Що треба зробити, щоб наблизитися до ідеального співвідношення талія/груди 0.77?

Я 65-річний чоловік. Вага 163 кг. Я тренуюся щодня. Моє ставлення талія/груди 0.88. Як я можу наблизитися до ідеального співвідношення 0.77?

+864
Shaireen 23 серп. 2018 р., 12:01:31
38 відповідей

Моя дружина отримала мікротріщина на бал їй плечовому суглобі близько двох років тому. На жаль, досі болить, коли вона вправи щоб в плечі, яка обмежує, скільки вона може навчити його.

Якщо вона вправи кожне плече стільки, скільки вона хоче, природно, не проблематично плече буде прогресувати в силі швидше, збільшуючи і без того високу відмінності між двома.

Питання: чи є що-небудь поганого?

Іншими словами, вона повинна навчати кожного плеча так само, як вона може? Чи є щось небезпечне збільшення бічної сили нерівність?

Ці вправи однією рукою вона робить в основному піднімає гирі і гойдається.

+954
Surjeet Rajput 03 февр. '09 в 4:24

Причина для мене тренування 5 днів в тиждень полягає в тому, що моя робота дуже стресова, і я знаходжу це тренування в спортзалі допомагає зняти стрес і швидше просунутися до своєї мети в плані формування свого тіла з розміром.

Занадто багато. Навіть на 28, це розклад допоможе вам більш навчені, більш раніше, ніж пізніше. Я б запропонував дотримуватися стартову силу або 5/3/1 3 рази в тиждень. Упор на базові рухи і додати якийсь мінімальний допоміжну роботу.

Довга легка прогулянка зніме стрес. Ви навіть можете додати деякі кондиціонери працюють раз на тиждень (пагорб спринт, мародер пуш).

.. і потрібно терпіння. Ви голи прийдуть, але це займе час.

+916
Kristina 9 квіт. 2019 р., 01:00:39
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Безпека перш за все, якщо ви хочете навчитися плавати (як дорослий), переконайтеся, що ви спробувати його в плавальний басейн, де ви можете легко встати, якщо справи йдуть погано і нагляду у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Як людина, який вивчив кілька дітей плавати, я б сказав, що його досить складно навчитись себе правильно. Чому? Тому що ви можете прочитати слова, але це не означає, що ви зможете усунути самостійно якщо ви робите щось неправильно. Але якщо ви дійсно звертаєте свою увагу на це, я думаю, що це можна зробити.

Звичайний порядок навчання плаванню йде приблизно так:

 • Звикнути до води, боячись втратити отримати вашу голову під водою, навчитися затримувати дихання і видихати під водою. Як дорослий, цей крок повинен бути легким, але не варто недооцінювати його. Якщо ви хочете поплавати, вам потрібно визнати, що ти в воді, перестати намагатися зберегти якомога більше вашого тіла з нього.
 • Навчитися плавати. Це, безумовно, саме головне навчитися, якщо ви хочете плавати. Ви бачите, ваше тіло прекрасно вміє плавати без нічого. Вони ключ до цього глибоко видихнувши, наповнюючи живіт повітрям і максимально розслабитися. У той час як його легше плавати на спині, Так що ви можете тримати дихання, нові плавці часто нехай їх тонуть прикладом вниз, що буде боляче свій плавучий.

  • Почати плаваючи на животі. В основному початок на краю басейну, витягнути ноги і відштовхнутися. Тоді спробуйте плисти по прямій лінії, поки ти відчуваєш потяг до диханню і знову встати. Спробувати, щоб мати таку позицію, як на цьому зображенні від Swimator Примітка: Ви повинні бути плаваючі на поверхні, просто імітують пози: enter image description here

   Продовжуйте практикувати це, поки ви не можете плавати, як це, принаймні 10 секунд без 'акробатика' за. Важлива річ, щоб дізнатися це, щоб покласти вашу голову у воду, намагаючись тримати голову вгору, буде "поштовх" спиною вниз і зруйнувати вашу плаваюче положення.

  • Наступна перейти до плаваючого на спині (дивитися вашу думку, серйозно!). Ви просто почати в перевернутому положенні порівняно з плаваючим на спині. Утримуючи краю басейну, підтягуючи ноги, а потім відштовхнутися. Постарайтеся зберегти таке ж положення, як на животі, поклавши голову між руками і тримайте його у воді.

   На відміну від плаваючого на ваш живіт, ви повинні практикувати, щоб зберегти цю позицію протягом більш тривалого періоду часу. Це вимагає від вас, щоб дихати і з спокійною і контрольованою манері. Ви помітите, що ви починаєте тонути, коли ви видихаєте або що ваші сідниці почнуть опускатися глибше, так що вам доведеться навчитися адепт цих ситуаціях. Погляньте на цей eHow відео для отримання додаткової інформації

  • Навчитися рухатися в той час як плаваючі. Як тільки ви дійсно прибив плаваючий, його час, щоб навчитися рухатися в той час як усе ще намагався плисти. Причина, я кажу вам, щоб відштовхнутися в бік басейну, тому що це тримає вас в русі. Як велосипед, його легше підтримувати рівновагу, якщо ви будете рухатися, ніж стояти на місці. Точно так само, ногами ваші ноги можуть підштовхнути вас трохи вгору, щоб зробити плаваючий легше.

  Однак, пам'ятайте, що ви не повинні рухатися, щоб бути в змозі плавати! Це важливо, тому що ви часто побачите поганими плавцями удар, як божевільний, поки не дуже далеко. Це тому, що вода має високий опір, якщо ви збільшуєте ваші лобова поверхня, ви ефективно уповільнення себе вниз. Ось чому всі плавальні рухи циклічних рухів і, коли ви робите хід, ви хочете використовувати цю енергію як можна більш ефективно: зберігаючи тіло витягнулося і просто плаваючи.

  Адже це може бути досить складно навчитися рухатися в обидві руки і ноги одночасно, її часто простіше почати з ніг Першого, просто подрыгать ногами, плаваючи на спині або на животі. Перший етап руху дізнатися б брасом рух ноги. Як це eHow відео показано, ви можете практикувати це з води. Бажано кого-небудь фільмі або допомогти вам навчитися правильно руху. Це може здатися дурним, але є незліченні " я " -уроки плавців, які мають дуже неефективні удар, удар, фактично штовхаючи себе вперед.

Один остання порада, не ставайте самовпевненим ваших навичок плавання. Витратьте час, щоб практикувати перші основні навички, перш ніж перейти до вивчення ударів. Я можу гарантувати вам, що краще базових навичок буде робити більше для вашої безпеки під час купання, ніж вивчення будь-якого інсульту на всіх.

Не соромтеся, щоб повернутися з будь-яких наступних питань, якщо у вас виникли проблеми з будь-яким з цих кроків і в той же час, погляньте на дещо інших плавальних засобів.

+912
dom176 3 січ. 2011 р., 13:17:29

Просто здогадка, але я б сказав, що ваші проблеми гомілковостопного суглоба викликається поєднанням вашого взуття і ваш крок. Коли ви біжите, ви приземляєтеся на п'яту, midfoot або стопи? Ви вибрати пару взуття, підходящу для вашого кроку і вашої пронації? Ймовірно, варто йти на спеціальність працюючий магазин, якщо вони є у вашому районі, і попросіть їх допомогти вам вибрати правильне взуття.

Якщо у вас немає доступу до сховища, ви можете взяти 'мокрий тест, щоб визначити ваш тип ноги і подивитися на знос візерунки на поточному взуття, щоб забезпечити додаткове розуміння до типу взуття, яка буде служити вам найкраще.

+889
EJ785 20 трав. 2010 р., 04:23:08

Найбільш поширена річ, яку я коли-небудь був лікар для лікування таких умов є чергування тепла і холоду. Холод зменшує набряк і запалення, тепло викликає приплив крові. Якщо ваше коліно болить ви не повинні бути тренування. Біль-це спосіб тіла, даючи нам знати щось не так.

Якщо ви хочете зробити деякі помірні фізичні навантаження, це нормально, якщо це робить боляче коліно. Найкраще, що ти можеш зробити, це не працювати, але, можливо, зробити деякі легкої прогулянки, якщо це не зашкодить вам (взагалі). Як сказав Грег, з метою фізичних вправ, використання тепла до і після. За кожні три хвилини тепла застосовується, ви повинні мати один хвилину холодного застосування.

Хоча для правильного загоєння, решта-твій кращий друг. Якщо він не краще найближчим часом, я б обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

+875
Brian Vallee 18 квіт. 2012 р., 17:55:35

З мого досвіду, висока бігуна можна отримати тільки після того, як ви вперлися в стіну" і отримати "друге дихання". Вам доведеться бігти за стіну і вдарив другу стіну, перш ніж ви отримаєте "друге дихання". Я завжди думав, що це був результат викид ендорфінів.

Для того, щоб досягти кайф від бігу швидше, вам доведеться працювати на високому рівні інтенсивності протягом тривалого періоду часу. Чим більше ви тренуєтеся, тим краще рівень кондиціювання ви досягнете, що означає, що ви повинні продовжувати, щоб змусити себе ще важче досягти високого реальну бігун.

Еволюційно, я думаю, що це механізм виживання. Це дозволяє відкинути всі відгуки від вашого тіла, яка говорить вам, щоб зупинити, і все одно продовжити.

+855
user3669 4 трав. 2015 р., 00:59:31

Підтягування є фантастичне вправа, але його горб, щоб отримати більш Перш ніж ви можете зробити їх. Якщо ваш тренажерний зал працює машина, спробуй це. Чи просто поставте стілець, позаду, де ваш бар, зависнути в барі, потім зігніть ноги в колінах і поставте ноги на стілець, і спробуйте підтягнути, даючи собі лише досить допомоги, щоб завершити рух. Якщо ви використовуєте свої пальці, щоб зв'язатися з крісло, Ви не зможете дати собі дуже багато в будь-якому випадку допомогти. Це також дозволить поліпшити координацію, що вам потрібно зробити це з'єднання рухатися. Робіть рух під контролем, 2 секунди вгору, 2 секунди вниз. Робота ваш шлях до 5х5 такий, тоді бери крісло і ви повинні бути в змозі зробити, принаймні, 1х5.

Я повинен також сказати, що ваш об'єм занадто високою. Урізати до 4 днів на тиждень і вирізати деякі вправи ізоляції - зосередитися на складові кроки.

+822
Giri Prasath 19 трав. 2010 р., 04:20:43

Ви можете перевірити сторінку в Вікіпедії, в розділі БМР оцінка формул

Є кілька формул, я не буду копіювати/вставити все, краще шукати там додаткові пояснення.

Вихідне Рівняння Харріса-Бенедикта [1919]

для чоловіків: enter image description here

для жінок: enter image description here

де P-загальний обсяг виробництва теплової енергії в стані повного спокою, m-маса, h-висота, і вік, і різниця в БМР для чоловіків і жінок, в основному із-за відмінностей в масі тіла.2 наприклад, 55-річна жінка вагою в 130 фунтів (59 кг) і 5 футів 6 дюймів (168 см) буде мати БМР від 1272 ккал в день або 53 ккал/год (Вт 61.3). У 1984 році, спочатку Харріса-Бенедикта рівняння були переглянуті3 , використовуючи нові дані. У порівнянні з фактичними витратами, переглянуті рівняння виявилися більш точними.4

Переглянуте Рівняння Харріса-Бенедикта [1984]

для чоловіків: enter image description here

для жінок: enter image description here

У Миффлин Санкт-Jeor Рівняння [1990]

enter image description here де S - +5 чоловіків і -161 для жінок.

У Катч-Макардл Формулою (БМР)

enter image description here де УШМ сухопарую масу тіла в кг

Формула Каннінгема (РМР)

enter image description here де УШМ сухопарую масу тіла в кг

+814
Mohd Maun 8 лист. 2015 р., 22:52:09

Можна взяти на себе достатню кількість білка, щоб побудувати м'язи, коли їв вегетаріанську дієту?

Багато джерела білка, такі як м'ясо, птиця та риба, очевидно, виключена.

У вас є досвід нарощування м'язової маси без м'яса? Мені було б цікаво знати, які продукти ви споживаєте.

+756
Freshstar 31 січ. 2015 р., 21:57:55

Я б настійно рекомендуємо вам споживати чашку кави або доповнення перед тренуванням після своєї зміни, але ця рекомендація відноситься тільки якщо ви відчуваєте тільки втома, а не біль. Якщо ви відчуваєте біль, я б порекомендував 1 день - 1 вихідний системи навчання. З точки зору дієти, якщо ти не вийдеш з форми з вашої поточної їжі, я б сказав, продовжувати робити те, що ти робиш.

+748
LiuTun 22 квіт. 2019 р., 14:09:23

В Американському журналі критичних харчування '99 - це стаття зазначити, що вживання зеленого чаю надає все більший вплив на обмін речовин:

Зелений чай має термогенние властивості і сприяє окисленню жирів за його межами, що пояснюється її вміст кофеїну як такого.

+739
Duran Schuur 21 трав. 2012 р., 11:04:39

Можливо, що ваш монітор серцевого ритму не працює належним чином? Спробуйте переконавшись, що батарея хороша, контактів досить вологою (або змочити його солоною водою), і що ви носите його правильно. У мене є проблема з його електродами пересихання, тому я намагаюся використовувати той, який використовує світлодіоди. Пов'язки на руку, як правило, бути більш точним. Коли він занадто сухий, він може відображатися для читання, але може оновлення занадто повільно.

Якщо ви не можете виправити це, ви можете спробувати інший монітор серцевого ритму.

+722
mikekasky 25 груд. 2019 р., 02:01:57

Немає прямого зв'язку між телефонами, вказаними на стек, і вагу, який ви піднімаєте.

Цілком може бути, що маркер з "100" зазначено, що стек тепер важить 100 фунтів або 100 кг, але так як машина використовує ролик, він використовує свої сили багато, так що ти насправді не підняти велику вагу.

Крім того, оскільки різні виробники використовують різну кількість шківи, і різні розміри, і різні мастила, 100 буде відрізнятися від машини до машини.

Тому відповідь-так, якщо ви поміняли марку машини, 100 буде відчувати себе по-іншому.

Редагувати: щоб відповісти на ваше запитання у коментарях; ні, вони не використовують шківи, щоб підвищити своє его. Вони використовують шківи так, що коли ви натискаєте вперед на машині, ви піднімаєте вагу вгору. Я маю на увазі, що ролики робити. Вони дозволять вам змінити напрям сили.

+696
Dan Hunsaker 15 лют. 2018 р., 12:18:36

В періодичне голодування термін поста почати відразу ж після вашого останнього прийому їжі або тільки після того, як ваше тіло перетравлюється їжа? Я ніколи не зможу зрозуміти це.

+695
eliocapelati 10 жовт. 2010 р., 01:36:15

Гей!

Мені 16 років, 5'7" і скінні. Я намагався багато, щоб отримати якесь тіло, як нормальна людина, то я можу піти в спортзал і почати будувати м'язи. Тепер я думаю піти в тренажерний зал, щоб наростити м'язову масу, а також набрати вагу. Я заплутався на щось, деякі люди кажуть, що якщо я ходжу в тренажерний зал і почати будувати м'язи, то я не буду більше висоти, залишиться такий же висоті, я не можу набрати вагу і бла бла бла. Також, деякі люди кажуть "їжте велике і вам великий і їсти якість, а не кількість", але я вже стараюся ці речі так давно, але результату поки немає :/ :(

Тепер я хочу знати, це ясно з дылдой або гейнер :р що тренажерний зал вплинути на висоті і я можу набрати вагу за допомогою тренажерного залу? також знаєте мене, я повинен піти в тренажерний зал? також сподівався на деякі рекомендації з Біг-чувак/хард-гейнер :)

Ура!

Джон

+664
Saqib Waheed 14 лип. 2017 р., 06:45:19

Ми нещодавно придбали абонемент в тренажерний зал сім'я, як наша донька отримувала на підняття тягарів, щоб допомогти їй зі спортом. Я сказав їй, я хотів би піти в спортзал з нею завтра ввечері, і я нервую з цього приводу, м'яко кажучи. Їй 14 років і підняття важких протягом півтора років. Я запитував її про те, що вона робить, коли вона піднімає гирі, і вона згадала, що вона працює з 145 фунтів на жимі лежачи. Я намагалася що-небудь почитати на підняття тягарів, щоб бути трохи підготовленим.

Мені 41 рік, чоловік, 5'8, 130 фунтів, були бігунком протягом десятиліть і не зняв вага з середньої школи, і якщо чесно ніколи навіть не пробував жим лежачи. Вона складає приблизно один дюйм коротше. Вона і я обидва розуміємо, що це займе час для мене, але я не хочу осоромитися. Я повинен чекати, щоб бути в змозі підняти таку кількість ваги? Або я повинен чекати, щоб бути в своїй тарілці?

Будь-які поради про те, як впоратися з цим витончено? Спасибі.

+638
wildepoppie 6 січ. 2011 р., 04:05:40

"Неймовірну біль" ви стверджуєте, що кидається в очі мені:

 1. Ви не повинні бігати через біль, вам боляче, може бути, не той день, але продовжує робити це і буде Вам поранений досить сильно, щоб змусити вас перестати бігати взагалі. Це я знаю з досвіду. "Ні болю, ні виграшу" не працює весь час.
 2. Ти просто занадто сильно працює? Це звучить як ваше тіло любить повільні швидкості, оскільки він не посилає вам сигнали болю потім.
 3. Ви повинні трохи розігрітися, щоб послабити ваші м'язи до вашої "реальної роботи", а також охолонути після бігу, щоб очистити будь-які лактату і адреналіну. Розминки і затримки допоможе запобігти травми.

Я б запропонував взяти годинник для бігу, який говорить вам, вашу швидкість, якщо ви не один вже. Як тільки я звільнюся (після 1 миля), моє тіло просто починає зліт. Я повинен використовувати мої години, щоб приборкати свою швидкість із-за мого коліна. Якщо я роблю занадто багато занадто швидко, що коліно вередує і я не можу працювати протягом 4-6 місяців.

+557
bigho6at 6 лип. 2019 р., 13:09:18

Я тільки що купив монітор серця. Схоже, фундаментальне число за моє навчання є моя максимальна ЧСС (МРХ або максимум годину). Це число змінюється, якщо ви на велосипеді або біг.

Я бачив протоколи, щоб виміряти його біг або їзда на велосипеді на відкритому повітрі. Я думаю, що отримати більш точне вимірювання, якщо я зроблю це в велоспорт критий.

Хто-небудь може дати мені протокол для оцінки моєї млр в велотренажері?

+509
AOB 26 лист. 2018 р., 11:25:46

Я б сказав, кабельні рядків, нахилився над рядами, або підтягування.

+490
user6529 16 лип. 2018 р., 01:31:09

Дуже легко з вашим вагою.

Не стрибайте туди і спробувати змусити себе робити ваги, який ви використовували, щоб зробити, навіть з корректировщиком. Якщо ти це зробиш, ти станеш злий як чорт на дуже довгий час.

У кожній частині тіла в такому ж режимі, як ви перед (груди в понеділок, в середу ноги, у п'ятницю - чи як там), але дуже легко.

Другий раз ви працюєте, що частини тіла (на наступному тижні, наприклад), йдуть помірно з цією вагою.

Не намагайтеся поп-кровоносні судини в лоб, поки ви не впевнені, ваш організм не збирається мати неприємні наслідки на вас.

Чим ви старше, тим більше часу потрібно, щоб повернутися в гойдалки речей.

+485
Jayden Diaz 15 бер. 2015 р., 10:48:27

Ось коротка стаття про те, як проблеми виникають із-за м'язового спеціалізації ми формуємо проводити весь день у кріслі. Побачити дно на короткий режим вправ йоги, розроблений спеціально, щоб допомогти компенсувати це.

Я не пробував це сам, але просто прочитати його 2 хвилини тому.

+475
SONU SOURAV 21 трав. 2011 р., 14:11:02

Робити повільні віджимання можуть допомогти в залежності від того, скільки ви насправді важать. Але ще одним важливим фактором є споживання білка.

Якщо ви не потрапили в число в кінці дня, шляхом споживання білка/вуглеводів, то не має значення, якщо ви робите тисячу віджимань.

+445
user164594 6 трав. 2012 р., 08:56:21

В серцево-судинної тренування я не чув спостережуваного ефекту перетренованості, що стосуються життєвої ємності легень і витривалості. Що, здається, корелюють із більш високою є ризик отримання травми: ті, хто перетренуватися кардіо збільшувати їх ризик стати потерпілої (і то вони не отримають для навчання на всіх).

Здається, кореляція безпосередньо пов'язана з рівнем впливу/інтенсивності. Іншими словами, це набагато легше перетренуватися робити спринт і інтервали, ніж ходити на великі відстані. Поки науково не підтримали, я впевнений, що цікаво, саме тому деякі люди добре йдуть на мега-події, як марафон кожну тиждень або біг на милю кожен день, я не так впевнений, що це буде позитивний результат, якщо хтось впливає, бігає 10 100м спринт кожен день.

+414
Fekinox 22 вер. 2011 р., 15:01:22

Так, груди і трицепс повинні бути розроблені в той же день, в зв'язку з тим, що майже всі вправи на груди працює трицепс теж. Той же закон діє і для спини і біцепси. Уявіть собі грабіжника в банк без зброї. Немає пограбування, тому що є ланка, рушницю. Намагаючись пограбувати банк без зброї, це все одно що намагатися працювати груди без трицепси. Вам потрібно зробити для успішної тренування.

+407
Rondo Belalmbangan 1 лист. 2018 р., 16:48:57

enter image description here

Тільки м'язи в Червону відчувати біль після віджимань, чому у мене не вся груди болить відчуваю, що я роблю не так?

+291
Champignac 5 груд. 2012 р., 00:06:53

Якщо решта-це так важливо, чому елітні спортсмени тренуються кожен або майже кожен день, і деякі з них навіть кілька разів в день?

Я припускаю, що в багатьох видах спорту, спортсмени будуть тренуватися щодня, і досі вважаються одними з кращих у світі. Як це можливо? Я розумію, деякі з них знаходяться в незвичайній формі, але чому б у "важливо інше" правило відноситься і до них? І особливо їм, якщо вони хочуть вичавити абсолютно все, що в їх тіла, щоб тренуватися, щоб бути кращим на те, що вони роблять.

Я розумію, що у деяких видах спорту поєднання якийсь метод у поєднанні з сила/витривалість, але все ж.. Топ бійців ММА, футболістів, веслярів, гімнастів, плавців, бігунів, я припускаю, що всі люди на самому верху, напевно, тренуватися щодня.

ПС - не впевнений, якщо це можливо, повинні бути в спорті.. якщо так, будь ласка, перенесіть питання туди.

Дякую

+263
Xerces 22 груд. 2010 р., 05:56:03

Я беру половину совок гранату перед тренуванням, а потім я почав сесію з силові тренування (~1 годину) після чого я беру чорний кави, а потім перейти до основних/фізичні навантаження (~20-30 хвилин). Після цього я беру 2 совка повноцінне харчування сироватковий протеїн.

Мені було цікаво, якщо я можу спробувати на амінокислоти енергії у водозабір, який я роблю протягом дня.

Я питаю, тому що після важкої тренування я зазвичай відчуваю себе трохи втомився протягом дня.

Іноді, коли перед тренуванням зникає після ~30-40 хвилин, я думав, що Аміно енергії може допомогти мені пройти через тренування при плавному темпі теж.

Так це нормально, якщо я використовую на Аміно енергії під час і після тренування протягом дня? Чи це просто данина моді і не добре?

ЗИ: моє навчання мета-шматувати (схуднути).

Яка Ваша думка?

+230
randomTWdude 7 лют. 2012 р., 14:19:24

Високий рівень піт-це добре, насправді. Для охолодження вашого тіла під час тренування, ваше тіло буде потіти і буде циркулювати крові до шкіри. Якщо ви потієте більше, ваше тіло може охолодити себе краще, значить, менше крові, які можуть використовуватися для цілей охолодження. Ви хочете, щоб дорогоцінні багатих залізом кров йде в м'язи, а не шкіру для охолодження.

Так, ви можете контролювати свою швидкість піт. Коли ви тренуєтеся в спеку, ваше тіло буде адаптуватися в процесі теплової акліматизації. Швидкість вашого поту буде збільшуватися, але ваша концентрація натрію в поті чола будуть зниження. Теплова акліматизація має переваги в продуктивності в жарку погоду, але і холодної погоди, а також. Елітні бігуни не просто працює в поті чола підходить для перебування тепло акліматизувалися. Ви могли б зробити навпаки, щоб зменшити інтенсивність потовиділення, але навіщо ви хочете. Тому слід заохочувати високий рівень піт і просто пам'ятайте, щоб уникнути зневоднення.

+225
Clover Neiberg 10 серп. 2016 р., 16:01:05

Одним із змін, що відбувається з допомогою вправ, полягає в тому, що тіло буде рости нові кровоносні судини і м'язи для поліпшення кровотоку/оксигенації. Термін для цього є ангіогенез. Це нормальний побічний ефект від аеробних та фізичних вправ на витривалість і меншою мірою анаеробної активності. Крім того, існуючі кровоносні судини будуть розширюватися деяких для задоволення зростаючого попиту на кровотік. Це також буде враховувати деякі нагрубання ви бачите, як ви працюєте, як частина судинної реакції є збільшення припливу крові до поверхневих (близько до шкіри) кровоносні судини, щоб допомогти в охолодженні.

Як ви отримуєте все більше і більше схилятися, вони також з'являться більш вираженим, поки ви не мати стільки жиру, обволікаючи їх.

Cyclists legs, purportedly Lance Armstrong

+178
Spencer Smith 27 лют. 2012 р., 14:35:21

Поточний план не спрацює

Танці кілька разів в тиждень плюс переїдання не призведе до будь набрати вагу ви хочете. Це, ймовірно, не справляють ніякого ваги взагалі.

Підняти і з'їсти (і танець)

Якщо ви хочете отримати більше, тоді піднімати тяжкості, їв багато, план якості маси. Сальса може бути частиною цього, але це не може бути все це.

Зокрема, я б рекомендував підніматися принаймні два рази на тиждень важкий і жере неймовірно відразу після кожної танцювальної сесії і тренування. Сніданок та обід мають бути дуже істотними, але будьте обережні, вживання занадто близько для тренувань або занять танцями.

Продукти, в ідеалі вона повинна включати в себе трави годували і трави-готової м'ясної продукції з яловичини, свинини, пасовища, фермерські яйця і курки, багатої омега-3 з морепродуктів, овочів, коренеплодів, картоплі, зелень, стільки молочних продуктів, як ви можете впоратися, і хороші жири, такі як авокадо, оливкова олія, кокосова олія. Якщо ви впоратися з цим добре, рис, кукурудза, кіноа та інші крупи можна додати багато калорій, а також.

Подальше читання

Було б добре, щоб в повній мірі зрозуміти всю глибину і складність як харчування впливає на зміни в жировій тканині і маси тіла. Калорій не калорій, і наші тіла не функціонують як калорії, калорії з машини. Це питання має деякі змістовні відповіді по темі.

+130
MatteoSp 15 лип. 2010 р., 04:27:07

Те, що ви читали-це брехня. Ви не можете закінчити з тілом культуриста, але віджимання-це фундаментальні фізичні вправи все робить, то йти в спортзал, чи ні.

Це напевно допоможе вам набрати м'язову масу, як довго, як ви кинути виклик собі і змінити свої тренування для того щоб пристрелть різні ділянки грудей, а також запобігти ваше тіло від адаптації до рутини.

Ви можете знайти деякі великі віджимань варіації тут.

Порада: дуже гарної форми, мускулистою грудьми є одним, що є повною і симетричної, так що будьте впевнені, щоб пристрелть багато верхньої половини грудної клітини зі зниженням віджимань. Регулярні віджимання не мета це максимально ефективно, оскільки кут прицілювання різна.

enter image description here

Попередження: ваш раціон повинен бути кардинально змінено для того, щоб побачити себе набрати м'язову масу. В даний час, надходячи 140 віджимань кожен день (я нарахував 240 від комплекту наданих вами) все, що вам потрапить на ваш перетренуватися середині грудної секції послідовно, не дозволяючи організму відновити м'язову тканину.

Порада: те, що ви повинні робити замість цього, дотримуйтеся тренажерний зал-люблю рутину і поїзд, як ніби ви насправді ходити в тренажерний зал. Це означає, що вам потрібно тренуватися 2 дні в тиждень, принаймні 48-годинний період відпочинку між ними, щоб забезпечити правильну м'язової тканини, ремонт та відновлення. Ви повинні також використовувати 3-4 різних варіаціях віджимань для того, щоб охопити всі різні кути і таким чином тренувати всі м'язи вашої грудей.

Рутини:

 1. Стандартні віджимання: 4 підходи х 10-15 повторень, 60 секунд відпочинку між сетами, остання невдача
 2. Зниження віджимання: 4 підходи х 10-15 повторень, 60 секунд відпочинку між сетами, остання невдача
 3. Підвищені віджимання: 4 підходи х 10-15 повторень, 60 секунд відпочинку між сетами, остання невдача
 4. Додатково (якщо ви ще можете переміщати груди після перших трьох)

Насамперед, прочитайте цю статтю про перетренованості і утриматися від такої рутини у вас в майбутньому, щоб уникнути як фізичні, так і психологічні наслідки, які будуть виникати.

**Відмова означає, доки ви більше не можете завершити чергове повторення.

+118
SwanSword 10 січ. 2015 р., 21:05:16

Якщо я правильно вас зрозумів, ви не можете піти в студію, не так багато часу, але ви хочете зберегти як можливої форми. Крім того, ваше обладнання є досить неоптимальною. Але давайте подивимося спочатку на тренування.

Тренування:
Щоб залишатися у формі і зберегти свої сили, і вам потрібна інтенсивність (і послідовності) набагато більше, ніж обсяг. Так що відсутність часу не дуже зараз турбує. Ви хотіли б зробити великий weigths на низьке число повторень, так що ви з максимальною інтенсивністю. Ви, ймовірно, втратить частину сили і м'язів, особливо якщо втрата ваги/жиру одночасно. Але якщо загальна інтенсивність і раніше високий, ви повинні підтримувати хороший рівень міцності. Простий (і ефективний) повну тренування тіла я б запропонував би виглядати так:

 • (Передні) присед: 3х5 (3 підходи по 5 повторень). Назад присідань буде краще, але ти повинен бути багажник, щоб завантажити суттєву вагу.
 • Підлогу прес/плечі жим: 3х5, зробити що-небудь/або чергувати в наступний раз.
 • Станова тяга: 1х5

Це мінімум що б я зробив, три рази в тиждень (щотижня, як питання узгодженості). Ці чотири підйомника треную все тіло в короткі терміни. Але їм буде важко обійтися без потрібного обладнання...

Обладнання:
Перша і найважливіша річ для домашньої гімнастики (імхо) штангою (другий-це силова рама). Штангу дозволяє виконувати всі з'єднання ліфти в їх звичайній формі, без компенсації гантелі-коливання або дивні наручні куточки (дивлячись на вас, ез-бар). Я б настійно рекомендуємо вам зробити штангу як можна швидше і силову раму, потім, як ви будете мати важкий час, щоб зробити які-небудь значимі присідання і/або станова тяга працювати без нього. Якщо ви абсолютно повинні продати інше обладнання або продати його, як ви отримаєте набагато кращий удар для вашого долара зі штангою.

Якщо ви з якихось причин не готові/в змозі отримати свої руки на штангу, ви можете спробувати, щоб компенсувати низький вага, роблячи жорсткіше варіантів вправ. Чисті і преса-це вже добрий початок, урвати б, напевно, теж працюють (якщо ви можете отримати форма праворуч). Для присідань, ви можете спробувати одноногий варіантів, в той час як більш широкий хват робить станову тягу важче проаналізувати. Якщо ви здатні максимум на ці вправи з вашого поточного обладнання, ви все ще можете підняти повторень в сеті, щоб працювати ваші м'язи сильніше.

+70
siriusdely 12 бер. 2010 р., 20:58:50

Зв'язати ваші черевики з полозами сайт, якщо тертя є причиною, тертя, як в рух ноги у взутті. Він буде тримати ваші ноги стабільної всередині взуття.

+59
lembas 7 лип. 2017 р., 13:26:34

Звучить як простий болю в м'язах, в залежності від вашого рівня здоров'я, сума/інтенсивність тренування і рівень гідратації - це все може бути нормальним. Кожна людина має різний рівень больового порогу і різні здатності до відновлення. Вам потрібно створити/змінити програму тренування, щоб вмістити ваш поточний рівень здоров'я, здатність/необхідність відновити і те, що ви хочете досягти. Найбільш важливим фактором є створення програми, яка буде тримати ваш інтерес у довгостроковій перспективі. Уникнути зневоднення і тримати на нього!

+44
Bob Resi 16 вер. 2015 р., 06:11:03

Я бачив 3 типу спортивні навушники до цих пір є:

Який стиль я повинен розглядати з точки зору комфорту і забезпечення навушники проживання на час роботи або біг?

+40
Renato Dinhani 15 вер. 2010 р., 05:49:03

Їм його вивчати. Я зроблю деякі експерименти цієї зими з моєї університетської групі. Як викладач дисципліни я бачив, що зазвичай люди, які сноуборду, перш ніж вони навчаться на лижах легше, ніж навпаки. Дуже швидко. З дітьми все по-іншому, якщо вони не менше 8 років, вони повинні навчитися кататися на гірських лижах до цього, якщо вони не мотивовані, по-перше, з причин biomechaniclas і то тому, що сноубординг починає вчити прокидається і катання на лижах можна почати гуляти :)

+32
Urs 9 вер. 2011 р., 09:45:59
 • Щоб схуднути, спалюйте більше калорій чим ви їсте. Це може бути робочої більше або менше їсть.
 • Щоб наростити м'язи, ви повинні кинути виклик ваші м'язи. Це найчастіше робиться при піднятті важких предметів. Ви також потрібен надлишок калорій для того, щоб рости.
 • Щоб поліпшити витривалість робити те, що вимагає витривалості більше і більше часто.

Якщо ви трактуєте "схуднути" Як "скинути жир", то немає ніяких причин, ви не можете зробити все три речі відразу. Я не згоден, що є "типи" тренувань, просто різні цілі. Хтось просто хоче схуднути, можуть просто бігати на біговій доріжці, але це не означає, що підняття тягарів не менш (або навіть більше) ефективні в цієї мети.

+21
Adrian Cecco 10 трав. 2013 р., 18:54:27

Він не виграв.

Як довго, як ви задовольнити ваші щоденні потреби вам буде добре, незалежно від того, скільки хвилин після тренування вас буде трясти.

+17
Ghost Administrator 22 жовт. 2015 р., 00:46:29

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil