У чому різниця між робити до відмови і зупиняючись перед невдачею?

Кажуть, Ви можете зробити максимум 10 повторень. Нібито ви повинні піти близький до провалу, щоб мати хороший ефект. Але справа в тому, щоб зламати ваші м'язи вниз, щоб відновити їх сильнішими. Є велика різниця між 9 або 10 повторень?

+917
Artur Artur 10 бер. 2018 р., 18:02:38
33 відповідей

1, 2: "електроліти" - це просто смішне слово для солі, який ви отримаєте у великій кількості через ваш раціон, особливо якщо ви їсте типової західної дієти. Якщо ви тренуєтеся протягом двох годин або більше, єдиний, хто отримує вигоду від вашого електроліту споживання напою є компанії, які їх продають.

3,4: загальна кількість і розподіл протягом дня набагато важливіше, коли справа доходить до споживання білка, ніж близькість до тренування. Деякі люди вважають, ЕАА і ВСАА (компонентів білка) варто споживати до, під час і/або після тренування, але емніп там не дуже багато науки на погоду, він допомагає чи ні. Якщо ви їсте протеїну в їжу, ви, швидше за все, завжди мають амінокислоти і готовими до повторного нарощування м'язів.

Я рекомендував би є щось більше, ніж просто овес (пару яєць, напевно?) на сніданок, і переконайтеся, що інші страви були хороші. Я також хотів би отримати більше спати.

Крім того, мати вирішальне значення, коли читаю статті про фітнесі онлайн, найчастіше це або голослівне фуфло або тільки для професійних спортсменів. Слідуйте за грошима.

Ми всі хотіли б думати, що є швидке рішення, щоб вирішити наші проблеми (почуття втоми, болю, не отримуючи ті вигоди, які ви сподівалися, і т. д.), або отримати значно кращі результати, витрачаючи гроші. В реальності, поки у вас є тренажерний зал піти, здорова їжа і хороша ліжко, щоб спати, ви отримаєте 90-95% від результатів, які ви могли коли-небудь отримати.

+984
Abhay kumar kushwaha 03 февр. '09 в 4:24

Після подальшого розслідування, схоже, плече ліфтинг-це частково результат моїй голові, штовхаючи назад на лавку.

Якщо я беру вага з моєї голови на піку прес мої плечі залишаються жорсткими і щільними

+954
stefancho 15 черв. 2011 р., 12:56:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Не стільки покладатися на "цільової" зони серцевого ритму.

Припустимо, в 'спалювання жиру зони на 70% від максимальної, що ніяк не означає, що ви будете спалювати більше калорій, в такому випадку, ніж якщо б Ви були на 80%, це означає, що ви отримаєте трохи більше користі у ваших старань. Ваш чистий спалених калорій все одно буде вище в кінці тренування однакової довжини, якщо ваш пульс був 80%, ніж якщо б він був на 70%. Всіх його родичів.

У будь-якому випадку моя точка зору не використовую його як виправдання, щоб не тренуватися. Штовхати себе.

+943
user3244967 21 вер. 2018 р., 20:20:47

Це може бути трохи пізно, як ви сказали, це "кілька днів", однак це хороші поради.

Я припускаю, що ви пройшли навчання і працювали до 75-мильної поїздки, і під час цих поїздок, коли ви повинні випробувати різні стратегії харчування і гідратації, щоб побачити, що краще працює з вашим тілом і смаки.

Їжа на ніч перед не сильно відіб'ється на поїздку на наступний день. Під цим я маю на увазі, що один прийом їжі не спокутувати погане харчування протягом декількох тижнів до поїздки, і якщо ви їсте і правильно заправляти паливом під час тренування, це не багато додати в суміш.

Що ви хочете робити заміну калорій в залежності від вашого рівня фізичної навантаження, і зрозумівши, що більшість людей на більш високому зусиллі не більше 2-400 калорій в годину при навантаженні. "Точне" кількість дійсно залежить від людини, а також пов'язані з зусиллями і умов навколишнього середовища. Є багато різних стратегій для цього.

Деяким подобається використовувати гелі енергії або енергії жує, яке становить приблизно 100 калорій на порцію, а води запити їх. Інші воліють мати пляшки з водою, змішаної з речами, як Gatorade, або Carbpro, щоб забезпечити обох електролітів і калорій. Деякі вершники здатні переносити тверду їжу, і є такі речі, як crustless ПБ&J бутерброди. Я люблю рисові коржі (Аллен Лім є чудовий рецепт з використанням реальних інгредієнтів. Це все, про що ви можете миритися, а як ви це з'ясували на практиці під час навчання.

+936
Alexis Pigeon 7 вер. 2013 р., 12:36:24

Говорить Джеремі 0,8 грама білка для бодібілдерів. Що б бути 185 грам на 231 кілограм. Це вище, ніж все, що я коли-небудь бачив для культуристів. Я неправильно читаєш? Ні, звичайно, нічого поганого у строки ваші вуглеводів для енергії та білка після тренування. Тільки не моріть себе голодом білка в будь-який час, або ви catabolize ваші власні м'язи.

Протеїновий порошок, купити за хорошою ціною, конкурентоспроможною з іншими харчовими продуктами і має менше жиру, ніж більшість джерел. Сочевиця та інші боби або поєднання продуктів, яєць і т. д. теж стоять недорого. Арахісове масло і хліб з цілісної пшениці зі склянкою знежиреного молока-це приблизно так само добре, як ви можете отримати. Бобів і рису сформувати ідеальний білок. Коричневий рис це цільне зерно і більше харчових волокон і поживних речовин.

+877
Jonathan Foos 31 серп. 2010 р., 23:23:35

Я працюю через набір пластин на пулдаун машини (Ш/ в лещатах), намагаючись дістатися до тієї стадії, коли я можу підтягтися. На 90кг зараз, не далеко від мого вазі 102кг.

Але пулдаун машина в моєму залі зараз, і речі не виправляються швидко.

Так що залишитеся без машини і без плану резервного копіювання, я нахилився над рядами (штангою) цієї сесії, 2х5, потім 1х5+, думаючи, що це буде в значній мірі спрямовані ті ж м'язи, я думав, що підтягування будуть використовувати, тобто, найширших і біцепси.

Загинаються відповідних рядків і якщо це так, у форматі 3х5? Підйом на верхню або нижню грудну клітку?

Одна річ, я не люблю про це зігнуті рядків, хоча я не горбит плечі, я відчував пастки напиватися на шиї, і мені не подобається гірськолижного схилу плечей.

+850
user2760025 19 лист. 2019 р., 08:54:33

Один з кращих порад, які мені дуже допомогли для отримують достатньо повітря при плаванні ПФ дихання якомога довше, в той час як під водою. Це дозволить вам видихнути повітря з високим вмістом СО2, щоб звільнити місце в легких для повітря з низьким вмістом СО2.

+813
Franck Priot 10 жовт. 2019 р., 06:07:33

Я б, напевно, превентивно перенести мою п'ятничну тренування в суботу, але я згоден з Грегом на загальний підхід до тренування.

+789
Yunisha Rai 18 квіт. 2011 р., 03:12:17

Якщо ви погляньте на деякі основні анатомічний атлас, то побачите, що там, де прямого м'яза стегна прикріплюються м'язи та сухожилля. Якщо несильний біль, ти, напевно, просто трохи напружило. Потягніть трохи назад, робити вправи, які не викликають цій області вболівати за тиждень або два, і подивитися, якщо він відчуває себе краще. Якщо біль гостра, і це не стає краще, зверніться до лікаря.

Image from Wikipedia

+782
puppylpg 19 вер. 2014 р., 07:58:20

Ну, перш ніж просити бюджет для вашої машини з веслування, ви повинні запитати себе, який гребний тренажер хочеш?

Існує кілька видів гребних тренажерів, доступних на ринку, таких як:

 1. Гідравлічні (поршневі) гідравлічні Гребні тренажери
 2. Магнітний. Тихіша, ніж гідравлічний гребців
 3. Повітря
 4. Гребні води машини

Як тільки ви вирішите, яку машину ви хочете, ви можете вивчити різні моделі, доступні на ринку відповідно. Як правило, якщо ви шукаєте гребний тренажер для щоденних цілей тренування, має сенс сходити до нижньої межі моделі, але якщо ви готуєтеся до змагань з веслування - тоді ви повинні піти для високопродуктивних моделей, таких як Гребні тренажери Concept2.

Я знайшов цю корисну статтю , де згадав всі Гребні тренажери для новачків і фахівців по ПРО і мінуси кожного гребний тренажер.

Ура

+732
Alexandros Chalatsis 22 лист. 2017 р., 20:36:23

Там не буде великої різниці для верхньої частини тіла, але за умови, що ви активно працюєте плаванням і не тільки на холостому ходу, я вважаю, брасом буде краще для загальної корекції фігури.

 1. Дельтоподібних м'язів - отримаєте трохи більше роботи з брасом, по мірі відновлення рука в основному під водою.
 2. Латс - обидва будуть працювати найширші, досить рівномірно.
 3. Грудні м'язи - знову ж таки, трохи більше роботи у зв'язку з приведенням компонент, який підкреслюється в брассі.

Де брасом буде більше леза в цілому, на мій погляд, це ноги, так як там більше участі м'язів з батогом удар, ніж є в флаттера удар. Флаттер (фрістайл) пипец буде, в основному, працюють згиначі стегна, з товариства квад участі/шинка. І це ще більше підкреслено в короткі дистанції/спринт вільним стилем, а на дистанції вільним стилем ніг, в основному використовується для стабілізації і дуже мало для руху.

Якщо ви порівнюєте штрихи для участі верхньої частини тіла, максимальний вибуху на диби прийде, той від метеликів. Проте, всі вони певним чином обмежені, тому краще всього, якщо ви розраховуєте на купання тільки вивчити всі 4 конкурентоспроможна ударів і робити вправи, які використовують їх всі.

+731
Fredo Raherimanjakaniaina 4 трав. 2012 р., 23:01:52

Моя дружина-інструктор з Zumba і вона каже, що все зводиться до того, як важко індивідуальної практики. Більшість танців в Зумба спроектовані так, що ви можете пройти через ходи в легенях рівнях чи дійсно підштовхнути себе, так тих, хто добре мотивований, щоб зробити що побачите ефект.

Причина, по якій вона стала інструктором Zumba це було рік ходити на зумбу класи допомогли їй краплі 3 сукню розміри і збільшити її фітнес-величезна - у порівнянні з різних інших аеробіка, танці і заняття фітнесом протягом цих років не було ніде поруч як хороший ефект.

ymmv

+675
Denis Drescher 6 груд. 2010 р., 01:10:38

Я не думаю, що ви повинні бути стурбовані. Замість цього, ось деякі моменти, щоб отримати вас ближче до розгадки:

 • Розминка. Загальне правило великого пальця полягає в тому, щоб включати поступово змінюватися, щоб уникнути травм. Розігріти цільові м'язи/суглоби з меншою вагою або менше повторень. Поступово збільшуватися, доки ви знаходитесь у складній ритм для іншої частини тренування. Робити це протягом від 3 до 6 комплектів дозволить зменшити шок для ваших суглобів.
 • Інше. Дайте вашим організмом білок та інші поживні речовини, якщо це можливо протягом 30 хвилин після тренування, щоб допомогти вашому кузовних робіт. Періоди відпочинку можуть бути 2 або більше днів, щоб допомогти вашим м'язам і суглобам відновитися.
 • Нові вправи. Коли ваше тіло не використовується для чого вона повинна адаптуватися. Значно збільшується навантаження на групи м'язів, які не звикли це виллється в дуже болять м'язи протягом декількох днів. Дні відпочинку їх потрібно буде зменшуватися, як ви використовуєте їх більше.
 • Дієта. Деякі продукти харчування був знайдений, щоб допомогти нашим кузовного ремонту/підтримувати більш ефективно наші суглоби.
  Перевірте цю статтю.
  І це одна.

 • Мій досвід. Я молодий і мої кістки і суглоби мають тріщини з голови до ніг нон-стоп для більшості моєму житті. Я ходжу в тренажерний зал і з болем в мої зап'ястя. Зазвичай це вирішується змінюючи свої звички в їжі, періоди відпочинку, та/або вправ. Перемикання з високого спільних стрес-фізичні вправи (гантелі жим лежачи) на низьку стрес-фізичні вправи (машина жим лежачи), наприклад, дозволяє собі вени, щоб виправити себе (тиждень або дві ця процедура достатньо).
+672
ClearBlueSky85 18 груд. 2011 р., 03:37:06

Я вважаю, що це можна вирощувати м'язову масу і мають тип-2 мочеизнурение. (У мене тип-1 мочеизнурение і я спортсмен, який також виконує деякі міцність і кондиціонування робота в тренажерному залі.)

Основне припущення я хочу кинути виклик полягає в тому, що вам потрібен рівень обмеження калорій це звучить, як ви могли б мати. Споживання вуглеводів буде мати набагато більший вплив на ваш рівень цукру в крові, ніж протеїн (який має дуже малий ефект) і жирів. Ви повинні бути в змозі палива активний спосіб життя з вуглеводами і містять достатню кількість білка для нарощування м'язової маси. Може бути, варто говорити з лікарем-дієтологом або дієтологом для деякі плани живлення, що допоможе з вашими цілями.

Крім того, якщо дієта та фізичні вправи поодинці не достатньо, щоб зберегти ваш рівень цукру в крові, де ви хочете бути і робити інші речі в житті ви хочете досягти, то рекомендується додати інсулін або усні ліки, щоб ваш план лікування. Очевидно, що ви повинні робити це під керівництвом лікаря, але немає ніяких причин, чому ви повинні обмежувати себе в терапії, що обмежує вас в деякому роді.

+668
Riasnelli 27 груд. 2014 р., 23:48:06

Ваша інтуїція, що м'язи в русі штанги вліво і вправо не працюють проти сили тяжіння правильно - це внутрішні і зовнішні позиціонери плеча, і тільки опір у них буде імпульс гантелі, а не його вагу. Біцепсів і передніх дельтоподібних будуть завантажені изометрически, щоб тримати гантелі вгору. Це дуже відрізняється від того ж рухи виконуються з допомогою кабелю, або з гантелями лежачи на землі, в цьому випадку або внутрішні і зовнішні позиціонери плеча буде відчувати опір від тяжкості.

Отже, я б назвав це ізометричний біцепс утримання додав, циклічне обертання плеча.

Я не міг здогадатися, що його метою є, як це вимагало б заглянути в голову людині, який придумав це, однак я хотів би запропонувати, що єдине, що було б корисно було б, щоб дозволити вам визначити, що особа, що виконує або розпорядчих здійснювати не знають, що вони роблять.

+664
durron597 4 лют. 2018 р., 09:25:30

В основному мої руки і плечі виглядають тонкими і у мене набагато більше живіт жир.

Я хочу, щоб мої руки і плечі жиру і хочете зменшити живіт.

Зазвичай я їм 2-3 рази рису в день , менше кількості фруктів і 100 г курятини в тиждень . Я не п'ю молоко . і майже немає непотрібних продуктів, ніяких цукерок і солодощів. Але я їм багато сиру в день.

Я не роблю будь-які тренування, біг , але 90 хвилин ходьби в день

я 26 років з 6.1 високий , близько 171 punds/78 кг.

1)Якщо у мене тренування в грм, ніж мені потрібно з'їсти більше їжі, ніж знову мій живіт стане збільшуватися знову.

або 2) я Можу позайматися в тренажерному залі і менше жерти - це нормально ?

або 3) По-перше, чи можу я скоротити мій повний живіт і трохи жиру на руках і плечах , чому я повинен йти в спортзал, щоб отримати кращі результати ?

Будь ласка, дайте мені деякі пропозиції, які процедури я повинен слідувати ?

+661
matJ 21 бер. 2017 р., 19:34:13

Я рекомендую рухомого днища ваших ніг з допомогою тенісного м'яча, що має допомогти послабити речі красиво.

+584
kmujmer 28 квіт. 2016 р., 05:37:26

Прогресивний ваги і гарної форми зазвичай стримуючим засобом проти травм. коли справа доходить до важкої атлетики.

Вправа сам не постраждав, однак, ви будете поранити себе, якщо ви використовуєте вага вашого тіла не готові нести. Це відбувається тому, що вага буде автоматично зміщуються в нижній частині спини, де більше тиск буде застосовуватися.

Крім того, використовуючи широкий пояс такий

правильно розподіляє вагу і знижує навантаження на хребет.

Так що, використовувати гарний пояс, починайте з невеликої ваги і поступово її збільшувати, і використовуйте відповідну форму , і ви повинні бути безпечними.

+537
Veneet Reddy 20 лют. 2017 р., 22:45:34

Я вважаю, що це називається стійка на руках прес. Це, де ви знаходитесь в якомусь наїжджати позу і штовхати себе в руках, не штовхається.

+478
Jovasa 8 серп. 2014 р., 19:40:14

Повітряні присідання, вперед і в сторони, випади, розлягтися, стіни стілець, і багато-багато скакалка. (якщо це можливо)

Розрізняються між багато швидких повторень і утримувати на місці протягом 30 секунд, або скільки ви можете витримати.

Робити їх правильно і , спочатку, представників другий. Ти главно зіпсувати коліна і назад, якщо ви робите їх з поганою формою.

+427
Gregory Bleiker 6 черв. 2012 р., 07:35:02

Я не дуже люблю ходити в тренажерний зал, щоб наростити м'язи або набрати вагу. Я б дуже хотіла знайти виклик або конкурсу, які можуть допомогти набрати вагу або наростити м'язи. Наприклад, щоб схуднути, моя подруга бігала марафон. В якості побічного ефекту він отримав здорове і втратив 10 фунтів.

+337
Brianna 1 лют. 2015 р., 17:49:02

Так, є багато хороших вправ на рівновагу. Нижніх кінцівок, травм та хірургічних втручань, які не повністю реабілітовані може залишити вас з поганим почуттям спільної позиції і, отже, знижується баланс. Баланс-це більше, ніж просто м'язова сила, хоча це частина відповіді. Він також бере неврологічного контролю, зворотного зв'язку і скоординованих корективи для хорошого балансу.

Перевірити це питання/відповідь на пропріоцепції (відчуття положення) для більш повного пояснення. Крім того, це питання стосується як перевірити баланс, як статичні, так і динамічні.

Вправи , які покращують проприоцептивные відчуття допоможе поліпшити Ваш баланс. Ось кілька основних баланс відео вправи:

Просто переконайтеся, що у вас є ок з вашим лікарем, враховуючи твою історію. І будьте обережні, є щось міцне, щоб утримати його.

Якщо ви зацікавлені в отриманні будь баланс вправу, я був би вдячний, якщо ви будете використовувати нашого сайту Amazon посилання для поставок як баланс плит або дисків. Спасибі й удачі з вашими тренування балансу.

+294
ogoldberg 14 лют. 2019 р., 11:00:20

Найбільш важливе правило при отриманні/втрати ваги, є те, що це відбувається на кухні.

Dietting

Вага втрачається, коли калорій ви споживаєте менше калорій ви спалюєте протягом періоду. Так що якщо ви витрачаєте 2500 ккал на день, споживання їжі повинно бути менше, ніж це. Але коли я кажу "день", що я дійсно маю на увазі будь-який більш тривалого періоду часу. Це ваш #1 джерелом зміни ваги. Дієта.

Розробка

Виходить, всупереч поширеній думці, не є основною причиною для втрати ваги. Однак, хороший звичайної тренування зроблять ваше тіло стосується втрати ваги безпечним шляхом. Ваше тіло звикає до різного ступеня зміни ваги, регулярно переносячи активність.

Мій особистий фаворит затягує сніданок в користь 30 хвилинах ходьби вранці. Я мав великі результати з цього. Ідея тут полягає в тому, що ви розкрути свій метаболізм шляхом отримувати ваше тіло рухатися перед сніданком. Звичайно, сніданок би зробити ваш метаболізм почав, але мені простіше з ним, коли я вже виходив і якийсь час.

Крок від цього можна повністю пропустити сніданок, але це залежить від ваших власних звичок і потреб.

Загалом, гуляти недооцінений, на мій погляд. Є багато, щоб бути сказаним для діяльності, де ви рухаєтеся навколо, і тримати у вертикальному положенні, поки повністю не обтяжена зайвою вагою. Розглянемо прогулянок по різним типам місцевості, а також, для додаткового залучення вашого балансу та основних м'язів.

(Я можу редагувати цей пост не пізніше, як я пам'ятаю інші речі. Не соромтеся задавати уточнюючі питання.)

+290
Varun contractor 28 вер. 2011 р., 09:02:20

Їжте більше калорій у ваш раціон і дотримуватися високим вмістом білка і харчових продуктів.

Протеїнові порошки тільки швидкий, дешевий і легкий спосіб отримати необхідну кількість білка у вашому раціоні. Спробуйте їсти банани, арахіс/мигдаль вершкове масло, і квасоля. Якщо ви намагаєтеся знайти протеїн заміна порошку, просто знайти продукти з великою кількістю білка!

У 105lbs, вам не потрібно так багато. На тренування днів, це , як правило, погодилися , що вам потрібно буде приблизно 0,8 г на кілограм маси тіла. Тому 80г білка буде близько 3 порцій риби.

+254
vishnu sankar 3 січ. 2017 р., 18:28:37

Головна причина для проведення змагань, але є переваги. Насправді, великий бодібілдер Ронні Колеман присед носить костюм. Костюм допомагає акліматизуватися вам більш важкими вагами.

Крім жиму в костюм захищає ваші плечі. Я б сказав, що сучасні лавки сорочки небезпечні, тому що вони підвищують ваш стенд на вагу ви ледь можете контролювати. Але використовуючи менш агресивну сорочку лава для низьких реп-це, ймовірно, хороша ідея.

+254
Princess 9 лют. 2019 р., 02:08:59

Я прокидаюся рано вранці (приблизно за півгодини до сходу сонця). Я п'ю 2 склянки води. У мене немає дефекації в цей час. Моє випорожнення відбувається в більшості випадків через 2-3 години.

Для поліпшення здоров'я, я люблю гуляти зранку. Я проходжу близько 4-5 км. Це нормально ходити (не дуже швидко, не повільно) до дефекації? Він мені дає майже такі ж переваги, як ходити після дефекації? Чи це шкідливо?

Далі, я хотів би знати, якщо я можу змінити від ходьби до бігу, що б ваша відповідь?

Я повинен працювати на зміну кишечника час руху чи все нормально?

Примітка: (Я не надмірна вага. Я не ходжу (або не хочете побігати), щоб схуднути. Це просто тому, що це змушує мене відчувати себе добре).

+248
undertaker1988 28 лют. 2016 р., 07:40:14

Я думав про робимо повний тіла 4 або навіть 5 разів на тиждень.

Це може бути оптимальним для росту м'язів і витривалості?

Редагувати:

Історія навчання 5 місяців, починаючи силу, ненавиділи його і намагалися або і те Madcow близько року.

+206
deanvz 5 лип. 2010 р., 16:41:53

Піднімаючись на провал означає різні речі для різних людей у різні часи.

Культуристи і вчені використовують це словосполучення як "миттєвий м'язовий відмова", тобто, ви дійсно повинні спробувати і потерпіти невдачу, тому що це максимально корисно для стимулювання зростання.

Пауерліфтерів та інших фізичних культурників часто використовують "до відмови" означає "стільки, скільки ви можете з хорошій формі" або "стільки, скільки ви можете, але залишити один 'в танку'". Іноді це перефразувати як "провал мінус один", тому що це не правда провал. Коли я роблю програму підйому і кажу собі: "три підходу підтягувань до відмови", це те, що я маю на увазі. У кожному наборі я зупиняюся, коли хто-небудь буде сумнівний, або зажадає пробою форма.

Хороша форма означає дуже багато речей. Якщо ви качаєте все на місці, це не гарна форма, але це теж не обов'язково проблематичною формі. Іноді "гарна форма" означає тряска ОК, а тільки виключає порушення форми, які впливають на безпеку.

Ви повинні вирішити самі, що ви маєте на увазі з цими ключовими словами. Якщо хтось використовує їх з вами, ви повинні здогадатися або запитати, яку версію вони означають.

+201
TMSCH 18 квіт. 2017 р., 12:00:04

Телят, як відомо, важко розробити в обсязі, адже їх форма і обсяг, в основному, визначається генетично. Я хотів би знати, якщо це також стосується і шия: потужна шия основному генетичні чи може людина з середнім шиї насправді розробити товста шия? Я не можу знайти до/після фотографії для шиї в будь-якому місці в інтернеті, який змушує мене задати це питання.

+115
user3444008 6 лип. 2012 р., 21:51:11

Від Стартової Сили:

Гантелі версії вправи [...] включає в себе більшу кількість нестабільності [...]. Це особливо вірно, якщо використовуються Ваги досить важким, щоб кинути виклик вашої здатності, щоб закінчити набір. Більшість слухачів використовувати жими гантелей лавці, як легким рухом допомоги, а не оцінити, як сильно вони є або наскільки вони можуть бути корисні у важких ваг.

[...] ліфтер повинен взяти гантелі зі стійки або з підлоги, сідайте в позиції на горизонтальній лаві, робити набір, а потім висуватися з ними після її закінчення.

Так як гантелі не пов'язані між руками, штанга, гантелі, жими, вимагають більш активного, свідомого контролю, важче зробити, і, отже, менш зазвичай робиться.

Проблема з гантелями жими полягає в тому, що обладнання забезпечує свої обмеження поступово зростаючої програми. Більшість гантелі стійки не закінчила в порядку-досить приростів за рахунок того, що вдвічі більше, ніж гантелі, так як більшість спортивних залів мають грошей або простору. Пластина завантажена гантелі ручками, які дозволять такого навантаження не є широко доступними, або досить високої якості, що вони безпечні тягарів, або можуть бути Без ручки багато допомоги від двох коректувальників.

І з важким вагою, і з лавки буде такою великою частиною завдання, завершення встановити, що організація-це гігантська біль в дупі.

[...] в якості гарною тренування, як гантелі, лава може бути, ви будете жиму лежачи зі штангою, як вага історії і прецедент вимагає.

З мого досвіду, обмежуючим фактором у важких ваг гантелі-це постійна стрілянина з менших груп м'язів, необхідних для стабілізації важких гантелей.

Як правило, поліпшення в цих невеликих стабілізаторів не передають в спорті стільки, скільки поліпшення у великі м'язи. Я палицю зі штангою, так що я можу продовжувати зміцнення великих м'язових груп в лінійної прогресії протягом тривалого періоду часу без гальмується своїх слабких стабілізуючих м'язів.

Чим менше м'язи досі все працювало, просто не так багато, і я не дозволю їм бути вузьким місцем, тому що це не найбільший повернення на інвестиції буде виходити від мене.

+78
Aarsh Shah 24 груд. 2014 р., 06:09:59

Найкращих результатів для підвищення лавці і присів на лавці і важкі присідання. Однак це звучить, як ви хочете поліпшити свої штангою, жим і присед чинності з допомогою методів тіла. Це буде складно. Ось що я хотів би спробувати:

 • Вам добре на пістолети. Як тільки ви зможете зробити п'ять поспіль, додавайте вагу. Нічого ви можете тримати у ваших руках буде працювати. Важче краще.
 • Віджимання. Збільшуючи кількість повторень за, скажімо, тридцять чи п'ятдесят або СТО не сильно допоможе жим лежачи, так що дивіться в складніше варіації гімнастичні віджимання раз ви на посилання.
 • У вас є партнер для тренувань? Покладіть їх на спину і присідати.
 • Стійка на руках і стійка на руках віджимання. Переходять на лавці не значне, але збільшення ваші нагальні сила може трохи допомогти.

Якщо ви не шукаєте для присідання або жиму номери спеціально, але цікавить міцність з використанням методів тіла в цілому, я рекомендую глибоко дивлячись в гімнастиці. Тренер Зоммер будує гімнастичних тіла є хорошим місцем для початку, як працює Росс Enamait по.

Але якщо це дійсно присіданні та жиму ви хочете, кращі результати будуть знайти штанги, гантелі і стійки для дешеві на барахолці або розпродажу.

+68
user3632938 1 черв. 2017 р., 01:26:15

Питання в тому, чи можна вилікуватися від додаткового навантаження під час відпочинку. Якщо ви можете оговтатися від зайвої роботи, то це чудово! Ви хочете зробити максимальну кількість роботи, яка підлягає стягненню.

Це дійсно процес проб і помилок, щоб дізнатися, що ви можете оговтатися від. Я думаю, що розвивається, що інтуїція є частиною спортивного підйому, і це вимагає розуміння тіла. Також пам'ятайте, що ваш відновний потенціал змінюється в залежності від того, що відбувається в решті частини вашого життя, особливо те, що ти їж і як ти спиш.

Тепер, якщо ви заздалегідь знаєте, що ви можете оговтатися від 4х5 повторень певного ваги, то ви могли б розглянути можливість збільшення ваги до 3х5 максимальна кількість наборів, які ви можете виправити. Я думаю, що варіюючи кількість повторень, набори, і вага доречний для навчання. Я пропоную намагається збільшити перші гирі, і збирається більше повторень або сетів, коли це не працює.

Що відновити? Просто, чи готові ви будете піднімати більш важкі ваги, використовуючи той же протокол, в наступний раз ти повинен зробити це? Е. Р. Стартова сила рутини, ви оговталися від тренування, Якщо ви можете зробити більше роботи протягом наступного типу тренування. Майте на увазі, що якщо ви піднімаєте 200 на 4 комплекти цей час, то ви ще не відновилися, поки ви не можете підняти >200 за 4 підходу, наступного разу (навіть якщо програма вимагає 3 комплекти: ви налаштування програми, коли ви додати більше наборів, і немає нічого поганого, але ви повинні порівнювати яблука з яблуками, коли ви оцінюєте ваше одужання).

+42
Gregory Dwayne Kennedy 23 черв. 2015 р., 05:06:08

Я мав проблеми з моїх колін, так як я розірвав їх у 14 років.

Якщо це травма, то ви повинні бути супер обережні, щоб не зробити гірше. Коли я підштовхнути себе занадто важко, я буду мати деяку скутість і біль в області суглоба, і м'який куточок безпосередньо під колінну чашечку запалюється і здається дивним на дотик. З плином часу, з регулярними фізичними вправами не перестарайтеся, симптоми з часом відпочинку, де ви можете штовхати далі, без неї вас турбує.

М'язи також може залишатися біль протягом кількох днів, і якщо ви не набряк або відчуває сильні болі, це може бути можливо, що це просто біль у м'язах. Якщо вас це турбує дуже погано, не поспішайте, біжіть і спробуйте що-небудь з меншим впливом на коліна, таких як ходьба.

Також зверніть увагу на поверхні запуску на деяких бігових доріжках каша колінах після приблизно 5 хвилин роботи, асфальт вбиває мене після приблизно 30. Бруд або бігова доріжка можна запустити на невизначений строк без яких-небудь проблем. Ви могли б побачити, якщо зміна поверхні ви бігаєте по має на неї жодного впливу.

+38
Orio Amc 22 січ. 2020 р., 02:19:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil