Як швидко моя база працює бути?

Я намагаюся досягти своєї мети в 4:10 на 1500м цього легкоатлетичного сезону. Для тих, хто раніше навчався в середній дистанції, приблизно, як швидко моя база працює бути? В даний час я можу запустити 5 або 6 миль Miles комфортно в темпі, злегка під 7хв/км, я повинен змушувати себе сильніше в дні без тренувань?

+326
jiamo 10 трав. 2018 р., 01:17:50
35 відповідей

висота : 5 футів 4, 1.63 м

вага : близько 69 кг

Я зараз дуже активна. Я граю у футбол кожні вихідні на 2 години. Я також пройтися по 30-40 хвилин в день. Але більшу частину дня я сиджу. Я навчаюся в середній школі, якщо ця інформація є актуальною. Я також планую пробігтися рано вранці в 5:30 по буднях. Я бігаю по 20 хвилин, а потім я викупатися після пробіжки. Я плавати в помірному темпі 500м-700м до 30 хвилин. Все це робиться в дні, я не ходжу грати у футбол.

Я не знаю, що я їм кожен день, але от в середньому в день.

 • сніданок: яйця Майло, кукурудзяні пластівці, або 2 роті з рибою і завжди гарячий чорний чай
 • полудень: йогурт або печиво (непотрібні вигляд їжі)
 • обід: рис з обсмаженою риби покриті пастою чилі, 3 роті з рибою або нут, або риба і картопля з тушкованими овочами.
 • вечір: чай з хлібом і шоколаду, фундука, або деякі викладають або тости з джемом
 • вночі: я п'ю гарячий напій і з'їсти трохи перекусити

При всьому цьому інформації, це достатньо для мене, щоб втратити кілька кілограмів за кілька місяців? Я не хочу бути худою, я просто хочу бути потрібним.

+992
Haytham AbuelFutuh 03 февр. '09 в 4:24

Коли справа доходить до колін, ваш єдиний реальний безпечна ставка, щось у воді. Не виключаю, водні види спорту, тому що ти не вмієш плавати. Ви можете спробувати водний волейбол, наприклад. Немає ніякої спорт варто грати/робити для цілей втрати ваги, що не збирається бути трохи грубо на коліна. Напевно, тільки високої інтенсивності спорту ви могли б піти з Тут грають в теніс на дуже хорошому грунтовому корті.

+973
Roei Bahumi 15 лип. 2016 р., 06:12:32
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я буду брати участь в марафоні в найближчі 12 тижнів. Я хочу знати, як я можу поліпшити свою витривалість, так що я можу бігати на великі відстані.

Крім того, я хочу знати, що дієта плани я повинен слідувати, щоб допомогти те ж саме? Я збільшив споживання білка і gymming по 6 днів на тиждень. На три дні я бігаю 3-4 км, але я не задоволений. Які інші примітиви я можу наслідувати, щоб досягти своєї мети? Буде медитація допомогти в цьому питанні?

І які аксесуари можна вибрати для того, щоб допомогти мені в досягненні своєї мети? Я маю на увазі, який тип взуття та інших передач, для підвищення продуктивності. І, як я можу відслідковувати свої щоденні досягнення.

+945
annabel 21 квіт. 2013 р., 21:36:10

Я хочу почати роботу над побудовою м'язів і підтримувати спортивне тіло.

У ці дні я біжу за 2,8 Мі (~ 25 хв.) 5 днів/тиждень.

Я планую почати програму або 5х5 і 5х5 тільки 3 рази в тиждень, це нормально, щоб продовжити роботу (на 2.8 Мі) На днів я не роблю силових тренувань?

Програма сторінці вказується не робити будь-які інші програми з 5х5. Однак я насолоджуюся короткостроковій перспективі, як мій день закінчується.

+902
morj4ok 15 жовт. 2013 р., 07:42:08

Концепція 2 SKIERG:

Бігові лижі відмінного відпочинку та аеробно вимогливий вид спорту, тому не дивно, що скандинавські лижники дуже підходить спортсменам. У SkiErg робить цей приголомшливий аеробних вправ доступних будь-якій людині. - Concept2

Якщо ваш місцевий тренажерний зал не один, запитайте, якщо вони могли б поставити на пожертву для всіх членів, щоб зібрати кошти на купівлю для тренажерного залу. Крім того, спробуйте це:

(1) одягніть пару слизька тканина шкарпетки

(2) сісти на слизький дерев'яної поверхні

(3) Посуньте по горизонталі зліва направо між двома бар'єрами

Ви також можете стрибати між двох піднятих платформ збільшуючи відстань між ними через певну кількість повторень. Ви могли б також розглянути питання про обмеження споживання кисню за допомогою маски при виконанні будь-якої з цих.

+859
Kanon Chowdhury 31 груд. 2017 р., 10:58:02

Хрумтить може бути ефективним інструментом, однак настає момент, коли вони роблять більше, тонізування та кондиціювання, ніж розмір.

Функції черевного преса є скручування тулуба "вперед" і "в" (це суб'єктивні позиції, що ви починаєте в). Якщо взяти нижню грудну клітку і намагаюся уявити, що дотики до стегон, змушуючи верхню частину тіла, щоб згорнутися в кулю, тобто руху, який працює черевного преса.

Якщо більша частина руху відбувається у ваші тазостегнові суглоби і спина щодо пряма, то ви працюєте ваші згиначі стегна, а не м'язи черевного преса як основного рушія.

Тепер, якщо м'язи живота недостатньо розвинені, то хрумтить обов'язково працювати АБС. Однак, як тільки ви отримаєте їх на базовому рівні кондиціювання, то ви не отримаєте набагато більше, робити більше хрумтить. Це ніби як вміючи жим 250, так що ви не отримаєте багато з робити букети тисне на 135.

Тепер якщо ви додаєте вага, варіювати вправи (наприклад, висить хрумтить), то ви можете повернутися в будинок, але ви будете потребувати, щоб тримати збільшуючи навантаження на м'язи, щоб побачити поліпшення в розмір.

Додавання - як і майже всі групи м'язів в тілі, є група антагоністичних (протилежних) м'язів, і ці м'язи нижній частині спини (м'яз, випрямляючий хребет і т. д.). За всю роботу, яку ви робите на вашому животі, ви повинні відповідати, що з роботи на нижню частину спини. Дисбаланс між цими двома часто причиною болю в попереку, а також може сприяти погана форма, травми і інші ускладнення. Будь-який раз, коли ви працюєте одна група м'язів, потрібно обов'язково мати рівну працю на протилежні групи м'язів(и).

+858
Edgar Brown 16 вер. 2011 р., 01:44:14

Я хотів би знати, чому всі олімпійські спринтери мають м'язисті руки. Вони, напевно, м'язисті руки, щоб допомогти їм у спринті, але причина неясна. Ці два парадоксу я не можу зрозуміти:

 • Важке озброєння збільшує силу ніг треба поставити, щоб перемістити тіло. Так що, схоже, великі руки будуть гальмувати спринтер.
 • Ноги напружені набагато більше, ніж зброї при спринті, так це здоровий глузд, що ноги ростуть від тренувань. Однак, руки качати тільки проти повітря, так як вони підкреслено достатньо, щоб рости?

Нижче наведено приклад, як зброю великий Олімпійських спринтерів є.

enter image description here

+845
xwaxes 14 лют. 2015 р., 00:08:06

Я задаюся питанням про те, як збільшити свою манжету обертального пристрою і активовані підтягуючі вправи?Я думаю, що такі практики підвищити свій обертальної манжети активації на підтягування.

-Широким Хватом

Зважені підтягування з малим числом повторень або ваги змоталися з високого числа повторень?

+823
birama seck 28 груд. 2017 р., 14:46:53

Ви повинні мати деякі гель підошва оббивка, яка допомагає як подушки ноги, яка допомагає вашим ногам відчувати себе легко бігати і так, що ваші ноги комфортно під час заняття спортом

+808
Lawrence Medina 17 лист. 2018 р., 18:52:21

Має значення порядок здійснення першої конкретного м'яза в Спліт рутинних справах? Наприклад, в груди/спина, плечі/ноги або біцепс/трицепс рутини, є вправи на конкретні м'язи першого питання (наприклад, груди до спини) або їх можна чергувати в наступному тренуванні так, наприклад, груди і спину тренувати незалежні один від одного?

+805
Archit Sinha 10 лист. 2018 р., 12:47:45

Я не знаю, якщо це дозволено, але я купив книгу під назвою Більше, стрункішою, сильніше, і я в даний час слідування такій програмі і я бачив гарні результати за останні 6 місяців. Це відмінна відправна точка, і ідеально підходить для новачків, тому що вона вчить вас основам, щоб зрозуміти, як тренування і харчування впливають на ваш організм, і це також розвіює багато міфів, які об'єдналися навколо так званого "здоров'я/фітнес/харчування" гуру.

Перевірте деякі з його блогу на muscleforlife.com

Також зробити пошук на цьому сайті для макро калькулятор і ви знайдете зручний невеликий калькулятор для розробки вашого макросу.

Відмова від відповідальності: я жодним чином не пов'язані з автором або muscleforlife.com. Мені просто подобається програма і знання, якими він ділиться.

Ох, і одна остання річ...вашу техніку, є набагато більш важливим, ніж як важкий можна піднімати. Не забувайте про це :)

+774
Arjun 20 січ. 2010 р., 10:58:34

Я 16-річний хлопець, який важить 140lbs і я струнка, але не худа і нездорова просто цікаво, що я повинен робити, щоб отримати мій прес показати

+711
lovefaithswing 2 лют. 2014 р., 18:53:32

Я роблю гімнастику протягом 2 місяців. Я бачу, що зростання м'язів руки, груди, ноги і т. д. Проблема в тому, що коли я дивлюся в дзеркало, я бачу, що жир, що покриває мої м'язи. Я намагаюся зберегти стійкий раціон. Їсть 5 невеликих прийомів їжі в день. Кожного прийому їжі містить білок, вуглеводи, ненасичені жири і велика кількість води. Я п'ю щодня 6 пляшок води. Вживання 5 фруктів або овочів на день. Єдина вправа, яку я роблю, щоб спалювати жир високо коліна, альпіністи, стрибки, випади, і віджимання з віджимань. Я хочу спалити цей жир погано. Я теж не хочу втрачати м'язи, роблячи багато кардіо. Що я повинен робити?

+672
Prasanna K Rao 14 лип. 2017 р., 04:30:00

Я б вибрав в залежності від того, що я бачу себе більш послідовно. Якщо я буду переможений, працює, усіма способами ходьби.

І тепер я збираюся покласти свої п'ять копійок, що ви повинні робити... плавання! Плавання є низький вплив, спалює калорії, як це нікого не стосується, і змушує вас виглядати ох-як-круто, коли ти виганяєш його на озері з друзями. Ваші суглоби і тіло буде дякувати вас. Плавання також буде працювати ваш абс.

+628
UP7 3 жовт. 2010 р., 05:02:47

Я займаюся кроссфитом і важкою атлетикою протягом року і активізувалися в останні чотири місяці і я в даний час на ~75% від ваги ГХ, зазначених на різні тренування. Я хочу підготуватися до вступу змагання регулярно робити серію з еталоном тренування крім регулярної програми Сила і епізодичну участь у заняттях.

 • Є десятки і десятки тестів wods, як мені вибрати універсальний підмножина?

 • Деякі з них припускають занадто важкою, іншим дуже багато повторень. Вага неминуче повинна бути розширена, але я повинен також дані, наприклад, 100 підтягувань на кількість, або просто вибрати AMRAPs з меншою кількістю повторень?

  (Варіація я грав з командою в WoD, де число повторень подвоюється, а партнер і я по черзі, так ми робимо тільки підмножина повторень і інші в той час як інша людина працює.)

 • Я повинен зосередитися на чомусь, крім тестів wods при підготовці? Плани, як навчальний план, варто було майже стільки ж, скільки мій абонемент в спортзал, тому я не поспішаю з цим.

+599
Zach Posten 7 лип. 2010 р., 11:51:46

Ваше питання занадто загальний, відповідь на ваше запитання знаходиться в поради спосіб життя, не план тренування ... спробуйте зробити дві речі, щоб почати

Перестати їсти і пити погань
Зробити деякі вправи вага тіла

Дотримуватися його протягом принаймні 2 місяці без чітів або розхитування і повернувся, щоб задати конкретні питання, якщо не допомогти вам втратити деякі жиру на животі і міцність конструкції. Удачі.

+554
user106020 15 бер. 2011 р., 12:43:40

Які деякі ефективні способи, щоб зменшити час відновлення? Я знайду час відновлення не перевищує 30 хвилин після важких фізичних вправ, таких як біг на короткі дистанції (на шосейному велосипеді), незважаючи на тренування досить регулярно.

+523
Arthur Wan 18 лют. 2010 р., 14:51:42

"Задниця-в-траві" (ГПТ) присідання не потрібні, крім, можливо, для Олімпійських важкоатлетів. Більш того, для переважної більшості ліфтерів, АТГ зменшити присідання стабільність і силу-виробництво на розтягування задньої поверхні стегна. Розглянемо наступний уривок з "аналізу сквот":

Для більшості людей, опускаючи стегна глибше зажадає ослаблення стегна проксимально, дозволяючи їм тягнути таз нерівно, округляючи поперек. Округлення спини призведе до зниження здатності підколінні сухожилля, щоб підтримати розширення стегна; це призведе до зменшення ефективності спину, а сила-передавального важеля, що робить його менш жорстким, а це піддасть нижній частині спини травми.

Будь ласка, розгляньте можливість сидіти навпочіпки тільки на глибину, при якій кожен з ваших вертлюжной западини нижче верхньої частини відповідної надколінка.

Заради безпеки, ви повинні зберегти повністю свої ноги на підлогу при присіданні, особливо з навантаженням на додаток до вашим власним вагою.

 1. Немає значущих стандарт для гнучкості гомілковостопного інше, ніж "я можу робити те, що я хочу зробити?" Я впевнений в тому, що може бути проблематично-надмірна гнучкість щиколотки.
 2. "Буцатися Підморгування" найчастіше є наслідком нездатності прийняти размет позицію і викрадати (тобто "витиснути" з боків) стегна/коліна під час присідання. Тим більше паралельно ви тримаєте ваші стегна, тим більше ймовірність того, що ви (можливо несвідомо) гнучкий/навколо поперекового відділу хребта та тазу ("впритул Підморгування"), щоб уникнути один або більше з наступних:
  1. обмеження тканин між стегнової і прилеглих АСИС
  2. притискаючи живіт/живота на стегна
+478
Adocracy 26 черв. 2010 р., 18:43:12

Після невдалої спроби відкрити банку інший день він прийшов до мене, що сила потрібна не причини в більшості вправ, а також, що це звичайне випробування на міцність у повсякденному житті.

Тому я хотів би зробити деякі вправи, які допоможуть побудувати силу, необхідні, щоб легко відкрити банку.

Які м'язи/групи м'язів використовуються при відкритті баночки (я думаю, що сила зчеплення є основним фактором) і які вправи допоможуть збільшити силу цих м'язів?

Зверніть увагу, я не особливо цікавлюся цими речами. Мене більше цікавлять більш традиційні вправи, вага тіла або вільні ваги (штанга/тупий) вправи, які також будуть будувати сила, я шукаю.

У мене є сила вежі, штанги і гантелі з перемінним вагою, доступних для мене.

+447
Ezra Perrin 1 січ. 2012 р., 08:59:29

Для поста я роблю сік/рідина швидко від Сонця до Сонця вниз. Я можу з'їсти один раз на заході, і перекус перед сном. Мені сказали, що я можу "гальм" мій обмін речовин настільки, що після я ніколи б не втратити фунтів. Це правда? Я знаю, "задати лікаря", але я не можу собі цього дозволити. Я знаю багато інших людей, які зробили це, і вони всі говорять калорій мені потрібно, і я буду в порядку. Так що безпечний спосіб зробити це? Я повинен зупинити мій нормальний вигнати і зумбі до закінчення посту? Або я повинен просто йти про моє життя?

+414
user107530 5 серп. 2017 р., 23:52:02

Так. Цілком можливо, щоб наростити м'язи на дефіциті. Цей процес називається "тіла рекомпозіціі" або "recomping". Складність при цьому залежить від досвіду, жиру у відсотках, інтенсивність навчання, підготовки дотримання, дотримання макроелементів, а також розмір дефіциту.

Людина тільки починає з 25% жиру може бути в змозі побудувати м'язи працюють 3 дні в тиждень, підніматися помірно, їв дефіцит в 500 калорій, і тільки білок. Людина з 5-річним стажем у 15% жир може бути в змозі побудувати м'язи, якщо вони працюють 5 днів на тиждень, підйом важкий, їсть по 150 дефіцит калорій, і ретельно відстежуючи кожен макроелементів. Професійний спортсмен на 10% жиру, ймовірно, не буде отримувати будь-які м'язи в дефіциті що б вони не робили.

У вашому випадку, це звучить, як ви робите прогрес з тим, що ти робиш. Ви не повинні нічого змінювати, поки ви не зупините.

Якщо ваші тренування починають відчувати втомлює навіть через підступ і ти втрачаєш прогрес, то ваші калорії занадто низький і необхідно збільшити їх небагато. В іншому випадку ви не зможете продовжувати тренуватися в інтенсивність потрібно нарощувати м'язову масу.

Якщо ваші вправи не так втомлює, але ви не досягли результату, то потрібно збільшити складність вправ. Це може бути або більше вага, більше повторень, більше наборів, більш складним вправам, різні вправи і т. д.

Якщо ваші тренування не виснажливі, але ти повертаєшся, то ви, ймовірно, обидва працюєте занадто важко і гризе занадто великий дефіцит. Опускати тренування і побудувати назад. Трохи збільшити кількість калорій, щоб допомогти.

+409
NMSven 19 серп. 2018 р., 11:55:48

Використовуючи ще й інші м'язи змусить вас спалювати більше калорій і збільшити ваш надлишок після вправ кисню (КПОС). Безумовно, Я раджу вам працювати все ваше тіло, а не просто працює. Я працюю мою верхню частину тіла через день і ноги і бігати в дні між.

+387
dishap 10 трав. 2012 р., 12:40:58

Працювати з допомогою дитина не збирається зробити вас дуже сильним і в змозі або гнучкий. Людські немовлята не зростають достатньо швидко, щоб бути складним інструмент опору. Також вони не обладнані хорошими ручками. Це облом!

Я голосую за вік-відповідний попередньо ходьба/повзання діяльності, боротьба, ігри в м'яч замість цього. Крім того, бігати з дитиною в бігову коляску. Здійснювати довгі прогулянки з малюком додається, в той час як вони дрімали зробити деякі гирі гойдалки або спині присідання в домашній спортзал, який ти купив для себе.

+379
Ed4 22 бер. 2013 р., 11:14:52

Це відбувається надто з моїми черевиками. Я вважаю, що це пов'язано з моєю звичкою підніматися і поставивши ноги а не які-небудь недоліки в своєму тілі баланс або моя 'хода' ...

Я знаю, я йду в пронації ходи. В результаті зовнішній каблук з усіх моїх черевиків завжди сильно зношуються швидше, ніж будь-які інші частини єдиним.

Що по-пронація/супінація?

Людина, яка по-pronates спочатку вражає землю на латеральної(зовнішньої) сторони п'ятки. Як індивідуальні трансфери ваги від п'яти до плюсни, стопи не прокатує досить далеко в медіальний(внутрішній/центральному) напрямку. Вага розподілена нерівномірно по всій плюсной, з надмірною вагою лягає на п'ятої плеснової кістки, в напрямку бічній стороні стопи. На цьому етапі хода, колінного суглоба, як правило, але не завжди, відстежити боків пальця.

Простими словами, коли я ходити або бігати, мої коліна, як правило, триматися подалі від один одного, а не перебуваючи в безпосередній безпосередня створення видимого розриву у мене між ніг.

Усунення:

 1. Купити нову пару кросівок, які допомагають запобігти надмірній супінація. Отримати пару, які мають зігнуті в минулому, що означає , що вони зігнуті всередину, як чіп, і, які пропонують хорошу амортизацію, коли ви запускаєте в них.

 2. Записатися на прийом до ортопеда для установки для ортопедії, яка пропонує додаткову підтримку. Кидок буде зроблений з вашої стопи, ортопедичні будуть розроблені на основі цієї.

 3. Розтягнути задню частину ноги, щоб полегшити underpronation. Одного такого ділянки-це собаки мордою вниз стрейч йога. Ляж на живіт, руки під плечима. Завити ваші пальці під ноги і змусити себе піднятися в повітря. Ходити руки назад, як ви підніміть стегна в повітря і штовхати свою вагу назад в сторону п'яти. Тримайте коліна прямо весь час. Ваше тіло повинно сформувати 90-градусний кут в цій точці. Потримайте розтяжку протягом 30 до 45 секунд, відпустіть і повторіть три-чотири рази. Робити це три рази в день.

Ви завжди можете погуглити і вам крім інформації про underpronation і знайти кошти самостійно.

+366
slash3b 5 серп. 2012 р., 00:36:18

Ваше питання досить суб'єктивний, тому що ніхто не може сказати вам, скільки бігати, чи дійсно ви будете ще радіти цьому регулярні заняття. За допомогою дієти і часу доби, це все особисте і вам доведеться визначити його для себе.

Перший пункт, який я хотів би підкреслити (крім вже визнали необхідність кинути палити), це те, що дається вашої історії та малорухливий спосіб життя, записатися на прийом до лікаря і нехай вони знають, ваш запропонований режим тренування. Вони можуть зробити фізичний іспит, і нехай ви знаєте, якщо це безпечно, щоб почати заняття.

Як тільки це буде зроблено, що я б порекомендував для вас спочатку є програма під назвою "Диван для 5K", який є програма розроблена, щоб люди, які не пробіжать до рівня, коли вони здатні бігти 5к (трохи більше 3 миль). (Посилання також пов'язано додаток). До того часу, ви дійдете до цієї точки, ви будете знати, що вам дійсно подобається бігати, чи це просто ендорфіни, які виробляються з допомогою вправ.

Якщо вам не подобається біг, це нормально. Спробувати велосипедом. Плавання. Піші прогулянки, що завгодно. Знайти вправа/Вправа, що ви любите робити, тому що якщо ви любите ви його набагато більш імовірно, щоб тримати з ним, і це назва гри.

+285
techbio 14 жовт. 2014 р., 21:25:58

Я займався BodyPump для десятиліття, з 90-х років. Я почав робити ВР, коли вони грали в Новій Зеландії кришка музиці, коли вони грали Хака.

Так, ви можете поєднувати ВР і підйому (кардіо). Насправді, я вважаю, що BP є відмінним інтро для підйому. Ви отримаєте багато обсягу і зробити в пристойному стані з БП. Ви також отримаєте деякі основні інструкції, акцент на базові. Ви отримаєте деякі основні різновиди. Ви зможете зробити краще м'язовий тонус, але ви не наберете більшу масу. Якщо ви хочете масу, то вам потрібно підняти важкі, ніж важкий для вас. Але перш ніж ви піднімаєте важке, то спочатку необхідно збільшити інтенсивність тренувань (повторень до вагу Лотта Лотта) і BP забезпечить це.

ВР допоможе вам у тренажерному залі, вибивши годину телеапаратури і це тільки початок. Але є набагато більше, щоб дізнатися після того, як ви відчуваєте себе комфортно.

+219
Rafael Boszko Lucena 14 квіт. 2014 р., 09:32:34

Я 173см, 67 30 кг йоу чоловік. У мене співвідношення жиру близько 12%. Я хочу кинути 1 кг жиру і набрати 4 кг м'язів за пару місяців. Я ходжу в тренажерний зал 3 рази в тиждень і використовуючи шейкер протеїн два рази в день. Я низьким вмістом вуглеводів. те, що пропонується кількість курки/індики/страви з червоного м'яса, що я повинна споживати щодня?

+182
David Perlman 14 січ. 2010 р., 05:45:25

Ну, щоб знайти стійкість в кінці тренування можна спускатися як можна повільніше. Це перша вправа, може бути, за вами, але ви можете використовувати його для перегляду своїм тілом і з'ясувати, що можна зробити краще.

Далі. Не дихає проти вас. Знайти ритм і дихання на шляху це нормально для вас. З 3-5 повторень, що дуже складно. Було б добре, щоб зробити більше повторень, щоб знайти його. Групи можуть допомогти, також є спеціальні машини, щоб допомогти / зайняти деякий вага - хоча підтягнути. У будь-якому разі ідея, щоб спробувати зробити більше, щоб знайти ритм.

Здається, ви робите дуже багато з своїми біцепсами. Може бути, це, що це м'язи слабкі в ланцюжку, але це буде досить підозріло. Не думати про руках, думати про спині, грудях піднімаючи вас.

Зчеплення. Я б дотримувався на плечах широким хватом - Це найефективніший. Звертаючи і збирається по всьому утруднить.

Крім усього цього - ви можете активувати більше м'язів по-різному рухатися. Це чудово, але правилом є те, що вам потрібно зробити близько 10 повторень при нормальному русі.

Сподіваюся, що це допоможе. Якщо у вас є питання. Просто поставити коментарі, і я буду оновлювати відповідь!

+179
Muhitmonsur Monsur 24 лют. 2012 р., 19:19:42

Вони майже напевно не будуть збій на кожному комплекті, і, можливо, навіть не на всі набори.

Точні деталі залежать від програми до програми, але комусь робите 4 підходи по 8, як правило, використовують вага, який вони могли реально підняти на 10-12 повторень, якщо вони були, щоб спробувати один, максимальний набір. Є кілька способів вони можуть домогтися цього:

 1. Не збільшуючи вагу, поки вони не можуть отримати всі свої представники. Так, якщо атлет намагається присед 4х8 в 120кг, і вони насправді тільки 8, 8, 7, 6, то вони б повторювати один і той ж вагу на наступному тренуванні і сподіваємося стати ближче 4х8.
 2. За допомогою програми, яка має встановленому відсотку від їх один повторний максимум (1ПМ). Е. Р. Для 4х8 програми можуть прописати, що вони використовують 70-75% своєї ваги 1ПМ, який є реалістична сума для більшості людей сидіти навпочіпки на 4 комплекти 8.
 3. За допомогою системи ауторегуляції, як представники в резерві (Рір) або швидкість сприйманого навантаження (RPE). Ось вони будуть оцінити складність кожного набору, а також регулювати вагу з метою ураження цієї мети. Е. Р. якщо мета РПЕ було 8 (з 10), і перші три сети по 120кг суб'єктивно відчував ЗІЗОД 8, 8.5, і 9, то вони можуть втратити вага приблизно 115-117.5 кг, щоб зменшити труднощі у фінальному сеті.

Крім того, вони можуть йти у відмову або майже відмову, а просто довільно скидають вагу кожного набору, щоб дозволити їм досягти мети розраховувати реп.

+177
sixth 16 серп. 2018 р., 14:24:27

Ви показуєте занадто багато увагу на найдрібніші деталі. Не зациклюйтеся на якийсь аспект, і ні в якому разі не відволікайтеся на дрібниці. Нехай ваше тіло диктувати, скільки ви робите і скільки ви піднімаєте. Перейти до вдосконалення техніки, а не спроба дуже важких ваг. Дослідження встановили сайтах, яким можна довіряти. Подивіться, що ви їсте, і пам'ятайте, ні ковзанів, ні срібні кулі. Просто гарне збалансоване харчування, з великою різноманітністю. Забув доповнити, таблеток і енергетичних напоїв. Вода-це добре і недорого. Пам'ятайте, що є дуже багато чудових процедур з використанням тільки ваги тіла. Не нехтуйте аеробної елемент, і тримати від масштабу. Ви отримаєте у формі, сильний, і будувати м'язи, потрібно в гарний час, використовуючи різні вправи. Сподіваюся, це не дуже багато інформації, щоб переварити за один раз. Давид Ш Корнуолл

+175
VITRIOL 26 черв. 2017 р., 06:24:24

Хто що організованого проведення заходу займався ткацтво В і з повільних заквасок, які наполягають на просуванні вперед. Це нелогічно для більшості подій, як вони є чіп-тимчасовий, коли ви перетнете стартову лінію, і тоншають грубі. У великих турнірах сотка може тривати весь час.

Дісней працює (напівмарафон і вище) спроба дещо пом'якшити цей, як ви покладете Починаючи загони основі разів в інших поточних подій, які повинні бути доказові онлайн. Звичайно, там будуть якісь спроби обману, але там, здається, системна організація повільні бігуни, починаючи з першого.

Колеги почали диснеївський марафон у загін з, еліта, Б дуже швидко. Він навіть почав на початку C, а ще пройшов огрядний чоловік ходить марафон. І ще кілька повільних бігунів. Як вони туди потрапили?

Моя дружина побігла Принцеса половиною, і я була в шоці з приводу повільних бігунів, які йшли тільки в півмилі від гонки. Вона провела всю гонку ткацтво і з людей, і додав більше однієї милі до її раси з-за біг боком (на основі Apple спостерігати і "мої роботи" на її телефоні).

Найстрашніше полягає в тому, що було кілька груп пробігу-ходунки, які, здавалося, будуть організовані Дісней. Ці групи були великі (понад 50 осіб) і очолював людина, що несе табличку з рекламою темпи мети. Незважаючи на їх темпи значно повільніше, ніж моя дружина, всій групі потрібно запустити попереду її. Найшвидшим з групи вона пройшла їхав в темпі півтори години повільніше, ніж її. Наскільки це розумно?

Проходячи повз цих великих груп може бути досить проблематичним, оскільки вони, як правило, займають всю дорогу.

Так що моє запитання чи Є ви, що є системна проблема з загороди розміщення RunDisney це? Людина може просто заплатити, щоб бути поміщені у більш ранньої загін?

+165
Benito Bertoli 25 лист. 2018 р., 04:43:37

Я дуже худа і я шукаю, щоб поставити на вагу, набирають м'язову масу. Я 6 футів 2 і важить близько 160 фунтів. Я готовий змінити свою дієту. Я їм тихо, багато шоколаду і чіпсів, але не фастфуд. Я займаюся спортивної команди і тренуватися 2 або 3 рази в тиждень, але будуть шукати, щоб потрапити в спортзал більше. Будь-які поради будуть з вдячністю.

+154
qpaaazad 22 лют. 2014 р., 12:33:46

За даними декількох джерел, хорошим оцінками становить близько 2 секунд за фунт за милю (це що-то близько 2,7 секунд за кг км). Зверніть увагу, що це не лінійна формула, є точка, де втрати більше ваги призведе до втрати м'язової маси, яка, ймовірно, буде знижувати продуктивність. На жаль я не зміг знайти жодних наукових досліджень на цю тему.

На основі цього числа 2,7 секунди за кг на км і що ви втратили 10 кг і працює більше 10к, визначає: 2.7 * 10 * 10 = 270 секунд! І це час базується тільки на втрату ваги, тому з додатковою підготовкою ви могли б очікувати, щоб зробити краще!

+95
niksfirefly 3 груд. 2016 р., 03:38:34

Так, вертикальні ряди є одним з найбільш небезпечних вправ для плечей, поряд з Підтягування широким хватом за голову pulldowns і т. д. Я б настійно рекомендуємо не робити їх. Вони можуть навіть поранити твої плечі до точки, де вони страждають від постійного ушкодження, або там, де необхідно хірургічне втручання. Якщо ви хочете зміцнити ваші дельтовидних і пастки, я пропоную робити знизує плечима, натискає на плече, бічних піднімає, зниження летить, а передні піднімає.

+23
Oyram 10 трав. 2011 р., 07:02:10

Я готуюся до полумарафону в жовтні і почалися мої тренування два тижні тому. Я звик працювати, як частина моєї тренування з боксу, але кинув 7 років тому, коли я зламав руку. Я ніколи не бігав далеко, зазвичай 2/3 милі.

Однак, коли я вперше почала працювати обидва коліна відчуваю себе дуже хворий. Я хоч і досить 10 хвилин біль знімає багато чи йде повністю.

Я боюся, що я роблю важкі пошкодження на коліна біль. Я великий хлопець (6 футів 3, 18ст) але у мене достатньо тренерів для мого стилю бігу.

Я чимось образив чи там зігрітися я міг зробити для полегшення вирішення цієї болем? Я приймаю глюкозамін в рідкому вигляді і робити різні тягнеться на даний момент.

+20
allnatural 20 жовт. 2018 р., 04:52:03

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil