Будь кувалдою цільових альтернатив шин - балістичних/надзвичайно висока щільність гуми або пліометричні піни? [Не вправи альтернативи ПЛС]

Привіт може хтось надати альтернативу шин махати кувалдою? В даний час у мене є кувалда, але не може вмістити покришку в моєму будинку.

Я думаю використовувати це - може хто-небудь прокоментувати?

https://www.titan.fitness/3-in-1-soft-foam-plyometric-box-20-24-30.html?

https://www.range-systems.com/shop/

https://www.clearballistics.com/shop/20-ballistic-gelatin-ballistics-air-block/

http://www.blackironrubber.com/

http://cumberlandrubber.com/blocks.html

+664
Pascal Dk 6 черв. 2017 р., 04:27:36
34 відповідей

Я хочу, щоб покласти на деякі м'язи, так що я подумав, що кращий спосіб почати-це навчитися, як процес м'язи нарощувати будівництво. Я хочу почати з основ, щоб отримати хороші результати.

Отже, як саме нарощувати м'язи, коли працювати?

+988
Lord Lukas 03 февр. '09 в 4:24

Я дуже нової для бігу, але були гирьовий багато в останні півтора року, в основному складних вправ. Я дивився в Формулу Маффетоне, але все ж є питання щодо "рівня активності":

"C) Якщо ви були послідовно підготовки (не менше чотирьох разів на тиждень) на строк до двох років без будь-яких проблем в (A) і (B), Число (180–вік) те ж саме."

Тут навчання означає біг 4 рази в тиждень або просто фізичні вправи. Іншими словами, роблю комплекс вправ розраховувати? 152 Макс год проти 157 максимум годину

Заздалегідь спасибі!

+951
VikaStorm 6 груд. 2011 р., 02:30:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви повинні дихати трохи важко після тяги. 65 фунтів-це трохи світла для того, щоб це сталося, але це нормально. (Може ти затримуєш дихання?)

Ліфтинг-це важка робота. Якщо тобі не важко дихаючи, з б'ється серцем і, можливо, деякі потіють після довгого набору станова тяга, що щось не так.

+915
Evan C 15 вер. 2015 р., 19:43:29

Я знаю, що є кілька речей, які призводять до збільшення викиду кортизола, таких як:

Одне вплив полягає в тому, що кортизол підвищити рівень інсуліну, що з іншого боку буде зберігати цукор в жир (легкий розмовний). Я теж чула, що кортизол дозволить зменшити м'язову масу, це правда і як це відбувається?

+878
Suresh Atta 23 лист. 2010 р., 04:09:49

Які переваги використання льоду для відновлення? Я чув, що ви не повинні використовувати лід, якщо мета-швидше відновитися.

+838
azurepancake 1 квіт. 2016 р., 01:45:03

Привітання на особисті рекорди. Його час, щоб відкласти програма 5х5 або будь-який з її варіацій. Ви не можете зробити те ж саме і очікувати таких же результатів.

Вам потрібно додати більше розміру і великої частини переходити в наступну категорію піднімаючись. Зробити вашу їжу прямо (послідовність є ключовим), і спробувати набір з 4 сесії присед раз в тиждень. Виконати 4 підходу, збільшуючи вагу на кожному З (приблизно) 15,10,6,4 шаблон реп. Переконайтеся, що ви зняти на провал, принаймні останні 2 комплекти. Відновити протягом 7 днів - ще раз, але почніть з 1-го набору ваги ви почали на 2-й сет. Зробити це протягом 4 тижнів. Пишуть зроблено все свою вагу і повторень щотижня, так що ви можете відслідковувати прогрес.

Важливо конусності свої тренування по циклам, так що втома не отримати на шляхи досягнення/навчання. (Ви могли б хотіти читати на подвійний коефіцієнт навчання).

+824
user616787 27 лип. 2016 р., 10:09:24

Я щиро сумніваюся, що пакувальний матеріал буде чинити будь-який опір на ваші удари.

Рис-це щось можна купити дешево в величезній масі, і досить щільною, щоб забезпечити опір необхідне. Ви також можете допомогти упаковки з допомогою старого одягу вам не знадобиться. Це не повинні бути все рис.

Якщо ви будете використовувати суміш дрібних частинок (наприклад, рис або пісок) і великі (наприклад, пінопласту), то потрібно враховувати бразильський горіх ефект, він же "зернистий конвекція".

Коли ви струснути контейнер з малих і великих частинок, більші будуть стрибати, і поменше буде падати через тріщини. Потім більш дрібні частинки будуть збирати на дні, і створити дивний дисбаланс в боксерську грушу.

Використовуючи одяг в суміш допоможе пом'якшити цей ефект, і зберегти стійкий і більше навіть змішувати.

+822
user176598 21 лип. 2010 р., 23:07:04

Велика річ, щоб переконатися, що ви зробити в цій ситуації 1) переконатися, що ви правильно підібраного взуття і 2) має гарну біо-механіки. Якщо ви зробите це, ви можете працювати практично на будь-якій поверхні (бетон, якщо виняток. Бетон завжди трохи груба через його щільності).

Щоб дати вам ідею, я бігав по асфальту близько 75% миль за останні 7 років з щотижневі підсумкові пробіг буде за 100 км/тиждень. Якщо ви робите щоденний ремонт, асфальт може бути ОК. Це включає в себе:

 • хороша взуття
 • хороша форма (може бути, робити раз вправи на тиждень, якщо потрібно)
 • розтягнути і тримати себе передок
 • гідрат

Вище 4 необхідні в будь запущеної рутини насправді, але важливо, якщо ви працюєте не на ідеальних поверхнях.

Оновлення:

У комплекті йдуть декілька посилань, які пишуть про гарну біо-механіки та/або важливості. Погуглити терміни надамо вам безліч результатів. Поки не всі інститути однаково, є багато спільних тем і кілька спільних ідеалів, до якого вони прагнуть. Наприклад, існує ідеальне кількість кроків/хвилину більшість людей кажуть, є правильним (170-180). Інші речі включають позиціонування стегна, коліна ліфт, пішохідна доріжка і т. д.

Просто "усвідомлювати", " як " одна форма може бути неправильно/неефективно/гальмують-це перший крок. Кожна людина повинна вирішити, як змінити відповідно форма і механіка і зверніть увагу, що не обов'язково "правильна форма, але є багато механічних методів, які вважаються неправильними.

http://www.ultrarunning.com/ultra/8/8_2/running-form-biomechanics.shtml Хороший приклад тут включає в себе: "правильної механіки пов'язані з переміщенням тіла вперед, з мінімумом вертикального руху стовбура організм в цілому. Зберегти психічне зображення спосіб, в якому у верхній частині голови Альберто Салазар залишився паралельно верхній частині стіни мосту Куинсборо в Нью-Йоркському марафоні. Ноги на кожній нозі опонента повинна бути прямою і у відповідності з напрямком руху вперед. Якщо стопи повернені назовні на відстань, пройдена кожним кроком зменшується, і більше стресу виникає на гомілки і коліна (Вільямс, 1990)."

http://www.active.com/running/Articles/Check_your_form__Running_with_correct_biomechanics.htm

http://www.wired.com/playbook/2012/03/the-biomechanics-of-good-running/

+802
latenite 18 лист. 2015 р., 06:46:16

Я про середній вага (145 кг, 170 см у висоту) і приблизно 2 місяці тому я приєднався тренажерний зал і робити 1 годину кардіо (досить інтенсивно), потім 1 годину підніматися (для кожного різні групи м'язів, дійсно підштовхнути себе) близько 5 разів на тиждень,я намагаюся харчуватися приблизно 1200-1400 ліцензій повсякденного з 80-100г білка. моя основна мета-схуднути і набрати м'язову і сексуально розпатланим вигляд. Я не витрачали себе, щоб уникнути розчарування, але помітили, що я схудла і заробив певну м'яз. Однак я читав, і обмеження калорій робить його майже неможливо, щоб отримати м'язи, я реліз я набираю м'язи тепер як im новачок в цьому, так що його легко набрати м'язову але як довго це буде тривати? як я можу продовжувати набирати м'язову масу і худнути без збільшення калорій, то приводячи до збільшення ваги?

+784
Christianah Olubunmi Ojo 9 лют. 2015 р., 03:51:06

Поки я не знайду когось, щоб тримати іншій стороні для мене (як Маркус запропонував), я використовую невеликий 14-дюймовий розвідний ключ на ділянці лещатах гантелями.

Єдиним негативним аспектом є те, що зуби на розвідний прагне нарізати гантелями хватом, залишаючи дрібні гострі краї.

Якщо б я міг знайти спосіб, щоб пом'якшити укус на розвідний, не жертвуючи його ефективне зчеплення, я б зробив!

Aluminum 14-inch pipe wrench by Ridgid

+753
daanoo 20 лист. 2017 р., 19:32:33

@svrist прав у своєму коментарі. Однак, у харчуванні, 1kcal = 1 коеф. Так що, якщо ви випили 1 літр крижаній воді, ви б спалити близько 140 калорій. Крім того, що вкрай складно, це не достатньо, щоб зробити велику різницю. Але якщо ви залишатися зволоженою в залі, ви могли б також зробити це з крижаною водою, щоб видавити кілька зайвих калорій. Однак, якщо ви хочете схуднути, пам'ятайте, Ваше тіло буде зберігати багато це надлишок води призводить до збільшення ваги (хоча здоровий вагу). Наскільки виключення термостат, він може заощадити на опалення, але Вам пощастить, якщо бачу ніякої різниці, не повертаючи змінного струму на підвищеній передачі (просто немає).

+737
Serejka196 4 вер. 2011 р., 05:31:36

Ви повинні мати на увазі, що він носить Адідас підйомно взуття, вони мають підняті п'яти (0,75 дюйма), що дасть величезну перевагу в мобільності.

Як для тренування рухливості просто всім виїхати з крен піни або м'яч для лакросу. Що працює для мене.

+719
Rebecca Robson Henning 3 бер. 2014 р., 11:08:25

Збільшення вашої м'язової маси перший підніме ваш базальний метаболізм , що робить його легше втратити жир після. Крім того, я думаю, що це буде дуже важко збільшити м'язову масу без застосування хоча б деяку кількість жирів, так різати, мабуть, краще вчинити.

+712
user2340547 20 черв. 2013 р., 00:13:11

Вам не обов'язково втрачати вагу, бо ви спалюєте більше калорій, навіть якщо ви робите це послідовно. Використовуючи більше калорій змусить ваш організм вимагати більше калорій, тобто ви будете голодним. Так що, якщо ви хоч якось контролювати споживання, він, ймовірно, не мають ніякого ефекту на ваш вагу.

Те ж саме стосується і більш високий метаболізм, більше м'язів, а також, не впевнений, що зробить ваш чистий змінити баланс калорій.

Єдиний спосіб бути впевнені, що ви втратити вагу, щоб контролювати кількість калорій ви їсте і адаптувати їх до ваших витрат. Якщо ви не хочете, щоб зробити це, і ви зазвичай не робите, якщо ви не є професійним спортсменом або зробити більшу частину вашого життя, ви повинні змінити, як ви їсте, і що ви їсте.

Голод є не єдиним чинником, який визначає споживання калорій, апетит і звички інші. Якщо у вас завжди є доступ до висококалорійною їжею, ви будете їсти більше, тому що це винагородить тебе більше. З іншого боку, якщо ви маєте звичку їсти їжу домашнього приготування, Якщо ви купуєте продукти, коли ви не голодні, і так далі, ви будете їсти те, що ви є, тому що лінь і звичка сильніше обжерливості ;)

Існує також деякі свідчення того, що фруктоза змінює ваш рівень голоду.

+705
Kshitij Kapoor 1 черв. 2019 р., 06:28:38

Мені випередити цей відповідь з тим, що я напевно не розуміюся на технології. Я можу помилятися, але я думаю, що мій маленький Таймекс це. (Я не впевнений, я зазвичай просто мій страпон і йти без використання яких-небудь функцій). Але щоб спробувати його для вас, я поставив вузьку цільову зону. "У зоні" таймер перерахувати, коли я був у зоні, зупинився, коли я був поза зоною, а потім відновити підрахунок, де вона була перервана коли я повернувся в зону. Так якщо я зрозумів ваше запитання, я думаю, це те, що потрібно.

Тим не менш, ви повинні натисніть кнопку повторного виклику для перемикання з екрану монітора на екран таймер і я не думаю, що ви завжди можете зберегти її на екрані таймера. Моя повертається на екран монітора за замовчуванням. Так що може не працювати для вас. Таймер дає вам час "в зоні" вашої "Аве" ВРП а "пік" РПБ.

Амазонки опис каже: “ці години дозволяє постійно відстежувати частоту серцевих скорочень під час вправ, а також попередньо встановити цільові зони серцевого ритму з функцією сповіщення, які повідомляють вас, коли ви знаходитесь поза зоною. Він також пропонує автоматичний таймер активності та огляд тренування, яка нагадує про час активності і середня/максимальна частота серцевих скорочень".

Якщо це те, що ви хочете, ви зробили мені послугу, одержуючи його через магазин на нашому сайті? Годин Timex T5G971. Якщо це не так, не звертайте уваги :) спасибі - сподіваюся, що це працює для вас.

+655
Shofeoul Alam Rasal 30 трав. 2014 р., 08:23:48

Ви отримаєте задираки мозолів. Ось про це.

Більш серйозну відповідь.

Причини носити рукавички:

 • Вони можуть допомогти зчеплення, якщо крейда не варіант в тренажерному залі. Це збільшує текстуру вашої долоні, яке допоможе стабілізувати бар.
 • Вони (довідки) не допускати мозолів. Я особисто не проти мозолі, але це може бути проблемою для деяких людей. Мозолями долоні можна отримати досить густий протягом довгого часу і вимагає шліфування або різання.

Причин, щоб не носити рукавички:

 • Рукавички можуть стискати важче, тому що вона підсилює зчеплення бар. Це також може бути в "причини зносу" табір як можна стверджувати, що рукавички допомагають розвивати більше сили зчеплення. Є кращі способи зробити це.
 • Вони можуть бути незручними.

Це все, що я можу думати. Все це зводиться до переваги. Якщо ви згодні з кількома мозолями, то всі кошти, пропустіть рукавички.

Речі, однак, різні сили спортивні конкурентів. Більшість федерацій з важкої атлетики, пауерліфтингу, стронгмен і не дають рукавички, щоб використовуватися в конкуренції, так що вам потрібно, щоб захопити бар з необробленої сили. Таким чином, ви завжди повинні тренуватися без рукавичок в цьому випадку. Також ви не хочете в будь-якому випадку додав недоліком ширше захоплення.

+652
TikkireY 14 трав. 2014 р., 10:12:42

Марна трата часу і грошей.

Якщо вам це дійсно цікаво, ваше фізичне тіло жиру % і хочете що-те, що відбувається, щоб бути як можна більш точним, у Дексу скан зробити або гідростатичного зважування.

+614
Andy Theos 8 січ. 2019 р., 03:55:36

Чи є який-небудь трюк, щоб визначити, який із трьох основних м'язів-найслабша в жимі лежачи? Я маю на увазі грудні, плечі і трицепси.

Я працюю моїх грудей з гантелями жими і літає як божевільний. Те ж саме з розширення трицепсів і плечового пояса.

Що я втрачаю?

Жим лежачи м'язи вправи, які я роблю:

 • Жим гантелей : 80lbs @ 10мм
 • Гантелі мух : 60lbs @ 10мм
 • Штангою для жиму від плечей : 185фунта @ 5RM (включаючи бар)
 • Гантелі для жиму від плечей : 45lbs @ 10мм
 • Гантелі стійки підняти : 25 фунтів @ 5RM
 • Схилився над розширенням гантелі трицепс : 45LBS @ 10мм
 • Кабель трицепсів передача : 205lbs @ 5RM
 • Штангою, жим лежачи: 185фунта @ 5RM (включаючи бар)

Тому я запитав, що я не можу відчувати напругу, коли я втомлююся. Я не можу сказати, якщо м'язи робить більше роботи, щоб компенсувати іншу. Я міг би також бути впираючись в цегляну стіну і не відрізниш.

Це єдина вправа, де моя проблема, здається, бути більш механічною, ніж все інше. Може бути, це просто важливо, щоб зробити багато легкі/середні ваги, поки не навчитеся використовувати всі м'язи Як правильно ансамблю.


Ось моя рутина, всі вправи зазвичай проводяться у зазначеному порядку:

Понеділок: Ноги

 • Штангою, станова тяга : 5 комплектів 315lbs @ 5RM (включаючи бар)
 • Лежачи сидячи машину : 5 комплектів 410lbs @ 5RM (це ліміт)
 • Лежачи скручиваемости ноги : 5 комплектів 175lbs @ 5RM
 • Розширення ніг : 5 комплектів 310lbs @ 5RM (це ліміт)

Середа: Груди

 • Штангою, жим лежачи : я можу тільки зробити пару комплектів 185фунта @ 5RM, потім опуститися до 135lbs @ 5 повторень
 • Зниження штангою, жим лежачи : 5 сетів по 165фунта @ 5RM
 • Гантелі літати : 5 комплектів 55lbs @ 5RM
 • Кабель перетнути : 5 комплектів 75lbs @ 10 повторень. Моя 10мм становить 110 фунтів.

Я тільки почав робити наступне:

 • Діпи : 5 сетів з 5 повторень з вагою тіла. Я просто почав робити ці
 • Кабель внутрішньої ротації (обертає манжети) : 1 комплект, 30 представників 15фунтов
 • Кабель зовнішньої ротації (обертає манжети) : 1 комплект, 30 представників 15фунтов

П'ятниця: плечі і руки

 • Плече прес : 5 комплектів 140lbs @ 5RM
 • Включає наступні три вправи:

  • Гантелі Арнольд прес : 5 комплектів 45lbs @ 6РМ
  • Гантелі бічні підніміть : 5 комплектів 35lbs @ 5RM
  • Гантелі нахилився над столом підняти : 5 наборів 25 фунтів @ 5RM
 • Гантелі стійки підняти : 5 наборів 25 фунтів @ 5RM

Я теж роблю зброю по п'ятницях, але не зупинилася на тому, що працює ще. Але моя остання статистика:

 • Кабель трицепсів передача : 205lbs @ 5RM (перевитрата)
 • Трицепс магазинної V-бар : 5 комплектів 180lbs @ 7RM
 • Схилився над розширенням гантелі трицепс : 45LBS @ 10мм
 • Гантелі альтернативний завиток bicepo : 5 комплектів 45lbs @ 5RM
 • Кабель постійного розширення трицепс : 5 сетів з 135lbs @ 5RM - це дійсно горить
 • Ізі-бар preaqcher завиток : 5 комплектів 70lbs @ 5RM (бар не включені)
+585
Himanshu Nutan Ahuja 22 жовт. 2013 р., 10:33:19

Як вже сказали, перевірте з вашим лікарем перед початком нового вправи режим УЭЦН. бо ви говорите, що у вас надмірна вага і турбують коліна. Я теж згодна з @Жеремі, що спорт-фізичний терапевт або фізіотерапевт можуть допомогти вам з конкретною програмою на коліна. Часто зміцнення м'язів стегон (сідниці) допомагає звести до мінімуму біль у коліні. Тоді ви могли б включити ці вправи в свою рутину тренажерний зал.

Що стосується сквошу, вона вимагає швидких стартів та зупинок. Це може бути важко на коліна. Якщо у вас є доступ в басейн, можна плавати в глибокий пояс у воді, щоб стан ваших ніг для швидкого прискорення і гальмування потрібні.

В динамічної розминки Важливо отримати ваші частини тіла готові до швидкі рухи.

Швидко отчаливай також може бути важко на квадрицепси, підколінні сухожилля, литкові м'язи і ахіллове сухожилля. Регулярна програма розтягування і після того, як ви граєте, допоможе уникнути травм і дасть вам необхідну гнучкість. Наступні питання/відповіді певних відрізках:

До речі, сквош-це весело і відмінний спосіб вправи для схуднення. Швидкий інтенсивними нападами, як інтервали.

+519
Anthony Bergs 15 квіт. 2014 р., 18:15:54

В теорії вперед Випади в основному будувати каре, а зворотного спрямовані переважно на стегна. На практиці це сильно залежить від того, як ви робите вправи.

Обидва вправи є статичними, так що робити їх повільно. Випади Вперед - просто перемістіть одну ногу вперед, а потім спуститися з задньої ноги до колін - повільно. Не забувайте зберігати спину прямою, не нахиляйтеся вперед. Почніть без ваги, і використовувати дзеркало, щоб побачити, якщо все йде ДОБРЕ. Є дві речі дивитися - Перший повернувся, другий - коліно передньої ноги. Тримати його за ногу, і не рухатися вперед за пальці ніг. Коли ви йдете, ваше коліно рухається вперед, а потім назад, що повинно бути рівним, повільним рухом, без шишка на зміну напряму. Як правило, це проблемний момент. Інші точки. Постарайтеся відчути, що відбувається, і не дуже покладайтеся на дзеркало. Щоб побачити, що відбувається - вам потрібно повернути голову, яка губить поставу.

Що не природно рухатися по коліно, так що дискомфорт-це нормально на початку. Якщо це незручно, то робіть 2-3 повторень від інших вправ. Просто переконайтеся, що немає болю, це гарна ідея, щоб попросити тренера у вашому тренажерному залі якщо ви робите це правильно.

+502
artyom 13 черв. 2013 р., 18:43:21

Я б класифікував вас як досить активний, залежно від того, як інтенсивно ви йдете. Однак, я б застеріг вас трохи жорстко дотримуючись певної кількості, принаймні, як тільки ви отримаєте трохи більше у ваших підпрограм.

Погляньте на цю вікі-сторінку і запустити свої числа, використовуючи кожну з рівняння, і помірно активний рівень. Середня їх усіх. Коли вам відстежувати калорій, переконайтеся, що ви робите це ретельно, як це легко, щоб отримати зайві калорії, не усвідомлюючи цього. Це може означати, зважування їжі протягом перших декількох тижнів, поки ви не отримаєте гарне уявлення про споживання.

Тим не менш, я дозволю масштаб буде вашим гідом. Зважте вашу впевненість в тих же умовах кожен день, і відслідковувати його. Стежити за тенденціями, а не день в день коливання. Щоденний вага може варіюватися залежно від кілограмів. Якщо тренд йде вниз, ви добре. Якщо вона застоюється або тремтіння, то треба відрегулювати активність або калорій.

Я теж хочу з лікарем, щоб переконатися, що ви здорові, а потім особистим тренером, щоб отримати деякі тверді базові причини важкої атлетики рутини. М'язова маса прискорює втрату ваги.

+476
Donald Lawton 1 лист. 2015 р., 07:51:22

Як зберегти розпатлане АБС, а зсипати вгору?

На худий зсипати ака невеликий калорійний профіцит(TDEE на + 100~500 калорій).

Однак, якщо ви боїтеся, не будучи в стані бачити ваші АБС, розглянути можливість зробити невеликі надрізи протягом 1-2 тижнів(не рекомендується, так як ви не пісний сухий і ви не повинні отримати занадто багато жиру, роблячи так).

+457
yanokwa 3 січ. 2011 р., 23:59:14

Який тип вправ? Якщо це короткий сплеск навчань, таких як анаеробні тренування будівлі тіла, то прості вуглеводи краще: печена картопля з сиром. Для тривалих аеробних вправ, таких як біг марафон, повільне горіння складні вуглеводи працюють краще, Піта хліб, макарони.

Ця книга йде в набагато більш докладно:

Варто вживати в їжу з високим і низьким ГІ ГІ їжі перед вправами вже давно спірна ділянка. Багато фахівців рекомендують низький GI їжі на основі ідея про те, що така їжа буде поставляти сталої енергії під час тренування. Дійсно, цілий ряд добре розроблених дослідженнях, проведених в Університет Сіднея підтримали цю рекомендацію. Наприклад, дослідники виявили, що, коли група велосипедистів з'їв низьким ГІ перед тренуванням прийом їжі сочевиця (гі = 29) 1 годину до тренування, вони вдалося продовжувати йти 20 хвилин довше, ніж коли вони споживали високо ГІ продуктів харчування (напої глюкоза, ГІ = 100; або печена картопля, гі = 85) (Томас співавт., 1991)

[...] Це не обов'язково правило, як інші дослідження знайшли що гі попереднього тренування прийом їжі мало впливає на продуктивність, з велосипедистів керуючий на той самий строк чи вони їли сочевицю або картопля (лютий & Стюарт, 1996).

Дослідження у Великобританії підтвердили, що спортсмени спалювати більше жиру під час фізичних вправ з низькою Гі їжі висівок зернових, фруктів і молока порівняно з високим ГІ їжі кукурудзяні пластівці, білий перерву, джем і спортивний напій (Wu і співавт., 2003). В переваги пипець на початку при фізичному навантаженні, різниця в жир окислення проявляється навіть після 15 хвилин.

Як ви не професійний спортсмен (я припускаю), або навіть якщо ви були, це дійсно все, що працює краще для вашого тіла, заснований на спорті і їжі, яка займає кілька місяців проб і помилок.

+437
user336770 10 бер. 2013 р., 21:03:58

Для інтервалу запусків які загальні типи тренувань для бігунів навчання на відстані 5 км або більше?

Наприклад, 10 повторів 800 метрів з 200 метрів упирається або в 10 разів за 200 метрів до тримається до годину падає досить далеко. Я бачу приклади в книгах, але їм цікаво, що це звичайна практика.

+347
KabaT 29 черв. 2016 р., 17:01:24

Нижче моєї грудях і назад спліт:

3 суперсети плоскої штангою лава для преса/плоский гантелі flyes (10-12 Репс)

3 суперсети на похилій штангою, жим лежачи/зниження гантелі flyes (7-9 Репс)

3 суперсети зниження штангою, жим лежачи/похилого гантелі flyes (6-8 Репс)

Тоді я слідуйте за цим з 9 наборів спини тренування (не суперсети бере участь).

Особисто я люблю цю процедуру, тому що я вам добре прокачати груди і трицепси і плечі залучити велику також (ймовірно, вичерпані на провал після того, як останній набір вправ для грудних м'язів). Однак, на моє питання, чи буде суперсети бути ефективним у порівнянні з робити всі ці вправи на самоті, коли основною метою є набір розмір?

+324
Zhekae805 19 жовт. 2010 р., 02:12:21

Деякі довідкова інформація: мені 28 років, близько 177 см і моя вага коливається в межах 92-96 кг. Незважаючи на несприятливе співвідношення зростання/вага, я досить потужної статури, з широкими плечима і широкими грудьми. Хоча я не вважаю себе дійсно потрібним і сильним, я теж не зовсім у формі.

Я проводжу багато часу перед комп'ютером на роботі і вдома. Це, як мовиться я намагаюся тренуватися не рідше двох разів на тиждень; в першу чергу грати у футбол (в закритому приміщенні або на відкритому повітрі) і спробувати позайматися в тренажерному залі на регулярній основі (хоча я не можу стверджувати, що хороша дисципліна). Я недавно познайомилася з ідеєю перешкоду раси, такі як (грубий вікінг, воїн тире, спартанської гонки...) і прийти до подобається ідея. Особливо ставлячи перед собою мету, щоб закінчити таку гонку, перш ніж я перейду 30 у два роки.

Я розумію, що ці змагання є жорсткими, і що вони спрямовані в першу чергу на навчання-ентузіастів, які вкладають значно більше часу і грошей на навчання, ніж я. Однак, враховуючи, що я не дбаю про гоночному аспекті (тобто мені все одно, моє "час", але тільки насправді зробити це до кінця не здаватися), я думаю, це все-таки розумна мета.

Мої конкретні питання полягають у наступному:

 • 12 місяців, занадто мало часу для підготовки до такої події, якщо я не крапля зосередитися на роботі і соціального життя? Мені подобаються тренування, але я не можу дозволити взяти на все моє життя.

 • Мене турбують мої плечі і нижня частина спини з-за попередніх травм, в той час як я не мають яких-небудь обмежень у повсякденному житті, мені цікаво, якщо участь у таких перегонах було б занадто ризиковано. Які гарні вправи для плечей і нижньої частини спини, враховуючи тип зносу, вони будуть зустрічатися в такій гонці?

 • Наскільки важливим є умова в такому випадку? Я зазвичай втомлююся після бігу відразу після 20 хвилин, а інтервал підготовки (наприклад, футбол, сквош і т. д.) Я можу продовжувати це більш ніж на 1 годину без будь-яких проблем на всіх. Чи буде це проблемою?


Редагувати: я вже згадував, що у мене було кілька травм, не пояснюючи, що вони... у мене були серйозні проблеми з плечима, так як обидва були вывихнуты, і не раз. У мене експлуатувався на одному плечі, і є деякі обмеження обертання (близько 5-10 градусів назовні повороту). З моїм вагою це стає досить болючим в обидва плеча, дуже швидко, коли я намагаюся робити правильні присідання і підтягування

З моєї нижньої частини спини, у мене було менше, але все одно болючі проблеми, з-за відносно осілий спосіб життя, а також деякі дивні рухи я робив на футбольному полі в якийсь момент. У мене є якась незначна проблема з дисками, але док сказав, що це не досить серйозний для хірургії. Я більше уваги приділяю розтяжці і намагаюся бути більш активним протягом дня (на роботі чи то пак) для того, щоб допомогти з цим. Сподіваюся, це допоможе дати більш повну картину моєї фізичної ситуацією.

+228
Lerong 9 вер. 2016 р., 19:18:17

Нещодавно я навчився робити кролем. Я іду порад, які я читав в інтернеті про видиху весь час моє обличчя знаходиться під водою, і відпочити. Незалежно від того, басейн вода душить мене, йде вгору через ніс, і тече в горло. Крім того, хоча я намагаюся розслабитися і не квапити події, раз в деякий час моє серце б'ється дуже швидко і я дуже захекався після купання тільки на невелику відстань. Що може я роблю не так? На перспективу, я бігун на довгі дистанції, і я не думаю, що у мене проблем зі здоров'ям, що б викликати мене, щоб бути так втомився після такого невеликого запливу. Я кажу як істота, переводячи подих, вода в ніс і горло, тому що я думаю, що вони можуть бути пов'язані.

+183
user8815 26 лют. 2011 р., 09:32:27

Моя дружина дійсно любить Новий баланс мізинець крос-тренер. Моделі чоловічий буде MX10. Було б дуже добре для тренажерного залу. Але якщо ви хочете використовувати ту ж взуття в тренажерному залі, як по сліду, ви повинні обов'язково отримати один з команди inov-8 Ф-лайт 230, який призначений для слід працює, але це також підноситься як ідеал взуття кроссфіт. Інів-8 робить великий взуття, і вони були мінімалістськими, перш ніж це було круто.

+168
jangili purushothamarao 12 лют. 2013 р., 04:56:47

Це прекрасно, щоб пропустити певний ARM вправи, Якщо ви вже задоволені тим, як вони розвиваються без прямого вправи.

Я особисто більше уваги на мої ноги, тому що вони мені потрібні більше для спорту я граю.

Ви можете зосередитися на зміцнювальних вправ, використовуючи щось на зразок Ausband , ніж побудувати великі м'язи рук. Що я і роблю.

+110
Z Z 6 квіт. 2011 р., 12:06:55

Я думаю, що деякі "звикання" дізнався. Я виявив, що коли я їм здорову, вірно, на пару тижнів, я починаю жадають здорову їжу, і моє бажання для речі, як картопля-фрі і картопляних чіпсів зникає. Але якщо я їм знову стара нездорова їжа, стара апетит повернеться знову протягом кількох днів.

2011-05-25 редагування: на прохання @Іво Filpse я додав деякі відомості про те, чому я рекомендую ці продукти. Я також пов'язав продукти ShopWell.com так що люди можуть легко переглядати їх поживної цінності. Я не пов'язаний з ShopWell.com у будь-якому випадку. Я просто знайти їх сайт корисним.

Деякі здорові закуски, які мені дуже подобаються:

 • Пюре. Я рекомендую несолодко, все-природним різноманітністю. Так, він має деякі вуглеводи і цукор, але це близько 1/3 калорій морозива і майже ситно. 1 чашка несолодкого яблучного пюре має близько 120 калорій, 4 грама волокна і 60% від рекомендованої денної норми вітаміну С. Це також дуже низьким вмістом натрію.
 • Кавун. Кавун-це дуже низька калорійність за вагою/обсягом, у зв'язку із знаходженням в основному вода. 1 стакан гарбузового кульок має тільки 46 калорій, 21% з РДЦ вітаміну С, майже немає натрію на всіх, без жиру, без холестерину, і 1 грам клітковини.
 • Попкорн. Це один з найменш здорових варіантів в цьому списку, але це все одно набагато краще, ніж картопляні чіпси, і він міг задовольняти "фішку" тяга. Попкорн "з цільного зерна", високим вмістом клітковини та низьким вмістом холестерину. Скільки жирів і натрію він багато в чому залежить від того, який вибір ви вибираєте. Є більш здорові і менш здорові варіанти. Я не можу їсти попкорн без якої-небудь приправи, але звести до мінімуму вплив на свій раціон, намагайтеся уникати транс-жирів, такі як "частково гідрогенізовані олії" і сортів, які мають багато вершкового масла. Повітря тріщав краще, ніж мікрохвильова піч.
 • Рядок Сир. Це варіант з високим вмістом білка. Одна палиця пов'язаних сир має тільки 70 калорій, ще 8 грамів білка. Це 45% калорій з білків! Є деяка кількість жиру і холестерину (як і будь-який молочний продукт), але це не так вже погано. Це не варіант з низьким вмістом натрію тому дивіться, що ви не йдете за борт (але знову-таки, не так погано, як чіпси).
 • Виноград. Виноград цукор вище, і вище калорій, ніж кавун або яблучне пюре, але все ще досить здоровий вибір. 110 калорій на склянку, в них повно вітамінів, особливо вітаміну С. Без жиру або холестерину. Майже немає натрію.
 • Арахіс. Арахіс з високим вмістом жиру, тому їжте їх у помірних кількостях. Але є 160 калорій (1 унція) арахіс-це набагато краще для Вас, ніж 1унц чіпсів. Вони досить високим вмістом білка і хорошим джерелом клітковини. Немає холестерину. Багато вітамінів. Сирі, несолоні горіхи майже немає натрію, але оскільки ви, ймовірно, будете хотіти, щоб з'їсти їх солять, ви будете в кінцевому підсумку з деякими натрію. Все-таки, набагато краще, ніж чіпси. Арахіс може дійсно вас заповнити і залишити вас почуття задоволені, де чіпси б ви відчуваєте млявість і тягу в пару годин.
 • Triscuit крекери. Прості, натуральні інгредієнти. Цільного зерна. З високим вмістом клітковини. Хорошим джерелом заліза. Не обов'язково варіант низькою калорійністю, і напевно не низкоуглеводной, але ви отримуєте набагато більше для тих вуглеводів, ніж інші солоні закуски дасть вам. Їдять їх з тунцем та/або сиру, щоб перекусити! (До речі, Тунець-це дивовижний джерело білка і інших поживних речовин, хоча я не вважаю це "закуска")
 • Грецький йогурт. Це варіант з високим вмістом білка. Близько 40% калорій з білків! І ви можете зробити ще здоровіше, вибравши "ваніль" або "медовий" аромат, хоча, чесно кажучи, я не дуже люблю не-фруктових сортів. Моєю улюбленою лохини. Грецький йогурт має жирів і не містить холестерину і з низьким вмістом натрію. Це відмінне джерело кальцію. І як і всі йогурт, живі культури надають позитивний вплив на вашу травну систему.
 • Вівсянка з високим вмістом клітковини. Досить пристойне вміст білка. Немає холестерину. Низьким вмістом жиру. Хорошим джерелом заліза. Цільного зерна. Жодних натрію. Це відмінний, відмінний вибір, якщо вам потрібно уникати вуглеводів з якоїсь причини. Більшість людей будуть додати якийсь підсолоджувач, але це не псує поживної цінності, якщо ви йдете легко. Я рекомендую родзинок і трохи цукру і кориці.
+96
GreenShadow 24 лип. 2015 р., 13:59:11

Велотренажер може тільки дати вам грубу оцінку того, як далеко ви могли б пішли на реальний велосипед для аналогічних зусиль. Це включає в себе припущення щодо вашої ваги, шестерні довжина, розмір коліс, як аеродинамічні ви може бути і т. д ... Це також не може пояснити опір вітру (яка зростає пропорційно квадрату швидкості, коли ти розженешся), ухил шляху, трансмісії ефективності.

Стандартний дорожній велосипед 700C колеса, використовуючи, 25С Шини і компактний Шатунів (50:34 кільця, 11:28 зірочки) має діапазон розвитку від 2,6 м і 9,6 м в рукоятку революції. Можна вирахувати тих, хто використовує велосипед калькулятор. Так що ваша 2М насправді на нижньому кінці дороги, вибір велосипеда.

Кращий показник ваших зусиль, які більше узгоджуються між реальним велосипеди і стаціонарні тренер харчування. Більшість сучасних велотренажері може забезпечити досить точну кількість енергії, на основі як швидко ви крутите їх загін опору. Цей блог дасть вам уявлення про те, як ви можете перетворити середньої потужності на спалювання калорій за допомогою простої формули енергії (ккал) = СР потужність (Вт) х тривалість (години) х 3.6.

+80
Ente 26 груд. 2014 р., 12:50:20

Я бачив цей infograph, який пояснює, що навантаження, повторень, набори і т. д. вам потрібно буде робити для кожної цілі або aptitude:

Але що б ви зробили, якщо ваша кінцева мета була дві з них? Скажімо, ти хочеш дізнатися багато сил, так само як наприклад на витривалість. Як би ви продовжити?

Ви б слідувати рекомендаціям графіків за один день або тиждень на один гол, а потім на наступному тижні для іншої мети? Ви б середні змінні? Могли б ви витратити кілька місяців на одного, а потім іншого?

Що б ви зробили?

+78
DENSHR 11 лист. 2013 р., 15:31:15

У мене досить інтенсивний, аеробно-складні, функціональні тренування вранці.

Що в підсумку краще працює для мене став прокидатися близько 90 хвилин до початку, маючи протеїновий коктейль з порцією предтренировочний порошок, і буду спати як міг.

Без калорій, час тренування був просто занадто багато. Якщо я його, скажімо, за 30 хвилин до тренування, це змусило мене трохи засмутило в животі і викликало проблеми з травленням.

Після тренування я б або більш істотного білка/фрукти/і т. д. смузі, або фактичного харчування. Або має містити суміш з швидкодіючих білків і вуглеводів, і в залежності від вашого графіка їжі, повільно переварюючи білків і вуглеводів. Я, як правило, їдять досить часто, так що точного співвідношення швидких/повільних не супер-критично, але після інтенсивних тренувань, швидко білка/вуглеводів має бути приблизно 1/2-1/4, в залежності від того, хто ви питаєте.

+37
Ryan Y 21 квіт. 2010 р., 23:13:40

1 кілограм жиру дорівнює 7700 ккал або 1 фунт жиру дорівнює 3500 калорій, так що якщо ви тримаєте свій раціон той же і почати працювати більше: ось як це бере, щоб втратити кілограм.

Так що якщо ваш 2 тренування спалювати разом 300 ккал, вам потрібно 7700/300 = 25.6 тренування, щоб втратити кілограм. Це означає, що тобі доведеться тренуватися майже кожен день у місяці, щоб втратити її... ясно, що не дуже оптимістична мета, але з іншого боку: це простіше, щоб тримати так як ви не повинні їсти менше (але не більше!) і результат, ймовірно, є більш стійкою, ніж з деякими краш дієта.

Звичайно, збільшення інтенсивності або тривалості буде шанс ці цифри, але додавши більше вправ є більш ефективним способом збільшення кількості спалених калорій в день: їжджу на роботу на велосипеді, ходити по сходах, прогуляйтеся під час обіду і т. д.

Інший варіант буде споживати 200 ккал менше кожен день, що також призведе до різниця в 1 кіло. Так що робити їм обом, ймовірно, дати вам більш швидкі результати. Досить кумедно, якщо ви додасте ці два, ви отримаєте 500 ккал, що @Кемпбелл згадав, так що я думаю, його оцінка виглядає приблизно так.

+37
sathish g 21 бер. 2011 р., 04:53:36

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil