Полегшення болю палець під час підтягувань

Я роблю підтягування на двох дерев'яних кілець. До цього я використовував металеві прути в моєму місцевому парку. Поки я не отримаю шматочок шкіри (де пальці з'єднати долоні), як коли я був з допомогою, більше, нижня третина мого пальця зараз в депресії і шкіра виштовхується нагору. Це дуже боляче, а робити підтягування, а не через бар.

Хтось мав це станеться з ними? Що мені робити? Я знаю, що я можу носити рукавички, але я не хочу здатися слабаком і волів би, щоб моя рука кондиціонерами, щоб впоратися з цим, враховуючи, що я хочу прогресу займаюся паркуром далі.

Я спробував з допомогою крейди тренажерний зал, але не виявили ніякої різниці і біль не вщухає.

My hand

+399
maks0n1 22 серп. 2012 р., 03:20:15
29 відповідей

Тривале застосування будь-якого типу запору лікування (супозиторії/проносні) можуть бути шкідливі, тому що вони зменшують кількість поживних речовин засвоюється організмом.

Одна рекомендація, щоб протидіяти запорів збільште кількість клітковини у вашому раціоні. Натуральну клітковину - це фрукти, цільне зерно, овочі і т. д. - а хімічно вироблених клітковини може викликати здуття живота.

Друга рекомендація полягає в тому, щоб зменшити кількість запорів, що викликають продукти в свій раціон. Сири, сильно оброблені харчові продукти, фаст-фудах, насиченими жирами-все це сприяє запорів.

Третій виправити це, щоб рухатися - стояти і більше ходити протягом дня замість того, щоб сидіти. Додати розтяжку і вправи для вашої повсякденному житті.

+977
Swapnil 03 февр. '09 в 4:24

Думаю, у вас немає алергії на будь-який з інгредієнтів в полі, і навіть якщо ви зробили, поколювання не пов'язана з алергією.

Також припускаю, що ви пробували пити білок з двох окремих пляшок. Так може бути, є якісь сліди від якогось агента, що викликає цю в одному з них.

Крім того, припускаючи, що це тільки добавки ви приймаєте. Якщо ви приймаєте які-небудь попередньої тренування або креатин, бета-аланін амінокислота, безумовно, викликають поколювання.

Тепер, справа з оптимального харчування білкових добавок є те, що вони містять велику кількість амінокислот. Як ви можете бачити з контейнера, 4-5.5 г з них. Це дуже ймовірно, і я майже на 100% впевнений, що ви просто заходите в нове доповнення, ваш організм дуже чутливий до аланін, який присутній у великих кількостях в точне додаток. Ця амінокислота в основному відомий викликаючи відчуття поколювання. Бета-аланін свербіж є лише наслідком нервових закінчень під шкірою, які стимулювали і обстрілювати перевищує нормальний показник. Це не привід для занепокоєння і переживається більшістю спільноти піднімаючись в якийсь момент.

На щастя, (і начебто до нещастя), ваш організм буде поступово стають нечутливими до цього, як і з кофеїном. Тому другий раз був більш м'яким, ніж перший.

Таким чином, підводячи підсумки, не про що турбуватися, Оптимальне живлення має дуже високий вміст ВСАА, які необхідні для білкового синтезу, після ще кілька разів взяти його, ви не помітите, бета-аланін поколювання. Мені теж хотілося б.

Крім того, він також може бути можливим, що ти сама себе накручуєш, є дослідження, що показують, що ви можете собі плацебо в отриманні енергії для тренування, з таким же ефектом, як і деякі попередні тренування.

+929
Arthur Gunawan 13 вер. 2018 р., 17:40:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як дитина я був дуже важким, і тепер я один з стройненькая чуваків в моїй родині.

Вони розповідають історії про те, як люди приходять до моєї мами і вимовити слова "Боже, я не бачила дитину, як здоров'я, як твоя" а потім я потрапив у мої підліткові роки і з тих пір були на тонкій стороні. Я навіть приєднався до моєї локальної тренажерний зал і прагне до нього протягом 4 років, але в кінці кінців втратив терпіння, тому що це не спрацювало для мене, я придбав багато сил, але не багато м'язів і коли я закінчив, він тільки взяв на місяць, щоб повернутися до моєї старої худий самостійно.

Тепер як дитина до 9 класу, я звик багато бігати. Мене і моїх друзів, замість того, щоб забрати біти і м'ячі, ми б пограли багато і це не займе багато часу, поки я став найшвидшим серед моїх друзів.

Це змусило мене замислитися, невже я насправді в кінцевому підсумку з тіла бігунів, тому що я навчила його бути таким чином в результаті того, що я зробив в моїх ранніх днів? Як пухкий дитина, що я був, я повинен бути на подібного масштабу тепер, як дорослий?

+908
rowan194 24 лип. 2014 р., 13:00:09

Я прочитав статтю про вуглеводи , і було цікаво, що я повинен вжити до початку тренування.

Прості вуглеводи чи складні? І чи це дійсно важливо, чи щось піде? Це залежить від того, які є найшвидшими, щоб отримати перетравлюється?

+842
Ruth Kaldor 4 квіт. 2016 р., 23:16:01

Я ніколи не робив їх, але я чула, що сидячи на коробці дозволяє (виробляє? вимоги?) більше хіп-драйву, ніж безопочную навпочіпки. Моє поточне розуміння полягає в тому, що хіп-привід з живленням від присідань більше перетинатися з станова тяга (зокрема, в задній ланцюга), ніж, скажімо, фронтальний присед або високий-бар назад в нору.

Але знову ж таки, я ніколи не коробкою навпочіпки, і ніколи не використовував присідання, щоб допомогти моїй тязі. Присідання для присідання в мою програму. Отже, ваш пробіг може змінюватись.

+813
user6439 18 трав. 2015 р., 10:25:09

Ви пропустили ось деякі важливі речі:

Спробуйте звести плечі назад і вниз і тримати це напруга через повний діапазон руху. Уявіть, що у вас каштан між лопатками і вам доведеться тримати його протягом усього вправи. Якщо ви робите це правильно, ліктьової ямки, зверненої в бік від вас і ваші руки близько до ваших ріп клітці, а не у висоту ваших плечей, коли дозволяєш собі лягти на підлогу. Після того, як ви штовхають вгору, спробуйте стиснути/напружити м'яза грудей і утримуйте це положення приблизно на секунду.

Як ви правильно сказали, намагайтеся не спалахнути лікті, дозволяючи ваші переміщення тулуба до Землі. Розташуйте руки на ширині плечей. Чим ближче ваші руки рухаються назустріч більше ви будете працювати ваші трицепси.

+761
kushalbhaktajoshi 11 лист. 2014 р., 03:42:08

Я готуюся пробігти свій перший напівмарафон, який відбудеться орієнтовно 8 місяців. Більшість гонок, які я бачив рекламується все, здається, щоб почати на початку дня, зазвичай рано вранці. Конкретно цей напівмарафон відрізняється, в тому, що запуск не починається до 10:00 год.

Чи є якісь спеціальні рекомендації або препарати, які я повинна зробити для запуску гонки у вечірній час?

+758
Jamie S Lall 27 січ. 2012 р., 21:12:00

У книзі Мартіна Кобан "побиття тендиніт надколінка" правильна форма для ексцентрикових присідання на похилу дошку для тендиніт лікування надколінка включає в себе гомілок максимально вертикально з практично немає руху вперед. Однак, все відео цієї вправи можна знайти в інтернеті показують зовсім трохи вперед коліно руху, наприклад: https://www.youtube.com/watch?v=a-4tQxO8_QU

В коректній формі для ексцентрикових присідання на похилій дошці для тендиніт колінної чашечки, якщо гомілка залишається вертикальної чи це не важливо?

+687
Stefan Egli 22 лют. 2011 р., 10:41:17

Я зламав моє зап'ястя, коли я був дитиною. Я займаюся бодібілдінгом, але моє зап'ястя стає боляче час від часу. Я шукаю альтернативні плани тренувань без використання мого зап'ястя, так що я міг би дати моє зап'ястя відпочити на пару тижнів.

+670
JBuu Productions 2 трав. 2017 р., 03:10:31

Я тільки що знайшов про ізометричні тренування і хотів спробувати його, але від того, що я бачу, що вам потрібно зробити, жими,присідання і станова тяга. Моє питання:

Це ізометричний тренінг зроблений для будь-якого вправи або групи м'язів або тільки для тих, хто вище? І як ізометричний тренінг допоможе нам?

+643
Sindee A Fell 1 квіт. 2014 р., 12:10:30

Я б точно піти в спортивний лікар ЕСП. так що краще зловити це, поки ти молодий і відновлюються швидше, ніж коли ти станеш старше. У мене була ця біль пірсинг на ліве коліно, коли вона не рухалася. Це зазвичай відбувалося, коли я їхав, я думаю, певний кут я мав його у себе в машині і посилив його.

Я пішов в спортивний лікар, зробив рентген і мені поставили діагноз хондромаляция (яка має такі ж симптоми, як стрибуна коліно коліно бігуна, теніс коліно, туристи по коліно --- в основному зловживання повторювані рухи). Я грав у волейбол і були страшні форми. Я б стрибати на одне коліно, щоб шип, а не обидві ноги.

"Хондромаляция виникає з-за непропорційного розвитку м'язів навколо коліна. М'язів, потім потягніть коліно кришка в ненормальній напрямку (див. посилання вище)" Так ви хочете, щоб зосередитися на зміцненні м'язів, які слабше, тому я пропоную йти до лікаря, щоб з'ясувати справжню проблему і якщо це хондромаляция, щоб побачити, які м'язи слабші (ви можете сказати, бо коліно кришка буде під кутом і ви повинні "зробити" його прямо).

Удачі!

+636
Batbear 8 січ. 2012 р., 06:49:48

Я припускаю, що ваша мета полягає, щоб набратися сил, і що кожен набір-це 5 повторень (розумне число повторень при фокусуванні на приріст сили).

Якщо ви робите 5 підходів по 5 повторів на жимі лежачи у вазі, що дозволяє вам зробити ще 5 підходів по 5 повторень кожного на похилій, жим лежачи, ти не піднімаючи досить важкі, щоб стимулювати швидкий приріст сили. Ви б отримати більше від вашого часу в тренажерному залі, і зробити швидше набирає силу, піднімаючи з більш важкими вагами, таким чином, що ви можете ледь закінчити 5 сетів по 5 повторень в жимі лежачи, і це все. (Деякі програми кажуть, підйом ще важче, так що ви можете тільки зробити 3 підходи по 5 повторень, і залишимо це.)

3-5 сетів по 5 повторів на жим лежачи-це достатній стрес, щоб стимулювати адаптацію, так що, коли ви робите це знову приблизно через 4 дні, ви зможете підняти ще кілька фунтів.

Коли люди говорять про наборах, вони говорять про набори для кожної вправи. Але, коли ви налаштовуєте вашу програму, що має бути синонімом набори в групи м'язів, але не розділити ці набори між двома вправами, які так близько один до одного, як лава і похила лава. Швидше за все, вибір верстата як головна ваша груди ліфт, переконайтеся, що ви також включають в себе накладні прес в програмуванні на ваші плечі (на тренування чергувати з жим лежачи тренування), а тільки зробити нахил жим лежачи, якщо це дійсно необхідно, а іноді невеликий допомогою вправ (так як всі м'язи працювали по похилій лава для преса розроблені досить під жим лежачи і накладні преси).

+628
Manubhargav 7 черв. 2013 р., 13:46:47

Особисто я вважаю, що я не голодний, що після бігу, але у мене перекусити. Мій вибір отрути є шоколадне молоко (так, я знаю його вже згадував) і арахісове масло і желе бутерброд. В коледжі, коли у мене були заняття після моїх тренувань, що їжа буде тримати мене, поки я не прийшла додому на вечерю.

+618
Damikadza 11 трав. 2013 р., 08:03:49

Ви повинні мати план для втрати ваги, який має наступні:

 • Ваш цільовий вага-це вага, який ви повірити, що ти повинен бути здоровим для вашого зростання.
 • Віха Вагами-кожен 5 фунтів тут добре.
 • Приблизна кількість, скільки калорій ваше тіло спалює ваш поточний рівень активності.

Без визначення цих речах ви будете постійно задавався питанням, чи Потрібно є більше/менше/і т. д. Кожен етап ви будете переоцінювати ваші витрати калорій на вашій поточної активності.

По мірі збільшення активності, ваш організм спалює більше калорій. Крім того, як ваша м'язова маса збільшується, ваш організм спалює більше калорій в стані спокою. Як ви стали більш спортивне тіло реагує на це, робите те, що потрібно, щоб не відставати, що діяльність, яка включає в себе позбавлення від жирових запасів.

Неважливо, що ви ніколи не будете втрачати вагу, якщо у вас є помірний дефіцит. Помірним, я кажу про достатньо їжі, щоб втратити 1-2 фунтів в тиждень. 2 фунта-це нормально, якщо у вас є багато, щоб програти, але 1 фунт, якщо ви знаходитесь в межах 10 фунтів від своєї мети. Занадто агресивно дефіцит насправді може спрацювати проти вас.

 • З'ясувати ваш план калорій, якщо ви вибираєте, щоб з'їсти більше в тренувальні дні і менша у дні відпочинку, то переконайтеся, щотижневий дефіцит становить 1-2 фунтів в тиждень.
 • Тримайте споживання білка постійна: .85г / фунт, якщо ви працюєте
 • Є достатньо жиру для здорового метаболізму: .35г мінімум / фунт (бажано корисні жири)
 • Зробити все інше у вуглеводи: вибираємо вуглеводи, які також містять клітковину для поліпшення ситості і підтримують активний спосіб життя, але не менше 125 г / день в середньому.

Точний баланс жирів у вуглеводи-це дуже індивідуальна річ. Деяким людям краще справлятися з більше жиру і інших краще справлятися з великою кількістю вуглеводів.

Суть в тому, що добре продуманої дієти:

 • підтримувати ваш рівень активності
 • не залишать вас позбавили почуттів
 • і поліпшити метаболічну здоров'я.

Це цілком досяжно, як ви вибираєте продукти, які мають високу поживну цінність.

+616
Kavuma rogers 5 квіт. 2013 р., 04:42:59

Втрата ваги відбувається, коли ваше тіло не вистачає енергії від їжі. Він змушений використовувати власні запаси, щоб вижити.

Так що Так, якщо ви перебуваєте в дефіцит калорій, ви будете втрачати вагу. Втім, ви будете набагато менше, ніж активна людина.

+615
TheTeaLady 2 груд. 2019 р., 06:16:21

Те, що ви хочете, ймовірно, втрати жиру, а не втрати ваги. Це більше тіла рекомпозіціі, і це не легко відстежити. Найкращою лоу-тек, дешевим способом є вимірювання талії, з допомогою рулетки або штангенциркуля. Що працював для мене.

У будь-якому випадку ви хочете, щоб об'єднати харчування / компонент харчування, одним з компонентів тренування (в противному випадку ви втратите м'язову масу). Мій досвід показує, що прилипання до даної схемою це дійсно найважливіша змінна, та це особиста справа. Я думаю, що деякі дієти більш ефективні, ніж інші, але в 50% ефективні дієти дотримувалася 100% краще, ніж 100% ефективні дієти дотримувалися 30%...

+589
Axios 7 січ. 2018 р., 06:52:16

Ваш основний є шиї, живота, спини і стегон м'язів , які використовуються для стабільності. У самому прямому сенсі, ваша сила може бути обмежена вашим ядром. Насправді, більша частина виробничої потужності виходить від ваших основних сил.

Ядром навчання є зміцнення м'язів живота і спини, щоб забезпечити більшу стабільність для іншої частини вашої роботи. Це важлива частина навчання, і кожна людина повинна мати деякі базові тренування в їх раціон. Всім, хто вправи повинні тримати свої основні сильні, тому що робоча кінцівок без з використанням основних м'язів призводить до надлишкового навантаження на кінцівки. Дисбаланс основних і роботи кінцівок може призвести до основної (задній) і болі кінцівок або травми.

Що ж до конкретики, це залежить від іншої частини вашого навчання. Хто-то, хто працює над 400-фунтовий присідання і станова тяга 500lb потрібно більше основної сили, ніж той, хто робить упор на вправи вага тіла.

+555
Malene Lamoureux 28 січ. 2014 р., 11:05:47

Вправа: я пропоную вам прогулятися. Якщо ви будете витрачати більшу частину вашого часу вживати в залежності програмування і піклуватися про свій новий дитину, краща вправа для вас-це ходьба. Ходьба різко знизить шанси на отримання травми, яка може перешкодити вам робити які-небудь форми фізичних вправ. Крім того, більш інтенсивні форми кардіо або Вагами вимагають гарне кількість сну, щоб бути ефективними. Ходьба є також те, що ви можете зробити з вашою дитиною. Якщо в даний час ви не робите будь-яку форму працювати зараз, почніть з 20 хвилин на першому тижні. За місяць або два спробуйте збільшити час прогулянки до години.

Гнучкість: Якщо ви вирішили зробити більш інтенсивним кардіо (або навіть якщо немає), я пропоную вам працювати на гнучкість. Є деякі великі книги на розтяжку, а також заняття йогою :) гнучкість допоможе уникнути травм (особливо як ваша дитина перетворюється у малюка). Йога складається з дихальних вправ, які були повідомлені багатьма як корисні для їх загального здоров'я.

Сон: я пропоную вам зробити все можливе, щоб тримати його у відповідність. Це означає, лягати спати в той же час і завжди спати мінімальну кількість годин. Вісім годин рекомендується, але деякі дослідження показали, що чим ви старше, тим менше сну вам потрібно. Я хотів би уникнути 20-хвилинний сон твій стан, як фазу швидкого сну, ви отримуєте від тверду 5+ годин сну було б дуже вигідно. У мене не було дитини, але я вважаю, що це буде складно, так що удачі! Якщо ви чутливі до кофеїну, зробити все можливе, щоб уникнути цього, за кілька годин до сну. Крім того, зверніть увагу на останні страви або продукти, які ви їсте перед сном. Деякі можуть допомогти вам краще спати, і інші можуть зіпсувати потенційно хороший нічний сон.

Раціон: використовувати загальні дані ІМТ і ваш низький рівень вправ, щоб визначити, скільки калорій ви повинні з'їсти в день. Я б запропонував з низьким вмістом жиру (менше 20%) і низьким вмістом білка (менше 25%) дієта. Палиці з різноманітними овочами, фруктами, цільного зерна, і якщо ви не є вегетаріанцем, риба, пісне м'ясо і нежирні молочні продукти. Якщо ви не отримуєте 4-5 різних кольорів з їжі кожен день з овочів/фруктів, і/або якщо ви не їсте м'яса, я хотів би запропонувати дивлячись в добавок (але це тема для окремої довгої розмови). Якщо у вас є важкий час тримати в межах рекомендованих калорій, намагайтеся поступово збільшувати більше клітковини в свій раціон. Обидві клітковини і білка показали наслідки боротьби з голодом. Ви краще уникати відбілювача/збагаченої борошна, цукру і солі. Пийте багато води (8+ чашок в день).

Вітаю з малюком і удачі!

+508
5tefan 23 бер. 2015 р., 09:18:56

Я після тренування з власною вагою рутини протягом 2 місяців, і я задоволений вигоди досі.
Я тренуюся, щоб поліпшити, як я виглядаю, і мені вдалося досі, за винятком мого плеча. Мої ключиці дуже помітні, і це змушує мене виглядати дуже худий, незважаючи на те, що в хорошій формі.

Деякі люди говорили мені, що моя груди потребує деякого тренування. Я не знаю, якщо це правда. Так, які м'язи у мене повинні тренуватися, щоб зробити його менш помітним ?
Будь ласка, запропонувати деякі вправи для верхньої частини грудної клітки, якщо він був м'язи, що мені треба тренуватися. Я роблю тільки вправи.

+491
Charles Gower 4 жовт. 2012 р., 17:44:06

Минулого тижня Я записалася в тренажерний зал для схуднення. На першому тижні, мій інструктор дав мені цикл тренування 15 хв бігова доріжка, 15 хв компанії AFX, 15 хв на велосипеді, присідання, бічні випади. І раптом на цьому тижні він доручає мені робити жим-жими з 5 кг, також кофточку і кабельне трицепс з 15 кілограм. У ці тренування, моя ліва рука набагато слабкіше правою. Мій інструктор пропонує протеїнові порошки. Це необхідно, або я не можу зробити це з звичайної дієти?

Крім того, мій графік тренувань необхідну для втрати ваги?

+414
Vijaykrish93 29 груд. 2016 р., 04:26:13

Великий 5 тренування складається з наступних вправ (або, скоріше, їх категорій).

 • Верхній підтягти тіло. Це горизонтальна тяга. Отримавши кілька гантелей, що можуть бути пластини-з вантажем дозволить вам зробити гантелі рядків, але для хорошого розвитку Сила, ви в кінцевому підсумку з вагами, які не дуже практичні для гантелей, і для веслування сидячи або штангою рядків було б краще.
 • Верхній пуш тіла. Горизонтальний поштовх, антагоніст вище. Жим лежачи є класичним, але жими гантелей лава може бути відмінне вправу. Навантаження на них дуже важких не так просто, як з лавкою і штангою, хоча.
 • Пулдаун. Це вертикальна тяга. Підтягування та підтягування є видатними вправи, які можна починати з ваги, використовуючи тільки турнік, який не дуже дорого. Або, якщо ви не можете зробити так спочатку, використовуючи допомогу, як гумки або стрибають вгору і робимо повільні ексцентричні. Як тільки ви можете зробити пристойну суму ваги тіла підтягування, вага пластини і пояс може бути використаний для додаткового навантаження. Або тримаючи гантелі між ніг, хоча це стає непрактичним для великих ваг.
 • Накладні прес. Цей вертикальний поштовх. Жими гантелей плеча може бути видатним вправи і забезпечити прогрес на значний час.
 • Жим ногами. Очевидно, машина буде необхідна для цього, але я б сказав, що ви можете зробити більше в будь-якому випадку присідання. Для поступової завантаження присед гантелі можуть бути використані, або пояс з пластинами (шукайте "хіп пояса присідання"). Після присідань вам дуже важким, хоча, бар буде в порядку, і він вимагає для безпечної роботи.

Таким чином, ви можете отримати де-то, якщо ви отримуєте 2 гантелі з купою тарілок, турнік і пояс занурення. Однак, як далеко ви, залежить трохи про те, що ваші цілі і ваша особиста статистика. Літній стажист шукаю деякі вправи можуть і не знадобитися ваг за те, що гантелі пропозицію, але хто шукає, щоб отримати трохи сили і/або м'язової маси знадобиться більше.

Я думаю, що ви краще перевірити тренажерний зал з гарним обладнанням, де у вас є можливість припинити членство, коли ви хочете. Це дасть вам уявлення про те, як далеко ви хочете прийняти це і як ви мотивовані. Якщо ви вирішите піти міцність будинку, домашній тренажерний зал-це, звичайно, інвестиція, але не повинні зірвати банк або перетвориться на величезний тренажерний зал, гараж. Якісний силової рами, хороша штанга, купа млинців і похилій лаві можна буде встановити для справи всі найважливіші, фундаментальні вправи.

Що стосується ресурсів, я пропоную вам вибрати вправи, які ви підібрати в кожній з категорій (горизонтальний/вертикальний поштовх, горизонтальна/вертикальна тяги, ноги) і просто порадитися багатство відео і тексти присутні на сайті. Коли-небудь 5х5 сайт має досить гарні описи для правильної форми на купу основ, з картинками.

Що стосується самого "тіло науки" метод, я не знаю, але починати з основних рухів з'єднання є твердим принципом. Я дуже обережно ставлюся до його "менш ніж за 13 хвилин на тиждень" стверджує, хоча, тому що, чесно кажучи, що це нісенітниця.

Для аеробних кондиціювання, то, напевно, краще представляти, що як окреме питання.

+390
user101648 1 січ. 2012 р., 09:33:56

Кілька факторів можуть бути залучені в це. Скільки кількість ви приймаєте? Беручи надмірна кількість може спричинити розлад шлунка і метеоризм. У вас було менше проблем при споживанні MyProtein без молока, це означає, що ви вживаєте занадто багато.

Крім того, рекомендується, що ви повністю переконайтеся, що інгредієнти, необхідні для виробництва цієї добавки є справжніми і позбавлені будь-яких "інгредієнтів", так як вони є найбільш клопітно.

Нарешті, якщо ця добавка викликає проблем, навіть коли споживається в "нормальних кількостях", то ви б краще знайти альтернативу, так як не всі добавки виробляються з тими ж інгредієнтами джерело.

+371
richo 27 вер. 2015 р., 08:24:19

У жовтні минулого року (2010) я був майже 300lb кулькового (просто 5лб сором'язливий), і були якісь серйозні проблеми з псоріаз розгорається в більшу сторону на ногах. Що зробив певні заходи досить болісно, як підошви моїх ніг були просто відкривав шкіри. Так що я зробив деякі зміни, і почалася моя дієта. Що допомогли мені втратити 85lb (2011) і то, я не тягаєш з собою багато зайвої ваги допомогли мої ноги вгору. З тих пір я ходжу в тренажерний зал.

Деякі речі я дізнався в процесі:

 • Дієта робить 80% роботи втрачає вагу. Почніть тут-і якщо ви схожі на мене, вам потрібна зовнішня мотивація. Я був у програмі, де ми тримали тижневий харчовий щоденник, який був розглянутий тренер втрати ваги. Моя дружина теж була на борту.
 • Серцевого ритму є більш важливим, ніж швидкість. Ваш організм спалює певне співвідношення жирів і цукру (вуглеводів) в різних серцевих показників. Зниження частота серцевих скорочень буде спалювати більше жиру, ніж цукру. Ходьба або еліптичний низький вплив-це хороша ідея, але тримати очей на ваш пульс. Можливо, вам доведеться йти повільніше, ніж ви хочете в першу чергу.
 • Силові тренування будує м'язи, який також спалює жир. Кардіо буде спалювати більше калорій, поки ви робите це, але ви хочете більше м'язів, щоб продовжувати працювати, поки ви не працюєте.
 • Гідратація підвищує втрату ваги і вашої здатності думати. Пийте багато води (не спортивні напої або соки і т. д.) на протязі всього дня. З моєї дієти, я отримую більше ніж достатньо, тому електроліти спортивні напої не потрібні. Вони стають тільки дані, коли ви працюєте важко і/або довгі відстані. Принаймні 2 літра в день, але якщо ви робите силові тренування я б сказав галонів в день. Я бачу більше/краще результати втрати ваги, коли я залишаюся повністю гидратированы, ніж ті дні, коли я потравив.

Погляньте на Яких 5х5 програма. Я тільки почав це сам, і вибрав її, оскільки вона була орієнтована на ранг новачка. Починаючи з просто штангу вагою набагато менш страшним, ніж починати з купою математика та цифри ви просто не знаєте (як ваш 1 ПМ). У перший місяць ви вивчаєте форму поступового збільшення ваги-і ви почнете одержувати для реальної роботи ваг за два місяці.

Вибрати нагороди, які в подальшому ваших цілей у фітнесі. Коли Ви дійдете до віхи, які ви встановили для себе (втрата 20 фунтів, ліски 40lb втрати, і т. д.) замість того, щоб винагородити себе за занепадницькі снек, купи собі пульсометр, або нові кросівки, і т. д. Ще один кумедний і будуть необхідні нагорода новий одяг. Я виявив, що на кожні 20 фунтів я втратив труси на розмір більше.

Якщо ви підняття тягарів, ви хочете більшу кількість білка у вашому раціоні, і менше вуглеводів. Якщо ви працюєте (що ви можете працювати до), Вам все одно потрібен білок, але також необхідно більше вуглеводів, як ваш пульс значно вище, ніж при ходьбі.

Нарешті, коли ви доберетеся до вашої цільової вага:

 • Встановити "не хрест" шкала ваги в 5 фунтів вашого ваги мети.
 • Коли ви поруч чи насправді цей хрест вага, вирізати всі вуглеводи, поки ви не повернетеся під ним. Ви знайдете це займе всього день або два, щоб правити його, коли ви говорите тільки пару фунтів.
 • Контролюйте свою вагу регулярно-чим раніше ви зловити "не перетинаються" лінії, тим легше його виправити.

Як у вигляді кардіо, так само гарний, як інший. Мета кардіо роботи вашого пульсу до певного рівня, а рівень кисню в місце, де вони можуть годувати свої м'язи (тобто аеробні тренування). Ви використовувати еліптичний, бігову доріжку, чи насправді піти на вулицю і ходити, вони всі однаково гарні. Я виявив, що еліптичний отримаєте мій пульс вище, з меншою кількістю праці, аніж бігова доріжка, але ваш пробіг може змінюватись.

+353
Galaxy Y 26 серп. 2018 р., 22:47:26

В першу чергу, хороша якість сну і гідратації. У поєднанні з здорового харчування і розумних кількостях кофеїну.

Що сказав, Бо ти дуже зайнятий, я рекомендував би намагатися стояти під час роботи, на відміну від тих, що сидять за столом, щоб тримати ваше тіло рухається і інші держави спалювання калорій.

Якщо це можливо, зробити набір з 10 віджимань, 10 присідань повітря, і 10 присідань на початку кожної години - займе лише пару хвилин і допоможе вам рухатися до основної фітнес.

+346
sattvakarma 11 черв. 2011 р., 12:56:03

Нюанс: пропорції-це показник того, наскільки присяд форма може виглядати. Насправді вимірювання довжини кінцівок і тулуба і намагається математично вирахувати "правильні" форми, це рідко вигідно, і може призвести до Хтось перестарався з формою, яка просто не працює для них.

Це почасти тому, що ні у кого немає ручки на всіх значущих факторів, які будуть впливати на присяд форма. Наприклад, у мене дуже довгі стегна і теоретично повинні робити добре з більш стійку позицію, що дозволяє мені залишатися більш вертикально і мінімізувати свою участь. Однак у реальному житті, помірна позиція дозволяє мені генерувати більше енергії.

З цим з шляху, в цілях експеременту, я вважаю, що ця стаття забезпечує деякі тверді дані та загальні вказівки щодо методів навпочіпки в залежності від ваших пропорцій тіла:

...стегнової кістки в середньому становить 26% від загальної висоти тіла, тому виміряйте відстань від стегна до зовнішньої поверхні колінного суглоба. Ділимо це число в дюймах або сантиметрах на ваш зростання в дюймах або сантиметрах. Якщо ви отримуєте .26 на точку, то ти середній. Якщо ви отримуєте більше, ніж .26, ти заблуканий далі до "довгих femured" і якщо ви отримаєте менше, ніж .26, ти заблуканий далі до "довгих torsoed".

Потім дотримуйтеся вказівок на те, що ви повинні зробити, якщо довгий/короткий femured/torsoed.

Знову ж таки, використовувати ці рекомендації в якості відправної точки, але будьте впевнені, щоб експериментувати і дізнатися, що працює для вас, і дозволяє вам почувати себе сильним і присед в глибину.

Я повинен також згадати, що ваш "кращий" присадкуватий вид може і часто змінюються з плином часу, як ви тренуєтеся.

+322
Anshul 9 черв. 2016 р., 23:02:55

Мені просто дали набір ваги - регульований вага гантелі в подарунок, але я поняття не маю, який вага/скільки повторень я повинен робити для того, щоб досягти найкращих результатів.

Я шукаю, щоб збільшити силу рук і зап'ясть (м'язової сили?), і сподіваюся, що він може збільшити свої сили, розіграші види спорту, як теніс, сквош і так далі.

Є емпіричне правило для Ваг/повторень я повинен бути метою?

+192
rushbc 30 жовт. 2016 р., 21:53:41

Їсти чи ні перед тренуванням насправді, це питання того, що ви можете впоратися. Навіть терміни, за який час до тренування ви їсте і що ви їсте, це питання того, що ваше тіло може впоратися. Деякі люди досить добре постив навчання. Якщо у них що-небудь його просто деяких амінокислот з розгалуженою ланцюгом (ВСАА), щоб допомогти з відновленням. Іншим людям потрібно що-небудь поїсти.

Тип бігти ви говорите про досить низьку потреби в енергії. Якщо ваша мета-втратити жир, їж, перш ніж руки, може йти врозріз з вашими цілями. Навчання ваги, Якщо робити з важкими вагами і високою інтенсивністю, можуть вимагати щось, щоб дати вам енергію протягом.

Прислухайтеся до свого тіла:

 • Якщо ви не вичерпані до занять, потрібно щось перш ніж ви тренуєтеся.
 • Якщо вас нудить під час тренування, ви повинні не мати щось заздалегідь або змінити те, що/скільки ви їсте.

Після того, як ви працюєте, ви повинні мати хорошу їжу з білками і вуглеводами. Білок допомагає відновити м'язи, які були використані під час тренування, а вуглеводи поповнити свою енергію. Примітка: найкращий час для вуглеводів - після тренування. Якщо ваша мета-схуднути, зменшити вуглеводи в інші страви.

+182
Alexsa 10 лют. 2016 р., 10:22:08

Як інші сказали, як будь-яка інша вправа. Ви почніть повільно і працювати ваш шлях вгору, як ви отримаєте кращу витривалість і майстерність. Потрапивши в мішок може бути досить невибаглива рушанні, але ви повинні бути націлені на певні інтервали часу. Може бути, починати на 1-2хв раундів, потім 1 хв перерва на 3-4 раундів буде добре. Тоді як вам комфортно збільшити час на раунди. Якщо ви хочете, ви також можете почати знижувати час відпочинку, але ніколи не опускається нижче 30С відпочинку.

Тільки будьте обережні при продавлюванні і що у вас є свій кулак щільно, великий палець зовні і зап'ястя квартира. Зап'ястя квартира означає рука повинна бути у прямій лінії з передпліччям. Якщо його немає, ви ризикуєте поранивши зап'ясті. Рукавички-хороша ідея. Якщо ви тренуєтеся для деяких кулачному боксу, немає ніяких підстав для того, щоб розривати ваші суглоби. І пам'ятайте-ваші руки і що все в стегнах.

+167
L kane 10 груд. 2013 р., 05:10:27

Так що я просто думав, що у мене є домашній тренажерний зал налаштований, і я не можу підійти до бар під силу-для одягу поки ще...так що я просто очистити його вгору над головою. Мені було цікаво займатися назад в нору.

Але це змусило мене задуматися - Я знаю, що це набагато легше unrack барі з положення стоячи, але була б якась вигода в тому, що твій стартові позиції в самому низу?

Я думаю, це допоможе активізувати ваші сідниці і дійсно змусить вас використовувати ці м'язи і справді "знайшов" свою дірку...

Що ви думаєте? Ніякої вигоди? Ніякого негативу? Інші, ніж проблеми з unracking вага в норі?

Заздалегідь спасибі!

+117
PlayerOne 14 квіт. 2015 р., 13:27:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil