Дисбаланс м'язів на м'язи спини

Я правша, тому, коли я дізнався лопатковий втягування Кий, мені вдалося виконати краще і більше з мого правого плеча, і з-за цього, я перебільшив і зловживати його з мого правого плеча.

Після невеликого руху я помітив, що моя ліва сторона стала дуже слабкий; моя підтягуючі цифри дуже сильно знизилися, як і моя лавка і накладні преси номери. Тоді я зрозумів, що моя ліва найширший м'яз спини був конкретно більше і сильніше, ніж мій правильний. Після цього я спробував горизонтальних і вертикальних потягнувши з різних позицій плеча і руки (як витягнув, знизав плечима і затяжний плече з pronated або супінації зчеплення).

Я виявив, що мої плечі повинні бути трохи знизав плечима, щоб мати можливість почати з трохи силуваною латів ефективно тоді договір латів, на основі проб і помилок більше 5 років. Однак, оскільки я не дуже домінуючою лівою стороною я не могла гвинта моїм лівим плечем в це гніздо, так що моя ліва сторона набагато краще. Є велика різниця між ними зараз.

Незважаючи на те, думаючи, що я знайшов правильний ключ (на поїзді латів потрібно shrug плеча трохи, щоб почати з розтягнутій позиції, а не спростування) я думаю у мене все ще є дисбаланс так здається, ця репліка не підходить.

Так що якщо ви, хлопці мають добру пораду або приклад, щоб виправити цей дисбаланс було б дуже значущим. Це було занадто довго боротьба за мене. Спасибі за читання і все

+487
eiden 13 груд. 2013 р., 08:14:42
40 відповідей

Я настійно рекомендую продукт під назвою IdealStretch. Стоячи/сидячи жижки техніка ок, але в якийсь момент ви збираєтеся обдурити і прогнути спину. У IdealStretch дає вам всі переваги натяжних партнера, який Dougman описує, але без іншої людини.

Я використовую це протягом декількох тижнів, і я вже не тільки можливість доторкнутися до моєї кісточки, щоб бути в змозі обернути майже всю мою руку собі на пальці.

Одна велика річ про IdealStretch це легко дозволяє завантажувати ваші стегна на обох кінцях. Якщо ви не знаєте, що це значить, дозвольте мені трохи докладніше зупинитися. Ваші підколінні сухожилля прикріплюється в двох місцях: стегна і коліна. Ваші підколінні сухожилля натягаються, коли коліно знаходиться в розширення, і ваші стегна знаходяться в положенні згинання. Якщо ви блокування коліно повністю висунутий, а потім почати, щоб продемонструвати свої стегна, ви будете відчувати, що розтягувати цільові високо на ваші підколінні сухожилля, де він приєднується до стегна. Якщо зробити навпаки, згинаючи спочатку стегна, а потім розширюючи ваше коліно, ви будете почувати себе амбітні цілі нижній стегна, де вони прикріплюються до стегна.

+983
user3310020 03 февр. '09 в 4:24

Коли я дивлюся на мійлічильник калорій додаток, він говорить, що дві скибочки тости з арахісовим маслом (за умови 200г) приблизно 1427 кДж енергії.

Потім, коли я дивлюся на цей пост - я бачу правило

Є кілька корисних спостережень в цій точці. По-перше, "3500 калорій на фунт" правило цілком допустимо... так довго, як це правильно застосовувати.

Так що якщо перевести це в метричну систему , ми отримаємо

32.3 кДж / кг

Дуже грубо кажучи - якщо у мене дефіцит 32KJ в кінці дня - що має відповідати 1 кг зайвої ваги.

Зараз, можливо, відповідь щільність енергії, арахісове масло тост має високу щільність енергії на грам і зберігається жиру має низьку щільність енергії на грам. Але щось все ще здається підозрілим.

Моя математика абсолютно неправильно? Моє питання: яким чином 200г грінки відносяться до 500г схуднення?

+946
fencepost 8 лют. 2019 р., 00:12:17
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви зважили бампери і металеві пластини, і знайшов їх, щоб бути таким же (або принаймні досить близько), то різниця є одним з сприйняття. Один із способів розвіяти в твоїй голові проведе локаут в тязі як можна довше. Через кілька секунд, ці бампери будуть відчувати себе настільки ж важкі, як металеві пластини.

Тепер, деякі люди взяли до обману з їх піднімає, коли з допомогою бамперів. Цей чит є більш ефективним з високого відскоку бампери, чим більше фірма конкурсі бампери. По суті, вони починають станову тягу, натиснувши на турніку для використання пружної енергії від бамперів, щоб допомогти їм вийти з бару з нуля. Це не робить нікому ніяких позичені, найменше ви.

Залежно від тренажерний зал ви ходите, не всі бари будуть важити стільки ж. Ви можете мати деякі 35lb барів і 45lb бари. Це, безумовно, призведе до сприйняття, що 45lbs бампер форма не збігається з 45lbs залізом. Але в кінці дня фунт-це фунт за фунт. Навіть якщо у вас 45lb плити, зроблені з пір'я (припускаючи, що ви могли б отримати потрібну щільність), це все-таки 45lb плити.

+922
Denis Rouzaud 22 лип. 2014 р., 17:54:12

Я зазвичай 8-900 км в туфлі...

Після 100 км я вимірюю єдиним глибини і коли вона на 10-20% дешевше - зазвичай 3-4 мм після 8-900 км - я починаю шукати нову взуття...

Дуже ненауково... але це працює для мене :-)

Редагувати: До речі: В основному я використовую нормальний правитель. Я поклав всередину взуття і виміряти висоту до наступної полиці у книжковій шафі... легко :-) я роблю це кожні 100 км або близько того.

My shoe in the bookcase

Зверніть увагу, що я зазвичай застосувати трохи тиску на правителя, щоб переконатися, що моє замовлення устілки в правильне положення.

Також я нічого не виміряти перші 100 км дозволяє взуття, щоб "оселитися в" першій..

+902
Miha Vidakovic 16 квіт. 2015 р., 16:14:48

Я підняття тягарів протягом майже 12 років уже був дуже потрібним і дуже худий, але з навантаженнями м'язів.

Але з часом я почав отримувати лінь, близько 3 років тому, і не дбає про моїх звичках, що багато. Тому я пішла з 74 кг до 81кг, я 1,73 м, до минулого грудня, коли я вирішила почати худнути, хоча це може означати занадто втрачаючи м'язів. Так що я спустився з 81 до 74 і я підтримуючи його протягом 2 тижнів зараз, але у мене ще є трохи жиру на животі. Я хотів би дістатися до 71кг.

Моєю метою є набір м'язової маси без жиру, але також бути в змозі знищити план харчування під час уїк-ендів і, можливо, раз на тиждень, а також. Я іноді прямо? ;)

Ось деякі подробиці:

Понеділок/Четвер Заняття в тренажерному залі протягом 45 хвилин + 45 хвилин спінінг= +-1000 калорій спалюється

Вівторок/Середа Заняття в тренажерному залі по 45 хвилин + 20 хвилин боксу + 20 хвилин веслування = +-1000 калорій спалюється

В середу Заняття в тренажерному залі протягом 20 хвилин + 45 хвилин спінінг= +-800 калорій спалюється

Так що на тиждень я спалюю близько 5000 калорій.

Ось мій план харчування:

Сніданок

 • -1% борошна+400 мл 1% молока

27.3 г вуглеводів 5,7 г жиру 40,4 г білка 322.1 калорій

Обід

 • -300г курячої грудки+100г сиру+1 яйце+200 мл 1%молока

18.7 г вуглеводів 19.5 р Жири 130.4 г білка 771.9 калорій

Вечеря

 • -1% борошна+400 мл 1% молока

30,8 г вуглеводів 15.6 г Жири 48.6 г білка 458 калорій

Я теж спати близько 8 годин в день, по книзі. У вихідні дні я, як правило, впадають у сплячку трохи більше, ніж.

Я хотів би отримати поради та поліпшення, кинутий на мене, а також деякі критики, що я роблю і чому ви так вважаєте.

Ура.

+837
veter6868 16 лют. 2016 р., 02:52:43

Я тренування щодня по півгодини, щоб отримати деякі м'язи(наприклад, шахи та важка атлетика). У мене є хороша фізико винятком трохи жиру на животі, так що я щодня роблю якихось півгодини ходьби і 15 хвилин присідань. Тому, будь ласка, запропонуйте мені деякі хороші дієти(т. е. що є і чого немає), так що я можу досягти мої цілі, тобто спалити і зменшити живота жир і отримати м'язи в той же час.
І мої тренування змінюється у часу і зусиль, тому що це залежить від мого настрою і часу, коли я спав минулої ночі, тому я не хочу пропозиції, як, наприклад, з'їсти 20 г жирів і 50 г білка, тому що я не можу виміряти, але я хочу, щоб деякі прості рекомендації, як вживати більше такого роду їжі й уникати вживання в їжу цього і т. д.

+808
Nega 25 лист. 2015 р., 05:52:00

Кофеїн є стимулятором центральної нервової системи, і, таким чином, було показано, щоб поліпшити спортивні показники в деяких дослідженнях.

“Прийом кофеїну (3-9 мг/кг маси тіла) до тренування збільшує продуктивність під час тривалих тренувань на витривалість і короткострокових інтенсивних вправ тривалістю близько 5 хв лабораторії. Ці результати зазвичай представляються в добре підготовлених елітних або рекреаційних предметів".

Школи біології людини, університет Гелфа, Онтаріо, Канада

Однак, у той час як кофеїн може впливати на ваш настрій і світогляд, то не вплинуть тренування "хреново". Це просто те, що ви повинні вирішити самостійно. І, так як для його використання в бодібілдингу, існують і інші, менш відомі використовує.

У 1990-ті роки це було не рідкість для культуристів, щоб використовувати кофеїн з эфедрой і аспірин (ЕКА стек), щоб збільшити втрату ваги під час підготовки до змагань. З тих пір, однак, ці добавки були заборонені, так як звіти показали, що вони були причетні до серцевих нападів, інсульту і смерті. Я не рекомендую це як карнітин для схуднення.

Що стосується його корисності в бодібілдингу, ви повинні оцінити, наскільки це допомагає вам у ті дні, коли ви не можете здатися, щоб отримати хорошу тренування. Але, замість того, щоб покладатися на кофеїн в якості навчального посібника, ви б краще переконатися, що ви правильно харчуєтеся, гідно відпочивати, і ефективно відновлюється.

+789
Pedro Loureiro 21 жовт. 2010 р., 05:45:09

Я рекомендую прочитати інформацію в Національний інститут артриту та кістково-м'язової і шкірних захворювань

Частина їх сайт, що кидається в очі-це:

Болі В Спині Можуть Бути Запобігти?

Одна з кращих речей, які ви можете зробити, щоб запобігти болю в спині, щоб регулярно займатися спортом і тримати в тонусі м'язи спини. Чотири конкретних типів вправ, описаних в "як лікується біль у спині?". Все це може допомогти вам уникнути травм і болю. Вправи, які збільшують баланс і сила може зменшити ризик падіння і травм спину або ламати кістки. Вправи, такі як Тай-Чі і йога—або будь-вага-підшипник вправи, яка кидає виклик Ваш баланс—гарні, щоб спробувати.

Здорове харчування також дуже важливо. Для одну річ, їжу, щоб підтримувати здоровий вагу або скинути зайву вагу, якщо у вас надмірна вага—допомагає уникнути непотрібних і травми, що викликають стрес і навантаження на спину. Щоб зберегти хребет сильним, як і всі кістки, потрібно отримати достатню кількість кальцію і вітаміну D щодня. Ці поживні речовини допомагають запобігти остеопороз, який відповідає за багато переломи кісток, які призводять до болю в спині. Кальцій міститься в молочних продуктах; зелені листові овочі; і вітамінізованих продуктів, як апельсиновий сік. Ваша шкіра виробляє вітамін D, Коли ви перебуваєте на сонці. Якщо ви не зовні, ви можете отримати вітамін D зі свого раціону: майже все молоко і деякі інші продукти багаті цієї поживної речовини. Більшість дорослих не отримують достатньої кількості кальцію і вітаміну D, тому поговоріть з вашим лікарем про те, скільки вам потрібно в день, рекомендується приймати харчові добавки або полівітаміни.

Практикуючи гарну поставу, підтримуючи спину правильно, і уникати підйому тягарів, коли ви можете допомогти вам запобігти травми. Якщо ви підніміть щось важке, тримайте спину прямо. Не нахилитися елемента; навпаки, підняти його, поставивши акцент на ваші ноги і стегна.

Все це лише загальні поради, і ви повинні завжди шукати лікаря думку, особливо, якщо у вас виникли хронічні болі в спині, перш ніж діяти на будь-якому порадьте, що є потенціал, щоб погіршити свій стан.

+787
JQubeXon 9 серп. 2012 р., 13:34:53

Якщо я роблю вправу, використовуючи тільки одну сторону мого тіла, і я можу зробити більше repetions з одного боку (наприклад: я можу зробити більше повторень з моєю правою рукою), я тільки повинен зробіть стільки повторів, скільки моїй найслабшою боку майстрів, або я повинен продовжувати роботу з більш сильної сторони, коли найслабшою сторони вже не можу йти?

+756
Bord81 2 вер. 2014 р., 06:42:23

Як у вас рівень активності в МФУ налаштувати? Якщо у вас він встановлений на щось менше, ніж "активний" ви входу ваше тренування? Якщо так, ти їж калорії наділу, що МФУ дає вам?

БПП розраховує потреби в калоріях на основі вашого росту, ваги, рівня активності і втрати ваги/підтримки/посилення (для тих, хто не МФУ, це в основному Кэтч-Mcardie формула). Дефіцит вбудований в ряд це дає вам, і тому, коли ви входите вправи, ви побачите, що числа йдуть вгору. Це тому, що він запрограмований, щоб тримати вас на рівні калорій, що вам потрібно для того, щоб змінити (або не змінити) свій вагу. Якщо ви витрачаєте калорій на тренуваннях, вам доведеться з'їсти їх" тримати різниця від звичайного витрата калорій.

Крім того, ваш вага коливається протягом дня, а тиждень, іноді більш ніж на 5 фунтів. Судячи по вашому імені, крім того, можливо ваші гормони теж на роботі. Жінки часто утримують воду на тиждень або до періоду, що пакети на фунти. Я б не став турбуватися про 3 фунтами або навіть 5лб змінитися, якщо ви не робите ту ж процедуру протягом більш ніж тижня або двох.

Нарешті, 5'6" і 137lb ставить свій ІМТ у 22,1, який знаходиться прямо в "здорових". Я б не став турбуватися про свою вагу занадто багато, і я рекомендую отримати ваше тіло відсоток жиру перевірено і провести "рекомпозіціі тіла" процедура, яка призначена, щоб скинути жир і наростити м'язи (як правило, у циклічних схуднути/набрати м'язову порядку). На форумах МФУ містять ряд цінних постів. Я настійно рекомендуємо перевірити в розділі Історії успіху і шукає ті з жінок, які мали до скасування програми, щоб отримати уявлення про те, як програми recomp тіла впливають на організм.

+701
user24512 2 черв. 2018 р., 02:50:12

Ну я вирішите почати приймати протеїнові коктейлі, я дуже активна на роботі я завжди в русі і мені прогулятися, але я не дуже вийшло. Наскільки добре або погано це може бути для мене, щоб взяти 35 грам протеїновий коктейль кожен день?

+661
JoeMunich 20 черв. 2019 р., 11:09:12

Є різні рівні відновлення. Більшість людей думають про відпочинок між сесіями. Коли твоє навчання упорядкована, ви будете відновлені достатньо , щоб виконувати визначені роботи наступної сесії.

Не кожен думає про те, час між підходами. Принцип той же, ви хочете бути достатньо оклигав, щоб виконувати визначені підходів і повторень. Чим довше відпочинок, тим менше щільність тренування, і чим коротший відпочинок, тим вище щільність тренувань. Мінімальний відпочинок між сетами-це там, щоб переконатися, що ви можете виконати всі роботи, визначені для всієї тренування. Якщо мінімальний залишок-1 хвилина, а ви тільки 15 секунд, швидше за все, ви не зможете завершити заключний набори.

Решта-це ваш основний втому інструмент управління. Якщо ви відчуваєте себе більш втомленим, ніж зазвичай після набір, збільшити час відпочинку. Іноді у нас є вихідні дні, ми не можемо працювати на 100% весь час. Іноді робота збільшується трохи більше, ніж ми готові. Відпочинок між підходами допоможе вам впоратися з цим краще. Як правило, я, як правило, мають більш короткі часи відпочинку, але бувають дні, коли мені потрібно продовжити відпочинок трохи більше, ніж зазвичай.

+596
Lund 27 серп. 2014 р., 20:33:05

Це нормально, але розумію, що треба дуже чітко сформулювати свої очікування. На жаль, є багато людей, які не знають як визначити.

 • Якщо все, що вам потрібно, це зняти, попросіть їх дати вам злетіти і не чіпай барі, поки ви не попросите про допомогу.

Якщо ви дійсно протягувати і особисті Макс, я рекомендую робити свій ліфт всередині силової рами з Безпеки. Так само, як випадкові спостерігачі, я просто не можу довіряти їм, щоб бути в змозі зловити бар, перш ніж вона потрапляє моїх грудей. Якщо ви встановите систему безпеки, так що ви можете ковзати під бар без арки, але панель не чіпайте запобіжні пристрої, коли у вас є арка, який буде краще.

+584
user50657 7 лист. 2016 р., 13:42:26

Кращий спосіб позбутися від живота без бігу контролювати свій раціон (вибачте) і потрапити на тренування з обтяженнями. Кардіо тренування буде спалювати більше калорій в короткостроковій перспективі, але ви будете робити ваше тіло більш ефективним в цілому, зниження БМР. Кращий спосіб для відстеження фізичній формі, дивлячись у дзеркало, ви будете знати, що досягли своєї мети, коли вам подобається те, що ви бачите.

+576
Trillistar 12 лип. 2014 р., 22:12:49

Вибачте, що не даю прямої відповіді. Частково це тому, що це не мій шлях, частково тому, що я заповнити там не достатньо інформації тут.

В першу чергу. Читати. Дивитися канали на YouTube. Як відрізнити в тому випадку, якщо одна добре? Ну, якщо вони є кандидатами і докторами наук, або кажучи іншими джерелами інформації, що йде вище. Якщо вони кажуть, що поради для всіх - вони йдуть вниз. Всі ми різні, і кожен повинен перевірити, що працює, що ні - саме тому я не можу надати для вас план. Тому перша порада полягає в побудові власних знань, дивлячись на інших, і намагається їх порад.

Писати замітки - бачити прогрес. Мати докази того, що працює, що ні. Наш мозок може бути легко доукомплектована, тому ноти набагато краще.

Купити книгу. Що-те, що дає тобі якийсь фон, на якому ви можете будувати свої знання з блогів, відеоблогів. Це може бути Келлі Старрет, або щось подібне. Будьте впевнені, щоб читати критику - щоб краще зрозуміти... на даний момент я читаю fascials про Майєр.

Якщо ви щось робити для антагоністичних м'язів. Я маю на увазі, ви повинні тренувати біцепс, а також трицепс. Це важливо, оскільки у вас немає доступу до тренажерний зал, обладнання.

Думаю про віджимання, Якщо ви можете робити підтягування - було б здорово. Оскільки таким чином ви буде тренувати груди і спину. За АБС я б запропонував Планк. Для ніг - можна почати з Уолл-сидіти. Це досить статичний набір. Але як відправна точка має бути нормально. Спробуйте зробити 3-4 сети з 10-20 повторень - для віджимань. Для інших вправ - спробуйте для заповнення однакові зусилля. Зверніть увагу, що, і розглядати як відправну точку.

Маючи, що на якийсь час, можливо 2-3 місяці я б порадив купити чайник-дзвін. Думаю, близько 15-18кг. Піти в магазин або якесь інше місце, де ви можете взяти одну і спробувати, що вага, і стиль підходить вам найкраще. Ідея полягає в тому, що ви не повинні тримати його у ваші прямі руки на рівні очей. Щоб побачити вправи - знайти Павло Tsatsouline. Є багато відео на YouTube, а також є його книги, про чайник-дзвін, розтяжка.

Отже, у нас є останній пункт. Почитайте про розтяжки, і зробити це. Давно, всього тіла стретчинг-це досить стресом для ваших м'язів, тому не ставте його з вашої нормального навантаження. Щоб впоратися з нею. Витратити 10-20 хвилин. на початку або в кінці. На початок роблять швидкі, динамічні рухи, щоб отримати більше енергії. У підсумку - уповільнення, думати про диханні, більше йога стиль. :) Розтягнення і мобілізація може бути щось ще. Для мобілізації купіть валик або невеликий м'яч для лакросу. Швидко пересувається на який буде активувати м'язи, і ваш мозок може безпосередньо використовувати новий діапазон руху. Не робіть балістична розтяжка, спеціально в кінці. Що можете закінчити своє навчання, або зупинити вас протягом 2-3 місяців...

Додаткове запитання:

Я дивився дуже багато відео, прочитав стільки інформації, що я прогулював тренування, читання і т. д. Я, безумовно, пишу нотатки. Я не зовсім розумію сенс streatching. Я повинен протягнути перед або після тренування? Ті ділянки повинні бути стандартні, чи є конкретні бур'яни його? Також я знайшов цей план на форумі. Я зроблю це, поки я не знайшов що-то краще. - Тхом :)

... і відповіді

Я тебе бачу точку. Існує так багато різних відео говорять "зроби це", "роби це", або "десять кроків, щоб мати гарний живіт". Що з цим робити? Спробуйте, дати йому спробувати. Будьте обережні, стежте за своїм тілом, але... якщо ви не маєте чіткого поняття, просто спробувати і перевірити, якщо це працює для вас.

Про план від домашньої сторінки. В першому розділі я буду рухатися віджимань тільки після стрибків. Почніть з чого-небудь простого, як стрибки, а потім використовувати найскладніші вправи. Те, що важкі, або те, що використовує багато м'язів, рухається багато суглобів. Я хотів використовувати той же початок другої частини. Пізніше ви можете змінити / перетасуйте її. Ваше тіло буде вчитися замовлення, тому, будь ласка, будьте впевнені, щоб змінити його - скажімо, кожні 2-4 тижні.

Про розтяжці. Я не можу згадати книгу. Але я червоний, що сильний, статичний розтяг дає велике навантаження на ваші м'язи. Що може тягнути вниз свої результати, і дати більше болю. Проте якщо у вас мобілізація - як з роликом - це може бути вигідно. Для присідання можна зробити щось на зразок цього - просто 10 ходів у своєму роді, без цього 30С і довше тримається. Зосередитися на правильність і швидкість. Глибокий хід настане пізніше. Потім Стрибки на місці ...

Після тренування ви можете робити повільні розтяжки, сконцентруйтеся на позиції, дихання. Пройшовши трохи глибше, при видиху... але будьте обережні і не робіть занадто багато. Я намагався зробити 45-хвилинна розтяжка після 50 хвилин тренування біль була в два рази, так що я зупинився. Ідея полягає в тому, що не завжди більше-краще.

Як @JohnP помітив. Шляхом розтягування ви дати деякий діапазон руху, і це гарна ідея, щоб дозволити вашому мозку, і тіло буде знати, що. Так що окремого вправи на розтяжку може дати менше, ніж коротких швидких сесій до фактичного навчання. Щоб зробити це, ви повинні зосередитися на м'язах, які ви збираєтеся тренувати, і використовувати динамічний стретчинг.

Як Примітка сторони. Динамічна розтяжка і статичні вирішуємо різні проблеми. Що я хотів сказати, щоб бути в курсі, що коли ви тренуєте м'язи добре тягнуться при цьому.

інше питання

Я знайшов цей ролик для попереднього тренування, і це після тренування, вони нормальний/хороший? Це як моя тренування виглядає зараз.

і відповідь на нього.

Почати робити, і ваше тіло. Не занадто сильно напружуватися. Вашої основною метою є, щоб тримати це протягом 2 місяців. В той час, ви почнете краще розуміти, м'язів, нервових з'єднань - все, що необхідно продовжити.

Згідно попередньої тренування розтяжка. Будьте обережні з прямими ногами ноги. Тобто балістичних рухатися, ви молоді, так що це не повинно бути проблемою, але зробити це в кінці розтяжку, коли ваші ноги, досить затесався. Інший момент - спробуйте Квп таз в одну лінію. Коли одна нога попереду, це не повинно впливати на таз, хребет. Саме тому є дзеркала в тренажерному залі. :) З іншого боку - ви тренуєтеся під свою вагу, ви молоді - так що просто почати робити. Пам'ятайте про нотатках. Сподіваюся побачити коментарі від вас через місяць!

І ще кілька посилань з законом на YouTube:

+539
Kakon Sarker 24 жовт. 2012 р., 14:19:48

У мене жиру масштабу, який вимірює свою вагу, % жиру, м'язової маси, кісткової маси, БМР, AMR та інші. Його компанія Beurer БФ-750. Проблема з цією машиною, якщо я встановив мій рівень активності різних його показує мій % жиру абсолютно різні. Єдине, що майже завжди однакові на всіх рівнях діяльності БМР. Є формула для розрахунку % жиру, використовуючи БМР на мій власний?

+538
Lattis 10 бер. 2011 р., 07:48:39

Якщо ви шукаєте худий малий ABS, можна робити вправи Ab, згадані у відповіді Теймура по. Якщо ви шукаєте товстий блок-дивлячись АБС і сильне ядро, що буде з'являтися, я б порекомендував кілька вправ, у тому числі:

Лісорубів - з акцентом на косі м'язи живота ця вправа є прекрасною основного працівника. Косі основний плечах всі натисніть цього скручування тягни/штовхай руху. Я насправді подобається це вправу, і вона досить невибаглива на ядро. Я зазвичай намагаюся зробити 30 повторень на кожну сторону. В моєму початковому прогресії я їхав надто швидко, завантажується 50 фунтів викинув моє плече. Я б порекомендував більш легкий вага може бути 20-25 фунтів спочатку на кабелі. Як ви вважаєте, що ваш основний розвиваються додати вагу. Я не просто повторень, я думаю 30 на кожну сторону х 2 є достатньо хорошим для цього, особливо якщо ви будете слідувати з одним з інших перерахованих вправ.

Зважений хрускіт машина - я в змозі провернути близько 100 таких комплектів 20-30 з 100фунта опору, і це зробило мою АБС.

Варіацій тут: російська повороти, також робота ядер (зважене)

Колесо Ab - величезний, відмінно підходить для основних/роботи АВ.

однією рукою притискаючи вправ або скруток як змусити вас оточити своє ядро, яке робить ваш основний важливою частиною цих вправ.

+536
oleid 23 лип. 2019 р., 08:22:18

Я зробив важкої атлетики протягом 4 місяців з мрією стати конкурентоспроможний атлет, але, на жаль, довелося переїхати за місто і тут у мене немає доступу до будь-тренер або навіть тренажерного залу з цього питання. Після 8 місяців отримую розчарування & сидять без діла, я почав або 5х5 і наступні стандартні програми:

Тренування: Присідання, Жим Лежачи, Штанги Поспіль
Тренування В: Присідання, Накладні Жим, Станова Тяга,

Навчання 3 дні в тиждень з лінійною прогресією 2,5 кг і перемиканням між А/B/A і B/А/B тренувань щотижня.

Я повернуся в моє місто і, таким чином, Олімпійський піднімаючись в рік. В даний час я 1 місяць або 5х5 і навприсядки маси тіла (60кгс).

У цій програмі, станова тяга піклується про підняття тягарів з землі на коліно. Над головою прес піклується про підняття тягарів від плеча до за голови. Так, немає, і навіть сумую, в цій програмі-це підняття тягарів з коліна-рівня на рівень грудей (або за голову), який є ключовим компонентом Олімпійських піднімаючись. Потужність Чистий або ривок або жим включає в себе всі 3 сегментів піднімаючись в хорошому складних вправ з великою дальністю руху. Як я можу інтегрувати будь-яку з таких вправ у цій програмі?

Чесно кажучи, я дійсно не вистачає строгості навчання, яке я пройшов під керівництвом тренера. Ми тренувалися щодня, вранці і ввечері. Працює тільки 3 дні на тиждень і, що теж 3 вправи за тренування, здається, досить ледачий. Я можу додати будь-які інші вправи, які допоможуть мені в подальшому в моїй Олімпійського підйому?

+531
Will Frazier 21 лист. 2013 р., 00:45:42

http://www.barstarzz.com/store/ є кілька речей, які, швидше за все, те, що ви шукаєте. У мене є DVD на замовлення, але ще не отримали його, виходячи з превью, що й інші навчальні ласі шматки у них є на YouTube, я очікував, що це буде дуже добре. Ви також можете перевірити їх (та інших груп гімнастика) кліпи на YouTube, щоб побачити, що ви про них думаєте і якщо ви думаєте, варто замовлення DVD або книгу.

+519
Hunain Hafeez 27 черв. 2019 р., 20:46:30

Якщо ви стрейч і біль пішла, вітаю.
Стрейч, я б сказав менше ніж за 30 секунд до тренування, і 90 секунд плюс після фізичного навантаження.
Пам'ятайте, щоб розтягнути м'язи інших частин тіла, як довгого розгинача пальців, Литкового м'яза, або будь-який м'яз поруч, напружена м'яз, може викликати і інші біль у м'язах.

Якщо ні, ви можете взяти тиск лапки зображення, і деякі можливі теми, як : зовнішній вигляд ніг і супінація/пронація

дивись мій відповідь тут : https://fitness.stackexchange.com/a/29823/20338

+519
Leonardo Mendoza 22 лют. 2013 р., 06:04:50

Високе споживання білка не пов'язано з підвищеним ризиком подагри.[1] Люди, які фізично активні, з меншою ймовірністю, ніж у загальній популяції розвитку подагри.[2]

Якщо ти не алкоголік, і ви не страждають ожирінням, у вас дійсно немає приводу для занепокоєння.

+476
PM Covert 1 лип. 2016 р., 09:09:58

Виконайте вправу. Кожен тренінг. Серія 3 - перша розминка, наступні два в якості основних тренувань. Основний ряд слід приймати 8-12 повторень. Вага повинен бути встановлений, до кінця основного набору, і не зможете зробити більше вправ. Я б вибрав - надземний кабель кучері. Інший варіант - кабель кучері. Робити до осені може бути проблематично, особливо якщо ви зовсім новачок у тренінгу. Зосередитися на техніці, падіння означає, що ви не можете зробити наступний реп тримати речі в порядку. Використовуйте дзеркало для відстеження, якщо ваш організм махає. Ізольовані вправи, тому ваше тіло повинно бути нерухомо. Як правило, лікті повинні бути все-таки для повітряних локонів ви можете перемістити їх у останньої частини вправи.

Інша справа, що якщо ви тренуєтеся проблемної групи... тренуюся, і їм вуглеводи тільки після тренування. Більшість людей споживають достатню кількість білка, так що вам не потрібно, щоб з'їсти їх. Якщо ви не можете їсти вуглеводи відразу після - через годину, теж нормально.

Зробити це за один місяць - тоді можна буде говорити про результати.

+470
ufk 29 груд. 2011 р., 23:15:09

Для підтримки гарної постави під час сидячи або стоячи, необхідно використовувати спинний і черевні м'язи (у абсолютно здорової людини це має відбуватися несвідомо) досить багато.

Однак якщо доводиться стояти або сидіти протягом тривалого часу, ці м'язи починають відчувати втому (навіть якщо вони добре навчені). Я вже колись чула від лікаря, що для того, щоб допомогти в цьому, як правило, ці м'язи розслаблюються і контракту, наступний цикл дихання. У моєму випадку, мабуть, це не відбувається автоматично, так що у мене втома м'язів дуже швидко, коли я сидіти або стояти протягом тривалого періоду часу.

Може хто-небудь запропонувати мені деякі посилання на цьому зв'язок між диханням і хребта/м'язи живота розслаблення? Мені не вдалося знайти нічого в інтернеті. Єдине, що мені вдалося знайти, були про те, як важко дихати, якщо у вас погана постава, яка, звичайно, корисна річ, щоб знати, але це не зовсім те, що мене цікавить.

P. S. Я не зовсім впевнений, якщо я повинен розмістити це питання тут або на здоров'я.ЮВ

+409
morayah lyons 8 лип. 2015 р., 00:09:55

Не можу говорити за кожен дієтолог, але я підтримую соя (в помірних кількостях і мінімально оброблені) в якості джерела білка, тому що:

 • Він багатий на білки (33% ліцензій від білка)
 • Містить всі незамінні амінокислоти (тобто, це "повний" білок)
 • Недорогий, універсальний і підходить для веганів.

Великі, незалежні дослідження показують, що помірне кількість соєвого протеїну благотворно впливає на серце факторів ризику захворювання і навіть може допомогти захистити проти раку простати. Однак, я рекомендую обмежуватися 2-3 порції в день, який ... на основі доказів я переглянув--не представляє ніякої небезпеки для ендокринної баланс або функції.

Ось деякі цитати, які можуть допомогти заспокоїти вас:

+396
n0k 25 січ. 2012 р., 17:43:26

Якщо припустити, що тренується, але хоче підкреслити ще один, ніж інший, з більшою частотою і більш високою інтенсивністю, будуть косі і прямі м'язи живота підвищити міцність важкого тягне.

Важкі тягне = олімпійський уривками,низького/високого тягне,сили і піднімає стегна і смикається...

+378
Ralf Swang 18 серп. 2014 р., 15:10:52

Це не можливо, щоб зменшити жир в певних частинах тіла. Коли ви втрачаєте вагу, ваше тіло бере жир звідусіль на тілі. Єдиний спосіб реально схуднути, це залишитися в дефіцит калорій, так що або їжте менше, або збільшити кількість фізичної активності ви займаєтеся. Особисто я використовую додаток, щоб відслідковувати мої калорії - то ви теж повинні спробувати.

І якщо ви бажаєте дізнатися більше плечі, я б рекомендував працювати так як це допоможе вам схуднути і наростити м'язи одночасно (якщо ви не робили багато фізичної підготовки перед тим).

+374
Michael Varney 19 черв. 2013 р., 02:17:48

Більшість з нижньої частини тіла буде працювати під час сходження по сходах, але більшість будуть робити ваші сідниці. Там може бути невелике видиме збільшення у розмірі, що якщо ви вже не піднімайся по сходах часто це навряд чи, хоча, як опір у цьому випадку ваш вагу тіла. Він майже впевнений, що ваші сідниці зросли до розміру вже потрібно, щоб перемістити свою вагу тіла. Якщо завгодно, ви могли б потенційно втратити трохи зайвої ваги від нього.

Ось чому спині присідання рекомендується вирощувати в нижній частині тіла, можна значно збільшити вага нижньої частини тіла повинна рухатися, що стимулює м'язи до зростання.

+365
iwaly 11 трав. 2015 р., 20:07:05

Є.

Причина, чому ви відчуваєте такий важкий час, щоб позбутися від останнього жиру, що у вас практично немає м'язів на вашому тілі для підтримки. Враховуючи вашу статистику, є під ремонт полягає в тому, що останнє, що вам потрібно зробити.

Моя порада буде їсти над обслуговуванням (який я припускаю, у вашому випадку це приблизно 2700-2800 ккал), додати близько 500 ккал до вашого макроси (так 3200-3300 ккал), хоча це може бути дуже консервативним. Я б вашу білків і жирів, 50% і 100% (так 150гр і 100-120г, відповідно) і заповнити решту ваших щоденних калорій з вуглеводів. Продовжуйте підніматися так само, як ви робите зараз, переконавшись, щоб кинути виклик собі.

Зробіть це, поки ви набрали 10-15 кілограм. Потім ви можете почати турбуватися про втратити трохи жиру (що буде дуже легко зробити, враховуючи ваше значно збільшення м'язової маси). На жаль, немає коротких шляхів.

+359
Max Mazzle 23 серп. 2017 р., 21:43:36

Я був поради почати c25k графік тренування в цей пост, але як я біжу, я переживаю за коліна. Сьогодні моя 4-я тренування з початку c25k.

Мої коліна були дивно, так як кілька років тому, навіть я не здійснював на біг кілька разів в тиждень, як зараз. Проблема, коли я ходжу, мої коліна відчуваю себе дуже дивно. Я не спеціаліст в біології, я можу описати лише так: ту частину, де коліна підключитися до моєї нижньої ноги як порожній або не вистачає чогось між ними.

Синдром не з'явиться, якщо я стояти або сидіти. Коли я бігти або йти швидше, так що підвищення тиску, з'являється відчуття.

О, я повинен знову звернутися до лікаря? Я повинен припинити бігати, або біг вилікує цю проблему?

До речі, я не тренування в моєму житті до цих пір. В мого університетського життя, я провів 60 хвилин ходьби від моєї школи, було схоже, сполучної тканини надіти на побачення?

Ось позиція, яку я згадував: enter image description here

+347
2018Ackers 13 лист. 2016 р., 10:13:12

Повна відповідь за мої рамки розуміння; однак, є лише один раз у житті тренера, де вони можуть будувати м'язи і втрачати жир в той же час. Ось коли новачок і в даний час ожирінням. На основі інформації від доктора Кілгор в "практичне програмування для силових тренувань" у нас є пара змінних для побудови м'язів:

 • Робить достатньо роботи, щоб порушити гомеостаз, і сила адаптації.
 • Отримання достатнього відпочинку і харчування для відновлення.

Новачок настільки далекий від їх генетичного потенціалу, вони мають набагато більше можливостей, щоб грати з їх харчуванням, ніж той, хто є проміжним або вище склопідіймача. Проміжні відноситься до тривалості часу відновлення, а не скільки осіб насправді піднімає. По суті, новачок може підняти з дефіцитом калорій, припускаючи, що вони отримують білок, та інші поживні речовини, яких вони потребують. По суті, організму потрібні такі стягнення:

 • Спокою (сну і час без роботи)
 • Купити протеїн (використовується для побудови більш пари білок в м'язових волокнах, щоб зробити вас сильніше)
 • Вітаміни і мінерали (необхідною складовою частиною обміну речовин, і ліфтер повинен більше, ніж сидячий чоловік)
 • Енергії (може бути у вигляді жирів або вуглеводів, організм не піклується)

Ключовим аспектом тут є останній пункт. З дефіцитом калорій, організм буде тягнути з жирових запасів, щоб проштовхнути енергію в м'язи. Енергія в цьому сенсі запаси глікогену. Фунт м'язів може зберігати 600 калорій з глікогену, і фунт сала магазинах 3500 калорій з глікогену. Так що обміну не буде 1-до-1.

Є кілька "вітамінний" дієт там, деякі більш сумнівні, ніж інші. Схожість серед найбільш цієї роботи є зниження кількості вуглеводів ви їсте, або контролювати гликемическую навантаження на організм.

Гірка правда полягає в тому, що, як ви прогрес у вашому піднімаючись і наближаючись до свій генетичний потенціал, різниця між порушення гомеостазу і перетренованості стає тонкою бритвою. Коли ви не відновившись як слід, ви повинні дивитися на Дієта.

Це є основною причиною, чому більшість професійних культуристів зсипати і вирізування етапу. Стадії зсипати спрямований на побудову м'язи, з допомогою будь-яких коштів, необхідних. Це означає більше їжі, і, ймовірно, більш жирної, ніж зазвичай, як. Етапі різання не наростити м'язи, або зробити вас сильніше. Він створений, щоб зберегти ваші м'язи, поки ви спалюєте жир. По суті, робота, яку ви робите не порушуючи гомеостаз, тому він не збирається примушувати будь-які пристосування. Це означає, що це як активного відновлення небагато. Намагаючись скоротити кількість споживаних калорій під час нарощування м'язової маси може означати різницю між успішного повернення для чергового підвищення або перетренованість з-за недостатнього відновлення.

+345
Sudhan Khatri 17 черв. 2012 р., 19:54:42

Не впевнений, як я можу уточнити назву - Спасибі за вхід.

+327
DZDB 6 січ. 2016 р., 10:43:55

В моєму опускає погляд буде краще подрібнювати до грудей.

Часто наводиться як еквівалент присідання для верхньої частини тіла.

Я великий шанувальник великих складних рухів, де б я можу отримати їх. Вони також мають додаткову перевагу бути в змозі зробити майже скрізь, і є десятки варіацій, що ви можете зробити.

І ви можете додати складності/додаткові опору з важким рюкзаком/вага жилет/пояс/опір смуги.

+326
evul 12 лип. 2013 р., 22:27:19

Я дев'ятнадцять старі самці р., 145 фунтів, 5 футів 8 дюймів, і я працюю близько 3 років. А зараз у мене дуже щільна і пружна структура м'язів, і я досить сильний. Проте я хотів би знати, як я можу збільшити свою м'язову масу, тому що навіть якщо я в тонусі, я ще дуже худа для свого розміру. Чи є спосіб, щоб ефективно збільшити розмір м'язів при збереженні моєї підтягнуте статура?

У відповідності з першим коментарем: що я мав на увазі "тонус м'язів" полягає в тому, що я худа, але у мене є певні м'язові структури.

+326
Eduardo Claudio 20 черв. 2019 р., 08:44:50

Ні, ви не дізнаєтеся справжні бойові мистецтва самостійно. Але навіть ходити на заняття не гарантують, що ви зможете захистити себе в надзвичайних ситуаціях.

Але так, ви можете навчити себе основні самооборони, які можуть захистити вас у разі необхідності. Мені особисто сподобалася система, передані в цій книзі - Метод самооборони - найкраще з дзюдо, джиу-джитсу, карате, Сават, Явара, айкідо і Атэ-вадза : Моніка Будо матеріал : завантажити безкоштовно & потокове : інтернет-архів. Методи :

Легко вчитися, не вимагає роки тренувань. Швидка оборону і атаку орієнтований. В основному, використовують свої рухові навички.
Якщо ви хочете послатися на інші джерела, оцінки методів, які викладаються на основі трьох вищезазначених змінних. Методи, які проходять вище три тесту можуть бути збережені у вашому арсеналі.

У разі якщо, у вас немає партнера для тренувань, практика з уявним супротивником (сумнівно, якщо він буде працювати на борцівські техніки) . Ви можете зробити наїзд майданчик, прив'язавши ганчірку навколо ручки. Потім попросіть кого-небудь, щоб імітувати удар або удар з цією палицею (ця рада є у вищезгаданій книзі). Таким чином, ви не зашкодить ваш партнер, і деякі можуть відчувати практиці блокування.

+276
Martha Johnson 21 груд. 2011 р., 04:43:20

Це чудово, що ви пристали до хорошої програмі з'єднання піднімаючись на три місяці, я думаю, ви побачите ще більше результатів у найближчі дев'ять місяців, а також. Силова тренування збільшує ваш метаболізм, який проходить довгий шлях до спалюванню жиру.

У вас дійсно є три важеля, щоб грати с для втрати жиру (і стає підтягнутою"), жоден з яких насправді не має нічого спільного з суперсети:

 1. Калоріях в калоріях, і характер їжі, яку ви їсте. Це буде мати найбільший вплив (досі). В основному вам потрібно набрати калорій і макроси в тугіше, так що ви не приймаєте в так багато калорій.
 2. Силові тренування. Ви робите це вже, але будьте обережні, тому що якщо ви почнете скоротити ваші калорії занадто багато, ви можете втратити трохи сил, та/або не швидко.
 3. Аеробної активності. Біг, плавання, їзда на велосипеді, і інші заходи будуть споживати більше калорій, хоча люди, як правило, мають звичку переїдання для компенсації. Не спалювати 300 калорій і винагородити себе з 500 калорійною їжею.

Я б порадив вам зробити наступне.

 1. Використовувати калькулятор калорій , щоб отримати приблизне уявлення про те, скільки калорій вам дійсно потрібно.

 2. Дотримуйтесь хороша програма силових тренувань з підтвердженими результатами, що не буде боляче.

 3. Використовуйте додаток, як треба? (є й інші, вибрати один вам подобається), щоб відстежувати калорій все, що ви з'їдаєте за тиждень, і порівняти це з калорій вам потрібно вживати. Оскільки ви силові тренування, також звернути увагу на споживання білка (3,3 г на кілограм ваги тіла).

І нарешті, намагайтеся бути активними. Їзда на велосипеді або ходити в магазин і водіння автомобіля, коли робили роками, може зробити велику різницю. У цілому активний образ життя, який схожий на вплив силового тренування на обмін речовин, має довгостроковий вплив на споживання калорій.

+256
Merrim 28 лют. 2012 р., 23:31:50

Там дійсно немає "незаперечних" доказів в даний час, і не може бути ні в найближчому майбутньому. Частина проблеми полягає в тому, що Чі/поза і природних стилів бігу також дуже прибутковий ринок для взуттєвих компаній. Практично кожна взуттєва компанія зараз робить мінімалістський взуття типу, і є цілі компанії (Ньютон), які роблять тільки вперед/середини стопи взуття страйк, і багато дослідження фінансувалися компанією продаж взуття.

Велике досліджень спостережень, тобто, вони просто спостерігають бігунів і класифікувати їх, а потім перегляньте травм, які вони терплять в рік. Частина проблеми з деяких досліджень полягає в тому, що вони дивляться на елітних бігунів, і тоді кожен захоче застосувати це до загальної маси. Ви можете ознайомитися з рекомендацією для ніг 180 ударів на хвилину бути "ідеальним". Цей був знятий невеликий вибірки елітних бігунів під час високого профілю марафон. Раптом, в 11 хвилин на милю вихідні воїн повідомив, що йому потрібно зробити, щоб ноги 180 ударів на хвилину, тому що Бекеле працює таким чином.

Моя особиста думка, що люди, як правило, самостійно вибрати модель удару і руху, які природно їм вигідно на швидкості вони працюють в даний момент. Як ви отримаєте до тим швидше кінець поля, тим більше вам потрібно почати рухатися від заднього удару ногою в середній/передня ніжка.

Я знайшов це дослідження дуже цікаво, як воно остаточно показує, протягом одного року, що задня нога страйкарів, як правило, страждають від травм вдвічі частіше, ніж передні ноги нападників. Він також зазначає, що чим швидше бігун, тим більше шансів, що вони на передній план удару ногою. Це було зроблено по групі елітного рівня коледжу бігові бігунів, був опублікований в цьому році.

Він також звільняє "п'яти ніколи не торкаються землі" шаблон страйк як він дуже рідкісний серед елітних бігунів.

Інша справа, що ще не вивчено, якщо нападник носить середині стопи задньої ноги черевик удару і що внесок у травматизм. Є просто занадто багато змінних, які невідомі в більшості досліджень, щоб дійсно прибити його вниз, і взуттєві компанії мають особисту зацікавленість у виконанні цих видів досліджень.

+245
Thomas Shera 27 трав. 2017 р., 10:48:26

Знайди собі пару Haviana в'єтнамки. Вони дешеві і ідеально підходять для носіння навколо басейну.

Я дійсно не знаю, чому ти хрускіт пальцях носіть в'єтнамки, якщо вони підходять вам правильно. Це дійсно відбувається, якщо вони занадто великі. Якщо ви турбуєтеся про те, що, може бути, піти на менший розмір.

+240
edslocomb 25 лют. 2016 р., 08:21:59

Сьогодні я читаю цей блог статті на Нью-Йорк Таймс блог, про порівняння між босоніж і традиційні (м'які) працює. Особливо він порівнює посадку стопи і п'яти стилі посадки, що не точно така ж різниця, але тісно пов'язані.

Стаття також цитує журнал прикладної фізіології , але з акцентом на економіку кожної біговій стиль з точки зору споживання кисню і вуглеводи проти жиру. Їхній висновок полягає в тому, що п'яти посадка гарантує менша кількість кисню і вуглеводів, споживаних за footstrike, запропонувавши більш високу автономність і високий рівень спалювання жиру.

Ні одне з джерел повідомляє про дію як працює стилі біомеханіки, але я збираюся читати якусь літературу, щоб знайти щось.

+223
Max604 8 лип. 2019 р., 20:21:20

Ця відповідь (якщо відносно часткових повторень насправді ефективна, коли м'язи просто не можуть використовувати повний діапазон руху) передбачає використання часткових повторень з метою більш слабкі м'язи і "зловити їх". Відповідь пояснила, що мені потрібно визначити слабке місце респ і робити повторень часткові. Це питання покликаний зламати, як саме я можу це зробити.

Особисто, після набору біцепса кучері, Я не можу зробити повний набір, використовуючи весь діапазон руху. Замість цього, я в кінцевому підсумку відбувається тільки близько половини шляху (рука робить близько 80 градусів вигин). При кріпленні цього з часткових повторень, що моя початкова і кінцева точки будуть? Нижче наведені деякі варіанти я можу придумати:

 1. Почніть з повністю витягнутою рукою і спробувати підняти трохи вище мого краю (~100 градусів)
 2. Почніть з злегка зігнуту руку (~45 градусів?) і підняти трохи вище мого краю.
 3. Почніть з злегка зігнуту руку і закінчити завиток до вершини

 4. Почати в точці розриву і закінчити завиток до вершини

 5. Щось зовсім інше.

Який варіант звучить краще?

+220
S Wood 7 січ. 2016 р., 17:17:15

Прямі ноги станова тяга дуже добре працює для мене і мого партнера тренажерний зал. Ми зазвичай робимо їх після присідань як завершити рутинні ногу.

https://www.bodybuilding.com/exercises/main/popup/name/stiff-legged-barbell-deadlift

+135
terrigenus 5 лют. 2014 р., 00:42:31

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil