Температура їжі впливає на час всмоктування та ефективність?

Якщо я споживаю рівних кількостях (скажімо,) манго, один в заморожені шматки, інший при кімнатній температурі, я їх перетравити на різних швидкостях? Тобто, вони будуть по-різному впливати на рівень цукру в крові, тим самим контролю ваги наслідки або бути легко доступні для енергії?

Наступним з того ж нагрів напої впливають на швидкість поглинання?

+265
Bill Stephens 12 трав. 2012 р., 20:31:51
33 відповідей

Це часто запропонував не фокусуватися накладні преса і жиму лежачи у співвідношенні 1:1, Якщо ви зосереджені на пауерліфтинг. Ви можете пожертвувати ЗНМ, так що ви жим лежачи два рази в тиждень і ЗНМ раз в тиждень.

Але якщо ви робите стартову силу на деякий час, це могло скоро бути час, щоб переключитися на більш досконалу програму? Як правило, правило полягає в тому, що ви включаєте, коли ви більше не можете лінійно прогрес.

+984
Yaztromo 03 февр. '09 в 4:24

В " V " формі розділ нижньої частини черевного преса зазвичай називають 'Адоніс пояс" або "Аполлона пояс в залежності від того, хто ви говорите, проте загальна (хоча й застарілих) анатомічний термін для цієї функції є клубова борозна'.

Roman statue of Apollo from Wikimedia

На жаль, можливості показати Аполлона пояс дуже генетичної. А не м'язи, її поєднання розташуванні стегон і певних зв'язок в нижній частині живота. Загальним атрибутом для багатьох людей, які проявляють пояс Адоніса низький жир, гарне ядро розвитку та участі у спортивних змаганнях, які включають обертальні моменти на талії - наприклад, борців, плавців, серферів тощо.

Основна зв'язка, яка дає букви " V " погляд пахової зв'язки , що є частиною стегнового трикутника, що дає вид. Друга важлива анатомічна особливість, які допомагають дати цьому є видатним 'клубового гребеня', будучи великою костистий виступ стегон, які, як правило, фіксується за розміром і формою. Що обидві ці анатомічні особливості мають у загальному їх підключення до зовнішні косі м'язи живота, з частини косі м'язи живота спільно з кульшового суглоба у клубового гребеня і в той час як "апоневроз зовнішньої косою м'язи утворює пахову зв'язку". Таким чином, ви можете допомогти стимулювати зростання в цій галузі націлювання вашого косі м'язи живота, однак у той час як зв'язки може зростати, на відміну від м'язів, це займає значну кількість часу.

А які вправи, які вправи щоб гідно підкреслити ваш косі м'язи живота повинні працювати - приклади включають висячого боку хрускіт, склоочисники лобового скла або бічних дощок. Інші види діяльності, які я бачив запропоновані бойових мистецтв тренування з мішком, як традиційний бокс чи бойове мистецтво з ногами буде працювати як потрібно значне зусилля обертання генерується від талії.

Як JohnP вказує на поперечної м'язи черевної і з'єднується з клубовою і пахової зв'язки подібним чином на косі м'язи живота. Ці глибокі м'язи живота під внутрішні і зовнішні косі м'язи живота, і було важко цілитися правильно. Кращий шлях до мети-це черевної вакуум.

A picture of an abdominal vacuum from EXRX.net

+982
LazWolf 7 груд. 2013 р., 23:31:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ноги боліли кожен раз, коли я тренування ніг, тоді я зупинюся на мої ноги. Навприсядки частіше буде пріоритетною.

Особливо, якщо ви сидите на корточках (нижче паралелі), чим більше ваги, я б частіше присідати-можливо, на кожному тренуванні, або більшість тренувань--і виключити інші номери-присідання вправи для ніг. Це дозволить вашому 4х5, 5х5, або 6х6 прогресування робити свою роботу робить великі і сильні ноги, не будучи обтяжений іншою роботою, що, ймовірно, не настільки продуктивною. Шляхом самозахоплення частіше, я б досі працювали ноги при порівнянному кількості від загального обсягу, але в більш тренувань.

Якщо ваша мета комплекції замість легкої атлетики, то я б робив присідання і, можливо, деяке скорочення литкових м'язів для всіх моїх ніг, у Арнольда Шварценеггера для початківців програма. Зменшення гучності під час перебування оскаржені є хорошим способом, щоб зменшити біль, а ще прогрес.

+981
Khalina King 21 квіт. 2011 р., 03:51:20

це питання є продовженням мого попереднього питання форми тіла з важким вагою або легкими вагами

У мене гугл Про дієту, щоб мати шість пакетів і я зрозуміла, що я повинна порвати свою звичку до 6 разів на день з невеликою кількістю їжі. Я чисто вегетаріанських(я навіть не їм яйця) Ви Можете направити мене про їжу я можу зробити, щоб мати шість пакетів?

+920
gyunter 27 серп. 2013 р., 00:58:25

Кожен день я піднімаюся на 8 поверхів по сходах. Мені 23, і мої друзі кажуть, що якщо ми щодня піднімаємося 8 історій, які в майбутньому будуть проблеми з колінами і все.

Чи мають вони рацію? Якщо так, чи Можете ви запропонувати який-небудь кращий спосіб.

+894
Newb on Linux Fedora 23 квіт. 2019 р., 01:32:44

Є безліч процедур, які ви могли б зробити, і "оптимального" повністю залежить від того, як ваш організм реагує на тренування. В даний час я зробити якийсь гібрид верхній/нижній тренування. Я працюю мої ноги і бігати кожен день, і В між днів я працюю моєї верхньої частини тіла.

Коли я не працював, я використав, щоб зробити "тягни/штовхай" тренування: робота штовхай (груди, трицепси, квадрицепси, ікри, плечі) м'язи в один день, і тяг (пастки, АБС, біцепс, біцепс стегна) м'язи на наступний.

Я б не ламати свої тренування в більш ніж 2-3 день циклу, в іншому випадку ви, ймовірно, не отримають нічого від тренування (див.: важливість вихідних днів ).

В міру моїх знань, це прекрасно, щоб займатися йогою кожен день (я не зробив великі дослідження на ньому, але в цій статті на bodybuilding.com його підтримує), а кардіо-це добре (і бажано) щодня (див.: Families.com).

+853
John Walthour 12 груд. 2012 р., 22:50:22

Немає, очевидно, проблема з самозахопленнями на наступний день після тяги. Присідання і тяги під час же тренувань досить поширений і добре.

+829
Dylan Barber 23 серп. 2013 р., 19:25:43

Я знаю, що це просте питання, але він не просив тут ще (так здається з моїх результатів пошуку).

Що є найбільш живильним джерелом вітаміну Е?

+746
clog14 23 трав. 2012 р., 08:33:36

Вправи, які вимагають підвищеного серцево-судинної діяльності-все повинно допомогти поліпшити витривалість, і вправи, які вимагають вибухових м'язових рухів всіх має сприяти підвищенню сили, прискорення і швидкості. Наприклад, плавання є ідеальним для всього організму вправа, яка може поліпшити. Варто зазначити, однак, що інші вправи, ймовірно, не може допомогти вам поліпшити те, що може бути для бігу, такі як ходу, пози, дихання, ритми і т. д.

Тип навчання я рекомендую вам поглянути на це висока інтенсивність інтервал підготовки. Дослідження показали, що це має безліч переваг. Наприклад, якщо ви йдете надовго, повільніше бігає на великі відстані, ви зможете поліпшити витривалість, але не швидкість. Як не дивно, обернене твердження неправильне: якщо робити серію швидких спалахів спринт до знемоги, потім відпочиває, потім знову спринт і т. д., ви зможете поліпшити швидкість і витривалість, і в значно більш короткі тренування, ніж довгі.

http://www.sciencedaily.com/releases/2010/03/100311123639.htm

+708
G Johnson 8 груд. 2016 р., 21:51:56

Кулака віджимання не "будувати зап'ясті сила" вони просто навчити вас, як краще стабілізувати свій поштовх вгору, долоні віджимань будь то пальці спрямовані вперед або назад, або з долоні вгору всі побудувати фактична сила зап'ястя і передпліччя гіпертрофія за рахунок ізометричної розтягнути час кулака віджимання не.

також роблю віджимання на кулаках, піднімає вам слабо зробити віджимання ще простіше, спробувати робити нормальні зважені віджимання і зважений кулака віджимання, ви зможете збільшувати вагу з кулака варіації.

кулака віджимання ніколи не бувають краще або складніше, вони просто вимагають більше стабілізації і більшої терпимості болю.

Якщо ви хочете зміцнити ваші суглоби віджимання є некондиційне вправ для цієї мети, то краще б взагалі пробивати важкі речі з прогресуванням.

Почала пробивати відра води,потім пісок, потім дрова, потім стіни і так далі, щоб створити мікротріщини в кістки і змусити їх рости густіше і щільніше.

Кулака віджимання гарні тільки якщо ваша мета зробити пальцем віджимань, ви починаєте робити їх на суглоби, потім на всі пальці, а потім повільно використовувати все рідше і рідше пальцях, поки ви не можете зробити 1 палець віджимань. Крім того, що вони не служать жодної іншої мети і, в основному, марні.

Якщо ваша мета-стати сильніше зап'ястя і великі руки потрібні прямі зап'ясті роботи; pronations,supinations,розширення,згинань,приведення,викрадення та ізометричні тримає. Навчання в зап'ястя може бути зроблено з вашим власним вагою тіла,молотки,гантелі,ваш власний іншого боку,столи,стільці,канати,кільця,бруси,гантелі,гумки і ще маси інших людей. Доки кожна тренування складніше, ніж попередній, ви отримаєте сили і м'язової маси, незалежно від використовуваного методу.

+612
Matteo A 14 груд. 2018 р., 08:34:19

Немає "оптимальний тип", якщо ми знаємо значно більше про вас, і що ви намагаєтеся досягти.

Щось на полиці в магазині, схвалений вищими силами, і не буде вам ніякої безпосередній шкоду якщо у вас немає алергії або інакше непереносимістю одного або кількох компонентів.

Або соєвого білка це нормально?

Представлена нижче є прийнятним?

Так і так.

Та ні, не може бути більш докладну відповідь, тому що там немає подробиць в питанні. Це як питати "хліб ОК?"

Які найкращі протеїни для тих, які не можуть пити молоко?

Це залежить від факторів, які ви не даєте нам. Ваші цілі, ваш вага, ваш режим тренувань і т. д.

+575
Abdullah Alrhmoun 12 квіт. 2012 р., 09:18:45

Я теж недавно помітила цю біль після того, як робити віджимання щодня протягом 3 тижнів. Він був моєю правою долоні. Я права рука домінуюча. Я припускаю, що ви залишилися домінуючою рукою. Я вирішив відпочити і взяв 4 вихідних дні. Моя віджимання рутинну минулої ночі і не відчувати біль. Зараз я намагаюся вирішити, якщо я хочу продовжити щоденні віджимання рутини або спробуйте кожен день розклад.

Дивитися відео і читати те, що інші тренування баффи сказати з приводу вправ, коли вся будівля тіла, більшість, схоже, згодні, що відпочинок є ключем до бачачи результати. Кожен сеанс ви рвуть м'язової тканини і тому при наведенні ремонту тканин і росте. Все це говорить насправді не дають лаконічний і перевіреним засобом до проблеми долоні, але решта-це моя порада.

Після прочитання того, що я написав і редагувати кілька разів, я думаю, я візьму мій власний рада і дозволити в день в період між сесіями для відпочинку та намагатися тримати долоні біль в губі. Як хтось казав, віджимання бари ще одна хороша пропозиція. Техніка кулака ок теж, але я роблю варіацію віджимання називають алмазні, так що техніку кулака не буде працювати в цьому випадку великий і вказівний палець кожної руки повинні відповідати утворюючи форму діаманта.

+513
Dan Bradbury 29 вер. 2013 р., 04:33:45

Блін вже зробив добру справу. Я хотів би додати, що харчування-це як мінімум стільки ж важливо як і сама тренування, я думаю, це навіть більш важливо. Їжте чистий, багато білків і багато овочів.

Я також рекомендував би вам для відстеження та аналізу вашого прогресу. Запишіть ваш підходів і повторень, відслідковувати свою вагу і зробити фотографії вашого тіла (без реклами: додаток MyFitnessPal також є корисна функція для цього). Тому, коли ви помітили, що не хотіли, результати ви можете подивитися в чому може бути проблема і змінити стан речей.

Я знаю, що це важко змінити всі ці речі. Я б запропонував тобі розбити на маленькі підцілі і досягати їх одну за одною, то, швидше за все, не буде працювати, якщо ви змінити все відразу. Зосередьтеся в першу чергу на основ і поступово додавати нові речі. Так що не поспішайте і не хвилюйтеся, якщо щось не працює на першій або другій спробувати, ви будете вчитися і робити це краще.

Бажаю Вам удачі з вашими цілями!

+463
user30855 28 січ. 2014 р., 04:36:57

Як 0.18 грама на фунт ваги тіла-це дуже невелика кількість, це напевно просто помилка. 1.18 сенс.

+451
Linda Ellis 12 лют. 2011 р., 20:12:45

І якщо це так, регресія більш потужним, якщо я будую свої м'язи від, скажімо, 90-го процентиль на 99 відсотків порівняно з 30-й процентиль 50-й процентиль? Як це "регресія" швидше на більш високих рівнях розгойдування?

+435
ifyadig 16 вер. 2010 р., 17:30:46

Один. Перетренованість-це людина-конкретний. Більшість даної процедури може перетренуватися одній людині, залишаючи іншого атрофуватися від недостатнього зусилля.

Два. Загалом, чергуючи групи м'язів не допустити перетренованості. Ви можете абсолютно перетренуватися при використанні такого методу.

+397
Back UP 11 серп. 2018 р., 09:56:35

Просто мої два цента, але у мене "плоскостопість" і не може працювати без хорошої твердою, підтримуючої кросівки. У мене від природи дуже високими склепіннями, які, як правило, "осінь" (я над-пронатор) і я помічаю, що якщо я біжу занадто багато днів підряд, без відновлення, або якщо моя взуття починає зношуватися-я почала відчувати сильний біль в арку і медіальна ніжка. Буде гірше, якщо я не зробити перерву на день або два і носити гарну, міцну підтримуючу взуття. В даний час я використовую сайт Asics Duomax з зеленим superfeet єдиною опорою вставляє і не наважиться тікати без ТО, принаймні, підтримати. Я намагався працювати в дешевій взуття (тобто менш сприятливою) в мої молоді роки і дійсно поранився. Ніколи.

+372
Denis Makarenko 5 вер. 2011 р., 04:43:21

Відчувається твердість поперек протягом тижня або близько того(під час схилився над штангою рядків і присідання в основному), але не звернули на це особливої уваги. Проте вчора я не міг закінчити мій 4х12 схилився над штангою рядків, з-за цього. Так що я залишив його і зробив наступне в порядку вправи (лат тягнути вниз, сівши рядком, усаджений рядок кабелю тощо). Хлопець у тренажерному залі сказав мені, що це характерно і те, що я повинен носити пояс під час схилився над штангою рядків. Чи правий він? Я повинен зробити деякі спеціальні вправи для зміцнення нижній частині спини (гіперекстензії Ф. е.)? Це добре завтра робити присідання? (з негнущейся нижній частині спини)

+337
user1930 21 жовт. 2013 р., 10:05:32

Мій перший питання факту, а друге питання стосовно себе.

 1. Можна наростити м'язи на жир? Тобто, можна наростити м'язову масу (скажімо, м'язи) під вже наявний жир і не втратити багато жиру в процесі? Я чув, люди кажуть, що це річ; крім того, я бачив деякі (дійсно) людей із зайвою вагою в спортзалі, піднімаючи багато ваг. Для мене це приклад нарощування м'язів на жир, який не пролив. З іншого боку, я читав деякі статті цього поняття-це міф.
 2. Я сама страждаю від пивного живота. Щоб бути ясним, я не п'ю; я додав у вазі, і моє тіло вирішив зберігати все це в моєму районі - - - отже, в животі пивний живіт. Я регулярно тренуюся тепер з акцентом на кардіо-і підняття важких предметів. Для мого живота, я роблю набивний м'яч вгору і планка Вправи. Я вже відчуваю, як мої м'язи стають все сильніше і сильніше, але я також відчуваю, що моя черевної жир став ще жорсткішим. Це може бути просто наслідком моєї загальної черевної порожнини, мають зміцніли, але я не впевнений.

  Я хочу переконатися, що я не наростити м'язи на жир. Я хотів би отримати худий (не культурист начебто худий, але просто звичайний спортивний вид) і не так ще-надмірна вага-хоча-дуже сильний хлопець у тренажерному залі. Будь-які пропозиції, крім здорової дієти і тренування мені вже робити? Чи повинен я змінити свої тренування? Які є пропозиції?

Про Мене:

Мені 21 років, Вага-165 фунтів, 5'5" високий; 21% жиру; калорійність їжі встановити за 2500 по Samsung додаток Здоров'я, але моє середнє споживання становить близько 1900-2000.

Я ходжу в тренажерний зал 5 днів в тиждень. Пн, Ср, Пт я роблю кардіо (велотренажер) протягом 45 хвилин, і укласти з 30 хвилин тягарів. Я взагалі верхньої частини тіла (біцепс завитки та ін), 3 хвилини планка, присідання, і скорочення литкових м'язів. Ту і нд я зосереджений тільки на кардіо 60 хвилин на велотренажері. Я укладаю його з 3 хвилини планки.

Уточнення:

"Я не хочу нарощувати м'язи на жир", я маю на увазі, я не хочу підтримувати моя вага при отриманні сильніше і будувати більше м'язів. Я розумію, що це неминуче, щоб жир і м'язи в той же час, я просто хочу бути на додаток, в якому я впевнений, щоб досягти точки, де мій жир пішов. Це може зустріти, як що я абсолютно не хочу, щоб будь-який жир, роблячи м'язи. Я просто хотів уточнити, що це не те, що я мав на увазі. Я просто хочу, щоб жир пішов якийсь розумний пізніше вниз по дорозі.

+320
kadrlica 26 серп. 2016 р., 15:30:44

Алкоголь містить 7 калорій на грам, ~70 за унцію рідини, і ~100 на гейзер1. Він перетворюється в печінці до ацетату, який має пріоритет в обміні речовин точно так само, як вуглеводи і білок мають пріоритет над жирової2. Як довго, як ви правильно підрахувати калорій в алкоголі ви п'єте, ви повинні бути в змозі працювати його в свій раціон.

+304
michail38 31 трав. 2019 р., 10:56:15

Кращі натуральні добавки, я можу порекомендувати-це ОМГ-3 (3 г/день). Це допоможе вам зменшити запалення і біль вашого тіла.

Як колишній спортсмен, ви б знали льоду терапія-ваш кращий друг. Не забудьте покласти лід на коліна після тренування.

Нарешті, постарайтеся зробити заняття фізичними можливостями. Фокус на основний баланс і гнучкість. Навіть якщо ви можете зробити єдиний сеансів мобільності, намагаємося провів останні 10-15хв тренуючи свої навички.

+303
user48124 31 жовт. 2011 р., 15:43:00

Ви говорите про сон за 1 годину. Насправді, це не справжній сон. Сон займає близько 20 хвилин, залежить від особистих переваг, але правило полягає в тому, що ви (краще сказати, свій мозок) повинен залишитися в БДГ (швидкого руху очей) фази сну.

З моєї особистої точки зору, найкраще рішення для вашої ситуації мати 20 хвилин поспати, і потім 40 хвилин інтенсивного тренування. Це працює для мене кожен раз.

У денні години однієї години сну може бути марна трата вашого часу. Ви, ймовірно, отримаєте більше "постраждалих", ніж ви були раніше, ніж лежачи в ліжку.

Деякі поради: ви повинні знати, скільки часу вам потрібно, щоб заснути. Для мене (після обіду, після роботи і т. д.) складає близько 5 хвилин. Тому я підійшов до ліжка і встановити таймер на 25 хвилин, щоб переконатися, що я буду спати не більше 20 хвилин і не пропустити в кінці мого найпершого БДГ-фазі.

Мої 2 центи :)

+295
Hamburglar 8 жовт. 2013 р., 09:21:05

Як ви не знаєте, які конкретні процедури, яку ви хочете слідувати, і ви практично ненавчені, коли справа доходить до ваги, вам міг би допомогти або 5х5 рутини. Ця процедура вчить важливих рухів, дозволяє багато і дає знання, необхідні для переходу на більш конкретну програму.

Або 5×5 використовує п'ять складних вправ ваги: присідання, жим лежачи, станова тяга, накладні Преси та штангою рядків. Ви робите три вправи на кожному тренуванні, три рази в тиждень, 45 хвилин за тренування. Ви присед кожне тренування, три рази в тиждень.

Прочитайте інформацію на цю сторінку, там багато хороших порад для початківців. Або говорить про те, що ви повинні слідувати GOMAD (літр молока в день), щоб підтримати ваш харчовий раціон і переконатися, що ви приймаєте достатню кількість протеїну і калорій, щоб продовжувати прогресувати і розробка м'язів. Це працює, але ви можете отримати деякі надлишки жиру (легко виправити шляхом скорочення калорій), ви повинні їсти трохи вище вашого TDEE, щоб зберегти ваші хворі АБС'.

В реальності, якщо ви працюєте і працюєте через період статевого дозрівання, GOMAD не залишить вас занадто багато надлишків жиру.

+217
Wizard of Ogz 14 квіт. 2011 р., 18:19:58

Кращою розминки для підняття ваги не 10 хвилин на еліптичному тренажері, ні йти прямо до першого вправи з використанням невеликої ваги.

У важкій атлетиці тренер Грег Еверетт:

Коли справа доходить до прогріву, чого ми намагаємося досягти? Сама назва трохи натякнути, але підвищення температури тіла є лише одним з елементів. Це може бути легше, якщо ми перейменуємо розминка для підготовки. Тепер якщо ми запитаємо, що ми намагаємося досягти, це має бути очевидно: ми готуємо наш організм до навчання.

Аналогічно, моя розминка складається з цокати наступні поля:

 • підняти мою температуру тіла
 • запустити самодіагностику на моєму тілі ("чи все правильно працює? Робити будь-які суглоби, м'язи, повідомити про проблему?")
 • досягти достатньої мобільності і гнучкості для вправи складають основну частину тренування
 • робота поступово до першого тренування вправи

Цей процес може приймати різні форми. Іноді я бігаю або використовувати гребний тренажер, іноді не. Я зазвичай роблю деяку форму руки і махи ногами. Я зазвичай роблю кілька випадів, повітря присідання, або використовувати легкі палиці робити уривками або накладні пресів, в залежності від того, що я планую підняти пізніше. Я зроблю кілька рухів, що скажіть мені, якщо я розбігався чи ні, як пістолет присідання, присідання козак, або повітряні присідання з чимось світлим. Тоді я буду прогресувати від легкої версії мій перший підйом на важких комплектів, наприклад, повітряні присідання Присідання з барі завантаженням барі з кроком в 20 кг або близько того, поки мої важкі набори. Це працює досить добре для мене і, наскільки мені відомо, добре підтримує фізичні вправи науки як оптимального підходу.

+192
Vipul Solanki 2 лют. 2010 р., 02:42:20

Я просто спіткнувся про Висота навчання маска, яка прагне імітувати високогірну підготовку, обмежуючи повітряний потік. Тепер я задаюся питанням, наскільки розумно такий пристрій зробить. Якийсь питання, яке я задаю собі:

 • Це пристрій ефективно? Це забезпечує аналогічний ефект навчання, ніж висотної підготовки?
 • Хто повинен використовувати це? Це зроблено для далеких бігунів, спринтерів, пауерліфтерів, все перераховане вище? Хто не повинен використовувати його?
 • Коли слід використовувати його? Новачків, ймовірно, падати долілиць на їхні обличчя, коли використовувати його, так як додатково слід використовувати його?
 • Є негативні побічні ефекти? Що може піти не так (короткострокових і довгострокових)при використанні такого пристрою?

Особистий досвід і анекдотичні докази у порядку, хоча я хотів би бачити деякі дослідження, якщо це можливо :)

+178
iPhone Helper 16 бер. 2016 р., 12:01:55

Я не дуже хороший бігун в даний час, але, ймовірно, може пробігти 10 км за 55 хвилин. Я вага-ліфт три дні в тиждень і не хочу, щоб скоротити його вниз.

Як я повинен дизайн мого графіка з тим, щоб оптимізувати мій час мета на напівмарафон в три місяці?

+171
Michael Coxon 31 січ. 2015 р., 11:44:26

я читав про обважнювачі. І мені було цікаво, якщо вони реально допомагають вправи для сідниць. Також, якщо мої стегна будуть більше. Якщо у вас є досвід, поділіться!

+136
Nan Wang 11 квіт. 2014 р., 04:56:56

Я тільки що завершила 0 до 1 милі плавати програмою (http://ruthkazez.com/swimming/ZeroTo1mile.html). Тепер я планую йти тренування в http://ruthkazez.com/swimming/IntroToSwimWorkouts.html за пару місяців.

Однак, я не зовсім впевнений, як інтерпретувати останній елемент різних тренувань. Наприклад, для тренування 1, це говорить На спині 5х50 плавати, удар, свердла, плавати. Великий хіп-рол. Чи означає це, 50м плавання на спині, 50 метрів на спині пипець, 50 метрів на спині дриль моїм вибором і 50 метрів на спині плавати знову? ось тільки 4х50. останній 50 "великий хіп-рол"?

Для тренування 2. його Брас 400 вправи, плавати, тягнути, штовхати
Це 100м кожного, тобто одним свердлом, потім 100 запливу на 100 потягне 100 штовхнути?

Можливо, є загальна логіка в останній частині ці тренування, які я не бачу.

+131
BizTraveller 11 квіт. 2015 р., 17:07:22

"Я читав, що кардіо дійсно добре на спалювання жиру, але працює проти збереження м'язової маси".

Це не вірно у вашому випадку. 4-5 миль не розкуркулити ваші м'язи, як ви вже піклуватися про них, харчуючись добре і займався гирями. Крім того, принципово не скоротити калорії, тому що ваше тіло потребує них, щоб годувати ваші м'язи і тримати вас йде весь день. Те, що добре для вас, тільки ви можете з'ясувати шляхом проб і помилок і перевірити, що працює для вас найкращим. Як ви здоровий спосіб життя, вам не потрібно сильно турбуватися. Крім того, 160 фунтів для кого-то, хто 5'10" - це не надмірна вага, якщо у вас дуже високий відсоток жиру в вашому тілі за дуже менше маси м'язів. Я не думаю, що ви б нарватися на проблеми занадто багато втрачаємо дорогу з вашим стилем життя, але як я вже писав, тримати відстежувати Ваші успіхи і продовжувати робити те, що ти робиш, і приносити невеликі зміни по мірі необхідності.

+126
Semaj Nekeerv 15 жовт. 2015 р., 13:25:34

Якщо ви хочете зробити краще те або інша вправа, ви просто повинні продовжувати практикувати це. Це звичайне просторіччя, коли люди запитують "як я можу поліпшити свій жим лежачи?". Більш просунуті ліфтери скажуть "нари".

Якщо ви хочете збільшити плече сили вам знадобиться, щоб знайти недолік у формі або живлення, щоб допомогти вам подолати її або вам просто потрібно більше практики. Можуть бути й інші фактори, такі як ваше відновлення, сон, ви або не отримуєте, споживання алкоголю та ін.

Коли ви накладні натиснувши ви не хочете, щоб обертати ваші зап'ястя занадто далеко назад. Ви повинні тримати ваші коліна заблоковані, тому що якщо ви не ви знайдете, що у вас є тенденція, щоб проаналізувати, що насправді називається пуш пре, який приймає на роботу далеко від ваших плечей.

Хороший рада для виконання повітряних преса притиснути лопатки і латів разом так складно, як ви можете і привести лікті в барі трохи більше. Це дасть вам більш стабільну платформу, щоб відштовхнутися від. Весь ваш організм повинен бути міцніше. Я не думаю, що ви отримали б велику користь, виконуючи аксесуар вправ на найширші і трицепси (якщо ви не робите їх, тобто), що б перевести на ЗНМ. Це просто те, що ви збираєтеся потрібно працювати.

Майте на увазі ЗНМ має тенденцію бути вибуховим, але не дай імпульс взяти на себе. Ви повинні нести в барі внизу підборіддя до того, що тобі доводиться повертатися головою назад і вперед кожен раз, коли він переміщається вгору і вниз, щоб очистити бар. Район, де бар повертається, як правило, називають свої полки.

Ось хороший приклад відео форми: http://www.youtube.com/watch?v=KWeRuB9uWNE

+97
Gus Crawford 29 груд. 2019 р., 01:47:07

Схоже, його привідних м'язів стегна, яка складається з декількох м'язів, які роблять всі галочки. Щодо справи "навантажень" вправи ніг, я бачу хлопців, які роблять багато по-науці силові тренування, але я також бачу багато хлопців тусується на ізоляції машини робити різні речі.

enter image description here

Я мчав категорії Федерації США 2 назад в день, і я припускаю, що ти говориш не про загальний тиск від сидіння і за допомогою звичайного високого класу велосипедні шорти/брюки/нагрудники.

Особисто я хотів переконатися, що я здатний зробити штангою присідань для мого ваги (вага на турніку суму вашої ваги) комфортно з хорошої позиції. Це ставить багато навантаження на призводять м'язи: якщо ви не натренировали свій присіданнях зі штангою, ви напевно хочете, щоб почати в більш легкий вага і набрати його з плином часу.

Прогресування мудрий я хотів би спробувати щось на зразок цього:

 1. Просто ваш вагу тіла Присідання (3 повторень 8).
 2. Порожній бар тому в присяд (45lb бар) (3 повторень 8).
 3. Нарощує, принаймні, початківця рівня норм міцності. Може бути, ти вже на цьому рівні. Якщо ви є і володієте достатньою силою на цьому рівні, але все ще виникають проблеми, ви хороший кандидат для професійної оцінки.

Там, звичайно, нічого поганого і збираюся подивитися доктора або фізіотерапевта, але я думаю, що це трохи смішно уявити, що кожен спортсмен, який зустрічає все більше, ніж будинок варто сходити оцінені професіоналами.

+74
Eloise Lockyer 15 вер. 2012 р., 09:27:53

ось шматок статті я прочитав на своє питання. "Продуктивність-підвищення ефекти нікотину включають збільшення пильність і когнітивні функції" і "зниження стресу і ваги", в лабораторії повідомили, після річної дослідження, опублікованого криміналістики Міжнародного журналу". посилання на цю статтю таким чином http://www.foxsports.com.au/more-sports/wada-to-move-towards-declaring-nicotine-a-performance-enhancing-drug/news-story/2ae65758bffffa095bcdd3aa29ca0b70 використовуючи нікотину як середній Джо я не думаю, що це багато допінгу. У антидопінгове агентство зробило його окантованным речовини, оскільки вони мають справу зі спортсменами світового класу. Якщо спортсмен може спробувати знайти який-небудь незначну перевагу використовувати в конкурсі. Зниження стресу в такому виді спорту, як бокс можна вважати підвищення продуктивності. Я можу продовжувати приклади, але я думаю ви зрозуміли мою думку. Я б не спробувати використовувати нікотиновий пластир, щоб досягти більш високого рівня прибутку, якщо те, що ви робите-це підняття тягарів. Ви отримаєте кращі результати, використовуючи креатин або щось схоже на креатину. Сподіваюся, це допоможе вам.

+50
s9gf4ult 31 груд. 2016 р., 13:37:26

Що вам подобається, або те, що виглядає найбільш привабливим для вас?

Зробити це.

Робиш щось вам сподобається, що б це не було, означає, що ви будете набагато більш імовірно, щоб дотримуватися його в довгостроковій перспективі. Якщо ви не знаєте, що вам подобається, спробувати короткі курси купу різних речей. Більшість допоможе вам отримати в кращій формі, і коли ви знайдете те, що вам дійсно подобається, палиця з цим.

+24
Tom Lennartz 14 вер. 2011 р., 03:59:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil