Набрати вагу дієта для пескетарианец?

Я був набирає вагу/підйому близько 5 років тому на дієту, що складається з курки, яловичини і тунця.

Однак, я зупинився, і з тих пір перестав їсти завод вирощуваних м'ясо, і тепер раціон харчування схожий на пескетарианец (вегетаріанське + риба)

Я шукаю, щоб повернутися в набирає вагу/зняття з моєю новою дієтою, але міг зробити з деякими порадами/посиланнями на хороші дієти рутини, щоб мати.

Я в даний час приймати сироватковий протеїн трясе (2 столові ложки в одному шейкері) в день.

Однак, я не знаходжу моя маса зростає, і я з усіх сил намагаюся знайти поради на пристойний збалансований раціон для моїх вимог. Я дивлюся на споживання 3500 калорій в день.

У кого-небудь є хороші поради/посилання на те, що я повинна їсти, щоб цього досягти?

+971
James Dakis 13 черв. 2019 р., 23:35:06
40 відповідей

Існує ідеальний діапазон повторень для нарощування м'язової маси, і якщо так, то що це?

Там не ідеально, але, як правило, є широкий вибір, як 4-15. Ви повинні розуміти, що всі люди різні, для тренувань реп буде кращим і для інших високих представників, буде добре навіть на ці складні вправи, як жими і присідання. У будь-якому разі для більшості людей це краще зробити менше повторень багатокомпонентних комплексних вправ (жими, присідання і т. д.) і більше повторень на ізольовані вправи.

Скільки різниця в діапазоні повторень робити?

Залежить від вашого організму.

Чому так багато протиріч між джерелами?

Розуміння власного тіла-це відповідь для багатьох фітнес-питань :)

Я не носій англійської мови, тому якщо я написав щось неправильно, будь ласка,дайте мені знати в коментарях :)

+974
Ankur Bhatia 03 февр. '09 в 4:24

Дуже прийнятне рішення -- діяльність спеціальної підготовки.

Ваша увага повинна бути на збільшуючи інтенсивність, а не тривалість. (пагорби стане значно легше).

 1. Запишіть простий план тренування - щось на зразок М Ж ти Ф прогулянки/пробіжки/біг вгору і вниз по пагорбах.
 2. Є план на увазі певну кількість разів ти збираєшся запустити його - якщо це надто важко зробити перерву, просто переконайтеся, що ви закінчити те, що ви плануєте).
 3. Зберегти його простим. Може, м і Ф ти бігаєш 20 разів і 20 разів вниз - Ср зробити навпаки піднімаються, біжать.
+907
mcky mini 14 бер. 2011 р., 04:45:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

створити дефіцит калорій . от і все.або є менше, або більше рухатися, або комбінація обох. Спочатку потрібно з'ясувати ваш TDEE на(сумарної добової витрати енергії) Є багато калькуляторів онлайн.Google для них і отримати свій номер. Скоротити споживання калорій на кілька сотень калорій. Переконайтеся, що кількість є стійким, що ви себе добре відчуваєте при такій кількості їжі. Протеїнові порошки не допомагають втрати ваги взагалі. Вони знаходяться в подрібненому вигляді їжі . ось саме. Своя важлива для того, щоб потрапити в певну кількість білка в день, щоб звести до мінімуму втрату м'язової маси .(знову ж таки можна погуглити на суму існують різні думки)

Якщо у вас є жорсткий час удару, що кількість білка порошків ваш друг

+890
sandy lopez 3 квіт. 2016 р., 12:39:41

У штангу рядка дійсно приголомшливе вправу, поки (для мене) починай над вашого тіла. Так що якщо ви 180lb, маючи 180lb для бару+пластини має тенденцію бути досить важким, в першу чергу, тому що ви, ймовірно, вже робив багато інших нижній частині спини вправи.

Велика перевага в піднімає штангу (проти-ваги) полягає в тому, що ви можете поступово змінювати свою вагу і дійсно налаштувати Тома проти інтенсивності повторень проти сетів. Кути залишатися майже ідентичні, і те, що ви відчуваєте на свій перевернутий (лежачи) поспіль. З інверсного рядків кут тяги змінюється при переміщенні вгору і вниз.

В кінці кінців, ви будете плато Сила завдяки тренуванням з власною вагою. Пістолети присідання є дивовижними, але ваше тіло важить так багато, і ви отримаєте більш ефективно робити їх, як ви прогресу, щоб вони стали легше. Ви можете поставити обважений жилет або рюкзак, але зараз це не тренування тіла більше.

Варена вниз, я рекомендував би ці пункти:

 • Перевернутий (лежачи) поспіль для загального новачків. Якщо ви маєте достатньо сил, щоб перейти в "Реал" рядків, ви повинні. Це не означає, що зворотне рядка не погані, вони просто не так добре, як штангою рядків, гантельний рядS, або очищає.
 • Якщо ви хочете, щоб залишитися з інверсією рядків, ви можете працювати негативів багато, щоб побудувати силу в кутах, що ви не зовсім цвях на шляху вгору. Зазвичай це робиться для людей, які не можу прибити підтяжка ще.
 • Якщо ви робите сталого прогресу в таких областях, як говориться, ви дійсно, можливо, захочете розглянути питання про перехід на стартову силу або сильний ліфти.
+867
zgosalvez 25 трав. 2013 р., 01:49:00

Я бігаю в коледжі з 14-місячної травми, що не схоже, що вона збирається йти у найближчий час.

Так що я вирішив, може також займати тренажери замість. Я абсолютно ненавиджу підняття тягарів, але, очевидно, дівчата не знайти 135 бігунів фунт з 15:20 5к привабливою. Хто знав.

Я хочу приїхати з тренування ваги, але, чесно кажучи, я поняття не маю, з чого почати. Моя єдина мета-отримати нормальний або трохи вище норми кількість сил як можна швидше, тому я не виглядаю як палиця (у мене руки тонше, ніж більшість дівчат).

Я знаю, що для бігу, два рази в день і 100 миль на тиждень отримує вас хороша досить швидко, але я чув, деякі люди кажуть, що це не добре піднімати щодня ваги. Це правда?

І я хочу робити мінімум повторень, велику вагу або велику кількість повторень, невелика вага, або десь посередині?

Я навіть не знаю, якого роду речі робити. Машини або вільні ваги? Яка тривалість тренування-30 хвилин, годину і півтора?

Спасибі!

+854
Arron 8 черв. 2010 р., 03:48:36
Черевної порожнини (офіційно називається живіт, живіт або животик), у хребетних, таких як ссавці, являє собою частину тіла між грудною кліткою (груди) і тазу.
+850
manicphase 31 бер. 2012 р., 05:42:20

Я бачив, як професійні бійці муай тай повний 2год+ ранкові заняття, які включали біг, спаринг/сумки і силових тренувань - так що так, цілком можливо, щоб робити те, що ви описали - або навіть витримати набагато довше, тренування щодня...але як інші люди згадали, ваш рівень фізичної підготовки буде вирішувати, чи є ви за навчання чи ні.

+823
lindydonna 17 жовт. 2013 р., 18:31:02

Вправи в кінці тренування покращують принаймні. Це не означає, що вони не покращують, вони просто покращують повільніше, ніж речі, ставити на початку тренування.

Якщо м'язи-це твоя мета, то я знайду спосіб зробити бар підтягувань, бар соуси, діпи кільце, і помилкове зчеплення кільце підтягнутися як можна ближче до початку тренування, як ви готові. Робити їх замість або перед допомоги ВВВ-це моя перша думка.

Однак, будьте дуже обережні "мета аккреция". Є хороший спосіб і поганий спосіб додати більше для досягнення цілей. Це добре, щоб ставити перед собою нові цілі після досягнення віхи, а потім покласти на стару роботу в "режим обслуговування" при виконанні нової роботи. Але просто додаючи цілей без видалення попередньої роботи може призвести до неуважності і відсутність уваги.

+800
Hany Abdelgalel 11 груд. 2011 р., 07:18:34

Я не думаю, що вона користується поганий тон, її коліна рядний з її ніг. Її позиція виглядає трохи вузький, але це взагалі питання переваг. Що стосується глибини, вона могла б піти трохи глибше, але ми навіть не знаємо, що присідання більше, так як це не відео, взагалі, щоб йти глибше легше з більш широкої позиції. Крім того, що її спина стає прямою, і вона сподівається, що добре.

Особисто для вас широту позиції є те, що ви повинні з'ясувати, на свій власний, швидше за все, це пов'язано з розміром вашої ноги. Тепер з іншого боку, що людина тяги можливо могли б використовувати гіршій формі я коли-небудь бачив

+748
petermartines 26 вер. 2018 р., 20:57:46

Я чув про зв'язок між мозком і м'язами, але я просто не можу здатися, щоб це зрозуміти, достатньо, щоб змусити його працювати. Я розумію, що ви повинні подумки зосередитися на м'язи, але я не відчуваю ніякої різниці. Наприклад, я відчуваю підтягувань за спину і намагаюся зосередитися на своїй латів, в той час як я потягнувши вгору не активувати їх. Є якісь конкретні прийоми, які дозволять збільшити цей зв'язок? А щодо комплексу вправ як присідання, які м'язи(и) я повинен бути з упором на те?

+731
Dzmitry Atkayey 13 жовт. 2017 р., 09:05:54

Я планую є як мінімум 100-200 г змішаних горіхів (арахіс, кешью, мигдаль і т. д.) щодня (поверх звичайної дієти) з метою набрати вагу. Мені було цікаво, може їм дуже багато горіхів викликають погані побічні ефекти для здоров'я?

+719
bappak 30 трав. 2012 р., 00:36:07

Це зовсім інша проблема, ніж у твого плеча.

Якщо на вашому лівому стегні, перейшовши, лівому коліні і/або ніг, ймовірно, повернутися всередину небагато, який викликає лівої тазостегнової кістки, щоб кинути трохи попереду.

Будь-який час у вас є сором у стегон і сідниці, це створює дисбаланс в положення тазової кістки. Дисбаланс і нестабільність в стегнах буде викликати інші м'язи стегна, щоб працювати важче, щоб стабілізувати область. Різниця між цією ситуацією і вашої проблеми плече, полягає в тому, що ваше плече має тривалих періодів відпочинку протягом дня, у той час як ваші стегна тільки відпочивати поки ви схильні. Прості щоденні дії є причиною проблеми збережуться, навіть якщо ви знали про це, поки ви тренуєтеся.

Вам слід звернутися до мануального терапевта і попросіть його рентген стегна і покажемо вам, швидше за все, обертання це ваша область тазу. Вони можуть запропонувати план лікування. Навіть якщо ви виберете не повертатися до регулярного коригування для вирішення цієї проблеми, я як і раніше рекомендуємо, що ви йдете на первинний візит. Таким чином, ви можете зрозуміти, що відбувається.

Щоб виправити проблему, вам необхідно розслабити м'язи, які стимулюють обертання в стегнах, і ви можете виявити, що у вас болить в новому місці, що є коренем проблеми. Щоб розслабити м'язи, ви повинні зробити регулярний масаж. Я пропоную раз на тиждень до початку. Переконайтеся, що ви знайти масажиста, який робить глибоку роботу тканин, і не уникнути передній області стегна і сідниці. Це де ви будете потребувати в самій роботі, а деякі ЛМТ-це, як правило, працюють руки, ноги й спини, яка не слугуватиме вам потрібно.

Можливо також, що існує корінь проблеми, вірніше, що ви сильно віддають одну ногу до того, що ваші звички дозволили м'язів у певній галузі, щоб скоротити і м'язів в іншому районі, щоб подовжити.

Додано через редагування... Як для вправи для зміцнення кульшових...не знаючи точного корінь проблеми, я не можу дати конкретні вправи, які принесуть користь вашій конкретній проблемі. Я б сказав, що будь-які вправи, які працюють ваші квадрицепси, сідниці, підколінні сухожилля, м'язи живота і попереку, буде Вам корисна, якщо робити з легким вагою в наборах 20 або більше супроводжуються великою кількістю розтягування. Ці вправи можуть включати, але не обмежуються присідання, станова, випади, затерплі ноги станова, гіпертонії, і хрумтить.

+632
Adam Merrifield 27 лют. 2014 р., 16:37:45

Я не бачу більше білка в їжу. Щоб схуднути, необхідно вживати в їжу достатню кількість білка:

 • Білок дуже насичує.
 • Білок має високий ТЕФ

Ці два чинники допоможуть вам втратити вагу за рахунок зниження апетиту і спонтанно скорочення ваш чистий споживання калорій.

Я хотів би також додати тренування і скоротити аеробіку.

+622
John Sauerzopf 25 квіт. 2013 р., 05:09:24

Кожен день, наприклад, який відсоток від загальної фітнес-рівня зменшується?

+558
poo poo 19 серп. 2012 р., 18:25:55

Я читав (і здається очевидним), що їзда на велосипеді вправи деякі м'язи більше інших. Крім очевидного браку у верхній частині тіла тренування на велосипеді, є певні м'язи, які, як правило, непропорційно слабкі велосипедисти? Може дисбаланс м'язової сили призвести до травми? Велосипедисти повинні виконувати силові тренування, щоб зміцнити конкретні м'язи?

Питання: https://bicycles.stackexchange.com/questions/7301/effective-equipment-minimal-leg-strength-training-for-cyclingі https://bicycles.stackexchange.com/questions/7055/i-feel-long-rides-exclusively-in-my-quads-should-my-calf-muscles-be-doing-more

+548
Genjo 14 серп. 2018 р., 17:25:18

ТАК, ВИ ПОВИННІ РОБИТИ БІЛЬШЕ, НІЖ ОДНУ ЧАСТИНУ ТІЛА В ДЕНЬ. Я б запропонував поєднувати груди, плечі, трицепс разом і спина і біцепс разом, 2-3 рази в тиждень. Ноги можуть йти з однією або, і так може АБС, але правду про АБС, вони, напевно, там вже і сухарики та інші дешеві речі, які ви бачите у фільмах-не буде працювати АБС. Насправді, один присіданнях зі штангою буде працювати ваш абс понад 150 хрускотів. АБС буде працювати більше через присідання і тяги, ніж інші речі.

+529
larry jackson 21 січ. 2015 р., 22:36:00

Чесно, якщо мій сніданок має кілька форм білка в достатній кількості, на сніданок марно для мене. Ви будете краще робити з ковбасою, яйцем і сиром бутерброд англійською маффине, ніж тарілка каші. Пластівці-це швидка енергія, і легко згорають. Білка просто залишається з вами, і займає більше часу.

Ще один важливий момент полягає в тому, що ви, ймовірно, просто не вистачає їжі на сніданок. "Здоровий миску пластівців" швидше за все, буде намагатися зберегти калорії, низькі-навіть з молоком. Якщо ви хлопець, і ви просто здійснюється, не менш ніж на 500 калорій Сніданок, напевно, не вистачає.

+514
dannybaobei 8 лют. 2016 р., 05:30:56

Я роблю кругову тренування як мінімум 5 днів на тиждень (30 хвилин). Вона без обладнання, поєднувати, біг, альпінізм, віджимання, стрибки гнізда, віджимання, присідання, вправи черевного преса і т. д.

Я також гуляти по 45 хвилин у вечірній час. Він швидким кроком, прикриваючи 2км. Зазвичай носить мого 2-річного сина. Ми гуляємо в парку в 1 км від готелю. Він грає за 15 хвилин. Потім ми йдемо назад. Це я роблю всі будні дні.

Крім того, що моєму житті в основному сидячий, за винятком в гонитві за своїм сином :)

 1. Я перестарався на здійснення частини? Я волію не змінювати свій розклад прогулянки. Ти думаєш, я повинен урізати кругова тренування? Яка оптимальна кількість разів я можу зробити кругового тренування в тиждень?

 2. Це кругова тренування без обладнання для ефективної тренування міцності?

 3. Минулого тижня я не міг піти на прогулянку і потім тільки тренування ланцюга. Я набрала назад майже кг.

Моя мета полягає в тому, щоб зменшити мій пост-вагітність набрати вагу. Я був досить успішним у тому, що я втратив 10 кг. Але я все ще є довгий шлях, щоб піти, принаймні, ще на 10 кг. Я в основному їм тільки здорову їжу. Але бувають часи, коли у мене є зайві порції, а також один або два рази в тиждень, ми їмо. У вас є які-небудь пропозиції для мене?

Спасибі,

Шармила

+500
BIU 11 серп. 2016 р., 22:58:59

Робиш стоячи давить плечі, я дуже обережні, щоб не вчитися назад в ліфт. Мій партнер і я спеціально дивитися один одному.

Однак навіть без ваг, коли моя верхня частина тіла у вертикальному положенні, мій попереку вже hyperlordotic. Це те, що я працюю останнім часом винятку.

Два дні тому під час моєї другої стоячи прес наборі, щось хруснуло у мене під лівою лопаткою на реп я завершивши проблеми і натискати занадто сильно.

Це не боляче, але це не так, і я припинив тренування. В ту ніч хоч і була агонія, а на наступний день, але зараз стає краще через два дні.

В ході накладні преси, я відчуваю, як моє ядро під величезним тиском, як це так старається, щоб зупинити цю криву лордотический зростає. Я зараз плече натиснувши 125 фунтів, який я не поспішаючи працював у 3х5 мода, збільшення 2.5 кг кожен раз. Мені вдалося зробити три набору з п'яти минулого тижня при такому ж вазі, керуючий тільки 3, 5 і 5.

Я зігрітися, перш ніж підніматися близько 15 хвилин чудова мобільність Кресс/Робертсон упереміш з будь-згиначів стегна тягнеться і завальцювання піни.

Я повинен йти на сидячого тисне, виправити гіперлордоз або зміцнити щось ще, перш ніж знову тисне? Або просто не занадто сильно напружуватися, щоб закінчити важкий реп?

+482
Rod Oliver 19 жовт. 2012 р., 03:58:10

Я спостерігав за тобою світових подіях ліги в основному у важкій ваговій категорії за останні кілька місяців і один з кращих рукоборцев-це канадський хлопець на ім'я Девон Larratt. Хлопець володіє надзвичайною витривалістю і силою, і ви можете підписатися на його канал на YouTube і там ви можете дізнатися більше про його програмою навчання, техніки...

Ви також можете подивитися це відео кози для армреслінгу Джона Брзенка і спробувати імітувати його методів тренування.

Ось список конкурентів Шал? натисніть на будь-якого конкурента, щоб прочитати його біографію, ознайомитися з його столу, інтелекту, сили... потім просто в гуглі назву і подивися на його тренування.

+476
art78 24 трав. 2017 р., 23:31:44

При швидкій ходьбі протягом години кожен день досить добре, щоб бути дуже бадьорим порівняно з людьми, які не роблять кардіо вправи взагалі, у вашому випадку це не достатньо хороший, щоб навіть наближатися до верхньому рівні кардіо-фітнес, які ви можете отримати. Слід додати біг у свою рутину; це може зайняти рік або більше, але в підсумку ви повинні бути в змозі бігати по годині в день.

+421
Matthew Graves 9 січ. 2012 р., 20:18:46

Я, як правило, вивчають танцювальні рухи набагато швидше, після у мене була важкої атлетики тренування або навіть під час. Звичайно, не дуже втомлює, але все ще з величезними м'язами насоса.

Чому? Одне з моїх припущень це те, що я більш рухливо, роблячи ходи. Хоча це все ще збиває з пантелику,. Якщо це так, не кожна танцівниця робити важка атлетика тренування перед танцювальної тренування? І більшість з них не.

+421
Beenish Khan 14 лют. 2010 р., 14:34:13

Л-Звт і V-сидять відповідати ваш рахунок, їх можна робити на діп барів (а також на підлозі), руки прямі, і вони включають багато договірні м'язи живота. Може бути, це те, що ви шукаєте ?

+417
wef 5 лист. 2010 р., 13:54:16

Якщо ви тільки почали, це не має суттєвої різниці.

Цей нюанс я хотів би згадати, полягає в тому, що віджимання задіяти трицепси, тому абсолютно випадковому порядку міг поставити їх поруч один з одним, що може мати певний вплив. У віджимання руки модулює розташування трицепсів взаємодії.

Я б не назвав це масовим-звичайні будівлі, або, хоча знову ж таки–якщо ви тільки починаєте, це нормально.

+400
ilvaila 6 черв. 2018 р., 10:33:52

Все буде добре. Ваше тіло потребує часу для відновлення, особливо, якщо ви новачок, то краще мати 24-48 годин розрив для м'язів, щоб відновити.

+372
Matteo Braghin 5 квіт. 2011 р., 22:07:30

На жаль, немає будь-яких готових стандартних тестів, а я не вірю, що вони встановили якісь керівні принципи для крові. Ви можете зробити домашні набори, такі як цей і зробити свої рівні, але це насправді академічний.

Аналізи крові для Порфирія (деякі люди називають це "вампір" тест), включають аля рівні, але це тільки клінічний одна я в курсі, що тести на будь-який з Омега-3 жирних кислот.

Крім того, будьте обережні, раптом просто ковтаючи тонни Омега-3, десь на початку 2000-х FDA опублікували попередження про ризики для здоров'я, пов'язаних з великою кількістю омега-3 добавок.

Частина проблеми полягає в тому, що вони просто не зрозуміли ще, так що поки вони знають, що Омега-3 є корисними, і що важливо, вони дійсно не встановлено, чому вони важливі і що хорошого рівня, така річ.

+370
luqasn 4 лют. 2011 р., 21:10:27

Я використовую FitNotes для того, щоб зберегти всі мої вправи в одному місці. Ви можете записати вправ і поділити їх на різні групи м'язів, щоб зрозуміти, в які дні ви працювали на м'язи.

+366
Anatoly Guaniezo 25 січ. 2019 р., 23:29:34

Я знаю, що майже нічого немає, є чому повчитися. Я би вдячний за будь-які поради, тому я можу швидко приступити до роботи, поки я почати навчання - чим менше, тим краще для мотиваційних причин. Я не чекаю швидкого результату, я просто хочу, щоб отримати почав швидко, не отримати перевантажені, але дізнатися більше, як я йду. [Редагувати]

Зокрема, я прочитав наступне:

Моя мета: я хочу побудувати Навального. Я не сподіваюся побудувати великий, просто хочу великий-іш спортивний вигляд.

Моя ситуація: у мене є дуже мало жиру, трохи м'язів, але низька міцність. У мене низький апетит. Я дуже сильно форми і не можете працювати довго.

Мої думки про те, як продовжити:

 • Вправи на сесії: віджимання, підтягування, присідання, присідання і ще як мені дізнатися про них. Почну з близько 15-20 хвилин за сеанс. Я підозрюю, що це не кращий спосіб почати, так як одній мені пропонуєш, повинні прагнути до близько години за сеанс.

 • Тягнеться: на початку і наприкінці сесії, скажімо 10-15 хвилин до і після.

 • Частота занять: 3 рази в тиждень, як вважають в постах. Я міг би помножити, роблячи два або три рази в день? Або я повинен дотримуватися однієї?

 • Їжа: на даний момент: я п'ю багато жирного молока, приготовлена риба і яловичина (jerkey і варені), пити тонн фруктового соку. Я теж нарив датські тістечка, від того, що я можу сказати, Тісто Це не дуже хороша ідея, але, принаймні, горіхи корисні, але, можливо, я повинен припинити їсти їх? Я планую: тримати моя дієта крім датські тістечка, здається, я смутно на правильному шляху вже? Я більше з'їсть білий картоплю, свіжі фрукти / овочі. Враховуючи мій низький апетит, я буду дивитися в різні напої.

Будь-швидкий старт ради та/або думки з вищою буде надзвичайно цінується!

+364
Rafael Torres 17 серп. 2014 р., 11:53:55

Я не в формі. Я така людина, який зазвичай витрачає майже 10 до 16 годин на добу перед комп'ютером в наш час, але в минулому я не менш досвідчений чи практикується близько 10 різних стилів бойових мистецтв та інших видів спорту. Спасибі моїм осілість в даний час, крім втрати більшої частини мої м'язи, я втратила еластичність та хороша частина мого здоров'я. Як я курила в цей період (на щастя, я зупинився в квітні цього року і тепер відчуваю огиду до сигар) у мене немає витривалості взагалі, що мало проблем з суглобами, особливо коліна, що болять навіть при бездіяльності, є не так багато вправ або процедур, я знаю, що я можу зробити, не відчуваючи, як я збираюся померти через кілька секунд після того, як я почала, до того ж запаморочення і велике нудота, іноді навіть блювота (так, це так погано і це тільки початок).

У мене питання, хто-небудь знає дійсно низький вплив вправ з повільним прогресуванням рутинну бік більш нормальних?

Мої цілі: розвивати силу, швидкість, витривалість і пружність. Мені плювати на зростання м'язів, я хочу бути в змозі практикувати і виконувати бойові прийоми, які я пам'ятаю і дізнатися трохи "обманює".

+307
dcook 28 серп. 2015 р., 22:47:52

Я шукаю пропозиції на 60-90 хвилинний сеанс, в комплекті з вправи, сети, ваги, реп і т. д.

Моя головна мета-побудувати швидкість на 5к забігів по пересіченій місцевості.

+258
WPFGermany 27 лист. 2010 р., 21:05:38

Гойдалки гирі гарні для отримання вашого серця швидко оцінити, однак, що вам дійсно потрібно вивчити форму і виконувати їх правильно, або ви могли б пошкодити вашу спину. Якщо ви зацікавлені, подивіться для сертифікованих тренерів Росії гирі у вашому районі.

Стрибки на скакалці-це відмінне кардіо - і як довго, як ви розминку з стрибків на місці, вони є дуже безпечними.

Ще одна відмінна кардіо тренування є дуже ефективним і працює все тіло відтискання: http://www.youtube.com/watch?v=c_Dq_NCzj8M

Мені дуже подобаються віджимання - вони безпечні і дуже ефективний для кардіо, і побудувати силу у ваших стегнах і верхньої частини тіла (якщо ви робите їх з віджимання).

Як завжди, якщо ви в даний момент не працюєте, ви повинні прийняти його легко на перший погляд може навіть зробити обстеження, щоб переконатися, що ви плануєте зробити, це безпечно для вас.

+239
Hangjian Li 27 вер. 2018 р., 13:50:02

Існує поширена ФБ-сторінку, яка представляє бодібілдерів у моєї нації , адміни завжди говорять про те, як ви повинні є багато їжі, щоб упакувати на м'язову масу.Вони рекомендують, що люди повинні з'їсти багато вуглеводів разом з протеїном щоб накачатися . Я не зрозумів , я маю на увазі з того, що я дізнався вуглеводів-всього лише паливо, що нам потрібно якщо я з'їв вуглеводів мені потрібно в день для моєї повсякденної діяльності, в тому числі і на тренування я не буду набирати вагу, плюс я б набирає м'язову масу.Тоді чому я повинен їсти більше, ніж мої потреби ???

Може бути, мені потрібно отримати мої факти виправив ....

+212
estemendoza 25 груд. 2019 р., 07:08:56

Це залежить від того, як довго ви були на цій програмі, і як довго ви працювали і дієти в цілому. Що виглядає як пристойний раціон, і з високою інтенсивністю форма фізичних вправ (підняття важких речей) 5 днів на тиждень ваш складу тіла (скільки м'язів і жиру ви носите) повинні поліпшити досить швидко навіть на "Навальний".

Може бути, інтенсивність ще більше з вагами і продовжувати йти з програмою на кілька тижнів. Важливо розуміти, що набирають м'язи, а спалювання жиру одночасно-це повільний і важкий процес - можливо, ви зможете зосередитися на даній програмі, щоб "Навальний", а потім "вирізати" потім протягом певного періоду часу.

Просто мої $0.02, я б особисто тільки пластівці на сніданок і виріжте фрукти, тому що кукурудза має надзвичайно високий глікемічний індекс, близько 74-82 залежно від каші (простіше кажучи, глікемічний індекс визначає, скільки їжі стимулює інсулінову реакцію). Я теж трохи незручно з фруктозою - це навіть солодше вигляді цукру. Хоча вміст вітаміну С в деяких фруктах кілька виправдовує їх в свій раціон, якщо ви віддаєте перевагу це.

+172
Iain Smart 20 жовт. 2019 р., 22:23:33

Ви можете не піднімати важкі ваги, але до того часу ви вичерпаєте доходи від стартової сили, ви будете. Найбільша річ, яку ви повинні зрозуміти про виділеному піднімаючись взуття це те, що робить хороший підйом взуття жахливе для інших, що ви хочете зробити. Вони мають протилежні цілі.

Вимоги До Взуття Піднімаючись:

 • Жорстка, тверда п'ята без стиснення
 • Потрібно тільки достатньо тяги для підйому платформи (дерево)

Виклик у вас є бюджет, які ви встановили. Варіанти у вас є доступні для вас є:

Голі ноги ймовірно, самий кращий варіант, але спортзали є правила страхування, які не дозволять вам робити у своїх закладах. Взуття карате-маленькі, гнучкі підошви, з мінімумом подушки. Нові туфлі карате збираєтеся бути поза вашого бюджету (більше $100 за пару).

Якщо ви готові розширити свій бюджет на те, що пара справжня спортивна взуття буде коштувати, ви можете подивитися на недавні видання кроссфіт взуття. Вони, здається, є гарний баланс між гнучкістю, необхідні для вашої інша діяльність, забезпечуючи міцну основу для підйому.

Довгостроковій перспективі, ви просто повинні мати окрему взуття.

+133
Peter Geng 10 груд. 2016 р., 23:03:52

Відповідь на ваше питання - так, кардіо-це ефективний засіб для спалювання жиру. Однак, ця дискусія, як правило, центрів, якщо це більш ефективно , ніж інші, і відповіді на це питання немає.

В цілому дослідження показують, що поєднання правильного харчування, силових тренуваньі кардіо-найефективніший засіб для втрати жиру. Причина в тому, що ви не з вправи свій раціон, зберігаючи м'язову масу через силові тренування покращують метаболізм і спалювання потенціал жирів і кардіо допомагає розширити ваш дефіцит калорій, який відповідає за втрату жиру.

Людина описується як кардіо зайчик - це той, хто присвячує більшу частину свого життя фітнес-кардіо. Зрештою, цієї людини втрата ваги плато прогрес, тому що тіло пристосовується до тренування, вони втрачають вагу, їх зниження потреби в калоріях, і тому ж тренування більше не має той же ефект. Таким чином, ви також можете придумати тільки стратегії кардіо для втрати жиру, як підйом в гору до своєї мети.

+108
Yoones 4 січ. 2011 р., 22:25:01

У будь вправа виконується стоячи, кінетична ланцюг просто означає, кістках, суглобах та м'язах і зовнішнє опір і пол. Якщо ви встаєте, то ваша кінетична ланцюг активується. З будь-якої частини ланцюга не активований, або не зможе встати, чи не зміг би підняти вагу. Так що якщо ви можете підняти вагу над головою, ваші кінетичної ланцюга активується. Так що це не дуже корисна ідея. Ви повинні, ймовірно, просто ігнорувати будь-хто, хто говорить вам, що вам потрібно турбуватися про кінетичної активації послуги.

Як для дихання, затримка дихання дозволить вам зібратися і тримати тулуб жорстким, що дуже важливо при русі в барі. Найбільш поширеною схемою дихання, щоб дихати, коли ви тримаєте планку на висоті плечей, зробивши глибокий вдих, а потім, тримаючи його під час підйому і опускання штанги. Альтернативний підхід полягає в тому, щоб вдихнути у верхній частині підйому, затримай своє дихання при зануренні в барі, та ДП відскік в нижній частині ліфт, щоб полегшити наступний респ.

+103
bonelifer 15 черв. 2011 р., 20:50:24

Я знаю, що з допомогою багато жувальної гумки, ви зможете розвинути велику жувальних м'язів. І насправді це проблема - принаймні з Ван жувальних м'язів. Вони не стають менше. Великі м'язи впливають на ваш череп, і приносить біль.

Повертаючись до питання. Вони можуть отримати більше, якщо поставлено під більш високі навантаження, але не завжди чим більше, тим краще. Переконайтеся, що ви знаєте, що ви робите, іноді це може бути дуже складно.

+58
Anatoly Scherbakov 7 бер. 2011 р., 04:30:57

Нижче наведено декілька посилань, які можуть виявитися корисними, коли мова заходить про те, яке харчування вам підходить.

http://www.musclebuildingfoodshq.com/the-best-bodybuilding-diet-for-muscle-building/ http://www.bodybuilding.com/fun/13-arnold-schwarzenegger-approved-nutrition-tips.html

Примітка: просто використовувати наведений вище в якості еталону, а не як правило, а кожна людина має різні потреби, засновані на корпус-тип , вагу і розмір, але що стосується як родові речі, щоб тримати поставляти ваше тіло з постійною підживленням енергії. Ви не можете отримати магічно м'язи відзначити, так що правильне харчування-це те, що вам потрібно зробити. Крім того, спробувати різні методики харчування, подивитися, що працює краще для вас.

+50
Dhans 27 лист. 2018 р., 06:37:57

Це звучить, як ви змусити себе виконати 50 віджимань, ваше тіло виходить з-правильної форми.
Ось стаття з відео про пуш-ап форма: перша частина його промови людини схильність тиснути головою вперед, як вони втомлюються - роблю це сам, я відчуваю напругу зростання на моїй шиї і привести до деформації, що ви описуєте.

Замість того, щоб примушувати себе до повного 50, викластися на повний 35 або 40 з великої форми. Просто як підняття важких речей, ми схильні загрузнути в цифрах (лава величину X і т. д.) замість того щоб зосередитися на належній формі.

+34
LostLittleLamb 15 бер. 2012 р., 13:20:59

Це трохи важко писати це, але коли жиму "стиль важкоатлетом", я зазвичай підхід такий:

 • Спробуйте керувати лопатками на лавці. Ви хочете багато позитиву і збалансований контакт між верхньої частини спини і килимок.
 • Ви будете на ногах / кулі ваших ніг, який допомагає вигнути спину.
 • Ваші ноги будуть майже під дупою, звичайно, верхню частину стегна.
 • Тримайте голову ширяє над килимком, не дайте голові відпочити на килимку.

Це дуже хороший спосіб:

enter image description here

Більша частина про це стилі lifter сили, щоб скоротити дистанцію в барі подорожувати. Натискаючи на груди, ви скоротите відстань від бар до грудей, яка, коли ти на 1ПМ робить різницю.

Для навчання я б не арки занадто сильно, поки ти не наблизишся до своєї 2RMБЫЛ десь в тому районі. Бути жорсткою, але не "чіт" з стиль важкоатлетом якщо ви дійсно навчання і повинен був підняти повний диск.

Ваші ноги будуть стабілізувати ваше тіло, зберігаючи вас від переміщення на майданчик, як бар йде вгору і вниз.

Це не комфортну, природну, і навіть відмінний спосіб тренувати лавці, але все це найефективніший спосіб підштовхнути більшість ваги в конкурсі. У пауерліфтингу барі повинен зупинятися на груди, а суддя скаже вам, коли тужитися. Якщо ваша груди 2" вище, це 2" менше ліфтом, що вам потрібно зробити.

+21
Barbaros 30 черв. 2019 р., 19:44:36

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil