Як уникнути перевтоми в попереку?

Як я можу уникнути перевтоми в попереку?

Все, що я роблю хіти попереку в деякому роді... присідання, станова тяга, рядків.

Як можуть все робити всі ці вправи, що працювати поперек, кожен з них без отримання травми?

+656
RyanR 30 черв. 2011 р., 13:45:34
31 відповідей

Я хочу схуднути. Я помітив, що я набрала більше 20 кіло за останні 2 роки. Я дійсно хочу втратити це як можна швидше. Які Ваші поради?

Зверніть увагу, я не люблю бігати і вправ, єдине, що я можу зробити, може гуляти (я не знаю чому, може я лінивий і не люблю відчувати себе втомленим).

+952
Fallling Rock 03 февр. '09 в 4:24

По-перше, я не думаю, що болючість піддається вимірюванню, ні інструменту, щоб оцінити ефективність вашої тренування. Це, як кажуть, Та - ваші м'язи повинні відновитися, перш ніж ви знову їх навчати. Час відпочиваючи і рекомендації, варіюється, але більшість тренерів рекомендують 1-2 дні відпочинку після тренування для окремих груп м'язів ви працювали. Працюючи тією ж групою м'язів знову і знову, не даючи їй спокою буде поставити вас на ризик для пошкодження самих м'язів, а також для пошкодження сухожиль/суглобів з-за неправильної форми очолювана м'язова втома.

Це означає, що повний тіла тренування, як правило, обмежується 3 рази в тиждень, в той час як програми навчання, де заняття розділяються на групи м'язів до 6 днів занять в тиждень. Є загальні поради, є "підступ тиждень" раз в 6-8 тижнів, щоб дозволити вашому тілу ще трохи відпочити, але я не бачила ніяких досліджень у цій раді. Нарешті (або насамперед), більшість статей починаються з застереженням "якщо тільки ви не професійний спортсмен...", який відноситься до людей, які тренуються кілька разів в день, але наскільки я читав, ви не належите до цієї групи

З приводу ексцентрика-концентричні частини, є два основних припущення (джерело):

 1. Ексцентричної частини руху викликає найбільший збиток.
 2. В ексцентричної частини руху ми "сильніші", значить, ми можемо рухатися легше, ту ж вагу, ніж в концентричній частини.

Таким чином, для більшості груп м'язів це досить важко дістатися до ексцентрика частина з складна вага без обману в концентричній частини (що іноді добре). Це дуже важлива тема тренінгу біцепса, де ви будете часто чути рекомендації обдурити трохи в концентричній частини ротора (через імпульс) для того, щоб виконувати більш повільно ексцентричні повторення. Для них, наприклад, можна виконати тільки в ексцентричної частини фронту підняти, роблячи перший чистий і прес.

Коли справа доходить до присідання зі штангою, це дійсно завдає більшої шкоди при виконанні ексцентричної частини помірно повільний, але:

 1. Це поштовх руху і допомогти ви можете отримати з імпульсу обмежена.
 2. Це одне з основних рухів, з'єднання, яке у функціональному руху (той, що демонструє функцію реальному житті), і тому рекомендується використовувати його, щоб поліпшити вашу силу і не тільки для гіпертрофії.

Про вашу програму, я завжди пропоную дотримуватися деяких починаючи програми, які можна легко знайти в інтернеті, для того щоб отримати "назад у бізнес". Після цього, як сказав Арнольд, потрібно здивувати своє тіло. Це означає, що немає одного оптимального плану тренувань, але ви повинні змінити його з плином часу, знову, і знову, і знову...

Редагувати: на наступному малюнку може відповісти на ваше питання (пунктирна збігається): enter image description here

Хоча я не вважаю, болючість ("ніжність", в дослідженні) як інструменту вимірювання, цей графік держав досить чітко впливом руху: ексцентричні завдає більше шкоди, але концентричні завдає шкоди, а також. Підводячи підсумок, говорячи про гіпертрофії, я б сказав, що збереження тут набагато важливіше, ніж уникнути шахрайства на концентричні частини для більш ексцентричних повторень, і тому я виберу кілька чит на концентричні частини, використовуючи імпульс, коли це можливо (в основному біцепс), але не уникнути їх і я теж не чит на функціональні вправи (присідання, жим лежачи і т. д.).

Повне дослідження можна знайти тут.

+931
NoelVicknair 8 трав. 2011 р., 04:23:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Замініть білий рис на коричневий рис або цільнозернові макарони. У ньому міститься набагато більше мінералів, наприклад, магнію, що потрібно спалювати енергії. Як вказано тут::

Магній є важливим елементом в біологічних системах. Магнію виникає зазвичай як Іона Mg2+. Він є важливим мінералом поживних речовин (тобто елемент) для життя1[2][3] і присутня в будь-який тип клітини в кожному організмі. Наприклад, АТФ (аденозин трифосфат), основним джерелом енергії в клітини, повинні бути прив'язані до Іон магнію для того, щоб бути біологічно активними. Що називається АТП часто насправді мг АТП.[4] як такої, магній відіграє важливу роль у стабільності всієї суміші поліфосфатів у клітинах, у тому числі пов'язаних з синтезом ДНК і РНК.

Більше 300 ферментів вимагає присутності іонів магнію для їх каталітичної дії, включаючи всі ферменти використання або синтезу АТФ, або ті, які використовують інші нуклеотиди для синтезу ДНК і РНК.

Ви також повинні переконатися, що ви їсте не менше 400 грамів овочів в день, близько 50 грамів горіхів, наприклад, волоських горіхів і не менше 200 грамів фруктів. Ви повинні бути націлені на загальне споживання магнію зі свого раціону як мінімум 500 мг. Ви можете збільшити споживання магнію з допомогою добавок, але врахуйте, що якщо ви не отримуєте 500 мг з вашої дієти, то ваш раціон не здоровий, як його буде не вистачати інших життєво важливих мінералів і вітамінів.

+875
Samith Hettiarachchi 4 лют. 2015 р., 03:11:23

Це дійсно випадок із розклад людей. Я збираю себе пластикові контейнери кожну ніч наповнена моя їжа (наприклад, смажена курка/ рис). Це дійсно не займе багато часу, близько 45 хвилин, щоб бути упаковані. А вранці я просто упакувати його і піти, я можу легко знайти мікрохвильовою піччю на роботі.

У вашому випадку, ваш час може бути ще більше, містяться і я б порадив вам, можливо, взяти пару годин в неділю увечері і приготувати їжу на тиждень вперед. Я вважаю, що якщо це запаковані і охолоджені (у пластиковому контейнері), вона може тривати дуже багато часу. Представляється також, що сам процес приготування їжі-це час важких для вас. Я б пораду ви, щоб піти на такі речі, як масова заморожені продукти, такі як заморожені курячі грудки. Кидали, що в грилі можна тільки 15-20 хвилин в залежності від температури.

+849
J Cather 24 трав. 2018 р., 22:07:34

Відповідно до чотириголового м'яза і біцепс стегна/glueteus а також поперековій і грушоподібної несуть відповідальність.

Йога: Кіт Верблюдів, Позу Голуба. Розтяжка: Глибокий Випад, Ніг Чіпає, Метелик Стрейч.

+750
AdamZ 7 серп. 2010 р., 05:51:46

На мою особисту думку, я думаю, що ви отримаєте краще стиснення при вигнути спину і активувати більше м'язів спини. Щоб додати цю посаду, ще одна велика помилка-це почати розмахувати бар вниз, коли ти піднімаєшся у вазі.

+730
hklu 5 квіт. 2016 р., 11:12:26

У мене були хвилини раніше. Потім я отримав від Microsoft Band 2 і я відчуваю, що набагато краще з точки зору апаратного, програмного забезпечення, даних і візуалізації даних. Шкода, що вони не роблять більше, але це фітнес-трекер відмінний. Якщо це не у вашому списку, принаймні, перевірити його так багато він може зробити порівняно з іншими фітнес-трекерами.

На стороні негативів, його програмне забезпечення, в даний час відсутня відстеження споживання калорій.

+696
Robert Bravo 20 серп. 2015 р., 03:03:06

Я бачив різні методи для цього, я чув все від себе щипати, щоб просто порівнювати себе з фотографіями інших людей з різним ступенем жирових відкладень.

Чи є якісь методи, які були корисні для них?

+658
Susan Barker 2 лип. 2012 р., 23:58:01

В цілому вважається, що ваше тіло приймає три підходи до джерел енергії при exersizing.

Якщо ваш відсоток частоти серцевих скорочень (ЧСС) нижче 80% зазвичай люди будуть спалювання жиру. Якщо ваш HR стає вище, ваш організм буде використовувати глікоген для палива, так як він може бути оброблений швидше.

Зрештою, ви можете спалити м'язи, але це зазвичай досить екстремальний.

Я теж виявила аміаку, як запах, і просто прийняв це вартість дистанції.

+654
ToBe 23 лист. 2012 р., 11:55:32

Всякий раз, коли я намагаюся зробити ногу піднімає (або будь-які інші вправи, які вимагають одних і тих же рухів моїх стегон), мені дуже незручно, а іноді і повністю дратує відчуття, прям там, де мої тазові кістки мого таза.

Я 15-річною дівчинкою, і я досить гнучкий (можу зробити мій передній шпагат, але не моє друге шпагат). Це не стільки біль, скільки роздратування - іноді він отримує так дратує до точки, де я не бачу сенсу продовжувати цю вправу, оскільки я не отримую нічого з неї (я не відчуваю опіку вправу, тільки дискомфортне обмацування тазу постійно з'являються!).

Наприклад, при виконанні підходи по 20 підйомів ніг, тазу буде як мінімум 10-15/20 разів. Чи є спосіб я можу зробити це зупинити? Мені б дуже хотілося вміти робити ці вправи без цього постійно відбуваються!

+635
Monqi 3 лип. 2019 р., 10:08:29

Я хочу врешті-решт почати конкурувати з джиу-джитсу змагання в легкій вазі (<70 кг) і я приблизно 67кг (10%БФ) на даний момент. Я збираюся продовжити навчання ваги, поки я не досягну 70кг і тоді мій намір полягає, щоб перестати ходити в спортзал і спиратися на вправи (пліометричні віджимання, присідання, стрибок, підтягування), щоб поліпшити свої сили, не набираючи м'язів.

Так що моє запитання, поки я не з'їсти більше калорій, ніж я спалити в день стабільно, я не повинен набирати м'язи і перейти за межу ваги... вірно?

+594
ashish mehta 9 січ. 2015 р., 08:48:29

З досвіду, я особисто був в обох ситуаціях, і це дійсно залежить від людини. Кілька факторів можуть призвести до їх придумати аргумент:

 1. Вік
  1. В залежності від віку, деяким може бути більше рекомендується починати, як вони стають старше.
 2. Підлога
  1. Обидва чоловік / жінка друзі можуть бути залякані , щоб почати з більш досвідченим людиною
 3. Час
  1. Кілька завдань
  2. Діти
  3. Робочі зміни (нічні та вечірні може викликати більше проблем)
 4. Вартість
  1. Ціни на тренажерні зали, тренерів, програм, добавки, харчування може їх залякати

Перед тренуванням (18 років)

Я був худим 18 років. Мої друзі були по більшій частині, такого ж віку, як і я. Це було дуже страшним для мене, щоб почати тренування (дуже слабкий) з моїми найкращими друзями, які працювали протягом 2 років і одержання гарного статури, а також міцність.

Це було дуже важко для мого его, це може бути різним для кожної людини. Звичайно, коли я починав, вони були дуже корисні (як кому завгодно буде) і додають потрібну кількість дражнячи штовхати мене сильніше.

Важлива примітка: Я почав серйозно, коли я був там, щоб довести собі що я можу домогтися і не до моїх друзів. Це часто є причиною для людей, які відвикають працювати.

Зараз

Я закликаю всіх я можу , якщо у них є сила волі. Це ключовий фактор, тому що не кожен почне з тією ж мотивацією. Ви майже не можете змусити когось почати на тому ж рівні інтенсивності, як ви (якщо вони мають величезне его). Багато люди будуть розчаровані, перш ніж вони навіть почати, щоб побачити результати.

Для додаткової мотивації, я пропоную всім, кого я знаю, щоб сфотографувати прогрес, так що вони можуть дійсно бачити їх досягнення. Це допомагає їм залишатися мотивованим і напружитися.


Те, що я пропоную

Більшість людей повинні почати з чогось простого, легко і весело. Програма складається з трьох сетів по 8 повторень у вправі з нічого конкретного (ні краплі сети, суперсети, змінюючи темп і т. д.). Час завершення тренування не повинна перевищувати 1 годину за перші 3-4 тижні.

Трьох денна програма спліт легкістю людей на навчання. Це займе всього 3 дні в тиждень, а також в середньому 1 годину на навчання. 3 години на тиждень легко управляти для багатьох людей.

3 день спліт

 • День 1: Груди, Плечі, Трицепс
  • Квартира / нахилу машини, прес, віджимання, машини літають, машини плечового пояса, бічних підйомів, кабельні pushdowns
 • День 2: Спина, Пастки, Біцепс
  • Машина бічній pulldowns, ряду машину, штангу потиснути, машина згортуваність, згортуваність Barbell
 • День 3: ноги, литки
  • Жим ногами, розгинання ніг, кучері, ноги, випади, присідання з власною вагою, постійний теля піднімає, усаджений теля піднімає

Я також пропоную новачкам почати з машини, так що вони отримують відчуття ізоляції м'язів при вигонці. Це допоможе запобігти травми при переході до чогось більш просунуті, такі як штанги і гантелі.

А час іде і якщо вони все ще зацікавлені в роботі, - пропоную зробити це важче, більш інтенсивно і трохи довше частіше. Врешті-решт, почати говорити про харчування, щоб допомогти їм стати ще здоровіше, швидше.

+544
bodega 25 черв. 2015 р., 03:35:18

Я шукаю деякі хороші види кардіо вправи, які гарні для когось Проблеми з колінами, особливо коліна що колінна чашечка вивих проблем. Я пробував еліптичний тренажер і знайшов, що це занадто нудно для мене, хочуть використовувати на регулярній основі. Я також використав для серфінгу багато, але це дуже боляче для колін. Отже, мені потрібно щось нове, щоб спробувати, що не буде нудно і не заподіє мені зайвий біль у коліні.

+479
user876743 6 лип. 2017 р., 06:23:30

Там може бути цілий ряд речей, які викликали б таку відповідь:

 • Занадто великі навантаження занадто швидко
 • Недостатнє харчування/калію
 • Недостатнє зволоження (не вистачає води)
 • Погану техніку

Це всі поширені причини м'язових спазмів. Якщо ви новачок в тренування, м'язові спазми можуть бути більш частими, ніж вам може сподобатися. Ось кілька способів, щоб допомогти запобігти його в майбутньому:

 • Є хтось, хто досвідчений переконайтеся, що ви виконуєте вправу правильно
 • Тільки збільшення ваги 5-10 кг за раз (2.5-5 кг)
 • Переконайтеся, що ви не працюєте на порожній шлунок
 • Переконайтеся, що ви отримуєте багато води протягом дня, і в той час як ви працюєте
+466
vylycyn 4 лют. 2017 р., 03:44:20

Передмова: я не професійний біг або тренерської майстерності, це просто досвід.

Довжина
Встановіть для себе відстань, що означає, що ваш повністю втомилися до кінця, і спробувати завершити його в постійному темпі, залежно від того, якщо ви хочете поліпшити швидкість або відстань. За відстань я зазвичай просто біжіть якомога далі, поки дихання по якій я все ще можу говорити, і поступово збільшувати відстань з плином часу, зберігаючи в моїх межах відстані, як вони покращують. Для підготовки вашої швидкості, зробити те ж саме, тільки збільшити темп, з якою ви біжите, щоб зберегти свої межі. Я зазвичай просто мета трохи вище хв/миля кожен раз, коли я запустити регулярний маршрут.

Регулярність
Якщо ваші непрофесійні він не збирається питання про те, щоб точно солодке пляма часу і відновлення м'язів. Просто запустити досить часто, що ти захворів на наступний день після, і це було важко, але переконайтеся, що ви відпочити. Я намагаюся дотримуватися вихідний, день, в, вихідний день, але не надто хвилювався, якщо я сумую один із-за завантаженості вихідних / день роботи. Просто підніми його знову як можна швидше, і не намагайтеся тиснути сильно, щоб "загладити" це зазвичай закінчується тим, що ти повинен пропустити більше проходить через травму.

Головне
Насолоджуватися нею. Якщо не подобається Ваш буде бажаючи здаватися. Бігати занадто часто, а Ваш буде дуже боляче, не приємно. Занадто мало, і ви не будете покращувати, а не приємним. Змінювати місця запуску, де це можливо, але я люблю тримати деякі регулярні маршрути як вимірювати свій прогрес. Якщо не подобається, єдине, що утримує вас знову бажання досягти своєї мети.

Що Ще Більш Важливо
Встановіть свої цілі. Навіть якщо це просто короткий термін, біжіть в х темп р миль або довгостроковій перспективі", - пробігти марафон за 12 місяців" ви збираєтеся щось потрібно, щоб рухатися далі. Тому, коли йде сніг, ви ноете, є багато, щоб зробити, і це стає важко, щоб насолодитися ви зможете проштовхнути переслідуючи свої цілі.

Також в залежності від вашого вдачі, запис працює через GPS і підтримку довгострокових журналу може бути великим мотиватором. Вона також може бути де-мотиватор, якщо ви не ладнаєте з технікою або дані хоча лісозаготівель :)

Результат
Ви будете зазвичай слюсарно після цього, це майже неможливо не бути. І так може насправді набрала вагу (в залежності від вашої збірки і як мускулисте тепер ви перебуваєте). Але це буде зовсім іншу вагу, ви ставите вага на м'язи в ногах, а буде спалювання жиру з усього тіла. Так що я б не турбуватися про це, прагнете до фітнес-не абсолютні втрати ваги, і ви будете, як правило, виходять набагато легше, якщо на більшу сторону.

Звичайно, якщо ви хочете професійно, те ж саме, що, ймовірно, бик.

+447
sparkDabbler 23 лип. 2010 р., 19:40:36

Якщо ви вирішите спроби марафон враховуючи рівень професійної підготовки, що ви описали, є цікава наукова стаття, яка може бути корисна при оцінці ймовірності обробки без травм. Стаття на Енг, Енг, і Вонг, "марафон обробники і non-обробники характеристики: преамбула до успіху," журналі спортивної медицини і фізичної культури, 41(червень 2001):170-176.

Дослідники опитали 113 зареєстрованих бігунів на марафон Гонг-Конг, з яких 55 закінчив і 58 були не в змозі закінчити. Прогнозуючих змінних, які мали переважна інформативності (Р < 0,005), є чи не бігун буде готово:

1) тижневий тренувальний пробіг -- дистанційного навчання, в тиждень, в середньому фінішер був 52км (32mi), тоді як для середнього, не фінішер, це було в 9 км (5 миль);

2) довжина найдовшої траси здійснюється в процесі навчання -- 28 км (17mi) для звичайного обробника і в 5,4 км (3.4 Мі) для середнього та DNF (не фінішував); і

3) бігуна особиста думка, скільки тренування була необхідна, щоб зробити марафон-тобто, наскільки складно бігунок думаю, що марафон буде? Середній фінішер оцінюється в 72 км (44mi) на тиждень у якості оптимальних тренувань, а середня-фінішер думав, що тільки в 29 км (18mi) на тиждень буде достатньо.

Враховуючи ваше питання, здається, що всі три прогностичних змінних (в їх нинішньому стані) вказують на передбачення не закінчувати.

Ваше питання також поставила питання про те, які ризики були, якщо ви все-таки зважитеся спробу марафону на даний момент. Цей же документ передбачає розбивку номери-обробники, який є, чому нефинишировавшие не закінчити? Не обробники, 43% вибули з гонки від виснаження, 35% зупинилися на 10км Марк через відсутність відрізок часу, 19% отримали поранення, 2% порадили в медичну намет, щоб зупинити, і 2% відповіли "інше".

+446
Warrior PvP 8 квіт. 2017 р., 14:56:43

Плавати виході має приємний обговорення на заплив. Різні шапочки матеріалами для купання включають в себе: латексу, силікону або неопрену. Для води біг або аквааеробіка, де ваше обличчя і голову не обов'язково у воді, вони припускають, що лайкра кришка радіатора.

Для середніх або довгих волосся вони рекомендують:

Якщо у вас є середніх і довгих волосся, тоді силіконова кришка підійде вам найкраще. Силіконові ковпачки пережити їх латексу колегою, більш зносостійкий, і не тягнути до ваших волосся. Як правило, м'якше на дотик, а силіконова кришка м'яко впливає на волосся і легше вдягати і знімати після тренування.

На відкритій воді плаває, вони пропонують яскраві кольори, щоб допомогти зробити вас більш видимими. Вони також припускають, що неопренові і силіконові ковпачки дають більше "ізоляції та розміщенням".

Якщо у вас є чутливість або алергія на латекс, обов'язково треба вибрати інший матеріал.

+365
jefro 22 лип. 2010 р., 12:29:37

Його завжди важливо мати гарну форму, поки ви робите присідання.

Якщо у вас вже є правильна форма і немає проблем робити присідання з гантелями, потім можна спробувати з гантелями. Але я пропоную використовувати штангу з вагою робити присідання.

Що ви можете спробувати це, по-перше, сидіти на лавці, то у кожного гантелями вище ваших стегон, як на картинці нижче.

enter image description here

Коли ви перебуваєте в такому положенні, ви можете скинути вагу з вашого стегна, а також підняття тягарів з вашого боку вище ваших плечей. Поштовх руху ви робите з ноги повинні дати імпульс, щоб підняти вагу. Потім ви можете встати і зробити присідання.

Що можна зробити, а робити важкий давить плечі, якщо ви зіткнулися з проблемою підйому ваги спочатку вище вашого плеча.

+356
Rebecca 1 груд. 2012 р., 22:39:12

Мої колеги і я вирішили почати робити в 30 секунд максимальних зусиль "тренування" кожну годину, щоб допомогти нам уникнути занадто "міністерським столом" і, щоб додати трохи більше обсягу наших звичайних тренувань.

У нас є тільки тіла для цих рухів, так що ми думаємо робити речі як пуш-ап варіації, перевернутої рядка (з боків наші столики), присідання, присідання тощо.

Ми не впевнені, якщо ми повинні вибрати частину тіла в день і робити варіації на нього, або якщо ми повинні зробити різні частини тіла за 30 Друга сесія.

Ми намагаємося думати про рутинних годинні вправи. Нам знадобиться вісім тренувань (по одному для кожної години, що ми всі будемо тут). Які-небудь пропозиції?

+281
Wrath Sin 5 лип. 2010 р., 01:51:36

Так що я знаю, що деякі люди мають алергію на глютен, тому в такому випадку безглютенова дієта не має сенсу.

Однак, я знаю багато людей, хто ходить на глютену дієту, і я знаю, що більшість з них немає алергії на глютен.

Є законні причини для здоров'я безглютенова дієта?

+279
LINQ Newbee 1 квіт. 2019 р., 08:40:22

Одним з добре використовує, що я знаю на вібруючих платформах під час реабілітації. У мене була ахіллесова сухожилля хірургічно відремонтовані в минулому році, і тривалий час з абсолютно ніякої активності теляти покинуло його атрофувалися.

В період реабілітації (для моєї травми та інші травми нижньої кінцівки), пластини був використаний, щоб стояти і робити різні вправи (при відповідній підтримці перила) для підвищення активації м'язів і навантаження.

Однак, для працездатних людини, я думаю, що це було насправді відволікати від тренування, так як ви зосереджені на баланс більш ніж форма вправи, і ви втратите все, що ви могли купувати з-за менш ефективною ліфт. Є дуже мало ліфтів (незважаючи на швейцарський м'яч вправи), що я в курсі того, де ви хочете менш стабільна платформа.

+277
SaiTeja Pinoju 29 січ. 2015 р., 11:20:38

Спробуйте висить вправ. Клацніть тут для відео про різних техніках, використовуючи нижче одиниці обладнання:

enter image description here

Хребет не вступають в контакт з будь-якою формою стиснення хребта.


До речі, це дуже простий у вироби з навантаженням ремені і басейн локшина.

+238
Wee Kata 19 груд. 2019 р., 05:59:26

P90X і Insanity обидва мають якісь ходи для працюючих м'язів плеча. Я не знаю імен, але я можу описати ходи. Вони можуть бути завершені без будь-яких додаткових вага (вага додати на свій страх і ризик).

Вправа 1

Ви поширюєте ваші руки в крилі позиції. Потім ви повертаєте плечі вперед близько 30 секунд; повторіть обертання в протилежну руху. Потім ви повторюєте рух вперед, збільшуючи діаметр обертання. Повторіть те ж саме з допомогою зворотного обертання.

Вправа 2

Від крилоподібні положення у вправі 1, зближувати руки так, що вони ляскають один одного над головою. Потім поверніться у вихідне положення. Повторіть протягом приблизно хвилини. Потім з початкового положення, вивести руки перед грудьми. Потім поверніться у вихідне положення. Повторіть протягом 30 секунд.

Вправа 3

Це працює в обох плечах і стегнах. Потримайте уявний баскетбол. Присед на секунду, а потім стрибати, як ніби ви знімаєте м'яч у сітку. Руки повинні бути витягнуті при метанні м'яча (якщо рух збиває з пантелику, дивитися баскетбол на YouTube).

Ймовірно, є й інші тренування плеча, але це основні, які я знаю і використовую (крім тіла-силові вправи).

+185
DigviJay Patil 17 квіт. 2019 р., 08:06:27

Що це кращий спосіб і типів вправ, які можуть допомогти? Для вправи, як довго і часто? Моє будова тіла, а жінці-Східної Азії, і це досить важко для мене, щоб отримати м'язи, особливо на руках (думати про цілі сильні удари ногами і руками Сила).

+165
Ashok Mistry 25 серп. 2015 р., 09:01:36

Для приготування соку фруктів і овочів багато "твердої" м'якоттю залишилися. Мені було цікаво, якщо вони містять суттєві поживні речовини, що може бути краще є, а не пити чистий сік?

+164
Raxel 1 лип. 2019 р., 07:37:54

Дієти-це свого роду пасивна тренування в тому, що ви отримаєте більш фізично шляхом не роблять, тобто не їсть. Після того як я втратив 100 фунтів купити, щипаючи свою дієту, фізичну активність раптом стало весело. Тепер я з нетерпінням чекаю, щоб ходити в спортзал, щоб піднімати тяжкості.

Крім того, якщо ви живете малорухливий спосіб життя, як це роблю я (будучи програмістом) я б порадив робити прості нога тренування на вашому столі. Ви можете підібрати набір щиколотки ваги , щоб активізувати свій на стіл ноги вправи для ще більше користі , а не залишати їх на весь день, чи ходити по офісу з ними, так як це може бути шкідливо для суглобів. Якщо у вас вже є проблеми з суглобами, ви, ймовірно, хочете уникнути обважнювачі.

+164
Mark Hartley 18 черв. 2012 р., 07:20:20

Ви витлумачуєте занадто багато занадто мало даних.

Ви завжди будете мати щоденний піків без видимої причини, це залежить від того, наскільки добре ви переварюєте, скільки ви п'єте (і відпустити) і т. д. Я взвесилась, за останні рік - іноді більше, ніж один раз в день - і як ви можете побачити тільки в довгостроковій перспективі крива дійсно цікаво.

weight curve

Зверніть увагу на пік під час свят (Різдво і Новий рік).
Зростання в лютому був через проекту довелося працювати, де я провів більшу частину часу в передній частині комп'ютера, харчуючись піцою і закінчуючи ввечері з пивом. (Так що без тренування та не підрахунок калорій)

Звичайно, ви не повинні важити більше, ніж один раз на день, однак постарайтеся зробити це в то же час доби (наприклад, після туалету, перед сніданком).
Я зробив це тільки тому, що це весело, щоб зробити, мені потрібні ці аспекти гейміфікації, щоб тримати мене вмотивованим. І це смішно спостерігати відмінності у вазі до тур з велосипеда і потім.

Якщо ви піднімаєте ви будете нарощувати м'язову масу,. Не занадто великий акцент на зниження ваги, так ви не втручалися в процес формування м'язів.

+138
Rupesh Pawar 28 квіт. 2015 р., 14:30:01

Я б подивився на результати вашого монітора серцевого ритму.

Ви, можливо, були спочатку спалювати близько 600 калорій на годину на тренажері, але повторення однієї і тієї ж тренування тієї ж інтенсивності (і, можливо, навіть в той же час кожен день тижня) дозволить вашому організму пристосуватися і плато. Ось чому так багато людей підкреслюють важливість варіативності у ваші тренування. Ви можете спробувати еліптичний одного разу, скелелазіння наступний, і сходові дня після! Дивіться, якщо це, здається, робить щось інше. Удачі!

+91
Alex Trandafir 19 трав. 2019 р., 06:25:36

Я просто натрапив на цю статтю на бічних домінування. Мабуть, права нога у більшості людей більш скоординованої (це не повинно бути сюрпризом для більшості людей), але дивно те, що ліва нога сильніше для більшості людей.

Тому більшість досліджень говорить, що ваша ліва нога-це вибір сторони для міцності або балансування потреб, будь то пішки заводу перед ногами, зліт ноги для стрибків, або передня нога бейсбол гойдалки, щоб зупинити обертання. Просто подумати про те, як багато інші футболісти воліють удар правою ногою або бейсболістів вибрати натисніть правою рукою.

Після цього ліва нога використовується для стабільності, права нога підтримує більш тонкої моторної координації, таких, як надання права "доторкатися" при ударі футбольний м'яч.

Це могло б пояснити, чому ви відчуваєте це в вашій правою ногою більш - ваша ліва нога-це, напевно, природно, сильніше і дає сили адаптацій, швидше.

+86
Kyle Garrison 6 серп. 2019 р., 11:23:57

Якщо ви п'єте достатньо банок, щоб поставити вас в ~3500 калорій профіцит протягом декількох днів ви не зможете набрати вагу. Це дійсно погані звички дієти, що люди, які п'ють дієтичні газовані напої ще зробити, що змушує їх продовжувати, щоб отримати або не втратити вагу, а не сам напій. Це називається "Біг Мак та дієтичну колу" явище.

З урахуванням сказаного, це не означає, що дієтична газована вода, як напій, який ви хотіли б споживати або повинні відчувати себе в безпеці споживання. Він все так же сильно оброблені і упаковані з хімічними речовинами організм не потребує, не хоче, і хімічні речовини, які можуть привести до проблем зі здоров'ям.

http://www.webmd.com/diet/features/diet-sodas-and-weight-gain-not-so-fast

+65
Soufiene 8 черв. 2015 р., 19:06:19

Судячи по вашому зростанню і вазі, схоже, що вам потрібно більше початківців підхід до важкої атлетики та пауерліфтингу не рекомендується. Оскільки у вас немає твердого підстави, то це буде дуже важко для вас, щоб підтримувати відповідну форму. Я рекомендую вам почати використовувати тренажери для всіх зазначених вправ, машин, запобігти небажані травми, а також допоможе підтримувати вашу форму, працює тільки на вільними вагами з інструктором плямистість вас і дивлячись на вашу форму.

Повільно збільшуючи свої сили і знати свої межі, так як зайва вага може серйозно пошкодити спину або причиною неприємної травми.

+34
Justin Humphries 20 черв. 2014 р., 08:33:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil