Можете згинання колінного суглоба вправи покращують розширення кульшового сила?

У мене гіперлордоз від сидячого більшу частину дня. Я розумію, що мені потрібно, щоб розтягнути мої згиначі стегна і нижню частину спини і зміцнити черевний прес і стегна/сідниці, щоб допомогти зменшити переднього нахилу таза.

Я не впевнений, якщо розширення кульшового суглоба вправи, такі як "добрі ранку" і т. д.... роботи на попереку більше, ніж стегна, і тому може призвести до зворотних результатів?

Я знаю, що стегна перетинає тазостегновий суглоб і коліно і теж беруть участь у згинанні коліна. Чи означає це, що згинання коліна вправи зміцнять весь підколінного сухожилля і зменшити потребу в розширення кульшового суглоба вправи?

+370
nikfilippas 29 лист. 2012 р., 23:50:11
37 відповідей

У бодібілдингу переваги довгою м'язи животи досить очевидно, досить подивитися на Ронні Колмана недоречно біцепс і порівняти їх з Серджіо Олива.

Для будь-якого виду спорту, що вимагає сили, є також істотні переваги просто за рахунок збільшення м'язової маси. У випадку з ногами, там, здається, чималу кількість літератури показує, що довго ахіллового сухожилля і короткі м'язи ікри животами підходить для бігунів, так що немає очевидних причин, чому б комусь довгі сухожилля і короткі м'язи нижніх кінцівок.

Я навіть можу зробити припущення, що не маючи занадто довгий біцепс і маючи більш дистально сухожилля дозволить краще лікоть ПЗУ. Однак, на передпліччі, я не зміг знайти ні літератури, ні думати ні практичної користі мають короткі м'язи живота і довгі сухожилля, але деякі люди саме це - великий кльош трохи нижче ліктя, не багато звужуються до зап'ястя.

Будь-які думки на цю тему?

+999
Royal Blue 03 февр. '09 в 4:24

Шкода чути про вашу проблеми зі спиною.

Були там з подібними питаннями по моїй спині.

Солідний підхід може бути наступним.

1). Використовувати харчування, щоб схуднути 2). Дізнайтеся, що можна спокійно робити і що ви повинні зробити з реабілітації та Предреабилитационный точки зору.

Втрата Жиру Харчування є королем для втрати жиру. Вам не потрібен божевільний FAD дієти або повністю виключити всієї продовольчої групи. Почати пам'ятаючи про те, що ви їсте, скоротити на погані речі (і всі ми знаємо, що це), є більше овочів і білка.

Поки ви перебуваєте в дефіциті калорій ви будете втрачати вагу, ви повинні.

Прийняти ваше загальна вага і помножити його на 10... це буде приблизно, скільки калорій ви повинні їсти.

1 грам на кілограм загальної ваги тіла протеїну (помножте на 4, щоб отримати калорії) і баланс калорій розкол між вуглеводів і жирів. З тонну детальніше це важко для мене, щоб дати вам цільові вуглеводів і жирів... приблизно на 20% і 30% відповідно кожен буде закрити.

Кардіо і персоналізовані функціональні Вам не потрібно кардіо, щоб схуднути. Це походить від того, що втратив 60 фунтів і зберігалися, якщо протягом більше 20 років. Я також працювала з тисячами як тренер і власник тренажерного залу за останні 20 років.

Що? Без кардіо? Чим більше ви робите кардіо в кращій формі вам потрапити. Як ви отримаєте краще і краще, ви спалюєте менше калорій для цього виду діяльності. Знову ми називаємо це потрапляючи в кращій формі.

Забудьте калорій зачитав на кардиотренажер, бігова доріжка тобто. Якщо ви носите нагрудний ремінь монітор серцевого ритму це не можливо і не доведеться вам отримати в кращій формі і горить менше і менше калорій.

Вправи для fatloss Набирає м'язову масу за допомогою навчання ваги збільшить метаболізм. Так що так, треба тренуватися з вагою.

Я б уникати всього, що навантажує хребет, тобто присідання і станова тяга, поки ви не можете сходити до психолога і отримати професійну рекомендацію. Я не бачу сенсу ви не можете зробити ці ліфти і осьового навантаження хребет в майбутньому, але зараз вам доведеться стати здоровим і більше дізнатися про вашу травмі... доктор, здається, бути в змозі оцінити травми і призначить рішення, але не може обговорити рішення він прописав...почухав голову.

Реабілітація та Предреабилитационный Я хотів би подивитися на доктора Стю Макгілл. Читав деякі з його а саме

1). Кішка/Верблюд 2). Контралатеральный або Birddog 3). Макгілл Скручуватися 4). Планки, бічні планки і ін.

Січнево-лютневий випуск чоловічого здоров'я робили історію на McGill і в тому числі вправи для попереку здоров'я схожий на описаний вище. Ви можете, ймовірно, знайти його в інтернеті, а також інші відомості, доктор Макгілл.

Удачі.

+971
Mukhtar Maxamed 18 вер. 2018 р., 09:52:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Немає загальної відповіді на це "повинен чи не повинен" питання, адже це залежить від того, яка ваша мета з набором.

Зберігаючи стек плаваючи, ви збільшуєте час під напругою, що робить кожного повторення важче, і робить ваші м'язи працювати важче.

З іншого боку, всякий раз, коли ви кладете вагу, ви в основному відпочиває між кожним реп, так що м'язи не повинні працювати так складно. Але в той же час, ви зможете зробити більше повторень, таким чином.

Отже, ще раз, що ви повинні або не повинні зробити, це повністю засноване на те, що ви хочете досягти.

+950
Justin Gallagher 9 черв. 2012 р., 10:02:30

По-перше, я розумію, що різні бігунів реагувати по-різному на навчання, і тому конкретний випадок не може бути зроблений для кожного бігуна.

Коли починав бігати, є багато, щоб бути отримані від поступового збільшення щотижневих пробіг, наприклад, з 10 миль на тиждень, до 20 миль в тиждень. Як правило, поліпшення, обумовлене збільшенням кардіо-фітнес, а також додаткову міцність через збільшення пробігу. Тим не менш, там повинна бути точка, в якій доходи дуже невеликі.

Професійні, або олімпійці, як відомо, потяги більше 100 км/тиждень (мені здається, я десь читав, що в середньому тиждень Мо Фарах-це ~120-130 миль). На верхньому кінці непрофесійні спортсмени часто потяг у бік до 100 км/тиждень Марк (хоча це повинно бути складно поєднувати роботу і навчання!).

Моє запитання таке: на якому етапі поліпшення продуктивності, пов'язані з збільшеним пробігом, стають маргіналами? Враховуючи 3 Популярні дистанції 10км, напівмарафон і Марафон, і при 80/20 (легко/складно) тренувальній навантаження, з простою довгостроковій перспективі, беручи ~30% від тижневого кілометражу.

І, за контекстом;

Як 22-річний чоловік, в даний час сидить трохи нижче 70% на вік-градуйованому раз за 5км, з 10ми і напівмарафон, (18:28, 66:38, і 1:28:14 ПБС відповідно [немає 10км ганявся нещодавно]) я розглядаю піднімає мої тижневі навчальні навантаження від ~50км (31mi) близько 50mi протягом 3 місяців або близько того, щоб спробувати рушити в бік 80% вік-клас раз за 5 км, 10км і HM (16:08, 33:35, а 1:14:04, відповідно). ГМ ПБ був результат хороший 12-тижневого тренувального періоду за літо (50км/тиждень і протягом 6 тижнів після), і з 10ми ПБ натисніть в листопаді, однак я зламав ключицю і незабаром після перезавантаження тренування.

+946
Yuriy Kuntsyak 25 вер. 2013 р., 04:12:54

Найкоротший відповідь на ваше питання-так. Літні люди частіше мають травми, загальна слабкість, або інші поважні стан здоров'я, в силу віку або інших заходів, коли вони були молодші. Більше турботи має бути прийнято до початку своєї подорожі, але якщо вони почнуть різко поліпшити якість їх життя. Що сказав, їхні тіла, як і раніше, буде приймати навчальну подразники. Поліпшення буде повільніше, а втома буде вище за вікового фактору. Тим не менш, вони будуть поліпшуватися, і вони будуть ставати сильнішими/швидше/більш психічно швидко як молоді люди роблять.

Крок 1: оцінити і скорегувати базовий фітнес

Якщо старший дуже форми, високий кров'яний тиск, історія хвороби серця, або втратив багато м'язів через саркопении, кроки на початку буде дуже скромною. Можливо, вам доведеться проконсультуватися з лікарем, щоб допомогти проектувати те, що вони можуть зробити. Хтось у їх 60-х років, ймовірно, ще досить сильні, щоб встати на фітнес. Однак, якщо людина в 70 років, або більше, коли вони починають, є хороший шанс, що вони будуть мати деякі базові роботи.

Почати повільно. Першим кроком є, щоб змусити їх рухатися частіше. Цілком ймовірно, що речі ранять і вони не люблять хворіти. Це займає час, щоб з'ясувати, коли вони выдохнусь чи це дійсно хронічна проблема, вони повинні обійти. Іноді зусилля, витрачені тільки стоячи поодинці, займає всі сили і енергії у них. Якщо це так, ви можете почати їх в тренажерному залі.

Жим ногами може бути ефективним способом, щоб змусити їх рухатися, поки вони сидять. Початок на легкі установка, і з плином часу додавати вагу, поки вони не можуть жим ногами вага тіла. Що допоможе їм надзвичайно просто стоячи.

Ви, ймовірно, потрібно буде, щоб отримати їх, щоб зробити певний вид тренування, тому вони можуть тримати тулуб якомога пряміше. Якщо у них вже є серйозні кіфоз , там не може бути багато вони можуть зробити. Якщо вони ще не розвинули її, задній робота допоможе їм надзвичайно. Аналогічний підхід з жиму ногами, використовувати кабель ряду машину на легких установки і роботи до 50% від їх маси тіла. Потім перейти до задньої розширень. Коли вони можуть робити це лише рухи тіла, вони, швидше за все, є впевненість, що вони повинні зробити більшість речей.

Крок 2: Знайти те, що вони хочуть продовжувати робити

Чим старший учень, тим більше крихких кісток і хрящів. Що обмежує типи речей, які вони можуть зробити. Види спорту, які вимагають багато спритності може бути поза досяжності, або дуже безрозсудним.

Я завжди пропоную, що є якийсь елемент сили, рухливості і кондиціонер у вашій діяльності. Силовий тренінг забезпечує ряд поліпшення якості життя пацієнта, а також дозволяє студенту краще інший вид спорту. Мобільність також покращує якість життя, як ви можете краще рухатися і з меншим болем. Нарешті, кондиціювання допомагає серцево-судинної системи реагувати на вимоги, що стажист має зараз.

В якості стажера починає відчувати себе краще і більше, вони, швидше за все, продовжувати робити те, що вони роблять. Якщо раніше вони були абсолютно необучены, вони почнуть набрати достатньо м'язової маси, щоб підтримувати активність. Вони не відчувають, як кволий.

На даний момент це питання про те, що вони можуть робити, що їм подобається. Чим більше вам подобається те, чим більше ви будете продовжувати робити це. Думати поза коробки. Тайцзіцюань (або тайцзи) використовує повільні плавні рухи, що навіть старші школярі можуть виконувати навіть після багатьох років зловживання їх тіла. Біг-це варіант, і я бачив, як пара 70+ - річних хлопців луплять набагато більш молодих хлопців дистриб'ютори в кваліфікації 5K. Я також знаю, що 79-річної важкоатлетом який передав свою тростину до судді на останньому конкурсі, як він сказав, "Вибачте, мені треба йти на корточках". Він був людиною з хворою спиною і незначним випадком постійного кіфоз, і був у стані присідання, жим лежачи та станова тяга (його останній ривок був за 315 фунтів).

Найбільша проблема-знайти те, що є або низьким або соціальні (або можливо обидва), що вони захочуть продовжувати це робити. Може бути таке, що поки ви працюєте на базовому рівні тренованості, що вони приймають до ваг. Здорово. Можливо, що тепер вони можуть рухатися краще ходьба, а потім біг-це насправді приємно--особливо. якщо вони зустрічають людей, яких вони інакше.

+908
Lana Hulbert 31 січ. 2019 р., 04:04:26

Фон

У коледжі, я мав честь взяти участь у навчальному семінарі боротьбі під керівництвом тренера програми еліта вільної боротьби в Штатах. Під час уроку, він (тренер) сказав, що він не дозволив його команді сидіти під час тренування, окрім як в "сейдза" (японське слово) шлях (сенс сидіти з нижньої частини ноги під стегно).

Тепер я став тренером себе (в вражаючий/MMA), а мені цікаво, чи є чи не я повинен сказати моїй команді, щоб не сидіти тільки в позі сейдза (якщо вони пошкоджені). Я звісно розумію бажання членів загону, щоб хотіти сидіти між раундами на їх попки.

Питання

Я не хочу нав'язувати щось, що приносить не користь моїй команді. Так що моє запитання:

Взагалі кажучи, є у них наукове обґрунтування/вигоду (явну чи ймовірно) отримати інструктаж спортсмена, щоб не сидіти/сидіти на своїй дупі під час інтенсивних бойових спортивної підготовки (на відміну від просто підняття важких речей)?

Якщо так, то які? (якщо можливо, з посиланнями на статті і т. д.)

Наприклад, візьмемо сесії 10 раундів інтенсивних кікбоксинг спаринг, де 1 раунд 3-5 хвилин. Якщо боєць робить 3 РД, і тримається з 1 РД (4-й РД), щоб потім приєднатися назад на 5-й тур:

Є досить сильні/правдоподібного наукового розуму/заслуги перед ним/нею не сидіти/сидіти на дупі протягом цього 4-го туру, і замість залишилися стояти або сидіти в позі сейдза? (Ви можете варіювати, наприклад, якщо відповідь залежить від тривалості відпочинку, інтенсивність і тип фізичних вправ, і т. д.)

(Це, мабуть, частково пов'язане з тим, порушених у ході обговорення/пояснення на класній Даунс.)

Актуальні теми:

fitness.stackexchange.com/questions/140/is-it-bad-to-sit-down-immediately-after-the-exercise

fitness.stackexchange.com/questions/492/what-is-the-purpose-of-cooling-down

Відповідні статті:

+888
Bhaai 3 бер. 2016 р., 21:42:54

Я знаю, що я можу стати підданий гіпонатріємія, випивши забагато води і не поповнюючи мій електролітів. А навпаки можна? Я можу поставити занадто багато електролітів в моє тіло (хоча досі вказавши правильне кількість рідини) під час змагання на витривалість? Одного разу у мене був доктор сказати мені, "ви ніколи не можете пити занадто багато говориш", про те, що б не перевантажувати електролітів в організмі хворої або небезпечного рівня. Це правда? Я не доведеться турбуватися про передозування електроліту?

Оновлення: я повинен уточнити, що я ставлю питання для екстремальних подій на витривалість, наприклад, 100 км і 24-годинні гонки.

+808
user214271 9 лип. 2011 р., 01:00:57

Я не роблю поки вправи Ab я бачу мій АБС. Те, що я роблю їх опосередковано, присідання, мертві підйомників, стоячи пліч-о-прес, знизує плечима і т. д. За той недовгий час, що мені треба тренуватися, 2 до 1 (тобто всього тіла вправ) - кращий спосіб піти.

+789
Alphonso 6 серп. 2012 р., 04:49:06

Три мої головні припущення:

 1. Ви не правильно присідати. Ви спуститеся приблизно до 60 градусів і викликати його представника. При становій тязі ви перебуваєте за межами точки, де присяд закінчується.

 2. Ви не зробили достатньо тяги. На це буде потрібно кілька місяців робити ліфт перед вашим помічником м'язи відрегулювати. Людина ніколи не робить станову тягу не тільки природно тяга більше, якщо б вони не зробили їх. Деякі люди можуть зайняти кілька тижнів, кілька місяців.

 3. Вам не подобається їх робити. Ваше ставлення до ліфт падає ваш адреналін, і ви відчуваєте втому швидше.

+776
TreeDozer 29 серп. 2011 р., 20:05:12

Я готуюся мій перший гірський ультрамарафон :-) на жаль, я живу в абсолютно рівному місці --- самий великий пагорб становить близько 20 метрів. Я використовую широко пагорба під час мого бігу, але я боюся, що це не може бути достатньо, щоб підготуватися до 2-8км лізе.

Сьогодні я продовжив мої тренування з бігом по сходах (42 поверхи, близько 130 метрів). Є це гарна ідея? Які інші вправи я можу додати в свої тренування?

+758
Raphael Cabral 19 черв. 2017 р., 02:41:57

Шукати p90x йога, ок, це великий пакет з усім (кемпо, АБС, силові тренування), але йога DVD це дійсно приємно; не спіритизм: тільки позах (і складно)

Це трохи дорогувато, але це хороша покупка

Інше рішення буде виглядати позує в інтернеті і час для себе кожен уявляє, немає необхідності в DVD.

+723
Dmitry Nazarov 24 вер. 2018 р., 01:34:03

Я почав тренування маразм і закінчив шостий тижні і перестав з деяких причин. Через місяць я вирішила почати все заново і зробила тест, який був справді хворобливий стан розуму досягає такого ж рівня, як мій останній тест, перш ніж я зупинився. В кінці кінців я зміг досягти того ж рівня. Потім я продовжив тренування маразм, починаючи прямо на шостому тижні. Я не можу робити це постійно і доводилося зупинятися в багатьох місцях за сильного запаморочення. Пропускаючи близько 45 секунд циклів я був в змозі закінчити його. Моє питання, якщо ці періоди запаморочення небезпечні і які їх причини? недолік кисню? втома? або просто серце не досить сильні, щоб йти в ногу з темпами?

+716
Urvish Ramaiya 4 бер. 2012 р., 22:29:01

У мене були неспецифічні, субклінічний біль у шиї вже близько чотирьох років (інакше, я у відмінній фізичній формі. Я впевнений, що біль з-за мого використання комп'ютера - Як я роблю в цей момент. Мені цікаво, які вправи і інші люди могли б бути знайдені, щоб допомогти полегшити або запобігти біль в шиї? Ви робите вправи для зміцнення шийного, витривалість, управління двигуном? Ти робиш вправи для шийного згиначі, розгиначі, чи як? Ви отримуєте мануальна терапія? Ти растягиваешься? Ви використовуєте гумки? Що працює?

+701
duke50 15 бер. 2010 р., 20:19:35

Я просто розмовляла з дієтологом, який сказав мені, що

коли ви механічно суміш фруктів ви робите волокна стають більш легкотравний для вашого тіла

Отже, ви втрачаєте трохи благо просто з'їсти весь плід.

це правда? будь ласка, надайте джерело, який підтримує ваша думка

+687
user20401 20 серп. 2016 р., 22:32:09

Жеребець - це вправа, запропоноване Брет Контрерас докторську ступінь в галузі спортивної науки

Нещодавно я дізнався про жеребці з жахливо сильний пауерліфтер Кріс Даффін, який при власній вазі 220 і присідав 860 фунтів з коліна обгортання, сумо deadlifted 900 фунтів з ременями, і сумо deadlifted 405 кг на 40 повторень за одну хвилину. Ти поєднує в колінах присідати і група коліноприклонних хіп-тяги. Даффін любить використовувати вигнутий бар з цими.

Цю вправу потрібно в стегно або в основному просто працювати квадрицепси і сідниці?

+660
sihara mudalige 16 квіт. 2014 р., 06:34:05

Я 75кг, 184см 22-річний здоровий чоловік і я займаюся важкою атлетикою для нарощування м'язової маси. Я їм близько 250г білка, 220 г жиру і 100 г вуглеводів. Моє тіло, здається, негативно реагує на велику вуглеводів, так що це дієта, яку я вибрав.

Моя мета-чисто, щоб отримати більше м'язової маси. Чи є докази того, що дієти з низьким вмістом вуглеводів (з заміною з високим вмістом жиру з високим вмістом білка) згубна для процесу нарощування м'язової маси?

+611
serge mark 10 трав. 2016 р., 00:25:14

Передумовою для цього поняття ґрунтується на виснаження глікогену. Поповнення глікогену, дозволяє організму краще відновитися і почати працювати на відновлення м'язів, проте Ви повинні працювати протягом декількох годин, щоб розглянути, що ваш глікоген, можливо, були вичерпані. Припускаючи, що ваш друг-спортсмен, як ви стверджуєте, він, ймовірно, потяги протягом декількох годин в той час, і тому вигода від заправки. Для більшості людей немає необхідності, щоб з'їсти відразу. Добавка компанії будуть намагатися переконати вас у зворотному точно так само зернові компанії будуть намагатися переконати вас, що сніданок-це найважливіший прийом їжі в день

+597
Matoeil 29 груд. 2015 р., 07:57:01

Стоячи на одній нозі, іншу ногу вище голови, спина вигнулася, руки за голову, схопившись за ногу. Так що ноги в положення "розбиває".

Я хочу подивитися на те, як прогресувати в такому положенні, але мені потрібно ім'я першого. Я бачу вболівальниці на Instagram робити це весь час, якщо вони можуть зробити це... лол.

+533
Jaygo Bloom 3 бер. 2017 р., 03:18:34

навіть моя дієта-це добре, навіть якщо тренування. Я не можу зробити "останньої лінії" на моїй АБС.Я маю на увазі до пупка.Я роблю багато вправ -дозування і т. д. В результаті я думаю, що я роблю щось неправильно.Тренування будинку підходять для цієї лінії?спасибі велике

+501
gtr32x 5 лип. 2011 р., 08:15:47

Мені 26 років, працюю близько трьох років. У мене не було прилипання до моєї програмі близько 6 місяців, тільки підніматися 1-2 рази в тиждень (програма).

Моє розклад, і я повинен бути в змозі дотримуватися програми, принаймні кілька місяців, які програми дозволить забезпечити найбільший прибуток?

Я пробував спліт до (пн:груди Вт:ноги,...), але майже ніяких результатів, ймовірно, тому, що я знайшов це так нудно. Я зробив порядні успіхи з сл 5х5, але я відкритий для знову намагаються розділити.

Так чи варто мені брати нові сили для кучерів і розширення ніг, або буде більше сенсу продовжувати повний-тіло?

Мої цілі, щоб отримати більше і сильніше, просто щоб бути ясно.

+475
Mokry 5 груд. 2011 р., 09:43:14

На мій погляд, немає нічого "новачок" про вправах в наборах по 10 і підривних рухів...навіть якщо це всього лише 16 хвилин тренування. Коли ви тренуєте своє тіло, ви рвете м'язи, так що ваше тіло може відновити їх в той час між тренуваннями. Це здорово, що ти зазвичай не болить, тому що це змушує мене вірити, що ви не правильно відновлюється. Однак, сухожиллях і зв'язках, як правило, не для посилення і/або відновлення так швидко, як м'язової тканини, так що, коли ви робите багато підривних рухів і низької до помірної повторень наборів (на відміну від високої реп комплекти), ваші м'язи мають можливість йти в ногу з все більш складних тренувань, але ваші сполучної тканини, як правило, відстають. Раніше турбуватися про час, ви зможете налаштувати себе на травми. Ви могли б відчуває болючість в сполучної тканини, які починають носити вниз, і ви дійсно повинні перемкнути підготовки до вищих реп телеапаратури та elliminate підривних рухів протягом пари тижнів і потім повернутися до поточної навчальної програми і подивитися, якщо біль зберігається.

У vibrams збираємося змусити вас рухатися по шляху, який не оснащений кондиціонером, так що будуть болю в одному місці в один день і вони поїдуть в інше місце наступним. Ви можете легко acrue травми, носіння їх для всіх типів тренувань ви робите, якщо ви робите перехід холодної індички.

Ви повинні ставитися до цього, як якщо б це були травми. Приймайте ібупрофен, і лід обидві коліна кілька разів в день протягом 20 хвилин. Я б назад прокатки на пару днів теж, тому що це може сприяти запаленню в той час як ваше тіло намагається зцілити.

Ще одна думка (хоча з цього району ви скаржитеся, Я не думаю, що це він) полягає в тому, що ваші сідниці і/або piraformous щільно. Це не рідкість для герметичності в сідниці, викликають біль у коліні. Насправді, будь-який дисбаланс у гнучкості між квадрациклів, підколінні сухожилля, сідниці і згиначі стегна може викликати болі в коліні. Це просто найпоширеніша, що це сором десь в дупі.

Якщо це так, є 2 тягнеться, ви повинні спробувати.

Сідаємо на підлогу з правої ноги прямо перед вами, а ліву ногу на землю праворуч від правого коліна. Оберніть ваші права ліктем ліве коліно і потягніть його до центру грудей. Повторіть з іншого боку.

Сидіти в кріслі з вашими праву ногу на ліве коліно. Сидіти вертикально і спертися на нижню частину грудної клітки вниз до своєї правої гомілки.

+448
getodac97 2 січ. 2013 р., 16:26:24

Я недавно читала про лептин і опір лептину і у мене питання, що допікало мене. Здається, одна з перших речей, яку дослідники спробували після відкриття лептину ін'єкції лептину у щурів, щоб побачити, якщо вона буде придушувати голод. Замість щурів голодний і які привели людей вірити, що велика кількість лептину може призвести до опір лептину.

На моє запитання, чому стероїди (які підвищують тестостерон) роботу, в той час як ін'єкції лептину не працюють? Від мого розуміння, користувачі стероїдного циклу використання, щоб уникнути опору; чому не можна зробити те ж саме з ін'єкціями лептину?

Примітка: Я не використовую стероїди і відстоювати їх. Мені просто цікаво, чому збільшення даного гормону, здається, працює в одній ситуації, але не в іншому.

+420
Jeremy Lin 13 лист. 2012 р., 23:21:36

У мене нормальні руки; не занадто багато жиру, нормальне обличчя, нормальні ноги Т. е. C а мій живіт-це жир. У мене є багато жиру в моєму животі і я хочу, щоб спеціально втратити, щоб моє тіло добре виглядати. Будь ласка, допоможіть!

У мене є тіло, як людина праворуч:
'image'

Редагувати: я забув згадати, що я програміст, так що я завжди сидів перед комп'ютером.

+399
DzungPV 10 бер. 2019 р., 08:21:11

Відійдіть від канатної машини.

Спробувати вільними вагами.

Додати аспектом балансу з вільними вагами.

+393
Debra Walker 31 жовт. 2012 р., 15:10:30

Є дослідження, що показують, що так зване "виснаження его" (загальних психічних ресурсів, що використовуються при виконанні хоча речі, як математика або змушувати себе фізично) не впливає на споживання солодких напоїв, навіть дегустація солодких напоїв, як правило, мають такий ефект насправді! Не впевнений щодо штучних підсолоджувачів. Дієтична кола працює для мене, як і робити перерви.

З сайту виснаження его Вікіпедії:

Роль глюкози як специфічної форми енергії, необхідної для самостійного контролю була вивчена. Глюкоза, цукор містяться в багатьох продуктах харчування, є найважливішим паливом для організму і мозку. Кілька експериментів були підключені самоконтроль виснаження до зниження рівня глюкози в крові, і що продуктивність може бути поповнена за рахунок споживання глюкози (наприклад, лимонад).[3] однак, деякі (але не всі) дані були оскаржені.[4] у ряді недавніх експериментів з'ясували, що виснаження ресурсів дія не може бути скасована, просто дегустація (але не ковтати або споживати) солодкі напої,[5][6][7] які можуть мати корисний властивостей.[8] інші припустили, що смак цукру (але не штучний підсолоджувач) і психо-фізіологічних сигнальних ефектів

Ще щось, що спрацював на диво добре їсть суворої кето дієта, я зголоднів, але мій розум не як нечітке, як це робить, коли їсть звичайний раціон. Дати йому спробувати. Це займе тиждень, щоб звикнути.

+364
Dine 3 лют. 2010 р., 18:57:13

Що є кращим способом, щоб зробити натільний тягнеться? Фахівець рекомендує також уникати жимів лежачи і зміцнення моєю спиною, я повинен розтягнути грудні м'язи, як можна частіше, так як вони звикли бути в скороченому стані і будуть активно намагатися змусити мене сутулитися. Переважно ці розтяжки повинні використовувати ніякого обладнання.

+344
Hirwa Ariane 13 лют. 2015 р., 10:19:25

Розглядайте це швидше як коментар, А як відповідь:

Фізичний аналіз

Дозвольте мені спробувати проаналізувати відмінності між гирями і еспандером, з "фізичної" точки зору в двох кроках: вільні ваги проти кабелями і кабелями проти еспандером:

Безкоштовні кабелів Ваг проти

Основна відмінність у виробництві полягає в тому, що гравітація завжди вказує вниз на землю, а сила, створювана кабелі завжди вказує в напрямку кабелю.

Розглянемо, наприклад, стоячи біцепсів. Використовуючи вагу сили, вам належить подолати завжди вказує на землю.

Якщо ви використовуєте кабель для цього, кут нахилу кабелю до вертикальної осі змінюється під час руху, і такі напрямки сили вам належить подолати зміни. Це залежить від того, де кабель кріпиться до наступного відвідні ролики.

Зверніть увагу, що в цьому і майже всіх інших вправ, які ви повинні мати на увазі, що важіль зміни руку під час руху, і такі вироблений обертаючий момент, який здається більш актуальним, коли думають про те, що м'язи повинні працювати.

Тоді можна було б спробувати захопити так званий міцність кривих (по одній осі: крутний момент, вісь кута), яка дає фахівцям інформацію про те, як хороша вправа стимулює м'язи.

Ще одна відмінність між вільними вагами і кабелів полягає в тому, що з безкоштовним вагою ви можете виконувати вибухові руху, де ви повинні використовувати сили, щоб подолати інерцію вільного ваги.

Гантелями і еспандером мають загалом, що вони виробляють постійної сили вздовж лінії дії.

Кабелі і еспандером

Крім того, відмінності розглянутих вище діапазони опору не створюють постійну силу, але сила збільшується, коли група розтягується. Не те, що ця залежність навіть не лінійна.

Ключовим фактором тут є відносним , а не абсолютним видовженням. Тобто якщо опір групи розтягується на X відсотків від початкової довжини видає специфічний сили F(X), яка не залежить від початкової довжини.

Таким чином, використовуючи опір групи збільшує силу в діапазон руху вправи. Однак, використовуючи опір смуги, ви можете отримати подібні криві напруженості як з вільними вагами, так що в деяких випадках стимуляція м'язів мабуть, порівнянна з гантелями.

Інші зауваження та висновок

При тренуванні з еспандером ви повинні мати на увазі тих же точках, як при тренуванні з вагами:

 • отримати правильне харчування таке, що ваш організм будівельним матеріалом для ремонту і побудови нової м'язової (білок, вуглеводи тощо).
 • отримати належний час відновлення
 • мають досить великий обсяг тренування на групи м'язів
 • вибрати потрібну кількість опору, так що ви можете просто зробити 8-12 повторень в сеті
 • збільшення опору в дрібних кроків по часу для того, щоб тримати діапазон реп вище

За останній пункт важливо мати опір смуги набору, який дозволяє змінювати і легко комбінувати канали, такі як системи шкільної форми bodylastics, міст-США чи горили-сила-шестерня.

Для деяких вправ потрібно знижує ефект збільшення опору при розтягуванні в еспандером. Для цього замість того, щоб група коротше ви повинні рухатися якомога довше (або навіть дві смуги в серії) і вибрати більш важку групу замість або навіть краще використовувати декілька більше світлої смуги паралельно отримати потрібний опір для вас. Це відбувається тому, що збільшення опору залежить від відносної, а не абсолютної подовження, як зазначено вище.

Наприклад, при виконанні присідань можна робити присідання зі смугами з боків, армес звисають. Тоді у вас є сильне збільшення сили опору на шляху вгору. Навпаки виконанні присідань дадуть вам більш постійний опір, оскільки відносне подовження менше (хоча абсолютне подовження буде однаковим).

Це також може бути зроблено за допомогою шківа робіт, таких як нижчевикладене патенту: https://docs.google.com/viewer?url=patentimages.storage.googleapis.com/pdfs/US20130035220.pdf

Ще одним важливим фактором, використовуючи опір смуги, де якір групи, щоб отримати правильну криву сили для оптимальної стимуляції м'язів. См. В цьому документі: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21757393 і цей блог статті для резюме: http://www.hygenicblog.com/2013/03/20/quantifying-torque-in-elastic-resistance-exercises-part-i/

Ви навіть можете думати про використання деяких снопи, щоб отримати правильну лінію дії сили для вправ.

Я думаю, що це повинно бути в змозі побудувати масу з еспандером, можливо, доповнені ваги тіла вправи. Однак представляється більш складним, оскільки ви повинні контролювати кілька змінних і існує не так багато літератури про це з покажчиками формі і направляє слідувати.

Я планую купити набір еспандерів bodylastics і спробувати, якщо це можливо, щоб отримати саме з цього і вправи.

Оскільки я також дуже зацікавлені в цьому питанні і так як ця тема не дуже добре документовані в Інтернеті, я даю баунті на це запитання, щоб отримати більш sophisticaded і більш глибокий відповідь.

Я буду додавати нові посилання і діаграми пізніше.

Деякі посилання:

http://heatrick.com/2012/09/20/resistance-bands-or-weights-to-build-strength-and-power/

http://www.hygenicblog.com/2013/07/26/is-elastic-resistance-suitable-for-high-intensity-resistance-training/

http://www.hygenicblog.com/2013/01/13/elastic-resistance-proven-as-good-as-expensive-machines-once-again/

http://books.google.de/books?id=Q8K8FZyTdw8C&lpg=PA6&ots=KujCeuAbLJ&dq=%22elastic%20bands%22%20hughes&pg=PA3#v=onepage&q&f=false

+313
user2495 9 бер. 2014 р., 09:04:45

Я пішов в спортзал, тому що я коду на столі весь день, і я хочу, щоб тримати своє тіло активним, як я стаю старше. Я теж читала, що фізична активність може допомогти зберегти функції мозку і IQ : https://www.health.harvard.edu/blog/regular-exercise-changes-brain-improve-memory-thinking-skills-201404097110

Я ходжу в тренажерний зал три рази в тиждень, а після 15 хвилин кардіо розминка (2 милі на велосипеді, еліптичний і т. д.), Я використовую три або чотири машини для різних м'язових груп (три підходи по десять повторень для кожної машини). Так один день я можу робити трицепс, ікри, нижня частина спини. Тоді наступного разу, біцепс, груди, квадрицепси і т. д...

Я не парилася при роботі, але я відчуваю себе досить добре після приходу в тренажерний зал. Я повинен бути пітливість і почуття вичерпані? Я просто хочу загальну користь занять спортом, оскільки у мене немає сил або цілей втрати ваги.

+290
user26023 11 трав. 2018 р., 19:45:14

По-перше, я хочу переконатися, що ви не робити ті ж помилки, що більшість людей роблять, коли справа доходить до гомілки. Робити конкретні литкових роботи не обов'язково зробить ваші ікри більш великі, якщо хімічно посилюється з допомогою стероїдів. Коли ви натуральний атлет, більшість ваших росту м'язів (за винятком, коли ви вперше починаєте підняття тягарів протягом декількох місяців) буде відбуватися на систематичній основі. Що це означає в двох словах, то я впевнений, що ви чули раніше...різких рухів суміш.

Великі руху суміші, звільнити більше гормонів, що викликають більше синтез білка, покращують нейронної ефективності їх набирати більше м'язів, і енергії.

З точки зору телят, подумайте про це на секунду, коли в останній раз ви бачили кого-небудь, хто міг би станова тяга або присідання зі 500lbs і маленьких телят? Напевно, дуже рідко...якщо взагалі.

А тепер подумайте, скільки людей ви бачили в тренажерному залі з масивної верхній частині тіла в основному гілочку телят? Я знаю, я бачив багато. Це пояснюється не роблю рухи нижньої частини тіла комплексу, або просто не робити їх достатньо... наприклад присідаючи раз в тиждень може навіть не вистачити...подумай про це! Припустимо, ви робите жим в один день, плечі іншого, і озброєння інше...ви включаєте свій трицепс три рази в тиждень на відміну від тренувань ноги тільки один раз, я не кажу, що ви робите це, я просто намагаюся показати вам фотографію. Тепер, коли у мене були маленькі телятка, як я подолав це, зосереджуючись на роботі ніг, частіше загалом, я.е два рази в тиждень, і звичайно, додавши деякі теляти роботу по закінченні цих тренувань. Тому що, пам'ятаєте, ви не можете мати великих телят без кілька великого присідання або станова тяга...Якщо у вас є відмінні генетики, або старий (старий ппл мають масивні ікри зазвичай)

Так, у роботі телят, я б запропонував спочатку зробити багато присідань і тяги, як ваш підйомники піднімаються в цих двох рухів, які ви будете здивовані, наскільки ваші м'язи рости. Пам'ятаєте, коли ви будете природно ви, швидше за все, систематично рости, так що ви потрібні великі рухи, такі як ці. Зокрема, багато вправи для литок, що більшість людей не знає про те, затерплі ноги станова тяга або румунська станова тяга. Я не піду тут, як я впевнений, ви можете подивитися подробиці в інтернеті. Але це дуже добре для ваших телят і складний рух так навіть краще. Якщо ви не вірите мені, Встаньте прямо, ноги прямі, коліна злегка зігнуті, і постарайтеся торкнутися пальцями ніг...відчуйте, як тягнуться на стегна і ікри?

Як тільки ви отримаєте великі рухи в бік, як присідання і станова тяга, то ви повинні зосередитися на деяких прямих теляти працювати, якщо вони твоя слабкість. Я розповім вам про дуже хороший трюк для робочої телят в будь-тренажерний зал. По-перше, машина, що ви насправді відмінно, і з плином часу, як ви продовжуєте робити це, ваші плечі буде адаптуватися і тому ти не можеш зупинити...може просто піти трохи легше, а робити більше повторень, поки ви можете рухатися вгору. Тепер ваші ікри не потрібен велику вагу для того, щоб стимулювати...вони є одним з небагатьох груп м'язів, які добре піддаються робіт підвищеної реп, наприклад, передпліччя і пастки. (Це тому, що ви використовуєте ваші передпліччя та гомілки кожен день в будь-якій діяльності, тому вони потребують дещо інший стимул для того, щоб викликати зростання). Крім того, що більшість людей не знають, що ваші телята в основному функціонують як стабілізатори! Тепер з огляду на ці два припущення (вони більше або менше фактів, але я впевнений, що деякі люди не погодяться так...), ви можете зробити багато різних рухів, щоб викликати зростання теляти.

Мій улюблений буде скласти два 5 або 10 або 25 фунтів тарілки на землю. Візьміть дві гантелі , по одній в кожній руці (вага близько 20-60lbs ...дійсно залежить від вас). Щоб почати, наведіть кулі взуття, на вагах на землі так, щоб ваша п'ята залишається на землі, а верхню частину ноги під кутом (подібно до того, як ви б почати з теляти підняти машину), потім з двох гантелей на вашій стороні, повільно зробити теляти підняти, пройшовши весь шлях , зупиняючись на вершині протягом 1-2 секунд, стиснувши м'язи, і пройшовши весь шлях вниз і відчуваючи, як тягнуться . Зробити це близько 2-5 комплектів 10-25 повторень, збільшити вагу, як ви прогресу. Ви також можете зробити це Машина Сміта зі штангою на верхній частині пастки, але я дійсно порадив би подалі від цього, оскільки, як я сказав, У вас є стабілізатори, так що тримайтеся подалі від машин до самого кінця, де ви можете перевантажити м'язи з великою вагою. Тобто ви можете просто зробити в нормальному положенні присідання зі штангою на спині з більш або менш однаковою вагою ви присідали, а вобще вага підвищений Тільця, а не піднімає. Зрештою, знайди собі ногу прес машина, горизонтальний або вертикальний не має значення...штовхати вага ногами так, що ноги майже прямі, але не повністю заблокована, оскільки це зруйнує ваші коліна, тримати вагу на кулях ваших ніг, я.е від Половини до вашої взуття, зберігаючи ваші п'ятки не торкаючись платформи на всіх, і у теляти тисне там кілька комплектів 10-20 повторень. Пошук прес-нога теляти піднімає для отримання більш детальної інформації, якщо ви хочете. Але після присідання і/або станова тяга, вам не потрібно більше 1-2 рухів для ваших телят.

Крім того, крім ваших основних ікри піднімаючи рухів, ще один відмінний спосіб стимулювати ваших телят буде робити вибухові пліометричні стрибки. Знайти на рівні стегна, коробка, наступити на нього, потім "гуляй" (не в стрибку) з нього так ви impactfully земля на кулях ваших ніг і тут же підстрибнути так високо, як ви можете, орієнтуючись на натискання і наступних через з ваших телят...ти знову має виглядати ця вправа в інтернеті, а також для отримання додаткової допомоги.

Як остаточне Примітка, Якщо ви дійсно пробували все, і ваші м'язи просто не зростуть, це буде хороша ідея, щоб змінити все і роботу своїх телят тренування. Вправа пріоритет (порядок вправ, що виконуються в режимі тренування) насправді досить багато в довгостроковій перспективі і принесе користь відстаючих м'язів. Так що йдіть у спортзал, починайте з 1-2 теляти рухів, які я згадав вище (є купа онлайн також, набагато більше, ніж кожен з нас міг би список), після цих ваших телят буде втомленим, так що, коли ви виконувати рухи, такі як присідання або станова тяга, ікри будуть вичерпані і, таким чином, доведеться працювати вдвічі більше, щоб не відставати від...ефективно робити вправу більш зміщені у бік підготовки телят.

Сподіваюся, що допомагає.

+244
mark mark 4 квіт. 2010 р., 07:16:18

Немає конкретних вправ, що дозволить доставити те, що ви просите, але є багато досліджень, які показують, що 30+ хвилин або загальні аеробні вправи буде доставляти фізичні та когнітивні переваги, прочитай: нейробіологічні ефекти фізичних вправ або короткий термін аеробні вправи покращує мозок, пізнання, і серцево-судинної системи при старінні. Так просто забезпечити вашу помірно активна на чотири дні відпочинку.

+136
Mike Ramirez 17 жовт. 2015 р., 03:26:21

Я знайшов стартову силу методом самозахоплення хороший спосіб збільшити присідання. Ви робите тренування 3х5 і додати 5 фунтів на кожній сесії. Акцент робиться на правильній формі.

Це природно, щоб вразити плато, як ваше тіло звикає до роботи, яку ви виконуєте. Рішення цього полягає в тому, щоб зробити скидання: скинути вагу на 10% і продовжити тренування там. Ви будете проїжджати повз плато в пару тижнів. І ви знову застоялося в майбутньому, і може знову зробити скидання.

Після того як ви зробили ще двох перезавантажень і гальмувати, то вам має бути значно більше навпочіпки і доведеться заглянути в більш досконалу програму. Я без порад там, як я не дійшла до цієї стадії.

+132
Segwat 30 трав. 2013 р., 09:46:51

Досить часто поролоновий валик може досягти того, що розтяжки не можуть. Я б порекомендував вам додати в ваш режим

+131
lware 17 квіт. 2015 р., 02:37:42

Програма покійний д-р Леонард Шварца Heavyhands конкретно з тим, як верхній частині тіла, особливо руки були в змозі підвищити аеробну продуктивність, приймаючи деякі з навантаження з ніг, колін і стоп. По суті він розробив, тому що він був бігуном та понесені у зв'язку з травмою ноги. Це був величезний в 80-х і досі має безліч послідовників і донині. Його книга Heavyhands а також деяких DVD-дисків доступні з книжкових продавців. Існує також багато інформації про Heavyhands, яка доступна через безкоштовний пошук серед пошукових систем.

+120
Reyes0507 10 серп. 2016 р., 14:10:44

Безумовно, існує кореляція між м'язової маси і сили, але є більше до історії. Дві причини, чому м'язова маса і сила не може бути повністю конгруентним, є:

 1. Щільність м'язових волокон
 2. Використання м'язів

Щільність: Ваші м'язи складаються з чотирьох різних типів волокон (повільно скорочуються, і три форми швидко скорочуються). Ці волокна мають різні профілі з точки зору застосовуваної сили і час відновлення. Повільно скорочувальних волокон, наприклад, швидко відновлюватися, але мають меншу силу з-за меншої кількості м'язових волокон в пачці, порівняно з швидко скорочувальних волокон.

Зайва вода у вигляді глікогену також може привести м'язи займають більше обсягу при тому ж обсязі реальних м'язів. Цей глікоген може бути постійним джерелом енергії для м'язів, але не збирається збільшувати їх максимальне теоретичне зусилля для одного великовагових (на Олімпіаді), де витривалість через тривалого набору не на питання.

Використання: Середній людина здатна використовувати 20-30% від їх загального теоретичного м'язової сили, коли з усіх сил. (Реф. Tsatsouline, влада народу) топ ліфтерів можливо використовувати 50% їх теоретичної міцності. Олімпійські та пауерліфтинг-стиль навчання орієнтована на підготовку нервові шляхи, щоб використовувати більший відсоток наявної м'язової маси. Оскільки м'язові волокна договорі всі внутрішні клітини (все-або-нічого не основні), даний тренінг спрямований на те, щоб переконати більшу частину розшарувань протягом ліфт.


Може бафф хлопця бути слабкою?

Ну, це залежить від вашого визначення "Буф". А різати він може бути слабким (у порівнянні з міцністю спортсмена), тому що м'язи визначення більше про те, низьким рівнем жиру, що покриває м'язи, ніж мати великі м'язи.

Культурист з пристойною гучністю не зможе підняти у порівнянних пауерліфтер, тому що він/вона не тренує на силу як таку. Здається, варто відзначити, що Олімпійський/пауерліфтери також хочуть зменшити їх розмір (за винятком важкоатлетів), тому що це впливає на їх ваговій категорії в змаганнях, так що є додатковий стимул для навчання нейронної використання за додаткову м'язову масу.

+113
TuxGamer 21 жовт. 2012 р., 06:52:23

Ви можете запустити кілька завдань, якщо ви йдете на відкритому повітрі!

 • На моїй старій роботі, я використовував, щоб бігти на пошту, щоб залишити пошту.
 • Ви могли завершити пробіг в продуктовий магазин і потім повернутися з продуктами, як охолонути.
 • Це легше зробити тренування Хілл природно, чим постійно натискати кнопки на біговій доріжці, особливо якщо ви хочете зробити дійсно круту гору (яка може тривати вічно, на біговій доріжці, щоб відрегулювати)
 • Ви могли б запустити в будинок одного/родича і попросіть їх підготувати вам хороший пост працюй їжі ;-) і потім їх відвезти вас додому або ви могли б бігти назад
 • Ви можете оглянути прекрасні хлопці біжать з їх сорочки або тонкі дівчата, які працюють у їх спортивний бюстгальтер (одного разу я бачила, як мій віце-президент, що працюють в ній спортивний бюстгальтер у нашому тренажерному залі, що було дивно бачити стільки шкіри на колегу, але у неї є непогані кубики...)
+67
Star Wars Rules 13 січ. 2011 р., 17:29:58

Я звик тренуватися у пауерліфтингу орієнтований тренажерний зал, де кілька чемпіон Великобританії з пауерліфтингу (чоловіки і жінки) подзвонив додому. Я чітко пам'ятаю розмову з однією з жінок про неї ліфтерів станова тяга, як і при власній вазі близько 60 кг, вона дістала 170кг станова тяга, але тільки лава 60 кг, у той час як деякі з хлопців, яких я знаю, можуть лавочці близько 150 кг і присед близько 200кг.

Тому мені здається, відповідь на це, що жінки мають більший розрив між верхньої та нижньої частини тіла.

Тоді я вирішив з'ясувати це.

Використовуючи Великобританії необладнаних Пауерліфтинг запису в якості керівництва у відкритій віковій категорії (деталі для чоловіків тут і жінки тут) і беруть відсоток ваги, що використовуються на жимі і присяд, я створив швидкий лист Excel, щоб виробити показники, і результат мене здивував... вони насправді дуже схожі.

Ви можете подивитися таблицю тут, але в основному чоловіки йшли зі лавкою / присед співвідношення 3.04 : 4.43 в той час як жінки забили 3.04 : 4.89

Тут є деякі застереження:

 1. це базується у Великобританії з пауерліфтингу, так що, очевидно, невеликий розмір зразка. Крім того, кількість жінок у пауерліфтингу збирається бути менше, ніж чоловіки, так знову ж, ти дивишся на порівняно невеликий розмір зразка.
 2. як жим лежачи і присідання, навіть необладнаних, залежать від цілого ряду різних факторів, різних розмірів тіла і форм означати зовсім різні цифри, а цифри я використовував складені на основі окремих записів на підйомники, тому лаві і присідання в одній ваговій категорії може бути виконана особами, абсолютно різні форми з різними точками кріплення, довжини кінцівок і т. д. і т. п.

Враховуючи ці два моменти, ми сподіваємося, це дасть вам приблизний відповідь, або принаймні вказати вам у правильному напрямку про те, як зробити більш глибоке дослідження себе.

+64
user251840 5 квіт. 2012 р., 03:29:27

Так, ви робите. Крім того, це займе більше ніж 48 годин для цих ушкоджень для ремонту, так що цілком можливо, що ви будете витягувати барі через незагоєні рани. Це не займе багато, щоб зрозуміти, що твоя кров і рідини тіла знаходяться на барі, що ви покласти назад, можливо, з рушником очищення, яка не так вже багатьом, і тепер наступний людина використовує його на 10 хвилин пізніше.

У вас є кілька варіантів:

 • Носити довгі брюки. Особисто я не можу витримати це, але у деяких людей немає проблем. Переконайтеся, що вони еластичні і досить мішкуватою, щоб не вщипнути і змінити форму.
 • Носіть шкарпетки, які піднімаються на коліна. Це може виглядати смішно, але є деякі забавні шкарпетки , що там добре працювати. У мене є набір з логотипом своєї держави на них, творчо.
 • Використовуйте стрічку. Ви можете принести свою роль спортивної стрічки з собою, і поклав дві смуги вниз кожної ноги. Це те, що я роблю тому що я все ще можу носити шорти, і я можу просто викинути касету, коли я закінчу.

Я чув про людей, відрізати пластик від 2-літрову пляшку і поставивши в коліно-високі шкарпетки, які особливо схильні до цієї проблеми.

+45
dev4life 10 лип. 2018 р., 12:07:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil