Тяга може бути використаний в якості добавки, щоб збільшити присідання піар?

Поки я роблю присідання бб я часто не мають коректувальник, так що в разі спроби отримати PR я вважаю, це трохи ризиковано і, отже, мої присідання чисельність не зростає так сильно, як хотілося б.Але у випадку дл це не тільки робите клопоту.Мені було цікаво, якщо я міг би збільшити свою меншу міцність тіла з допомогою дл і тоді він допоможе у присіданнях? Струм пр: ББ присед 90кг,100кг дл. БВ 62кг.

+907
Lauren Dean 6 жовт. 2015 р., 16:08:16
34 відповідей

Спочатку ви повинні переконатися, що ви не робите у ваших тренуваннях, але каже, що якщо довго бігти в 13 миль, то так, ви можете зробити марафон в 15 тижнів. В ідеалі ви хочете 16-18 тижнів для підготовки, але якщо у вас вже працює 13 миль у підпункті 2 годин ви знаходитесь в пристойній формі.

Ви повинні дивитися на план тренувань з метою близько 4 годин. Дивлюся на вас 1/2 марафон Час і набирав цифри https://www.mcmillanrunning.com/ ви повинні закінчити в 4:02, який є солідна кількість.

Потрібно тільки пам'ятати, що в 13 милях набагато легше, ніж в 26 милях і вам дійсно дізнатися, як ви себе почуваєте після 20 миль. (Реальна половина шляху!)

Якщо ви подивіться на цей план, http://www.halhigdon.com/training/51142/Marathon-Advanced-2-Training-Program тоді ви вже чверть шляху. Просто будьте обережні, щоб не наростити вам пробіг швидко, або ви могли отримати травму.

Пам'ятаю, на практиці ви підігріваючи і гідратації під час свого ж довго працює.

+1000
JRosenthal 03 февр. '09 в 4:24

Я була в схожій ситуації близько 6 місяців тому. Я працював багато і покласти на багато кілограм м'язової маси (я був реально худий для початку).

Я взяв сироватковий протеїн занадто, але кинув, як тільки я зрозумів, що сочевиця і молоко дав мені мій білок в бік смачніше (я вегетаріанець, але я їм яйця). Крім того, оскільки мені довелося з'їсти набагато більше їжі, ніж нормальні, щоб покласти на маси, я звик до їжі, так що, коли я опустилася інтенсивних вправ, протягом тижня я почала додавати в видимий жир.

Місяць тому мені довелося Flex для моєї АБС, щоб бути видимим. Я повернувся до їжі нормальна кількість їжі, змістився до високої інтенсивності інтервального тренування кардіо тренування і позбулася цього жирового шару.

Будівля м'язи і робить їх шоу дуже різні. Тіла будівельників набрати м'язову міжсезоння поки відбувається з точністю до 10% жиру (що досі неприродно низьким, але досить високо для них). Потім, коли вони наближаються шоу сезон, вони йдуть на подібні спалювання жиру кардіо тренування і дієти, щоб пройти весь шлях вниз до близько 5% жиру.

Вони втрачають деякий м'язи з-за їх хоч і на дієті. Так що відповідь на ваше запитання, у вас дійсно немає вибору, натисніть, що серцево важко, якщо ви хочете, щоб ваші м'язи

+997
fatir 19 лип. 2011 р., 06:14:29
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коротка відповідь: босоніж-це краще, ніж кросівки.

Довгий Відповідь: Кросівки призначені для створення подушки для ваших ніг. По суті, вони поглинають удар ногою, потрапивши в землю, стискаючи єдиною і підхоплюючись назад. Це не поведінка, що ви хочете, коли у вас є більше ніж на пару сотень фунтів на спину. З такою великою вага, підошви почне стискатися і, як ви натискаєте з ніг, можна втратити стабільність. Це дуже погано.

Я рекомендую прочитати цю статтю доктора Лон Кілгор на штангетки 101.

Тепер відповім на ваше питання:

 • Ви не повинні мати штангетки, але ви не зможете підняти з кросівки
 • Навіть пару туфель краще, ніж кросівки (у мене був один з моїх кращих сесій підйому у цих)
 • Навіть скидаючи взуття краще, ніж підніматися в кросівках.

Є люди, які вважають, що ліфт у п'яті більшості штангетки допомагає, навіть при присяд і тязі. Інші кажуть, що він потрапляє в дорозі. Найголовніше-це стабільна база.

+976
nomtat 31 жовт. 2017 р., 23:33:42

Я багато читав про збільшень розміру проти збільшення міцності, де різниця буде відчутною, а де розмір-це, звичайно, не лінійна міцність.

 • Сила, здається, приходять з низьких повторень з дуже важким вагою.
 • Моресо розмір з високою кількістю повторень.

Останнім часом я намагаюся з 2 наборів для розміру і 2 комплекти для міцності. Так, наприклад, штангою кучері я міг би зробити це:

 • 8-10 повторень 8 кг.
 • 8-10 повторень 10кг.
 • 4-6 повторень 16кг.
 • 4 представники настільки важкими, як я можу (не на 4).

Цей вид навчання ефективний, або я повинен просто дотримуватися однієї речі одночасно (наприклад, щотижнева ротація між силою і розміром)?

Я, здається, пробивши повз велике плато в плані ваги мені вдалося підняти, але я починаю думати, що я, можливо, уповільнило свій розмір прибутку вниз.

З метою масового отримання зокрема, такий підхід буде поставити на розмір більше через можливість піднімати більш важкі ваги у високому діапазоні повторень? Я знайшов це важко, щоб додати додаткову вагу кожної сесії дотримуватися 3-4 комплектів 8-10. Потім знову, я не впевнений, якщо набагато повільніше прогресування вагу я в змозі піднімати, дотримуючись 4 повних комплекти максимум повторень насправді буде приносити мені більше з плином часу.

+965
alvin chai 28 квіт. 2019 р., 05:52:48

Це безумовно не гарна ідея для вас, щоб продовжити без консультації лікаря або фізіотерапевта. Виходячи з мого особистого досвіду, я думаю, ви повинні Старр консультації фізіотерапевта. Вони будуть дивитися на ваші суглоби, хребет, м'язи і т. д. Вони дадуть вам коригувальні заходи і вправи робити. Мій фізіотерапевт також потрібен час для аналізу мого бігу і розповів мені, як налаштувати, тому що я не був належним чином працювати. В цілому, я більше не борюся з болять коліна завдяки моїм фізіотерапевтом!

+917
user199681 17 січ. 2014 р., 02:30:57

Я почав працювати зовсім недавно і мій тренер в тренажерному залі дав мені таку дієту як тільки я почала:

Diet plan

Як бачите, більшість пунктів регулярно день у день готувати (я індієць, і меню в основному страви індійської кухні). Я намагаюся дотримуватися цього плану. Так як я непереносимість лактози, Я замінив молоко з соєвим молоком. Мій намір приєднатися до тренажерний зал був простий - тренування, щоб тримати мене (та тримайте мене животик плоский). Але бачачи, що інші люди є, я отримав мотивацію і запитав у свого тренера, як покласти на пару сантиметрів в грудях, один дюйм на мої біцепси і половину-три чверті дюйма на моїх передпліччях. Він одразу ж запропонував приймати білкові добавки. Я бачив, як мій кузен (хто був абсолютно культурист в ранній молодості), який тепер має провисання тіла, якою він думає, що це результат прийому добавок раніше. Я не хочу, щоб це сталося зі мною. Зараз, через 4 місяці регулярних тренувань, я отримав приблизно півтора сантиметра на груди і біцепс і близько чверті дюйма на моєму передпліччя. Я отримав кілька порад від тут і тут, але нічого конкретного для мого випадку.

Як правий був мій тренер? Невже так важко досягти своєї мети з доповненням-безкоштовне харчування?

С. П.: Я 27-річний, вимірювання 170cms (5'7") у висоту і важить 58 кг

+895
James Tyler 20 лист. 2011 р., 21:42:55

Я не бачу сенсу в переході на вашу програму, а не фіксувати своє харчування і сон.

Крім того, я не бачу сенсу робити цей конкретний гібрид. Якщо ви хочете, щоб рядки, спробуйте ГСПБ Phrak це:

enter image description here

Як це ви робите багато змін в частині програми, які не мають нічого спільного з ваших бажань для налаштування. Багатьом здасться як довільними або помилковими: чому 5 фунт підвищується, якщо ти вже тягне? Чому StrongLift АБА/баб замість Greyskull АБА? Чому кучері якщо ваша мета-сила? Чому не чергувати жим/ЗНМ кожен день, як Greyskull рекомендує? Якщо у вас є причини, про них, тому що зараз вони виглядають як возитися з речами, просто заради возитися з речами.

Навіщо ви возитеся з цими ручками, коли ви знаєте, проблема в іншому місці?

+893
Marwan Sabry 18 лип. 2014 р., 15:19:37

Якщо споживання вуглеводів надто низький рівень глікогену у ваших скелетних м'язів цілком може бути вичерпаний до точки, де ваші магазини протеїну (м'язів) використовується для палива. Навіть у дефіцит калорій, вам потрібні вуглеводи, щоб живити вашу діяльність. Це закон реальної балансування.

+881
AtlasEU 20 лют. 2018 р., 12:52:24

До лікаря завжди рекомендується, якщо у вас є які-небудь питання охорони здоров'я. Будучи людиною, я ніколи не була вагітною, тому я не можу свідчити про це, але з того, що я прочитав, я обов'язково радять робити деякі "розрив-закриття" вправи перед тим, як повернутися до повноцінного звичайного тренування. Коли ви вагітні, м'язи збільшуються і розтягуються, а площа в центрі стає слабким. Це називається "діастаз прямо".

Цілком можливо, що ваші черевні м'язи не розійшлися під час вагітності. Ви повинні бути в змозі відчувати грядою вертикально вгору живота, якщо вони є, і що хребет повинен бути більш вираженим, якщо ви напружуєте або Flex м'язи живота.

Pregnancy-Info.net передбачає наступні вправи:

 • Ляжте на спину із зігнутими колінами і ступнями, що стоять на підлозі. Роботи, щоб привести свій пупок максимально наближений до хребта, тому він виглядає так, як ніби ваш живіт "провисає". Тримайте це протягом хвилини або двох, продовжуючи розслаблятися і дихати.
 • Ляжте на спину із зігнутими колінами і ступнями, що стоять на підлозі. Покладіть обидві руки на животі, пальцями спрямовані у бік тазу. Видихніть і підніміть голову від підлоги, одночасно притискаючи пальцями. (вправа з вашого питання)
 • Ляжте на спину із зігнутими колінами і ступнями, що стоять на підлозі. Видихніть і витягніть одну ногу перед вами. Чекати свого черевця до договору, а потім робимо вдих і відводимо ногу назад на підлогу. Альтернативний ноги.
 • Оберніть довгий рушник навколо живота з кінцями в передній частині черевця. Робити хрускіт. Як ви підніміть плечі і голову від Землі, потягніть за кінці рушника до одного.

Ці вправи призначені для низької напруги м'язи будівельної техніки для запобігання розриву або травмувати м'язи, або сухожилля в їх ослабленому стані. Ви не повинні робити будь-які вправи, поки ваші стібки були видалені і шрами заживають, Якщо у вас було кесарів розтин.

Ваш коротшає опис вправи буде правильно.

+877
Prashanth Gowda 12 трав. 2015 р., 02:32:41

Я хочу мати шість пакетів, але я абсолютно ненавиджу кардіо. І я вже 4 години бойові мистецтва щотижня. Чи можна отримати одну цифру % жиру без кардіо?

+836
Taghlaoui fotografo 9 лют. 2010 р., 12:57:14

Нещодавно я стала уважно стежити за тим, що я їм. Я іду такими правилами:

-ні рафінованих вуглеводів, їжте цільне зерно органічний вуглеводів. Я їм коричневий рис і макаронні вироби з цільної пшениці.

-багато овочів. Я один і не хочете витрачати занадто багато часу на приготування, тому я купую багато мішків заморожені нарізані овочі.

-товариства з м'ясом, я їм близько 1/3 фунта м'яса або менше м'яса в день. Я зазвичай їм м'ясного фаршу, замороженого м'яса/риби-кулі, або з нагоди курячі грудки

-для закуски, я їм мигдаль і фрукти

-ніяких солодких напоїв або молочних продуктів(я не фанат). Замість того, щоб споживати соєві продукти, як тофу

-багато яєць

чи здоровий ця дієта? Моя мета-позбутися від зайвого жиру і одночасно набрати більше м'язів. У мене досить помірний графік тренувань, що складається з віджимань і підтягування на інші дні.

дякую

+765
zara 29 серп. 2015 р., 16:17:08

Найкраще, що ви можете зробити, це, напевно, почекати пару тижнів і подивитися, як у вас.

Коли я дресирувати вранці (0600 - 0700), я зазвичай встаю, випити чашку чорної кави і банан, потім голову з дверей. Я б на поїзді близько години, тобто пристойний сніданок, який я раніше підготовлених одного разу я потрапив у кабінет (був сніданок зазвичай картоплю з копченою скумбрією).

Є кілька речей, щоб мати на увазі при навчанні вранці. По-перше, в залежності від інтенсивності тренування, ви можете виявити, що їсте перед тренуванням змушує вас почувати себе трохи хворий (це ваше тіло рухатися крові від травного тракту в м'язи, щоб живити ваші тренування, тобто він не може переварити їжу в шлунку, тому воно намагається позбутися від нього). Якщо це станеться, або залишати більше часу між сніданком і освіти (ела) або менше / більше їсти легко перевариваемую їжу.

Другий-це зневоднення. Ви, як правило, втрачають багато води з вашого тіла на ніч через дихання, тому переконайтеся, що ви достатньо пити до і під час тренування (тільки не так, що він расплескался навколо у вашому шлунку).

Що б ви не робили, ви повинні розуміти, що це може зайняти деякий час для вашого тіла, щоб адаптуватися до навчання в різний час доби, тому дайте йому кілька сеансів, перш ніж кардинально щось змінювати.

+751
amyassin 22 трав. 2019 р., 12:58:00

У літературі є ряд суперечливих висновків щодо прийому їжі після тренування. Що таке ефективне час, щоб почати їсти після тренування і скільки годин зниження ефективності для відновлення?

+712
herb guy 26 жовт. 2019 р., 22:44:29

У дитинстві я був досвідченим плавцем. Я і близько не фахівець, але я був в басейні, плавання в басейні, майже кожен день літа. Моя форма, ймовірно, була поганою, але ніхто не навчав мене в зворотному.

Як натискати-40" для дорослих, я хочу повернутися в плавання, потенційно тренування з триатлону (не велосипед же). Я знаю, що моя форма-це бідні і хочуть зробити краще. Які ресурси, вправ, методів, що співтовариство може рекомендувати зробити мене (ре)почав?

ТІА Ларрі

+649
Sebastian Tirelli 6 груд. 2012 р., 12:22:19

Назва говорить сама за себе, я чоловік, 5% жиру, 18-річного курця, який вже намагається з'їсти достатньо, щоб заробити м'язи з мінімальною кількістю жирів збільшення в чистій об'ємної дієти (покладаючись на добавки тільки тоді, коли не може задовольнити мої потреби і ніякого фастфуду) , але я також практикувати бойові мистецтва і моя серцево-судинна система не може впоратися з моїми потребами. Я можу вийти з подих, як при запуску багато просто робити ноги або вправи і робити занадто важкі вправи без відпочинку між ними.

Так які ж вправи будуть мати краще співвідношення калорії, витрачені на поліпшення кардіо вимірювання, такі як VO2 Макс?

Або іншими словами, який удар буде найбільш "жорстким", щоб моє серце і легені менше витрачається калорій?

Я впевнений, що повинні бути якісь дослідження, емпіричні дані, або дані, порівнюючи результати численних методів навчання, щоб побачити, який є найбільш ефективним?

Зауваження : в ідеалі хотілося б витратити не більше 20-30 хвилин за це 3-4 тижні, чим менше, тим краще.

Цілі : моя перша ціль-ріст м'язів. Я на "сірою зоною", про роботу на ріст м'язів і жиру управління, і в той же час поліпшуючи свою серцево-судинну систему, тому я питаю тут, його необхідно знати такі речі, як побудувати тренування, яка оптимальна за даними моїх цілей і бажань, що не розходиться з іншими цілями. Я буду вимірювати, як довго я можу тримати пульс на рівні 80% і мій v02 дозволяє максимум раз на тиждень. ( Я вдячний за будь-які поради щодо поліпшення вимірювань, я міг би використовувати)

+642
Salamala Angelique 28 черв. 2010 р., 20:51:59

Ресурси в інтернеті в першу чергу зосередитися на кардіо-кращий спосіб поліпшити кровообіг. Однак, деякі ресурси також відзначити міцність і кондиціонування для поліпшення кровотоку. Я помітив, що віджимання і подібні вправи робити моє серце накачування.

Наскільки гарні силу і витривалість у порівнянні з кардіо, щоб поліпшити кровообіг, поки я не навчання? Є дослідження про те, скільки інтенсивність впливу фізичних вправ на людину кровообіг?

Тобто, наскільки краще одна година швидкої ходьби у порівнянні з дванадцять хвилин занять Партизанська кардіо, Якщо моя мета-поліпшити загальну циркуляцію крові?

+612
Tms 22 вер. 2013 р., 20:50:19

Деякі з моїх друзів у відтворення історії та історичного фехтування. Робити це досить вимоглива в плані фізичної підготовки, тому я хотів, щоб допомогти їм розробити навчальний план, щоб слідувати.

Якими будуть цілі такого плану навчання?

 • Він має для зміцнення стабілізуючих м'язів, всі суглоби. Люди цим борються, мають дуже важку броню. Сам штурвал може важити до 2 кг, пошта може важити до 12кг. Додати гамбезон і тарілки, і ви в кінцевому підсумку з близько 20-30кг. Щоб уникнути травм, зміцнення стабілізуючих м'язів є обов'язковим. Деякі мечники сказати, що великий акцент потрібно ставити на scapla і стабільність попереку.

 • Анаеробні здібності. Деякі бої можуть тривати довше, особливо 5на5 або 21v21, але типовий турнір 1х1 бої раундів тривалістю 1 хвилина дуже інтенсивної діяльності. Однією рукою меч міг важити близько 1,2 кг, двома руками навіть більше. Мечники повинні мати чудовий контроль над своїми клинками у всі часи - це теж питання безпеки. Немає не призначені впихає!

 • Сила. Результат бою часто вирішує вибити. Навіть Тхо мечі затуплені і бійці носять багато оббивка і обладунки, сильними ударами змусити людей впасти на землю. Навіть якщо бій не виграв нокаутом, сильні удари, як пробити відбивання або вимотати противника.

 • Час. Навчальний план повинен передбачати час для роботи над технікою, не руйнуючи періоди відпочинку. Що, ймовірно, означає, що технічна підготовка повинна відбуватися в дні тренувань. Технічна підготовка часто включає в себе огорожі свердла (не necessairly в повному обмундируванні) і спаринги, як можна досить вимогливі в їх власному праві.

 • Переважно, мінімальне використання фітнес-спорядження/обладнання. Оскільки технічне навчання повинно відбуватися в ті ж дні, як фітнес-один, було б бажано, щоб силові тренування і т. д. можуть обійтися без повністю обладнаний тренажерний зал. Не важливо, як кожен мечник міг зробити тренування самостійно, і групові тренінги будуть охоплювати тільки технічна частина.

Мені було цікаво, якщо типовий StartingStrength/5х5 навчання або схожі, після HIIT сесій з мечем і приладдям повісили на дереві (нагадують boxingbag тренувань) буде шлях. Якщо б це було так, якщо технічне навчання проходити до або після фітнесу? Чи є в планах тренування, що б краще втілити цілі, які я згадав раніше? Чи існують програми навчання ваги, що б робити добре, але без необхідності в тренажерному залі/гантелі?

Оскільки кожен фехтувальник б'ється як в "bohurts" (багато хто проти багатьох) і 1х1 турніри, навчання бухгалтерський план як можна було б вітати. Я знаю, що ви не можете з'їсти печиво і печива, так що якщо мені доведеться вказати на більш важливу річ, він би 1х1

ось кілька відео, щоб дати вам уявлення про те, що вони роблять:

http://www.youtube.com/watch?v=dA83cJ-qu-s

http://www.youtube.com/watch?v=F-M84TFS3jk&feature=player_detailpage#t=103s

http://www.youtube.com/watch?v=2nquTQySF4I

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=m_03On25H24#t=1605s

останній-польський документальний фільм про Грюнвальді реконструкція проводиться кожен рік в Польщі. Я встановив таймер, щоб деякі сцени боїв, які закінчилися нокаутом - для тих, хто проявили інтерес у коментарях.


Оновлення я говорив з деякими знайомими і дослідження матеріалів, наданих АРМА організації. Це може бути дуже корисно при розробці плану навчання, і їм відкривають для себе нові поняття. Не можу робити поспішних висновків, але я починаю думати, що Стартова сила і подібних програм може не бути кращий спосіб піти...

У всякому разі, один із Мечников вказав, що швидкість може бути вкрай важливим чинником і, безумовно, слід вважати. він зазначив, що, швидше за все, програми повинні бути схожі на існуючі програми кондиціювання, призначені для бойових мистецтв, тільки люб'язний для використання важких обладунків та зброї.

+601
Bhavukk Choudry 14 лип. 2019 р., 06:25:50

Коли я пробудження (тобто почути будильник і відкриваю очі) я відчувати сильну втому м'язів, що я ледве змогла змусити себе поворушити руками і ногами, щоб встати. Я відчуваю, що мої м'язи були в той момент вкрай слабка, і я також відчуваю біль у них. Він почуває себе настільки погано і слабо, що половину часу я не вилазячи з ліжка, і спати ще кілька годин, хоча я вже виспався, і це не відчувати себе краще після додаткового сну - насправді він почуває себе гірше.

Коли мені це нарешті вдалося вибратися з ліжка, м'язи втому і біль чудесним чином проходить після 15-30 хвилин, а протягом дня я відчуваю себе абсолютно нормальним, повним енергії і добре.

Це не має значення, якщо його після 2-х годинного сну або тривалого 8-годинного сну, його ж втома. І я не почуваю себе сонним, сонним або що-небудь подібне, я просто відчуваю, що мої м'язи дуже слабкі. Я худа, 60 кг, але повільно набирає вагу, насправді я відстежую свій раціон харчування і переконавшись, що я отримаю не менш 2850 ккал щодня, тому мені вистачає джерела енергії. І протягом дня я не відчуваю втоми або енергії-менше, відразу після пробудження.

Що може бути причиною цього?


Редагувати: більше інформації:

Я виміряв моє кров'яний тиск відразу після пробудження. Він був 77/37 мм рт. І це в середньому 10 вимірювань протягом 10 хвилин після пробудження. Це якось низько, чи не так?

Не можна сказати, що моє артеріальний тиск зазвичай протягом дня-це теж добре, це в середньому близько: 95/62 мм рт. Після катання на велосипеді протягом години це приблизно 103/64 мм рт.

Може щось пов'язане з пробудженням втому? Що я можу зробити, щоб отримати моє кров'яний тиск у деяких нормальних рівнів?

+548
Derek Swingley 20 квіт. 2017 р., 20:28:46

Тяги, принаймні для мене, є королем всіх вправ, так як він включає до себе найбільшу кількість м'язів і збільшує ті загальні сили організму.

Вам також буде потрібна якась спеціалізація для execise ви хочете освоїти такий тренування цих рухів допомагає найбільше. Додаткова допомога вправи для найбільш затребуваних частин тіла може і повинна бути у вашому арсеналі, щоб бачити більш швидкі результати.

Я б погодився на попередній відповідь, а також використовувати військову преса, жиму, і dipps би бути хороший матч для податків на верхній частині тіла більше.

І за наброс - просто спробувати на дотик вуха, плечі і лікті повинні бути на очах, а робити військову тисне... більш вузький хват допомагає тут багато.

+543
Chawarong Songserm PMP 20 черв. 2018 р., 03:12:02

Це набагато краще, щоб спробувати спати в природному циклі з Сонцем, для того, щоб зберегти ваш циркадний ритм (і гормональні цикли за нею) в "мелодія". З Шоун Талбот відмінне кортизолу зв'язку:

Пам'ятайте, що рівень кортизолу зазвичай пік рано вранці (близько 6:00 ранку до 8:00 ранку) як спосіб отримати людина рухається і підготувати її до лиця проблеми дня. Між 8:00 та 11:00 ранку, кортизол рівні починають падати, і вони продовжують поступово знижуватися протягом дня, як правило, викликає щоб ми відчули зниження рівня енергії і здатність до концентрації уваги іноді близько 3:00 до 4:00 вечора (в "криза полудня"). Це занурення в енергії рівні-це спосіб тіла сказати, "День майже закінчився, краще зробити готовий для сну". На жаль, замість того, щоб готуватися до сну, у нашому сучасному житті викликає у більшості з нас шукати шляхи, щоб збільшити наші енергетичні рівні вечорами, так що ми можемо пройти через футбольне практики, фортепіано, ділових обідів, а часом з нашими сім'ями. Наші годинники тіла дійсно хоче, щоб ми їли наш останній вечерю в день близько 5:00 вечора і буде спить до 8:00 вечора, але наші наручний годинник ми прокинулися пізно ніч. Основна проблема з нашими сучасні "пізно в ліжко, рано вставати" спосіб життя полягає в тому, що наші рівні кортизолу ніколи не вистачає часу в повній мірі розсіяти (що має відбутися ніч), так що наші тіла не мають шанс повністю відновити і ремонт себе від згубних наслідки хронічного стресу.

Ось цілий розділ на кортизол і сну/безсоння.

Для того, щоб дійсно бути здоровим відкладений графік сну, вам потрібно відрегулювати і правильно час багато факторів, у тому числі:

 • Темряві під час сну
 • Світло, а ти не спиш
 • Час прийому їжі
 • Стресори, як дієти і способу життя

Що стосується ваги, в іншій главі розглядається жиру ферменту РНП і його підключення до кортизолу. Це не зовсім так просто, як кажуть, що більше кортизолу безпосередньо викликає більше АПЗ, але є і більш складні відносини. РНП в клітинах посилює їх вплив кортизолу та інших стресових гормонів, що призводить до збільшення ваги.

Дослідники з Університету Гельсінкі, у Фінляндії, показали, що кортизолу призводить до накопичення жиру в конкретні сайти швидше за все будуть пов'язані з інсулінорезистентністю (переддіабет). Ці сайти жирової тканини в черевної порожнини і печінки—і жир накопичується в цих областях, тому що діяльності РНП. Вища діяльність РНП означає більш високий рівень накопичення жиру і більш швидке накопичення з жирових запасів. В черевній зони, висока активність ГСД призводить до кругле талії, в той час як у печінці це означає більш високий ризик цукрового діабету.

+525
Malcolm Parsons KI4KI 6 лип. 2011 р., 13:12:19

Тільки одним способом можна збільшити кількість разів спробуйте додати один пункт більше. Отже, якщо у вас 10 пуш-ап, то на наступний день намагаюся робити 11 і як збільшити кожен другий день і після кількох тижнів ви побачите, тепер ви розраховуєте подвійний пуш-ап у ваш рахунок.

+508
Dry24 31 жовт. 2016 р., 15:09:26

Не кожен шлунок створений для протеїнового порошку (якщо використовуєте), тому я думаю, що ваше тіло говорить, що він повинен звикнути до неї та/або просто не подобається смак. Вам може знадобитися, щоб знайти бренд та/або смак, якого ви любите. Мені особисто подобається метаболічних їзди протеїновий порошок - це, здається, не так грубо на моє травлення. М'язи молоко, як правило, мають багато цукру в ньому.

Хоча останнім часом, я просто роблю коктейлі домашнього приготування.

Ось мій рецепт, який я кидаю в чарівну кулю:

 • Грецький йогурт (він має набагато більше білка, ніж у інших брендів йогурт, але якщо ви виявите, що це занадто терпким, просто використовувати йогурт ви любите ваніль може бути хорошою базою і низьким вмістом жиру допомагає позбавитися від зайвих калорій)
 • Стиглий банан
 • 2 великі ложки арахісового масла
 • Якщо я хочу пустити пил в очі, я кидаю трохи Нутелла там

Ви можете кинути в протеїновий порошок, якщо ви хочете або зелень. Якщо ви силові тренування, я думаю, ви повинні спробувати, щоб задовольнити ваші білка. Що-небудь поекспериментувати або спробувати домашній коктейль. У той же час, зробити залишок своєї порції від протеїну вам не подобається: яйця, куряче філе, пісна яловичина, і що ти.

+492
samokhin228 22 трав. 2015 р., 03:33:56

Одна велика ніч їжі і пиття не мають такого великого впливу на ваш організм, але це може викликати небажані бажання, як я і морозиво. Краще всього харчуватися або їсти в невеликих кількостях, як продукти харчування палець на відстані, терміну і випити низькокалорійне вино, червоне або біле сухе, тримати цукру в газовані напої. Найкраще працювати вранці, що буде удар почати свій день і виводить всі непотрібні протягом дня з минулої ночі їжа і питво.

+447
gpichot 7 лип. 2013 р., 01:26:04

Ви повинні робити вправи дуже повільно. І дуже швидко. І зовсім статичне. І абсолютно нормально. Ви також повинні використовувати обидві важкі ваги і легкі ваги, і всі між ними.

Справа в тому, що ви повинні кинути виклик ваші м'язи в різні способи, Якщо ви хочете бачити прогрес.

Якщо ви робите це кожен раз однаково, тоді ваші м'язи будуть вчитися, щоб отримати дійсно хороший в цій вправі, вони не повинні отримувати більше або сильніше, щоб зробити це. Вони просто вам більш ефективно робити це.

+414
KreAch3R 13 серп. 2014 р., 07:44:51

Якщо ви розмахуючи ви, швидше за все, намагається йти занадто швидко, або у вас не вистачає сил, тому природна реакція вашого тіла, щоб створити додатковий імпульс, так що ви можете завершити підтягуючі.

Таким чином, ось що я пропоную вам.

 1. Знайти бар, який досить високий, так що коли ви висите на його ноги не торкаються землі.
 2. Запевняю, що все ваше тіло прям як ваш висить під панеллю.
 3. Розширити ваші ноги, згинає їх і тримати їх і ноги разом. Я не раджу вам переступати ногами, що створить звичку виконувати підтягування у потворній формі.
 4. Тепер спробуйте контрольованої підтягують, де ви не виконуєте будь-які додаткові обороти і де у вас є ціле рух під контролем. Що я маю на увазі під "під контролем" - це вміння зупинити себе в будь-який момент під час підтягувань без розгойдування додатково.

Тримайте все тіло прямо під час підтягувань і таким чином, ви отримаєте максимальну віддачу від тренування. В додаток скажу, що це нормально для ваших ніг, щоб йти трохи попереду вас, як ви тягнете себе в порядок ваше тіло, щоб збалансувати себе. Так що не хвилюйтеся про це.

Зараз, коли я роблю підтягування я просто тримати ноги прямими, я оседлаю їх небагато, тому що це допомагає мені збалансувати його, якщо я буду швидше або робити удари підтягування і т. д. і т. п.

+394
Jalen 17 квіт. 2017 р., 22:35:01

Я б повністю уникнути розширення ніг машини, і робить акцент на прості вправи для ніг, які ви можете знайти в книгах. Пілатес-це відмінна пропозиція. Але вам обов'язково треба знайти якийсь спосіб отримати деякі серцево-судинну діяльність. Якщо ви можете піти по сходах. Домовтеся з вашим роботодавцем, щоб викроїти час: якщо вони дійсно вас так багато роботи, у вас немає часу для підтримки фізичної форми, то вони беруть на себе короткий погляд у вашій цінності для компанії і шкоди для вашого здоров'я для їх фінансової вигоди. Це дійсно та компанія, якій ви хочете працювати? Якщо ви захворіли понад часто або більш втомленою і роздратованою, тому що ви не можете працювати, то буде вам бути продуктивним?

+351
odigity 30 лист. 2013 р., 07:28:15

Я 16-річний хлопець, близько 5'7" (1,7 м) і 232lbs (105 кг). Я тільки почав ходити в тренажерний зал близько тижня тепер. З тренажерному залі немає тренера, я тільки зробила кардіо (орбітрек 20 хв,їзда на велосипеді 10хв і 20хв treadmil).

Я повинен просто продовжувати робити це, поки я на 180-200 фунтів (81-91 кг), а потім почати робити силові тренування або я повинен почати зараз?

+225
m3hdi 31 жовт. 2010 р., 04:51:49

Отримання базальної або відпочиває вимірювання метаболізму буде пояснити всього цього. Будь ласка, перейдіть в сусідню лабораторію і запитати за це, вони пояснять, що робити для тіста, і ви будете мати точний номер вашого метаболізму. Я вважаю, що ваш БМ все повільніше, і ви майже досягли плато. Спробуйте різні комбінації навчання, такі як інтервали, так і для підйому ваги 1 р допоможуть вам отримати наступний рівень і втрата ваги почнеться знову. Урізноманітнити свої тренування :-)слідкуйте за хорошу роботу.

+178
DDF 6 січ. 2014 р., 08:28:39

Моя постава-це дуже погано. Я вважаю, що у мене синдром верхнього Хреста. (Я думаю, що це, як це називається?)

Я пошук в інтернеті і на YouTube, але нічого, здається, допомагає з моєї поставі. Коли я намагаюся сісти або встати прямо, спина починає боліти після небагато. Я пішов стрибати Америці і приблизно через 30 хв моя спина просто починає хворіти я не впевнений, якщо це про мою позу, але я просто кажу, може бути, ви дещо знаєте. Моя погана постава можуть давати мене дуже сильні головні болі і я знову не впевнений, якщо це з-за моєї жахливої поставою.

Якщо ви знаєте щось, що допоможе мені сказати? Спасибі.

+171
orang 11 лип. 2016 р., 21:23:29

Для уточнення я наведу деякі приклади того, що я маю на увазі під "холдинг":

Сказати, коли ви робите situp, ви можете утримувати позиції і потім просто залишитися там, і це буде працювати ваші м'язи. Інший приклад-тримаючи гантель горизонтально, або роблю підборіддя вгору так, щоб ваші біцепси приблизно горизонтальній, а потім просто тримаючи в такому положенні.

Робить вправу це погано? Чому це не рекомендується робити це знову робити всі рухи? Які переваги і недоліки кожного? Є небезпека проведення?

+154
Gold Canyon 29 квіт. 2014 р., 22:30:17

Я тренувався в Куала-Лумпур марафон 2013 з квітня. Марафон на 30 червня. У мене постраждали мої п'яти до навчання, а я був на 4 тижні в травні. Я знову почав тренування в минулі вихідні с 7 км, 10 км і 12,5 км вчора. П'ята відчуває себе нормально, просто вимагає більш ретельного розтяжки до і після. Тепер у мене є рівно місяць, щоб підготуватися до марафону. Я вже в минулому році марафон (МФ. Фудзі) в листопаді в 4:35.

Я звик робити один або два інтервальних тренувань, два довгих і два 60 хв проходить тиждень, щоб підготуватися до останньої марафону. Я пробіг довгу дистанцію (майже 42 км) за 3 тижні до марафону, а потім я скоротив відстань до дня марафону. Це добре працював для мене. Після марафону я просто бігав 10км кілька разів на тиждень до квітня.

Але що робити зараз? Моє найбільше занепокоєння полягає в тому, що мої м'язи і суглоби не готові до 42км. Як я повинен готуватися? Я напевно не в тій формі, щоб бігти так швидко, як в минулий раз, але я думав, я повинен бути в змозі запустити його в 5:30-5:45 з перервами.

+149
easybeso 16 трав. 2019 р., 02:40:08

Дякуємо за додавання інформації в коментарях.

Я б не сказав, що ваш режим-це погано, але ось кілька речей, щоб пам'ятати при проектуванні звичайної тренування:

Я прогресивної перевантаження

Як новачкові, вам потрібен дуже маленький стимул до прогресу. Ви можете зробити 2 підходи по 12 повторень 3 рази в тиждень і побачите величезні результати. Обсяг (вага * набори * повторень), що ви робите для кожної частини тіла, здається дуже високу для новачка.

Суть проблеми така: є точка, де ваш організм звикне до навчання і стимул буде потрібно більше, щоб прогресувати.

Припустимо, ви почніть з 2 підходи по 12 повторень 3 рази в тиждень. Через кілька тижнів/місяців, ви не побачите стільки результатів. Щоб викликати більше реакції, все, що вам потрібно зробити, це почати робити 3 або 4 сету з 12 повторень 3 рази в тиждень. Це ще розумно. Потім через кілька тижнів додати вправу секунд, наприклад. Тоді більше повторень/вага/набори. Нарощувати обсяг за ці роки, щоб розвиватися і протистояти здатність вашого тіла, щоб адаптуватися.

Однак якщо ви почнете відразу ж, як ви робили, виконуючи досить великий обсяг, у вас не буде багато залишилося для підвищення стимулу. Роблю 9-12 встановлює загальну для кожної частини тіла-це дуже багато. Коли ви натиснете на плато, вам доведеться йти-до 15 чи навіть 20 комплектів. Може, теж гра на частоти.

Ось цікаве дослідження за прогресивною перевантаження

Другий синтез білка в м'язах

Тренування біцепс кожен день-це не сама проблема. Біцепс досить маленькі м'язи і швидко відновитися. Однак ви не отримаєте повну віддачу від синтезу м'язового білка відповідь після тренування. Вона триває протягом 48 годин.

Ви могли б спробувати навчати їх кожен день, а не і дайте їм повністю відпочити, перш ніж знову бити їх. Побачити, якщо він працює для вас.

Ви можете прочитати про це тут

III ніж я б зробив

Просто щоб додати на це і бути більш точним. Ось що б я зробив, припускаючи, що ваша мета-естетика:

Тренуватися 3 рази в тиждень. Повний-тіло. Починаючи з основних підйомників (присідання, жим, станова тяга) в 3 підходи по 5-8. Додавання 2.5/5 фунтів кожен раз чи змінити для зміни головного підйому. Потім переходять на аксесуар рухів. Для кожної частини тіла. 3 підходи по 8-12. Додайте вагу, якщо це можливо в будь-який час змінити вправи.

Повний приклад

 • Назад присідання: 3 сети з 5
 • Жим лежачи: 3 сети з 5
 • Станова тяга: 2 підходи по 5

 • ЗНМ: 3 комплекти з 8

 • Бент-більше рядків: 3 сети з 8
 • Розширення трицепса: 2 підходи по 12
 • Для тренування біцепсів: 3 сети з 12
 • Вертикальні ряди: 2 комплекти 12
 • Підйом ніг: 2 підходи по 12
 • Телят піднімає: 2 підходи по 20 разів

Потім ідіть додому, добре харчуватись, добре спати, уникати стресів, наркотиків. Повторити. Це просто приклад, не соромтеся, щоб додати/змінити все, що ви хотіли як краще.

Я сподіваюся, що це допомагає !

Редагувати

Просто уточнити про ваш режим. Я думаю, що це добре, але дуже прогресивними для кого-то, хто ще може набрати 5 кг за 3 місяці. Почнемо з менш, побудувати протягом довгого часу, і він буде платити більше в довгостроковій перспективі.

+119
Isaac Sekamatte 3 серп. 2010 р., 05:24:31

Терезах ваш вага, зріст, вік, стать, який насправді досить приблизні цифри, які ви перерахували (+/- 4%), але крім того він приймає БІА (аналіз біоелектричного опору) значення. По суті, ваги включити мультиметр, аналогічні тим, які містяться в середньому електрики набір інструментів, і його вимірюють, скільки невеликий струм затримується і зменшується передаються однією ногою і іншої (імпеданс). Оскільки різні матеріали мають відомі значення імпедансу вгадати, обсяг води може бути (+/- 3%), і від вашої ваги, зросту, віку і мало відомих співвідношеннях, і деякі формули, що приблизна, як склад тіла змінюється з віком, ще кілька цифр можуть бути отримані від передбачуваного змісту води.

Варто зазначити, що у Формулу включений у пристрої є відома вада, і ці поля на основі значень, одержаних на середньостатистичну людину. Так що чим менше ви, тим більше помилок.

Деякі загальні формули (див. Вікіпедію для констант):

ІМТ = MassKg / (HeightM)^2

BMR (основна швидкість метаболізму) = а + (b * MassKg) + (с * HeightM) - (д * ageYears)

де: А, B, C і D-константи, які залежать від статі, і чия версія рівняння ви використовуєте.

УШМ (м'язової маси тіла) = ( х * massKg ) + ( р * HeightM) - з

де: Х, Y і Z є константами, які варіюються в залежності від вашого статі, і чия варіація рівняння ви використовуєте.

БФ (жиру) = ((massKg - ЛБМ) / massKg) * 100

або = (Е * ІМТ) + (Ф * ageYears) - р

де: Е, F, і G є константами, які варіюються в залежності від вашого статі, і чия варіація рівняння ви використовуєте.

+91
Jaylen Fitzgerald 9 лют. 2012 р., 02:22:42

Якщо у вас є доступ в басейн, вода може бути досить ефективним.

Знайти басейн, який досить глибоко для вас, щоб не торкатися дна, і з плавучими пояс (або ні, я волію не робити вигляд, що біжать, не торкаючись. Головне-не торкатися дна і, можливо, болить палець на нозі.

Тобто Виконуйте рухи руками і ногами, через воду. Припускаючи, що ваш палець може прийняти опір води.

Ви можете зосередитися на м'язах, використовувані для бігу і форми (легше зосередитися на формі з плавучими пояс, але краще потренуватися без нього), але ви втратите перевага впливу (якою палець все одно відпаде.

Я знайшов це досить ефективним, коли отримав травму, яка забороняє вплив на суглоби.

+83
alaa najem 31 бер. 2017 р., 18:38:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil