М'язові болі за холодної погоди?

Нещодавно я переїхав в набагато більш холодних частинах країни. Це було близько 6 місяців тому. Я почав свою роботу аутів майже 4 місяці тому. Проблема в тому, що я страждаю від болю у м'язах весь час. Я зменшив свій відпрацьовують інтенсивності майже до половини, і я не піднімаючи важкі ваги. Я теж займаюся правильної розминки і прохолодний падіння, але досі болючість відбувається. Не схоже на травму, тому що навіть невеликі м'язи, як біцепс і трицепс болять протягом 24 годин роботи, і продовжувати так протягом 2-3 днів.

У мене також зменшується споживання білка. Це може викликати хворобливі відчуття ?

дякую

+954
luv 7 лют. 2014 р., 00:02:45
27 відповідей

Я підняття тягарів протягом приблизно року тепер і моя перша програма, якою я йшов, Стартова сила. З тих пір я перейшов на greyskull і моя тиждень навчання, як правило, виглядає так:

В середу

Присед 2х5, 1х5+
Лавка B натисніть 2х5, 1х5+
Трис-B-біс 2х10-15
Додатковий Плагін

В п'ятницю

Прес-лава Б 2х5, 1х5+
На біс Б три 2х10-15
Станова тяга 1х5+ (очищає влада, як підігріви)
Додатковий Плагін

В неділю

Лавка B натисніть 2х5, 1х5+
Три B-біс 2х10-15 
Присед 2х5, 1х5+
Додатковий Плагін

За цей час я зробити значний 'noobie' прибутку і не було ніяких поганих плато досі. За останні 3 місяці я застряг на 85кг лавці і не можу здатися, щоб потиснути її. За цей час мій прес, присідання і станова тяга все продовжував повільно зростати.

Я їм великий і постійно (поступово) додавати вагу. Моя спати в нормальному режимі, і я отримую достатньо сну для відновлення. Я досить впевнений, що моя хороша форма - з плоскою головкою позиціонування, злегка прогнул спину, посадили ноги і плечі, 45-60 ступеня стиснення і кута рукоятки до тіла, лікті, що надходить в організм. Бар йде прямо вгору і вниз.

Так що моє запитання, що це найкраще, що я можу додати до моєї лавці - це може бути або в плані вправ або рад, щоб пам'ятати під час підйому. Чи є спосіб, щоб визначити, яка частина тіла є уповільнення мене більше всього? (Крім очевидних)

+964
swenson 03 февр. '09 в 4:24

У мене був це ж питання і зробив тонн досліджень для себе. Деякі швидкі замітки шахти взяти з зерном солі, як я намагаюся зрозуміти все це занадто...

Ніколи не припиняйте вчитися. Лікувати ваш розум, як м'язи і продовжувати вивчення предмета.

Перетренованість може бути визначений як перевищує вашу здатність тел supercompensate (відновлення сильніше, ніж ви почали)...або робити більше, ніж вам потрібно зробити, щоб викликати максимальну реакцію зростання. Журнал все, що ви робите. Тільки збільшувати зусилля (повторень/сетів/вага/зменшення інше), коли нинішній стимул не дає результатів протягом розумного періоду часу, як тиждень або дві (окремі дні непередбачувані). Навчання та відстеження того, як ваш унікальний організм реагує на стимул, це дійсно єдиний спосіб відповісти на ваше запитання.

Робота з тренером протягом декількох місяців, коли ви вперше почати. Ви отримаєте солідний дохід від інвестицій. Це просто так легко зробити так багато речей неправильно, коли ви і спробувати почати поодинці. Я виросла ще на кілька місяців з тренером, ніж я зробив на моїх власних років. Вони будуть штовхати вас способом складніше, ніж можна було підштовхнути себе в потрібному напрямку, і зупинити вас від заподіяння шкоди собі поганий тон і просто тратити свій час.

Збалансована всебічна програма тіла. Різних респов коливається кожні 4 тижні або близько того. Цикл через низьке число повторень (5) для міцності, середньої повторень (8-15) для розмір, велика кількість повторень 20+ для капілярної зростання/витривалість. Цикл через різні швидкості...2С до 2D-і вибухонебезпечність. Замість того, щоб просто велосипед для кардіо, спробуйте і працювати всі ваші м'язи на кардіо і сила. (Не відкладай капілярного зростання, тому що потрібна сила...витривалість призводить до більш ефективного використання і постачання палива, утилізація відходів, поживних речовин, відновлення тощо)

Спробуйте пити свій коктейль, перш ніж руки. Деякі дослідження показують, що може допомогти відновлення почнеться швидше, дасть вам більше енергії під час тренування. Так як я почав використовувати 3fu3l перед моєю тренування, я мав більше енергії в кінці годинного тренування. (Просто запропонував, щоб ви розглянути наслідки протеїну, вуглеводів, жиру під час тренування).

Отримати набагато більше спати. Досить того, що вам не потрібен будильник. Багато гормону росту виділяється під час сну. < 8 годин, і ви можете бути спінінг ваші колеса.

Нічого не робити в день спокою. Практика активного відновлення...зробити м'язи трохи підкачала (можливо, кілька легких сетів на 50% максимум) для постачання поживними речовинами, виводити відходи. Робити вправи типу...поролоновий валик і т. д.

Не йдіть на провал так швидко (деякі люди кажуть, що ніколи не підуть на абсолютний провал, якщо ви не фахівець і потрібно). Мета-5 підходів х 5 повторень може бути більш ефективним. Подивіться на методи, такі як мастила в паз, де вам робити більше наборів рідше. Це може допомогти вам досягти ваших цілей у той час як почуття менше втомлюватися, використовуючи всю свою енергію організм накопичує в один час.

(Не соромтеся редагувати хто завгодно)

+937
Michael Baucum 9 лип. 2017 р., 20:32:32
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я не знаю стільки про біологічному складі м'язів, як я хотів, тому моя відповідь буде ґрунтуватися на результатах у мене і у багатьох інших фітнес-фанатиків було робити вправи, схожі на ті, що ви описали.

"Як ви можете бути повинні робити (вправи) правильно, коли ви просто вичерпали 
м'язові групи (вправи Б)?"

Просто - якщо ви не можете правильно виконати вправу, тому що ви втомилися, знизити вагу. Неважливо, скільки ваги ви використовуєте, як довго, як ви - 1. мати гарну форму 2. штовхають себе до потрібної межі.

З мого особистого досвіду, мої дні в грудях зазвичай складаються з декількох різних вправ жим лежачи, з деяких мух і деяких зубчаста роботи. До кінця тренування я зробив близько 5 різних вправ. Причина того, що я ще можу зробити, летить правильно після того, як я вичерпав свої груди від жиму лежачи, тому що я використовувати власний вагу і підтримувати хорошу форму під час навчань.

"Чому тренування ізоляції після виконання комплексу тренувань?"

Я не знаю, як багато про це питання, окрім того, що здається здоровим глуздом. Відповідь дійсно питання. Складові тренування відмінно підходить для ураження різних м'язів, але для того, щоб збільшити масу і визначення у вас є, щоб ізолювати різні частини ті м'язи, які не працювали в складних вправ. Жим лежачи не працюють ваші зовнішні м'язи грудей так сильно, як ізолювати їх з мухами. Ще використовують груди в якості прикладу, ваша груди не буде виглядати пропорційної і дуже хороший загалом, якщо ви тільки не плоский жим лежачи. Похила лава працює верхня частина грудей, в той час як зниження працює внизу.

Все це безпосередньо може зачепити інші групи м'язів, а також і не просто застосувати для тренування грудей.

На мій погляд, і я думаю, більшість людей погодиться, що бодібілдинг-це про зовнішність - кровопостачання, визначення, симетрія, борозенки, маси і т. д. Силові тренування-це просто стає сильнішою. Два дуже різних, так що не дивуйтеся, що ББ вимагає тренування ізоляції, а також з'єднання тренувань.

+913
Tanasis 3 черв. 2015 р., 22:05:11

Я стежив за випадкового схуднення/Фітнес-план, починаючи з 1 січня і начебто працює. Я почав з 236 фунтів і в перший тиждень лютого, моя вага коливався близько 215 фунтів. Я також втратив близько 6 дюймів від моєї талії. Моя вага становить 175 фунтів.

Попередній Режим

Сніданок: 2 варених яйця і сік суміш (я їх сама суміш: столову ложку мірну ложку сироваткового протеїну, шпинат, виноград, полуниця і чорниця з апельсиновим соком) на М/Ж/Ф, вівсяні пластівці (ті, що з клітковиною і родзинками) по вт/вт. Сніданок у вихідні дні крутиться навколо них. Харчування сніданок не був звичайний день, поки я не почав програму.
Обід: це залежить, але вона обертається навколо бурого рису або бутерброди. У той час як вміст калорій не завжди відомо (для рису), я намагаюся тримати його під 600 калорій.
Вечеря: вона коливається навколо салату (ромен, родзинки, листя салату, медово-гірчичним соусом з однією столовою ложкою вареної курки) або коричневий рис / крупи; невеликими порціями використаний як добре.
Перекуси: яблука і горіхи, я не голодний. Я займався двічі на гамбургери в цей період.

Тренування: 30 - 45 хв. маразму відео щотижня вранці. По вихідних я грав (іноді) теніс, футбол, або гантелі підйому (25 кг кожен) і хрумтить близько години або двох.

Я пішов за програму, Поки близько 3 тижнів, коли я почув про сильний підйому і прочитати про те, підтягнутим і сильним. До цього часу я вже втратив 20 фунтів.

Мій нинішній режим

Дієта все та ж (з невеликими перебудови, такі як їдять курячі рулети на обід/вечерю або вечерю пропускаєш, коли повний).

Вправа: це значно поліпшило.
По буднях, я починаю день з 3 вправи по 15 хвилин: Віджимання, в-згорток, стілець опускається. Потім, у мене є 30 хвилин тренування маразм (маразм ABS і P90X АБС по понеділках/п'ятницях, будь-яке інше кардіо в інші дні).
Вечорами

 • На Пн/Ср/Пт, я роблю вага-присідання 3х5, станова тяга та жим лежачи (вага-90 кг). Потім, я виконую якісь нетрадиційні вправи, такі як штовхання важких предметів (близько 80-100 фунтів) протягом 15-20 хв і АБС зміцнення вправи (лежачи на землі, поклавши два 70 фунтів на животі протягом приблизно 5-10 хвилин). В основному, я намагаюся робити багато силових вправ, як можна за півтори години.
 • Вт/вт для кардіо; використовується маразм і відео P90X; я додати тренування в суміш іноді.
 • Субота є вільним для всіх, коли я намагаюся зробити все як можна
 • У неділю вільний день, коли у мене немає тренування, однак, я міг би зробити деякі біцепса або АБС тренування, якщо я хочу
 • Я завжди ношу з собою 35lbs гантелі на роботу, що я піднімаю під час руху; я виконую деякі хрусти на моєму столі всякий раз, коли це можливо, і навіть ще кілька віджимань.

Моя мета не в тому, щоб не скинути зайву вагу, це, щоб мати тіло атлета: сильні, швидкі і гнучкі.

Я бачу зміни в моєму тілі, як це стає більш підтягнутою; у мене більше енергії, щоб зайнятися повсякденними справами і таких. Однак, схоже, що це не відображає на ваги. З тих пір, як я почав новий режим, я тільки втратив близько 3lbs і близько 0,5 дюйма (в 3 тижні!). Це трохи пригнічує, тому що я все ще хочу ваги, щоб піти вниз.

Мені здавалося, що я втратити більше ваги, коли я не роблю важкі вправи, ніж зараз.

Я роблю щось неправильно, що зменшення кількості втраченої ваги? Виснаження організму? Є причина, по якій моє тіло буде намагатися зберегти жир?

До речі, я дійсно не відчувати себе вичерпав у нічний час; болючість тіла, як правило, триває протягом декількох хвилин.

Я вважаю, що я тренуюся і правильно харчуюся, однак, ваги перестали показувати результати, і хоча я виглядати і відчувати себе краще, я все ще не бачу стільки результат, як мені б сподобалося (у мене ще є мішечок, який потрібно прибрати).

+896
fschoenm 28 трав. 2012 р., 16:19:59

Вам буде потрібно дізнатися декілька речей.

По-перше; ти кільця правильно? Використовуючи помилкове зчеплення робить кільце м'язи легше, побачити ці образи помилкового захоплення.

enter image description here enter image description here

По-друге; ви повинні практикувати перехідний руху. Вам потрібно створити якийсь імпульс, щоб отримати свій перший м'язи в порядок. Після цього ви можете почати вдосконалювати руху і використовувати менше і менше обертів, поки ви не можете зробити суворий м'язи.

У вас є різні варіації, деякі люди використовують гойдання (зверніть увагу, що людина не тримає кільця правильно в цьому образі):

enter image description here

Ефективність інших поверніть кільця всередину в інший, щоб зробити рух простіше:

enter image description here

Моя порада: спробувати другий спосіб. Це просто кращий спосіб. У той час як перший метод може бути простіше і повернути вам ваші м'язи швидше, ви також схильні до ризику отримання травм через неконтрольованих рухів, які ви робите. Навіть якщо ви використовуєте перший спосіб, щоб дістатися до вашого першого м'язи, ви хочете працювати в напрямку більш контрольованим м'язи.

Я сподіваюся, що це допомагає. Якщо у вас є які-небудь питання, дайте мені знати!

+863
michaeljt 22 лист. 2018 р., 01:12:05

Я займаюся серії компанії Beachbody маразм тренувань, і, ближче до кінця три тижні, довелося взяти 5-денного простою з-за важкого грипу. Я провів 5 днів у ліжку, і є невелика рух, неважливо вправу.

Тепер я повернувся на мої ноги, я не впевнений, що робити. Чи варто мені продовжувати тренування З, де я зупинився, я повинен пропустити 5 днів в рутину і робити наступний, або, я повинен просто запустити весь цей режим з самого початку?

(Я дивлюся, щоб переконатися, що я отримати кращі довгострокові наслідки для мого здоров'я і фітнес - я не турбуюся про те, щоб дотримуватися програми або будь-які інші питання з зобов'язанням до нього, я зазвичай завершуються програми я іду).

+847
Lauren Coole 12 лист. 2011 р., 18:00:20

Якщо завгодно, це повинно збільшити ваші енергетичні рівні протягом дня.

На відміну від енергії у фізиці, енергія у фітнес-не з нульовою сумою справою. Ви дійсно можете отримати більше, Витративши це. Може бути, думайте про це як інвестиції.

+671
Cyril Fernandoo 24 січ. 2018 р., 14:31:49

Існує велика розбіжність в потовиділення (піт). Деяких людей кидає в піт дуже швидко, деякі люди не так вже й багато.

На далеких кінцях пот-о-метр у вас гіпергідроз, а підвищене-або підвищення , в якому недостатня кількість поту проводиться. Хоча зручно, в соціальних колах, вона може стати дуже небезпечною в умовах, коли ваше тіло потребує , щоб охолонути. Гіпергідроз, а підвищене-або підвищення в екстремальних умовах може призвести до теплового удару і смерті.

Тобто гіпергідроз, а значить, ви будете потіти багато. Це також може викликати проблеми, пов'язані із зневодненням і шкірних інфекцій.

Лікар може діагностувати вас з будь-якої з цих, але швидше за все ви в межах норми, і тоді ваш друг, але ви двоє просто існують у різних сферах "нормального" (тобто: не діагностується стан).

Крім того, як ваш фітнес буде зростати кількість поту, що ви робите. Від Кріса Кармайкла (професійний Олімпійський велоспорт тренер, і сам Олімпієць):

Покращення фізичного стану впливає на спосіб вашого тіла працює в широкому спектрі шляхи, і ваша відповідь попотіти, щоб здійснити зміни, як ви стали більш підходять, тому що ви збільшуєте навантаження, ваш організм має бути здатний ручка. Коли ви станете більш потрібним, ви зможете працювати інтенсивніше. Ви генерувати більше потужність ... і підтримувати більш швидкими темпами ...

Але вміння працювати складніше, також означає, що ви маєте можливість щоб генерувати велику кількість тепла за дуже короткий період часу. Ви також мати витривалість, щоб довше підтримувати вправи, сенс у вас є здатність генерувати тепло протягом тривалого періоду часу. Ваше тіло має щоб адаптуватися до цих вимог для того, щоб тримати вашу температуру стабільний.

+670
gnawux 15 вер. 2010 р., 21:37:45

Найбільш правильним рішенням буде проконсультуватися з лікарем перед початком будь-якої програми тренування.

Але деякі щільні колготки стиснення може допомогти.

+650
Jose Torres 9 лют. 2013 р., 11:55:15

Я займаюся спортом і ходити в тренажерний зал вже кілька років. Я студент і місяць тому я почав роздумувати. Я хотів би знати, яким чином ви б організували, в якому порядку ви б:

 • Ходити на тренування
 • Медитувати
 • Дослідження
 • Їдять

Я трохи втратив, а просто хочу наголосити, що я завжди роблю всі ці речі в день, якщо це допомагає.

+621
Neha Rohatgi 4 лист. 2012 р., 19:17:32

Це складна тема.

Коли ви тренуєтеся, ви спалюєте жир і вуглеводи. Якщо ви легко працюєте, основна маса енергії надходить з жиру. Як ви починаєте працювати складніше, ви досягли обмеження енергії, яка може поставлятися через метаболізм жирів, і додаткова енергія буде поставлятися на вуглеводний обмін. Якщо вам дуже важко працювати, велика частина енергії надходить з вуглеводів.

Щоб відповісти на ваше конкретне запитання - чи буде 5 хвилин на високій швидкості спалює більше жиру, ніж 30 хвилин на меншій швидкості, то відповідь "швидше ні", з кількох причин.

По-перше, навіть якщо ви спалили весь жир, це буде означати, що вам доведеться працювати в 6 разів важко спалювати таку ж кількість енергії за 5 хвилин, як у 30. Це було б дуже великий розкид в зусиллі; якщо ви працюєте дуже важко на строки, було б рідкісним, щоб працювати вдвічі більше на 5 хвилин (більш типове співвідношення є, можливо, 30% важче).

По-друге, велика частина додаткової енергії, яку ви спалюєте в 5 хвилин буде надходити з вуглеводів, а не жирів.

Тому, якщо вам потрібно спалювати більше калорій під час тренування, більше тренування майже завжди спалювати більше калорій, ніж короткий. Якщо ви хочете схуднути, ви повинні піклуватися про загальну кількість калорій ви спалюєте не тільки жир калорій ви спалюєте.

Однак, високої інтенсивності тренування не спалюють більше калорій у хвилину, а також може спалювати більше жиру і калорій у хвилину. Вони також будуть спалювати додаткові калорії більш високими темпами після тренування.

Попередження: високої інтенсивності тренувань складніше на ваше тіло, і можна легко переборщити.

+596
ashish 24 вер. 2019 р., 16:58:03

Від того, що я зміг знайти в його 2-е видання, стор 69, ви повинні зробити, Етап I (1,2,3 тижні); і IV етапу (тижня 4,5,6). Якщо у вас є тверде підставу і знайти фазу 1 занадто легкою, потім перейдіть до кроку 2. Дві нижні лінії, як раз перед рисунок 4.2, каже:

Якщо бігун має в наявності шість тижнів до його останньої гонки, виділяє три тижні першого етапу навчання (пріоритет тижнів 1,2,3) і три тижні IV етапу навчання (пріоритет тижнів 4,5,6).

Джек Деніелс називають фаза I як "фонд та профілактика травматизму" фазу. Табл. 4.1 на стор 82 описує фаза I як "легкі траси і успіхів".

Його пріоритети на наступні стадії підготовки виконуються послідовно, якщо у вас є час для всіх чотирьох етапів. Але, якщо ви вже робите багато легко працює з деякими кроками, то ви, ймовірно, не постраждає починається другий етап.

+593
LeyendaUrbana 26 січ. 2010 р., 05:42:28

Я роблю тіло звіра. Я був з допомогою P90X Формула відновлення після тренування, але це не вистачає білка для мене, щоб досягти своєї мети. Тому я вирішила теж використовувати сироватковий протеїн. Що таке найкращий час, щоб використовувати його? З Формулою відновлення P90X після тренування або в будь-який час протягом дня?

Добавки, які я використовую:

+592
Mark Atwood 23 лип. 2011 р., 10:04:50

Це звучить захоплююче. Якщо б я тренувався, я б отримував різні дрібні стежки, що проходить в довжині і складності. Повторно виробляючи навколишнє середовище ви будете запускати можете підготувати ваше мислення і всі м'язи, необхідні для завершення вашої мети. На свій маленький слід ви могли б зробити це цікавим, додавши в дрібну детальку, як тут 15 віджиматися, стрибати там, найцікавіше ви могли б.....

Приходу в тренажерний зал може сприяти рутини. Класи, такі як ланцюга або спінінг, і таке обладнання, як бігова доріжка або еліптичний тренажер допоможе, але за межами реальній обстановці перемагає. Іншою стороною цього є можливість зустрічі інших людей, які мають ті ж цілі, що могло призвести до командного навчання.

Удачі і отримуйте задоволення :)

+524
Brandon Wyatt 9 лист. 2013 р., 22:36:18

Коли ви були товщі вашого власного ваги змушують ваші м'язи розвинути силу більше, ніж м'язи. Оскільки ви згадали ледь робити які-небудь вправи, і потім скупо тяги та/або лазіння по канату, ви, ймовірно, потім змушують ваші м'язи розвинути силу, щоб обробити ваш власний вагу через неврологічними засобами. Іншими словами, ваші м'язи зміцніли через вимоги власної ваги. Оскільки ви згадали погане харчування, швидше за все, ви не мали причин, щоб отримати багато м'язів, але ви, звичайно, можете побудувати владу без майже будь-які м'язи. Також, ви слабкіше зараз, тому що ви, ймовірно, потравленных під час втрати ваги і втратив велику частину того, що нервово-м'язова сила у вас була до того, який ви звикли носити свій "толстозадый" як ви його назвали. Так ти худіша, ти міг би пом'якшити виклик, це було раніше рухатися самостійно, і, отже, дозволяє ваші м'язи, щоб труїти в реалізації власної ваги навколо.

Є сенс і досить простий: ваш великоваговий вимагав від вас, щоб використовувати більше енергії, щоб перемістити себе і підтягнутися, щоб ваше тіло було сильніше. Коли ви втратили вагу, який ви взяли як психічного, так і фізичного Толл-у вас було менше перевозити і, таким чином, були спростовані менше.

Як ваша вага поступово знижується Ви були піднімаючись все менше і менше маси пропорційно, і ви поступово торгував, що нервово-м'язова сила у вас додаткові з'єднання м'язи і знизити вагу.

Врешті-решт у тебе слабкіше, тому що ви знизили власний вагу, і зробив це легше на себе. Ви придбали нові м'язи, але гіпертрофія в суміші, яка не будує стільки, скільки сил в 200 фунтів. хлопець, підібравши собі мотузку на регулярній основі. Важкий хлопець, смикаючи себе мотузкою, зробить нервову систему реагувати і змушувати себе, щоб стати сильніше, більше, ніж 12 повторень 70 кг. на прямий бар б-і було б також збільшити вибухову силу, яка може допомогти тяги і тестостерону в цілому.

Це може здатися нелогічним, але ви, ймовірно, втратили тестостерону при дієті аж до 150 кг. Ви будуєте нові м'язи але не тренування з тією ж силою потужності, як ви робили з вашим власним важче набору маси. Вам потрібно повернутися до старої, серйозні тренування ви робили раніше на 200 фунтів.

+458
Andy Theos 3 вер. 2015 р., 02:29:28

Я чую багато пропаганди присідання як спосіб отримання гормону росту, тестостерону і людини як частини вправи-індукованої м'язової гіпертрофії.

Але я не можу знайти будь-яких наукових досліджень з даного питання за межами непідтверджена інформація. Чи є які-небудь дослідження, щоб припустити, що присідання є найбільш ефективним вправою на виробництво гормону росту і тестостерону? Які вправи робити?

**Зауваж, я не скептично, стверджують, що підсумок роботи, виконаної в ході конкретної вправи, пов'язані з Вихід HGH-я скептично стверджують, що присідання є значно більш ефективними, ніж інші вправи на відмінювання вища після вправ рівень гормону росту в крові. Я цікаво, якщо є докази викласти, якою мірою певні комплекси вправ сприяють крові-в сироватці крові рівень гормону росту.

+441
japi 27 лют. 2018 р., 13:34:48

Знайти себе фізіотерапевтом, щоб допомогти вам, якщо це можливо, так як він зможе підібрати вправи для вашої конкретної ситуації.

Нещодавно я пройшла через це. Я виявив, що я можу підняти (квартира) якщо я пройшла дуже легкі на вагу (я впав назад у бар тільки) і якщо я отримав мою спину і плече позиція правильна. Для мене це втягувати лопатки (але не так перебільшено як у пауерліфтерів) і попадання лікоть в правильному положенні (для мене, у становище 45 градусів). Крім того, зніміть зі зброєю, а не висуваючи плечі вперед.

Якщо ви граєте навколо з цим, ви повинні бути в змозі знайти комбінацію змінних, де це не боляче (або трохи боляче). Це те, що ви хочете.

Також я виявив, що особа тягне, буде дуже корисно отримати мої плечі. Переконайтеся в тому, щоб зробити плечі назад і вниз на початку кожного повторення.

+438
user46802 10 трав. 2015 р., 19:45:55

Ця проблема називається "вальгус" колінний. Його більш характерний для жінок у зв'язку з анатомо - ширше стегон і трохи більше М кут. Тим не менш, ось деякі дуже загальні проблеми для більшості людей з вальгусною коліно, особливо при присіданні і посадки:

 1. Слабкість в стегнах викрадачів
 2. Слабкість в стегнах зовнішні позиціонери
 3. Pronated ноги (плоскостопість)
 4. Слабкість в ланцюзі заднього стегна і коліна (сідниці і задня поверхня стегна)
 5. Закріпленість В ІТС
 6. Може бути із-за шкідливої звички

Ось як це виправити:

 1. Зміцнити ваші стегна викрадачів
 2. Зміцнити заднього ланцюга (сідниці і задня поверхня стегна)
 3. Розтягнути тензорного фасції м'язів
 4. Або практикувати перед дзеркалом або попросіть кого-продовжувати стежити за собою, щоб дати вам зворотний зв'язок під час виконання присідання

Ось деякі великі наукові журнальні статті про цю тему:

 1. Стегна впливає на проблеми з коліном
 2. Стегна М'язова слабкість і вальгусна деформація колінного суглоба

От деякі вправи, щоб виправити цю проблему:

 1. ТФЛ тягнеться
 2. Одну ногу навпочіпки
 3. Стабільності м'яч підколінного сухожилля завиток
 4. Монстр ходьби
 5. Одиночна йдуть нога

Спробуйте розтягнути кожен день, особливо під час перерв на ноги. Для інших, постарайтеся виконати 3 підходи по 10-15 повторень, 3 дні в тиждень з одним днем відпочинку між ними, акцентуючи увагу на формі.

Я сподіваюся, що це допомагає!

+429
Jinju Joseph 21 жовт. 2015 р., 01:12:45

Ми не знаємо, що ваш вік, зріст і вагу, так що я збираюся зробити кілька припущень, а саме те, що ви не дуже надмірна вага і не страждаєте від артриту або загальні болі в суглобах.

Якщо це правда, біг 5к-це дуже досяжна мета. Відрадно, що ви не відчуваєте суспільства на кардіо, тому що сигнали вашого загального фітнес-адекватна.

Тепер, коліно-гомілки-біль в гомілці ви відчуваєте дуже поширена серед бігунів старого і нового, більш досвідчених людей дізнатися, щоб уникнути/обмежити її. Це називається 'дитина', і це означає, що ваші гомілки накопичує пошкодження швидше, ніж вони можуть лікувати. Не дуже хороша річ. Оскільки ви тренуєтеся для 5K, не скоротити свій біг, але подбати про :

(1) розминка: так важливо! Робити хорошу розминку спеціально для дистанції. У 15-20 хвилин будуть витрачені не даремно. Якщо ви працюєте вранці (незабаром після пробудження), це тим більше важливо, тому що ваша спина не може бути повністю розтягнуті і поплентався назад під час роботи може додати до цього травми.

(2) бігова поверхня: може бути, триматися подалі від дороги на деякий час, спробувати біг на доріжці, трава, і продовжуйте змішувати. Поступово додати дорогий компонент, і повільно рухатись назад до дороги (якщо ваша мета гонки дорога траса).

(3) Форма: вашу частоту педалювання і посадки стопи може бути недоречним, і я не здатен пояснити це ну ось, сподіваюся, досвідчені бігуни можуть допомогти в цьому.

(4) лід: Лід гомілки після запуску. Це дозволить прискорити загоєння та запобігти наростання. Деякі люди радять проти цього, стверджуючи, що воно заважає природному процесу загоєння і будинок, але я думаю, коли ти зіткнешся з болем, ви не повинні бути героєм. Я дивуюся на скільки це допомагає мені, особливо коли я відчуваю ці болі починають виникати.

Інші фактори включають у свій навчальний план і т. д., які я впевнений, що інші відповіді будуть прикривати. Тим не менш, я відчуваю, що ці плани включають в себе інтервальні тренування і Хілл працює занадто рано для новачків, особливо на короткі відстані. Але тоді це розділити площу.

+395
Mrjojo 23 лист. 2010 р., 08:03:19

Оскільки ваша мета тут, щоб зробити тягнути ДБЖ, я буду звертати більше уваги на те, що тільки верхня частина спини зміцнення в якості назви запитів. Є три основні чинники, які ви повинні зосередитися на поліпшенні: вага, сила, і техніка.

 1. Схуднути. Робити кардіо, щоб спалити жир зробити підтягування більш керованими, оскільки у вас менше загальна вага фізично підтягнути. Ви побачите великі успіхи в цій області, якщо у вас надмірна вага, а якщо ви середній/худий, потім зосередитися в іншому місці.

 2. Допомагав Тягнути ДБЖ. Це має ту перевагу, силу і відпрацювання техніки. Ви можете досягти цього за допомогою підтягнути машину, яка допомагає підтримувати стільки свою вагу, так що ви можете ефективно робити підтягування на значно меншу вагу, ніж ваші тіла, а потім поступово збільшувати цю суму, поки у вас є сили, щоб зробити без сторонньої допомоги. Вимагає тренажерний зал/машини, щоб зробити.

 3. Опір Смуги. Це ще один спосіб імітації підтягувань без потреби робити повний вагу тіла. Прикріпити еспандери до стелі/отвору, сідають і імітують підтягнути. Будує Силу, в меншій мірі для техніки. Можна зробити вдома з важкими еспандером.

resistance band pull up

 1. Негативи. В основному ви використовуєте крісло або інший матеріал, щоб допомогти зробити ваш підборіддя вище перекладини, а потім повільно опускайтеся вниз. Це допоможе вам більше звикла проводити свою вагу і допомагає поліпшити вашу силу і техніку. Можна зробити вдома з підтягнути бар і крісло.

 2. Pulldowns. Це допоможе зміцнити м'язи, і може бути послідовно завантажені набагато більше, ніж гантелі. Недолік-він вимагає машина.

enter image description here

+370
Olaf H 6 вер. 2013 р., 12:31:29

Я не можу додавати коментарі, оскільки у мене не вистачає репутації , але я все ще в змозі відповісти. Дивно. У будь-якому випадку, Я хотів додати, що якщо ви вказуєте результати, плюс свій вік , зріст і вагу, і ваш досвід, це може допомогти відповісти на ваше запитання. Навряд чи це ваш випадок, але можна бути поруч з вашим генетичних меж. Іноді люди занадто багато очікують, дивлячись на (хімічно посилений) спортивні значки і бодібілдерів.

+333
bloom catherine 2 лип. 2014 р., 15:15:01

ОК, я збираюся зробити бастед-це, можливо, тому, що важка атлетика переконання-це форма релігії , але так як я теж ув Дів. Я відчуваю, що з якоїсь причини ви повинні сказати, що ти робиш неправильно. Ви занадто часто НАВЧАННЯ Таким чином. Я збираюся думаю, ви робите кілька сетів і кілька наборів різних вправ для руки ноги груди і т. д. Ось що відбувається з вашим тілом.

Або ви тренуєтеся досить важко протягом, принаймні, один з ваших кілька наборів, щоб стимулювати зростання, чи ні. Якщо ви тренуєтеся досить важко для одного з наборів, то все інше-марна трата енергії і просто викликають у вас, щоб звільнити ще більше стресових гормонів і виснажує енергію, вам потрібно, щоб оговтатися від вашого зростання, викликають набір. Вам потрібен тільки один набір для кожної групи м'язів, щоб викликати максимальну гіпертрофію (зростання м'язів) ви збираєтеся отримати. Ваші м'язи шукають "сигнал", що вони повинні зростати. Як тільки вони отримують це від вас, вони будуть рости так само, як вони можуть у відповідь на цей сигнал. Це також відомо як "підготовка до провалу".

Робимо набір № 2-це просто ще раз відправити той же сигнал. Але ваші м'язи вас зрозумів в перший раз. Поки ви робите це знову. І знову. І знову. Потім ви перейдете на ще одну вправу для тієї ж м'язової групи. Ви побили вашого тіла вниз, працюючих під помилковій передумові, що чим більше, тим краще . Більше не краще в піднятті важких предметів. Зокрема, у другому і третьому та четвертому сеті не буде вам більше результатів.

Іншу помилку ти робиш пов'язаний з першим. Оскільки ви робите кілька наборів, і це займає час, щоб зробити ці набори, ви не можете працювати все тіло за один сеанс. Так що ви повернутися на наступний день (і образи тих, інших м'язів). Проблема в тому, що всі підсистеми вашого тіла, який впоратися зі стресом знову працював разом з "новими" м'язами. Ви випускаєте ті ж гормони стресу, те ж саме вправу, пов'язаних з відходами, у тієї ж крові ще раз. Ці системи є стрес кожен день за вашим розкладом.

Але як гіпертрофія робіт, ваш організм має відновлюватися після тренувань або він не буде рости стільки, скільки він може мати, або взагалі. Якщо ви ніколи не давайте його відновити, Ви заважаєте його зростання. Ви ніколи не дайте йому відновитися. Ви просто продовжуєте повторно підкреслюючи його. Постійно роблячи це, ви ведете себе в стан перетренованості. Невдовзі, весь прогрес просто зупиниться, і ви втомилися весь час.

Зробити це. Виберіть одну вправу для кожної м'язи на 8 або 10 (або навіть менше, 5 або 6). Так от такі як жими ногами, завитками ніг, пуловери машина, лава або мухи, біцепса кучері, трицепс pushdowns, а боковий піднімає на свої плечі. Робити один набір кожного з тих, хто вибирає вагу можна тільки робити по 8-12 повторень, незважаючи на великі зусилля. Коли ви не можете зробити ще один респ в набір, спробуйте, як ваше життя залежала від того, щоб робити ще один, і намагаюся як то за 30 секунд. Це повинна бути справжня скорбота для вас. Це зовсім не весело працювати, поки ви по-справжньому не можу зробити ще один респ а потім продовжити, щоб спробувати зробити один, як складно, як ви можете, без руху в бар, кожну секунду протягом 30 повних секунд. Ось чому ви ніколи не побачите нікого робити це.

Це називається "тренування високої інтенсивності". Це унікальний і спеціальний сигнал, ваші м'язи розвивалися, щоб зрозуміти. Саме так і ніяк інакше почнеться максимальної гіпертрофії.

Потім, після того як ви зробили всі ваші набори, вийти з важкої атлетики тренажерний зал протягом п'яти повних днів. П'ять.

Якщо ви хочете скупатися після двох повних днів абсолютно нічого не роблячи, окрім як використовувати свій палець, щоб натискати кнопки на пульті управління, а потім йти вперед, але не виснажувати себе.

На шостий день піти і зробити це знову, з дуже трохи важче вага або прагнути до більш повторень, або обидва. Вести точний облік, щоб застрахувати себе, що ви справді стає сильнішою кожен раз. Ви побачите. Кожен раз, коли ви повернетеся в тренажерний зал, ви будете значно сильніше. Ви не втомилися.

Якщо ви хочете зробити кардіо тренування, а потім переходити від однієї вправи до іншого так швидко, як ви можете нести. Зверніть увагу, як важко ваше серце і легені працюють. Набагато важче, ніж вони роблять, коли ви плаваєте. Швидко рухається між сетами і знову провал-це вбивство. Ви, ймовірно, знайдете ви схильні робити це. Якщо ви робите, однак, ви отримуєте 3 дні кардіо кожні шість днів, і ви отримуєте дійсно підходять без шліфування собі нічого перетренованості.

Причина це так важко, тому що ваше серце і легені не можуть надати вам досить О2 під час анаеробних вправ, за визначенням. Важка атлетика високої інтенсивності мода є анаеробний. Переходячи від одного анаеробні вправи до іншого відбувається, диск вашого серця і легенів у відчай. Швидко рухаючись від одного до іншого, наступного за 6 або 10 комплектів буде такий стрес, що зупиняє вас від виконання Вашого набору, а не вагу. Таким чином, він може фактично перешкоджати максимізації можливості в нарощуванні м'язової тренування - ти пішов не тому, що окремі м'язи був вичерпаний, як ти й хотів, але тому що ваше серце і легені були!

Він ніколи не буде краще, тому що ви не можете тримати, що рівень серця і легенів стрес протягом 10 хвилин. Це ж, як кажуть, ніхто ніколи не спринт милі, незалежно від того, як вони стануть. Тіло людини не створено для роботи, що важко так довго і це змусить вас утриматися.

Так що я кажу - Ви можете зробити добре серце/легких тренувань на підняття тягарів, але ворота швидкість, з якою ви переходите від комплекту до комплекту, якщо ви хочете збільшити м'язову гіпертрофію в тренажерному залі, а не серця, легенів фітнес. Ви повинні завжди не з вправ, тому що м'язи ви працюєте не вдалося, не тому, що ви були на межі зриву від серця / виснаження легенів. Ви там піднімати тяжкості і збільшення сили.

НТН. Дати спробувати і подивитися, якщо ви не маєте більше енергії і краще результати і більше часу в житті для багажу, тренажерний зал теж !

+295
Urp 23 серп. 2012 р., 05:00:53

Працює раз на тиждень протягом години або 20 хвилин в день?

Я б сказав, що це багато в чому залежить від наміченої мети.

Для цілей втрати ваги, я буду виступати Біг 20 хв. Щодня (в ідеалі-в 3 - 4 рази в тиждень).

 • Часті бігти було доведено, щоб допомогти з втратою ваги.
 • Це допомагає зміцнити ваше серце, легені та інші системи організму.
 • Це також робить вас більш гнучкими.
 • Головне, виконувати це кілька разів в тиждень є мотивуючим (і менше опір зупинитися) , ніж раз на тиждень. Якщо ви активний бігун, є схильність відкладати (і в кінцевому підсумку зупинити) після кількох спроб. Якщо ви, як багато людей, коли ви думаєте про бігу на одну годину, ваша мотивація, щоб піти для бігу різко скорочується.

Як і більшість видів діяльності, здійснення діяльності близько 3 - 4 разів на тиждень, як правило, ефективніше і вигідніше, ніж виконувати раз в тиждень.

+227
Hector Castillo 6 квіт. 2015 р., 22:37:27

Я в 18 років чоловік і я почав ходити в тренажерний зал. У мене тільки 3 дні на тиждень для роботи. Я поєднання худий, жир і м'язи:)) я стою на 1,76 метра, а у мене вага 68 кг. Я вирішив зробити: -1-й день: спина; -2-й день: ноги і ABS; -3-й день: плечі, пастки і передпліччя; як ви думаєте, цього достатньо для побудови м'язів? Або я повинен додати день груди? Або, може бути, я можу включити тільки віджимання будинку як вдень груди?

Редагувати: у мене сколіоз, і кіфоз, і мій лікар порекомендував мені зробити або плавання або легкі фізичні вправи в тренажерному залі. Отже, я хочу зміцнити спину, а також отримати гарне мускулисте тіло, але не з важкими вагами...

+136
Andrew Hodgkinson 4 серп. 2011 р., 15:01:53

З місця в кар'єр, я думаю, треба сказати, що сноубординг-це в основному техніка з приводом спорт. Деякі високий рівень вершників (як Райан Наптон) є, за загальним визнанням, "занадто товстий і недостатньо сильний", а тому, що їх техніка настільки хороша, що вони споживають набагато менше м'язової сили, щоб зробити те ж саме.

Їзда більше ви отримуєте краще, конкретно в цих способами:

 • Ви більш комфортно рухатися швидше, так що ви не штовхати свої ребра так сильно.
 • Ви можете їздити на своєму борту більше і не боротися з ним більше.
 • Ви не крах, а ті, аварій справді може зробити вас болить (або гірше).
 • Ви катаєтеся на дошці, на умови, в якості прикладу, ви не будете намагатися масло/хвіст невеликий рада через глибокі порошок і буде скоріше всього їздити на великих дошці.
 • Ви можете знайти вимикач, щоб дати задню ногу і розподіляють навантаження трохи.

Все це не має нічого спільного з присіданнями або вікно стрибає, а це просто благо їзда весь час. Ті м'язової пам'яті навички, як правило, дотримуватися навколо протягом багатьох років (навіть десятиріч) на відміну від м'язів фітнес які можуть випасти протягом тижня, якщо не використовується.

Але навіть для досвідченого вершника в хорошій формі, щось на зразок продавивши глибоку порошок весь день вимордує вас. Різьба свій шлях вниз синій доглядають-це одне, але ruddering навколо вашої хвіст у вигляді порошку або вибухових через розшукали ліній набагато більше енергії вимагають. З цією метою, ці методи навчання я застосовую і буде заохочувати інших робити те ж саме:

 • Присідання тому. З голови до п'ят природі це просто занадто добре, щоб ігнорувати. Я б зосередитися на більш високому діапазоні повторень (8-12), якщо у вас інші цілі.
 • Баланс дошки стенди і дошки балансу присідання. Це сприяє хорошою технікою, яка зменшує зайняті мускульною силою.
 • Стіни пострілів. Мені подобаються такі, зокрема, тому, що вони навчають вибухової речовини (енергії) руху, особливо якщо ви отримаєте ваші ноги залишити землю на жеребкування. Але зловити ви в кінцевому підсумку злегка пучеглазая і швидко налаштувати, який є спільним на сноуборді.
 • У сидячому м'яч добре, я використовувати набивний м'яч з відскоку і кинути його до стіни (~3 фути / 1 метр).

Просто на особистій ноті, я живу на 8К в ноги мамонта, і поставити більше 120 днів на мій посадковий сезон у минулому році. Але багато з цих "днів", де 1-2 години, потрапивши в невелику паркову зону. Якщо я їхав весь день важко після великої снігової звалищі немає ніякого способу, я повертаюся на наступний день. Або якщо я повернувся, це було по укоченій тусується з кимось, хто тільки вчиться. Мої ноги були надто гарячий і мені потрібен час для відновлення. Вам знадобиться всі ваші знання і м'язів свіжість для подолання місцевості, що додатково на якому рівні ви перебуваєте, і показує досі розгромили відучора не безпечно рухатися.

Коротше, я б зосередитися на їзді і намагається набрати в свою техніку. Гладкою різьбленням і будучи в змозі впоратися з більш жорсткої місцевості з легкістю. Далі виконайте кроки навчання, вище якого тільки в цілому зробити вас більше/швидше/сильніше. І, нарешті, вибрати ті дні, які ви хочете відправити, днів ви хочете працювати в парку, і ті дні, коли ви хочете відпочити або розслабитися. Витрачати робочий день на ваш вирізає або перемикач їзда-це день добре провели, але не будемо втомлювати вас стільки, скільки тиснеш на педаль в підлогу.

+133
harrymosco 16 квіт. 2015 р., 19:45:26

Це залежить від вашої проблеми з колінами. Якщо ви можете робити присідання, як Лариса каже, то чудово.

Я знаю людей, які могли б робити присідання, але буде страждати як мінімум тиждень після. Я б запропонував повільний контрольований крок за кадром, щоб почати будувати латеральна широка м'яз стегна МЕДИУС м'язи, що допоможе зняти тиск на коліно.

Крок за кадром. Візьміть лавку. Крок вгору і знову торкаючись вільною ногою на іншу сторону. Робіть це повільно, а потім повернутися, зібрати по 30 повторів це може бути занадто легко, щоб підняти висоту. Якщо це робиться в контрольованому режимі, це допоможе зміцнити підтримують м'язи.

Крім того, велосипедний спорт може допомогти.

Це просто залежить від того, наскільки проблеми. Знайти те, що працює для вас.

+128
Scott Warren 19 квіт. 2015 р., 01:18:00

Близько 6 років тому, після того, як був малорухливий близько десяти років (після травми коліна) я взяв силовий тренінг ще раз, і по більшій частині я вже повернувся приблизно 80% мого до травми сила статистика:

 • Плечі жим: 120 кг
 • Жим лежачи: 140 кг
 • Присідання : 260 кг
 • Мертвий підйом : 200кг
 • Прес-вниз : 100кг
 • Ноги-прес : 600кг
 • Кучері : 60кг
 • Розширення ніг : 110кг
 • LAT витягає вниз : 75кг

Мій поточний вагу тіла 108kg, так що ця статистика для мене цілком задовільні здебільшого для 43-річного хлопця я думаю. Я не там, де я був до травми коліна, але я не двадцять із чимось більше, тому я дуже задоволений тим, де я зараз, тим більше, що моя статистика, як і раніше покращення з плином часу. При цьому багато відновила сили, можна було б очікувати, що робити декілька підтягування не буде жодних проблем, вірно? На жаль для мене вони. Я досі не можу навіть зробити один чистий (широкі) подтягивайся. У самому справі, з лат тягнути вниз я застряг близько 75кг вже кілька років. Прогрес повністю зупинився на моєму широта-потягніть вниз, а на вагу 108kg тіло, яке просто дуже великий розрив, щоб навіть спробувати зробити тягнути ДБЖ.

Мені б дуже хотілося вміти робити підтягування, як я звик робити в моїх двадцятих. Моя остання спроба змінити моє розклад закінчився катастрофою. Я переїхала плечі з спина/біцепс день груди/трицепс день, так що я би мати більше можливостей, щоб зосередитися на моїй верхній частині спини, але робити так завершився для мене травмою плеча, що знадобилося два місяці, щоб відновитися, тому мені довелося переїхати в плечі спина/біцепс день.

Чи є способи хоч якось вибратися з цього затхлого широта-випадаюче ситуації і як працювати, щоб робити чисті широкі власною вагою підтягування, або я повинен визнати, що я ніколи не зможе робити підтягування?

+116
user1661303 2 лип. 2017 р., 12:38:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil