Коли для розтягування та піни крен

Я повинен розтягнути або крен піни після тренування або тільки коли відчуваю біль у м'язах. Допоможіть Плз

+450
Hanif Khan 9 лист. 2018 р., 00:13:15
29 відповідей

Як розраховуються калорії в їжі?

Вони підсумувати енергії в кожній молекулі? Наприклад, при спалюванні матеріалів і розрахунку виходу енергії.

Або це значення повинно представляти енергію, що людське тіло буде витягти з цієї їжі?

Чи вони тільки підсумувати елементи, які ми повинні засвоїти (білок, вуглеводи, жири) ?

Наприклад, деревина містить багато енергії. Ми бачимо, що при його спалюванні. Але людський організм не в змозі зламати робили волокна для добування енергії з деревини. Ми не їмо дерева, але я припускаю, що існує кілька елементів, що містяться в їжі, що ми не перетравлюють, але які містять енергію.

Крім того, жир міститься багато енергії в порівнянні з вуглеводами білками, але людський організм має набагато більш складний час для обробки жирів і витягувати з нього енергію (катаболізм).

Це енергії, виведеної з катаболізму жиру, який розраховується або знову теоретичне кількість енергії в жировій тканині (спалювання).

+857
Michael Sovich 03 февр. '09 в 4:24

Ваш режим мені подобається, хоча це особисті уподобання справу. Ключ повинен тримати його коротким. Скорочується період відпочинку (30-45 сек, максимум). І постійно збільшувати ваги. Це, безумовно, допомагає робити складних процедур, а не працювати на окремі групи м'язів. Але є деякі процедури, які в основному не включати інші групи м'язів (наприклад біцепс). І не повторювати одні й ті ж процедури кожен раз, коли ви працюєте на м'язову групу. Спробувати щось інше або різних комбінацій кожен раз, коли ви тренування. Харчування, відпочинок і сон також допоможе вам величезне, щоб досягти піку, які ви встановили. Як довго, як ви зосереджені, рішучих, послідовних і не нашкодити собі в процесі ви добре йти. Ви робили це раніше. Ви будете робити це знову.

+776
TomTomSamSam 15 черв. 2017 р., 21:57:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Тому я не ставлюся до гімнастики, але мого будинку є один. Все у мене є доступ до гантелі, які починаються в 10 і доходити до 50.

Як я можу збільшити мої тренування з цими гантелями? Я зробив деякі дослідження і спустити тренування з Bodybuilding.com і просто перетворити штангою вправа на гантелі їх еквівалент.

Наприклад, я роблю жим гантелей замість штанги лава для преса.

Проте я відчуваю, що там повинен бути кращий спосіб.

Які-небудь пропозиції?

+769
Laura L 9 серп. 2019 р., 23:48:13

Для мого TR4000i, це звичайний текстовий файл IHPUSER.TXT:

ім'я Джейсон,
вік,45,
секс,чоловік,
вага,167,
висота,70,

Я не знаю, як це зробити в цьому редакторі, а файл закінчується нижче висоти,70," лінії, а не в кінці його.

Там може бути більше в цьому форматі, що я просто не увійшли на web-сайті служби.

І ще деталь на Кріса ч відповідь про файл журналу:

 • Стовпці 5 і 6 в USER.txt калорії і кроки, відповідно.
 • Швидкість і відстань для мене вимірюється в милях на годину та миль.
 • Бігова доріжка записує в журнал кожні двадцять секунд; на мій світ змінюється з зеленого на червоний на мить під час запису.
 • Перша запис подальшого запуску вводиться відразу після останнього запису попереднього запуску.
 • Коли я завантажити на веб-сайті експлуатації файл USER.txt видаляється і IHPUSER.TXT файл перезаписується.

Я не отримую достатньо від мого життя значення рахунки, щоб продовжувати--я думаю, що нехай це проміжок і просто зробити свій власний аналіз журналів з допомогою Excel.

+768
Robert Le Monds 31 груд. 2014 р., 05:31:56

Я хочу бути в змозі швидко бігати. Суб (7.5-хв / миля) на дистанції марафон. Я намагаюся з'ясувати, чому я не можу запустити, що темпу навіть на 1 милю. Я не зацікавлений в витривалість ще. Будинок на витривалість в повільному темпі це не так, як я хочу тренуватися.

Якісь такі пункти не так?

 • на тільки змінні, які впливають на швидкість (1)каденції (2) довжина кроку.
 • каденція має дуже низьку верхню межу. (170 кроків / хв), здається, як можна вище.
 • крок змушує вас бути рух вперед, і піднята вгору. І цей "підйом вгору" побічний ефект є реальним стримуючим фактором.

Таким чином, бігуна, який хоче виїхати якомога швидше, необхідно тільки працювати над мінімізацією співвідношення (маси тіла) / (сили ніг), вірно? Гравітація-це уповільнення мене вниз. Є інші змінні, які могли б змусити мене бігати?

(Я вже з'їсти хорошу дієту. І я не можу повірити, що питання гідратації для пробігів всього в 3 км).

+737
njjufeng 10 бер. 2014 р., 02:55:13

Ця позиція стільки ж неправильно, Як правильно.

Якщо ваша мета-чиста гіпертрофія або ви хочете більше зосередитися тільки на грудні м'язи і плечі цього типу "стиль" краще також не мати великого впливу на хребет. Будь ласка, подбайте, щоб тримати лікті ближче до тіла, потім хлопець на зображенні, як це корисніше для ваших плечей.

Якщо ваша мета-сила, ви повинні розглянути стиль різний і лікувати жимі в цілому рух тіла. Тому ви повинні використовувати ваші ноги і щільно назад. Є багато різних відео на YouTube, і ви повинні знайти правильну форму для вас.

Правда, насправді досить проста – обидві сторони можуть бути корисні у вашій професійній підготовки, в залежності від вашої мети... http://angrytrainerfitness.com/2012/01/fitness-fact-or-fiction-bench-press-feet-up-or-down/

Загалом немає рецепту на те, що правильну форму, постарайтеся знайти його для своєї мети і тіло та працювати над ним.

Головне-це завжди думати про плечах та спині розвитку, як люди в наш час нехтувати частини тіла, які не видно в дзеркалі, але мають важливе значення для м'язового рівноваги і здоров'я.

+726
zxbin 17 лют. 2018 р., 16:52:10

Ви знаєте цей момент. Ви прокидаєтеся кілька днів після тренування і думаю собі: "Ах, тепер я це відчуваю". Технічний термін для цього після тренування свідчить про напружених зусиль, це крепатура або Домс.

Що таке дім?

Коли ми працюємо наші тіла важче, ніж вони звикли, то природна реакція-це запалення. Домс-це тимчасова болючість відчувається 24-72 годин після тренування через мікротравм м'язових тканин.

Коли наші тіла не можуть впоратися з фізичним навантаженням пошкодження м'язів, ми відчуваємо Домс. Цілюща реакція приводить до збільшення сили і м'язової маси.

Так що Так, ви можете відчувати себе, якщо ваша тренування була ефективною.

Варто також зазначити, що, хоча більшість вправ можуть викликати деякі Домс, вправи з великим акцентом на ексцентричній фазі (подовження або фаза розтягування) відіграє найважливішу роль у прояві Домс.

+676
Fawaz Siddiqi 20 вер. 2018 р., 23:38:31

Добре набирає вагу і не сила, по суті, означає, що ви будете набирає жир???!! Значить, ви не можете бути в змозі зробити ці 3 віджиматися на всіх.

Упор на міцність - перевірити мій відповідь на попереднє питання: Ця програма хороша для досягнення функціональної міцності і фітнес?

Поїзд простий і жорсткий, поїсти і відпочити! Удачі

+651
Nabiha21 11 лист. 2019 р., 23:17:24

Я думаю, що більше інформації буде корисно, де болить, і які вправи(и) ви виконуєте. Біль спосіб вашого тіла сказати "стоп", що ви не продовжити робити те, що може викликати коротке (чи довгу) термін "шкода" - в залежності від рівня болю, ваш поріг природної болю і де біль. Багато разів біль-це ознака того, що ви виконуєте вправу неправильно - тому, будьте обережні і отримати допомогу/консультацію до судового розгляду. Зв'язки-штами, сухожиль-сльози і кісток-стрес-фактур є загальними для новачків в тренуванні і може зупиниться будь подальший прогрес.

+587
Prajwal 4 квіт. 2019 р., 23:39:28

Так, я вважаю, він відомий як гад основної військової підготовки (Примітка: я читав, у мене немає особистого військового досвіду).

Ден Джон розповідає докладно про завантажених несе якщо ви хочете спробувати щось трохи інше. Вони прекрасно підходять для підвищення працездатності, спалюючи більше калорій, збільшуючи силу і витривалість, і просто робить вас витривалішими всіх навколо (тому що обіймає мішок з піском на груди і намагається ходити, поки вона намагається зруйнувати вас будує характер).

Коротше, якщо вам нудно просто мати зважений рюкзак, під час прогулянки, ви можете спробувати обіймати його до грудей, носити його в одній руці (Примітка: поміняти руки на половині шляху), несучи його над головою (ви можете отримати дивні погляди людей), несучи його над головою в одній руці (аналогічно), проводячи його через свої плечі, нести його на одному плечі, поклав його в сани і перетягніть його, поклав його на санки і штовхати його, поклав його в машину і штовхати машину, поставив рюкзак на одного і дати один спинці... ну, гаразд, я трохи захопився, але ви отримаєте ідею, є кілька різних речей, які можна зробити з навантаженим рюкзаком :)

+560
Mamadou Billo 9 лют. 2015 р., 02:07:27

Я почала з йоги в Сац, один з місцевих шведських мереж тренажерному залі. Їх підхід орієнтований на фізичну частину йоги, вони мають свій фірмовий стиль "Сац йога". Для мене це був хороший вибір. Просто для експериментів, я пробував інші, більш духовні форми, але це не для мене.

Я поклав мою власну рутину на основі Сац йога і вправи я взяв з YouTube і DVD. Одна форма, розроблена в Швеції, я думаю, що є більш незалежні точки зору стосовно духовної (в майстерні за пару вечорів кілька років тому) Viryayoga.

Що стосується книги, я можу порекомендувати дві книги: - Круто йоги трюки Остін Міріам - Йога як медицина Маккол, Тімоті

+543
Nihanth 1 жовт. 2014 р., 07:31:13

Запалення є невід'ємною частиною зцілення. З Вікіпедії:

Він був також припустили, що гострі локалізовані запальні реакції для скорочення м'язів під час тренування [...] є необхідною умовою зростання м'язів. У відповідь на м'язові скорочення, гостра запальна реакція ініціює руйнування і видалення пошкоджених м'язових тканин. М'язи можуть синтезувати цитокіни у відповідь на скорочення [...] ці гострі збільшення цитокінів у відповідь на скорочення м'язів, допомагає почати процес відновлення м'язів і зростання шляхом активації супутникових клітин в запалену м'яз. Супутникові клітини мають вирішальне значення для адаптації скелетних м'язів до фізичного навантаження. Вони сприяють гіпертрофії за рахунок надання нових myonuclei і відновити пошкоджені сегменти зрілі м'язові волокна для успішної регенерації після травми або фізичним навантаженням пошкодження м'язів; високий рівень пауерліфтерів може бути до 100% більше супутникових клітин, ніж у нетренованої управління.

Тепер, чому обмерзання ваші сухожилля і м'язи після фізичних навантажень корисно? Це, звичайно, знімає біль, але не втратити не давати запалення на самоплив деяка гіпертрофованість вигоди, або ж обледеніння не реально знижують імунну відповідь?

+503
Andrew Marks 5 вер. 2010 р., 08:11:47

Я завжди орендував велосипед, коли я у відрядження в США, я часто ходжу в районі затоки, і я оренди від blazzing-сідла, у якого є досить нагрянути Тріатлон велосипеди.

Одного разу я дав оголошення в craiglist орендувати велосипед на тиждень (або на час мого відрядження) і він дозволив мені використовувати його безкоштовно і тренуватися з ним... в Європі (де я живу) я прошу, щоб їздити на поїзді і упакувати свій власний велосипед, навіть якщо він хотів взяти нічний поїзд...

Для купання я намагаюся шукати басейн навколо, але не занадто багато, так як це фін сильний і працює, що можна зробити скрізь (так я навіть запустити одного разу на узбіччі шосе заблукати)

+494
ohhitherefolks 9 квіт. 2012 р., 12:16:40

Що ви маєте на увазі це, можливо, м'язовий спазм, тобто мимовільне і насильницьке скорочення м'яза.

+459
user62194 3 квіт. 2018 р., 00:32:00

Відповідь ви отримаєте на спорт досить повний, хоча трохи не в м'язах пояснення.

Ви хочете хорошою твердої серцевини і додаткових сила руки, в поєднанні з міцною основою. Я б запропонував повний тіла вправи, такі як віджимання, присідання, планка роботи і зокрема робота деяких м'язів я б додав кабель відбивні від високої до низької і від низької до високої.

Гнучкість теж буде великим фактором у вашому гойданні. Якщо ви не гнучкий, то єдиний спосіб отримати більше поворот плеча (і, отже, більш тривалий дуги, яка, в свою чергу, дає вам більше часу, щоб прискорити в клуб) почати підніматися ваші руки подалі від вашого тіла, який дасть вам, що літати ліктя проблема.

Інші поради з приводу відповідності вашого обладнання відмінне, я використовував звичайний гнучкий вал, і не могла контролювати його, тому що я був порушений, і це було дуже пружний. Якщо ви починаєте прискорюватися більше, то ви можете подивитися на отримання більш жорсткий флекс. І навпаки, якщо вал занадто жорстким для вашого гойдалки, ти втрачаєш відстані, тому що ви не отримуєте стільки з вашого клубу, тому що ви не рухатися достатньо швидко, щоб отримати вал Гнучкий а потім прийти через кульку.

Це типовий відповідь Golfer для того щоб подивитися на ваше обладнання, але насправді в першу чергу я хотів би подивитися, особливо враховуючи, що у вас вже є прямий польоту м'яча. Знайти де-те, що можна виміряти свою швидкість гойдання за кілька різних клубів, і вали до вашої швидкості гойдання.

Зробити це й додати більше гнучкості і опір обертанню працювати, і я б припустив, що ви могли б потрапити в 250 діапазон досить легко, і, ймовірно, все ще зберігають точність.

+449
Moumou 23 січ. 2018 р., 11:53:50

Припустимо вам практикувати 4 рази в тиждень в тренажерний зал регулярно і один раз біг (30 хвилин) в тиждень. Кожне тренування в тренажерному залі становить від 45 хвилин до 1 год 30 хвилин.

Я у фазі масового будівництва. Я часто забував з'їсти достатньо їжі протягом дня, тому що я теж вчуся. Тому я їм переважно у вечірній час і безпосередньо перед сном. Є дві проблеми, коли збирається спати

 • якщо я їм білки молочної сироватки (який мало креатину всередині) або хліб з білками, мій живіт здувається і я відчуваю біль у дванадцятипалій кишці transversum в лежачому положенні, але не височини. Креатин може викликати симптом.
 • так що іноді я вирішую не їсти перед сном, але тоді я повинен прокидатися і їсти вночі, бо я так хочу і відчуваю себе слабким.

Я зацікавлений в тому, щоб регулювати дієту у вечірній час і як готуватися до сну. Які гарні поживні речовини і скільки і коли точно?

Коли ви повинні з'їсти креатин? Я думаю не перед сном.

+447
c0bra 31 бер. 2017 р., 16:47:59

Дати вашому тілу перерву. Збільшення ваших калорій на тиждень або дві, потім їх зменшують приблизно від десяти до 20 відсотків в день. Ваше тіло буде вийти в режим голодування, і ви будете повільно почати знову втратити. Найгірше, що потрібно зробити-це панікувати, коли вага йде вгору і повернутися в своє тіло карає рутини.

+442
schneJD 26 бер. 2016 р., 14:49:03

Я б порадив вам дві речі:

 1. Випити трохи теплої води з лимоном, він вбиває жир.
 2. Ви можете спробувати йогу - https://www.youtube.com/watch?v=oYWJGdZG-wg
+418
Redglyph 27 лип. 2019 р., 04:26:01

Коли люди в роликах про паркур робити сальто, вони виглядають круто, але це дійсно важливо робити це? До якої ж міри треба зробити фліп (тобто висот, перешкоди)? Крім того, що фліпи повинні початківця вчитися?

+386
Killemsetti Teja 12 лют. 2019 р., 20:22:04

Це гарна ідея, щоб займатися порівняно важкої сесії верхньої частини тіла + основної гімнастики (читай, віджимання/підтягування/підтягування) приблизно через 12 годин після тривалого пробігу (10к+) - якщо один відчуває себе добре і не вичерпані, але пульс все-таки трохи завищені?

Якщо ні, то скільки зазор ідеал? Треба почекати, поки пульс повертається в нормальний стан?

+375
I s mir Group 8 бер. 2017 р., 00:31:50

Я розглядаю вейпинг іноді у вихідні, коли гуляємо з друзями. Не курю звичайні сигарети.

Як погано б це для моїх тренувань?

+361
Geeky Ninja 26 груд. 2017 р., 10:28:55

Хтось може дати вам кращий відповідь, але я буду вказувати на деякі існуючі відповіді, які ви можете хотіти розглядати.

Коротше, дієта має найбільший вплив на ваші жирові відкладення магазинах. Якщо ви скрупульозно підраховують калорії протягом декількох днів (2 тижні це дуже добре), то ви дійсно не можете сказати, що ви правильно харчуєтеся.

Вам не потрібно рахувати кожну калорію для іншої частини вашого життя, але ви повинні робити це досить довго, щоб зрозуміти, калорія до калорії, що ви кладете в ваше тіло.

+345
alexr5i5nvd8 17 квіт. 2013 р., 01:11:59

З'їсти більше. Немає ніякого способу, ви не після того, як ви достатньо їжі набрати вагу. Якщо ви думаєте, що ви їсте, але ви не набирає вагу, то ти помиляєшся... є більше. Ви не повинні їсти як нормальна людина, ви повинні їсти як людина, яка має супер високий метаболізм.

+321
olgacosta 29 груд. 2015 р., 07:47:24

Так я почав свою нову роботу близько 1,5 місяців тому, я був зручно розташований поруч з охолоджувачем води. Це означає, що я отримую багато води. На здоров'я більше, ніж 8 склянок на день. А тепер ось моє питання:

Я повинен бути питної гарячої або холодної води?

Кріс Джетин запропонував пити холодну воду, оскільки це змушує організм витрачати більше енергії на нагрів води, тим самим створюючи трохи більше дефіцит калорій під час дієти.

З іншого боку, я читав пару статей в інтернеті, які припускають, що вживання гарячої води як-то допомагає очистити організм і допомагає не заснути.

Який з цих краще пити і чому?

+254
Magurizio 5 черв. 2011 р., 14:58:15

Отже, я займаюся звичайної тренування на деякий час тепер. ІДК точно, наскільки це ефективно, але це, звичайно, здається ефективним для мене і я люблю його, тому що кожна вправа-це те, що я можу масштабування(шляхом додавання ваги або міняю свою форму в деякому роді), як я стаю сильнішою, і його приємно і просто.

Наприклад, 15 віджимань може здатися простим, але я роблю їх дуже повільно на шляху вниз з вузьким хватом і зараз, що, безумовно, досить складний.

Щоб зрозуміти, чому я роблю вправи я роблю, ви повинні розуміти, що я працюю з дому. У мене є бар/ваги, але немає лавки, тому в даний час, я використовую тільки в барі за тягу, і я можу тримати вагу себе як чайник дзвін для присідань.

3 схеми:
 2 хвилини планка
 15 віджимань
 15 присідань
підтягування/chinups
станова тяга
3 дні в тиждень

Моя проблема з дошками.

Я в точці, де тепер я можу постійно тримати дощок з моїх рук, торкаючись один одного, а лікті трохи попереду мене ( я читав це складніше варіації завдяки додаткової стабільності роботи з АБС) по 2 хв. на всіх 3 ланцюгів.

Я не думаю, що дошки користуються мені стільки більше, що тепер я можу зробити їх легше, і я не хочу, щоб просто спробувати, щоб тримати їх довше, тому що я не думаю, що б мені як би перемикання на вправи або робити складніше варіації.

Отже, я шукаю поради про те, що мій наступний крок повинен бути.

я повинен:

А.) тримайте дошки на довше і довше

Б) зробити деякі нові варіації (може бути, один Легг-все, що треба)

С.) почати нове вправу (може бути, дракон прапори або що-то, виглядає весело)

+242
Prashant Gupta 28 квіт. 2013 р., 03:34:46

Може вправи для нижньої частини тіла допоможе мені? Абсолютно

Вони стоять мого часу? Так, і я включив ті, які ви отримаєте з спортзалу.

Якщо так, то які вправи потрібно робити?

Почнемо з нижньої частини тіла та основні тренування з обтяженнями. Потім переходьте до пліометріка. Це допоможе продуктивність праці, знизити ймовірність травм і збалансувати свій загальний організм. Виберіть з деяких з наступних вправ.

Типи зміцнення вправи

 • Для бігу, пліометричні або вибухові силові тренування можуть поліпшити ваші нервово-м'язового контролю, збільшуючи свою силу і владу. Це покращує вашу економіку руху, або "Управлінням економіки", і тому дозволяє працювати більш плавно, з меншими витратами і, ймовірно, менше болить. Пліометричні тренування можете навіть нарізати біг на витривалість час навчання і ще поліпшити свої результати. Однак, перш ніж ви спробуйте пліометричні навчання, ви повинні мати тверде підставу міцності.
 • Дизайн нижньої частини тіла та основні зміцнювати м'язи, щоб дати вам сильніше відштовхнутися носком, передній привід і кращу амортизацію при приземленні, як ваші м'язи поглинають шок. Думаю, з точки зору функціональних рухів, кілька груп м'язів та специфіки підготовки кадрів для бігу. Деякі пропозиції:
 • Для сильних ніг відштовхнутися носком або теляти піднімає з або без ваг або машини,
 • Для сильних вперед руху в колінному суглобі - кабель згиначі стегна
 • Для хорошого удару absorbing і ексцентричний контролю включають в себе:

  м'язи-згиначі стопи та щиколотки - п'яти ходьбі або кабель спини-згинання

  каре з частковим кроком Даунс
  сідниці з кроком ДБЖ або присідання і випади

 • Для основних м'язів: дошки, мости, птиці-собаки прогресії

Якщо у вас є хороші базові сили, ви можете почати з пліометричні вправи , як присідання з м'ячем медицини кинути, стрибки коробки, обмежує, однією і двома ногами хміль (передні і бокові) і вертикальні або довгі стрибки.

Додайте трохи розгойдуватися навчання дошки для роботи на баланс і спритність, і зберегти гнучкими з вправи на розтяжку.

+221
dsutherland 27 вер. 2015 р., 02:12:47

Вони принципово різні вправи.

Якщо під "замінити" Ви маєте на увазі:

Людина може робити тільки зважені присідання пістолетом замість гантелей тому присідання і прожити довге і здорове життя?

Чим відповість точно. Але якщо ваше запитання:

Людина може робити тільки зважені присідання пістолетом замість гантелей тому присідання і отримати ті ж самі сили і маси прибутку?

Відповіді немає.

З чисто функціональної точки зору, я думаю, що пістолет приземкуваті дійсно перемагає. Це вимагає набагато більше балансу і координації, і змушує вас використовувати обидві сторони вашого тіла. Я впевнений, що ви знайшли слабкі місця і дивні закидони в результаті різних дисбалансів.

Але сила і м'язова тканина не враховуються. Правильно виконаний штангою тому в присяд зміцнює нижню частину спини, черевного преса, і дійсно все, починаючи від нижньої частини грудної клітки вниз до ваших ніг. Далі, прогрес-це набагато легше і більш керованим, і ви зможете тренуватися значно більше енергії, ніж виробництво буде безпечним з присадкуватим пістолет.

Крім того, пістолет присідання-це попередня тренування. Як Ab колесо сувою, вони не вправа хто-представляємо новий стажер, а де повітряні присідання або трохи-бар присідання, звичайно, на палубі. Штангою присідання і навчити вас нейтральна спінальна позиція для практичних питань, як рухати диван та інші навчальні рухається, як станову тягу.

Я взагалі тільки стоячи накладні преси, як правило, уникаючи жиму штанги лежачи. Можна справедливо стверджувати, що я втрачаю трохи не видаляю, але я можу натиснути 5 разів на 135lbs, який я думаю, є досить груди і плече сили для мене. Зважений (і навіть незважене) пістолети легко очистити барі "хороший фітнес". Якщо у вас є більш конкретні цілі, він не може.

+171
fvisticot 8 трав. 2017 р., 19:00:01

Я виріс в штат Луїзіана і нічого не міг зробити фізична приблизно з травня до кінця вересня.

Я живу в Південно-Західній Вірджинії, і це не майже настільки ж вологим і я все ще отримую overheadt гірських велосипедах в 80F погода.

Я намагаюся покращити мої переносимість спеки. Я не сильно пітніють. Я пробував Endurolyte таблеток (міцність молотка), які допомагають. Я думаю, що я потію трохи більше, коли їх приймати.

ЩО Я ПРОБУВАВ

 • Я також використовую прислухатися (також з молотка, і я використав Gatoraid але, думаю, прислухатися працює трохи краще).
 • Endurolyte електроліту таблетки від молотка.
 • Випарного охолодження "комір", який йде близько 4" у мене на спині, плечах і грудях.

Але навіть з усім вищепереліченим я не думаю, що я досить спітніти і перегрітися досить легко. І якщо я не зупинити, я буду вам дуже поганий мігрені. (У Endurolyes дозвольте мені зупинитися, коли мігрень насувається і не отримати мігрень. Без Endurolytes, мігрень б раз ineveitable я "відчув" це було близько)

+124
user101224 4 жовт. 2018 р., 22:37:50

Я відповім зі свого особистого досвіду як я почав працювати приблизно рік-півтора тому я використовував особистий тренер протягом і буде продовжувати робити це в найближчому майбутньому.

Мої причини в порядку від найбільш важливих:

Мотивація - якщо у мене призначена зустріч з моїм тренером я обов'язково піду, тому що хто-то чекає мене. Я піду на моєму власному десь, але це рідко, тому що завжди є робота, яку потрібно зробити.

Правильна методика і вибір вправ - навіть якщо я читаю в інтернеті або дивився відео я не зможу адекватно оцінити мою техніку і я б, напевно, проблеми, з'ясовуючи, що саме я повинна працювати. Також я б ніколи не намагатися Ваг він дає мені повірити, що я не міг керувати ними. І для багатьох це було б вірно в будь-якому випадку, без коригувальника.

Модифікація вправи "на льоту" - одна з причин, чому я почав тренування були болю в плечі, які не захотіли виїхати на пару років. Мій тренер зміг придумати вправи, які працювали навколо них, і врешті-решт вдалося від них позбавитися повністю. У мене немає великою рухливістю, в загальному, хоча так часто, коли я отримую біль від кілька вправ, які шкідливі і пов'язані з рухливістю, ніж вправи мій тренер придумує різні вправи для однієї і тієї ж м'язі (групі), де моє відсутність мобільності це не проблема.

Час і різноманітність - мій тренер має ступінь бакалавра в галузі фізичного виховання і працює на своїх господарів. Я не знаю, скільки часу йому знадобилося, щоб встановити сеанс для мене, але я б, звичайно, зайняти значну кількість додаткового часу для кожної сесії, напевно, півгодини або більше. Таким чином, я просто ходжу в тренажерний зал і привітатися, ніж пройти через вправи він підготував. Економить мені час і дає більше різноманітності. Я б, звичайно, ніколи не вважайте, що робите присідання на медичний м'яч або фітбол буде можливість і тепер я в змозі залізти на один без рук.

Все це дуже важливо для мене і я впевнений, що без спаринг-партнера якогось-то я б не тренуючись майже як старанно або як добре. Таким чином, вартість тренера добре освітлена результати, які він приносить.

+92
Catalin Branoiu 20 квіт. 2014 р., 13:15:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil