Як зігнути лікті віджимання

Я плутати про те, як згинати лікті, спускаючись в пуш-ап. Якщо ми спостерігаємо людини, який робить правильний пуш-ап зверху я.е, що його спина видно нам, своє тіло, створити фігуру "Т", спускаючись в пуш-ап, чи це буде 'Вів' з обох рук, формуючи в це?

+52
Mark Selden 22 квіт. 2011 р., 06:40:05
33 відповідей

Сидіти і випробування достигаемости є частиною загальної оцінки медичних тестів. Основний спосіб-сісти на підлогу, ноги плоскі, з ногами на вікно або іншої вертикальної зупинки. Вимірювальна лінійка або прилад використаний для того щоб подивитися, як далеко людина може досягти (або минулому) напрузі. Він використовується як показник загального стану здоров'я, коли входить в повну оцінку. Погані результати-це показник того, що людина може бути схильний до болю в попереку та/або травма, якщо не виправити.

Головна обмежувачі на цей тест будуть ваші підколінні сухожилля, нижній частині спини (еректорів spinae), і, можливо, в якійсь мірі сідничні м'язи.

Хоча в чомусь себе обслуговує, ця відповідь охоплює всі (і потім деякі) відрізків, які допоможуть з цим (є багато інших тягнеться, ось основні з них. Кожному перегоні/група м'язів буде мати кілька варіантів). Зокрема ті, які ви хочете зробити для цього конкретного тесту будуть 1, 2, 4, 7 і 8.

+995
Faruk Chakma 03 февр. '09 в 4:24

Ваше питання дуже суб'єктивний. Короткий відповідь, немає чарівної формули для визначення цілей. Однак, є рекомендації. Постарайтеся бути реалістичними. Наприклад, якщо на даний момент, Ви не можете жим лежачи 300 кг, не ставив перед собою такої мети. Навпаки, ставить метою збільшення кількості в даний час ви можете підняти. Іноді цілі не мають нічого спільного з акт роботи. Насправді, я вважаю, що ви заявили мета у вашому пості: переконавшись, що ваш костюм підходить в квітні. Найбільш важлива річ, щоб пам'ятати, що цілі передбачають довгострокову прихильність процесу фітнесу. Як тільки ви досягнете мети, встановити ще. Ось як ви тримаєте поліпшення. В іншому разі, що б ви зробили, коли ви досягли своєї мети?

+972
carstn 18 бер. 2019 р., 22:54:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви заощаджуєте енергію у вигляді глікогену, тому що це найшвидший спосіб зберігання і використання енергії. Коли ви тренування U втратити багато цієї енергії, і ви починаєте приймати енергію від інших ресурсів, таких як жир. Це відбудеться тільки якщо ви вже втратили свої швидкий спосіб отримання енергії. Коли ваш глікоген відновлюється з великою прийом їжі після тренування ви припиніть використання жиру для енергії, але починають використовувати нові і прості вуглеводи. Будь ласка, не сприймайте це як Раду, Щоб не їсти після тренування. Я думаю, що дуже важливо поїсти після тренування, тому що ваше тіло потребує мінералах і білках. Якщо ви хочете схуднути, просто харчуйтеся правильно, і ви не будете мати ніяких проблем з їжею після тренування.

+965
Charles Hamilton 25 серп. 2013 р., 21:14:42

Збільшити тривалість і зменшити кількість днів; це повинно дати вам самий результат, як і в будь-якому іншому вправі.
Ви зможете підвищити витривалість і спалювати більше жиру таким чином.

Сподіваюся, що це допомагає.

+964
k2moo4 21 вер. 2015 р., 12:19:01

У тренажерному залі, я дотримуюся 3 до 4 комплектів (4 комплекти для з'єднання засобами антицелюлітного комплексу та 3 комплекти для занять ізоляції) з 10 повторень кожен. Але проблема в тому, що я не в змозі підтримувати 10 повторень в 2-го і 3-го наборів.

Я беру близько 2хв відпочинку між сетами. В ході 10-ї респ 1-й сет, я відчуваю, що я міг би зробити більше 2-3 повторень.

Звичайно, для того, щоб досягти своєї мети 10 повторень, в кінці кінців, я намагаюся обдурити повторень при неправильній техніці (з допомогою інших груп м'язів, використовуючи обороти і т. д.) або роблять неповних повторень.

 1. який з них краще для гіпертрофії, щоб зробити 10 повторень в 1-му сеті, 8 в 2 і 6-7 в 3-ій (чи с) 10 з усіх наборів?
 2. Я повинен зменшити моє опір (вага)?

Ще одна проблема під час тренування в тренажерному залі є значне падіння в моєму виконанні в наступних вправах. Дозвольте мені пояснити це на прикладі: Я взагалі тягне/chinups перше (3 підходи по 10, але я не зможу підтримувати 10 повторень через всі три комплекти), то після цього номера верхньої частини тіла засобами антицелюлітного комплексу, коли я роблю стоячи тисне штангу, вага я міг різко натиснути крапель. Його з-за цих chinups/підтягування.

Як підтримувати гарне уявлення, через всі вправи?

+885
Raul M 4 лип. 2014 р., 10:18:04

Є деякі жирові відкладення формули, оцінки жиру тіла з ІМТ

 • Формула Deurenberg
 • Формула Deurenberg #2
 • Формула Галлахер
 • Джексона-Поллока Формулою

На цій сторінці (перший стовпець, четвертий вибір) - це "випробування жиру". Розрахункова жиру тіла обчислюється з використанням всіх 4 формул.

Посилання: Оцінка Тести

На сторінці результатів калькулятор вимірювання стрічки. Це дуже точний калькулятор жиру. Я був тест в журналі профілактика, порівнюючи його з рази штангенциркуль шкіри методом гідростатичного зважування.

Журнал Prevention сказав, що цей калькулятор був більш точним, ніж складки супорт шкіри і порівняли результати з гідростатичним методом.

Хоча це не формула. Я написав код в 1993 році і зробив веб-версію в травні 1996 року. Вимірювання стрічки він просить про зміну для чоловіків і жінок, вік вище 27 і нижче 28 років.

Цей сайт не був проведений на комерційній основі і був покинутий близько 10 років тому. Але калькулятор жиру в організмі, як і раніше, працює просто відмінно.

Не знаю, чому вам потрібна формула, але якщо вам потрібна метрична версія я міг би зробити вас одного.

Я витягнув 4 ІМТ формули з цієї сторінки.

 $FatBMI = (1.2 * $ІМТ) + (.23 * $вік) - 5.4;
 $FatBMI2 = (1.29 * $ІМТ) + (.20 * $вік) - 8;
 FatBMI3 $ = (1.46 * $ІМТ) + (.14 * $вік) - 10;
 $FatBMI4 = (1.61 * $ІМТ) + (.13 * $вік) - 13.9;
+882
user3358313 25 черв. 2014 р., 10:00:28

їм 24 і 180см заввишки і близько 95кг ваги. я програміст, і як ви знаєте свою роботу, що повинен думати і активності розуму.

у мене є хороша дієта і якщо я дотримуюся наказам дієта допомагає схуднути дуже добре, але є проблема.

велику частину часу, коли їм працювати, якщо я відчуваю себе трохи голодним, я не можу добре зосередитися. і його, як нервові атаки, що я повинен що-небудь з'їсти. щось з цукром або вуглеводів в ньому.

у мене багато діяльності в моїй роботі це не дай активності тіла. іноді я гуляю по годині, але він не може бути завжди.

ви можете дати мені поради, які допомагають мені бути в хорошій формі і без проблем з моєї роботи.

дякую за допомогу

+851
Sirex 30 трав. 2019 р., 06:23:10

Якщо ви не тренування, незалежно від того, як добре ви їсте... ваша м'яз буде скорочуватися. Без навчання неможливо підтримувати/нарощувати м'язову масу, тому що це процес руйнування м'язової тканини і її відновленню.

Як швидко чи втрачу я м'язи, якщо я перестану працювати?

Це залежить від людини, всі люди різні.

Висока інтенсивність навчання без відпочинку, то необхідно з великою кількістю супер сети-це те, що ви хочете робити, якщо у вас є менше часу, щоб тренуватися. Тренування не повинні бути довше, ніж на годину максимум

+754
Christopher Dumas 2 бер. 2016 р., 08:23:36

Дійсно. Незважаючи на його широке застосування, формула явно не великий. Спробуйте виконати відповідні розрахунки щодо рівняння для Чоловік/Жінка з 2-річною дитиною, вагою в 27 фунтів і 36 дюймів у висоту, і ви знайдете жінок мають вищу БМР!

Якщо ви вважаєте фізична відмінність між чоловіком і жінкою в вік малюка досить мінімальним у I розглянемо рівняння слід використовувати з обережністю.

жінка: БМР = 655 + (4,35 х вагу в фунтах) + (4,7 х висота в дюймах) - (4,7 х вік у роках).

чоловік: з BMR = 66 + (6.23 x вагу в фунтах) + (12,7 х висота в дюймах) - (6,8 х вік в рік).

+736
Dmitry Rukavishnikov 6 лист. 2010 р., 02:49:52

Якщо ви знаєте про йогу, то ви знаєте, що ми повинні лежати на спині під час Uttanpadasana (підняли ноги поза). Я роблю це з комфортом. Але мені сумнівно, якщо я лежачи правильно чи ні. Як я лежу в наступним чином: enter image description here

Тепер, якщо ви 1-ї позиції в зображення, коліна розслаблені, а хребет зігнутий вгору (Зверніть увагу , що крива не представляє живіт, це про хребет) і є простір між Землею і хребта (може бути на 1-2 дюйма).

На 2-ій позиції, мені доведеться застосувати трохи зусиль, щоб "відпочити' живіт і хребет буде прямий (напевно) і простір-це мізерно мало (так як і коли ми ходимо без наш хребет прямий, як сутулість). Але в той же час, підняті коліна, так, щоб привести їх вниз і зробити ноги прямими, я з силою, так що ця позиція не змушуй мене відчувати себе розслабленим.

У той час як в 1-му положенні, я відчуваю себе розслабленим.

Так що я просто хочу знати, якщо 1-й позиції правильно чи неправильно?

Також, під час йоги (підняли ноги ставлять) я відчуваю тиск на нижній відділ хребта, а також в животі, як розтяжки). Це те, що ця йога призначена робити?

(Я піднімаю ноги близько 30-40 градусів).

+606
danrockstheplanet 22 квіт. 2011 р., 23:51:09

Тільки хороша міра, щоб зменшити жир і підготовки якийсь період дня 1 годину (кардіо + тренування, ви почнете зниження жиру, він буде спалювати ваші калорії, також одночасно контролювати споживання калорій. Разом буде зменшити ваш жир і підтримувати свою вагу

+590
ismail morady 19 лют. 2010 р., 04:56:57

Ну так, безумовно - харчування після занять йогою буде відрізнятися з харчуванням після бігу на довгі дистанції сесії. Все зводиться до того, що ваші цілі навчання? Ваші цілі втрати жиру, м'язової маси, загального стану здоров'я/самопочуття, підготовки до конкретної події? Це також залежить від інтенсивності тренувань і частоти/тривалості цих!

+543
Miswati Wati 31 трав. 2013 р., 13:59:35

Немає. Інгредієнт був заборонений в 2012 році, але не креатин.

+495
Steven De Bock 15 лист. 2018 р., 00:19:07

На анімаційне ТБ-шоу (дракон м'яча Z) персонажі будуть мати одяг, яка здавалася в 3 рази є вага. Поступово нарощуючи ваги (скажімо, по півкіло на день), можна бути в змозі виконувати рівномірно по тіло 3 рази їх власна вага і почувати себе нормально? Які плюси і мінуси?

+482
Germesssss 4 лист. 2013 р., 03:37:53

Велику роль у виборі втрати ваги полк вибираючи те, що ви будете продовжувати робити. Зумба звертається багато людей, тому що він має танцювальний аспект, який робить його цікавим для них. (Є клеймо, пов'язане з роботою в "нудної старої тренажерний зал".) Якщо ви збираєтеся продовжувати займатися зумбой над іншими тренувань, тоді точно дотримуватися його.

Наскільки він ефективний, це залежить від тривалості й інтенсивності тренування. Є великий рух для нього, і якщо ви насправді важко працювати (і потіти), то ви спалюєте калорії. Це означає, що, якщо ви стежите за своїм раціоном, а також, ви будете втрачати вагу і досягти м'язового тонусу.

Я хотів би запропонувати, що ви робите поєднання діяльності (допомагає змішати його, теж).

 • Зумба - кілька разів на тиждень. Це ваша кардіо вправи/втрати ваги.
 • Вага/силові тренування - зробити це один раз або два рази в тиждень. Це допомагає вам спалювати більше калорій, коли ви робите свою частину кардіо, тому що ваші м'язи потребують більше енергії. Він вже не раз доводили що люди які доповнюють кардіо з силовою тренуванням підтримувати здоровий статури і зниження ваги.
 • Правильно харчуватися - не голодувати або перейти на будь-яку дієту. Правильно харчуватися. Здорові білки (курка, риба тощо). Овочі. Фрукти. Не приходь додому з класу і наїстися морозива або ви побачите без втрати ваги (і напевно навпаки). Тим не менш, це добре, щоб винагородити себе за раз (принаймні пару раз в тиждень) з невеликим лікування.

Тримати ці три речі на увазі, і переконайтеся, що ви працюєте на належному рівні інтенсивності, і ви побачите зміни, які ви шукаєте.

+479
bonsfi 22 трав. 2016 р., 18:59:33

Ви могли б спробувати буксирувати вага за вашим велосипедом, але ви повинні зробити це поза доріг загального користування.

+362
Ludo Sachot 17 груд. 2018 р., 01:06:51

Сто-це ізометрична тренування живота як колода, бобові щука, проводить V і L сидить.

Вони служать цілком зрозумілих причин

 1. Специфічність, ізометричні тренування м'язів черевного преса добре перекласти на важкі присідання, станова тяга та спортивної гімнастики

 2. Контроль в області живота, изометрию дійсно працюють в Pyramidalis, який є м'яз, яка контролює лінії, що розділяє м'язи черевного преса. Маючи сильну Pyramidalis кошти мають більш глибокий розріз між АБС і контролювати їх.

Як для м'язового зростання, так, він буде творити чудеса.
Було показано кілька разів, що изометрию або часткових повторень з упором на подовженій частини м'язи наростити м'язову масу більш ефективно, ніж пікове скорочення і тримає майже так само, як повний диапасон руху.

+357
JL M 22 вер. 2019 р., 08:09:24

Я пробував багато різних женьшеню добавки для підвищення енергії і фокусу і головна проблема з усіма ними було побічних ефектів, пов'язаних з походом в туалет (я помилую подробиці тут). Не могли б ви порекомендувати женьшеневого додаток, з яким у вас в цілому хороший досвід для підвищення енергії і фокуса?

+342
berik 11 трав. 2014 р., 18:29:39

Пульс-це індивідуальна міра. У мене 60. Мій колега, який набагато здоровіше, ніж у мене було 80. Деякі ультра марафонець я знаю вже 30.

Асортимент величезний марний, оскільки відпо-це даремні заходи. Те, що ви можете дивитися поза для змін. У вас є 80 зараз, якщо воно змінюється на 60 без довгих тренувань? настав час звернутися до лікаря. Воно змінюється на 120? Пора до лікаря швидше.

+330
Anita Jonson 22 жовт. 2012 р., 13:10:56

Я б припустив, що замість того, щоб вкладати гроші в риб'ячому жирі, що ви дивитеся, щоб управляти біль і дискомфорт на розтяжку до і після кожного тренування. Уникайте будь-яких рухів, викликають біль, яка не терпима. Це може означати, перехресне навчання з іншою діяльністю. Найголовніше, послухайте, що ваше тіло говорить вам. Запалення може стати хронічною проблемою, якщо не коректно.

+324
B0nt0t ayam 11 черв. 2016 р., 21:35:42

Я 30yr старий чоловік, а у мене 10 км (20км туди і назад) їздити на роботу.
- Про 60/40 велосипедній доріжці/дорозі, і його місто = так може бути стоп-старти зі світлофорів в годину пік.

Я була тільки їзда близько 3 разів на тиждень, а потім, використовуючи мій мотоцикл на інші дні.
У мене є велосипед, гонщик, одиночний швидкість, але це прекрасно, так як маршрут майже всі плоскі.
Я ніколи не доводила до цього - просто крейсерська = займе близько 35-40хв, щоб дістатися до роботи (до світлофора)

Я 6ft2 і важать 210lbs, і тому ІМТ каже їм надмірна вага, тому я хочу наблизитися до 180lbs.
Тому я прагну змінити свій спосіб життя для досягнення цієї мети.
- У мене вже є план з дієтою - використанням DailyBurn, щоб допомогти з цим.

Я уявляю, що я в кінцевому підсумку роблять деякі працюють в якийсь момент, а також тримати очей на eBay для деяких Ваг. - Однак, я зайнята людина. В ідеалі я віддаю перевагу ідею максимального використання часу і моя черга їздити на більш ефективний метод схуднення (і як бонус отримую, щоб працювати швидше, зберігаючи більше часу).

Я думаю, я вже знаю відповідь - цикл складніше
Я волів би більш докладні відповіді з рекомендаціями щодо мотивації мене зробити це. - Я думав може спідометр для велосипеда, щоб відстежувати раз на/середня швидкість/і т. д., Але світлофор, звичайно, зробити це складно покластися?

Будь-які поради (з втратою ваги на увазі) було б здорово.

Я думав про здавання в прокат велосипедів-SE, але я думаю, що його більше пов'язаних з фітнес.

Я теж читала цей пост, який має відношення, але не дублювати. Цей пост про те, як зробити ваш коммутіруют продуктивної насправді не пов'язані, але я також покликані приймати поради від туди ж.

+238
user50595 23 бер. 2016 р., 12:00:47

Як Sparafusile сказав, що ви не можете вибрати ефективну втрату жиру. Спробуйте додати маси в верхню частину тіла, замість того, щоб виглядати більш пропорційним.

Крім того, стосовно Sparafusile пропозицію робити вправи для ніг, це безперечно допоможе з поліпшенням їх складу. Вони могли б не втрачати площу, але замість того, щоб дивитися в'ялі, вони почнуть виглядати більш пружною.

+232
jj01 21 лип. 2010 р., 16:44:38

Високий п'ять для роботи на дому! Ви можете досягти чудового рівня фізичної підготовки з допомогою вправ будинку, якщо ви знаєте, що ви робите.

У всякому разі, я пам'ятаю, підтягування з рюкзаком теж. Однак рюкзак буде дисбаланс мене, оскільки вона не була щільно загорнута навколо мого тіла. Ось чому це набагато краще, зважених взяти себе ременем. Пояс дозволить розподілити позиції надає вага краще. Також після того, як я здав 20кг на зважені підтягувань мій рюкзак почав повільно роздирають на частини.

Ще одна причина, чому я віддаю перевагу пояс, до рюкзака, що рюкзак лежить на верхній частині тіла, який працює під час підтягувань. Таким чином, якщо рюкзак стає важче, ви дізнаєтеся, що він заважає ваші плечі і спину правильно Flex для їх повного потенціалу під час підтягувань.

Я знаю, ремені для зваженого підтягувань може бути дорогим, але ви можете уникнути цього за допомогою поясу карате, який коштує близько 1-2$. Також я перевірив мій пояс з карате у вагових підтягування з 65kgs прив'язаний до мене. Я написав статтю про використання поясу карате в якості заміни дорогих вантажні пояса.

+231
Leyfae 16 січ. 2010 р., 05:53:24

Не той, який відповідає вашим графіком. Зверніть увагу, що якщо ви вирішите робити плавання вранці і ввечері, то ваше харчування має бути подивився на трохи більш ретельно. Наприклад, якщо вранці, після того як ви закінчите плавання тренування, і ви не їсте достатня кількість вуглеводів і білків для того, щоб поповнити запаси глікогену (по суті, вашої енергії), після тренування у вечірній час буде дуже страждати і навпаки.

Особисто я б робити їх у різні дні, просто тому, що процедури вимагають бодібілдинг дні відпочинку. Таким чином, замість того, щоб повністю відпочиває, у вас буде активний день відпочинку, який допоможе прискорити ваше одужання на наступний день бодібілдингу. Аеробна активність була показана для поліпшення відновлення м'язів і, таким чином, це хороший варіант, щоб розглянути. Це також буде корисно з точки зору втрати жиру, так як ви ніколи не буде не активний. Крім того, ваше харчування може розслаблятися трохи більше, ніж роблю як в той же день.

Припускаючи, що ви працюєте на інтенсивність 100%, я б особисто знайти його таксувати, щоб зробити дві виснажливі тренування в день, регулярно. Це може бути негативний вплив на нервову систему і залишити вас більш втомленим в цілому.

Отже, що я намагаюся сказати, що ви могли б зробити, як в той же день, якщо ви приділяєте велику увагу на свій раціон і переконайтеся, що ви заправлялися досить вуглеводів і білка, тому вам не втратити м'язи і енергію, а також переконавшись, щоб уникнути зневоднення. Однак, було б набагато легше просто робити їх в різні дні, як розумово, фізично, і з точки зору харчування.

+222
huebe 22 вер. 2012 р., 09:25:32

Як я вже казав в іншій ваше запитання. Всі три з цих вправ ефект нижню частину спини, косі м'язи живота, і деякі з ваших фактичних черевного преса до такої міри..я.е всі вони працюють своє ядро. Оскільки ви новачок, неважливо, що ви робите, ви будете набирати м'язи, де коли-небудь ви робите роботу. У цьому випадку, ти робиш розширення (попереку), бічні дошки (весь сердечник, а в першу чергу косі м'язи живота, м'язи на стороні вашого торсу і, отже, талію), і дошки (цілі ядра)...оскільки штани мають розміри в залежності від діаметра вашої талії в дюймах, навіть дуже незначне збільшення м'язової маси в цій області викличе десь в районі 0.3-1.5 дюйма різниці і, отже штани будуть отримувати тугіше лол. Так що не хвилюйтеся, це добре, якщо ви не плануєте стати моделлю статури в цьому випадку перестають працювати косі м'язи живота, оскільки вони можуть нашкодити вашому в-конусність.

Я не буду розводитися про це тут, але чому ти робиш-розширення? Будь ласка, зробіть якийсь дослідження щодо цього вправи і прийти до висновку самостійно, як непотрібно і шкідливо це..є багато кращих вправ, які ви могли б зробити, що б всі включити більше м'язової маси і сили, і здоров'я хребта.

+214
user9180 6 жовт. 2013 р., 00:04:54

Як говорить назва, я хотів би знати, що це найкращий час, щоб пити воду, до, під час або після їжі?

Припустимо також, що відповідь була, в якій кількості рекомендується?

+185
Michael Coman 23 січ. 2010 р., 05:34:29

Я не думаю, що можна було б затримувати дихання з допомогою набору, так що я припускаю, що ви маєте на увазі, чи є чи не тримати своє дихання протягом одного повного повторення.

Тримати ваші повні легені повітря допомагає створювати внутрішньочеревний тиск, який стабілізує і додає підтримку для ваги над вами. Я вважаю, що це найважливіше, коли робиш присідання, але явно, що додаткова стабілізація може допомогти з лава для преса. Будь-яке зниження цього тиску призводить до зниження напруженості. Взяти наведений нижче уривок з інтерв'ю Павло Tsatsouline, в контексті внутрішньочеревного тиску для силових тренувань.

Коли я почав займатися армрестлінгом, мені сказав професіонал в спорт, "не дозволь мені почути, як ти дихаєш." Це тому що момент, коли ви видихніть, ви отримаєте бити.

Тим не менш, ви повинні балансувати з комфортом, а вам не треба відволікатися на свій фокус. Я ловлю себе на видиху трохи вгору частина важких підйомників. Я ніколи не видихайте весь шлях, тому що я хочу підтримувати цей тиск для безпеки (і на наступний реп, якщо він є). Звичайно, потрібно тільки вдихати (швидко) між повторень.

Зверніть увагу, що якщо у вас є проблеми з серцем або кров'яним тиском, то дихання може нести в собі ряд додаткових ризиків.

+134
danilaluky 10 бер. 2010 р., 03:21:01

Я недавно почав мою довгу дистанцію знову бігти, і я шукаю, щоб конкурувати в марафоні на початку наступного року. Однак, я помітив, що конкретно мій ахіллового сухожилля може бути досить жорсткою у деякі дні. Я і був досить слабким в минулому після виконання розтяжки, в основному з-за не будучи впевненим, що і коли робити.

У кого-небудь є хороша розтяжка і вправи для бігуна (особливо бігунів) а також поради, коли робити простягання? наприклад. до або після запуску або прогріву, стрейч, довгостроковій перспективі, і т. д...?

+130
Sandra Yasskin 2 вер. 2019 р., 22:05:06

Є така ідея, я просто чув/читав про це, зокрема бігу, де після того, як ви завершили дистанцію можна зменшити після тренування втому, занурюючи ноги в воді (гарячої та холодної), тим самим надаючи гідростатичний тиск на ноги і перенаправляє потік крові в біль в області попереку, до глибини душі. Цей процес затвердження, щоб дозволити для швидкого відновлення.

Що я знайшов цікавим є те, що тиск було більш важливо, ніж температура, хоча температура дуже важлива. Тоді я подумав, якщо є спосіб, щоб збільшити тиск на ноги.

Хто-небудь тут є досвід використання більш щільних рідин або, можливо, чоботи під тиском або інший пост-вправи для відновлення лікування болю в кісточках? Б чашки всмоктування терапія посилюють біль?

+92
stewsters 11 трав. 2017 р., 10:56:12

Коротка відповідь: Не здавайся. Повний марафони є складними і важко отримати права. Подумайте про зволоження та харчування під час гонки.

Я раніше бігом. Мій марафон ПР 2:32-в Чикаго. Але я також запустити якісь жалюгідні марафонів. Ще коротше рас начебто 10к, я знаю, я був у набагато кращій формі, ніж моя раса.

Мій кращий рада про повну не здаватися. Це довгий шлях, і є величезна різниця між 20-мильної тренування і 42 км. Кожен марафон розгортається в іншу сторону. Мій перший (і найшвидший) пройшло чудово. Я був курсувати вздовж дуже красиво пройти близько 35 км. Я навіть думала (ха!) що я не врізався в стіну. Я зробив, але близько 6 км до фінішу і отримав через нього.

Мій наступний, я був у найкращій формі, але близько 18 км, мої ноги почав відчувати себе дуже втомленим. Я продовжував йти, але легко 15-20 хвилин повільніше, ніж мій цільової темп.

Я думаю, що мій великий рада буде уважно ставитися до харчування і зволоження. Це робить величезну різницю. Потрібно приймати вуглеводів під час повного марафону. Часто це "Гаторейд" або "Пауэрэйд". Я завжди тест з фактичним бренду під час тривалих перегонів. Моя порада-трохи на кожній станції. Якщо станції знаходяться в 1 км або 2 км один від одного, вам буде добре. Якщо вони в 5 км або більше, переконайтеся, що ви отримаєте хороший напій у кожній.

ГУ або гелі можуть працювати для деяких людей. Я один раз спробувала в довгостроковій перспективі, а в межах 2 км потрібно було знайти туалет. Він просто не працював з шлунком і працює. Інші друзі вважають, що вони отримують величезний поштовх від цукру.

Коротше кажучи, що кожен марафон буде відбуватися по-різному. Ви отримаєте велику час тренувань. Обов'язково відпочинь, і в підготовці, і після довгих перегонів. Вона займає близько 20 днів, перш ніж повністю оговтатися від марафону.

Ви також можете подивитися в періодизації тренувань. З 36 тижня, ви можете отримати в тренувальному циклі на 10k або напівмарафон, потім 16-18 тижня побудувати для марафону.

+87
Benjamin izidore 28 лип. 2013 р., 13:42:44

Я ходжу, в середньому, в 15 хвилинах милю і на рівній місцевості. У мене вага 150 фунтів, і я 5' 7" З середньої статури.

Я намагаюся керувати своїм здоров'я і хоче забезпечити свою вправу балансує мій раціон харчування правильно.

+79
houst 6 лип. 2018 р., 09:30:48

Я не звик багато бігати, але останнім часом я почав займатися спортом і це включає в себе також. Я помітив, що після того, як я побігав 400-500 м, мої ноги (обидві) почне боліти в області камбаловідной м'язи, на внутрішній стороні гомілки, приблизно на півдорозі від стопи до коліна, досить локалізована ближче до кістки. Якщо я продовжу біг або стрибки, це стає гірше, поки вона досить інтенсивним, так що я більше не можу бігти. Якщо я залишу його в спокої, вона проходить через пару днів і ніколи не з'являється знову, якщо я повторно запустити або зробити багато стрибати. Будь-які ідеї, чому це відбувається, це тому що я роблю щось неправильно (неправильна взуття? неправильні рухи? слабкі м'язи?) і якщо щось можна зробити, щоб її покращити?

+76
kjo 10 лип. 2019 р., 13:49:40

Які рекомендації існують для того, щоб схуднути, не втративши м'язи? Скільки силових тренувань зазвичай достатньо для підтримки м'язової маси під час здорової дієти втрати ваги?

Я був втратити вагу в цьому році, щоб удосконалюватися у своєму виді спорту (скелелазіння). Я втратив 25lbs. Я 6'4", і в даний час 183. Я втратив вагу близько 1-1.5 фунтів в тиждень протягом декількох місяців. Протягом першого місяця, я виявив, що мій жим лежачи і накладні пресі стали викидати. Я була підніматися раз на тиждень для підтримки, так я підніму до 2 сесій підйому в тиждень. Я успішно стабілізувала свою силу я продовжував втрачати жир. Але я відчуваю, що я будучи неефективною про це я в принципі підніматися стільки, скільки я зробив, коли я роблю силові тренування / м'язи купуючи циклу за зиму. Це піднімаючись на додаток до мого конкретного альпіністську підготовку, тому я тренування 5-6 днів на тиждень. Це працює нормально, я тонше, менш сильний, і сходження складніше. Але мені цікаво, якщо я можу бути розумнішими про мою тренуванні або дієті.

Редагувати відповісти на питання: Я їм близько 2000 кал в день, у співвідношенні грубо на 20-30% protien, 20% жиру, 50-60% вуглеводів.

Я ліфт по понеділках і п'ятницях, роблю 3 підходи по 8 з жимів лежачи, підтягування, військової преси, кабельні рядків, бічній піднімає, і станова тяга.

Я роблю близько 4 годин лазіння тренування по вівторках та четвергах.

Я бігаю 2-3 км, 4 рази на тиждень. В основному, щоб допомогти натисніть Мої цілі калорійність на носі.

Я піднімаюся на відкритому повітрі на вихідні, або у приміщенні, якщо погода погана.

Я веду себе в могилу заженеш все це, хоча. Я не розвиваються травми або нічого, але я вже перегоріла, і було цікаво, якщо я міг би усунути в день підйому, для мого спокою, не ризикуючи знову втратити міцність.

Спасибі!

+22
Romer 25 серп. 2015 р., 08:26:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil