Стартові сили: практична програма?

За рекомендацією цього сайту, я взяв стартову силу. Очевидно, захоплююча книга. Але, як новачкові, мені важко зробити практично. Він має безліч глибоких знань про те, що відбувається.

Але я шукаю що-то пряма дія. (Я знаю, що книга була спочатку написана для тренерів, а не люди, що працюють на своїх власних.) Я б хотів, базова програма, з чіткими інструкціями, що робити і як це робити. І я хотів би знати основи, а також, розігріву, охолодження, програмування, відпочиває. Мені не потрібні всі ці теорії поки - тільки основні програми, засновані на принципах Стартова сила.

+527
Ryan Cox 28 лют. 2019 р., 17:41:58
25 відповідей

Я знайшов відмінні результати у витривалості, як такої, з ти ходів, але як я бачив там великі успіхи, моя швидкість залишалася відносно сталою.

Що краще зосередитися на тому, щоб включити літаки з TI?

+973
user2274232 03 февр. '09 в 4:24

Наскільки інтенсивним повинен тренувань для того щоб виробити достатню навантаження на тіло, щоб мати реакцію.

Е. Р. Якщо я знаю, що моя 10мм на 7 вправ, які я завжди тренуються на ці цінності і збільшення де можна? Або повинні бути спрямовані на 90% або 80%...

Навчання в 10мм весь час означає, що є хороший шанс, я буду сумувати за всіх запланованих повторень (просто тому, що порядок вправ або відновлення з останньої сесії). Це означає, що з 7 вправ, я б не на 2.

+836
wilfred 21 жовт. 2014 р., 17:03:16
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я недавно отримував в Олімпійських піднімаючись, і, після ретельно стежать за зважений штанги калічити людей, у мене виникла ідея центру-менш стійкою:

enter image description here

Був би ліфт буде такою ж, якщо кільцевий трубопровід конструктивно більш жорсткою? Я знаю, що ви повинні прийняти його повільно і спокійно і бути безпечним під час роботи з вашим ліфти, особливо у ривку, і щоб зберегти свої позиції, так що краплі будуть падати позаду вас, але я хочу знати, чи можете ви поїзд чи щось подібне і досі успішно виступають на традиційній штангою? Де вся "Центр-менш стійкою" - це 20кг. Це також повинно бути призупинено або повісити нижче платформи...

+781
bulkmoustache 21 жовт. 2019 р., 01:17:41

Якщо ви можете зробити 50 віджимань в одному наборі, то нічого з перерахованого вище буде нарощувати сили. Роблю 50 віджимань в одному наборі буде побудувати витривалість, і робити набори 5 Віджимання корисні тільки в якості розминки вправа, перш ніж робити те, що ви насправді знайти складно.

За близько 15 або близько того повторень (ака ну до 50), в наборі, ви переносите в тренуванні витривалості за сила. І щоб побудувати силу, ви повинні бути складні м'язи, близько до межі того, скільки повторень вправи ви можете зробити з хорошій формі в будь-якому даному наборі. Ви не знайдете точного оптимального відповіді, але приблизно, що велика сила програми В 3-15 повторень протягом 1-5 комплектів (де менше повторень, як правило, щоб піти з вищою набори), вправа, яка є складним для вас, щоб завершити всі набори. Е. Р. 5 комплектів 5 повторень або 3 підходи по 15 повторень.

Так що якщо ви можете зробити 50 віджимань за один раз і ви хочете розвинути силу, потрібно знайти вправа, яке ти не можеш зробити більше, ніж 15 (і, цілком можливо, менше), і працювати над цим. Існує кілька складніше пуш-ап варіації (наприклад, зниження віджимань). Якщо ви хочете отримати витривалість (наприклад, ви практикуєте для військових випробувань, який включає роблю багато віджимань), потім зробити кілька комплектів, щоб не зовсім втоми з відпочинком між ними (погляньте на сотні програма віджимань).

+773
kenkenhimself 6 бер. 2013 р., 07:23:30

Як зазначив МЗС, йдуть військові і державні випробування, які намагаються инкапсулировать більшість напрямків фітнесу (аеробні, силові, спритність). Я стверджую, що "баланс" повинен бути інший район, але я не бачу в цьому одну підпадають під багато з цих тестів. В резюме, ці, як видається, захопити досить аспектів фітнесу, що вони повинні бути розглянуті.

А ось деякі інші, на додаток до того, що МЗС зазначили, ось ссилочка для ряду інших галузей військових (армія США, ВМС США, берегової охорони і т. д.): http://www.stewsmith.com/linkpages/pftstandards.htm

+633
Behrouz Beheshti 26 груд. 2016 р., 10:26:19

Я не відчуваю болю, хоча. Я боюся, що я не бачу вигоди і рельєфність м'язів, я теж хочу з-за цих стилю навчання. Я повинен мати АБС, але не бачу їх. І поки ніхто не сказав дієту, я вегетаріанка, яка їсть цілісні продукти і навряд чи коли-небудь оброблені. Якісь поради?

+629
Naveen Reddy Bireddy 30 бер. 2016 р., 02:50:58

У вашій конкретній ситуації, я б запропонував піти з останнього, 3х5 рутини або навіть розглядати 5х5 в залежності від вашої здатності. Є багато, щоб бути сказаним робити шпагат але у вашому випадку, з-за ваги поднимаемого і мета бажаючи більше піднімати, що ви зосереджені на робити ліфт на постійній основі з прогресивної перевантаження.

Я також хотів би запропонувати вам змінити Від два рази на тиждень в кожній сесії (де це можливо). Якщо ви дійсно хочете пож ваші цифри присідати до тих потрійна цифра коливається то ви повинні бути навпочіпки майже кожен день, якщо не кожен день (обов'язково хоча б 3 рази на тиждень).

Ще раз, присідання-одне з основних напрямів і потребує доповнення, переконайтеся, що ваш організм отримує достатню кількість їжі. Різка і намагаються збільшити свій присед максимальна вага не ефективно буде працювати.

Палиця з вашої високої планки присідання і зосередьтеся на пауерліфтинг принципи велика вага, низьке число повторень, більше відпочинок.

В резюме: Підступ 5-10 кг, йти до 5х5, збільшити обсяг як мінімум 3 рази в тиждень, присед на початку тренування.

Після того, як вичерпано 5х5, 5 кг підступ і перейти до 3x5 і вести звідти. Ви будете мати силу тяжіння днів, коли його складніше підняти ту ж вагу, що це нормально.

+620
skot911 19 груд. 2018 р., 08:40:12

Вправи, які будують м'язи у верхній частині рук, плечей і верхньої частини спини може змусити ваші плечі виглядати ширше, але не в силах змінити фактичного відстані між ваших суглобів. Хоча вага-підшипник вправи можуть збільшувати щільність кісткової тканини, базової геометрії ваш скелет не змінений за допомогою фізичних вправ. Немає вправ, які зроблять вас вище, або мати більше зброї, або, з тієї ж причини.

+614
leakproofpuma7 19 вер. 2012 р., 22:10:40

Я потягнув м'яз шиї і upperback. Що є кращим способом, щоб зцілити і позбавити від болю?

Поради в Інтернеті не зрозуміло. Деякі люди кажуть, подати тепло, трохи холодно говорять, а деякі говорять по черзі обома. Крім того, продукти, такі як мазі ефективні для зняття болю? Чи існують інші анальгетики , які можуть допомогти з болем потягнути м'яз?

Уточнити, думаю, що моя біль походить від того, ніс важкі сумки для занадто довго для занадто багато днів. Він тільки вчора почав хворіти, але я не впевнений, що конкретні рухи, які я зробив.

Моя шия і upperback боляче всякий раз, коли я рухати головою вгору, вниз,вліво або вправо).

+608
shibananda sahu 25 лип. 2017 р., 17:33:32

Обґрунтування збереження ваших гомілок вертикалі це:

Переміщення кут гомілкою в 90 градусів по відношенню до підлоги дозволяє гомілкової кістки і стегнової кістки, щоб котитися одна над іншою, зниження стресу, говорить фізіотерапевт доктор Чарлі Weingroff. --LiveStrong.com

Багато людей, можливо, роблять це погано, тому що вони не навчилися кульшового шарніра. Я думаю, що більш серйозний тендиніт, або більше вашого стегнової кістки розташований так, щоб створити цей стрес, тим більше важливо вертикальне гомілок буде. Робіть все можливе і використовувати болю в коліні в якості керівництва щодо того, що це досить добре.

+541
redneck charly 11 бер. 2010 р., 04:35:41

Я не можу придумати визначення "Біблія працює" краще, ніж дивовижно, безкоштовний сайт EXRX.

Як пропозицію, ви можете почати з того, щоб поглянути на новачка сторінці, або перейти безпосередньо до здійснення навчання і дізнатися про проектуванні власних тренувань.

Набагато простіше, але дуже хороший джерело чесної інформації про Робота на дому-це Скубі майстерні. Він зробив багато відео, які знаходяться у вільному доступі на YouTube. Зокрема, він говорить про своєї домашньої тренування плани з мінімальним обладнанням діляться на три категорії в залежності від вашого фітнес-рівня.

Остерігайтеся сайтів, спонсорованих добавки компаній. Вони можуть привести вас на нереально високі тренувань обсяг (занадто багато вправ, занадто часто) так, що ви змушені відчувати, що ви потребуєте допомоги добавки, щоб впоратися з вимогами на вашому тілі.

+540
zyzaka 14 вер. 2019 р., 15:42:17

З ваш поточний спосіб життя і в результаті сну, ваше відновлення, напевно серйозно скомпрометована. Ви, швидше за все, не зможе працювати так само старанно, як ви повинні, не буде відновлюватися так швидко, як ви може і будете почувати біль набагато більше, ніж інші люди.

Гарна новина полягає в тому, що розробка все ще може бути корисним. Як новачок, ви можете робити майже все і зробити краще, незалежно від того, як суб-оптимальної програми чи відновлення. Поки ці завоювання новенька' сходять на ні, ви повинні бути добре, навіть з тільки кілька годин сну. Після цього ви можете продовжити і подивитися, як вона йде. Занадто мало сну, звичайно, не самий кращий спосіб, щоб зробити прибуток, але це не вбивця всіх прогресу. Якщо ви все зробите правильно (і розумний), ви можете працювати достатньо, щоб продовжувати робити успіхи, поки ще відновлююся нормально-іш.

Я вже відповів на подібні питання, тому я просто посилання вам на ці питання. Може бути, ви знайдете щось корисне є:

+526
bec 10 квіт. 2014 р., 10:08:28

Нещодавно я почав отримувати головні болі в основному після натискання на машини. Раніше вони були досить короткі і тривають всього кілька хвилин, але вони стали гірше, і тепер вони працюють на протязі всього позайматися + кілька годин після того, як я покинути спортзал. Хто-небудь відчув це раніше? Є нічого я можу зробити про це?

+517
MS2002NY 11 лист. 2017 р., 13:36:03

Ви завжди повинні звернутися до лікаря перед початком рутини високоінтенсивних тренувань, як сказав Олександр Borela і отримати їх схвалення. Крім того, тренування повинні почати повільно (низько-середньої інтенсивності) і побудувати до високої інтенсивності. Це не добре, щоб почати на високій інтенсивності, коли не дуже регулярно до нього.

Також, не намагайтеся стрибати на біговій доріжці, поки вона на високій швидкості, ви впадете. Замість цього, поступово збільшувати свою швидкість до точки, де ви хочете бути.

Коли працює на високій швидкості, що будь-яка помилка може почати з бігової доріжки, так що ви повинні бути на 100% фокусування на кожному кроці ви берете і ніколи не робити більше, ніж ви знаєте, що ви можете зробити, просто, щоб підштовхнути себе. У вас більше шансів нашкодити собі, а не розвивати що-небудь.

А також використовувати все, що може підтримати вас, якщо ви впадете - матраци навколо бігова доріжка магнітна автостоп кліп, який згадав JohnP і навіть є хтось поруч у разі падіння. Краще перепильнувати, ніж недобдеть.

+510
Phe Sothea 17 квіт. 2014 р., 04:01:43

Правильно зробили присідання є безпечним на колінах, за умови, що до Проблеми з коліном, і буде насправді знизити ризик травми коліна від інших причин.

Стартова сила Марк Rippetoe йде в подробиці про те, чому це так. Його книга орієнтована виключно на штангу навчання, але інформація, як і раніше застосовується для гантелей, і він також описується, як підготувати для присідання без ваги, який може бути використаний в якості техніка керівництво для ведення Bodyweight присідання.

Якщо ти мертвий-набір проти робити присідання, то роби станову тягу. Як станова тяга та присідання задіяти найбільші м'язи в організмі, і всі вони виконують певну роботу, хоча ступінь може варіюватися від двох. Або становій тязі або присяд-це необхідний компонент тренування міцності (в ідеалі використовувати обидва), так що якщо ви не збираєтеся присед, потім станова тяга це.

+499
Nikassse 28 вер. 2018 р., 14:54:11

Я продовжую читати, що керівне становище, щоб стріляти по максимум двох фунтів в тиждень для втрати ваги. Чому?

Ви бачите цих людей по телевізору женуть втратити нижче 10 фунтів в тиждень. Це просто той факт, що вони настільки огрядними, що вони можуть впоратися з цієї дивної зниження ваги за короткий термін, але буде расплющит, коли вони отримують вниз до "нормальним" ІМТ? Або вони роблять серйозні небезпеки для себе?

+457
Fabiano Soriani 17 вер. 2018 р., 06:10:14

Багато людей відчувають більше болю і болю, оскільки вони старіють. Однак, це не гарантія. Коліна не просто 'зіпсуватися' більшу частину часу і біль не означає автоматично, є пошкодження або.

Напевно є й такі розлади, як Осгуд schlatters і артроз і так далі, і так далі, але навіть для цих залишатися активним, як правило, допомагає значно симптомами. Тренування досі є однією з найбільш поширених рекомендацій для майже будь-якої проблеми здоров'я, включаючи рухову.

Цілком можливо, що біль в коліні бо ти почав бігти знову через деякий час. Крім того, можливо, біль у коліні тому, що ваш режим звучить занадто одноманітні (тобто надмірного пошкодження). Можлива зміна взуття або шкарпетки зміну або зміну маршруту-це теж питання.

Інтернет нажаль не може допомогти вам тут.

Ти повинен сходити до фізіотерапевта для вирішення коліно(с). З'ясувати, в чому проблема, розробити план, щоб виправити це з вашим терапевтом і повернутися в спорт.

Всупереч думці про те, Интернет, що присідання вилікувати все, варіабельність руху має важливе значення. Коли ти повернешся в рутину, майте на увазі, що ви, ймовірно, потрібно якесь розмаїття крім присідань (особливо якщо біг-це ваша пристрасть тут), Якщо ви хочете змагатися у пауерліфтингу. Якщо ти не пауерліфтер низькими, потім випад, станова тяга, одна нога петля, крок вперед, бічній випад, одній нозі присідати, і т. д...і т. д.... Переконайтеся, що у вас є якась різноманітність у вашу рутину. Деяку різноманітність важливо, але я б не став змішувати речі кожен раз, коли ви тренуєтеся або (вам знадобиться кілька тижнів, щоб пристосуватися до будь рутини).

Я хотів обговорити це з вашим терапевтом, або сила і кондиціонування тренер якийсь.

+437
atul kadwar 27 бер. 2017 р., 18:29:40

Я просто рушанні і зробили 3 дні в тиждень із звичайною масою тіла і гантелі вправи. Я не бачу особливого прогресу в плані втрати жиру два тижні в рутину.(Я роблю 16-20 сетів) це може бути занадто рано вирішувати, але я думав робити деякі легкі вправи в дні відпочинку також спалювати зайві калорії. Я можу робити кардіо і т. д. дбаючи, щоб не використовувати м'язи, відновити з попередніх днів тренування, щоб схуднути швидше?

+419
Anthony Drury 11 жовт. 2015 р., 23:46:05

Я біг у мінімальний взуття за минулий рік. Мені здається, що вони краще для колін, але, можливо, передати частину цього штаму на гомілки і стопи. Я не шкодую про перехід, але два рази мені потрібно, щоб зупинити працює протягом кількох тижнів, коли я боляче мої ноги, і мої останні 10к залишив мої ноги настільки чутливі, що я не в змозі працювати цілодобово.

Ця недавня стаття в " Нью-Йорк Таймс говорить щось подібне:

Ті, хто вірить в босоніж часто відзначають, що люди бігли і йшли без взуття протягом тисячоліть раніше взуття була винайдена. Вони стверджують, проте, що неподкованный є нормальним для людини і повинні відмовитися від минулих травм, пов'язаних із сучасні кросівки і запобігання майбутніх.

Проте непрямі свідчення, в тому числі і від лікарів, які лікують бігунів, показує, що деякі люди, які займають босоніж розвив абсолютно нові болю і травм.

Далі цитую дослідження від 2011 року, який показує, що значна частина босих бігунів розвивати кісткового набряк кісткового мозку до небезпечного рівня.

Може бути, це в кінцевому підсумку компроміс - залишивши коліна в кращій формі, але ризикувати нашими ногами. Прямо зараз, я все ще готовий взятися за цю справу, але, якщо мої ноги не видужувати, я ще може передумати.

+378
dawkinsjh 4 вер. 2016 р., 19:04:35

Замість того, щоб намагатися робити спеціальна вправи як раз для сили хвата, працювати її в те, що інші вправи, які ви робите, стиснувши бар так складно, як ви можете. Не тільки це буде збільшити вашу силу хвата, але це допоможе вам створити більше напруги тіла, так що ви можете підняти і отримати більше користі від кожного тренування.

+341
Ehsan Adli 26 січ. 2018 р., 16:29:57

Чув, що це, здавалося, було важко для жінок, щоб тренування не їла раніше. Так що для чоловіків це має бути в порядку після звикання (організм відчуває стрес через вимоги, щоб мати трохи більше енергії, але призводять до підвищення для наступного разу).

А для жінок, було б добре, якщо вони їдять йогурт або ще що-небудь невелике (і чекати 60-120 хвилин, якщо вправи можуть потрясти живіт) - я так і думав, але я не можу знайти будь-який відповідний джерело для цього!

Оновлення Знайшли ці ресурси:

http://ajpregu.physiology.org/content/296/2/R233.short (вплив фізичних вправ на енергії-регулюючих гормонів і апетит у чоловіків і жінок)

http://well.blogs.nytimes.com/2010/12/15/phys-ed-the-benefits-of-exercising-before-breakfast/ (фіз. культури: про користь занять спортом до сніданку)

Отже, підбиваючи підсумки, він, здається, рекомендується для чоловіків вправи перед їжею, оскільки він допомагає людям трохи апетит зменшився (а може це і є причина не набирає, що багато жиру)

+326
Damien Janner 10 квіт. 2010 р., 13:56:16

Дуже ймовірно, це може бути форма тендиніту, спричиненого деякими проблемами форми. Кого-то я знаю, нещодавно були схожі симптоми, і написав про свою подорож сюди. Що викликає більшу частину його проблем було невелике ковзання вперед в нижній точці присідання. Він не єдиний , хто відчув цю проблему, і вона досить поширена для Rippetoe писати про це.

Рішення складається з двох частин:

  • Використовувати TUBOW (дуже корисний блок з дерева) в передній частині вашого взуття. Ви повинні торкнутися вашого коліна в першій третині присідання, але не варто переносити дрова, спускаючись.
  • Підступ у вазі ви можете зробити з TOBOW на місці.

Зрештою ваші присідання будуть виглядати так: http://www.youtube.com/watch?v=cQlI_ztFk1g

Щасливий кінець до реабілітаційної роботи, що цей хлопець зробив, що біль в коліні зникла і він підніматися важче, ніж раніше. Я рекомендую виправити проблему, форма перш ніж рухатися далі.

+229
Rachana Raj 23 серп. 2017 р., 22:57:52

Я дивився на цю програму і здається, що тяги тільки 1 сет з 5 повторень кожного робочого дня-це занадто мало для досягнення мети додавати вага кожен раз.

Чи я не правильно зрозумів його?

+153
janc8140 janc8140 30 серп. 2012 р., 21:45:36

Немає. Хоча там можуть бути деякі поліпшення, Натисніть призначена для поліпшення серцево-судинної системи у будь-яких дорозі, формі або формі.

Натисніть (навчання високої інтенсивності), а популяризував Артур Джонс в 1970-х роках, призначена для підвищення сили і м'язової гіпертрофії шляхом проведення виваженої вправи, як правило, на машинах (таких як Наутілус, створених Джонс) за один набір до абсолютної відмови, з подальшим тривалим періодом спокою, щоб дати м'язам відновитися. В моєму розумінні-це тривалий може означати в тиждень відпочинку.

Як cbll пояснив у своїй відповіді, HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки) була б ідея підготовки на спаринг практично будь-якого бойового мистецтва.

Враховуючи ваш обмежений обладнання, ви можете виконувати HIIT тренування з Деякі вправи (присідання Хінду може працювати), спринти, стрибки зі скакалкою (скакалку будуть дуже дешеві і вам не потрібно багато місця) або, при необхідності, просто робота важка сумка. Якщо у вас є доступ до них, гирі гойдалки досить добре, як добре.

Ідея в тому, щоб дістатися до точки, де підготовки яких відповідає або перевищує ваші спаринг, хоча, ймовірно, зі стандартною інтервального тренування, не висока інтенсивність інтервал підготовки (так, якщо ви лонжерона на 4, 3 хвилинних раундів з 30 секунд відпочинку між раундами, а потім побудувати до того ж з чогось подобається роуп-джампінг).

+123
DoIGetAnything 15 лист. 2018 р., 22:47:47

Я досить активний 45-річний штангіст. Тут в середині Атлантичного наші зими дуже дратує. І, коли йде сніг, у мене багато білих речей, щоб рухатися через снігоочисник і лопатою. Що я знаходжу дуже багато передпліччя дискомфорту після цілого дня в холодній багнюці. Я отримую біль від плеча до середини руки вздовж кістки між біцепсом і трицепсом.

Я думаю, що мені потрібно змінити моє навчання, так що я можу розмістити штаму краще для видалення снігу. Але які вправи буде краще? Звичайно, я стаю старше і не повернути як раніше... але це просто ще одна справа. Думки?

+31
selalerer 15 черв. 2013 р., 07:35:03

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil