Яку групу м'язів мені не вистачає в моїй звичайної тренування?

Кожен день, я роблю це:

 • Підтягування.
 • Підвіска діпи.
 • Підйом ноги (для ABS).
 • Бічні планки для ABS.
 • Біцепса кучері.
 • Трицепс кучері.
 • Груди-тягне.
 • Один по-турецьки на корточках, до повного розширення, в тому числі теляти підняти.
 • Гантелі притисніть плече.

Питання: яку групу м'язів мені не вистачає в моїй тренування?


Читаючи коментарів/відповідей, читаючи статті, не вдаючись до допомоги навколо, і використовуючи мою логіку: я зараз розглядаю цей варіант:

 • Підтягування.
 • підвіска опускається далекоглядні підвіски соуси (для активації більш грудей, плеча).
 • Нога ліфт (для АБС) ногу підняти тулуб до кучерів (для кращого АБС).
 • Бічні планки для ABS.
 • біцепса кучері підтягуватися.
 • трицепс кучері прямий підвіс соуси (для активації більше трицепс).
 • Груди-тягне (щоб активувати заднє плече).
 • Один по-турецьки на корточках, до повного розширення, в тому числі теляти підняти.
 • Гантелі притисніть плече.

Для мене це найбільш ефективна тренування для всього тіла я знаю на сьогоднішній день.

Думки?

+967
Krishna vrinsoft 30 черв. 2014 р., 02:43:40
28 відповідей

Зробити це в нагороду за деякі заплановані цілі досягнуті - переконайтеся, що у вас є значимі цілі на тиждень, щоб тримати себе мотивованим. Там немає нічого, як позитивне підкріплення.

+938
Deadstab 03 февр. '09 в 4:24

У мене є туфлі, які я носив протягом багатьох років без проблем. Ключ у тому, щоб дати взуття повністю висохнути між використаннями. У мене є туфлі, які старше 10 років, що ще не смердить, бо я перемикати їх щодня. Вони також довше носити, коли вони повністю висушені між використаннями.

+905
Scv 7 груд. 2016 р., 23:37:12
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вони не пошкоджені.

Дуже спрощений спосіб мислення про вашому випалювання легень полягає в тому, що ви використовуєте частинах легень, які не звикли бути так схильні до зовнішнього середовища.

У вас є велика кількість так званих aveoli і бронхіоли, які роблять ваші легені.

При роботі, ви піддаєте зазвичай слиз підкладці місцях, щоб повітря, яке сушить їх.

Це викликає реакції запалення, і є джерелом печіння.

Запалення, в свою чергу, призводить до збільшення продукції слизу. Як вам краще з серцево-судинної активності, ваше тіло вчиться реагувати з виробництва mucousal набагато швидше.

Так що не потрібно "відпочити" ваші легені. Я б сказав, що це краще для них, щоб отримати більш часто піддаються.

+885
meichthys 26 січ. 2016 р., 00:23:16

Я бачив відео про те, як виростити біцепс-пік.Я зробив багато таких тренувань. Мої біцепси стали більше, але не проявляють великий пік. Це генетична проблема? Або щось ще?

Моє питання, які найкращі тренування, щоб отримати пік?

+876
Sally Lehman 7 січ. 2018 р., 20:28:11

Притисніть коліна назовні. Без належної формі відео, перевірити це неможливо, щоб дійсно діагностувати, що відбувається, але цілком може бути, що коліна ось-ось впадуть і тим самим обмежуючи ваші стегна.

Вам потрібно піти настільки далеко, наскільки описане в книзі, яка визначається об'єктивно і конкретно, як і коли складки на стегні нижче, ніж у верхній частині коліна, а на лівій стороні рис тут:

enter image description here

+870
Richard Martin 11 лют. 2019 р., 12:05:40

Є кілька чудових вправ, які ви можете зробити з трансивера. Зокрема, ви можете покласти ваші ноги в стремені, в результаті чого ваша вага більше на руках, і давати нестабільне підстава, щоб зробити pressups, вгору і вниз, дощок і т. д.. багато справ, але думаю, вам ще потрібні ваги. Велика частина комплекту, щоб збільшити домашньої тренування.

+824
Momneedshelp 21 вер. 2017 р., 18:27:03

Крепатура (презервативи)

Також називається крепатура, біль і скутість відчувається в м'язах від декількох годин до днів після незвичної або важкої фізичної навантаження.

Біль відчувається сильніше всього від 24 до 72 годин після тренування. Вважається, що це викликано ексцентричні (подовження) вправа, яке викликає мікротравми в м'язових волокнах. Після такої вправи, м'язи швидко адаптується, щоб запобігти пошкодження м'язів, тим самим біль, якщо вправа повторюється.

Крепатура-це один із симптомів вправи-індукованого пошкодження м'язової тканини. Інша-гостра біль у м'язах, яка з'являється під час і відразу після тренування.

Профілактика

Крепатура може бути зменшено або попереджено поступово збільшуючи інтенсивність вправ, тим самим скориставшись повторюється-щодо ефекту.

Лікування

Болючість зазвичай проходить протягом 72 годин після появи. Якщо лікування бажано, будь-яка міра, яка збільшує приплив крові до м'язової тканини, таких як низькоінтенсивне вправа, масаж, гарячі ванни, або відвідування сауни може допомогти кілька.

Ресурси:

Костелло, Джозеф T.; Бейкер, Філіп Ра; Минетт, Джеффрі М.; Bieuzen, Франсуа; Стюарт, Ян Б.; Бликли, Кріс (2015-09-18). "Всього тіла кріотерапія (екстремальні впливу холодного повітря) для профілактики та лікування болю в м'язах після тренування у дорослих". В базі даних Кокрановских систематичних оглядів 9: CD010789

Носака, Кен (2008). "Болі в м'язах і пошкодження і повторний бій ефект". У Tiidus, Петро Михайлович пошкодження скелетних м'язах і ремонт. Людської Кінетики. С. 59-76. ИСБН 978-0-7360-5867-4.

Коккинос, Пітер (2009). Фізична активність і профілактика серцево-судинних захворювань. Джонс І Бартлетт Навчання. с. 111-112. ИСБН 978-0-7637-5612-3.

+805
samstator 12 жовт. 2012 р., 18:50:34

Ваша програма залежить від багатьох стандартних програм в тому, що ви не включаючи присідання і тисне ногою. В найпопулярніших силових програм тренувань, присідання виконуються на кожному тренуванні, а станова тяга виконується кожну секунду тренування, що чергуються з очищає влади або рядами. Не тисне ногою.

Отже, немає нічого поганого з робити присідання і станова тяга до тієї ж тренуванні, але, мабуть, не тисне на ноги. Ви також можете помістити деякі верхні кузовні роботи між присідання і станова тяга, щоб дати ваші ноги деякий час відновлення.

Тренування можуть бути присідання, накладні жим, станова тяга. Ці роботи задній ланцюга, хребта монтажників, плечі, верхні грудні м'язи, і трицепси.

Тренування B може бути ваш біс і верхній частині спини день. Також можна робити присідання в цей день, якщо у вас день відпочинку між тренуваннями а і В. тренування

+797
Nagu nikitha Nagu nikitha 8 лист. 2016 р., 13:51:41

Маючи правильний кровообіг-це дуже важливо в тому, що вона допомагає переносити поживні речовини і кисень до різних частин тіла. Як правило, основною причиною поганої циркуляції є відсутність руху або вправи. Є багато способів, щоб поліпшити це з допомогою вправ і дієтичного засобу. Просто за рахунок поліпшення серцево-судинну систему за допомогою бігу чи їзди на велосипеді значно зменшити погане кровообіг. Розтяжка також допоможе запобігти погане кровообіг. Що стосується дієтичних засобів, їли кайєнський ([1] [2]), імбир або часник ([3] [4] [5]) є одними з кращих засобів захисту від поганої циркуляції. Також існує безліч трав'яних чаїв, які допоможуть збільшити ваш оборот, просто запитати місцевих вітамін магазин клерк за порадою.

+793
Kajetan Wandowicz 15 лист. 2012 р., 13:07:29

Очевидно, що кількість білків і вуглеводів у раціоні харчування є найважливішими в той час як ви йдете в дефіциті.

По-перше, тренування з гирями збирається зменшити катаболізм в м'язовій тканині ( катаболізм-це поняття широке, і завжди відбуваються у вашому тілі в різних контекстах ).

Це пов'язано з молекулярної сокиру акт-mTORC1 і їх фільєр. Анаболічний характер цього сокиру дозволить не втратити більше м'язової тканини, ніж якщо б ви насправді не поїзд, поки ви знаходитесь в дефіциті. Цей особливий шлях це посилюється ще й ударні секреції тестостерону за рахунок тренувань, і тому має хороший захисний ефект.

Ви повинні враховувати, що цей процес відбувається навіть тоді, коли ви знаходитесь в режимі висококалорійне і намагаюся набрати вагу. Але в даному конкретному випадку ти в своєму затупил в залежності від вас шаблон дієти. Я поясню вам, як:

 • Калорійний дефіцит амплітуди: якщо ваш дефіцит калорій занадто високий, ви не поповните ефективно ваші магазини глікогену м'язи; цей субстрат насправді прем'єр-необхідність, коли потрібно тренуватися і його перший вибір м'язи в калорійного дефіциту. Тільки після того, як більшу частину глікогену поповнюються, ви насправді почати будувати м'язові тканини. Це з-за АМПК , що ієрархічно вище, ніж mTORC1. Якщо АМПК відчуває, що енергетичний статус м'язових клітин занадто низький, він буде фосфорилируют КТС2 ( інший білковий комплекс ), який буде послідовно блокувати mTORC1 від викликають його анаболічні переваги.
 • Співвідношення макронутрієнтів: якщо ви йдете дуже високим вмістом білків ( так amminoacids ) у вас буде ( особливо від лейцину ) позитивний стимулюючий ефект на сокиру акт-mTOR, але брати під увагу, що це hierarchially поступається дії АМПК ( в цьому є який-біологічного обгрунтування - клітина ніколи не будемо йти шляхом мітозу, хоча його випадком не з м'язових клітин, якщо рівні енергії не досить високі, щоб підтримати його курс ). Так що ви хочете мати високий вуглеводів/білків:співвідношення жирів. Ніколи не understimate харчування вуглеводів.

Що ви хочете зробити, це мати менший дефіцит можна і поповнити запаси глікогену в дні відпочинку ( ви можете це зробити, маючи дефіцит калорій в тиждень, але їдять більше, і особливо вуглеводів, в дні відпочинку ).

Щоб відповісти на ваше питання: Так, ви може і втратите м'язову масу , але величина і настання цих втрат буде залежати від декількох факторів ви навіть не згадуєте.

 • Як довго ти тренувалася
 • Як ваш щотижневий дефіцит калорій
 • Який жир ви прагнете
 • Скільки коштує ваше навчання ( дуже важливо )
+658
Kodiologist 16 лист. 2011 р., 15:39:17

Я завантажив кілька додатків, що ілюструють жестової мови з Play маркету, але у мене щось віддалено пов'язану з м'язовою дистрофією.

Фітнес для рук і м'язів обличчя обов'язковою умовою для ведення жестової мови? Якщо людина не може з-за втоми, серповидно-клітинна анемія, або інші АНО медикаментозного чи іншого стану втоми?

Спасибі.

(Крім того, чому [особи] і [рот] теги відсутні в списку вибору тега)?

+570
Lukas Vinc 11 січ. 2010 р., 11:22:17

Надмірна вага і починає вправи вперше, ви знайдете надлишкового тиску, особливо на коліна. Почніть з деякими змінами стилю життя. Припаркуйте свій автомобіль подалі від торгового центру, піти на прогулянку кожен день протягом не менше 20 хвилин. Поряд з дієтою ці невеликі зміни будуть перші Крок. Подивіться на ваш поточний їсть спробувати ліквідувати процес харчовими продуктами. Чим більше сирих і органічних краще! Намагайтеся купувати фрукти і овочі, коли вони будуть використовуватися, оскільки чим довше вони залишаються упакованими у вашому холодильнику, тим менше поживних речовин вони не мають, також очистити від зовнішнього шару і вимити перед вживанням, так як це допомагає їздити хімічних речовин, зовнішній шар містить. Спробуйте обмежити кількість "інших" інших рідин, то води. Ви повинні споживати принаймні 8 склянок на день. Це не відноситься до "дієта" або "без цукру" напої. Вони містять шкідливі хімічні речовини, які будуть йти врозріз з вашої втрати ваги.

Тепер що стосується вправ, я персональний тренер з клієнтом схожий, ми пішли на хорошу легку прогулянку з пульсометром. Важливо, щоб полегшити В вправи і бути готовим для ваших м'язів, щоб відчувати себе трохи жорсткою чи болить на наступний день з-за крепатури. Він не турбуватися про це, це абсолютно нормально, і ви знайдете, виконавши хороша пішохідна розминка перед тренуванням допоможе зменшити цю жорсткість відчувається зазвичай на наступний день після тренування. Я б порекомендував також велосипеди і весляр особливо, це дозволить підняти частоту серцевих скорочень, але бути легким на коліна і розвантаження маси тіла ви несете. Присідання з допомогою кульки не більш глибокі, повільні повтори. Бічній піднімає і смуг опору і боксу є всі відмінні варіанти ! Якщо у вас є басейн є великою форми фізичних вправ, як з-за плавучості бере тиск Ваш вагу. Спробувати топчуться на кілька Хвилин, високі коліна або навіть боком.

+567
Janar 24 січ. 2010 р., 12:06:20

Вчора їздив 4.46 км на моєму октанове Q37xi, яка повинна відповідати приблизно 9 000 кроків. Мій приладовій панелі записали тільки 4,402 кроків, менше ніж наполовину. Я припустив, що проблема могла бути в ходу диференціальних довжина між мною (6 футів), і фіксованого кроку орбітреки.

Минулої ночі я регулювати довжину кроку в налаштуваннях на сайті браслет, щоб відповідати еліптичний крок 20.5 дюймів. Я увійшов в 1 фут, 8,5 дюймів. Сьогодні їздила 3.13 км на еліптичну, а мій тільки Flex записаних 2.037 кроків.

Я готовий повернути Flex як еліптичний є моїм основним джерелом вправ. Якщо він постійно під записами моїх кроків, який сенс?

+523
user2799508 22 лют. 2012 р., 05:46:09

П'ять кілометрів-це не багато. У легкій атлетиці, в 5 км гонка приурочена до траси, і вважається "середньої дистанції". Це відстань не глибоко податкових резервів організму.

Що швидше всього відбувається ось просто, що ти їдеш дуже швидко. Ви можете також не мають розвинених навичок електрокардіостимуляції. Не усвідомлюючи це, ви можете йти швидше в тому місці, де ви запотиличника. Ви розігріті, відчуває себе добре, і тільки 25% відстань до кришки, так що ваш "Форсаж" в кайф.

Для будь-якого фітнес-рівня, є темп, в якому спортсмен буде знищити, перш ніж натиснути Готово. Якщо, скажімо, якийсь елітний чоловік може бігати 10 км за 28 хвилин, і він намагається темпі, який стріляє за 24 хвилини, він не буде в змозі витримати цей темп.

Якщо ви підтримуєте ідеально рівний темп протягом всієї пробіжки, яка досить швидко, що здається дуже складним, майже наприкінці, що ПАРЄ буде почувати себе дуже легко на початку. (І чим довше біжу, тим легше. Наприклад в темпі, який відчуває себе складні в кінці 100-метрового забігу не так легко на початку, або.)

Кроків, які значно швидше, ніж темпи і раніше відчувати себе легко в початку! Але цих кроків не може бути збережений весь шлях до кінця.

Таке відчуття, що просто на початку запуску оманлива. Це досить легко "піти, як ракета".

Оскільки ви в часу, секундомір можна взяти шпагат, потім почати приймати їх на ключові орієнтири в ходових страв. Тоді ви знаєте не тільки те, що ви закінчили працювати в 28:45, але і те, як швидко ви потрапили, скажімо, чверть, половину і три чверті.

З іншого боку, не бути рабом секундомір. Це, напевно, одне джерело вашої проблеми. Ви не відслідковувати Ваші скорочується раз за 5к і це створює тиск. Останній раз ви втекли ви "на" 28:21. Отже, сьогодні ви хочете його під 28. Так воно і виходить.

Не все ваше навчання проходить може бути час випробувань на однаковій відстані, у якому ви прагнете до постійного вдосконалення часу.

Якщо ви зробите це, ви будете висаджувати. Тому що після того, як ви запустите особисте найкращий час, потім якийсь час ти вже не спортсмен, який може робити те ж особистий рекорд. Якщо ви знову стріляти за це на наступний день або через два дні, може виявитися недосяжною.

+465
lccurious 27 черв. 2018 р., 13:31:07

Я знаю, що це не те, що ви шукаєте, але не турбуватися про такі речі. По-перше, немає певну кількість часу, що їжа автоматично перетворюється в жир.

Замість того, щоб думати в цих термінах, просто годувати твоє тіло харчуванням, залишатися активним, продовжувати фізичні вправи і Ваше тіло буде використовувати їжу як паливо. Зрештою, це "калорії проти калорій" для зниження ваги/посилення, тому в поєднанні з хорошою дієтою і ви не повинні турбуватися про дурних деталі, як, як довго, поки вона не перетворюється в жир.

+459
bin 25 лип. 2018 р., 06:09:56

.По-перше, немає конкретної формули. Біг беруть участь різні фактори, коли справа доходить до споживання калорій. Як, на якій швидкості ви працюєте, який ваш вагу і який опір вітру і нахилу . Є й інші деталі, але якщо мати на увазі вищесказане, можна зробити грубу оцінку. Пам'ятайте, ті бігові доріжки, які дають результати витрата калорій після бігу, просто порахуйте, це не точний. Витрата калорій може бути де завгодно між +/- 20% від того, які результати показують.

Сказавши це, потрібно відштовхуватися від кількості сили ніг виробляють під час удару об землю. Що помножені на відстань ви бігаєте, це робота спалених калорій. Це не так легко, як відстань, повинен бути вкладиш. Фізики стверджують, що робота = Сила Х переміщення, а значить, якщо ви біжите по колу і в кінцевому підсумку в тій же точці, ваше переміщення дорівнює 0, так що робота дорівнює 0, так? Не має сенсу, коли ви так побили після 20 турів футбольні майданчики. Так що заради твого зручності, просто тримати його обмежується дистанції.

Якщо ви біжите вгору по схилу, ваші роботи будуть проти сили тяжіння. Замість того, щоб дистанціюватися, потрібно враховувати висоту ви досягли вище тієї точки, де ви почали і помножте його на ваш вагу. Це потенційна енергія, яку отримує ваш організм, і калорій втратили.

Отже, це все дасть вам приблизну оцінку, немає нічого абсолютного. Крім того, існує кілька факторів, як дихання, хімічних реакцій у вашому тілі, які не враховуються, тому що тіло спалює калорії, коли ви перебуваєте в стані спокою. Тому, я б сказав, що це складний і відрізняється для кожної людини. Якщо ви йдете з фізики, які я пояснив вище, пам'ятайте, що похибка буде близько 20% або навіть вище.

Примітка: не попадайтеся на шахраїв, які стверджують, що вони можуть зробити точний підрахунок витрат калорій вашого тіла. Ці продукти просто заробляють гроші, і щоб заманити людей з обмеженими знаннями про те, як харчування роботи. Бажаю вам всього найкращого.

+422
Matthy 11 лют. 2012 р., 14:27:25

Коли робиш віджимання (або насправді дивлячись на інших, більш досвідчених, чим я) я помітив, що по дорозі їх ніг спрямовані вперед, проте мої завжди повертаються "голуб клишоногий".

Я припускаю, що це тому, що у мене дуже вузькі стегна; там якась розтяжка і т. д. Я можу зробити, щоб допомогти мені з правильною формою берпи?

Спасибі.

+421
kamalpreet 29 бер. 2013 р., 02:16:02

Спалювання Глікогену

Ваш організм спалює найбільш глікогену при виконанні анаеробних вправ, таких як біг, важка атлетика вага і інші короткі проміжки інтенсивного фізичного навантаження. Аеробні вправи також глікоген горить, хоча на низьких відсотках. Наприклад, якщо ви ходити, бігати або на велосипеді на 70 відсотків до 75 відсотків від максимальної частоти серцевих скорочень, 50 відсотків до 65 відсотків калорій ви спалюєте приходять з глікогену. Інші приходять із запасів жиру.

Детальніше: http://www.livestrong.com/article/538311-what-exercises-burn-the-most-glycogen/#ixzz2HUw9kfZQ

+344
Jayesh Bhoot 7 серп. 2013 р., 16:51:17

Я хотів би, щоб зламати кілька речей, перша, яка я думаю, може допомогти пояснити те, що я думаю про вашу ситуацію.

По-перше, велику роботу по починаючи з chinups / підтягування. Вони являють собою приголомшливе вправа з'єднання, яке працює в основному все від середини спини до пальців.

Біцепса кучері з іншого боку, може бути, не саме абсурдне заняття, але якщо ви об'єднаєте їх популярність, у різних видах їх, і незліченні тренажерний зал-любителі, які витрачають купу часу, керлінг, біцепса кучері дійсно приз за дурість.

Тренування та адаптації конкретно: ви витратили кілька тижнів (час з моменту вашого останнього chinup) не здійснює спину в будь-якій великій мірі (виходячи з того, що ти написав), так що логічно, що ваш організм зрозумів, що це не потрібно, що сила більше.

"Нормальне" кількість chinups/підтягування, які рекомендуються для молодих-бач здорового чоловіка становить близько 3 підходи по 12 повторень. Зробити 12, почекайте хвилину або дві, що на 12 більше, змити/повторювати, поки ви не отримаєте до 3 комплектів.

Я б настійно рекомендуємо угробивши свої кучері і витрачати більше часу на простої підтяжки бар. Мене немає (на щастя) зробити завиток протягом п'яти років, і у мене руки досить великий. Секрет зважені підтягування. Як тільки ви можете зробити 3 підходи по 12, спробуйте зробити 3 підходи по 5 зваженої. Таку ж вагу, як ви можете впоратися протягом п'яти повторень. Щотижня збільшую вага трохи. Користь chinups (з руки вверх), оскільки вони є, як правило, біцепси трохи більше.

Підтягуючим/chinup, чесно кажучи, чудовою, все навколо вправа, яка робить більше для вашого тіла, має менше шансів викликати ліктя тендиніт, і ніхто не буде плутати вас з одним з Незнайки просто керлінг погляд ESPN в тренажерному залі.

Якщо ви працювати ваш шлях вгору, щоб робити chinups з 90lb з тарілки, підвішеним на ланцюгу, ваші руки будуть виглядати базуки і вам ніколи не довелося витратити хвилин роблю кучері.

+293
qZTXsxpHWy7eghT8 15 черв. 2016 р., 19:18:34

Є досить багато результатів, що ви вважаєте повністю остаточним?

Я волію йти з ExRx як зазвичай аналізують вправ лаконічно.

+201
Blutch1 16 лип. 2015 р., 09:59:02

Тривалий тиск (тобто, як свій заду відчуває після 9 годин у кріслі) останнім часом було виявлено, щоб зменшити приплив крові та призвести до зниженої метаболічної активності в окремих жирових клітин в ураженій області. Якісь домисли, але немає переконливих доказів того, що зниження кровотоку в адипоцитах (жирових клітинах), зменшується швидкість, з якою їх ліпідного магазинах згоряють на відміну від добре перфузируемых клітинах. Сподіваюся, що це корисно.

+178
obed ankrah 1 вер. 2010 р., 18:07:00

Цілком імовірно, що у вас є Сін розбиває http://en.m.wikipedia.org/wiki/Shin_splints

Вони підуть у відпустку. Це є спільним з людьми, які є новими для рівня підготовки від.

Моя рекомендація полягає в тому, щоб відпочити протягом 3 днів і почати знову (інші кошти вам не доведеться припинити навчання, просто не робити те, що ви були)

Як ви стали краще привчив вас більше не буде цієї проблеми. Дотримуватися його, ви будете там.

+143
blastoisedadbod 24 жовт. 2016 р., 03:20:54

Чому каша вважається як легко перетравлюється їжа, що вона має не великі шматочки для травної системи організму, щоб процес. Просто, як їдять пюре і смажена картопля, або кефір і сир. Вам навіть не потрібно жувати кашу. Він просто ковзає вниз.

Наскільки забезпечуючи багато живлення, хоча в цьому вся заковика. В залежності від того, що ви робите кашу, ви може бути просто трохи вуглеводів і порожніх калорій.

Було б набагато краще, щоб дати хворому дійсно живлення-сухий коктейль, коктейль або подрібнити в блендері суп. Або, принаймні, розмішайте ложку або дві з порошкоподібної зелені і білок в кашу, щоб підвищити його поживні характеристики.

+142
Rendy 30 січ. 2011 р., 23:25:55

Наскільки важливі поживні та час їжі?

У більшості випадків, і у великій схемі речей, це не критично. Набагато більше значення потрапляє калорій, макро - та мікро-поживних речовин повинен протягом дня. Після цього, послідовність і наполегливість повинні бути застосовано відповідний план тренування, який відповідає вашим уявленням і/або цілей тіла. Якщо ви схильні тренуватися в голодному стані, в набивання постів-спортивне харчування в якомога швидше-це хороша ідея, але перші два пункти (щоденній дієті цілей, послідовне навчання) має пріоритет.

На гарному папері вивчення літератури вивчення ідей і досліджень за живильний ГРМ і "послетренировочное вікно", перевірте цей мета-коментар.

Для огляду, характерні для білка ГРМ і його вплив на міцність і м'язів, дізнайтеся в цьому огляді.

+140
Koala3 19 лип. 2019 р., 11:01:24

Я по магазинах для пульсометр, який можна носити під час тренування (я ок з носінням нагрудного ременя), і я дуже збентежений про сумісність моніторів з тренажерами (бігові доріжки, еліптичні тренажери, сходи-майстрів тощо). Я хотів би монітор, щоб передавати інформацію безпосередньо на тренажер.

Тренажерний зал в моєму будинку і Наутілус бігові доріжки (ймовірно, досить старі). Я знаю для факту, що вони підтримують зовнішні Мсвр (є "фітнес-тестовий режим", яка відображає повідомлення "нагрудний обов'язково"), але немає інформації щодо сумісності, стандарти бездротового зв'язку і т. д. в будь-якому місці. Крім того, я подумую приєднатися до місцевої тренажерний зал, тому в ідеалі я хотів би отримати монітор, який сумісний з якомога більшою кількістю машин.

Так:

 • Є досить багато один бездротової стандарт, що всі виробники дотримуються? Чи є різні стандарти для кожного виробника? Які ці стандарти називаються?
 • Де я можу знайти інформацію про сумісність тренажери і Мсвр? Я спробував сайт Наутілус, але це не допомогло.
+123
Hurriclane 9 груд. 2015 р., 13:26:42

Спалених калорій під час тренування:

 • Працює 7 миль (11.2 км/с) за годину (155 фунтів або 70 кг людини): 809 калорій (Wisconsin.gov)
 • Спринті на 10 хвилин (не більш докладно виявлені): 800 калорій (EurekAlert)

У будь-якому випадку, найпростіший тактика позбавитися від зайвого жиру, повинна споживати менше калорій, ніж ви витрачаєте. Це може допомогти вам зменшити апетит:

 • Уникати вуглеводів, які швидко всмоктуються: солодкі продукти (Кола, фруктові соки, солодощі, десерти) і продукти з простого крохмалю (картопля, білий рис, білий макаронні вироби)
 • Уникайте продуктів, зроблених в основному з жирів + вуглеводів (шоколад, чіпси)
 • Їжте продукти з високим вмістом клітковини, такі як хліб з цілісного зерна або інші крупи та овочі низькокалорійні
+73
csch 6 черв. 2011 р., 13:46:06

Відмова від відповідальності: я не професіонал в цій чи будь-якій іншій суміжній галузі. Я не у фантастичній формі, або. Все що я можу сказати за мою репутацію, що я регулярно займатися спортом, і я закінчив купки рас, не вмираючи.

Для цілей цього питання, я збираюся припустити, що причина ця звучить як шарлатанство це, тому що вас цікавлять практичні вправи йоги, але не йога філософії. (Просто намагаюся залишатися якомога більш нейтральним тут — я не в філософію небудь.)

Хоча йогою як вправами може звичайно бути світською, багато виправдань для певних видів практики, у ньому досі, принаймні слабо пов'язана з містичною традицією(и), від якого він походить. Навіть якщо причини деякі речі звучать трохи нерозумно, практики себе (руху, дихання і т. д.) схоже на роботу. Оскільки ви зараховані в клас і ти насолоджуєшся цим, ви, ймовірно, не потребують в подальшому переконливо, але це виглядає як хороше місце як будь-який, щоб вказати на те, що за результатами результати опитування та, як мінімум, декількох веб-пошуку досліджень свідчать про те, що йога здається, поліпшити загальне самопочуття по-різному. Якщо йога може отримати правильну відповідь з неправильним причин, коли справа доходить до тренування, то чому б не зволоження?

Але почекайте, ми можемо зробити краще, ніж "чому". Статті Як це одне привести фактичні докази , що гідратація під час тренування роздутими:

Там не було випадку, бігун помирає від зневоднення на марафон, але з 1993 року, як мінімум п'ять марафонців померли від гіпонатріємія вони розробили під час гонки... німецькі дослідники також взяли зразки крові більше тисячі обробники на Врубової європейського чемпіонату протягом декількох років і виявили, що на 10,6 відсотка з них мали гіпонатріємія.

І вона забезпечує не кваки звучать виправдання:

Коли ви потієте, ваш мозок сприймає відповідне підвищення осмоляльності плазми і направляє вивільнення антидіуретичного гормону (АдГ), який бив по нирках, щоб активувати аквапорины... як ваш організм реабсорбуються воду, ваш осмоляльності плазми повертається до норми, ваш мозок відчуває зміну, і він вимикається АдГ. Ця петля зворотного зв'язку тонко налаштовані, щоб зберегти плазми в безпечному діапазоні.

Що я знаходжу цікавим тут є те, що якщо ви ігноруєте матеріалів про "переварити" емоції від вашого інструктора опис Агні, він починає дивитися в чарівний очей, то, хоча б трохи, як це дослідника пояснення: пити воду під час тренування перериває водоутримуюча процес вашого тіла, природно, почала, і, в разі надмірного зволоження, переносить його в сечогінний режимі, а не в зусиллі втратити зайву воду.

Особисто (у поодиноких випадках), я вважаю, що якщо я вип'ю 1 склянку води вранці і прямо в спортзал, цього досить; якщо я піду ввечері після роботи замість 3 склянок води протягом дня теж багато. Звичайна рутина-35 хвилин Біг/бег з різною швидкістю на біговій доріжці, потім одним ковтком води з фонтану, потім 35-45 хвилин гирьового спорту. "Вісім склянок води" правило, про який всі говорять є принаймні вдвічі більше, ніж я коли-небудь реально пити (якщо не вважати чашку чорної кави, як ніби це були 3 склянки води, який здається неправильним на багатьох рівнях).

+42
Daryl Miller 3 вер. 2014 р., 03:29:55

Є два питання: по-перше, ви можете працювати дуже довго в одному сеансі? і по-друге, я займався занадто довго? Правильна відповідь повинен сформулювати висновок з аргументацією.

Чи Можете ви працювати дуже довго в одному сеансі?

В кінцевому підсумку ви досягнете точки, де ваше тіло буде настільки втомилися, і всі ваші енергетичні системи будуть настільки виснажені, що ви просто не можу більше рухатися. Тому в абсолютному вираженні, так що ви можете працювати дуже довго.

Я провів весь день рухатися і досить носити важкі речі кілька років тому. Хоча у нас були допомогти, вони пішли перш, ніж рух було закінчено. В кінці дня я ледве міг отримати мої ноги в машину. Це було після більше 8 годин роботи.

В практичному плані, ні більшість людей не досягають рівня втоми, коли їм потрібно допомогти дістатися до свого автомобіля.

Я займався занадто довго?

Оскільки ви відчули ніяких негативних афектів, короткий відповідь - Ні ви не працювали дуже довго. Ви все ще рухалися так само, як ви зазвичай робите.

Звідки цей 1 годину поріг взялися?

Культуристи дуже потрудитися, щоб зберегти свої органи в першу чергу в анаболічну стан, і спробувати уникнути катаболізму, наскільки це можливо. Якщо ви будете тренуватися з достатньою інтенсивністю, приблизно через годину навчання стимул стає більш катаболічних. Оскільки вони стосуються збільшення розміру і поліпшення форми своїх м'язів, що вважається погано.

Пауерліфтери з іншого боку часто провести пару годин в тренажерному залі, і вони стають сильнішими. Однак пауерліфтери не так стурбовані розміром і формою своїх м'язів. Перспективи просто більше маси переміщує більшу вагу, і м'язи дає вам більше можливостей, щоб стати сильнішими.

Я вважаю, що кінцевим результатом є те, що короткострокова гормональна перебудова після години занять-катаболічний, довгостроковий ефект відновлення долає наслідки катаболізму.

Ключ до всього, що це управління рівнями втоми і відновлення, щоб бути в змозі зробити більше роботи з плином часу.

+28
kaktoos 11 лют. 2012 р., 01:54:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil