Я повинен продовжувати такий же режим у мене?

Добрий день всім!

Два місяці тому, я використав, щоб мати хороші звички: я ходив в спортзал і був мій план здорового харчування. У мене було приблизно здійснює рік, який я втратив 33 фунтів, але в той період часу, протягом останніх 3 місяців, здавалося, вже не вийде. Мої рутини в тренажерному залі був "простий", я більше зосереджені на виконанні Cadio: одна година, щоб бути конкретними. Після кардіо я зосередився на тій частині тіла, за 30 хвилин, наприклад:

 • Понеділок: ноги.
 • Вівторок: Груди.
 • Середа: живіт.
 • Четвер: Руки.
 • П'ятниця: всього трохи вище.

*3х20 в різних вправ, з тренажерами і вільними вагами.

Навпаки по вихідних, я люблю виходити з моїми друзями. Я повинен визнати, що в наших зустрічах Там завжди багато пива, яке мені дуже подобається. Я думаю, що пити пиво у великій кількості був один мої перешкоди, щоб отримати результати (втрата жиру), що я шукав моє тіло.

Протягом цих двох місяців без фізичної активності, які я заробив близько 8 фунтів, так що для мене це неприйнятно. Тепер я хочу почати все заново, але я не знаю, якщо я повинен повернутися до моєї старої рутини тренажерний зал. Я дійсно хочу, щоб зосередитися на втрати жиру, Я повинен втратити близько 22 фунтів, щоб бути мій оптимальний вагу.

 • Я повинен продовжувати такий же режим у мене? О, я повинен щось міняти?
 • Я повинен обов'язково зупинитися пити пиво?
+874
Ahmed Mohamed Nigm 29 лип. 2011 р., 19:58:55
30 відповідей

Я займаюся хіп-мостів за останні два тижні (я тренуюся три рази в тиждень). Я не прагну отримати мускулисте тіло; я просто тренувався, щоб поліпшити мою фігуру (я не товстий).

Проблема з мостами, що коли робиш їх і намагаються підняти мої стегна, я відчуваю біль у чотириголового, а якщо я пристреливаю квадріцепс, а не сідниці. Це нормально?

Дійсно, що мене збентежило, те, що говориться в цей відповідь. Він сказав:

Що це говорить мені, що у вас немає сильного зв'язку між мозком і м'язами з ваших сідниць. Це називається патерн нейром'язової набір, який в основному означає, що ви використовувати ваші квадрицепси, щоб зробити більшу частину роботи, тому що ви розробили. Це дуже поширена"

Це правда? Якщо це так, я використовую тільки мої квади ?

Якщо так, то як активувати мої сідниці? Спасибі заздалегідь.

+978
pwoodyy2k 03 февр. '09 в 4:24

Я шукаю, щоб отримати м'язи, але я не можу здатися, щоб споживати більше калорій, не відчуваючи роздутою. Це почуття масок голоду таким чином, що я повинен пропустити їжу, уникаючи калорійних зайвого, що треба.

Я тренування добре для мого рівня фізичної підготовки. Я знаю це, тому що я сильно потію, я вам біль, так і ваги я піднімаю продовжують рости щотижня.

Моя дієта включає в себе рис і хліб для вуглеводів, м'яса, молока і яєць для білка. Я уникаю жирної їжі і не їсти нездорову їжу. Я не можу собі дозволити/не подобається пити протеїну, а тому, що я їм багато м'яса я думаю, що це буде добре. У мене трохи орієнтований на білковій дієті (50% білків, 40% вуглеводів і інше жир).

Я эндоморфного 26 старий чоловік років за 60 кгс хочете дістатися до 70. Я беру це повільно (це мій п'ятий місяць у програму), але не схоже, щоб отримати повісити його. Я не ущелині кожний прийом їжі, але тим не менш застряг на цьому.

Допоможіть!

+924
LordXavier 10 трав. 2019 р., 06:26:07
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

На жаль, ви дійсно не можете зробити багато чого з Печ без залучення передньої дельтоподібного. Передня дельта працює з поперечні згинальні (будь-якого роду рух, що несе верхній важіль з боку в бік центру) і як стабілізатор плечового пояса.

Який-небудь клавішею руху посилить це. Як ви помітили, наголос більше на плече (верхня ліфтів), на відміну від падіння збільшує знімає загострення. Враховуючи, що у вас було 7 днів відпочинку і ще біль (досить того, що ти не можеш діяти, робити певні ліфти), я б звернутися до лікаря. Це може бути більше, ніж напруга м'язи, ви, можливо, сухожилля та/або кісткові участь, але в будь-якому випадку вам знадобиться пройти діагностику.

+915
quetzalito 3 жовт. 2011 р., 22:23:26

Це, звичайно, цікаво працює на вулиці. Біговій доріжці (або вітру тренування велоспорт) дуже нудно і забирає багато розумової твердості, щоб закінчити. Бігти на вулицю з друзями набагато цікавіше. Звичайно, я вважаю, що біг по стежках-це те, що робить мене щасливою.

Це дуже особистий відповідь, який не відповідає на ваші конкретні питання. Якщо ви любите свою вправу, то ви, швидше за все, не більше; це ваша вигода.

+910
Michael Shoe 27 бер. 2011 р., 18:24:00

Або 5х5 краще всього підходить для здорових людей, які можуть хоча б ручки порожній бар. Ви починаєте з нездоровою точки, так що це, напевно, найкращий варіант для вас. Суть в тому, що ви хочете почати з чогось можна зробити правильно без болю в суглобах. Ваші м'язи можуть хворіти, і це нормально, але ви не хочете різкий біль після тренування. Крім того, через труднощі у вас були з поганим тоном, Я б рекомендував деякі зміни, поки ви не отримаєте силу і розмір м'язів, щоб допомогти підтримати правильні присідання.

Для вас, я рекомендував би почати з 3х8 (3 підходи по 8 повторень). Якщо вам трапиться, щоб не зробити все 8 повторень в останньому сеті повторити. Якщо ви застрягли там після трьох разів, змініть його на 4 сету з 6 повторень. А потім до 6 підходів по 4 повторення. У 6х4, здавалося, добре працювати для моєї дочки. На 3х8 тут, щоб допомогти покласти трохи м'язової маси на вашому тілі.

Ви отримаєте від новачка ефект?

Я не знаю ваш вік, але я припускаю, що ви жінка. Моя дочка пережила приріст новачка, збільшення сили досить швидко. Її міцності обмежуються тим, що вона дівчина, особливо у верхній частині тіла. Це тривало близько 3 місяців, і тепер сила йде трохи повільніше.

Я не змусив її зробити або 5х5, але програму я пристосувався до неї, що використані ті ж принципи. Основних рухів були однаковими, але там було трохи більше різноманітності в роботу з надання допомоги. Просто знаю, що жінки здатні виконувати більше повторень, ніж чоловікам за певний відсоток від їх максимальний струм. Наприклад, різниця між 5 ПМ 1 і ПМ для жінки може бути як мало, як 5 фунтів. Якщо я хлопець може зробити вагу для 5 повторень, він може виконати 1 ПМ набагато вище.

Замін Програмування

Тисне підлога є відмінною заміною жиму лежачи. Однак, я хотів би використовувати гантелі в якості допомоги та використання штангою для основної роботи, якщо ви можете. Я припускаю, що у вас є доступ до штанги на додаток до гантелей. Головне, що ви зможете зберегти все більшу вагу.

Однак гоблет присідання не підходить для головного руху. Вони підходять для розминки або в якості допомоги, але ваша верхня частина тіла буде обмежена нижній розвитку тіла. Без нічого, щоб покласти в барі, поки ви під ним, там дуже мало я можу рекомендувати. Якщо у вас є доступ до правильного тренажерний зал, ви можете робити жими ногами і завитками ніг. Це не найкраще навчання економіці, але ви можете збільшити навантаження на них краще, ніж ви можете з гоблет присідання.

Я скажу так: використовувати гоблет присідання, поки ваша верхня частина тіла обмежує те, що ви можете присідати. Потім вам потрібно з'ясувати, як присідання або дозволити собі купити стійки для присідань (це не обов'язково повинна бути повною обойми влади).

Ви маєте право менталітет наскільки підставляючи подібні рухи.

Це розминка задає тільки розминка потрібна?

Спочатку, якщо ви не залучені в будь-які інші види спорту або діяльності, які можуть бути досить. Однак, я виявив, що ті ж самі речі, які допомагають мені під час моєї попередньої тренування також допомогти моїй дочці, яка бере участь у двох видах спорту:

 • Маш: крен піни ноги і спину. Це допомагає розслабити затерплі м'язи.
 • Активувати: в основному одні маси тіла працювати, щоб отримати ваше тіло готові, щоб зробити наступний рух. Наприклад, вага тіла Присідання на повну глибину по 2 підходи по 10 повторень--фокусується на впливі на сідничні м'язи.
 • Розминки: робіть розминку набори

Цей хід допоможе зробити ваше тіло рухатися правильно. Зберегти розтяжку після тренування. Якщо ви зосередитеся на тому, гарну поставу, як під час навчання, і коли ви перебуваєте в стані спокою, це допоможе вирішити проблеми, які були у вас на тренування з Джиліан Майкла.

Роботи По Наданню Допомоги

Я рекомендую мати один головний рухів за тренування. Що б бути присідання, підлозі прес, станова тяга та накладні преси. Після цього ви можете мати 3-4 рухів допомоги.

 • Завжди робити щось для вашого ядра: планки, присідання, горизонтальний підйом ніг, спини розширень.
 • Робити щось пов'язане з основні рухи: приклади буду робити ряди для підлоги пресування, зігнутою рукою, зависає або підтягування для повітряних пресування, жижки роботи для присідання і станова тяга.
 • Що робити, щоб виправити поставу і положення тіла: приклади був би зворотний мух і стійки піднімає гантелі виправити згорбившись плечі, кучері для забезпечення стабільності суглоба за лікті, або все, що допомагає вашому вирівнювання тазу.

Вся робота допомогу буде відносно низький вагу і, як мінімум, 8-10 повторень, якщо не 15-20. Вам потрібно тільки пару наборів. Це багато роботи, але вона допоможе поліпшити поставу, що в свою чергу підвищує вашу здатність виконувати прийоми з правильною формою. Робота допомогу також допоможе вам стати більш стійкі травми.

Вона буде поставити деякі м'язи на вас, тому ваша вага може піти вгору. Якщо ви дуже худа, ви побачите себе трохи товщі, але все буде фірма. Якщо ви трохи важкий, ви можете знайти ваш вага вище або вона може залишитися такою ж, як ви підходите краще свій одяг. Просто будьте морально готові до цього. Головне, що ви задоволені тим, що ви бачите в дзеркалі.

+845
Nona Nona 24 вер. 2012 р., 21:29:39

Хоча я не згоден з прийомом на низкоуглеводная дієта (з допомогою спеціальних виключень за медичними показаннями), я б порадив вам абсолютно споживати жирів, особливо здорові рослинні жири, такі як горіхи і авокадо. Не на основі тваринних жирів.

Жир буде вашим основним джерелом енергії, якщо ви намагаєтеся викликати кетоз.

Але ще раз повторюся, є набагато більш ефективні способи зміни складу тіла, і реально кажучи, ви готові їсти все життя? В іншому випадку це просто тимчасове, і навіщо тобі возитися?

+809
UMAR FAROOQUE KHAN 9 лист. 2013 р., 08:51:34

Через два тижні я збираюся знести стару меблі від батьків додому на тротуар перед будинком.

Як мені підготуватися до цього заходу? Тренуючи силу, витривалість, кардіо, ВИИТ, ...?

Я думаю, в цілому це було щось з тим, як краще тренуватися, тримаючи ваги в нерухомому положенні. Як правило, одного поїзда, переміщаючи гирі вгору і вниз, але не статично утримуючи їх в повітрі, так що я не впевнений, як підійти до такої навчальної мети.

Редагувати: я повинен відзначити, що я вже тренуються три-чотири рази в тиждень в тренажерний зал і мені дуже підходить (хоча, як і раніше, надмірна вага), так що це більше запитання про те, як змінити моє поточне навчання, а не про те, щоб почати з нуля.

+808
Phi Lopa Teer 4 трав. 2018 р., 23:03:33

Я не розумію формулу калорій на основі серцевого ритму. Згідно з ним, людина з меншою вагою, робить те ж вправу за той же проміжок часу буде спалювати менше калорій, ніж людина з великою вагою. Це звучить парадоксально, як можна було б припустити, що більше енергії потрібно, щоб перемістити велику масу. Я упускаю щось з цих формул?

+732
WellingtonD 1 трав. 2015 р., 22:18:48

Вже говорив, але:

 1-8 Повторень Силове Тренування

 9-12 повторень гіпертрофія навчання <--- ти хочеш бути тут...

 12-15 Повторень Для Тренування Витривалості`

В принципі будь-вага-мудрий прогресії, використовуючи різні гіпертрофії реп буде поступово розвивати ваші плечі, як ви хочете їх.

Не повинні дійсно повинні зробити це для вас (якщо використовувати вашу ініціативу)

Проте ось список з плеча вправи http://www.bodybuilding.com/exercises/finder/lookup/filter/muscle/id/12/muscle/shoulders

+727
user3122720 25 квіт. 2017 р., 04:03:39

Стискаючи щільно і створює напругу у вашому тілі, що допомагає для збудження ЦНС. Ось посилання: http://www.rdlfitness.com/use-a-tight-grip/

Він отримав би свою владу сильніше, вона збільшить ваш підтягуючі влади.

+701
ram anirudh cherukupally 21 квіт. 2010 р., 18:25:29

Немає.

Є історії спортсменів, що тренуються в піт костюми для схуднення, і в деякі дуже обмежені можливості має сенс. Як боєць, ви хочете бути великим і сильним, як можливо, для вашої ваговій категорії, але тільки в цій ваговій категорії. Як такі, бігають у спортивному костюмі-це хороший спосіб скинути декілька кілограмів води , якщо ви отримуєте важив в день перед матчем.

Так що Так, ви будете худнути", але це повністю вага води.

Бігати в куртці під час 80F погода не дуже хороша ідея. Гіпертермія - це реальна проблема, як гіпонатріємія.

Є деякі хороші відповіді тут, відносяться до втрати жиру; я хотів би закликати вас, щоб прочитати їх.

+700
mimm 2 квіт. 2011 р., 19:46:04

Які найкращі способи, щоб підтримувати свій рівень енергії протягом дня. Я знаходжу, що я стаю дуже втомилися протягом дня і лягати спати раніше, а потім прокинутися ще втомився.

Зокрема, в моїй дієті, що я повинен включити ще і речі, які мені слід уникати, щоб збільшити свою енергію.

Також фітнес-заходів, які допомогли б мої енергетичні рівні, як я розумію, організм має деякі ритми природної енергії, але не як краще скористатися цим.

+687
Louie Caruana 21 квіт. 2014 р., 23:10:16
Періодичне голодування включає в себе період голодування слід період годування
+660
Luca Coralli 12 лип. 2011 р., 01:00:51

Я можу рекомендувати щось дуже просте: спробуйте робити стійку на руках час від часу стіну. Спробуйте просто тримати стійку як можна довше. Я зазвичай роблю це раз на день, три рази поспіль з відпочинком між кожною стійку. Це дійсно допомагає від болю в спині і шиї. См. також

+637
teenup 18 бер. 2011 р., 19:44:52

В дитинстві у мене був хронічний бронхіт.
Сьогодні, як дорослий, незважаючи на надмірно робиш і дзюдо протягом декількох років, я відчуваю, що я не досяг своєї витривалості максимальна однозначно.
Під час моєї останньої функції легень 2 роки тому, лікар сказала, ємність легень нижче середнього, хоча я не курю і за здоровий спосіб життя. Я припускаю, що це наслідки мого тривалого часу легенів-проблеми в дитинстві.

Тому мені було цікаво, чи зміг я користь від тренування дихання (вдиху і видиху тренування м'язів) за допомогою пристрою так:

enter image description here

Згідно з їх опису, вони посилюють "силу і витривалість м'язів використовував, щоб дихати". Вони не тільки покращити медичні умови, такі як задишка, але й витривалість, так що ви можете працювати краще в спорті.

У кого-небудь є досвід з такими пристроями?

+624
momsen 11 вер. 2012 р., 06:28:57

Краще дихати з обох рот і ніс, щоб збільшити потік повітря в легені. Ваші легені повинні працювати дуже старанно, коли повітря дозволяється тільки через ніздрі. Це стосується всіх форм працює.

+564
Vadim Smilansky 11 бер. 2015 р., 04:39:20

Я набрала в цьому році 30 фунтів, їдять багато і багато тренуватися. Тепер я хочу поставити ще на 20 фунтів до кінця року. Щоб бути впевненим, що я не збільшую відсоток жиру в організмі, я намагаюся ретельно планувати харчування.

Коли я входжу в свою вагу, вік і рівень активності у ці онлайн калькулятори макрос, він видає різну кількість макросів, у залежності від Чи я хочу отримати або зберегти:

Збільшення:
149 г білка
113Г жирами
445g вуглеводів ~52%
загальна калорійність: 3,389

Зберегти:
165г білка
99г жиру
354 гр вуглеводи ~47%
загальна калорійність: 2,965

Я розумію роль вуглеводів у забезпеченні енергії і протеїну в нарощуванні м'язової маси... але мені цікаво:

1) Чому відносини трохи міняються між вигравати проти підтримувати

2) ці суми визначаються на основі об'єктивних наукових методів? Чи це просто спосіб "найкраще припущення" з-за обговорення вуглеводи проти жирів / значення "калорія" / і т. д.?

+547
TGautier 23 бер. 2011 р., 00:09:11

Я роблю тренування в минулому році і був регулярно приймати полівітаміни і сироватковий протеїн. Але зараз я відпочиваю після перелому кісток, тому я не регулярно в тренажерний зал. Я не беру м'ясо і важкі продукти, так що тепер я починаю почувати себе слабким. Тому почала приймати полівітаміни (спосіб застосування: anavite від Gaspari харчування) знову.

Мої сумніви приймає полівітаміни без регулярних фізичних вправ ? Це добре чи погано ? Буде це прискорити моє одужання ?

+539
Fred Simon 30 вер. 2017 р., 22:53:30

Дійсно interressing книга про ваги розробити для міцності голий воїн Павло Tsatsouline.

У швидкому, якщо ви хочете бути хорошим з присідання і віджимання, робити багато присідання і віджимання, збільшення гучності для тренування нервової системи. Ні поїзд на провал, робити від 1 до 5 повторень асортимент складною варіації, але робити це багато разів в день, для отримання додаткової інформації подивіться навколо змастіть ПАЗ.

Моя точка зору, якщо ви хочете бути хорошим з Bodyweight вправ тренуватися з власною вагою забувайте про вільний вага або машину, якщо ви не можете робити віджимання або присідання починати зі зміни ви можете зробити, але досить складний для міцності складання.

+485
Michael Bissell 28 квіт. 2012 р., 12:56:49

Ваше тіло буде природно буде хворіти, особливо в перші кілька днів тренувань. Мій стан схоже з твоїм, у мене близько 45-50 градусів сколіоз в нижній частині хребта і на кілька градусів в моєму районі шиї.

Моя порада полягає в тому, що вам в лом що програму ваш тренер дав вам, знайти штанги і плити в тренажерний зал і перемикач для початківців сила програми, як StongLifts 5х5 або стартову силу. Вправи в тих, які орієнтовані на вільний вага ліфти, як станова тяга, жим лежачи, і найголовніше, присідання. На відміну від машин в тренажерний зал, вільні ваги і зміцнити ваші основні м'язи, тому що ви змушені шукати баланс ваги замість машини робиш це для вас і може полегшити біль у спині через кілька тижнів (для мене у всякому разі).

Але, звичайно, якщо ви відчуваєте більше, ніж в середньому болі в спині після тижня тренувань, проконсультуйтеся з вашим лікарем або фізіотерапевтом, щоб визначити, якщо ви повинні продовжувати.

+369
Amrit Bera 12 лют. 2018 р., 09:05:53

Моя вам порада, триматися від спорту.

Якщо ви досить серйозно єдине, що вам потрібно зробити, це : запустити багато. Ймовірно, ви не професіонал або спортсмен-любитель рівні. В такому випадку, єдине, що вам дійсно потрібно зайнятися-це ваша витривалість до точки, де ви дійсно можете закінчити марафон(який я припускаю, що ви не можете цього зробити).

Кращий спосіб зробити це, щоб поступово збільшуйте відстань кожен день. Стежити за тим, скільки ви, можливо, біг на біговій доріжці або на треку.

Щоб зберегти його простим. ПРАЦЮВАТИ БАГАТО

+333
Vladimir Sergeev 16 жовт. 2019 р., 17:24:15

Все завжди залежить від ваших цілей.

Найкращими вправами є ті, які допомагають вам досягти ваших цілей.

Якщо ви є важкоатлетом, ваша мета, щоб отримати найбільший присідання, станова тяга та жим лежачи можна. Очевидно, це допомагає робити ці вправи, щоб зробити їх сильніше. Це також сталося, що вони дуже хороші вправи для загальної фізичної підготовки (ЗФП); але вони не єдині, які гарні для ГПП. Якщо Олімпійський атлет повинні були зробити ті ж зауваження, вони будуть обирати своїх конкурентів ліфти-які потрапили всі основні групи м'язів, а також.

Якщо ваша мета бодібілдинг, складових ліфтів для будівлі загальною міцності і великі шматки м'язів. Проте, вам все одно потрібно ізоляція вправи для тонкої настройки пропорцій м'язів один з одним. Це важливо, якщо ви є статури конкурента. У той же час, вправи на ізоляцію в потрібних пропорціях можна зберегти здоровими ваші суглоби.

Якщо ви не силач, ви повинні помістити важкі предмети над головою, так над головою актуальнішою стає набагато важливіше, ніж жиму лежачи. Це справедливо для континентальної преси, часопис, Прес, бочка, підкидання і т. д.

Для ЗФП я б порекомендував:

 • Прес-ухил-більш корисний у більшості ігрових видів спорту, і пропонує перенести накладні клавішею і жиму лежачи.
 • Присідання у всіх варіаціях--допомагає при стрибучість, біг на короткі дистанції, основна сила, сила ніг, і гарний м'язовий будівельник.
 • Тягне з підлоги (станова тяга, очищає, уривками, максимум тягне)--чудовий задній ланцюга роботи, моральна стійкість і сила будівельника.
 • Рядків у всіх варіаціях--врівноважує пресування, тримає плечі ставали нахилений вперед, і допомагає як присідання і станова тяга

Крім цього, робити все необхідне для тонкого налаштування роботи. Я вважаю, що Світла з великим об'ємним вагою кучері допомогти позбутися запалення в ліктях, перш ніж він має шанс почати. Однак, якщо у вас їх занадто багато, це може стати джерелом самі запалення.

Немає абсолютної кращим вправою. Є тільки те, що більше підходить для даної мети на даний момент.

+306
McFizz 14 лют. 2018 р., 15:56:45

Якщо б це був я, я б просто заспокойся й відпочивай. Навіщо ризикувати? Сходити до лікаря і зробити деякі зміни способу життя. Деякі з найбільш здорових людей в світі здохли, тому що вони просто роблять це. Чому бути здоровим і мертвим? Насолоджуватися життям і піклуватися про своє тіло. Пам'ятайте, що ви не машина. Моє кров'яний тиск було просто трохи вище, ніж сьогодні. Я збирався їхати на велосипеді, і тепер, я буду просто дивитися його сьогодні по телевізору. Бути розумним і тримати в серці!

+227
Lori Ruth 19 лип. 2016 р., 19:27:23

Фото, яке ви виставили виглядає як чудова річ, щоб зробити, але з 'чарівні таблетки' ваш тренер дав вам звучить досить ризиковано для мене.

Дайте деяку думку до того, що Дейв прокоментував, хоча, просто з'їсти. Цей список виглядає, як він може отримати досить дорого.

Піти перевірити:

http://articles.elitefts.com/training-articles/integrative-bodybuilding-peri-workout-recovery-supplementation-part-1/

http://articles.elitefts.com/training-articles/integrative-bodybuilding-peri-workout-recovery-supplementation-part-2/

http://articles.elitefts.com/nutrition/integrative-bodybuilding-peri-workout-recovery-supplementation-part-3/

+148
Timothy J Simpson 19 січ. 2010 р., 03:03:54

Не шкодую, це від важкої атлетики та скористатися можливістю, щоб стати ще краще важкоатлет.

Тренери у мене були, найчастіше використовувала близько половини тренування для вправи йоги для поліпшення гнучкості, діапазон, рухливість і міцність серцевини. Вправи, як над головою-присідання вимагає надзвичайно високої гнучкістю.

Ви можете значно поліпшити якість вашого присідання виконуючи присідання повітря перед дзеркалом.

Ви можете поліпшити ваші основні сили і стабільності набагато далі, ніж ви думаєте, це можливо тільки за рахунок функціональної підготовки і гімнастикою - без якого-небудь устаткування.

Якщо ви можете дозволити собі трохи для компактного пристрою, я безумовно рекомендую вам дешеві підвіска-тренер ака трансивер (дешеві не гірше дорогих), які ви легко можете прикріпити до дверей і розсувні вправ такий: http://www.6-directions.com/ Ви можете просто використовувати пів-полотна для розсувних вправи. Я використовую для цього.

Якщо ви вирішите спробувати просунуті вправи, перемикач кульки може зайняти твоє важкої атлетики на новий рівень, але я рекомендує відповідні інструкції.

Якщо у вас є номер для більше, ніж це, значить, отримати натхнення від Crossfit і використовувати мішки з піском (або пакетами з водою), покришки, колоди і т. д. в якості ваг.

+134
Avi Areman 28 бер. 2012 р., 03:38:09

Нещодавно я дізнався, що хороший, безпечний присед форма може змінюватися у залежності від пропорцій тіла, а конкретно фактор стегна/хребет співвідношення довжини. Як точно виміряти їх обох (від куди до куди, я маю на увазі) і як повинен присідати форма (шириною позицію і кут ноги, в основному) зміни, засновані на цих пропорціях?

+100
ken matthews 10 черв. 2011 р., 22:13:33

В точку, Джордж. Фітнес-індустрії штовхає людей в двох напрямках: або це "речі, які ви б рекомендували до 60 років огрядний чоловік", або це хардкор тренування в навчальному таборі, що зношується суглобів і тіла. У фітнес-індустрії не робить хорошу роботу по заповненню посередині між двома крайнощами.

Ви теж праві, щоб бути стурбовані кіфоз. Більшість людей в тренажерному залі роблять вправи, які тільки посилять їх кіфозу. Спробуйте це: зайдіть в спортзал і просто спостерігати за людьми. Майже в кожній вправі ви будете бачити, як люди вибігають вперед у верхній частині хребта. Наприклад, спостерігати за людьми, робити берпи.

Я бажаю що я мало гарне рішення для вас, але я не. Я працюю щодня протягом тридцяти років. Як я став старшим, я знав, що я хотів зберегти мої суглоби і я хотів зробити абсолютно все, що міг, щоб уникнути кіфозу (тому що я знаходжу це непривабливим). Тому протягом багатьох років я поступово створив свій власний тренування, що знаходиться між двох вищезгаданих крайнощів. Однак, у коментарі, як цей, я не можу повідомити вам численні вправи я роблю. Якщо б ми зустрілися особисто, я міг би показати вам (я живу в Портленді, Орегон).

Можливо, мій кращий рада для вас, шукати персонального тренера. Я не кажу про 23 е у вашому тренажерному залі, який платять мінімальну заробітну плату. Я кажу про людей, які беруть $70 в годину. Перш ніж платити їм гроші, задати їм питання про кіфоз. Переконайтеся, що вони знають більше про тему, Ніж ви (більше не буду). Запитайте їх, якщо вони прочитали всі останні наукові роботи з цієї теми, а потім запитати, що журнал газети були опубліковані. Якщо вони не можуть дати вам тверді відповіді, перейти на наступний тренажер. Бажаю знайти кваліфіковану допомогу.

+81
Michael Newler 16 черв. 2013 р., 14:09:11

Я дивлюся на своє тіло і це не виглядає досить по-чоловічому, так що я не дуже впевнено почуваєте себе іноді, дивлячись у дзеркало. Люди кажуть мені, щоб втратити жир і наростити м'язи, але навіть після успішного справи, що я досі не виглядаєте досить мужнім. Я бачу м'який хлопець, з трохи м'язи, навіть з роками на тренуваннях.

Люди кажуть мені, що це близько до кращого я вам без тестостерон/стероїди і т. д. Я в принципі ніколи не може бути супер худий і дуже м'язистий, так я виглядаю м'яким і слабким, навіть зі 137 кг м'язової маси і 13% жиру. Я спробував опуститися нижче, але мої м'язи пішла вниз, якщо я продовжую повільно дієти. Я не розумію, тому що я бачу інших хлопців, з меншим м'язи, але вони мужнішою дивлячись органів. Я дивлюся в дзеркало і бачу жіноче тіло, яке ледь сприймається як мужній.

По-чоловічому Я вважаю виглядає вирізали, будували і площі/бака-бач, дивлячись в тулуб. У мене широкі стегна і талія стає менше, як вона йде вгору, як і форми класичної жінки. Я пробував все Ab/вкосую/і т. д. вправи і я до сих пір фігуру жіночною, хоча я людина. Я повинен перевірити рівень тестостерону і його вище, ніж середній для чоловіки від 25, але у мене ще є жіноче тіло. А посилання, схоже, що цю форму (зауважимо, однак, що цей хлопець не я, і в мене більше маси, ніж він робить):

enter image description here

Зауважте, він має класичний, жіночний жіночний талія? Один каже мені, що це значить менше вплив тестостерону в утробі матері, що означає, що організм генетично звик до більш жіночої фігури, як баба з цеглою, форма прямокутника має більше фігури хлопця.

Коротше кажучи, це означає:

1.Менше впливу тестостерону в утробі матері, так що більш жіночне тіло-це результат.

2.Ніяке кількість вправ/і т. д. можете змінити це, так як це все одно, що намагатися зробити руки більше. Ви можете бути в змозі приховати це небагато, але це генетичне і фіксовані форми це-жіночно, дивлячись на чоловіка.

Я бачив хлопців з більше жиру, що ще є класичний танк-бач, громіздкі форми (так це свідчення того, що жир має з цим нічого спільного, тому що величезні товстуни все одно можете мати мужній вигляд кадрів/особливості, в той час як худий і причини чоловіки все-таки можуть мати жіночні пісочний годинник цифри).

Схоже, втрата жиру не зробить мене виглядати більш по-чоловічому ... і не набирає м'язи небудь.

Тому я вирішив, що, можливо, стероїди і багато гормону збільшення/хірургія-це, ймовірно, мій єдиний шлях.

Я знову повторю це: хлопці з менше м'язової маси і більше жиру може мати кілька чоловічих фігур, і хлопці з великою кількістю худобу і маси можуть мати фігури жіночною. Проблема вроджених тест.

+63
cevdokzna 7 черв. 2018 р., 10:57:35

Схоже, я застряг на певну вагу і повторень на час. Що є кращим способом, щоб пробити це плато?

Я чув, суперсетів, негативних телеапаратури та зворотного піраміди. Там, здається, багато порад там, але я хочу знати, що є найбільш ефективним методом. Дякую

+34
Larry Gebhardt 1 черв. 2013 р., 18:34:53

Зумбі, як і будь-яка фізична активність принесе користь у втраті ваги і тонізації. Це просто залежить від того, як довго і як сильно ви піти на це.

Ідея в тому, щоб зберегти ваш серцевий ритм і рухатися. Як довго, як ви зробите це, ви будете спалювати калорії.

А Вікіпедія каже:

Кращий спосіб тон використовувати аеробні вправи для зменшення жирових відкладень і виконувати вправи на опір ваги для нарощування м'язової маси. Виконання поєднання таких вправ може бути називається тонування.

З танцювальними вправами, які беруть участь у зумба це, безумовно, вписується в аеробних вправ категорії. Для найкращого результату слід поєднувати це з тренуваннями.

+28
classtemplateT 7 лист. 2018 р., 07:02:24

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil