Чи піни прокатки і "ламаючи зуби" працювати?

Мені пощастило (?) власник примірник книги "стає еластичною Леопард" Келлі Старретт. У цій книзі на стор 139 він вводить поняття, яке він називає поверхонь ковзання:

"Для забезпечення гнучкості, ваші тканини - шкіру, нерви, м'язи та сухожилля - всі повинні ковзати і ковзати один по одному".

Далі він стверджує: "Коли ви сидите протягом тривалих періодів, наприклад, м'язи живота прилипають один до одного і не реагувати, що обмежує їх здатність до скорочення."

Це звучить досить правдоподібно, що недолік руху викликає ці так звані ковзні поверхні, щоб не ковзати так здорово, але, що м'язи починає вставляти один одному безглуздо звучати для мене.

У будь-якому випадку, я думаю, що ліки не так велика поверхонь ковзання буде рух, таким же чином, що рух "змащує" суглоби.

Але ні, рішення по Старрет, щоб чинити тиск на м'язи, використовуючи різні види піни рулонах і лакросс кулі і т. д. Він відноситься до використання лакросс м'яч таким чином, як "ламаючи зуби".

Хоча я дуже скептично ставлюся до його пояснення, я думаю, що ці методи можуть працювати в якійсь мірі, але не з причин, які йому підказують.

Я думаю, що вони можуть працювати двома способами:

 1. Перед тренуванням. Тиск як-то "затекло" нервову систему, викликаючи розслаблення м'язів і призводить до збільшення діапазону руху (ROM).

 2. Після тренування. Покращує кровообіг, що призводить до більш швидкому відновленню як масаж.

У вас є досвід використання кожного з цих методів, і вони працювали?

Особливо мене цікавить моя точка 1 вище. Ідея полягає в тому, щоб збільшити диск до зміцнення м'язів у стані elonged, ексцентриковий навчання ("розтяжка"). Тим самим викликаючи більш постійне збільшення диска.

+522
Ebuka 15 квіт. 2018 р., 00:59:08
36 відповідей

Я задав це питання 3 місяці тому , скільки я можу поліпшити в 3 місяці

кожна робота 3 рази в тиждень, використовуючи шейкер протеїн два рази в день і їсти м'ясо/курка/риба на обід/вечерю. і я як і раніше 67 кг..

під час тренування я відчуваю біль у м'язах і наступні дні деяка хворобливість.

в 3 місяці я отримаю 0 м'язі, що зі мною?

це програма, що я роблю http://www.bodybuilding.com/fun/shortcut-to-size.html

+984
Jorge Carrera 03 февр. '09 в 4:24

Біль під колінної чашечкою може мати безліч причин. Найчастіше, це викликано вашим біомеханіка будучи трохи не так, ваш кеп коліно сильно відстежувати, як ваша нога рухається.

Він також може бути відображена біль від якоїсь іншою проблемою в області. (Відображена біль: нервів, тому болю в одному місці може відчуваю, що це йде десь ще).

Моя порада, щоб побачити фізіотерапевт і запитати їх думку. Я очікую, що деякі зміцнюючі вправи, деякі координації вправи і, можливо, трохи розтягуючи.

+978
Chris Jepeway 21 груд. 2010 р., 08:32:48
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я працюю щодня вдома, в основному серцево-судинної тренування з найвищим рейтингом додаток.

Я хочу виростити хорошого фітнес, трохи АБС, широкі плечі, гарні біцепси і трицепси. Для цього я перевіряю мій споживання калорій і тримати його в межах 2200 калорій щодня за останні кілька місяців.

Все це буде досягнуто тільки шляхом переїдання і робити кардіо. Якщо ви хочете більше м'язів, ви повинні піднімати важкі речі.

В результаті я бачу кілька змін в мій фітнес, але я схудла від 65ks склав 62,35 кг, але моя мета-втратити жир а не вагу. Я хочу тримати вагу, але втратити жир.

Якщо ви втратили жиру, це значить, ви витрачаєте більше калорій, ніж ви приймаєте всередині. Це може бути тому, що потрібно більше їсти, або тому, що ваш підрахунок калорій є неточною.

Я не повинна бути пов'язана з втратою ваги? Що я повинен зробити, щоб тримати цю вагу близько 62-65, але зростає м'язова?

Я б трохи стурбований, так, але це тому, що я 187cm. Для мене, що б різко недостатній вагу. Ти не згадувала своє зростання. Якщо ви досить короткі, це може бути ОК. Якщо ти приблизно мого зросту, ви повинні бути націлені на як мінімум 75+ кг на мій погляд.

+972
Sairaj 24 трав. 2016 р., 18:43:12

Загалом, це гарна ідея, щоб змішувати тип вправ, щоб дати організму нові стимули кожні кілька тижнів (8-10). Так, що хрумтить чи дощок на стороні або інші варіанти, ви повинні бути в змозі знайти тонни вправи онлайн.

Ой, а спробуйте збільшити час Планк протягом трьох хвилин :)

+948
Harrish Kumar 16 груд. 2011 р., 20:47:01

Відповідь на ваше питання може бути - вам не вистачає калорій. Ви повинні харчуватися не менше 1800 в день, якщо ви сидите на дієті. Звичайна доза для дорослих чоловіків становить близько 2000 калорій в день. Якщо ваш організм витрачає більше енергії, ніж він має, цілком можливо, що через деякий час ваше тіло буде реагувати. Це означає, що ваше тіло буде теж "боюся", що він не буде отримувати достатньо енергії, тому він буде зберігати всі калорії, які він може. В результаті, ви не втрачаєте у вазі (або ви просто не бачите змін). Отже, основна рекомендація для вас - їжте більше!

+929
Kiryahawk 23 груд. 2017 р., 12:35:49

Нещодавно(3 місяці) увійшов в тренажерний зал, я дотримуюся дієти і робити вправи (в основному кардіо).

Відмінний прогрес.

До цього часу я втратила 5-6 кг(85кг раніше) я повинен продовжувати мій план?

Залежить від ваших конкретних довгострокових цілей.

Також мені потрібно наростити м'язи, приймаючи сироватковий протеїн (той самий?).

Якщо ви приймаєте сироватковий протеїн у вас буде більше білка у вашій системі, які можуть бути використані для побудови м'язів у поєднанні з важкою атлетикою, якщо ви не отримуєте достатньо у вашому раціоні.

Це не чарівна речовина, яка створює м'язи, він повинен бути збалансованим, у ваш раціон, як і всі продукти харчування і добавки. Ви, напевно, хочете досягти 0.64 кг/0,82 г білка за фунт маси тіла в день.

Також у мене є запит, чи потрібно мені спочатку схуднути, потім м'язи або обидві йдуть рука об руку:

Спочатку вони відбудуться одночасно, але вашу втрату ваги плато в якийсь момент і ваш вагу максимуму піднімаючись буде робити те ж саме. У цей момент Ви повинні зосередитися на скороченні (менше калорій з однаковими/схожими вага) або наповнювача (більше калорій, в поєднанні з більш важкими вагами, щоб допомогти відновленню).

+875
apabr55 1 січ. 2016 р., 09:35:05

Півроку це дійсно не довго. Ви можете дістатися до просунутого рівня у 2-3 роки (при правильному програмуванні) і півроку, щоб поставити на 5-10кг в ваш ліфти після цього. Взявши шість місяців, ви можете пропустити , може бути, 3-4 кг м'язової маси набрати. Очевидно, ви не хочете повернутися назад на ногах, так що майте на увазі detraining ставками, описаними в цей відповідь.

Що сказав, це може бути доброю нагодою, щоб працювати строго на міцність (гіпертрофія міофібрили-див. Цей відповідь , якщо це "грецький" з вами), які не додадуть багато маси. Ти будеш тримати свій Репс на одномісні, двомісні і тримісні. Що створить основу для більш швидкого саркоплазматическая гіпертрофія як тільки ви будете готові, щоб отримати масу.

+859
Kovah 14 бер. 2019 р., 16:54:55

Що ви маєте на увазі "зменшення плями", який є ідея, що ви можете зменшити жир в одній певній галузі. Це міф, а виявилося неправдою в численних дослідженнях (2011 вивчення і дослідження 1983).

Не було ніякого істотного ефекту вправи на масу тіла, відсоток жиру в організмі, відсоток жиру андроїд, android жиру, черевної окружність, шкірної складки живота і suprailiac шкірної складки вимірювань.

Зростання м'язів - це локалізований в тому, що якщо ви просто виконуєте свої руки, тільки руки б до збільшення м'язової маси і сили.

Але втрати жиру по всьому тілу. В якості таких найбільш ефективним способом зменшення жиру, де він знаходиться, - через правильне харчування. Якщо ви можете знайти її, я рекомендую дивитися фільм під назвою ФРС , що зовсім недавно вийшов. Це робить гідну роботу, пояснюючи механізми накопичення жиру відбувається у вашому тілі, і найбільший злочинець до ожиріння (рафінований цукор майже в кожному аспекті "сучасного" дієта).

+790
Gunnar Trelleborg 30 січ. 2016 р., 15:29:26

Будь фітнес-режиму може бути зроблено жінками.

Що стосується прибутку, то це буде дуже особисто залежні. Інша жінка (або чоловік) може збільшувати кожні кілька днів, хтось ще може тільки дорожчати кожні пару місяців. Це буде залежати від багатьох факторів, одним з яких може бути харчування.

Навчання історії, регулярні заняття, правильна форма/техніка, повноцінний відпочинок, правильне харчування і т. д. Всі ці фактори в успіху і ефективності тренування.

+771
Phil Peterman 31 жовт. 2019 р., 04:07:11

Я вважаю, що це більше в царстві фізіотерапевт, але якщо нічого іншого я б радив робити питомою міцністю роботу для зовнішніх ротаторів, якщо ви не вже. Це, здається, площа дисбаланс для більшості людей, і слабкою обертальної манжети може викликати деякі проблеми з плечем.

+729
banarun 17 січ. 2016 р., 12:02:20

Запитайте у вчителя. Деякі стилі ТКД вимагають, щоб ви негайно почати спаринг, деякі з них не може робити якісь спаринги протягом перших декількох місяців для початку. Навіть якщо це спаринг-важка школа, вони ще можуть бути в змозі розмістити вас до того, як брекети зняті.

+724
Barbie 19 груд. 2017 р., 13:08:11

Близько 6 тижнів тому, я займався важкою очищає від блоків. На останніх, коліно, вишикувалися з мого ліктя та передпліччя, вловивши вага і змушуючи мою руку зігнути тому. Я можу використовувати його вдень, але при спробі знову піднімаючись через пару тижнів мої кінчики пальців оніміли і залишилася. Я взяв ще пару тижнів після 2 тижнів повернувся в зал. Тільки кінець мій великий палець все одно відчуває якесь оніміння. Коли я щось зловити або поверніть його біль проходить через нижню частину моєї долоні через перетинку між великим пальцем і вказівним пальцем півколо.

Будь-які ідеї, щоб зміцнити або скоротити свій час від підйому?

+657
aslannur 10 вер. 2012 р., 15:02:21

Скільки коштує у вас прийом?

Приблизно стільки ж, скільки ви витрачаєте, трохи змінені вгору або вниз, якщо ви хочете набрати вагу або втрата ваги.

Скільки потрібно витратити?

Не дозволяйте цільове витрачання калорій диктувати свій рівень активності. Замість цього, визначити області для поліпшення (здоров'я), і нехай ті, диктувати свій рівень активності.

Резюме

 1. Визначити ваш фітнес-слабкі сторони і області для поліпшення
 2. Вибрати програму для вирішення цих (силова тренування є хорошим перша програма практично будь-якій людині з практично будь-якої бізнес-цілі)
 3. Годувати себе паливо, діяльність
 4. Тонка настройка ваш раціон, щоб зробити поступове зменшення або збільшення ваги
+651
ajayel 6 бер. 2010 р., 13:49:50

Ваше тіло адаптується до більш низькі вимоги пред'являються на нього. Існує два основних типи адаптації, що ваше тіло може пройти при піднятті важких предметів:

 • Миофибриллярной гіпертрофії- це збільшення кількості білка пар в м'язові клітини. В дуже основні терміни, більше протеїну пар більше роботи м'язових клітин можна зробити. Більш миофибриллярной гіпертрофії призводить до підвищення міцності, але не обов'язково оптом.
 • Саркоплазматическая гіпертрофія- збільшення кількості енергії, підтримки всередині кожної м'язової клітини. В дуже основні терміни, що вона дозволяє підняти на більш тривалі періоди часу. Системи підтримки енергії займають більше місця, ніж пари білок, і несе відповідальність за Навального, що культуристи прагнуть.

Коли ваше тіло detraining себе із-за відсутності протягом більш тривалого часу, перші системи unadapt самі є системами підтримки. Він тримається за силу частини тільки в разі, якщо він як і раніше необхідний, але тіло припускає, що потрібна для цього сила буде все менше і далі між. Ось чому це завжди гарна ідея, щоб повторити свій останній тренувальний цикл після тривалого відпочинку або невелика каверза.

У вашому випадку, саркоплазматическая гіпертрофія, що ви досягли під час тренування починає ставати непристосованим (менше саркоплазматического рідини в м'язових клітинах). У миофибриллярной гіпертрофії займає більше часу, щоб unadapt (або адаптуватися до більш низьких рівнів).

Підсумок: чим довше ви йдете без підготовки, тим більше ви будете втрачати витривалість/розмір (перший) та сила (другий). Однак, тому що ваше тіло знає, як він повинен адаптуватися, коли ви знову почнете навчання, ви отримаєте назад в навчений штат швидше.

+649
antmw1361 29 бер. 2011 р., 10:53:14

Зробити свій раціон рядний, годі базікати, а починати з ходьби і маси тіла вправи (присідання повітря, віджимання тощо) Переконайтеся, що ви робите повний спектр рухів руху і розтягування часу занадто. Просто отримати ваше використання тіла, щоб рухатися, а потім запустити програму. Якщо вам потрібно зупинити рутину, зробити це, не потрібно вбивати себе під час тренування.

+646
JoeHughes 8 серп. 2014 р., 02:22:13

Вендлер не вказати коли кондиціонер повинен статися, просто це має статися. Я не думаю, що він думає, що це важливо. Насправді, він називає тебе "Ваг" якщо ти думаєш, що це важливо:

З книги 5/3/1:

Мене не хвилює, коли і як вам цей кондиціонер зробив, і я не чи хвилює це відбувається на вихідних чи ні. Це єдиний раз це важливо те, коли ти живеш в країні Ваг. Робіть це, коли вам є час. Виділити для цього час. Просто зроби це. Ніхто ніколи не стане сильним чи отримали у формі, думаючи про це. Вони це зробили.

Варто відзначити:

На тижні підступ, підступ! Ви все ще можете зробити кондиціонер працює, але тримати його обмежується без ланцюгів, таких як злодій штовхає, біг/спринт і т. д. Нехай ваше тіло відпочивати.

Особисто я, коли бігав 5/3/1 варіантів я завжди їздив на пагорбі відразу після виходу з тренажерного залу, щоб отримати деякі кондиціонери в (Я думаю, це робить так, ніж робити це безпосередньо перед). У вихідні дні я піду до тієї ж горе в мій обідня перерва з роботи. Але, як він каже, Просто зроби це. Зробити це будь-який зручний для вас.

+618
TheMem 17 жовт. 2010 р., 05:24:00

У мене є передній нахил тазу, що є проблематичним, оскільки воно призвело до зниження біль у спині.

Я вирішив виправити цю проблему, роблячи необхідні вправи і підтримувати гарну позу.

Однак, зберігаючи нейтральну позу-це досить утомливо, тому що мій основний м'язи скорочуються, в даному випадку?

+571
Illuhinson 20 жовт. 2013 р., 23:00:52

Моя дружина вирішила стати функціональним тренером і вчиться в даний момент, щоб мати таку кар'єру. Мені моя країна (Україна) такого роду навчання є не модною професією. Я сумніваюся, що вона буде називатися-досить.

От мені і цікаво, наскільки він популярний в США і Європі? Це хороший вибір prefession? Це досить модний в інших країнах?

+553
jideck chobot 27 бер. 2018 р., 13:10:56

Це допоможе вам втратити жиру в організмі, хоча це сильно залежить від вашої дієти. Якщо ви тримати ваш пульс підвищений і не залишаючи великих пробілів між кожною 20 хвилинної сесії, то ви повинні видалити жирові відкладення. Вам необхідно стратегічно зменшити кількість вуглеводів, які ви споживаєте і вирізати продукти з поганих жирів в них. 1 х 60 хв сесії на тиждень не може бути достатньо для цього. Знову, хоча це сильно залежить від вашого раціону

Ось велика стаття, читати поради для втрати жиру:

http://www.bodybuilding.com/fun/drobson175.htm

+551
wdkendall 26 вер. 2014 р., 00:49:41

Ні, не завжди топові бренди, іноді це справа смаку (деякі люди воліють смартфони Samsung), іноді ви не отримуєте те, що ви платите, і дуже часто, народи сприйняли ідею топ-бренд за горами.

Штангою не дуже складна частина обладнання, це в основному сталевий стрижень з кінцями, що відповідає розміру плити. Просто переконайтеся, що це стандартний розмір і вагу, і що це сертифікований тримати достатню вагу для вас.

Досить неймовірно, ваги для штанг і тарілки не завжди збігається з їх вагою, тому переконайтеся, що ви не купуєте пластини, які лежать до вас :)

+543
Ricardo Curtidor 25 квіт. 2011 р., 21:57:48

Так ми всі знаємо, що гантелі рядків добре для вашого латів, але мене турбує положення при їх виконанні. Ви зі шкіри геть з колін на лавку, витягаючи вага вгору, і я турбуюся, що якщо це може викликати болі в попереку. Це безпечне вправа для нижньої частини спини? От у мене питання. Спасибі.

+521
user24353 20 квіт. 2018 р., 15:16:16

Я б просто отримати менший резервуар для води. Чесно кажучи, люди п'ють більше, ніж їм потрібно. Якщо ви ефективно працюєте, ви не потрібно стільки зволоження. Якщо я біжу марафон, я пропущу більшість гідратації станцій, я не думаю, що більше, ніж 500мл дійсно необхідно (може бути, 1л якщо ви крупніше і рясне светр).

+503
RedIce 24 квіт. 2012 р., 13:19:33

2 дні поспіль відпочиваю, безумовно, буде достатньо, але оскільки ви працюєте принаймні 2 або більше м'язів в день, я пропоную вам зосередитися на харчування дуже добре для того, щоб не відчувати себе вичерпав весь час.

+467
Crazy456 Ass 5 лист. 2019 р., 03:27:34

Я чистий зсипати на тривалий час, але після їди ті ж самі речі протягом довгого часу це стає важко пити його щодня. У вас є які-небудь поради з харчування з великою кількістю складних вуглеводів, білка і калорій?

Мій список в першу чергу наступним чином:

- Коричневий рис
- Макаронні вироби з цілісної пшениці 
- Яйця
- Овес
- Peanutbutter
- Картопля
- Може тунця (бажано в оливковій олії)
- Куряче філе (в основному в рисі або Насі)

Мій caloriebomb Шейк рецепт (кредити buffdudes)
- Massgainer
- 150гр нормально овес
- Банан
- 2 ложки peanutbutter
- вода (або молоко, але я думаю, що вода на смак просто відмінно)

Змішати його, і ви будете мати 1000-1500 калорій в шейкері з 
складні вуглеводи + корисні жири + білки + все, що ви хотіли б від massgainer

У вас є що-небудь ще додати в список заради зміни? Їдять одне і те ж весь день дійсно стає нудним через деякий час і наштовхує на чит.

+410
Hassani Hichem 26 серп. 2012 р., 19:32:11

У вашому віці, ви почнете помічати величезні поліпшення найближчим часом, якщо ви просто продовжуй підніматися, один з найбільших чинників в ухваленні м'язи/збільшення міцності вам гормонального фону, який буде тихо високо в свої підліткові роки. Я підозрюю, що ти не уявляєш, що люди (20+) зробити, щоб спробувати і отримати свої гормональні рівні схожі на те, що ваш організм виробляє в даний час. Я не був би стурбований добавки і більше уваги на правильне харчування і сон.

Найбільших помилок я знайти з початківців ліфтерів (і багато проміжних людей також) намагається використовувати добавки, щоб замінити правильне харчування (я залишаю тут просунутих ліфтерів, як людина, яка не розбирається в дієтології ніколи не дотягне до цієї стадії). Це не те, що я б порекомендував, особливо у вашому віці, враховуючи кількість поживних речовин, необхідних для росту (я не кажу про тренажерному залі тут). Якщо ви не розумієте, що тоді ваше тіло потребує, не намагайтеся доповнити його, зосередитися на їжі і спати. Приймаючи добавки не дасть вам результати, які ви думаю, що це буде; почати дослідження з харчування – як тільки ви зрозумієте, що ваше тіло потребує вам не потрібно, щоб поставити тут питання. Але, агов, ефект плацебо може мотивувати вас, поки ви краще знаєте.

Також при дослідженні харчування майте на увазі, що більшість досліджень було зроблено на дорослих; знаючи це, я б дотримуватися порад свого дієтолога.

+406
DragonBallFan 27 трав. 2012 р., 02:23:43

Чи Можете ви допомогти мені з м'язів, що беруть участь в русі вниз в МСН?

Вниз буде дивак, а те, що м'язи є основними движенцами?

+400
Muhammed Nabeel 1 груд. 2016 р., 11:41:05

Наданої вами посиланням показує вправа проводиться при супінації (нишком) зчеплення, і це стиснення робить насправді набрати більше біцепса, ніж робити це ж вправу з pronated (зверху) хватом. Якщо ваша мета-працювати вашої спини з цього вправи, я б порадив робити це з зверху зчеплення, так що ваш біцепс не робити велику частину роботи.

+396
ijklr 29 лип. 2011 р., 08:35:10

Якщо ви новачок, ви зможете схуднути і отримати м'язи в той же час, якщо ви їсте і правильно тренуватися. Однак, як тільки повз новачка стадії ви виявите, що він стає дуже важко отримати м'язи і втрачати жир одночасно, і ви в кінцевому підсумку доводиться вибирати одне або інше. Культуристи називають ці цикли "вирізування", так і "в зсипати".

Я б запропонував спочатку працює над набирають м'язи, яка допоможе вам спалювати жир протягом тривалого часу, а потім перейдіть на скорочення/дієта після того, як ви досягли певного прогресу з збільшенням м'язової маси. Стартова сила (прочитати книгу в якості основного ресурсу, потім простудіювати форуми) - це відмінна програма для.

+368
tribulant 2 бер. 2018 р., 22:36:18

Мені потрібні формули для розрахунку спалених калорій для бігу. Інформації у мене буде: стать, вага, вік, швидкість (швидкість), часткова клас, і часу.

Те, що я тепер такими формулами:

По2 = 0.2 * швидкість + 0.9 * швидкість * fractional_grade + 3.5
ккал/хв = 5 * Вага * по2/1000
// вага в кг, швидкість в м/хв

Невже хто-то краще формули, яка також приймає стать і вік враховувати?

+352
hoang nguyen 18 січ. 2014 р., 17:22:13

У контрольованих вправ до ви можете отримати травму зап'ястя на тій же, або дуже близько до, сила і діапазон руху здорової руки. Робити легкі фізичні вправи, що поверне вас у використанні вашого травмованого зап'ястя - це може бути як простий, як, граючи в ігри відео або музику протягом 10-15 хвилин, приготування їжі, хліба (якщо ви не зробити свій власний хліб, ви завжди зможете дізнатися, як). Для тренування я б запропонував дотримуватися гантелі, і починаєте на 5 фунтів з малим числом повторень просто звикнути переживає рухів, і поступово збільшувати вагу, поки ви відчуваєте, що перебуваєте в точці, де це трохи складніше, потім уповільнити темп зростання. Ідея полягає в тому, низька, для початку і працювати ваш шлях до тих пір, поки ви з'ясували, що ваше зап'ястя може впоратися.

Я хотів уникнути будь-Спорт, що непередбачуваний (теніс, футбол, боротьба, поки ви повністю або майже повністю відновлені робити щось передбачуване, як і підняття важких предметів.

+329
RayLau135 17 вер. 2018 р., 00:20:34

Я в процесі початку навчання на олімпійській дистанції тріатлону у вересні. У мене є хороший режим для тієї, яка буде включати шість днів на тиждень (плавати, кататися на велосипеді, бігати).

Що я хотів би досягти в цьому процесі, щоб набрати м'язову масу. Я знаю, що тренування до триатлону не дуже сприятливих для приросту м'язової маси, але я не бачу причин, чому включення деякої тренування побачимо хоча б невелику кількість маси.

Маючи це на увазі, у мене є наступна процедура:

 • Груди: зниження віджимання, нахил віджимання
 • Плечі: вертикальному ряду, плече преси, задні дельтовидні підняти, знизує плечима
 • Рук: біцепса кучері, трицепсів розширень, долоні-до зап'ястя кучері, долоню вниз, зап'ястя кучері

Кожен буде виконуватися з гантелями (регульований до 40lbs) з наборами про 3х12.

Це буде будувати велику масу? Майте на увазі, я починаю по суті з нуля по навчанню ваги.

Про мене:

 • Вага - 70кг
 • Висота - 6'1"
 • Секс - чоловік
 • Вік - 20
 • Мета - верхня частина тіла маси (зокрема зброї)
 • Травми - травми безкоштовно
 • Харчування - дуже гарне (цілі продукти, Більшість рослин)

Поточний рівень фітнесу:

 • Виконайте 1 раз в тиждень (10к, с. б. 55 хвилин)
 • Цикл 3 рази в тиждень (50к)

Відвідування тренажерного залу:

В даний час немає, хоча я можу приєднатися.

+313
12unicim12 30 квіт. 2012 р., 05:08:00

Бігові кросівки-це взуття для бігу, але знайти один, який підходить до вашої нозі і правильного кроку. Припущення, як ви бігати на біговій доріжці буде таким же, як всередині. Піти в магазин і спробувати кілька і побігати трохи в них, навіть якщо це виглядає трохи безглуздо, просто знайти те, що ви відчуваєте, не завдасть удар.

+241
Aryan Biswas 1 серп. 2018 р., 04:39:01

Я думаю, що ви відповіли на питання правильно задавала питання. Не йдіть на провал. Ви повинні бути обережні щодо жиму? Так, я думаю, що це вправа, де люди реально страждають більше всіх, в барі скинувши на них (груди або набагато гірше, горло). Я б рекомендував використовувати штангу на початку вашому житті і як ви втомлюєтеся, переходять на гантелі. Це дасть вам досвід використання штангою навчання і можливість провести його з меншим ризиком травм, використовуючи гантелі.

Я тренування поодинці (спортзал будинку) і мав два досвіду, де я не міг підняти штангу з мене...демпінг з боку (як Дейв згадувалося вище) є можливість, ви також можете придбати страхувальні опориenter image description here.

+153
ThisWojciech 16 черв. 2018 р., 00:47:29

Можливо, в разі гіперлордоз.

Із-за дисбалансу між антагоністом м'язів. У цьому condidtion, таз нахилений вниз, stretchign живіт і роблячи його, в той час, як даючи вам занадто глибоко "щипок" в limbar області.

Відвідавши фізичний терапевт detrmine wherther це справа для вас. Im думаючи, що, може бути, і типовий АВ відповіді упором на показ АБС (і отже, на зменшення жиру в організмі) дійсно не застосувати тут.

Я думаю, що розтягнення поперековій області і зміцнення сідниць і преса повинна допомогти, але моя відповідь вирішує проблему на цей кут від більш компетентних і досвідчених користувачів.

+130
Bill Kremer 24 вер. 2013 р., 16:20:10

В одному з подкастів там вони сказали, щоб триматися подалі від оливкової олії, яка має велике Полі і моно насичені і насичені жири, на його місці? Будь ласка, може хтось пояснити, тому що він пішов проти усього, що я чув раніше.

+125
tlikarish 16 груд. 2014 р., 02:03:16

Звуки досить різкі. Може бути, ковтаючи щось на зразок фруктів мокрий, сік/морозиво, або навіть просто змішані лід і вода буде робити трюк, як нормальний кровотік в районі шлунку-повний мокрий лід-рідина б навіть, що перепад температур і охолодити тіло. Остерігайтеся головного мозку, шиї і спини заморозити, хоча.

Ось що я роблю, тому що в іншому випадку тримайте пітливість і відчуття жару протягом одного-двох годин після пристойної тренування.

+95
Arcana Rose 6 вер. 2011 р., 00:55:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil