Яка гарна силове тренування для звичайного велосипедиста?

Я велосипедист, що в середньому близько 100 миль на тиждень(Мор) між моїх поїздок на роботу (50 мор) і весело їде (залежить від 50-100 Мор). Я хочу, щоб побудувати верхню частину тіла і додати в масу.

Які вправи та/або процедури я повинен вважати для загальної сили верхньої частини тіла і деяке збільшення маси?

Якщо це піде на користь моєї велоспорт це здорово, але я шукаю більш функціональна сила верхньої частини тіла і менш спеціалізованих на моєму велосипеді.

Для деяких контексті, мені 31 років, 5'10", 190 фунтів. Я ношу трохи додаткову Пудж, тому що мені подобається їжа, але я все-таки пристойно спортивне. Я недавно зробив 60 миль їзди на велосипеді в середньому 19mph. Це була поїздка з задоволенням, а не те, що я називаю "темп гонки" для мене.

+956
Bryan Wyatt 19 бер. 2018 р., 16:31:43
27 відповідей

Багато цілей у фітнесі людей навколо досягнення і підтримання рівня фізичної підготовки - це крива, яка піднімається потім досягає плато. Мій спосіб життя забороняє, але я вважаю, що я швидко навчаємо. Я влізу в купки проходить кожен рік, випадково розташовані в залежності від обставин і мотивації. Я два рази за останній тиждень. Перший раз було дуже боляче, і мене обганяли бабусь своїх черепах. На другому я обігнав деяких підходять хлопці і побіг вгору великий пагорб, - все ще боляче, але, мабуть, набагато бадьоріше.

Це змусило мене цікаво, якщо ви можете тренувати себе, щоб швидко навчаємо. Можливо, мій "режим" переміжної працює допомагає що? Або це швидше будуть мої гени або деякі інші удачі-самій малювати?

На невміло намальований графік показує, як я думаю, що це може працювати. Синя лінія показує звичайну фітнес-мета, а червона лінія показує, чий фітнес-розвивається з тією ж швидкістю (однаковий нахил) як синій людина на свій перший тренувальний ітерації (поки вони не перестануть навчання), то на третій ітерації вони вам слюсар набагато швидше (вгору схил крутіше, і сходить повільніше).

graph of fitness levels

+996
andyleehao 03 февр. '09 в 4:24

Це надзвичайно складне питання, щоб відповісти. Що досить однозначно очевидно, що для більшості людей, збільшуючи активність корелює з кращим здоров'ям. Як раса, ми стаємо все більш сидячий з більш тривалими періодами простою з-за великої кількості робочих місць, які припускають, сидячи за письмовим столом в поєднанні з організацією відпочинку, таких як веб-браузери та відео ігри, аналогічно тримає нас нерухомості. Це дослідження прийшли до висновку, що "інтервенція учасники можуть реалізувати скромні зміни в ІМТ та артеріального тиску з підвищенням фізичної активності". Тепер питання в тому, чи є ці цілі крок корисним, оскільки, як ви сказали, це може бути, віднімаючи час від більш ефективної діяльності.

У дослідженні крокомір відстеження програмного забезпечення з різними формами нагадування", учасники знайшли його корисним, щоб мати вторинні і первинні цілі на тиждень і отримати неупереджене нагадування." За словами одного резюме я знайшов, нагадування повинні бути орієнтовані на цілі учасника і зробив краще, коли вони надали конкретні цілі, такі як отримання більш 2000 кроків, а не загальні "ви повинні проявляти більше" нагадування. З іншого боку, інші функції, такі як забезпечення кількість спалених калорій, із зазначенням "скільки можна жерти" були зіставлені з ваги. Це фактично у відповідності із загальною філософією, на тренування, де було показано, що люди беруть передбачені заходи спалених калорій як "вільних калорій" і буде постійно з'їдати більше, ніж спалили, як спосіб збагатитися. Так що, по суті, трекери, схоже, надання пільг переконати людей бути активними більш послідовно протягом дня, але як і в будь-якому виді фізичних вправ, вам необхідно контролювати свій раціон і не ставитися до тих, кількість спалених калорій, а "безкоштовно".

І нарешті, як на мій коментар, Так, це більш ефективно робити більш інтенсивні вправи. Піднявши свій пульс у високій зоні дозволить поліпшити вашу серцево-судинних захворювань. Роблю тренування з обтяженнями буде вдосконалювати свою силу. Ведення діяльності на більш високій інтенсивності більш ефективно, т. к. ви сторона однакову кількість спалених калорій в короткий проміжок часу, і ви кидаючи виклик ваше тіло, щоб зробити ще краще. Тим не менш, є причина, чому більшість людей згодні, що тренуючись як мінімум три рази в тиждень-це хороша ідея, але так мало людей роблять це. Більшість людей не схильні до зайвого болю і стресу в їхньому житті, і обличчя його, програми вправ, як правило, пов'язані з болем і стресом, якщо все зроблено правильно. Так, якщо ви збережете п'ять хвилин часу на парковку ближче до роботи і ви використовуєте ці п'ять хвилин в вправа п'яти хвилин кардіо або силового тренування, це буде більш ефективним в кінці. Але, як багато люди будуть використовувати ці п'ять хвилин продуктивно порівняно з кількістю людей, які будуть використовувати його для перевірки своїй стрічці Facebook, щоб витратити трохи більше часу на охолоджувач води, або запустити ще одну перевірку на їх код? Забезпечуючи зворотний зв'язок, і цілі, для постійної активності, здається, просто працювати в плані того, щоб ті люди більш активні, якщо не обов'язково легше.

Так, Коротше, я думаю, що ви дивитеся на двох різних осях. Вважаючи дії покликаний підвищити загальний рівень активності протягом дня. Сила і кардіо призначений для просування сила і витривалість. Як сприяти вашому здоров'ю, але по-різному.

+993
Yahya KACEM 28 черв. 2017 р., 11:06:09
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я використовую Талі "Рок-це" машина ланцюга вага в спортзалі вже майже три місяці, кожен понеділок, середу і п'ятницю. У мене є стійкий прогрес на більшість машин, в частині просування на більш важкі налаштування, але є кілька машин, де я роблю практично ніякого прогресу. Зокрема, рука, плече і груди вправи, де я буду штовхати, а не тягнути. Я, здається, застряг на завдання новачка, де на деяких ніг і спини вправи, я вже вичерпав машини! Я знаходжу, що я можу зробити 3-4 повторень в дуже важких умовах на машини, на яких я не прогресують, але мені потрібні дуже легкі налаштування, щоб зробити повний набір.

Параметри не корелюють з яким-небудь певним вагою на дане обладнання... на одній машині, установка 1-10 фунтів, на інший, 25 фунтів, але всі вони йдуть від 1 до 18, З "новачка" від 1-6, "проміжними" від 6-12, і "просунуті" від 12-18 - машини і перемістити вас, як ви робите вправи, щоб вага тіла є фактором, а також.

Я прагну виконати мінімум 10 повторень, і крок до наступного посту, коли я можу виконати 12 повторень з хорошій формі. Я роблю тільки один комплект, за винятком машин, які я вже дійшов до "просунутих" налаштувань, де я роблю два сети з 12, перш ніж переходити до наступного параметра.

Для машини я не прогресують далі, я повинен зробити важче параметри і меншою кількістю повторень, або більше повторень/сетів і меншою вагою, або солдатів, як і я, і сподіватися на можливий прорив?

+977
barisinanc 4 січ. 2017 р., 10:34:38

Мені 26 чоловік вагою 65Kgs і я підкачався за останні пару місяців і я їла мало за моє вміст калорій. В цей час у мене взяли аналіз складу тіла і виявляється, що я заробив ~700 грам м'язової маси і схуд в 45 днів ~3 кг жиру. Це нормальне і здорове враховуючи, що це перший раз працюєте ?

+910
Mhofhands 24 лист. 2014 р., 21:33:27

Як присідання, жим ногами-одне з тих вправ, де ви можете побачити зірок, якщо погане кровообіг, ви зневоднені, або ви не правильно дихати. Якщо це не так, це може бути просто доброякісне головні болі напруги.

Що б це не було, я б негайно зверніться до лікаря. Не хочу лякати тебе, але якщо у вас є основний стан, то робити жими ногами-це просто просять аневризми. Краще зробити тоді МРТ було шкода.

+907
tranmaster 7 лют. 2018 р., 10:08:05

Підошовне згинання стопи відбувається при наведенні пальцях. Ось що відбувається, коли ви вперше відштовхнутися від Землі. Ваші п'яти ліфти, потім відштовхнутися з іншою частиною стопи, закінчуючи пальцями ніг.

Згинання навпаки, тому після того як ви вкажіть ваші пальці, ви повинні витягнути їх назад до вашої гомілки. Ось що фрагмент, який ви надали, сказавши, що це рух стягнути з носком точки/pushoff повинна бути одна з перших речей, що ви починаєте, як ви приносите ваші ноги вперед і вгору коліно, щоб підготуватися до наступного кроку в цю сторону.

+888
Ranvir 11 лип. 2011 р., 02:12:17

Насправді, надлишок жиру в черевній області може змусити склопідіймача нахилитися ще на старті в тязі, яка зменшується кількість ваги, який можна підняти. Спостерігати за світовий рекорд присідання і станова тяга, і ви помітите, Н низи вага, рекорд станова тяга перевищує рекорд присед, в той час як у більш високих вагових категоріях, присадкуватий запису, як правило, вище.

+721
Drfreeman 23 січ. 2010 р., 21:21:32

За останні 1/2 у 2011 році я йшов в тренажерний зал і працювати 5-6 разів у тиждень. Це було приголомшливо! Я волів біг на біговій доріжці, як це було передбачувано з меншим впливом. Я також був в стані, щоб включити його і сісти на еліптичну урізноманітнити.

Однак, я не можу дозволити собі тренажерний зал або бігова доріжка, і я намагаюся дотримуватися деяких спеціальних процедур будинку і вибігали на вулицю. Але коли я біжу на вулицю постійно, у мене багато болю. Ноги, щиколотки, ікри, коліна і стегна. Цього ніколи не траплялося, коли біг на біговій доріжці, так це, здається, з-за впливу бігу на вулиці, на крутих пагорбах і на асфальті. Коли я перестану бігати і розтягуватися, біль пішла так само швидко, як 10 хвилин після мого прогону. Я безумовно розтяжку як до, так і після.

Як я можу впоратися? Я б не змогла є Ібупрофен весь день і я дійсно хочу продовжувати працювати, це тримає мене в здоровому глузді!

Ідеї?

Редагування з більш детальною інформацією:

Після прочитання деякі з цих відповідей і думаючи про це, я маю деяку додаткову інформацію, яка я думаю, було б корисно. Цей пробіг щоразу однаковий і включає в себе кілька досить крутих горбів вниз до початку. Я можу собі уявити, що вплив гору працює на крутих пагорбах просто робить удар набагато гірше? Це може створити передумови для болю протягом всієї моєї працювати, якщо працює на цьому пагорбі вниз і важко приземляється.

Туфлі відмінні, ніколи не було проблемою, але це було на біговій доріжці. Я готовий тримати парі, що я привчені бігати на біговій доріжці, але так що це не варіант і є дуже мало інших варіантів, де я живу, я можу натренувати своє тіло, щоб працювати краще на твердих поверхнях?

Я завжди був заінтригований підошва Vibram п'ять пальців взуття, але чув неоднозначні результати. Я впевнений, що це займе якийсь час, щоб навчити себе працювати по-іншому, як я не працювати сюди.

ОСТАННЄ РЕДАГУВАННЯ

Нещодавно Я спробував працює на пропуск пагорба, який я знаю, це дуже важко на моєму тілі. Зусиль для того, щоб просто переконатися, що я не ходжу котиться вниз по схилу-це одне, не кажучи вже про наслідки моя вага + обороти всі приземлення на ноги і рухатися по всьому моєму тілу.

Останні кілька днів під час роботи по сліду я спробував вийти на реальній землі, коли я можу (1/3 часу), а також пропускаючи дуже круті пагорби - він не був ні краще, ні менш болючим.

Все більшу зворотний зв'язок і варто, але я схильний думати, що це про звикаю до цього. Я думаю, що я спробую навчитися працювати з меншою віддачею.

+719
Tammy Johns 22 лист. 2017 р., 19:55:50

У мене є 22 років, хороша фізична форма, значить, не товстий і не худий.Але у мене худе обличчя, порівняно з моїм тілом.Як я можу зробити м'язи в моє обличчя і як я можу позбутися від цієї тонкою межею ?

Будь-які пропозиції будуть високо оцінені.

+695
Reuben John Pengelly 27 бер. 2011 р., 15:26:28

Коркового збудження і розгальмованості в обличчя небезпеки, що дозволяє сила supranormal.

 • Одним з наслідків є скорочення тетаническое у зв'язку з збільшенням центральним приводом (під впливом адреналіну і норадреналіну та ін). Тобто, нейрони первинної моторної кори пожежа в швидкій послідовності
 • Ще один пригнічення сухожильних органів Гольджи (ГТО), які в звичайних умовах викликають рефлекторне розслаблення м'язів, коли відбувається надмірне напруження на м'язи і сухожилля. Знову ж таки, цей ефект настає тоді, коли коркових розгальмування; рефлекторна дуга, через яку впливу ГТО опосередковані, гальмується нейронів проходять через спинний мозок
 • Рефлекторна дуга, яка опосередковується м'язове веретено порушується тих же афферентов, що disinhibit ГТО дуги. Як правило, м'язове веретено збільшує силу, щоб запобігти надмірне розтягнення м'язів (навпроти ГТО); з-за порушення, сила ще більш зростає. Це також причина, чому клопотань щодо стрейч-вкорочення, як правило, більш forcefull; ефект стретч-скорочення циклу реплікації без попереднього відцентровому стисненні через центральний порушення

Щоб відповісти на ваше останнє питання. Так, він може бути навчений. Хоча і не до такої міри. Підводячи підсумки дослідження, здається, що чим вище напруження в м'язах і сухожиллях коли ви тренуєтеся, тим більше функція ГТО гальмується, і тим більше м'язове веретено реагує на розтягування. Навчання вагу має цей ефект. Пауерліфтинг і біг більше. Пліометріка представляється найбільш ефективним в цьому.

 • Неодноразово піддаючи свої м'язи, що активізує GTO і м'язове веретено, зміну їх функцій. Чим більше ви це робите, тим сильніший ефект.

Крім того, цікавим аспектом загальної вібрації, які використовуються в навчанні вібрації. Здається, саме цих наслідків. Я зазвичай раджу людям (любителів і спортсменів), щоб не платити сміховинно високі ціни на навчання вібрації. Але якщо ви спортсмен потужність (футбол, спринт, підняття тягарів, навіть стрибки в баскетбол і волейбол), він може дати вам швидке зростання сили і могутності. На мій погляд, наслідки мабуть будуть порівнянні ізометричний тренінг, який, як було доведено, щоб принести максимальну гостра міцності всіх форм навчання. Що ще, вібрації і изометрию працювати за двома різними механізмами, тому їх ефект, швидше за все, синергетичний, але це не має відношення до вашого питання, тому я не буду вдаватися в подробиці тут.

+686
paulvs 12 вер. 2010 р., 14:23:31

Якщо тренажерний зал ви маєте на увазі вагу, то так, ви робити не потрібно ваги, щоб отримати буфер.
Всі види тіла-силові вправи дадуть вам тонус, сила і м'язова маса, якщо все зроблено правильно з правильним харчуванням.

 • За 6 пакетів, ви потрібні обидва вправи з хорошим харчуванням (знизити відсоток жиру в організмі)
 • Віджимання є дивовижними для грудей, трицепси і навіть ядра. Вам потрібно зробити зміни
 • Тягнути ДБЖ дасть вам V-подібну форму і більше м'язів на спині. Крім того, потрібно зробити зміни

Зараз я рекомендую в додаток ви :

Навприсядки не тільки тонізує і зміцнює м'язи ніг, але це дає УР сердечника, допоможе вам побудувати 6 кубиків м'язи і виробляють набагато більше гормонів росту, і таким чином допомогти і додати м'язової маси.

Для віджимань, це те, що я називаю "вибух" тренування. Як тільки ви зробите це, ви будете розуміти, ви отримаєте біль у м'язах і навіть у місцях, де не підозрювали м'язів.

Проте, будь ласка, зробіть ці дві вправи крок за кроком, з гарною поставою, тому що якщо ви не дбаєте ви могли б нашкодити собі.
(я травмував коліна, тому що я перестарався, берпи і я стрибати по діагоналі не прямо.. Я отримав те, що називається Колтун синдрому і мій лікар сказав, що мені треба відпочити від ніг Вправи протягом 6 тижнів. Однак якщо ви робите це правильно, ви побачите його, ймовірно, кращий вага exericse для харчування, тонусу, спалювання жиру і збільшення м'язової маси).

Як для варіацій я настійно рекомендую Марк Лорен книга, вона налічує близько 111 вправи варіацій з повним процедур для різних рівнів (початковий,середній,...)

+525
Hidee 12 жовт. 2010 р., 05:41:33

Гнучкий підрахунок змін напружень в його внутрішній гіроскоп, як старий механічний крокомір нарахував коливання маятника, для виявлення подій руху. Ці зміни напруги викликані фізичні зміни в орієнтації пристрою. Так що якщо ти стояв, тримаючись за бар або з руками, що звисають на годину там буде дуже мало змін, орієнтація на це розраховувати.

Якщо це так, ви повинні змінити свій стиль ходьби з махових рухів рукою, ідеально наслідуючи військовий марш, значить, буде маятник для кожного кроку. Крім того глянути на монітор серцевого ритму, а додаток може відстежувати активності підвищений пульс, або ж піти погуляти на вулицю, так що GPS в телефоні можна відстежувати реальний рух, і додаток може мати деякі реальні дані, щоб відпрацювати калорії від реального відстані і швидкості.

Також процитую help.fitbit.com сайт:

Що сказав, бо Flex-це спеціально розроблений для вашого зап'ястя, якщо ви рухатися ваше тіло і ваші руки (або навпаки), ви можете отримати невелике розходження в активності, ніж можна було б побачити на вашому трекери на основі кліпу.

+520
Erez Tison 16 вер. 2015 р., 15:58:17

Я прототипическое хардгейнеров, 23 років, і ніколи не важив більше 10 камінь до недавнього часу, коли я знову почав підйом тягарів (знято в минулому і ніколи не бачив яких-небудь помітних успіхів).

Я читав статтю, що я повинен просто перевантаживши організм калорій (в даний час між 3300 і 4000 в день). В той час як це працювало для мене досі (я набрала 14lbs в 4 тижні) я боюся, що якщо я продовжу навантаження на калорії, що моє тіло скоро почнемо збиратися на жир, а не м'язи.

Я тренуюся три рази в тиждень протягом прибл. 40 хв., Та тільки почали робити дві сесії на велосипеді в тиждень також (близько 30 хвилин кожен сеанс). Я беру науково-МХ, системи масового два рази в день в даний час, але перехід на інтернет магазин спортивного харчування Вінниця замість (прийматимуть лише половину зазначеної порції в день, тому що я думаю, що 1250 калорій в день-це занадто багато для мене, зважаючи на мої тренування). Я планую доповнити це низькокалорійний сироватковий протеїн протягом дня.

Мій раціон складається в основному з курки, супи, тунець з низьким вмістом жиру пов'язки, яйця, фрукти (яблука і банани), йогурт (не знежирений), сир і бублики.

Суть в тому, що кожна стаття/тренування я читав каже, що спалювати калорій, щоб схуднути, але як хардгейнеров мені потрібно, щоб додати велику кількість калорій до моєї дієти для того, щоб рости в розмірах. Я набирала розмір не проблема, але в мене живіт невидимим і мій загальний м'язовий тонус відсутній. Мій неправильний раціон і я повинен скоротити споживання калорій?

Я не хочу продовжувати в неправильному напрямку і є навантаження жиру, щоб спробувати і подальше переміщення вниз по лінії.

Редагувати: приклад раціону на день тижня

Сніданок (8:30 ранку): Вівсянка з 300 мл підлозі-знежиреного молока 1 порцію (або половину порції Оптимальне харчування) мас купити 2 яблука Жменя несолоного і неароматизована червона шкіра арахіс/кешью

Вранці (11 ранку): Бутерброд з тунцем, або бейгл з Філадельфією і шинкою

Обід (1: 30 вечора): Курячий суп / томатний суп (600мл) з сиром/шинкою, тунцем або салат з макаронів з помідорами

В середині дня (4 години): Бейгл з Філадельфією і шинкою

Вечеря (6 вечора): Стейк, Картопля, Морква, Капуста Мюллер світло (без жиру)

У середині вечора (8.30 вечора) Бейгл з Філадельфією і шинкою, тунцем або бутерброд

Перед сном (11.30) Мас вітамінний коктейль (буде обмінювати це з низькою калорійністю протеїновий коктейль) Банан Бутерброд З Тунцем

+502
Sergii Ptashchuk 14 лют. 2011 р., 12:51:06

Мені цікаво, якщо гіперглікемія може бути пов'язана з людиною, щоб бути худою. Якщо підшлункова залоза виробляє менше інсуліну, то це потрібно, можливо, що причину людина не товстішає, навіть якщо їсть багато гіперглікемія?

Якщо це припущення є помилковим, ви знаєте які-небудь інші дослідження в області харчування, засновані на тому, чому деякі люди не можуть набрати вагу ?

+464
Zach Inglis 28 лист. 2013 р., 16:17:47

Немає проблем. Йти вперед; просто переконайтеся, що ви використовуєте 300 мл води на мірну ложку всіх цих, змішаних разом.

+409
eguidi 26 бер. 2013 р., 14:57:35

З мого досвіду, це добре робити віджимання на долонях на початку. Долонями забезпечити створення більш широкої бази для підтримки (особливо з пальцями поширений). Чомусь мені теж здається трохи легше зосередитися на збереженні багажник активний (який я думаю, дуже важливо), коли робиш її на долонях. Крім того, одна річ, яка мені знадобиться в захист зап'ястя є поширення пальцями і підштовхнути їх у землю - це просто, як намагається стиснути кулак. Тоді, як вже казали інші, це вигідно, щоб поступово перейти на суглоби, якщо ви хочете робити велику кількість віджимань, не зловживати зап'ястях. Але я також хотів би запропонувати, щоб переключитися назад на долоні, він може забезпечити більшу різноманітність (наприклад, ви можете рухатися далі руки назад, який робить віджимання набагато складніше - по кісточках ви б впасти на обличчі). Підводячи підсумок, я думаю, що це краще робити їх на долоні, якщо ви не плануєте робити великих кількостях на регулярній основі - але пам'ятайте, більше не завжди краще.

+327
LinBo 7 трав. 2011 р., 05:19:45

Якщо це не правильне місце, щоб поставити це питання коментувати, я буду видаляти це питання

Я просто 22 і я використовую пихкати 3-4 цигарки в день і щомісяця в середньому 1000 мл пива і я їжджу ЦБ РФ передачею 150cc байк

У мене проблеми з ерекцією член слабкіше, ніж у віці 18 років

Оскільки я почав курити в 19 років я відчуваю, що це з-за куріння і вживання спиртних напоїв

може будь-який орган допомогти мені

В чому проблема або що я повинен робити

Щоб кинути палити, я використав, щоб жувати чорний перець всякий раз, коли я відчуваю себе палити , так що я можу себе контролювати

+296
Vasighi 18 лют. 2011 р., 17:41:57

Вправи для спини (бічний тягнути Даунс, станова тяга, спина розширення, планки - переконайтеся, що ви працюєте протилежні м'язи, м'язи живота і грудної клітки), безумовно, допоможе вашій поставі. Я раніше ніколи не працювати моєю спиною і після мене багато мої друзі сказали, що я виглядаю "Талер". Чесно кажучи, я приписую більшу частину того, щоб працювати, даючи мені велику довіру, яке змусило мене стояти прямо і компліменти були великими афірмації в якості додаткового досвіду. Звичайно, маючи м'язи, сильні допомагали підтримувати нашу поставу. Ви хочете працювати на зміцнення вашого ядра теж, як те, що утримує вас у вертикальному положенні.

Плече тягнеться сильно допоможе розслабитися і відкрити свою скриню:

 1. Передній плеча стрейч або партнера груди стрейч

 2. Задній Розтяжки Плеча

 3. Розтягнути Грудної Клітки

Не знаючи тяжкості ваша здогадка, це потребує часу і багато усвідомлення своєю поставою, щоб пам'ятати, щоб відсунути плечі назад. Як ваші м'язи зміцніють і ви звикнете до вашої нової позі, він прийде природно. Попросіть своїх друзів зателефонувати вам, якщо у вас передчуття, і завжди перевіряйте себе в дзеркало (тобто годинник самі ходити в туалет) або вікон будівель, коли йшов по вулиці.

+281
Pranav Rai 23 трав. 2015 р., 03:19:13

Я не бачив жодного наукового доказу щодо того, ви повинні або не повинні працювати прямо з ліжка.

Хоча ви можете бути трохи жорстка на перший, просто прогулюючись протягом п'яти хвилин повинно бути більш ніж достатньо, щоб отримати все, що відбувається. Сидячи у приміщенні протягом однієї години не майже стрес вашого тіла так сильно, як просто ходити трохи.

Так довго, як ви почнете тренування, трохи розслабилися, напевно, нічого поганого, що може трапитися з вами. Як потягнути м'яз або напружуючи спину: прислухайтеся до свого організму! Якщо почати скаржитися, пригальмуй і заспокойся, ніхто не казав, що ви повинні змушувати себе і є нуль користі отримати травму.

Я згоден з @Eelvex, що переконавшись, що ви пили що-небудь (або взяти щось з вами) це важливо, тому що ви, ймовірно, нічого не пив за останні 6-8 годин. Для інших, ти тіло досить швидко адаптується, коли ви починаєте ходити.

У мене немає досвіду з підняттям тягарів вранці, але я думаю, те ж саме відноситься і є: почати з чимось, щоб потрапити у кров і підвищують навантаження від туди

+214
ollie 15 трав. 2014 р., 23:42:29

Крім того плиометрической і тягне, я теж працював на швидкість реакції вправи. Наприклад, лежати на землі, чекати сигналу, вам і спринт на короткі відстані. Причина в тому, що ваша мета полягає у використанні спринту в командний вид спорту контексті, де важлива швидкість реакції.

Типова реакція & спринтерські вправи з баскетболу (де відстань має відношення до довжини баскетбольної площадки) буде:

 • Розминка з різними повільний біг і біг вправи 5-10 хвилин
 • 3 до 5 сетів з 6-8 повторень 15-15 (працює на 70-80%) протягом 15 секунд, відпочинок 15 секунд.
 • 5 працює повільно, почекайте сигналу, потім Макс спринт 20-30м
 • 5 стоячи на місці, чекати сигналу, то максимум спринт 20-30м
 • 5 Лежачи на спині, чекати сигналу, максимум спринт
 • 5 кульбіти, чекати сигналу, максимум спринт

Є глава в книзі 4 год тіла про те, як спринт швидше, що я знайшов цікавим. Наприклад, з допомогою прогулянки (ходьба на фіксовану дистанцію трохи швидше кожен день), станова тяга (1-2 підйомників вага ближче до 1ПМ раз в тиждень) і біг починає розвивати швидкість. Однак, я не пробував це сам, але автор працює з посиланнями, так що це має бути можливим, щоб перевірити їх обгрунтованість.

+213
Daniele Barducci 11 вер. 2014 р., 12:38:26

Штангою, станова тяга вимагає іншої форми, ніж гантелі станова тяга, тому що бар повинен пройти перед вашими колінами, як піднімається. Тяга гантелі дозволяють коліна, щоб залишитися далі вперед, що дозволяє використовувати більше м'язів ноги і менше м'язів спини, ніж штангою. Динаміка аналогічні піднімаючись з шестигранною бар.

Гантелі ручки зазвичай ближче до Землі, ніж штангою (~4" проти ~8"). Це означає, що вам доведеться присідати далі за руки, щоб дістатися до них. Якщо у вас дуже висока гнучкість hamstring, це призведе таз нахилити вперед на дно і кривий нижній частині спини. Якщо вантаж важкий (близько або вище вагу вашого тіла) ви, ймовірно, слід підняти їх, помістивши на стопку книг або щось.

Суть в тому, що підйом гантелей-це простіше, ніж піднімати штангу. Позиція ноги на ширині плечей, покладіть гантелі на спинках ваших ніг (і, можливо, підвищений 4" вище рівня землі), присісти, руки прямі, хватом барів, випинати свій зад і підняти груди(і спробувати зберегти, що нижній частині спини кривий протягом усього підйому). Взяти й утримати глибокий вдих, щоб напружена ядро, і як вага відривається від Землі вага стирчатимуть з руки і плечі, викликаючи тенденцію нахилятися уперед; ви протистояти цьому-тримати груди ... щоб уникнути травм в нижній частині спини. Стояти до повного висування, пауза, і зворотне рух до ваги на землі.

+162
user11659 6 січ. 2013 р., 23:00:02

Болить що-небудь? Якщо ви знаходитесь в болі, ви, можливо, захочете проконсультуватися з фізіотерапевтом/спортивних лікарем, перш ніж намагатися здійснити свої підбори.

Якщо ви не болю, ви можете йти вгору і вниз на носочки, щоб працювати п'ятах з використанням ваги тіла або ви можете зробити постійний теля піднімає , якщо у вас є доступ в тренажерний зал. Машина дозволить глибше розім'яти і стоячи на кроки (від сходи/сходова клітка) будуть працювати так само, якщо ви хочете, щоб почати з тіла-ваги (рекомендується). І розтяжка п'ятки через регулярні перегони , а також вручну (тобто згинаючи ноги в одну сторону і назад та проведення) буде достатньо, щоб розтягнути його.

+122
Wouter Luberti 30 бер. 2012 р., 12:41:35

Кращим варіантом є, щоб почати повільно і взяти невеликі, стійкі кроки і маленькі цілі, які можна досягти у відносно короткі терміни (так що ви не турбуйтеся). Кинути пити-це серйозний крок (і успіхом!) до більш здорового вас. Це не було б дивно, якщо це викликає деяку втрату ваги самостійно (залежно від того, як багато / часто ви пили).

Коли справа доходить до втрати ваги, дієта є найбільш значущим чинником у визначенні вашого успіху. Вам не потрібно робити вправи, щоб схуднути, це допомагає поставити вас в дефіциті або з'їсти більше їжі, а все одно худну. Для того щоб схуднути, ви повинні розрахувати свій TDEE на (сумарної добової витрати енергії) і мета є 10%-15% менше, ніж для того, щоб схуднути на стійкій основі, що не спалю тебе. Збільшення білка і споживання волокон обидва гарні для збільшення ситості (так що ви можете йти довше між прийомами їжі, не отримуючи, як голодні).

З точки зору тренування, силові тренування (або тренування з обтяженнями) може мати найбільший вплив на ваше тіло. Я б особисто порекомендувати силові програми для новачків (або 5х5, стартову силу, морозиво Фітнес тощо). На самому початку ви , можливо, зможете позбутися від жиру і знайти яку-небудь м'яз (через деякий час це буде дуже важко зробити одночасно). Ви повинні намагатися дотримуватися програми занять, поки ви не зриватися на ньому. До того часу, ви можете продовжити з більш програма середнього сила, або поглянути на гіпертрофію (зростання м'язів) на основі програми.

Загалом, це гарна ідея, щоб вичерпати ваш новачок отримує на силові програми, так як це дозволить вам створити справжній-реп Максів, які дозволять вам використовувати гіпертрофія програму більш ефективній основі. Якщо ви запустите програму новачка чинності тільки з порожньою штангою, ви не повинні мати багато неприємностей, починаючи занадто швидко. Ви будете швидко прогресувати з програмою, але ви також адаптуватися до стресу програми занадто швидко.

+82
Robin Groenevelt 5 черв. 2015 р., 20:46:31

Я тільки що закінчив популярних масове будівництво програма Джим Stoppani під назвою "ярлик розмір". Я знайшов, що це дійсно добре розроблена. Є тонкі відмінності у вправах, які стають помітні з плином часу, і вони мали сенс.

Він взяв мене більше часу, ніж рекламовані 12 тижнів: я стартував 15 грудня і закінчили 27 квітня, що приблизно на 18 тижнів. Я потягнув спину в кінці січня (втратили близько 10 днів), брали додаткові вихідні під час подорожі і т. д. Він взяв мене більше, але я закінчив кожне тренування, кожен набір, і кожен респ. Харчування мудрий, я пішов раді Джима на добавки (замовили оптом від Amazon і змішав моє власне). Наскільки їжа, я не можу з'їсти стільки, скільки Джим рекомендує для цієї програми. Це страшна річ - поїсти, коли не голодний. Це працює краще для мене, щоб чекати між прийомами їжі, щоб почати відчувати себе трохи голодною, а потім їдять з апетитом.

Наскільки результати, я почав на 182 кг і закінчив близько 207. Я 6'3", так що це не межа. Я хотів би оптом за 220 фунтів, а може і 230.

Я провів деякий час обмірковує, що робити далі. Я не знайти будь-яку програму, яка, здавалося б, очевидно хороший, тому я почав ту ж програму з самого початку. Мені подобається, що це 4 тренування в тиждень, і що немає вправ, які не вимагають екзотичного устаткування. Я був в змозі робити кожну вправу (або знайти прийнятну заміну) в невеликому тренажерному залі з гантелями, Сміт-машина і машина кабелю. Єдина проблема з цією програмою полягає в тому, що деякі тренування взяв мене назавжди, щоб закінчити. На багато днів я витратив 2 години і 30 хвилин в тренажерному залі, і рідко я витрачаю менше, ніж за 1 годину і 30 хвилин за тренування. Я дійсно думаю, що 2h30m є надмірним. В ідеалі я хотів би зберегти її до 1 години, може 1h30m. Я думаю, що програму з суперсети можуть допомогти зберегти час тренування керованим.

Є ще одна програма, Джим, "ярлик клаптик", яким здається, що більшість людей почнеться після того, як "ярлик розмір". Але я хотів би зробити ще один раунд масової забудови першого.

Яка гарна програма мені робити далі? Будь-які інші поради для мене? Я відчуваю, що у мене був хороший старт, і ви хочете зберегти цей імпульс.

+71
fuddyq 8 груд. 2010 р., 20:11:23

Стан після тренування втома (і з попереднього питання Ви виклали - втома під час фізичного навантаження) може бути пов'язано з багатьма причинами. Найкращий підхід полягає в тому, щоб негайно звернутися до лікаря, оскільки причинами можуть бути цукровий діабет, хворе серце і т. д. Це також може бути те, що ж просто перед тренуванням харчування. Бути безпечним і доктору

+59
Michael Maurer 28 вер. 2011 р., 07:54:23

10г ВСАА-це абсолютно нормально і добре, щоб регулярно використовувати.

Для тих, які не знають що таке незамінні амінокислоти і чому вони можуть бути корисні, ВСАА є розгалужених амінокислот. Тому що вони прям такі амінокислоти, які використовуються м'язової системи, тіло не повинні наполегливо працювати, щоб розірвати їх повноцінного білкового ланцюга.

Коли ви піднімаєте важкі речі, і взагалі напружити свої м'язи до знемоги, амінокислоти допомагають відновити м'язи швидше, ніж вживаючи протеїн. Побічно це підвищує вашу енергію, тому що організм витрачає менше енергії самовосстанавливается.

Вони, однак, не є заміною протеїну,. Наші тіла мають 11 незамінних і 11 замінних амінокислот, які він отримує з білка. Другорядні білки можуть бути виготовлені ... звичайно це вимагає деякої енергії для цього.

Більшість ВСАА (в порошках чи таблетках) включають три основних незамінних амінокислот: лейцину, ізолейцину і валіну. Деякі вже четвертий. Д-пинитол-це форма вітаміну B, який також імітує реакцію на інсулін. Інсулін-це анаболічний гормон, який несе відповідальність, щоб направляти енергію в м'язи і органи. Що допомагає поповнити запаси глікогену швидше (якщо у вас є запасний вуглевод для цього).

+55
user2798568 8 бер. 2017 р., 03:47:14

Я 27-річний чоловік, я висока 1,76 м, я важу 66 кг і у мене 6.6% жиру.

Моя нинішня мета-поліпшити свою поставу і м'язової маси. Я думаю, що у мене досить хороше здоров'я серця (у мене ЧСС від 50-56 ударів в хвилину, і я зазвичай 140-150 BPM на еліптичний велосипед/фіксованих весляр і 160 ударів в хвилину на SkiErg).

В даний час я роблю дві кардіо тренування по 20 хвилин на тиждень.

Моя думка полягає в наступному: після кардіо і ріст м'язів "консум" жиру, щодо мого низьким вмістом жиру тіла, робить кардіо гальмує м'язовий зростання? Якщо так, я повинен припинити робити кардіо тренування?

+18
capsule5 11 лист. 2012 р., 08:34:10

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil