Синдром прив'язки стегна і біг

Я в тиждень 7 програми couch25k. Якийсь час (роки) мені здається клацати кульшового синдром. Мої стегна-це нормально 90% часу, але завжди точні рухи я можу зробити, щоб зробити його поп досить голосно. Це нормально зі мною, але після бігу, болить трохи, і це може бути незручно сидіти і ходити.

Є все, що я можу зробити, щоб зробити його краще інших, ніж інші? Робити розтяжки, охолодити його з льодом або щось ще?

+186
Woodrow Douglass 15 черв. 2015 р., 21:42:48
34 відповідей

Ironman тріатлон є одним із серії довгі дистанції тріатлону гонок, що складається з 2.4 милі (3.86 км) плавання, в 112 миль (180,25 км) на велосипеді і марафон, 26.2 милі (42.2 км) біг, летів у зазначеному порядку і без перерви. Самий Залізний Людина події мають суворе обмеження по часу 17 годин, щоб завершити гонку, де Залізна людина гонка починається в 7:00 ранку, обов'язкової плавати відрізати на 2.4 милі (3.9 км) плавати 2 години 20 хвилин, на велосипеді крайній термін-5:30 вечора, і всі будівельники мають завершити марафон до півночі.

+977
Undertale 03 февр. '09 в 4:24

Є деякі прихильники цього виду мислення, такі як воїн дієти і голодування (жерти перестати жерти). Приміщення по суті те ж саме, що ти виклав, і багато людей мали успіх з цим підходом.

Тепер, небезпечний розумовий процес звалювати все в ту ж потребу в калоріях. Штангіст потрібно багато більше калорій, ніж той, хто порівняно осілий спосіб життя. Ваші 3000 ккал щодня посилала мене в режим голодування, і що до того, як я почав тренування. Мій БМР ще в квітні був близько 2000 ккал/добу, а в даний час набагато більше (приблизно 2400 ккал/добу і більше).

Коротше, ваш рівень активності та обсягу м'язової маси може надати сильний вплив на метаболізм, ніж час поїдання їжі.

Тим не менш, є також ряд людей, які добре справляються з кількома невеликими порціями протягом дня. У певному сенсі це єдиний спосіб отримати свої потреби калорій для їх рівня активності та їх базального метаболізму (BMR). Є один-розмір-підходить-всім підхід, але ряд принципів, ми можемо використовувати, щоб зробити обґрунтовані корективи в наш раціон. Ви виклали один з таких принципів.

+952
Russell Schmidt 25 трав. 2015 р., 02:44:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви хочете схуднути, ви повинні зробити інтервали. З усіх сил протягом 20-30 секунд, ніж йти повільно протягом 30-60 секунд. Повторіть 5-10 разів, в залежності від вашого витрати енергії.

Високою інтервального тренування є найбільш ефективним способом, щоб схуднути - крім їжі зчистити курс.

+943
user3425757 3 лип. 2010 р., 02:56:25

Для нарощування м'язів необхідно 3 складових:

 1. Досить Якісний Відпочинок
 2. Сталий послідовне Програмування з прогресивної перевантаження.
 3. Достатнє харчування (зокрема протеїн).

Давайте подивимося на всі ці:

 1. 6 разів на тиждень тренування Triathalon за це вже багато, додайте силові тренування, на що і ви схиляюся до перетренованості. 6 днів на тиждень тренування-максимальний рекомендований і що включає в себе тренажери.
 2. Щоб отримати удар для вашого долара, ви повинні дивитися на складні вправи нижче. Ви хочете, щоб прагнути для більш високих повторень в діапазоні 10-15 для більшості ваших вправ, як витривалість цього діапазону повторень буде допомогти ваші зусилля з триатлону. Необхідно прагнути до збільшення лінійно вага на невелику суму щотижня.
 3. Ваша дієта здається здоровим, але я сумніваюся, що ви їсте достатньо білка для розвитку м'язів, якщо ви вже навчений штат. Ви повинні ретельно контролювати свій раціон, особливо напередодні три.

Основний Режим:

Додати інші вправи, які ви хочете, але ви повинні зробити ці. Я б
рекомендую хочете додати підтягування і провали першого.

Вибрати з 2 вправи з групи А і 1 вправа від групи до кожної сесії
потім просто поверніть вибирає кожен сеанс збільшення ваги
найменший приріст у вас кожен раз, коли ви повернутися до цієї діяльності.

ГРУПА A
Лава для преса (використовуйте гантелі)
Накладні прес (використовуйте гантелі)
Поспіль (гантельний ряд буде добре)

ГРУПА B
Станова тяга (подивіться один ногою Румунська станова тяга)
Присед (подивитися гоблет присед)
+937
Carolyn Boggs 5 квіт. 2013 р., 09:50:05

Мені 41. Я роблю регулярні тренування 2 рази в тиждень, а зараз роблю Джуи джитсу 1 раз в тиждень. Це виглядає приблизно так. Я в 8 тижнів, і я відновлююся протягом 2-3 днів (де вона взяла цілий тиждень після першого сеансу). При цьому він набагато більш образливі, ніж мої регулярні тренування це стає легше, як моє тіло пристосовується до нього (і я навчитися не "м'язи" його).

+824
Zephyron 13 вер. 2014 р., 08:48:48

Іноді, це не піде, якщо ви тренуєте м'язи з вагою, так що ваші нерви і м'язові волокна можуть працювати краще разом. (особистий досвід)

Іншою можливою причиною болю туго згинання є overshortened м'язи. М'язи, які перетинають два суглоба вводити активні недостатність , коли обидві суглоби зігнуті разом. Наприклад, якщо ви напружте біцепс на вашому боці, а потім підніміть лікоть, ви можете відчути Flex в ваш біцепс стає дедалі тугіше, тому що біцепс перетинає обидва ліктьових і плечових суглобів.

Щоб уникнути цього (і це не хороший спосіб тренувати м'язи, тому що м'яз слабка в цьому положенні), дотримуватися вправ з більш природних рухів тіла замість того, щоб продемонструвати м'язи в ізоляції. У природних рухах тіла, м'язи, які перетинають два суглоба завжди відпочити в одному суглобі, якщо вони затягують з іншого.

+812
Zorgan 30 вер. 2010 р., 15:16:32

В даний час немає можливості точно оцінити втрати ваги на основі споживання калорій. Дефіцит 3500 калорій = 1 кг ідеєю втрати ваги є привабливим, але це міф. Він не врахував, що продукти мають різну ситість і гормональних реакцій. Крім цього, організм виділяє гормони, щоб спробувати, щоб тримати вас біля вашого поточного ваги.

На вивчення абетки порівняно 4 дуже популярних дієт. А дуже часто з дієт, втрати ваги розпочався добре, але зупинився приблизно в 6 місяців, перш ніж відновитися. Як втрата ваги в глухий кут, люди насправді зниженою калорійністю далі , щоб спробувати почати худнути знову безрезультатно.

У задній частині розрахунків конверт для цих людей показує, що вони були в мінімальному дефіцит калорій у 500/ккал/день (який збільшується з плином часу) протягом усього року. Що б припустити втрату ваги 52 кг на людину за рік. Фактична втрата ваги була більше 10 кг, такі як Аткінса і 7 кг для інших дієт.

Національний втрата ваги даних реєстру показує, що ті, які втратили значну кількість ваги, і стримати його, домоглися подальшого зниження калорій, ніж ті, хто завжди був худим (див. статтю NYTimes і пов'язаний вище).

Таким чином, це не просто, і правда, ніхто не вирішив. Якщо хтось говорить вам, що вони можуть прогнозувати вашу втрату ваги на вашій дієті, задайте їх на дослідження, яке показує це. Досі не існує.

+748
user46112 19 груд. 2019 р., 03:49:45

У мене була астма, так як я народився, і тримати інгалятор зі мною весь час. Різні речі тригером астми у різних людей, а також тригери можуть змінюватися з плином часу. Як правило, з віком тригери вам менше, і ви більше у курсі того, що вони такі речі менш дивно.

Не всі тренажерні зали однакові: деякі з них закриті у коробки з-під взуття з поганою циркуляцією і лінивий графіках прибирання, інші дезінфікують кілька разів в день (принаймні, ручки і сенсорних девайсів), а інші-у вуличних умовах з великою кількістю свіжого повітря, що дме.

8% спортсменів-олімпійців є астма, і ви можете бути впевнені, що вони проводять багато часу в тренажерних залах і різних форм навчання. Цікаво, що 8% - це також Національний (США) середній астма страждальці. Для мене це означає, що астма більше не є визначальним чинником у спортивних результатів у всіх випадках, крім самих екстремальних (особливо вправи індукованої астми).

Мені вдалося досить спортивна життя і мій інгалятор від астми, як мій гаманець або нижня білизна: я не далеко їхати без них.

Більшість тренажерних залів дозволить вам використовувати свої можливості на кілька днів або тижнів безкоштовно. Зробити це і принести свій рятувальний інгалятор з вами. Оскільки ви згадали, що частинки і специфічної алергії тригери для вас це має бути досить швидкий спосіб, щоб визначити, якщо ці елементи присутні в достатній кількості на даному підприємстві.

Коли у мене не було багато (половина марафонів в першу чергу) я майже завжди використовую мій інгалятор для однієї слойки на початку мого навчання проходить дві хвилини, і там я був чудовий. Якщо я сказала лікарю, що я використовував свій інгалятор один раз в день, вона буде правильно сходити з розуму, але в той же час об'єм легенів значно покращилася, так само як і моя VO2 max і О2 у крові насиченість відскік ціни.

У всіх, крім рідкісних випадків, дані і досвід показує, що астма є те, що ви маєте справу з, але це не повинно тримати вас від одного дня навчання на максимум.

+704
Vandy Sodanheang 6 січ. 2017 р., 10:06:43

Більшість людей, які тренування різних частин тіла в різні дні будівельники тіла, який Докладніше про модифікації тіла, ніж досягнення міцності або придатності. Коли ви чуєте людей, які говорять про "грудей" у вівторок і "зброю" по четвергах, це те, що відбувається.

Якщо ви зацікавлені в виснажуючи себе, я не знаю нічого краще, ніж бігати інтервали Хілл на повтор.

Якщо ви бажаєте отримати більш сильний та ефективний силового тренування тренування, що, безумовно, закликаю вас фізично, я б рекомендував шукати в деяких ефективних програм тренування міцності.

+676
w4ish 31 серп. 2019 р., 15:29:08
Вправа кулі м'які заповнені повітрям кулі. Вони часто згадуються як швейцарські кулі, але не слід плутати з медбол. Питання або про кульки сама або різних вправ, в яких використовуються кулі.
+667
Noctiluque 4 лип. 2019 р., 11:08:46

Слід Жим ногами сидячи слід уникати?

https://www.t-nation.com/training/4-most-debilitating-exercises рекомендує використовувати Жим ногами сидячи:

Якщо ти 86-річна бабуся відновлення повної заміни колінного суглоба або Бракс Уоррен робітників на демонстрацію іншу вену через ліву ВМО, у вас немає бізнесу на сидячого жим ногами. Це просто хворі люди!

Це не той тип травми, які люди отримують за кілька днів. Жим ногами має можливість викликати масові пошкодження хребта, що, швидше за все, переслідувати свої функції протягом решти ваші худі ноги життя

Давайте розберемо механіку цього руху з практичної точки зору.

У сидячому положенні, точніше 45 градусів сидячому положенні, місця поперековому відділі хребта вперед, розминаючи позиції до ніг навіть почати з пыточными 8-дюймовий діапазон руху. Це є еквівалентом позиції на корточках з грудей перед землі – я б не рекомендував його, якщо ви хочете продовжити лікування амбулаторно.

Підкреслена глибоке згинання кульшового суглоба не тільки причини деяких важкі поздовжні сили зйомки на стегнах, які викликають суглоба роздратування і деградації, але й призводить до дисфункціональним шаблон компенсації в поперековому відділі хребта, приводячи його в подальшому згинання як кожен сегмент пряжками. Пам'ятаєте, ця сеча погана постава є просто в налаштування!

Додавання динамічного компонента для цієї установки, де це вправа стає прямо-таки обурливо. Впевнений, що це легко для деяких несертифікованих новачок особистий тренер, щоб запрограмувати його, тому що ви просто сидіти і тужитися, подібний перерву в офісі.

Простота цього руху є те, що тримає його постійно повернути до життя в галузі, передбачуваних експертів, які просто як замішанні, як і клієнти, вони платять тренеру. Спрощений природа мало-до-немає стабільності хребта та стегна що по суті робить це найбільш виснажливих фізичних вправ тренажерний зал.

Нижня лінія, захищаючи хребет повинен бути основний акцент на всі часи під час будь-якої діяльності, не тільки силові тренування. На тренажері для жиму ногами не тільки не вистачає здатності, щоб захистити хребет, але і красується собою нестабільна, максимально завантажений природу це порохова бочка, готова вибухнути.

Чи означає це, що неважливо, які заходи і установки ми вживаємо при використанні сидить нога прес,один завжди несе ризик низький травми спини?

+624
uglycoyote 8 лип. 2016 р., 19:04:23

Як ви зробите тренування в певний день буде виглядати так.

Тренування 1: 1А 2А>3І>4А>5А>6А
День відпочинку(и)
Тренування 2: 1б>2б>3б>4б>5в>6б День відпочинку(и)
Тренування 3: 1А 2А>3І>4А>5А>6А
День відпочинку(и) і т. д...Є проблема з тренування хоч - яке навантаження конкретного вправи буде поставити на вашому тілі буде залежати від ряду речей - довжини кінцівки, м'язи живота довжина, сухожилля, точка вставки і кут введення, збалансований між агоністами сила, рухливість суглобів, м'язовий щільність та інші речі, які я не думала в той момент. Так що або ви робите занадто легким вагою з гантелями, щоб отримати якісь результати, або ви будете надмірно напружуватися, з безліччю вправ.

Цей план тренування ігнорує основний принцип прогресивної перевантаження. Він буде отримувати результати для кого-то зовсім нове вправу, але я впевнений, що кожен, хто робить це дійсно швидко плато.

+623
dajoker 3 лют. 2015 р., 01:00:23

Ви не можете набрати висоту, але якщо ваша причина набираючи висоту, щоб грати краще в спорті, ви можете збільшити свій вертикальний висота стрибка.

Я відповідав на подібне питання тут: Як збільшити зростання природним чином? Ці оголошення хитрощі?

+610
Rachel Castillo 29 черв. 2018 р., 12:16:43

Мені потрібні думки / поради / інформація...

в принципі, я хочу зайняти тиждень або більше працювати, щоб weightlift кожен день, і збільшити свій піднімає стільки, скільки я можу. Навіть у робочі дні, я присідати вранці і ввечері мінімум, тому я не сильно турбуюся про інтенсивності і я дійсно не хочу йти на свято.

Я не можу знайти гідну важкої атлетики табір у Великобританії, або той, який не стільки коштувати.

Які є думки про те, що я міг зробити? або що ви можете думати про те, що я хочу зробити.

Якщо хто знає будь підняття тягарів тренувальні табори у Великобританії, будь ласка, повідомлення.

високо цінується на будь-які зауваження.

+588
user3639753 18 бер. 2019 р., 11:54:19

Свербіж/поколювання вказує на збільшення кровотоку внаслідок розширення капілярів і артерій. Ця проблема повинна піти по мірі збільшення вашого рівня фізичної підготовки. Якщо свербіж хоч і приходить з висипом, це швидше вправа-індукованої анафілаксії (алергічної реакції).

+584
rich huisinga 8 лип. 2015 р., 09:33:54

Зробити 20. Хоча я б все-таки порадила вам зробити його трохи більш складним (рюкзак, одну ногу, дитина сидить на вас, і т. д.). Я роблю припущення, що ваш пуш-ап відмінно сформована, щоб кинути виклик вам повністю. Крім того, відповідь залежить від вашого конкретного запитання. Якщо питання не конкретний, я б запропонував ще трохи попрацювати.

Причин просто тому що 20-це близько 10-15 секунд, а 20 секунд, якщо ви будете робити їх повільно. За умови віджимання, які чудово очищають і складні, часом близько до солодкому місці для анаеробної фази alactic. Я пропоную вам зробити 3 комплекти кожен раз з лежить між ними. Ви можете дізнатися більше про терміни етапів тут. Фізіологія навчання.

Доктор Табата також був проведений ряд досліджень в 90-х роках і знайшли його магічних чисел, які пізніше в народі назву "протокол Табата." Це 20 секунд на 170% сили і 10 секунд активний відпочинок на вісім поєдинків.Дослідження доктора Табата через пабмед

Цей тимчасовий пропозиція тільки для віджимання на ваше питання. Якщо ви берете його в стек ваги, або на підтягаючий бар з рюкзаком, це буде зовсім інша історія

Так чому не 10? Як ви можете бачити, це просто не достатньо, щоб викликати істотний попит на вас. Це може зайняти навіть менше, ніж 10 секунд.

Щоб отримати більше від віджимань, можливо, ви хочете використовувати час не поспішати, скоєних в 20 секунд х 8 раундів, з рівно 10 секунд відпочинку. Це повинно бути досить складним. Як вам краще і працювати стало легше, додайте деякі завдання, такі як збереження однією піднятою ногою (поперемінно), додайте гантелі або рюкзак або дитина сидить на вас.

Я дуже рекомендував би додати віджимання в комбінації роботи. Наприклад, 20 віджимань скакалка потім підтягти бар, аж до присідання або чергуючи бічні випади і назад віджимання. Змішати його і додати адреси повноцінна робота тіло для ніг, основні рухи.

+583
fogne fosso francien 5 лип. 2018 р., 16:48:54

Вам кето палички в будь-якій аптеці/магазині. Горілка і ваші улюблені дієтичні напої не виведе вас з кетозу. Вино доставить вас з кетозу. Так що якщо ви хочете продовжити обробку збережених вуглеводів( жир) тримайтеся подалі від вина. В черговий раз, зробити деякі кетоз палички та перевірити себе на протягом дня,можливо, ваш хід matabolism різні ( я в цьому сумніваюся), але ви побачите, який ефект процесу, а що ні. Я знаю, що я втратив 70lbs на дієту з низьким Carb. Гугл "вуглеводів у вині" і Google "вуглеводів в горілці" .

+554
YYY 21 груд. 2016 р., 18:03:07

Я відповім на це питання в контексті популярної програми Сила (Стартова сила), що я роблю.

Чому лише кілька вправ?

Бо як новачкові, вам не знадобиться складна тренування загальної міцності. Правильно обрана, невеликий набір повний-тіло штанги руху поїзда ви майже у всьому ти повинен бути сильним людиною. (Наприклад: станова тяга, присідання, жим лежачи, накладні преси, силу чисту, в моїй програмі.)

Багато комплектів кожного?

Я думаю, це помилкове враження, що у вас є. У моїй програмі, ви тільки робіть 3 підходи по 5 повторів на вагу, який ви використовуєте для цього дня. Є, можливо, кілька теплих комплектів, які ви робите перед свій важку вагу, але це тільки для того, щоб підготувати для важкої ваги.

Робити ту ж програму кілька місяців, а потім міняти

Тому що, якщо програма Сила є ефективною, вона буде корисна протягом багатьох місяців. Я знаю людей, які були на моїй програмі протягом року до заміни. Я думаю, що ви повинні використовувати найпростіші програми, яка працює для вас. Зрештою, коли ви стаєте сильнішими, ви, можливо, буде потрібно більш складне планування, щоб продовжувати робити приріст сили, але вибір вправ не повинно сильно зміниться. Я була на моїй програмі протягом майже 3 місяців, і кожне тренування, я ліфт більше, ніж минулого разу. Навіщо мені міняти програми?

Наприклад, вона повинна бути краще, робити більше вправ і менше набори, або більш часто змінюються. (Це було в оригіналі питання)

Це брехня. Це не краще робити більше вправ, Якщо ви вибрали набір вправ, які ви робите ретельно. Різні програми частіше, ніж це необхідно марнотратна вашого часу і зусиль.

Досить фіксовані інтервали між сеансами 2-3 рази в тиждень (якщо 1-спліт)

Це тому, що хороша програма буде планувати вихідні дні, щоб ваше тіло, щоб адаптуватися до роботи в попередні тренування, так що ви будете сильніше в наступному тренуванні. Наприклад, так як новачки можуть стягнути з одним днем відпочинку, повного тіла тренування 3 рази на тиждень є досить стандартним.

Наприклад додаткова варіація вправи може дати більш "практичні" фітнес

Це невірно. Зміна заради зміни не більше "практичні". Якщо хто-то тільки робить накладні прес, то так, більше варіацій необхідні людині в програмі. Однак, якщо ви вибрали відповідний, невеликий комплекс вправ і ви чергувати їх під час свого щотижневого циклу навчання, вам не потрібно більше варіацій.

один набір кожної вправи може бути більш оптимальним для новачка, коли час має значення і мета, це фітнес, а не для підготовки для отримання додаткової кваліфікації.

Один набір кожної вправи не є оптимальним, тому що це буде дуже важко поступово стимулювати адаптацію з одного сету за тренування. Якщо ваша мета-фітнес, але не робить достатньо роботи, щоб стимулювати адаптацію, що не є оптимальним.

я хочу, щоб короткострокові результати, не створювати можливість тренуватися як культурист

Силові тренування-це довгострокові структурні зміни у вашому тілі. В моєму випадку я мотивований, щоб стати кращими в своєму виді спорту, але це не тільки для спортсменів, і не тільки для культуристів. Це частина здорової людини.

+497
TimeBandit 1 серп. 2018 р., 16:55:51

Що є кращим пляжем нахил кута для зворотного гантелі flyes для задніх дельт?

+444
Kent Barker 6 бер. 2018 р., 05:47:12

Я хочу покращити свій склад тіла за рахунок втрати жиру при мінімальній втраті м'язів. Я теж хочу підтримувати свій поточний рівень фізичної підготовки.

Я роблю опір тренування в деякі дні і кардіо в інші дні (велосипед або гребний тренажер). Я веду щодо малорухливий залишок дня, за винятком короткого ходьби або їзди на велосипеді на роботу і з роботи. Час я працюю в основному диктується зовнішніми зобов'язаннями, але у мене є деякий контроль над тим, коли я їм.

Для того, щоб звести до мінімуму вплив дефіциту калорій на м'язової маси та загальної фізичної підготовки:

 • хіба це діло, коли я їм, щодо силових тренувань?
 • хіба це діло, коли я їм, щодо кардіо?
 • я можу/я повинен негайно з'їсти перед сном?
+419
Maanikhan911 3 лют. 2015 р., 20:53:36

Номер

Моя порада-насправді просто це зробити, і почати прямо зараз. У пошуках ідеального схема на початку-марна трата часу.

Перевірка реальності

Я піду прямо в точку і змушені вас засмутити: немає куленепробивні магічні формули. Ось чому ви знайдете різні процедури, плани, дієти і іноді навіть суперечливі поради.

Причиною цього є змінною:

 • Маркетинг і продаж
 • Різні ідеології та фони
 • Різні типи тіла
 • Різні цілі
 • І т. д ...

Особистий досвід

Я почав від 0 до 20+ підтягувань від 0 до 30+ діпи, від 30 до 80+ віджимання. Два роки тому я просто повернув вимикач і пішов в найближчий парк і приступили до відпрацювання (ваги).

На початку у мене було не багато структурованої рутини. Я їздила раз в тиждень і тренувався все моє тіло. Головним чином тому, що мої представники були дуже низькими, тому я не міг зробити правильні комплекти. Через кілька тижнів я міг би зробити більше і почав тренуватися два рази в тиждень. Поділяючи деякі вправи на двох різних днів. Через деякий час я почав тренуватися тричі, чотири, п'ять, поки я так до нього звикли, я би навіть шість разів на тиждень (я не кажу, що ви повинні ходити 5 раз в тиждень).

Після того як я отримав деякі елементарні сили, я почав шукати ідеї і нові вправи. Так роблять тільки нормальні віджимання, підтягування і провали-це нудно. Спробувати кілька процедур теж було весело. Зрештою, ви повинні кинути виклик м'язи. Через деякий час ви навчитеся слухати своє тіло і може навіть змінювати/змішувати процедури і вправи, які ви знайшли.

Структурований підхід

 1. Свою чергу, що психічне перемикач і почати працювати.
 2. Ставити якісь цілі: короткострокові та довгострокові. Зробити їх розумними. "Я хочу, щоб отримати розірвав" недостатньо конкретні. "Я хочу отримати Н фунтів на рік" краще. Примітка: тримайте його реалістичним.
 3. Знайти місце, де можна потренуватися по перевазі поблизу. Будь то художня гімнастика парк, свій двір, спортивний зал або майданчик для дітей*. Основні вимоги: де-то можна робити підтягування, віджимання на брусах і віджимання. Довколишні вимога має найважливіше значення: ви хочете зробити психічне виклик якомога нижчою. Місце це далеко може демотивувати вас, щоб не зійти з поїзда на погані дні.
 4. Оцінити ваш поточний рівень. Ви новачок? Тоді не думай занадто багато про процедури. Працюєте один або два рази на тиждень-це не рідкість для початківців. Не маючи фіксованого рутини не означає, що ви повинні нічого робити: тримати його складно. Ви починаєте стати проміжним? Шукайте підпрограми, спробувати їх і подивитися, що відчуває себе краще для вас. Зміна процедури дійсно може принести користь вашому зростанню, стимулюючи ваші м'язи.

Поради

 • Харчування і відпочинок дуже важливий. Переконайтеся, що ви отримали його.
 • Тренування з друзями може бути як мотивуючим і демотивуючим. Переконайтеся, що на пару з друзями.
 • Мати свої власні плани, якщо ваш друг не може тренуватися і запропонував поїхати в інший день. Дотримуйтеся свого плану. Це трапилося зі мною кілька разів, що я вирішила не тренуватися в цей день і що підійшов той день, коли ми погодилися на: захворів, погана погода, школа і т. д... В результаті я пропустив навчальний день, а в деяких випадках кілька днів. Отже, ще раз, дотримуватися свого плану.
 • Якщо навчання стає нудним, спробуйте поглянути на деякі додаткові вправи: м'язи ДБЖ, російська, корейська провали, вибухові віджимання, може бути, навіть людський прапор. Важлива примітка: ви можете зіпсувати швидко і отримати травму при деяких рухах. Переконайтеся в тому, щоб не переоцінювати себе, завжди зігрітися (особливо на початку) і шукати правильні прогресії.
 • Не випадають. "Ну добре, я піду на наступному тижні" - це в більшості випадків одно "я ніколи не буду йти знову". Повір мені, це важко почати все спочатку.
 • Знайти джерело мотивації. Будь то ціль ви поставили, захоплення або релігії.
 • Залишатися зосередженим. Ти не знаєш, скільки разів мені підійшли незнайомі (і навіть знайомі), щоб змінити мою форму, розпорядок або план. Залишайтеся відкритими і досліджувати їх вимоги, перш ніж застосовувати його. У певному сенсі, ви повинні відкинути все, що я тільки що сказав, і розглянути його самі :)

* Будьте обережні, якщо ви тренуєтеся в деяких дитячий майданчик, хтось колись був зупинений співробітниками поліції для "нецільового використання".

+402
Adam Lester 11 квіт. 2011 р., 14:53:05

Ну ти не говорила про свою дієту, яка є найбільшим фактором, що сприяє ваші жирові відкладення. Те, що ви їсте і скільки ви їсте, є найбільшим компонентом вашого тіла жиру далеко за все, що ви робите вправи. Зробити вашу дієту розібралися в якості пріоритету.

Ваш час в тренажерному залі, схоже, можна було б краще витратити. Я рекомендую дотримуватися перевірених і успішних програма силових тренувань, не намагайтеся імпровізувати і виконайте всі рекомендації з журналів і вашим власним досвідом.

Ваш рівень холестерину цілком може бути пов'язане з щитовидної проблеми, і це досить добре описано:

Дисфункція щитовидної залози може чинити істотний вплив на ліпідний профіль.

Це звучить, як ви робите час і пріоритети охорони здоров'я, яка є приголомшливим. Тепер це трохи більш ефективним і використовуючи відповідні інструменти для роботи. Дієти, ефективні силові тренування, і говорити зі своїм лікарем про варіантах з вашого холестерину.

+391
Tsuiatorfe Rejoice 15 жовт. 2010 р., 13:28:35

Ви також відстежувати відсоток жиру в організмі і окружності талії? Якщо так, чи зміна?

Якщо ваша вага йде вгору, але ваше тіло відсоток жиру і талія зменшується, то ви знаходитесь на правильному шляху. Тоді ваше збільшення ваги буде відображати збільшення м'язової маси.

Однак, якщо ваша вага йде вгору, і Ваше тіло відсоток жиру і талія збільшується, то потрібно переглянути свою програму.

Довгострокові рекомендації для втрати ваги 1-2 фунтів в тиждень. Вітаю з початок.

+333
Hardest 16 вер. 2010 р., 21:20:05

У мене поставлений діагноз плечового сплетення стиснення (в основному грудна м'яз здавлює нерви, що йдуть до руки в плечовому сплетенні, яке захоплює їх у цій точці). На жаль, єдине, що доктор міг сказати, було легше, коли працювати і чекати. Це пройде само з плином часу.

Чи є якісь вправи мені слід уникати взагалі зараз? Що я можу зробити, щоб простій ситуації?

+306
Barry Pollard 3 жовт. 2018 р., 02:03:46

Тепер я підняти щодо важку вагу в присяд, іноді на колінах прогинатися. Я вже погуглила поширені причини і виявили, що це може бути із-за слабких м'язів стегон змушувати інших, щоб компенсувати таким чином свої коліна.

Але що б бути більш вигідним для розтяжки і зміцнення цих м'язів, додавши вправи допомоги або скидання ваги і зосередитися на дійсно відкриває мої стегна вгору?

+271
lukas grigo 19 січ. 2017 р., 22:26:48

М'язи будуть сильно варіюється від людини до людини, в залежності від їх відправної точки, особистої генетики та історії навчання. Хто-то, що ніколи не тренувався взагалі, як правило, збирається набрати м'язову повільніше, ніж той, що використовується для бути спортсменом і просто з форми.

Крім того, важко визначити, що ви розумієте під маси. Ви маєте на увазі просто вагу тіла? Загальний розмір? Сила? Кожен з них може бути порушена, працює, але тип тренування буде підкреслити один з аспектів більш, ніж інші.

Оголошення можуть бути досить точні, але вони, як правило, йдуть строго за масштабом. Якщо ви не дуже інтенсивні і релігійні про ваші тренування, приділяти пильну увагу на харчування і відновлення, це можливо, щоб отримати 10 фунтів в місяць. Чи ні, що це все м'язова маса, однак, коли претензії починають схематично. Просто тому, що ти набрав 10 кг за місяць-це не гарантія, що це все м'язова маса, але реклами буде стверджувати, що це.

Краща річ, щоб зробити, це сформувати картину того, що ви хочете виглядати, і планувати, як ви збираєтеся туди дістатися. Є 6 місяців, 1 рік і 5 рік мета плану, і переглянути/адаптації кожні 6 місяців або близько того. Нехай дзеркало і масштаб буде вашим гідом. Добавки, такі як протеїнові порошки, креатин може або не може допомогти в залежності від вашої дієти та інші особисті фітнес-звички.

+233
Abhinav Aggarwal 22 лист. 2016 р., 08:20:05

Якщо ви обмежені по обладнанню, у вас ще є кілька варіантів, щоб збільшити міцність без додавання ваги.

Деякі попередні відповіді згадував кілька хороших методів, але я вважаю, що ніхто не згадав підніматися повільніше. Іноді називають ексцентричній тренування-це простий метод, який можна почати без ваги взагалі. Основна увага приділяється повільно протягом ексцентрична (опускання) частини руху. Вона дуже ефективна не тільки покращує міцність, але також може значно поліпшити вашу техніку.

Дивакуватий Приклад Тренування:

Проаналізувати ексцентричній фази руху протягом 30 секунд на повторення і виконати всього 8 повторень придбати 4 хв. ексцентрична тренування.

 • Пуш-ап - для початку у верхньому положенні з витягнутими руками, повільно опустіть тіло на дно позицію віджимання за 30 секунд, коли ви досягаєте дна відсунути вгору як можна швидше
  • переконайтеся, що ви рухаєтеся досить повільно, щоб переконатися, що ви потрапили в нижній частині руху саме наприкінці 30 секунд
  • це може здатися простим протягом перших кількох повторень, але може це зробити вкрай складно, якщо це легко для всіх повторень збільшити кількість часу, відведеного на ексцентрикової частини вправи

Інші вправи, які добре працюють: сумо присідання, перевернуті рядка, спліт присед

Способи поліпшити міцність вашої тязі з без додавання додаткової ваги

-Станова тяга від дефіциту- ви можете використовувати плити стояти змушуючи починати з трохи більш високої позиції допоможе вам навчитися створювати напруження у нижній частині ліфта.

-Проаналізувати шафи тягне- розміщення барі на стійці трохи нижче колін або вище, може дійсно нижче поліпшення у верхній частині станова тяга, як правило, виконується з великою кількістю ваги, то ви можете виконати повний тязі, тому не може бути рекомендований, якщо у вас немає додаткової ваги, щоб додати, але може допомогти вам працювати над технікою.

-Станова тяга з положення стоячи- на початку руху і роботі на ексцентричній частині підйому.

-Зміна станова тяга позицію- якщо ви виконуєте станову тягу у звичайній позиції, спробуйте використовувати Сумо позицію

-Станова тяга з ланцюгами або стрічками- додавання діапазонів мереж може збільшити опір у верхній частині ліфта, а також причини нерівномірного опору.

Удачі, звертайтеся, якщо у вас є які-небудь питання.

+222
amazingbasil 28 квіт. 2010 р., 14:19:22

Я недавно були діагностовані з астмою. Я завжди мав важкий час, щоб набрати форму, тому я намагаюся з'ясувати, якщо регулярних тренувань позначилося на моїй фізичної форми. Я бігаю інтервали за останні пару місяців з групою пульс.

Наскільки я зрозумів, пристойних метрика для Якщо ваш фітнес поліпшується, щоб відстежувати, якщо ваш пульс швидко відновиться. Я намагаюся з'ясувати, які саме дані я повинна порівнювати.

Коли робиш інтервали, я повинен порівняти кожний інтервал, до того ж в іншій сесії, порівнюючи дельту на кожному першому спринті на себе, кожен другою у спринті на себе і т. д. Або вони повинні бути більш або менш те ж саме?

Це означає, що пульс у мене був в кінці інтервалу або вони повинні бути більш або менш те ж саме?

+181
sapfuldog 16 жовт. 2016 р., 17:42:52

Основи:
Так, ви повинні спалювати більше калорій, ніж ви їсте, щоб схуднути. Це не означає, що вам доведеться займатися спортом, поки ви не спалити 1200kcal, як ваше тіло горить у будь-якому випадку певна кількість кожен день.
Спалених калорій, таким чином це ваш рівень метаболізму (BMR). Це буде ваш загальний витрата енергії за один день, якщо ви просто лежати, нічого не роблячи.
Кількість калорій, які ви насправді горить в день-це ваш загальний щоденний витрата енергії (TDEE на), яка включає в себе всі ходьба, вставання, праці та спорту.
Тепер, щоб схуднути, ви хочете, щоб залишитися нижче вашого TDEE на. Для цього ви можете їсти менше, працювати більше, або обидва. Що ви робите, не має значення, як це в основному калорій і калорій з.Харчування:
Щоб відповісти на ваше питання: це можливо, щоб мати дефіцит 1200kcal на місяць або два, але це не рекомендується, так як вона не дуже здорова і/або контр-продуктивною (читати 'голодному режимі'/'метаболічні ушкодження').

Якщо ви вже бачите прогрес через один тиждень, дотримуйтеся його. На самому початку він буде вагу води, який є, чому ваш прогрес, ймовірно, уповільнити плин часу. В цілому втрата ваги-це дуже повільний процес, але, чим повільніше ви будете приймати, тим міцнішою вона є. Звичайно, є деякі дивовижні 30-60 днів перетворень, але це виключення з правил. Для більшості людей, повільна втрата ваги краще, як ви не так певно, щоб йо-йо назад до вживання нездорових, знову жир (і повторити весь цикл).

Спорт:
Ваша спортивна програма може використовувати деякі поліпшення. Ви, напевно, краще зі спеціальної програми тренувань вправа, яка фокусується на прогресування зміцніти і додати трохи чіткості.

Якщо ви дійсно хочете схуднути, ви не повинні робити силові тренування. Якщо ви вирішите робити тільки кардіо, однак, я б рекомендував висока інтенсивність інтервал кардіо (ВИИТ). Це в основному короткого періоду високої інтенсивності роботи з навіть короткий період відпочинку (наприклад, 40 років, 20 років, решта по 12 раундів). Ця форма кардіо не спалить багато калорій сама , але буде збільшити ваш метаболізм протягом декількох годин після тренування, що призводить до більш ефективної втрати жиру.

Більше м'язової маси не спалювати більше калорій, навіть коли робити абсолютно нічого з ним. Тому я б рекомендував в будь-якому випадку програма силових тренувань. Тим не менш, щоб побудувати наростити м'язову масу за допомогою програми Сила потрібен надлишок калорій (і їдять теж), що може відлякати вас. У довгостроковій перспективі це відмінний фундамент для втрати ваги. Крім того, ви будете виглядати набагато краще (м'язової, а не заморили/скінні фет).

+172
Aaron Koon 1 вер. 2019 р., 09:18:45

Деякий час в останні кілька місяців, підйом стандартизовані його онлайн інформація про розрахованому вага підняв на різних машинах, на основі зміни ефективної маси за вагою ліфтера тіла. Пошук для "підйому жим ногами [або] як вільний вага еквівалент" повинна взяти в свої калькулятори. Якщо ви бачите посилання наклейку на свою техніку, він бере масою тіла 150 фунтів, що також є початкової точки за замовчуванням для калькуляторів.

+156
Rhys James 9 лип. 2014 р., 06:07:07

Не піднімаючись на провал на увазі, коли ви не можете зробити з хорошій формі, або ви не можете підняти взагалі? Крім того, що означає "гарна форма" означає? Скажімо для жиму - якщо може потиснути руки і піти в сторону, але він встає, робить, що "граф"?

+111
Pyro 6 лют. 2010 р., 15:04:57

Ваш лікар правильно, дивіться цей сайт: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/core/lw/2.0/html/tileshop_pmc/tileshop_pmc_inline.html?title=Click%20on%20image%20to%20zoom&p=PMC3&id=3529354_DMM010009F3.jpg

Приблизно через день 5, енергія береться з жирових запасів є найбільшою. Якщо ви продовжуєте постити довше, ніж 5 днів, пропорція м'язи згоріли починає збільшуватися.

+108
George Bowden 28 трав. 2014 р., 19:08:19

В доповнення до дуже хороші відповіді вже присутні, які стосуються мотивації, спеціалізованих коригування і зворотного зв'язку, я хотів би також додати, що маючи доступ до великої кількості інформації про вправах в інтернеті, це не те ж саме, що маючи доступ до великої кількості виключно хороше, в комплекті, або безпроблемні вправи інформацію в інтернеті.

Є інформація в інтернеті, що дуже гарна, і допоможе читачеві, і є інформація, що це трохи корисно (але часто менше, ніж здається), або що іноді корисно, а іноді ні, чи корисна в підозріло конкретних обставин. А тут ще інформація, яка може викликати проблеми, якщо неправомірно застосовано, або просто бездоказово або навіть неправильна інформація, чи інакше не підходять для одного дослідження або підозріло-конкретні обставини, які можуть застосовуватися в одному дослідженні.

Це не, до речі, я збирав велику кількість вправ інформацію про інтернетах, це справедливо для будь-якого велика кількість інформації в інеті, від кулінарії до рукоділля для наукового аналізу розвитку кар'єри для особистої поведінки. Люди вважають, речі, і акт віри не приходить з тим, шашку - і потім вони записують свої актуальні переконання і припущення, є першопричиною твори, як вони думають, що він робить, або ж ці переконання або поради для тих, хто ще чи ні.

Так для цього треба ще, і дослідження, і знання, щоб вибрати дійсно корисні біти інформації з minorly корисно, ситуативними, не корисно, відверта чи неправильна біта інформації. Хто може це зробити, звичайно, але це може бути нетривіальні зусилля, щоб зробити це правильно. Таким чином, деякі люди воліють шукати когось, хто відповість на питання... як особистий тренер, якому вони будуть довіряти, щоб знати правду і дати їм корисні знання.

І будь-хто може зробити це неправильно, занадто, навіть тим, хто працює в якості особистого тренера... щоб ця посада не є гарантією знання або правильність. Вибір, щоб найняти особистого тренера-це віра і впевненість, припущення, наскільки це підготовка та досліджень і знань і соціальних факторів.

+47
user15224 7 серп. 2015 р., 22:49:20

Я вважаю себе здоровою людиною. Я їм овочі та фрукти кожен день (або намагатися). Я теж не їм м'ясо, коли це можливо. Я їжджу на велосипеді більше 5 годин в тиждень і ходжу по 15 хвилин кожен день, щоб дістатися до роботи.

Проблема в тому, що я витрачав багато часу на комп'ютерах (на роботі і вдома, тому що я геймер) але я люблю його так само, як займатися спортом, і я часто відчуваю, що я товстію і слабким.

Ти думаєш, що я роблю щось неправильно, або це просто мої почуття, що не праві?

+40
Papa G 21 січ. 2019 р., 17:24:14

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil