відрізняється від тяги на 120 фунтів штангою. Будь ласка, якщо ви зацікавлені в тяги та/або вага навприсядки, купити штангу (переважно один олімпійських розмірів).

По-друге, ви знайдете новачок отримує майже все життя, включаючи вправи. Якщо ви починаєте дієту, ви будете втрачати вагу швидше на початку, а потім затихне/зменшити в якийсь момент. Це нормально, не зациклюйся над цим. Як довго, як ви продовжувати інтенсивності, ваш виграш (втрати жиру, м'язової маси і т. д.) буде продовжуватися.

Знову ж таки, якщо ви готові, щоб отримати м'язи, вам потрібно більше, ніж 12-кг гантелей. Ви не можете бути добре Їзда на велосипеді на триколісному велосипеді. Потрібно правильне обладнання для потрібного результату.

Хочете, щоб отримати розірвав? Або приєднатися до тренажерний зал, який має устаткування чи придбати власне обладнання. Потім, почати таку програму, як - небудь, стартову силу, або Вендель 5-3-1. Їх основний принцип - поступове збільшення ваги поднимаемого вибрати будь-яку з програм, виконайте його не менше 2 місяців і побачите результат самі :).

Щасливий працювати :).

+113
DaJun Tian 5 груд. 2017 р., 12:03:59

Проблема полягає в положенні ваші плечі.

Ви можете наочно подивитися на обидві картинки, що праве плече (зліва на картинці) знаходиться трохи вище і більш відкрито (як в руку далі в порядку ротації), ніж лівого плеча. Це призводить до іншої частини тіла з цього моменту (так, руки, лікті, руки) у законі відрізняються один від одного.

Мені цікаво, чи займаєтеся ви працювати пліч-о? І працювати пліч-о-я не маю на увазі ваш типовий фітнес вправи, як плече Прес з гантелями. Я маю на увазі розтяжки на плечах кількома способами, роблю лопаткових підтягувань, лопаткових віджимань і лопаткової діпи. Все це дуже важливо робити, якщо ви хочете зробити правильний підтягуючі. Вам потрібно зміцнити м'язи, які підтримують верхню частину спини при виконанні підтягувань.


Редагувати: я бачив багато відповідей про спині і це правильно, але проблема полягає в початку тіла/пози. Той факт, що існує дисбаланс в руках не головна проблема тут. Ось що він у будь-якому випадку виглядає на мій погляд.

+107
Dermavix 3 квіт. 2014 р., 08:27:40

Я не додаю у вазі (54 кг / 181см) і тому хочуть набрати вагу. Я часто йду танцювати соціальні Сальса. На вечір я близько 4 годин в Сальса-клуб. Близько 2/3 часу я танцюю. Під час танцю мій пульс знаходиться десь між 120 і 150.

Які продукти/добавки я повинен споживати, щоб замінити спалені калорії? Коли я повинен з'їсти його?

+57
sara albg1 9 лип. 2010 р., 21:38:22

Я швидко зросла в цьому році мій біг на витривалість. За останні роки я бігав максимум 12 км, в цьому році я зламав напівмарафон, і я почав біг. Після одного запуску з висоти 600 метрів, у мене є кілька клацань в колінах, на наступний день (без всякої болі), які я розцінюю як застережливий сигнал.

Біг в гору був дуже зручний (думав, що втомлює), але біг по похилій площині була боротьба з гравітацією, що прискорило мене рухатися ноги набагато швидше, я звик. Я припускаю, це було нелегким випробуванням для м'язів, стабілізуючих коліно.

Які вправи я можу використовувати, щоб зміцнити м'язи і підготувати їх до спуску шок? Інтервальні спринти, щоб зробити їх готові до більш високої швидкості? Думає, як компанії vew зробити?

+47
Sam Dong 19 бер. 2019 р., 09:37:50

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil