Як я можу збільшити flexibiity плече для присідання & уривками?

Я помітив гнучкість-це велика проблема для мене в присіданні, а також виривання (я не можу урвати в даний момент).

Наприклад, якщо я присідати без ваги, я не можу виконати присідання з руками, вказуючи на стелю. Однак, з моєї руки на моїй стороні я можу піти дуже глибоке минуле паралельного комфортно.

В моєму зваженої штангою Присідання у мене знайшли розширення хватку на штангу дозволяє мені сидіти більш комфортно гнучкості пояснив в попередньому пункті. Але як я можу підвищити гнучкість моїх плечах, тому я не повинен цього робити? Вправи? Тягнеться? Це неможливо?

Сподіваюся, що питання має сенс.

+357
tom dodge 20 черв. 2016 р., 14:22:56
38 відповідей

Приблизно 55-80% ваги

Дік Мосс в цьому огляді про те, скільки ваги ми піднімаємо в Відтискання", посилаючись на неназване дослідження:

Були проведені дослідження, в яких віджимання були виконані на силових пластинах. Вони вказали наступне:

  1. Жінок, що виконують традиційні віджимання ліфт еквівалентно 71% від їх ваги тіла. Наприклад, 120 фунтів жінка піднімає близько 85 фунтів.
  2. Чоловіків, що виконують традиційні віджимання ліфт еквівалент 77% від їх ваги тіла. Таким чином, 150-фунтовий людина піднімає близько 115 фунтів.
  3. Модифіковані віджимання, виконувані з колін на землю, а не в ногах, зменшити кількість піднятої ваги. Жінки ліфт еквівалент 55% від своєї ваги, в той час як чоловіки виїхали близько 56%. Так що 120 фунтів жінка піднімає близько 66 фунтів і 150 фунт людина піднімає близько 84 фунтів.

Він зазначає, що різниця між чоловіками і жінками насправді просто функція тіла, розподіл маси між верхньої та нижньої частини тіла:

Ці показники лише середні, але є причина для різниці між самцями та самками. Чоловіки, як правило, піднімають більше їх сумарна вага тіла під час віджимань, ніж жінки, тому що вони, як правило, мають більший об'єм в грудях і плечах. В результаті, більше своєї ваги знаходиться прямо над озброєннями при виконанні віджимання.

На відміну від жінок, як правило, мають більш низький центр ваги, їх вага навколо стегон і стегон. Оскільки цей вага знаходиться нижче положення рук, менше потрібно зусилля для підйому з позиції віджимання.

Однак, це варіюється в широких межах, у залежності від індивідуальних.

Зміни опору у всьому діапазоні руху

Також важливо, при спробі це вдома, щоб перевірити як зверху, так і знизу пуш-ап позиції, з зміною кута звичайно впливає на те, скільки опору застосовується. У Супрак, Доус, і Стефенсон 2011:

Як у традиційних, так і модифікованих віджимань, суб'єкти підтримали меншу вагу в вгору і вниз положенні.

+987
user208684 03 февр. '09 в 4:24

Я використовую протеїнові коктейлі протягом декількох років, не щодня, але можливо 3 рази в тиждень, після важкої тренування вага (на відміну від Після кардіо, наприклад). Я розповів особистий тренер багато років тому, що люди завдають шкоди їх нирки, тому що вони використовують надмірну кількість. Він сказав, що зазвичай ті, хто вступає в змаганнях, які мають менталітет ", якщо він бере одну кульку, я візьму два і зробити більше, швидше". Ваші нирки не можуть впоратися з надмірною кількістю.

Мій досвід за кілька років, як я вже сказав, був використовувати його кілька разів в тиждень після важкої роботи вагу і завжди вказується на упаковці.

+979
dalizhang 2 жовт. 2018 р., 22:55:12
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я їжджу на велосипеді і ходжу в тренажерний зал два або три рази в тиждень. У тренажерному залі, я зазвичай роблю тренування тіла, так як я вже багато циклів. Не всі мої м'язи нижньої частини тіла здійснюється, коли я циклом.

Чи Можете ви порекомендувати мені хороші вправи для нижньої частини тіла, які доповнювали б мої велосипедні рутини? З поясненням, будь ласка. Я хотів би знати, які м'язи мені треба зосередитися.

Я хочу, щоб рекомендації в плані здоров'я, а не для підвищення моєї продуктивності на велосипеді.

+970
Dawn La Madeleine 23 лист. 2011 р., 18:47:50

Я б погодився, щоб встановити собі у калорійному дефіциті. Використовуйте [жорсткаМФУ або втратити його! якщо ви живете в Штатах. Але переконайтеся, що ви достатньо рухатися. Замість дієти від жиру, спалити. Якщо у вас є смартфон, використовувати MyFitnessPal і підключити його до додатком Runkeeper і спалити калорії геть.

Також перевірте Скубі майстерні. Скубі має багато хороших порад для тих, хто може прийти в форму якомога комфортніше.

Краще кардіо для вас: швидка і дуже швидка ходьба. Люди створені для прогулянок. Якщо ви використовуєте смартфон з Runkeeper, щоб виміряти відстань. Ходити по годині в день і робити з цього звичку. Щоб зробити його більш захоплюючим і корисним: нарощувати швидкість. Розірвати дистанцію записувати кожен день, якщо ви можете, який ви відпочиньте. Також не змушуйте себе до смерті, щоб зламати ваші щоденні записи. Навіть він знаходиться всього в 20 метрах від останнього запису, це все одно рекорд. Велосипед теж добре, тому що він має дуже низький вплив на суглоби коліно.

І те, що я чекав, щоб у тебе було таке: ти робиш це тому що хочеш, а не тому що необхідно. Ви той, хто може зробити це! Шукати опору, близького друга або члена сім'ї приєднатися до вас у ваших пошуках. Ви можете запустити його в спокої і піти на деякий час, але вам буде складно тримати його в спокої.

+925
Mortivor 20 трав. 2019 р., 19:12:42

Існує два підходи до розгляду

Витрата Електроліту:

По-перше, як і багато інші відповіді вже визначили, що це важливо для поповнення електролітів, а також води.

В принципі, ваші м'язи повинні позитивно заряджених і негативно заряджених електролітів, щоб нормально функціонувати, але ваш організм втрачає їх разом з потом, коли вам важко. Позитивних електролітів, беруть участь у скороченні м'язів, тоді як негативний електроліти необхідні для стягування/релаксації.

Є багато різних типів електролітів, а натрій і калій є найбільш поширеними і простий в додаток. Щоб доповнити свій споживання можна шукати попередньо змішаний напій, який містить достатній рівень, по суміші, як Эмерджен-c електро (це натрію безкоштовно, так що ви повинні додати свої власні), або створити свій власний на основі рецепту знайдені в інтернеті.

Хлорид натрію продається як поварена сіль і хлорид калію продається як проста сіль або замінники солі'. Коефіцієнти/рецепт може бути знайдений шляхом пошуку в інтернеті для 'ДМІ заміна електроліту напій'. У той час як багато 'зміїне масло продавець на продаж дорогих електроліт добавки, основні інгредієнти (тобто натрію/калію) насправді можуть бути придбані у великих кількостях дуже дешево.

В сторону: спортивні напої можуть містити електроліт добавки, але, як правило, містять більше цукру, ніж нічого. Змішати відомих історичних 'енергетик', що спортивний напій був ближче до гіркий смак чистого електроліту суміші, ніж цукор вода, що продається в магазинах сьогодні. Їжа для роздумів, якщо ви намагаєтеся скоротити споживання зайвих вуглеводів.

Змінити спосіб пити воду

Як ви п'єте води також важливо, як і скільки ви п'єте. Це займає деякий час (а також досить електролітного балансу) для вашого тіла, щоб поглинати воду. Він може відчувати себе освіжаючий пук величезних кількостях, коли ви хочете пити, але ваше тіло буде змивати воду вона не вбирає, а також додаткові електроліти.

Це займе трохи часу, щоб привчити себе робити це несвідомо, але він має помітну перевагу під час тренування.

В сторону: я дізнався про це від одного з моїх інструкторів по пустелі на місяць довгий похід через пустелю марновірство АЗ.

+897
ejo4041 4 груд. 2013 р., 23:01:50

Вправа є відповіддю, а також зміна дієти - всі магазини сало по-різному, в різних місцях.

Важливу думку мати на увазі, що вам не позбутися від жиру в певних областях шляхом пристрілювати цьому регіоні - тобто не хрумтить зрушення, що живіт жир.

З точки зору спалювання жиру, кардіо є хорошим способом, щоб піти, або важка атлетика, або суміш з двох.

+873
Michael Logozar 3 квіт. 2018 р., 14:02:38

я шукаю еквівалент вправи для тренування плечей я тренувався.

Мені довелося припинити займатися цим, тому що мої зап'ястя боляче! (обидва мої зап'ястя були зламані, коли я був дитиною)

Будь-яка допомога з вдячністю !

enter image description here

+867
TexasTAJ 20 черв. 2016 р., 20:11:24

Для того, щоб застосувати принцип метаболічний стрес 30 або менше часу, інші необхідні, метаболічний стрес теж наростити м'язову масу.

Якщо ви займаєтеся 1 або 2 реп вичерпаний, то не поспішайте, 2 або 3 хвилини, решта-це розумно.

+864
Matthew Barbara 18 вер. 2014 р., 13:03:01

Ні, вони не закінчують один з одним за поглинання і виконують різні функції. Глютамін допоможе перевести організм це після тренування катаболічні процеси та допоможе Ремонт і зростання м'язи.

Глютамін не є незамінною ammino кислота, яка допомагає запобігти розпад м'язових волокон. Креатин допомагає м'язові волокна накопичують більше H2O і енергії АТФ. Беручи моногідрат також допомагає швидше відновити м'язи після тренування.

Protien: Глютамін безпосередньо бере участь у регуляції синтезу білків і розпад. Так як вона збирається конкурувати з protien? Також protien ви приймаєте містить ammino кислоти, в тому числі глутамін так знову ж таки, навіщо з нею змагатися? Глютамін всмоктується в кров, нирки, печінку і кишечник. Protien обробляється в шлунок і потім у кишечник і, нарешті, всмоктується в шлунково-кишковому тракті

Креатин: Креатин є похідним з 3 незамінних амінокислот: гліцину, метіоніну і аргініну. Після прийому креатину зв'язується з фосфатами у вашому тілі у вигляді креатину фосфатів. Цей фосфат зв'язується молекула креатину віддає свої фосфату молекули з АДФ до реформи АТП. Креатин всмоктування можна збільшити з допомогою вуглеводів. Більшість людей використовують певний тип сік.

Крім того, ви будете приймати glutimine перорально або через ін'єкції?

http://www.getbig.com/articles/glut-1.htm 
http://www.bodybuilding.com/fun/beast37.htm 
http://en.wikipedia.org/wiki/Protein_(поживних речовин) 
http://en.wikipedia.org/wiki/Creatine 
http://www.building-muscle-guide.com/what-is-creatine.html
+837
Erieze Lagera 1 бер. 2010 р., 06:11:33

Розглянемо наступні:

  • Ви повинні бути не алергія на тканину матеріал під дві умови, принаймні (коли сухо і коли мокро/спітнів)
  • Вам комфортно носити його?
  • Це змушує вас почувати себе добре? (Тому що ви б бігом на довгі дистанції і такий(внутрішній знос) повинні бути останньою річчю у ваших думках вас турбує.)
  • Запобігти натирання.
+826
Ann Greene 25 серп. 2017 р., 01:23:14

Ви не можете орієнтуватися на конкретні ділянки тіла для схуднення. Вам потрібна стабільна втрата ваги, і вона зійде до вашої цільової зоною в якийсь момент.

Для тренувань, Якщо ви націлені на схуднення, очевидний вибір, щоб спалити його, роблячи кардіо. Що ви повинні робити в тренажерному залі(або поза нею) залежить від вас: чи любите ви біг, велоспорт, веслування? Тоді мета цих машинах.

Як вегетаріанець, ви повинні зосередитися на ваших макросів(пропорції протеїну,вуглеводів і корисних жирів). Веганська їжа може бути важкі вуглеводів і нестача білка(який насичує трохи - і тому хороший для схуднення). Вам потрібно дізнатися, які веганські продукти корисні вмістом білка(наприклад зелений квасоля) та пандус там.

+823
tmfahall 26 січ. 2014 р., 00:50:02

"Малої грудної м'язи допомагають стабілізувати грудну клітку в положення арочний, коли лопатки закріплені пастки і ромбами"

Як лопатки якір пастки і ромбами? Я не зрозумів цю рядок

+786
Sino 26 серп. 2014 р., 10:18:22

Я вірю, що ви можете отримати всі перераховані поживні речовини з їжею.

Розгалужені амінокислоти (ВСАА) відносяться лейцин, ізолейцин і валін, які можна знайти в загальній білкової їжі (м'ясо, молоко, боби...). Наслідки та можливі недоліки приймати ВСАА в якості добавки описані в іншу відповідь.

Цей білок у протеїнових добавок є більш або менш такий же, як натуральний протеїн в продуктах харчування. Білкові добавки часто містять лактозу, що може сприяти смердючий газ.

Немає достатніх доказів, щоб стверджувати, що омега-3 добавки або навіть жирної риби, які, природно, містять омега-3 жирними кислотами, захищають від серцевих або інших захворювань (Кокрейн, 2018). Вплив омега-3 на функції м'язів теж не переконливо (в PubMed, 2018).

Мультивітамінні добавки не мають загального блага для більшості населення (в PubMed, 2012). Можна стверджувати, що збільшить ваші вітамінні і мінеральні потреби, витрачені калорії. Це правда, але ваш мікроелементів споживання автоматично збільшується зі збільшенням харчових прийому.

Креатин може допомогти вам збільшити м'язову силу (в PubMed, 2015), але я не впевнений, якщо є достатньо доказів з цього приводу (в PubMed, 2012). Креатин викликає затримку води і, отже, вага води (в PubMed, 2003).

+785
Vinay Dwivedi 12 бер. 2013 р., 16:55:07

Я знаю, що деякі люди вийдуть з себе, що ти просиш, якщо 26-це занадто старий.

Оскільки це короткий питання, що заслуговує короткої відповіді, дозвольте мені просто йти вперед і сказати "ні". 26 сміховинно молодими, і ви повинні почати прямо зараз.

+774
Colin Fullarton 31 лип. 2014 р., 09:55:09

Березень - це звучить як у вас є програма на повний день на місці, питання: Що ви хочете досягти? і чи готові ви до далекомагістральних відданість? Знати свої цілі, з'ясувати, що вами рухає (і буде тримати вас відбувається), настройте, як вам потрібно, і йдіть до неї.

Я не знаю ваш вік, досвід і т. д....так, щоб прямо відповісти на ваше питання: Так, це хороша програма, і якщо ви будете слідувати Росс напрям, ви отримаєте десь (сподіваюся, місце, куди ви мали намір зробити)

+769
prince o power 11 жовт. 2017 р., 04:43:24

Дякуємо за приймати час прочитати.

Я приєднався до моєї локальної тренажерний зал і перебуваю в даний час на місії, щоб втратити вагу, а також будівлі основні сили і фітнесу.

Я люблю вправи з власною вагою, вільними вагами, бокс і класи, такі як спін і ланцюгів.

Що я роблю не так подобається-це бігова доріжка, Гребні тренажери і кардіозона. Я дав їм усім гарний зусилля, але я вважаю їх нудним і нудним, тому вирішила шукати інші способи тренування в цілях підтримки мого інтересу, роблячи речі, які мені подобаються.

Мій щоденний раціон був значно поліпшений, типовий день раніше:

Сніданок: нічого або Коко попс.
Обід: банку Кока-Коли, пакет чіпсів і їжі з колегами або високої жирності, фасованого бутерброд. 
Вечеря: що завгодно-від чіпсів з гамбургерами для піци.

Типовий приклад з моєї нинішньої дієті після мого зміни способу життя:

Сніданок: кукурудзяні пластівці, або сніданок горщик з червоними ягодами, знежирений йогурт, мюслі
Обід: вода і суп і свіжий салат з куркою і хумусом обернути свіжими.
Вечеря: стир-фрай або курку та овочі і картопля

Зараз я визнаю це відносно нова зміна, тільки пару місяців, але я вже відчуваю себе чудово, і мені сказали, що я виглядаю краще.

Я 5 футів 8 дюймів заввишки. Я використав, щоб вага 14СТ 4 фунти, а у мене зараз вага 13ст 11фунтов, тому тільки невеликий прогрес, але прогрес. Моя мета-досягти 13ст.

Мої поточні тренування зазвичай:

Понеділок: 
Bodyweight присідання – 8-10 повторень
Віджимання (або коліно-віджимання) – 5-8 повторень
Планка – утримуйте протягом 15 секунд
Стрибки – 15 повторень
Ваги Зворотні випади – 6 повторень на кожну ногу
Лежачи хіп підняти (подвійна або одиночна нога) – 10 разів

Я роблю 2 рази вище, тоді я вдарив важкий боксерський мішок для двох 1 хвилинних раундів, то і ще 2 комплектів вище

Середа: клас схеми 

П'ятниця: як понеділок.

Одна річ, я був споглядаючи приймає вітаміни і включає в себе протеїновий коктейль після кожного тренування. Як я можу поліпшити/додати/відняти з усього перерахованого вище, щоб максимізувати свої зусилля по втраті ваги поки все ще подобається? Плюс та інші поради з вдячністю.

+756
ezeedub 28 серп. 2011 р., 07:40:34

Як можна переконатися, що під час тренування зі здоровою дієтою м'язи не стають більше. А кількість жиру зменшується, а тільки внутрішні суху м'язову масу вам побудувати таким чином, що збільшує метаболізм і не почати дивитися об'ємніше.

+745
Dmitriy Konovalov 5 лют. 2019 р., 15:35:31

Мені 21 і я 178см з 71 кг Я хотів би досягти 80кг.

Я пішов у перший тренажерний зал 1,5 місяця тому і я ходжу в тренажерний зал 3 рази в тиждень по 1 год. (1 або більше) Мені подобається в гуртожитку університету, так що я не можу їсти багато м'яса і інше, що мені доведеться.

З якою харчової добавки, я можу отримати більше?

У перший місяць я набрала 2,5 кг. Але, звичайно, я хочу більше.

Як я це можу зробити?

+715
znerolnoht 8 бер. 2010 р., 04:48:51

В якості альтернативи, ви повинні розглянути можливість використання автозагара плями продукту, які використовують бодібілдери. Він зазвичай триває 3 тижні і спаданню. Воно не змивається. Це зазвичай застосовується з невеликою пензлем піни. Перевагою цього підходу є те, що ви не повинні споживати нічого, щоб отримати ви хочете подивитися, і вам не потрібно сидіти на сонці.

+652
AfroSuperman 20 трав. 2016 р., 04:54:54

В це питання, ми звернулися строків для втрати різних типів міцності. Виходячи з цього, в які терміни для втрати гнучкості, щоб стати значущим?

Існує неявне припущення, що гнучкість може бути збільшена або підтримується через різні зусилля, і що ми починаємо вимірювати це "атрофія" термін з моменту припинення такої діяльності.

Оскільки гнучкість може трохи слизький термін, я пропоную первісного визначення:

поєднання стрейч-рецептор "змінити" і сили крайні ряди руху

Розумні повторного визначення можуть бути використані на це питання, якщо вони призводять до розумного і корисних метрик.

+586
C Dirty 30 квіт. 2013 р., 16:20:33

Що краще? Мені сказали, що calisthenic вправи набагато краще, ніж важка атлетика.

У минулому я ходив у тренажерний зал щодня до 2 тижня тому, коли мені сказали, що calisthenic вправи насправді можуть зробити наше тіло ще більш розпатланим і краще, ніж важка атлетика, так що я вирішив спробувати calisthenic вправи.

Різні тренери кажуть мені різні речі, тому потрібно трохи допомогти в отриманні кращого уявлення про що краще для мене. Я хочу більше розпатланим одночасно працюють на силові тренування, але не хочете йти для підняття важких і calisthenic вправи.

+569
leonM 26 бер. 2012 р., 13:16:29

Є вправи я можу зробити, щоб допомогти мені знайти якийсь баланс? Тобто, коли я стою на одній нозі з іншого підняв з підлоги, це всього лише кілька секунд, перш ніж я є, щоб поставити інший вниз на підлогу або поклав свою руку на те, щоб я не "перекинутися", так сказати.

Я не знаю, якщо це що-небудь значить, але протягом усього мого життя у мене було кілька операцій на коліні і переломи щиколоток, і мені цікаво, якщо я втратив частину м'язів, що є причиною цього.

Я можу сказати, що мої ноги досить сильні, але я просто повинен триматися за щось, стоячи на одній нозі.

+528
ANASTAS1A3 1 лист. 2010 р., 00:52:58

Я читав, що присідання і станова тяга сприяють загальний ріст м'язів в організмі. Чи означає це, що якщо я хочу збільшити зростання швидше, скажімо, в моїх руках, я повинен скористатися своїм зброєю в той же день, як я роблю один з цих важких складових ліфтів?

+503
Wilson Martins 11 січ. 2012 р., 11:42:00

Є ще одна вправа або групу вправ, які можуть замінити сквот?

Сквот-це тільки силові тренування вправи, які включає в себе малюнок, відомий як "хіп-драйв". Хіп-драйв це по суті набір м'язів задньої ланцюга--стегна, сідниці, що приводять м'язи. Можна окремо кожної м'язи, однак це буде неефективно, так як організм призначений для роботи в цілому, тому слід зосередитися на складних вправ, яка тренує групи м'язів.

Фактично, присідання є, на думку більшості, щоб бути "дідусем" всіх силових вправ-тобто, як вони важливі.

з особистих причин вона страшенно боюся рвати коліна робити присідання

Вона не повинна бути. Присідання є природні рухи людини, і навіть немовлят присідати нижче паралелі (хоча і без штанги на плечах). Якщо присед був настільки небезпечний, ви не бачите, що діти роблять це, і ви, звичайно, не так багато силові тренування програми, пропагують її використання.

Виконуються правильно, присідання можуть реабілітуватися на коліна... а не знищувати їх. Особисто кажучи, у мене є погані коліна, і я помітив певне покращення після того, як я почав сидіти навпочіпки; я просто повинен був переконатися, що я підтримував хорошу форму. Якщо вона пов'язана з формою, я рекомендую купувати книги починаючи сила--базовий штангою навчання. Це сильно допомагає. Інший маршрут буде завантажувати відео на сайти силових тренувань для форма перевірки (тобто форумі stronglifts.com ).

+417
Alex Hung 20 лют. 2019 р., 19:49:54

Питання: який лікар я повинен перевірити, щоб оцінити, чи є чи не мій жир може бути скорочений за рахунок подальшої дієти і фізичних вправ?

Фон: Я був завзятим спортсменом кроссфита протягом 2 років. Я працюю близько 5 разів на тиждень. Я їм здорову їжу (в основному палео плюс молочна з рідкісними чит їжі). В лютому я почав вимірювання і відстеження прийому їжі через зональну дієту просто так що я можу переконайтеся, що їсте достатньо їжі і досить жирів/білків/вуглеводів.

Я був товстим від початкової школи до коледжу з-за поганого харчування і відсутність фізичних вправ. Тепер я "скінні фет" і як би я не скорегувати свою дієту або рівень активності, рівень мого "жирок" не змінюється. Я дійшов до 165 фунтів на 6'1" і ще жирок, незважаючи на кілька виснажений вигляд.

Мій основний лікуючий лікар оглянув мене і сказав, що я ніколи не зможу його втратити, природничо – я застряг з ним. Хоча я вважаю вона права, я хочу отримати 2-е думку від когось з досвідом у склад тіла. Будь-якому напрямку?

+411
mmngreco 7 лист. 2017 р., 16:19:36

Вам треба просто будувати його поступово, а не починати занадто швидко.

Запустити від одного ліхтарного стовпа до наступного. Потім ходить наступний. Коли ви можете керувати цим ОК, запустити 2 ліхтарні стовпи та пройти.

Спробуйте почати в темпі, який почуває себе легко, що ви можете підтримувати на відстані.

Є додаток для iPhone під назвою 5к, що дуже добре. Програми роботи/ходьби.

Почніть повільно, з програми ходьби і я впевнений, ви побачите досить швидко прогресувати.

Удачі вам на вашому шляху

+381
clairekelley 29 січ. 2019 р., 18:37:55

Близько року тому я почав вводити в прагненні схуднути і отримати більш фізично активні. Моя спроба схуднути була успішною, і я скинула близько 13 кг і почував себе чудово. Але кілька місяців тому я почав робити більш інтенсивні вправи, і я почав замість того, щоб набирати вагу, хоча я все одно їм менше калорій, ніж те, що я хочу залишитися такою ж вагою. Я просто дуже бентежить, адже я навіть не робив будь силового тренування для нарощування м'язової маси і користуюся калькулятором калорій, так що я не їв достатньо, щоб набирати вагу. Допомогти?

+380
Sergey Shalnev 28 вер. 2014 р., 21:15:43

Ви могли мати швидкий метаболізм, але було б дуже корисно, якби ви поділилися прикладом вашого щоденного раціону, щоб ми могли бачити, скільки і чого ви їсте.

Ви повинні їсти багато білків і потрібна кількість вуглеводів і достатня кількість сну (не менше 8 годин в день) для того, щоб набрати вагу, якість.

Коли я почав тренуватися, я пішов в тренажерний зал 4 рази в тиждень, кожен раз займаючись 2 груп м'язів і ABS і використовувала таку дієту:

Ранок

3 яєчних білка

1 чашка мюслі із знежиреним молоком

Закуска:

* багатошаровий з цільнозерновий хліб і шинка з індички

знежирений йогурт

Обід:

макарони або рис

300г м'яса (індичка, курка, кінь або риба)

овочі

Закуска:

2 яблука

Вечеря:

300г м'яса

овочі

Якщо ви є здоровою людиною, харчуватися правильною сумою якісне харчування, фізичні вправи ну і спати досить рано чи пізно ви отримаєте правильні результати. Багато людей скаржаться, що не зміг набрати вагу, але в більшості випадків це не із-за обміну речовин або проблем зі здоров'ям, але справа в неправильних звичок.

Сподіваюся, що це допомагає!

+369
Snailryder 27 лист. 2018 р., 01:30:06

Для ефективність бігу, що-небудь почитати на проза працює і як контролювати своє дихання. З практикою, активним і пульс спокою піде вниз рано чи пізно. Лікар, ймовірно, краще всього бути в змозі відповісти, чи є чи не ваш пульс є занадто високою. Якщо це так, почніть з більш коротких відстанях і працювати ваш шлях вгору. Я була в схожій ситуації близько 4 років тому, але я почав працювати в тільки милі за 12 хвилин/Мі темпами, вагою близько 235 фунтів. Працював мій шлях вгору на відстань близько 10% у тиждень. Через шість місяців працює від 4 до 6 днів на тиждень, я був вниз до 195 фунтів і пробігла свої перші 10 кілометрів на 8 хв/миля. Палиця з цим, і все буде добре.

+345
Tyde 14 бер. 2017 р., 15:04:48

Є два аспекти, які є життєво важливими, коли ви хочете оцінити вашу підготовку:

  • Скільки зусиль я докладати?
  • Скільки нагороду я отримую?

Це дві сторони однієї монети, і це може показати, як дві радикально різні стилі навчання, використовуючи ті ж вимірювання можуть бути однаково справедливі в залежності від способу визначення винагороди. На найпростіше його вигляд в цьому контексті:

Ефективність = винагорода / зусилля

Визначення Винагороди

Найбільш корисним інструментом для визначення того, що цінна нагорода є ясним, коротким, вимірні цілі. Бажаючи бути "Фіт", не піддається вимірюванню. Я зробив цю помилку, починаючи. Тому що я не знаю, чого я хочу, я даремно мій час і час мого особистого тренера, який намагався примусити мене ближче до себе визначення "придатний".

Навіть у світі цілей ви повинні встановлювати пріоритетність одних цілей над іншими. Наприклад, робота необхідна, аби покращити свої 50 ярдів часи буде сильно відрізняється, ніж робота, необхідна для того, щоб збільшити вашу витривалість. Якщо ви хочете пробігти марафон, витривалість повинна бути ваша основна задача. Ви можете працювати на швидкості вище, або бути ОК з тим, швидкість як марафонець не так швидко, як спринтер. Є зміни в тому, як ваше тіло використовує енергію, які є взаємовиключними з цими двома цілями. Обидва марафонці і спринтери дуже підходить-але зовсім по-різному.

Якщо у вас немає мети, ваш ККД за визначенням: 0%

Визначення Як Визначити Свою Мету

Кожен вид спорту має безліч вимірів, які мають сенс у рамках цього виду спорту. Біг, плавання, важка атлетика і т. д. у всіх різні показники. Звикнути до цих вимірів і використовувати їх, коли ви записуєте свою працю. Це все про відстеження ваших зусиль, і вимірюючи, як ці зусилля допомагають вам просування до своїх цілей.

Висловлювати свої цілі (свою винагороду) на підставі цих вимірювань.

Оцінити Ваші Зусилля

Всякий раз, коли ви змінюєте свою програму (до Речі вам організувати свої зусилля), подивитися, якщо ви просувається в напрямку до своїх цілей більш швидко.

+291
sasusaku 23 січ. 2014 р., 10:42:42

Я працюю по налаштуванню звичайний розпорядок тренування для себе і я потребує деякої інформації про те, що це спрацює добре. В основному катаюся на велосипеді 8 км в день і я хочу просто чергувати віджимання, присідання і підтягування з відпочинком один день в тиждень. Я шукаю, щоб отримати буфер і отримати шість пакетів. Прямо зараз я можу зробити 25 віджимань без зупинки і я 160lb, так що дає вам відчуття моєї поточної м'язової маси. Тут вище звучало нормально?

+276
Melved 27 бер. 2014 р., 23:41:21

Серед елітних бігунів, пробіг навантаження і базової підготовки не відрізняються, що багато між 5к, 10к, і полумарафонской дистанціях (див. Марті Liquori це реальний пробіг). Це, як кажуть, у разі початківець бігун, я хотів би використовувати наступне правило. Якщо ви не можете з комфортом завершити дистанцію в темпі темпі, то ви, ймовірно, не слід намагатися заповнити його на гоночний день. Якщо ви виходите з зони комфорту вашого тіла, а також в гоночному темпі, ви могли отримати травму.

І я згоден з тим, що наа вже сказав, що ви повинні прислухатися до свого організму.

+274
shanusmagnus 14 квіт. 2011 р., 22:35:18

Я (чоловік - 28 років) 171 див. Я була 68 кг (з талією 102 см) два місяці тому і я зараз 63 кг, і моя талія 102 см!! Моє зміна харчування є зменшення споживання жирів і збільшення овочів і є менше, ніж раніше. Коли жир горить, він буде горіти від скрізь, але я не втрачала жир з мого живота. чому??

+269
ThatRandomPerfectHashFunction 28 жовт. 2012 р., 12:52:12

Всі добавки в світі не зможе виправити погане харчування. Ви вагу, тому що ти їж занадто мало. Вам потрібно їсти більше. Надіти м'язової маси, дотримуйтеся гарних макро-пропорції протеїну, вуглеводів і корисних жирів, і харчуватися на профіцит калорій.

Та ні, ми не маємо "швидкий метаболізм", ні що-небудь інше. Ви просто їсте занадто мало, і деякі таблетки не зроблять цього.

+220
QueryVillain 10 трав. 2015 р., 10:15:57

Я не думаю, що іде підготовка, необхідні для тренування в тренажерному залі. Як я бачу тренажерні зали ви можете отримати рекомендації і використовувати їх ваги. Є багато людей, які ходять в тренажерний зал для початку, а чому б і ні, на мій погляд, це відмінний спосіб, щоб почати. Якщо ви хочете отримати 'форми' ви можете робити деякі вправи вдома або ходити в спортзал. Я думаю, що загальне правило стоїть; не форсувати події.

Я не фахівець, так що поправте мене, якщо я помиляюся. Якщо ви намагаєтеся побудувати масу можна скорегувати свій раціон, щоб містити більше білка (є такі речі, як банани, спагеті і т. д.) ви також можете спробувати протеїнові коктейлі (я не фанат цих). Якщо ви працюєте з Вагами, ви автоматично набрати вагу, як м'язи важать більше, ніж жир. Почати з тим, що відчуває себе добре, гантелей, віджимань, присідань і т. д. Немає ніяких "обов'язкових" вправ. Якщо ви вирішите піднімати тяжкості, я б почала з 3 сетів по 10-15 підйомів. Вага залежить від того, що вам підходить (в моєму залі вони рекомендують починати з 6-8кг гантелі і побудувати звідти).

+204
jeff trbovich 14 груд. 2013 р., 18:16:45

Я б змішати його з іншою програмою, хоча Rushfit-мій особистий фаворит. Я б тренування свою власну добре продуману суміш з/p90x, p90x2 і RushFit, та/або інших програм.

Особисто у мене RushFit тут, і схоже, вони пропонують деякі додаткові бонуси.

+132
Kong Pui Hong 24 квіт. 2017 р., 13:17:12

Я почав приймати добавки, що містять L-аргінін. Досі результати були приголомшливі, крім того, що днями я прийняти доповнення у мене газ весь день і потрібно відлучитися приблизно 3-4 рази в день на роботі, щоб отримати відчайдушно потребував звільнення.

Є деякі проблеми з дорогою або коли я прийняти доповнення, або, може бути, дещо-що я можу зробити, щоб знизити газову нарощування.

Я беру нано Вапор хардкор серії Pro вранці приблизно за 30 хвилин перед тренуванням?

+76
Mordack 13 лют. 2013 р., 08:43:09

Я можу нормально робити на 10 кілометрів на годину, але коли я намагаюся, я можу зробити це за 50 хвилин.

Може вправи, як плавання, віджимання та інші ваги тіла вправи, виконуючи вправу з роликом АБ, робимо кульку, зігнувшись, і викот м'яча АБ, допомогти мені в поліпшенні мого швидкість бігу або збільшення дальності?

Я спробував збільшити відстань пробігу понад 10k і ось що вийшло.

Я думав збільшуючи свою швидкість, а також відстань пробігу (зазвичай це 10 км), тому після перерви в два тижні (у мене було небагато роботи, тому мені довелося взяти перерву від бігу) я біг на швидкості близько 14 кілометрів і це викликало біль у лівому коліні. Я пішов до фізіотерапевта, він дав мені якийсь ультразвуковий масаж, і тепер я в порядку.

+68
TheRudra 12 трав. 2012 р., 19:00:24

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil