Травми коліна, мануальні терапевти проти лікарів

Одна велика проблема з ортопедичними травмами, що лікарі не люблять хіропрактікі, мабуть, і хто-то ніколи не звертайтеся до мануального терапевта. Наприклад, в клініці Майо інформаційної сторінки на коліно травм не навіть список мануальних терапевтів в якості рішення типу через травму коліна. Вони хоча список голковколювання,. Такого роду показує, де в середньому американський лікар вважає chiropracty: нижче акупунктури в терапії.

Отже, проблема полягає в тому, що спортсмен із-за травми коліна має дві принципово альтернативних підходи: йти до лікаря, який буде прагнути до хірургічного підходи, або до мануального терапевта. Костоправ має ту перевагу, що речі, які вони робити не є незворотнім способом хірургії. З іншого боку, спортсмен, що мавпи навколо з мануального терапевта протягом року, може закінчитися відкладати хірургічне втручання, яке може виявитися, є єдиним рішенням.

Отже, проблема: як ви суддя в цьому? Загалом, ви хочете знати, це травма, яка може бути вирішена з chiropracty чи потрібна операція? І тільки звернувшись до лікаря (в США), ймовірно, не буде працювати, тому що лікар майже завжди не рекомендую chiropracty з мого досвіду. З іншого боку, мануальні терапевти не вміють читати МРТ і сказати: "це вимагає хірургічного втручання" або тому, що вони не лікарі.

Чи є якісь нейтрального спостерігача, який може зробити правильні рекомендації для підходу?

+194
dthorpe 15 січ. 2011 р., 07:04:59
40 відповідей

Це залежить від вашого існуючого м'язового тонусу, але враховуючи, що у вас буде маса тіла і кардіо тренування, це може навіть поліпшити. Крім того, враховуючи загальну картину обслуговує 2 роки мінімальний час у ВМС США ВМС США зацікавленість, наявність важкої атлетики для решти 95 тижнів має бути більш важливим для вас.

+972
thenandnow 03 февр. '09 в 4:24

Це дійсно залежить від того, що ви після цього. Якщо при запуску програми Сила або яка-небудь інша програма для початківців, вони приймають позицію займе стільки відпочивати, скільки вам потрібно-навіть на 10 хвилин між підходами! Метою цих програм є збільшення ваги на турніку, як швидко, як ви можете.

Компроміси для відпочинку

 • Довше тримається забезпечити більш відновлення між підходами
 • Занадто довго відпочивають, і ви можете "охолонути" достатньо того, що ви не будете готові для наступного набору без додаткової розминки. Наприклад, раз решта 30 хвилин або більше, ймовірно, знизить вас.
 • Коротше інше забезпечує додаткову підготовку стресу/втоми
 • Збільшення щільності тренування (більше роботи за менший час) є ще одним способом стає сильнішою

Застосування до ваших цілей

Якщо ваша мета на даний момент-збільшення ваги на турніку з заданим кількістю підходів і повторень, беріть стільки відпочивати, скільки вам потрібно. Просто переконайтеся, що ви не охолонути в процесі. Ви штовхаєте себе досить складно, і потрібно внести ці зміни.

Якщо вашою метою є розмір м'язів або спалювання жиру, скоротіть відпочинок між підходами стільки, скільки ви можете. Ви, ймовірно, повинні залишитися в тому ж вазі, поки ви працюєте на скорочення часу відпочинку. Деякі дійсно сильні люди поїзд таким чином. Сем Берд (lifter сили) виконує присідання 5 сетів по 5, і працює на них швидше, поки він не зможе все це зробити менше ніж за 25 хвилин. Потім він збільшує вагу і повторює процес. Його навпочіпки над 700lbs.

Якщо ви відчуваєте себе трохи зношені, збільшити час між підходами. Граючи з щільністю навчання (обсяг / час) - це один із способів боротися з втомою і відновлення.

Якщо у вас є обмежений час, щоб тренуватися, скоротіть відпочинок між підходами і скоректувати вагу на турніку на те, що ви можете зробити в той час. З плином часу, як ви збільшуєте вагу, але зберегти той же час, вона підштовхує ваш бадьорим максимум ще вище. Можливо, доведеться відмовитися 10-20 фунтів при першому включенні з короткими періодами відпочинку (1 хвилина або менше), але складають тільки різниця.

+963
clinch 15 січ. 2016 р., 12:57:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ніяких вправ автоматично поліпшить незбалансованість. Важливо працювати на конкретний дисбаланс можна було б.

Наприклад, якщо хтось кіфотичних вони, безумовно, повинні поставити більше акценту на веслувальних рухів типу для того щоб поліпшити міцність м'язів спини. Стільки ж штовхають і тягнуть робота не принесе жодних змін до проблеми.

Форма також відіграє величезну роль у фіксації м'язових дисбалансів. Два приклади, коли цей момент дійсно може бути побачили б рядки і присідати. Якщо людина виконує ряд, в той час як при згинанні, вони не будуть допомагати своїм тілом повернутися до розширенням так і повинно бути.

Що стосується присідання, не наїздишся паралелі не допомогли б дисбаланс між квадрицепси і підколінні сухожилля. Оскільки тільки тоді, коли атлет сидить навпочіпки вниз до паралелі дійсно підколінні сухожилля приходять в гру.

+954
jazzblue 11 лип. 2016 р., 17:56:06

Мені потрібна допомога будь ласка.

Мені 40, жінка і 173см у висоту

Я використав, щоб бути здоровим і активним, але за останні 8 років поєднання болю в попереку, депресія і безсоння означає, що вже скотилися зовсім небагато.

Я важив 95кг 2 тижні тому, в ідеалі я хочу бути 67 кг або трохи менше. Тому мені потрібно, щоб втратити близько 28кг. Я вегетаріанка, готую з нуля і мають досить гарне уявлення про біології, харчування і т. д.

Я мав деякий успіх з голодування і кето-дієти в минулому. Так я почала свою дієту з 5 дня швидко, щоб запустити кетоз.

Я роблю аналізи крові на кетони і цукор в крові щоранку. На 3 день мій рівень кетонових були >1.5 - так звана оптимальна зона кетоз. Я закінчила свій пост на 5-й день і перейшли на харчування переважно жири і трохи білка, переконавшись, що він був пригнічений в карбюратор. Я продовжував голодування, вживаючи лише одну дуже скромну їжу кожен вечір.

На 7-й день я скинула 4кг, в основному глікоген і вода вагу я думаю.

Дні 8 та 9 не було ніякої подальшої втрати ваги, але моя кетонових зараз >3, тому я вирішив перейти на дієту з низьким Carb (<20 г), ще їсть один раз в день, а також намагається обмежити калорії до 500-800.

Я дотримувався цієї акцією. Сьогодні день 16 і я не втратив будь-яку вагу ще на всіх. Я застряг на 91кг.

Я розумію, втрата ваги, іноді в наметах, але, враховуючи, що я на досить суворий режим, є багато ваги, щоб програти, і я просто в початку моєї дієти я досить плутати про те, що я отримую не так.

Я здавала аналізи крові в березні минулого року, який перевіряв мою щитовидної залози і т. д., І я здоровий. Так як я сіла на дієту я не робив які-небудь інтенсивні фізичні вправи, а я веду активно - гуляю з собакою, важкі садівництво, допомагаючи одному переїжджати на іншу квартиру (насправді це було досить інтенсивного!)

Я знаходжу цієї дієти досить легко дотримуватися, коли я бачу результати, але я отримую дійсно деморалізований на даний момент.

Ідеї, будь ласка...?

+900
PK53 23 лип. 2015 р., 03:39:56

Протеїнові коктейлі призначені для доповнення, а не заміни. Справжня їжа Uber alles. Не схоже, що ви їсте достатньо їжі, щоб виправдати Шейк в будь-який час, але після тренування. Якщо ви вважаєте, що вам потрібна рідких добавок, робити GOMAD. Якщо ви не можете зробити GOMAD але хочу доповнити, їсте десяток яєць в день (або два).

Шість яєць будуть більш придатними на сніданок, якщо ви намагаєтеся набрати вагу, або п'ять плюс шматок м'яса або кефір з ягодами. Те ж саме стосується салатів-я не розумію, чому ви не використовуєте для салату. Сало-це добре. Їдять сало.

Якщо ви не набирає вагу (як зазначалося в інший ваше питання), і ви хочете набрати вагу, я перестану турбуватися про закуски і просто націлена на подвоєння розміру вашого страви. Якщо закуски допомогти вам, ви могли б спробувати перетворити їх в порція м'яса, як салат з тунцем.

Я волію їсти більше овочів, але це виглядає як хороша дієта, хоч і не одну, що б зробити когось зрости.

+854
user45171 8 лют. 2014 р., 09:03:40

Максимальний потенціал м'язова сила вимірюється в PCSA

М'язової маси \Cos\довжина волокна

Так що розмір м'язів має важливе значення для міцності, математика-це не думка.

Потенціал загальну міцність також залежить від того, сухожилля ліміту, більшу частину часу сухожильними ліміт фактор, а не м'язи, тому що м'язи насправді сильніше, ніж сполучної тканини.

MassLimit_{сухожилля} = TensileStrength_{сухожилля} \рази (2 \разів \Пі \разів Radius_{найменша несуча кістка} \рази (\Висота розд 4 \разів 0.1) \дів Acceleration_{гравітації}

І ефективність м'язів-це теж річ, деякі люди можуть використовувати більший відсоток їх м'язової маси відразу, ніж інші люди, різниця мінімальна більшу частину часу, але надзвичайно рідкісні винятки дійсно існують. Мабуть, не той випадок для Брюс Лі швидше за все, він просто дуже сильний сполучної тканини і середня ефективність м'язів.

Але ви також повинні враховувати, що Брюс Лі був в основному на навчання з изометрию і анекдотично кажучи, більшість стажистів, яких використовують изометрию мати велику силу, будучи, як худий, як Брюс Лі, заглянути в художній гімнастиці.

Проте я не знаю жодного дослідження, яке порівнює результати між ізометричний тренінг і нормальне навчання.

Є також ліміт кісточки враховувати, незалежно від того, як сильні ваші сухожилля і м'язи, якщо скелет не може тримати темп тіло просто розвалиться. Найменша кістка, поперечний переріз, щоб витримати твій вага буде ваша межа. Ланцюг сильна, як найслабша ланка.

Ви можете тільки тягнути до такої ж вагу, як ваші кістки пальців дозволить вам або ви можете тільки присед таку ж вагу, як ваші ноги дозволяють вам.

площа кістки (Пі \разів радіус\разів радіус)

+836
Darrin Thomas 28 вер. 2012 р., 21:43:48

Привіт я старший вчиться в акредитованому університеті у Флориді в програмі фізіологія тренування. Повірте мені, коли я кажу це, АБС зроблені на кухні. Контрастно, більшість населення вважають, що вони не мають мускулатури живота, але насправді ми робимо. Як ще наш поперекового хребетного стовпа підтримували протягом усього руху передньої сагітальній? Припустимо наша рука охоплює цей величезний куля з воску. Ти знаєш, що твоя рука там, тому для того, щоб розкрити його, необхідно розплавити віск. Ви технічно розірвав шість Pack в цей самий момент, він просто приховано. Питання, яке ми всі повинні задати собі у вашій ситуації....як ми покажемо їх? Ну, по-перше, ми повинні розуміти, що є шар adiposity (гладка) на вершині нашої структури черевної порожнини. По-друге, ви повинні розуміти, як маніпулювати товщина цього шару ожиріння. У кінцевому рахунку, накопичення жиру зводиться до калорійності їжі. Якщо ви не забірні більше калорій, ніж ви спалюєте протягом дня, ви отримуєте жирової і навпаки. Це не дуже важливо, що ви їсте, але розуміння, що цей принцип так само простий, як додавання і віднімання.

Ось мій пропонованого рішення. Почніть з розрахунку вашого базального метаболізму. Це значення можна знайти на численних сайтах, просто ввівши пару зріст, вага і рівень значень. це дасть вам кількість калорій, які ви спалюєте за день, з урахуванням фізіологічного фону та рівня активності. Тоді вчіться рахувати калорії і харчуватися на 500 калорій Дефіцит приміщень кожен день для здорового схуднення, поки ви не досягли своєї мрії. Мій професор завжди підкреслює, що він значно легше досягти втрати ваги тільки за допомогою дієти. Легше просто не їм 600 калорій, ніж витрачати 3 години в тренажерному залі спалювання 600 калорій. Хоча поєднання вправ і дієти буде вам там швидше. Але якщо ви підтримуєте ваші нинішні звички в їжі і фізичних вправ для досягнення візуальність в животі, то, швидше за все, буде потрібно набагато більше часу і, що набагато важче досягти. Але самим важливим аспектом, звичайно, є мотивація і завзятість, з яким багато людей стикаються з проблемою. Ну .... сподіваюся, ви знайшли те, що шукали в загальному сенсі і удачі на вашому шляху

+775
Kendal 7 січ. 2016 р., 22:18:09

Зміна звичок харчування є найбільш важливим.

Таке Може здатися, що здоровий глузд для деяких людей, але я думав, що це має бути сказано.

З'їсти одну миску (під 2 склянки) йогурту, змішаного з мюслі на сніданок.

Коли ви їсте фаст-фуд (і таке буває) не замовляйте комбо-просто сэндвичевой/бургер (і тільки один з них за один прийом їжі). Спробуйте з'їсти в метро; будьте впевнені, щоб завантажити на овочі і зробити хліб з пшениці. Ноги довгі з овочами краще для Вас, ніж 6-дюймовий комбо.

Не їжте або купити цукерки, морозиво, чіпси, картопля фрі... коли-небудь! Те ж саме стосується фруктових соків і безалкогольних напоїв. 2 склянки молока в тиждень-це нормально, але пити воду майже виключно.

Принаймні, 3-4 рази на тиждень купую заморожені овочі (дешево!), відварити їх, і знайти спеції/сіль суміш, яка має приємний смак без масла або масло на них. Не їм овочі, але змусити їх замінити такі речі, як картопля фрі.

Якщо ви вмираєте на закуску іноді з'їсти жменю (і тільки жменя) горіхи, такі як арахіс, кешью, мигдаль або горіхи макадамія. Вони володіють високим вмістом жиру, але вони можуть запобігти велику закуска.

Їжте багато кавуна! Він упакований з волокном і водою, яка роздуває шлунок і змушує вас почувати себе повністю. Також дуже смачно, коли в холодильнику. Худі люди іноді виграють їжі конкурсах, якщо вони розтягнули свої шлунки з кавуном.

Визнаємо, що це нормально, щоб відчувати себе голодним, особливо під час сну. Я раз це так, що я їм за 4-5 годин перед сном, що дуже важливо, так як якщо більше я вам голодні і хочете поїсти перед сном (погано!).

Фізичні вправи важливі, але я думаю, інші покривали цю тему досить добре.

Якщо дієти і вправи не вдається, розглянути шунтування шлунка - моя тітка отримала її і вона схудла так швидко!

+759
user3503316 7 груд. 2017 р., 22:02:24

Одного разу у мене був викладач фізкультури в університеті сказав мені, що він експериментує з теорії. Теорія полягає в тому, що м'язи спалюють калорій і збільшується м'язова маса, а кількість спалених калорій протягом усього дня буде зростати, досягати втрати ваги. Ця заява є правдою? Я знайти його набагато простіше зробити, гирьовий, ніж кардіо.

+758
DAVID MBAZIIRA 16 лют. 2013 р., 18:41:56

Я бачу, що інші рекомендували виходити, я залишуся зі своїми особливостями внутрішнього стресу і зосередитися депресії вправи. Я б рекомендував, що ви отримаєте важку сумку, хороші рукавички і прихопіть, що вам потрібно на мішку. Є багато, щоб бути сказаним для контакту зниження стресу (ака бити чорт з чого-то)

+751
fake fake 10 трав. 2015 р., 23:41:01

Я"ве зіткнулися саме з такою проблемою вже 2,5 роки і я думаю, я нарешті знайшов відповідь..

Це тому, що ми штовхаємо нашу шию від лави або сидіння, коли ми натискаємо. Намагайтеся не робити це трохи і подивитися, якщо це допомагає.

+744
adrotter 1 бер. 2013 р., 22:25:29

Я не жартую про алергія на фізичне навантаження.

Я ходила на регулярні пробіжки, коли я жив в Індії (я з Індії). Потім я переїхала в Німеччину пару років тому, і біг став рідко, так як я виявив, що погода дійсно холодна.

Однак я звик до неї і коли я намагався знову почати пробіжки минулого літа я розробив цю алергію. Вони в основному вулики, які охоплюють все моє тіло і залишається там протягом півгодини, щоб кожен раз, коли я роблю який-небудь важкі фізичні вправи. Ці вулики дуже сверблять і я відчуваю себе трохи захекався.

Я не можу бігати або робити важкі вправи, так як алергія зараз досить сильний. Хто стикався, щось подібне? Чи є рішення цієї проблеми? Будь-які коментарі про те, як це може вирішуватися будуть оцінені.

+719
nromashchenko 14 бер. 2013 р., 00:59:39

Який найбільш ефективний спосіб взяти в калорій під час бігу?


Ультра-марафон, марафону і Ironman подій, все здається дуже залежить від можливості поповнити свій запас енергії. Велосипед, здається, щоб дозволити вам з'їсти що-небудь, але працює інакше.

 • Гелі + мінералка + вода або тільки краще?
 • Якщо так, то чому тільки цукор?
 • Працює повільно, означає більше спалювання жиру, але ніхто, здається, говорити про додавання жирної їжі.
 • Якщо цукор є ключем, то чому б не булочки або кренделі більш високих джерел цукру гі?
 • Це тіло може тільки обробляти цукрів під час бігу?
 • І білки третє джерело енергії, мабуть, недавно; чому б трохи білка допомогти?
 • Чому не найефективніший спосіб включити всі три джерела в якійсь мірі?
+700
Scott O 20 трав. 2015 р., 00:54:15

Я часто чую, як він сказав (Бі-бі-сі в Ріо-2016 коментар, наприклад), що оптимальне статура для Олімпійський важкоатлет короткі ноги, короткі руки і довгі. Благо короткі важелі легко зрозуміти (менша відстань за вагу до поїздки) - але навіщо набирати штангіст від того, що більше, ніж середня?

+693
Hansfritzi 29 січ. 2010 р., 00:42:27

Гирі є відмінним способом для поповнення ваги роботу і почати просуватися на зовнішні тренувань. Але вони не працюють в якості заміни для штанги. Ви повинні взяти гирі на своїх умовах.

Як гирі від гантелей? Ну, ви не можете зробити як важкий опір від гирі. Я чув дзвонів сто фунтів 'продано в якості новинки або джерел права хвастощів в тренажерний зал затоварені, але штангою установки навіть в невеликий домашній тренажерний зал недорого і легко завантажує до 300 фунтів. По-друге, штангу можна легко навантажити на спину, навіть з положення стоячи, для вправи, як присідання тому. Є ще багато відмінностей в програмуванні та форма і підбір вправ, але досить сказати, що вони просто не добре підміняють один одного. Якщо ви хочете, щоб ефект навчання одного інструменту, використання інструменту; в іншому випадку використовуйте інші. (Якщо багато наймання м'язи в становій тязі-це ваша мета, то інструмент вам потрібно, це гантелі і кілька сотень фунтів ваги. Гиря може зробити вас сильна спина, але це займає набагато більше вправ і повторень, ніж простий підхід штангою, станова тяга.)

Сірий Кука має хороший матеріал по становій тязі гирі і, можливо, інших підйомників. Павло Tsatsouline має хороший матеріал на гирі Передні присідання, хитання, чисте-і-ривком, і ривок. Я б почав з цих ресурсів для підготовки поставити форму і програмування.

+674
fearko 26 бер. 2015 р., 16:44:52

Ми еволюціонували, щоб знайти багату калоріями їжу, дуже смачні, і у нас немає смаку-рецептори для мікро-поживних речовин

Коли люди (і більшість своїх попередників) робили більшість розвивається, низькокалорійні рослини були в достатку. Солодкі фрукти зазвичай не круглий рік. М'ясо може бути полювали, але вона потребує багато енергії і зусиль, і, як правило, був досить худий. (Подібно дичини спіймали сьогодні.) Навіть завод, на якому ми їх знаємо сьогодні, як брокколі, мали менше калорій і, ймовірно, більше харчування. Ми, напевно, з'їли палі і палі рослини, які мали безліч вітамінів просто отримати достатню кількість калорій, щоб жити.

З цією метою ми значно змінених продуктів харчування, щоб бути більш смачним, більш багату калоріями, але, на жаль, менш поживними речовинами.

Ви можете заглянути в модні зараз "Палео-дієта" - який намагається імітувати раціон наших предків для того, щоб бути більш здоровими. (Зауваж, там є багато суперечок про його ефективність.)

+644
demolitionflower 25 квіт. 2013 р., 19:01:29

Я швидко переглянув в PubMed для відповідних досліджень, і здається, що більшість було зроблено у хворі, літні люди або люди з сидячим способом життя і частіше використовується в реабілітаційний обстановці. Деякі дослідження показують, нехай і невелике, вплив на міцність, тому вона не здається, що ви можете просто відмовитися від будь-яких претензій на підготовку вібрації адвокатів оптом. Проте, це, здається, не зробити це так, порада була б просто робити вигляд тренування, який вам сподобається найбільше. Як вібрацію плити? Піти на це. Не подобається? Ну, просто не.

+612
salice 29 січ. 2016 р., 06:55:48

Ніякої підготовки гіповентиляція-це не небезпечно для здоров'я, якщо ви не намагайтеся затримати дихання якомога довше. Цей метод не слід плутати з апное конкуренції! Видих і вдих підприємством повинні бути чітко визначено у той час як біг, їзда на велосипеді або плавання. Насправді, основні побічні ефекти, які можуть виникнути у деяких людей головні болі.

Однак, навчання гіповентиляція не рекомендується у деяких людей, схильних до ризику. Зокрема, осіб з помірною і тяжкою артеріальною гіпертензією або у кого є, або були, ішемічна питання.

Метод не представляє небезпеки або більш тривалий строк, якщо ви не тренуєте більше, ніж два або три (в більшості випадків) раз в тиждень з гіповентиляція.

Ви повинні прочитати книгу "навчання гіповентиляція, штовхати свої межі" (автор: Ксав'є Woorons). Ви знайдете цікавої інформації про цьому методі навчання. Ви канд знайти його (і інші деталі) на цьому сайті: http://www.hypoventilation-training.com

+604
KBDrums 16 бер. 2011 р., 23:14:20

Ой да ладно, я знайшов аналогічну посаду за когнітивної науці клієнт StackExchange.

https://cogsci.stackexchange.com/questions/5537/how-is-fasting-related-to-insomnia

Я постараюся збільшити калорійність їжі і їдять більше овочів в 4 години на мій день (і приймати магній, завдяки s3v3ns).

+558
Michael Klishevich 20 серп. 2014 р., 19:38:21

Я шукаю сайт / сервіс, який має базу даних з різних популярних сил, пов'язаних з тренуваннями. В ідеалі було б щось з API, але сайт з вичерпного переліку легкодоступних програм теж буде працювати.

Я знайшов http://wger.de але я, на жаль, немає відкритого доступу для тренувань.

Я також знайшов це: http://www.powerliftingtowin.com/powerlifting-programs/

Але це трохи занадто Пауерліфтинг-конкретними.

+488
gade jagdish kumar 16 черв. 2014 р., 20:46:36

Для зсипати кардіо це не потрібно.Однак, включаючи помірна кількість кардіо вправ у вашій зсипати процедура може допомогти контролювати і обмежувати кількість жиру, накопиченого під час зсипати ділянки. Крім того, кардіо вправи збільшує кровообіг, поставляючи більше кисню до м'язів і видалення відходів, таких як вуглекислий газ і молочна кислота. Збільшення припливу крові до м'язів сприяє нарощуванню м'язів, забезпечуючи свіжий поживних речовин до м'язів, необхідна для росту і допомогу в порятунку.

+483
GravityBug 2 жовт. 2010 р., 22:02:51

Я беру участь в 5км-підніжка реле захід, організований моїм роботодавцем. Один з моїх колег звільнився, і не міг знайти заміну. Тепер я запропонував запустити його 5к.

Працює 10k-це не проблема для мене, оскільки я вже зробив це кілька разів (трохи нижче 45 хвилин). Зазвичай, у гонці ви працюєте в 10к на одному диханні, але із-за особливостей естафети, колега припустив, що я міг би зробити перерву близько години, між ними(в інших моїх товаришів по команді бігати свої 5 км).

Я в сумнівах, чи варто перерва між ними-це хороша ідея. З одного боку, ви можете трохи відпочити і заправитися на другий 5км, але з іншого боку ваше тіло перейде в режим відновлення під час перерви.

Я просто цікаво, якщо існують які-небудь дослідження або досвіду, який міг би повідомити мені про це рішення? Або які-небудь поради, як я повинен використовувати перерва між ними?

+473
jaksky 26 січ. 2014 р., 02:45:52

ОК, От і все. Я читав про те, як зневоднення може гальмувати наш метаболізм один раз занадто багато, тому я вирішив провести своє власне дослідження і з'ясувати раз і назавжди, чи дійсно це просто ще один з багатьох втрата ваги міфи існування.

Якщо ви зробити швидкий пошук на Google, можна знайти багато втрати ваги статті, які пояснюють, як достатня гідратація організму - це що-то я, безумовно, згоден з станом здоров'я, але коли справа доходить до впливу зневоднення на нашому витрат енергії, я поки не знайшов ніяких наукових доказів того, що зневоднення дійсно викликають наші тіла, щоб почати спалювати менше калорій.

Я буду тримати пошук неспростовних доказів, але в той же час, я хотів би поставити неймовірно розумні люди, от якщо один з вас вже знає відповідь на мій животрепетне питання (каламбур)?

+471
Kelly Guevara 21 жовт. 2014 р., 18:36:42

Після прочитання кількох джерел про REP рекомендації різняться, я знаю, що:

 • Низьке число повторень з важким вагою нарощувати сили
 • Помірні представники менш важкий вага ростить м'язову масу
 • Велика кількість повторень з малою вагою зміцнює м'язову витривалість

Це все дана належна каденцію, щоб виробити необхідну кількість часу під напругою.

Після переїзду минулому пояснення діапазони реп, ці статті, Як правило, йдуть на прописати зразок тренувань, які або дотримуватися якоїсь конкретної мети (розвиток сили м'язів і витривалість) або пояснює як, щоб змішати їх разом. Це де моє питання починається.

Я шукаю ідеальний період циклу для перемикання між 3 основних діапазонів повторень. Я особисто працювати 6 днів на тиждень, тому я придумав 3 варіанти:

 1. Щодня в рамках одного почати тренування з підйомом тягарів близько 3-5 повторень, потім з 6-10 для гіпертрофії, а потім закінчити з 15+ до витривалості
 2. Щотижня - 1 день робити мінімум повторень, День 2-помірні, 3-й день робити велику кількість повторень, повторіть
 3. Зосередитися на зміцненні м'язів за місяць або більше, потім м'язи, і, нарешті, витривалість

Для останнього, я бачив, як він припустив, що щотижня ви зменшіть вагу і збільшуйте кількість повторень для прогресу у фазі нарощування м'язової маси, то ж стосується і витривалості, тому я думаю, що може бути 4-й варіант.

Я шукаю інформацію про плюси/мінуси цих різних циклів. Я знайшов багато інформації на різних діапазонах повторень, але не як часто потрібно робити кожен. Хоча, я думаю, я просто не знаю правильних термінів, щоб знайти те, що я шукаю.

Я відчуваю, що ця відповідь буде заснований на програмі тренувань питання. Я роблю поштовх, тиск/потягніть спліт, який виглядає приблизно так:

День 1/3/5:

Підколінні сухожилля Сідниці В Середині Задньої/Задня Дельта Латів Біцепс

День 2/4/6:

Квади Телят Груди Середній/Передніх Дельт Трицепс

Таким чином, кожна велика група м'язів отримує вправа коштує 1 Увагу 3 днів на тиждень (без урахування сполук).

+439
user433351 13 трав. 2010 р., 12:54:44

Саме які продукти ви повинні зосередитися на буде повністю залежати від ваших минулих дієти, ваше поточне стан здоров'я, і ваших цілей. Однак є кілька основ, які кожен може впровадити на краще життя майже відразу.

 • Позбутися штучних завгодно: сюди відносяться штучні підсолоджувачі, зайво оброблені фоторедакторами знімки обіди, chemicalized "побічні продукти", як консерви, сир і спам, і т. д. Просте правило полягає в тому, щоб забрати товар, і спробувати з'ясувати, що всі рослини і тварини, які пішли на її виготовлення. Якщо ви не можете визначити його в якості однієї з цих речей (соди), або не може дістати відповіді за 10 секунд (обіди і таємниця м'ясо), ви, ймовірно, не повинні їсти його.

 • Звикнути до думки, працювати для іншої частини вашого життя: сидять-це один з кращих способів, щоб знизити тривалість життя. Помиритися і прийти у захват від думки, що ви збираєтеся робити щось фізичне і весело, поки не 90 років. Це може бути підняття невеликих вантажів. Це може бути біг. Це дійсно не має значення, як довго, як ви знайдете це весело і це отримує вас активна і рухлива.

 • Приз ваш сон: надто поширена в західному світі дотримуватися прислів'я, - ви можете спати, коли ти мертвий'. Сувора правда полягає в тому, що якщо ви не спите, ви будете досить скоро помер. Завжди забезпечити собі достатній час для сну, і не намагайтеся переконати себе, що 6 або 7 годин буде достатньо, якщо ви, природно, прокинувшись до 9 години по вихідних. Створити картину сну і прокидатися природним чином протягом однієї години вашої сигналізації, як правило, йдуть.

Наскільки кому можна довіряти, чесно кажучи якусь відповідь хтось дає на це питання буде миттєво бути виконані з жорсткою критикою якщо навколишнє середовище є правильним. Якщо ви кажете, уряд, люди можуть (справедливо) вказують на Нерідко сумнівні зв'язки між FDA і компанії, які він регулює. Якщо ви кажете комусь, як Уестон ціна фонд (провідний адвокат для лікувального харчування), люди (абсолютно справедливо) відзначають, що В. П. є інформаційно-пропагандистська група та визначається її основний статут. І я навряд чи потрібно згадувати проблеми з довіряючи корпорацій і їхніх спин-оффы.

Єдине місце, я виявив, що майже всі розумні люди погодяться, надійний Кокранівського співробітництва. Вони-це міжнародна некомерційна організація, яка має статут орієнтовані на надання кращих в доказових медичних досліджень. Вони є громадська благодійна організація, створена за законодавством Сполученого Королівства, їх фінансування відкрито для всіх, щоб бачити, і він передає збору думки майже всі, кого я зустрів.

Наскільки кому можна довіряти у вашому житті, я настійно рекомендую вам налагодити робочі стосунки з людьми, які займаються харчування і фітнес кожен день - особисті тренери, дієтологи і т. д. Я особисто пішла в 6 різних залах і досить нахабно взяли інтерв'ю у тренерів і дієтологів для того щоб зондувати їх поточні і продовжувала вчитися, перш ніж зупинитися на тренажерний зал мені подобається. Нікому з людей я 'інтерв'ю' коли-небудь розсердився на мене, тому що я платив членські внески клубу на той момент - це ваше право як член/клієнт, щоб знати, хто ви працюєте! Виграш полягає в тому, що, як роки йдуть про ваші зміни тіла, і наші знання про зміни людського тіла, ви будете мати ресурси, які ви знаєте, ви можете розраховувати на, щоб сказати вам правду в їх професійні думки.

+412
Mohamed Hossain 1 серп. 2019 р., 10:27:50

Що ти хочеш з'їсти після тренування? Я знаю, що я не люблю їсти багато, і, звичайно, не що-небудь тверде відразу після тренування, оскільки потік крові, як і раніше активний мої кінцівки, а не на мої внутрішні органи, щоб сприяти травленню. Я не думаю, що це буде чинником зміни скільки потрібно з'їсти стільки, скільки з'їсть ситно поїсти відразу після тренування не рекомендується.

+382
PatrickJ 21 лип. 2013 р., 20:15:12

Періодичне голодування або протеїни вам не допоможуть набрати вагу. Їм вище ваш ремонт в калоріях. Так що якщо ви не можете з'їсти багато, відповідь-не більше білка, а білка не так калорійно, Як жири і вуглеводи. Очевидно, що періодичне голодування не збільшити споживання калорій, або.

Якщо ви не можете з'їсти більше, то єдино правильним рішенням для збільшення ваги є обмеження діяльності, які спалюють багато калорій. Це не так легко, як з'їсти більше калорій. Ваша діяльність протягом дня обмежена, і ви не можете зупинитися для того, щоб набрати вагу.

Я б порадив вам знайти спосіб, щоб покласти трохи більше їжі у вашому раціоні. Ви можете спробувати їдять арахісове масло,мед або інші подібні продукти, які багаті калоріями. Спробуйте включити продукти в свій раціон, які не легко заповнити ваш шлунок, але багаті калоріями.

Я помітив, що люди, які кажуть, що мають швидкий метаболізм зазвичай не їдять стільки, скільки їм здається. Почати відслідковувати свою вагу і, якщо це можливо для вас відслідковувати Ваші калорії, а також. Я знаю кількох людей, які почали підраховувати свої калорії і були здивовані, коли вони виявили, що вони не споживають багато калорій, як вони думали.

Ви повинні розраховувати ваші калорії, або ж розрахувати свій раціон харчування і якщо ви бачите, що ви не набираєте вагу, то додайте трохи більше їжі. Якщо ви робите це протягом деякого часу, то ви будете в кінцевому підсумку перевершити калорійність технічне обслуговування і набрати вагу.

Просто майте на увазі, є два чинники, які впливають на вагу. Ваша діяльність і калорійність харчування. Немає ніякого способу для вас, щоб набрати вагу, якщо ви їсте менше калорій, ніж вам потрібно.

+373
Qazi Anas 5 черв. 2015 р., 19:57:05

Я знаходив різні способи, щоб додати малими порціями певне обладнання в нашому залі. Наприклад, для кабелів (де кожна пластина важить 15 кг), I місце в 5 фунтів або 10 фунтів гантелі над першою платівкою. Для фіксованих штанг, я стрічку гантелі в середині бару з якоїсь групи еластичний з липучкою.

Гантелі в тренажерному залі мають фіксовані ваги на 5 фунтів з кроком від 10 фунтів до 30 фунтів і 10 фунтів з кроком для більш важких гантелей. Чи є спосіб, щоб додати всього 2,5 фунти або 5 фунтів? Я подумую про те, які можна носити в руках (зважений рукавички?), зап'ястя або передпліччя, і я не знаю, якщо є навіть таке поняття.

+371
Zane Helton 14 бер. 2014 р., 05:37:07

Забій гомілки і коліна, напевно, більший ознака хорошою технікою, ніж погана техніка. Для більшості deadlifters, вишкрібання-це великий nuissance, і коли ви почнете змінювати свою форму, щоб уникнути вишкрібання, що ви почнете одержувати проблеми.

Ідеальна форма може призвести до трохи синці, але синці не повинні бути занадто важкими, адже ви не повинні стукати в барі в ногах, а точніше, бути повзунка проти ваших ніг.

Цей сайт пропонує 5 способів для усунення шин зішкріб на тягу:

 1. Перевірити Свою Техніку.
 2. Носити Довгі Брюки.
 3. Носити Довгі Шкарпетки.
 4. Використовувати Спортивну Стрічку.
 5. Наголінники.

Для дуже всебічне обговорення станова тяга техніка Пауерліфтинг від точки зору, я рекомендую поглянути на становій тязі вправи форма і методика керівництва.

У відео за посиланням вище, ви побачите кілька ліфтерів, використовуючи ідеальне рішення для зіскоблювання проблема: тальк (дитяча присипка).

Якщо ви не шукаєте його, ви може не помічаєте, але ви повинні бути в змозі бачити, що на передній ноги білі, вкриті тальком. Зауважте, це не те ж саме підйомно порошок, який перебуває на їх руках.

Для зменшення зішкріб на ноги під час тяги, назва гри -"для зменшення тертя." Якщо ви можете зменшити тертя в точці, де бар розсувний проти ваших ніг, а не вишкрібання, вам не потертий майже як погано.

На жаль, використовуючи присипку не практичне рішення для більшості тренувань. Це робить великий безлад, більшість залів не дозволяють, а вам, напевно, потрібен хтось інший, щоб застосовувати його на ноги для вас. (Якщо ви отримаєте його на руки, він буде впливати на зчеплення на бар.)

Отже, більш практичні рішення зазначених вище у списку, і я додам ще один маленький рада:

Вибрати бар з гладкою накаткою.

Накатка - це підійняти візерунок на смузі, яка допоможе вам отримати краще зчеплення. Особливо якщо ви використовуєте підняття планки, ви можете пожертвувати накатки, щоб зберегти ваші гомілки.

Якщо ви займаєтеся в тренажерному залі, який має багато барів, щоб вибрати з, незмінно деякі бари мають гладку стиснення, ніж інші. Якщо ви дійсно пощастить, ви можете знайти бар, який має накатку, що не сходиться з твоїми ногами, коли тяги.

+356
Ovinia 7 серп. 2015 р., 13:14:51

У мене є доступ до парі гир (12 & 16 кг).
Хто-небудь може ласка, дайте мені знати, які цільові м'язи під час похитування?
Я сподіваюся, що вони тренування сідниць і підколінного сухожилля.

+330
Andrew Gazelka 1 січ. 2010 р., 21:48:48

Схоже, що пряма м'яз живота відіграє важливу роль в поставі і сприяє трохи до підвищення внутрішньочеревного тиску (ВБД).

Постава стала більш динамічною і складною, ніж люди дають йому кредит. Технічно кожен мускул у вашому тілі грає свою роль в поставі.

Крім того, він використовується для магістральних/поперековий вигин, а також.

Звичайно, це робить, але пріоритетом навчання, що є досить низьким.

Я б сказав, що тулуб більше для передачі зусилля від верхньої частини тіла до нижньої частини тіла і навпаки. Вторинна і третинна функція-це стабільність, або анти-обертання (можна вважати те ж саме). На відміну від поперековий вигин, який в кращому випадку третинного або четвертинного (четвертий) розгляду.

Чесно кажучи кілька людей, які слабкі в поперековий вигин. І якщо ви можете зробити більше 8 повторень, то, що ти більше не силових тренувань, ви тренуєте м'язову витривалість. Робимо 30-40 хрумтить стає марною тратою часу, тому що поріг адаптації-це занадто мало і потрібно, щоб довго, щоб отримати тренувальний ефект за рахунок циклів згинання хребта.

Однак, у чому ж тут вигода маючи особливо "сильна" пряма м'яз живота? Сильним, я суттєво означає за межами того, що може потрібно для базових простих речах, як постава і випадкові сидіти-вгору (або хрускіт).

 1. Гіпертрофія -- якщо це те, що ви хочете, потім завантажений Поперекова згинання (кабель хрумтить, хрумтить завантажується) є свого роду вимогою ~діапазоні 6-12 повторень.
 2. Функція-особливо вибухових анти-обертання працює як pallofs або відбивні/підіймачів або в ексцентрикові анти-згинання як викочування. Все це особливо корисно для спортсменів, особливо обертальні або накладні спортсменів, оскільки він сприяє формуванню сил/передачі.

Так, жоден з цих прикладів, здається, специфічна для прямого м'яза живота в умовах ізоляції, але ти все одно не можеш ізолювати м'язи. Це міф, можна тільки підтримує м'язи в кінетичної ланцюга. Всі м'язи працюють в якийсь кінетичної ланцюга. Навіть у кризу, що беруть участь ваші згиначі стегна, ТВА, тазового дна і ваші косі м'язи живота є.

Вірменія бере активну участь у всіх цих вправ тулуба.

Я розумію, що ВБД може бути вельми корисним для підйому і переміщення важких ваги, але, схоже, це поперечна м'яз живота, що набагато більше важливо для це.

Я б стверджувати, що внутрішні косі м'язи живота і діафрагми є більш важливими, ніж ТВА для більшості людей для сильного ІАП. Дихальні та загальнозміцнювальні вправи поліпшити МПА значно краще, ніж конкретні ТВА дрилі (вакуум/всмоктування). У чому конкретні ТВА навчання є протилежністю створення хороших МПА. Конкретні ТВА робота переоцінена і на основі, як правило, застарілі дослідження.

Наприклад, який-небудь "важку" або істотно вправи допоміг особливо сильною прямою (не поперечні!) м'язи живота? Я не маю на увазі якихось надуманих "зважені сидіти-вгору" або хрускоту вправи тут.

Так. Підборіддя вгору відразу приходить на розум, коли ви повинні контролювати розширення. Хто сильний у них, як правило, мають значні сили РА. Є шматок або два дослідження, які показали, підборіддя UPS призведе до значно більш активації РА, ніж будь варіації хрускіт (навіть завантажується, якщо я пам'ятаю).

Звичайно, враховуючи, що ви не можете повністю ізолювати одні м'язи і м'язи працюють в якийсь кінетичної ланцюга. Це нерозумно, щоб зосередитися занадто багато уваги на якій-небудь одній м'язи.

Є також численні спортивні причини сильної РА, але не традиційно, як ви могли подумати (тобто криза). Вибухова сила обертання потрібна сильна РА повільне обертання, тому кожен глечик, кожна тенісистка, кожен волейболіст і т. д... Всі потрібні сильні РА (в поєднанні з іншими тулуба та м'язів) щоб запобігти травми.

+306
nonaryiceage 8 січ. 2020 р., 04:16:44

Я вчора ввечері з задоволенням з двох років моя дочка робить накладні пресів з майже невагомою алюмінієвої трубки, коли я зрозумів, що мої плечі зробити крекінгу звуки. Я ніколи не чув їх в тренажерному залі, але зараз вдома я можу чітко чути їх.

Це може бути частково тому, що мої плечі перебувають у гіршій формі, ніж зазвичай, так як я чекаю світло тендиніт лікувати, але я підозрюю, що це якось пов'язано з тим, що в мене погана постава і злегка нахилившись вперед плечі.

Згідно цієї відповіді тут в іншому пості:

Постава плеча/лопатки-це важливо, коли робиш вправи для зміцнення обертальної манжети. Якщо плече в округле положення (із цупкої грудні м'язи або слабкі м'язи лопатки) може поставити велике навантаження на РТК сухожилля, особливо при піднятті руки над головою. Манжети може стати падав між акромионом і голівкою плечової кістки.

Крім того, за даними інший текст у блозі,

Дельтоподібні м'язи-це багатофункціональний з три розділів (глав), які рухають руку в різних напрямках. Накладні мета тисне на передні і бічні. Однак, ступінь залученості може бути істотно змінена з невеликими змінами і ще раз збалансований розвиток є ключовим. Взагалі кажучи, більшість людей переразвитые в передній, що викликає верхній важіль, щоб повернути всередину результати ортостатичної недостатності характерні округлі плечі.

Це означає бути гарною ідеєю, щоб шукати інший базовий, комплекс вправ плечі, які ставлять менше акценту на передніх дельт, для людей з округлі плечі?

За даними EXRX, вертикальному ряду є одним з основних, складових вправ, які в основному націлений на бічній Дельтоид, а не спереду. Список включає в себе синергетичні м'язи обертає манжети плеча: підлопаткова, подостная і мала кругла. В якості порівняння, побачити штангою армійський жим , який працює в основному передня частина дельтоподібних м'язів.

Тому питання: чи є вертикально ряд, хороша альтернатива накладними прес для людей з округлі плечі? Чому, чому ні? (у рамках програми, такі, як СС або SL5x5)

+260
Sharondio 27 лют. 2019 р., 07:05:29

Поки Ваш облік калорій ви спалюєте і їли вище вашого TDEE на ваші доходи не постраждають.

+229
TTRavl 21 трав. 2010 р., 01:12:39

Привіт в принципі я б recemond робити 40 хвилин інтенсивного кардіо, а потім 30 хвилин Ваг - робити складні, так як вони спалюють більше жиру (присідання, випади, жим лежачи і т. д.)

Робиш, як дозволяє мати dlouble спалити жир (в період з кардіо-і годин після того, як від гир), підняття вантажів також означає, що ви реліз гормону росту, коли ви спите, який переробляти жир! Якщо ви тримаєте ваші калорії під 1300, а є ліфт і робити кардіо у вас буде втрата в найкоротші терміни :)

+221
Vinu Mendis 2 вер. 2010 р., 18:56:05

Після того як я зробив деякі дослідження, це мій поточний план:

 • Одну просту річ я можу зробити, це заморозити пляшку з водою, потім розкачати його під арок за 5 хвилин кілька разів в день. Це і масаж і лід він болісно арки.
 • Схоже, я, можливо, підошовний фасциит, який часто зникає протягом трьох-чотирьох місяців. Я планую використовувати Еліптичні тренажери і їзда на велосипеді, які схожі на біг, але не переживайте мої ступні, поки біль не вщухне.
 • Також я планую поговорити з ортопедом про біль. У цей момент, оскільки нові туфлі, вставляє, і атлетична стрічка не допомогла, я думаю, що лікаря може бути необхідним.
+204
CoolArts 21 бер. 2013 р., 11:34:18

Це моє розуміння, що генетика відіграє істотну роль у швидкості спринту. На щастя, у мене завжди був швидкий спринтер і насолоджуватися ломанувся за який-небудь довгі дистанції.

Я припускаю, що цей генетичний ефект також поширюється на інші м'язи мого тіла (у мене довгий кидок, наприклад), тому мені було цікаво, як я можу заробити на цьому - чи є конкретні вправи, які зробили б більшість моїх м'язів склад? Або будь-якої високої інтенсивності вправ це робити?

+190
David Russell 5 бер. 2012 р., 20:11:55

Я Квазар, новачок тут! Я 5' 6 (167 см) і вагою 81 кг(178 фунтів), 32-х років. За останні 8 місяців, Я записалася на курс бакалавра у відкритому університеті, для якого я повинен був зробити деякі ретельного дослідження поряд з моєю основною роботою, і я набрала близько 8-9 кг(20 фунтів).

Я почав тренування в цьому місяці. Мої поточні тренування включає в себе бадьорою пробіжки за 3 кілометри кожен день, потім 10 км від відпочинку велоспорту.

Я хотів би, для зміцнення м'язів, підвищення фізичної витривалості, пролити додатковий вага, тонус організму, покращити свій зовнішній вигляд і форму, але здоровим. Я хочу бути послідовним у виконанні і підтримувати його.

По-перше, дозволить додавання велоспорт(з великим ухилом), наприклад, 30 км/день, і біг/бег в рутинну допомогти? Це викликає занадто багато болю у м'язах? Горить 800-1000 калорій через здорову кардіо?

По-друге, я ніколи не робив силові тренування все життя. Могли б ви запропонувати виключно базові вправи, щоб почати?

Дякуємо за тонну друзів! - Квазар

+109
Desire of online earning 8 лист. 2010 р., 07:31:18

Мені майже 19 років і я регулярно займаюся в тренажерному залі з 3 місяців. З висоти 5'10 і вага всього 115 фунтів, я спочатку записався в тренажерний зал з наміром стати трохи громіздким, і покласти на деякі м'язи.

Я був дуже комп'ютерний баг кілька місяців тому і не звернув належної уваги на своє власне тіло або інше тіло як еталон еталоном, але тепер, коли я знаю, я бачу в поїздах та інших громадських місцях, які більшість людей вже мають об'ємні біцепси і груди, не може навіть відвідуючи тренажерний зал один раз, тобто ці громіздкі роду хлопців, які приходять в тренажерний зал і вагу вони піднімають або штанів, смішно дивитися на їх м'язову масу. Я маю на увазі це явно більше ваги, ніж я, але не з дуже великим відривом, всього в 2-5 кг більше, ніж те, що я роблю, тому я вважаю його дуже досяжне в найближчому майбутньому.

Деякий час тому я натрапив на фразу гіпертрофія проти силових тренувань (для мене силова тренування включала всі види підйомно раніше). В даний час, мій тренер тренажерного залу підготувала звичайної тренування для мене це щось на зразок :

Кожен день : Chinups : 15x5 ; віджимання : 10х5 на старті ; зап'ястя кучері 20х5 і плечового пояса 15x5 (з вагою легше, ніж я зазвичай використовую для жиму від плечей) Понеділок: Груди 4х10 (складається з 4-5 вправ на груди) ; трицепси : 3х10 (знову ж таки, 4-5 звичайних вправ на трицепс) Вівторок : спина : 3х10 ; біцепс : 3х10 Середа : плечі : 3х10 ; ніг : 3х10 Повтор у вівторок, п'ятницю та satudray

Є деякі винятки, як для теляти підняти повторень є 20-25.

Так що, я бачу, він хоче, щоб я тренуватися для гіпертрофії? Знову ж таки, я не хочу робити всю цю важку роботу і стати просто розпустив, я хочу, щоб дійсно стати сильніше, щоб підняти більше ваги і сили, що супроводжує мене кожен день, а не тільки виглядає.

Я зробив деякі дослідження, що гіпертрофія, але я до сих пір залишаються значною мірою нуб, так що якщо я тренуюся для міцності, дозволяє сказати, що додавши більше ваги, ніж я нині роблю по 4-6 повторень, що змусить мене неврологічно сильніше і допомагають принаймні деякі м'язи?

Чи, можливо, я повинен піти для них обох? Як ви пропонуєте мені враховувати ці зміни, так що я тренуюся на міцність, а також розмір?

Крім того, я розумію, що називається прогресивної перевантаженням, але під яким способом його застосовувати? Сила або гіпертрофія? і як ви правильно включити його?

Наприклад - я Військово-повітряна Прес з скажемо 5 кг з обох сторін, тепер для прогресивної перевантаження статися, я повинен збільшити наступних повторень від 6 до 8 на 10 в наступному набори чи треба збільшувати вагу від 5 до 7,5 до 10 кг? і представники спуститися з 10 до 8 до 6?

Що краще і чи є різниця? чи можу я розраховувати реп у той час як збільшення ваги?

Потім знову, дивлячись на моє тіло рама висота 5'10, Вага 115 кг, талія 26 дюймів, 11 дюймів біцепси і просто курячі ніжки, які будуть краще для мене? Я маю намір продовжувати ходити в спортзал на довгі роки.

+81
Pavel Zhilyaev 1 жовт. 2010 р., 04:13:36

Перевірити www.dojofitness.io

Я вважаю, що це додаток охоплює всі ваші потреби. Це дозволяє працювати з вашим тренером через додаток, щоб створити тренування і дієти плани і відстежувати / контролювати прогрес. Це також дозволяє розміщувати результати і змагатися з друзями.

+70
user2751130 19 лип. 2014 р., 15:35:05

Також відповідь не може бути жирніше, тому що, особливо в підлітковому віці руки, як правило, не хочуть рости.

Які найкращі вправи?

+38
a small bear 6 жовт. 2017 р., 19:21:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil