Фітнес вправи для всіх, хто поруч з 50-річного віку

Для людини, який близько 50 років які вправи ви рекомендуєте робити в домашніх умовах без будь-яких важких тренажерів, щоб підтримувати правильну форму і залишатися у формі в старості.

Я не можу купити будь-яку важку техніку, яка займає багато місця, такі як бігові доріжки і т. д.

Я шукаю щось схоже на вправи з гантелями або, може бути, еспандером або що-небудь ще. Або навіть йога, і т. д...

+302
User676271 7 лип. 2014 р., 07:13:24
31 відповідей

Я читала про підшкірного та вісцерального жиру і я розумію, що це останнє, що складно (і, отже, не може бути сприйнята людиною, торкаючись і відчуваючи на шкірі вважаю).

Але моє питання випливає з мого сприйняття, що мій живіт товстий дуже, мабуть, "загартовування" за останні кілька тижнів. Я не знаю, якщо це жир насправді зміцнення або якого-небудь іншого явища, але я хотів би знати, якщо підшкірний жир насправді твердіє?

Я читав в деяких місцях, що, можливо, жир "розборках" і, отже, загартовування після періодів Лун не проявляти і тому немає циркуляції. Є науковий вага цієї теорії, чи це просто міф вуду, як і більшість речей в інтернеті?

Якщо це міф, то чим пояснюється мій живіт останнім часом загартовування?

Спасибі за інформацію.

+1000
redg 03 февр. '09 в 4:24

У мене є пара Вібрам Бикила і Saucony Mirage, щоб дати мінімальний взуття удар і тому я не доведеться покладатися на другий руки дослідів при їх обговоренні.

enter image description here

Я чув кілька суперечливих думок про мінімальну взуття та як їх використовувати. Моя ідея буде поступово вводити їх в свою програму тренувань, так що я не отримую ніяких надмірне травми через використання різних м'язи при бігу в цих туфлях.

В даний час я ще на початку програми тренувань, Що означає, що я бігаю 5 разів в тиждень, три з яких-короткий 30-хвилинний розслаблено працює, а два інших в довгостроковій перспективі, а також поріг навчання.

Оскільки у мене як Вібрам і взуття Saucony, я можу змінитися більш поступовим. Я теж можу носити їх протягом дня, враховуючи, що мені не доведеться дотримуватися будь дрес-код, який означає, що я не обов'язково повинні звикнути до них через поодинці.

Так що тепер я задаюся питанням, Що б бути кращий спосіб почати роботу з мінімальним кросівки?

+998
kalabro 26 лют. 2015 р., 19:36:16
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви дійсно не змащувати ПАЗ прямо зараз, і змащувати ПАЗ може не бути шлях до вашої мети.

 • Шість комплектів 3-4 підтягувань між приземкуваті набори не змащувати ПАЗ-три дні в тиждень, ти не змащувати ПАЗ!
 • 35 до 40 повторень за день не великий обсяг
 • Максим раз в тиждень це не дуже багато практики

Ти розподіляти свою увагу між підтягувань і все, що програма 3х5 ти робиш, що негативно впливає на прогрес в обох. Орієнтуючись на один міг допомогти. Але якщо ваша мета-вища підтягуючі максимум, то їй-богу, ви повинні спробувати робити більше підтягувань! Три сети, щоб "максимальну кількість повторень мінус один" за тренування, принаймні три тренування на тиждень, для початку. Також я виявив, що успіх постановки загальної цілі об'єм: 50 повторень в день якомога менше сетів, і, коли я можу досягти цієї мети послідовно в 3-х сетах, зробити його 60. Якщо немає місця у вашій тренування для одного з цих стратегій, то там немає місця в вашій програмі для цього підтягуючого мети.

Це крім можливих проблем зі своєї формі, наприклад, підстрибуючи, Киппинг, навідліг, не робити повну мертвих-повісити, і так далі.

+995
yttrium 7 лип. 2011 р., 13:27:47

Я не знаю, які функції організму впливає на зниження енергетичних витрат, але я знайшов два дослідження на цю тему, який я думаю, ви могли б знайти цікавим.

Перша - на 3 дні голодування, проводяться на кафедрі медицини Університету Рочестера Школи медицини і стоматології Нью-Йорк. Шість чоловік постив три дні і в результаті їх метаболізму (РМР) знизився на 8%. У цей період їх виробництва глюкози знизився на 38%, в той час як їх протеолізу (простежується по лейцину) пішли вгору.

Друге дослідження на 6 місяців обмеження калорій і походить від Пеннингтона біомедичний науково-дослідний центр, штат Луїзіана. Вона включає в себе 48 предметів зайву вагу за шість місяців, розділених на чотири групи з різними дієтами і плани діяльності. Групи дефіцит калорій був їхній щоденний витрата енергії (TDEE на) зменшилася на 270-430 ккал. Однак, одна група, які були дієти, але і вправи не мають свого TDEE на порушені взагалі.

Так голодному режимі не існує, але ви можете повністю пом'якшити його, працюючи при цьому зменшується калорійність вашого раціону.

Це можливо, тільки відповіді на половину ваших питань і, можливо, мої висновки помилкові (я не експерт в області харчування), але в будь-якому випадку, є два вагомих досліджень на цю тему, Якщо ви хочете копати.

+967
jatin2302 5 лист. 2010 р., 12:38:48

Крок 1:

Докладно ваші цілі, і приоритезировать їх. Ви побачите, що побудова хорошої бази сил допоможе вважати вас довгий шлях до ваших цілей.

Крок 2:

З'ясувати, скільки ви повинні їсти для задоволення ваших безпосередніх цілей. Поки ви новачок, ви можете вирізати жир і набратися сил одночасно. Однак, ви можете почати бити рано плато на зрізі. Залежно від вищий пріоритет, мета, розріз може взяти верх або сила може взяти верх.

Крок 3:

Планувати свої програмування для кожної цілі. Я думаю, вам буде найкраще продовжувати стартову силу протоколу, зокрема, адже очищає влади спалювати більше енергії, ніж рядків. Якщо ви хочете втрачати жир, ви повинні прийняти в меншій кількості калорій, ніж ви спалюєте.

Підсумок:

Ви не збираєтеся бути в змозі задовольнити всі цілі відразу. Є багато хороших програм, які можна налаштувати для ваших цілей на даний момент, як тільки ви пішли за рамки програми для новачків можу зробити для вас. Ці програми мають більш повільне зростання, більше різноманітності, і дозволяють вирішити естетичні проблеми.

Моя особиста рекомендація така:

 • Будьте терплячі і дозвольте програмі працювати.
 • Далі, починаючи з Сили, очищає влада буде робити більше хорошого для своїх цілей.
 • Змініть свій раціон, щоб схуднути. Зберегти білок, але дивитися ваші зміст жирів і вуглеводів, так що ви залишатися під рівнем обслуговування.
 • Коли ви не робите ніякого прогресу Починаючи силу, перейти з іншої програми-я думаю, що Пол Картер - сила-життя-спадщина Електронна книга буде аж до вашої лінії.

Є багато хороших програм, Якщо ви хочете розсунути межі міцності, таких як Madcow, Техас метод, Джима Wendler-5-3-1 і т. д. Просто FYI, як Вендлер і Картер друзів, є програми, які можуть бути адаптовані для естетики, міцності, кондиціонер, мобільність і т. д. Причина, по якій я рекомендував електронну книгу Картер за Вендлер для вас, тому що Картер має набагато більше шаблонів спеціалізація вирішувати, що ви думаєте може бути проблемних зонах. Він також має деякі досить пристойні очки про те, як харчуватися трохи більш корисні, ніж поради по Вендлер.

+821
Sammhho 21 вер. 2011 р., 10:14:00

Я просто хочу знати, якщо це можливо, щоб продовжити ерекцію за допомогою вправ. Чи є конкретні вправи, які можна зробити, щоб допомогти з цим?

+812
GoTrained 26 груд. 2010 р., 05:25:49

Є різниця в тому, що ви міняєте навантаження на ядра. Присідання не "просто вправа на ноги", як багато людей вважають, що це. Існує кілька варіантів присідань, і у кожного з них є своє місце.

Якщо ви вирішите зробити гантелі присідання, я настійно рекомендую гоблет присідання. Замість ваги з боків, він перед вами. Це вирішує дві речі:

 • Допомагає поліпшити присяд форму і глибину-з краще, переходить на спині, присідання.
 • Допомагає збільшити основний компонент гантелі сидячи.

Інший варіант - "чисті" гантелі до плечей. Тобто, використовувати ваші стегна, щоб запустити гантелі вгору до плечей. Це допоможе зберегти ваші ядра, а також. Такий підхід має більше пробросом Передні присідання (де бар на передній частині дельтоподібних м'язів передньої частини шиї).

+769
Subham Neogi 18 серп. 2011 р., 17:58:50

АБ-колеса і такі продукти, як він може дати вам результати набагато швидше, ніж хрумтить і присідань поодинці. Я б порадив, що ви повинні мати майже ідеальну форму при використанні колеса тип продуктів і повинні тримати м'язи живота жорсткі, при тягне і штовхає, а також орієнтовані на підтримання високого рівня і працює повільно. Це легко нашкодити собі при використанні цих типів помічників, я б не рекомендував їх, якщо ви вже не в досить пристойному стані з гарною до дуже сильних рук, стінок грудної клітки, м'язи живота і нижньої частини спини допоміжна мускулатура. Вони можуть бути дуже складним, розглянемо спочатку лавку. Вони призначені для ергономіки і з деякою обережністю може легко дати вам ті ж результати, а також пропонує варіанти, щоб додати вагу на грудях або в руках і бути в змозі цільової "запасної шини". Наскільки планкен йде, якщо ви не дуже небезпечних місцях на дошці, то це завжди гарна вправа в будь-який вільний час. Я знаходжу в між телевізійними програмами і під час реклами його хороший вбивця часу. Завжди тримайте ваш основний жорсткий, спина пряма, і робота над диханням і зберігаючи як можна довше.

+766
cuongtn 17 груд. 2018 р., 16:57:48

У Nike безкоштовно 5.0 був одним з перших кросівок призначений для імітації босоніж. В "5.0" повинна була означати, що він був на півдорозі між роботою з традиційним взуття (10.0) і біг босоніж (0.0). Ви можете знайти 3.0, щоб бути гарним для регулярного бігу.

Є багато мінімалістський кросівки вам просто потрібно вирішити, що ви дійсно хочете.

+742
ven 23 січ. 2018 р., 01:41:04

Я думаю, що це буде хороша ідея для фізіо, щоб поглянути на вас, щоб побачити, якщо у вас дійсно є м'язовий дисбаланс. Якщо ви можете собі дозволити заплатити, подивитися, якщо ви можете знайти спортивні фізіо. Якщо ні, йди до лікарів, і пояснити, що було висловлено припущення, що у вас є дисбаланс м'язів і попросити їх направити вас до фізіотерапевта.

Якщо у вас є дисбаланс, то лікар буде в змозі сказати вам робити вправи для зміцнення м'язів, які потребують зміцнення.

+709
polkolpaka 30 вер. 2017 р., 20:44:03

Гарна новина полягає в тому, що ви падаєте назад, не вперед. Який не тільки означає, що ви не будете розчавлені, але, швидше за все, з допомогою кращій формі. Не бачачи вашої формі є пара речей, які я можу рекомендувати.
1. Спробуйте зробити деякі Передні присідання і, можливо, навіть над головою присідання:
- Це, безумовно, допоможе в балансі і навіть хід ваших м'язах, спині присідання можуть мати більш розвинені м'язи
2. Переконайтеся, що бар знаходиться в потрібному місці на спині:
- у барі повинна лежати трохи вище пастки навпочіпки highbar, я рішуче волію highbar в lowbar присідання
3.Нарешті купівля Олімпійські штангетки:
- Олімпійські штангетки підніміть п'яти нагору, яка нахиляється вперед і дає більш присадкуватий вигляд.

Якщо жодна з цих речей допомогти, ви можете робити з великої ваги
Думав ще про одну річ:
Якщо ви розмістите близько 2,5 платівки під п'ятки під час присідань, які також допоможуть, хоча ви повинні намагатися вирости з цього

+693
jnitram78 11 вер. 2011 р., 10:41:00

Це безпечно, щоб змішувати протеїнові порошки з гарячими рідинами, такими як кава? Я зробив це один раз, і він перетворився в пляму пограбування, який сидів на вершині кави. Я намагався дивитися його, але там не дуже доступно (на час у всякому разі 2007,). Я виявив стверджує, що білки розпадаються і можуть стати токсичними. Але я читала про штангісти, які печуть з протеїнові порошки весь час.

Це безпечно, щоб змішувати протеїнові порошки з гарячими рідинами? Не руйнує цінність білка? Чи має значення, якщо порошок містить мальтодекстрин?

+672
Samuel Ketcham 17 січ. 2015 р., 00:56:09

Щоб досягти х повторень, вам не потрібно виконувати декілька наборів; вам потрібен тільки один набір прирощення р

Виконуючи кілька наборів тільки стан вашого організму від втоми і підвищить вашу витривалість. Але якщо необхідно виконати декілька наборів (який я рекомендую), зменшіть кількість сетів до 3. Це дозволить вам зосередитися на більшу кількість повторень, не турбуючись про заповнення всіх наборів.

Проте, якщо необхідно виконати 5 сетів, не хвилюйтеся занадто багато про нерівних кількість комплектів; просто переконайтеся, що на кожен набір, Ви ж виконати або більше повторень, ніж на попередній сесії.

+670
larrz 1 жовт. 2010 р., 14:52:46

Включати в себе 10-денний цикл у вашій ліфти... це присідання кожні 10 днів, загинув кожен 10, футів. присед раз в 10. І коли ви піднімаєте важкий, побудувати інтенсивність кожного набору (до речі 5-7 комплектів) і натисніть повторень від 4-7. Структура може бути порушена до такої: підніміть нижню частину тіла понеділок і четвер або вівторок або середа і п'ятниця і субота, і т. д...як завгодно. Таким чином, Ви розбити тренування на 3 тижні циклу, який ідеально підходить. Так що в остаточному підсумку це буде виглядати так:

 • М: Присед Б
 • Т: верхня частина тіла
 • ВТ: вихідний, похід, велосипед, що
 • Р: Мертвий
 • Ф: викл.
 • М: Фут. Присед
 • Т: верхня частина тіла
 • ВТ: вихідний
 • Р: Присед Б

і т. д...Ви кінець з фут. присед чт наступного тижня, це повний 3-тижневого циклу. Потім ви можете почати новий цикл ліфти, повторень, Набори; Все, що вам подобається.

Ви можете змінювати дні, що ви хочете, до речі...це не з книги, це тільки через досвід

+669
hemnath mouli 14 трав. 2017 р., 10:34:36

Бо рейки обмежити сани з одним ступенем свободи, я думаю, не варто: завантаження машини асиметрично не повинно привести до яких-небудь помітних змін в силах користувача або зусилля, необхідні для виконання вправ. Це, звичайно, припускає, що тертя саней на рейках не значно змінилися внаслідок асиметричної навантаження.

Можна виконати досить просто експеримент. Просто завантажте одну сторону з двома або трьома 45-ЛБ. Ваг та іншого без ваги. Сама машина дуже важка, щоб перекинутися на такий маленькою різницею, та загальна вага яких не достатньо, щоб зробити вправу особливо ризикованих або складних для дорослого чоловіка середніх сил. Можна навіть вдатися до допомоги одного і проводити експеримент засліплені: попросіть друга, щоб завантажити машину симетрично або асиметрично, без вашого відома. Дивіться, якщо ви можете сказати, різниця.

Що сказав, там можуть бути й інші причини, щоб не робити цього: для однієї, дуже великий дисбаланс, можливо, ризик передчасного зносу машини (так, наприклад, я б не спробувати навантажувати одну сторону з 360 фунтів. а нуль на інший). З цієї причини, він може бути не схвалюється управління тренажерним залом.

+660
valeswararao 2 лист. 2017 р., 09:37:52

Є підстави робити wallsits на стіні Якщо ви можете робити їх без з ідеальній формі?

Схоже, не через стіну хотів досягти тієї ж мети з більшою стабілізації (припускаючи, що ви можете нахилятися вперед, як у присяд, але як і раніше тримати ваш хребет нейтральний)

+597
kubanczyk 29 груд. 2010 р., 21:52:34

Особисто я завантажую перші 45# тарілки в мою стійки для присідань і ходьби на мій куточок станова тяга. Я недостатньо сильний, і є достатньо інших плит, для подальшої пластини повинні бути досить великого діаметра, щоб бути клопітно, щоб надіти. Але важливо мати послідовну і правильну висоту для того, щоб зберегти правильну форму.

Тяга Джек

Вони роблять інструменти для цієї ситуації. Рухомого вантажно ldeadlift Джек-це спеціально розроблений важіль, який піднімає планку трохи, а залишки в піднятому положенні.

deadlift loading jack

Використовувати його так само просто, як лом. На Заході Кері Штангою:

Просто підключіть його під бар і тягнути після авіакатастрофи ручку. Додати свої тарілки, потім підніміть ручку, щоб поставити номінальної назад на землю.

+531
ZeroBit 16 черв. 2014 р., 22:31:20

Тімоті Ферріс має багато фітнес і харчування поради у бестселер 4-годинна тіла. Він виступає в одному сеті-тільки (в групі м'язів) тренування. Це хороший рада?

+424
tnrgus 26 черв. 2011 р., 03:39:34

Шви зазвичай виникає, якщо це перший раз, коли ви працюєте в той час. Вони також виникнути, якщо ваш шлунок трохи повний.

Якщо ви новий бігун не працювати в той час, просто бігти в більш повільному темпі, де біль не виникає. Крім того, запускати тільки через пару годин після їжі або пиття.

Більше інформації по шиттю можна знайти в цій прохолодною проточною статті.

+406
Aakanksha B 23 вер. 2012 р., 13:01:32

Причина в тому, що для підтримки деякої форми м'язи потрібно годувати своє тіло. Людина з правильним харчуванням дієта буде мати АБС. Якщо ви годуєте правильно вашого тіла, підтримуючи низький відсоток жиру, ваш прес буде видно.

Люди в голод не вистачає живлення, тому їх організм починає спалювати все, щоб залишитися в живих, в тому числі і м'язова тканина. З-за цього у них ще є АБС, але вони не визначені достатньо, щоб помітити.

+404
Moses Adebayo 27 трав. 2014 р., 19:05:57

Немає певного кута. Зосередитися на тому, що почуває себе добре для вас. Оскільки ви відчуваєте, що ваша груди більше, коли робиш його на 90 градусів, намагатися тримати його навколо.

+399
Mike Tsubasa 14 лист. 2019 р., 19:30:07

Це не звучить як у вас є тонна часу для фізичних вправ, так важливо залишатися якомога більш активним протягом дня. Почати додавати деякі активні звички:

 • Стояти, якщо можна - під час телефонних дзвінків, вебінарів, зустрічей. Коли ви стоїте, контракт ваші АБС, щоб зміцнити їх і закруглити нижню частину спини. Це допоможе з вашої постави.

 • Розглянемо постійної установки на роботі чи вдома. Більшість роботодавців не пружина для постійної реєстрації - в мій офіс, я використовував ящики, телефонні книги, все, щоб створити підйомники для клавіатури, монітора і миші. Якщо це не здійсненно на роботі, вдома почати грати в деякі ігри стоячи. Або спробуйте кілька спортивних ігор (бокс, тощо) які вимагають постійного.

Сидіти по 8 годин в день і тоді, коли ви йдете додому є шкідливим і наздоженемо вас, як ви віку. Почніть з невеликих змін, які вписуються у ваш звичний спосіб життя, і тоді ти почнеш відчувати себе краще, який буде мотивувати вас, щоб збільшити ваші тренування/активності.

+389
Felix Wittwer 31 бер. 2011 р., 09:32:54

Все, що я можу порадити, це спробувати його і подивитися, я часто роблю присідання такий. Я ніколи не називав їх АТГ присідання хоча, вона в перший раз я бачив термін АТГ присед для мене це був дуже глибокий присед.

Буде це призвести до травми на коліна я не впевнений, виконуючи присідання-це все про техніку. Якщо ви купуєте техніку неправильно, то є ймовірність отримання травми дуже висока.

Як згадав @програми md5sum як глибоко треба присідати можна?.

+360
Fiston Kulomba 22 лист. 2015 р., 12:23:34

Я б зрозумів, торкнувшись два рази одну ногу, як один представник.

Так що ваші фактичні сходи буде виглядати так: 1, 1, 2, 2, 3, 3, 4, 4 ... - тому що ви переключаєтеся на ноги

+319
swamynath suthari 26 лип. 2015 р., 23:53:05

Я робив присідання і тягу з мого плеча, поширюватися леза (як тренер сказав мені, - кожна вправа, каже він, лопатки повинні бути відкинуті поширення). Що співвідноситься з якимось дивним посмикуванням між моїм хребця і алефт лопатку. Лікар виявив після рентгену, що це, напевно, через слабку пошкодження мого міжхребцевих дисків. Може бути причинно-наслідкового зв'язку: те є, поширення лопаток в тязі до цього призвести? (Я робив станову тягу і присед тільки близько 5 раз в цьому році)

+291
carueda 26 черв. 2012 р., 03:42:34

Є багато фітнес-клубів і центрів в моє місто. Як вибрати найбільш підходящий для мене варіант ?

На даний момент я не знаю, що є найбільш важливим, щоб попросити про фітнес-клубах.

Редагувати:

Спасибі за всі ваші коментарі. Дозвольте мені переформулювати моє питання, то:

Які питання я повинен поставити собі, перш ніж я зможу зважитись на правильний фітнес-клас ?

+199
Rohan Bari 21 серп. 2017 р., 00:16:50

Мені 48, чоловік, 5 футів 9 дюймів висотою і важать близько 99 кг (так що так, ожиріння).

Мене трохи бентежить спосіб визначити, яку вагу я повинна втрачати в тиждень або місяць.

Грунтуючись на моєму віці, вазі і зростанні у мене БМР близько 1900 (лежачи в ліжку) а я гуляю по 50-60 км в тиждень зі швидкістю близько 3,5 км / год ...

Мій раціон становить близько 2100 калорій в день, включаючи всі...

Тепер якщо я примножу 1975 * 1.55 я отримую близько 3100, так що я повинен бути вниз приблизно на 1000 калорій в день, чи 7000 ккал в тиждень, що означає, що я втрачаю 2 кг у тиждень, просто я свою дієту...

Але я також фактор в основному 100-120 калорій спалюється за милю, який буде близько 7000 на тиждень?

Якщо це так, я повинна втратити близько 3-4 кілограмів на тиждень.

Це правильно, чи мені потрібно бути більш гнучким і не так сильно переживати з приводу номери, просто тримати на нього протягом 13 тижнів і подивитися, де я?

+182
houssineba 13 лист. 2017 р., 00:23:52

Я думаю, що це відео (@5'30) описує вправа, яке ви хочете. Він також описує, як ви можете використовувати його для мети грудей. Одна вправа для різних м'язів залежно від того, як ви використовуєте його, тобто змінювати маленькі деталі можуть змінити цільові м'язи

+176
StarDust2313 7 лип. 2016 р., 13:33:50

Я не експерт, @Міхал, так ти попереджай заздалегідь.

У мене є три зауваження:

 • Ви могли б розглянути бігова доріжка. Це дасть вам будь-яким бажаним кутом, ваші м'язи можуть отримати належне навчання. Біг вгору і вниз по сходах повинно бути занадто добре, звичайно, але це не позиція твоя нога до речі крутій дорозі.
 • Біг по сходах повинен бути корисним і поїзд працює вниз по схилу. Біг вгору і вниз по сходах повинні допомогти ваш стрибучість(!) (skoczność). Тут слід бути обережним. Я отримав багато практики, біжать вгору і вниз кілька разів в день близько п'яти поверхах кожен день під час мого дитинства і підліткового віку. Я хотів виконати 2-3 кроку по часу, дуже швидко, особливо вниз (:-). Це мій бути небезпечними, коли один хоч і не малолітка.
 • Мені дали пораду, і пішов за ним, щоб бігти вниз по схилу так, ніби збирався впасти на вашому обличчі. Я відчував, що ця людина просто котиться вниз по схилу, практично не втрачаючи енергії. Звичайні люди, коли вони біжать униз по схилу, вони фактично відмовляються йти вниз, вони застосовують їх внутрішні розриви. Це руйнівно.
 • Два тижні плавання, витрачених на (відносно великі) човен (на Mazuras) змусив мене стабільний на ноги, так що я міг тільки мріяти про перед поїздкою. Ви навчитеся легко йти на поводу 1.5" (3-4 см), широкі краю човна, робили всякого роду справами, і ви ніколи не турбуватися про падіння у воду, ви не думаєте про це, ви отримуєте повну впевненість.

Насолоджуйся, удачі

+163
HeavyE 15 трав. 2010 р., 04:13:30

Раніше на цьому тижні, я зрозуміла, що я тільки збираюся зробити це одне тренування на цьому тижні. Я зазвичай роблю 3-4 на тиждень.

Я вирішив зробити по повній програмі тіла з акцентом на ноги, і біля стійки для присідань.

У мене була стійка для присідань, в яких я міг би зробити багато різних речей, таких як присідання, накладні прес, підтягування, штанга рядків. Але я також хотів зробити багато вправ для ніг після. Тому у мене була дилема:

 • Я хотів, щоб тримати стійки для присідань, так як немає ніякої гарантії, що якщо я залишу його, я поверну його відразу ж, коли я хочу його знову

 • Я хотів робити інші вправи для ніг (розширення, кучері, підвищення ікри), але мені доведеться покинути стійку

Питання

Чи є якісь вимірні недолік робимо одну велику вправу ногу, потім робимо верхній кузовні роботи на деякий час, а потім знову робити ноги?

Мій перший інстинкт полягає в тому, що мені доведеться знову грітися, що дуже легко зробити, виконавши кілька легких сетів, і поступово збільшуючи. Але, крім цього?

+69
conanDrum 11 серп. 2018 р., 01:14:49

ІМТ-це просто звичайне мети, бути здоровим і підтягнутим залежить від людини. Я використав, щоб бути дійсно недовага за даними вимірювання ІМТ, поки відчуває себе добре і працює майже щодня (велоспорт, біг) і правильне харчування.

Я почав займатися важкою атлетикою близько 2 років тому і отримав про 20kg (44lbs замком) в м'язах, і в залежності від ІМТ тепер я ваш середній Джо, навіть думала, що я дуже м'язистий, і здатні робити те, що більшість людей в спортзалі не може.

Що я хочу відзначити, що ІМТ не є 100% точним виміром. Набирає пару кілограм/кг-це хороша річ, не дозволяйте цього покласти вас. Ви стаєте здоровішою від цього поєднання кардіо і силові тренування, це вже точно.

+26
bhinesley 9 черв. 2016 р., 02:47:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil